PSClub - Hellas

Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις - avatars

DimiP - Τετ 07 Αύγ 2002, 03:30:37
Θέμα δημοσίευσης: avatars
ρε παιδια δεν ηξερα πως να σας ενημερωσω κι ανοιξα ολοκληρο Topic.
sorry απο τους admin.

Βρηκα μερικα ενδιαφεροντα avatars για peugeot, στην εξης διευθυνση :

http://www.peugeotperformance.net/en/index.html
christhehealer - Τετ 07 Αύγ 2002, 09:33:50
Θέμα δημοσίευσης:
DIMIP έγραψε:
Βρηκα μερικα ενδιαφεροντα avatars για peugeot,


...τα οποία όμως μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε μόνο σαν υπογραφή Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
fpug - Τετ 07 Αύγ 2002, 12:21:23
Θέμα δημοσίευσης:
wraia einai !! :D
theflame - Τετ 07 Αύγ 2002, 13:20:26
Θέμα δημοσίευσης:
Και για υπογραφή καλά είναι!!!!! :D

Onfire Πως φαίνετε ότι το χάρηκα. Onfire
DimiP - Πεμ 08 Αύγ 2002, 02:03:20
Θέμα δημοσίευσης:
πολυ μπουρι αυτη H sebring!
με βλεπω στην επομενη καρτα καυσαεριων να λαδωνω 10χιλιαρο για 3 χιλιαρικα που κανει η καρτα.
RASTAVIPER - Τετ 19 Ιαν 2005, 16:11:46
Θέμα δημοσίευσης: Avatar
Παιδια δεν μπορειτε να κανετε κατι με τα avatar?Δεν μπορω να βρω κατι ωραιο για μενα.Στα 106 μας ριχνετε τρελα.Συγκρινω με αυτα που εχετε για τα 206 και ζηλευω.Εδω σκεφτομουν να βαλω του GTI που ειναι φοβερο.
Δεν μπορειτε να βαλετε κατι επιπλεον?Επισης γιατι δεν αφηνετε να βαλει ο καθενας το δικο του?
ultra-one - Τετ 19 Ιαν 2005, 16:25:25
Θέμα δημοσίευσης: Re: AVATAR:ΛΙΓΟ ΧΑΛΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ 106
RASTAVIPER έγραψε:
Επισης γιατι δεν αφηνετε να βαλει ο καθενας το δικο του?


Θωμά συμφωνώ απόλυτα. Αυτό θα ήταν το καλύτερο! Twisted evil

Παρακαλώ τους παράγοντες και τους webmasters του club να μας ενημερώσουν αν αυτό είναι εφικτό Confused Confused Confused
Sidobre - Πεμ 20 Ιαν 2005, 19:09:21
Θέμα δημοσίευσης:
Εχετε σκεφτεί ότι αν είναι όλα ελεύθερα θα γίνει ακόμα χειρότερο από αυτό που έχει γίνει ήδη με τις υπογραφές;

Βλέπω ότι ο καθένας βάζει ότι του κατέβει στο κεφάλι και όσο πιο μεγάλο μπορεί να το κάνει. Προσωπικά ήδη προσπαθώ να εφαρμοστούν αυστηρότεροι περιορισμοί.

Για τα Αvatars αμα μου υποδείξετε καλύτερες φωτό που να κυκλοφορούν για 106, ευχαρίστως να εμπλουτίσω την κατηγορία. Και όχι τπτ καγκουρώ... Κανονικά 106 λεμε.
LuNa - Παρ 21 Ιαν 2005, 09:22:54
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Εχετε σκεφτεί ότι αν είναι όλα ελεύθερα θα γίνει ακόμα χειρότερο από αυτό που έχει γίνει ήδη με τις υπογραφές;

Μπορεί δηλαδή να γίνει και χειρότερη η κατάσταση??? Shocked



Sidobre έγραψε:
Βλέπω ότι ο καθένας βάζει ότι του κατέβει στο κεφάλι και όσο πιο μεγάλο μπορεί να το κάνει.


Αυτό με το "μεγάλο"...... κάτι σημαίνει δεν μπορεί.... κάποιο αποθημένο είναι Twisted evil



Sidobre έγραψε:
Προσωπικά ήδη προσπαθώ να εφαρμοστούν αυστηρότεροι περιορισμοί.


Εμπαινε Γιούτσοοοοοοοοοοοοοοοοο Twisted evil
Πάρτους τα κεφάλιαααααααα Very happy
Συμφωνώ απόλυτα!!!! Twisted evil


Παίδες..... σας έχει τύχει ποτέ να περιμένετε ένα πεντάλεπτο να ανοίξει η σελίδα γιατί είναι γεμάτη από ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ φωτό στις υπογραφές??
Οχι??? Για ρωτήστε και κάποιους χρήστες που μπαίνουν online με απλές γραμμούλες και όχι με Dsl...
Προσωπικά κάποια στιγμή που είχα μπει από το σπίτι... κόντεψα να κάνω το laptop χαλκομανία από τα νεύρα μου Evil
kanelj - Παρ 21 Ιαν 2005, 10:58:17
Θέμα δημοσίευσης:
LuNa έγραψε:

Sidobre έγραψε:
Βλέπω ότι ο καθένας βάζει ότι του κατέβει στο κεφάλι και όσο πιο μεγάλο μπορεί να το κάνει.


Αυτό με το "μεγάλο"...... κάτι σημαίνει δεν μπορεί.... κάποιο αποθημένο είναι Twisted evil


Ελα ελα αηδιες... Exclamation
Ολο εκει το μυαλο σας.... Exclamation Shocked

(τελικα αυτες οι κοπελες του club θα μας χαλασουν,το βλεπω... Twisted evil Laughing Laughing Laughing )
LuNa - Παρ 21 Ιαν 2005, 11:18:50
Θέμα δημοσίευσης:
kanelj έγραψε:

Ελα ελα αηδιες... Exclamation
Ολο εκει το μυαλο σας.... Exclamation Shocked

(τελικα αυτες οι κοπελες του club θα μας χαλασουν,το βλεπω... Twisted evil Laughing Laughing Laughing )



Κρίνοντας απ την υπογραφή σου Γιάννη μου.... έχεις λόγους να ενίστασε!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Bluewinter - Παρ 21 Ιαν 2005, 21:31:54
Θέμα δημοσίευσης:
LuNa έγραψε:
Παίδες..... σας έχει τύχει ποτέ να περιμένετε ένα πεντάλεπτο να ανοίξει η σελίδα γιατί είναι γεμάτη από ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ φωτό στις υπογραφές??
Οχι??? Για ρωτήστε και κάποιους χρήστες που μπαίνουν online με απλές γραμμούλες και όχι με Dsl...
Προσωπικά κάποια στιγμή που είχα μπει από το σπίτι... κόντεψα να κάνω το laptop χαλκομανία από τα νεύρα μου Evil


Aυτό που λέει η Αναστασία με τις υπογραφές έχει δίκιο. Συχνά κολλάει ολόκληρη η σελίδα γιατι κατεβάζει κάτι τεράστιες υπογραφές!!!!!
Όσο για τα 106 όντως είναι λίγο αδικημένες οι φώτο αλλά πιστεύω ότι αυτό έγινε από μη άλλη επιλογή. Rolling eyes
RASTAVIPER - Σαβ 22 Ιαν 2005, 00:37:44
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Εχετε σκεφτεί ότι αν είναι όλα ελεύθερα θα γίνει ακόμα χειρότερο από αυτό που έχει γίνει ήδη με τις υπογραφές;

Βλέπω ότι ο καθένας βάζει ότι του κατέβει στο κεφάλι και όσο πιο μεγάλο μπορεί να το κάνει. Προσωπικά ήδη προσπαθώ να εφαρμοστούν αυστηρότεροι περιορισμοί.

Για τα Αvatars αμα μου υποδείξετε καλύτερες φωτό που να κυκλοφορούν για 106, ευχαρίστως να εμπλουτίσω την κατηγορία. Και όχι τπτ καγκουρώ... Κανονικά 106 λεμε.


Αυτο δεν ειναι λυση.Αν ειναι ετσι κοψε και τις υπογραφες.Γιατι αφηνεις τις υπογραφες και δεν αφηνεις αλλα avatar?Και που ειναι το προβλημα αν βαζει ο καθενας ο,τι θελει αρκει να ειναι στο σωστο μεγεθος?
Επιπλεον σε ποσα αλλα φορουμ που μπαινω, σε ολα επιτρεπεται η χρηση διαφορετικου avatar.
p206Mike - Σαβ 22 Ιαν 2005, 12:19:08
Θέμα δημοσίευσης:
Θωμά υπάρχει σε avatar το αυτοκινητό σου ακριβώς....

Μήπως δεν το χεις προσέξει...?

Arrow
CC-Gio - Σαβ 22 Ιαν 2005, 12:23:45
Θέμα δημοσίευσης:
Αληθεια ρε Θωμα,γιατι εβαλες το απλο 106 και δεν εβαλες αυτο που σου εδειξε ο Μιχαλης! Rolling eyes
RASTAVIPER - Σαβ 22 Ιαν 2005, 15:35:08
Θέμα δημοσίευσης:
Ομολογω οτι δεν το ειχα δει παιδια οτι υπηρχε αυτο το avatar.Ωστοσο θα μου αρεσε να χρησιμοποιησω το avatar που εχω και στα αλλα φορουμ.
Τεσπα απλα ειπα τη γνωμη μου.
UnderTaker - Παρ 13 Μάϊ 2005, 15:26:31
Θέμα δημοσίευσης: Θέλω να ανεβάσω δικό μου Αβαταρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Γίνεται????

Να δώσω διεύθυνση και να ανεβάσω άλλο Άβαταρ; Αφού για 306 δεν έχετε κάτι της προκοπής έτσι και αλλιώς... Εγώ θέλω κινούμενο, έχω βρει, αλλά δεν μπορώ να το ανεβάσω. Γίνεται...;;; Ε??? Ε??? Ε??? Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
MEMsound - Παρ 13 Μάϊ 2005, 15:31:19
Θέμα δημοσίευσης:
Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing ΟΧΙ Laughing Laughing Laughing Laughing Shocked
Sidobre - Παρ 13 Μάϊ 2005, 15:33:14
Θέμα δημοσίευσης:
Tσούκ!
UnderTaker - Παρ 13 Μάϊ 2005, 15:44:25
Θέμα δημοσίευσης: Καλαααααααααα.......................
Τουλάχιστον πάρτε το Link και δείτε το καλύτερο Άβαταρ ever...


http://forums.bimmerforums.com/forum/vb3avatar/avatar20264_1.gif
MEMsound - Παρ 13 Μάϊ 2005, 15:49:07
Θέμα δημοσίευσης:
για πολλούς λόγους ήμουν σίγουρος ότι κάτι τέτοιο θα ήταν...!
UnderTaker - Παρ 13 Μάϊ 2005, 16:12:58
Θέμα δημοσίευσης:
Πάντως, καλό θα ήτανε να μπορεί κάποιος να βάλει δικό του Άβαταρ. Για 306 δεν έχετε τίποτα ρε παλικάρια.

Μπείτε http://www.ecosse-peugeot.co.uk/products.asp?app=306 και δείτε κάποια εκπληκτικά 306!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υπάρχει τύπος που έχει κάνει δίπορτο το τετράπορτο 306!!!!!!!!!!!! Confused Confused Confused Confused Confused
MEMsound - Παρ 13 Μάϊ 2005, 16:16:37
Θέμα δημοσίευσης:
Σε αυτό δεν έχεις άδικο.
Θα προστεθούν κι άλλα αβαταρ στο μέλλον don't worry.
nightmaire - Δευ 19 Μάρ 2007, 17:43:55
Θέμα δημοσίευσης: Άβαταρ
μηπως θα ηταν καλη ιδεα να προσθεθουν στα Άβαταρ και κανενα 306 cabrio ??? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
Pugobios - Δευ 19 Μάρ 2007, 20:45:34
Θέμα δημοσίευσης:
Και κανα 309 ρε παιδια Laughing Laughing Δεν κανω πλάκα Evil
KONIORDOS - Τρι 17 Ιούλ 2007, 01:04:14
Θέμα δημοσίευσης: Re: Άβαταρ
nightmaire έγραψε:
μηπως θα ηταν καλη ιδεα να προσθεθουν στα Άβαταρ και κανενα 306 cabrio ??? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy

ολο λογια ακουω και αβαταρ δεν βλεπω.........
dounavis - Παρ 12 Οκτ 2007, 13:52:47
Θέμα δημοσίευσης:
κανενα αβαταρ 207cc.... Rolling eyes
kostask - Τρι 16 Οκτ 2007, 22:07:43
Θέμα δημοσίευσης:
+1 Wink

dounavis έγραψε:
κανενα αβαταρ 207cc.... Rolling eyes

vinman - Τρι 16 Οκτ 2007, 22:29:12
Θέμα δημοσίευσης:
Τάσο....μερίμνησε σε παρακαλώ... Wink
vinman - Σαβ 27 Οκτ 2007, 22:37:26
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
Τάσο....μερίμνησε σε παρακαλώ... Wink


Question Question Question
Vrass! - Κυρ 28 Οκτ 2007, 22:51:08
Θέμα δημοσίευσης:
Σε δύο άλλα φόρουμ που συμμετέχω, υπάρχει η δυνατότητα να βάλει ο καθενας το avatar που θελει, είτε από τα έτοιμα είτε κάποιο δικό του, υπό την προϋπόθεση η εικόνα να είναι jpg και να μην ξεπερνάει καποιες διαστάσεις (νομίζω 100x100 pixels). Αν δεν πληρούνται οι προϋποθέσεις, το λογισμικό δεν δέχεται το avatar. Λογικά θα μπορεί να γίνει το ίδιο και εδώ. Wink




Εγώ πάντως βρήκα τη λύση και έβαλα το προηγούμενό μου αυτοκίνητο για avatar και το καινούργιο για υπογραφή... Laughing
kostask - Δευ 29 Οκτ 2007, 00:03:44
Θέμα δημοσίευσης:
Question Question Question Question


vinman έγραψε:
vinman έγραψε:
Τάσο....μερίμνησε σε παρακαλώ... Wink


Question Question Question

Sidobre - Δευ 29 Οκτ 2007, 11:19:29
Θέμα δημοσίευσης:
Tα ετοιμάζω...
kostask - Δευ 29 Οκτ 2007, 11:57:29
Θέμα δημοσίευσης:
΄Αντε άντεεεεεεεεε


Sidobre έγραψε:
Tα ετοιμάζω...

Road_Runner - Δευ 29 Οκτ 2007, 14:03:30
Θέμα δημοσίευσης:
Vrass! έγραψε:
Σε δύο άλλα φόρουμ που συμμετέχω, υπάρχει η δυνατότητα να βάλει ο καθενας το avatar που θελει, είτε από τα έτοιμα είτε κάποιο δικό του, υπό την προϋπόθεση η εικόνα να είναι jpg και να μην ξεπερνάει καποιες διαστάσεις (νομίζω 100x100 pixels). Αν δεν πληρούνται οι προϋποθέσεις, το λογισμικό δεν δέχεται το avatar. Λογικά θα μπορεί να γίνει το ίδιο και εδώ. Wink




Εγώ πάντως βρήκα τη λύση και έβαλα το προηγούμενό μου αυτοκίνητο για avatar και το καινούργιο για υπογραφή... Laughing


Και μπορει να γεμισει το φορουμ με κωλους και βυζια....
Sidobre - Δευ 29 Οκτ 2007, 15:16:15
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Tα ετοιμάζω...


.... done
kostask - Δευ 29 Οκτ 2007, 15:37:11
Θέμα δημοσίευσης:
Thnks!!!!!!!!


Sidobre έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Tα ετοιμάζω...


.... done

Sidobre - Δευ 29 Οκτ 2007, 16:22:19
Θέμα δημοσίευσης: Re: Άβαταρ
nightmaire έγραψε:
μηπως θα ηταν καλη ιδεα να προσθεθουν στα Άβαταρ και κανενα 306 cabrio ??? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Αρκετά καθυστερημένα, αλλά ανεβήκαν κάποια...
KONIORDOS - Δευ 29 Οκτ 2007, 16:37:32
Θέμα δημοσίευσης: Re: Άβαταρ
Αρκετά καθυστερημένα, αλλά ανεβήκαν κάποια...[/quote]
ωραιοςςςςςςς!!! Smile
gonakinen - Δευ 29 Οκτ 2007, 17:07:54
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Vrass! έγραψε:
Σε δύο άλλα φόρουμ που συμμετέχω, υπάρχει η δυνατότητα να βάλει ο καθενας το avatar που θελει, είτε από τα έτοιμα είτε κάποιο δικό του, υπό την προϋπόθεση η εικόνα να είναι jpg και να μην ξεπερνάει καποιες διαστάσεις (νομίζω 100x100 pixels). Αν δεν πληρούνται οι προϋποθέσεις, το λογισμικό δεν δέχεται το avatar. Λογικά θα μπορεί να γίνει το ίδιο και εδώ. Wink




Εγώ πάντως βρήκα τη λύση και έβαλα το προηγούμενό μου αυτοκίνητο για avatar και το καινούργιο για υπογραφή... Laughing


Και μπορει να γεμισει το φορουμ με κωλους και βυζια....


+1 ... Χαμός γίνεται
Vrass! - Τρι 30 Οκτ 2007, 00:01:59
Θέμα δημοσίευσης:
Σύμφωνοι, αυτός ο κίνδυνος πάντα υπάρχει. Αλλά πιστεύω ότι γενικά οι χρήστες του φόρουμ θα το σεβαστούν και δεν θα το γεμίσουν με τέτοιο υλικό. Αν ήταν θα είχε γίνει ήδη στις υπογραφές.
Επειδή είμαι καινούργιος στο συγκεκριμένο φόρουμ βέβαια, δεν ξέρω αν έχει υπάρξει τέτοια κατάσταση παλιότερα, οπότε δικαίως λαμβάνει η διαχείρηση τα μέτρα της... Σε άλλα φόρουμ πάντως που παρακολουθώ καιρό δεν υπήρξε πρόβλημα, εκτός λίγων μεμονωμένων περιπτώσεων, οι οποιες αντιμετωπίστηκαν με μια σύσταση από τους διαχειριστές. Wink
plaketokofths - Τρι 30 Οκτ 2007, 00:30:50
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Vrass! έγραψε:
Σε δύο άλλα φόρουμ που συμμετέχω, υπάρχει η δυνατότητα να βάλει ο καθενας το avatar που θελει, είτε από τα έτοιμα είτε κάποιο δικό του, υπό την προϋπόθεση η εικόνα να είναι jpg και να μην ξεπερνάει καποιες διαστάσεις (νομίζω 100x100 pixels). Αν δεν πληρούνται οι προϋποθέσεις, το λογισμικό δεν δέχεται το avatar. Λογικά θα μπορεί να γίνει το ίδιο και εδώ. Wink




Εγώ πάντως βρήκα τη λύση και έβαλα το προηγούμενό μου αυτοκίνητο για avatar και το καινούργιο για υπογραφή... Laughing


Και μπορει να γεμισει το φορουμ με κωλους και βυζια....


Θεωρώ πως αν καποιος θελει να βαλει κάποια δικιά του φωτο... το κανει μεσω της υπογραφής.

Τωρα για το περιεχόμενο του αβατάρ πιστεύω δεν τίθεται θέμα βυζιού κτλ αφού ηδη στο φορουμ υπάρχει αρκετό, ευτυχώς στις κατάλληλες ενότητες.
liontaraki - Τετ 09 Ιούλ 2008, 11:07:55
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια,δεν μπορω να ανεβασω avatar στο προφιλ μου.Κανω κανονικα ολες τις επιλογες αλλα στο τελος οταν τσεκαρω το προφιλ μου τοτε βλεπω οτι δεν το εχει ανεβασει.Καποιο λαθος βγαλει......το εχω δοκιμασει σε δυο υπολογιστες χωρις αποτελεσμα.
Steve - Τετ 09 Ιούλ 2008, 23:55:17
Θέμα δημοσίευσης:
Αν ήταν ελεύθερα τα avatars, θα είχαμε γεμίσει βυζιά και κώλους.
Road_Runner - Πεμ 10 Ιούλ 2008, 00:39:29
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Αν ήταν ελεύθερα τα avatars, θα είχαμε γεμίσει βυζιά και κώλους.

βυζά, όχι βυζιά...
Steve - Πεμ 10 Ιούλ 2008, 13:10:08
Θέμα δημοσίευσης:
Είσαι και σύ από Λάρισα? Laughing
Road_Runner - Πεμ 10 Ιούλ 2008, 14:33:28
Θέμα δημοσίευσης:
Οχι απο Θεσσαλονίκη είμαι, αλλά ειναι universal λεξη Laughing Laughing Laughing Laughing
Athens - Πεμ 10 Ιούλ 2008, 16:25:41
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ δεν μπορώ να βάλω καν avatar Confused
Steve - Πεμ 10 Ιούλ 2008, 17:42:17
Θέμα δημοσίευσης:
Athens έγραψε:
Εγώ δεν μπορώ να βάλω καν avatar Confused
΄
Κρίμα Sad
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - Δευ 14 Ιούλ 2008, 20:15:31
Θέμα δημοσίευσης:
Athens έγραψε:
Εγώ δεν μπορώ να βάλω καν avatar Confused


Αν δεν το έχεις ηδή προσπαθήσει μπες στο προφιλ σοθ και διαλεξε ενα απο αυτά που υπάρχουν ήδη. Θα δεις στο τέλος της σελίδας παρουσίαση φωτοθήκης.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - Δευ 14 Ιούλ 2008, 20:16:52
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Athens έγραψε:
Εγώ δεν μπορώ να βάλω καν avatar Confused
΄
Κρίμα Sad


νούμερο !!!! Silly
panos 206 - Τρι 15 Ιούλ 2008, 08:46:36
Θέμα δημοσίευσης:
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ έγραψε:
Athens έγραψε:
Εγώ δεν μπορώ να βάλω καν avatar Confused


Αν δεν το έχεις ηδή προσπαθήσει μπες στο προφιλ σοθ και διαλεξε ενα απο αυτά που υπάρχουν ήδη. Θα δεις στο τέλος της σελίδας παρουσίαση φωτοθήκης.


Δυστηχώς δεν γίνεται κάτι με τα avatar του forum,προσπαθώ και εγω να βάλω απο εκεί αλλά δεν γίνεται τίποτα. Nod
Kartisem - Τρι 15 Ιούλ 2008, 09:03:47
Θέμα δημοσίευσης:
και γω το προσπαθησα,αλλα ανεπιτυχως....ετσι λοιπον,αρκουμαι στην ιδεα οτι θα με φανταζεσται!!!!...
ειμαι γαματος!!!πολυ με γουσταρω!!!!!
(αν με σνομπαρουν τα avatars,τα διπλο-σνομπαρω!!!!)


(περα απ τη πλακα,ουτε εμενα δουλευει...μηπως εχει σχεση το γεγονοσ οτι ειμαστε ακομα fresh-members??)
Evil
panos 206 - Τετ 16 Ιούλ 2008, 10:37:06
Θέμα δημοσίευσης:
Μπα όχι δεν φταίει αυτό στανταρ,να φανταστείς οτι πιο παλιά είχα avatar και έκανα το λάθος να παω να το αλλάξω και μετά έφαγε εξαφανιζόλ το avatar!! Bluegrab
Athens - Παρ 18 Ιούλ 2008, 18:56:31
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια το εχω προσπαθήσει άπειρες φορές και δείτε τι μου βγάζει τα οποία τα έστειλα και σε mail στο info@psclub.gr.
Πατάω και επιλέγω άβαταρ και μου βγάζει
Warning: closedir,copy,delete,dir,diskfreespace,disk_free_space,disk_total_space,escapeshellarg,escapeshellcmd,() has been disabled for security reasons in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/functions_selects.php on line 45

Όταν πατάβ Υποβολή για να αποθηκευτεί το προφιλ με το νέο άβαταρ μου βγάζει πάνω πάνω:

Warning: basename,chdir,chgrp,chmod,chown,chroot,clearstatcache,closedir,copy,delete,dir,diskfreespace,disk_free_space,disk_total_space,escapeshellarg,escapeshellcmd,() has been disabled for security reasons in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php on line 54

Warning: basename,chdir,chgrp,chmod,chown,chroot,clearstatcache,closedir,copy,delete,dir,diskfreespace,disk_free_space,disk_total_space,escapeshellarg,escapeshellcmd,() has been disabled for security reasons in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php on line 70

Warning: basename,chdir,chgrp,chmod,chown,chroot,clearstatcache,closedir,copy,delete,dir,diskfreespace,disk_free_space,disk_total_space,escapeshellarg,escapeshellcmd,() has been disabled for security reasons in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php on line 71

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php:54) in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/page_header.php on line 806

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php:54) in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/page_header.php on line 808

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php:54) in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/page_header.php on line 809



Και το άβαταρ δεν το πέρνει με τίποτα...
ath7 - Δευ 18 Αύγ 2008, 15:27:22
Θέμα δημοσίευσης:
Athens έγραψε:
Και το άβαταρ δεν το πέρνει με τίποτα...


+1

Ουτε εγω μπορω να βαλω αβανταρ!
Steve - Δευ 18 Αύγ 2008, 15:29:50
Θέμα δημοσίευσης:
Προφίλ

Παρουσίαση φωτοθήκης

Επιλέγετε το άβαταρ με την κουκίδα

Πατάτε το κουμπάκι από κάτω Επιλογή άβαταρ

Υποβολή στην επόμενη σελίδα.

Και το άβαταρ έχει αλλάξει. Very happy

(κατά προτίμηση με firefox)
ath7 - Δευ 18 Αύγ 2008, 15:33:14
Θέμα δημοσίευσης:
Μπα!Το εκανα τοσες φορες +1 που το ειπες τωρα αλλα τζιφος Crying or Very sad
Steve - Δευ 18 Αύγ 2008, 15:56:14
Θέμα δημοσίευσης:
ath7 έγραψε:
Μπα!Το εκανα τοσες φορες +1 που το ειπες τωρα αλλα τζιφος Crying or Very sad

Ε τί να πώ, κάτι κλάνεις λάθος!
panos 206 - Δευ 18 Αύγ 2008, 16:59:50
Θέμα δημοσίευσης:
Και εγώ μόλις το δοκίμασα.....και με firefox Sad ....αλλα τίποτα!
ath7 - Δευ 18 Αύγ 2008, 20:59:13
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Ε τί να πώ, κάτι κλάνεις λάθος!



Τιποτα δεν κάνω λάθος!
Wink Wink Wink
makis106 - Τρι 19 Αύγ 2008, 14:41:52
Θέμα δημοσίευσης:
Ούτε εγώ μπορώ, μόλις πήγα να το αλλάξω, έγινε καπνός Onfire
Αλήθεια, οι Mods δεν έχουν να πουν τίποτα για τα τελευταία 20 posts Question Question Question
ultra-one - Τετ 20 Αύγ 2008, 14:18:17
Θέμα δημοσίευσης:
Και εγώ μόλις δοκιμάσω να το αλλάξω παίρνω επίσης το μύνημα:

"Warning: closedir,copy,delete,dir,diskfreespace,disk_free_space,disk_total_space,escapeshellarg,escapeshellcmd,() has been disabled for security reasons in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/functions_selects.php on line 45"
Road_Runner - Πεμ 21 Αύγ 2008, 19:02:27
Θέμα δημοσίευσης:
makis106 έγραψε:
Ούτε εγώ μπορώ, μόλις πήγα να το αλλάξω, έγινε καπνός Onfire
Αλήθεια, οι Mods δεν έχουν να πουν τίποτα για τα τελευταία 20 posts Question Question Question


Δεν ειναι θεμα των μοντς ειναι των αντμινς.....
ath7 - Παρ 22 Αύγ 2008, 00:55:52
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
makis106 έγραψε:
Ούτε εγώ μπορώ, μόλις πήγα να το αλλάξω, έγινε καπνός Onfire
Αλήθεια, οι Mods δεν έχουν να πουν τίποτα για τα τελευταία 20 posts Question Question Question


Δεν ειναι θεμα των μοντς ειναι των αντμινς.....


Ωραια τοτε:

Αλήθεια, οι ADMINS δεν έχουν να πουν τίποτα για τα τελευταία 20 posts
Steve - Παρ 22 Αύγ 2008, 08:53:02
Θέμα δημοσίευσης:
Ο αντμίν (μεγάλη η χάρη του) είναι ο chatasos. Ένας.
Road_Runner - Παρ 22 Αύγ 2008, 10:22:19
Θέμα δημοσίευσης:
2 ειναι Wink
makis106 - Παρ 22 Αύγ 2008, 11:01:03
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
2 ειναι Wink


Όσοι είναι!!! Clapping
Steve - Παρ 22 Αύγ 2008, 12:16:35
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
2 ειναι Wink

ΩΧΟΥ!

Ο αντμίν είναι ένας.-

Ο άλλος ο κομπάρσος είναι για τα γραφιστικά του forum, όχι για τα προγραμματιστικά Mr. Green
ath7 - Παρ 22 Αύγ 2008, 13:50:36
Θέμα δημοσίευσης:
Chief chatasos S.O.S
gio_rallye - Τετ 03 Δεκ 2008, 17:42:16
Θέμα δημοσίευσης:
μηπως αυτος ο chatasos εχει παει διακοπες στη Χαβαϊ και δεν εχει δει τα τελευταια ποστ.!!!! Twisted evil Idea
Sidobre - Πεμ 04 Δεκ 2008, 12:47:09
Θέμα δημοσίευσης:
Eχει ξεκινήσει ήδη η αναβάθμιση, αλλά λόγω χρόνου κινείται με ρυθμούς χελώνας....

Μέχρι το 2009 θα έχει ανέβει νέα έκδοση του PSClub Forum.
ath7 - Πεμ 04 Δεκ 2008, 18:25:05
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Μέχρι το 2009 θα έχει ανέβει νέα έκδοση του PSClub Forum.


Razz Razz Razz Razz
Miss 207 GT - Δευ 09 Φεβ 2009, 20:32:28
Θέμα δημοσίευσης:
Avatar (διαλέγοντας από τη φωτοθήκη) δεν μπορώ με τίποτα να βάλω ...
Να το ξεχάσω ή μπορεί να βοηθήσει κάποιος ; Smile
Steve - Δευ 09 Φεβ 2009, 21:53:56
Θέμα δημοσίευσης:
Να το ξεχάσεις γιατί είναι γενικότερο το πρόβλημα Sad

Επίσης στην υπογραφή σου τα 800 pixel πλάτος, είναι πολλά, εκτός κι αν όλοι έχουν 20"άρες wide TFT Smile
fynos - Δευ 09 Φεβ 2009, 21:54:51
Θέμα δημοσίευσης:
Αυτή την περίοδο η σελίδα μας έχει κάποια προβληματάκια . . . .λίγο υπομονή και θα μπορείς σύντομα να κάνεις πολλά !
Miss 207 GT - Δευ 09 Φεβ 2009, 22:45:57
Θέμα δημοσίευσης:
Μάλιστα ...

Την υπογραφή θα την μικρύνω λίγο αν δημιουργεί πρόβλημα, δεν το γνώριζα ... Wink
Miss 207 GT - Δευ 09 Φεβ 2009, 22:52:39
Θέμα δημοσίευσης:
Για δείτε τώρα ...

Να μικρύνω κι άλλο ;
fynos - Δευ 09 Φεβ 2009, 23:32:16
Θέμα δημοσίευσης:
Εμένα μου αρέσει . . . αν βάλεις δεν και αυτή εδώ που έχει το μισό μέγεθος σε kb από την δική σου......
Το κακό είναι ότι και να θες δεν μικραίνει ιδιαίτερα για να παραμείνει ωραία !


Πάνος - Δευ 09 Φεβ 2009, 23:40:19
Θέμα δημοσίευσης:
Πολυ ωραια η υπογραφη σου Μαριαννα παντως.
Miss 207 GT - Δευ 09 Φεβ 2009, 23:42:49
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστώ Γιάννη και Πάνο ... Very happy
SnakeMJK - Τρι 10 Φεβ 2009, 09:19:53
Θέμα δημοσίευσης:
Σε πιο μέρος είναι τραβηγμένη;
alekoukos106 - Τρι 10 Φεβ 2009, 16:35:20
Θέμα δημοσίευσης:
Miss 207 GT έγραψε:
Ευχαριστώ Γιάννη και Πάνο ... Very happy


Μαριανα εχεις και ενα σκουρο μπλε 106 gti????? Rolling eyes
Miss 207 GT - Πεμ 12 Φεβ 2009, 00:29:19
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK σε πίστα στην Ιταλία είναι .

alekoukos106 όχι δεν έχω και 106 ...
Road_Runner - Πεμ 12 Φεβ 2009, 00:36:30
Θέμα δημοσίευσης:
Καρτοπιστα φανταζομαι ε?
Miss 207 GT - Πεμ 12 Φεβ 2009, 14:32:43
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι, πίστα για καρτ είναι
[αλλά σίγουρα πολύ καλύτερη από το δικό μας ''Καρ(τ)οδρόμιο''... Silly Lol]

υγ. Είμαστε και off topic, ζητώ συγγνώμη ...
206kwn - Πεμ 12 Φεβ 2009, 15:20:47
Θέμα δημοσίευσης:
avatars---------> chat room????? Laughing Laughing Laughing Laughing
spyros_rallye - Σαβ 09 Μάϊ 2009, 19:28:10
Θέμα δημοσίευσης:
ρε παιδια τι γινεται με τα avatars? δεν μου τα αποθηκευει! μου βγαζει τα γνωστα errors που λετε πιο πριν. τις φωτο τις δικες σας πως τις βαζετε σαν υπογραφη?
TopGear - Τρι 19 Μάϊ 2009, 13:31:18
Θέμα δημοσίευσης:
spyros_rallye έγραψε:
ρε παιδια τι γινεται με τα avatars? δεν μου τα αποθηκευει! μου βγαζει τα γνωστα errors που λετε πιο πριν. τις φωτο τις δικες σας πως τις βαζετε σαν υπογραφη?


Όντως, το παρουσιάζει αυτό το πρόβλημα για επιλογή avatar από την φωτοθήκη. Ελπίζω να λυθεί σύντομα.
bgs - Πεμ 29 Οκτ 2009, 08:35:18
Θέμα δημοσίευσης:
Ξερουμε αν εχει γινει κατι με τα avatar?
NemesisUltra - Δευ 23 Νοέ 2009, 20:15:47
Θέμα δημοσίευσης:
ELEOSSS
SAKIS-LEMANS - Πεμ 11 Μάρ 2010, 10:16:48
Θέμα δημοσίευσης:
Τελικά έγινε κάτι με τα avatars γιατί και εγώ όταν διαλέγω ένα avatar και επιλέγω submit παίρνω αυτό


Warning: basename,chdir,chgrp,chmod,chown,chroot,clearstatcache,closedir,copy,delete,dir,diskfreespace,disk_free_space,disk_total_space,escapeshellarg,escapeshellcmd,() has been disabled for security reasons in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php on line 54

Warning: basename,chdir,chgrp,chmod,chown,chroot,clearstatcache,closedir,copy,delete,dir,diskfreespace,disk_free_space,disk_total_space,escapeshellarg,escapeshellcmd,() has been disabled for security reasons in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php on line 70

Warning: basename,chdir,chgrp,chmod,chown,chroot,clearstatcache,closedir,copy,delete,dir,diskfreespace,disk_free_space,disk_total_space,escapeshellarg,escapeshellcmd,() has been disabled for security reasons in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php on line 71

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php:54) in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/page_header.php on line 806

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php:54) in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/page_header.php on line 808

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/usercp_avatar.php:54) in /var/www/virtual/www.206club.gr/forum/includes/page_header.php on line 809
akis23 - Παρ 12 Μάρ 2010, 11:22:03
Θέμα δημοσίευσης:
Μαθε php ρεεεε!!!
Road_Runner - Παρ 12 Μάρ 2010, 13:23:58
Θέμα δημοσίευσης:
akis23 έγραψε:
Μαθε php ρεεεε!!!

xaxaxaxaxaxa
SAKIS-LEMANS - Παρ 12 Μάρ 2010, 14:11:26
Θέμα δημοσίευσης:
akis23 έγραψε:
Μαθε php ρεεεε!!!

δεν βοηθά αν τα έχει κάνει κάποιος disable για εσένα τα avatar....

αυτό το κομμάτι όμως δεν καταλαβαίνω...

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by...
Driver ///M - Σαβ 13 Μάρ 2010, 16:52:21
Θέμα δημοσίευσης:
Μια από τα ίδια κι εγώ. Όταν πάω να βάλω avatar από τις προεπιλογές, μου βγάζει τα γνωστά warning...
sonermgb - Παρ 24 Σεπ 2010, 12:25:15
Θέμα δημοσίευσης:
Επιτέλους αβατάρ! Laughing
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr