PSClub - Hellas

Αθλητικές Εκδηλώσεις - 4Τροχοι ``GTI της χρονιάς`` - Πιστα Μεγαρων 23 - 11- 2014

MEMsound - Τετ 19 Νοέ 2014, 21:34:43
Θέμα δημοσίευσης: 4Τροχοι ``GTI της χρονιάς`` - Πιστα Μεγαρων 23 - 11- 2014
Αν και με εχουν ενημερωσει εδω και 10 μερες δυστυχως δεν αξιωθηκα να το αναρτησω νωριτερα.. ( Embarassed ) ...

Παρολα αυτα αν σας ψυνει το οργανωνουμε (αν και εγω προσωπικα λογω σεμιναριου/συνεδρ[ιου σχετικου με την δουλεια μου αυτο το ΣΚ δεν θα μπορεσω να συμμετασχω)


Παράθεση:

From: Giannis Charpidis [mailto:charpidis@alphamag.gr]
Sent: Friday, November 07, 2014 12:48 PM
To: info@psclub.gr; pr@psclub.gr
Subject: 4ΤΡΟΧΟΙ, πρόσκληση σε εκδήλωση



Αγαπητοί κύριοι,

Οι 4ΤΡΟΧΟΙ διοργανώνουν την Κυριακή 23 Νοεμβρίου στην πίστα των Μεγάρων την εκδήλωση “GTI της χρονιάς” στο πλαίσιο της οποίας οι παρευρισκόμενοι θα ψηφίσουν για την ανάδειξη του αγαπημένου GTI της φετινής χρονιάς.

Για τους συμμετέχοντες στην ψηφοφορία θα πραγματοποιηθεί κλήρωση από την οποία θα προκύψουν οι τυχεροί που θα συνοδηγήσουν στα υποψήφια GΤΙ καθώς και αυτοί που θα κερδίσουν τα προσφερόμενα δώρα της εκδήλωσης μεταξύ των οποίων σετ ελαστικών, φωτογραφικές μηχανές, κονσόλα PS4, ρολόγια Ferrari κ.α.

Με αυτή την ευκαιρία θα θέλαμε να προσκαλέσουμε το psclub.gr και τα μέλη του στην εκδήλωση ώστε να υποστηρίξουν και το Peugeot 208 GTI που είναι μεταξύ των υποψήφιων GTI ενώ βέβαια θα είναι χαρά μας να βρεθούμε και να γνωριστούμε από κοντά.

Πληροφορίες για την εκδήλωση και τα υποψήφια GTI μπορείτε να βρείτε και στο site των 4ΤΡΟΧΩΝ, στην σχετική σελίδα: http://www.4troxoi.gr/default.php?pname=Article&cat_id=56&art_id=16833

Στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνηση

Με εκτίμηση
Γιάννης Χαρπίδης
4ΤΡΟΧΟΙ


Να συμπληρωσω οτι σε επικοινωνια που ειχαμε με τον κ.Γιαννη εκ των υστερων σχετικα με το θεμε μου ανεφερε οτι

Παράθεση:
Θα ηθελα να σε ενημερώσω πως εκτός από την κλήρωση που θα γίνει για συνοδήγηση μπορούμε να προσφέρουμε επιπλέον συνοδήγηση σε τρία μέλη του club σας σε περίπτωση πού θέλετε να κάνετε κάποιου είδους διαγωνίσμο. Τα ονόματα θα μας τα δώσετε εσείς την Κυριακή. Επίσης θα ήταν χαρά μας εάν θέλατε να επιλέξετε 2-3 χαρακτηριστικά αυτοκίνητα μελών σας (πχ 205 GTI, 206 ή 207 RC) για να βρίσκονται στα πιτς δίπλα στο 208 GTI που ειναι υποψήφιο.


οποτε οι εχοντες φωτογενεια και ορεξη για Μεγαρο...ψηθειτε... Razz Laughing
alfasud - Τετ 19 Νοέ 2014, 21:40:36
Θέμα δημοσίευσης:
Καλά να περάσετε οι συμμετέχοντες!

Δεν κρατιέμαι και θα σχολιάσω οτι εκτός του Swift, όλα τα άλλα έχουν turbo κινητήρα...
'Andy'-lag - Τετ 19 Νοέ 2014, 23:49:09
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ είμαι μέσα... Πάμε να κάνουμε λίγο νταβαντούρι ρε...!!
Road_Runner - Πεμ 20 Νοέ 2014, 09:06:26
Θέμα δημοσίευσης:
λες?
athanas - Πεμ 20 Νοέ 2014, 15:19:58
Θέμα δημοσίευσης:
αν ψηθειτε παμε
alfasud - Πεμ 20 Νοέ 2014, 16:54:39
Θέμα δημοσίευσης:
Θελουμε αντικειμενικο ρεπορταζ απο "μεσα",κανονιστε"!
Manos206 - Πεμ 20 Νοέ 2014, 17:36:21
Θέμα δημοσίευσης:
Εκτος απροοπτου το ψηνω κι εγω! Cool
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr