PSClub - Hellas

Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις - progress blogs

stratos gti - Τετ 01 Δεκ 2010, 01:27:56
Θέμα δημοσίευσης: progress blogs
ειμαι μελος στο 106owners.co.uk νομιζω και μερικα παιδια απο δω ειναι...γιατι δε φτιαχνουμε και σ αυτο το φορουμ ενα progress blog...πιστευω θα χε αρκετο ενδιαφερον
Road_Runner - Τετ 01 Δεκ 2010, 10:53:25
Θέμα δημοσίευσης:
θες να το αναλαβεις???
MEMsound - Τετ 01 Δεκ 2010, 11:17:20
Θέμα δημοσίευσης:
τι ειναι αυτο?
SnakeMJK - Τετ 01 Δεκ 2010, 11:23:28
Θέμα δημοσίευσης:
νομίζω ότι εννοεί, ξεχωριστή κατηγορία στο φόρουμ όπου θα μπαίνει κάποιος, θα ξεκινάει ένα τόπικ για το αμάξι του, κ με το πέρασμα του χρόνου θα γράφει αναλυτικά τι αλλαγές έχει κάνει σε αυτό κ τι αποτελέσματα βλέπει... σαν ημερολόγιο, αλλά για μοντίφες.
δεν χρειάζεται να το αναλάβει κάποιος Razz
Ghost Dog - Τετ 01 Δεκ 2010, 12:20:18
Θέμα δημοσίευσης:
Eτσι ειναι και το Γαλλικο το φορουμ που ειμαι και ειναι καλη φαση...! Wink
Το ειχα προτεινει και'γω παλιοτερα, αλλα καπου ξεχαστηκε.... Rolling eyes
sotos 106xs - Τετ 01 Δεκ 2010, 22:57:22
Θέμα δημοσίευσης:
Το 106owners.co.uk είναι αρκετά οργανωμένο και πιστεύω ότι η πρόταση του Στράτου για την δημιουργία ανάλογου progress blog στο forum είναι πολύ καλή.
Όπως είπε και ο Ζήσης δεν χρειάζεται να το αναλάβει κάποιος γιατί θα¨προχωράει¨μόνο του πιστεύω.Απλά θα χρειαστεί να γίνει η ενεργοποίηση του ανάλογου topic.
Όμως επειδή θα χρειαστεί να μπένουνε φωτογραφίες συνέχεια σε κάθε progress blog,δεν ξέρω κατά πόσο θα ¨βαρύνει¨το forum...

Υ.Γ.
Μάνθο μπές εδώ http://www.106owners.co.uk/forums/forumdisplay.php?32-Progress-Blogs
MEMsound - Πεμ 02 Δεκ 2010, 01:50:45
Θέμα δημοσίευσης:
οκ κατάλαβα

δεν χρειαζεται να βαρυνει το φορουμ με φωτο
μπορείτε να βαζετε μια μικρογραφια / λινκ της φωτο που θα εχετε ανεβασει σε ενα λογαριασμο σας στο photobucket Wink

Μεχρτι να φτιαξουμε αντιστοιχη θεματικη ενόητα, φτιαξτε οτι τοπικ/παρουσιαση θελετε με τιτλο "μοντελο - nickname" (πχ "207 RC - p206mike" στην ενοτητα "Κινητηρας" και εν καιρω θα τα μεταφέρουμε οπου πρέπει. Wink
z@ck! - Πεμ 02 Δεκ 2010, 08:18:53
Θέμα δημοσίευσης:
+10 και απο εμενα

το εχω σκεφτει πολλες φορες και πιστευω θα ηταν πολυ ωραια και χρησιμη μια τετοια κατηγορια ....
+ ενας λογος παραπανω γιατι θα υπαρχει και μια εξτρα πληροφορηση σχετικα διαφορες κατασκευες και "πατεντες" που γινονται + ενα "ιστορικο" του αυτοκινητου σε περιπτωση πωλησης του .... Wink

Εχουν υπαρξει πολλες φορες που εχω κανει διαφορες πατεντες αλλα δεν θελω να φτιαξω ενα ολοκληρο τοπικ στο D.I.Y Embarassed ...
Αυτο θα ειναι πιο ευκολο γιατι θα μπορεις να ανεβαζεις πληροφοριες στον ιδιο χρονο γινονται και πραξη στο αμαξι Nod Nod

το δικο μου τοπικ θα ειναι πολυ μεγαλο λεμε... Embarassed
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr