PSClub - Hellas

Ηλεκτρικά - Ηλεκτρονικά - Ηχοσυστήματα - Φλασιερα

Sakisgr - Σαβ 13 Ιούλ 2019, 22:23:08
Θέμα δημοσίευσης: Φλασιερα
Χεραιτω όλη την παρέα του φόρουμ είμαι καινούργιο μέλος και συγγνώμη για τυχόν λάθη.Εχω αγοράσει εδω και ένα εξάμηνο το Peugeot 208 gt line και η η φλασιέρα ποτε πιάνει ποτε Όχι το θέμα που έχει είναι στην επαναφορά οταν βαζω αριστερά περιμένω επιστροφή αλλα ούτε καν.Τσατιζομαι γιατι καινούργιο αμαξι.Το πήγα αντιπροσωπεία την ώρα εκείνη του έπιασε να δουλεύει τους ειπα τι γίνεται μου ηπαν ότι η φλασιέρα δεν είναι μηχανική και θα φανεί στον εγκέφαλο αν εχει θεμα.Το βάλανε αλλα μου είπαν δεν έχει θέμα μολις έφυγα πάλι τα ίδια.Τι μπορώ να κάνω σε αυτήν την περίπτωση. Εγγύηση εχω καινούργιο αγοράστηκε.Ευχαριστω εκ τον πρότερον..
salex - Κυρ 14 Ιούλ 2019, 20:09:47
Θέμα δημοσίευσης:
Γειά σου Σάκη!

Η φλασιέρα έχει δύο σκάλες. Αν πατήσεις λίγο προς μια διεύθυνση τότε σου ανοίγει για μερικές φλασιές και κλείνει. Αν πατήσεις και κρατήσεις προς μια διεύθυνση τότε μένει εκεί κλειδωμένη μέχρι να γίνει επαναφορά του τιμονιού.

Ελπίζω να μη μπερδεύεις αυτές τις λειτουργίες, σωστά;
Gotcha - Πεμ 18 Ιούλ 2019, 11:49:37
Θέμα δημοσίευσης:
Να τους το πας πισω και να απαιτησεις να στο φτιαξουν.
Sakisgr - Δευ 29 Ιούλ 2019, 17:59:16
Θέμα δημοσίευσης:
Salex οδήγω περίπου 15 χρόνια ξέρω τις σκάλες τις φλασιερας δεν κάνει επιστροφή όταν επανέρχομαι ευθεια αυτό ξεκίνησε τους τελευταίους 2μήνες το έχω 7 μήνες το αμαξι.
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr