PSClub - Hellas

Φρένα - BREAKING SYSTEM FAULT!!!

trunksthelord - Πεμ 19 Ιαν 2012, 18:23:16
Θέμα δημοσίευσης: BREAKING SYSTEM FAULT!!!
Χερεται,μηπως μπορεί να μου πει κανένας γιατί μου έβγαλε braking system fault και stop στο καντράν ενώ τα φρένα δούλευαν μια χαρά και όταν έσβησα το αμάξι και το ξανά ξεκίνησα δεν το ξανά εβγαλε?Μηπως να αγχώνομε η του ηρθε και το έβγαλε?
android - Πεμ 19 Ιαν 2012, 18:29:11
Θέμα δημοσίευσης: Re: BREAKING SYSTEM FAULT!!!
trunksthelord έγραψε:
Χερεται,μηπως μπορεί να μου πει κανένας γιατί μου έβγαλε braking system fault και stop στο καντράν ενώ τα φρένα δούλευαν μια χαρά και όταν έσβησα το αμάξι και το ξανά ξεκίνησα δεν το ξανά εβγαλε?Μηπως να αγχώνομε η του ηρθε και το έβγαλε?


Το πλεξουδακι απο το πενταλ φρενου ειναι.Το κακο με αυτο ειναι οτι βγαζει εκτος το cruise control οταν βγαινει αυτο το μηνυμα.Εκτος αν δεν εχεις πανω,οποτε δεν βλεπεις και πουθενα προβλημα
trunksthelord - Πεμ 19 Ιαν 2012, 18:39:43
Θέμα δημοσίευσης: BREAKING SYSTEM FAULT!!!
Τι ακριβός είναι σε παρακαλώ το πλεξουδακι από το πεντάλ?cruise control δεν έχω αλλά λέω να βαλω,δηλαδη τι πρόβλημα θα έχω τότε και γιατί το έβγαλε έτσι ξαφνικα?Σε ευχαριστώ πάντως για την απάντηση!!!
android - Παρ 20 Ιαν 2012, 02:16:09
Θέμα δημοσίευσης: Re: BREAKING SYSTEM FAULT!!!
trunksthelord έγραψε:
Τι ακριβός είναι σε παρακαλώ το πλεξουδακι από το πεντάλ?cruise control δεν έχω αλλά λέω να βαλω,δηλαδη τι πρόβλημα θα έχω τότε και γιατί το έβγαλε έτσι ξαφνικα?Σε ευχαριστώ πάντως για την απάντηση!!!


Η βαλβιδα του στοπ κατω στο πενταλ ειναι.το προβλημα ειναι οτι δε θα μπορεις να δουλεψεις το cruise με τπτ.Σε μια πεζο μπορουν να στην αλλαξουν.Αν και μερικες φορες τρωει σκαλοματα και επανερχετε.
makis106 - Παρ 20 Ιαν 2012, 03:20:36
Θέμα δημοσίευσης:
Κανονικα πρεπει να στο αλλάξουν δωρεάν, όπως εμενα και πολλών άλλων. εχει βγει info flash για αντικατασταση εξαρτηματος. Εμενα το άλλαξαν χωρίς καν να έχει παρουσιάσει πρόβλημα...
piratee - Παρ 20 Ιαν 2012, 19:51:51
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ πάλι την άλλαξα χτες. Είχε μείνει κολλημένη χωρίς να φαίνεται πουθενά, εκτός από το διαγνωστικό με αποτέλεσμα το αμάξι να μην πάει βήμα. Με το που πήγαινε να μπεί το turbo έκοβε
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr