PSClub - Hellas

Αθλητικές Εκδηλώσεις - open track day, Μέγαρα, Σάβ 8/5/2010

abaleo - Τετ 05 Μάϊ 2010, 12:54:31
Θέμα δημοσίευσης: open track day, Μέγαρα, Σάβ 8/5/2010
να ξεκινήσουμε ενα τόπικ για να οργανωθούμε όσοι κλαμπίτες και μη πάμε?
για να μην χαλάμε και το αλλο περί επόμενου τρακ ντέι

επαιρνα σημερα τηλ αλλα δεν... ελπίζω να ισχύει κανονικά το όπεν για το σάββατο και να μην εχουμε προβλήματα

ο καιρός υπάρχει μία πιθανότητα να μας χαλάσει ελάχιστα
http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=213

συμμετοχές?
1. abaleo
2. sinanai
volvos - Τετ 05 Μάϊ 2010, 12:58:13
Θέμα δημοσίευσης:
1. abaleo
2. sinanai
3. volvos - μαλλον θεατης μετα 14.00
MEMsound - Τετ 05 Μάϊ 2010, 13:00:48
Θέμα δημοσίευσης:
1. abaleo
2. sinanai
3. volvos - μαλλον θεατης μετα 14:00
4. memsound - μαλλον θεατης μετα 15:30
kovac - Τετ 05 Μάϊ 2010, 13:30:08
Θέμα δημοσίευσης:
1. abaleo
2. sinanai
3. volvos - μαλλον θεατης μετα 14:00
4. memsound - μαλλον θεατης μετα 15:30
5. kovac - θεατής μετά τις 12.30
MAD - Τετ 05 Μάϊ 2010, 14:13:23
Θέμα δημοσίευσης:
1. abaleo
2. sinanai
3. volvos - μαλλον θεατης μετα 14:00
4. memsound - μαλλον θεατης μετα 15:30
5. kovac - θεατής μετά τις 12.30
6. MAD - μαζι με Μανθο μετα 15:30
kitsos83 - Τετ 05 Μάϊ 2010, 15:01:43
Θέμα δημοσίευσης:
1. abaleo
2. sinanai
3. volvos - μαλλον θεατης μετα 14:00
4. memsound - μαλλον θεατης μετα 15:30
5. kovac - θεατής μετά τις 12.30
6. MAD - μαζι με Μανθο μετα 15:30
7.kitsos83 - θεατης μετα τις 12.30
lord_teras - Τετ 05 Μάϊ 2010, 15:54:39
Θέμα δημοσίευσης:
1. abaleo
2. sinanai
3. volvos - μαλλον θεατης μετα 14:00
4. memsound - μαλλον θεατης μετα 15:30
5. kovac - θεατής μετά τις 12.30
6. MAD - μαζι με Μανθο μετα 15:30
7.kitsos83 - θεατης μετα τις 12.30
8. LORD_TERAS εκτος απροοπτου κατα τις 12
Sinanai - Τετ 05 Μάϊ 2010, 16:20:53
Θέμα δημοσίευσης:
Αν δεν έχω τα σέμι μέχρι το Σάββατο, μπορεί κανας "θεατής" να με δανείσει τετράδα; Ε Βόλβε; Laughing
xalkiadakhs 207gt - Τετ 05 Μάϊ 2010, 18:29:12
Θέμα δημοσίευσης:
1. abaleo
2. sinanai
3. volvos - μαλλον θεατης μετα 14:00
4. memsound - μαλλον θεατης μετα 15:30
5. kovac - θεατής μετά τις 12.30
6. MAD - μαζι με Μανθο μετα 15:30
7.kitsos83 - θεατης μετα τις 12.30
8. LORD_TERAS εκτος απροοπτου κατα τις 12
9.xalkiadakhs 207gt
αλλα με ""παλια"" λαστιχα λογω του οτι ειμαι αρχαριος τελειος και δεν θελω να μ@μησω την καινουργια μου τετραδα Laughing Laughing Laughing
Sinanai - Τετ 05 Μάϊ 2010, 18:43:19
Θέμα δημοσίευσης:
Στάθη, απ' ό,τι βλέπω οι περισσότεροι θα σκάσουν μύτη μεσημεράκι. Οπότε προτείνω κι εμείς μη σηκωθούμε χαράματα να πάμε. Τί λες; Ξεκινάμε από Πάτρα κάπου 10 με 10.30;

edit:

Χριστόφορε, η γνώμη μου είναι να μπεις με καλό λάστιχο, και να είσαι προσεκτικός, ώστε να το φθείρεις όσο λιγότερο. Όσες φορές έχω μπει πίστα με λάστιχο για πέταμα δεν έχω ευχαριστηθεί τόσο. Δε λέω να πάρεις σέμι για την πρώτη φορά, αλλά έστω με καλά πολιτικά. Αν οδηγήσεις συνετά και δε μπεις με τη νοοτροπία "εδώ είναι πίστα, άρα πάω τάπα και δε με νοιάζει" η φθορά θα είναι πολύ λογική... Wink
eueliktos14 - Τετ 05 Μάϊ 2010, 19:17:45
Θέμα δημοσίευσης:
1. abaleo
2. sinanai
3. volvos - μαλλον θεατης μετα 14:00
4. memsound - μαλλον θεατης μετα 15:30
5. kovac - θεατής μετά τις 12.30
6. MAD - μαζι με Μανθο μετα 15:30
7.kitsos83 - θεατης μετα τις 12.30
8. LORD_TERAS εκτος απροοπτου κατα τις 12
9.xalkiadakhs 207gt
10.eueliktos14-θεατης κατα τις 12-13 (να δω πως θα πρεπει να κινηθω,μιας και αρχαριος,για να μπω στο επομενο trackday.Wink)
volvos - Τετ 05 Μάϊ 2010, 19:23:53
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Αν δεν έχω τα σέμι μέχρι το Σάββατο, μπορεί κανας "θεατής" να με δανείσει τετράδα; Ε Βόλβε; Laughing


protimo na soy stiso ko*o Laughing
Sinanai - Τετ 05 Μάϊ 2010, 19:46:46
Θέμα δημοσίευσης:
Γιατί ρε Τάκη; Επειδή πέταξα λινά σε ένα 888 Σέρρες; Laughing
kovac - Πεμ 06 Μάϊ 2010, 11:27:48
Θέμα δημοσίευσης:
eueliktos14 έγραψε:
10.eueliktos14-θεατης κατα τις 12-13 (να δω πως θα πρεπει να κινηθω,μιας και αρχαριος,για να μπω στο επομενο trackday.Wink)


Μπες από αυτό (μαζί με κάποιο παιδί που ξέρει την πίστα και μπορεί να σου πει 2-3 πράγματα) και μην περιμένεις το επόμενο. Απ' έξω δε θα καταλάβεις τίποτα. Wink
Sinanai - Πεμ 06 Μάϊ 2010, 11:44:24
Θέμα δημοσίευσης:
Συμφωνώ με το Χρήστο Ευέλικτε. Wink
volvos - Πεμ 06 Μάϊ 2010, 11:56:41
Θέμα δημοσίευσης:
PROS ΘΕΟΥ Μη μπεις μονο σου
το μονο που θα κανεις να τρως λαστιχο

θα μπεις ΠΡΩΤΑ συνοδηγος σε καποιο να δεις γραμμες
μετα θα τον βαλεις αυτο συνοδηγο να σου δειξει λαθη σου

και μετα θα διασκεδασεις μονος σου χωρις ανουσιες φθορες και καταπονηση του αυτοκινητου


κατι μαλακισμενα που πανε πρωτη φορα πιστα λιωνουν μια τετραδα λαστιχα και ενα ρεζερβουαρ βενζινη βγαινουν φουλαρουν και ξαναμπαινουν πιστα και μετα απο 80γυρους σε μια μερα παιρνουν το αμαξι το πανε συνεργειο κατευθειαν γιατι το εχουν ρημαξει μη τα λαμβανεις υποψη σου χρηζουν ψυχιατρικης παρακολουθησης...
eueliktos14 - Πεμ 06 Μάϊ 2010, 12:51:08
Θέμα δημοσίευσης:
Αυτα ακριβως θελω να αποφυγω! Γιατι γνωριζω ελαχιστα και σε καμια περιπτωση δεν θελω να σπασω το αυτοκινητο! οτι εχω ξερω για προετοιμασια κτλ τα ξερω απο το Forum σας! πιστευω οτι θα ηταν καλυτερα να ερθω να παρακολοθησω και να συζητησω με εσας ωστε να ξερω πανω κατω τι γινεται! και να μπω στο επομενο! ετσι κι αλλιως τα λαστιχα και τα φρενα μου αυτον τον καιρο δεν ειναι τα ιδανικα για σκληρες καταπονισεις απο εναν αρχαριο!
Sinanai - Πεμ 06 Μάϊ 2010, 12:52:53
Θέμα δημοσίευσης:
Έστω! Οπότε έλα και μπαίνεις σε κάποιον συνοδηγός, όπως είπαν τα παιδιά... Wink
eueliktos14 - Πεμ 06 Μάϊ 2010, 13:10:27
Θέμα δημοσίευσης:
Οποτε θα τα πουμε απο κοντα! Thumb Left
vagma - Πεμ 06 Μάϊ 2010, 15:15:13
Θέμα δημοσίευσης:
παρων και γω το σαββατο.............κανα συνοδηγο εχουμε που να μην ζαλιζεται?????? Laughing Laughing Laughing
volvos - Πεμ 06 Μάϊ 2010, 15:20:51
Θέμα δημοσίευσης:
θα σε αναλαβω εγω εσενα κουλαδι μου Laughing
Road_Runner - Πεμ 06 Μάϊ 2010, 18:18:07
Θέμα δημοσίευσης:
Θα γινεις ο μαουρίτσιο του?
xalkiadakhs 207gt - Πεμ 06 Μάϊ 2010, 20:19:33
Θέμα δημοσίευσης:
ε guys...συμφωνω απολυτα απο οσα λετε...αφηστε μια θεση συνοδηγου για εμενα τον πρωταρη για να δω τι παιζετε οκ?εαν θελετε βεβαια να με παρετε για μια ""αναγνωριστικη"" Laughing Laughing Laughing
οσο για το καταπονημα-ξυλοκοπημα του αμαξιου εγω προσωπικα θα το βαλω μεσα αλλα πανω απο ολα ερχομαι για βολτα και για την εμπειρια....θα στριψουμε δεν λεω αλλα ομορφα-πολιτισμενα!!!! Wink Wink
abaleo - Παρ 07 Μάϊ 2010, 17:18:57
Θέμα δημοσίευσης:
ξέρετε αν εις τα μέγαρα υπάρχει αέρας (για τα λάστιχα...)?
γιατι στο τελευταιο t-d που είχα παρεβρεθεί είχε φέρει ένα κομπρεσσερακι ο Jim207
MEMsound - Παρ 07 Μάϊ 2010, 18:23:17
Θέμα δημοσίευσης:
παλαιοτερα ειχε
δεν ξερω αν δουλευει ακομα
καλο ειναι να παρεις μαζι σου εστω μια τρομπα ποδιου (αν δεν θες να πας να αγορασει κομπρεσσερακι)
xalkiadakhs 207gt - Παρ 07 Μάϊ 2010, 19:20:14
Θέμα δημοσίευσης:
Ε ε ε χμχμχμ!!!συγνωμη αλλα βενζιναδικο δεν εχει κοντα εκει;γιατι εαν δεν εχει να βαλω στον δρομο αρκετη δηλαδη να ειμαι κομπλε!!
MEMsound - Παρ 07 Μάϊ 2010, 19:52:46
Θέμα δημοσίευσης:
εχει στην απεναντι πλευρα της γεφυρας μεσα στα Μεγαρα (πολυ ευκολο να το βρεις)
Sinanai - Παρ 07 Μάϊ 2010, 20:20:33
Θέμα δημοσίευσης:
Εδώ εγώ θα περάσω τα μπροστά σέμι στις ζάντες σε βουλκανιζατέρ Μέγαρα, αύριο πρωί... Ό,τι να 'ναι. Laughing
abaleo - Παρ 07 Μάϊ 2010, 21:04:22
Θέμα δημοσίευσης:
ενταξει προετοιμάστηκα, έπλυνα το αυτοκίνητο και τις ζάντες...
Laughing Laughing Laughing
ντάξει όχι μόνο αυτό, φόρτισα και την καμερούλα
Laughing Laughing Laughing

σίνα κανόνισε να τα βάλουμε μόνοι μας τα λάστιχα πάνω στις ζάντες,
εκτός από ξεζανταρίσματα, κανουμε και ζανταρίσματα
Laughing Laughing Laughing

(δηλ. για να καταλάβω, εμάς τους "μινάρες" θα κοιτάτε όλοι οι πιστόβιοι? ρόμπες θα γένουμε Laughing Laughing Laughing )
volvos - Σαβ 08 Μάϊ 2010, 00:33:46
Θέμα δημοσίευσης:
λογικα καπου 2 και κατι θα ειμαστε πιστα με σαλεξ και τα 2 pbox... Laughing
Sinanai - Σαβ 08 Μάϊ 2010, 20:04:56
Θέμα δημοσίευσης:
Όμορφα ηταν σήμερα. Κάψαμε τα κέρατά μας - εγώ περισσότερο - είδαμε και το Χριστόφορο, είδαμε και το Γκουρού, μετά του Σαλέξεως και το Μάνθο, μετά του Κουλαλέξεως και του Τρελού (MAD), και με τις υποδείξεις του θείου Τάκη καταφέραμε ένα 1.17.4 στο τέλος της ημέρας. Cool

Πάω να τεζάρω. Laughing
lord_teras - Σαβ 08 Μάϊ 2010, 20:12:37
Θέμα δημοσίευσης:
1.19 ξερο
ακομα δεν καταφερνω να το σπασω.
επίσης ψοφιος και ετοιμος για νανι.
δυστυχως ειχα παρκαρει απο την αλλη στην εισοδο της πιστας και καποια στιγμη που ηρθα απο εκει ειχατε εξαφανιστει ολοι καπου μπροστα.
κριμα next time Shocked
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 08 Μάϊ 2010, 20:35:34
Θέμα δημοσίευσης:
Πρωτα απο ολα χαρηκα πολυ για οσες γνωριμιες εκανα!!πραγματικα η εμπειρια αξιζε τον κοπο για εμενα,αν και ανεβηκα για πρωτη φορα μου αρεσε πολυ,και με πολιτικα λαστιχα τελειωμενα δεν τα πηγαμε και ασχημα,διπλος με αρκετο γλυστρημα στο πισω μερος
ειδικοτερα εδειξε 1/19/21 ο αρχαριοτατος!!!!!!
volvos - Σαβ 08 Μάϊ 2010, 20:41:30
Θέμα δημοσίευσης:
αντε και εις κατωτερα παιδια μου

ενα ευχαριστω στο κωστη που πηρα το 206 και εκανα μια βολτα τη γυναικα να παρει το βαπισμα του πυρος σε πιστα Laughing

παρα πολυς κοσμος
πραγμα πολυ ενθαρυντικο για τη διψα του κοσμου για πιστα και τρακντεις
ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

πολυ ζεστη και απο οσο ακουσα απο διαφορα παιδια δεν ηταν και στα πολυ πολυ καλα η πιστα της

κωστη ωραιο το αμαξακι σου η γκαζ αν και δε με ξετρελανε μου αρεσε παρα πολυ για all around χρηση ειδικα στα λεφτα που τη πηρες και πιστευω οτι θελει λιγο ψαξιμο σε ρυθμισεις πιστας. δυστυχως απο οσο ειδα κολλησες και εσυ το μικροβιο της χρονιτιδας Cool

ελπιζω να βοηθησα με συμβουλες και πσιτευω οτι με ενα σετ καλα τακακια μπρος το 16 χαμηλα ειναι εδω

υ.γ. περιττο να πω οτι αν μου ελεγε κανεις να ξανακανω το κιτκαρο μαμα απο θεμα μοτερ θα το πεταγα στο σουνιο το επομενο δευτερολεπτο. ειναι απλα τραγικο ποσο αργο σε γκαζι μου φανηκε του κωστη μες τη πιστα (ασχετα αν ειναι αργο απλα μιλαω για την αισθηση και τη σπιρταδα)

κολλησα... μου εχουν λειψει τα μεγαρα

ελπιζω 18 μαη τριτη που εχει ο lazer τρακντει να μπορεσω να παω Crying or Very sad
xalkiadakhs 207gt - Κυρ 09 Μάϊ 2010, 02:16:26
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:

πολυ ζεστη και απο οσο ακουσα απο διαφορα παιδια δεν ηταν και στα πολυ πολυ καλα η πιστα της


δεν μπορω να ξερω πως ηταν παλιοτερα η πιστα..πρωτη φορα ηρθα!!παντως μου φανηκε οτι σε μερικα απο τα μπαλομενα κομματια<<σχεδον>> μπορουσαν να ειχαν κανει καλυτερη δουλεια στο μπαλωμα που αναφερω γενικοτερα!!
sps - Κυρ 09 Μάϊ 2010, 07:48:01
Θέμα δημοσίευσης:
βαλτε φωτος!
ΥΓ. οσον αφορα το θεμα μαμα μοτερ, πιστευω Τακη στα Μεγαρα οτι περισσοτερο πειραζει η μαμα μεταδοση παρα το μοτερ.
Δλδ αν ο Κωστης ειχε ενα 14/60 τα πραγματα θα ηταν πολυ καλυτερα και σε αισθηση και σε χρονο!
Sinanai - Κυρ 09 Μάϊ 2010, 07:56:22
Θέμα δημοσίευσης:
Τάκη εννοείται ότι βοήθησες τρελά. Χωρίς τα 10 πράγματα που μου 'πες δε θα γινόταν ο χρόνος, που να έσκαγα. Και αν βελτιώσωμερικά σημεία κατά κάποιο βαθμό ακόμη, πέφτει και στο 17, πιστεύω, ακόμη και με "μαμά" τακάκι. ΘΕΝΞ Ε ΛΟΤ! Wink
Πάνος - Κυρ 09 Μάϊ 2010, 09:05:04
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Όμορφα ηταν σήμερα. Κάψαμε τα κέρατά μας - εγώ περισσότερο - είδαμε και το Χριστόφορο, είδαμε και το Γκουρού, μετά του Σαλέξεως και το Μάνθο, μετά του Κουλαλέξεως και του Τρελού (MAD), και με τις υποδείξεις του θείου Τάκη καταφέραμε ένα 1.17.4 στο τέλος της ημέρας. Cool

Πάω να τεζάρω. Laughing



Μπραβο παιδακια σας ζηλευω πολυ.
Κωστη το 17.4 ειναι πολυ καλος χρονος και νομιζω οτι δεν παει σχεδον αλλο κατω για τα δεδομενα των αυτοκινητων μας σε μαμα μορφη κινητηρα και σαζμαν.
Για μενα το 1.18.2 ειναι ο κορυφαιος ολων(με ψιλοπροβληματακια στη πιστα ομως).
Αποφασισα λοιπον να κοντραρω το Τακη με αλλον τροπο.
Πηρα αλλο αμαξι για πιστα(καποιοι το γνωριζουν ηδη,Σπυρο πρεπει να πιουμε καφε) σε αυτους τους χαλεπους καιρους(που μυαλο; Laughing ) και περιμενω ποτε θα παμε μαζι να του γλειφω τον πισω προφυλακτηρα.
Να δεις μετα πως θα σπασει το 11αρι. Laughing Laughing
Μεινετε ζεστοι λογικα ερχονται και αλλα ανοιχτα event οποτε σας θελω παρεουλα.
Sinanai - Κυρ 09 Μάϊ 2010, 09:28:47
Θέμα δημοσίευσης:
Ε; Λέγε ρε...! Cool
kovac - Κυρ 09 Μάϊ 2010, 17:11:10
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ χάρηκα που είδα το Στάθη, που με φιλοξένησε στα άνετα καθισματάκια του (και ξεκουράστηκα και λίγο) και που γνωριστήκαμε και με τα υπόλοιπα παιδιά.
Κωστή τα κατάφερες τελικά και το έσπασες το 18αρι ε? Μπράβο ρε αγορίνα! Wink Κάτι ήξερε ο γκουρού που σου άφησε το "κουτί". Razz
Άντε την επομενη φορά και περισσότεροι. Very happy

ΥΓ: Ανεβάστε κανένα βιντεάκι (ειδικά του Στάθη από τη μπροστινή, πρέπει να γα**ει!!!!).
abaleo - Κυρ 09 Μάϊ 2010, 17:47:42
Θέμα δημοσίευσης:
λιώσαμε!!!
ευτυχώς μας έμειναν λάστιχα και για επόμενη φορά...

συμπέρασμα, πηγαίνοντας 3" πιο αργά ανά γύρο γλυτώνεις 1/4 ντεπόζιτο βενζίνη περίπου Laughing Laughing Laughing

άντε και στα επόμενα εις κατώτερα!
xalkiadakhs 207gt - Κυρ 09 Μάϊ 2010, 22:09:10
Θέμα δημοσίευσης:
βθντεακι εχω εγω αλλα θελουνε φτιαξιμο...στο αμεσο μελλον καποια στιγμη οταν βρω χρονο ευχαριστως!!!!! Laughing Laughing Laughing
Sinanai - Κυρ 09 Μάϊ 2010, 23:23:19
Θέμα δημοσίευσης:
Πλάκα - πλάκα, Χριστόφορε, εσύ έχεις και το μοναδικό ινκάρ από μένα... Ανέβασέ το, πλιζ, όποτε μπορέσεις.
vio - Δευ 10 Μάϊ 2010, 08:51:36
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια σου ρε Volve Very happy

Ωραία ηταν... θυμήθηκα παλιες εποχές με το pug Very happy
xalkiadakhs 207gt - Δευ 10 Μάϊ 2010, 10:08:47
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Πλάκα - πλάκα, Χριστόφορε, εσύ έχεις και το μοναδικό ινκάρ από μένα... Ανέβασέ το, πλιζ, όποτε μπορέσεις.



δεν ξερω εαν μπορεις να με συγχωρεσεις φιλε...ουτε εγω τον εαυτο μου!!! αλλα εαν θυμασαι οταν ξεκινησαμε αλλαξα μπαταρια στην καμερα.αλλα δεν με εβαλε η καρτα μνημης!!παρολο που κρατουσα και αλλη καρτα δεν την αλλαξα ο π@π@ρ@ς και με αφησε..ετσι εγραψα μια με δυο στροφες και μετα τελος!!!και παλι συγνωμη φιλε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
volvos - Δευ 10 Μάϊ 2010, 10:12:12
Θέμα δημοσίευσης:
vio έγραψε:
Γεια σου ρε Volve Very happy

Ωραία ηταν... θυμήθηκα παλιες εποχές με το pug Very happy


εισαι η περιπτωση του - το χουι βγαινει τελευταιο Laughing
Sinanai - Δευ 10 Μάϊ 2010, 10:12:44
Θέμα δημοσίευσης:
Σιγά το πράγμα βρε Χριστόφορε, εννοείται δεν πειράζει. Άλλωστε οι "καλοί" γύροι είναι καταγεγραμμένοι στο pbox... Wink
abaleo - Δευ 10 Μάϊ 2010, 17:35:39
Θέμα δημοσίευσης:
bumper cam
http://www.youtube.com/watch?v=N7f1dEw4sY8

είναι η 2η μου προσπάθεια, δυστυχώς στις επόμενες που πήγα κάπως πιο υποφερτα το καμεριδιο δεν ειχε αλλη μνημη...
η πρώτη είναι απελπιστικά απελπιστική γι αυτο δεν την ανεβάζω Laughing

ο μπλε που εξαφανίζεται είναι ο σινανάις Laughing
Sinanai - Δευ 10 Μάϊ 2010, 18:07:06
Θέμα δημοσίευσης:
Με βλέπω για GoPro... Smile
kovac - Τρι 11 Μάϊ 2010, 13:11:05
Θέμα δημοσίευσης:
abaleo έγραψε:
bumper cam
http://www.youtube.com/watch?v=N7f1dEw4sY8

είναι η 2η μου προσπάθεια, δυστυχώς στις επόμενες που πήγα κάπως πιο υποφερτα το καμεριδιο δεν ειχε αλλη μνημη...
η πρώτη είναι απελπιστικά απελπιστική γι αυτο δεν την ανεβάζω Laughing

ο μπλε που εξαφανίζεται είναι ο σινανάις Laughing


Καλά η κάμερα γ@μησε!!!!!!!!!!!
Νομίζω πως είναι ιδανική (από πλευράς κάμερας) για να δεις και να διορθώσεις λάθη, φθηνά και εύκολα.

ΥΓ: Στείλε ένα pm για την κάμερα, τι, που, πόσο.
Octane - Τρι 11 Μάϊ 2010, 14:39:30
Θέμα δημοσίευσης:
Χαρηκα κ γω που τα ειπα εστω κ λιγο με salex κ ακομα λιγοτερο με volvo , μιας κ ηρθα κυριολεκτικα "τελευταια στιγμη"!
(Δυστυχως καποιες υποχρεωσεις δεν με αφησαν να ερθω απο νωρις κ να μπω στην πιστα , αφου χθες ανεβηκα παλι Salzburg...κ οι τελευταιες μερες καθε φορα ειναι παντα καπως...ανοργανωτες...) .

Οντως η πιστα δεν πρεπει να ηταν κ στα καλυτερα της μιας κ οι χρονοι που "ειδα" ηταν αρκετα αυξημενοι... .
('η απλα εγω μετρησα ολα τα κουλαδια Razz )

Υ.Γ.Ευτυχως που κατι εχω κανονισει τελος του μηνα... Very happy , γιατι με τοσα τελεια "πιστολια" που ειδα μαζεμενα , μ'επιασε ακομα περισσοτερο το στερητικο συνδρομο των τελευταιων μηνων...
xalkiadakhs 207gt - Τρι 11 Μάϊ 2010, 14:50:58
Θέμα δημοσίευσης:
Octane έγραψε:
με τοσα τελεια "πιστολια" που ειδα μαζεμενα , μ'επιασε ακομα περισσοτερο το στερητικο συνδρομο των τελευταιων μηνων...


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ωραιοςςςςςς!!!!
sod - Τρι 11 Μάϊ 2010, 15:47:57
Θέμα δημοσίευσης:
abaleo έγραψε:
bumper cam
http://www.youtube.com/watch?v=N7f1dEw4sY8

είναι η 2η μου προσπάθεια, δυστυχώς στις επόμενες που πήγα κάπως πιο υποφερτα το καμεριδιο δεν ειχε αλλη μνημη...
η πρώτη είναι απελπιστικά απελπιστική γι αυτο δεν την ανεβάζω Laughing

ο μπλε που εξαφανίζεται είναι ο σινανάις Laughing

Πολυ καλο..........και ωραιος ηχος.......... Wink Wink Wink Wink
Steve - Τρι 11 Μάϊ 2010, 16:17:40
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Με βλέπω για GoPro... Smile
Τζάμπα λεφτά, δίχως λόγο.

kovac έγραψε:
Καλά η κάμερα γ@μησε!!!!!!!!!!!
Νομίζω πως είναι ιδανική (από πλευράς κάμερας) για να δεις και να διορθώσεις λάθη, φθηνά και εύκολα.

ΥΓ: Στείλε ένα pm για την κάμερα, τι, που, πόσο.

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=19632

Πρίν από εσάς, για εσάς, αλλά όχι πλέον στα 29 ευρώ Razz
MEMsound - Τρι 11 Μάϊ 2010, 17:07:01
Θέμα δημοσίευσης:
kovac έγραψε:
abaleo έγραψε:
bumper cam
http://www.youtube.com/watch?v=N7f1dEw4sY8

είναι η 2η μου προσπάθεια, δυστυχώς στις επόμενες που πήγα κάπως πιο υποφερτα το καμεριδιο δεν ειχε αλλη μνημη...
η πρώτη είναι απελπιστικά απελπιστική γι αυτο δεν την ανεβάζω Laughing

ο μπλε που εξαφανίζεται είναι ο σινανάις Laughing


Καλά η κάμερα γ@μησε!!!!!!!!!!!
Νομίζω πως είναι ιδανική (από πλευράς κάμερας) για να δεις και να διορθώσεις λάθη, φθηνά και εύκολα.

ΥΓ: Στείλε ένα pm για την κάμερα, τι, που, πόσο.


(μιας και τραβηξα κι εγω ενα τετοιο βιντεο) το κακο με την τοπο8ετηση στην πινακιδα ειναι οτι δεν βλεπεις καλα το που ακριβως παταει το αμαξι σε σχεση με την ακρη του δρομου/πιστας.

νεξτ τιμε 8α την τοποθετησω στο πάνω μερος του παρμπριζ (απ' εξω)

ιδιως για χρηση εντος πιστας νομιζω οτι απο εκει 8α βοηθαει περισσότερο για διορθωση γραμμων.

οντως η καμερουλα ειναι πολυ καλη! (περι καμερας ας το συνεχισουμε σε εκεινο το τοπικ)
kovac - Τρι 11 Μάϊ 2010, 17:29:21
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
kovac έγραψε:
Καλά η κάμερα γ@μησε!!!!!!!!!!!
Νομίζω πως είναι ιδανική (από πλευράς κάμερας) για να δεις και να διορθώσεις λάθη, φθηνά και εύκολα.

ΥΓ: Στείλε ένα pm για την κάμερα, τι, που, πόσο.

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=19632

Πρίν από εσάς, για εσάς, αλλά όχι πλέον στα 29 ευρώ Razz


Αγαπάμε Σταύρο...!!!!! Very happy
xalkiadakhs 207gt - Πεμ 13 Μάϊ 2010, 12:50:47
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
,αν και ανεβηκα για πρωτη φορα μου αρεσε πολυ,και με πολιτικα λαστιχα τελειωμενα δεν τα πηγαμε και ασχημα!!!!



http://www.youtube.com/watch?v=3S8cZTX2p_o
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Πεμ 13 Μάϊ 2010, 12:55:19
Θέμα δημοσίευσης:
για 1η φορα γενικως μεσα στην πιστα καλα ειναι

αλλα με το εν' λογω αμαξι οπως ειναι χωρις να του αλλαξεις/προσθεσεις τιποτα πεφτει ανετα 3" μολις εξικοιωθεις με τον χωρο, κια οταν αρχισεις να πιεζεις πεφτει κι αλλο
eueliktos14 - Πεμ 13 Μάϊ 2010, 14:13:24
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω ενα καταλαβα!!!
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ!! Evil
Sinanai - Πεμ 13 Μάϊ 2010, 14:40:19
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε Κωνσταντίνε, τώρα το σκέφτηκα. Μαζί δε μπήκαμε! Σόρρυ! Sad
eueliktos14 - Πεμ 13 Μάϊ 2010, 18:36:11
Θέμα δημοσίευσης:
Μην αγχωνεσαι Κωστη...δεν πειραζει!!! Εφυγα και εγω λιγο βιαστικα....(και δεν χαιρετισα κιολας ο μακακας... Embarassed )
xalkiadakhs 207gt - Πεμ 13 Μάϊ 2010, 19:19:09
Θέμα δημοσίευσης:
eueliktos14 έγραψε:
Εγω ενα καταλαβα!!!
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ!! Evil

για ολα τα πραγματα υπαρχει και δευτερη φορα.....
http://www.athenscircuit.gr/index.php?view=details&id=138%3AOPEN+TRACK+DAY+FOR+CARS&option=com_eventlist&Itemid=26&lang=el
ααα ρε αχχχχχ....και να ημουνα εκει κοντα!!!!!θα περναγαμε καλα!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
eueliktos14 - Παρ 14 Μάϊ 2010, 00:04:50
Θέμα δημοσίευσης:
Το ειδα το επομενο...το ειδα...!! και λεω να παω!!
Sinanai - Κυρ 16 Μάϊ 2010, 22:53:21
Θέμα δημοσίευσης:
Έφτασαν και μερικές φωτό από φίλο...

Πως ένα S2000 καθυστερεί ένα 206 Cool



Και πως θα το ξεφορτωνόμασταν... Αν είχαμε δύναμη Laughing


Δείχνοντας γραμμές σε φίλο με Golf GTI


Και στο Χριστόφορο, εντός Ρεσίφη (Που παραπέμπει και σε Κρήτη Wink )


Και μια ψωνίστικη Razz

MEMsound - Δευ 17 Μάϊ 2010, 09:45:51
Θέμα δημοσίευσης:
show-off Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
sod - Δευ 17 Μάϊ 2010, 12:15:24
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραιος ο sina nina..... Wink Wink Wink
Lefter1s RC - Δευ 17 Μάϊ 2010, 12:40:24
Θέμα δημοσίευσης:
Ετσι...!!
Sina Warrior.!
volvos - Δευ 17 Μάϊ 2010, 13:05:40
Θέμα δημοσίευσης:
exei και αυριο μεσημερακι
το διοργανωνει ο γιωργος απο πιστα καρτ ασπροπυργο
και σιγουρα θα ειναι πολυ καλυτερη η οργανωση και με λιγο κοσμο

αναθεμα που ειναι συνεργειο το αμαξι και χρονος ελευθερος γιοκ
δε θα μπω ποτε μεγαρα το εχω παρει αποφαση
MEMsound - Δευ 17 Μάϊ 2010, 13:46:16
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
δε θα μπω ποτε μεγαρα το εχω παρει αποφαση


+1... Laughing
p206Mike - Δευ 17 Μάϊ 2010, 13:48:26
Θέμα δημοσίευσης:
sod έγραψε:
Ωραιος ο sina nina..... Wink Wink Wink


ΒΕΝ-ΝΤΟΥΖΑ Thumb Left
xalkiadakhs 207gt - Δευ 17 Μάϊ 2010, 17:45:28
Θέμα δημοσίευσης:
χωρις να εχω και πολλες πολλες σχεσεις με τον κωστη.αλλα θελω να πω κατι!!!στις φωτο που ανεβασε ημουνα εγω συνοδηγος...και μαλιστα ημουνα τοσο απογοητευμενος με τα δυο αλλα οχηματα golf gti+honda s2000 που νομιζα στην αρχη πως τα αμαξια τους απλα δεν πηγαινανε...αλλα τελικα συνεβενε το αντιθετο,τα αμαξια τους πηγαινανε ναι μεν αλλα αυτοι δεν τα πηγαινανε+ταυτοχρονα ο sina εμπαινε απλα """βεντουζα""" με αποτελεσμα ηταν να παιξουμε 2 γυρους νομιζω,με αυτα τα δυο και ειδικα με το golf ειχε πολυ χαβαλε επειδη του ελεγα αστο αστο αστο...ε μεχρι που του ξεκολλησε του golfakia 3 φορες και μετα τα παρατησε...
γαλλια για στροφες και παλι γαλλια!!! Cool Cool
bagosgt - Τρι 25 Μάϊ 2010, 21:22:47
Θέμα δημοσίευσης:
ποιος ηταν προχθες στα μεγαρα με 207 κ τον "εφαγε" απο μαζντα 2 ασπρο?? Evil
http://www.youtube.com/watch?v=QONRl0dIRfY
στο 2:0+κατι,ε,οχι κ ετσι ρε παιδια,ειπαμε.
κριμα που δεν ηταν ο μανθος να παρει πισω το αιμα για τους γαλλους Crying or Very sad
ironman02 - Τρι 25 Μάϊ 2010, 21:52:30
Θέμα δημοσίευσης:
Ε εντάξει ρε, το mazda λέει "Mazda2 1.5 1000kgr 115hp XYZ Super Sport" και δε ξέρω και εγώ τι άλλο έχει... Cool

Να ελαφρώσουμε και το rallye 300 κιλά, να του βγάλουμε και το esp, να βάλουμε και τίποτα φρενάρες και ανάρτηση και μετά να δούμε αν το φτάνει... Very happy
SnakeMJK - Τρι 25 Μάϊ 2010, 22:21:02
Θέμα δημοσίευσης:
bagosgt έγραψε:
ποιος ηταν προχθες στα μεγαρα με 207 κ τον "εφαγε" απο μαζντα 2 ασπρο?? Evil
http://www.youtube.com/watch?v=QONRl0dIRfY
στο 2:0+κατι,ε,οχι κ ετσι ρε παιδια,ειπαμε.
κριμα που δεν ηταν ο μανθος να παρει πισω το αιμα για τους γαλλους Crying or Very sad


μπορεί απλά να μην πίεζε εκείνο τον γύρο...

αλλά κατά πάσα πιθανότητα... δεν έχει σημασία το αμάξι αλλά και να το πηγαίνεις Razz
Steve - Τρι 25 Μάϊ 2010, 22:24:42
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι ρε Ζήση, αλλά στην τελευταία στροφή (Κ9?) δεν είναι δυνατόν 2α-3η να μην του ανοίγει διαφορά σαν κέρατο...

Έχω και εγώ μεγάλη απορία να δώ ποιός είναι αυτός με το 207...
rallye1294 - Τρι 25 Μάϊ 2010, 23:06:15
Θέμα δημοσίευσης:
Καλα, χαλαρωστε λιγο με το 207...

Αρχικα, το παιδι με το 207 μια χαρα σχετικος με το αθλημα ειναι (αγωνιζομενος με 106 Α6). Οχι οτι λεει πολλα αλλα εχω δει χρονους του (και στις σερρες με αλλο αυτ/το και στους αγωνες).

Μιλαμε για 2 οχηματα με σχεδον ιδια αναλογια κιλων/ιππο (8,7 για το mazda και 8,5 για το 207). Αρα γιατι να ανοιγει το 207 τη διαφορα?

Επισης το mazda εχει αναρτηση και r888 ενω το 207 απολυτως μαμα. Καμια σχεση μεταξυ τους, λοιπον.

Το 207 μετα την Κ1-Κ2 "κοβει" εμφανως και αφηνει το mazda να προσπερασει, πραγμα που ισως να σημαινει οτι μπορει κατι να δοκιμαζε, δεν το γνωριζουμε. Αρα δεν μπορουμε να βγαλουμε ασφαλες συμπερασμα για τον ρυθμο του καθενος.
bagosgt - Τετ 26 Μάϊ 2010, 07:16:17
Θέμα δημοσίευσης:
οποτε ολα αυτα που ακουγονταν,οτι γνησιο στριβει ταπα κτλ δεν ισχυουν.οκ το αλλο φοραει 888 κ το δικο μας 17αρια,οποτε?κ τα 10+κιλα ροπης που εχουμε παραπανω?δλδ το νου μας μη πετυχει κανενα 207 γνησιο? Λιγο υπερβολικα δεν ειναι?
Steve - Τετ 26 Μάϊ 2010, 07:30:37
Θέμα δημοσίευσης:
rallye1294 έγραψε:
Μιλαμε για 2 οχηματα με σχεδον ιδια αναλογια κιλων/ιππο (8,7 για το mazda και 8,5 για το 207). Αρα γιατι να ανοιγει το 207 τη διαφορα?

Επισης το mazda εχει αναρτηση και r888 ενω το 207 απολυτως μαμα. Καμια σχεση μεταξυ τους, λοιπον.
Tο mazda είναι 2κάβαλο οπότε πάμε στα +150kg περίπου...
Jim207GT - Τετ 26 Μάϊ 2010, 09:10:54
Θέμα δημοσίευσης:
Τι ψάχνετε δεν μπορώ να καταλάβω.

Αφου το 207 είναι "μαμα" τότε ξεχνάμε εντελώς το χρόνο αφού ESP ΟΝ. Κανα 2δ απο ΕSP(Εύκολα μη πώ και παραπάνω) και κανα 2δ από semi μας κάνουν 4 ολόκληρα δεύτερα, που σε πίστα είναι μια αιωνιότητα και μία μέρα. Για να μην βάλολυμε και στο παιχνίδι ικανότητα οδηγού, τρέλα κτλπ κτλπ.

Από ότι γράφει το παιδί στο Mazda έκανε best 1:16 που με τα spec του βγαίνει "σχετικά" άνετα, δείτε και τι χρόνους γράφει ένα από τα δικά μας παρόμια 206 1.6.

Πάντως εγώ από ότι είδα στο βιντεάκι πιο πολύ τον έννοιαζε να κολλάει πίσω από διάφορα αυτ/τα για να δείχνει τάχα οτι τα πέρναγε παρά να κάνει καθαρούς γρήγορους γύρους. (Εδώ κόβει για να τον περάσει και μετά του κολλάει, ότι νάνε)
Steve - Τετ 26 Μάϊ 2010, 11:03:11
Θέμα δημοσίευσης:
Jim207GT έγραψε:
Πάντως εγώ από ότι είδα στο βιντεάκι πιο πολύ τον έννοιαζε να κολλάει πίσω από διάφορα αυτ/τα για να δείχνει τάχα οτι τα πέρναγε παρά να κάνει καθαρούς γρήγορους γύρους. (Εδώ κόβει για να τον περάσει και μετά του κολλάει, ότι νάνε)
Την συγκεκριμένη ηλιθιότητα ΤΟΥ, την προσπερνάμε, και μένουμε στα τεχνικά Very happy
sps - Τετ 26 Μάϊ 2010, 11:30:59
Θέμα δημοσίευσης:
rallye1294 έγραψε:
Καλα, χαλαρωστε λιγο με το 207...

Αρχικα, το παιδι με το 207 μια χαρα σχετικος με το αθλημα ειναι (αγωνιζομενος με 106 Α6). Οχι οτι λεει πολλα αλλα εχω δει χρονους του (και στις σερρες με αλλο αυτ/το και στους αγωνες).

Μιλαμε για 2 οχηματα με σχεδον ιδια αναλογια κιλων/ιππο (8,7 για το mazda και 8,5 για το 207). Αρα γιατι να ανοιγει το 207 τη διαφορα?

Επισης το mazda εχει αναρτηση και r888 ενω το 207 απολυτως μαμα. Καμια σχεση μεταξυ τους, λοιπον.

Το 207 μετα την Κ1-Κ2 "κοβει" εμφανως και αφηνει το mazda να προσπερασει, πραγμα που ισως να σημαινει οτι μπορει κατι να δοκιμαζε, δεν το γνωριζουμε. Αρα δεν μπορουμε να βγαλουμε ασφαλες συμπερασμα για τον ρυθμο του καθενος.


Ζιωζιας??
volvos - Τετ 26 Μάϊ 2010, 11:45:04
Θέμα δημοσίευσης:
ενα αμαξι με κοιλοβερ xyz μαλιστα που αν και οχι οτι καλυτερο αλλα πληρως ρυθμιζομενη (Αρα τη παμε τερμα σκληρο και οσο αντεξει) και 888 με βαρος 1000κιλα....πατε καλα?τι συγκρινετε?

αυτο το αμαξι πιθανοτατα να κανει και 15 με πιο προσεκτικη οδηγηση αφου ο τυπος οπου βρει κερμπ το καβαλαει ακομα και στις φυστικιες....

το θεμα μας ειναι το 207 τι εκανε στη πιστα Laughing
rallye1294 - Τετ 26 Μάϊ 2010, 12:26:11
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Tο mazda είναι 2κάβαλο οπότε πάμε στα +150kg περίπου...

Τοσο χοντρος ειναι ο συνοδηγος?Laughing

Περα απο την πλακα, και το 207 για δικαβαλο φαινεται. Αν και ο οδηγος του 207 απο μονος δεν ειναι και λιγα κιλα...Laughing


Jim207GT έγραψε:

Πάντως εγώ από ότι είδα στο βιντεάκι πιο πολύ τον έννοιαζε να κολλάει πίσω από διάφορα αυτ/τα για να δείχνει τάχα οτι τα πέρναγε παρά να κάνει καθαρούς γρήγορους γύρους.

Οντως, ειναι χαζομαρα αυτο που κανει...πρωτα απο ολα για την δικη του ασφαλεια. Wink


sps έγραψε:
Ζιωζιας??

Οχι...
SnakeMJK - Τετ 26 Μάϊ 2010, 12:33:58
Θέμα δημοσίευσης:
rallye1294 έγραψε:
Steve έγραψε:
Tο mazda είναι 2κάβαλο οπότε πάμε στα +150kg περίπου...

Τοσο χοντρος ειναι ο συνοδηγος?Laughing


εννοει κ των 2 οδηγών, +150 κιλά στην αναλογία κιλών/ίππο.
p206Mike - Τετ 26 Μάϊ 2010, 12:34:21
Θέμα δημοσίευσης:
πολύ αξία δώσατε, στο παλικαράκι... Wink που ετρεχε μόνος εναντίον ότι βρισκόταν στη πίστα και αν πραγματικά το παιδί με το 207 ήθελε να του ανοίξει διαφορά δεν θα κανε δεξιά με τη πρώτη ευκαιρία να περάσει και μάλιστα προβλεπόμενα με φλασάκι κλπ.

Υ.Γ. φυσικά και λίγο πιο πάνω με τον sinanai εννοείτε πως δεν μπορούμε να βγάλουμε συμπεράσματα από μια φωτογραφία μια κάποια στιγμή σε open trackday, αυτά είναι για εσωτερική πλάκα, πιστεύω να καταλαβαινόμαστε,

Στην πίστα ετσι όπως εχουμε γίνει και δεν μπορούμε να πάμε παρά μονο σε trackdays μπορεί ο άλλος ακόμα ακόμα να ρυθμίζει το αυτοκίνητο ή 1002 μπορεί,
volvos - Τετ 26 Μάϊ 2010, 12:52:32
Θέμα δημοσίευσης:
by the way τη παρασκευη εχει το λοτους κλαμπ....τρακ ντει

λογικα μεχρι πεμπτη θα ξερω που θα βρισκομαι χειμωνα οποτε αν δε εχει τη τρελλη ζεστη που δειχνει μετεο λεω να κατεβω
MEMsound - Τετ 26 Μάϊ 2010, 12:58:37
Θέμα δημοσίευσης:
ΔΕΝ υπαρχει σωτηρια σε αυτες τις συζητησεις...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Tease
Road_Runner - Τετ 26 Μάϊ 2010, 13:13:58
Θέμα δημοσίευσης:
Τελικά ποιός είναι αυτός με το 207?
iceage - Τετ 26 Μάϊ 2010, 13:36:22
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Τελικά ποιός είναι αυτός με το 207?

Ο ΝΤΖ είναι.(κάτοχος S2000)
volvos - Τετ 26 Μάϊ 2010, 13:42:06
Θέμα δημοσίευσης:
AXAXAXAXAXAAXAXA

Ξαναπηρε 207 το στραβαδι?
ρε μπας και ειναι κανα 1.6απλο γιατι το πρηγουμενο του γιαννη ηταν 1.4...

γιωργακη ποτε θα βαλουμε ροδελες βαση μηχανης?παει περα δωθε αυτο το μοτερ
xalkiadakhs 207gt - Τετ 26 Μάϊ 2010, 14:57:45
Θέμα δημοσίευσης:
Jim207GT έγραψε:
Τι ψάχνετε δεν μπορώ να καταλάβω.
Αφου το 207 είναι "μαμα" τότε ξεχνάμε εντελώς το χρόνο αφού ESP ΟΝ. Κανα 2δ απο ΕSP(Εύκολα μη πώ και παραπάνω) και κανα 2δ από semi μας κάνουν 4 ολόκληρα δεύτερα, που σε πίστα είναι μια αιωνιότητα και μία μέρα.
Πάντως εγώ από ότι είδα στο βιντεάκι πιο πολύ τον έννοιαζε να κολλάει πίσω από διάφορα αυτ/τα για να δείχνει τάχα οτι τα πέρναγε παρά να κάνει καθαρούς γρήγορους γύρους. (Εδώ κόβει για να τον περάσει και μετά του κολλάει, ότι νάνε)


πολυ σωστες διατυπωσεις...+1000 Wink Wink

p206Mike έγραψε:
πολύ αξία δώσατε, στο παλικαράκι... Wink που ετρεχε μόνος εναντίον ότι βρισκόταν στη πίστα και αν πραγματικά το παιδί με το 207 ήθελε να του ανοίξει διαφορά δεν θα κανε δεξιά με τη πρώτη ευκαιρία να περάσει και μάλιστα προβλεπόμενα με φλασάκι κλπ.
,


πραγματικα ομως αυτοι οι ""ανθρωποι"" που μπαινουν στις πιστες ετσι για να παιξουν μεχρι αηδιας με τοσο εντονο παθος για κοντρες ειναι χαζο τελειως διοτι ο αλλος δεν παει με αυτο τον σκοπο ρε παιδια!!και μπορει απλα να συμβει καποια μαλ***α χοντρη ετσι... Wink παραλιγο να την παθω εγω ο ιδιος οταν ειχα ανεβει εχοντας δωσει σε εναν φιλο το δικο μου για ""καθαρη βολτα"" και ενας ηλιθιος μας περασε απο δεξια ΕΠΑΝΩ στην στροφη φτανοντας σε σημειο να μου βρει ακομα και τον καθρεπτη και ευτυχως να μην μου τον σπασει αλλα να κλεισει.... Embarassed Twisted evil
bagosgt - Τετ 26 Μάϊ 2010, 15:02:19
Θέμα δημοσίευσης:
βρε ολα καλα κ αγια,κ μπορει ο οδηγος του μαζντα η κ το αμαξι του κιολας να ειναι πολυ καλο,το ερωτημα κ η απογοητευση μου ειναι προς το 207 Crying or Very sad
επρεπε να ηταν κανενας jim,να γελασουμε λιγο.στον 1 γυρο να του ειχε ριξει 2 Wink
volvos - Τετ 26 Μάϊ 2010, 15:12:52
Θέμα δημοσίευσης:
μικρα ανοητα στρουμφακια θα σας καταβροχθισω ολα με τη διλιτρη πισωκινητη S-αρα μου.....
Steve - Τετ 26 Μάϊ 2010, 18:58:34
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
εννοει κ των 2 οδηγών, +150 κιλά στην αναλογία κιλών/ίππο.
Αυτό εννοώ Rolling eyes
rallye1294 - Τετ 26 Μάϊ 2010, 19:14:39
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι βρε παιδια, το καταλαβα, πλακα εκανα. Wink
kovac - Πεμ 27 Μάϊ 2010, 01:30:52
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
πραγματικα ομως αυτοι οι ""ανθρωποι"" που μπαινουν στις πιστες ετσι για να παιξουν μεχρι αηδιας με τοσο εντονο παθος για κοντρες ειναι χαζο τελειως διοτι ο αλλος δεν παει με αυτο τον σκοπο ρε παιδια!!και μπορει απλα να συμβει καποια μαλ***α χοντρη ετσι... Wink παραλιγο να την παθω εγω ο ιδιος οταν ειχα ανεβει εχοντας δωσει σε εναν φιλο το δικο μου για ""καθαρη βολτα"" και ενας ηλιθιος μας περασε απο δεξια ΕΠΑΝΩ στην στροφη φτανοντας σε σημειο να μου βρει ακομα και τον καθρεπτη και ευτυχως να μην μου τον σπασει αλλα να κλεισει.... Embarassed Twisted evil


Όντως. Και η πλάκα είναι που μετά έκοψε, μόνο εκεί έδωσε. Confused Confused Confused
xalkiadakhs 207gt - Πεμ 27 Μάϊ 2010, 18:37:56
Θέμα δημοσίευσης:
kovac έγραψε:

Όντως. Και η πλάκα είναι που μετά έκοψε, μόνο εκεί έδωσε. Confused Confused Confused


αυτο ακριβως κανει και το παληκαρι παραπανω στο βιντεακι....μπηκε να κανει κοντρες...με αυτον τον σκοπο μπηκε στην πιστα εξου και οτι ξεκαθαριζει και την θεση του με το να ανφερει και το οχημα που κανει κοντρες και καλα...
MEMsound - Πεμ 27 Μάϊ 2010, 19:45:44
Θέμα δημοσίευσης:
αναρωτιεμαι τι ψαχνετε να βρειτε...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ειναι σα να προβληματιζεστε γιατι συμβαινει οτι συμβαινει στους δρομους μας Dizzy2
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ - Πεμ 27 Μάϊ 2010, 21:20:47
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
αναρωτιεμαι τι ψαχνετε να βρειτε...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ειναι σα να προβληματιζεστε γιατι συμβαινει οτι συμβαινει στους δρομους μας Dizzy2


Εσύ Axl τί εψάχνεις να βρείς ντριφτάροντας στην 9??
Laughing

Εννοείται οτι θα μου το δώσεις βόλτα οοοοταν παμε ''χωράφι''...πλέον με Gaz το 12 ''ψηλό'' χαλαρά....
I will be on my...... sha na na na kneeeeess kneeess Laughing
vagma - Δευ 31 Μάϊ 2010, 22:04:21
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια πραγματικα με καλυψατε με αυτα που ειπατε για το παιδι με το μαζντα!!!!!!!!!!!!!!!!! κατι τετοια τρελα πραγματα εκανε και προ 6 μηνων σε τρακντει του tds.....και δυστηχως σε μενα..........αυτο δεν ειναι συμπεριφορα πιστας...... Evil δυστηχως γι αυτον και γι αυτους που κυνηγα εντος πιστας...και στους δημοσιους δρομους.... Evil
bagosgt - Τρι 01 Ιούν 2010, 20:12:44
Θέμα δημοσίευσης:
πιστα εγω μονο με τη μηχανη,γιατι το με pug,κ κοντα 40kgr ροπη,μονο τα λαστιχα θα χαλαω Crying or Very sad οσο για για το δρομο,παλι δε ξερω,δε μου εχει τυχει ποτε.... Laughing τωρα βεβαια,μπορει να εχει προσπαθησει κανενα ατμοσφαιρικο να μου "κολησει" αλλα επειδη ποτε δε παω νορμαλ οταν κυκλοφορω με το 207,μπορει να μη το εχω προσεξει,γιατι μαλλον δε θα ειναι κοντα Laughing Laughing
παρακαλειται ο jim να συμετασχει στο επομενο track day κ να αποκαταστησει τη φημη των 207 Cool
Sinanai - Τρι 01 Ιούν 2010, 20:42:51
Θέμα δημοσίευσης:
Κάποιος να σταματίσει τον οφτοπικισμό. Rolling eyes
vdsracing - Τετ 24 Νοέ 2010, 19:04:36
Θέμα δημοσίευσης:
bagosgt έγραψε:
ποιος ηταν προχθες στα μεγαρα με 207 κ τον "εφαγε" απο μαζντα 2 ασπρο?? Evil
http://www.youtube.com/watch?v=QONRl0dIRfY
στο 2:0+κατι,ε,οχι κ ετσι ρε παιδια,ειπαμε.
κριμα που δεν ηταν ο μανθος να παρει πισω το αιμα για τους γαλλους Crying or Very sad

Jim207GT έγραψε:
Πάντως εγώ από ότι είδα στο βιντεάκι πιο πολύ τον έννοιαζε να κολλάει πίσω από διάφορα αυτ/τα για να δείχνει τάχα οτι τα πέρναγε παρά να κάνει καθαρούς γρήγορους γύρους. (Εδώ κόβει για να τον περάσει και μετά του κολλάει, ότι νάνε)

Steve έγραψε:
Την συγκεκριμένη ηλιθιότητα ΤΟΥ, την προσπερνάμε, και μένουμε στα τεχνικά Very happy

p206Mike έγραψε:
πολύ αξία δώσατε, στο παλικαράκι... Wink που ετρεχε μόνος εναντίον ότι βρισκόταν στη πίστα και αν πραγματικά το παιδί με το 207 ήθελε να του ανοίξει διαφορά δεν θα κανε δεξιά με τη πρώτη ευκαιρία να περάσει και μάλιστα προβλεπόμενα με φλασάκι κλπ.

xalkiadakhs 207gt έγραψε:
πραγματικα ομως αυτοι οι ""ανθρωποι"" που μπαινουν στις πιστες ετσι για να παιξουν μεχρι αηδιας με τοσο εντονο παθος για κοντρες ειναι χαζο τελειως διοτι ο αλλος δεν παει με αυτο τον σκοπο ρε παιδια!!και μπορει απλα να συμβει καποια μαλ***α χοντρη ετσι... Wink παραλιγο να την παθω εγω ο ιδιος οταν ειχα ανεβει εχοντας δωσει σε εναν φιλο το δικο μου για ""καθαρη βολτα"" και ενας ηλιθιος μας περασε απο δεξια ΕΠΑΝΩ στην στροφη φτανοντας σε σημειο να μου βρει ακομα και τον καθρεπτη και ευτυχως να μην μου τον σπασει αλλα να κλεισει.... Embarassed Twisted evil

bagosgt έγραψε:
βρε ολα καλα κ αγια,κ μπορει ο οδηγος του μαζντα η κ το αμαξι του κιολας να ειναι πολυ καλο,το ερωτημα κ η απογοητευση μου ειναι προς το 207 Crying or Very sad
επρεπε να ηταν κανενας jim,να γελασουμε λιγο.στον 1 γυρο να του ειχε ριξει 2 Wink

xalkiadakhs 207gt έγραψε:
αυτο ακριβως κανει και το παληκαρι παραπανω στο βιντεακι....μπηκε να κανει κοντρες...με αυτον τον σκοπο μπηκε στην πιστα εξου και οτι ξεκαθαριζει και την θεση του με το να ανφερει και το οχημα που κανει κοντρες και καλα...

vagma έγραψε:
παιδια πραγματικα με καλυψατε με αυτα που ειπατε για το παιδι με το μαζντα!!!!!!!!!!!!!!!!! κατι τετοια τρελα πραγματα εκανε και προ 6 μηνων σε τρακντει του tds.....και δυστηχως σε μενα..........αυτο δεν ειναι συμπεριφορα πιστας...... Evil δυστηχως γι αυτον και γι αυτους που κυνηγα εντος πιστας...και στους δημοσιους δρομους.... Evil


Κοίτα να δεις που ενα ενα τα βλέπω! Very happy

Δε θα σταθώ στη σύγκριση των δυο αυτοκινήτων μιας και μέσα στην πίστα τα πράγματα είναι πολύ σχετικά.
Θα σταθώ στον τρόπο που εκφράζονται μερικοί για κάποιον που δεν γνωρίζουν καν και μάλιστα σε ενα δημόσιο φόρουμ.Λυπάμαι πολύ πραγματικά.
SnakeMJK - Τετ 24 Νοέ 2010, 19:21:45
Θέμα δημοσίευσης:
έτσι είναι τα forum... get over it Razz
Steve - Πεμ 25 Νοέ 2010, 00:28:24
Θέμα δημοσίευσης:
Λυπούμαστε εμείς περισσότερο για την πάρτη σου, μη χαλιέσαι Wink
vdsracing - Πεμ 25 Νοέ 2010, 01:15:10
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Λυπούμαστε εμείς περισσότερο για την πάρτη σου, μη χαλιέσαι Wink


Δεν θα μπώ στο τρυπάκι να απαντήσω και να ξεκινήσει καυγάς κτλ.Όσοι εχουν νοημοσύνη μπορούν να καταλάβουν αυτό που έγραψα παραπάνω.
Αυτοί που με ξέρουν, γνωρίζουν πολύ καλά πως συμπεριφέρομαι εντος και εκτος πίστας και αν τηρώ τους κανόνες.Οι υπόλοιποι μπορείτε να εχετε όποια γνώμη θέλετε,οταν αναφέρεστε και σχολιάζετε ομως εναν άγνωστο θα πρέπει να προσέχετε τα λόγια σας και τον τρόπο που εκφράζεστε.οβερ.
MEMsound - Πεμ 25 Νοέ 2010, 01:56:25
Θέμα δημοσίευσης:
1ον απ την στιγμη που ενα βιντο κυκλοφορεί ελευθερα στο διαδικτυο ειναι και ελευθερο προς σχολιασμό, θετικο, αρνητικό, ευγενικο ή οχι (αναλογα με το πως γραφει ο καθενας και πάει λεγοντας)

προσπαθω να καταλαβω το νοημα του εν λογω βιντεο.
αν καταλαβα καλα εσυ εισαι ο οδηγός του 2?
και τι εκανες?
περιμενες με αλαρμ να σε περασει ο οποιοσδηποτε (παρεπιπτόντως σε αενα "open day" πετυχαίνεις "καθε καρυδιας καρυδι μεσα στην πίστα" = γνωστες και μη κλπκλπ) για να τον πάρεις μετα απο πίσω και να δειξεις στο βιντεο οτι το εν λογω 2 με τα δικα σου χερια ακολουθεί αλλα αμαξια λιγο ή πολυ πιο δυνατα απο το δικο σου?
ε και?
εχει καποιο νοημα αυτό?
Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused
ξερεις πως οδηγουν οι αλλοι?
ξερεις τα αμαξια?
ξερεις πόσο πίεζαν?
ξερεις ποσο καλα ή οχι ξερουν την πίστα και το αυτοκινητό τους?
μετρησες κανα χρόνο?

δειχνωντας το παραπάνω βιντεο το μονο που εχει νοήμα να πείς ειναι (στο γραφω με συμβατικη αργκω καφετεριας): κοιταχτε πως τους πάω "κωλοφερατζα"

ενδεχομενως να σε ικανοποιεί, τους περισσότερους απο εμας εδω μέσα οχι, και το βρησκουμε τουλαχιστον "παιδικό".

αλήθεια μιας και (κατα την αποψή μου αγενώς) δεν πέρασες απο εδω: "Νεα Μελη" να συστηθείς, πόσο χρονών είσαι?

το τι κανεις εντός (σε αλλους γυρους) ή εκτος πίστας και το ποια ειναι η αποψη οσων σε ξέρουν μαλλον δεν εχει καμμια σχεση με το εν λογω βιντεο



υ.γ. παρεπιπτόντως (αφηνοντας την συμπεριφορα "καρτερι με αλαρμ" στην ακρη) απο οδηγικης αποψεως μια χαρα οδηγείς και καλα να σαι να βελτιωθείς περαιτερω.
xalkiadakhs 207gt - Πεμ 25 Νοέ 2010, 02:08:23
Θέμα δημοσίευσης:
vdsracing έγραψε:


Κοίτα να δεις που ενα ενα τα βλέπω! Very happy
Δε θα σταθώ στη σύγκριση των δυο αυτοκινήτων μιας και μέσα στην πίστα τα πράγματα είναι πολύ σχετικά.
Θα σταθώ στον τρόπο που εκφράζονται μερικοί για κάποιον που δεν γνωρίζουν καν και μάλιστα σε ενα δημόσιο φόρουμ.Λυπάμαι πολύ πραγματικά.


Οπως πολυ σωστα διατυπωσε ο μανθος,εσυ ησουνα αυτος που τραβουσες βιντεο και αυτος που το ανεβασε δημοσια,σιγουρα εκεινη την μερα τα"""" εφαγες""""" και απο καποιους κανοντας τα λεγομενα """καρτερια""" ωραια?δεν ανεβασες αυτα αλλα ανεβασες αυτα που σε συμφερουν...καινεαν δεν ηθελες σχολιασμους ας τα κρατουσες στον σκληρο και να τα δειχνεις στα φιλαρακια σου,,,εμεις απλα σχολιασαμε αυτο που εσυ ανεβασες και ετυχε και ειδαμε και ειπαμε τις γνωμες μας,τωρα εσυ εαν προσβληθηκες εγω προσωπικα λυπαμαι διοτι επρεπε να το περιμενεις απο τους φιλους-οπαδους-funs της μηχανοκινητης οδηγησης!!!!
rallye1294 - Πεμ 25 Νοέ 2010, 02:46:05
Θέμα δημοσίευσης:
vdsracing έγραψε:

Αυτοί που με ξέρουν, γνωρίζουν πολύ καλά πως συμπεριφέρομαι εντος και εκτος πίστας και αν τηρώ τους κανόνες.Οι υπόλοιποι μπορείτε να εχετε όποια γνώμη θέλετε,οταν αναφέρεστε και σχολιάζετε ομως εναν άγνωστο θα πρέπει να προσέχετε τα λόγια σας και τον τρόπο που εκφράζεστε.οβερ.


Ειλικρινα τωρα και στα πλαισια μιας ηρεμης κουβεντας χωρις υπαινιγμους και διαθεση ειρωνειας, πιστευεις οτι η συμπεριφορα σου εντος πιστας ηταν σωστη?

Το οτι δεν σε σταματησε κανεις υπευθυνος της πιστας, σημαινει οτι ενεργουσες και σωστα? (Οι "υπευθυνοι" της πιστας απουσιαζουν χρονια τωρα αλλα αυτο ειναι αλλη υποθεση)

Ενα πραγμα θα σε ρωτησω....
Εαν καθως "κυνηγιοσουνα" με το swift πχ και αυτο εφερνε τετακε (πχ στην Κ8 στο 6:18-6:19) και καρφωνοσουνα στην πορτα του (γιατι με τετοιες αποστασεις που ειχατε μονο αυτο θα συνεβαινε), τι θα γινοτανε και ποσο σοβαρο ατυχημα θα ητανε πιστευεις?
sps - Πεμ 25 Νοέ 2010, 07:45:01
Θέμα δημοσίευσης:
vdsracing έγραψε:
Steve έγραψε:
Λυπούμαστε εμείς περισσότερο για την πάρτη σου, μη χαλιέσαι Wink


Δεν θα μπώ στο τρυπάκι να απαντήσω και να ξεκινήσει καυγάς κτλ.Όσοι εχουν νοημοσύνη μπορούν να καταλάβουν αυτό που έγραψα παραπάνω.
Αυτοί που με ξέρουν, γνωρίζουν πολύ καλά πως συμπεριφέρομαι εντος και εκτος πίστας και αν τηρώ τους κανόνες.Οι υπόλοιποι μπορείτε να εχετε όποια γνώμη θέλετε,οταν αναφέρεστε και σχολιάζετε ομως εναν άγνωστο θα πρέπει να προσέχετε τα λόγια σας και τον τρόπο που εκφράζεστε.οβερ.


Γιατι ρε μεγαλε?

Δε καταλαβα το υφακι σου!
Μας απειλεις κιολας?
Το ποσο κομπλεξικος εισαι φανηκε στο 1ο λεπτο του βιντεο που γραφεις:
Ford sierra δυνατο!!!
Και μετα οταν παταει λιγο το σιερρα σου κανει μιση πιστα διαφορα και μετα το κοβεις το βιντεο .

Δλδ γραφεις τετοιες παπαριες και μετα δε θες να σχολιαστουν, τι να πω...
Steve - Πεμ 25 Νοέ 2010, 08:11:09
Θέμα δημοσίευσης:
vdsracing έγραψε:
Οι υπόλοιποι μπορείτε να εχετε όποια γνώμη θέλετε,οταν αναφέρεστε και σχολιάζετε ομως εναν άγνωστο θα πρέπει να προσέχετε τα λόγια σας και τον τρόπο που εκφράζεστε.οβερ.
Ναι φίλε μου, ξέρουμε, αν δεν προσέχουμε τα λόγια μας και τον τρόπο που εκφραζόμαστε, θα πρέπει να έχουμε τον νου μας μη μας πετύχεις σε κανα trackday και γίνουμε τροπέτο... Rolling eyes
vdsracing - Πεμ 25 Νοέ 2010, 08:37:13
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν θα περάσω απο τα Νέα Μέλη μιας και δεν εχω σκοπό να γίνω μέλος του φόρουμ.Απλώς έγραψα την ενόχλησή μου για αυτά που γράφτηκαν για εμένα και κυρίως για τον τρόπο που γράφτηκαν.Όταν μιλάμε σε παρέες με τα φιλαράκια μας μπορούμε να εκφραζόμαστε όπως θέλουμε,οταν μιλάμε ομως σε δημόσια συζήτηση για κάποιον που δεν γνωρίζουμε νομίζω πρέπει να υπάρχει λίγος σεβασμός.

Επι της ουσίας για το βιντεάκι δεν θα απαντήσω ούτε θα απολογηθώ για κάτι που είναι σαφώς εντος των κανονισμών συμπεριφοράς σε ενα td.Το βίντεο περιέχει κάποια ενδιαφέροντα κατα τη γνώμη μου σκηνικά που έγραψε η κάμερα,τίποτα λιγότερο τίποτα παραπάνω.Καλημέρα. Laughing
Ghost Dog - Πεμ 25 Νοέ 2010, 08:56:36
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραια, μας ειπες τις μ@λ@κι3ς σου, πουλο τωρα!
SnakeMJK - Πεμ 25 Νοέ 2010, 09:16:17
Θέμα δημοσίευσης:
vdsracing έγραψε:
...για κάτι που είναι σαφώς εντος των κανονισμών συμπεριφοράς σε ενα td...


Laughing Laughing Laughing
vdsracing - Πεμ 25 Νοέ 2010, 09:25:03
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
vdsracing έγραψε:
...για κάτι που είναι σαφώς εντος των κανονισμών συμπεριφοράς σε ενα td...


Laughing Laughing Laughing


Τα dogfights στην πίστα δεν είναι κάτι καινούριο και όλοι λίγο πολύ το εχουμε κάνει αρκεί να τηρούνται κάποιοι κανόνες.
1.Δεν χώθηκα σε κανέναν στα φρένα ούτε επιχείρησα προσπέραση σα να κάνουμε αγώνα.
2.Αν ο μπροστά οδηγός αισθάνεται οτι πιέζεται απλώς βγάζει φλας και αφήνει τον πίσω να περάσει.

Πιστεύεις αντικειμενικά οτι εχω παραβεί κάποιον απο τους παραπάνω κανόνες συμπεριφοράς στην πίστα?
Ghost Dog - Πεμ 25 Νοέ 2010, 09:41:23
Θέμα δημοσίευσης:
Ζηση, γ@μησε τον σε παρακαλω.......
μη μπεις στον κοπο να απαντησεις......
Bill207 - Πεμ 25 Νοέ 2010, 09:45:18
Θέμα δημοσίευσης:
vdsracing έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
vdsracing έγραψε:
...για κάτι που είναι σαφώς εντος των κανονισμών συμπεριφοράς σε ενα td...


Laughing Laughing Laughing


Τα dogfights στην πίστα δεν είναι κάτι καινούριο και όλοι λίγο πολύ το εχουμε κάνει αρκεί να τηρούνται κάποιοι κανόνες.
1.Δεν χώθηκα σε κανέναν στα φρένα ούτε επιχείρησα προσπέραση σα να κάνουμε αγώνα.
2.Αν ο μπροστά οδηγός αισθάνεται οτι πιέζεται απλώς βγάζει φλας και αφήνει τον πίσω να περάσει.

Πιστεύεις αντικειμενικά οτι εχω παραβεί κάποιον απο τους παραπάνω κανόνες συμπεριφοράς στην πίστα?



vdsracing - Πεμ 25 Νοέ 2010, 10:52:01
Θέμα δημοσίευσης:
Με βρισιές και εικονίτσες θα μπορούσα να απαντάω και εγω και να πέσω στο επίπεδο μερικών..το δύσκολο είναι να συζητήσεις επι της ουσίας με επιχειρήματα.
volvos - Πεμ 25 Νοέ 2010, 11:35:22
Θέμα δημοσίευσης:
βαγγελη επειδη γνωριστηκαμε απο κοντα και προσωπικα διαβεβαιωνω ολους ποσο ενταξει και σωστο ατομο εισαι

στο εν λογω βιντεο εισαι φαουλ.
ειναι ο τροπος που το εχεις στησει εντελως λαθος και παρεξηγησιμος.
αυτο στο λεει καποιος που εχει πανω απο 800γυρους μεγαρα...

καλως ή κακως σε ανοιχτο τρακντει ΔΕ ΚΥΝΗΓΙΕΣΑΙ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ. αυτο να το εχεις καλα στο μυαλο σου ειναι ο νο.1 κινδυνος για τρακα εκει μεσα με το καθε αγνωστο και κομπλεξικο... οσο δε πιο γρηγορος απο αυτον εισαι και πιο πολυ τον πιεζεις τοσο πιο πιθανο να στη κανει.

Στο psclub τα πιο πολλα παιδια αγαπανε ΚΑΙ ΣΕΒΟΝΤΑΙ οσους στριβουν τα αμαξια τους και δε τα στιβουν οποτε δεν υπαρχει κανενας λογος συνεχισης μιας παρεξηγησης που ξεκινησε με λαθος τροπο απο ολους...

ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΕΙΣ ΣΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ και να παρακολουθεις τα τοπικ αυτα και πιο παλια για μεγαρα . πιστεψε με εχεις να παρεις πολλα Cool
vdsracing - Πεμ 25 Νοέ 2010, 11:41:23
Θέμα δημοσίευσης:
Δεκτόν παναγιώτη.
Έχω ήδη διαβάσει αρκτετά θέματα απο το φόρουμ και εχω δει πολλά ενδιαφέροντα πράγματα.Δεν θα γράψω άλλο όμως σε κανένα θέμα γιατί δεν μου αρέσει καθόλου η συμπεριφορά μερικών.
Εμείς θα συνεχίσουμε να τα λέμε στις πίστες.
Steve - Πεμ 25 Νοέ 2010, 12:01:12
Θέμα δημοσίευσης:
vdsracing έγραψε:
Δεν θα γράψω άλλο όμως σε κανένα θέμα γιατί δεν μου αρέσει καθόλου η συμπεριφορά μερικών.

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr