PSClub - Hellas

Κοινωνικές Εκδηλώσεις - Ημερήσια Παρνασσιακή στροφοεκδρομή...

'Andy'-lag - Δευ 01 Απρ 2013, 00:53:23
Θέμα δημοσίευσης: Ημερήσια Παρνασσιακή στροφοεκδρομή...
Λοιπόοοοον...

Το προηγούμενο Σαββατοκύριακο έκανα μια βόλτα στον Παρνασσό όσο υπάρχουν ακόμα χιόνια ...
Τώρα θα μου πείτε, ‘’και τι μας κόφτει ρε μάστορα ....?’’
Μωρέ σας κόοοοφτει… Θα δείτε ρε, λίγο υπομονή κάντε μέχρι να εξασκήσω τον γραπτό μου λόγο

Μέχρι τώρα η διαδρομή που ακολουθούσα ήταν από Αράχωβα, τύπου αχ τι ωραία και γραφική που είναι, και έχει ωραίο κόσμο, και να περπατήσουμε στην πλατεία, να κάτσουμε για καφεδάκι ή φαγητό...

Ε ΠΑΠΑΚΙΑ…..!!

Η σωστή διαδρομή είναι the other way……..!!! Από Αμφίκλεια ...!!

...μέχρι εκεί η διαδρομή είναι επαρχιακός δρόμος με πράσινο γύρω~γύρω και χωρίς διασταυρώσεις (ώστε να φοβάσαι μήπως του έρθει η θεία φώτιση του αγωνιστικού παππού να διασχίσει τον δρόμο κάθετα με το υπερσύγχρονο 35ετίας μοτοσακό του...), μιας λωρίδας για κάθε κατεύθυνση (έτσι στενά στενά για να είσαι σε μια σχετική πρίζα...) με ανοιχτές καμπές (όλες πατημένες λέμε...)

...μέχρι εκεί θα μας ακολουθούν και οι ατμοσφαιράκηδες… Ονόματα δεν λέμε, οικογένειες δεν θίγουμε…. (ΜΕΜsound, iceage, Λευτέρης, athanas Wink )

Μόλις φτάσουμε Αμφίκλεια, υπάρχει στην έξοδο του χωριού, προς τα πάνω, βενζινάδικο (λες και το ξέρανε ρε πο**τη*). Εκεί ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ επαναλαμβάνω ΓΕΜΙΖΟΥΜΕ, (για τους έχοντες πρόγραμμα, εξάτμιση, ιντερκούλερ, μεθανόλες, ναφθαλίνες στο ρεζερβουάρ όπως στα παπιά, ζάντες, φρένα, ανάρτηση, τακάκια DS2500 και πάνω και λοιπά τζίτζιρι μίτζιρι έχει και καλή 100άρα… για να σπάσατε το φράγμα του ήχου...) ρωτάμε τους προαναφερθέντες τι καφέ θέλουν να τους παραγγείλουμε όταν φτάσουμε πάνω, και από εκεί και πάνω αρχίζει το #$%^&*)_*&^%$#@#$%^&*. Και δώσε φούσκωνε-ξεφουσκωνε...!!

Η διαδρομή είναι όλη ΑΝΗΦΟΡΙΚΗ, κλειστή τόσο που σε πολλά σημεία με το ζόρι χωράνε δύο αυτοκίνητα στο δρόμο. Πολλές φουρκέτες με αρκετή υψομετρική διαφορά μεταξύ εισόδου και εξόδου, μη σου πω ότι πετάς και μια πρωτάρα μέσα...!! Τραχύ οδόστρωμα, συνεχείς εναλλαγές πορείας, εσάκια, μπούκες.. Ρε θα αναστενάξουν οι τουρμπίνες λέμε….!! Α το καλύτερο είναι ότι παρόλ’αυτά βλέπεις τι γίνεται πιο πέρα στον δρόμο οπότε το σκηνικό δεν είναι επικίνδυνο. Το τοπίο τριγύρω είναι απλά μαγικό (αυτό για τους συνοδηγούς, είμαι και ρομαντικός τρομάρα μου ... ) ειδικά αν έχει ακόμα χιόνια αριστερά και δεξιά του δρόμου…!!

Ε και για να μην πολυλογώ, (ναι μην το κάνεις ακόμα) το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό είναι μια εκδρομή με το PSClub...!! Φιλικά κυνηγητά, βιντεάκια από κάμερες σε προφυλακτήρες, φωτογραφίες από περάσματα τις οποίες θα τραβάνε ριψοκίνδυνα μέλη κρεμασμένα στις μπαριέρες, (ε φανταστικέ Μάνθο με τη φωτογραφική του Μιχάλη...?) και περιγραφή της διαδρομής και των σκηνικών στην καφετέρια στην κορυφή...

Α κάτσε γιατί τους ατμοσφαιράκηδες τους ξέχασα όοοοοοταν φτάσουν και αυτοί θα μας πουν τη γνώμη τους...

Τώρα σας κόφτει ή δεν σας κόφτει...? Very happy Cool

Εν ολίγοις σκεφτόμαστε να το ξαναζωντανέψουμε λίγο το PSClub με μια τέτοιου είδους εκδρομούλα... Να ανάψουν λίγο τα αίματα και να τα πούμε από κοντά όλοι μαζι μετά από καιρό... Κυριακή 14 Απριλίου... 10:00 Ραντεβού στα διόδια των Αφιδνών...

υ.γ.1 προς αποφυγήν παρεξηγήσεων...πιθανότατα τα ατμοσφαιρικά να είναι πάνω πρώτα απ' τα τουρμπάκια που θα ψάχνουν να βρουν πρόσφυση...αλλά αυτό θα το δούμε "επιτόπου..."!! Laughing
υ.γ.2 προφανώς και θα παιχτεί και δέουσα καφεδοποσια και σχετικό φαγοπότι...
MEMsound - Δευ 01 Απρ 2013, 00:55:29
Θέμα δημοσίευσης:
... "1 ειδων"... Wink Wink
MAD - Δευ 01 Απρ 2013, 05:35:24
Θέμα δημοσίευσης:
Laughing Laughing
teo206GT - Δευ 01 Απρ 2013, 07:40:11
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια για βολτα ειμαι μεσα, αλλα οχι για καψιμο. Θα χουμε γυναικες και παιδια...:D
Giannis307 - Δευ 01 Απρ 2013, 10:28:00
Θέμα δημοσίευσης:
2 το πιασααα...!!!

Εννοειται οτι παμε βολτα και οτι δεν παμε για καψιμο και εννοειται οτι θα υπαρχψει η σχετικη πειθαρχεια ειδηκα σε σημεια με κινηση....απο κει και περα να σεληνιαστουν μερικοι και ανεβουν υπερηχητικα γουστο τους.....(θα καψουν ενα πατο βενζινη και δεν θα εχουν να πληρωσουν τον καφε Laughing Laughing Laughing Laughing ) οσοι παμε την χαλαρη τσαρκα μας ετσι θα συνεχισουμε....

ελα να βλεπυμε συμμετοχες.......!!!!!!!
teo206GT - Δευ 01 Απρ 2013, 10:56:15
Θέμα δημοσίευσης:
Πλακα κανω για το καψιμο. Εχω παει παρα πολλες εκδρομες με αυτοκινητα και ξερω πως πρεπει να ειναι μια εκδρομη χωρις ατυχες συμβαν.
kostas207rc - Δευ 01 Απρ 2013, 12:13:44
Θέμα δημοσίευσης:
Kατα 99% και εγω μέσα!
'Andy'-lag - Δευ 01 Απρ 2013, 12:36:25
Θέμα δημοσίευσης:
Απο Αμφικλεια και πάνω κατα 90% ο δρόμος θα ειναι σχεδόν αδειος... Ειναι δρόμος που βγάζει στο χιονοδρομικό οπότε μονο αν θες να πας εκει τον χρεισιμοποιεις... Δεδομένου ότι δεν νομίζω να πηγαίνουν ακόμα για σκι, θεωρω ότι εκείνη το κομμάτι θα ειναι ανοιχτό...
Τώρα όσον αφορά την ασφάλεια, ΠΡΟΦΑΝΩΣ και μέλημα όλων μας ειναι να περάσουμε καλα και να γυρίσουμε σπίτια μας με το καλο...! Οπότε θα έλεγα να μην αναλωθουμε πάνω σε αυτο το θέμα. Μεγάλα παιδια είμαστε όλοι... Ευπροσδεκτες και οι γυναίκες και τα παιδάκια προφανώς....!!
MEMsound - Δευ 01 Απρ 2013, 12:41:09
Θέμα δημοσίευσης:
... Thumb right Thumb right
teo206GT - Δευ 01 Απρ 2013, 13:55:07
Θέμα δημοσίευσης:
Για παιδακια δεν ξερω αλλα για παϊδακια θα γινει χαμος. :D
Giannis307 - Δευ 01 Απρ 2013, 15:30:15
Θέμα δημοσίευσης:
αυτα ειναι στην μονιμη ατζεντα....(τα πα ι δακια!!!)

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
MAD - Δευ 01 Απρ 2013, 15:35:27
Θέμα δημοσίευσης:
Και εγώ κατα 99% μέσα είμαι...
athanas - Δευ 01 Απρ 2013, 16:11:17
Θέμα δημοσίευσης:
ρε πλάκα του Αντρέα είναι για σήμερα

ΜΗΝ ΨΑΡΩΝΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing











υγ και εγώ μέσα εννοείται.....
bagos - Δευ 01 Απρ 2013, 17:35:10
Θέμα δημοσίευσης:
Κατα πασα πιθανοτητα μεσα κ εγω,για να παω πιπ@ κ@λο εμπλοκη τον καγκουροκουμπαρο Twisted evil
Περαν της πλακας,αν παμε,καλα να ειμαστε,εμενα δε με παιρνει για καγκουριες γιατι 1ον:θα εχω γυναικα κ γιο μαζι,κ 2ον:καιει τοσο πολυ το δικο μου που δε μπορει να φανταστει καποιος(3 400αρια καιω ανετα 10λιτρα βενζινη).
ΑΝ δεν ερθει γυναικα παιδι,ερχομαι με το μηχανακι κ κανουμε απειρες καγκουριες.
Ποσα κμ ειναι περιπου,ξερει κανενας???
kostas207rc - Δευ 01 Απρ 2013, 17:43:36
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
Κατα πασα πιθανοτητα μεσα κ εγω,για να παω πιπ@ κ@λο εμπλοκη τον καγκουροκουμπαρο Twisted evil
Περαν της πλακας,αν παμε,καλα να ειμαστε,εμενα δε με παιρνει για καγκουριες γιατι 1ον:θα εχω γυναικα κ γιο μαζι,κ 2ον:καιει τοσο πολυ το δικο μου που δε μπορει να φανταστει καποιος(3 400αρια καιω ανετα 10λιτρα βενζινη).
ΑΝ δεν ερθει γυναικα παιδι,ερχομαι με το μηχανακι κ κανουμε απειρες καγκουριες.
Ποσα κμ ειναι περιπου,ξερει κανενας???

Μας βλέπω να πηγαίνουμε πιο αργά και απο το replay εμείς Razz
Giannis307 - Δευ 01 Απρ 2013, 17:49:21
Θέμα δημοσίευσης:
Laughing Laughing Laughing
'Andy'-lag - Δευ 01 Απρ 2013, 19:01:08
Θέμα δημοσίευσης:
Προς teo206GT: Είμαστε όλοι πολύ καλά γυμνασμένοι στον συγκεκριμένο τομέα οπότε μην σε ανησυχεί καθόλου....!! Θα σταθούμε όλοι στο ύψος των περιστάσεων....!!! Laughing Laughing Laughing

Προς athanas: Δεν είχα σκεφτεί οτι μπορεί να το πάρει κάποιος έτσι...!! χαχαχαχαχα ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ όμως....!!!

Προς bagos: Σιγά μην μπορέσεις να κρατηθείς άμα δεν είναι μαζί η οικογένεια......!!!

Βρε κοίτα να δεις που θα μαζευτούμε τελικά......!!! Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up
teo206GT - Δευ 01 Απρ 2013, 19:08:46
Θέμα δημοσίευσης:
Αντε να μαζευτουμε να κανουμε ενα μεγααααλο πανικο.
iceage - Δευ 01 Απρ 2013, 19:09:05
Θέμα δημοσίευσης:
3α είδων....
MEMsound - Δευ 01 Απρ 2013, 19:48:58
Θέμα δημοσίευσης:
. . . Thumb right Thumb right
MEMsound - Δευ 01 Απρ 2013, 19:50:30
Θέμα δημοσίευσης:
. . . Thumb right Thumb right
Steve - Δευ 01 Απρ 2013, 21:47:01
Θέμα δημοσίευσης: Re: Ημερήσια Παρνασσιακή στροφοεκδρομή...
'Andy'-lag έγραψε:
μιας λωρίδας για κάθε κατεύθυνση (έτσι στενά στενά για να είσαι σε μια σχετική πρίζα...) με ανοιχτές καμπές (όλες πατημένες λέμε...)

Και δώσε φούσκωνε-ξεφουσκωνε...!!

Η διαδρομή είναι όλη ΑΝΗΦΟΡΙΚΗ, κλειστή τόσο που σε πολλά σημεία με το ζόρι χωράνε δύο αυτοκίνητα στο δρόμο. Πολλές φουρκέτες με αρκετή υψομετρική διαφορά μεταξύ εισόδου και εξόδου, μη σου πω ότι πετάς και μια πρωτάρα μέσα...!! Τραχύ οδόστρωμα, συνεχείς εναλλαγές πορείας, εσάκια, μπούκες..

ειδικά αν έχει ακόμα χιόνια αριστερά και δεξιά του δρόμου…!!

Φιλικά κυνηγητά, βιντεάκια από κάμερες σε προφυλακτήρες, φωτογραφίες από περάσματα τις οποίες θα τραβάνε ριψοκίνδυνα μέλη κρεμασμένα στις μπαριέρες, (ε φανταστικέ Μάνθο με τη φωτογραφική του Μιχάλη...?)


Να ανάψουν λίγο τα αίματα και να τα πούμε από κοντά όλοι μαζι μετά από καιρό...


Μυρίζει πολύνεκρο!

Καλά να περάσετε Laughing
Giannis307 - Τρι 02 Απρ 2013, 08:13:07
Θέμα δημοσίευσης:
κατεβα ρε τραχανα και συ...!
SAKIS-LEMANS - Τρι 02 Απρ 2013, 08:28:38
Θέμα δημοσίευσης:
Πωπω! Ολα τα ποστ εχουν γινει 1 Απριλιου! Δεν πιστευω να ειναι κανα πρωταπριλιατικο!

Καλα να περασετε!
MEMsound - Τρι 02 Απρ 2013, 09:17:03
Θέμα δημοσίευσης:
Laughing Laughing Laughing
οχι δεν ειναι... Wink
reselie-206 - Τρι 02 Απρ 2013, 09:46:37
Θέμα δημοσίευσης: Re: Ημερήσια Παρνασσιακή στροφοεκδρομή...
Steve έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
μιας λωρίδας για κάθε κατεύθυνση (έτσι στενά στενά για να είσαι σε μια σχετική πρίζα...) με ανοιχτές καμπές (όλες πατημένες λέμε...)

Και δώσε φούσκωνε-ξεφουσκωνε...!!

Η διαδρομή είναι όλη ΑΝΗΦΟΡΙΚΗ, κλειστή τόσο που σε πολλά σημεία με το ζόρι χωράνε δύο αυτοκίνητα στο δρόμο. Πολλές φουρκέτες με αρκετή υψομετρική διαφορά μεταξύ εισόδου και εξόδου, μη σου πω ότι πετάς και μια πρωτάρα μέσα...!! Τραχύ οδόστρωμα, συνεχείς εναλλαγές πορείας, εσάκια, μπούκες..

ειδικά αν έχει ακόμα χιόνια αριστερά και δεξιά του δρόμου…!!

Φιλικά κυνηγητά, βιντεάκια από κάμερες σε προφυλακτήρες, φωτογραφίες από περάσματα τις οποίες θα τραβάνε ριψοκίνδυνα μέλη κρεμασμένα στις μπαριέρες, (ε φανταστικέ Μάνθο με τη φωτογραφική του Μιχάλη...?)


Να ανάψουν λίγο τα αίματα και να τα πούμε από κοντά όλοι μαζι μετά από καιρό...


Μυρίζει πολύνεκρο!

Καλά να περάσετε Laughing



Laughing Laughing Laughing
Steve - Τρι 02 Απρ 2013, 10:11:37
Θέμα δημοσίευσης:
Giannis307 έγραψε:
κατεβα ρε τραχανα και συ...!
Αμέ, τί ώρα;
SnakeMJK - Τρι 02 Απρ 2013, 12:04:59
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Giannis307 έγραψε:
κατεβα ρε τραχανα και συ...!
Αμέ, τί ώρα;


Δε βλέπω την ώρα.... Cool
kostis - Τρι 02 Απρ 2013, 16:46:47
Θέμα δημοσίευσης:
αν δεν δουλευω ειμαι μεσα και εγω....
bagos - Τρι 02 Απρ 2013, 18:48:13
Θέμα δημοσίευσης:
Ποσα κμ ειναι απο αφιδνες????
Octane - Τρι 02 Απρ 2013, 22:10:30
Θέμα δημοσίευσης:
γα** τα ποστ (Andylag) , γα** τα τοπικς και γα** που φευγω αυριο... Rolling eyes

Υ.Γ. Καλα...περιμενε...γιατι πριν λιγο συναντησα Τακη... , οποτε παιζει να μην (καταφερω να) φυγω... Laughing Laughing Laughing
'Andy'-lag - Τρι 02 Απρ 2013, 22:53:39
Θέμα δημοσίευσης:
Θα το κανονισουμε όταν ξαναερθεις ρε μπαγλαμα... Α ξέχασα δεν θα φύγεις.... Silly Silly Silly Silly Silly Silly Silly
Road_Runner - Τετ 03 Απρ 2013, 01:57:39
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
Steve έγραψε:
Giannis307 έγραψε:
κατεβα ρε τραχανα και συ...!
Αμέ, τί ώρα;


Δε βλέπω την ώρα.... Cool
Laughing Laughing Laughing Laughing

Μαλλον και εγω μεσα!!!
bagos - Πεμ 04 Απρ 2013, 17:04:25
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
Ποσα κμ ειναι απο αφιδνες????

Στα παπ***α σας ειπατε???? Confused
'Andy'-lag - Πεμ 04 Απρ 2013, 17:12:32
Θέμα δημοσίευσης:
Έλα ρε γκρινιάρη κάνε πράξεις και το βρίσκεις....

http://taxi-agency.com/site/index.php?option=com_content&view=article&id=42%3A2008-12-17-09-26-12&catid=8%3A2008-12-17-09-01-34&lang=el

Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
MEMsound - Πεμ 04 Απρ 2013, 17:53:17
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
bagos έγραψε:
Ποσα κμ ειναι απο αφιδνες????

Στα παπ***α σας ειπατε???? Confused


δεν εχω ιδεα. Laughing
Road_Runner - Πεμ 04 Απρ 2013, 19:29:19
Θέμα δημοσίευσης:
Γυρω στα 170 πρεπει να ειναι Βαγγελη
καμια 150αρα η Αμφικλεια και καμια 20αρα μεχρι χιονοδρομικο
Road_Runner - Πεμ 04 Απρ 2013, 19:34:28
Θέμα δημοσίευσης:
Υ.Γ. Νοικιαζω σημειωσεις απο Αμφικλεια εως χιονοδρομικο Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Πεμ 04 Απρ 2013, 19:40:15
Θέμα δημοσίευσης:
μηπως να σε παρω συνοδηγο να μου διαβαζεις????
χαχαχαχα
reselie-206 - Πεμ 04 Απρ 2013, 19:46:48
Θέμα δημοσίευσης:
Aν έχω πάρει πινακίδες/άδεια μέχρι τότε και εγώ μέσα Sad Sad Sad
bagos - Πεμ 04 Απρ 2013, 20:11:32
Θέμα δημοσίευσης:
Μπαινω απο τηλ ρε,κ δε βλεπω τη τυφλα μου... Crying or Very sad
Που θα εισαι τασο,αθηνα η λαμια?ελα με κανεναν αλλον ρε.
Steve - Πεμ 04 Απρ 2013, 22:21:57
Θέμα δημοσίευσης:
reselie-206 έγραψε:
Aν έχω πάρει πινακίδες/άδεια μέχρι τότε και εγώ μέσα Sad Sad Sad
Την έκανες την μαλάμω πάλι;
Giannis307 - Παρ 05 Απρ 2013, 00:32:52
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
Μπαινω απο τηλ ρε,κ δε βλεπω τη τυφλα μου... Crying or Very sad
Που θα εισαι τασο,αθηνα η λαμια?ελα με κανεναν αλλον ρε.


+10000000000000000
reselie-206 - Παρ 05 Απρ 2013, 08:03:33
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
reselie-206 έγραψε:
Aν έχω πάρει πινακίδες/άδεια μέχρι τότε και εγώ μέσα Sad Sad Sad
Την έκανες την μαλάμω πάλι;


Όχι. Πάρκαρα κλασσικά εκεί που παρκάρω κάθε μέρα εδώ και 2-3 χρόνιακαι όταν σχόλασα (μετά απο 12-13 ώρες) έλλειπε το αμάξι..... Laughing Laughing Laughing
Αναθεματισμένοι γερανοί...
MEMsound - Παρ 05 Απρ 2013, 10:56:18
Θέμα δημοσίευσης:
θα το πήρε να πάει κανα ταξιδάκι...
ειναι ταξιδιαρικα πουλια οι γερανοί...
http://www.λέσχη.gr/forum/showthread.php?3768-%CE%A4%CE%B1%CE%BE%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%AC%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B9%CE%AC
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
reselie-206 - Παρ 05 Απρ 2013, 12:49:05
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
θα το πήρε να πάει κανα ταξιδάκι...
ειναι ταξιδιαρικα πουλια οι γερανοί...
http://www.λέσχη.gr/forum/showthread.php?3768-%CE%A4%CE%B1%CE%BE%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%AC%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B9%CE%AC
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



lol Laughing Laughing
athanas - Σαβ 06 Απρ 2013, 13:15:46
Θέμα δημοσίευσης:
reselie-206 έγραψε:
Aν έχω πάρει πινακίδες/άδεια μέχρι τότε και εγώ μέσα Sad Sad Sad



Τάσο ασε τις πινακίδες να ξεκουραστούν λίγο... Laughing Laughing Laughing Laughing

θα περάσω να σε πάρω να ανέβουμε μαζί...θα σε πάρω και τηλ μέσα στην εβδομάδα Wink
reselie-206 - Σαβ 06 Απρ 2013, 14:23:22
Θέμα δημοσίευσης:
Laughing Αφού το θέτεις έτσι δεν έχω παρα να συμφωνήσω!!
'Andy'-lag - Σαβ 06 Απρ 2013, 21:54:32
Θέμα δημοσίευσης:
Φτιάχνω μια λίστα (καμία σχέση με Lagarde) για να το μαζεύουμε σιγά σιγά το πράμα... Για τυχόν διορθώσεις be my guests....

1. 'Andy'-lag
2. MEMsound
3. iceage
4. athanas
5. reselie-206
6. Giannis307
7. teo206GT
8. Road_Runner
9. kostas207rc (99%)
10. MAD (99%)
11. bagos (?)
12. kostis (?)
Giannis307 - Κυρ 07 Απρ 2013, 01:35:34
Θέμα δημοσίευσης:
ela και ο υπολοιπος κοσμος.....
SAKIS-LEMANS - Κυρ 07 Απρ 2013, 07:09:14
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
θα το πήρε να πάει κανα ταξιδάκι...
ειναι ταξιδιαρικα πουλια οι γερανοί...
http://www.λέσχη.gr/forum/showthread.php?3768-%CE%A4%CE%B1%CE%BE%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%AC%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%B1-%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%B9%CE%AC
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Πολύ είναι πολυ ενδιαφέρον!
μα είναι δυνατόν να κλειδωθεί το θέμα, ο άνθρωπος το έγραψε στα άσχετα!!!!

τι παπ**ας moderator!
iceage - Κυρ 07 Απρ 2013, 08:11:39
Θέμα δημοσίευσης:
'Andy'-lag έγραψε:
Φτιάχνω μια λίστα (καμία σχέση με Lagarde) για να το μαζεύουμε σιγά σιγά το πράμα... Για τυχόν διορθώσεις be my guests....

1. 'Andy'-lag
2. MEMsound
3. iceage + xrisa-xs
4. athanas
5. reselie-206
6. Giannis307
7. teo206GT
8. Road_Runner
9. kostas207rc (99%)
10. MAD (99%)
11. bagos (?)
12. kostis (?)


Γράψτε δίπλα στο όνομά σας και αν θα έρθουν και άλλοι μαζί σας για να κλείσουμε κανένα τραπέζι για φαί
stefan307 - Κυρ 07 Απρ 2013, 17:56:29
Θέμα δημοσίευσης:
Ισως κατεβω και εγω με αλλους δυο φιλους μου(ενα αμαξι) και βρισκομαστε αμφικλεια.....Ερωτηση ποση ωρα ειναι απο τα διοδια που εχετε ραντεβου μεχρι την αμφικλεια απλα για να ξερω τι ωρα πρεπει να ξεκινησω και εγω
king207cc - Κυρ 07 Απρ 2013, 18:50:36
Θέμα δημοσίευσης:
κατα πάσα πιθανότητα κ γώ μέσα με MAD αν ακολουθήσει Wink
android - Κυρ 07 Απρ 2013, 20:02:26
Θέμα δημοσίευσης:
king207cc έγραψε:
κατα πάσα πιθανότητα κ γώ μέσα με MAD αν ακολουθήσει Wink


Κ γω μαζι Laughing
iceage - Δευ 08 Απρ 2013, 19:19:43
Θέμα δημοσίευσης:
iceage έγραψε:
'Andy'-lag έγραψε:
Φτιάχνω μια λίστα (καμία σχέση με Lagarde) για να το μαζεύουμε σιγά σιγά το πράμα... Για τυχόν διορθώσεις be my guests....

1. 'Andy'-lag---------------1
2. MEMsound---------------1
3. iceage + xrisa-xs------2
4. athanas-----------------1
5. reselie-206-------------1
6. Giannis307-------------1
7. teo206GT--------------1
8. Road_Runner-----------1
9. kostas207rc (99%)-----1
10. MAD (99%)------------1
11. bagos (?)--------------1
12. kostis (?)--------------1

Σύνολο : 13


Γράψτε δίπλα στο όνομά σας και αν θα έρθουν και άλλοι μαζί σας για να κλείσουμε κανένα τραπέζι για φαί


ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΝΗΣΤΙΚΟΙ.
kostas_73 - Δευ 08 Απρ 2013, 22:19:08
Θέμα δημοσίευσης:
αν πανε ολα καλα και εγω μεσα ( +2 ατομα )
Giannis307 - Τρι 09 Απρ 2013, 01:23:32
Θέμα δημοσίευσης:
kai gv mallon +2
kostas207rc - Τρι 09 Απρ 2013, 10:40:25
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ με Βαγγελή και γυναικες τσέκαρε σίγουρα + τον μικρό
Οπότε 4 άτομα απο μας(4μιση με Άρη) Laughing
MEMsound - Τρι 09 Απρ 2013, 10:52:35
Θέμα δημοσίευσης:
ένας εγω
επίσης λογικα θα ερθει και Μιχαλης και Photoman (αλλα δε το χουν επιβεβαιωσει ακομα)
'Andy'-lag - Τρι 09 Απρ 2013, 14:47:22
Θέμα δημοσίευσης:
Με το ξεκαπίστροτο θα έρθουν αυτοί οι δύο......?
teo206GT - Τρι 09 Απρ 2013, 15:24:25
Θέμα δημοσίευσης:
teo206GT + nasai μεσα. Μαλλον κι αλλος ενας.
MAD - Τρι 09 Απρ 2013, 17:20:33
Θέμα δημοσίευσης:
Κοίταξε να δεις που θα είμαστε πολλοί... Μπραβοοοοοοοο!!!! Laughing Laughing
reselie-206 - Τρι 09 Απρ 2013, 18:00:38
Θέμα δημοσίευσης:
και θα φέρω και τη καινούργια κάμερα:love: (τα'κους μανθους? Όχι σα τη προηγούμενη που στο καρτόδρομο δε μπορούσαμε να βγάλουμε μια φώτο της προκοπής....και τώρα με 26mpx για νάχουμε να κροπάρουμε και iso στο θεό....και καλό φακό Cool )
'Andy'-lag - Τρι 09 Απρ 2013, 18:51:45
Θέμα δημοσίευσης:
Αρέσκω, αρέσκω που βρισκόμαστε σε φάση προετοιμασίας...

Αργότερα θα μαζέψω λίγο το πινακάκι με τις συμμετοχές, αλλά προς το παρόν να προτείνω κάτι...

Μιας και έχουμε όλοι λίγο πολύ, καιρό να ξεσκάσουμε με το αυτοκίνητο και για να μην ξεπαραδιαστούμε εντελώς, θα έλεγα να ανεβούμε προς τα πάνω, να κάτσουμε λίγο για καμία φωτογραφία και ανασυγκρότηση, και στο κατέβα προς Αράχωβα να το κάτσουμε για καφεδάκι... Και αν είναι για φαγητό, να κάτσουμε κατά την επιστροφή προς Αθήνα, στην Λιβαδειά που έχουμε υπόψη 2-3 μέρη....

Ο μόνος λόγος που το λέω είναι γιατί Αράχωβα και λοιπές περιοχές είναι μεν όμορφες, αλλά λόγω του οτι αποτελούν τουριστικά θέρετρα, οι ταβέρνες εκεί στα πέριξ είναι λίγο τσιμπημένες από θέμα τιμών.

Είμαστε οκ με αυτό.....?
teo206GT - Τρι 09 Απρ 2013, 19:05:17
Θέμα δημοσίευσης:
Αντρεα κανε τα κουμαντα σου.
kostas207rc - Τρι 09 Απρ 2013, 19:19:48
Θέμα δημοσίευσης:
'Andy'-lag έγραψε:
Αρέσκω, αρέσκω που βρισκόμαστε σε φάση προετοιμασίας...

Αργότερα θα μαζέψω λίγο το πινακάκι με τις συμμετοχές, αλλά προς το παρόν να προτείνω κάτι...

Μιας και έχουμε όλοι λίγο πολύ, καιρό να ξεσκάσουμε με το αυτοκίνητο και για να μην ξεπαραδιαστούμε εντελώς, θα έλεγα να ανεβούμε προς τα πάνω, να κάτσουμε λίγο για καμία φωτογραφία και ανασυγκρότηση, και στο κατέβα προς Αράχωβα να το κάτσουμε για καφεδάκι... Και αν είναι για φαγητό, να κάτσουμε κατά την επιστροφή προς Αθήνα, στην Λιβαδειά που έχουμε υπόψη 2-3 μέρη....

Ο μόνος λόγος που το λέω είναι γιατί Αράχωβα και λοιπές περιοχές είναι μεν όμορφες, αλλά λόγω του οτι αποτελούν τουριστικά θέρετρα, οι ταβέρνες εκεί στα πέριξ είναι λίγο τσιμπημένες από θέμα τιμών.

Είμαστε οκ με αυτό.....?

Δεν θα ρωτάς εσυ κανονίζεις το πρόγραμμα!Θα απόφασησεις όλο το σεναριο άκρως δημοκρατικά όπως καταλαβαίνεις Laughing Laughing
Γράψε και τα χλμ κάγκουρα να ξέρουμε θα βοηθήσει
MEMsound - Τρι 09 Απρ 2013, 19:20:06
Θέμα δημοσίευσης:
Στεφανε 12:00 ~ 12:15 θα ειμαστε στην Αμφίκλεια...
ΑΡΚΕΙ να ειμαστε ΟΛΟΙ 09:45 στα διόδια ωστε 10:00 να φευγουμε...
stefan307 - Τρι 09 Απρ 2013, 20:07:34
Θέμα δημοσίευσης:
Οκ σε ευχαριστω τα λεμε και απο κοντα την κυριακη.Μολις φτασω θα παρω τηλ να σου πω που θα ειμαι.
MEMsound - Τρι 09 Απρ 2013, 20:23:42
Θέμα δημοσίευσης:
μπαινοντας Αμφίκλεια ακολουθα ταμπελες "προς Χιονοδρομικο" / "Αραχωβα" κλπ και περιμενε στο βενζιναδικο βγαίνοντας απο Αμφίκλεια... Wink
MAD - Τρι 09 Απρ 2013, 20:52:17
Θέμα δημοσίευσης:
'Andy'-lag έγραψε:
Αρέσκω, αρέσκω που βρισκόμαστε σε φάση προετοιμασίας...

Αργότερα θα μαζέψω λίγο το πινακάκι με τις συμμετοχές, αλλά προς το παρόν να προτείνω κάτι...

Μιας και έχουμε όλοι λίγο πολύ, καιρό να ξεσκάσουμε με το αυτοκίνητο και για να μην ξεπαραδιαστούμε εντελώς, θα έλεγα να ανεβούμε προς τα πάνω, να κάτσουμε λίγο για καμία φωτογραφία και ανασυγκρότηση, και στο κατέβα προς Αράχωβα να το κάτσουμε για καφεδάκι... Και αν είναι για φαγητό, να κάτσουμε κατά την επιστροφή προς Αθήνα, στην Λιβαδειά που έχουμε υπόψη 2-3 μέρη....

Ο μόνος λόγος που το λέω είναι γιατί Αράχωβα και λοιπές περιοχές είναι μεν όμορφες, αλλά λόγω του οτι αποτελούν τουριστικά θέρετρα, οι ταβέρνες εκεί στα πέριξ είναι λίγο τσιμπημένες από θέμα τιμών.

Είμαστε οκ με αυτό.....?


Είμαστε......
bagos - Τρι 09 Απρ 2013, 20:53:00
Θέμα δημοσίευσης:
Μη περιμενετε να βρουμε αραχωβα να χωρεσουμε ολοι για καφε.κ μη περιμενετε να βρουμε να παρκαρουμε εκει περα...
'Andy'-lag - Τετ 10 Απρ 2013, 02:20:57
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδάκια (οχι παϊδάκια ακόμα ρε νούμερα) επειδή αυτά τα πράγματα είναι λίγο λεπτά και δεν θέλω να χαλαστεί κανένας ήθελα ένα ''οκ'' προς αποφυγή παρεξηγήσεων.

Πάμε τώρα μια ανακεφαλαίωση....

1. 'Andy'-lag
2. MEMsound + 2(?)
3. iceage + xrisa-xs
4. athanas + reselie-206
5. Giannis307 + 2
6. teo206GT + 1
7. Road_Runner
8. kostas207rc (99%) + 1
9. MAD (99%) + king207cc + android
10. bagos + 1.5
11. kostis
12. stefan307 + 2
13. kostas_73 + 2

Κοίτα να δεις που μαζευτήκαμε 28(.5) άτομα..... Laughing Laughing Laughing Laughing
'Andy'-lag - Τετ 10 Απρ 2013, 02:22:44
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
Μη περιμενετε να βρουμε αραχωβα να χωρεσουμε ολοι για καφε.κ μη περιμενετε να βρουμε να παρκαρουμε εκει περα...


Βάγγο νομίζω οτι έχει αρχίσει να σπάει ο κόσμος προς τα πάνω όσο ανοίγει ο καιρός... Ελπίζω δηλαδή... Wink
MAD - Τετ 10 Απρ 2013, 05:37:31
Θέμα δημοσίευσης:
@Andy λακ!! Laughing Laughing
Εμένα μου εχει πει ο Βαγγέλης ότι θα έρθει μαζί μου και η κοπέλα του , πέρα απο τον ίδιο! Για τον Γιώργο Δν έχω μιλήσει με τον άνθρωπο!
MEMsound - Τετ 10 Απρ 2013, 12:34:59
Θέμα δημοσίευσης:
1. 'Andy'-lag
2. MEMsound + photoman
3. iceage + xrisa-xs
4. athanas + reselie-206
5. Giannis307 + 1
6. teo206GT + 1
7. Road_Runner
8. kostas207rc (99%) + 1
9. MAD (99%) + king207cc + γιωτα + android
10. bagos + 1.5
11. kostis
12. stefan307 + 2
13. kostas_73 + 2


υγ αυτα τα "+2" (νομιζω οτι ειναι κανονικα "+1") και τα παιδια εννοουν "προσθεσε 2 συνολο στην λιστα"
'Andy'-lag - Τετ 10 Απρ 2013, 15:09:39
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι ρε συ το σχετικό + - 2 δεν μας ενοχλεί στο σύνολο...

Αλλά άλλο 30 και άλλο 20... Γι'αυτό ζήτησε και ο Γιώργος (iceage) να πούμε άτομα.

Άρα προς το παρόν θεωρούμε οτι είμαστε 30 άτομα....!!! Thumb right Thumb right Thumb right Thumb right Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up
MEMsound - Τετ 10 Απρ 2013, 15:39:48
Θέμα δημοσίευσης:
2 το λαδι
3 το ξυδι
5 το λαδοξυδο
'Andy'-lag - Τετ 10 Απρ 2013, 16:45:56
Θέμα δημοσίευσης:
Πω ρε γα**το ακρίβυνε και το λαδόξυδο..... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
king207cc - Τετ 10 Απρ 2013, 18:06:50
Θέμα δημοσίευσης:
MAD έγραψε:
@Andy λακ!! Laughing Laughing
Εμένα μου εχει πει ο Βαγγέλης ότι θα έρθει μαζί μου και η κοπέλα του , πέρα απο τον ίδιο! Για τον Γιώργο Δν έχω μιλήσει με τον άνθρωπο!


συν πλην μια μπριζολα είναι μωρέ!! ωωωω Laughing
Giannis307 - Τετ 10 Απρ 2013, 21:43:24
Θέμα δημοσίευσης:
εγω οντως ειμαι +2 (και οχι λογο των κιλων μου παλι για ενα με μετραω Laughing )

ερωτηση αφιδες μετα τα διοδια το ραντεβου?
MEMsound - Τετ 10 Απρ 2013, 21:50:24
Θέμα δημοσίευσης:
ναι και υπολογηστε να ειστε εκει 0945 για να φευγουμε 1000.... Wink Wink
MAD - Τετ 10 Απρ 2013, 22:23:13
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
ναι και υπολογηστε να ειστε εκει 0945 για να φευγουμε 1000.... Wink Wink


Εντάξει Μανθοζουζουνελο.... Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Τετ 10 Απρ 2013, 22:56:49
Θέμα δημοσίευσης:
Thumbs Up Silly Silly
Λευτέρης - Πεμ 11 Απρ 2013, 17:44:26
Θέμα δημοσίευσης:
βαλτε και εμένα μέσα ρε με Stevon!!!!! Very happy
MAD - Πεμ 11 Απρ 2013, 18:35:41
Θέμα δημοσίευσης:
Λευτέρης έγραψε:
βαλτε και εμένα μέσα ρε με Stevon!!!!! Very happy


Λευτέρη με την πάπια; Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Πεμ 11 Απρ 2013, 19:21:23
Θέμα δημοσίευσης:
ναι την εχει γραναζωσει για ταξιδι...
για τελικες... Laughing Laughing Laughing
στην αναβαση θα τον τραβαμε βεβαια... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Giannis307 - Πεμ 11 Απρ 2013, 20:11:39
Θέμα δημοσίευσης:
Δωστου την δικια σου Ιταλο παπια.... Twisted evil
BTS - Παρ 12 Απρ 2013, 12:16:41
Θέμα δημοσίευσης:
Για να μην κολλήσετε στο 13 που είναι γρουσoύζικο, έρχομαι και εγώ. Razz

1. 'Andy'-lag
2. MEMsound + photoman
3. iceage + xrisa-xs
4. athanas + reselie-206
5. Giannis307 + 1
6. teo206GT + 1
7. Road_Runner
8. kostas207rc (99%) + 1
9. MAD (99%) + king207cc + γιωτα + android
10. bagos + 1.5
11. kostis
12. stefan307 + 2
13. kostas_73 + 2
14. BTS + BTSitsa + 1
Octane - Παρ 12 Απρ 2013, 13:00:21
Θέμα δημοσίευσης:
Ζηλευω γα**το μου...
Road_Runner - Παρ 12 Απρ 2013, 13:19:31
Θέμα δημοσίευσης:
Octane έγραψε:
Ζηλευω γα**το μου...

Ελα και εσυ..
Octane - Παρ 12 Απρ 2013, 13:36:23
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Octane έγραψε:
Ζηλευω γα**το μου...

Ελα και εσυ..

Παιζεις βρωμικα ετσι?!?
Καλα...



ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΙΚΟΛΑ.ΘΑ ΠΑΩ RING. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Road_Runner - Παρ 12 Απρ 2013, 15:31:10
Θέμα δημοσίευσης:
Αντε γαμησου Πανουλη...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
bagos - Παρ 12 Απρ 2013, 19:38:09
Θέμα δημοσίευσης:
Θα παμε απο εθνικη μεχρι καστρο κ θα μπουμε εκει μεσα,η θα μπουμε απο θηβα κ θα παμε απο λειβαδια???
king207cc - Παρ 12 Απρ 2013, 20:02:16
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
Θα παμε απο εθνικη μεχρι καστρο κ θα μπουμε εκει μεσα,η θα μπουμε απο θηβα κ θα παμε απο λειβαδια???


γνώμη μου καλύτερα να μπούμε απο κάστρο, μιας κ μέχρι εκει η παλιά εθνική δεν εχει κατι το αξιόλογο.
BTS - Παρ 12 Απρ 2013, 20:02:40
Θέμα δημοσίευσης:
Μπορούμε να τα συνδυάσουμε!

Να πάμε από Κάστρο, που είναι και πιο ενδιαφέρουσα διαδρομή στον πηγαιμό
και από Λειβαδιά με στάση για καφέ στα τρεχούμενα νερά, στο γυρισμό. Wink
bagos - Παρ 12 Απρ 2013, 20:17:15
Θέμα δημοσίευσης:
Μιλαμε για πολυ βενζινη δλδ... Laughing Laughing
Οι πηγες μαζευουν μονο γεροντια κ η νεολαια παει στην πλατεια.την ειχαμε πατησει πολλες φορες σε μηχανοβολτες,αλλα μαθαμε τελικα... Laughing αλλα εφοσον θα ειμαστε μεταξυ μας,δε μας πολυαπασχολουν οι αλλοι Wink
BTS - Παρ 12 Απρ 2013, 20:24:17
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν πειράζει...

Είμαστε γερόντια στην ψυχή.. Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Παρ 12 Απρ 2013, 20:52:07
Θέμα δημοσίευσης:
από Κάστρο βρε...ο άλλος δρομος (από Θήβα) δεν εχει νοημα...μονο λακούβες και πιο αργή ταχυτητα...

Κάστρο - Ορχομενο πιο κάτω δεξιά για Αμφίκλεια μετα την Αμφίκλεια αριστερα για Χιονοδρομικό... (...) και καφε στο Λιβάδι που εχει χωρο για παρκάρισμα...

μετα καφέ Λιβαδεια μετα για φαί (γιατι Λιβάδι ειναι χωρίς λόγο ακριβά...και μέσα στην Αραχωβα "τσαμπα" μπλέξιμο...)

τωρα αν μετα μάσα εχετε ορεξη και για κανα παγωτακι στο χερι ή κανα καγκουροκαφεδακι χωνεψης εκει στον τζερτζελε το διευθετουμε αναλόγως ορεξης και ωρας...

ειμαστε οκ...ναι ειμαστε Laughing

0945 διοδια...
Sinanai - Παρ 12 Απρ 2013, 21:15:21
Θέμα δημοσίευσης:
Δε θα είμαι, απλά να σας προτείνω φαΐ Λιλαία και σοκολατίνα Πολύδροσο. Wink
MEMsound - Παρ 12 Απρ 2013, 21:18:26
Θέμα δημοσίευσης:
κι αυτο γινεται κι επιστροφη χωρις να περασουμε απο Αραχωβα...αν και καταλαβαλίνεις οτι ειναι λιγο κυκλος μιας και η αρχικη σκεψη για διαδρομη ειναι το Αμφίκλεια - χιονοδρομικο - Λιβαδι... Wink

τελος πάντων δεν ειμαι εγω ο οργανωτης, αλλα ο Αντρέας οποτε οτι εισηγηθει Wink
Sinanai - Παρ 12 Απρ 2013, 21:38:46
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι ναι, άλλωστε δεν έχω παρακολουθήσει τι και πως, απλά σας το προτείνω σαν εναλλακτική στο "τουριστικό" της Αράχωβας κτλ.
bagos - Παρ 12 Απρ 2013, 21:48:48
Θέμα δημοσίευσης:
εγω πιστευω οτι,η θα χαθουμε η θα μεινουμε νηστικοι.... Laughing Laughing Laughing
kostis - Παρ 12 Απρ 2013, 22:11:50
Θέμα δημοσίευσης:
τελικα δεν θα μπορεσω να ερθω....sorry παιδια....δεν ειναι εποχες να λες οχι σε δουλεια.....
bagos - Σαβ 13 Απρ 2013, 20:11:29
Θέμα δημοσίευσης:
Ειστε ετοιμοι για αυριο?δε πιστευω να ξενυχτησετε κ να μη ξυπνατε το πρωι? Laughing
MAD - Σαβ 13 Απρ 2013, 21:29:00
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
Ειστε ετοιμοι για αυριο?δε πιστευω να ξενυχτησετε κ να μη ξυπνατε το πρωι? Laughing


Φουλαρισες ;;;;; Επλυνες το εργαλείο;; Laughing Laughing
bagos - Σαβ 13 Απρ 2013, 21:31:00
Θέμα δημοσίευσης:
Μισο ντεποζιτο,οποτε μη περιμενετε καγκουριες απο εμας... Laughing Laughing
MAD - Σαβ 13 Απρ 2013, 21:32:32
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
Μισο ντεποζιτο,οποτε μη περιμενετε καγκουριες απο εμας... Laughing Laughing


Καλααααααα!!!!! Νταξ!!! Laughing Laughing Laughing
bagos - Σαβ 13 Απρ 2013, 21:36:21
Θέμα δημοσίευσης:
Εσυ με ποιον θα ερθεις,να ξερω ποιον να εχω κοντα οταν θα μεινω... Laughing
MAD - Κυρ 14 Απρ 2013, 06:40:51
Θέμα δημοσίευσης:
bagos έγραψε:
Εσυ με ποιον θα ερθεις,να ξερω ποιον να εχω κοντα οταν θα μεινω... Laughing


Ελα καλημερες λεμεεεε!! Θα είμαι με android kai king207cc. Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Κυρ 14 Απρ 2013, 07:50:42
Θέμα δημοσίευσης:
...καλημερα σας....καλη εκδρομη να χουμε... Cool Cool Cool
Giannis307 - Κυρ 14 Απρ 2013, 07:51:55
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημερες και καλα νε περασουμε...!!! Cool Cool Cool
bagos - Κυρ 14 Απρ 2013, 08:13:26
Θέμα δημοσίευσης:
Τι εγινε,οι αλλοι ακομα κοιμουνται?καλημερα κ καλο δρομο να εχουμε!
bagos - Κυρ 14 Απρ 2013, 18:01:31
Θέμα δημοσίευσης:
Ακομα να γυρισετε???? Embarassed Embarassed
Giannis307 - Κυρ 14 Απρ 2013, 19:20:27
Θέμα δημοσίευσης:
γυρησαμε λεμεεεε...!
Octane - Κυρ 14 Απρ 2013, 19:40:08
Θέμα δημοσίευσης:
Giannis307 έγραψε:
γυρησαμε λεμεεεε...!

claaaaaaassic!!!
Group vag μπροστα και τα γαλλακια ... ακομα s-τριβουν... Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Κυρ 14 Απρ 2013, 19:44:49
Θέμα δημοσίευσης:
...ευγε...
για ιδεα...
για συμμετοχη...
για υλοποιηση...

...ετσι απλά και περιεκτικά... Wink

υγ. ευχαριστω τον Μάκη για την παραχωρηση του ακρως ενδιαφεροντος "black mamba" στο ανηφορικό στροφιλικι... Wink
Giannis307 - Κυρ 14 Απρ 2013, 19:45:14
Θέμα δημοσίευσης:
Ασε γιαστι μου την ψιοεσπασε ο γερμανολαγνος (2 φορες misfire) αλλα εφτεγα εγω...
MAD - Κυρ 14 Απρ 2013, 20:06:38
Θέμα δημοσίευσης:
Ολα κύλησαν κατ ευχήν!!!
Περάσαμε φανταστικά! Γράψαμε 400 γαμάτα χιλιόμετρα !!
Χαίρομαι που σου άρεσε το μαύρο mamba...
Ελπίζω να το ευχαριστηθηκαν όλοι!!
MAD - Κυρ 14 Απρ 2013, 20:15:51
Θέμα δημοσίευσης:
Ξέχασα να πω ότι περιμένουμε και το φωτογραφικό υλικό απο τον Τάσο η και οποίος άλλωστε τράβηξε ...
Αντυ λακ.. Μλκ δεν υπαρχεις... Laughing Laughing Laughing
Κλαίω..... Laughing Laughing
'Andy'-lag - Κυρ 14 Απρ 2013, 20:17:38
Θέμα δημοσίευσης:
Ε καλα πετάχτηκε και η αυστριακή τσουτσου....!! Χαχαχα
Νομίζω πως ηταν και γα**....!!! Αυτοκίνητο να'χα να ειναι λίγο πιο γα** αλλα εντάξει την επόμενη.... Αρχικά, Μάκη ευχαριστω κι εγω για τη βόλτα, ε κατα τα αλλα ψιλοφαγαμε (σκασαμε), ψιλογελασαμε(κλασαμε στα γέλια), ψιλοκαναμε μια τα ταβέρνα άνω κάτω, μωρά να κλενε, ζευγαρακια να φεύγουν κτλ κτλ... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ την επόμενη να κανονισουμε να ειναι και ο Octane μαζι να φάει το ραψιμο του να τελειώνουμε.... Laughing Laughing
stefan307 - Κυρ 14 Απρ 2013, 20:19:48
Θέμα δημοσίευσης:
Μπα δεν το νομιζω να στριβουν γιατι απλα μενουν απο φρενα χαχαχαχα Very happy Πλακα ειχε το στροφιλικι,ενα μεγαλο μπραβο σε οσους εδωσαν το παρον. Γιαννη συγνωμη δεν ηθελα να σου θυμησω τα παλια Laughing Laughing
Giannis307 - Κυρ 14 Απρ 2013, 20:27:57
Θέμα δημοσίευσης:
stefan307 έγραψε:
Μπα δεν το νομιζω να στριβουν γιατι απλα μενουν απο φρενα χαχαχαχα Very happy Πλακα ειχε το στροφιλικι,ενα μεγαλο μπραβο σε οσους εδωσαν το παρον. Γιαννη συγνωμη δεν ηθελα να σου θυμησω τα παλια Laughing Laughing


ρε αι απο δω....! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
bagos - Κυρ 14 Απρ 2013, 20:52:35
Θέμα δημοσίευσης:
καγκουρες... Laughing ανεβαστε κ καμια φωτο... Cool
Giannis307 - Κυρ 14 Απρ 2013, 21:04:55
Θέμα δημοσίευσης:
tasoooooo
Octane - Κυρ 14 Απρ 2013, 21:16:54
Θέμα δημοσίευσης:
Τι στο κερατο(?!?) ολη με τον Μακη πηγατε?!? Laughing Laughing Laughing
"Ευχαριστω" ο ενας , "ευχαριστω" ο αλλος... .

Καλα , ο Andylag πρεπει να ραφτει απο μενα με vag για να ηρεμησει λιγο ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ πως ο ΠΑΡΤΑΛΟΣ του ΔΕΝ ΡΑΒΕΙ ΟΥΤΕ ΠΟΔΗΛΑΤΟ...!!! Rotfl Rotfl Rotfl

Χαιρομαι που περασατε ομορφα Cool

Ασχετο: Σημερα μου ΕΣΚΑΣΕ το τελικο στο 207... Rolling eyes
Οδηγουσε η sis (χαλαρα) και το καζανι ανοιξε σαν κονσερβοκουτι... . Very happy
Απο το ΜΠΑΜ (το οποιο ενοιωσα απο κατω , αλλα ομολογω πως εψαχνα και απο πανω μηπως εσκασε κανενας βραχος απο το βουνο...) κλ@σαμε μεντες μηπως την ακουσε το μοτερ... Razz
Α ρε αθανατα 20vt!!! Αλλα που τετοια οι Γαλλοι... Laughing
MEMsound - Κυρ 14 Απρ 2013, 21:24:02
Θέμα δημοσίευσης:
...εχουμε πει εδω και και ρο οτι το μαμα τελικο των 150ριων 207 ειναι για κλωτσιες και ουσιαστικα φρενο ιπποδυναμης...αλλα περισσοτερα σε καταλληλοτερο τοπικ.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


περι φωτογραφιών του Τάσου...καντε λιγο υπομονη γιατι τοσες 24mb φωτογραφιες θελουν καμποσο χρονο για ξεσκαρταρισμα / σενιαρισμα / ανεβασμα κλπ κλπ...
athanas - Κυρ 14 Απρ 2013, 21:28:41
Θέμα δημοσίευσης:
απίστευτη (ειδική) διαδρομή (μακάρι ναχα το 13αρι...!@$#%!$@) με θέα τα χιόνια και τον γκρεμό....
απίστευτη παρέα που κάποιους είχα πολύ καιρό να τους δω (να σας βλέπουμε πιο συχνά εσάς του νότιους)
απίστευτο φαγητό και σε ποσότητα και σε γεύση

το συμπέρασμα είναι ένα......

ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ
MEMsound - Κυρ 14 Απρ 2013, 21:39:08
Θέμα δημοσίευσης:
...επομενη βολτα εχει ΗΔΗ ξανα-(επειδη το χουμε κανει και παλιοτερα)-δρομολογηθει κατοπιν σχετικης εισηγησεως του Βαγγου για Λιμνη Ευβοίας...

αλλα να κανουμε καβα κανα χρημα να χουμε για τις βενζινες και τα κρεατα...
χαχαχαχαχαχα
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
MAD - Κυρ 14 Απρ 2013, 21:48:41
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
...επομενη βολτα εχει ΗΔΗ ξανα-(επειδη το χουμε κανει και παλιοτερα)-δρομολογηθει κατοπιν σχετικης εισηγησεως του Βαγγου για Λιμνη Ευβοίας...

αλλα να κανουμε καβα κανα χρημα να χουμε για τις βενζινες και τα κρεατα...
χαχαχαχαχαχα
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing




Laughing Laughing Laughing
xrisa-xs - Κυρ 14 Απρ 2013, 23:46:25
Θέμα δημοσίευσης:
106 rallye στην ανάβαση νομίζω πως σας έραψε όλους! απλά πράγματα Twisted evil Twisted evil Twisted evil


υγ1 κάνω από τώρα τα κουμάντα μου για τη επόμενη εκδρομή
υγ2 πρέπει να βγάλω το 207 βόλτα να ξεκαπνίσει αφού πάει για χρόνισμα!
sonermgb - Δευ 15 Απρ 2013, 08:33:18
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο παίδες!!
Ελπίζω στην επόμενη να μπορέσω να έρθω να σας γνωρίσω κιόλας.
(Αν είχε γίνει το προγραμματισμένο service που πρέπει να γίνει ,θα ερχόμουν και σε αυτήν).
reselie-206 - Δευ 15 Απρ 2013, 09:10:30
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραία ήταν για ακόμα μια φορά Cool



PSCLUB trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


PSCLUB trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


PSCLUB trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


PSCLUB trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


Τέλος ένας άγριος κάγκουρας της περιοχής

Andy-Lag by Mansour Tasos, on Flickr


Οι υπόλοιπες το βράδυ που θα γυρίσω σπίτι
MEMsound - Δευ 15 Απρ 2013, 09:40:51
Θέμα δημοσίευσης:
...α μπραβο...
...το καλο πραγμα αργει (λιγο) να γίνει...


------
να σημείωσω οτι ειχε γινει ενα μικρό λαθακι στον λογαριασμο και τα ρεστα 7ε που "φανηκε" οτι περισσεψαν παρα το σεβαστο μπουρμουαρ που αφησαμε επρεπε να τα δωσω στον photoman, τυπικα το αναφερω, για να ειμαστε ολοι καλα με το οικονομικό... Wink

SpyrosA - Δευ 15 Απρ 2013, 13:35:40
Θέμα δημοσίευσης:
μπράβο παίδες η βόλτα πρέπει να ήταν φανταστική. περιμένουμε και άλλες φωτογραφίες !!!
'Andy'-lag - Δευ 15 Απρ 2013, 23:35:21
Θέμα δημοσίευσης:
Χαχααχαχαχαχαχαχαχα γα**τες είναι οι φωτογραφίες Τάσο.....!!

Σ'ευχαριστώ για την προσωπική....

Παίδες ελπίζω να το ευχαριστηθήκατε όλοι και να σας άρεσε η διαδρομή....!!
reselie-206 - Τρι 16 Απρ 2013, 08:25:21
Θέμα δημοσίευσης:
TSSSSSSSSSSSSSSSS
Ελπίζω να αρέσετε!

Έχω και τη μασκότ του club αλλα αυτές θα πάνε απευθείας στον Βάγγο Laughing Laughing



PSClub trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


PSClub trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


PSClub trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


PSClub trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


PSClub trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


PSClub trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


PSClub trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


PSClub trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


PSClub trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


PSClub trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


PSClub trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr


PSClub trip to Parnassos by Mansour Tasos, on Flickr
bagos - Τρι 16 Απρ 2013, 09:49:39
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραιος ο τασεγκο...
DIMITRIS RALLY 207 - Τρι 16 Απρ 2013, 10:34:17
Θέμα δημοσίευσης:
Παντοs πολυ ωραια ητανε παιδια,αντε και στην επομενη να μπορεσουμε
να ερθουν και αλλοι μαζι,και παλι παντα τετοια Wink
reselie-206 - Τρι 16 Απρ 2013, 11:32:25
Θέμα δημοσίευσης:
Πότε με το καλό η επόμενη? Laughing
Octane - Τρι 16 Απρ 2013, 11:58:59
Θέμα δημοσίευσης:
ΓΑΜΑΤΕΣ pics!!!
Σαν να ημουν εκει!!! Very happy
MAD - Τρι 16 Απρ 2013, 12:06:14
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο ρε Τάσο..... Παρά πολύ όμορφες φωτό! Εγώ τραβηξα 2 φωτο και έμεινα απο μπαταρία ... Laughing Laughing Laughing
Γκαντεμια...
king207cc - Τρι 16 Απρ 2013, 21:46:42
Θέμα δημοσίευσης:
MAD έγραψε:
Μπράβο ρε Τάσο..... Παρά πολύ όμορφες φωτό! Εγώ τραβηξα 2 φωτο και έμεινα απο μπαταρία ... Laughing Laughing Laughing
Γκαντεμια...


Γκαντέμη Μάκη!! Laughing Laughing
Giannis307 - Τρι 16 Απρ 2013, 21:52:44
Θέμα δημοσίευσης:
μονο αυτες?εδω τασο σκιστικες να τραβας φωτος....! Twisted evil Twisted evil Twisted evil
android - Τρι 16 Απρ 2013, 22:34:27
Θέμα δημοσίευσης:
king207cc έγραψε:
MAD έγραψε:
Μπράβο ρε Τάσο..... Παρά πολύ όμορφες φωτό! Εγώ τραβηξα 2 φωτο και έμεινα απο μπαταρία ... Laughing Laughing Laughing
Γκαντεμια...


Γκαντέμη Μάκη!! Laughing Laughing

Πουλι πατουμενο Laughing
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr