PSClub - Hellas

Κοινωνικές Εκδηλώσεις - Koπή πίτας 2014 @ Παιδικό χωριό S.O.S Βάρης

Ghost Dog - Τρι 21 Ιαν 2014, 20:28:44
Θέμα δημοσίευσης: Koπή πίτας 2014 @ Παιδικό χωριό S.O.S Βάρης



Βρηκα λιγο χρονο και κανονισα να κοψουμε την πιτα μας για το (Σωτήριο!) ετος 2014 στο παιδικό χωριό ΣΟΣ της Βάρης, την Κυριακη 9/2/14 (καιρού επιτρέποντος!)

1) Αρχικά θα ξεναγηθούμε στους χώρους και θα ενημερωθούμε από τους κοινωνικούς λειτουργούς και τις μητέρες-ΣΟΣ για τη λειτουργία των χωριών.

2) Το κοπη τη πιτα!!! Cool Cool

3) Στη συνέχεια έχουμε οργανώσει ένα μικρό εβέντ για τα παιδιά, τα οποια θα μπουν στα αυτοκινητα οσων μελων του club το επιθυμουν! (αγωνιστικα & βολτισια) Παράλληλα, όπως μας ζητήθηκε από τους υπευθύνους, όσοι θέλουν μπορούν να κάνουν βόλτες τα παιδάκια στο δρομάκι του χωριού, εννοείται με πολύ χαμηλές ταχύτητες.
Να είστε σίγουροι ότι κάτι τέτοιο που για πολλά παιδιά είναι δεδομένο, για εκείνα θα ειναι κατι ξεχωριστο και θα τα κάνει πολύ χαρούμενα....


Και για το τελος, το βασικοτερο ολων!
Σκοπός μας είναι να βοηθήσουμε οπως μπορουμε το χωριο, για αυτό το λόγο, μπορούμε να διαθεσουμε ενα ποσό (10 - 15 ευρω ο καθενας μας) και να παρουμε ειδη καθημερινης "αναγκης", ΔΗΛΑΔΗ:

Δημητριακά, μπισκότα, νές κουίκ.
- Μέλι, μαρμελάδα, μερέντα.
- Αλάτι , ξύδι, μπαχαρικά φρυγανιές.
- Χυμοί διάφοροι.
- Καθαριστικά ( χλωρίνη, σκόνες πλυντηρίου-πλυσίματος στο χέρι).
- Οδοντόκρεμες , οδοντόβουρτσες
- Σφουγγαρίστρες , σφουγγάρια
- Σαμπουάν, αφρόλουτρα
- Γάλατα

Λινκ

http://www.sos-villages.gr/

Για την καλύτερη οργάνωση (κυριως για την παραγγελια της πιτας καθως και ποιος θα "διαθεσει" αυτοκινητο, καλό είναι να δηλώσουν από τώρα συμμετοχή οι ενδιαφερόμενοι

Καλα να περασουμε!! Cool
Ghost Dog - Τρι 21 Ιαν 2014, 20:32:49
Θέμα δημοσίευσης:
1) Ghost Dog (+ 3)
BTS - Τρι 21 Ιαν 2014, 20:45:21
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο Άρη!

BTS+1...

.....+Barchetta
king207cc - Τρι 21 Ιαν 2014, 21:32:50
Θέμα δημοσίευσης:
στη διάθεση σας κ το αγροτικό μου... Cool
Manos206 - Τρι 21 Ιαν 2014, 22:53:23
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.youtube.com/watch?v=25O5dr479pc

In.. Cool
Road_Runner - Τετ 22 Ιαν 2014, 10:27:55
Θέμα δημοσίευσης:
και εγω μεσα εννοειται!
Για αμαξι δεν ξερω αν θα μπορω, θα φερω ομως δευτερο κρανος Cool
kourlis - Τετ 22 Ιαν 2014, 11:38:35
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ δεν θα μπορέσω να είμαι μαζί σας μιας και δεν βρίσκομαι Ελλάδα, όμως θα μπορούσα να διαθέσω ένα μικρό ποσό αν μου δώσει κάποιος έναν λογαριασμό τράπεζας...
MAD - Τετ 22 Ιαν 2014, 16:54:41
Θέμα δημοσίευσης:
Δυστυχώς και εγω δεν θα μπορέσω να έρθω λόγο οτι την συγκεκριμένη Κυριακή εχω το μνημόσυνο της γιαγιάς μου! Και εγω διαθέτω ενα μικρό ποσό! Άρη μέχρι τότε να βρεθούμε να στο δώσω. .. Κρίμα και ήθελα πολύ να έρθω!
Giannis307 - Τετ 22 Ιαν 2014, 21:59:54
Θέμα δημοσίευσης:
Kai γω μεσα και με πολιτικ και με αγωνιστικο
Alexandros GT - Τετ 22 Ιαν 2014, 22:01:24
Θέμα δημοσίευσης:
Γιάννη η ημερομηνία γίνεται να αλλάξει ή το έκλεισες και δεν μπορούν στο χωριό κάποια άλλη μέρα?? Το λέω αυτό γτ και εγώ θέλω πάρα πολύ να έρθω άλλα είμαι φοιτητής στην Κρήτη και γυρνάω 12/2/2014 στην Αθήνα όμως και κάποια παιδιά που έχουν γράψει μέχρι στιγμής δεν μπορούν εκείνη την ημέρα. Εγώ έχω ένα 207gt και ευχαρίστως το διαθέτω για βόλτα με τα παιδιά και κάποιο ποσό για να βοηθήσουμε τα χωρία sos
MEMsound - Παρ 31 Ιαν 2014, 10:20:49
Θέμα δημοσίευσης:
..σα να το βλέπω λιγο χλωμό για 9 Φεβρουάριου τελικα μιας και αρκετοί δεν μπορούν ....ή μάλλον βλέπω λίγους να μπορούν...

είπαμε με Άρη να μιλησει με ΣΟΣ μπας και το κανουμε την 16/2 ή 23/2...


υ.γ. καλό θα ηταν να μαζευτουμε καμμια 10αρια αυτοκίνητα τουλάχιστον Wink
Alexandros GT - Παρ 31 Ιαν 2014, 10:50:27
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ όπως έγραψα και παραπάνω μπορώ αν αλλάξει η ημερομηνία + αμάξι
BTS - Παρ 31 Ιαν 2014, 11:49:40
Θέμα δημοσίευσης:
Θα πρότεινα να παραμείνουμε σταθεροί σε αυτά που συμφωνήσαμε, διότι και το χωριό έχει το πρόγραμμα του.

Θα υπάρξουν και άλλες εκδηλώσεις. Στην Κιβωτό της αγάπης για παράδειγμα.

Υγ. Μάνθο, με 10 αυτοκίνητα, στο στενό δρομάκι 100 μέτρων του χωριού, δεν θα τα κάνουμε βόλτα, αλλά θα τους δείξουμε πως είναι η Ομόνοια σε ώρα αιχμής. Θυμάσαι πέρσι. Wink

Επίσης, κάθε παιδάκι θα θέλει να μπει να σε όλα τα αυτοκίνητα (θυμάσαι πέρσι), οπότε 10 αυτοκίνητα επί 40 παιδάκια = 400 test drive, ούτε η διεθνής έκθεση αυτοκινήτου να ήταν. Razz

Εκεί βέβαια που θα χρειαστούν αυτοκίνητα, θα είναι για να μεταφέρουν τα πράγματα. Wink
B.M-SPORT - Παρ 31 Ιαν 2014, 12:05:11
Θέμα δημοσίευσης:
Ειμαι μεσα και εγω παιδια .
MEMsound - Παρ 31 Ιαν 2014, 12:15:54
Θέμα δημοσίευσης:
οτι θελετε...εγω ειδα οτι παραπάνω καμποσοι δεν μπορουν...επίσης κι εγω αργησα να δω το ποστ αυτο με την ημερομηνια και εχω ηδη κανονησει κατι αλλο για εκεινη την μερα...
...αν ειμαστε αρκετοι κανενα προβλημα...αλλα ειναι να ειμαστε "10 ατομα" δεν εχει νοημα ουτε για εμας ουτε για τα παιδακια... Wink

φτιαξτε μια λιστα Wink
marios_207_GT - Παρ 31 Ιαν 2014, 16:28:29
Θέμα δημοσίευσης:
παδια εστω και καθυστερημενα μιας και δεν ηθελα να αλλαξει το προγραμμα για μενα, λογω εξεταστικης μεχρι 14 Φλεβαρη ειμαι πηγμενος για οποιαδηποτε αλλη παρομοια εκδηλωση ή ακομα κι την ιδια αλλα σε αλλη ημερομηνια ειμαι μεσα με αμαξι κλπ κλπ
BTS - Παρ 31 Ιαν 2014, 16:42:51
Θέμα δημοσίευσης:
Ghost Dog + 3
Lef205 +1
Road Runner
BTS
BTSitsa + 3
Manos 206
Λευτέρης + 1
Athanas (φέρε το π της βάσης) Smile
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ + 1
Giannis307 + 1
Pavlidis
king207cc +1
kp61 (θα έχω και τα ελατήρια μαζί) Smile


23 για πλάκα και ακόμη είναι η αρχή.

Συμπληρώστε...

Χρύσα, ξύπνα τους που θα κοιμούνται αγκαλιά με τα κράνη και τα ομολογκέ σωβρακάκια Κυριακή πρωΐ και ελάτε.

Τάκηηηηη... Πατώωωωωνειειειειειειειες?

Κυρίιιεεεεες μουυυυυυυ!
athanas - Παρ 31 Ιαν 2014, 17:09:06
Θέμα δημοσίευσης:
Embarassed Embarassed Embarassed

τώρα το είδα αυτό....

σωστός ο Πέτρος

το αμάξι μου είναι πάντα διαθέσιμο ακόμα και για την μεταφορά των πραγμάτων... Wink
MEMsound - Παρ 31 Ιαν 2014, 17:56:45
Θέμα δημοσίευσης:
Πέτρο εγραψα και πιο πάνω οτι εγω πολυ πιθανον να μην μπορεσω Wink (οχι οτι εξαρταται ολο αυτο απο μένα - απλα ενημερωνω - για την ακριβεια ειχαν κανονησει ηδη απο οι μηχανοβια παρεα την κοπη της δικιας τους πιτας στο Ξυλοκαστρο σαν ημερησια εκδρομή εχουμε μαζευτει καμμια 40αρια μηχανακια...και οπως καταλαβαίνεται θα ειναι ακρως ενδιαφερον...οπως ηταν και περσι...η αληθεια ειναι οτι θεωρω απειρως σωστότερο και σημαντικοτερο την επισκεψη στα παιδια SOS αλλα αν μπορουσα να πάω και στα δυο θα μου καθοταν ιδανικα...)
Ghost Dog - Κυρ 02 Φεβ 2014, 18:55:04
Θέμα δημοσίευσης:
Η ημερομηνια δεν αλλαζει μιας και τα παιδια του χωριου εχουν το "προγραμμα" τους και αν αλλαζαμε την ημερομηνια αυτη, θα επρεπε να παει πολυ πισω μετα η εκδηλωση...... Exclamation

Εκτος αυτου, όποια ημερομηνια και να το φιξαραμε ΠΑΝΤΑ δε θα μπορει να ερθει καποιος μιας και κατι θα εχει κανονισει.......και ειναι λογικο μεσα στα τοσα ατομα του φορουμ!

Οσοι δεν μπορεσουν να παρευρεθουν (ελπιζω για καποιον σοβαρο λογο), θα ερθουν στην επομενη...... Wink
(ευκαιρια ειναι, να το κανουμε και συχνοτερα.... Cool )

Την παρουσα φαση δεν εχουν τοσο αναγκη απο ρουχα ή παιχνιδια, οσο απο πραγματα καθημερινης "αναγκης", ΔΗΛΑΔΗ:

Δημητριακά, μπισκότα, νές κουίκ.
- Μέλι, μαρμελάδα, μερέντα.
- Αλάτι , ξύδι, μπαχαρικά φρυγανιές.
- Χυμοί διάφοροι.
- Καθαριστικά ( χλωρίνη, σκόνες πλυντηρίου-πλυσίματος στο χέρι).
- Οδοντόκρεμες , οδοντόβουρτσες
- Σφουγγαρίστρες , σφουγγάρια
- Σαμπουάν, αφρόλουτρα
- Γάλατα


Οποτε, οοοποιος θελει παει σε ενα σουπερ μαρκετ και παιρνει παργματα 10 - 15 ευρω και τα μαζευουμε σε 1-2 αυτοκινητα ΠΡΙΝ παμε στο χωριο! Very happy Very happy

Οποιος ειναι μακρια και θελει να βοηθησει, μπορει να στειλει τα χρηματα στον λογαριασμο μου, αλλα προς αποφυγη παρεξηγησεων, θα ηθελα να γραψει και δημοσια το ποσο που θα καταθεσει....!

Αυριο θα παω να ρωτησω τιμη για πιτα, οποτε θα ηθελα να ξερω ΑΚΡΙΒΩΣ τα ατομα που θα ερθουν!!




Παράθεση:
Ghost Dog + 3
BTS
BTSitsa + 3
Road Runner
Manos 206
Giannis307 + 1
king207cc +1
Athanas
Stevon
Λευτέρης 13αρι + 1
Lef205 +1 (?)
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ + 1
Pavlidis
kp61

king207cc - Κυρ 02 Φεβ 2014, 19:17:18
Θέμα δημοσίευσης:
εγω ειμαι +5 Cool
MEMsound - Δευ 03 Φεβ 2014, 10:54:34
Θέμα δημοσίευσης:
...η χαρα των παιδιων στο SOS ειναι προφανω΄ς πιο σημαντική από "μια ακόμα βολτα με την μοτοπαρεα" (κι ας ηταν καπως ξεχωριστή βόλτα)...οπότε...μεσα για την Κυριακή στα SOS κι εγω +1..μετρα κομματια 'Αρη...μετρα κομμάτια... γιατι εμείς για την πιτα θα 'ρθουμε... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Silly Silly Silly Silly Stunned Stunned

ραντεβου που να παμε κομβοι??? ή οπως και την άλλη φορα στο φαναρι / διασταύρωση κατω απ' τα SOS?? ααα και τι ωρα? Laughing
B.M-SPORT - Δευ 03 Φεβ 2014, 13:31:58
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημερα παιδια , ειμαι και εγω μεσα για Κυριακη.
Να ρωτησω για τι ωρα λεμε και ραντεβου στην εισοδο του χωριου;;;;
king207cc - Δευ 03 Φεβ 2014, 16:43:43
Θέμα δημοσίευσης:
Να πούμε στο παρκινγκ στα φαναρια?
athanas - Δευ 03 Φεβ 2014, 18:12:32
Θέμα δημοσίευσης:
στο πάρκινγκ στα φανάρια είναι οκ πιστεύω για όλους μας και έχει και χώρο άπλετο...

ώρα συνάντησης να μας πει ο Άρης (ανάλογα με το τι έχει κανονίσει με το χωριό)
Ghost Dog - Τρι 04 Φεβ 2014, 09:59:44
Θέμα δημοσίευσης:
10:30,στο παρκινγκ κατω στα φαναρια
Να μαζεψουμε τις σακουλες με τα πραγματα των παιδιων σε 2-3 αυτοκινητα, να πιουμε καναν "χερατο" καφε, να κανετε κανα τσιγαρο και να ¨ανεβουμε"..........
MEMsound - Τρι 04 Φεβ 2014, 10:57:00
Θέμα δημοσίευσης:
...όμορφα...

"εισηγούμαι" μετά απο τα SOS... και αναλόγως τι ώρα ξεμπερδεψουμε να πάμε για καμμια μάσα ή καφε... ή και τα δύο... ( Laughing )

Θεωρω οτι εκείνη την ώρα περισσότερο για μάσα θα είμαστε οπότε εκείνο το "προβλεπόμενο" ψητοπωλείο "γευστικόν" (??? ή κάπως έτσι...αχαχαχα που ειχαμε πάει 1-2 φορες το καλοκαίρι ειναι "οτι πρέπει"...ενώ υπάρχει και ο Ζαχος...και μεσημεριανο-απογευματινό καφεδάκι...μετά εκεί γυρω ρομαντικα παραλιακά... Wink Silly W00t

Κοπή πίτας "στην μάσα" ή στον καφέ... (οτι προηγηθεί) Wink Wink Wink

καλημερα σας Laughing
Manos206 - Τρι 04 Φεβ 2014, 17:53:56
Θέμα δημοσίευσης:
Ειμαι κι εγω μεσα.. Wink
athanas - Τρι 04 Φεβ 2014, 17:54:39
Θέμα δημοσίευσης:
very well...
bagos - Τρι 04 Φεβ 2014, 21:04:06
Θέμα δημοσίευσης:
Οταν λετε φαναρια?υπαρχει κανενας προς αγ.στεφανο μερια,κηφισια κτλ,που θα παει,μπας κ τον ακολουθησω σε περιπτωση που κατεβω?η βασικη ιδεα ηταν να κατεβουμε με 3-4 φιλαρακια με τα μηχανακια κ να ερθουμε για βολτα,αλλα ως γνωστον οι γυναικες εχουν μαστερ στο να σου χαλαν τα σχεδια κ ερχονται οταν περιμενεις οτι δε θα θελουν να ακουσουν καν...
athanas - Τρι 04 Φεβ 2014, 21:23:59
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
Οταν λετε φαναρια?υπαρχει κανενας προς αγ.στεφανο μερια,κηφισια κτλ,που θα παει,μπας κ τον ακολουθησω σε περιπτωση που κατεβω?η βασικη ιδεα ηταν να κατεβουμε με 3-4 φιλαρακια με τα μηχανακια κ να ερθουμε για βολτα,αλλα ως γνωστον οι γυναικες εχουν μαστερ στο να σου χαλαν τα σχεδια κ ερχονται οταν περιμενεις οτι δε θα θελουν να ακουσουν καν...


αν το αποφασίσεις στείλε μου πμ για να κανονίσουμε
bagos - Τρι 04 Φεβ 2014, 22:01:52
Θέμα δημοσίευσης:
Οκ μεχρι σαββατο απογευμα θα σου εχω στειλει Wink
kourlis - Τετ 05 Φεβ 2014, 01:10:31
Θέμα δημοσίευσης:
Άρη μπορείς να μου στείλεις τον λογαριασμό σου με π.μ.?
B.M-SPORT - Τετ 05 Φεβ 2014, 13:39:34
Θέμα δημοσίευσης:
Αρα παιδια 10:30 στο παργκιν, κυριακη 9/2/2014 .
athanas - Τετ 05 Φεβ 2014, 17:20:22
Θέμα δημοσίευσης:
B.M-SPORT έγραψε:
Αρα παιδια 10:30 στο παργκιν, κυριακη 9/2/2014 .


σωστος
Manos206 - Τετ 05 Φεβ 2014, 17:23:01
Θέμα δημοσίευσης:
Μπορει καποιος να παραθεσει Link με το σημειο του parking; (αν και νομιζω ξερω που ειναι) απλα για σιγουρα..
king207cc - Τετ 05 Φεβ 2014, 21:35:39
Θέμα δημοσίευσης:
Manos206 έγραψε:
Μπορει καποιος να παραθεσει Link με το σημειο του parking; (αν και νομιζω ξερω που ειναι) απλα για σιγουρα..


ξέρεις που είναι ο Σκλαβενίτης(ακριβώς απέναντι έχει κ Βασιλόπουλο)?
Manos206 - Τετ 05 Φεβ 2014, 22:53:57
Θέμα δημοσίευσης:
ααα οκ.. το χω Wink
MEMsound - Πεμ 06 Φεβ 2014, 19:53:03
Θέμα δημοσίευσης:
Πήγαμε χθες με Coolalexi και ψωνίσαμε μερικά πράγματα... (με χρηματα από Cool/MEM/volvos/Ghost/stevon/kourlis)

Θα ξαναπάμε το Σάββατο γιατί ήδη κάποιοι μου έδωσαν χρήματα για επιπλέον ψώνια...οπότε οποιος ακόμα θέλει με ειδοποιεί σχετικώς για το πόσα χρηματα μπορεί/θέλει να διαθέσει και αντί να πάει ο ίδιος ψωνίζουμε εμείς από και μας τα δίνει τα χρηματα την Κυριακή επιτόπου (μη μπλέκουμε με τράπεζες κλπ κλπ δεν υπάρχει λόγος)



Rolling eyes Rolling eyes
MAD - Πεμ 06 Φεβ 2014, 20:36:04
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Πήγαμε χθες με Coolalexi και ψωνίσαμε μερικά πράγματα... (με χρηματα από Cool/MEM/volvos/Ghost/stevon/kourlis)

Θα ξαναπάμε το Σάββατο γιατί ήδη κάποιοι μου έδωσαν χρήματα για επιπλέον ψώνια...οπότε οποιος ακόμα θέλει με ειδοποιεί σχετικώς για το πόσα χρηματα μπορεί/θέλει να διαθέσει και αντί να πάει ο ίδιος ψωνίζουμε εμείς από και μας τα δίνει τα χρηματα την Κυριακή επιτόπου (μη μπλέκουμε με τράπεζες κλπ κλπ δεν υπάρχει λόγος)



Rolling eyes Rolling eyes


Μάνθο αν έχω ρέστα απο την μπαταρία του κινητού μου .... Ψώνισε τα!!!
Road_Runner - Παρ 07 Φεβ 2014, 00:32:31
Θέμα δημοσίευσης:
Μα τι @@ρας θεε μου αυτος ο Αρης.. Του ειχα πει και απο μενα...
Check your pm
Ghost Dog - Παρ 07 Φεβ 2014, 01:17:44
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Μα τι @@ρας θεε μου αυτος ο Αρης.. Του ειχα πει και απο μενα...
Check your pm

Μα τι @@ρας αυτος ο Ροαντ Ραννερ.................
Μαζι με τα δικα μου είναι και τα δικα σου!
(παρε με τηλ παπαρικο)
Road_Runner - Παρ 07 Φεβ 2014, 09:50:30
Θέμα δημοσίευσης:
ααα, τοτε σε αυτη την περιπτωση τι @@ρας ο MEMsound που δεν το ανεφερε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
MAD - Παρ 07 Φεβ 2014, 10:27:23
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
ααα, τοτε σε αυτη την περιπτωση τι @@ρας ο MEMsound που δεν το ανεφερε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Παρ 07 Φεβ 2014, 11:30:15
Θέμα δημοσίευσης:
@ MAD...εχεις ...οποτε το διευθετω...
@RoadRunner... εσυ ο παπ**ας που εγραψα οτι θα ξαναπαω ούτως ή άλλως παρολα αυτα παραπονιεσαι! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ουουουου κυρια!
kourlis - Παρ 07 Φεβ 2014, 16:40:17
Θέμα δημοσίευσης:
Έβαλα 50 ευρώ στον λογαριασμό του Μάνθου. Καλα να περάσετε, μακάρι να μπορούσα να είμαι κι εγώ!
MEMsound - Παρ 07 Φεβ 2014, 20:54:39
Θέμα δημοσίευσης:
δυστυχως απ οτι ειδα δεν προλαβε ουτε και ο Αρης να γραψει τιποτα για κανα δωρακι για την κοπη της πίτας...ετρεχα και γω με τα δικά μου...τελος πάντων αμα το ψυνει και κάνας άλλος ετσι για κρηρωση μεταξυ μας για τον χαβαλες εγω εχω ενα "δωρακι"...αμα το ψυνει και κανας αλλος το διευθετουμε... Wink Wink
iceage - Παρ 07 Φεβ 2014, 23:31:04
Θέμα δημοσίευσης:
Ghost Dog + 3
BTS
BTSitsa + 3
Road Runner
Manos 206
Giannis307 + 1
king207cc +1
Athanas
Stevon
Λευτέρης 13αρι + 1
Lef205 +1 (?)
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ + 1
Pavlidis
kp61
iceage
xrisa-xs
xrisa-xs - Παρ 07 Φεβ 2014, 23:44:38
Θέμα δημοσίευσης:
έχω μαζέψει και γω κάποια χρήματα από δικούς μου ανθρώπους και από μερικούς συναδέλφους

Μάνθο αν κανονίσετε αύριο να πάτε για ψώνια να στα δώσω ή να πάμε μαζί! (σε ποιά κοπέλα δεν αρέσουν τα ψώνια άλλωστε χαχαχα)
MEMsound - Σαβ 08 Φεβ 2014, 10:10:03
Θέμα δημοσίευσης:
γιατί όχι...το μεσημερι θα παω...συνενοούμαστε τηλεφωνικά...κλασσικά στο μαγαζί ειμαι... Wink Wink Wink
Road_Runner - Σαβ 08 Φεβ 2014, 18:27:38
Θέμα δημοσίευσης:
paizei tpt se google maps giati den kserw pou einai???
Manos206 - Σαβ 08 Φεβ 2014, 18:42:36
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
paizei tpt se google maps giati den kserw pou einai???


Ανεβα τη Λ βαρης - βαρκιζας μεχρι τα supermarket και παμε ολοι μαζι.. Cool Το βρηκα κι εγω, δεν ειναι δυσκολο..
MEMsound - Σαβ 08 Φεβ 2014, 19:59:39
Θέμα δημοσίευσης:
shopping part B completed succesfully...



see u tomorrow Cool Cool
MAD - Σαβ 08 Φεβ 2014, 20:11:17
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
shopping part B completed succesfully...



see u tomorrow Cool Cool


Να περάσετε τέλεια. .... Λυπάμαι πολυ που δεν θα είμαι! ελπιζω να μου κόψετε και εμένα ενα κομμάτι βασιλόπιτα! !! Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Σαβ 08 Φεβ 2014, 20:46:18
Θέμα δημοσίευσης:
Οταν "ξεμπερδεψεις" και αν εχεις κουραγιο και ορεξη ριξε τηλ να σου πω που θα ειμαστε για μασα / καφε κλπ κλπ ...
MAD - Σαβ 08 Φεβ 2014, 20:54:09
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Οταν "ξεμπερδεψεις" και αν εχεις κουραγιο και ορεξη ριξε τηλ να σου πω που θα ειμαστε για μασα / καφε κλπ κλπ ...


Απογευμα θα ξεμπερδέψω!
king207cc - Σαβ 08 Φεβ 2014, 21:41:44
Θέμα δημοσίευσης:
MAD έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Οταν "ξεμπερδεψεις" και αν εχεις κουραγιο και ορεξη ριξε τηλ να σου πω που θα ειμαστε για μασα / καφε κλπ κλπ ...


Απογευμα θα ξεμπερδέψω!


Αν τα καταφερεις περνα Μακη!!! Wink
Ghost Dog - Σαβ 08 Φεβ 2014, 21:52:40
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
paizei tpt se google maps giati den kserw pou einai???

Μπες στο γκρουπακι μας στο facebook, θα βρεις εκει τον χαρτη..... Wink
MAD - Σαβ 08 Φεβ 2014, 22:06:34
Θέμα δημοσίευσης:
king207cc έγραψε:
MAD έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Οταν "ξεμπερδεψεις" και αν εχεις κουραγιο και ορεξη ριξε τηλ να σου πω που θα ειμαστε για μασα / καφε κλπ κλπ ...


Απογευμα θα ξεμπερδέψω!


Αν τα καταφερεις περνα Μακη!!! Wink


Σας αγαπώ. ..... Laughing Laughing Laughing
king207cc - Σαβ 08 Φεβ 2014, 22:17:45
Θέμα δημοσίευσης:
έκανα κ γω το shopping μου με φίλους Wink cu tomorrow


free image hosting
B.M-SPORT - Σαβ 08 Φεβ 2014, 22:34:29
Θέμα δημοσίευσης:
iceage έγραψε:
Ghost Dog + 3
BTS
BTSitsa + 3
Road Runner
Manos 206
Giannis307 + 1
king207cc +1
Athanas
Stevon
Λευτέρης 13αρι + 1
Lef205 +1 (?)
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ + 1
Pavlidis
kp61
iceage
xrisa-xs


+1 Very happy B.M-SPORT
B.M-SPORT - Κυρ 09 Φεβ 2014, 19:13:06
Θέμα δημοσίευσης:
Ηταν πολυ ομορφα σημερα και μου εμειναν πολλες εικονες απο τα παιδια με τα γελια και την χαρα τους για μια βολτα και τα αυτοκινητα. Πραγματα το απλα για εμας αλλα τοσο σημαντικα γι αυτα. Ενα μεγαλο μπαβο για ολους αυτους τους ανθρωπους που ειναι διπλα 24 ωρες σε αυτα τα παιδια.

Μπραβο παιδια
Giannis307 - Κυρ 09 Φεβ 2014, 21:02:02
Θέμα δημοσίευσης:
Καταπληκτικα ηταν σημερα.....και νομιζω ολοι το ευχαριστηθηκαμε....
Ghost Dog - Κυρ 09 Φεβ 2014, 22:43:08
Θέμα δημοσίευσης:
Απίστευτα ηταν (και) σημερα!! Cool
Ένα μεγαλο ευχαριστω από μερους μου σε οσους ηρθαν, εστω και για "λιγο" ........... Very happy
Επισης θα ηθελα να ευχαριστησω τον Μανθο και τον Γιαννη για τα δωρα που προσεφεραν στο μεταξυ μας "νταραντουρι" (η κινηση και μονο λεει πολλα) Wink
MAD - Κυρ 09 Φεβ 2014, 22:53:25
Θέμα δημοσίευσης:
Ghost Dog έγραψε:
Απίστευτα ηταν (και) σημερα!! Cool
Ένα μεγαλο ευχαριστω από μερους μου σε οσους ηρθαν, εστω και για "λιγο" ........... Very happy
Επισης θα ηθελα να ευχαριστησω τον Μανθο και τον Γιαννη για τα δωρα που προσεφεραν στο μεταξυ μας "νταραντουρι" (η κινηση και μονο λεει πολλα) Wink


Ποιος ήταν ο "τυχερός" της πίτας?
Laughing Laughing Laughing

φωτογραφικό υλικό να φανταστώ πλούσιο?
Ενα μεγάλο μπράβο σε όλους! !!!
BTS - Δευ 10 Φεβ 2014, 09:22:02
Θέμα δημοσίευσης:
Η Σοφία. Very happy
COOL ALEXIS - Δευ 10 Φεβ 2014, 10:29:59
Θέμα δημοσίευσης:
BTS έγραψε:
Η Σοφία. Very happy
Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up
MEMsound - Δευ 10 Φεβ 2014, 10:49:03
Θέμα δημοσίευσης:
Πολλα μπραβο και απο μενα για οσους συμμετειχαν στην εκδηλωση χθες με τον οποιονδηποτε τροπο...!

Θεωρώ ότι προσφέραμε λίγες στιγμές χαράς σ' όλα αυτά τα παιδιά που τις χρειάζονται πολύ περισσότερο από αλλα...!

Η πίτα ενώ αρχικά λέγαμε να την κοψουμε μεταξύ μας...τελικά την κοψαμε εκει με τα παιδακια και τους την μοιρασαμε... τυχερη ήταν η Σοφία!

Δωράκι δεν είχαμε προβλέψει για τα παιδακια αλλα νομίζω καλήτερα μιας και ετσι δεν θα "ζήλεψε" κανένα αλλο παιδακι... Wink

Το ευχαριστο ήταν οτι με την συνεισφορά σας μπορεσαμε και τπους πηγαμε προμηθειες αξιας 600ε (ακριβως δεν μπορω να το ξερω μιας και δεν καναμε εκ μερους σας ολα τα ψωνια μονο εμείς Κουλαλεξης/Θωμαις/Χρυσα κι εγω... πάντως τα χρηματα που περασαν απ τα δικα μας χερια μας ηταν 350ε - αν καποιος εχει οποιαδηποτα απορία εχω αναλυτικές αποδείξεις)

Στην μεταξυ μας κλήρωση, στον καφε μετά, τα δυο δωρακια κέρδισαν...

ο Βαγγέλης (king207cc) το δωράκι από τον giannhs307 και την "Pavlidis Competition"



και ο Σταύρος (Stevon) το δωρακι απο εμένα και τα "Οπτικά Μάγγελ"


Και του χρόνου με υγεία!

υγ. φωτογραφίες υπαρχουν πολλές αλλα επειδη δεν πρεπει να φαινονται τα προσωπα των παιδιων, θα χρειαστουν μια σχετικη επεξεργασία οπότε...οταν τις ετοιμασουμε θα ανεβουν εδω μερικές.
Giannis307 - Δευ 10 Φεβ 2014, 15:02:17
Θέμα δημοσίευσης:
Ghost Dog έγραψε:
Απίστευτα ηταν (και) σημερα!! Cool
Ένα μεγαλο ευχαριστω από μερους μου σε οσους ηρθαν, εστω και για "λιγο" ........... Very happy
Επισης θα ηθελα να ευχαριστησω τον Μανθο και τον Γιαννη για τα δωρα που προσεφεραν στο μεταξυ μας "νταραντουρι" (η κινηση και μονο λεει πολλα) Wink


Μακαρι να ημασταν σε αλλες εποχες να καναμε πολλα περισσοτερα
Manos206 - Δευ 10 Φεβ 2014, 15:49:27
Θέμα δημοσίευσης:
Ολα τελεια χθες..! Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους οσους συμμετειχαν..! Να ειμαστε καλα να το επαναλαβουμε.. Wink
MEMsound - Τρι 11 Φεβ 2014, 23:35:50
Θέμα δημοσίευσης:
και τραμπάλα κάναμε...


και τσουλήθρα κάναμε...


και πίτα κόψαμε...


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
(επεται συνεχεια οταν ξαναβρω λιγο χρονο)
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr