PSClub - Hellas

Διεθνείς Αγώνες - 57ο Ράλλυ Ακρόπολις - 2011

Sinanai - Πεμ 10 Φεβ 2011, 21:47:57
Θέμα δημοσίευσης: 57ο Ράλλυ Ακρόπολις - 2011
Εδώ το site του εθνικού μας Αγώνα. Πέρα από τη σημασία καθεαυτού του γεγονότος της επιστροφής του Ακρόπολις στο καλεντάρι του WRC, αυτό που ακούγεται - ή, καλύτερα, διαβάζεται - πολύ ενδιαφέρον, είναι η ύπαρξη νυχτερινής ειδικής διαδρομής το Σάββατο, όπως μαρτυρά ο Οδηγός του Ράλλυ, στη σελίδα 2. Επίσης, πολύ καλές ειδήσεις η επιστροφή της εναρκτήριας τελετής του Αγώνα κάτω από το Βράχο της Ακρόπολης, στην Αθήνα, καθώς και η επανένταξη, στο πρόγραμμά του, κλασικών ειδικών, όπως η Ελάτεια, το Ελευθεροχώρι και το Ρεγγίνι! Εδώ το ωράριο - άρα και οι ειδικές διαδρομές - του Αγώνα, και, με τη σειρά, οι χάρτες για την , τη , και την μέρα του.
Ghost Dog - Παρ 11 Φεβ 2011, 09:58:30
Θέμα δημοσίευσης:
Αυτα ειναι!! Thumb Left
Τωρα μαλιστα!!!!! Cool Cool
(Ninja,Memsound, Stevon ετοιμαστειτε να παμε με Τικη, οπου πετυχουμε τα 1600ακια wrc τα κοψαμεεεεεεεε Laughing Laughing )
SnakeMJK - Παρ 11 Φεβ 2011, 10:05:59
Θέμα δημοσίευσης:
αυτά είναι!
sps - Δευ 02 Μάϊ 2011, 14:59:26
Θέμα δημοσίευσης:
Δυσκολοι καιροι για ολους μας, αλλα αν καποιος μπορει να βοηθησει το Λαμπρο να τρεξει στο Ακροπολις με wrc, ας το κανει Wink

http://www.athanassoulas.gr/4/72/
BTS - Δευ 02 Μάϊ 2011, 17:57:27
Θέμα δημοσίευσης:
Ήμουν από αυτούς που καταχειροκρότησαν το Λάμπρο στη νίκη του πρόπερσυ, αλλά αυτό το τελευταίο είναι ο ορισμός του "βοήθα με φτωχέ μη γίνουμε ίσοι" και το θεωρώ προκλητικό. Μήπως να κάνει και ο Βωβός το ίδιο; Rolling eyes
Sinanai - Δευ 02 Μάϊ 2011, 21:58:35
Θέμα δημοσίευσης:
Για να μην φτιάχνω καινούργιο θέμα, μιας και οι νεκρόφιλοι δεν είμαστε πολλοί, τις ερχόμενες μέρες διεξάγεται το Ιστορικό Ακρόπολις. Την Κυριακή τα ξημερώματα θα ανηφορίσω να δω λογικά τις ε.δ. Ρεγγίνι 1 και Παλαιοχώρι 6. Υπόψη, όπως θα δείτε και στο site, μιλώ για χωμάτινες ε.δ. της κατηγορίας sporting.

Εννοείται ότι όλος αυτός ο πρόλογος γίνεται ώστε να ενημερωθούν τυχόν ενδιαφερόμενοι που θέλουν να ακολουθήσουν. Να γνωρίζετε, μόνο, ότι όπως καταλαβαίνετε και από το πρόγραμμα έχει βαρβάτο νυχτερινό ξύπνημα/ξεκίνημα.
sps - Δευ 02 Μάϊ 2011, 22:05:58
Θέμα δημοσίευσης:
Το Παλαιοχωρι παιζει να μην γινει!
Sinanai - Δευ 02 Μάϊ 2011, 22:13:23
Θέμα δημοσίευσης:
Μόλις διάβασα κι εγώ τη σχετική επιστολή στο 4TF. Ευχαριστώ Σπύρο για την επισήμανση...

Εναλλακτικά μπορούμε να δούμε Ζέλι 5.
kane - Δευ 02 Μάϊ 2011, 22:23:42
Θέμα δημοσίευσης:
BTS έγραψε:
Ήμουν από αυτούς που καταχειροκρότησαν το Λάμπρο στη νίκη του πρόπερσυ, αλλά αυτό το τελευταίο είναι ο ορισμός του "βοήθα με φτωχέ μη γίνουμε ίσοι" και το θεωρώ προκλητικό. Μήπως να κάνει και ο Βωβός το ίδιο; Rolling eyes


δε ξερω τι οικονομική άνεση έχει ο αθανασσούλας, αλλά κι εμένα μου φαίνεται υπερβολική η ενίσχυση.
Οπως το βλέπει κανείς βέβαια.

Οσο για το Βωβό,τι να πείς.Ας πουλήσει τπτ επι της μεσογείων να βγάλει μια χρονια. Laughing Laughing Laughing
Αμα παλι ξεκινησει η διπλή αναπλαση; μανα μ μανα μ ,με 2ο αμαξι καβαντζα θα κατεβαίνει στον αγώνα, σα τη φορμουλα,σπαω το ενα παιρνω τ'αλλο.
BTS - Δευ 02 Μάϊ 2011, 22:43:34
Θέμα δημοσίευσης:
Μία πιο ..βατή λύση παρακολούθησης είναι η Ελάτεια ΙΙ στις 12.30 το μεσημέρι της Κυριακής.
Sinanai - Δευ 02 Μάϊ 2011, 22:46:15
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι, Πέτρο, απλά θα ανέβει που θα ανέβει κανείς, κρίμα είναι να δει μόνο μια ε.δ.... Rolling eyes
sps - Τρι 03 Μάϊ 2011, 06:26:23
Θέμα δημοσίευσης:
Κωστη δεν ξερω αν αξιζει να πας, γενικως!
Τεσπα, εσυ ξερεις!

Τωρα οσον αφορα τον Αθανασουλα, θα συμφωνησω εν μερει με τον Πετρο.
Βεβαια αυτος ο τροπος χορηγιας ειναι κατι που συνηθιζεται στο εξωτερικο.
Εγω θα προτιμουσα ομως πιο διαφανεις διαδικασιες.
Δηλαδη εχουμε τοσα χρηματα μαζεψει και μας λειπουν αλλα τοσα.
Γιατι αν για παραδειγμα θελει 30.000 για να φερει ενα αγωνιστικο και μαζεψει 40.000, τα αλλα 10 θα τα βαλει στην τσεπη που λεει ο λογος.
Περαν τουτου θα προτιμουσα και πιο ισχυρα κινητρα για καποιον που θα ενισχυσει την προσπαθεια, οχι απλα ενα καπελακι!
Ghost Dog - Τρι 03 Μάϊ 2011, 07:02:11
Θέμα δημοσίευσης:
sps έγραψε:
Κωστη δεν ξερω αν αξιζει να πας, γενικως!
Τεσπα, εσυ ξερεις!

Τωρα οσον αφορα τον Αθανασουλα, θα συμφωνησω εν μερει με τον Πετρο.
Βεβαια αυτος ο τροπος χορηγιας ειναι κατι που συνηθιζεται στο εξωτερικο.
Εγω θα προτιμουσα ομως πιο διαφανεις διαδικασιες.
Δηλαδη εχουμε τοσα χρηματα μαζεψει και μας λειπουν αλλα τοσα.
Γιατι αν για παραδειγμα θελει 30.000 για να φερει ενα αγωνιστικο και μαζεψει 40.000, τα αλλα 10 θα τα βαλει στην τσεπη που λεει ο λογος.
Περαν τουτου θα προτιμουσα και πιο ισχυρα κινητρα για καποιον που θα ενισχυσει την προσπαθεια, οχι απλα ενα καπελακι!

+100 σε ολα...... Wink
SnakeMJK - Τρι 03 Μάϊ 2011, 08:04:44
Θέμα δημοσίευσης:
καλά... εμείς θα πάμε; κανονίστε την μάζωξη Razz μάσα θα χει; στρούγκα ορέ... Razz
Road_Runner - Τρι 03 Μάϊ 2011, 18:15:18
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
καλά... εμείς θα πάμε; κανονίστε την μάζωξη Razz μάσα θα χει; στρούγκα ορέ... Razz


Δεν παμε στρουγκα, μας θυμουνται απο παλια.....

Στην νυχτερινη θα παμε??
Ghost Dog - Τετ 04 Μάϊ 2011, 03:06:56
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Στην νυχτερινη θα παμε??

Τα ρωτανε αυτα??? Shocked Rolling eyes Rolling eyes
Να βαλουμε προβολιερα στην Κλοντια..... Laughing Laughing Laughing
Sinanai - Τετ 04 Μάϊ 2011, 08:07:06
Θέμα δημοσίευσης:
Μπιζουτιέρα, Μπριγιαντέρα, Φρυγανιέρα, κτλ...

Laughing Laughing Laughing

Χατζηχρήστος, στον Ηλία του 16ου.
Sinanai - Κυρ 08 Μάϊ 2011, 20:42:38
Θέμα δημοσίευσης:
Ότι και να λέμε είναι λίγο... Παρακαλώ τον φίλτατο Τάσο, όπως ανεβάσει το συντομότερο δυνατόν το δικό του πορνογραφικό υλικό. Το αυτό κάνω κι εγώ... Μέχρι να ολοκληρωθεί η διαδικασία, ένα ποταπό τίζερ...




plaketokofths - Κυρ 08 Μάϊ 2011, 20:56:45
Θέμα δημοσίευσης:
1η 2η ή 3η Κωστή?
sps - Κυρ 08 Μάϊ 2011, 21:31:18
Θέμα δημοσίευσης:
plaketokofths έγραψε:
1η 2η ή 3η Κωστή?

εισαι κακος Razz
plaketokofths - Κυρ 08 Μάϊ 2011, 22:04:58
Θέμα δημοσίευσης:
sps έγραψε:
plaketokofths έγραψε:
1η 2η ή 3η Κωστή?

εισαι κακος Razz


ειδική εννοώ ρε! Razz
Ήμουν κι εγώ εκεί δα και σκεφτομουν οτι μπορώ να ήμασταν διπλα και να μην πηραμε χαμπάρι ο ενας τον αλλον!
Sinanai - Δευ 09 Μάϊ 2011, 10:28:49
Θέμα δημοσίευσης:
3η, Γιάννη! Είδαμε Ελάτεια 1 και Ρεγγίνι 3... Μίλα ρε Γιάννjηηη!!! Έπρεπε να συνεννοηθούμε να βρεθούμε!
Steve - Δευ 09 Μάϊ 2011, 11:30:14
Θέμα δημοσίευσης:
Ακρόπολjις
reselie-206 - Δευ 09 Μάϊ 2011, 11:57:22
Θέμα δημοσίευσης:
Ένα τ(ζ)ιζερ και απο εμένα μέχρι να μάθω πώς σκ**ά θα ανεβάσω τόσες φώτο μαζί (και ταυτόχρονα να κάνω και resize Laughing )












υ.γ Κωστήήήή 532 φώτος , 3.5 GB είναι ωρέέέέέ
Road_Runner - Δευ 09 Μάϊ 2011, 12:12:48
Θέμα δημοσίευσης:
απο ελατεια ειναι οι φωτος?

Ο τυπος στην φωτο με την πορσε με το 103 ζει ακομα??
MEMsound - Δευ 09 Μάϊ 2011, 12:13:25
Θέμα δημοσίευσης:
ευγε σας ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!11

γαματες
MEMsound - Δευ 09 Μάϊ 2011, 12:14:34
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
απο ελατεια ειναι οι φωτος?

Ο τυπος στην φωτο με την πορσε με το 103 ζει ακομα??


ΔΕΝ ειναι πορσε ρεεεεεεεε
ρχ7 ειναι!!!

αλλα που να ξερεις εσυ απο αυτα...
ειναι ιαπωνικες μαλ***ες Laughing Laughing Laughing Laughing

ζωντανος αλλα βρεγμενος πρεπει να ειναι Laughing Laughing
plaketokofths - Δευ 09 Μάϊ 2011, 12:21:57
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
απο ελατεια ειναι οι φωτος?


Ρεγγινι!

Εξαιρετικές φωτό, μπράβο και στους 2!
reselie-206 - Δευ 09 Μάϊ 2011, 12:22:50
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
απο ελατεια ειναι οι φωτος?

Ο τυπος στην φωτο με την πορσε με το 103 ζει ακομα??


ΔΕΝ ειναι πορσε ρεεεεεεεε
ρχ7 ειναι!!!

αλλα που να ξερεις εσυ απο αυτα...
ειναι ιαπωνικες μαλ***ες Laughing Laughing Laughing Laughing

ζωντανος αλλα βρεγμενος πρεπει να ειναι Laughing Laughing


RX-7 είναι και ο τυπάς ομολογώ οτι έγινε λίγο....βρεγμένος...εξάλλου δέν ήταν πάνω απο 1 μέτρο η απόσταση!!!
Επίσης δέ πρόλαβα να βγάλω άλλη στο κατέβα γιατί ερχόταν κατα πάνω μου και το έκοψα προς τα χωράφια χαχα
Road_Runner - Δευ 09 Μάϊ 2011, 12:34:01
Θέμα δημοσίευσης:
εμ, με τις ιαπωνικες ντριφτοπαπαριες Laughing Laughing
Ghost Dog - Δευ 09 Μάϊ 2011, 13:21:21
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
εμ, με τις ιαπωνικες ντριφτοπαπαριες Laughing Laughing

+10000 Mad
reselie-206 - Δευ 09 Μάϊ 2011, 13:30:30
Θέμα δημοσίευσης:
Το γαμάτο είναι οτι 2 σχεδόν έμειναν στην Ελάτεια μπροστά μας (έκαναν ωραίους αρμονικούς ήχους και πήγαιναν ίσα ίσα) και ήταν και τα 2 ιαπωνικά χαχαχα

όπως είπε και ο Κωστής Ιαπωνική αξιοπιστία σου λέει μετά...
plaketokofths - Δευ 09 Μάϊ 2011, 13:48:02
Θέμα δημοσίευσης:
reselie-206 έγραψε:
Το γαμάτο είναι οτι 2 σχεδόν έμειναν στην Ελάτεια μπροστά μας (έκαναν ωραίους αρμονικούς ήχους και πήγαιναν ίσα ίσα) και ήταν και τα 2 ιαπωνικά χαχαχα

όπως είπε και ο Κωστής Ιαπωνική αξιοπιστία σου λέει μετά...



Confused Confused Confused Confused

Το οτι δεν ετρεχε κανένα γαλλικό στο χώμα σου λέει τπτ? Laughing Laughing Laughing Laughing
Μονο το 5αρι και το αλπιν!
MEMsound - Δευ 09 Μάϊ 2011, 13:50:09
Θέμα δημοσίευσης:
plaketokofths έγραψε:
Το οτι δεν ετρεχε κανένα γαλλικό στο χώμα σου λέει τπτ? Laughing Laughing Laughing Laughing
Μονο το 5αρι και το αλπιν!


βασικα τα γαλλικα ανταλλακτικα δεν ευδοκιμουν στα ελληνικα χωματα...οποτε δεν εχει νοημα να τα σπερνουν απο δω και απο κει...
καταλαβαίνεις... Laughing Laughing Laughing Laughing
οποτε τα φυλανε για το σπιτι
Sinanai - Δευ 09 Μάϊ 2011, 14:06:50
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι μωρέ, εγώ για πλάκα το 'πα, επειδή τα μόνα δύο που έμειναν μπροστά μας ήταν ιαπωνικά! Wink

Η νεκροφιλία μου, πάντως, μετά τη χτεσινή μέρα, χειροτέρευσε κατά πολύ...
Road_Runner - Δευ 09 Μάϊ 2011, 14:11:37
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Ναι μωρέ, εγώ για πλάκα το 'πα, επειδή τα μόνα δύο που έμειναν μπροστά μας ήταν ιαπωνικά! Wink

Η νεκροφιλία μου, πάντως, μετά τη χτεσινή μέρα, χειροτέρευσε κατά πολύ...
να το κοιταξεις οσο ειναι νωρις ακομα
Sinanai - Δευ 09 Μάϊ 2011, 14:13:53
Θέμα δημοσίευσης:
Εννοείς όσο είναι νωρίς να πάρω ένα;

Αυτοκίνητο, ντε. Laughing
reselie-206 - Δευ 09 Μάϊ 2011, 14:14:47
Θέμα δημοσίευσης:
μερικές που ανέβηκαν (43/532)

http://www.flickr.com/photos/mantasos/sets/72157626556504615/

enjoy
Road_Runner - Δευ 09 Μάϊ 2011, 14:41:54
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Εννοείς όσο είναι νωρίς να πάρω ένα;

Αυτοκίνητο, ντε. Laughing

Tι να πω και εγω που εχω κανει και αγωνα με ενα απο δαυτα...
Octane - Δευ 09 Μάϊ 2011, 15:04:24
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
απο ελατεια ειναι οι φωτος?

Ο τυπος στην φωτο με την πορσε με το 103 ζει ακομα??


ΔΕΝ ειναι πορσε ρεεεεεεεε
ρχ7 ειναι!!!

αλλα που να ξερεις εσυ απο αυτα...
ειναι ιαπωνικες μαλ***ες Laughing Laughing Laughing Laughing

ζωντανος αλλα βρεγμενος πρεπει να ειναι Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΠΕΘΑΙΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!
Μα καλα!!!! Τοσα ιδιαιτερα στο αλλο τοπικ...ΤΙΠΟΤΑ δεν εμαθε αυτος ο κουλοQuickNick Laughing Laughing Laughing
Τι να πεις...
ΤΣΑΜΠΑ ολα!!! Rolling eyes

Οι φωτος ΤΑ ΣΠΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked Shocked Shocked
Road_Runner - Δευ 09 Μάϊ 2011, 15:06:53
Θέμα δημοσίευσης:
αφου ειπαμε, τις καγκουριες δεν τις κοιταω...
Sinanai - Δευ 09 Μάϊ 2011, 15:17:30
Θέμα δημοσίευσης:
Ανέβηκαν και οι φωτό στο R40...

Worthy Worthy Worthy
Sinanai - Τρι 10 Μάϊ 2011, 10:29:06
Θέμα δημοσίευσης:
Ανέβηκαν και τα βινδεάκια... Yahoo! Yahoo! Yahoo!
MEMsound - Τρι 10 Μάϊ 2011, 11:26:33
Θέμα δημοσίευσης:
αριστα Νο2 Laughing
Sinanai - Τετ 11 Μάϊ 2011, 22:13:40
Θέμα δημοσίευσης:
Ένα ενδιαφέρον πλάνο παρακολούθησης του Ακρόπολις, από τον EL-EM:

Ο EL-EM στο 4TF έγραψε:
ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ

ΕΙΤΕ ΕΧΕΙΣ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ (ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ ΣΤΙΣ 08.45') ΕΙΤΕ ΕΧΕΙΣ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΤΑ ΚΑΜΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΣ ΣΤΙΣ 10.20'.
ΒΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΜΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ ΜΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣ ΛΑΜΙΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΡΥΑ. ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΥΡΚΕΤΕΣ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 14 ΧΛΜ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΡΥΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΙΑΣΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΟΥ ΜΙΚΡΟ ΤΑΒΕΡΝΑΚΙ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙΣ ΧΩΜΑ. ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 2,5 ΧΛΜ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΟ 33ο ΧΛΜ ΤΗΣ Ε.Δ. ΕΛΑΤΕΙΑ ΟΠΟΥ ΟΙ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙ ΤΟΠΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΦΟΡΑ. ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ 11.10'.
ΜΕΤΑ ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕΣ,ΣΤΑ ΚΑΜΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΣΤΟ "ΑΚΡΟΓΥΑΛΙ".
ΦΕΥΓΕΙΣ ΣΤΙΣ 14.15' ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΑΘΗΝΑ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 110 ΧΛΜ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΙΟΔΙΑ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ ΠΡΟΣ ΘΗΒΑ. ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΔΥΟ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙΣ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΕ 800 ΜΕΤΡΑ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΡΟΣ "ΜΑΝΔΡΑ-ΕΛΕΥΣΙΝΑ". ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ,ΠΟΥ ΣΕ ΒΓΑΖΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΙΑΣΧΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΕΘΝ. ΟΔΟ ΘΗΒΑΣ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ. ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 5 ΧΛΜ. ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΕΩΝ ΘΕΑΤΩΝ (ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΣΤΟΥΣ "4 ΤΡΟΧΟΥΣ" ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ) ΠΑΣ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ ΒΟΛΗΣ ΓΙΑ ΑΞΕΧΑΣΤΟ ΘΕΑΜΑ. ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ 16.20'.
ΜΕΤΑ ΦΕΥΓΕΙΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟ ΝΕΟΧΩΡΑΚΙ ΣΤΟΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΠΕΡΝΑΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΡΥΘΡΕΣ,ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΒΟΥΝΟ,ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΚΑΖΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ ΠΡΟΣ ΒΙΛΙΑ-ΠΟΡΤΟ ΓΕΡΜΕΝΟ. ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 3 ΧΛΜ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΩΝ ΒΙΛΙΩΝ ΠΑΣ ΛΟΞΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ 1,2 ΧΛΜ ΣΤΟ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ ΠΑΣ ΠΑΛΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΣΕ 2.5 ΧΛΜ ΟΠΟΥ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ ΔΡΟΜΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΒΙΛΙΑ,ΠΑΣ ΠΑΛΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΧΛΜ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΧΑΣΙΜΟ,ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΡΟΣ ΠΟΡΤΟ ΓΕΡΜΕΝΟ-ΨΑΘΑ. ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 8 ΧΛΜ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΤΗΦΟΡΙΚΗ ΔΕΞΙΑ ΦΟΥΡΚΕΤΑ,ΠΑΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΡΟΣ ΨΑΘΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 9 ΧΛΜ ΤΕΛΕΙΑΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ,ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΗΣ ΨΑΘΑΣ ΟΠΟΥ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΟΛΟ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΛΙΑΚΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ 25 ΧΛΜ. ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΑΛΕΠΟΧΩΡΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΥΡΟΛΙΜΝΗ,(ΟΠΟΥ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΤΗΣ ΟΜΟΝΥΜΗΣ Ε.Δ.) ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΧΙΝΟΣ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΡΟΣ ΠΙΣΣΙΑ-ΠΕΡΑΧΩΡΑ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ.
ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΠΙΣΣΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΩΡΙΟ, ΘΑ ΣΕ ΚΟΨΕΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΦΤΕΙΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ Ε.Δ. ΜΑΥΡΟΛΙΜΝΗ,ΟΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ.ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ 17.55'. ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 19.30' ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ,ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 9 ΧΛΜ. ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΠΕΡΑΧΩΡΑ, ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΠΕΡΝΑΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΠΑΣ ΠΑΛΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 12 ΧΛΜ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ.ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΟΥ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΡΙΦΕΡΙΑΚΟ ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΘΑ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΘΑ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΘΑ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ. ΟΛΟ ΕΥΘΕΙΑ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΣΤΟ WAVES (ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ) ΟΠΟΥ ΘΑ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΣΕ 700 ΜΕΤΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΔΕΞΙΑ ΣΟΥ ΤΟ SERVICE PARK ΟΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΑΖΕΨΕΙΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ SERVICE.
ΜΕΤΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ,ΠΟΤΑΚΙ ΣΤΟ WAVES ΚΑΙ ΥΠΝΟ.

ΔΕΥΤΕΡΗ ΗΜΕΡΑ

ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ 2009 ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΕΞΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΙΣ Ε.Δ. ΓΥΜΝΟ ΚΑΙ ΚΕΦΑΛΑΡΙ,ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΣ.
ΦΕΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΣΤΙΣ 09.30 ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 5 ΧΛΜ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΝΗΣΙΔΑ,ΣΤΟ STOP ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ. ΠΕΡΝΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΓΕΦΥΡΑ ΤΟΥ ΙΣΘΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ 300 ΜΕΤΡΑ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 400 ΜΕΤΡΑ ΟΠΟΥ ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ ΠΡΟΣ ΠΑΤΡΑ. ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 6,5 ΧΛΜ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ ΠΡΟΣ ΑΡΧΑΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΧΩΡΙΟ ΣΟΛΩΜΟΣ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ, (ΤΟ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ) ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ (ΔΕΞΙΑ ΣΟΥ) ΠΑΣ ΛΟΞΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ. ΠΕΡΝΑΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΡΑΙΝΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΚΛΕΝΙΑ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ,ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΗΦΟΡΑ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ,ΟΠΟΥ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΒΡΑ (ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕΤΑ) ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ. ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ,ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΕΞΙΑ ΣΟΥ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ ΟΠΟΥ ΑΝ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ ΣΕ 200 ΜΕΤΡΑ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ Ε.Δ. ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΤΟ 2009 ΤΟΥΜΑΡΙΣΕ Ο LOEB.
ΜΕΤΑ ΦΕΥΓΕΙΣ,ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΣΤΟ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΠΟΥ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ ΠΡΟΣ ΓΥΜΝΟ.
ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΤΕ ΤΟ ΓΥΜΝΟ (ΕΚΚΙΝΗΣΗ Η ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟ) ΕΙΤΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙ (ΕΚΚΙΝΗΣΗ Η ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟ) ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΣΤΙΣ 19.00' ΦΕΥΓΕΙΣ ΓΙΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ. ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΓΥΜΝΟ,ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕΣ,ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙ,ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟ (ΣΤΗΝ ΒΕΛΙΝΑ) ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΡΟΣ ΣΟΥΛΙ-ΚΙΑΤΟ (ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟΣ) ΚΑΙ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ ΠΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟ.ΣΥΝΑΝΤΑΣ ΕΞΟΔΟ ΠΡΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΛΟΞΑ ΔΕΞΙΑ. ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ. ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΛΙΑ ΓΕΦΥΡΑ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΡΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙ. ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΕΞΙΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΟΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ.ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟΝ ΦΑΡΔΥ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 4 ΧΛΜ. ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ ΠΡΟΣ ΟΙΚΙΣΜΟ ΚΑΛΙΘΕΑΣ. ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΣΤΙΣ 20.15'!!!!!!
ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 4 ΧΛΜ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΟ STOP ΤΗΣ Ε.Δ. ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ. ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΕΧΕΙΣ,ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗΝ Ε.Δ. ΚΑΙ ΕΙΤΕ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΛΟΞΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΟΠΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 500 ΜΕΤΡΑ ΣΥΝΑΝΤΑΣ ΤΟ 1,5 ΧΛΜ ΤΗΣ ΒΡΑΔΥΝΗΣ Ε.Δ. ΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΕΥΘΕΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΩΜΑ ΟΠΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΗΣ ΧΩΜΑΤΕΡΗΣ ΤΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ.
ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η Ε.Δ. ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ.

ΤΡΙΤΗ ΗΜΕΡΑ

ΦΕΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΣΤΙΣ 08.00' ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΠΡΟΣ ΑΘΗΝΑ. ΠΕΡΝΑΣ ΤΑ ΔΙΟΔΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΓΙΑ ΚΙΝΕΤΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΑΤΗΦΟΡΑΣ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ STOP ΠΑΣ ΠΑΛΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΣΕ 400 ΜΕΤΡΑ ΟΠΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΤΑΜΠΕΛΕΣ ΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΡΑΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΠΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟ ΠΛΕΟΝ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 4 ΧΛΜ. ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΑΤΗΦΟΡΙΚΗ ΣΤΡΟΦΗ. ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΣΤΡΙΨΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ,ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ ΑΝΗΦΟΡΙΚΟ ΔΡΟΜΑΚΙ ΠΑΛΙ ΔΕΞΙΑ.ΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 8 ΧΛΜ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΙΑ ΔΕΞΙΑ ΣΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΕΝΑΣ ΦΑΡΔΥΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟΣ. ΠΑΣ ΕΥΘΕΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΕΡΙΠΟΥ 4,5 ΧΛΜ. ΘΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ 5ο ΧΛΜ ΤΗΣ Ε.Δ. "ΛΟΥΤΡΑΚΙ-ΕΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ". ΠΑΡΚΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΤΗΣ Ε.Δ. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΛΟ ΜΕΡΟΣ, (ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑ). ΕΚΕΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΑΓ ΘΕΟΔΩΡΟΥΣ ΣΤΙΣ 09.03' ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ Η ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΕΥΤΕΡΟΥΣ ΣΤΙΣ 12.05'.
ΜΕΤΑ,ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ (ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΚΑΡΕΙ) ΚΑΙ ΠΑΣ ΔΕΞΙΑ (ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ) ΚΑΙ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟ ΤΗΣ POWER STAGE ΣΤΙΣ 14.11'.
ΜΕΤΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟ Η ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ,ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΔΡΟΜΟ.

Ghost Dog - Παρ 20 Μάϊ 2011, 06:20:03
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.acropolisrally.gr/userfiles/CMSFiles/2011/Downloads/DRAFT_ENTRY_LIST.pdf
Sinanai - Δευ 23 Μάϊ 2011, 19:36:51
Θέμα δημοσίευσης:
Πάντως, επειδή μελετώντας εκ των υστέρων - όταν τις πόσταρα δεν είχα τόσο χρόνο να τις δω με ησυχία - τις προτεινόμενες προσβάσεις από EL-EM, παρατηρώ ότι λείπουν σημαντικά σημεία, με πολύ θέαμα.

Το λέω αυτό έτσι ώστε αν κάποιος είναι να πάει και ενδιαφέρεται, να πω 1-2 σημεία, μιας και πήγαμε πρόσφατα για το ιστορικό.
sps - Δευ 23 Μάϊ 2011, 20:47:47
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Πάντως, επειδή μελετώντας εκ των υστέρων - όταν τις πόσταρα δεν είχα τόσο χρόνο να τις δω με ησυχία - τις προτεινόμενες προσβάσεις από EL-EM, παρατηρώ ότι λείπουν σημαντικά σημεία, με πολύ θέαμα.

Το λέω αυτό έτσι ώστε αν κάποιος είναι να πάει και ενδιαφέρεται, να πω 1-2 σημεία, μιας και πήγαμε πρόσφατα για το ιστορικό.

Eγω κωστη οσες φορες εχω ακουσει αγωνιζομενο 15 χρονια τωρα, να μου προτεινει σημεια, παντα απογοητευομαι, οποτε επιλεγοντας καποια ειδικη και προσβαση, προσπαθω απο μονοε μου να βρω το καλυτερο σημειο.
Sinanai - Δευ 23 Μάϊ 2011, 20:50:32
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι, μάλλον έχεις δίκιο Σπύρο... Δεν ξέρω για τα σημεία που προτείνει. Απλά σίγουρα υπάρχουν σημεία που δεν προτείνει και είναι γαμηστερά. Cool
kane - Δευ 23 Μάϊ 2011, 20:58:08
Θέμα δημοσίευσης:
κοίτα που θα με κάνετε να κατέβω...ε γα** το μπελά μου, θα καταστραφώ.
sps - Δευ 23 Μάϊ 2011, 21:24:23
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
κοίτα που θα με κάνετε να κατέβω...ε γα** το μπελά μου, θα καταστραφώ.

ελα-ελα, να λιωσουμε Laughing
kane - Τρι 24 Μάϊ 2011, 15:21:22
Θέμα δημοσίευσης:
Βρε όσο βλέπω αυτό το πολο WRC τόσο μ'αρεσει παραπάνω...

Αλλάζει κάτι στους κανονισμούς απτο 2012-2013;
volvos - Πεμ 02 Ιούν 2011, 20:34:45
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.4troxoi.gr/default.php?pname=Article&cat_id=47&art_id=13096

ο αθανασουλας στο ακροπολις με την οικονομικης βοηθεια του απλου κοσμου!!!!!!!!!!

http://www.athanassoulas.gr/4/61/
reselie-206 - Παρ 03 Ιούν 2011, 08:46:07
Θέμα δημοσίευσης:
Eγώ 99.9% θα πάω με κάτι φίλους στης Κυριακής τις ειδικές!

προτεινόμενα σημεία για θέαμα (και φώτος)? Very happy
MEMsound - Παρ 03 Ιούν 2011, 10:20:13
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
http://www.4troxoi.gr/default.php?pname=Article&cat_id=47&art_id=13096

ο αθανασουλας στο ακροπολις με την οικονομικης βοηθεια του απλου κοσμου!!!!!!!!!!

http://www.athanassoulas.gr/4/61/


για να δουμε!
Cool
kane - Πεμ 09 Ιούν 2011, 16:44:51
Θέμα δημοσίευσης:
Προς τους καυλωμάχους του ακροπολις ,εχω μερικες ερωτήξεις:

Λοιπόν:

Λεω να δω τις ειδικές Ελάτεια και Ρεγγίνη.

Συνεπώς. Πηγαίνω προς καμμένα βούρλα.Επειτα πηγαινω προς ρεγγίνη, οπου ρωτάω απο ποιά χωραφόστρατα ειναι η ειδική.
Μπαίνω στην ειδική και περίπου στη μεση της παρκάρω σε ένα δρομακι που ενωνει το μεσον της Ρεγγίνη με την Ελάτεια, ωστε με περπατημα μπρος πισω να δω 2 ειδικές.
Σωστά;
Ερώτηση: καθώς κατευθύνομαι απο βούρλα προς ρεγγίνη,(απλή) πειράζει που θαμαι αντίθετα απ'τη φορά της απλή; όχι απ'οσο γνωριζω και απο άλλα ράλλυ,σωστά;
Βολευει το δρομολογιο αυτο γιατι δε θα παω και απο χαράματα...

Η λεω μαλ***ες και πρεπει ΣΩΝΕΙ και ΚΑΛΑ να ακολουθήσω τις πράσινες διαδρομες των θεατων;
plaketokofths - Πεμ 09 Ιούν 2011, 19:27:38
Θέμα δημοσίευσης:
εφόσον δεν ειναι μέρος της ειδικής δεν σε περιορίζει ούτε η φορά ούτε το ωράριο!
kane - Πεμ 09 Ιούν 2011, 23:33:26
Θέμα δημοσίευσης:
Ομορφα.

Ευχαριστώ,ήθελα να το διπλοτσεκάρω για να ήμεθα σίγουροι.

Γιάννο σου στέλνω πμ για κάτι.
Ghost Dog - Δευ 13 Ιούν 2011, 00:08:37
Θέμα δημοσίευσης:
Πεμπτη 19:30 εκκινηση κατω απο την Ακροπολη και μετα βολτα απο λεσχη....... Wink
vagelis207 - Δευ 13 Ιούν 2011, 13:49:48
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε παιδια ξερει κανεις που ειναι το shakedown γιατι δεν μπορω να το βρω πουθενα??
Ευχαριστω!
Sinanai - Δευ 13 Ιούν 2011, 14:01:55
Θέμα δημοσίευσης:
Τι πιο απλό από το να μπεις στο site του αγώνα... Wink
vagelis207 - Δευ 13 Ιούν 2011, 15:39:19
Θέμα δημοσίευσης:
Κωστα σ'ευχαριστω!
Χτες κοιταξα στο site αλλα στο shakedown δεν ανοιγε τιποτε.Μαλλον εγω δεν εκανα κατι καλα.
Να'σαι καλα!
volvos - Δευ 13 Ιούν 2011, 19:15:00
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.4troxoi.gr/default.php?pname=Article&cat_id=47&art_id=13131


πολυ συγκινητικο τα ονοματα στην οροφη!
Δε ξερω πολλα πραματα για τον Αθανασουλα ουτε απο που κραταει η σκουφια του αλλα ενα μπραβο το αξιζει
Ghost Dog - Δευ 13 Ιούν 2011, 21:54:11
Θέμα δημοσίευσης:
Τεταρτη απογευμα: Συγκεντρωση εξω απο τη Βουλη

Πεμπτη @ 19:30: Ιερο Βραχο Ακροπολης για να δουμε την εκκινηση και μετα καμια λεσχη!

Απο Σαββατο κατεβαινω Ξυλοκαστρο για καμια καταδρομικη βουτια, να δουμε καμια ειδικη και ΦΥΣΙΚΑ το Σαββατο το βραδυ την νυχτερινη που ειναι στην Κορινθια!!!!!
Σαββατο βραδυ νανι στο Ξυλοκαστρο και Κυριακη μπανιο και ειδικες στην Κορινθια......... Cool
Οποιος θελει ειναι ευπροσδεκτος για φιλοξενια! Wink
sps - Δευ 13 Ιούν 2011, 22:57:33
Θέμα δημοσίευσης:
Ghost Dog έγραψε:
Τεταρτη απογευμα: Συγκεντρωση εξω απο τη Βουλη

Πεμπτη @ 19:30: Ιερο Βραχο Ακροπολης για να δουμε την εκκινηση και μετα καμια λεσχη!

Απο Σαββατο κατεβαινω Ξυλοκαστρο για καμια καταδρομικη βουτια, να δουμε καμια ειδικη και ΦΥΣΙΚΑ το Σαββατο το βραδυ την νυχτερινη που ειναι στην Κορινθια!!!!!
Σαββατο βραδυ νανι στο Ξυλοκαστρο και Κυριακη μπανιο και ειδικες στην Κορινθια......... Cool
Οποιος θελει ειναι ευπροσδεκτος για φιλοξενια! Wink

διδυμα διαολακια για φιλοξενια δεχεσαι? Laughing
Τακη, ο αθανασουλας ειναι απο το λουτρακι, και εχει την καφετερια wave αν εχεις παει ποτε εκει!
Steve - Τρι 14 Ιούν 2011, 03:19:04
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
Προς τους καυλωμάχους του ακροπολις ,εχω μερικες ερωτήξεις:

Λοιπόν:

Λεω να δω τις ειδικές Ελάτεια και Ρεγγίνη.

Η λεω μαλ***ες και πρεπει ΣΩΝΕΙ και ΚΑΛΑ να ακολουθήσω τις πράσινες διαδρομες των θεατων;
Βρες στο google maps που θες να κάτσουμε, το βάζω στο gps και τέλος... Rolling eyes
BTS - Τρι 14 Ιούν 2011, 08:41:12
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
Προς τους καυλωμάχους του ακροπολις ,εχω μερικες ερωτήξεις:

Λοιπόν:

Λεω να δω τις ειδικές Ελάτεια και Ρεγγίνη.

Συνεπώς. Πηγαίνω προς καμμένα βούρλα.Επειτα πηγαινω προς ρεγγίνη, οπου ρωτάω απο ποιά χωραφόστρατα ειναι η ειδική.
Μπαίνω στην ειδική και περίπου στη μεση της παρκάρω σε ένα δρομακι που ενωνει το μεσον της Ρεγγίνη με την Ελάτεια, ωστε με περπατημα μπρος πισω να δω 2 ειδικές.
Σωστά;
Ερώτηση: καθώς κατευθύνομαι απο βούρλα προς ρεγγίνη,(απλή) πειράζει που θαμαι αντίθετα απ'τη φορά της απλή; όχι απ'οσο γνωριζω και απο άλλα ράλλυ,σωστά;
Βολευει το δρομολογιο αυτο γιατι δε θα παω και απο χαράματα...

Η λεω μαλ***ες και πρεπει ΣΩΝΕΙ και ΚΑΛΑ να ακολουθήσω τις πράσινες διαδρομες των θεατων;


Σταύρο Ελάτεια (γνωστή και ως Pike's Peak!) είναι καλή περίπτωση γιατί έχει καλό σημείο (βλ. φωτό) ακριβώς στην εκκίνηση αι η πρόσβαση είναι εύκολη.


reselie-206 - Τρι 14 Ιούν 2011, 12:44:58
Θέμα δημοσίευσης:
Κωστηηηηη σημερα πηρα και φιλτρο;)
Sinanai - Τρι 14 Ιούν 2011, 13:47:08
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραίος Τάσο, σωστή αγορά εν όψει εθνjικού αγώνα. Εγώ είναι πολύ αμφίβολο αν θα ακολουθήσω, και αν γίνει αυτό, θα είναι πιθανότατα μόνο στη βραδινή. Wink
Road_Runner - Τρι 14 Ιούν 2011, 14:16:45
Θέμα δημοσίευσης:
Ghost Dog έγραψε:
Τεταρτη απογευμα: Συγκεντρωση εξω απο τη Βουλη

Πεμπτη @ 19:30: Ιερο Βραχο Ακροπολης για να δουμε την εκκινηση και μετα καμια λεσχη!

Απο Σαββατο κατεβαινω Ξυλοκαστρο για καμια καταδρομικη βουτια, να δουμε καμια ειδικη και ΦΥΣΙΚΑ το Σαββατο το βραδυ την νυχτερινη που ειναι στην Κορινθια!!!!!
Σαββατο βραδυ νανι στο Ξυλοκαστρο και Κυριακη μπανιο και ειδικες στην Κορινθια......... Cool
Οποιος θελει ειναι ευπροσδεκτος για φιλοξενια! Wink


Εγω αφεντικο, εγω..
Ghost Dog - Τρι 14 Ιούν 2011, 14:55:23
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Εγω αφεντικο, εγω..

Kαλα, εσυ εχεις "κλεισει" εδω και μερες...... Cool

Παρασκευη ημουν Ξυλοκαστρο και πηγαινα προς Καλαματα......
Σφαγη στα Τρικαλα παλι απο τα φορντακια..... Cool
(Nεες φωτο λιαν συντομως)

http://www.youtube.com/watch?v=nd7cVhLYt7E
sps - Τετ 15 Ιούν 2011, 06:19:15
Θέμα δημοσίευσης:
Καλως εχοντων των πραγματων και αν δεν προκυψει τιποτα εκτακτο με δουλεια, θα παω στις ειδικες της παρασκευης ελατεια-ρεγγινι κλπ.
πιστευω οτι ειναι καλυτερα και απο θεμα ειδικων, για θεαμα κλπ αλλα και απο θεμα κοσμου.
Σε κεφαλαρι και Αγ. θεοδωρους, πισσια κλπ που εχω παρακολουθησει τα προγουμενα χρονια,δεν τρελαθηκα απο τα σημεια που βρηκα, ημουν με την ψυχη στο στομα, πολυ στενοι δρομοι, πολυς κοσμος, γενικα ο ενας πανω στον αλλο.οποτε παρασκευη πιο χαλαρα και πιο παραδοσιακα!
Ghost Dog - Τετ 15 Ιούν 2011, 08:05:37
Θέμα δημοσίευσης:
sps έγραψε:

διδυμα διαολακια για φιλοξενια δεχεσαι? Laughing
Τακη, ο αθανασουλας ειναι απο το λουτρακι, και εχει την καφετερια wave αν εχεις παει ποτε εκει!

Φυσικα και δεχομαι..... Wink
Ωραια, θα εχω και παιδακια της ηλικιας μου να παιζωωωω! Twisted evil Twisted evil Laughing
Που να ξερει μωρε ο ξενερωτος ο Τακης απο Wave, μονο για κανα μπριτζ, κανα τεννις και για κανα τσαι στην Κηφισια παει...... Laughing Laughing
Sinanai - Τετ 15 Ιούν 2011, 08:08:39
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν είσαι δίκαιος. Πάει και για ψαροντούφεκο. Laughing

Επίσης είναι Waves και όχι Wave. Laughing
kane - Τετ 15 Ιούν 2011, 08:42:28
Θέμα δημοσίευσης:
sps έγραψε:
Καλως εχοντων των πραγματων και αν δεν προκυψει τιποτα εκτακτο με δουλεια, θα παω στις ειδικες της παρασκευης ελατεια-ρεγγινι κλπ.
πιστευω οτι ειναι καλυτερα και απο θεμα ειδικων, για θεαμα κλπ αλλα και απο θεμα κοσμου.
Σε κεφαλαρι και Αγ. θεοδωρους, πισσια κλπ που εχω παρακολουθησει τα προγουμενα χρονια,δεν τρελαθηκα απο τα σημεια που βρηκα, ημουν με την ψυχη στο στομα, πολυ στενοι δρομοι, πολυς κοσμος, γενικα ο ενας πανω στον αλλο.οποτε παρασκευη πιο χαλαρα και πιο παραδοσιακα!


κολ μι σπυράκο!

Θα παρκάρω εκεί στο 1χλμ που ενωνει τις 2 ειδικες.

Μηπως απο την εμπειρία σου γνωρίζεις ποσο νωρίτερα πρεπιε να ειμαι εκει για να βρώ να παρκάρω; διότι λόγω σημείου θα ειναι γεμάτο προφανως με υπερλοκαλ ήρωες απο νωρις.
sps - Τετ 15 Ιούν 2011, 08:51:49
Θέμα δημοσίευσης:
Σταυρο να οριστικοποιηθει αυριο το προγραμμα και μιλαμε στο τηλ.
Αν μπεις με τα ποδια μεσα τουλαχιστον 1 ωρα πριν για να παρκαρεις εκτος.
Αρη thanks για την προσκληση, ισως ερθουμε κυριακη οικογενειακως προς λουτρακι.
kane - Τετ 15 Ιούν 2011, 13:49:17
Θέμα δημοσίευσης:
Δες πως το σκέφτομαι:

Ρεγγινι ωραριο 1ου 14:28 που σημαίνει πως πρεπει να ειμαι μεσα στις 11:28
Ελάτεια ωράριο 1ου 11:01 που σημαίνει πως πρέπει να ειμαι μεσα 8:01

Συνεπως, εφόσον μπώ εκει στο 1 χλμ που ενώνει τις 2 ειδικές, πρέπει να είμαστε εκεί πριν τις 11:01 που ξεκινά η Ελάτεια για να την δούμε και πρίν τις 11:28 για να μπουμε διαμέσου της Ρεγγίνι στην ένωση.

Θελουμε και 4 ώρες τουλάχιστο μέχρι το Ρεγγίνι μιας και είναι περίπου 330χλμ.
Αρα θαρρώ πως απο θεσνικη ειναι καλά να φύγει κανείς στις 6 το πρωι.
6+4=10, και ας ελπίσουμε πως σε εκείνο το χιλιόμετρο μια ώρα πριν θα βρούμε να παρκάρουμε κάπου...
Steve - Τετ 15 Ιούν 2011, 15:35:51
Θέμα δημοσίευσης:
€29,40 τα διόδια

720 χλμ από 7λτ/100 = 70λτ βενζίνη

70*1,65 =~ €115


115+29,40 = 144,4 Pale Pale

48 ευρώ το άτομο για 3 άτομα, 36,10 για 4 άτομα...

Ώ ρε πο**τη*...


Ακόμα και motorsport θεατής να θες να είσαι... πάλι ακριβά βγαίνει! Razz Laughing
AlienHack - Τετ 15 Ιούν 2011, 15:53:03
Θέμα δημοσίευσης:
Σταυρο θα σου ερχομουν αλλα το προγραμμα μου αυτο το διαστημα ειναι γαματα, και στο γραφειο και το βραδυ... Crying or Very sad

θα εκανα το τεταρτο ατομο και θα ηταν 25 ο καθενας Laughing
silo - Τετ 15 Ιούν 2011, 17:04:10
Θέμα δημοσίευσης:
εγω με σταυρο ειμαστε 2 οποιος αλλος ψηθει εδω ειμαστε!
Steve - Τετ 15 Ιούν 2011, 17:20:39
Θέμα δημοσίευσης:
Εβραίε, αφού κλείνει 8 το πρωί ο δρόμος, 10 που υπολογίζεις να φτάσουμε, πού διάολο θα πάμε;
Steve - Τετ 15 Ιούν 2011, 17:31:22
Θέμα δημοσίευσης:
Μόλις έκλεισε η 3η θέση από τον άμπαλλο... έχω άλλη 1 θέση αν ενδιαφέρεται κάποιος Cool
sps - Τετ 15 Ιούν 2011, 17:45:31
Θέμα δημοσίευσης:
Υπομονη και θα ενημερωθειτε αυριο τι και πως.
Σταυρο 10.00 να ειμαστε εξω απο ειδικες παρκαρουμε και μπαινουμε ειδικη με τα ποδια.
Αυτο που θα μαθω σημερα αυριο ειναι σε ποιο σημειο θα εχει κλεισει ο δρομος και ποσο περπατημα θα εχει, γιατι αν μας κλεισουν 5 χλμ πριν και δεν εχουμε προσβαση, δε λεει.
Υπομονη μεχρι αυριο λοιπον.
*Update*
Μια προταση ειναι να εχουμε κεντρο την Ελατεια.Βλεπουμε αρχη ελατειας που ειναι και θεαματικη οπως λεει και BTS και μετα παμε τελειωματα Ρεγκινιου που ειναι και κατηφορα = θεαμα!
Ετσι στο ενδιαμεσο ξεκουραζομαστε, παιρνουμε ενα καφε και σαντουιτς στα γρηγορα απο ελατεια.
Η δευτερη προταση ειναι αυτη του κανε, αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο να φτασουμε εγκαιρα εκει.(+ του οτι το ρεγκινι στην αρχη ειναι στενο και ανηφορικο, οποτε δε θα εχει και καλο θεαμα)

Θα μιλησω με φιλο local Hero απο ελατεια ο οποιος διαθετει και καροτσα, και θα σας ενημερωσω!
Sinanai - Τετ 15 Ιούν 2011, 18:16:21
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Εβραίε, αφού κλείνει 8 το πρωί ο δρόμος, 10 που υπολογίζεις να φτάσουμε, πού διάολο θα πάμε;


Σταύρακα, 11 κλείνει ο δρόμος, γιατί θα μπείτε στην ε.δ. που θα δείτε δεύτερη. Wink

Όπως έχω ξαναπεί, νομίζω, μπορείτε να κάνετε αυτό πυο 'χαμε κάνει στο Ιστορικό εμείς (και που λέει Σπύρος).

Βλέπετε Ελάτεια (στο πρώτο 1 χλμ έχει 2 φουρκέτες και αν περπατήσεις 2 χλμ έχει ένα σημείο που βλέπεις τα αυτοκίνητα να έρχονται ώρα σε τέζα πατημένο ανηφορικό κομμάτι-εκεί από όπου είναι το βίντεο που 'χα ανεβάσει εγώ και φωτό που 'χε ανεβάσει Τάσος) μετά κατεβαίνετε, πάτε Παναγίτσα (τέζα πάτε, απλά πάτε στο χωριό Παναγίτσα), από όπου ξεκινά κοπάνα για Ρεγγίνι, που σκάει 50 μέτρα από τα νερά, εκεί, δλδ, από όπου είχα ανεβάσει το βίντεο από Ρεγγίνι και Τάσος τις φωτό.

Μόνο "θέμα" ότι για την εν λόγω κοπάνα θες ιδανικά τζιπάκι ή εταιρικό. Πιθανώς η κατάσταση τώρα να είναι αρκετά καλύτερη από λάσπες, αλλά και πάλι, Ρεσίφης ας πούμε δεν πάει με την καμία...
plaketokofths - Τετ 15 Ιούν 2011, 18:28:18
Θέμα δημοσίευσης:
Σ/Κ θα ξαμολυθεί κανείς?

Γουσταρα πολύ, σαββατο νυχτερινη, υπνο επι τοπου σε σκηνή (εγώ κοιμαμαι και στ' αμαξι δεν νιώθω) και κυριακή πρωι πουδράρισμα και πάλι. Λιγοτερες βενζίνες έτσι, δεν χρειαζεται να ξυπναμε χαράματα, βραδάκι παρέα κτλ κτλ.
Steve - Τετ 15 Ιούν 2011, 18:31:44
Θέμα δημοσίευσης:
Κωστjή, κανα γούγλ μαΨ μπορείς να βάλεις να τα βάλω στο garmin να τελειώνουμε; Laughing
Sinanai - Τετ 15 Ιούν 2011, 18:39:25
Θέμα δημοσίευσης:
Αμέ...

Στην Ελάτεια ήμασταν κάπου 2 χλμ μετά την εκκίνησή της (Α η εκκίνηση και Β το σημείο που καθόμασταν, από το οποίο βλέπεις όλο το "πι"), και στο Ρεγγίνι κοντά στην κοπάνα από το χωριό Παναγίτσα (όπου Α το σημείο που σε βγάζει η κοπάνα στην ε.δ. και Β το σημείο που καθόμασταν).

Από την άλλη είναι και "οι λίμνες" στο Ελευθεροχώρι, βέβαια, που 'ναι γκάβιλα... Rolling eyes

Πρόσφατα, δε, στο site του αγώνα ανέβασαν τις προσβάσεις και τις ε.δ. και σε Google Earth, όπως μου έδειξε ο έτερος βόρειος Σταύρος.

Το πιθανότερο για μένα είναι πως θα παρακολουθήσω μόνο τη βραδινή του Σαββάτου.
Steve - Τετ 15 Ιούν 2011, 18:43:42
Θέμα δημοσίευσης:
Άρα πρέπει να πάμε στην Access 3-Elatia απ' ότι κατάλαβα Cool


Το καταχωρώ και είμεθα κομπλέ!

Μάκια Love
Sinanai - Τετ 15 Ιούν 2011, 18:46:33
Θέμα δημοσίευσης:
Η 3 είναι αυτή που ενώνει Ελάτεια και Ρεγγίνι, και που προτίνει kane, ναι. Wink

( Love )

Edit: Ουσιαστικά Σταύρος λέει μπαίνετε Ρεγγίνι ανάποδα (από χωριό Ρεγγίνι προς χωριό Ελάτεια), χώνεστε αριστερά στην κοπάνα-πρόσβαση 3, βλέπετε Ελάτεια, που ξεκινά πρώτη, ξαναπάτε στην άλλη πλευρά της κοπάνας και βλέπετε και Ρεγγίνι. Wink
plaketokofths - Τετ 15 Ιούν 2011, 19:00:23
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Το πιθανότερο για μένα είναι πως θα παρακολουθήσω μόνο τη βραδινή του Σαββάτου.


Κωστή εχεις κανονίσει τπτ?
Sinanai - Τετ 15 Ιούν 2011, 19:01:27
Θέμα δημοσίευσης:
Είναι 2 πιθανές παρέες που θα ακολουθήσω. Εσύ; Με PRP;
plaketokofths - Τετ 15 Ιούν 2011, 19:11:52
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Είναι 2 πιθανές παρέες που θα ακολουθήσω. Εσύ; Με PRP;


μπα δύσκολο, γιατι ξεκινάνε χαράματα και μάλλον οι ειδικές που θ ακολουθήσουν δεν μου αρέσουν. Γενικα δεν γουστάρω τα σπαστήρια.
Sinanai - Τετ 15 Ιούν 2011, 19:14:22
Θέμα δημοσίευσης:
Τη μια παρέα την ξέρεις ήδη, και η άλλη είναι παιδιά από το παλιό φόρουμ του drive... Θα είμαστε σε επαφή, ώστε ακόμη κι αν πάμε με ξεχωριστά αμάξια, μήπως πάμε παρέα. Wink
plaketokofths - Τετ 15 Ιούν 2011, 19:15:46
Θέμα δημοσίευσης:
με τον σκύλο και τον φωτάκη ειναι η μια να φανταστώ?
Sinanai - Τετ 15 Ιούν 2011, 19:17:04
Θέμα δημοσίευσης:
Γιεπ! Βασικά θα είναι και παιδιά από Κρήτη, που δεν έχω γνωρίσει ακόμα.

Η άλλη περιλαμβάνει και παλιούς συντάκτες. Καμνή, Γεωργόπουλο, ίσως Πόπη κτλ.
plaketokofths - Τετ 15 Ιούν 2011, 19:20:00
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ απο την τελευταια μεριά προσκυνώ Τσιγκρή. Καλά με τους 2ους δεν εχω δουλεια. Αλλα με σκύλο γουστάρω.Ευχαριστώ, θα μαστε σε επαφή!
Sinanai - Τετ 15 Ιούν 2011, 19:21:32
Θέμα δημοσίευσης:
Δες στο αντίστοιχο τόπικ εκεί τι τους πρότεινα... Laughing Laughing Laughing

Edit: Όσο για τα σπαστήρια... Κι εμένα η ολιγοετής μου πείρα λέει μακριά από "τεχνικά" κομμάτια... εγγύηση βαρεμάρας... Rolling eyes

Μη θιχτεί κάνας αγωνιζόμενος, καταλαβαίνετε τι εννοώ. Smile
Steve - Τετ 15 Ιούν 2011, 19:31:59
Θέμα δημοσίευσης:
Έχεις καταντήσει τρελλός spammer τώρα τελευταία, αλλά δικαιολογείσαι εν όψει moderatorιλικιού Laughing
Sinanai - Τετ 15 Ιούν 2011, 19:41:19
Θέμα δημοσίευσης:
Δε δικαιολογούμαι καθόλου, γιατί θα έπρεπε να γράφω και να αυτοκαδιάζω σε ρυθμούς βιτέκ, αλλά το Ακρόπολjις κάθε φορά με παρασέρνει στο δικό του κλίμα και ρυθμό. Crying or Very sad
Steve - Τετ 15 Ιούν 2011, 19:45:00
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
κλίμα
κλjjjjjιιιιίμα
volvos - Τετ 15 Ιούν 2011, 19:54:14
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Δε δικαιολογούμαι καθόλου, γιατί θα έπρεπε να γράφω και να αυτοκαδιάζω σε ρυθμούς βιτέκ, αλλά το Ακρόπολjις κάθε φορά με παρασέρνει στο δικό του κλίμα και ρυθμό. Crying or Very sad


να σου πω να κανουμε ανταλλαγη τους κωδικους γιατι εγω με το μοντ δεν ειχα ποτε καμια σχεση??? Laughing
Sinanai - Τετ 15 Ιούν 2011, 19:55:46
Θέμα δημοσίευσης:
Σε λίγο καιρό. Cool
kane - Τετ 15 Ιούν 2011, 23:46:56
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Η 3 είναι αυτή που ενώνει Ελάτεια και Ρεγγίνι, και που προτίνει kane, ναι. Wink

( Love )

Edit: Ουσιαστικά Σταύρος λέει μπαίνετε Ρεγγίνι ανάποδα (από χωριό Ρεγγίνι προς χωριό Ελάτεια), χώνεστε αριστερά στην κοπάνα-πρόσβαση 3, βλέπετε Ελάτεια, που ξεκινά πρώτη, ξαναπάτε στην άλλη πλευρά της κοπάνας και βλέπετε και Ρεγγίνι. Wink


Ομορφα.Θα τα ζωγραφίζω την επόμενη φορά...

Το γράφω κι εδώ. Στις 5 θα ξεκινήσουμε απο θεσνικη, οποτε στις 5 και κάτι στα διόδια μαλγαρων (οπου θα παρκαρω εγω για να με φορτώσουν).
Εκκινούμε νωρίς ώστε να μη χασουμε χρόνο στα διόδια που θα γλυτώσουμε με τα ντιτουρς και να μπούμε στο χλμ εκείνο που ενωνει τις ειδικές νωρίς νωρίς και να περπατήσουμε την ελάτεια να δούμε που θα την πέσουμε...
vamvakoolas - Πεμ 16 Ιούν 2011, 10:20:34
Θέμα δημοσίευσης:
μια μικρη γευση απο ...Λουτρακι (ημουν εκει Laughing )

http://www.youtube.com/watch?v=OU3pQ9z1op8&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=Rg_AwuGb_08&feature=related
MEMsound - Πεμ 16 Ιούν 2011, 10:23:58
Θέμα δημοσίευσης:
Thumb right Thumb right Thumb right Thumb right Thumb right
Steve - Πεμ 16 Ιούν 2011, 14:10:37
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
Ομορφα.Θα τα ζωγραφίζω την επόμενη φορά...

Το γράφω κι εδώ. Στις 5 θα ξεκινήσουμε απο θεσνικη, οποτε στις 5 και κάτι στα διόδια μαλγαρων (οπου θα παρκαρω εγω για να με φορτώσουν).
Εκκινούμε νωρίς ώστε να μη χασουμε χρόνο στα διόδια που θα γλυτώσουμε με τα ντιτουρς και να μπούμε στο χλμ εκείνο που ενωνει τις ειδικές νωρίς νωρίς και να περπατήσουμε την ελάτεια να δούμε που θα την πέσουμε...
Φραουλίτσα, 5 και κάτι θα είμαστε στα city gate με SAKIS-LEMANS οπότε αν θέλεις μας περιμένετε είτε στα διόδια είτε και εσείς στο city gate αν σας βολεύει Smile


Πάρε και κανα walkie-talkie-PMR-CB-gangbang3waycumshotanalpoolside ή όπως τα λες Razz


78 ευρώ βενζίνη σήμερα με 1,617 το λίτρο... είχα καιρό να την δώ τόσο σηκωμένη... την βελόνα... για το καύσιμο...


Αααααχχχ.... Beer Beer Pale Pale
kane - Πεμ 16 Ιούν 2011, 14:48:18
Θέμα δημοσίευσης:
κοιτα εγω θα φορτωθώ στα διόδια των μαλγάρων. Οπότε μιλάμε τις πρωτες πρωινές ώρες.
Θα δω για τα pmr διότι ενδέχεται να τα χρειαστεί ο συνέταιρος για μέτρημα το σκ.
Οπότε τα λέμε σε μισή μέρα.
Steve - Πεμ 16 Ιούν 2011, 14:54:50
Θέμα δημοσίευσης:
Εντάξει γλυκιά μου!
kane - Πεμ 16 Ιούν 2011, 14:55:44
Θέμα δημοσίευσης:
εν τέλει ποιες φορτωνεις;

Σαντεφ, αμπαλλο, σιλο;
Steve - Πεμ 16 Ιούν 2011, 15:02:23
Θέμα δημοσίευσης:
Άμπαλλο και silo εγώ, Σαντεφ με καλούδη +2
ParisMcridis - Πεμ 16 Ιούν 2011, 17:57:16
Θέμα δημοσίευσης:
θα δειτε θηβα 2 στο πεδιο βολης?
sps - Πεμ 16 Ιούν 2011, 18:01:47
Θέμα δημοσίευσης:
O Aμπαλλος ποιος είναι?
SAKIS-LEMANS - Πεμ 16 Ιούν 2011, 18:10:22
Θέμα δημοσίευσης:
sps έγραψε:
O Aμπαλλος ποιος είναι?


ο recife_rally
Steve - Πεμ 16 Ιούν 2011, 18:13:14
Θέμα δημοσίευσης:
sps έγραψε:
O Aμπαλλος ποιος είναι?
Ο πορδοσφαιριστής του club... Laughing
abaleo - Πεμ 16 Ιούν 2011, 18:54:45
Θέμα δημοσίευσης:
γιατί αντί για την εκκινηση του ακρόπολjις, δείχνει την ...παπαρήγα????
Rolling eyes Laughing
Sinanai - Πεμ 16 Ιούν 2011, 18:57:11
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ τους είπα να τη δείξουν. Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Πεμ 16 Ιούν 2011, 19:01:43
Θέμα δημοσίευσης:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

για να μην παραπονιεται οτι αφηνουν το κομμα της στην αφανεια...
Steve - Πεμ 16 Ιούν 2011, 19:04:38
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Εγώ τους είπα να τη δείξουν. Laughing Laughing Laughing
Ελα ντε, ποιός άλλος; Laughing
SnakeMJK - Πεμ 16 Ιούν 2011, 20:09:06
Θέμα δημοσίευσης:
ρε μλκες εγώ θα είμαι Αλυκή, Θήβα για το πσκ... είναι κοντά οι ειδικές; Razz
Sinanai - Πεμ 16 Ιούν 2011, 20:14:01
Θέμα δημοσίευσης:
της Παρασκευής ναι, πολύ κοντά... Wink
Steve - Πεμ 16 Ιούν 2011, 20:46:50
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
ρε μλκες εγώ θα είμαι Αλυκή, Θήβα για το πσκ... είναι κοντά οι ειδικές; Razz
Συντονίσου και δες κανα link ρε ούφο Evil Mad
thodwrhs - Παρ 17 Ιούν 2011, 01:38:49
Θέμα δημοσίευσης:
παμε να ζεσταθουμε

http://www.youtube.com/watch?v=2TpfB6ZTPYw

παμε να ζεσταθουμε λιγο....
Pughell - Παρ 17 Ιούν 2011, 01:43:09
Θέμα δημοσίευσης:
Θα κατεβαινα αυριο(σημερα δηλαδη) αλλα ελεω μεγαλου υπερηχου,εριξα ακυρο... Crying or Very sad
MEMsound - Παρ 17 Ιούν 2011, 01:50:29
Θέμα δημοσίευσης:
μα ποσο τερατα ειναι αυτα τα WRC ρε γα**το...
ειπαν να τα κανουν 1600 για να πεσει η ισχυς...και @@...
παλι ξεμπαζωνουν! Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Sinanai - Παρ 17 Ιούν 2011, 07:44:46
Θέμα δημοσίευσης:
Γράφω κι εδώ πως θα πάω μόνο στη βραδινή του Σαββάτου. Αν κάποιος είναι να έρθει εκείνη την ώρα, ή να γυρίσει μετά την βραδινή, ή, όπως εγώ, να πάει μόνο για τη βραδινή, ας το πει να συνεννοηθούμε. Cool
MEMsound - Παρ 17 Ιούν 2011, 08:04:11
Θέμα δημοσίευσης:
τι ωρα υπολογιζεις αναχωρηση απο Αθήνα και τι ωρα επιστροφή?
Sinanai - Παρ 17 Ιούν 2011, 08:08:15
Θέμα δημοσίευσης:
Αναχώρηση κάπου 19.00 και άφιξη μετά τα μεσάνυχτα, λογικά, να πα' να δούμε και τον πυρετό στο SP. Wink
volvos - Παρ 17 Ιούν 2011, 08:19:22
Θέμα δημοσίευσης:
de p[aizei kai kamia alli eidiki pio noris to sabbato??
Sinanai - Παρ 17 Ιούν 2011, 08:27:46
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
de p[aizei kai kamia alli eidiki pio noris to sabbato??


Οι άλλες 6 (3 επαναλαμβανόμενες) του Σαββάτου είναι Πελοπόννησο, και συγκεκριμένα Κλένια-Μυκήνες (κοντά Χιλιομόδι), Γυμνό (κοντά Νεμέα) και Κεφαλάρι (πάνω από Ξυλόκαστρο).

Μετά Κυριακή έχει Αγίους Θεοδώρους, Νέα Πίσσια και Power Stage (οι δυο τελευταίες αμφότερες κοντά Λουτράκι).
volvos - Παρ 17 Ιούν 2011, 08:29:17
Θέμα δημοσίευσης:
elati pote exei?
Sinanai - Παρ 17 Ιούν 2011, 08:31:37
Θέμα δημοσίευσης:
Σε λίγο. Laughing

11.00 σήμερα. Wink
volvos - Παρ 17 Ιούν 2011, 08:32:09
Θέμα δημοσίευσης:
msn mpes re Laughing
volvos - Παρ 17 Ιούν 2011, 08:45:38
Θέμα δημοσίευσης:
οκ 7 αυριο παμε βραδυνη
το θεμα ειναι...ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΜΕ ΜΕΤΑ??????
Ghost Dog - Παρ 17 Ιούν 2011, 08:46:59
Θέμα δημοσίευσης:
Χθες τελικα πηγα μονο με τη Μαρια (Miss Pug) και τον stevon-o-πατερα....!
Εντυπωσεις:

1) Θεος Πετρης, αντι να παει ευθεια, οπως πηγαν ΟΛΟΙ, το εκοψε δεξια, προς γεφυρα Κουκακιου και Καλλιθεα...... μαλλον δεν ηξερε οτι ειχα παει εγω Ακροπολη και ηθελε να ερθει αυτος στο σπιτι μου και να αντικρισει ΕΜΕΝΑ ( Laughing ), John Φυστικη, Κλοντια και Ντεμη.....

2) Μεσα σε ολα τα σκυλο-μοντελακια που γυροφερναν εκει, ηταν ενα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ μωρακι στη BP! Μιλαμε για ατελειωτη αγαπη,στοργη και προδερμ....... Love

3) Φευγοντας απο Διονυσιου Αρεοπαγιτου πηγα με Κατερινα βολτα στα γραφικα σοκακια της Αθηνας και αργοτερα Συνταγμα να αγανακτησουμε λιγακι, οπου και λιωσαμε στα παιχνιδια με τον εναν και μοναδικο ΛΟΥΚΑΝΙΚΟ!!!! Very happy Very happy Very happy
Sinanai - Παρ 17 Ιούν 2011, 10:42:46
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπόν, εγώ θα μαζέψω κι ένα φίλο από Καβάλας, στο ύψος της Θηβών, κατά τις 19.15. Οπότε μου λέτε, όσοι είναι, και είτε βρισκόμαστε τότε και εκεί, είτε μετά τα διόδια της Ελευσίνας 19.30-19.45 max. Επίσης θα μαζέψω abaleo από Λουτράκι, οπότε έκλεισα από θέσεις. Θα ενημερώσω μόλις ξέρω αν θα έχω καμιά-δυο κενές θέσεις. Μάνθε εσύ ενδιαφέρεσαι αν είναι να έρθεις μαζί;
MEMsound - Παρ 17 Ιούν 2011, 10:48:23
Θέμα δημοσίευσης:
Μακαρι να ξερα...
Θελω...
Αλλα με ενημερωσε τελευταια στιγμη ενας φιλος για συγκεντρωση σπιτι του λογω γενεθλίων και ειναι μπερδεμενο...
Κανονηστε εσεις και θα δω - αν ειναι ερχομαι ανεξαρτητα για να μπορω να φυγω νωριτερα ενδεχομενως.
eueliktos14 - Παρ 17 Ιούν 2011, 11:24:10
Θέμα δημοσίευσης:
Παράθεση:
το θεμα ειναι...ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΜΕ ΜΕΤΑ??????



Αρκετές επιλογές.......απο σαβούρα.......μέχρι γκουρμεδοκυριλα!! Big wink
Sinanai - Παρ 17 Ιούν 2011, 15:38:51
Θέμα δημοσίευσης:
Αθανασούλας εκτός, δυστυχώς. Θα μπει αύριο με super rally.

Με τελείωμα 4ης ε.δ. έχουμε: Πρώτος Πετράκης και ακολουθούν Λάτβαλα, Χίρβονεν, Λεμπ, Οζιέ, Χένιγκ Σόλμπεργκ.
volvos - Παρ 17 Ιούν 2011, 16:53:28
Θέμα δημοσίευσης:
DOSE ΠΟΝΟ ΠΕΤΡΑΝΝΝ


ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ 7.30 ΔΙΟΔΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥΝΗ
COOL ALEXIS - Παρ 17 Ιούν 2011, 18:20:05
Θέμα δημοσίευσης:
Go Peter... Go Exclamation
Sinanai - Παρ 17 Ιούν 2011, 19:11:50
Θέμα δημοσίευσης:
Αλέκι θα έρθεις αύριο;
Kama_Supra - Παρ 17 Ιούν 2011, 19:20:11
Θέμα δημοσίευσης:
Πήγα Θήβα 1 σήμερα και Ελευθεροχώρι...ήταν απλά τέλεια!!Ειδικά στο Ελευθεροχώρι στο σημείο της λίμνης ήταν απίστευτα!είχε ένα σημείο με λάσπη στο οποίο αρκετοί έρχονταν πατημένοι και απλά φεύγαν με το πλάι προς τα έξω.Κλασσικά κάποιοι είχαν πάει στο σημείο όπου άφηναν τα αυτοκίνητα οι οδηγοί να ξεθυμαίνουν και από θαύμα δεν έγινε ατύχημα όταν ο Ραικόνεν το έχασε τελείως!!!
Kama_Supra - Παρ 17 Ιούν 2011, 19:28:39
Θέμα δημοσίευσης:
βάζω και δύο φωτογραφίες από το Ελευθεροχώρι.
Αργότερα θα ανεβάσω και μερικά βίντεο αν θέλετε...

http://i961.photobucket.com/albums/ae100/elkarouz/DSC01017.jpg

http://i961.photobucket.com/albums/ae100/elkarouz/DSC01012.jpg
Sinanai - Παρ 17 Ιούν 2011, 19:30:03
Θέμα δημοσίευσης:
Και βέβαια θέμε! Laughing
Kama_Supra - Παρ 17 Ιούν 2011, 19:41:02
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.youtube.com/watch?v=LhR0xi5t1yo

http://www.youtube.com/watch?v=EixXagEgtJ8

http://www.youtube.com/watch?v=8Yxek2VY7JE

και μία γεύση από τα Mini τα οποία απλά είναι πόλύ αργά...Θέλουν πολύ χρήμα και δουλειά ακόμα!!!

http://www.youtube.com/watch?v=KciBOVw8XcM
Sinanai - Παρ 17 Ιούν 2011, 20:32:30
Θέμα δημοσίευσης:
Πληροφορίες λένε ότι αύριο βραδινή θα γίνεται επιεικώς της μουρλής...
Sinanai - Παρ 17 Ιούν 2011, 22:45:16
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.woop.gr/mediagallery/31012

Ανασκόπηση πρώτης μέρας Wink
silo - Παρ 17 Ιούν 2011, 23:41:11
Θέμα δημοσίευσης:
αναμενεται πολυ δυνατο υλικο Razz
axilleas91 - Σαβ 18 Ιούν 2011, 08:51:27
Θέμα δημοσίευσης:
Παρτε μια γευση και απ΄τα δικα μου βιντεο..

http://www.youtube.com/watch?v=oG4khvDRU3k

http://www.youtube.com/watch?v=WST4gZp8E3c&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=GJKui8MtgDg&feature=related <---- Razz Razz Twisted evil
Sinanai - Σαβ 18 Ιούν 2011, 08:54:07
Θέμα δημοσίευσης:
Αλλού τα S2000 από ήχο, μακράν.

Οι χτεσινοί βόρειοι, τι θα γίνει; Θα δούμε τπτ;
Sinanai - Σαβ 18 Ιούν 2011, 09:25:17
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
[...] μετά τα διόδια της Ελευσίνας 19.30-19.45 max [...]


Μόλις έμαθα ότι πέθανε ένας θείος και πρέπει να είμαι στην κηδεία 17.00 στα Σούρμενα. Οπότε θα είμαστε σε επαφή, και αν δεν τα καταφέρω να είμαι στην ώρα μου Ελευσίνα, προχωράτε μόνοι σας. Απλά πρέπει να τσιμπήσετε και Στάθη από Ισθμό ή Λουτράκι και να τον ξαναφήσετε, όλα αυτά, αν δω ότι δεν προλαβαίνω, εννοείται, να έρθω. Πιθανολογώ, πάντως, πως θα προλάβω.

Έχουμε και λέμε:

- Οι προσβάσεις (εγώ έλεγα να ακολουθήσουμε την 1, ώστε μετά να κατέβουμε Service Park, να χαζέψουμε που θα γίνεται πανικός)

- Ο Χάρτης με τις προσβάσεις

- Road Βook πρώτης πρόσβασης
volvos - Σαβ 18 Ιούν 2011, 09:33:51
Θέμα δημοσίευσης:
πολιτια προσβαση ειναι η βραδυνη?
για δψσε για βραδυνη ειδικη ινφο πως θα παμε
MEMsound - Σαβ 18 Ιούν 2011, 09:48:34
Θέμα δημοσίευσης:
θα προσπαθησω να ερθω εστω και για λιγο...
(το κερατο μου με τα γενεθλια του αλλου σημερα Laughing )
volvos - Σαβ 18 Ιούν 2011, 09:58:54
Θέμα δημοσίευσης:
shkv to til re
μανθος αρχιζει 9.30 και λογικα θια βουλιαξει το βουνο απο κοσμο
δε παιζει να εισαι πριν 12 αθηνα ακομα και αν φυγεις στη μια ωρα απο εκει λογω μποτιλιαρισματος και μονο Wink
Sinanai - Σαβ 18 Ιούν 2011, 10:06:20
Θέμα δημοσίευσης:
Οι πληροφορίες που έβαλα πιο πάνω είναι ακριβώς για τη βραδινή. Αλλά πιστεύω πως θα προλάβω.
plaketokofths - Σαβ 18 Ιούν 2011, 10:26:29
Θέμα δημοσίευσης:
Επειδη θ' αρχίσω πάλι να βρίζω ας δείξω κάτι ευχαριστο & peugeot SUPER sport


volvos - Σαβ 18 Ιούν 2011, 10:27:27
Θέμα δημοσίευσης:
brise na doyme ti mas perimenei
plaketokofths - Σαβ 18 Ιούν 2011, 10:39:50
Θέμα δημοσίευσης:
Πάνο συγγνώμη βαριέμαι, θα σου πω απο κοντά το βράδυ αν βρεθούμε.
Απλα να πω οτι υπήρχε κριτής που δεν ηταν κριτής, ηταν ενα τραγί που χε φορεσει γιλέκο κριτή και εκανε πραγματα τρομερα, να σου πω μονο οτι ηταν ενας μ' ενα κρος και ηθελε να φυγει απο την ειδική στα μισα του αγώνα, του λεγαμε ολοι ρε φιλε πας καλά? Και ο "κριτής" θα σ' αφησω εγώ να φύγεις. Και πραγματι ετσι εγινε!

Κριτές γεγνικά δεν υπάρχουν και οσους εχω δει δεν εχουν ρακαλ. Πως στο καλό γράφουν αυτά τα γίδια οι δημοσιογράφοι για τρομερή οργάνωση δεν ξέρω.
volvos - Σαβ 18 Ιούν 2011, 10:42:17
Θέμα δημοσίευσης:
γιατι πληρωνει ο βωβος και σιγονταρει ο ελ-εμ
οποιος παει να γραψει κατι τρωει μπαν
μαλ**α και εσυ δε τα ξερεις τοσα χρονια Cool
plaketokofths - Σαβ 18 Ιούν 2011, 10:49:45
Θέμα δημοσίευσης:
τεσπα,

rally of gods σου λεει, ραλι κουράδες το λέω εγώ.
Ειναι λογικό για μένα του χρονου και παραχρόνου και και
να μην εχουμε αγώνα.

Το φτωχοπαίδι ο λαμπρος αρχισε να οδηγει μάλλον σημερα, γιατι χθες μεχρι να σπάσει ψαλίδι περναγε τζουφιος μεχρι και τα φαμπια νομιζω του εριχναν.'
SS7 εκανε 8ο χρόνο.

Εχετε βρει που θα πατε το βραδυ?
Sinanai - Σαβ 18 Ιούν 2011, 10:55:19
Θέμα δημοσίευσης:
Έχεις υπόψην σου, Γιάννης, ποιες κοπ[ανες είναι οι καλές; Δλδ ποια σημεία;
plaketokofths - Σαβ 18 Ιούν 2011, 11:03:02
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Έχεις υπόψην σου, Γιάννης, ποιες κοπ[ανες είναι οι καλές; Δλδ ποια σημεία;


Οχι, θα ψαξω σε λίγο ομως. Το που θας πας να δεις το βραδυ δεν εχει και πολυ νόημα. Για τον ηχος πας κυρίως και την παρέα. Οπότε ας βρουμε μια κοπάνα συντομη και οχι σπαστήρι.
Sinanai - Σαβ 18 Ιούν 2011, 11:05:44
Θέμα δημοσίευσης:
Η πιο εύκολη, ακόρντινγκ του δε οδηγίες είναι αυτή από ήβη λουτράκι πάνω, που έλεγα και παραπάνω. Wink
plaketokofths - Σαβ 18 Ιούν 2011, 11:07:57
Θέμα δημοσίευσης:
θα το κοιταξω σε λίγο, γιατι εχει ακουστει οτι ισως ακυρωθεί λόγω οτι περιμένουν να ερθει υπεραριθμος κόσμος.
Sinanai - Σαβ 18 Ιούν 2011, 11:23:41
Θέμα δημοσίευσης:
Ακόμα πάντως δεν έχει κάνε σχετικό δελτίο τύπου... Λες να το πουν τελευταία στιγμή; Ε ρε φούστη...
plaketokofths - Σαβ 18 Ιούν 2011, 11:36:23
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Ακόμα πάντως δεν έχει κάνε σχετικό δελτίο τύπου... Λες να το πουν τελευταία στιγμή; Ε ρε φούστη...


το πιθανότερο ειναι να ειναι ραδιο αρβυλα...
sps - Σαβ 18 Ιούν 2011, 12:27:17
Θέμα δημοσίευσης:
http://imageshack.us/g/828/dsc00127ir.jpg/
Sinanai - Σαβ 18 Ιούν 2011, 12:31:12
Θέμα δημοσίευσης:
Έλα ρε μάχιμε Σπύρο!

Τον Λουκά τον είδες; Στο ίδιο σημείο καθόταν, Ρεγγίνι!
volvos - Σαβ 18 Ιούν 2011, 12:39:59
Θέμα δημοσίευσης:
ΑΥΤΟ δεν εχει ξαναγινει στα ιστορικα αγωνα να ακυρωσουν ειδικη επειδη και καλα περιμενουν πολυ κοσμο σοβαρευτειτε...

αν γινει θα γινει επιτοπου επειδη θα βριζουν Φια για τα κατσικια που θα ειναι μεσα στη μεση του δρομου...
volvos - Σαβ 18 Ιούν 2011, 12:45:01
Θέμα δημοσίευσης:
ενα μπραβο και λαμπρο που σημερα παιρνει σκαλπ απο οσο βλεπω οδηγωντας πρωτη φορα στη ζωη του ουσιαστικα τοσο γρηγορο και ανταγωνιστικο αμαξι...ευγε
Πάνος - Σαβ 18 Ιούν 2011, 13:17:49
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραιος ο Σπυρος... Wink
volvos - Σαβ 18 Ιούν 2011, 13:21:51
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.acropolisrally.gr/GR/2011/event-2011/results-2011/

ok to atomo exei afiniasei...6os me oloys mesa ???????????
MEMsound - Σαβ 18 Ιούν 2011, 13:22:59
Θέμα δημοσίευσης:
αυτο ακουγα τωρα στο ραδιοφωνο!
και καλα κάνει!!!

Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
sps - Σαβ 18 Ιούν 2011, 13:28:26
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Έλα ρε μάχιμε Σπύρο!

Τον Λουκά τον είδες; Στο ίδιο σημείο καθόταν, Ρεγγίνι!

Δεν τον ειδα, δεν ηξερα καν οτι ειναι εκει.
Sinanai - Σαβ 18 Ιούν 2011, 13:32:08
Θέμα δημοσίευσης:
Κούλης είναι αριστερά που βλέπει ανάρτηση Φιέστα;
kane - Σαβ 18 Ιούν 2011, 15:06:57
Θέμα δημοσίευσης:
Eιδα χτες Ελάτεια/Ρεγγίνι.

ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ ΚΑΥΛΑ

α και ξέχασα...ΚΑΥΛΑ.

Υ.Γ. βίντεο εντός λεπτών, φωτό εντός ωρών.
plaketokofths - Σαβ 18 Ιούν 2011, 15:23:17
Θέμα δημοσίευσης:
προσβαση 1 θα παω, με ξαδερφο κι εναν ακομα τρελλό. Θα παμε να βρουμε νεα μερος που να βλέπουμε απο ψηλά και θα αραξουμε εκει. Κωστή τα λεμε στο τηλ.
silo - Σαβ 18 Ιούν 2011, 15:27:07
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.173784802682845.44087.100001539783802

ελπιζω να μπορειτε να τις δειτε ολοι,οσοι δεν με εχετε καντε με και add για να τις δειτε σιγουρα...
plaketokofths - Σαβ 18 Ιούν 2011, 15:34:39
Θέμα δημοσίευσης:
ωραίες εικόνες!

Ρεγγινι = water splash ε?

Oλος ο κοσμος εκει! Απο περιεργεια, ενα γιαμπ απο κατι σωλήνες 20μ πιο πίσω το ειδατε? σηκωνοντουσαν εκει?
kane - Σαβ 18 Ιούν 2011, 16:10:48
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.youtube.com/watch?v=o3HiwnLBvqU
http://www.youtube.com/watch?v=PcEKQu-BXA0
http://www.youtube.com/watch?v=QWgunXQIgh0
http://www.youtube.com/watch?v=dwvz6G8xKkI
http://www.youtube.com/watch?v=rKKfX_ZNCng
http://www.youtube.com/watch?v=HrXr0g-26Zw
http://www.youtube.com/watch?v=thuAZXhOORI
http://www.youtube.com/watch?v=cdYsvJ7ZaLw
http://www.youtube.com/watch?v=H1zNDXxM6os
http://www.youtube.com/watch?v=Ge_kyFI82Wo
http://www.youtube.com/watch?v=lOj2nIdghDs
Steve - Σαβ 18 Ιούν 2011, 20:23:04
Θέμα δημοσίευσης:
Τα βίδεα τα τράβηξα εγώ με χορηγία καβάντζας SONY του kane... Τα άσχημα σχόλια για τις λήψεις κάντε τα σε μένα, δε φταίει σε κάτι ο άνθρωπας Laughing

Τα υπόλοιπα στο water splash στο Ρεγγίνι τα τράβηξα με την δική μου SONY οπότε θα περιμένετε λίγο να τα ανεβάσω Laughing
kane - Σαβ 18 Ιούν 2011, 22:49:13
Θέμα δημοσίευσης:
ορθόν, ξέχασα τα copyrights!
Steve - Σαβ 18 Ιούν 2011, 22:58:56
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
€29,40 τα διόδια

720 χλμ από 7λτ/100 = 70λτ βενζίνη

70*1,65 =~ €115


115+29,40 = 144,4 Pale Pale

48 ευρώ το άτομο για 3 άτομα, 36,10 για 4 άτομα...

Ώ ρε πο**τη*...


Ακόμα και motorsport θεατής να θες να είσαι... πάλι ακριβά βγαίνει! Razz Laughing

Steve έγραψε:
78 ευρώ βενζίνη σήμερα με 1,617 το λίτρο... είχα καιρό να την δώ τόσο σηκωμένη... την βελόνα... για το καύσιμο...


Αααααχχχ.... Beer Beer Pale Pale

Διορθώνω και προσαρμόζω με ρεαλιστικά στοιχεία:

78 + 12 = 90 euro βενζίνη

15,20 x 2 = 30,40 euro διόδια

Με 4 άτομα καταφέραμε και κάναμε 710 χλμ., με κατανάλωση 6,4lt/100km 30 euro το άτομο Smile




Σε γενικές γραμμές, από την πρώτη επαφή που είχα με το WRC στην ειδική του ΟΑΚΑ, μπορώ να πώ ότι δεν είχε καμία απολύτως σχέση...

Όπως είπε και ο συνονόματος, ΚΑΥΛΑ με μία λέξη...


Πραγματικά γρήγορη οδήγηση, περισσότερα γούστα και από F1 τελικά, καλή παρέα, αρκετός ήλιος...... Τί να πώ, μακάρι να είχα πάει τα προηγούμενα χρόνια που είχαμε και το 206 να δίνει πόνο, και είχαμε και 20 εργοστασιακά αυτοκίνητα να δίνουν πόνο, είχε και ποικιλία κατασκευαστών....


Εμπειρία ζωής για όποιον δεν έχει πάει πάντως Smile
Steve - Σαβ 18 Ιούν 2011, 23:00:22
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.youtube.com/watch?v=K4mbktVploA


Και ένα πρόχειρο βίδεο από τα της Παρασκευής Very happy
kane - Κυρ 19 Ιούν 2011, 00:04:14
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραίος!

Εμείς εν τέλει πληρώσαμε μόνο μάλγαρα Χ2 και κείνα τα 1εΧ2.

Απο βενζίνη μπόλικα τα πράματα.

Περίπου 120ε, μιας και το Clio III RS ήταν η 1η εκδοση με μακρια 5,6η και ειχαμε περί τα 10λτ/100χλμ με μολις 130χλμ/ωρα +AC (αλλά 4500σαλ).

Μια χαρά κατα τ'αλλα, το αυτοκίνητο ήταν γκαζιάρικο σα μαμα σαξοραλλο,στριφτερο σα...κλιο,άνετο σα μερσεντες και απο φρένα γιούχου.

γα** τα παγια εξοδα του όμως γα**.Αμαξι για ΟΛΕΣ τις δουλειές.
volvos - Κυρ 19 Ιούν 2011, 02:08:16
Θέμα δημοσίευσης:
βραδβυνη αλλο πραμα...
Εμπειρια ζωηςκαλα τα νεα τερατακια αλλα η ατμοσφαιρα ανασταινει
και νεκρους...
Ο ηχος των φαμπια και τα περασματα τους κανανε αισθση ακομα και στη
γυναικα που δε ξερει τι ειναι αυτο το ακροπολις που γινεται στο βουνο και
οχο στην ακροπολη....

Σ εσυνδιασμο με ουζακκα παχης στο γνστοδεξια γιουχου.
Καταραμενι μποιλερ ζεστανε
plaketokofths - Κυρ 19 Ιούν 2011, 02:11:03
Θέμα δημοσίευσης:
Πανο τελικά που πηγατε? Εμείς πήγαμε, τελικά ασφαλτο. Πολεμική ατμοσφαιρα, κοκκινα φρένα κτλ κτλ μαζί με ολο τον εκλεκτό κόσμο που μαζεύεται στα ράλλυ. Μια φωτό από εμένα.


MEMsound - Κυρ 19 Ιούν 2011, 04:23:14
Θέμα δημοσίευσης:
για μια ακομα φορα μυρισαμε αρωματικους υδρογονανθρακες...
αλλη φαση τα WRC... Laughing Laughing Laughing

δυστυχως ειδα λιγο - αλλα οτι πρεπει - στον τερμτισμο του Λουτρακι

την επομενη φορα να παρουμε ποδηλατα
την επομενη φορα να παρουμε ποδηλατα
την επομενη φορα να παρουμε ποδηλατα
την επομενη φορα να παρουμε ποδηλατα
την επομενη φορα να παρουμε ποδηλατα
την επομενη φορα να παρουμε ποδηλατα

το λεω μπας και το θυμηθω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
reselie-206 - Κυρ 19 Ιούν 2011, 05:48:05
Θέμα δημοσίευσης:
Μετα απο μια ολοκληρη νυχτα στα επειγοντα του αττικου αγρυπνος ΑΝ θελει να ερθει και καποιοσ αλλος για παρεα θα παρω αγ.θεοδ. Στην πρωτη στις 9.θα ξεκινησω σε λιγο.αν το δει κανεις εδω ειμαι
Ghost Dog - Κυρ 19 Ιούν 2011, 09:11:47
Θέμα δημοσίευσης:
Χθες ειδαμε 3 ειδικες.....! Cool
Οτι και να πω, θα ειναι απλα πολυ λιγο...... Wink
http://www.woop.gr/woopgallery/31102/wrc-2011-rally-akropolis-day-2
Sinanai - Κυρ 19 Ιούν 2011, 09:43:07
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έτσι είναι όπως τα λες. Άλλη φάση το ράλλυ, και που να είχες δει και παλαιότερες εποχές...

Επίσης περί του βίντεο: Μετράει να είσαι 1.92, μλκ πάνω απ' όλου τραβάς!

Βραδινή χτες γά**σε, όντως... Πυρωμένα φρένα και πυρωμένες εξατμίσεις, και, όπως είπε και θείος Τάκης, το στροφάρισμα και τα σκασίματα στις αλλαγές των S2000 απλά αλλού. Είχαμε κι εμείς μια γυναίκα στην παρέα, που επίσης εντυπωσιάστηκε. Νεξτ τάιμ με καλύτερη οργάνωση και περισσότερη άνεση από χρόνο κτλ.

υ.γ. από ξένους φωτογράφους που άκουγα να συζητάνε δίπλα, από αυτούς τους μουρλούς που ακολουθούν όλο το wrc, έμαθα πως οι 2 καλύτεροι αγώνες στο καλεντάρι είναι ακρόπολις και σουηδία...


Να στείλω τπτ βιογραφικά, να σας φιλοξενίσω του χρόνου; Laughing Laughing Laughing
iceage - Κυρ 19 Ιούν 2011, 10:33:30
Θέμα δημοσίευσης:
Να γράψω και εγώ λίγα πράγματα. Παρακολούθησα το σάββατο και τα δύο περάσματα του Κεφαλαρίου. Γενικώς αγώνες αυτοκινήτου παρακολουθώ κάθε χρόνο από το 1992, όπου και είδα το πρώτο μου Ακρόπολις(δεν έχω χάσει κανένα από τότε ,εκτός από το 2005 που ήμουν φαντάρος). Ένα έχω να πω και τίποτα άλλο.

ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ 2λιτρα WRC ΜΕ ΤΑ 60KG ΡΟΠΗ ΤΩΡΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΑ S1600.

Μέτρια περάσματα και χωρίς δύναμη πλέον τα αυτοκίνητα. Ήταν η πρώτη χρονιά που δεν έφαγα κοτρώνες μιας και δεν μπορούσαν να τις ξεριζώσουν από το έδαφος.
kane - Κυρ 19 Ιούν 2011, 10:37:06
Θέμα δημοσίευσης:
M'αυτη τη βραδυνή τι έγινε ρε παιδιά; γιατί δεν την έχουν συμπεριλάβει στην ανασκοπηση ημέρας;
Μπράβο αλλά και ρίμα για το λεμπ πάντως.Εφόσον σήμερα ξεκινήσει πρωτος, ο αγώνας ειναι του οζιε.
Sinanai - Κυρ 19 Ιούν 2011, 11:12:26
Θέμα δημοσίευσης:
Είναι μουρλό το παλικάρι! Laughing Laughing Laughing

Σταύρο, για το γιατί δεν έχουν συμπεριλάβει νυχτερινή στην ανασκόπηση, ένα έχω να πω: "Έλα ντε!" Rolling eyes

Πάντως γενικά δεν είδαμε κάμερες κτλ... Μήπως δεν καλύφθηκε; Δεν ξέρω καθόλου.

Γιώργη, χωρίς να τα λέω χλιαρά, συν ένα. Wink

Μετά τη 15η ε.δ. Λεμπ προηγείται του Οζιέ κατά 0.1", Χίρβονεν έχει σκαρφαλώσει 3ος και σε διπλάσια απόσταση από πρώτο είναι τέταρτος ο Πέτρος. Πάντως βραδινή και 2 πρώτες σήμερα τις πήρε ο Γιάρι, που πολύ τον πάω και συναγωνίζεται σε γκανετμιά Τάσο-reselie. Laughing
Lef205 - Κυρ 19 Ιούν 2011, 11:51:27
Θέμα δημοσίευσης:
iceage έγραψε:
ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ 2λιτρα WRC ΜΕ ΤΑ 60KG ΡΟΠΗ ΤΩΡΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΑ S1600.


Πολυ δικιο.
αν και νομιζω οτι αυτες οι εποχες περασαν ανεπιστρεπτι, καλα που γυρισε εστω σαν θεσμος το ακροπολις
sps - Κυρ 19 Ιούν 2011, 11:53:30
Θέμα δημοσίευσης:
Η ειδικη ηταν 21.30, η ανασκοπηση επρεπε να ειναι ετοιμη για να σταλει στον υπολοιπο κοσμο.

Οσο για τα wrc θα τα προτιμουσα και εγω 2λιτρα αλλα με τη μεταδοση και αναρτηση των σημερινων 1,6 wrc!
silo - Κυρ 19 Ιούν 2011, 12:00:45
Θέμα δημοσίευσης:
την αλλη φορα και ποδηλατα θελει Σταυρο...Μπορω να πω οτι ηταν πιο εντυπωσιακο απο DTM,Porsche Cup και Formula 3,αλλα λειπουν τα impreza τα peugeot και τα evo!!!!Εχει αρκετους καλους οδηγους απλα λειπουν τα αμαξια!
Jean - Κυρ 19 Ιούν 2011, 12:40:37
Θέμα δημοσίευσης:
iceage έγραψε:
Να γράψω και εγώ λίγα πράγματα. Παρακολούθησα το σάββατο και τα δύο περάσματα του Κεφαλαρίου. Γενικώς αγώνες αυτοκινήτου παρακολουθώ κάθε χρόνο από το 1992, όπου και είδα το πρώτο μου Ακρόπολις(δεν έχω χάσει κανένα από τότε ,εκτός από το 2005 που ήμουν φαντάρος). Ένα έχω να πω και τίποτα άλλο.

ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ 2λιτρα WRC ΜΕ ΤΑ 60KG ΡΟΠΗ ΤΩΡΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΑ S1600.

Μέτρια περάσματα και χωρίς δύναμη πλέον τα αυτοκίνητα. Ήταν η πρώτη χρονιά που δεν έφαγα κοτρώνες μιας και δεν μπορούσαν να τις ξεριζώσουν από το έδαφος.


Στο είπα στο τηλέφωνο Razz
Sinanai - Κυρ 19 Ιούν 2011, 14:26:33
Θέμα δημοσίευσης:
Πολύ εντυπωσιακή η live μετάδοση του Power Stage.

Νίκη Οζιέ, και για να δούμε τη συνέχεια... Λογικά Φινλανδία Γιάρι και Μίκο θα αντεπιτεθούν, και γενικά το πρωτάθλημα δείχνει ενδιαφέρον.

Άντε και στο επόμενο![/list]
ironman02 - Κυρ 19 Ιούν 2011, 14:36:04
Θέμα δημοσίευσης:
Μερικά βιντεάκια που τράβηξα από το κινητό χθές το βραδύ στην ειδική 13 - Νέα Πολιτεία. Ωραία εμπειρία..! Very happy Δε φαίνονται και τέλεια αλλά έτσι για μια ιδέα..

http://www.youtube.com/watch?v=aDx2_lo6V9E
http://www.youtube.com/watch?v=t2EV4BooeYo
http://www.youtube.com/watch?v=S7OVF8XO2IU
http://www.youtube.com/watch?v=GeKR6RipsDM
http://www.youtube.com/watch?v=DtDHFtTvDrg
recife_rallye - Κυρ 19 Ιούν 2011, 15:27:44
Θέμα δημοσίευσης:
Πραγματικα πολυ ξεχωριστη εμπειρια!
Θα ηθελα ομως πολυ να ημουν παρων στη νυχτερινη...μπολικο θεαμα και γρηγοροτερα περασματα απο το χωμα θαρρω!

Απ οτι μου λενε καποιοι μεγαλυτερης ηλικιας,το ακροπολις γινοταν παλαιοτερα και σε ειδικες στη βορεια ελλαδα..μακαρι να επεστρεφαν παλι Rolling eyes
Sinanai - Κυρ 19 Ιούν 2011, 16:53:13
Θέμα δημοσίευσης:
Αλώνιζε όλη την Ελλάδα παλαιότερα, Λευτέρη... Wink

Αλλά από τη στιγμή που έγινε "τηλεοπτικό σπορ" και ειδικά στις παρούσες συνθήκες, η επαναδιασπορά του σε ε.δ. ανά την επικράτεια είναι πραγματικά απίθανη. Πάλι καλά, δλδ, που γίνονται και οι 2-3 ε.δ. εκτός Κορινθίας... Sad

Πραγματικά, αν και από τους μικρούς "θαμώνες" του Ακρόπολις, αισθάνομαι πολύ τυχερός που πρόλαβα να κυνηγώ ε.δ. στη Φθιώτιδα... Rolling eyes

Edit: Και, από το site του Αγώνα, μερικές φωτό για να καταλάβετε περί τίνος επρόκειτο:






kane - Κυρ 19 Ιούν 2011, 21:09:31
Θέμα δημοσίευσης:
Aν θέλτε να δημιουργήσουμε νέο τοπικ για να ποστάρουμε όλοι το υλικό μας εκεί...

Εγώ πάντως το βάζω εδώ,ώς είθισται

Ορίστε λοιπόν και το Αλμπουμάκι στο photobucket για όποιον έχει όρεξη να τις δεί όλες.


1η φορά μάλωνα σε αγώνα για το ποιός θα πρωτοκάτσει που με τη φωτογραφική,όπως φαίνεται σε πολλές φωτό στο κλασσικό water splash στο ρεγκίνι.



μερικές ενδεικτικά:





Να ευχαριστήσω το φίλο μπάμπη για την ευγενική χορηγία του 70-200 2.8L φακού του σε τέτοιες αντίξοες συνθήκες.
Μπάμπη να ξέρεις πως τον 24-70 θα τον ειχα σκορπίσει σίγουρα,μιας και θα καθομουν δίπλα στα αγωνιστικά...
volvos - Κυρ 19 Ιούν 2011, 21:09:45
Θέμα δημοσίευσης:
δε θα συμφωνησω για τα διλιτρα. ειναι νωρις ακομα
τα μοτερ τελειως αδουλευτα με κυριο στοχο την αξιοπιστια και οι περιορισμοι στη λογικη των διλιτρων.

με καταλληλες ελευθεριες σε στομια τουρμπο μπορουμε να δουμε μοτερ ξυραφια ψηλα που θα προσομοιωνουν περισσοτερο τη λειτουργια ατμοσφαιρας που ειναι και το ζητουμενο...

οτι και να λεμε το περασμα των φαμπια και ολων των μικρων ατμοσφαιρικων ηταν απο αλλο πλανητη.
οταν ακους ανθρωπο διπλα σου που δεν εχει ξαναδει αγωνα ποτε στη ζωη του να σε ρωταει τι ειναι τουτο το πραμα γιατι κανει τετοι ηχο και τι ωραια που παει με τερμα γκαζι μεχρι τερμα εκει που τα τουρμπο ειχαν κανει 2 πατα ασε
εεε χεστε με ολοι με τα τουρμπο


pughell δωσε πονο Laughing
volvos - Κυρ 19 Ιούν 2011, 21:13:34
Θέμα δημοσίευσης:
για μενα το ζητουμενο αυτου του αγωνα ειναι αλλο...

με δεδομενη τη κριση και τη συνολικη καταρευση της ελλαδας
το οτι ο βωβος και το τιμ του καταφεραν να διοργανωσουν ενα ραλλι ανταξιο του παρελθοντος που ολοι λεγανε οτι ειναι στα τοπ 2-3 ραλλι της χρονιας κρατωντας το πηχη ψηλα και δινοντας τα απαραιτητα δικαιολογητικα για να κρατησουν και του χρονου στο καλενταρι ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΡΕΖΟΥΜΕ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ......

αλλιως κυριοι θα μετραγαμε αλλα 2-3 χρονια για ποτε θα γινει αγωνας παλι Wink

οποτε να πουμε ενα μεγαλο ευχαριστω στη Ελπα και τα λαμογια της που κανανε στην ακρη και σωθηκε αυτος ο σημαντικος για τη χωρα μας αγωνας...
Steve - Κυρ 19 Ιούν 2011, 21:27:25
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Steve έτσι είναι όπως τα λες. Άλλη φάση το ράλλυ, και που να είχες δει και παλαιότερες εποχές...

Επίσης περί του βίντεο: Μετράει να είσαι 1.92, μλκ πάνω απ' όλου τραβάς!
Xαχαχαχαχ, τεντώνω και τα χέρια και πάω στο 2.42 Laughing

Sinanai έγραψε:
το στροφάρισμα και τα σκασίματα στις αλλαγές των S2000 απλά αλλού.
To anti-lag των mini είναι απλά αλλού Razz


Μ*νθε τα ποδήλατα τα σκέφτηκα και εγώ ρε φίλε... Shocked
kane - Κυρ 19 Ιούν 2011, 21:37:14
Θέμα δημοσίευσης:
Eχω να δηλώσω πως ο οζιέ είναι μεγάλο μπασταρδάκι.

Η θα πας για να κερδίζεις μουνάκι ή οχι.Εκοψε ο τσόγλανος για να εκκινήσει 2ος με καθαρότερο δρόμο.
Αλλά έρχεται η ασφαλτος, θα φάει το ξύλο του.
Steve - Δευ 20 Ιούν 2011, 07:37:05
Θέμα δημοσίευσης:
Άσε ρε τον βλακάκο...

Έτρεχε ο Loeb 1ος και ξεμπάζωνε και παρ' όλα αυτά, αντί ο Ogier να είναι μπροστά με διαφορά κανα λεπτό, ο Loeb έδειξε πόσο τάπα πάει και τον άφησε να χαρεί 10 δευτερόλεπτα μόνο Cool


Κατά κάποιον τρόπο, τα έκανε τα κλαρίνα του Very happy
MTerry - Δευ 20 Ιούν 2011, 08:04:05
Θέμα δημοσίευσης:
recife_rallye έγραψε:
Απ οτι μου λενε καποιοι μεγαλυτερης ηλικιας,το ακροπολις γινοταν παλαιοτερα και σε ειδικες στη βορεια ελλαδα..
μακαρι να επεστρεφαν παλι Rolling eyes
Εγώ είχα πάει Μετέωρα το 1983-84 . . . για πιο βόρεια δεν θυμάμαι Smile
Sinanai - Δευ 20 Ιούν 2011, 08:31:18
Θέμα δημοσίευσης:
Και 'γω τσαντίστηκα πολύ με τον Οζιέ. Μάλιστα χάζευα 2-3 βιντεάκια που τράβηξα και σε ένα φωνάζω "ΓΚΕΕΕΕΕΫ" και είναι ο Οζιέ, που περνά σχεδόν σβηστός... ΕΛΕΟΣ!

Περί λεγομένων, Τάκη, S2000 FTW, και, όπως είπα, και οι ξένοι μουλοί που ακολουθούν όλο το WRC έλεγαν Σουηδίας και Ακρόπολις! Wink
BTS - Δευ 20 Ιούν 2011, 09:15:00
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
με καταλληλες ελευθεριες σε στομια τουρμπο μπορουμε να δουμε μοτερ ξυραφια ψηλα που θα προσομοιωνουν περισσοτερο τη λειτουργια ατμοσφαιρας που ειναι και το ζητουμενο...


Έχουνε ήδη μεγαλύτερα στόμια και ελευθερίες σε σχέση με τα δίλιτρα τούρμπο του παρελθόντος. Για αυτό και πάνε και ακούγονται.

Σίγουρα όμως, τα S2000 μας πόρωσαν πιο πολύ και ας είναι πιο αδύναμα!!! Wink
Steve - Δευ 20 Ιούν 2011, 09:16:13
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Ακρόπολις! Wink
Ακρόπολjjjjις! Wink
reselie-206 - Δευ 20 Ιούν 2011, 09:22:47
Θέμα δημοσίευσης:
Μερικές απο εμένα απο τα 5-6 αμάξια που πρόλαβα να δώ όλα και όλα... Evil (έπρεπε να ξαναπάω στο νοσοκομείο)

Αγιοι θεόδωροι 2

Mitsubishi Evo x
Fiat Abarth Grande Punto s2000
Skoda Fabia s2000
Skoda Fabia s2000
Ford Fiesta s2000

http://www.flickr.com/photos/mantasos/sets/72157627003233356/
BTS - Δευ 20 Ιούν 2011, 09:28:13
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Και 'γω τσαντίστηκα πολύ με τον Οζιέ. Μάλιστα χάζευα 2-3 βιντεάκια που τράβηξα και σε ένα φωνάζω "ΓΚΕΕΕΕΕΫ" και είναι ο Οζιέ, που περνά σχεδόν σβηστός... ΕΛΕΟΣ!



Στο αγωνιστικό κομμάτι, ο Οζιέ αποδεικνύεται μεγάλη κουφαλίτσα, όπως και η ομάδα που "αδειάζει" σιγά σιγά τον Λεμπ, τον άνθρωπο που την ανέβασε.

Στον αντίποδα, Σόλμπεργκ και Λάτβαλα, συγκέντρωσαν το μεγαλύτερο χειροκρότημα.

Κύριοι, θεαματικοί και μακριά από στρατηγικές και κολπάκια!
Sinanai - Δευ 20 Ιούν 2011, 09:48:14
Θέμα δημοσίευσης:
Στεναχωρέθηκα με Σόλμπεργκ, γιατί για μια ακόμα φορά δεν είχε σταθερότητα στην απόδοσή του. Ενώ τον πάω σαν οδηγό μου τη σπάει αυτό το πράγμα.

Λάτβαλα, από την άλλη, έχω αποφασίσει ότι είναι ο τοπ για μένα αυτή τη στιγμή.
Steve - Δευ 20 Ιούν 2011, 10:02:08
Θέμα δημοσίευσης:
Ευτυχώς που έχουν αποχωρήσει οι χεράδες και αναδείχθηκε ο Solberg γιατί εδώ και 5 χρόνια... Rolling eyes
sps - Δευ 20 Ιούν 2011, 14:16:49
Θέμα δημοσίευσης:
Καλα πλακα κανετε?
Μαγκια του Οζιε που κανει κολπα στρατηγικης.
δηλαδη ο Λεμπ τοσα χρονια αυτα δεν εκανε?
Απλα τσαντιστηκε ο κοντος γιατι η Σιτροεν δεν τον εχει Νο 1 ωστε να υπακουει στις εντολες της ομαδας ο Νο2, δλδ ο Οζιερ.Δηλαδη ο Οζιε δεν ειναι πλεον το τσιρακι του Λεμπ, οπως ηταν εως τωρα ο ΣορντοΕδω που τα λεμε μαγκια της σιτροεν που δεν δινει εντολες και τους αφηνει να σφαχτουν και αυτο ενεχει 2 πραγματα.
1)Μπορει σε καποιο αγωνα αυτο να της κοστισει βαθμους σαν ομαδα
2)Δειχνει οτι υπολογιζει μελλοντικα τον οζιε σαν πρωτο οδηγο της.
BTS - Δευ 20 Ιούν 2011, 14:51:45
Θέμα δημοσίευσης:
sps έγραψε:
Καλα πλακα κανετε?
Μαγκια του Οζιε που κανει κολπα στρατηγικης.
δηλαδη ο Λεμπ τοσα χρονια αυτα δεν εκανε?
Απλα τσαντιστηκε ο κοντος γιατι η Σιτροεν δεν τον εχει Νο 1 ωστε να υπακουει στις εντολες της ομαδας ο Νο2, δλδ ο Οζιερ.Δηλαδη ο Οζιε δεν ειναι πλεον το τσιρακι του Λεμπ, οπως ηταν εως τωρα ο ΣορντοΕδω που τα λεμε μαγκια της σιτροεν που δεν δινει εντολες και τους αφηνει να σφαχτουν και αυτο ενεχει 2 πραγματα.
1)Μπορει σε καποιο αγωνα αυτο να της κοστισει βαθμους σαν ομαδα
2)Δειχνει οτι υπολογιζει μελλοντικα τον οζιε σαν πρωτο οδηγο της.


Σπύρο προσωπικά δεν τον πάω τον κοντό, αλλά οφείλω να ομολογήσω ότι έχει κερδίσει και αγώνες από μπροστά.

Δεν παύει να είναι ξενερωτικό το γεγονός ότι η νίκη κρίνεται σε μεγάλο βαθμό από το ποιος ξεκινάει 2ος, 3ος κλπ στη σειρά εκκίνησης.

Του χρόνου θα πρέπει να σκεφτούν την αντίστροφη σειρά εκκίνησης για τους 1ους 15.
volvos - Δευ 20 Ιούν 2011, 16:02:34
Θέμα δημοσίευσης:
oti kai να λετε οτι και να γραφουμε ο λεμπ ειναι ενας απο τους πιο αντιπαθεις οδηγους ραλλι απο τους "μεγαλους"
μη τα ξεχναμε αυτα επειδη τον τρωμε χρονια στη μαπα και τον συνηθισαμε...

τα ιδια λεγαμε για το σουμαχερ και τωρα του κανουν πλακα τα τσικο
SERSEGI - Δευ 20 Ιούν 2011, 17:16:08
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
oti kai να λετε οτι και να γραφουμε ο λεμπ ειναι ενας απο τους πιο αντιπαθεις οδηγους ραλλι απο τους "μεγαλους"
μη τα ξεχναμε αυτα επειδη τον τρωμε χρονια στη μαπα και τον συνηθισαμε...

τα ιδια λεγαμε για το σουμαχερ και τωρα του κανουν πλακα τα τσικο


πανο δεν του κανουν πλακα τα τσικο αλλα τα μονοθεσια τους...
Road_Runner - Δευ 20 Ιούν 2011, 19:32:32
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
To anti-lag των mini είναι απλά αλλού Razz




Ειναι αλλού γιατι ακουγοταν ολη την ωρα λογω του οτι πηγαιναν μισο γκαζι..

btw το μοτερ τους ειναι "impreza"
Road_Runner - Δευ 20 Ιούν 2011, 19:35:45
Θέμα δημοσίευσης:
BTS έγραψε:


Στο αγωνιστικό κομμάτι, ο Οζιέ αποδεικνύεται μεγάλη κουφαλίτσα, όπως και η ομάδα που "αδειάζει" σιγά σιγά τον Λεμπ, τον άνθρωπο που την ανέβασε.

Στον αντίποδα, Σόλμπεργκ και Λάτβαλα, συγκέντρωσαν το μεγαλύτερο χειροκρότημα.

Κύριοι, θεαματικοί και μακριά από στρατηγικές και κολπάκια!


Πετρο δεν νομιζω οτι τον κανουν ακρη, απλα επειδη ειναι η σιτροεν και θελει το 100% πηρε εναν πιτσιρικα και θελει τα μεγιστα και απο αυτον. Το συμφερον της κοιταει..

Ο Σολμπεργκ παντα ηταν το αγαπημενο παιδι των ελληνων μετα τον colin..
Παμε ρε πετρηηηηηηηηηηηηηηη
Road_Runner - Δευ 20 Ιούν 2011, 19:36:08
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
Eχω να δηλώσω πως ο οζιέ είναι μεγάλο μπασταρδάκι.

Η θα πας για να κερδίζεις μουνάκι ή οχι.Εκοψε ο τσόγλανος για να εκκινήσει 2ος με καθαρότερο δρόμο.
Αλλά έρχεται η ασφαλτος, θα φάει το ξύλο του.


Ειναι το μαλακισμενο...

Επίσης σιγα τον καθαροτερο δρομο, δεν εκανε αυτο την διαφορα.. Αλλα το γεγονος και μονο του οτι το εκανε τον καθιστα παλιας.....γιο
kane - Δευ 20 Ιούν 2011, 21:01:46
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
kane έγραψε:
Eχω να δηλώσω πως ο οζιέ είναι μεγάλο μπασταρδάκι.

Η θα πας για να κερδίζεις μουνάκι ή οχι.Εκοψε ο τσόγλανος για να εκκινήσει 2ος με καθαρότερο δρόμο.
Αλλά έρχεται η ασφαλτος, θα φάει το ξύλο του.


Ειναι το μαλακισμενο...

Επίσης σιγα τον καθαροτερο δρομο, δεν εκανε αυτο την διαφορα.. Αλλα το γεγονος και μονο του οτι το εκανε τον καθιστα παλιας.....γιο


ναι καλά.Οπως δε το κανε στη 1η μερα που ο σολμπεργκ τα βρήκε ολα καθαρά και τους εριξε ολους 1 λεπτο... Rolling eyes Καλώς ή κακώς παιζει ρόλο η εκκινηση,ακόμη και για μιά θεση.
Steve - Τρι 21 Ιούν 2011, 08:01:19
Θέμα δημοσίευσης:
Όσο και να τον αντιπαθούμε τον Loeb, είναι χεράς.-

Δεν είναι δυνατόν να βγαίνεις στο Acropolis να καθαρίζεις όλες τις πίστες και να έχεις μόνο 10 sec διαφορά, και αυτά μόνο από τον teammate σου. Απλά άλλο επίπεδο οδήγησης!

Ήταν αυτός και ο αδερφός του Solberg (με το κίτρινο) οι μόνοι 2 οι οποίοι πετούσαν πέτρες στο πέρασμα τους (στο σημείο που κάτσαμε). Οι λοιποί, κυρίες.
Sinanai - Τρι 21 Ιούν 2011, 08:22:45
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
[...] Ήταν αυτός και ο αδερφός του Solberg* (με το κίτρινο) οι μόνοι 2 οι οποίοι πετούσαν πέτρες στο πέρασμα τους (στο σημείο που κάτσαμε). Οι λοιποί, κυρίες.


Α τους αλήτες... Καλά, τα ΜΑΤ κάθονταν; Laughing Laughing Laughing

*Henning. Wink
BTS - Τρι 21 Ιούν 2011, 09:16:48
Θέμα δημοσίευσης:
Ένας ενδιαφέρων απολογισμός του αγώνα

http://www.autoblogger.gr/blog/?p=593
Steve - Τρι 21 Ιούν 2011, 12:43:27
Θέμα δημοσίευσης:
Και η επίσημη ανασκόπηση του αγώνα (κλαψομ**νιασμα θα το έλεγα εγώ και προσπάθεια μπαλώματος του μπάχαλου)

http://www.wrc.com/news/features/the-wrccom-review-acropolis-rally/?fid=14930

Τί μπορεί να γίνει αμα οδηγείς νύχτα...

http://www.wrc.com/video/browse-all/greece-2011-patterson-gets-lost-in-the-dark/?vid=2194&pg=1&srch_season=&srch_rallyid=&srch_teamid=-1&srch_driverid=-1

Και οι επίσημες δηλώσεις Loeb...

http://www.wrc.com/news/loeb-reveals-acropolis-frustration/?fid=14929
kane - Τρι 21 Ιούν 2011, 14:39:47
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε το συνοδηγούλη, "Δε ξερω που είμαστε!!!" Συμβαίνουν και στους καλύτερους,αν και σε αυτο το επίπεδο οι νυχτερινές είναι αλλού για αλλού.

Οσο για το λεμπ...Υπομονή.Αλλο ένα δυο χώμα και ξεκινά η άσφαλτος.
Εκεί θα κλάψουν μάνες.
Θα παρει κι αυτον το τίτλο,θα σπάσει ολα τα ρεκορ και ελπιζω του χρόνου να πάει στη φορντ.
Πισω εχει η αχλάδα την ουρά.
Δε φταίει ο οζιε,αλλά η σιτροέν η ίδια.Δε φτάνει που την έβγαλε απ'την αφάνεια ο λεμπ, τον αδειάζει τώρα ουσιαστικά σιγά σιγά.
thodwrhs - Τρι 21 Ιούν 2011, 14:55:25
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.youtube.com/watch?v=uvBBDe-SnSg&feature=feedbul

μου ηρθε στα προτεινομενα μολις :Ρ
Atmovat - Τρι 21 Ιούν 2011, 15:43:19
Θέμα δημοσίευσης:

Kama_Supra - Τρι 21 Ιούν 2011, 16:54:39
Θέμα δημοσίευσης:
και η εξοδος του Ραικόνεν στο ελευθεροχώρι ήταν απίστευτη...

http://www.youtube.com/watch?v=cc6gsGIp_lM

Όσο για τον Οζιέ να πω κατι?Μην Ξεχνάμε ότι και ο Λεμπ όταν πρωτοξεκίνησε τα ίδια κολπάκια δεν έκανε?Είναι απίστευτος σαν οδηγός αλλά δυστυχώς νομίζω πως η Citroen κοιτάει το μέλλον και αυτό είναι ο Οζιέ που είναι μικρότερος...
volvos - Τρι 21 Ιούν 2011, 22:48:40
Θέμα δημοσίευσης:
τι λετε ρε παιδια πατε καλα?\
ξεχνατε πως πεταξε εξω ο λεμπ το μακρει και μποικοταριζε οποιοδηποτε ηθελε να παρει η ομαδα?????????
και μη ξεχνατε οτι ενα μεγαλο μερος του θρυλλου του το οφειλει στι σιτροεν και την αμαξαρα που του ειχαν και ετρεχε η οποια βασιζοταν σε μια επισης αμαξαρα το 206 οταν οι ανταγωνιστες ειτε αργοπεθαιναν (μιτσου) ειτε ηταν σε πληρη συγχηση και ασχετοσυνη (φορντ)

οποτε ας παρει το μπιμπερο του και μη μας τα πριζει . . .
αλλωστε στο κατω κατω της γραφης ας ρωταγε τι γινεται πισω του. δε νομιζω να ειχε δωσει οδηγιες να του πουν τι κανει ο οζιερ και να μη του το ειπαν...........

θεωρω οτι η σιτροεν εχει κουραστει και κυριως εχει ματωσει απο τα λεφτα που του σκαει και φετος θα ειναι η τελευταια του χρονια
μακαρι να εχει λιγο παραπανω μυαλο απο αλλους και να φυγει τωρα στο υπερπικ της καριερας του
Atmovat - Τρι 21 Ιούν 2011, 23:00:11
Θέμα δημοσίευσης:
Εδώ άκουσα ότι στο τέλος της πρώτης μέρας είπαν του Peter να "κόψει" αλλιώς τέρμα τα ανταλλακτικά και τα αυτοκίνητα...
Steve - Τετ 22 Ιούν 2011, 07:42:30
Θέμα δημοσίευσης:
Atmovat έγραψε:
Εδώ άκουσα
Πού το άκουσες;
kane - Τετ 22 Ιούν 2011, 08:24:31
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
αλλωστε στο κατω κατω της γραφης ας ρωταγε τι γινεται πισω του. δε νομιζω να ειχε δωσει οδηγιες να του πουν τι κανει ο οζιερ και να μη του το ειπαν...


ετσι ακριβώς έγινε.Δε του στείλαν τα σπλιτ times του οζιέ.
Atmovat - Τετ 22 Ιούν 2011, 12:46:41
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Atmovat έγραψε:
Εδώ άκουσα
Πού το άκουσες;


Από ραδιοφωνικό σταθμό της Αθήνας.
Όχι από αυτόν που μετέδιδε τον αγώνα ζωντανά.
Steve - Τετ 22 Ιούν 2011, 13:03:50
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
ετσι ακριβώς έγινε.Δε του στείλαν τα σπλιτ times του οζιέ.
Εσύ νομίζεις το τάκη θα κάτσει να διαβάσει τι έγινε;
volvos - Τετ 22 Ιούν 2011, 13:27:32
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
kane έγραψε:
ετσι ακριβώς έγινε.Δε του στείλαν τα σπλιτ times του οζιέ.
Εσύ νομίζεις το τάκη θα κάτσει να διαβάσει τι έγινε;


οτι και να γινε ο λεμπ ειναι μουνοπανο και απο τους αντιπαθεστερους οδηγους ραλλυ
χαιρομαι αφανταστα που τον πληρωνουν με το ιδιο νομισμα μετα απο καποια χρονια.
kane - Τετ 22 Ιούν 2011, 13:50:07
Θέμα δημοσίευσης:
νομιζω πως παραείναι οδηγάρα για να πληρωθεί με το ιδιο νομισμα.

Θα παει στο φορντ του χρόνου και τελείωσε το πράγμα.
Atmovat - Τετ 22 Ιούν 2011, 15:25:41
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
Steve έγραψε:
kane έγραψε:
ετσι ακριβώς έγινε.Δε του στείλαν τα σπλιτ times του οζιέ.
Εσύ νομίζεις το τάκη θα κάτσει να διαβάσει τι έγινε;


οτι και να γινε ο λεμπ ειναι μουνοπανο και απο τους αντιπαθεστερους οδηγους ραλλυ
χαιρομαι αφανταστα που τον πληρωνουν με το ιδιο νομισμα μετα απο καποια χρονια.

+1

Λειτουργεί καθαρά σαν ρομποτ,δεν έχει συναισθήματα.
Δεν θυμάμαι πότε τον είδα τελευταία φορά να γελάσει
Steve - Τετ 22 Ιούν 2011, 18:59:52
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
νομιζω πως παραείναι οδηγάρα για να πληρωθεί με το ιδιο νομισμα.

Θα παει στο φορντ του χρόνου και τελείωσε το πράγμα.
Αφού είναι χεράς, πως να το κάνουμε Cool
thodwrhs - Τετ 22 Ιούν 2011, 22:08:10
Θέμα δημοσίευσης:
διαβασα το ποστ σας περι 2λιτρων ακουσα και λιγο χθες ειδα και συγκρινα χρονους με τα 1.6

το μονο καλο που βρισκω στα 1600αρια ειναι δυο...
ηχος μακραν καλυτερος λογο πιεσμενων μοτερ καιλογο μικροτερων διαστασεων πλασαρονται πιο ευκολα η κανω λαθος?

εκτος αν θελουν διλιτρα σονυ και καλα μονο group B....
ονειρα απατηλα φανταστειτε στο σασι του φιεστα 400 αλογακια η 500
και μην με πειτε υπερβολικο το 205 ηταν το μισο απο αυτα και με τετοια υποδυναμη......
BTS - Πεμ 23 Ιούν 2011, 09:00:32
Θέμα δημοσίευσης:
Η σύγκριση χρόνων με τα περσινά δίλιτρα WRC δεν είναι πολύ αξιόπιστη γιατί οι συνθήκες στους χωματόδρομους είναι πολύ μεταβαλλόμενες, ανάλογα με τις βροχές, φθορά από τη χρήση κλπ.

Γενικά οι οδηγοί λένε ότι τα φετινά 1.6 είναι πιο γρήγορα.

Σίγουρα πάντως τα 1.6 ακούγονται καλύτερα γιατί είναι πιο πιεσμένα και πολύστροφα. Άλλες διαφορές είναι ότι τα 1.6 είναι πιο φαρδιά, δεν έχουν ενεργά διαφορικά και αν δεν κάνω λάθος είναι ελαφρύτερα.
kane - Πεμ 23 Ιούν 2011, 10:11:59
Θέμα δημοσίευσης:
Atmovat έγραψε:
volvos έγραψε:
Steve έγραψε:
kane έγραψε:
ετσι ακριβώς έγινε.Δε του στείλαν τα σπλιτ times του οζιέ.
Εσύ νομίζεις το τάκη θα κάτσει να διαβάσει τι έγινε;


οτι και να γινε ο λεμπ ειναι μουνοπανο και απο τους αντιπαθεστερους οδηγους ραλλυ
χαιρομαι αφανταστα που τον πληρωνουν με το ιδιο νομισμα μετα απο καποια χρονια.

+1

Λειτουργεί καθαρά σαν ρομποτ,δεν έχει συναισθήματα.
Δεν θυμάμαι πότε τον είδα τελευταία φορά να γελάσει


υπερβολές Laughing Laughing Laughing
sps - Παρ 24 Ιούν 2011, 18:28:29
Θέμα δημοσίευσης:
BTS έγραψε:
Η σύγκριση χρόνων με τα περσινά δίλιτρα WRC δεν είναι πολύ αξιόπιστη γιατί οι συνθήκες στους χωματόδρομους είναι πολύ μεταβαλλόμενες, ανάλογα με τις βροχές, φθορά από τη χρήση κλπ.

Γενικά οι οδηγοί λένε ότι τα φετινά 1.6 είναι πιο γρήγορα.

Σίγουρα πάντως τα 1.6 ακούγονται καλύτερα γιατί είναι πιο πιεσμένα και πολύστροφα. Άλλες διαφορές είναι ότι τα 1.6 είναι πιο φαρδιά, δεν έχουν ενεργά διαφορικά και αν δεν κάνω λάθος είναι ελαφρύτερα.

Kαι εχουν και πολυ καλυτερα λαστιχα!
Road_Runner - Σαβ 25 Ιούν 2011, 23:19:22
Θέμα δημοσίευσης:
Atmovat έγραψε:
Εδώ άκουσα ότι στο τέλος της πρώτης μέρας είπαν του Peter να "κόψει" αλλιώς τέρμα τα ανταλλακτικά και τα αυτοκίνητα...

Αυτο το άκουσα και εγώ και γενικά ακουγόταν πολύ σαν σενάριο την δεύτερη μέρα.
Και αν το σκεφτείτε δεν είναι απίθανο να ισχύει. Αν κέρδιζε ο σολμπεργκ με μη εργοστασιακό σιτροεν θα ξεφτίλιζε την ομάδα και τους 2 οδηγούς της. Μετά από αυτό ο Πετρής θα πλήρωνε χρυσά τα ανταλλακτικά και ότι άλλο χρειαζόταν σε κάποιον αγώνα...
Απλά να δείτε ότι του χρόνου θα είναι εργοστασιακός οδηγός.....
Road_Runner - Σαβ 25 Ιούν 2011, 23:20:47
Θέμα δημοσίευσης:
thodwrhs έγραψε:
καιλογο μικροτερων διαστασεων πλασαρονται πιο ευκολα η κανω λαθος?


δεν είναι λόγω διαστάσεων αλλά λόγω έλειψης ενεργών διαφορικών
Road_Runner - Σαβ 25 Ιούν 2011, 23:22:50
Θέμα δημοσίευσης:
sps έγραψε:
BTS έγραψε:
Η σύγκριση χρόνων με τα περσινά δίλιτρα WRC δεν είναι πολύ αξιόπιστη γιατί οι συνθήκες στους χωματόδρομους είναι πολύ μεταβαλλόμενες, ανάλογα με τις βροχές, φθορά από τη χρήση κλπ.

Γενικά οι οδηγοί λένε ότι τα φετινά 1.6 είναι πιο γρήγορα.

Σίγουρα πάντως τα 1.6 ακούγονται καλύτερα γιατί είναι πιο πιεσμένα και πολύστροφα. Άλλες διαφορές είναι ότι τα 1.6 είναι πιο φαρδιά, δεν έχουν ενεργά διαφορικά και αν δεν κάνω λάθος είναι ελαφρύτερα.

Kαι εχουν και πολυ καλυτερα λαστιχα!


Γενικά ακούγεται και σε εκπομπές και σε κείμενα από το εξωτερικό που έχω διαβάσει ότι είναι πιο γρήγορα τα φετινα αυτοκίνητα. Και κυρίως λόγω μεγέθους λένε πολλοί. Θα δείξει η άσφαλτος...
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr