PSClub - Hellas

Γενικές Συζητήσεις περί αυτοκινήτων - Αγορα Peugeot 207 RC

JSpower - Πεμ 23 Μάϊ 2013, 17:17:24
Θέμα δημοσίευσης: Αγορα Peugeot 207 RC
Γεια σας.
Σκευτομαι να αγορασω το παρακατω RC
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3593762/

Μπορει καποιος να μου πει τι πρεπει να προσεξω.

Επισης απο καταναλωση εκτος πολεως για χλμ σε εθνικη τι λεει, γτ ειναι και ενα βασικος λογος για την αγορα του.
reselie-206 - Πεμ 23 Μάϊ 2013, 17:23:58
Θέμα δημοσίευσης:
Aυτό το είχαν απούλητο στην έκθεση της Αλεξάνδρας κοντά στην οδό Μουστοξύδη για κανα 1,5 χρόνια (το έβλεπα κάθε μέρα μέχρι που ξεφούσκωσαν τα λάστιχα τελείως.... Laughing Laughing )

Απο την άλλη αυτό εδώ πχ είναι άριστο και στα ίδια λεφτά
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/3534688/
JSpower - Πεμ 23 Μάϊ 2013, 17:35:29
Θέμα δημοσίευσης:
Εμενα μου ειπε οτι ειναι σε αριστη κατασταση με λαστιχα ενος χρονου.
Αλλα μου εδωσε να καταλαβω οτι υπαρχη πολυ ενδιαφερον για το αμαξι οταν του ειπα για καλητερη τιμη.
reselie-206 - Πεμ 23 Μάϊ 2013, 18:06:33
Θέμα δημοσίευσης:
JSpower έγραψε:
Εμενα μου ειπε οτι ειναι σε αριστη κατασταση με λαστιχα ενος χρονου.
Αλλα μου εδωσε να καταλαβω οτι υπαρχη πολυ ενδιαφερον για το αμαξι οταν του ειπα για καλητερη τιμη.


ναι οκ....
Πήγαινε σε κανα μήνα και πές του βλέπω ακόμα εδώ.... τι έγινε το ενδιαφέρον που υπήρχε??
Steve - Πεμ 23 Μάϊ 2013, 18:27:54
Θέμα δημοσίευσης:
JSpower έγραψε:
Εμενα μου ειπε οτι ειναι σε αριστη κατασταση με λαστιχα ενος χρονου.
Αλλα μου εδωσε να καταλαβω οτι υπαρχη πολυ ενδιαφερον για το αμαξι οταν του ειπα για καλητερη τιμη.
Άφησε τον να ωριμάσει λίγο ακόμα το αμάξι Laughing


Δες στο παρ-μπριζ τα τέλη κυκλοφορίας ημερομηνίες, και επίσης φαντάζομαι πως ξέρεις να διαβάζεις ημερομηνίες στα λάστιχα ε;
silo - Πεμ 23 Μάϊ 2013, 18:29:33
Θέμα δημοσίευσης:
JSpower έγραψε:
Εμενα μου ειπε οτι ειναι σε αριστη κατασταση με λαστιχα ενος χρονου.
Αλλα μου εδωσε να καταλαβω οτι υπαρχη πολυ ενδιαφερον για το αμαξι οταν του ειπα για καλητερη τιμη.


δηλαδη φιλε περιμενες απο μαντρα να σου πει,οτι καθεται 2 χρονια και οτι το ριχνει στην τιμη που θες εσυ? Shocked Με ολο το σεβασμο εχουμε δει πολλα και το μαυρο που σου εστειλε το παιδι φαινεται πολυ πιο καθαρο και μαμα καθως το αλλο ειναι χαμηλωμενο απ΄τι φαινεται
stamatis_vts - Πεμ 23 Μάϊ 2013, 19:24:18
Θέμα δημοσίευσης:
παιδαρε επειδη ειμαι κ γω στη φαση αγορας μτχ αμαξιου,οχι 207, πρεπει να αφησουμε στην ακρη την καψα και να ακολουθησουμε το τραγουδι που λεει "παιξτο και λιγακι αδιαφορος", και εκει να δεις πως πεφτει η τιμη ειδικα απο μαντρά... Wink
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr