PSClub - Hellas

Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις - Download Αυτοκόλλητα και Κάρτες

Vasso - Δευ 12 Ιαν 2004, 15:42:15
Θέμα δημοσίευσης: Download Αυτοκόλλητα και Κάρτες
Είδα σε κάποιο site που αφορούσε club αυτοκινήτου δεν θυμάμαι ποιό αυτή τη στιγμή , ένα link που κατεβάζεις και σώζεις στον υπολογιστή σου σε μορφή doc έτοιμες καρτούλες του club τους για όποιον ήθελε να τις τυπώσει από μόνος του σε πιο χοντρά χαρτιά .... όπως επίσης και αυτοκόλλητα του club .
Δεν θα ήταν μια καλή ιδέα να φορτώσετε ένα τέτοιο έγγραφο να μπορεί όποιος θέλει να προμηθεύεται μέσω διαδικτύου ???
Wink Wink
kovac - Δευ 12 Ιαν 2004, 16:07:05
Θέμα δημοσίευσης: Re: Download Αυτοκόλλητα και Κάρτες
Vasso έγραψε:
Είδα σε κάποιο site που αφορούσε club αυτοκινήτου δεν θυμάμαι ποιό αυτή τη στιγμή , ένα link που κατεβάζεις και σώζεις στον υπολογιστή σου σε μορφή doc έτοιμες καρτούλες του club τους για όποιον ήθελε να τις τυπώσει από μόνος του σε πιο χοντρά χαρτιά .... όπως επίσης και αυτοκόλλητα του club .
Δεν θα ήταν μια καλή ιδέα να φορτώσετε ένα τέτοιο έγγραφο να μπορεί όποιος θέλει να προμηθεύεται μέσω διαδικτύου ???
Wink Wink


Καλύτερα τα αυτοκόλλητα να τα προμηθεύει το ίδιο κλουμπ (οι ιδρυτές και τα μέλη του), για να ξέρουμε ποιοι έχουν αυτοκόλλητο, για να έχουν οι σχετικοί με το κλουμπ και όσοι έρχονται στις συναντήσεις (κι ας παίρνει κι εμένα η μπάλα Wink ) !
Φαντάσου δηλαδή να προχωράς στο δρόμο και να βλέπεις παντού αυτοκόλλητα. Δε λέω εμένα καλό μου φαίνεται σαν ιδέα, αλλά θα ήθελα να ήξερα και τον οδηγό του εκάστοτε αυτοκινήτου, γιατί αν όπως σερφάρει τυχαία, σταμπάρει το αυτοκόλλητο, το κατεβάσει και μετά την κάνει...δε θα τον γνωρίζω. Κι αν τον δω στο δρόμο, του κορνάρω και του πω από το κλουμπ...αν θυμάται που βρήκε το αυτοκόλλητο και δε με βρίσει, δε θα γνωρίζει τίποτα παραπάνω!! Wink
Άποψή μου πάντα! Wink
fpug - Τρι 13 Ιαν 2004, 10:43:27
Θέμα δημοσίευσης: Re: Download Αυτοκόλλητα και Κάρτες
kovac έγραψε:


Καλύτερα τα αυτοκόλλητα να τα προμηθεύει το ίδιο κλουμπ (οι ιδρυτές και τα μέλη του), για να ξέρουμε ποιοι έχουν αυτοκόλλητο, για να έχουν οι σχετικοί με το κλουμπ και όσοι έρχονται στις συναντήσεις (κι ας παίρνει κι εμένα η μπάλα Wink ) !
Φαντάσου δηλαδή να προχωράς στο δρόμο και να βλέπεις παντού αυτοκόλλητα. Δε λέω εμένα καλό μου φαίνεται σαν ιδέα, αλλά θα ήθελα να ήξερα και τον οδηγό του εκάστοτε αυτοκινήτου, γιατί αν όπως σερφάρει τυχαία, σταμπάρει το αυτοκόλλητο, το κατεβάσει και μετά την κάνει...δε θα τον γνωρίζω. Κι αν τον δω στο δρόμο, του κορνάρω και του πω από το κλουμπ...αν θυμάται που βρήκε το αυτοκόλλητο και δε με βρίσει, δε θα γνωρίζει τίποτα παραπάνω!! Wink
Άποψή μου πάντα! Wink


και πολυ σωστη αποψη... Wink Wink
Baphomet - Τρι 13 Ιαν 2004, 13:18:53
Θέμα δημοσίευσης: Re: Download Αυτοκόλλητα και Κάρτες
fpug έγραψε:
kovac έγραψε:


Καλύτερα τα αυτοκόλλητα να τα προμηθεύει το ίδιο κλουμπ (οι ιδρυτές και τα μέλη του), για να ξέρουμε ποιοι έχουν αυτοκόλλητο, για να έχουν οι σχετικοί με το κλουμπ και όσοι έρχονται στις συναντήσεις (κι ας παίρνει κι εμένα η μπάλα Wink ) !
Φαντάσου δηλαδή να προχωράς στο δρόμο και να βλέπεις παντού αυτοκόλλητα. Δε λέω εμένα καλό μου φαίνεται σαν ιδέα, αλλά θα ήθελα να ήξερα και τον οδηγό του εκάστοτε αυτοκινήτου, γιατί αν όπως σερφάρει τυχαία, σταμπάρει το αυτοκόλλητο, το κατεβάσει και μετά την κάνει...δε θα τον γνωρίζω. Κι αν τον δω στο δρόμο, του κορνάρω και του πω από το κλουμπ...αν θυμάται που βρήκε το αυτοκόλλητο και δε με βρίσει, δε θα γνωρίζει τίποτα παραπάνω!! Wink
Άποψή μου πάντα! Wink


και πολυ σωστη αποψη... Wink Wink


ακριβώς. καλύτερα είναι αυτοκόλλητα κτλ να εχουν μονο τα μέλη που είναι πραγματικά μέλη. Δηλαδη αυτοι που ασχολούνται στο φόρουμ, που πληρώνουν την ετησια συνδρομη (αν υπαρχει), που βοηθούν τα αλλα μελη εφόσον μπορούν, που έρχονται στις συναντησεις κτλ. Ούτε εγώ θα ήθελα να γίνει σούπα το αυτοκόλητο. Άσε που με τόσα 206 που κυκλοφορούν πια αν είχαν ολοι αυτοκόλητο θα έπρεπε να σταματάμε-κορναρουμε-κανουμε φωτα καθε 100μετρα
freestyler - Τετ 14 Ιαν 2004, 19:45:27
Θέμα δημοσίευσης:
vre paidia ola kala osa lete... alla egw o kahmenoylhs poy eimai apo nhsi ti na kanw??? den voleyei ... na meinw xwris aytokollhto? proteinw na ginei ayto poy lete me to arxeiaki doc, alla na to exoyn oi diaxeiristes toy club k na to stelnoyn me email se opoion to zhthsei k einai melos toy club.... ektos ki an moy steilei kapoios me taxydromeio opote ekei egw to voylwnw.... Rolling eyes
kovac - Πεμ 15 Ιαν 2004, 00:32:54
Θέμα δημοσίευσης:
freestyler έγραψε:
vre paidia ola kala osa lete... alla egw o kahmenoylhs poy eimai apo nhsi ti na kanw??? den voleyei ... na meinw xwris aytokollhto? proteinw na ginei ayto poy lete me to arxeiaki doc, alla na to exoyn oi diaxeiristes toy club k na to stelnoyn me email se opoion to zhthsei k einai melos toy club.... ektos ki an moy steilei kapoios me taxydromeio opote ekei egw to voylwnw.... Rolling eyes


Shocked Shocked Δεν υπάρχει λόγος να το βουλώσεις!!! Wink
Όπως είπες θα στο στείλει κάποιος αν είναι.
Γενικά η άποψή μου είναι πως δε θα ήθελα να συναντήσω στο δρόμο κάποιον που να έχει απλά και μόνο το αυτοκόλλητο. Ένα "ανενεργό" μέλος δηλαδή! Wink
Baphomet - Πεμ 15 Ιαν 2004, 10:08:01
Θέμα δημοσίευσης:
kovac έγραψε:
freestyler έγραψε:
vre paidia ola kala osa lete... alla egw o kahmenoylhs poy eimai apo nhsi ti na kanw??? den voleyei ... na meinw xwris aytokollhto? proteinw na ginei ayto poy lete me to arxeiaki doc, alla na to exoyn oi diaxeiristes toy club k na to stelnoyn me email se opoion to zhthsei k einai melos toy club.... ektos ki an moy steilei kapoios me taxydromeio opote ekei egw to voylwnw.... Rolling eyes


Shocked Shocked Δεν υπάρχει λόγος να το βουλώσεις!!! Wink
Όπως είπες θα στο στείλει κάποιος αν είναι.
Γενικά η άποψή μου είναι πως δε θα ήθελα να συναντήσω στο δρόμο κάποιον που να έχει απλά και μόνο το αυτοκόλλητο. Ένα "ανενεργό" μέλος δηλαδή! Wink


ακριβώς! εξάλλου πιστεύω πως όταν με το καλό αρχίσουν οι εγγραφές μαζί με την καρτούλα θα παρείς και τα αυτοκόλλητα σου. Δε νομίζω να δίνονται έτσι χύμα...
Vasso - Πεμ 15 Ιαν 2004, 10:39:39
Θέμα δημοσίευσης:
kovac έγραψε:
Γενικά η άποψή μου είναι πως δε θα ήθελα να συναντήσω στο δρόμο κάποιον που να έχει απλά και μόνο το αυτοκόλλητο. Ένα "ανενεργό" μέλος δηλαδή! Wink


και τί εννοείς ανενεργό μέλος δηλαδή ? εγώ ας πούμε για κάποιους λόγους δεν έχω παρευρεθεί σε κάποιο meeting παρά μόνο για καφέ μια φορά , κι όμως δεν έχω αυτοκόλλητο !!! και έχω μόνο μια κάρτα του club !!! και είμαι γραμμένη λίγο καιρό μετά που ξεκίνησε !! Sad Sad Sad
teoman - Πεμ 15 Ιαν 2004, 11:22:13
Θέμα δημοσίευσης:
Vasso έγραψε:
και τί εννοείς ανενεργό μέλος δηλαδή ? εγώ ας πούμε για κάποιους λόγους δεν έχω παρευρεθεί σε κάποιο meeting παρά μόνο για καφέ μια φορά , κι όμως δεν έχω αυτοκόλλητο !!! και έχω μόνο μια κάρτα του club !!! και είμαι γραμμένη λίγο καιρό μετά που ξεκίνησε !! Sad Sad Sad


"Μη ενεργά" είναι τα μέλη που έχουν κάνει login μία φορά και για κάποιον λόγο δεν θέλησαν να ξανασχοληθούν με τις δραστηριότητες του club...
Baphomet - Πεμ 15 Ιαν 2004, 11:37:05
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
Vasso έγραψε:
και τί εννοείς ανενεργό μέλος δηλαδή ? εγώ ας πούμε για κάποιους λόγους δεν έχω παρευρεθεί σε κάποιο meeting παρά μόνο για καφέ μια φορά , κι όμως δεν έχω αυτοκόλλητο !!! και έχω μόνο μια κάρτα του club !!! και είμαι γραμμένη λίγο καιρό μετά που ξεκίνησε !! Sad Sad Sad


"Μη ενεργά" είναι τα μέλη που έχουν κάνει login μία φορά και για κάποιον λόγο δεν θέλησαν να ξανασχοληθούν με τις δραστηριότητες του club...

λάθος! γιατι το club δεν είναι ιντερνετικο! μπορεί κάλλιστα να είναι κάποιος μέλος και να μην έχει κανει ποτε Login επειδη απλά δεν έχει ή δεν ασχολείται με το ίντερνετ. Αλλά μπορεί να έρχεται στις συναντησεις κτλ. Εγώ επιμένω και πιστευω πως το σωστό είναι αυτοκόλλητα να παίρνουν όσοι πληρώνουν την ετήσια συνδρομή και παίρνουν την κάρτα μέλους. Δεν είναι δυνατόν το ΔΣ να καθεται να παίρνει απουσίες απο τις εκδρομές, το καφεδάκι και το φόρουμ για να δει ποιος θεωρείται ενεργό μέλος και ποιος όχι. Από την άλλη κανεις δε θέλει να γεμίσουμε αυτοκόλλητα. Πιστεύω οτι όποιος διατείθεται να δώσει ένα ποσό για συνδρομη σε ενα club πρέπει να θεωρείται ενεργό μέλος. Τώρα κάποιος μπορεί να μη καταφέρει να παραστει παρα μια-δυο φορές ή να μην έχει ίντερνετ.
Αυτη είναι η δική μου πρόταση για το αυτοκόλλητο. Τώρα βέβαια το ΔΣ θα αποφασίσει τετοια θέματα...
teoman - Πεμ 15 Ιαν 2004, 11:51:42
Θέμα δημοσίευσης:
petrskar έγραψε:
teoman έγραψε:
Vasso έγραψε:
και τί εννοείς ανενεργό μέλος δηλαδή ? εγώ ας πούμε για κάποιους λόγους δεν έχω παρευρεθεί σε κάποιο meeting παρά μόνο για καφέ μια φορά , κι όμως δεν έχω αυτοκόλλητο !!! και έχω μόνο μια κάρτα του club !!! και είμαι γραμμένη λίγο καιρό μετά που ξεκίνησε !! Sad Sad Sad


"Μη ενεργά" είναι τα μέλη που έχουν κάνει login μία φορά και για κάποιον λόγο δεν θέλησαν να ξανασχοληθούν με τις δραστηριότητες του club...

λάθος! γιατι το club δεν είναι ιντερνετικο! μπορεί κάλλιστα να είναι κάποιος μέλος και να μην έχει κανει ποτε Login επειδη απλά δεν έχει ή δεν ασχολείται με το ίντερνετ. Αλλά μπορεί να έρχεται στις συναντησεις κτλ. Εγώ επιμένω και πιστευω πως το σωστό είναι αυτοκόλλητα να παίρνουν όσοι πληρώνουν την ετήσια συνδρομή και παίρνουν την κάρτα μέλους. Δεν είναι δυνατόν το ΔΣ να καθεται να παίρνει απουσίες απο τις εκδρομές, το καφεδάκι και το φόρουμ για να δει ποιος θεωρείται ενεργό μέλος και ποιος όχι. Από την άλλη κανεις δε θέλει να γεμίσουμε αυτοκόλλητα. Πιστεύω οτι όποιος διατείθεται να δώσει ένα ποσό για συνδρομη σε ενα club πρέπει να θεωρείται ενεργό μέλος. Τώρα κάποιος μπορεί να μη καταφέρει να παραστει παρα μια-δυο φορές ή να μην έχει ίντερνετ.
Αυτη είναι η δική μου πρόταση για το αυτοκόλλητο. Τώρα βέβαια το ΔΣ θα αποφασίσει τετοια θέματα...


Ο όρος "μη ενεργός" όπως τον έθεσα,αφορά το κομμάτι του forum (όπως παρουσιάζεται και στα στατιστικά).Αν όμως δεν ενημερώνεται κάποιος από το forum,πώς θα μάθει για τις δραστηριότητες του club?
Baphomet - Πεμ 15 Ιαν 2004, 12:02:11
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
petrskar έγραψε:
teoman έγραψε:
Vasso έγραψε:
και τί εννοείς ανενεργό μέλος δηλαδή ? εγώ ας πούμε για κάποιους λόγους δεν έχω παρευρεθεί σε κάποιο meeting παρά μόνο για καφέ μια φορά , κι όμως δεν έχω αυτοκόλλητο !!! και έχω μόνο μια κάρτα του club !!! και είμαι γραμμένη λίγο καιρό μετά που ξεκίνησε !! Sad Sad Sad


"Μη ενεργά" είναι τα μέλη που έχουν κάνει login μία φορά και για κάποιον λόγο δεν θέλησαν να ξανασχοληθούν με τις δραστηριότητες του club...

λάθος! γιατι το club δεν είναι ιντερνετικο! μπορεί κάλλιστα να είναι κάποιος μέλος και να μην έχει κανει ποτε Login επειδη απλά δεν έχει ή δεν ασχολείται με το ίντερνετ. Αλλά μπορεί να έρχεται στις συναντησεις κτλ. Εγώ επιμένω και πιστευω πως το σωστό είναι αυτοκόλλητα να παίρνουν όσοι πληρώνουν την ετήσια συνδρομή και παίρνουν την κάρτα μέλους. Δεν είναι δυνατόν το ΔΣ να καθεται να παίρνει απουσίες απο τις εκδρομές, το καφεδάκι και το φόρουμ για να δει ποιος θεωρείται ενεργό μέλος και ποιος όχι. Από την άλλη κανεις δε θέλει να γεμίσουμε αυτοκόλλητα. Πιστεύω οτι όποιος διατείθεται να δώσει ένα ποσό για συνδρομη σε ενα club πρέπει να θεωρείται ενεργό μέλος. Τώρα κάποιος μπορεί να μη καταφέρει να παραστει παρα μια-δυο φορές ή να μην έχει ίντερνετ.
Αυτη είναι η δική μου πρόταση για το αυτοκόλλητο. Τώρα βέβαια το ΔΣ θα αποφασίσει τετοια θέματα...


Ο όρος "μη ενεργός" όπως τον έθεσα,αφορά το κομμάτι του forum (όπως παρουσιάζεται και στα στατιστικά).Αν όμως δεν ενημερώνεται κάποιος από το forum,πώς θα μάθει για τις δραστηριότητες του club?


εχει σημασία? μέσω γνωστών, μέσω του χώρου που θα υπάρξει για να στεγάσει το club... νομίζω οτι και οι Mods έχουν τονίσει αρκετές φορές οτι το club ΔΕΝ ειναι το forum.Είναι κατι ευρύτερο. Και σε αυτό το πνεύμα πιστευω θα κινηθεί το ΔΣ.
Vasso - Πεμ 15 Ιαν 2004, 12:17:45
Θέμα δημοσίευσης:
Εντάξει για το αυτοκόλλητο
Αλλά για καρτούλες που είναι το πρόβλημα ??? δεν είναι κάτι κακό ή μη εφικτό, αντιθέτως είναι ευκαιρία να ενημερωθούν κι άλλοι για την ύπαρξη του club. Επίσης όπως ανέφερε κάποιος παραπάνω που βρίσκεται σε νησί , πως θα ήξερε σχετικά με το club 206 αν δεν είχε υπολογιστή και διαδίκτυο ?? Question Question
Ενώ αν κυκλοφορύμε με κάποιες κάρτες μπορούμε να τις αφήνουμε σε κάποιο παρμπρίζ .... εγώ πάρα πολλές φορές είχα την ευκαιρία να αφήσω κάρτα και δεν είχα μαζί μου ... μέχρι και στη Σκόπελο που ήμουν το καλοκαίρι και στο Βόλο που είχα δει μερικά πολύ όμορφα 206 και όχι μόνο !!!
teoman - Πεμ 15 Ιαν 2004, 12:26:03
Θέμα δημοσίευσης:
petrskar έγραψε:
εχει σημασία? μέσω γνωστών, μέσω του χώρου που θα υπάρξει για να στεγάσει το club... νομίζω οτι και οι Mods έχουν τονίσει αρκετές φορές οτι το club ΔΕΝ ειναι το forum.Είναι κατι ευρύτερο. Και σε αυτό το πνεύμα πιστευω θα κινηθεί το ΔΣ.


Δεν θα καταφέρουμε να συννενοηθούμε σήμερα Laughing
Δεν διαφωνώ με ότι λες,αλλά εγώ απάντησα στο τί θα πει "ανενεργό" μέλος,όσον αφορά το forum.Μέχρι σήμερα έχει αποδειχθεί ότι συμμετέχουν στις δραστηριότητες του club όσοι ενημερώνονται μέσα από το forum.Τώρα αν αυτό στο μέλλον αλλάξει,είναι άλλο θέμα.
Baphomet - Πεμ 15 Ιαν 2004, 12:44:37
Θέμα δημοσίευσης:
Vasso έγραψε:
Εντάξει για το αυτοκόλλητο
Αλλά για καρτούλες που είναι το πρόβλημα ??? δεν είναι κάτι κακό ή μη εφικτό, αντιθέτως είναι ευκαιρία να ενημερωθούν κι άλλοι για την ύπαρξη του club. Επίσης όπως ανέφερε κάποιος παραπάνω που βρίσκεται σε νησί , πως θα ήξερε σχετικά με το club 206 αν δεν είχε υπολογιστή και διαδίκτυο ?? Question Question
Ενώ αν κυκλοφορύμε με κάποιες κάρτες μπορούμε να τις αφήνουμε σε κάποιο παρμπρίζ .... εγώ πάρα πολλές φορές είχα την ευκαιρία να αφήσω κάρτα και δεν είχα μαζί μου ... μέχρι και στη Σκόπελο που ήμουν το καλοκαίρι και στο Βόλο που είχα δει μερικά πολύ όμορφα 206 και όχι μόνο !!!


!!!!!!!!!!!!!!! Shocked όντως δε θα συννενοηθουμε σημερα...
Βάσω μου εγώ μίλησα για τις κάρτες μέλους (στυλ πιστωτικής) που θα παίρνει όποιος εγγραφεί στο club. Όχι για τις διαφημιστικές. Απο αυτές εννοείται πως ο καθένας μπορεί να παρει!

teoman ειπες την μαγική λέξη: μέχρι σήμερα. αυτό θα αλλάξει λογικά τώρα με τη νομιμοποίησει αν και το ίντερνετ παντα θα είναι ο μεγαλυτερος κραχτης και η πλειονοτητα των ενεργων μελών θα προέρχεται από εδώ. δε διαφωνούμε τελικα... Wink
Vasso - Πεμ 15 Ιαν 2004, 12:50:27
Θέμα δημοσίευσης:
petrskar έγραψε:
!!!!!!!!!!!!!!! όντως δε θα συννενοηθουμε σημερα...
Βάσω μου εγώ μίλησα για τις κάρτες μέλους (στυλ πιστωτικής) που θα παίρνει όποιος εγγραφεί στο club. Όχι για τις διαφημιστικές. Απο αυτές εννοείται πως ο καθένας μπορεί να παρει!


Καλά είναι δυνατόν ?????????? δεν μίλησα για κάρτες μέλους !!!!!!!!!! Shocked
Δεν θα ήταν πολύ ηλίθιο αν εννοούσα κάτι τέτοιο ???????? Rolling eyes Rolling eyes
Baphomet - Πεμ 15 Ιαν 2004, 13:05:27
Θέμα δημοσίευσης:
Evil είπες στο προήγουμενο post σου "Εντάξει για το αυτοκόλλητο
Αλλά για καρτούλες που είναι το πρόβλημα ??? ". Ενώ κανείς μας δεν είπε οτι υπάρχει πρόβλημα στο να παρει καποιος καρτούλες. Το μόνο σημείο που αναφέρθηκε η λέξη κάρτα πιο πάνω από εμένα ήταν όταν έγραψα : "Εγώ επιμένω και πιστευω πως το σωστό είναι αυτοκόλλητα να παίρνουν όσοι πληρώνουν την ετήσια συνδρομή και παίρνουν την κάρτα μέλους" και "εξάλλου πιστεύω πως όταν με το καλό αρχίσουν οι εγγραφές μαζί με την καρτούλα θα παρείς και τα αυτοκόλλητα σου". Και στις δύο περιπτώσεις αναφερόμουν στην κάρτα μέλους.
kovac - Πεμ 15 Ιαν 2004, 16:19:22
Θέμα δημοσίευσης:
"Μη ενεργά" μέλη (για μένα) είναι αυτά που αφού μάθουν για το κλουμπ και κάνουν register δε θα ξανακούσουμε από αυτούς ποτέ, είτε στο forum είτε σε συνάντηση!!!!!
Ούτε εγώ έχω παρευρεθεί σε κάποιο meeting! Wink Και πιθανότατα, λόγω εξεταστικής, θα χάσω και το κόψιμο της βασιλόπιτας. Crying or Very sad
"Μη ενεργό" μέλος ήμουν εγώ για περίπου 4 μήνες!!! Shocked Shocked Shocked Είχα κάνει register και ήμουν απλά θεατής! Πόσοι γνωρίζατε για μένα αυτούς τους 4 μήνες? (Γιατί γνωρίζετε τώρα θα μου πείτε...θα με μάθετε όμως Twisted evil Twisted evil ...πλάκα κάνω Wink )
Φαντάσου λοιπόν...έχω κατεβάσει το αυτοκόλλητο και με πετυχαίνεις στο δρόμο...αρχίζεις τις κόρνες κι έρχεσαι δίπλα μου...εγώ σε κοιτάω και σου λέω:
-Τρέχει κάτι ρε κοπελιά και κορνάρεις σαν τρελλή?
-Έλα ρε συ, από το club είμαι?
-Ήσουν χτες κι εσύ στο μαγαζί? Δε σε θυμάμαι...είχα πιεί και λίγο...
-Χαχα...από το 206 club!
-Ποιό?
-Κόρναρα για το πίσω δεξί λάστιχο...έχει σκάσει...τα λέμε!
-Α, ευχαριστώ, γειά! (206 club????...πωπω θα είχε πιεί περισσότερο από μένα!!!!!)

Αλλά επειδή σα θεατής δεν είχα αφήσει topic για topic...όταν ερχόσουν δίπλα μου:

-Α, η Βάσω...που πας ρε συ?
-Γνωριζόμαστε?
-Έλα ρε Βάσω που δε με ξέρεις!!!! (Τόσες φορές έχουμε συναντηθεί/μιλήσει!!!! Shocked Shocked Shocked )

Ε, τρελλαίνεσαι μετά ή όχι?

Δεν ειρωνεύομαι κανέναν έτσι...αν είναι δυνατόν! Very happy

Για τις καρτούλες (όχι κάρτες μέλους βέβαια)...αν βρει την κάρτα από το Internet τι να την κάνει? Για να τη χρησιμοποιήσει ο ίδιος, σημαίνει έχει βρει και το κλουμπ! Razz (Πλακίτσα έτσι? Wink )
Για να τις μοιράσει κάπου είναι πάρα πολύ καλή ιδέα Βάσω! Μπράβο! Ειλικρινά δεν το είχα σκεφτεί! Wink
freestyler - Πεμ 15 Ιαν 2004, 19:15:11
Θέμα δημοσίευσης:
fysika k einai kalytera ta aytokollhta na ta exoyn mono ta paidia poy einai melh sto club k exoyn plhrwsei syndromh giayto k diathetoyn k karta meloys.... to katanow ayto... apla tha hthela na kserw..... egw isws den mporesw pote na parevrethwse kapio meeting logo apostasews.... (nhsi vlepete...) alla ap thn allh symmetexw k milaw me ta paidia kathimerina sto forum..... yparxei problhma sto na eimai energo melos, k na exw thn kartoyla k to aytokollhto sto amaksi moy??fysika gia na leitoyrghsei to club tha prepei oloi na dwsoyme to poson poy xreiazetai... gia na eimaste melh k me th voyla poy lene!!!
kovac - Παρ 16 Ιαν 2004, 00:55:41
Θέμα δημοσίευσης:
freestyler έγραψε:
fysika k einai kalytera ta aytokollhta na ta exoyn mono ta paidia poy einai melh sto club k exoyn plhrwsei syndromh giayto k diathetoyn k karta meloys.... to katanow ayto... apla tha hthela na kserw..... egw isws den mporesw pote na parevrethwse kapio meeting logo apostasews.... (nhsi vlepete...) alla ap thn allh symmetexw k milaw me ta paidia kathimerina sto forum..... yparxei problhma sto na eimai energo melos, k na exw thn kartoyla k to aytokollhto sto amaksi moy??fysika gia na leitoyrghsei to club tha prepei oloi na dwsoyme to poson poy xreiazetai... gia na eimaste melh k me th voyla poy lene!!!


Όπως είπα πιο πάνω, το πρόβλημα παρουσιάζεται όταν δε συμμετέχεις καθόλου!
-Εσύ, οκ, είσαι σε νησί, δεν μπορείς να έρθεις στα meeting οκ! Συμμετέχεις στο forum όμως. Wink
-Ο άλλος δεν έχει PC ή Internet, αλλά έρχεται στις συναντήσεις! Πάλι οκ!
-Ο άλλος που δε θα συμμετέχει καθόλου...π.χ. δε διαθέτει PC ή δεν μπορεί να έρθει σε κάποια συνάντηση...δε θα του πούμε όχι, απλά αν τον πετύχουμε στο δρόμο, δε θα μας ξέρει, δε θα τον ξέρουμε! Κι αν αρχίσει να υιοθετείται αυτή η λογική...ο ένας θα γίνει 2, οι 2 θα γίνουν 3, κ.ο.κ. και θα καταντήσει το κάθε 206 με το αυτοκολλητάκι του (πράγμα που έχω ξαναπεί δε με χαλάει καθόλου! Wink ), αλλά με τον άγνωστο οδηγό του (πράγμα που έχω ξαναπεί με χαλάει! Laughing ).
-Η περίπτωση του να μη θέλει να συμμετέχει δε σχολιάζεται καν!

Με λίγα λόγια να υπάρχει: ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ (ΓΕΝΙΚΑ) και ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ με τα υπόλοιπα μέλη...

ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΑΠΟΨΗ

Τώρα με τη νομιμοποίηση, απ' ό,τι διάβασα θα υπάρχουν γραφεία του κλουμπ! Οπότε η ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ θα είναι πιο εύκολη! Wink
netblaster - Παρ 16 Ιαν 2004, 01:41:59
Θέμα δημοσίευσης:
Ολοι εχετε καποιο δικιο σαυτα που λετε και οι αποψεις σας ειναι σεβαστες!!! Εγω κλεινω περισσοτερο προς την αποψη του Χρηστου!!! Κιεγω μεχρι στιγμης δεν εχω καταφερει να βρεθω σε μια συναντηση (ντροπη μου... Embarassed ) αλλα ας οψεται η σχολη!!! Τωρα για τη βασιλοπιτα θα δειξει... Rolling eyes Εννοειται πως τα αυτοκολλητα δεν πρεπει να τα "ξεφτιλισουμε", χανεται και η αξια τους ετσι!!! Αποτι διαβασα ομως, σχετικα με τα ενεργα και μη μελη, θα υπαρχει πλεον μια περιοδος "χαριτος" 20ημερων για τα νεα μελη και μετα θα μπορουν να αποφασισουν αν θελουν να γινουν επισημα, καταβαλοντας προφανως τη συνδρομη, αλλιως θα διαγραφονται απο το club!!! Αληθεια, με εμας τους πιο "παλιους" τι ακριβως θα γινει???
Vasso - Παρ 16 Ιαν 2004, 10:20:29
Θέμα δημοσίευσης:
petrskar έγραψε:
Evil είπες στο προήγουμενο post σου "Εντάξει για το αυτοκόλλητο
Αλλά για καρτούλες που είναι το πρόβλημα ??? ". Ενώ κανείς μας δεν είπε οτι υπάρχει πρόβλημα στο να παρει καποιος καρτούλες. Το μόνο σημείο που αναφέρθηκε η λέξη κάρτα πιο πάνω από εμένα ήταν όταν έγραψα : "Εγώ επιμένω και πιστευω πως το σωστό είναι αυτοκόλλητα να παίρνουν όσοι πληρώνουν την ετήσια συνδρομή και παίρνουν την κάρτα μέλους" και "εξάλλου πιστεύω πως όταν με το καλό αρχίσουν οι εγγραφές μαζί με την καρτούλα θα παρείς και τα αυτοκόλλητα σου". Και στις δύο περιπτώσεις αναφερόμουν στην κάρτα μέλους.


Καλά ... δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να νευριάζεις ... δεν προσέβαλλα κανέναν ούτε και μίλησα άσχημα έτσι δεν είναι ??? υποτίθεται πως συζητάμε ...........
και στην τελική δεν κατάλαβα πως μιλάς για κάρτα μέλους , πες πως δεν το πρόσεξα κατά την ανάγνωση ....
Confused
margorita24(maria) - Παρ 16 Ιαν 2004, 13:15:39
Θέμα δημοσίευσης:
ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΥΡΕΘΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕΣΩ Internet ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ .
ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΚΑΡΤΕΣ Κ.Τ.Λ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΛΛΩ .
ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ....
ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑ?
Baphomet - Παρ 16 Ιαν 2004, 14:36:18
Θέμα δημοσίευσης:
Vasso έγραψε:
petrskar έγραψε:
Evil είπες στο προήγουμενο post σου "Εντάξει για το αυτοκόλλητο
Αλλά για καρτούλες που είναι το πρόβλημα ??? ". Ενώ κανείς μας δεν είπε οτι υπάρχει πρόβλημα στο να παρει καποιος καρτούλες. Το μόνο σημείο που αναφέρθηκε η λέξη κάρτα πιο πάνω από εμένα ήταν όταν έγραψα : "Εγώ επιμένω και πιστευω πως το σωστό είναι αυτοκόλλητα να παίρνουν όσοι πληρώνουν την ετήσια συνδρομή και παίρνουν την κάρτα μέλους" και "εξάλλου πιστεύω πως όταν με το καλό αρχίσουν οι εγγραφές μαζί με την καρτούλα θα παρείς και τα αυτοκόλλητα σου". Και στις δύο περιπτώσεις αναφερόμουν στην κάρτα μέλους.


Καλά ... δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να νευριάζεις ... δεν προσέβαλλα κανέναν ούτε και μίλησα άσχημα έτσι δεν είναι ??? υποτίθεται πως συζητάμε ...........
και στην τελική δεν κατάλαβα πως μιλάς για κάρτα μέλους , πες πως δεν το πρόσεξα κατά την ανάγνωση ....
Confused


cool!! δε νευρίασα και αν σου φανηκε κατι τέτοιο από το ύφος του post μου σου ζητω ταπεινά συγνώμη Laughing
ούτε εγώ μίλησα άσχημα,ούτε σε προσέβαλλα αν δεν κάνω λάθος, ε?
δεν υποτίθεται. συζητάμε. γι'αυτο και όποια παρεξήγηση λύνεται συνκλαμπίτισσα!! ολα οκ? Question Very happy
Baphomet - Παρ 16 Ιαν 2004, 14:41:09
Θέμα δημοσίευσης:
ΠΑΙΔΙΑ...ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΟ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΓΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ CLUΒ ΚΑΙ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΘΑ ΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ ΤΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ ΚΑΡΤΑΚΙΑ ΤΟΥ CLUB ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΠΡΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ (ΜΕΛΟΣ 'Η ΜΗ) ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙ ΤΟ CLUB.Η ΛΟΓΙΚΗ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΑ ΣΤΑ ΜΕΛΗ ΟΠΟΤΕ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΔΙΑΜΕΝΕΤΕ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΤΕ ΑΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ.
ΕΠΕΙΔΗ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΜΕΛΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ.
ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΙ ΑΡΧΗΓΟΙ ΑΣ ΛΑΒΟΥΝ ΥΠΟΨΗΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ THREAD.
kovac - Παρ 16 Ιαν 2004, 15:39:44
Θέμα δημοσίευσης:
netblaster έγραψε:
Εννοειται πως τα αυτοκολλητα δεν πρεπει να τα "ξεφτιλισουμε", χανεται και η αξια τους ετσι!!!


Συμφωνώ μαζί σου! Very happy Το αυτοκόλλητο του κλουμπ, δεν είναι ένα απλό αυτοκόλλητο. Για μένα έχει μεγάλη συναισθηματική αξία!
Άσε που δίνει γύρω στα 10 ψυχολογικά άλογα! Laughing Laughing Laughing

Εκτός αυτού, όταν κουβαλάς πάνω σου ένα όνομα (είτε του κλουμπ, είτε κάτι άλλο π.χ. να 'σαι ο γιος του Τάδε) πρέπει να ξέρεις πως οποιαδήποτε (άσχημη) συμπεριφορά σου, θα έχει σαν αντίκτυπο το άτομο (στην περίπτωσή μας το κλουμπ) του οποίου το όνομα φέρεις!

petrskar έγραψε:
ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΛΑ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ.


Καλά τα λες! Wink Όσο για το αν θα το λάβουν υπόψιν τους...το πιθανότερο αυτό είναι! Wink

margorita24 έγραψε:
ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΡΤΑ?


Αυτό αναρωτιόμαστε κι εμείς, αλλά απ' ό,τι έχω καταλάβει, υπάρχουν τόσα που πρέπει να γίνουν τώρα με τη νομιμοποίηση που τα παιδιά τρέχουν και δεν προλαβαίνουν!!!!

Πάντως η ιδέα της Βάσως για να υπάρχουν οι απλές καρτούλες στο Internet ήταν πάρα πολύ καλή! Το μόνο που σκέφτομαι είναι το ότι θα δείχνει λίγο πρόχειρη η καρτούλα εκτυπωμένη σε χαρτί, και ίσως προκαλέσει άσχημη πρώτη εντύπωση.
netblaster - Σαβ 17 Ιαν 2004, 15:48:34
Θέμα δημοσίευσης:
Δικιο εχετε για τις καρτουλες!!! Ενταξει το θεμα της ποιοτητας λυνεται με ενα καλο χαρτι η με τα ειδικα χαρτια για καρτες που ειναι γυαλιστερα!!! Το θεμα ειναι που θα βρουμε το προτωτυπο... Question Question Question
Tomcat - Σαβ 17 Ιαν 2004, 19:05:41
Θέμα δημοσίευσης:
Εεεε ΨιιιΤΤττ κυριοι και κυριες!!! Chill ΟUT ολα θα ερθουν με το χρονο τους!!! Τι σας επιασε ξαφνικα τετοια βιασυνη με τα αυτοκολλητα και τις καρτες.

Θελετε καρτα??? Ελατε και σε καμια συναντηση υπαρχουν πολλοι που εχουν παραπανω καρτες και θα μπορουσαν να σας δωσουν , θελετε αυτοκολλητο ... σε λιγο καιρο!!

Δεν εχει νοημα να γινεται download της καρτας , αλλος θα την εκτυπωσει σε καλη ποιοτητα αλλος σε κακη με αποτελεσμα το club να δυσφειμειται... μια πρεπει να ειναι η καρτα! Και επειδη ειναι επισημο συμβολο (Σωστα τα λεω???Copyright εχουμε???) θελει και προσοχη στην χρηση του!
DimiP - Σαβ 17 Ιαν 2004, 21:02:33
Θέμα δημοσίευσης:
οποιος θέλει καρτουλες (διαφημηστικες) του κλαμπ, ας μου πει να του δωσω. εχω καμια 200αρια και καθονται.
καποτε ειχε νοημα να δινουμε καρτουλες και αποτελουσαν κιαυτες ευρημα.
τωρα πια μας ξερει η μιση Αθηνα και το αθλημα εχει εξασθενησει. Wink
kovac - Σαβ 17 Ιαν 2004, 22:44:09
Θέμα δημοσίευσης:
Για κάρτες αν είναι παίρνω από το Μιχάλη που είναι και πιο κοντά! Razz
Για αυτοκόλλητο κάνω υπομονή. Wink

Μια καλή ιδέα για το αυτοκόλλητο είναι να αναγράφει (με μικρά γράμματα) στο κάτω δεξί μέρος του και το nickname του καθενός για τον οποίο προορίζεται το αυτοκόλλητο. Έτσι και να έχει κάποιος παραπανήσια αυτοκόλλητα θα είναι μόνο για προσωπική χρήση. Laughing Wink
Είναι κάτι που θα κάνει τα αυτοκόλλητα πιο προσωπικά...και πιο δυσεύρετα Twisted evil Twisted evil Twisted evil !!!
Baphomet - Κυρ 18 Ιαν 2004, 04:51:43
Θέμα δημοσίευσης:
kovac έγραψε:
Για κάρτες αν είναι παίρνω από το Μιχάλη που είναι και πιο κοντά! Razz
Για αυτοκόλλητο κάνω υπομονή. Wink

Μια καλή ιδέα για το αυτοκόλλητο είναι να αναγράφει (με μικρά γράμματα) στο κάτω δεξί μέρος του και το nickname του καθενός για τον οποίο προορίζεται το αυτοκόλλητο. Έτσι και να έχει κάποιος παραπανήσια αυτοκόλλητα θα είναι μόνο για προσωπική χρήση. Laughing Wink
Είναι κάτι που θα κάνει τα αυτοκόλλητα πιο προσωπικά...και πιο δυσεύρετα Twisted evil Twisted evil Twisted evil !!!


και πολύ πιο ακριβά!
kovac - Κυρ 18 Ιαν 2004, 12:09:55
Θέμα δημοσίευσης:
Επειδή θα πρέπει να υπάρχει διαφορετική μακέτα για το κάθε ένα, ε?
Ναι, αλλά θα είναι πρωτοτυπία. Σχεδόν όλα (αν όχι όλα) τα κλουμπ έχουν αυτοκόλλητα...με nickname όμως...υπάρχουν? Wink

Μέσω υπολογιστή δε γίνετε να γίνει η όλη δουλειά?Το μόνο που θα αλλάζει είναι το nickname με δύο κλικ στο ποντίκι.
Δηλαδή αν εκεί που τα φτιάχνουν, τα φτιάχνουν μέσω υπολογιστή και μετά πατάνε print (προφανώς με μηχανήματα που κάνουν σοβαρές εκτυπώσεις)...ε, τότε με δύο κλικ είναι πανεύκολο (ειδικά αν υπάρχει μακέτα που το μόνο που της λείπει είναι να πληκτρολογήσεις το nickname)

Αλλά τα παραπάνω είναι υποθέσεις. Αν ήξερα πως φτιάχνονται τα αυτοκόλλητα του κλουμπ...κανείς που ξέρει?
freestyler - Κυρ 18 Ιαν 2004, 13:22:09
Θέμα δημοσίευσης:
re paidia enai megalo to aytokollhto? poy mpainei sto mprosta pampriz ekei poy kollame th monoxrwmh loyrida? ontws tha nai fovero na xei panw k to nik toy kathenos...mia kalh idea tha htan na proxwrhsoyme k sthn typwsh panw se t-shirt toy logo toy club... kala an eixame kati tetoio tha psarwname polloys ap aytoys poy anoikoyn sto eidos.....
kovac - Κυρ 18 Ιαν 2004, 14:20:32
Θέμα δημοσίευσης:
freestyler έγραψε:
re paidia enai megalo to aytokollhto? poy mpainei sto mprosta pampriz ekei poy kollame th monoxrwmh loyrida? ontws tha nai fovero na xei panw k to nik toy kathenos...mia kalh idea tha htan na proxwrhsoyme k sthn typwsh panw se t-shirt toy logo toy club... kala an eixame kati tetoio tha psarwname polloys ap aytoys poy anoikoyn sto eidos.....


Το αυτοκόλλητο το βάζεις όπου θες!!!
2 στάνταρ θέσεις είναι:
1.Κάτω από τον πίσω υαλοκαθαριστήρα
2.Κάτω από το φωτάκι του 3ου stop (για μένα είναι και η καλύτερη)

Βέβαια υπάρχουν κι άλλες τοποθεσίες που έχει παρατηρηθεί το αυτοκόλλητο...στο πίσω αριστερό ή δεξί τζάμι, κτλ

Να και μια φωτογραφία (φαίνεται πόσο μεγάλο είναι και η καλύτερη -για μένα- θέση για να μπει)...

(Από το κλουμπ την κατέβασα...δεν την ξαναβρήκα και την ανέβασα στο site μου...και δε θυμάμαι και ποιανού το αυτοκίνητο είναι!)

Όσο για τα μπλουζάκια...υπάρχουν καπελάκια! Tώρα για μπλουζάκια...δεν ξέρω, υπάρχουν?
BLACK-HELL - Κυρ 18 Ιαν 2004, 14:24:01
Θέμα δημοσίευσης: ΣΟΣ
I NEED STIKERS...ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ[/img]
netblaster - Κυρ 18 Ιαν 2004, 18:44:15
Θέμα δημοσίευσης:
Φιλε Αντωνη και εμεις ψαχνομαστε για τα αυτοκολλητα!!! Αλλα ειναι λιγο να δυσκολο να βρουμε αυτη τη στιγμη γιατι προεχουν αλλες δουλειες (και καλα κανουν...) λογω της νομιμοποιησης του club και αποτι καταλαβαινεις τα παιδια του Δ.Σ. ειναι "πνιγμενα"!!! Οσο για το nickname ειναι μεν καλη ιδεα αλλα, αποτι φανταζομαι τα αυτοκολλητα πρεπει να γινονται μαζικη παραγγελια!!! Οποτε για φαντασου τον τυπο που τα φτιαχνει,απο κει που παταγε ενα enter και αρχιζε η εκτυπωση, θα πρεπει να ειναι πανω απτο pc αρκετη ωρα (=χρημα...) κλικ,κλικ!!! Ας περιμενουμε να τελειωσουν τα διαδικαστικα του club και μετα βλεπουμε για αυτοκολλητα και πολυτελειες!!!
freestyler - Κυρ 18 Ιαν 2004, 22:26:23
Θέμα δημοσίευσης:
entaksei gia na mhn vazoyme se tetoio mpela ayton poy tha ftiaxnei ta aytokollhta, mporoyme apo monoi mas na ftiaksoyme ena aytokollhtaki me to nik mas k na to valoyme dipla sto logotypo toy club. siga den einai k tipota gia ton kathena apo mas...

kapelakia e?? kalh fash!! tha thela ena!!! Exclamation Exclamation
kovac - Δευ 19 Ιαν 2004, 02:55:36
Θέμα δημοσίευσης:
netblaster, σωστά τα λες λες πως πρέπει να 'ναι πάνω από το pc, αλλά πόσα αυτοκόλλητα πια να παραγγελθούν? 100? 200? 400? Δε νομίζω από τη στιγμή που οι εγγεγραμμένοι είναι γύρω στους 800 και αν το αυτοκολλητάκι έρχεται με τη συνδρομή...τότε θα μειωθούν πιστεύω αρκετά (προσωπική άποψη και μακάρι να μη γίνει!!!!)!

Εντάξει μωρέ...όρεξη να 'χει να πληκτρολογεί... Laughing Laughing Laughing
Κι αν βαριέται να το κάνει αυτός...θα το κάνω εγώ στη θέση του Shocked ! Wink
Αλλά...όντως θα είναι πιο ακριβά... Very happy
Baphomet - Δευ 19 Ιαν 2004, 10:35:39
Θέμα δημοσίευσης:
100 μέλη θα είναι ευτυχία πιστευω... μακάρι! Very happy
margorita24(maria) - Δευ 19 Ιαν 2004, 13:26:33
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια ειδα εχθες στην Λ.Δημοκρατιας στο Μενιδι εναν τυπο με ενα seinsento fiat sporting με αυτοκολλητο προφανως του club τους που ήταν το εξης :www.seinsentoclub.gr....
Ηταν πολυ καλο... αλλα για το συγκεκριμενο αυτοκινητο ...
ηταν ....
ας μιλαμε για αυτοκινητα και οχι για κουβαδακια σωστη????
Απλα πρεπει και εμεις να κινηθουμε και γρηγορα θα ελεγα δεν γινεται να εχουν τα seinsento και εμεις τιποτα .!!!
kovac - Δευ 19 Ιαν 2004, 14:20:33
Θέμα δημοσίευσης:
margorita24 έγραψε:
....ας μιλαμε για αυτοκινητα και οχι για κουβαδακια σωστη????...


Εμένα θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω... Wink
teoman - Δευ 19 Ιαν 2004, 14:34:52
Θέμα δημοσίευσης:
margorita24 έγραψε:
παιδια ειδα εχθες στην Λ.Δημοκρατιας στο Μενιδι εναν τυπο με ενα seinsento fiat sporting με αυτοκολλητο προφανως του club τους που ήταν το εξης :www.seinsentoclub.gr....
Ηταν πολυ καλο... αλλα για το συγκεκριμενο αυτοκινητο ...
ηταν ....
ας μιλαμε για αυτοκινητα και οχι για κουβαδακια σωστη????
Απλα πρεπει και εμεις να κινηθουμε και γρηγορα θα ελεγα δεν γινεται να εχουν τα seinsento και εμεις τιποτα .!!!


Θα διαφωνήσω και εγώ.Επικροτούμε και σεβόμαστε την προσπάθεια όλων των σωματείων,ανεξαρτήτως των προσωπικών μας "γούστων".
Vasso - Δευ 19 Ιαν 2004, 15:00:07
Θέμα δημοσίευσης:
και ερωτώ .....
ποιός προσφέρεται να μου δώσει αυτοκολλητάκι ???? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

petrskar !!!! δεν χαλάσαμε τις καρδιές μας Smile Smile
netblaster - Δευ 19 Ιαν 2004, 15:06:48
Θέμα δημοσίευσης:
Συμφωνω με τα παιδια!!! Ειναι καπως "ρατσιστικο" να λεμε αυτοκινητο το δικο μας και "κουβα" καποιο αλλο!!! Μην ξεχναμε οτι και τα δικα μας για αλλους ειναι "κουβαδακια"...Το αν εκεινο το seicento ειχε αυτοκολλητο του club του, αξιζει ενα μπραβο στα μελη του club!!! Mην κατακρινουμε ετσι ευκολα λοιπον...Εξαλλου το αυτοκινητο του καθενος εχει ξεχωριστη σημασια για τον ιδιο!!!
vangsgr - Δευ 19 Ιαν 2004, 15:37:31
Θέμα δημοσίευσης:
Σωστόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Thumb right
margorita24(maria) - Δευ 19 Ιαν 2004, 15:40:44
Θέμα δημοσίευσης:
ok μην βαρατε!!!!!!!!!!
Απλα ειναι καθαρα θεμα γουστου και προσωπικης αποψης!
αλλα ουτε και ρατσιστικο απτην στιγμη που εκφραζω την αποψη μου σε οτι αφορα το συγκεκριμενο αμαξι και ουτε σνομπαρω την ιδεα για το club τους!!!
Baphomet - Δευ 19 Ιαν 2004, 15:51:59
Θέμα δημοσίευσης:
δεν υπάρχει seicento club!
kovac - Δευ 19 Ιαν 2004, 19:40:07
Θέμα δημοσίευσης:
margorita24 έγραψε:
ok μην βαρατε!!!!!!!!!!
Απλα ειναι καθαρα θεμα γουστου και προσωπικης αποψης!
αλλα ουτε και ρατσιστικο απτην στιγμη που εκφραζω την αποψη μου σε οτι αφορα το συγκεκριμενο αμαξι και ουτε σνομπαρω την ιδεα για το club τους!!!


Shocked Δε βάρεσε κανένας βρε!
Απλά μπορεί κάποιος να το πάρει σαν επίθεση ή να θιχτεί από αυτό. Αυτό μόνο εννοούν τα παιδιά (διορθώστε με αν κάνω λάθος). Wink
Δικαίωμά σου να λες την άποψή σου, αρκεί να μην προσβάλει/θίγει/χλευάζεις κάποιον. Very happy
Και υποθέτω (δε σε ξέρω προσωπικά για να είμαι και σίγουρος) πως το "κουβαδάκι" δεν το είπες με κακία, αλλά εξαιτίας του μικρού του μεγέθους.

Άλλωστε το συγκεκριμένο αυτοκίνητο (sporting) δεν είναι και κανένα "αυτοκινητάκι"...σα διάολος πάει!!! Σωστά?

Nywayzzzz, δεν έχει νόημα να δίνουμε έκταση στο θέμα.
freestyler - Δευ 19 Ιαν 2004, 20:32:06
Θέμα δημοσίευσης:
symfwnw! to seicento einai ena poly grhgoro amaksi!! egw pantws me to 1400 fovamai na toy ta riskw..... paizontai trela ftiaksimata s'ayto to mikro alla k mamato pianei ta 170+ poly aneta. sto mono poy de tha to sygkrinw me ta dika mas einai sthn poiothta kataskeyhs k sthn omorfia. sta gazia emas toys mikroys isws k na mas ta rixnei . ta kserw kala giati prin apofasisw na parw 206 eixa riksei k mia matia kata kei.. k to club toys einai to clubcento.gr to opoio paei poly kala k ayto alla filodoksw pws oloi emeis tha kanoyme to clubaki mas kalytero ap ola!!!
DimiP - Δευ 19 Ιαν 2004, 20:34:05
Θέμα δημοσίευσης:
freestyler έγραψε:
symfwnw! to seicento einai ena poly grhgoro amaksi!! egw pantws me to 1400 fovamai na toy ta riskw..... paizontai trela ftiaksimata s'ayto to mikro alla k mamato pianei ta 170+ poly aneta. sto mono poy de tha to sygkrinw me ta dika mas einai sthn poiothta kataskeyhs k sthn omorfia. sta gazia emas toys mikroys isws k na mas ta rixnei . ta kserw kala giati prin apofasisw na parw 206 eixa riksei k mia matia kata kei.. k to club toys einai to clubcento.gr to opoio paei poly kala k ayto alla filodoksw pws oloi emeis tha kanoyme to clubaki mas kalytero ap ola!!!


ασχετο! οποιος χρειαζεται κονε με το clubcento ας το πει , δουλευω παρεα με εναν απο τους ιδρυτες του!! Wink
netblaster - Δευ 19 Ιαν 2004, 22:12:19
Θέμα δημοσίευσης:
Βεβαιως και ειναι απολυτα αποδεκτο να λεμε την αποψη μας!!! Αυτη ειναι και αξια του forum αλλωστε!!! Απλα δεν πρεπει να μειωνουμε καποιον με τα λογια μας...Θα πρεπει να γινομαστε λιγο πιο σαφης ωστε να μην υπαρχουν παρεξηγησεις οπως τωρα!!! Οκ, τελος καλο ολα καλα... Smile Smile Smile
mick206 - Δευ 19 Ιαν 2004, 22:32:37
Θέμα δημοσίευσης:
freestyler έγραψε:
to club toys einai to clubcento.gr to opoio paei poly kala

Ναι ναι... Και πάνε όλο Λιμανάκια... Ωραία διασκέδαση! Τι να σου πώ... Laughing (έχω φίλο στο clubCento και ξέρω γι αυτό τα λέω...)
BLACK-HELL - Δευ 19 Ιαν 2004, 22:54:36
Θέμα δημοσίευσης: .
ok ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΙΤΑΚΙΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΙΑΣΤΕΙΤΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΤΕ ΖΗΤΗΣΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΣΑΝ CLUB
freestyler - Τρι 20 Ιαν 2004, 00:59:20
Θέμα δημοσίευσης:
den kserw ti kanoyn ta paidia.. egw apla exw dei poy einai kala organwmenoi k exoyn ta amaksakia toys poly kala ftiagmena.exoyn k ena megalo aytokollhto sto pampriz me to club toys.... ayto m'arese poly san idea... to vazoyn panw sth loyrida th monoxrwmh sto panw meros toy pampriz einai megalo (pianei pera pera) k kanei mpam apo makrya!
Baphomet - Τρι 20 Ιαν 2004, 01:02:43
Θέμα δημοσίευσης:
κι εμεις θα εχουμε σκιάδια....
μην ανησυχειτε!!! όλα θα γίνουν... φαγαμε τον γαιδαρο!
freestyler - Τρι 20 Ιαν 2004, 01:06:40
Θέμα δημοσίευσης:
a! skiada to lene?? eides poy mathenei polla kaneis edw mesa??? anypomonw!!! thelw mia asimi....... Crying or Very sad Crying or Very sad
kovac - Τρι 20 Ιαν 2004, 03:56:56
Θέμα δημοσίευσης:
freestyler έγραψε:
a! skiada to lene?? eides poy mathenei polla kaneis edw mesa???


Και που 'σαι ακόμα! Wink

Το αυτοκόλλητο εμένα προσωπικά μου αρέσει που είναι έτσι μικρό...από εμφάνιση είναι γα**το! Αααααααααααααααχ...
Baphomet - Τρι 20 Ιαν 2004, 08:15:50
Θέμα δημοσίευσης:
το σκιάδιο, τα σκιαδια. έτσι λέγεται νομίζω...ασημι θες? Confused εγω μάυρο!
Tomcat - Τρι 20 Ιαν 2004, 11:08:39
Θέμα δημοσίευσης:
Κυριοι ψαξτε λιγο και τα παλαιότερα τοpics αρκετα απο αυτα που λετε... υπαρχουν ήδη! Για τα σκιαδια εχει γίνει ήδη μια συνεργασία....ψαξτε λιγο και θα βρειτε αυτο που ψαχνετε!
Baphomet - Τρι 20 Ιαν 2004, 11:16:41
Θέμα δημοσίευσης:
Tomcat έγραψε:
Κυριοι ψαξτε λιγο και τα παλαιότερα τοpics αρκετα απο αυτα που λετε... υπαρχουν ήδη! Για τα σκιαδια εχει γίνει ήδη μια συνεργασία....ψαξτε λιγο και θα βρειτε αυτο που ψαχνετε!


είναι ήδη γνωστο φίλτατε... ισχύει όμως ακόμα αυτο? ή εν'όψει νομιμοποίησης σταμάτησαν όλα μέχρι νεωτέρας?
freestyler - Πεμ 22 Ιαν 2004, 19:56:10
Θέμα δημοσίευσης:
ναι το βρηκα κ γω το τοπικ για τα σκιαδα !! ισχυει ακομα? μπορουμε να παραγγειλλουμε απο κει? απ τα πατησια??? θα γινει δλδ ασιμι αυτοκολλητο κ γραμμενο πανω θα ειναι 206club.gr swsta?
Baphomet - Πεμ 22 Ιαν 2004, 20:32:11
Θέμα δημοσίευσης:
δε ξερουμε νικο...πηγαινε ρώτα αλλιώς περίμενε τις ανακοινώσεις του ΔΣ.
υπομονή Wink
zippy - Παρ 05 Νοέ 2004, 04:03:57
Θέμα δημοσίευσης: Μπερδευτικα
Ρε παιδια πολυ διαβασμα,πολλες αποψεις και εγω μπερδευτικα. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Θα ηθελα καποιος η καποια να μου εξιγισει τι παιζει τελικα με τα αυτοκολλητα και με την καρτα.Παρεπιπτοντος δεν εχω καρτα αλλα ουτε αυτοκολλητο.Θελω αυτοκολλητο Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
p206Mike - Παρ 05 Νοέ 2004, 10:16:46
Θέμα δημοσίευσης:
Από την επόμενη εβδομάδα θα ανακοινωθεί ο τρόπος εγγραφής μέλους στο PSclub και με την εγγραφή θα λαμβάνουν τα μέλη εντός λίγων ημερών το ''Welcome Pack'' που θα περιλαμβάνει την κάρτα μέλους το περίφημο καινούριο αυτοκόλλητο και την λίστα με τα μαγαζιά που θα συνεργάζεται το PSclub.
zippy - Παρ 05 Νοέ 2004, 13:13:25
Θέμα δημοσίευσης: Καλο!!!!!!!!
Αυτο ειναι πολυ καλο,αλλα για παραδειγμα καποιος ο οποιος δεν ειναι ελλαδα οπως εγω αλλα θα κατεβω τα χριστουγεννα,μπορω να το κανω τοτε?Η πρεπει να το κανω την επομενη βδομαδα?
p206Mike - Παρ 05 Νοέ 2004, 13:18:21
Θέμα δημοσίευσης:
Μα φυσικά και μπορείς όποτε θες...να εγγραφείς Wink
zippy - Σαβ 06 Νοέ 2004, 02:22:43
Θέμα δημοσίευσης: και κατι τελευταιο
Μιχαλιο και κατι τελευταιο και ολοκληρωθηκα σαν αναγνωστης του forum στο συγκεκριμενω topic.Αυτο δεν προκητε να επηρεασει το account μου στο forum.Δηλαδη για παραδειγμα μπορει εγω να μην εχω ενγραφη αλλα μπορω να παρακολουθω, να εκφραζω αποψη στα topic και τα λοιπα κανονικα? Question Η θα μου γινει suspend το account Question Ξερεις πως ειναι οι αστυνομικοι στη αμερικη που τους κανουν suspend ειναι στο σωμα αλλα δεν ειναι στο τμημα.Πωπω τι ειπα παλι ο τεραστιος Question Question

Δεν ειναι τιποτα θα μου περασει το τελευταιο μην δοσεις βαση. Very happy Very happy Very happy Laughing Laughing Laughing
Steve - Σαβ 06 Νοέ 2004, 08:40:00
Θέμα δημοσίευσης:
Ορισμένα topic για να τα δεις χρειάζεται εγγραφή. Άλλα όχι. Εσύ αφού πάντως έχεις κάνει ήδη την εγγραφή, τί σκας? Cool Όλα καλά, όλα ωραία... Cool
zippy - Σαβ 06 Νοέ 2004, 14:36:15
Θέμα δημοσίευσης: Να σε καλα.....
Να σε καλα ρε στεφανε μου εφταιξες την μερα. Very happy Very happy Very happy Εγω βασικα ανχονομουνα επειδη δεν ειχα την καρτα και δεν ειχα πληρωσει αλλα αφου μπορω να το κανο οταν κατεβω τα χριστουγεννα και δεν μου επιρεαζει το τον λογαριασμο μου ειμαι αρχηγος. Very happy Very happy Very happy Laughing Laughing Laughing Cool Cool
argos alla wraios - Τρι 30 Νοέ 2004, 23:41:40
Θέμα δημοσίευσης:
Laughing καλησπερα παιδια, ωραια η ιδεα με τα αυτοκολλητα,ηδη σε αλλα club που ξερω το εχοθν κανει ηδη (seat club π.χ).μαλιστα τα μελη του θελουν να ζητησουν απο τη technocar (επισημο αντιπροσωπο της seat) τα μελη του club να εχουν 10% - 20% εκπτωση στα ανταλλακτικα Laughing
zippy - Τετ 01 Δεκ 2004, 14:36:50
Θέμα δημοσίευσης:
Καλη φαση θα ελεγα και εγω αλλα αυτα τα κολπα πρεπει να τα κανει κανενας admin, αν δεν τα εχει κανει ειδη. Rolling eyes Rolling eyes admin με ακους? Smile Smile loooooooool
madjas - Πεμ 09 Δεκ 2004, 11:18:39
Θέμα δημοσίευσης:
Τελικά έχει βγει ή δεν έχει βγει ανακοίνωση με τις εγγραφές μελών για το ps club; Βγάλτε μια ανακοίνωση για να την βλέπουν όλοι σχετικά με την ημερομηνία έναρξης και τον τρόπο εγγραφής μελών..Περιμένουμε με αγωνία για να γίνουμε και επίσημα μέλη και να πάρουμε το πολυπόθητο πακέτο..
MEMsound - Πεμ 09 Δεκ 2004, 11:25:30
Θέμα δημοσίευσης:
madjas έγραψε:
Τελικά έχει βγει ή δεν έχει βγει ανακοίνωση με τις εγγραφές μελών για το ps club; Βγάλτε μια ανακοίνωση για να την βλέπουν όλοι σχετικά με την ημερομηνία έναρξης και τον τρόπο εγγραφής μελών..Περιμένουμε με αγωνία για να γίνουμε και επίσημα μέλη και να πάρουμε το πολυπόθητο πακέτο..


Λιγη υπομονη ακομα.
Μην ανησυχεις, οταν βγει τετοια ανακοινωση δεν υπαρχει περιπτωση να μην την δεις!!! Wink
Demis - Πεμ 20 Ιαν 2005, 03:56:09
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια εγω εχω ηδη προμηθευτει ενα σκιαδο απο μια συνεργασια που ειχε κανει το Club πιο παλια και μετα απο αρκετες ερωτησεις και ψαξιμο καταφερα και το βρηκα....μαλιστα ειχαν μεινει μολις 2 τελευταια..Στο Club εχει κανενας αλλος ? Γιατι δεν εχω πετυχει κανεναν!!!! Twisted evil
nickzotos - Πεμ 20 Ιαν 2005, 15:46:49
Θέμα δημοσίευσης:
Demis έγραψε:
Παιδια εγω εχω ηδη προμηθευτει ενα σκιαδο απο μια συνεργασια που ειχε κανει το Club πιο παλια και μετα απο αρκετες ερωτησεις και ψαξιμο καταφερα και το βρηκα....μαλιστα ειχαν μεινει μολις 2 τελευταια..Στο Club εχει κανενας αλλος ? Γιατι δεν εχω πετυχει κανεναν!!!! Twisted evil



Υπαρχουν καποιοι με σκιαδιο αλλα οχι πολοι ... μαλλον γι'αυτο δεν εχεις δει κανεναν.... Cool
_205rallye_ - Δευ 24 Οκτ 2005, 12:52:56
Θέμα δημοσίευσης:
ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ.ΟΤΑΝ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ,ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΑΒΑΤΑΡ.ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΦΟΤΟ 206 ROLAND GARROS.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΠΑΛΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΡΟΦΙΛ;
Stevon - Δευ 24 Οκτ 2005, 13:16:51
Θέμα δημοσίευσης:
Όχι ρε σύ δέν χρειάζεται να κάνεις κάτι τέτοιο.
Λοιπόν στην κεντρική σελίδα του Forum θα κοιτάξεις τις επιλογές που έχεις στο πάνω μέρος,θα βρείς την επιλογή Προφίλ,εκεί πάτα αριστερο κλίκ για να ανοιξεί η νέα σελίδα.
Σε αυτή την σελίδα πήγαινε τέρμα κάτω,θα βρείς την επιλογή Πίνακας ελέγχου Άβαταρ εκεί θα πατήσεις την επιλογή παρουσίαση φωτοθήκης ....επιλέγεις το μοντέλο που θές και στο ΤΕΛΟΣ πατώντας Υποβολή ανανεώνεται το Προφίλ σου.
Αυτά... Wink

Άν και νομίζω ότι πρέπει να μεταφερθεί σε άλο topic. Rolling eyes

maybe here...http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=63
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr