PSClub - Hellas

Διεθνείς Αγώνες - Rally Acropolis 2009

Sinanai - Κυρ 07 Ιούν 2009, 20:50:12
Θέμα δημοσίευσης: Οι πρώτες φωτό από το Acropolis Rally of Greece 2009
Σήμερα, ερχόμενος από Αθήνα όπου την έριξα (την ψήφο) προς Πάτρα, είπα να περάσω από το Λουτράκι να δω τι παίζει. Σιγά σιγά, λοιπόν, στήνεται το σκηνικό...


Κυριλέ μουλαράκια


Μερικές Σκουμπιές


Τζίμπριονς Αδελφόνς


Φρομ Πόλαντ γουίθ λαβ


Είναι τρελοί αυτοί οι Άραβες


Χλίδα


Περιμένοντας τους Θεούς και τα γαλλάκια
Road_Runner - Τετ 10 Ιούν 2009, 20:36:29
Θέμα δημοσίευσης: Rally Acropolis 2009
Ψήνεται κανείς αύριο για σεικνταουν????
Λουτρακι κατα τις 8..
Road_Runner - Τετ 10 Ιούν 2009, 20:39:26
Θέμα δημοσίευσης:
Πολυ καλες...
Αν αυριο παω σεικ νταουν (αν βρω παρεα δλδ) θα ποσταρω.. Αλλιως την Παρασκευη....
Sinanai - Τετ 10 Ιούν 2009, 22:38:23
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ θα πάω Σάββατο, λογικά Κεφαλάρι, ss 9-12. Άλλος; Wink
Πάνος - Τετ 10 Ιούν 2009, 23:03:46
Θέμα δημοσίευσης:
Και εγω στα ιδια μαζι με Κωστη.
Sinanai - Τετ 10 Ιούν 2009, 23:17:26
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραία, να μαζευόμαστε...

ΕΔΩ οι προσβάσεις...
Road_Runner - Πεμ 11 Ιούν 2009, 00:24:09
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω θα παω σιγουρα Παρασκευη σαββατο και ισως κυριακη. Με Τολη και αλλους παγκοσμιους...
Αν παμε εκει θα ενημερωσω τηλεφωνικως Κωστη...
sps - Πεμ 11 Ιούν 2009, 00:43:21
Θέμα δημοσίευσης:
Kωστη θα τηλεφωνηθουμε παρασκευη!
B.M-SPORT - Παρ 12 Ιούν 2009, 09:26:48
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω λεω να παω το σαββατο μονο στο service park.
abaleo - Παρ 12 Ιούν 2009, 13:02:30
Θέμα δημοσίευσης:
Eγώ θα πάω με προσκληση Shocked (μέσω πανεπιστημίου) σήμερα στο service park της citroen... Θα ανεβάσω φώτος!
Sinanai - Παρ 12 Ιούν 2009, 16:26:50
Θέμα δημοσίευσης:
Υπενθυμίζω την αυριανή μου εξόρμιση στο "βουνό".

Θα ξεκινήσω από Πάτρα κατά τις 9, ώστε να είμαι στην περιοχή της ειδικής κατά τις 10 και μισή. Όσοι ακόμη από Πάτρα ψήνονται, εννοείται φεύγουμε παρέα. Ήδη είμαστε 2-3 αμάξια.

Η ε.δ., τώρα, για τους θεατές έχει 5 προσβάσεις, περίπου ισομοιρασμένες στο μήκος της, που είναι 24.15 χλμ. Δεν έχω αποφασίσει ακόμη σε ποιό σημείο είναι καλύτερα να πάμε, αλλά σίγουρα θέλω να βλέπω όσο πιο γρήγορο κομμάτι, μιας και τα "τεχνικά" είναι κάπως βαρετά. Αν ξέρει κάποιος κάποιο καλό σημείο, ας το προτείνει. Το πρώτο πέρασμα είναι στις 12 και το δεύτερο στις 5. Μάλλον θα τα δω και τα 2. Βλέπουμε...

Νίκο (Road_Runner), Πάνο και Γιάννη (Jean) έχετε το τηλέφωνό μου και 'γω τα δικά σας, οπότε συνεννοούμαστε.

CU!
kane - Παρ 12 Ιούν 2009, 16:28:39
Θέμα δημοσίευσης:
δυστηχώς δν μπόρεσα να ερθω... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Αποτι ειδα,αθανασσουλας 11ος γενικης???

Κωστή βάλε καμμια φωτό αγορι μ' Cool
Sinanai - Παρ 12 Ιούν 2009, 16:34:36
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
δυστηχώς δν μπόρεσα να ερθω... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Αποτι ειδα,αθανασσουλας 11ος γενικης???

Κωστή βάλε καμμια φωτό αγορι μ' Cool


Δεν είδα καθόλου τα μέχρι τώρα αποτελέσματα.

Όσο για τη φωτογραφική κάλυψη, θα νομίζεις ότι ήσουν εκεί, μιας και απ' τη μια εγώ και απ' την άλλη ο φίλος που ήταν και Μέγαρα και στον οποίο οφείλουμε το μεγαλύτερο μέρος των φωτογραφιών από 'κει, θα κάνουμε την Canon και τη Nikon να πουν το Δεσπότη Παναγιώτη... Laughing
Road_Runner - Παρ 12 Ιούν 2009, 19:52:21
Θέμα δημοσίευσης:
Μολις βγηκα απο το μπανιο. Βουλωσα τους σωλήνες Laughing Laughing Laughing

Αθανασουλας πρώτος production (μεχρι πριν αρχισει η τελευταια ειδικη της ημέρας) παρόλο που τα περασματα του δεν με εντυπωσιασαν..

Παιζει να ειναι και 11 γενικης αφού 13 ηταν τα WRC και σιγουρα εχει μεινει Wilson και νομιζω Villagra.

Ο Loeb αν και φαινοταν οτι πεταγε (κυριολεκτικα και μεταφορικα) δεν εκανε καλους χρόνους. Ναι μες ανοιγε δρόμο αλλά φαινόταν ότι πήγαινε ταπα...

Ο Latvalla πολυ ατυχος αφου προηγουταν πανω απο μισο λεπτο και ειχε την στιγμή του 200 μετρα μετά απο εμάς και βγηκε απο τον δρόμο χανοντας 3 λεπτά.

Τρομερός ο P.Solberg ο οποίος με αμάξι 4ετίας κάνει χρονάρες. στην πρώτη ειδική ήταν 5 πίσω από τον πρώτο!!! Στην δεύτερη έσπασε ανάρτηση και έπεσε 7. Μεσα σε 2 ειδικές ανέβηκε 2 θέσεις και δεν ξερω τι έκανε τελευταία... Παει για βαθρο το παλικαρι!!!!

Σήμερα μας έμαθε όλο το βουνό.. Μπορεί να μας δείξει και στην τηλεόραση με τις μλκιες που καναμε μεταξυ των περασμάτων...

Αυτα απο σήμερα...

Κωστή που θα πας αύριο. Εμείς θα είμαστε κλένια 1-2 και σερβις.. Αν ψήνεσαι πάρε τηλ. Είμαστε μεγάλη παρέα τρελοκομείων..

Στάθη, πως από το πανεπιστήμιο θα παρεις πρόσκληση?
μπορείς να τσακώσεις αλλη μια????
kane - Παρ 12 Ιούν 2009, 20:19:28
Θέμα δημοσίευσης:
αθανασουλας μεχρι και δροσοχώρι ηταν 11ος και μετα απο την θηβα 2 έπεσε 15ος... Sad


ΚΑΜΜΙΑ ΦΩΤΟ γα** ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ???
Road_Runner - Παρ 12 Ιούν 2009, 20:39:45
Θέμα δημοσίευσης:
περιμενε λιγακι, θα ανεβασω σε κανενα μισαωρο..
βλεπω videακια wrc.com
plaketokofths - Παρ 12 Ιούν 2009, 21:29:46
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Μολις βγηκα απο το μπανιο. Βουλωσα τους σωλήνες Laughing Laughing Laughing



Razz Razz Razz Razz
Jean - Παρ 12 Ιούν 2009, 22:32:41
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ να δεις. Laughing Laughing
Πάντως ούτε κρύο ούτε ζεστή... Confused
Road_Runner - Παρ 12 Ιούν 2009, 23:04:19
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
περιμενε λιγακι, θα ανεβασω σε κανενα μισαωρο..
βλεπω videακια wrc.com


Μαλλον θα περιμενεις πολυ.. Δεν διαβαζει την καρτα το reader..
Πάνος - Σαβ 13 Ιούν 2009, 16:43:38
Θέμα δημοσίευσης:
Και εγω πριν λιγο γυρισα απο Κεφαλαρι.
Χειροτερο Ακροπολις δεν εχω ξαναδει.
Ειδικα στην τριτη ειδικη που ηταν ανηφορικη αν εξαιρεσεις τις 7-8 συμμετοχες που ηταν wrc τα υπολοιπα εκαναν βολτα.
Ευτυχως τουλαχιστον ειχαμε καλη προσβαση στην ειδικη χωρις κουραση και ζεστη.
Φαγαμα τον μπουχο μας χωρις αντικτυπο κατ εμε και αν και εφοσον δεν γινει του χρονου του αλλουνου βλεπουμε τις συμμετοχες και μετα αποφασιζουμε. Crying or Very sad
plaketokofths - Σαβ 13 Ιούν 2009, 18:18:56
Θέμα δημοσίευσης:
Arrow http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=322576#322576

Arrow IRC Worthy
Sinanai - Σαβ 13 Ιούν 2009, 20:27:13
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Μολις βγηκα απο το μπανιο. Βουλωσα τους σωλήνες Laughing Laughing Laughing


Αυτό θα κάνω οσονούπω. Είδα Κεφαλάρι 9 και 12, την πρώτη φορά κοντά στην 3η πρόσβαση και τη δεύτερη κοντά στην 2η. 700+ φωτό, μόνο από 'μένα...

Τρελή κούραση, θα ανεβάσω σύντομα φωτό.
Lef205 - Κυρ 14 Ιούν 2009, 02:03:43
Θέμα δημοσίευσης:
Πάνος έγραψε:
και αν και εφοσον δεν γινει του χρονου του αλλουνου βλεπουμε τις συμμετοχες και μετα αποφασιζουμε. Crying or Very sad

Πανο του χρονου που θα ειναι εθνικος ο αγωνας, στο υπογραφω οτι θα γινει χαμος.
Θα δεις μαχες που δεν εχεις ξαναδει μονο κ μονο γιατι ο οποιοσδηποτε που λεγεται αγωνιζομενος θελει να εχει κατακτησει κυπελλακι απο Ακροπολις εστω κ μονο με εθνικες συμμετοχες.
Προσωπικα πιστευω οτι του χρονου θα δουμε πραγματα που εχουμε χρονια να δουμε.
Παραδειγμα η σφαγη μεταξυ Βωβου Αθανασουλα Χατζητσοπανη.
Υπομονη κ του χρονου θα αποζημιωθουμε σιγουρα . . .
Sinanai - Κυρ 14 Ιούν 2009, 08:44:10
Θέμα δημοσίευσης:
Arrow http://s451.photobucket.com/albums/qq231/Sinanai/rally%20acropolis%202009/?albumview=slideshow

W00t W00t W00t
sps - Κυρ 14 Ιούν 2009, 09:50:30
Θέμα δημοσίευσης:
Κωστη φοβερες οι φωτο!
Πολυ καλυτερες απο καποιους "επαγγελματιες"!
Το δευτερο περασμα τι ελεγε?
Sinanai - Κυρ 14 Ιούν 2009, 10:03:56
Θέμα δημοσίευσης:
Ένα μόνο θα σου πω: Πήγαμε και σε σημείο που περνούσαν τελική... Δεν ξέρω με πόσα... 160; 170; Πάντως ήταν ποοολύ χ*σιμο!!! Razz

Λίγη υπομονή και ετοιμάζω δύο ωραία αρχειάκια... Wink
kane - Κυρ 14 Ιούν 2009, 10:28:47
Θέμα δημοσίευσης:
Mπράβο κωστή,δικαιούσαι να φερεις στη κατοχή σου μια κάνον Laughing Laughing Laughing

Υ.Γ. τηλεφακό ειχες? αν κρίνω απτο μη θόλωμα του τοπίου,οχι κατι υπερβολικό...πάλι ψιλοκοντά πρεπει να καθοσουν!
Sinanai - Κυρ 14 Ιούν 2009, 10:42:38
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
[...]πάλι ψιλοκοντά πρεπει να καθοσουν!


Όχι μωρέ, γιατί το λες;... Η καρδούλα μου το ξέρει:





Razz Razz Razz

Τον κλασικό-και καφέ, πλέον-17-85 is έχω...
sps - Κυρ 14 Ιούν 2009, 11:29:55
Θέμα δημοσίευσης:
Και μια απο μενα με τον Κωστη!

Sinanai - Κυρ 14 Ιούν 2009, 11:48:04
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραίος, Σπύρο! Να υπάρχω και 'γω, πουθενά... Laughing
plaketokofths - Κυρ 14 Ιούν 2009, 12:05:51
Θέμα δημοσίευσης:
Μολις ακυρώθηκε η SS16 απο υπερβολικό αριθμό θεατών! κ**λα που την εχουμε οι ελληνες με τα γκάζια Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ελα Αθανασουλα μπορείςςςςςς Very happy

Sinanai έγραψε:
kane έγραψε:
[...]πάλι ψιλοκοντά πρεπει να καθοσουν!


Όχι μωρέ, γιατί το λες;... Η καρδούλα μου το ξέρει:


Τον κλασικό-και καφέ, πλέον-17-85 is έχω...


Συγχαρητήρια, μερικές είναι πάρα πολύ καλές!
Όσο για το κοντά το πακέτο θα ταν να σου μπροστά απο το δέντρο Shocked χιχιχι!

Ο 17-85 btw είναι πολύ καλός φακός, με γρήγορη εστίαση και πολύ μεγάλο εύρος. Δεν εχει να ζήλέψει τπτ απο εναν άσπρο, ετκός απο ενα σταθερό και ανοιχτό διάφραγμα!
Sinanai - Κυρ 14 Ιούν 2009, 12:36:07
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστώ Γιάννη! Smile Η αλήθεια είνα ότι η μηχανή με βόλεψε τρελά. Είχα βάλει προτεραιότητα ταχύτητας (1/1000, αν θυμάμαι καλά), συνεχές φόκους και, φυσικά, ριπή (ας είναι καλά τα 6.5 fps της 40D). Το αποτέλεσμα, πέρα από τις φωτό που είδατε Question

Arrow Μερακλίδικη δουλίτσα στο Κεφαλάρι 9
Arrow Μερακλίδικη δουλίτσα στο Κεφαλάρι 12

Δεν υπάρχει, βέβαια, ο πορωτικός ήχος των αυτοκινήτων, αλλά οι Prodigy κάνουν ό,τι μπορούν...

Yahoo! Yahoo! Yahoo!
Road_Runner - Κυρ 14 Ιούν 2009, 14:34:49
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Arrow http://s451.photobucket.com/albums/qq231/Sinanai/rally%20acropolis%202009/?albumview=slideshow

W00t W00t W00t


Τον προφυλακτήρα του Novikov ton πήρατε ή δεν έφυγε τελείως?
Road_Runner - Κυρ 14 Ιούν 2009, 14:41:20
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Ένα μόνο θα σου πω: Πήγαμε και σε σημείο που περνούσαν τελική... Δεν ξέρω με πόσα... 160; 170; Πάντως ήταν ποοολύ χ*σιμο!!! Razz


Και εμεις σε τετοιο καθομασταν το Σαββατο στις Μυκηνες... Με την διαφορά ότι είχε και ενα "s" στο οποιο ειδικα latvala, hirvonen και 1-2 ακομα wrc νομιζα οτι απλα θα τουμπαρουν έτσι οπως ερχοντουσαν... Πολυ ανομαλα περασματα... ντριφτ με 6 και 160-170...
Θα βαλω καμια φωτο και εγω το απογευμα..
Sinanai - Κυρ 14 Ιούν 2009, 15:53:15
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
[...]Τον προφυλακτήρα του Novikov ton πήρατε ή δεν έφυγε τελείως?


Δεν έφυγε... Crying or Very sad

Και εδώ ο αφανής ήρωας της ημέρας. Της αξίζει ένα μπράβο, πιστεύω...

Sinanai - Δευ 15 Ιούν 2009, 10:03:31
Θέμα δημοσίευσης:
Πραγματικά συγκινητικό βιντεάκι-αφιέρωμα, από 4 Τροχούς, στον Αθανασσούλα Wink
Road_Runner - Δευ 15 Ιούν 2009, 12:20:04
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Πραγματικά συγκινητικό βιντεάκι-αφιέρωμα, από 4 Τροχούς, στον Αθανασσούλα Wink

To παρακανανε...
Το εχουν υπερτιμησει παααρα πολυ..
Βεβαια από τον βωβό που κάθε χρόνο ήταν στον πάτο της κατηγορίας πολύ καλύτερα φέτος, αλλά όχι και έτσι όπως τα παρουσιάζουν...
Το καλυτερο που διαβασα στο 4τ forum ηταν οτι επρεπε να δαφνοστεφανωθούν στο καλιμαρμαρο... Ε, ρε γλέντιαααααα
Sinanai - Δευ 15 Ιούν 2009, 12:34:11
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
[...]Το καλυτερο που διαβασα στο 4τ forum ηταν οτι επρεπε να δαφνοστεφανωθούν στο καλιμαρμαρο... Ε, ρε γλέντιαααααα


Καλά, είπαμε... Αυτός που το 'πε το γ*μισε και ψόφισε... Razz
Road_Runner - Δευ 15 Ιούν 2009, 13:24:54
Θέμα δημοσίευσης:
Γενικα ολη την ιστορια την εχουν παρακανει...
Δεν λέω, μπραβο του, κερδισε το ακροπολις, μπροστα απο δυνατους συνδιασμους αλλά όχι και φράσεις του στυλ "δεν το πιστευουμε" και "ανατριχιασαμε" και "μας εκανε να δακρυσουμε". Ουτε οταν πηρε η εθνικη το γιουρο τετοιοι πανηγυρισμοι..
kane - Δευ 15 Ιούν 2009, 14:56:43
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Γενικα ολη την ιστορια την εχουν παρακανει...
Δεν λέω, μπραβο του, κερδισε το ακροπολις, μπροστα απο δυνατους συνδιασμους αλλά όχι και φράσεις του στυλ "δεν το πιστευουμε" και "ανατριχιασαμε" και "μας εκανε να δακρυσουμε". Ουτε οταν πηρε η εθνικη το γιουρο τετοιοι πανηγυρισμοι..


κλασσικος αγωνιζόμενος...

αιντε πιείτε την χολή σας ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε Razz Razz Razz
Lef205 - Δευ 15 Ιούν 2009, 15:43:22
Θέμα δημοσίευσης:
Το πιο θλιβερο ολων ειναι οτι αυτο το παιδι κανει μονο ενα Ακροπολις το χρονο.
Και βλεπετε τι κανει μονο με εναν αγωνα το χρονο
Που να ετρεχε κανονικα δηλαδη κ να ηταν προπονημενος.
MEMsound - Δευ 15 Ιούν 2009, 16:18:03
Θέμα δημοσίευσης:
εγω θα πω απλά συγχαρητηρια για ολη την προσπάθεια και μπράβο για το "αποτέλεσμα" της προσπάθειας...

ολα τα αλλα ειναι φρου-φρου κι αρώματα και ωρες-ωρες μικρότητες και χαζοζηλιες.

μακάρι να υπάρχαν κι αλλα τετοια τιμόνια/χέρια στην Ελλάδα, αλλα και εταιρίες να τα στηριξουν οικονομικα ωστε να αναδειχτουν...
Road_Runner - Δευ 15 Ιούν 2009, 17:33:31
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Γενικα ολη την ιστορια την εχουν παρακανει...
Δεν λέω, μπραβο του, κερδισε το ακροπολις, μπροστα απο δυνατους συνδιασμους αλλά όχι και φράσεις του στυλ "δεν το πιστευουμε" και "ανατριχιασαμε" και "μας εκανε να δακρυσουμε". Ουτε οταν πηρε η εθνικη το γιουρο τετοιοι πανηγυρισμοι..


κλασσικος αγωνιζόμενος...

αιντε πιείτε την χολή σας ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε Razz Razz Razz


Τι μλκς εισαι ρε Laughing Laughing Laughing Laughing
Δεν θετω θεμα συγκρισης, ουτε λεω οτι δεν αξιζε την νικη... Απλά οι αντιδρασεις ειναι υπερβολικές. Όπως επίσης υπερβολικές είναι (από την αντιθετη μεριά) πέρσυ που Βωβός δεν είχε πάει καλά....
ΒΤW, πολύ περισσότερο είχα χαρεί την νίκη του στην Γερμανία με το jwrc προπερσυ (που ήταν όλοι με ίδιο αμάξι σε ειδικές που δεν γνώριζαν) και εκεί κατάλαβα τι οδηγάρα είναι, παρά φέτος με το φαμπια στο ακροπολις...
kane - Δευ 15 Ιούν 2009, 17:51:29
Θέμα δημοσίευσης:
καταλαβα τι εννουσες,απλα επρεπε να αρπαξω την ευκαιρια και να σε αποκαλεσω "κλασσικο αγωνιζομενο" Razz Razz Razz
Road_Runner - Δευ 15 Ιούν 2009, 18:28:40
Θέμα δημοσίευσης:
γοργονα μου εσυ.... Laughing Laughing Laughing Laughing
glf - Τρι 16 Ιούν 2009, 15:24:08
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
καταλαβα τι εννουσες,απλα επρεπε να αρπαξω την ευκαιρια και να σε αποκαλεσω "κλασσικο αγωνιζομενο" Razz Razz Razz


και γω για να αποτινάξω από πάνω μου το στίγμα τα παράτησα...

και τώρα με το ζόρι δήλωσα Κοζάνη.. ήταν που ήταν λίγες οι συμμετοχές.. άντε λέω, να πάει το παλιάμπελο. αλλά ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ !
εδώ άρχισα και τις κόντρες και τις βάζουμε και στο dragster.gr Laughing
kane - Τρι 16 Ιούν 2009, 15:25:36
Θέμα δημοσίευσης:
εμ με τετοια ποστ,πως να μη γραφει μετα ο τσΑΠΡ "αυτο το αθλημα δε σωνεται με τπτ στη χωρα μας"...

Α ρε νικο... Razz Razz Razz
BTS - Τρι 16 Ιούν 2009, 16:00:16
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο, μπράβο, μπράβο...

...στο Λάμπρο και στον Νίκο, αλλά και σε όσους στήριξαν την προσπάθεια.

Ομάδα, αυτοκίνητο, χορηγοί, όλα στημένα επαγγελματικά και η έδρα προσέθεσε ένα ψυχολογικό αβαντάζ.

Το να βλέπεις κάποιον να μάχεται και να πραγματοποιεί κάτι που ήταν όνειρο μέχρι πρότινος, εμπνέει και τους υπόλοιπους, σε διάφορους τομείς της ζωής.

Άσχετα με την πρόσφατη επιτυχία, μιας και έγινε κουβέντα θα ήθελα να κάνω ένα σχόλιο για τους πανηγυρισμούς (εν γένει, και όχι του βέβαια του ελληνικού πληρώματος): οι υπερβολές περνάνε το λάθος μήνυμα και υποβαθμίζουν την αξία της νίκης.

Οι αγωνιζόμενοι να το έχουν υπόψη όταν κερδίζουν την κλάση τους, το γκρουπ ή την γενική!! Cool

Γυρνώντας στο θέμα μας, να ευχηθούμε στους "δικούς" μας και του χρόνου, και σε άλλους αγώνες του PWRC!!!
glf - Τρι 16 Ιούν 2009, 16:31:39
Θέμα δημοσίευσης:
+1 σε όλο το post.

ο Λάμπρος βέβαια είχε που είχε καιρό να τρέξει, του είχε πάει και κάπως άτυχα η χρονιά έξω με το fiesta και τώρα που έκανε και του έκατσε το μεγάλο κόλπο δικαιολογείται για να τα πάντα όλα. όπως και να το κάνουμε είναι ιστορική νίκη.
το ξαναλέω, ιστορική.

από το... Βωβό το περιμέναμε κάθε χρόνο, από τον Αθανασσούλα μας ήρθε!
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr