PSClub - Hellas

Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα - Εκδοση λογισμικου οθονης

VasilisPlou - Πεμ 27 Αύγ 2020, 20:53:57
Θέμα δημοσίευσης: Εκδοση λογισμικου οθονης
Καλησπερα σε ολη την παρεα.Προσφατα αγορασα ενα Peugeot 208 diesel (2017). εχω μια απορια οσο αφορα την οθονη. εκδοση συστηματος ειναι η 21.05.68.24_nac r0. ξερει κανενας να μου πει αν υπαρχει νεοτερη εκδοση λογισμικου να την περασω με στικ? αν εχει και καποιο οδηγο καλο θα ηταν. μου αναβοσβηνει η οθονη καμια φορα και απο το λιγο που εχω ψαξει μπορει να θελει αναβαθμιση. συνηθως μου το κανει με το android auto οταν ειναι συνδεμενο. για mirrorlink ουτε συζητηση με samsung (s8) κινητο! ευχαριστω πολυ. τελος στους χαρτες ειναι η εκδοση 3.0.1-r0 ειναι η τελευταια?
Hellas4x4 - Κυρ 30 Αύγ 2020, 12:32:31
Θέμα δημοσίευσης:
Μάλλον θα πρέπει να πας αντιπροσωπεία για να δεις τρόπο σύνδεσης και λίστα συμβατότητας και να πάρεις έκδοση λογισμικού που να μην έχει τροποποιήσεις (όπως αυτές που μοιράζουν στο δίκτυο)...

(ΥΣ Επίσης, όπως θα σου αναφέρουν και οι διαχειριστές, καλό θα ήταν να περάσεις από εδώ: Λίγα λόγια για εμάς.... (Ηλικία, ενδιαφέροντα, απασχόληση))
taskom - Δευ 31 Αύγ 2020, 11:32:04
Θέμα δημοσίευσης: Re: Εκδοση λογισμικου οθονης
VasilisPlou έγραψε:
Καλησπερα σε ολη την παρεα.Προσφατα αγορασα ενα Peugeot 208 diesel (2017). εχω μια απορια οσο αφορα την οθονη. εκδοση συστηματος ειναι η 21.05.68.24_nac r0. ξερει κανενας να μου πει αν υπαρχει νεοτερη εκδοση λογισμικου να την περασω με στικ? αν εχει και καποιο οδηγο καλο θα ηταν. μου αναβοσβηνει η οθονη καμια φορα και απο το λιγο που εχω ψαξει μπορει να θελει αναβαθμιση. συνηθως μου το κανει με το android auto οταν ειναι συνδεμενο. για mirrorlink ουτε συζητηση με samsung (s8) κινητο! ευχαριστω πολυ. τελος στους χαρτες ειναι η εκδοση 3.0.1-r0 ειναι η τελευταια?


Υπαρχη αναβαθμιση και για τα 2....
Ionian - Παρ 26 Μάρ 2021, 11:08:14
Θέμα δημοσίευσης:
Αν θες αναβάθμιση με το serial number του αυτοκινήτου , στο επίσημο σάιτ τις Peugeot, όχι το ελληνικό , καταχωρείς το S/N και κατεβάζεις τις αναβαθμίσεις, πρώτα στο PC και μετά στο USB STICK.
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr