PSClub - Hellas

Κοινωνικές Εκδηλώσεις - Koπη πιτα 2015

Giannis307 - Δευ 02 Φεβ 2015, 19:27:10
Θέμα δημοσίευσης: Koπη πιτα 2015

Καλωσορίζοντας την άνοιξη, την Κυριακή 1η Μαρτίου θα εκδράμουμε στην Εύβοια με χαλαρούς ρυθμούς και ευχάριστη διάθεση.

Το πρόγραμμα έχει ως εξης:

10.30 ραντεβού στα διόδια των Αφιδνών

11:00 αναχωρηση προς Ερετρια (μέσω Χαλκίδας) για πρωινό καφεδάκι, κουβεντούλα και "άραγμα"

14:00 αναχωρηση για συντομη μεσημεριανή στροφοδιαδρομή προς Σετα για φαγητο και ... επιδόρπιο την Πίτα του 2015!!!

Σας περιμένουμε όλους εκεί.

(edited 24/02/2014) Mod Team
king207cc - Δευ 02 Φεβ 2015, 22:59:10
Θέμα δημοσίευσης:
όπως περσι?!!
'Andy'-lag - Δευ 02 Φεβ 2015, 23:55:33
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ στο είπα και από κοντά οτι είμαι υπέρ...
N207r - Τρι 03 Φεβ 2015, 06:42:30
Θέμα δημοσίευσης:
Κ εγώ μέσα.
MAD - Τρι 03 Φεβ 2015, 06:48:27
Θέμα δημοσίευσης:
king207cc έγραψε:
όπως περσι?!!

Γιατί πέρσι που την κόψαμε???? Laughing
Μεσα και εγώ...
SnakeMJK - Τρι 03 Φεβ 2015, 08:45:13
Θέμα δημοσίευσης:
+1

Πάμε πουθενά να ντερλικώσουμε μπριζόλες και στο τέλος στο γλυκό που θα φέρει το μαγαζί, βάζουμε κ ένα φλουρί Razz
Nik_psa - Τρι 03 Φεβ 2015, 10:15:07
Θέμα δημοσίευσης:
Η ιδέα του Ζήση ακούγεται ωραία.. Very happy
Road_Runner - Τρι 03 Φεβ 2015, 10:37:49
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
+1

Πάμε πουθενά να ντερλικώσουμε μπριζόλες και στο τέλος στο γλυκό που θα φέρει το μαγαζί, βάζουμε κ ένα φλουρί Razz


Αν ειναι για μπριΤζολες ειμαι μεσα.
COOL ALEXIS - Τρι 03 Φεβ 2015, 10:46:10
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε αφήστε τις μπριτζόλες κι ας δώσουμε τα λεφτά κάπου που τα έχουνε ανάγκη. Wink
athanas - Τρι 03 Φεβ 2015, 14:23:42
Θέμα δημοσίευσης:
COOL ALEXIS έγραψε:
Ρε αφήστε τις μπριτζόλες κι ας δώσουμε τα λεφτά κάπου που τα έχουνε ανάγκη. Wink




+απειρο
BTS - Τρι 03 Φεβ 2015, 16:58:21
Θέμα δημοσίευσης:
Παίδες φέτος θα πρότεινα να πάμε στην Κιβωτό της Αγάπης του Πάτερ Αντωνίου.

Στο χωριό SOS έχουμε πάει και άλλες φορές.

Ας βοηθήσουμε και κάποιον που παλεύει μόνος του και έχει καταφέρει πολλά.

Έχουν πάει και κάτι Γερμανοί φίλοι μου που έρχονται συχνά στην Ελλάδα και μου είπαν ότι πραγματικά αξίζει:

http://www.megatv.com/megagegonota/article.asp?catid=27369&subid=2&pubid=31956579
z@ck! - Τρι 03 Φεβ 2015, 20:16:00
Θέμα δημοσίευσης:
δεν θα μπορεσω να ειμαι κοντα σας αλλα θελω αριθμο λογαριασμου αλλιως θα τα στειλω στον πετρο και θα τα δωσει εκ μερους μου (αν φυσικα συμφωνει..) ...

Ουτε κομματι θελω... θα μουχλιασει μεχρι να ερθω πισω..
Και αν το φλουρι ειναι ευρω, θα δωσω τραπεζικο λογαριασμο για καταθεση! Laughing
MAD - Τρι 03 Φεβ 2015, 21:13:29
Θέμα δημοσίευσης:
BTS έγραψε:
Παίδες φέτος θα πρότεινα να πάμε στην Κιβωτό της Αγάπης του Πάτερ Αντωνίου.

Στο χωριό SOS έχουμε πάει και άλλες φορές.

Ας βοηθήσουμε και κάποιον που παλεύει μόνος του και έχει καταφέρει πολλά.

Έχουν πάει και κάτι Γερμανοί φίλοι μου που έρχονται συχνά στην Ελλάδα και μου είπαν ότι πραγματικά αξίζει:

http://www.megatv.com/megagegonota/article.asp?catid=27369&subid=2&pubid=31956579


Θα συμφωνήσω με 1000.... Άσχετα με την πίτα λεω να πάμε οπωσδήποτε!!
Road_Runner - Τετ 04 Φεβ 2015, 10:50:40
Θέμα δημοσίευσης:
COOL ALEXIS έγραψε:
Ρε αφήστε τις μπριτζόλες κι ας δώσουμε τα λεφτά κάπου που τα έχουνε ανάγκη. Wink


Ναι αλλα μετα να παμε και για μπριΤζολες Laughing Laughing Laughing
Giannis307 - Τετ 04 Φεβ 2015, 20:48:24
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραια αφου υπαρχει ενδιαφερων πεμτη ας μαζευτουμε για να αποφασισουμε τι πως που και ποτε...
iceage - Παρ 06 Φεβ 2015, 13:44:04
Θέμα δημοσίευσης:
Να πάμε στον " Ψενύχτη"
N207r - Παρ 06 Φεβ 2015, 13:52:00
Θέμα δημοσίευσης:
Μέσα είναι Κ στα λημέρια μ!
MEMsound - Παρ 06 Φεβ 2015, 17:16:55
Θέμα δημοσίευσης:
Συνοψιζοντας καπως τα παραπάνω καθως και οτι ειπαμε χθες στην Θεα οσοι βρεθήκαμε ή και τηλεφωνικά με 2-3 αλλους, λαβανοντας υπόψιν και το γεγονός οτι η "Κιβωτός" είναι στην Αθήνα, λεμε τα εξής:

Περι "Κιβωτού" (βρίσκεται στο Περιστέρι συνοραμε Κολωνό) ανοίγουμε ενα τοπικ συγκέντρωσης χρημάτων και προημθειών με ημερομηνία λήξης πχ 15 Μάρτη και μετα οργανώνουμε μια Κυρικάτικη βολτούλα προς τα εκεί και καφεδάκι στα πέριξ της Αθήνας..."οπουδήποτε"...μετά.

Περι κοπής πίτας και "συνοδευτικής" "αυτοκινητο-περιήγησης" προκειμένου να οργανωθούμε σχετικώς λεμε για Κυριακή 1η Μάρτη (οι προυγουμενες Κυριακές δεν βολευουν μιας και μεθαυριο 8/2 και η επόμενη 15/2 είναι καπως "της τελευταίας στιγμής" ενώ η παρακάτω 22/2 είναι το "Σ-Κ-Δ" της Καθαράς Δευτέρας και όλο και κάτι ο καθένας κανονιζει δικο του με αφορμή το τριήμερο κλπ κλπ...

Επικρατέστερο σενάριο (λαμβάνοντας υποψιν και την εποχη και το χιλιομετρικο κόστος για να μην ξεφυγουμε) είναι η πρωινο-μεσημεριανη καφεδοποσία προς Χαλκίδα ή Ερέτρια...και μάσα προς Σετα με προβλεπόμενη ταβέρνα που έχουμε ξαναπάει (οι παλαιότεροι έχετε υποψιν σας).

Περισσότερα μέσα στις επόμενες μέρες καθώς και σχετική "ανακοίνωση" ...κρατήστε πάντως το Κυριακή 1η Μαρτίου.

Αυτά. Cool Rolling eyes Smile Very happy
z@ck! - Τρι 10 Φεβ 2015, 21:40:25
Θέμα δημοσίευσης:
περι κυβωτου ...τοπικ?
MEMsound - Τετ 11 Φεβ 2015, 13:46:32
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=28195
Ghost Dog - Πεμ 19 Φεβ 2015, 10:17:15
Θέμα δημοσίευσης:
Μεσα και'γω για οοοοτι, με το..... υγραεριοκινητο (κουκλεντο-)θωρηκτο!!
Laughing Laughing Laughing
Giannis307 - Πεμ 19 Φεβ 2015, 10:55:33
Θέμα δημοσίευσης:
Cool Cool Cool
teo206 - Τρι 24 Φεβ 2015, 17:33:39
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια εννοειται μεσα... Γιαννη - Μανθο στειλτε ενα μνμ στο fb να μου πειτε ακριβως τι κανουμε...
MEMsound - Τρι 24 Φεβ 2015, 23:30:13
Θέμα δημοσίευσης:
Giannhs_307 έγραψε:

Καλωσορίζοντας την άνοιξη, την Κυριακή 1η Μαρτίου θα εκδράμουμε στην Εύβοια με χαλαρούς ρυθμούς και ευχάριστη διάθεση.

Το πρόγραμμα έχει ως εξης:

10.30 ραντεβού στα διόδια των Αφιδνών

11:00 αναχωρηση προς Ερετρια (μέσω Χαλκίδας) για πρωινό καφεδάκι, κουβεντούλα και "άραγμα"

14:00 αναχωρηση για συντομη μεσημεριανή στροφοδιαδρομή προς Σετα για φαγητο και ... επιδόρπιο την Πίτα του 2015!!!

Σας περιμένουμε όλους εκεί.



Για οποιον θελήσει ν' αργήσει / ερθει να μας βρει καπου / χρειαστει οτιδηποτε κλπ κλπ...

6983000887 το δικο μου
6985945461 του Giannhs_307


υγ. γραψτε όσοι είναι να ερθετε σιγουρα για να κλεισουμε κανα τραπεζι εκ των προτέρων...
Giannis307 - Τρι 24 Φεβ 2015, 23:44:16
Θέμα δημοσίευσης:
6985935461
athanas - Τετ 25 Φεβ 2015, 09:56:42
Θέμα δημοσίευσης:
πανω κατω ξερεις τους σιγουρους...10-15 ατομα ειναι αυτοι... Wink
Road_Runner - Τετ 25 Φεβ 2015, 12:04:07
Θέμα δημοσίευσης:
Αν δεν βρεχει θα ερθω και εγω με την πισωκινητη καβλα.
Αλλιως αν με μεζεψει καποιος........
iceage - Τετ 25 Φεβ 2015, 21:22:52
Θέμα δημοσίευσης:
Να βγάλω και τον δικό μου κουμπαρά!!!! 2gunfire 2gunfire 2gunfire
sod - Τετ 25 Φεβ 2015, 21:25:58
Θέμα δημοσίευσης:
Εκτος απροοπτου μεσα....
'Andy'-lag - Πεμ 26 Φεβ 2015, 00:46:25
Θέμα δημοσίευσης:
iceage έγραψε:
Να βγάλω και τον δικό μου κουμπαρά!!!! 2gunfire 2gunfire 2gunfire


Να φέρω τη σούβλα......? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
teo206 - Πεμ 26 Φεβ 2015, 13:06:41
Θέμα δημοσίευσης:
Μου βαζετε αραγμα και μετα λετε για στροφιλικια... Να ρθω με 207 ή 206;;;
MEMsound - Πεμ 26 Φεβ 2015, 14:06:30
Θέμα δημοσίευσης:
...6... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
taskom - Πεμ 26 Φεβ 2015, 20:55:07
Θέμα δημοσίευσης:
Καλησπερα και 90% θα ερθω και εγω!!

Καιρος ειναι να σας γνωρισω απο κοντα!!!!!
sod - Πεμ 26 Φεβ 2015, 22:15:40
Θέμα δημοσίευσης:
sod έγραψε:
Εκτος απροοπτου μεσα....

Απροοπτο......το οποιο το ειχα ξεχασει.....καλα να περασετε
MEMsound - Παρ 27 Φεβ 2015, 20:42:03
Θέμα δημοσίευσης:
10:30 Αφιδνες
11:15 Γεφυρα Χαλκιδας

Wink Wink Wink
bagos - Σαβ 28 Φεβ 2015, 13:35:45
Θέμα δημοσίευσης:
Θα σας περιμενουμε γεφυρα χαλκιδας.αν αργησετε ξεκιναω το φαι Laughing Laughing
Giannis307 - Κυρ 01 Μάρ 2015, 08:41:03
Θέμα δημοσίευσης:
έτοιμοι για σήμερα? καλό μήνα! !!
taskom - Κυρ 01 Μάρ 2015, 08:53:39
Θέμα δημοσίευσης:
Καλο μηνα ετσι λεμε...
!!! Very happy Very happy
athanas - Κυρ 01 Μάρ 2015, 09:22:40
Θέμα δημοσίευσης:
καλημερα καλο μηνα εν αναμονη του "σοφερ"... Laughing Laughing Laughing
MAD - Κυρ 01 Μάρ 2015, 18:37:54
Θέμα δημοσίευσης:
Φοβερά περάσαμε και σήμερα... Πρωτίστως να ευχαριστήσουμε τον Giannis307 και το συνεργείο pavlidis competition για την προσφορά της βασιλόπιτας!
Όλους τους συμμετεχωντες παλαιούς και νέους και Πραγματικά εντυπωσιαστικαμε με το 208 GTI...
Και πάντα τυχερή η θωμαης (που βρήκε το φλουρί) ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!!
Πλούσιο φωτογραφικό υλικό θα ακολουθήσει εντός των ημερών η και ωρών!!! Σας αγαπώ όλους...... Laughing Laughing Laughing
taskom - Κυρ 01 Μάρ 2015, 21:33:26
Θέμα δημοσίευσης:
Περασαμε τελεια!!!!
Χαρικα που σας Γνωρισα ολους.
Τωρα για φωτο δεν ξερω αν θα δουμε γιατι ο φωτογραψος ηπιε μερικα κατροουτσα!! Very happy Very happy Very happy Very happy

Ανεβαζω μια εγω για αρχη!!!!

http://i.imgur.com/IMrpwjp.jpg

Περιμενω σε π.μ λινκ για να σας κανω φιλους στο facebook!!
Giannis307 - Κυρ 01 Μάρ 2015, 22:00:47
Θέμα δημοσίευσης:
καταπληκτικά για ακόμη μια φορα
PeugeotakiasGT - Κυρ 01 Μάρ 2015, 22:23:04
Θέμα δημοσίευσης:
Σίγουρα έχασα... δεν έιχα και αμάξι... Είχα και υποχρεώσεις... Ελπίζω να περάσατε αρκετά καλά! και να έρθω και εγώ σε επόμενες συναντήσεις.
bagos - Δευ 02 Μάρ 2015, 07:55:38
Θέμα δημοσίευσης:
Μανθο θελω να μαθω γτ σε ειχε τοσο αχτι ο κωστακης κ σου κολουσε χθες...μηπως καταλαβε οτι εκανε λαθος κ επρεπε να παρει 206 αντι για yaris? Laughing
Road_Runner - Δευ 02 Μάρ 2015, 10:03:38
Θέμα δημοσίευσης:
MAD έγραψε:
Σας αγαπώ όλους...... Laughing Laughing Laughing


Ποσο ηπιες εσυ?????
MEMsound - Δευ 02 Μάρ 2015, 10:29:21
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
Μανθο θελω να μαθω γτ σε ειχε τοσο αχτι ο κωστακης κ σου κολουσε χθες...μηπως καταλαβε οτι εκανε λαθος κ επρεπε να παρει 206 αντι για yaris? Laughing


ελα ντε?
βασικα..μια χαρα ειναι για τον Κωστάκη το γιαρις...με τα αλλα κανει καγκουριες...χαχαχαχαχαχαχα



υγ1...πολυ ομορφα και χθες...οπως καθε φορα...οπως πρεπει..
υγ2...ας παρει καποιος ενα gps της προκοπης στον Ανδυ...λιγο ακομα και θα μπαιναμε και σε πλοιο για νησι του Αιγαίου... Laughing Laughing Laughing Laughing
307__:)(dimitris) - Δευ 02 Μάρ 2015, 15:42:56
Θέμα δημοσίευσης:
Giannis307 έγραψε:
καταπληκτικά για ακόμη μια φορα

Ολα καλα ρε παιδια αυτο το fabia τινος ειναι Question τι τα θελεται τα group vag σε τετοιες φωτο? Laughing
taskom - Δευ 02 Μάρ 2015, 18:52:48
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:

υγ2...ας παρει καποιος ενα gps της προκοπης στον Ανδυ...λιγο ακομα και θα μπαιναμε και σε πλοιο για νησι του Αιγαίου... Laughing Laughing Laughing Laughing


Ελα που εχεις και παραπονο ειδαμε και νεα μερη...

Δεν μας πηγε και στην Σκυρο.
Jean - Δευ 02 Μάρ 2015, 19:01:21
Θέμα δημοσίευσης:
taskom έγραψε:
Περασαμε τελεια!!!!
Χαρικα που σας Γνωρισα ολους.
Τωρα για φωτο δεν ξερω αν θα δουμε γιατι ο φωτογραψος ηπιε μερικα κατροουτσα!! Very happy Very happy Very happy Very happy

Ανεβαζω μια εγω για αρχη!!!!

http://i.imgur.com/IMrpwjp.jpg

Περιμενω σε π.μ λινκ για να σας κανω φιλους στο facebook!!


Μπράβο μάγκες και μάγκισες και του χρόνου!! Cool

Με χαλάει το 3ο ραλλύ της φώτο που έχει βάψει μαύρα τα πλαστικά στα ομίχλης.. Confused Και το τελευταίο 106 που έχει βγάλει το σήμα από το καπό?? Mad

το 208 Shoot Shoot Shoot έρωτας!!!
Giannis307 - Δευ 02 Μάρ 2015, 20:01:51
Θέμα δημοσίευσης:
307__:)(dimitris) έγραψε:
Giannis307 έγραψε:
καταπληκτικά για ακόμη μια φορα

Ολα καλα ρε παιδια αυτο το fabia τινος ειναι Question τι τα θελεται τα group vag σε τετοιες φωτο? Laughing


το νου σου υφυπουργός. .. Surprised Laughing Laughing Laughing
'Andy'-lag - Τρι 03 Μάρ 2015, 00:06:45
Θέμα δημοσίευσης:
Να πω κι εγώ με τη σειρά μου οτι το καταευχαριστηθήκαμε όλοι απ'οτι φάνηκε... Πολύ κέφι, χαβαλές γέλιο και φαγητό.... (ως συνήθως δηλαδή) Wink
Να είμαστε καλά να ξανακανονίσουμε και να βρεθούμε ακόμα πιο πολλοί.....!!

@ ΜΕΜsound: Είσαι κακεντρεχής και θα έπρεπε να ντρέπεσαι...!! Είχα βασιστεί στον συνοδηγό...!! Αυτός διάβαζε....!!! Silly Silly Silly Βρε δεν φτάνει που σας πήγα και ρομαντζάδα μετά με τη δύση του ηλίου στα βουνά....!!

@ taskom: Τάσο χάρηκα πολύ για την γνωριμία και όπως φαίνεται είσαι ο μόνος που εκτίμησε την όμορφη βόλτα.... χαχαχαχα Πολύ όμορφο το 208...!! Άντε και με τα πρώτα updates...!!

@ Jean: Εσύ ξεκούνα από τον καναπέ γιατί χάνεις τα καλύτερα....!! Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο οτι τα δύο που δεν σου αρέσουν σε σουβλίζουν πάντως....!! χαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΟΟΟΟΟΛΟΙ....!! ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑΤΕ ΜΑΣ ΛΕΙΨΑΤΕ ΚΑΙ μαλ***α ΚΑΝΑΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑΤΕ.... (όσοι μπορούσατε) Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
taskom - Τρι 03 Μάρ 2015, 09:10:09
Θέμα δημοσίευσης:
'Andy'-lag έγραψε:

@ taskom: Τάσο χάρηκα πολύ για την γνωριμία και όπως φαίνεται είσαι ο μόνος που εκτίμησε την όμορφη βόλτα.... χαχαχαχα Πολύ όμορφο το 208...!! Άντε και με τα πρώτα updates...!!


Να ξερεις τι μου εταξαν για να πω καλα λογια καποιοι φιλοι σου !!! εδώ μεσα!!!!!!
Ghost Dog - Τρι 03 Μάρ 2015, 09:14:31
Θέμα δημοσίευσης:
Χαιρομαι που περασατε σουπερ!!!! Cool Cool Cool

Από τις απειροελαχστες φορες που δεν εχω μπορεσει να ακολουθησω εκδηλωση του κλαμπ και ξενερωσα, αλλα δυστυχως προεκυψε κατεπειγουσα δουλεια και δε μπορουσα να την αφήσω για άλλη μερα......
Mad
iceage - Τρι 03 Μάρ 2015, 10:37:50
Θέμα δημοσίευσης:
'Andy'-lag έγραψε:
@ Jean: Εσύ ξεκούνα από τον καναπέ γιατί χάνεις τα καλύτερα....!! Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο οτι τα δύο που δεν σου αρέσουν σε σουβλίζουν πάντως....!! χαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Το ότι τον σουβλίζουν είναι σίγουρο. Ας μην ήμουν -100 ps λιγότερα από εσένα και 1200kg κομπλέ (ξέρεις με τι βάρος μετακινείτε το όχημα όταν βγαίνει) και ήσουν έτοιμος για πρώτων βοηθειών (για ράμματα).

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η Β Α Σ Ι Λ Ο Π Ι Τ Α . Ευχαριστούμε την εταιρία PAVLIDIS COMPETITION.
athanas - Τρι 03 Μάρ 2015, 11:19:41
Θέμα δημοσίευσης:
iceage έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
@ Jean: Εσύ ξεκούνα από τον καναπέ γιατί χάνεις τα καλύτερα....!! Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο οτι τα δύο που δεν σου αρέσουν σε σουβλίζουν πάντως....!! χαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Το ότι τον σουβλίζουν είναι σίγουρο. Ας μην ήμουν -100 ps λιγότερα από εσένα και 1200kg κομπλέ (ξέρεις με τι βάρος μετακινείτε το όχημα όταν βγαίνει) και ήσουν έτοιμος για πρώτων βοηθειών (για ράμματα).

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η Β Α Σ Ι Λ Ο Π Ι Τ Α . Ευχαριστούμε την εταιρία PAVLIDIS COMPETITION.


αρχισαν οι δικαιολογιες!!!!!! Laughing Laughing Laughing

ο συνοδηγος καθεται διπλα για ερμα!!! να φαινεται το αμαξι ισιο!!!! Razz Razz Razz

ολα ηταν απιστευτα η διαδρομη ο καφες το φαγητο η βασιλοπιπα

ΥΓ ααααααα να μην ξεχναμε στις 25 κερναει ο "βαγγελης" ψενυχτη Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
iceage - Τρι 03 Μάρ 2015, 11:54:47
Θέμα δημοσίευσης:
athanas έγραψε:
iceage έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
@ Jean: Εσύ ξεκούνα από τον καναπέ γιατί χάνεις τα καλύτερα....!! Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο οτι τα δύο που δεν σου αρέσουν σε σουβλίζουν πάντως....!! χαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Το ότι τον σουβλίζουν είναι σίγουρο. Ας μην ήμουν -100 ps λιγότερα από εσένα και 1200kg κομπλέ (ξέρεις με τι βάρος μετακινείτε το όχημα όταν βγαίνει) και ήσουν έτοιμος για πρώτων βοηθειών (για ράμματα).

Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Η Β Α Σ Ι Λ Ο Π Ι Τ Α . Ευχαριστούμε την εταιρία PAVLIDIS COMPETITION.


αρχισαν οι δικαιολογιες!!!!!! Laughing Laughing Laughing

ο συνοδηγος καθεται διπλα για ερμα!!! να φαινεται το αμαξι ισιο!!!! Razz Razz Razz

ολα ηταν απιστευτα η διαδρομη ο καφες το φαγητο η βασιλοπιπα

ΥΓ ααααααα να μην ξεχναμε στις 25 κερναει ο "βαγγελης" ψενυχτη Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Δικαιολογίες έχει ο ποντικαραίος που πάλευε από πίσω να φτάσει στο πρώτο κομμάτι.
'Andy'-lag - Τρι 03 Μάρ 2015, 16:13:45
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι ρε λες και εμεις δεν είμασταν 1,5 τόνο... Άσε που πήγαινα με 3/4 το γκαζιού... Ρε έχε χάρη που δεν ήθελα να χαλάσω τον προφυλακτήρα... Αλλιώς θα σε έστελνα για τσιπούρες.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Τρι 03 Μάρ 2015, 21:24:56
Θέμα δημοσίευσης:
...την επομενη φορα...η διαδρομη θα γινει αντρικά...
αι γυναικαι / συντροφισσαι / φιλαι κλπ αμαχος πληθυσμος...θα πανε ολες μαζι με ενα εν των διαθεσιμων "βολτα-mode-pugs"...
και οι ορεξατοι μονοκαβαλοι...

no more excuses κυριες μου...αχαχαχαχαχαχα

υγ...εγω θα εχω πισω μου δεμενο-πακτωμενο των Κωστακη με του Βάγγου...θα με σπρωχνει στις ευθείες Laughing Laughing Laughing θα τραβαω την μουρη του στις στροφες να μην παρεκτρεπεται...
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

25?? λες.... να "ψ"(γ)ινει???

edit... χμ ισως χλωμο για μενα για τις 25 λογω ονομαστικής εορτης μπαμπά... Confused Sad
MAD - Τρι 03 Μάρ 2015, 23:00:11
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
...την επομενη φορα...η διαδρομη θα γινει αντρικά...
αι γυναικαι / συντροφισσαι / φιλαι κλπ αμαχος πληθυσμος...θα πανε ολες μαζι με ενα εν των διαθεσιμων "βολτα-mode-pugs"...
και οι ορεξατοι μονοκαβαλοι...

no more excuses κυριες μου...αχαχαχαχαχαχα

υγ...εγω θα εχω πισω μου δεμενο-πακτωμενο των Κωστακη με του Βάγγου...θα με σπρωχνει στις ευθείες Laughing Laughing Laughing θα τραβαω την μουρη του στις στροφες να μην παρεκτρεπεται...
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

25?? λες.... να "ψ"(γ)ινει???

edit... χμ ισως χλωμο για μενα για τις 25 λογω ονομαστικής εορτης μπαμπά... Confused Sad


Ο Κωστάκης έλεγε ο ήθελε να σε περάσει από πάνω!!! Ασε 2 πατήματα ειχε ακόμα και μετά ο βαγγος θα έψαχνε βενζινάδικο!! Στην επιστροφή ο καγκουρας γυρισε με 60 χλμ και 5η!!!!! Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Τρι 03 Μάρ 2015, 23:04:32
Θέμα δημοσίευσης:
καθενας με τα απωθειμενα του.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
bagos - Τετ 04 Μάρ 2015, 10:13:06
Θέμα δημοσίευσης:
Τον επομενο καφε θα τον πιουμε αγιο,με φοντο τις παπιες κ θεα τα πλατανια!τα γυναικοπαιδα κ οποιος αλλος φοβαται,ανεβαινει με το γιαρις! Laughing Laughing
μακη,βενζινη ειχε πιο πολυ απτου κωστακη...αλλα ηταν βαρυ το ποδι σας Confused
taskom - Τετ 04 Μάρ 2015, 10:37:07
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
Τον επομενο καφε θα τον πιουμε αγιο,με φοντο τις παπιες κ θεα τα πλατανια!τα γυναικοπαιδα κ οποιος αλλος φοβαται,ανεβαινει με το γιαρις! Laughing Laughing
μακη,βενζινη ειχε πιο πολυ απτου κωστακη...αλλα ηταν βαρυ το ποδι σας Confused


Ψωμακι για τις παπιες να φερω???
bagos - Τετ 04 Μάρ 2015, 12:18:32
Θέμα δημοσίευσης:
taskom έγραψε:
bagos έγραψε:
Τον επομενο καφε θα τον πιουμε αγιο,με φοντο τις παπιες κ θεα τα πλατανια!τα γυναικοπαιδα κ οποιος αλλος φοβαται,ανεβαινει με το γιαρις! Laughing Laughing
μακη,βενζινη ειχε πιο πολυ απτου κωστακη...αλλα ηταν βαρυ το ποδι σας Confused


Ψωμακι για τις παπιες να φερω???

θα τους ριξουμε λουκουμαδες... Laughing
MEMsound - Τετ 04 Μάρ 2015, 14:32:43
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
Τον επομενο καφε θα τον πιουμε αγιο,με φοντο τις παπιες κ θεα τα πλατανια!τα γυναικοπαιδα κ οποιος αλλος φοβαται,ανεβαινει με το γιαρις! Laughing Laughing
...



αρεσκω...

Laughing Laughing Laughing


εν τω μεταξύ...

4 φώτο (αμα δεν μου κουνιοσασταν κιολας)
http://s26.photobucket.com/user/psclub/library/ekdromes/2015_03_01_eretria_seta

- - -
Road_Runner - Πεμ 05 Μάρ 2015, 10:28:19
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
Τον επομενο καφε θα τον πιουμε αγιο,με φοντο τις παπιες κ θεα τα πλατανια!τα γυναικοπαιδα κ οποιος αλλος φοβαται,ανεβαινει με το γιαρις!


Τωρα μιλας σωστα!!
bagos - Πεμ 05 Μάρ 2015, 12:46:20
Θέμα δημοσίευσης:
Παντα μιλαω σωστα αλλα δε με ακουτε... Laughing
MEMsound - Πεμ 05 Μάρ 2015, 17:20:27
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
Παντα μιλαω σωστα αλλα δε με ακουτε... Laughing


...ειπε ο σοφος Βαγγος και χαθηκε μεσα στους καπνους του burnout... Laughing Laughing Laughing Laughing
MAD - Πεμ 05 Μάρ 2015, 17:30:26
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
bagos έγραψε:
Παντα μιλαω σωστα αλλα δε με ακουτε... Laughing


...ειπε ο σοφος Βαγγος και χαθηκε μεσα στους καπνους του burnout... Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing
bagos - Πεμ 05 Μάρ 2015, 22:17:10
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
bagos έγραψε:
Παντα μιλαω σωστα αλλα δε με ακουτε... Laughing


...ειπε ο σοφος Βαγγος και χαθηκε μεσα στους καπνους του burnout... Laughing Laughing Laughing Laughing

Μην αγχωνεσαι,θα με προλαβετε στο βενζιναδικο... Laughing Laughing
taskom - Πεμ 07 Μάϊ 2015, 16:28:15
Θέμα δημοσίευσης:
Τι εγινε τελικα με τις φωτογραφιες εχασαν τον δρομο οπως και εμεις με αυτον που βαλαμε μπροστα στο γυρισμο.
Μπας και ξεχασαμε τον φωτογραφο εκει αν ειναι να παμε να τον παρουμε ........
MEMsound - Πεμ 07 Μάϊ 2015, 18:05:21
Θέμα δημοσίευσης:
νοτ εξακλυ...απλα μας πηρε η μπαλα η καθημερινοτητα...μιας και το θυμηθηκες θα ασχοληθουμε με την πρωτη εκαιρια... Wink Wink
ntanhs-106 - Πεμ 04 Ιούν 2015, 21:17:03
Θέμα δημοσίευσης:
καλησπέρα και από εμενα καλοσ σας βρηκα ιορδανησ από ελασσονα peugeot 106 rallye 1.6 16v 2002 προσφατα αγορασμενο
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr