PSClub - Hellas

Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά - Κρεμάστρα σε 207

marios_207_GT - Κυρ 20 Νοέ 2011, 21:44:03
Θέμα δημοσίευσης: Κρεμάστρα σε 207
Σήμερα μου ξεκούμπωσε (λόγω φορτώματος) η μια απο τις δυο πίσω κρεμάστρες. Το θέμα ειναι οτι απο τα 2 σημεια που κουμπώνει στην οροφή μόνο το ένα έφυγε, αυτό κουμπώνει με κάποιο τρόπο ή έχει σπάσει και πρέπει να την αλλάξω?
makis106 - Κυρ 20 Νοέ 2011, 22:38:26
Θέμα δημοσίευσης:
Εννοείς τις λαβές των επιβατών στην οροφή έτσι?
βιδωτές είναι, αν έφυγε το ένα άκρο τότε έχει βγει τελείως η μια βίδα και έχει μείνει μέσα στη λαβή. βγάλε προσεχτικά τα καπάκια απο τα πλαινά της λαβής για να δεις στις βίδες. Για να τα βγάλεις βάλε ένα -καλυτερα όχι μεταλλικό για να μην τα σημαδέψεις- αντικείμενο μέσα στις σχισμές.
Και γενικότερα βγάλε όλα τα καπάκια απο τις λαβές και σφίξε όλες τις βίδες (μου είχε ξεβιδωθει κ μένα μια) γιατί ο τύπος που το έχει αναλάβει εκει στο εργοστάσιο, ψιλοβαριέται! Razz και είναι όλες χαλαρές!
marios_207_GT - Δευ 21 Νοέ 2011, 00:05:01
Θέμα δημοσίευσης:
χαχαχχαχαχα αυτος που εβαλε τις δικες μου πρεπει να ηταν καλος, γιατι ειχα πανω γυρω στα 6-7 τζιν και αλλες τοσες μπλουζες, επομενο ηταν να λασκαρουν, παλι καλα να λες που δεν εσπασαν. Ευχαριστω παντος για τη βοηθεια.
action_peugeot - Παρ 25 Νοέ 2011, 23:20:42
Θέμα δημοσίευσης:
makis106 έγραψε:
Εννοείς τις λαβές των επιβατών στην οροφή έτσι?
βιδωτές είναι, αν έφυγε το ένα άκρο τότε έχει βγει τελείως η μια βίδα και έχει μείνει μέσα στη λαβή. βγάλε προσεχτικά τα καπάκια απο τα πλαινά της λαβής για να δεις στις βίδες. Για να τα βγάλεις βάλε ένα -καλυτερα όχι μεταλλικό για να μην τα σημαδέψεις- αντικείμενο μέσα στις σχισμές.
Και γενικότερα βγάλε όλα τα καπάκια απο τις λαβές και σφίξε όλες τις βίδες (μου είχε ξεβιδωθει κ μένα μια) γιατί ο τύπος που το έχει αναλάβει εκει στο εργοστάσιο, ψιλοβαριέται! Razz και είναι όλες χαλαρές!

++++10000
marios_207_GT - Σαβ 26 Νοέ 2011, 17:55:55
Θέμα δημοσίευσης:
φιλτατε, ειχες δικιο, ολες χαλαρες ηταν, και το τρελο ηταν οτι ακουγα τελευταια ενα θορυβο σαν να κοπανανε μεταλλικα ελασματα και λεω, μπα, επιασε κρυο και το κανει η πανοραμικη, αλλα τελικα οι κρεμαστρες εκαναν χαλαστρα. Very happy
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr