PSClub - Hellas

Αθλητικές Εκδηλώσεις - TrainingDay@Αυτοκινητοδρόμιο Μεγάρων, Κυριακή 29 Μαρτίου

Sidobre - Πεμ 05 Μάρ 2009, 19:53:56
Θέμα δημοσίευσης: TrainingDay@Αυτοκινητοδρόμιο Μεγάρων, Κυριακή 29 Μαρτίου


Την Κυριακή 29 Μαρτίου 2009 από τις 9:00 π.μ. έως την δύση του ηλίου, θα πραγματοποηθεί το πρώτο για την φετινή χρονιά TrainingDay (TrackDay) στην πίστα των Μεγάρων.

To TrainingDay, είναι παρόμοιο με το TrackDay αλλα παρέχεται στους συμμετέχοντες υπηρεσίες χρονομέτρησης, ώστε να μπορούν να βλέπουν την βελτίωση τους. Οι χρόνοι τους θα αποστέλλονται αμέσως μετά από την προσπάθειά τους μέσω SMS. (Να σημειωθεί ότι παρ'ότι υπάρχει χρονομέτρηση, ΔΕΝ υπάρχει κατάταξη, ούτε νικητές ούτε ηττημένοι).

Σε επιλεγμένα μέλη* θα μπει δορυφορικό σύστημα καταγραφής (Performance Box) ώστε να μπορούν να μελετήσουν αργότερα τί ακριβώς έκαναν και τις διαφορές τους από τους υπόλοιπους (η υπηρεσία αυτή ισχύει ΜΟΝΟ για τα επίσημα μέλη).
* Είναι λογικό ότι αν σε κάθε session θα βρίσκονται πολλά μέλη, δεν θα μπορέσουμε να βάλουμε σε όλους PB.

Πρόγραμμα:
08:00 Ωρα προσέλευσης
08:30 Πρωϊνός Καφές & Ενημέρωση οδηγών
09:00 Εναρξη TrainingDay με 15λεπτα Session
14:00 Mεσημεριανό snack
17:00 Λήξη TrainingDay
17:10 Eναρξη Training@TimeAttack Track
19:45 Λήξη Event

Το κυρίως TrainingDay είναι χωρισμένο σε 8 Group όπου το κάθε ένα κάνει 15λεπτα Sessions. Ετσι το ελάχιστο των γύρων που θα πραγματοποιήσετε είναι περίπου 40 γύρους.

Προς το τέλος του event, θα "κόψουμε" την πίστα στο μέγεθος που θα γίνονται οι αγώνες Time Attack και θα πραγματοποιούνται 1 γύρος προθέρμανσης και 3 γύροι σε Time Attack mode.

ΠΑΡΟΧΕΣ:
- Ασθενοφόρο & Ιατρός
- Γερανός
- Μίνι Σεμινάρια Τεχνικών Οδήγησης
- Ατομική Χρονομέτρηση*
- Τηλεμετρία**
- Catering
- Αέρας για λάστιχα
- Εργαλεία και Τεχνική βοήθεια

* Το TrainingDay ΔΕΝ είναι αγώνας. Μπορεί να υπάρχει ατομική χρονομέτρηση καθαρά για ενημερωτικούς λόγους, αλλά ΔΕΝ υπάρχει κατάταξη, ούτε νικητές ούτε ηττημένοι.
** Υπηρεσία μόνο για τα μέλη. Είναι λογικό ότι αν σε κάθε session θα βρίσκονται πολλά μέλη, δεν θα μπορέσουμε να βάλουμε σε όλους PB.


Κόστος Συμμετοχής:
Για τα μέλη 55 ευρώ για τα μή μέλη 65 ευρώ.

Συμμετοχές:
**********ΕΚΛΕΙΣΑΝ!!!************

(Για να ισχύει η αίτηση συμμετοχής πρέπει να συνοδεύεται από το παράβολο συμμετοχής)

Για περισσότερες πληροφορίες ή διευκρινήσεις μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο 6974 447 380
Sidobre - Πεμ 05 Μάρ 2009, 19:54:11
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ TRAINING DAY


1. Για την ασφάλειά τους οι συμμετέχοντες πρέπει υποχρεωτικά να φέρουν προστατευτικό κράνος. Η πίστα δεν διαθέτει κράνη, οπότε φροντίστε να έχετε μαζί σας το δικό σας κράνος.
Ακόμη πρέπει υποχρεωτικά να είναι δεμένοι με ζώνη ασφαλείας 3 τουλάχιστον σημείων και να διαθέτουν πυροσβεστήρα σύμφωνα με τον ΚΟΚ (0,75L), τοποθετημένο σταθερά στο εσωτερικό του αυτοκινήτου και να είναι εύκολα προσβάσιμος από την θέση του οδηγού. Ο πυροσβεστήρας θα πρέπει να είναι τοποθετημένος με ειδικά άγκιστρα γρήγορης απασφάλισης (μεταλλικά ή πλαστικά) που θα συγκρατούν πολύ καλά τον πυροσβεστήρα. Δεν θα επιτρέπεται η εκκίνηση αν ο πυροσβεστήρας δεν είναι σε προβλεπόμενη θέση και στερεωμένος σωστά. Μέσα στο αυτοκίνητο απαγορεύεται να υπάρχουν ελεύθερα αντικείμενα ή εργαλεία. Σε περίπτωση μη τήρησης των παραπάνω δεν θα επιτρέπεται η συμμετοχή στο TrainingDay.

2. Για λόγους ασφαλείας, την ώρα του event δεν επιτρέπεται το παράθυρο του οδηγού να είναι ανοικτό πάνω από 5 εκατοστά. Σε περίπτωση που βρεθεί όχημα εντός πίστας με παράθυρο ανοιχτό, θα απομακρύνεται από την πίστα.

Σε όλη την διάρκεια του event θα βρίσκονται στο χώρο ασθενοφόρο και γιατρός.

2. Ένας δακτύλιος ρυμούλκησης πρέπει να είναι τοποθετημένος εμπρός και πίσω σε όλα τα αυτοκίνητα. Αυτός ο δακτύλιος θα χρησιμοποιηθεί μόνο σε περίπτωση που το αυτοκίνητο μπορεί να κυλά ελεύθερα. Αυτός ο δακτύλιος πρέπει να είναι ευδιάκριτος. Συνιστάται να είναι βαμμένος κίτρινος, κόκκινος ή πορτοκαλί, να έχει ένα βέλος που να τον δείχνει καθαρά, ή να αναγράφεται δίπλα του η λέξη «tow».

3. Φώτα (εμπρός-πίσω) πορείας, φώτα θέσης, φλας, φώτα φρένων, φώτα κινδύνου, εμπρός υαλοκαθαριστήρες και κόρνα πρέπει να λειτουργούν κανονικά. Τα φωτιστικά σώματα αν είναι κατασκευασμένα από κρύσταλλο, πρέπει να είναι προστατευμένα από θρυμματισμό, με ταινία ή προστατευτικό φιλμ.

4. Κανόνες ασφαλείας στην πίστα, στα pit και κανόνες ασφαλείας καυσίμων

Δεν επιτρέπεται η διέλευση στα τα Pit με ταχύτητα μεγαλύτερη των 20km/h.

Δεν επιτρέπεται το Drift σε οποιοδήποτε χώρο του event (πίστα ή πιτς).

Σημαίες (επεξήγηση):

Κίτρινη: Σημαίνει κίνδυνο Η εμφάνιση κίτρινης σημαίας σημαίνει την ύπαρξη μιας επικίνδυνης κατάστασης στο τμήμα της πίστας που ακολουθεί. Μόλις οι οδηγοί αντικρύσουν μια κίτρινη σημαία πρέπει να ελαττώσουν ταχύτητα ενώ θα πρέπει να είναι προετοιμασμένοι ακόμα και να σταματήσουν.

Κόκκινη: Σταματά το Session. Στην περίπτωση που αποφασίζεται να σταματήσει το session για λόγους ασφαλείας, τότε υψώνεται κόκκινη σημαία. Οι οδηγοί θα πρέπει να είναι προετοιμασμένοι ακόμα και να σταματήσουν αν χρειαστεί.

Μπλε: Σημαίνει προσπέραση. Σε περίπτωση που αντικρύσετε μπλε σημαία σημαίνει ότι ένα αυτοκίνητο πίσω από εσάς είναι πιο γρήγορο και πρέπει να το αφήσετε να σας προσπεράσει.

Καρώ: Τέλος Session. Οταν αντικρύσετε καρώ σημαία σημαίνει ότι το session σας τελείωσε. Αμέσως μετά πρέπει να κατευθυνθείτε προς τα pits.

Κανόνες εντός πίστας

Μην καθυστερείτε ένα πιο γρήγορο αυτοκίνητο. Ένα αυτοκίνητο πιο γρήγορο από εσάς δεν είναι απαραίτητο ότι μπορεί να σας περάσει εύκολα στην ευθεία. Εφ’όσον έφτασε πίσω από εσάς σημαίνει ότι είναι πιο γρήγορο γενικά και επειδή η προσπέραση πάνω σε στροφές απαγορεύεται ρητά, πρέπει εσείς στην πρώτη -ακόμα και μικρή- ευθεία να αφήσετε το γκάζι κάνοντας σήμα στον άλλο για να σας περάσει.

Ανάψτε τα alarm αν επιβραδύνετε σε σημείο επιτάχυνσης. Αν για οποιοδήποτε λόγο επιβραδύνετε (βλάβη, πρόβλημα με μπροστινό αυτοκίνητο ή αν θέλετε να βγείτε στα πιτς) ανάψτε τα αλαρμ σας για να προειδοποιήσετε τους οδηγούς που ακολουθούν.

Βγείτε από την αγωνιστική γραμμή αν το αυτοκίνητό σας έχει πρόβλημα. Αν έχετε πρόβλημα με το αυτοκίνητό σας, ή θα βγείτε έξω στα πιτς, βγείτε αμέσως από την αγωνιστική γραμμή. Η αγωνιστική γραμμή είναι αυτή που πηγαίνετε συνήθως όταν τρέχετε. Με αυτό τον τρόπο θα βγείτε εκτός της πορείας των αυτοκινήτων που ακολουθούν.

Ενημερώστε τους οδηγούς που ακολουθούν ότι είναι εντάξει να περάσουν.
Επειδή απαγορεύεται η προσπέραση πάνω στις στροφές, είναι απαραίτητο να ενημερώστε τους υπόλοιπους με τα φλας πότε να περάσουν. Αν και απαγορεύεται η προσπέραση στις στροφές, ελέγχετε συχνά τους καθρέφτες σας γιατί μπορεί κάποιος που ακολουθεί να έχει για παράδειγμα πρόβλημα με τα φρένα του. Η ενημέρωση είναι πολύ απαραίτητη μέσα στην πίστα γιατί με αυτό τον τρόπο ελαχιστοποιούνται οι πιθανότητες ατυχήματος.

Να είστε ήρεμοι και να ενημερώνετε τους υπεύθυνους. Υπάρχει πάντα η πιθανότητα να βρεθεί κάποιος που να αγνοεί τους κανόνες ασφαλείας. Αντί να αντιδράσετε έντονα, είναι προτιμότερο να ενημερώστε τον ίδιο, ή ακόμα καλύτερα κάποιον υπεύθυνο για το λάθος που έκανε με ήρεμο και πολιτισμένο τρόπο ώστε να αποφευχθούν τυχόν παρεξηγήσεις. Μερικές φορές λάθη δεν γίνονται εσκεμμένα αλλά από ασυνεννοησία ή και από μηχανική βλάβη. Αν δείτε όμως ότι η συζήτηση γίνεται έντονη και εσείς ή ο άλλος χάνουν την ψυχραιμία είναι προτιμότερο να ενημερώστε ένα υπεύθυνο να λύσει την παρεξήγηση. Μην ξεχνάτε ότι πάνω απ’όλα διασκεδάζουμε.

Κάντε σήμα σε περίπτωση που σημειώσετε έξοδο. Αν βγείτε εκτός πίστας για οποιοδήποτε λόγο, ενημερώστε αμέσως τους κριτές και τους υπεύθυνους ότι είστε εντάξει δείχνοντας με τον αντίχειρα (ΟΚ). Με αυτό τον τρόπο τους ενημερώνετε ότι δεν χτυπήσατε. Αν δεν κάνετε αυτή την κίνηση οι παρατηρητές θα υποθέσουν ότι κάτι τρέχει και θα σπεύσουν σε βοήθεια. Αν το αυτοκίνητο δεν έχει υποστεί βλάβη και επιθυμείτε να μπείτε ξανά στην πίστα ελέγξτε ότι δεν έρχεται κανένα αυτοκίνητο και κοιτάξτε τον κοντινότερο κριτή αν σας κάνει κάποιο νόημα να μην περάσετε και μετά ξεκινήστε. Μην σπινάρετε σε καμία περίπτωση γιατί τότε θα λερώστε την πίστα με καταστροφικές για εσάς και για τους άλλους συνέπειες.

Εντός ή εκτός πίστας ποτέ μην πηγαίνετε ανάποδα. Αν βγείτε εκτός πίστας και πρέπει να επιστρέψετε στα πιτς δεν πρέπει σε καμία περίπτωση (ακόμα και αν είστε δίπλα) να πάτε αντίθετα από την φορά της πίστας. Αν το αυτοκίνητο έχει υποστεί βλάβη, μην το κινήσετε έως ότου σταματήσουν οι υπεύθυνοι την κυκλοφορία στην πίστα.

Ποτέ μην κάνετε όπισθεν στα πιτς ή να πηγαίνετε με αντίθετη κατεύθυνση. Τα πιτ είναι μέρος της πίστας και αν χρειαστεί να κάνετε κάτι από τα δυο πρέπει να σας κατευθύνει κάποιος υπεύθυνος.

Δεν επιτρέπονται οχήματα στον χώρο των Pits εκτός των συμμετεχόντων. Εξαιρούνται τα οχήματα υποστήριξης που μεταφέρουν ανταλλακτικά και εξοπλισμό προς τους συμμετέχοντες, που πρέπει όμως απομακρυνθούν σε κάθε περίπτωση, πριν την έναρξη του event.

Όλα τα υγρά καύσιμα πρέπει να είναι τοποθετημένα μέσα σε μεταλλικά δοχεία κατάλληλα για υγρά καύσιμα. Όλα τα δοχεία καυσίμου πρέπει να αναγράφουν το περιεχόμενό τους.

Όλα τα άδεια δοχεία και απορρίμματα πρέπει να απομακρύνονται από τον χώρο μετά τον event.

Η βενζίνη, πρέπει να χρησιμοποιείται μόνο για καύσιμο και για κανένα άλλο λόγο.

Ασφάλεια Πυρκαγιάς
Δεν επιτρέπεται το κάπνισμα κοντά σε εύφλεκτα υλικά.
Όλες οι πιθανές εστίες φωτιάς ή σπινθήρων, πρέπει να απομακρύνονται από τα εύφλεκτα υλικά.

Σε περίπτωση φωτιάς πρέπει οπωσδήποτε να ενημερώσετε άμεσα οποιοδήποτε μέλος της οργάνωσης.

Πρώτες βοήθειες
Αν κάποιος τραυματιστεί ή αισθανθεί αδιαθεσία, πρέπει άμεσα να αναζητήσει ιατρική βοήθεια από τον ιατρό του event. Για να καλέσετε τις πρώτες βοήθειες, ενημερώστε οποιοδήποτε μέλος της οργάνωσης.

Ασφάλεια θεατών
Οι χώροι των Pit, είναι ανοικτοί για το κοινό, γι’ αυτό οι συμμετέχοντες πρέπει να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί για να μην θέσουν τον εαυτό τους οι οποιονδήποτε άλλο σε κίνδυνο τραυματισμού.

Αντικείμενα συμμετεχόντων ή θεατών
Η οργάνωση του TrainingDay, δεν ευθύνεται για την απώλεια, ή φθορά οποιουδήποτε αντικειμένου ή περιουσίας των συμμετεχόντων ή των θεατών. Είναι δική σας ευθύνη η ασφάλεια των προσωπικών σας αντικειμένων.
soler - Πεμ 05 Μάρ 2009, 20:10:49
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραία νέα..!

Συγχαρητήρια για την οργάνωση..

Φυσικά θα τα πούμε εκεί.

Πρόεδρε εάν χρειάζεσαι κάτι, πάρε τηλέφωνο.

Υ.γ.

Θα με πάρει κανένας συνοδηγό (γιατί τότε μέσα στο φορείο του εκάβ κάτι τέτοιες υποσχέσεις πέφτανε) τακ τακ είσαι εδώ? Razz

Ή θα μπω με το μίκρα? Razz
Sinanai - Πεμ 05 Μάρ 2009, 20:28:52
Θέμα δημοσίευσης:
Εννοείται ότι θα' μαστε εκεί! Μόλις εκτύπωσα-και συμπλήρωσα-την αίτηση. Με την πρώτη ευκαιρία τη φέρνω, ή τη στέλνω, μαζί με τα λεφτά. Wink
MEMsound - Πεμ 05 Μάρ 2009, 20:31:15
Θέμα δημοσίευσης:
soler έγραψε:
Θα με πάρει κανένας συνοδηγό (γιατί τότε μέσα στο φορείο του εκάβ κάτι τέτοιες υποσχέσεις πέφτανε) τακ τακ είσαι εδώ? Razz

Ή θα μπω με το μίκρα? Razz


σου χω πει πολλες φορες όχι? Wink
ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΑ!!
για προπόνηση και 1η επαφη ενα "μαλακο" αυτοκινητο ειναι οτι πρέπει...
peugeot_ς - Πεμ 05 Μάρ 2009, 20:53:38
Θέμα δημοσίευσης:
Να ερθω και γω να δω τι παιζει? Ειναι αλλος κανεις που θα παει για να παρατηρησει?
Sinanai - Πεμ 05 Μάρ 2009, 21:34:35
Θέμα δημοσίευσης:
Arrow Προφανώς, Γιώργο, δεν υπάρχει θέμα. Φαντάζομαι και άλλοι θα έρθουν μόνο για "βόλτα και χάζεμα". Smile

Οι απορίες μου, τώρα:

1ον, σχετικά με τον πυροσβεστήρα: Αν τον δέσω στο μοχλό που ρυθμίζει το κάθισμα του συνοδηγού μπρος-πίσω (μπροστά απ' το κάθισμα, χαμηλά, δηλαδή), είμαστε ok;

2ον, περί κράνους: Δε χρειαζεται να είναι κάποιων συγκεκριμένων προδιαγραφών, ε; Εννοώ ένα απ' το Praktiker ή το Macro, μας καλύπτει; Καλώς ή κακώς, 200άρες για κράνη δεν έχω... Confused

Edit: Μαζί μου μάλλον θα 'ναι και ένας φίλος με 300άρη φακό, που μπορεί να αναλάβει μέρος της φωτο-κάλυψης του event. Να του φυλάξουμε ένα σαντουϊτσάκι, έτσι; Laughing
micra_iro - Πεμ 05 Μάρ 2009, 22:04:48
Θέμα δημοσίευσης:
πολυ ενδιαφερον και οτι πρεπει για τους επιδοξους αγωνιζομενους μια διευκρινηση αν σας ειναι ευκολο:
αυτο το διοργανωνεται εσεις σαν ps club ή η πιστα των Μεγαρων
και κατι ακομα οταν λεμε *μελη* εννοουμε τα μελη του ps club?
micra_iro - Πεμ 05 Μάρ 2009, 22:09:27
Θέμα δημοσίευσης:
soler έγραψε:


Ή θα μπω με το μίκρα? Razz


μπες με το micra κι εγω με αυτο θα μπω Wink Very happy
Sidobre - Πεμ 05 Μάρ 2009, 22:10:22
Θέμα δημοσίευσης:
micra_iro έγραψε:
πολυ ενδιαφερον και οτι πρεπει για τους επιδοξους αγωνιζομενους μια διευκρινηση αν σας ειναι ευκολο:
αυτο το διοργανωνεται εσεις σαν ps club ή η πιστα των Μεγαρων
και κατι ακομα οταν λεμε *μελη* εννοουμε τα μελη του ps club?


Καταρχήν μία παρατήρηρση: Δεν είναι αγωνιζόμενοι όσοι συμμετέχουν σε trainingDay. Πάμε για να περάσουμε μία όμορφη οδηγικά ημέρα Wink

Η διοργάνωση είναι του PSClub.
Mέλη εννοούμε τα επίσημα μέλη του PSClub. Wink
micra_iro - Πεμ 05 Μάρ 2009, 22:12:27
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
micra_iro έγραψε:
πολυ ενδιαφερον και οτι πρεπει για τους επιδοξους αγωνιζομενους μια διευκρινηση αν σας ειναι ευκολο:
αυτο το διοργανωνεται εσεις σαν ps club ή η πιστα των Μεγαρων
και κατι ακομα οταν λεμε *μελη* εννοουμε τα μελη του ps club?


Η διοργάνωση είναι του PSClub.
Mέλη εννοούμε τα επίσημα μέλη του PSClub. Wink


ok thanks a lot
και κατι ακομα το ιδιο αυτοκινητο μπορουν να το οδηγησουν 2 διαφορετικα ατομα?ή υπαρχει καποιος κανονισμος που το απαγορευει?
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ - Πεμ 05 Μάρ 2009, 22:19:39
Θέμα δημοσίευσης:
Εάν τηρηθούν όσα λές Τάσο νομίζω θα είναι το καλύτερο trackday από πλευράς οργάνωσης!!

Εχω βέβαια μια μικρή μομφή για το ''κόψιμο'' της πίστας στο τέλος αλλά δεν μπορώ παρα να ΄συμφωνήσω ότι θα βοηθήσει πολύ στα μελλοντικά σχέδιά σου για παιδειές!

Αυριο καταθέτω το αντίτιμο και ότι άλλο χρειάζεται!!

Εχω να καταγγείλω όμως τον Sidobre ότι σε πρόσφατη συνομιλία μας απείλησε το κόκκινο το μαυρο και το ασπρόμαυρο να μας ''ξετρυπήσει''!! Laughing Laughing Laughing
sps - Πεμ 05 Μάρ 2009, 22:47:40
Θέμα δημοσίευσης:
Ερωτησις:
Η χρονομετρηση θα γινεται και στο training session & στο time attack?
Se sms ποσοι γυροι δλδ θα αποστελλονται?
Sidobre - Πεμ 05 Μάρ 2009, 22:57:19
Θέμα δημοσίευσης:
sps έγραψε:
Ερωτησις:
Η χρονομετρηση θα γινεται και στο training session & στο time attack?
Se sms ποσοι γυροι δλδ θα αποστελλονται?



Nαι χρονόμετρα και στα 2.
Στα sms θα έρθουν οι καλύτεροι γύροι κάθε session (δεν χωράνε όλοι σε 1 sms).
Αναλυτική κατάσταση πάντως θα υπάρχει και τυπωμένη.
Vaeron - Πεμ 05 Μάρ 2009, 23:48:48
Θέμα δημοσίευσης:
Έτσι όπως το πάτε εσείς ,πάτε να με κάνετε κάτοικο Αθηνών!!!! Wink Laughing Laughing Laughing
REDRC - Παρ 06 Μάρ 2009, 00:13:59
Θέμα δημοσίευσης:
Μπραβο παλικαρια!!!
θα φαμε πολυ λαστιχο ολο το μαρτιο.... Laughing
Speedpark_track - Παρ 06 Μάρ 2009, 00:31:11
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια σας παιδιά

Τι μου κάνετε γα**το....Θα με κάνετε να παρατήσω την δικιά μου πίστα και να έρθω εκεί μαζί σας....99% θα είναι και το ΕVO έτοιμο και ελπίζω να έρθω να παίξω μαζί σας!!Νομίζω οτί όπως είναι στημένο θα είναι μία απίθανη εκδήλωση!!
Πάνος - Παρ 06 Μάρ 2009, 00:58:06
Θέμα δημοσίευσης:
Φυσικα θα συμμετεχω και εγω.
Μοναδικος ανασταλτικος παραγοντας συμφωνα με τους κανονες οδηγιας ειναι οι ζωνες 3 σημειων.
Δηλαδη ρε παιδια αν καποιος δεν εχει ζωνες 3 σημειων δεν μπορει να συμμετεχει.
Πειτε μου σας παρακαλω για να δω αν θα δω αν θα συμπληρωσω την αιτηση συμμετοχης.


Υ.Γ. Και θελω να δοκιμασω και τα νεα μου ζαντολαστιχα.

COOL ALEXIS - Παρ 06 Μάρ 2009, 01:07:57
Θέμα δημοσίευσης:
Πάνος έγραψε:
Φυσικα θα συμμετεχω και εγω.
Μοναδικος ανασταλτικος παραγοντας συμφωνα με τους κανονες οδηγιας ειναι οι ζωνες 3 σημειων.
Δηλαδη ρε παιδια αν καποιος δεν εχει ζωνες 3 σημειων δεν μπορει να συμμετεχει.
Πειτε μου σας παρακαλω για να δω αν θα δω αν θα συμπληρωσω την αιτηση συμμετοχης.


Υ.Γ. Και θελω να δοκιμασω και τα νεα μου ζαντολαστιχα.


Οι ζώνες που έχει το αυτοκίνητο σου σε πόσα σημεία πιάνουν Question Question Question
Πάνος - Παρ 06 Μάρ 2009, 01:16:17
Θέμα δημοσίευσης:
COOL ALEXIS έγραψε:
Πάνος έγραψε:
Φυσικα θα συμμετεχω και εγω.
Μοναδικος ανασταλτικος παραγοντας συμφωνα με τους κανονες οδηγιας ειναι οι ζωνες 3 σημειων.
Δηλαδη ρε παιδια αν καποιος δεν εχει ζωνες 3 σημειων δεν μπορει να συμμετεχει.
Πειτε μου σας παρακαλω για να δω αν θα δω αν θα συμπληρωσω την αιτηση συμμετοχης.


Υ.Γ. Και θελω να δοκιμασω και τα νεα μου ζαντολαστιχα.


Οι ζώνες που έχει το αυτοκίνητο σου σε πόσα σημεία πιάνουν Question Question Question



Συγχωρεστε με αν κατι δεν νοω καλα αλλα εχω τις εργοστασιακες ζωνες ενος 206.
Δεν νομιζω οτι πιανουν σε 3 σημεια εκτος πια αν ειμαι τελειως ασχετος οποτε παω πασο και γι αυτο ρωτω για να με ενημερωσετε.
Steve - Παρ 06 Μάρ 2009, 01:39:35
Θέμα δημοσίευσης:
Ένα δεξιά στην πόρπη, ένα στην κολώνα και ένα στο πάτωμα. 3 (τρία) σημεία άχρηστε μαλλιάρη λογιστή.


Να κατέβω να σας σπείρω και καμιά σειρά ράγες?

Ζήσηηηηηηηηηηη Very happy
Sidobre - Παρ 06 Μάρ 2009, 01:57:56
Θέμα δημοσίευσης:
Οι ζώνες τριών σημείων είναι οι εργοστασιακές. Wink
206kwn - Παρ 06 Μάρ 2009, 02:00:34
Θέμα δημοσίευσης:
για βολτα-χαζεμα μιας και αυτη την περιοδο δεν υπαρχουν ουτε λαστιχα αλλα ουτε ζαντες ειναι οτι πρεπει...... μαλλον θα ειμαι εκει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
abaleo - Παρ 06 Μάρ 2009, 02:14:08
Θέμα δημοσίευσης:
Crying or Very sad για μενα ειναι αρκετα δυσκολο να ερθω...
alekoukos106 - Παρ 06 Μάρ 2009, 04:12:18
Θέμα δημοσίευσης:
Steve αμα δεν ερθεις δεν ερχομαι καμπινγκ το καλοκαιρι!!!!Τασο σε ευχαριστω πολυ προσωπικα γιατι τα μεγαρα,μου εχουν λειψει και ξερω οτι ηταν δυσκολο να το οργανωσεις...οτι θες ειμαι στη διαθεση σου και θα προσπαθησω να βαλω κι εγω το θεριο στην πιστα.... Yahoo! Yahoo! Yahoo! Worthy Thumbs Up Thumbs Up
mad2008 - Παρ 06 Μάρ 2009, 05:07:07
Θέμα δημοσίευσης:
oscar γκαντεμιας.... μενω εκει κοντα ελευσινα... οποτε ειμαι εκει πιγαινω μια εκπεδευτικη στην πιστα..... αλλα σπουδαζουμε λιγο μακρια...(καβαλα)
κανονιστε να οργανωσετε κατι στις σερρες το πασχα που κατεωαινω κατω!!!!
με βλεπω στα ναρκωτικα!!!!


σπαστε τα χρονομετρα παιδια με ασφαλεια.... καλη διασκεδαση....
Πάνος - Παρ 06 Μάρ 2009, 08:19:38
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Ένα δεξιά στην πόρπη, ένα στην κολώνα και ένα στο πάτωμα. 3 (τρία) σημεία άχρηστε μαλλιάρη λογιστή.


Να κατέβω να σας σπείρω και καμιά σειρά ράγες?

Ζήσηηηηηηηηηηη Very happy



Eκ των υστερων καταλαβα οτι εγραψα βλακεια. Laughing
Αλλα βαριομουν να σηκωθω απο το κρεβατι να ξαναγραψω.
Το μυαλο μου οταν διαβασα τις οδηγιες πηγε κατευθειαν σαν τις 4 σημειων απλα σε 3.
Οτι να ναι δηλαδη.
Τεσπα μην ασχολειστε και προσπεραστε το.Laughing
Στα των διαδικαστικων τωρα για μενα που ειμαι μακρια.
Τυπωνω την αιτηση και σας την στελνω ή με καποιο αλλο τροπο;
MEMsound - Παρ 06 Μάρ 2009, 09:23:10
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ έγραψε:
Εχω να καταγγείλω όμως τον Sidobre ότι σε πρόσφατη συνομιλία μας απείλησε το κόκκινο το μαυρο και το ασπρόμαυρο να μας ''ξετρυπήσει''!! Laughing Laughing Laughing


εκεί θα ειμαστε με το χρονομετρο στο χερι να το "λύσουμε" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
volvos - Παρ 06 Μάρ 2009, 09:30:06
Θέμα δημοσίευσης:
και μετα θα ερθει και steve καπακια...
babis krys - Παρ 06 Μάρ 2009, 10:44:06
Θέμα δημοσίευσης:
θα μπορεσω να φερω το αγωνιστικο μου 106 για το training day?
MEMsound - Παρ 06 Μάρ 2009, 10:53:23
Θέμα δημοσίευσης:
Φυσικά!
orestis - Παρ 06 Μάρ 2009, 11:15:12
Θέμα δημοσίευσης:
Κι εγω θα ερθω.
υπαρχει δυνατοτητα πληρωμης σε τραπεζα?
υπαρχει δυνατοτητα να εχω το αρχειο σε word για να μπορεσω να το στειλω με μαιλ?
Πάνος - Παρ 06 Μάρ 2009, 12:32:57
Θέμα δημοσίευσης:
Περιμενω και εγω απαντηση μιας και εχω θεσει το παραπανω θεμα.
MEMsound - Παρ 06 Μάρ 2009, 12:37:41
Θέμα δημοσίευσης:
καντε λιγο υπομονη... Wink
stamatis_vts - Παρ 06 Μάρ 2009, 13:12:40
Θέμα δημοσίευσης:
Καλαματιανε να μην ξεχασεις να κλεισεις την ηλιοροφη... Laughing
μπραβο πολυ καλη διοργανωση...
για εμας τους θεατες θα υπαρχει καποιο εισητιριο???
το κετερινκ ειναι μονο για τους αγωνιζομενους???
Evil
Sidobre - Παρ 06 Μάρ 2009, 13:17:33
Θέμα δημοσίευσης:
stamatis_vts έγραψε:
Καλαματιανε να μην ξεχασεις να κλεισεις την ηλιοροφη... Laughing
μπραβο πολυ καλη διοργανωση...
για εμας τους θεατες θα υπαρχει καποιο εισητιριο???
το κετερινκ ειναι μονο για τους αγωνιζομενους???
Evil


Οι θεατές είναι ΔΩΡΕΑΝ. (αν είναι δυνατόν, εισητήριο σε trackday...)
E, λογικό δεν είναι το catering να είναι για τους συμμετέχοντες; Τόσο ιδρώτα θα ρίξουν!!! Laughing
Πάνος - Παρ 06 Μάρ 2009, 13:24:15
Θέμα δημοσίευσης:
stamatis_vts έγραψε:
Καλαματιανε να μην ξεχασεις να κλεισεις την ηλιοροφη... Laughing
μπραβο πολυ καλη διοργανωση...
για εμας τους θεατες θα υπαρχει καποιο εισητιριο???
το κετερινκ ειναι μονο για τους αγωνιζομενους???
Evil



Αν διαβασεις τους κανονες μπροστα ανεφερει κανονισμους για το παραθυρο αλλα οχι για την ηλιοροφη. Laughing Laughing
Οποτε θα ειμαι λιαρδα με τεντα ηλιοροφη και τον ηλιο καταματα με καφε σε ποτηρακι και κατα τάλλα ειμαστε σε πιστα. Laughing Laughing
Sinanai - Παρ 06 Μάρ 2009, 13:41:27
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
[...]
1ον, σχετικά με τον πυροσβεστήρα: Αν τον δέσω στο μοχλό που ρυθμίζει το κάθισμα του συνοδηγού μπρος-πίσω (μπροστά απ' το κάθισμα, χαμηλά, δηλαδή), είμαστε ok;

2ον, περί κράνους: Δε χρειαζεται να είναι κάποιων συγκεκριμένων προδιαγραφών, ε; Εννοώ ένα απ' το Praktiker ή το Macro, μας καλύπτει; Καλώς ή κακώς, 200άρες για κράνη δεν έχω... Confused
[...]


Η μη απάντηση σ'αυτά τα ερωτήματα σημαίνει ότι είμαι ok; Ή απλά σας διέφυγαν; Rolling eyes
Sidobre - Παρ 06 Μάρ 2009, 13:44:26
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Sinanai έγραψε:
[...]
1ον, σχετικά με τον πυροσβεστήρα: Αν τον δέσω στο μοχλό που ρυθμίζει το κάθισμα του συνοδηγού μπρος-πίσω (μπροστά απ' το κάθισμα, χαμηλά, δηλαδή), είμαστε ok;

2ον, περί κράνους: Δε χρειαζεται να είναι κάποιων συγκεκριμένων προδιαγραφών, ε; Εννοώ ένα απ' το Praktiker ή το Macro, μας καλύπτει; Καλώς ή κακώς, 200άρες για κράνη δεν έχω... Confused
[...]


Η μη απάντηση σ'αυτά τα ερωτήματα σημαίνει ότι είμαι ok; Ή απλά σας διέφυγαν; Rolling eyes


Στο πρώτο ναι μεν αλλά. Για μα είμαστε σίγουροι, θα ελεγθεί και την ημέρα της εκδήλωσης.

Για το δεύτερο, όσα πληρούν προδιαγραφές μηχανής, είναι οκ.
(με λίγα λόγια, μην έρθεις με κανένα κράνος ποδηλάτου, ή κανένα αγιοβασιλιάτικο που βάζουν τα παιδιάκια. Κράνος κανονικό)
Sinanai - Παρ 06 Μάρ 2009, 13:52:51
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστώ Τάσο. Και 'γω για ένα απλό, φτηνό κράνος μηχανής σκεφτόμουν, με κανα 50άρι γιούροζ. Άλλωστε δεν πιστεύω ότι αυτά που σου δανείζουν στην πίστα είναι και καλύτερα... Για τον πυροσβεστήρα, τώρα, όταν λέμε "άγκιστρα γρήγορης απασφάλισης" προφανώς δεν εννοούμε tie wraps (κλιπάκια, δλδ), ε; Μια λύση, με 2 λουράκια velcro (χριτς-χρατς, δλδ), π.χ., θα μπορούσε να γίνει αποδεκτή; Αν όχι, και υπάρχει δυνατότητα, μπορεί κάποιος να μου δανείσει το δικό του πυροσβεστήρα, με τα όποια συμπράκαλα στερέωσης, όταν θα είμαι στην πίστα και εκείνος όχι;
Sidobre - Παρ 06 Μάρ 2009, 14:03:09
Θέμα δημοσίευσης:
To πιο εύκολο και φθηνό που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις ιμάντες δεσίματος με κλιπ (κροκοδειλάκι) γρήγορης απασφάλισης.

Αμα βρώ καμία φωτό θα σου ανεβάσω.
abaleo - Παρ 06 Μάρ 2009, 14:04:02
Θέμα δημοσίευσης:
για κράνος δεν εχεις καναν μηχανοβιο φίλο να σε δανείσει??

οσο για τη γκαντεμιά μου, χαθηκε ο κόσμος να γίνει σαββατο Exclamation Exclamation Exclamation ωστε να μπορεσω να προλάβω κι εγω????

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sidobre - Παρ 06 Μάρ 2009, 14:06:20
Θέμα δημοσίευσης:
Ηλεκτονική φόρμα Συμμετοχής:

http://www.psclub.gr/imagepn/PSCEntFormMail.pdf

(πρέπει να έχετε τουλάχιστον Acrobat Reader 7.x για να λειτουργήσει)
MEMsound - Παρ 06 Μάρ 2009, 14:43:12
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Ηλεκτονική φόρμα Συμμετοχής:

http://www.psclub.gr/imagepn/PSCEntFormMail.pdf

(πρέπει να έχετε τουλάχιστον Acrobat Reader 7.x για να λειτουργήσει)


Απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!! Yahoo! W00t
nima - Παρ 06 Μάρ 2009, 16:12:36
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ ως νέοπας μπορώ να συμμετάσχω?
Road_Runner - Παρ 06 Μάρ 2009, 16:12:57
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:

2ον, περί κράνους: Δε χρειαζεται να είναι κάποιων συγκεκριμένων προδιαγραφών, ε; Εννοώ ένα απ' το Praktiker ή το Macro, μας καλύπτει; Καλώς ή κακώς, 200άρες για κράνη δεν έχω... Confused

Κανουμε και εκπτωσεις Laughing Laughing Laughing
Sidobre - Παρ 06 Μάρ 2009, 16:14:23
Θέμα δημοσίευσης:
nima έγραψε:
Εγώ ως νέοπας μπορώ να συμμετάσχω?


Εννοείται. Δεν κάνουμε διακρίσεις!
YuGo007 - Παρ 06 Μάρ 2009, 16:23:19
Θέμα δημοσίευσης:
ωραια 8α ερθω και εγω σαν θεατης (αν βαλω το 1,1 θα γελανε μεχρι και οι πυροσβεστηρες Razz ) για χαβαλε ... καθε μερα μεγαρα ειμαι ... τορα στο training day δν θα ειμαι :D
Πάνος - Παρ 06 Μάρ 2009, 17:58:51
Θέμα δημοσίευσης:
Αν και καποιοι ηδη ισως το γνωριζετε θα υπαρχουν και καποιες συμμετοχες απο το saxosportclub.
Ετσι στα πλαισια συνεργασιας,καλης θελησης,αγαπης φροντιδας και προδερμ. Laughing Laughing

Εκ μερους των παιδιων ευχαριστουμε πολυ για τη δυναντοτητα που μας δινετε να συμμετεχει και το saxosportclub. Wink
Πάνος - Παρ 06 Μάρ 2009, 17:59:37
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
To πιο εύκολο και φθηνό που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις ιμάντες δεσίματος με κλιπ (κροκοδειλάκι) γρήγορης απασφάλισης.

Αμα βρώ καμία φωτό θα σου ανεβάσω.



Me ενδιαφερει και εμενα αυτο.
Sidobre - Παρ 06 Μάρ 2009, 19:41:06
Θέμα δημοσίευσης:
Πάνος έγραψε:
Sidobre έγραψε:
To πιο εύκολο και φθηνό που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις ιμάντες δεσίματος με κλιπ (κροκοδειλάκι) γρήγορης απασφάλισης.

Αμα βρώ καμία φωτό θα σου ανεβάσω.



Me ενδιαφερει και εμενα αυτο.


http://media.rei.com/media/672430Lrg.jpg
Sinanai - Παρ 06 Μάρ 2009, 19:41:18
Θέμα δημοσίευσης:
Μόλις έστειλα ηλεκτρονικά τη φόρμα συμμετοχής, Τάσο, όπως με ενημερώνει το παράθυρο που ανοίγει στο Acrobat Reader. Ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα και να τη λαμβάνεις κανονικά.

Αν υπάρχει κάποιος τραπεζικός λογαριασμός, ώστε να καταθέσουμε εκεί τα χρήματα, περιμένουμε να τον μάθουμε!
Sidobre - Παρ 06 Μάρ 2009, 20:14:24
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Μόλις έστειλα ηλεκτρονικά τη φόρμα συμμετοχής, Τάσο, όπως με ενημερώνει το παράθυρο που ανοίγει στο Acrobat Reader. Ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο πρόβλημα και να τη λαμβάνεις κανονικά.

Αν υπάρχει κάποιος τραπεζικός λογαριασμός, ώστε να καταθέσουμε εκεί τα χρήματα, περιμένουμε να τον μάθουμε!


Aναγκάστηκα και έβαλα προσωπικό μου e-mail γιατί έχω κάποιο πρόβλημα με το mail server που έρχοναι από το Psclub.

Οκ, έρχονται κανονικά.
Πάνος - Παρ 06 Μάρ 2009, 20:52:47
Θέμα δημοσίευσης:
Μολις την εστειλα και εγω.
Αν υπαρχει καποιο προβλημα με ενημερωνεται.
billkaza - Παρ 06 Μάρ 2009, 23:00:39
Θέμα δημοσίευσης:
θα μαι και εγω εκει να σας γνωρισω με το 2ο πλεον 106 rallye 8v(το πρωτο ειναι 106 gti) που εχουμε με αλλους 2 φιλους για να το κανουμε trackday car.
Αλλα πρεπει να παρουμε και μετρησεις ως μαμα για να συγκρινουμε με μετα..
Το αυτοκινητο ειναι ενα τελειος νορμαλ 1600 8v με 225.000χλμ
ΧΙΧΙΧΙ
Ελπιζω να μην γυρισουμε με οδικη..
ΚΑταθεση μπορουμε να κανουμε και σε καποιο λογαριασμο?
Steve - Σαβ 07 Μάρ 2009, 03:07:21
Θέμα δημοσίευσης:
alekoukos106 έγραψε:
Steve αμα δεν ερθεις δεν ερχομαι καμπινγκ το καλοκαιρι!!!!
Άμα σε γα**σω και σένα...

ΖΗΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ Cussing out Hunter
MEMsound - Σαβ 07 Μάρ 2009, 04:26:34
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
αμα σε γα**σω και σένα...


= γαζώσω?
εχεις κάνει και ράφτης?
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

billkaza έγραψε:
θα μαι και εγω εκει να σας γνωρισω με το 2ο πλεον 106 rallye 8v(το πρωτο ειναι 106 gti) που εχουμε με αλλους 2 φιλους για να το κανουμε trackday car.
Αλλα πρεπει να παρουμε και μετρησεις ως μαμα για να συγκρινουμε με μετα..
Το αυτοκινητο ειναι ενα τελειος νορμαλ 1600 8v με 225.000χλμ
ΧΙΧΙΧΙ
Ελπιζω να μην γυρισουμε με οδικη..
ΚΑταθεση μπορουμε να κανουμε και σε καποιο λογαριασμο?


σωστή κίνηση και πολυ ομορφο προτζεκτ το 8ν για τρακντεικαρ!!
σας περιμένουμε!!
για τον λογαριασμο θα σας ενημερωσει ο Τάσος σχετικά το συντομότερο
Chris_7 - Σαβ 07 Μάρ 2009, 08:14:39
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Ηλεκτονική φόρμα Συμμετοχής:

http://www.psclub.gr/imagepn/PSCEntFormMail.pdf

(πρέπει να έχετε τουλάχιστον Acrobat Reader 7.x για να λειτουργήσει)


Τάσο, για άλλη μια φορά "έγραψες". Thumb Left

Αυτή η ρημάδα η υπογραφή όμως, πώς μπαίνει? Dizzy2
206xs - Σαβ 07 Μάρ 2009, 08:59:26
Θέμα δημοσίευσης:
Μερικές απορίες. Πυροσβεστήρα έχω όπως και οι περισσότεροι αλλά δεν ξέρω που μπορώ να βρω αυτά τα σταθερά άγκιστρα που λέτε!
Επίσης το 206 από τη μάνα του έχει ένα δακτυλίδι πίσω στο προφυλακτήρα που νομίζω ότι είναι για ρυμούλκηση πρέπει να το βάψω για να συμμετέχω ??
Τέλος υπάρχει ασφαλιστική κάλυψη σε περίπτωση ατυχήματος με υπαιτιότητα του οδηγού (λχ έξοδος από την πίστα)? μιας και οι ασφαλιστικές μας δεν μας καλύπτουν σε τέτοιο ενδεχόμενο.
Συγχαρητήρια για την ιδέα και την οργάνωση.
volvos - Σαβ 07 Μάρ 2009, 09:01:32
Θέμα δημοσίευσης:
oysiasika 2 ιμαντες θες που να δεσουν πολυ καλα το πυροσβεστηρα

τα αγκιστρα που εχει το καθε αμαξι μπρος πισω δε τα βαφεις
απλα βαζεις ενα αυτοκολλητο βελακι διπλα τους που να τα δειχνει που ειναι
SnakeMJK - Σαβ 07 Μάρ 2009, 10:02:12
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Άμα σε γα**σω και σένα...

ΖΗΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ Cussing out Hunter


Θα τα πούμε μσν Razz
Sidobre - Σαβ 07 Μάρ 2009, 11:09:50
Θέμα δημοσίευσης:
Chris_7 έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Ηλεκτονική φόρμα Συμμετοχής:

http://www.psclub.gr/imagepn/PSCEntFormMail.pdf

(πρέπει να έχετε τουλάχιστον Acrobat Reader 7.x για να λειτουργήσει)


Τάσο, για άλλη μια φορά "έγραψες". Thumb Left

Αυτή η ρημάδα η υπογραφή όμως, πώς μπαίνει? Dizzy2


Δεν χρειάζεται να υπογράψεις, βάζεις απλώς το όνομά σου.

(για να σας βάλω digital signature είναι ολοκληρη ιστορία και θα με χέσετε...)
Chris_7 - Σαβ 07 Μάρ 2009, 12:51:00
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Δεν χρειάζεται να υπογράψεις, βάζεις απλώς το όνομά σου.

(για να σας βάλω digital signature είναι ολοκληρη ιστορία και θα με χέσετε...)


Βάλε, βάλε... Multi color
micra_iro - Σαβ 07 Μάρ 2009, 15:26:20
Θέμα δημοσίευσης:
να και το προβλημα εμφανιστηκε, δυστυχως εχω βαλει πολυεστερικα στο αυτοκινητο οποτε δεν ειναι σε εμφανες σημειο τα γαντζακια για ρυμουλκηση αλλα τιποτα δεν θα με εμποδισει να τα παρακολουθησω απο κοντα
sps - Σαβ 07 Μάρ 2009, 17:55:28
Θέμα δημοσίευσης:
Καλο θα ηταν να δωθει ενας αριθμος Φαξ ωστε να στειλουμε τις αιτησεις και οι εκτος Αθηνων.
Επισης αν μπορουμε να καταθεσουμε τα χρηματα στο λογαριασμο του συλλογου, και να στειλουμε και την αποδειξη με το Φαξ!
venzinas - Σαβ 07 Μάρ 2009, 18:20:49
Θέμα δημοσίευσης:
micra_iro έγραψε:
να και το προβλημα εμφανιστηκε, δυστυχως εχω βαλει πολυεστερικα στο αυτοκινητο οποτε δεν ειναι σε εμφανες σημειο τα γαντζακια για ρυμουλκηση αλλα τιποτα δεν θα με εμποδισει να τα παρακολουθησω απο κοντα
αμα μπορει να τραβιχτει σε 1 απο τους 2 γαντζους δεν εχεις προβλημα
Sidobre - Σαβ 07 Μάρ 2009, 18:30:08
Θέμα δημοσίευσης:
sps έγραψε:
Καλο θα ηταν να δωθει ενας αριθμος Φαξ ωστε να στειλουμε τις αιτησεις και οι εκτος Αθηνων.
Επισης αν μπορουμε να καταθεσουμε τα χρηματα στο λογαριασμο του συλλογου, και να στειλουμε και την αποδειξη με το Φαξ!


Μπορείς να συμπληρώσεις την ηλεκτρονική φόρμα συμμετοχής αντί για fax. Λογαριασμό θα σου στείλω με mail αν θέλεις
sps - Σαβ 07 Μάρ 2009, 18:40:48
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
sps έγραψε:
Καλο θα ηταν να δωθει ενας αριθμος Φαξ ωστε να στειλουμε τις αιτησεις και οι εκτος Αθηνων.
Επισης αν μπορουμε να καταθεσουμε τα χρηματα στο λογαριασμο του συλλογου, και να στειλουμε και την αποδειξη με το Φαξ!


Μπορείς να συμπληρώσεις την ηλεκτρονική φόρμα συμμετοχής αντί για fax. Λογαριασμό θα σου στείλω με mail αν θέλεις

οκ στειλε λογαριασμο!
Πάνος - Σαβ 07 Μάρ 2009, 19:34:33
Θέμα δημοσίευσης:
Και εγω ισως ενα λογ/σμο για να καταθεσω τα χρηματα εκτος και αν επιλεγει καποιος αλλο τροπος.
billkaza - Σαβ 07 Μάρ 2009, 19:57:43
Θέμα δημοσίευσης:
Και εγω please ενα λογαριασμο..
orestis - Σαβ 07 Μάρ 2009, 20:21:17
Θέμα δημοσίευσης:
κι εμενα τον λογαριασμο παρακαλω!
mikerrgp - Σαβ 07 Μάρ 2009, 23:34:16
Θέμα δημοσίευσης:
ΨΑΡ........ ΓΙΑΝΝΗΣ EVO IX

ΚΑΝ........ ΠΑΝΤΕΛΗΣ EVO IX
ΚΑΝ........ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 106 GTI delis
ΚΟΥ........ ΜΙΧΑΛΗΣ EVO IX
ΧΡΥΣ....... ΜΙΧΑΛΗΣ 106 RALLY K EVO IX mikerrgp

κ περιμενο το οκ κ απο τους υπολοιπους
Sinanai - Σαβ 07 Μάρ 2009, 23:45:48
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Κανουμε και εκπτωσεις Laughing Laughing Laughing


Δυστυχώς, Νικόλα, εγώ χρειάζομαι έκπτωση σε μέγεθος, μιας και το medium μου 'ναι τελικά μεγάλο. Θέλω small ή extra small... Confused

Μέχρι τώρα έχω βρει καναδυό στο Macro και στο Praktiker, Nova (you burn me μαρκα, δλδ...) με κανα 60άρι ευρώ και ΑΥΤΟ, με 82, με τα μεταφορικά, που με ψήνει πολύ... Twisted evil
volvos - Κυρ 08 Μάρ 2009, 09:23:24
Θέμα δημοσίευσης:
mikerrgp έγραψε:
ΨΑΡ........ ΓΙΑΝΝΗΣ EVO IX

ΚΑΝ........ ΠΑΝΤΕΛΗΣ EVO IX
ΚΑΝ........ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 106 GTI delis
ΚΟΥ........ ΜΙΧΑΛΗΣ EVO IX
ΧΡΥΣ....... ΜΙΧΑΛΗΣ 106 RALLY K EVO IX mikerrgp

κ περιμενο το οκ κ απο τους υπολοιπους


μιχαλη μιλα με τασο για τα υπολοιπα στοιχεια τους και απαραιτητα να σου πουν σε τι γυρολογιο γυρνανε για να ξερουμε που θα τους βαλουμε Wink
Πάνος - Κυρ 08 Μάρ 2009, 10:46:01
Θέμα δημοσίευσης:
Ανεξαρτητως χρονου που εχω στελει θα προτιμουσα να μπω σε οσο πιο αρχαριο επιπεδο γινεται μιας και ειναι η 2η φορα που εισερχομαι στη πιστα οποτε ουσιαστικα ειναι σαν να μην εχω μπει.
Και για λογους ασφαλειας αλλα και για να υπαρχει αρχαριος ανταγωνισμος. Wink
volvos - Κυρ 08 Μάρ 2009, 10:49:46
Θέμα δημοσίευσης:
pano αυτο θα το δουμε και επι τοπου και πιστευω οτι το 2ωρο κενου που θα εχουμε θα μας δωσει δυνατοτητα να αναπροσαρμοζουμε τα γκρουπ αν δουμε οτι καποιος ειναι πιο γρηγορος αισθητα απο τα υπολοιπα 8-9 αυτοκινητα που θα τρεχουν μαζι του...
Πάνος - Κυρ 08 Μάρ 2009, 11:17:54
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
pano αυτο θα το δουμε και επι τοπου και πιστευω οτι το 2ωρο κενου που θα εχουμε θα μας δωσει δυνατοτητα να αναπροσαρμοζουμε τα γκρουπ αν δουμε οτι καποιος ειναι πιο γρηγορος αισθητα απο τα υπολοιπα 8-9 αυτοκινητα που θα τρεχουν μαζι του...



Ομορφα. Wink
Sinanai - Κυρ 08 Μάρ 2009, 21:39:34
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
http://media.rei.com/media/672430Lrg.jpg


Βρήκα στη ντουλάπα μου κάτι παρόμοιους μικρούς ιμάντες, με τέτοιο κλιπάκι, που έχω για να δένω το ποδήλατο στη σχάρα, άρα είμαστε ok απ' αυτό... Κρανάκι τώρα, για να δούμε...
orestis - Κυρ 08 Μάρ 2009, 21:42:46
Θέμα δημοσίευσης:
εχω κι εγω για οποιον θελει τετοιους ιμαντες.
Sinanai - Κυρ 08 Μάρ 2009, 21:46:24
Θέμα δημοσίευσης:
Και εγώ έχω 6, άρα τους 4 μπορώ να τους δανείσω. Ελπίζω να κάνουν:

Έχουν μήκος 53 εκ. και φάρδος 1.7 εκ. (Steve, φρόνημα... Razz ).
volvos - Κυρ 08 Μάρ 2009, 22:33:09
Θέμα δημοσίευσης:
αν γινεται παιδια να κρατησουμε αυτο το τοπικ πιο καθαρο για οσους μπαινουν απο αλλα κλαμπ-φορουμ να διαβασουν για το event. Cool
Πάνος - Δευ 09 Μάρ 2009, 15:17:11
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
αν γινεται παιδια να κρατησουμε αυτο το τοπικ πιο καθαρο για οσους μπαινουν απο αλλα κλαμπ-φορουμ να διαβασουν για το event. Cool



Ενθουσιασμος λογω χαρας και συμμετοχης οντας νεοι στο κουρμπετι.Laughing
Ευκολα γεμιζουμε 20 σελιδες σε 2 μερες. Wink
ignotic69 - Δευ 09 Μάρ 2009, 19:53:13
Θέμα δημοσίευσης:
Θα δώσουν το παρόν και 3 ignis και ένα glanza αν μας θέλετε.. Very happy
Θα περάσω την Πέμπτη από λέσχη λογικά!
kovac - Δευ 09 Μάρ 2009, 21:51:02
Θέμα δημοσίευσης:
Όμορφα πράγματα..!!! Very happy
Μπορεί να έρθει και ένας φίλος, με το δικό του αμάξι που δεν είναι peugeot? Λογικά ναι ε?

ΥΓ: Ελπίζω οι "παλιοί" της πίστας να έχουν λίγο χρόνο για κανένα τουρ με τα νεόπια!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
ΥΓ2: Λογικά την Πέμπτη θα μιλήσουμε και στη λέσχη από κοντά για τα περαιτέρω.. Wink
volvos - Δευ 09 Μάρ 2009, 22:19:03
Θέμα δημοσίευσης:
παιδακια το εχουμ πει 80φορες
τρεχουν ολα τα αμαξια και ντεσεβο να ειναι

απλα επειδη εχουν ορισει ενα μεγιστο αριθμο συμμετοχων 70
καλο ειναι να μη περιμενουν τελευταια στιγμη οι φιλοι σου Wink
kitsos83 - Δευ 09 Μάρ 2009, 22:22:27
Θέμα δημοσίευσης:
τσα εγω ειμαι αυτος!μη παρεξηγεις τις πολλες ερωτησεις μας...ειμαι ψαρια στο θεμα!λολ.θα ερθω με swift gti κ θα χαρω να λαβω μερος εχω ερθει κ 2-3 φορες στο στεκι κ φυσικα δε ξεχνω συνοδηγος βολτα με το παιδι μανθος αν θυμαμαι καλα.... Wink ..περιμενω βεβαια κατι λαστιχα αλλα θα ενημερωσω εγκαιρα.....
Steve - Δευ 09 Μάρ 2009, 23:22:52
Θέμα δημοσίευσης:
Λόγω αρκετών εξόδων τον μήνα αυτό, και επειδή δεν θέλω να σηκώσω από τα έτοιμα, υπολογίζω να κατέβω, αλλά μόνο για να βοηθήσω στην διοργάνωση (επιτροπή/χρονόμετρα/σημαίες κλπ.) αρκεί να έχω πρόσβαση στο catering Very happy
kourk - Τρι 10 Μάρ 2009, 00:19:25
Θέμα δημοσίευσης:
καλημερα προεδρε, εστειλα την αιτηση on line ,σε ποιον λογαριασμο μπορω να καταθεσω την συμμετοχη;[/list]
Πάνος - Τρι 10 Μάρ 2009, 00:24:05
Θέμα δημοσίευσης:
Σου εστειλα πμ.
Τελικα ποιο απο τα 2;
MEMsound - Τρι 10 Μάρ 2009, 01:52:20
Θέμα δημοσίευσης:
kitsos83 έγραψε:
... κ φυσικα δε ξεχνω συνοδηγος βολτα με το παιδι μανθος αν θυμαμαι καλα... Wink
Rolling eyes Cool


παιδάκια
οπως λέει και ο τίτλος του ... το event ειναι "εκπαιδευτικό"
ΔΕΝ ειναι αγώνας
Χρονόμετρηση θα υπάρχει για να βλέπουν οι ασκουμενοι τι κάνουν και να μπορουν να βγουν ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ γυρω από το "τι και πως" χρησιμα συμπεράματα σχετικά με την οδήγηση μέσα στην πίστα, την συμπεριφορα του αυτοκινήτου κλπ κλπ
Το εβεντ ΔΕΝ γινεται για να δειξουμε "ποιος την εχει πιο γρηγορη" (την αμαξάρα του εννοώ... Laughing ), ουτε για να τσαγιάσουμε του πάντες...

Ιδίως όσοι δεν εχετε μέχρι τώρα εμπειρία από κάτι τέτοιο να ερθετε και να συμμετάσχετε. Δυστυχως εκ των προτέρων δε νομίζω οτι μπορεί κανείς με λόγια να περιγράψει με σωστό τρόπο πως ειναι η οδήγηση σε μια πίστα. Μόνο με κατ ιδίαν εμπειρία θα το δείτε και ειμαι σίγουρος οτι θα σας αρέσει.

Δεν εχει σημασία με τι αμάξι ειστε. Οκ μπορεί ενα πιο δυνατό να μαζευει περισσότερα χιλιόμετρα από το δικό σας στην ευθεία ενώ από ενα πιο καλοστημένο να στρίβει με περισσότερα...
Ε και? Η ομορφια δεν ειναι εκεί. Η ομορφια ειναι να δεις τι μπορείς να κάνεις με αυτό που εχεις οχι σε σχέση με τους άλλους αλλά με τον ιδιο σου το εαυτό...

Ολη η ομορφια ειναι οταν χωρίς να αλλάξεις κάτι στο αμάξι σου ρίχνεις το προσωπικό σου γυρολόγιο λόγω της βελτίωσης σου οδηγικά... (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΧΩΡΙΣ να κάνεις επικίνδυνες υπερβολές... - το νου σας!)... και φυσικά αδιαφορόντας για το τι κάνει ο άλλος με το ιδιο ή με διαφορετικό (καλήτερο ή χειρότερο - αδιάφορο αυτό ιδιώς για τις πρωτες φορες...) αμάξι...

αυτά...

υ.γ. και φυσικά όσοι για τον όποιο λόγω δεν μπορέσετε να συμμετάσχετε, να ερθετε εστω να το παρακολουθησετε... γιατι και από αυτό μαθαίνεις πολλά και εξικοιώνεσαι με τον χώρο.
volvos - Τρι 10 Μάρ 2009, 16:56:25
Θέμα δημοσίευσης:
οι συμμετοχες θα ειναι εως 70 μεγιστος αριθμος και σχεδον το νουμερο αυτο εχει επιτευχθει...

οσοι κυριως απο το psclub το σκεφτονται ας μην αργουν γιατι θα καταληξουν να βλεπουν την εκδηλωση του συλλογου τους απο τη κερκιδα....
alekoukos106 - Τρι 10 Μάρ 2009, 16:57:50
Θέμα δημοσίευσης:
εγω θα κανω τη δηλωση την πεμπτη γιατι με τα μειλ δεν τα παω καλα...θεωρηστε με στους συμμετεχοντες... Wink
Steve - Τρι 10 Μάρ 2009, 16:58:42
Θέμα δημοσίευσης:
Όπως είπα και παραπάνω, μπορώ να συμμετάσχω στα της διοργάνωσης διότι δεν θα κατέβω με τον τρομοκράτη Sad
volvos - Τρι 10 Μάρ 2009, 17:05:33
Θέμα δημοσίευσης:
και ποιον θα περασει ο ζησης????

εγω νιωθω μεγαλη συγκινηση καθως θα μπω για 3η φορα στη πιστα.
ελπιζω να κανω κανα αξιοπρεπη χρονο Laughing
MEMsound - Τρι 10 Μάρ 2009, 17:13:25
Θέμα δημοσίευσης:
ευγε παναγιωτη μου Laughing
xrisa-xs - Τρι 10 Μάρ 2009, 17:17:22
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
kitsos83 έγραψε:
... κ φυσικα δε ξεχνω συνοδηγος βολτα με το παιδι μανθος αν θυμαμαι καλα... Wink
Rolling eyes Cool


παιδάκια
οπως λέει και ο τίτλος του ... το event ειναι "εκπαιδευτικό"
ΔΕΝ ειναι αγώνας
Χρονόμετρηση θα υπάρχει για να βλέπουν οι ασκουμενοι τι κάνουν και να μπορουν να βγουν ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ γυρω από το "τι και πως" χρησιμα συμπεράματα σχετικά με την οδήγηση μέσα στην πίστα, την συμπεριφορα του αυτοκινήτου κλπ κλπ
Το εβεντ ΔΕΝ γινεται για να δειξουμε "ποιος την εχει πιο γρηγορη" (την αμαξάρα του εννοώ... Laughing ), ουτε για να τσαγιάσουμε του πάντες...

Ιδίως όσοι δεν εχετε μέχρι τώρα εμπειρία από κάτι τέτοιο να ερθετε και να συμμετάσχετε. Δυστυχως εκ των προτέρων δε νομίζω οτι μπορεί κανείς με λόγια να περιγράψει με σωστό τρόπο πως ειναι η οδήγηση σε μια πίστα. Μόνο με κατ ιδίαν εμπειρία θα το δείτε και ειμαι σίγουρος οτι θα σας αρέσει.

Δεν εχει σημασία με τι αμάξι ειστε. Οκ μπορεί ενα πιο δυνατό να μαζευει περισσότερα χιλιόμετρα από το δικό σας στην ευθεία ενώ από ενα πιο καλοστημένο να στρίβει με περισσότερα...
Ε και? Η ομορφια δεν ειναι εκεί. Η ομορφια ειναι να δεις τι μπορείς να κάνεις με αυτό που εχεις οχι σε σχέση με τους άλλους αλλά με τον ιδιο σου το εαυτό...

Ολη η ομορφια ειναι οταν χωρίς να αλλάξεις κάτι στο αμάξι σου ρίχνεις το προσωπικό σου γυρολόγιο λόγω της βελτίωσης σου οδηγικά... (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΧΩΡΙΣ να κάνεις επικίνδυνες υπερβολές... - το νου σας!)... και φυσικά αδιαφορόντας για το τι κάνει ο άλλος με το ιδιο ή με διαφορετικό (καλήτερο ή χειρότερο - αδιάφορο αυτό ιδιώς για τις πρωτες φορες...) αμάξι...

αυτά...

υ.γ. και φυσικά όσοι για τον όποιο λόγω δεν μπορέσετε να συμμετάσχετε, να ερθετε εστω να το παρακολουθησετε... γιατι και από αυτό μαθαίνεις πολλά και εξικοιώνεσαι με τον χώρο.


τα γράφεις τόσο ωραία! σνιφ! συγκινήθηκα! μέχρι που το σκέφτομαι κιόλας!!
MEMsound - Τρι 10 Μάρ 2009, 17:29:08
Θέμα δημοσίευσης:
κοιτα από το να στρίβεις όπως ερχεσαι...
και με ανάποδα...
στο στενό πριν το "κουκλακι" στον Χαλάνδρι...
...1000φορες πιστα...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
kitsos83 - Τρι 10 Μάρ 2009, 20:41:40
Θέμα δημοσίευσης:
αν γινεται να κρατηθουν κ 2 θεσεις εμενα κ covac θα ερθουμε πεμπτη για τα τυπικα λεφτα-αιτηση.ευχαριστω εκ των προτερων
iceage - Τετ 11 Μάρ 2009, 08:18:31
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
οι συμμετοχες θα ειναι εως 70 μεγιστος αριθμος και σχεδον το νουμερο αυτο εχει επιτευχθει...

Καλημέρα και εύγε για το τόσο μεγάλο ενδιαφέρον. Μήπως θα μπορούσατε να σηκώσετε μία λίστα τους συμμετέχοντες(όπως στο tds) για να δούμε αν έχουμε χρόνο για να δηλώσουμε συμμετοχή?Για να κάνουμε τα οικονομικά μας κουμάντα και εμείς.
volvos - Τετ 11 Μάρ 2009, 08:56:30
Θέμα δημοσίευσης:
δε ξερω ποτε ληγουν συμμετοχες?αυτα τα κανονιζει τασος-σιντομπρ

και ο καιρος δειχνει να φτιαχνει τελος μηνα αρκετα....

http://www.accuweather.com/world-forecast3.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|GR|GR007|MEGARA&metric=1
mikerrgp - Τετ 11 Μάρ 2009, 09:27:11
Θέμα δημοσίευσης:
mikerrgp έγραψε:
ΨΑΡ........ ΓΙΑΝΝΗΣ EVO IX

ΚΑΝ........ ΠΑΝΤΕΛΗΣ EVO IX
ΚΑΝ........ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 106 GTI delis
ΚΟΥ........ ΜΙΧΑΛΗΣ EVO IX
ΧΡΥΣ....... ΜΙΧΑΛΗΣ 106 RALLY K EVO IX mikerrgp

κ περιμενο το οκ κ απο τους υπολοιπους


ΚΑΝ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 106 GTI
ΚΑΝ ΠΑΝΤΕΛΗΣ EVO IX RS
ΨΑΡ ΓΙΑΝΝΗΣ EVO IX RS
ΚΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ EVO IX RS
ΤΣΙΓ ΚΩΣΤΑΣ EVO IX RS
ΚΟΡ ΚΩΣΤΑΣ EVO IX
MEMsound - Τετ 11 Μάρ 2009, 10:31:15
Θέμα δημοσίευσης:
iceage έγραψε:
.....για να δούμε αν έχουμε χρόνο για να δηλώσουμε συμμετοχή?Για να κάνουμε τα οικονομικά μας κουμάντα και εμείς.


ΔΕΝ εχετε (πολυ) χρόνο... να το διευθετησετε το συντομότερο... Wink
xrisa-xs - Τετ 11 Μάρ 2009, 10:45:19
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
κοιτα από το να στρίβεις όπως ερχεσαι...
και με ανάποδα...
στο στενό πριν το "κουκλακι" στο Χαλάνδρι...
...1000φορες πιστα...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


γκλουπ! κάποιος με παρακολουθεί! χαχαχα!
δεν νομίζω πως το αυτοκινητάκι μου είναι για πίστα, άσε που εγώ από γραμμές δεν.. οπότε...
MEMsound - Τετ 11 Μάρ 2009, 10:57:35
Θέμα δημοσίευσης:
προφανώς και δεν το "ιδανικο" για πίστα...
αυτό δεν σημαίνει όμως οτι αν μπεις δεν θα το ευχαριστηθείς.
επίσης το οτι δεν ξέρεις από "γραμμές" δεν σημαίνει οτι δεν θθα ειναι κάποιος εκει να σου δείξει "5 πράγματα"
επίσης αν δεν μπεις μέσα να δεις "πως ειναι" και "που ειναι τι", οτι "θεωρητικό" και να πουμε από πριν δεν θα εχεις μια σχετική αντίληψη για το τι συζητάμε, και σε τι αναφερόμαστε.

γιατί καλή η αεροφωτογραφία (εδω με τον γνωστό "ατακ(αταφρακ)τουλη" του club Laughing ), αλλά από μέσα ειναι αλλιώς. Wink

την απ'εξω παρακολουθηση ακολουθεί και ο pappakiος ... αλλά για "μέσα"... φτου φτου σκόρδα / μακριά... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
SnakeMJK - Τετ 11 Μάρ 2009, 11:01:39
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
και ποιον θα περασει ο ζησης????


Έλα ντε... Άντε ρε παιδιάααα.... Κανάς 14άρης... Κάτι να ζμπρώχνω κ εγώ σαν παιδί! Razz
venzinas - Τετ 11 Μάρ 2009, 17:49:12
Θέμα δημοσίευσης:
1,3 σου κανει?
pappaki - Τετ 11 Μάρ 2009, 18:02:18
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
αλλά για "μέσα"... φτου φτου σκόρδα / μακριά... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Υπό το άγρυπνο βλέμμα της γκ...... σου, προτιμώ την ησυχία μου...
MEMsound - Τετ 11 Μάρ 2009, 23:09:22
Θέμα δημοσίευσης:
...ενω μόνος εχεις λιώσει στους γυρους... Laughing Laughing Laughing

τα κάνουν κι πολυ λεπτα τελευταία τα καλσόν και σκίζονται ευκολα
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
pappaki - Τετ 11 Μάρ 2009, 23:47:23
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
...ενω μόνος εχεις λιώσει στους γυρους... Laughing Laughing Laughing

τα κάνουν κι πολυ λεπτα τελευταία τα καλσόν και σκίζονται ευκολα
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



Καλά ποιος έχει κάνει τις περισσότερες βόλτες στη ζωή του, φαίνεται από τον αριθμό των πόστ...δεν φοράω καλσόν γιατί μου πιάνονται τα γεννητικά μου όργανα Very happy
MEMsound - Πεμ 12 Μάρ 2009, 00:05:57
Θέμα δημοσίευσης:
προσεξε το γιατι stev-ιζεις Laughing Laughing
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ - Πεμ 12 Μάρ 2009, 00:08:37
Θέμα δημοσίευσης:
Ο παπής μας θα συμμετέχει εάν θέλει να κάνει μερικούς γύρους με το όχημά μου όπως και ο Αργύρης. Smile
MEMsound - Πεμ 12 Μάρ 2009, 00:30:24
Θέμα δημοσίευσης:
μια ευγενικη προσφορα της "katafraktos racing" Laughing Laughing
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ - Πεμ 12 Μάρ 2009, 00:54:52
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
μια ευγενικη προσφορα της "katafraktos racing" Laughing Laughing


Τεχνική εταιρεία ''Οι καμένοι'' Α.Ε.΄

Ειδικοί σύμβουλοι - παροχές.

1)Katafractos - Κολώνες, καρότσες, αναρυχήσεις σε ελαστικά μέσα κτλ

2) Volvos - Ράγες, γραμμές, ράβδοι, ιδιοπεριστροφές σε ευθύγραμμη κίνηση, τεμαχισμός δοκών-τραβερσών κτλ.

3) ΜΕΜSound - Τάφοι, ταφόπλακες, φανοί με μάτια αγγέλου, μπλέ leds, αυτοκόλλητες ταινίες, διατρήσεις κάρμπον, μονώσεις με κοτετσόσυρμα, ''καλαίσθητοι'' χρωματισμοί, κτλ.(special ability... cursing)

4) Pappaki - παρατήρηση, κρίση και αξιολόγηση εργασιών-παροχών.

Laughing Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Πεμ 12 Μάρ 2009, 01:01:10
Θέμα δημοσίευσης:
RESPECT!!!!
"ΤΟ" ποστ του μηνα!!!!
Worthy Rotfl Rotfl Worthy Dizzy2 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Steve - Πεμ 12 Μάρ 2009, 01:19:25
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ έγραψε:
2) Volvos - Ράγες,
Ώπα φίλε, εγώ σπέρνω ράγες.
volvos - Πεμ 12 Μάρ 2009, 10:06:45
Θέμα δημοσίευσης:
εγω παιδια 2 φορες εχω μπει δε ξερω
αν θυμαμαι καλα καπου προς κακια σκαλα ειναι η πιστα?

παντως αν κανω κανα 12αρι παιδια εγω 2 φορες εχω παει να το θυμαστε
volvos - Πεμ 12 Μάρ 2009, 10:31:55
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.accuweather.com/world-forecast3.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|GR|GR007|MEGARA&metric=1
Jean - Πεμ 12 Μάρ 2009, 14:20:08
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
volvos έγραψε:
και ποιον θα περασει ο ζησης????


Έλα ντε... Άντε ρε παιδιάααα.... Κανάς 14άρης... Κάτι να ζμπρώχνω κ εγώ σαν παιδί! Razz

1100 κανει? Cool Ειμαι μεσα και εγω!!!
iceage - Πεμ 12 Μάρ 2009, 14:36:20
Θέμα δημοσίευσης:
Θα ήθελα και εγώ ένα λογαριασμό τραπέζης παρακαλώ.
volvos - Πεμ 12 Μάρ 2009, 16:00:51
Θέμα δημοσίευσης:
Φωτης bmw z4m coupe χρονος 1.13
χρηστος bmw m3 e36 wannabe csl Laughing χρονος 1.12

τους κρατας θεση τασο και μου λες λογαριασμο
Jean - Πεμ 12 Μάρ 2009, 19:41:04
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδες ενα Λογαριασμο Τραπεζης για τα χρηματα? Η να περασουμε απο την Λεσχη αυριο?
MEMsound - Πεμ 12 Μάρ 2009, 19:41:56
Θέμα δημοσίευσης:
Σημερα εννοεις...
ignotic69 - Πεμ 12 Μάρ 2009, 20:09:22
Θέμα δημοσίευσης:
Έχω να φέρω 8 συμμετοχές σήμερα... Very happy
Θα τους βολέψουμε?
alekoukos106 - Παρ 13 Μάρ 2009, 19:34:50
Θέμα δημοσίευσης:
επειδη εφτιαξα βελη αυτοκολλητα για τους δακτυλιους ρυμουλκησης του φοβερου αυτοκινητου μου για το trackday και μου βγηκαν καμποσα παραπανω λεω να βοηθησω εσας κι εσεις με τη σειρα σας τη λεσχη μας...τα αυτοκολητα αυτα τα διαθετω προς 1ευρω το ζευγαρι και τα εσοδα θα μεινουν στο ταμειο της λεσχης....υπαρχουν 7 ασημι και 4 λευκα(ζευγαρια παντα)και ισως να κανω και ενα ζευγαρι μαυρο....οποιος ενδιαφερεται περναει απο τη λεσχη και τα προμηθευεται στο μπαμ....
orestis - Παρ 13 Μάρ 2009, 19:46:31
Θέμα δημοσίευσης:
ενα ζευγαρι λευκο θελω Very happy
volvos - Παρ 13 Μάρ 2009, 19:49:18
Θέμα δημοσίευσης:
απο οτι καταλαβα χτες λεσχη οι συμμετοχες εχουν καλυφθει Cool
kourk - Παρ 13 Μάρ 2009, 21:06:49
Θέμα δημοσίευσης:
καλησπερα παιδια, εγω κατεθεσα συμμετοχη και εστειλα φαξ σημερα το πρωι,δεν προλαβα;
MEMsound - Παρ 13 Μάρ 2009, 21:14:19
Θέμα δημοσίευσης:
Σχετικά με τις συμετοχές θα υπάρχει ενημέρωση συντομα. Wink



Καλή η κίνηση Αλέκο Wink
kovac - Σαβ 14 Μάρ 2009, 14:21:41
Θέμα δημοσίευσης:
Αντί για βελάκια, παίζει τίποτα σε πατουσίτσες??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
polatov - Σαβ 14 Μάρ 2009, 16:15:58
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
απο οτι καταλαβα χτες λεσχη οι συμμετοχες εχουν καλυφθει Cool


καλησπερα...τι εννοεις??
stazzy - Σαβ 14 Μάρ 2009, 16:38:45
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά έστειλα χθές και εγώ την αίτηση!
Πρόλαβα; Rolling eyes
alekoukos106 - Σαβ 14 Μάρ 2009, 17:23:18
Θέμα δημοσίευσης:
kovac έγραψε:
Αντί για βελάκια, παίζει τίποτα σε πατουσίτσες??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



δυστυχως Sad ...αν το ελεγα νωριτερα και ειχα ακομα αυτοκολλητη ταινια θα σε εφτιαχνα παντως... Wink
kitsos83 - Σαβ 14 Μάρ 2009, 19:43:37
Θέμα δημοσίευσης:
εγω θα ερθω με ενα μεγαλο......'Ν'....για ψαρωμα!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!!
Sidobre - Κυρ 15 Μάρ 2009, 00:57:31
Θέμα δημοσίευσης:
Σας ενημερώνουμε ότι οι συμμετοχές λόγο υπέρβασης του ορίου που είχαμε θέσει, αναγκαστικά πρέπει να κλείσουν.

Επειδή μας ενδιαφέρει η ποιότητα (και όχι η ποσότητα) στο TrainingDay, και θέλουμε απλώς να είναι μια ωραία ημέρα που θα ευχαριστηθούμε οδήγηση, οι συμμετοχές πρέπει να κλείσουν.


Ευχαριστούμε για το τεράστιο ενδιαφέρον για την εκδήλωση. Εμείς από την πλευρά μας θα δώσουμε τον καλύτερο μας εαυτό για την πραγματοποίηση ενός TrainingDay που θα ευχαριστηθούμε όλοι.

Για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνηση, μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο 6974 447 380
denlafkas - Κυρ 15 Μάρ 2009, 01:42:04
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Σας ενημερώνουμε ότι οι συμμετοχές λόγο υπέρβασης του ορίου που είχαμε θέσει, αναγκαστικά πρέπει να κλείσουν.

Επειδή μας ενδιαφέρει η ποιότητα (και όχι η ποσότητα) στο TrainingDay, και θέλουμε απλώς να είναι μια ωραία ημέρα που θα ευχαριστηθούμε οδήγηση, οι συμμετοχές πρέπει να κλείσουν.


Ευχαριστούμε για το τεράστιο ενδιαφέρον για την εκδήλωση. Εμείς από την πλευρά μας θα δώσουμε τον καλύτερο μας εαυτό για την πραγματοποίηση ενός TrainingDay που θα ευχαριστηθούμε όλοι.

Για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνηση, μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο 6974 447 380
ναι προεδρα μια χαρα μαs μαμαs κ θα σε παρουμε κ τηλ Laughing Laughing
kitsos83 - Κυρ 15 Μάρ 2009, 10:29:40
Θέμα δημοσίευσης:
μερικες αποριες.....ισως ναναι κ σε λαθος τοπικ αλλα συγχωρεστε με........
εκανα προβα για τον πυροσβεστηρα μιας κ εμενα ντουλακι δε παιζει να χωρεσει κ ηθελα να ρωτησω αν ο παρακατω τροπος ειναι οκ για ναμαστε τυπικοι.....ειναι λιγο προχειρα εκει καθως θα γινει κ ενα μικρος κομπος κ θαναι κολλητο στη μια ακρη του βαθουλωματος του μπακετ οποτε να μενει στερεος κ να μη μεταφερθει δεξια αριστερα......ευχαριστω προκαταβολικα....


....και μια ωραια πατεντουλα που απλα την δειχνω αν καποιος θελει να στερεωσει καπου την καμερα του...βασουλα απο gps.....τοποθετημενη στο τζαμακι του πορτ παγκαζ

kovac - Κυρ 15 Μάρ 2009, 12:39:01
Θέμα δημοσίευσης:
kitsos83 έγραψε:



Και ο συνοδηγός???
Δε θα ήταν καλύτερο να το κάνεις αυτό κάτω από το κάθισμα και στο πλάι σε μια από τις βάσεις του?
kitsos83 - Κυρ 15 Μάρ 2009, 15:58:05
Θέμα δημοσίευσης:
απο κατω δεν εχει πολυ χωρο παλι κ δεν ειναι κ τοσο προσβασιμο αν ειναι ψιλοχωμενο κατω απτο καθισμα.......δε ξερω κ ποσο τυπικο ειναι το 'προσβασιμο' οποτε θα κανω πειραματα κ αφου θα το δουν κ τα παιδια στα μεγαρα θα μ πουν αν ειναι οκ..... Wink
smoki - Κυρ 15 Μάρ 2009, 23:35:29
Θέμα δημοσίευσης:
Ο γαντζος στο 207 προεξεχει 15 εκ. οποτε οποιος εχει σκοπο να μου πηγαινει προφυλακτηρες να προσεχει...
SnakeMJK - Δευ 16 Μάρ 2009, 09:42:39
Θέμα δημοσίευσης:
Αν κ off-topic.... ο πυροσβεστήρας μου θα δεθεί με σκρατς κάτω απ το κάθισμα του συνοδηγού... Smile
kovac - Δευ 16 Μάρ 2009, 19:26:05
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
Αν κ off-topic.... ο πυροσβεστήρας μου θα δεθεί με σκρατς κάτω απ το κάθισμα του συνοδηγού... Smile


Το είπε κ ο Τάσος, ντουλαπάκι, απλά! Wink
206xs - Δευ 16 Μάρ 2009, 23:46:29
Θέμα δημοσίευσης:
Έστειλα την αίτηση μου με φαξ είμαι μέσα στους 70ντα ή απ'έξω???
Αν είμαι μέσα που πληρώνω και πότε ??
Wink
Jean - Τρι 17 Μάρ 2009, 01:30:52
Θέμα δημοσίευσης:
Διαβασε εδω, δυστυχως ειναι full Laughing
Sidobre έγραψε:
Σας ενημερώνουμε ότι οι συμμετοχές λόγο υπέρβασης του ορίου που είχαμε θέσει, αναγκαστικά πρέπει να κλείσουν.

Επειδή μας ενδιαφέρει η ποιότητα (και όχι η ποσότητα) στο TrainingDay, και θέλουμε απλώς να είναι μια ωραία ημέρα που θα ευχαριστηθούμε οδήγηση, οι συμμετοχές πρέπει να κλείσουν.


Ευχαριστούμε για το τεράστιο ενδιαφέρον για την εκδήλωση. Εμείς από την πλευρά μας θα δώσουμε τον καλύτερο μας εαυτό για την πραγματοποίηση ενός TrainingDay που θα ευχαριστηθούμε όλοι.

Για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνηση, μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου στο 6974 447 380

ignotic69 - Τρι 17 Μάρ 2009, 14:06:49
Θέμα δημοσίευσης:
alekoukos106 έγραψε:
επειδη εφτιαξα βελη αυτοκολλητα για τους δακτυλιους ρυμουλκησης του φοβερου αυτοκινητου μου για το trackday και μου βγηκαν καμποσα παραπανω λεω να βοηθησω εσας κι εσεις με τη σειρα σας τη λεσχη μας...τα αυτοκολητα αυτα τα διαθετω προς 1ευρω το ζευγαρι και τα εσοδα θα μεινουν στο ταμειο της λεσχης....υπαρχουν 7 ασημι και 4 λευκα(ζευγαρια παντα)και ισως να κανω και ενα ζευγαρι μαυρο....οποιος ενδιαφερεται περναει απο τη λεσχη και τα προμηθευεται στο μπαμ....


Κράτα μου κι εμένα ένα ζευγάρι λευκά! Very happy
alekoukos106 - Τρι 17 Μάρ 2009, 14:44:37
Θέμα δημοσίευσης:
ignotic69 έγραψε:
alekoukos106 έγραψε:
επειδη εφτιαξα βελη αυτοκολλητα για τους δακτυλιους ρυμουλκησης του φοβερου αυτοκινητου μου για το trackday και μου βγηκαν καμποσα παραπανω λεω να βοηθησω εσας κι εσεις με τη σειρα σας τη λεσχη μας...τα αυτοκολητα αυτα τα διαθετω προς 1ευρω το ζευγαρι και τα εσοδα θα μεινουν στο ταμειο της λεσχης....υπαρχουν 7 ασημι και 4 λευκα(ζευγαρια παντα)και ισως να κανω και ενα ζευγαρι μαυρο....οποιος ενδιαφερεται περναει απο τη λεσχη και τα προμηθευεται στο μπαμ....


Κράτα μου κι εμένα ένα ζευγάρι λευκά! Very happy



τα λευκα τελειωσαν...εχουν μεινει καμποσα ασημι!!!να σου κρατησω ασημι??
venzinas - Τρι 17 Μάρ 2009, 16:07:47
Θέμα δημοσίευσης:
εχω φτιαξει και εγω καμποσα κοματια πορτοκαλι,οποιος θελει με βρισκει στα πιτ και μου ζηταει
ignotic69 - Τρι 17 Μάρ 2009, 18:57:03
Θέμα δημοσίευσης:
alekoukos106 έγραψε:
ignotic69 έγραψε:
alekoukos106 έγραψε:
επειδη εφτιαξα βελη αυτοκολλητα για τους δακτυλιους ρυμουλκησης του φοβερου αυτοκινητου μου για το trackday και μου βγηκαν καμποσα παραπανω λεω να βοηθησω εσας κι εσεις με τη σειρα σας τη λεσχη μας...τα αυτοκολητα αυτα τα διαθετω προς 1ευρω το ζευγαρι και τα εσοδα θα μεινουν στο ταμειο της λεσχης....υπαρχουν 7 ασημι και 4 λευκα(ζευγαρια παντα)και ισως να κανω και ενα ζευγαρι μαυρο....οποιος ενδιαφερεται περναει απο τη λεσχη και τα προμηθευεται στο μπαμ....


Κράτα μου κι εμένα ένα ζευγάρι λευκά! Very happy



τα λευκα τελειωσαν...εχουν μεινει καμποσα ασημι!!!να σου κρατησω ασημι??


Κράτα,είναι πιο φαντεζί... Very happy Very happy
alekoukos106 - Τρι 17 Μάρ 2009, 19:39:36
Θέμα δημοσίευσης:
ok!
Laurent - Πεμ 19 Μάρ 2009, 01:42:11
Θέμα δημοσίευσης:
Καλησπέρα
Ελπίζω να μπορέσω να έρθω και γω στα Μέγαρα για λίγη...δράση επιτέλους.Να δώ και λίγο κόσμο γιατί έχω πολύ καιρό να περάσω απο τη Λέσχη. Rolling eyes
MEMsound - Πεμ 19 Μάρ 2009, 01:51:30
Θέμα δημοσίευσης:
Φυσικά και να ερθείς!!!!
...και από την Λέσχη! Cool
volvos - Πεμ 19 Μάρ 2009, 08:58:07
Θέμα δημοσίευσης:
kυριε αριστειδη ΑΜΕΣΑ ΛΕΣΧΗ περιμενουμε εντυπωσεις απο σερρες


καιρος μαζι μας τελικα

http://www.accuweather.com/world-forecast2.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|GR|GR007|MEGARA&metric=1

ολο και φτιαχνει Cool
206xs - Πεμ 19 Μάρ 2009, 11:21:39
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν πειράζει στο επόμενο στη Μόντσα θα έρθω... Laughing
Καλά γκάζια παίδες. Για θεατές έχει είσοδο??
SnakeMJK - Πεμ 19 Μάρ 2009, 11:25:52
Θέμα δημοσίευσης:
206xs έγραψε:
Για θεατές έχει είσοδο??


Η είσοδος για τους θεατές είναι ελεύθερη! Cool
Jean - Πεμ 19 Μάρ 2009, 14:06:41
Θέμα δημοσίευσης:
venzinas έγραψε:
εχω φτιαξει και εγω καμποσα κοματια πορτοκαλι,οποιος θελει με βρισκει στα πιτ και μου ζηταει

Βελακια ειναι?
venzinas - Πεμ 19 Μάρ 2009, 16:15:28
Θέμα δημοσίευσης:
yeap
Πάνος - Παρ 20 Μάρ 2009, 10:12:32
Θέμα δημοσίευσης:
Χωρις να θελω να πιεσω μια καταστασουλα με τους συμμετεχοντες θα βοηθουσε μιας και εχω ενα δυο φιλους που εχουν στειλει αιτησης,δεν ειναι ενεργα μελη και δεν ξερουν αν τελικα θα συμμετεχουν ή οχι.
Αλλωστε πλησιαζει και ο καιρος για να ξερουμε τι γινεται. Wink
kanelj - Παρ 20 Μάρ 2009, 11:34:22
Θέμα δημοσίευσης:
alekoukos106 έγραψε:
ignotic69 έγραψε:
alekoukos106 έγραψε:
επειδη εφτιαξα βελη αυτοκολλητα για τους δακτυλιους ρυμουλκησης του φοβερου αυτοκινητου μου για το trackday και μου βγηκαν καμποσα παραπανω λεω να βοηθησω εσας κι εσεις με τη σειρα σας τη λεσχη μας...τα αυτοκολητα αυτα τα διαθετω προς 1ευρω το ζευγαρι και τα εσοδα θα μεινουν στο ταμειο της λεσχης....υπαρχουν 7 ασημι και 4 λευκα(ζευγαρια παντα)και ισως να κανω και ενα ζευγαρι μαυρο....οποιος ενδιαφερεται περναει απο τη λεσχη και τα προμηθευεται στο μπαμ....


Κράτα μου κι εμένα ένα ζευγάρι λευκά! Very happy



τα λευκα τελειωσαν...εχουν μεινει καμποσα ασημι!!!να σου κρατησω ασημι??


Kαταλαβα.....
Θα βαρεθω να σας ξεκολλαω! Laughing Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Παρ 20 Μάρ 2009, 11:47:40
Θέμα δημοσίευσης:
Πάνος έγραψε:
Χωρις να θελω να πιεσω μια καταστασουλα με τους συμμετεχοντες θα βοηθουσε μιας και εχω ενα δυο φιλους που εχουν στειλει αιτησης,δεν ειναι ενεργα μελη και δεν ξερουν αν τελικα θα συμμετεχουν ή οχι.
Αλλωστε πλησιαζει και ο καιρος για να ξερουμε τι γινεται. Wink


θα γίνει το συντομότερο δυνατό Wink
volvos - Παρ 20 Μάρ 2009, 19:55:38
Θέμα δημοσίευσης:
απο οσο μιλησα και με τασο για να μην υπαρχει αυτη η διωρη αναμονη θα χωριστουν σε 2 μεγαλα γκρουπ τα αμαξια
το ενα 9-13
το αλλο 13-17
και μετα το training day για οσους μεινουν

και ειλικρινα δε μπορω να καταλαβω ποιος θα παει πρωι αφου θα πρεπει να ειναι εκει 8.00 και ως γνωστο η πιστα μεχρι τις 12 συνηθως ειναι σε μετρια κατασταση απο υγρασιες και τυχον λασπες νερα απο προηγουμενες βροχες...παντα μετα τις 14 αρχιζει και κραταει !

ελπιζω να μην εχουμε συνοστισμο εμεις των μετα τις 13 Laughing
sps - Παρ 20 Μάρ 2009, 19:59:23
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραια στο πρωτο γκρουπ να μπουν οι ρουκις να καθαρισουν την πιστα και στο δευτερο οι γκουρου! Laughing Silly
venzinas - Παρ 20 Μάρ 2009, 20:23:07
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
απο οσο μιλησα και με τασο για να μην υπαρχει αυτη η διωρη αναμονη θα χωριστουν σε 2 μεγαλα γκρουπ τα αμαξια
το ενα 9-13
το αλλο 13-17
και μετα το training day για οσους μεινουν

και ειλικρινα δε μπορω να καταλαβω ποιος θα παει πρωι αφου θα πρεπει να ειναι εκει 8.00
και τα 2 γκρουπ θα κανουν training day απλα θα χοριστουμε σε 2 ομαδες....

πρωει θα παμε οσοι πολοι απλα δεν μπορουν μεσημερη και θα φευγαν....
volvos - Παρ 20 Μάρ 2009, 20:29:39
Θέμα δημοσίευσης:
ayto μανθο δε το εχω πολυκαταλαβει πως θα γινει.
Πάνος - Παρ 20 Μάρ 2009, 21:48:59
Θέμα δημοσίευσης:
Ενημερωθηκα και εγω γι αυτο απο το Μανθο και συμφωνησα δηλωνοντας κανενα προβλημα ειτε ειμαι στο πρωτο ειτε στο 2ο.
Αλλωστε θα ερθω απο το πρωι και θα καθησω γιατι περα απο τη συμμετοχη θελω να γνωρισω και να μιλησω με παιδια απο δω που απλα μιλαμε μεσα απο ενα φορουμ.
Απλα φοβαμαι πως δυσκολα θα γινει αυτος ο διαχωρισμος και με ποια κριτηρια.
Και απο τις 70 -80 συμμετοχες ποιοι γνωριζουμε εμεις ποσοι μπορουν πρωι και ποσοι μεσημερι. Confused
volvos - Σαβ 21 Μάρ 2009, 10:17:30
Θέμα δημοσίευσης:
Κοιτα πανο η λογικη ειναι οτι θα γινουν 10λεπτα σεσιον με 7 αμαξια

απο τις 9 ως τις 17 βγαινει 4 δεκαλεπτα στο καθε ενα...

αν δουμε οτι εχει (που μαλλον ετσι ειναι αναλογια) 50 πρωι 30 απογευμα π.χ
τοτε το πρωινο γκρουπ θα παει ως τις 14... Wink

δηλαδη βλεπεις ποσοι θελουν πρωι και πολλαπλασιαζεις επι 4 επι 10 για να δεις ποσα λεπτα θα διαρκεσει Cool
volvos - Σαβ 21 Μάρ 2009, 10:37:59
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.accuweather.com/world-forecast2.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|GR|GR007|MEGARA&metric=1

realfell 24 βαθμους...

Η ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΧΡΟΝΟΥΣ....


υ.γ. να αποσαφηνισουμε κατι. οταν λεμε νυχτωνει-σταματαμε εννοουμε νυχτωνει και δε βλεπουμε...δε θα με κυνηγατε παλι να βγω εξω με το που πεσει λιγο ο ηλιος Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Σαβ 21 Μάρ 2009, 11:38:54
Θέμα δημοσίευσης:
κι εγω δεν θα βγω να αλλάξω λαστιχα "νωρις" σαν την αλλη φορα... Rolling eyes
θα αφησω και τους "ηφισταμενους" στα χρονόμετρα... Laughing
volvos - Σαβ 21 Μάρ 2009, 11:47:54
Θέμα δημοσίευσης:
ε το πολυ πολυ να του παμε το κλειδι στο σπιτι- του φυλακα- οταν τελειωσουμε εκει αργα το βραδακι Laughing


y.g. επισης το τονιζω οτι ο τελευταιος γυρος θα γινει απο μενα με το αμαξι του καταφρακτου για να του σπασω το 10 και να μας αφησει στην ησυχια μας πια Laughing
Πάνος - Σαβ 21 Μάρ 2009, 13:00:23
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν το χανω το βραδυνο dancing με τιποτα.
Θα προλαβω να παω για δουλεια Δευτερα; Laughing
orestis - Δευ 23 Μάρ 2009, 16:25:59
Θέμα δημοσίευσης:
εγω θα προτιμουσα το πρωινο Exclamation
REDRC - Δευ 23 Μάρ 2009, 17:44:58
Θέμα δημοσίευσης:
ενημερωτικα να αναφερω οτι εχτες ετρεξα με το εβο στο ALFA TROFEO και διαπιστωσα οτι η πιστα εχει ''ρημαξει'' τελειως, το οδοστρομα γλιστραει πολυ περισσοτερο απο οτι το θυμομουν πριν απο περιπου 1 χρονο που μπηκα τελαιυταια φορα και βεβαια δεν εχει γινει καμια συντηρηση απο αυτα που ακουγονταν τοσο καιρο... κριμα!!

εμεις βεβαια καλα θα περασουμε οπως και να χει..!! Laughing
Πάνος - Δευ 23 Μάρ 2009, 18:43:19
Θέμα δημοσίευσης:
Λες και αμα τα γραφουμε εδω μεσα κατι θα αλλξει. Crying or Very sad
kane - Δευ 23 Μάρ 2009, 20:48:16
Θέμα δημοσίευσης:
καλα τα λεει ο πανος...

Καντε υπομονη (αποχή) κάνα χρόνο και να δεις για ποτε συμμαζευετε η πιστα...
Kavak - Δευ 23 Μάρ 2009, 22:17:58
Θέμα δημοσίευσης:
Σταυρο και να κανουμε εμεις δεν θα κανουν οι αλλοι,
και μονο τα μηχανακια να μπουν το εχει βγαλει το μεροκαματο
kane - Τρι 24 Μάρ 2009, 00:53:30
Θέμα δημοσίευσης:
Δυστηχως πανο εχεις δικιο...

Οπως και στη πιστα-χωραφι ετσι και στον "αληθινο" κοσμο,αν υπηρχε μαζικότητα και υπομονή θα άλλαζαν πολλα.

Τι να πεις.
volvos - Τρι 24 Μάρ 2009, 09:02:57
Θέμα δημοσίευσης:
nai ειδαμε και στους αγωνες με την αποχη τι πετυχαν....

μετα απο 2-3 χρονια ειμαστε σχεδον εκει που ξεκινησαμε Crying or Very sad
Ghost Dog - Τρι 24 Μάρ 2009, 09:48:26
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
Δυστηχως πανο εχεις δικιο...

Οπως και στη πιστα-χωραφι ετσι και στον "αληθινο" κοσμο,αν υπηρχε μαζικότητα και υπομονή θα άλλαζαν πολλα.

Τι να πεις.

+1 Wink


volvos έγραψε:
nai ειδαμε και στους αγωνες με την αποχη τι πετυχαν....

μετα απο 2-3 χρονια ειμαστε σχεδον εκει που ξεκινησαμε Crying or Very sad

Σιγα τη (μαζικη!) αποχη ρε.... Confused Sad
volvos - Τρι 24 Μάρ 2009, 12:09:30
Θέμα δημοσίευσης:
gia ta ελληνικα δεδομενα ηταν αρκετα δυνανικη η τοτε κινηση.
αλλα ειδαμε και τι συνεχεια Crying or Very sad
REDRC - Τρι 24 Μάρ 2009, 20:44:58
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
nai ειδαμε και στους αγωνες με την αποχη τι πετυχαν....

μετα απο 2-3 χρονια ειμαστε σχεδον εκει που ξεκινησαμε Crying or Very sad


μετα απο 1-2 αγωνες αποχης πηγαν ολοι και ετρεξαν για να μην χασουν το πρωταθλημα Laughing λες και εγω που το εχασα επαθα τιποτα..!!

για να μην πουμε για αυτους που το πηραν.... Twisted evil
Jean - Πεμ 26 Μάρ 2009, 12:15:28
Θέμα δημοσίευσης:
Κανενα νεο για τα γκρουπ? Confused
kanelj - Πεμ 26 Μάρ 2009, 12:24:57
Θέμα δημοσίευσης:
Τασο ( ή οποιος αλλος ειναι υπευθυνος) , με θελετε ακομα για βοηθεια?!
Αν ναι, πες μου σε παρακαλω τι θα πρεπει να εχω μαζι μου για να μην ξεχασω τιποτα! Ιμαντες κτλ...

Α! Για να μην το ξεχασω...Θα εχω μαζι μου απο το στουντιο μηχανηματα για θεματακι σε εκπομπη!Αρα ετοιμασου για συνεντευξη γιατι αλλιως εμενα θα απολυσουν! Cool
volvos - Πεμ 26 Μάρ 2009, 12:28:52
Θέμα δημοσίευσης:
ΓΙΑΝΝΗ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ....

το αμαξι σου εχουμε σκοπο να ειναι το επισημο σαπορτ αμαξι μας Laughing
θα εχουμε μεσα τσιμεντο (για λαδια) σκουπες ιμαντες κωνους κλπ οποτε θα πρεπει να το εχεις αδειο Laughing
RoadRunner122 - Πεμ 26 Μάρ 2009, 12:32:45
Θέμα δημοσίευσης:
Παίδες δώστε προσοχή στο ότι ξημερώματα Κυριακής 29/3 αλλάζει η ώρα σε θερινή (πάει μιά ώρα μπροστά).

Οπότε το πρόγραμμα προφανώς θα ισχύσει με την αλλαγμένη ώρα της Κυριακής Wink
volvos - Πεμ 26 Μάρ 2009, 12:40:30
Θέμα δημοσίευσης:
ακριβως και ετσι κερδιζουμε μια ωρα το βραδυ στο ωραριο...
απλα προσοχη παιδια γιατι το πρωι πρεπει να ξυπνησετε και πιο νωρις...


ΕΠΙΣΗΣ ΒΑΣΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΒΕΝΖΙΝΟΚΙΝΗΤΟ ΧΟΡΤΟΚΟΠΤΙΚΟ γιατι η κατασταση σε καποιες στροφες ειναι επιεικως επικινδυνη αφου δε βλεπεις ουτε καν το απεξ...
RoadRunner122 - Πεμ 26 Μάρ 2009, 12:59:07
Θέμα δημοσίευσης:
Ε εντάξει ρε φίλε, καλύτερα. Και το nurburgring μέσ'τη βλάστηση είναι Laughing

Χρειάζεται βασικά το χλοοκοπτικό που το παίρνεις στην πλάτη, αυτό με τη πετονιά κάτω κάτω. Έχω αλλά είναι η κλασική για γκαζόν με τις 4 ρόδες. Αλλά δε βάζω αυτό το πράμα μες τ'αμάξι, θα το κάνει χάλια Rolling eyes
volvos - Πεμ 26 Μάρ 2009, 13:03:26
Θέμα δημοσίευσης:
οχι αυτο με τη πετονια θελουμε ...
orestis - Πεμ 26 Μάρ 2009, 13:15:08
Θέμα δημοσίευσης:
μισινεζα
volvos - Πεμ 26 Μάρ 2009, 13:18:44
Θέμα δημοσίευσης:
φανταστειτε ξενερωμα που προσφρθηκε ο καταφρακτος να τα κοψει μονος του ολα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
kanelj - Πεμ 26 Μάρ 2009, 14:00:25
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
ΓΙΑΝΝΗ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ....

το αμαξι σου εχουμε σκοπο να ειναι το επισημο σαπορτ αμαξι μας Laughing
θα εχουμε μεσα τσιμεντο (για λαδια) σκουπες ιμαντες κωνους κλπ οποτε θα πρεπει να το εχεις αδειο Laughing


Shocked Shocked Shocked

Καλα καταλαβα....θα ανεβασω πιεση ελαστικων απο 13 στα 18! Smile

Αααααα.....και θελω να κανω μια γυρα με το δικο μου ! ! ! Ειδικα αν γλιστραει λογω βροχης!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Και ελπιζω να ειμαι με το αμαξι καπου στην μεση της πιστας....πρεπει να σας εχω καλα πλανακια!!! Razz
Road_Runner - Πεμ 26 Μάρ 2009, 17:35:38
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
φανταστειτε ξενερωμα που προσφρθηκε ο καταφρακτος να τα κοψει μονος του ολα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Nα του δωσουμε και το κλασικο καπελακι απο εφημεριδα να φοραει...
drulic - Πεμ 26 Μάρ 2009, 18:37:01
Θέμα δημοσίευσης:
Μπορώ να ρίξω μια ματιά αύριο στην αποθήκη να δω αν ζει ακόμα, καθώς το γαζον έχει εξαφανιστεί πλέον απο το σπίτι... Laughing
Sinanai - Πεμ 26 Μάρ 2009, 18:45:08
Θέμα δημοσίευσης:
Άργησε, αλλά σήμερα ήρθε και το κρανάκι, οπότε είμαστε εντελώς έτοιμοι... Razz
kane - Πεμ 26 Μάρ 2009, 18:49:55
Θέμα δημοσίευσης:
δε παλευεστε με τιποτε τελικα Twisted evil

Ακου κει θα κοψετε τα χορταρια της πιστας εθελοντικα...

Μηπως να κατεβασω μια φρέζα ασφάλτου να ξηλωσω ολη την ασφαλτο απο κει και να αφησω το χωραφι μονο με το 3Α???

Ελπιζω να με αξιωσει η τσεπη μου καποια στιγμη και να παρεβρεθω στο χωραφι να θαυμασω το μεγαλείο των ελληνικών υποδομών... Crying or Very sad
COOL ALEXIS - Πεμ 26 Μάρ 2009, 18:55:05
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
δε παλευεστε με τιποτε τελικα Twisted evil

Ακου κει θα κοψετε τα χορταρια της πιστας εθελοντικα...

Μηπως να κατεβασω μια φρέζα ασφάλτου να ξηλωσω ολη την ασφαλτο απο κει και να αφησω το χωραφι μονο με το 3Α???

Ελπιζω να με αξιωσει η τσεπη μου καποια στιγμη και να παρεβρεθω στο χωραφι να θαυμασω το μεγαλείο των ελληνικών υποδομών... Crying or Very sad


+11111111111111111111
Steve - Πεμ 26 Μάρ 2009, 20:00:40
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
Μηπως να κατεβασω μια φρέζα ασφάλτου να ξηλωσω ολη την ασφαλτο απο κει και να αφησω το χωραφι μονο με το 3Α???
Ρίξε και ένα γαλάκτωμα... έτσι για το εφέ! Laughing
Road_Runner - Πεμ 26 Μάρ 2009, 20:08:22
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:

Μηπως να κατεβασω μια φρέζα ασφάλτου να ξηλωσω ολη την ασφαλτο απο κει και να αφησω το χωραφι μονο με το 3Α???


Καντο!! να εχουμε και χωματινη πιστα!!!
MEMsound - Πεμ 26 Μάρ 2009, 20:13:33
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
volvos έγραψε:
φανταστειτε ξενερωμα που προσφρθηκε ο καταφρακτος να τα κοψει μονος του ολα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Nα του δωσουμε και το κλασικο καπελακι απο εφημεριδα να φοραει...


εχεις και 2ο?
γιατι το 1ο θα το βάλεις εσυ...
εγω δεν χρειάζομαι καπέλο...
δινεις και το 2ο στον καταφρακτο.. και πάμε οι 3 μας για κλάδεμα...

....οχι νόμιζες οτι θα ξεφυγεις... Laughing Laughing Laughing
volvos - Πεμ 26 Μάρ 2009, 20:15:13
Θέμα δημοσίευσης:
επισης τωρα που το ειπατε ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ
και καρεκλες παραλιας....γιατι θα ειμαστε πολλεεεεες ωρες εκει
Touristas - Πεμ 26 Μάρ 2009, 20:45:43
Θέμα δημοσίευσης:
COOL ALEXIS έγραψε:
kane έγραψε:
δε παλευεστε με τιποτε τελικα Twisted evil

Ακου κει θα κοψετε τα χορταρια της πιστας εθελοντικα...

Μηπως να κατεβασω μια φρέζα ασφάλτου να ξηλωσω ολη την ασφαλτο απο κει και να αφησω το χωραφι μονο με το 3Α???

Ελπιζω να με αξιωσει η τσεπη μου καποια στιγμη και να παρεβρεθω στο χωραφι να θαυμασω το μεγαλείο των ελληνικών υποδομών... Crying or Very sad


+11111111111111111111

ΧΩΡΑΦΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...... Evil
ignotic69 - Πεμ 26 Μάρ 2009, 20:47:10
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
επισης τωρα που το ειπατε ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ
και καρεκλες παραλιας....γιατι θα ειμαστε πολλεεεεες ωρες εκει


Συννεφια λέει ρε αθεόφοβε...
Θα παίξει καρεκλάκι τρελό στο καινούριο το κτίριο,κόβει κι ο ήλιος εκεί.. Very happy
kovac - Πεμ 26 Μάρ 2009, 22:43:54
Θέμα δημοσίευσης:
Για τα χορτάρια θα φροντίσουν οι πρωϊνοί και ά(να)πειροι οδηγοί (ναι ναι, για μένα λέω) που με τις εξόδους μας δε θα αφήσουμε τίποτα όρθιο.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
kane - Πεμ 26 Μάρ 2009, 22:56:43
Θέμα δημοσίευσης:
kovac έγραψε:
ά(να)πειροι οδηγοί


θεος!!!

Μια ερωτηση μονάχα...ο σαλεξ θα τρεξει?????????????????????????
Road_Runner - Παρ 27 Μάρ 2009, 00:35:55
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
επισης τωρα που το ειπατε ΚΑΠΕΛΑΚΙΑ ΟΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ
και καρεκλες παραλιας....γιατι θα ειμαστε πολλεεεεες ωρες εκει


θα βρεχειιιιι
nido - Παρ 27 Μάρ 2009, 01:07:44
Θέμα δημοσίευσης:
Λετς χόουπ νοτ...

Για ~15 C και συνεφιά λέει κι εδώ:
http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=213


To δικό μου δεν έχει φρένα, αλλά θα ήθελα να έρθω ως θεατής (& βοήθεια σε ο,τιδήποτε υπάρχει ανάγκη ή προκύψει).
volvos - Παρ 27 Μάρ 2009, 08:35:01
Θέμα δημοσίευσης:
nido ζεις??????????? Laughing Laughing Laughing


loipon να συνοψισουμε μερικα πραματα.
η προσπαθεια ειναι να μπει καθε αμαξι για 10λεπτα 4φορες συνολο.
χωριζοντας τα γκρουπ σε πρωινο μεσημεριανο βγαινει μεσος ορος αναμονης καπου 1.2ωρες ανεκτη κατασταση και κανα 40λεπτο καθυστερησεις συνολο ολη τη μερα. αμην!

δεν εχει καμια σημασια ποσα αμαξια θα ειναι εκει τη κυριακη περα απο το παρκινγκ.
στη πιστα και τις 4 (αν πανε ολα καλα) φορες θα εισαστε με αλλα 6 αμαξια (7συνολο) ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ καθε φορα.
αυτα τα 7 ατομα οφειλουν να γνωριστουν μεταξυ τους και να επικοινωνουν με την ευρυτερη εννοια Laughing αφου θα τρωτε ο ενας τον αλλο στη μαπα μεσα στη πιστα για οσες φορες μπειτε.
η οργανωση το μονο που μπορει να σας κανει ειναι να σας αλλαξει θεσεις αν καποιος ειναι κακο παιδι ή γρηγοροτερος οπως εκανε η δασκαλα σας στο δημοτικο. δε μπορει να σαας βαλει μυαλο ουτε να σας κανει ανθρωπους....θα βλεπετε καθε φορα το ιδιο μακακα μπροστα σας. αν εχετε καποιο θεμα συζητηστε το μαζι του στα πιτς ή με οργανωση αφου καθε φορα τον ιδιο ανθρωπο θα ξαναδειτε μπροστα σας Wink

απο τη στιγμη που θα ειστε 7 αμαξια μεσα που εχετε δηλωσει οτι γυριζετε στο ιδιο σχεδον χρονο (π.χ ολοι στο 1.13) και με διαφορα 10 δευτερα μεταξυ σας τα ντουπλαρισματα θα ειναι λιγα. αν καποιος ειναι πολυ πιο γρηγορος απλα θα αλλαξει θεση στο γκρουπ ή θα μεταφερθει σε πιο γρηγορο!
Πάνος - Παρ 27 Μάρ 2009, 09:28:35
Θέμα δημοσίευσης:
Πανο ομορφα ολα αυτα αν και 7 αμαξια ισως ειναι πολλα και σχετικα πιο επικινδυνο.
Αλλα αυτο οπως ειπες ψιλολυνεται με επικοινωνια,αγαπες και λοιπα. Wink
Μια καταστασουλα ρε συ ομως με τις συμμετοχες.
Εχω 2 ατομα που με εχουν ζαλισει για το αν τελικα θα συμμετεχουν ή οχι.
Φιλοι καλοι και τα σχετικα.
Ναι μεν εχουν πληρωσει και λοιπα αλλα...
volvos - Παρ 27 Μάρ 2009, 09:46:13
Θέμα δημοσίευσης:
exei ginei enas xamos Με το μπλοκαρισμα του σερβερ και συμμετοχες που εσκαγαν πληρωμενες μετα το τελος της καταληκτικης ημερομηνιας Crying or Very sad Crying or Very sad

συν οτι γυρω στα 15ατομα δεν εχουν απαντησει ακομα αν θελουν ννα ειναι πρωι ή μεσημερι Evil

στειλε ενα πμ στο τασο με τα ονοματα τους. αν εχουν πληρωσει λογικα ειναι οκ.

πανο επειδη το εχω δει και σε αλλα τρακντει.
εχεις 7αμαξια ανα 10δευτερα κενο.

οταν γυριζουν στο ιδιο δευτερο-ετσι θα βγει καταταξη- (π.χ 1.13) για να πιασεις τον επομενο πρεπει να εισαι περιπου 2 δευτερα στο γυρο πιο γρηγορος.και το μεθεπομενο 4!! οποτε εκει κατι δε παει καλα και σε πανε αυτοματα στο επομενο γκρουπ Wink
Πάνος - Παρ 27 Μάρ 2009, 10:03:49
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
exei ginei enas xamos Με το μπλοκαρισμα του σερβερ και συμμετοχες που εσκαγαν πληρωμενες μετα το τελος της καταληκτικης ημερομηνιας Crying or Very sad Crying or Very sad

συν οτι γυρω στα 15ατομα δεν εχουν απαντησει ακομα αν θελουν ννα ειναι πρωι ή μεσημερι Evil

στειλε ενα πμ στο τασο με τα ονοματα τους. αν εχουν πληρωσει λογικα ειναι οκ.

πανο επειδη το εχω δει και σε αλλα τρακντει.
εχεις 7αμαξια ανα 10δευτερα κενο.

οταν γυριζουν στο ιδιο δευτερο-ετσι θα βγει καταταξη- (π.χ 1.13) για να πιασεις τον επομενο πρεπει να εισαι περιπου 2 δευτερα στο γυρο πιο γρηγορος.και το μεθεπομενο 4!! οποτε εκει κατι δε παει καλα και σε πανε αυτοματα στο επομενο γκρουπ Wink



Δεκτον.
Αλλωστε ολοι πανω κατω γνωριζουμε οτι δεν παμε για να σκοτωθουμε αλλα για να διασκεδασουμε. Wink
MEMsound - Παρ 27 Μάρ 2009, 11:11:37
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
πανο επειδη το εχω δει και σε αλλα τρακντει.
εχεις 7αμαξια ανα 10δευτερα κενο.

οταν γυριζουν στο ιδιο δευτερο-ετσι θα βγει καταταξη- (π.χ 1.13) για να πιασεις τον επομενο πρεπει να εισαι περιπου 2 δευτερα στο γυρο πιο γρηγορος.και το μεθεπομενο 4!! οποτε εκει κατι δε παει καλα και σε πανε αυτοματα στο επομενο γκρουπ Wink


Επίσης όλο αυτό το "αγχος" που εχουμε οι διοργανωτές ειναι για να μπορέσουν οι συμμετέχοντες να κάνουν όσο το δυνατο περισσότερους καθαρους (=χωρις "πιασιματα") γυρους.

Αλλιώς και περισσότερα από 10 αυτοκινητα θα μπορουσαν να μπουν μέσα απλά δεν θα εκαναν καθαρους γυρους, αλλά "κυνηγητο ο ενας τον άλλο", όπως εχει τυχει πολλες παλαιότερες φορες σε "ελευθερες" μέρες/επισκέψεις στα Μέγαρα.
Βασικά μεταξυ μας, ουτε κι αυτό ειναι απαραίτητα "κακό" και εχει και την πλάκα του (αρκεί οι συμμετέχοντες να εχουν μυαλό και να μην κάνουν ηλιθιότητες).
Οκ δεν κάνεις "απόλυτο" χρόνο (και στους πορωμένους χρονολάγνους δεν αρεσει) αλλά ειναι με διαφορετικό τρόπο διασκεδασικό και αυτό.

Όπως και να 'χει εμεις θα προσπαθήσουμε για καθαρους γυρους, αλλα θα χρειαστεί και η βοήθεια και ευγένια όλων των οδηγών όπου οταν κάποιος ταχητερος τους πλησιάζει θα πρέπει κάνουν στην άκρη κλπ κλπ.

Για να βοηθησουμε σε αυτό θα βγαίνει και η σχετική μπλε σημαια στον προπορευόμενο οτι τον ακολουθεί πιο γρηγορο αμάξι.

Καλήτερα να χάσουμε σε εναν δικό μας γυρο κάποια δεκατα από το "ασε" για την προσπέραση, παρα να οδηγουμε με αγχος με κάποιον κολλημένο πίσω μας... Wink Wink
orestis - Παρ 27 Μάρ 2009, 11:27:27
Θέμα δημοσίευσης:
η λιστα με τα γκρουπ??
πρωινα μεσημεριανα?
Road_Runner - Παρ 27 Μάρ 2009, 11:28:23
Θέμα δημοσίευσης:
Πολυ σωστο ποστ Τακη..
Πάνος - Παρ 27 Μάρ 2009, 11:45:43
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:


Για να βοηθησουμε σε αυτό θα βγαίνει και η σχετική μπλε σημαια στον προπορευόμενο οτι τον ακολουθεί πιο γρηγορο αμάξι.

Καλήτερα να χάσουμε σε εναν δικό μας γυρο κάποια δεκατα από το "ασε" για την προσπέραση, παρα να οδηγουμε με αγχος με κάποιον κολλημένο πίσω μας... Wink Wink



Αυτο ειναι το σημαντικοτερο, και για μενα αυτο ειναι σχετικα το αγχος μου.
Ας ελπισουμε οτι δεν θα εχουμε καποιο προβλημα.
Και πανω απ όλα να ευχηθουμε να περασουμε ομορφα με βοηθεια και συμπαρασταση σε οσους τη χρειαστουν μεσα στους διοργανωτες.
Προσωπικα αυτο το αισθημα που εχω εδω και μια βδομαδα δεν το εχω ξανανιωσει και για μενα ειναι το πιο σημαντικο. Laughing
RoadRunner122 - Παρ 27 Μάρ 2009, 13:20:15
Θέμα δημοσίευσης:
kovac έγραψε:
Για τα χορτάρια θα φροντίσουν οι πρωϊνοί και ά(να)πειροι οδηγοί (ναι ναι, για μένα λέω) που με τις εξόδους μας δε θα αφήσουμε τίποτα όρθιο.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


άλλος σπέρνει...

...άλλος θερίζει Laughing
volvos - Παρ 27 Μάρ 2009, 14:21:39
Θέμα δημοσίευσης:
εγω θα ειμαι συνεχεια στα πιτς και θα φροντιζω τα pbox συν τη ροη.
οποτε οποιος εχει θεμα με το γκρουπ του θα ερχεται πρωτα σε μενα για να δουμε τι μπορουμε να κανουμε.
μη πεφτουμε ολοι πανω στο τασο και παθει κανα εμφραγμα ειναι και σε δυσκολη ηλικια ο κωλογερος.
θα φαει που θα φαει τον αμαζευτο ακομα και απο το μανθο Laughing αν τον πρηζετε και εσεις τον βλεπω σε καμια γωνια με το στουπι στο χερι να βαζει κανα μπουρλοτο Laughing Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Παρ 27 Μάρ 2009, 14:34:43
Θέμα δημοσίευσης:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Πάνος - Παρ 27 Μάρ 2009, 14:37:45
Θέμα δημοσίευσης:
Ετσι και κατι ασχετο.
Μιας και θα ξεκινησω πουρνο-πουρνο τι ωρα θα ειστε εκει;.
Μιας και ετσι οπως το βλεπω λεεω κατα 8.30 να ειμαι εκει.
Θα ειναι καποιος εκει νωριτερα ετσι να τα πουμε και ολιγον οσο ειναι δυνατο φυσικα;
MEMsound - Παρ 27 Μάρ 2009, 15:02:27
Θέμα δημοσίευσης:
0800... Wink
Sidobre - Παρ 27 Μάρ 2009, 16:32:36
Θέμα δημοσίευσης:
orestis έγραψε:
η λιστα με τα γκρουπ??
πρωινα μεσημεριανα?


Μέχρι αύριο, θα σας αποσταλλεί με sms (για να δούμε και ότι δουλεύουν όλα) το Group (που ήδη έχετε δηλώσει) καθώς και το Session σας όπως και ο αριθμός συμμετοχής σας.

Αν έχει κάποιος απορρίες (όπως διάβασα στο αν είναι μέσα ή όχι, ας με πάρει ένα τηλέφωνο).

Ενδεχομένος και σήμερα το βράδυ να υπάρχουν οι συμμετοχές δημοσιευμένες (μαζί με τα group).
Sidobre - Παρ 27 Μάρ 2009, 16:46:39
Θέμα δημοσίευσης:
Επίσης, αν μας διαβάζει κάποιος κ. ΙΩΑΝΝΗΣ Κ. (ή αν τον γνωρίζει κανείς) ας επικοινωνήσει μαζί μου 6974447380
Πάνος - Παρ 27 Μάρ 2009, 16:53:41
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Επίσης, αν μας διαβάζει κάποιος κ. ΙΩΑΝΝΗΣ Κ. (ή αν τον γνωρίζει κανείς) ας επικοινωνήσει μαζί μου 6974447380



Τον γνωριζω εγω και τον ενημερωνω αμεσως.
Γραφει σαν μελος Kourk.

Ειναι ενα απο τα παιδια γι ατα οποια ζητουσα ενημερωση.
Ελπιζω να μην εχουμε καποιο προβλημα.
Sidobre - Παρ 27 Μάρ 2009, 17:27:44
Θέμα δημοσίευσης:
ΟΚ, thank you!
REDRC - Παρ 27 Μάρ 2009, 18:38:50
Θέμα δημοσίευσης:
Τασο ολα τα παιδια που δηλωσαν συμμετοχη μεσω του EVOFIGHTERS με EVO 'η χωρις θελουν το απογευματινο group, ok???

θελεις ονομαστικα να σου πω ποιοι???
ignotic69 - Παρ 27 Μάρ 2009, 20:58:43
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:


συν οτι γυρω στα 15ατομα δεν εχουν απαντησει ακομα αν θελουν ννα ειναι πρωι ή μεσημερι Evil



Παναγιώτη έχει γίνει κάπου ερώτηση για τα πρωινά-απογευματινά?
Δεν μου έχει έρθει κάποια σχετική ειδοποίηση... Confused
Sidobre - Παρ 27 Μάρ 2009, 21:20:58
Θέμα δημοσίευσης:
ignotic69 έγραψε:
volvos έγραψε:


συν οτι γυρω στα 15ατομα δεν εχουν απαντησει ακομα αν θελουν ννα ειναι πρωι ή μεσημερι Evil



Παναγιώτη έχει γίνει κάπου ερώτηση για τα πρωινά-απογευματινά?
Δεν μου έχει έρθει κάποια σχετική ειδοποίηση... Confused


Εχω πάρει (όσους μπορώ) τηλέφωνο για τα σχετικά Wink

Είμαστε ΟΚ, δεν υπάρχει καμία εκκρεμμότητα πλέον.
Θα στείλω αύριο SMS με τα σχετικά σε όλους. Αν μέχρι το μεσημέρι δεν έχετε λάβει SMS, επικοινωνήστε μαζί μου γιατί προφανώς το τηλ που έχω δεν θα είναι σωστά γραμμένο Wink
MEMsound - Παρ 27 Μάρ 2009, 21:22:21
Θέμα δημοσίευσης:
αριστα αφεντικο Laughing
ignotic69 - Παρ 27 Μάρ 2009, 21:23:43
Θέμα δημοσίευσης:
Oλα οκ,ειδοποιήθηκα Τάσο από τους άλλους τους δικούς μου Wink
Sinanai - Παρ 27 Μάρ 2009, 23:20:47
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ δεν έχω λάβει τίποτα. Confused Δεν έχω κάποιο πρόβλημα για το αν θα είμαι πρωινός ή απογευματινός, απλά να είμααστε σίγουροι ότι είμαστε όλοι ok.
Sidobre - Σαβ 28 Μάρ 2009, 03:53:33
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Θα στείλω αύριο SMS με τα σχετικά σε όλους. Αν μέχρι το μεσημέρι δεν έχετε λάβει SMS, επικοινωνήστε μαζί μου γιατί προφανώς το τηλ που έχω δεν θα είναι σωστά γραμμένο Wink


Κάντε το απόγευμα, γιατί τώρα τελείωσα (4:00) με κάποιες λεπτομέρειες για την ημέρα.... Crying or Very sad
(ΘΑ ΣΕ ΣΚΟΤΩΣΩ ΑΡΗ!!!!)

ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ (ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 17:00) ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΤΟ SMS, ΕΝΟΧΛΕΙΣΤΕ ΜΕ.

Τώρα πάω να ξεραθώ...
Sinanai - Σαβ 28 Μάρ 2009, 03:55:40
Θέμα δημοσίευσης:
Καλή ξεκούραση μεσιέ λε πρεζινάντ.
Sinanai - Σαβ 28 Μάρ 2009, 17:49:13
Θέμα δημοσίευσης:
Μόλις έλαβα το sms. Όλα ok! Wink
abaleo - Σαβ 28 Μάρ 2009, 17:56:28
Θέμα δημοσίευσης:
Καταρχήν να δηλώσω ότι κοντεύω να πεθάνω από τη στεναχώρια μου που δε θα μπορέσω να έρθω Crying or Very sad
τουλάχιστον αυριο πετάω για ντουμπάι οπότε θα με απασχολούν και αλλα πράγματα για να μην το σκέφτομαι!!! ευτυχώς δεν θα πετάξω και πάνω από τα μέγαρα να σας δω!!! Laughing

ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ για αύριο, όλα να κυλήσουν ομαλά (όπως και σε όλες τις εκδηλώσεις του κλαμπ μέχρι στιγμής) και να υπάρξει θεμιτός και δημιουργικός "ανταγωνισμός" μεταξύ των "χεράδων" του κλαμπ! Very happy Very happy Very happy (αστεϊσμός μην παρεξηγηθεί κανένας!)

Κάντε καλούς χρόνους ώστε να έχουμε κάτι για να σπάσουμε κι εμείς την επόμενη φορά που θα επισκεφτούμε την πίστα!!! Laughing

@sinanai: σχετικά με αυτό που είπες σε αλλο τοπικ ότι προέβηκες σε "δίαιτα" (αφαίρεση καθισμάτων-ρεζέρβας φαντάζομαι?) πρόσεξε μην το αλαφρώσεις υπερβολικά πίσω και χαλάσει ακόμα περισσότερο την κατανομή βαρους μπρος-πισω!
volvos - Σαβ 28 Μάρ 2009, 17:59:16
Θέμα δημοσίευσης:
σταθη ειχες δηλωσει?

ΚΥΡΙΟΙ ΡΥΘΜΙΣΤΕ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΩΡΑ
abaleo - Σαβ 28 Μάρ 2009, 18:02:43
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
σταθη ειχες δηλωσει?

έχω μιλήσει με τον πρόεδρο για την περίπτωση μου
jerroukos - Σαβ 28 Μάρ 2009, 19:17:58
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά αν κάποιος θελήσει μπορεί να μπει αύριο χωρίς να έχει δηλώσει συμμετοχή;
volvos - Σαβ 28 Μάρ 2009, 19:28:54
Θέμα δημοσίευσης:
oxi
kostas207rc - Σαβ 28 Μάρ 2009, 19:40:16
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπόν για τους μη συμετέχοντες αλλά υποψήφιους θεατές έχουμε δώσει ραντεβού στα Goodys στην Καβάλας στις 9,00 το πρωί ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΩΡΑΣ όσοι θέλουν ας μου στείλουν p.m
Steve - Σαβ 28 Μάρ 2009, 20:09:25
Θέμα δημοσίευσης:
Άτιμη κοινωνία... τραβήξτε καμιά φωτό και για εμάς που δεν θα έρθουμε Sad
kovac - Σαβ 28 Μάρ 2009, 20:16:40
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
ΚΥΡΙΟΙ ΡΥΘΜΙΣΤΕ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΩΡΑ


Καλά που το κινητό το κάνει από μόνο του. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Το είχα ξεχάσει τελείως.

ΥΓ: Σε κανένα τεταρτάκι από τώρα κλείστε και κανένα φως.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Road_Runner - Σαβ 28 Μάρ 2009, 20:22:45
Θέμα δημοσίευσης:
abaleo έγραψε:
Καταρχήν να δηλώσω ότι κοντεύω να πεθάνω από τη στεναχώρια μου που δε θα μπορέσω να έρθω Crying or Very sad
τουλάχιστον αυριο πετάω για ντουμπάι οπότε θα με απασχολούν και αλλα πράγματα για να μην το σκέφτομαι!!! ευτυχώς δεν θα πετάξω και πάνω από τα μέγαρα να σας δω!!! Laughing


Αλλαζουμε???
venzinas - Σαβ 28 Μάρ 2009, 21:53:36
Θέμα δημοσίευσης:
kostas207rc έγραψε:
Λοιπόν για τους μη συμετέχοντες αλλά υποψήφιους θεατές έχουμε δώσει ραντεβού στα Goodys στην Καβάλας στις 9,00 το πρωί ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΩΡΑΣ όσοι θέλουν ας μου στείλουν p.m


επισης οποιος θελει απο τους σημετεχοντες μπορει να ερθει και στα διοδια ελευσινας (πληρονουμε και κατευθιαν δεξια) στης 7,30 οπου θα μαζευτουμε και εκει η της ατικης οδου
MEMsound - Σαβ 28 Μάρ 2009, 23:13:19
Θέμα δημοσίευσης:
μαλλον απλά θα σας κορναρω στα διόδια μιας και θελω να μαι 0730 στην πιστα... Wink
venzinas - Κυρ 29 Μάρ 2009, 00:12:21
Θέμα δημοσίευσης:
ok συνονοματε
Steve - Κυρ 29 Μάρ 2009, 02:29:40
Θέμα δημοσίευσης:


Τα λέμε σε 5 ώρες ΛΛΛΛΛΛαμόγια... Cool
kane - Κυρ 29 Μάρ 2009, 02:32:25
Θέμα δημοσίευσης:
Τα λέμε σε 4 ώρες και 58 λεπτάΛΛΛΛΛΛαμόγια... Cool
SnakeMJK - Κυρ 29 Μάρ 2009, 05:35:05
Θέμα δημοσίευσης:
Καλή επιτυχία σε όλους μας! Μόλις ξύπνησα Razz
soler - Κυρ 29 Μάρ 2009, 06:10:14
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
μαλλον απλά θα σας κορναρω στα διόδια μιας και θελω να μαι 0730 στην πιστα... Wink


@@.

Που είσαι ρε μλκ? Ακόμα??? Razz
Ghost Dog - Κυρ 29 Μάρ 2009, 06:31:53
Θέμα δημοσίευσης:
O Ροτζερ και'γω ξυπνησαμεεε..... Armed
GFG (ΓΙΩΡΓΟΣ) - Κυρ 29 Μάρ 2009, 15:19:40
Θέμα δημοσίευσης:
Βαλτε κανενα βιντεο μετα να δουμε και εμεις τι χασαμε! Και ελπιζω στο επομενο!
micra_iro - Κυρ 29 Μάρ 2009, 17:09:10
Θέμα δημοσίευσης:
ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ για την διοργανωση αλλα και σε ολα τα παιδια που τρεξανε για να γινει αυτη πραγματικοτητα
σαν θεατης το μονο που μπορω να πω ειναι οτι ολα ηταν ΑΨΟΓΑ περιμενω με μεγαλη αναμονη για την επομενη προσπαθεια Wink
b16a - Κυρ 29 Μάρ 2009, 17:23:49
Θέμα δημοσίευσης:
τρομερή η οργάνωση... Το καλύτερα οργανωμένο event που έχω παρακολουθήσει ΜΑΚΡΑΝ!

Αξίζουν συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές!
silver205 - Κυρ 29 Μάρ 2009, 19:16:18
Θέμα δημοσίευσης:
Μολις γυρισα και εγω,τελεια η οργανωση παιδια!
Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!
mt78369 - Κυρ 29 Μάρ 2009, 21:21:36
Θέμα δημοσίευσης:
Αν και πρώτη φορά σε πίστα (14 χρόνια 2 rallye είχα και δεν αξιώθηκα να μπω ποτέ) μπορώ να πω ότι η οργάνωση με άφησε ενθουσιασμένο.
Μπράβο σε όλους τους συντελεστές!!!!
Αντε και σύντομα το επόμενο.....
Sinanai - Κυρ 29 Μάρ 2009, 21:31:56
Θέμα δημοσίευσης:
Kαταρχήν συγχαρητήρια σε όσους κουράστηκαν για το σημερινό event, το οποίο, κατ' εμέ, είχε τρελή επιτυχία. Wink

Προσωπικά το χάρηκα πάρα πολύ. Τόσο σε επίπεδο οδήγησης, όσο και γιατί γνώρισα παιδιά που δεν ήξερα. Ο χρόνος που οδήγησα μου φάνηκε αρκετός και η όλη διοργάνωση δεν άφηνε περιθώρια για παράπονα. Εύγε.

Να πω επίσης ότι τώρα περνάω τις φωτό στον υπολογιστή. Θα κάνω λίγη ώρα, αφού μιλάμε για γύρω στις 2100 (καλά διαβάσατε, δύο χιλιάδες εκατό) από 2 φωτογραφικές μηχανές. Συν μερικά βιντεάκια. Laughing

Το πως θα αποκτήσουν όλοι το υλικό αυτό, το βλέπουμε, σίγουρα θα ανεβάσω κάποιες, αλλά προφανώς επιλεγμένες και όχι πολλές. Τις υπόλοιπες σε κανα(-δυο) ντιβιντάκια, που μπορούν να υπάρχουν και στη λέσχη, π.χ. Smile

Καλή ξεκούραση σε όλους και εις άλλα με υγεία. Cool

Α, κύριε πρόεδρε, περαστικά για το εργαλείο. Crying or Very sad
Road_Runner - Κυρ 29 Μάρ 2009, 21:47:49
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραια ηταν σημερα. Ελπιζω να εμειναν ολοι οι συμμετεχοντες ευχαριστημενοι. Τελικα κανεις δεν με πηγε βολτα... Ας ειναι καλα ο Πανος ο οποιος τελικα με εκανε μια βολτα. Πολυ ωραια οδηγηση Πανο.. Με λιγη προπονηση θα το εχεις..
Παω για υπνο.. Ανεβασε καμια φωτο οταν τα καταφερεις Κωστη Laughing Laughing
Jean - Κυρ 29 Μάρ 2009, 22:02:38
Θέμα δημοσίευσης:
Ένα μεγάλο μπράβο και από έμενα!
Πολύ ωραία περάσαμε εγώ το υπερευχαριστηθήκα ο Γαλλος εδωσε ρεστα!!!! Very happy
hel1976 - Κυρ 29 Μάρ 2009, 22:02:46
Θέμα δημοσίευσης:
ενα μεγαλο μπραβο κι απο μενα παιδια......... Wink Wink Wink
η διοργανωση ηταν απλα τελεια.........
Giannis307 - Κυρ 29 Μάρ 2009, 22:02:54
Θέμα δημοσίευσης:
Μια χαρα ηταν σημερα...αν και μετα το πρωτο σεσιον την καναμε...
Δεν εχουν ερθει ακομα τα sms για τους υπολοιπους γυρους...!
Jean - Κυρ 29 Μάρ 2009, 22:06:57
Θέμα δημοσίευσης:
Τι σμσ? για γυρους δν μου ηρθε κατι...
stazzy - Κυρ 29 Μάρ 2009, 22:37:31
Θέμα δημοσίευσης:
Πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που οργάνωσαν και βοήθησαν να πραγματοποιηθεί το event!

Ενα πολύ μεγάλο ευχαριστώ για την αξέχαστη εμπειρία που χάρη σε εσάς είχα την ευκαιρία να ζήσω!!

PS. Το cc έχει γίνει καρακουδουνιστρα πια!!! Επέστρεψα στις καλές γνώριμες λακούβες του Βύρωνα και κοντεψα να κοιμηθώ από το κοπάνημα!!! χεχε
Πάνος - Κυρ 29 Μάρ 2009, 22:41:20
Θέμα δημοσίευσης:
Μολις κατεφθασα εν Καλαμαι υστερα απο σταση για φαγητο και πολυ χαλαρη οδηγηση για κατω και λογω κουρασης αλλα και λογω δυνατων συναισθηματων.
Καταρχην αξιζει ενα πολυ μεγαλο μπραβο σε αυτους που διοργανωσαν αυτο το πραγματικα πολυ ομορφο γεγονος.
Σε αυτους που ετρεχαν ολη μερα για μας αλλα ειχαν και τη διαθεση να ειναι διπλα μας.
Οτι πιο οργανωμενο εχω δει και εχω ακουσει στη συγκεκριμενη πιστα.
Πραγματικα αξιζουν πολλα μπραβο με μοναδικο μειονεκτημα για σας οτι καλομαθαμε τωρα και θα ζηταμε κι αλλα τετοια.
Στα δικα μου βασικο ειναι οτι ευχαριστηθηκα οδηγησα σε πιστα.
Πρωτο session δεν χρηζει σχολιασμου μιας και ουσιαστικα με το δικο μου πρωτη φορα στη πιστα.
Στο δευτερο με του βοηθεια του Νικου κινηθηκαμε πολυ πιο γρηγορα σε σχεση με το πρωτο με χρονους μεταξυ 1.24 -1.25.
Οπου στο συγκεκριμενο πραγματικα το ευχαριστηθηκα και λογω γραμμων αλλα και λογω ασφαλειας με το συνοδηγο.
Τριτο session με sps συνοδηγο οπου και αυτος με σημαντικες και χρησιμες συμβουλες.
Εκει καναμε και τον καλυτερο χρονο οπως ειδα στα sms 1.24.212 χρονο σχετικα καλο για αρχη αν και θα μπορουσε να ειναι καλυτερος αν δεν ειχα υψηλη την αισθηση κινδυνου και 2 καλυτερα χερια. Laughing
Λιγο προδωμενος απο τα φρενα αλλα μικρο το κακο.
Πιεσεις πολυ καλες μπροβο σε volvo.
Γενικα μπραβο σε volvo με το ολο παρουσιαστικο.
Ακουγωντας των στις τεχνικες οδηγιες ειχα να νιωσω ετσι απο το Πανεπιστημιο θυμουμενος οτι πιο ομορφο υπαρχει σε καθηγητρια τριτοβαθμιας. Cool
Αλλα και για το pbox στο πρωτο session το οποιο μηχαναμητακι αμφιβαλλω αν εχει δει πιο γεματους χρονους στα Μεγαρα. Laughing
Για το τελος χαρηκα που γνωρισα παιδια απο κοντα που μιλαμε μεσα απο ενα φορουμ.
Κωστη συγχαρητηρια και για την οδηγηση.

Ατρακσιον και ευχαριστο συναισθημα;
Η παρουσια του παλιοφιλου Kane που ξερει ποσο τον αγαπω.
Ειχαμε να ειδωθουμε 2 χρονια και παργματικα σαν να μην περασε μια μερα.
Φιλακια μωρο. Laughing


Εχω καποιες φωτο απο το event.
Αναμενω ενοτητα που θα ανεβασθουν ειτε εδω ειτε καπου αλλου. Wink
venzinas - Κυρ 29 Μάρ 2009, 22:47:23
Θέμα δημοσίευσης:
ολα ηταν τελεια.ΣΤΟΠ δεν την παλευω αλλο ΣΤΟΠ περισοτερα αυριο ΣΤΟΠ καληνυχτα ΣΤΟΠ
kitsos83 - Κυρ 29 Μάρ 2009, 22:47:24
Θέμα δημοσίευσης:
συγχαρητηρια για την οργανωση κ συντομα κ η επομενη Very happy Very happy
REDRC - Κυρ 29 Μάρ 2009, 22:51:22
Θέμα δημοσίευσης:
απλα τελεια, ενα μεγαλο μπραβο σε ολους...
καληνυχτα η συνεχεια αυριο.....
smoki - Κυρ 29 Μάρ 2009, 22:54:20
Θέμα δημοσίευσης:
Πραγματικα πολυ καλη δουλεια και με πολυ ωραιες παρουσιες (γαλλικες και μη). Συγχαρητηρια στους διοργανωτες και στους συμμετεχοντες που φροντισαν να κυλησει υπεροχα αυτη η μερα. Η ικανοποιηση για μενα ειναι το οτι μπορεσα και εμαθα οτι το αμαξακι μου με esp off ειναι πραγματικα rallye (θα με πειτε βεβηλο, ιεροσυλο κτλ κτλ αλλα ο ενθουσιασμος μου ειναι υπερμετροςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Υ.Γ. Special thanks to Fynos που με εκανε να καταλαβω οτι οδηγω Peugeot
denlafkas - Κυρ 29 Μάρ 2009, 23:02:11
Θέμα δημοσίευσης:
δεν μπορουσα να ερθω κ τοσεs μερεs προσπαθησα να μην μπαινω στο forum γιατι σπαζωμουν αλλα σημερα δεν κρατιεμαι Evil Evil γα** τιs δουλειεs μου γα**....ελπιζw να περασατε ολοι καλα κ να το επαναλαβουμαι συντομα...
Jim207GT - Κυρ 29 Μάρ 2009, 23:06:52
Θέμα δημοσίευσης:
Μετά από τόσα χρόνια στα 2τροχα trackdays σήμερα είχα την τιμή να βοηθήσω στην διεξαγωγή αλλά και να κατα-ευχαριστηθώ το πρώτο μου 4τροχο trackday. Το άν ήταν επιτυχημένο το αφήνω σε όλους εσάς να το(μας) κρίνετε. Το μόνο που ξέρω εγώ είναι οτι πονάω παντού, κουτουλάω από την νύστα αλλά έχω και ένα πλατύ πλατύ χαμόγελο.

Όποιος ξαναπεί τπτ για τα 207 θα του........άψογο σε όλα του φτου φτου το καμάρι μου!!
kovac - Κυρ 29 Μάρ 2009, 23:32:40
Θέμα δημοσίευσης:
Καταρχήν ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ μπράβο σε όλους για τη διοργάνωση!
Ναι ναι, λέμε για σας που ξυπνήσατε πουρνό πουρνό να έρθετε στην πίστα ώστε όλα να είναι έτοιμα, ξενυχτήσατε και ξεστραβωθήκατε ώστε να βγάλετε ένα πρόγραμμα ΑΨΟΓΟ!
Παρ'όλο το μεγάλο αριθμό, καταφέρατε και διοργανώσατε τέλεια το Training Day, έτσι ώστε στο τέλος όλοι φύγαμε με χαμόγελα και όρεξη για την επόμενη φορά! Very happy
ΜΠΡΑΒΟ και στους αγωνιζόμενους που με τη σειρά τους βοήθησαν ώστε να λήξει η όλη διοργάνωση χωρίς ευτράπελα! Wink

Στα του "τρεξίματος" τώρα, ένα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο Γιώργο (aka Gr@lly) που μπήκε μαζί μου για ποδαρικό στην πίστα, δείχνοντάς μου τις γραμμές και γενικά διάφορα επί της πίστας (πάτα το, πάτα τοοοοοοο.. Laughing Laughing Laughing ).
Στο 2ο session έκανα και τον καλύτερό μου χρόνο (α ρε Χρηστάρα γουρλή!!!) 1.25.464. Very happy Για πρώτη φορά καλά ήταν.
Τα υπόλοιπα 2 sessions αναλώθηκαν στο να προσπαθήσω να πατήσω καλύτερα στις γραμμές, να προσπαθήσω να βρω σωστά σημεία για φρένα κλπ κλπ, χωρίς να κυνηγώ κάποιον χρόνο (όχι ότι και να κυνηγούσα θα άλλαζε κάτι).
Πολλές πιστοαπορίες που θα διατυπωθούν στο ανάλογο τόπικ.

Χάρηκα που είδα πολλά από τα παιδιά! Smile
Τάκη πολύ καλός για μια ακόμη φορά. Wink Wink Wink

Special thanks to: Gr@lly, mikerrgp, vovlos.
Jean - Κυρ 29 Μάρ 2009, 23:51:45
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ έκανα 1.23.5 πιστεύω για πρώτη φορά Μέγαρα και 1100 τα πήγα πολύ καλά το 1100 έδειξε το λέοντα που κρύβει μέσα του... Laughing
Ένα 8ενκς στον iceage (για τα σεμι) και άλλο ένα στον RoadRunner122 για την υποστήριξη!!!! Very happy
volvos - Κυρ 29 Μάρ 2009, 23:52:02
Θέμα δημοσίευσης:
εχω να καταγγειλω οτι ειχα τυπωσει χαρτη της πιστας (με γραμμες που επιτηδες ηταν και λαθος σε καποια σημεια για να τα δουμε μαζι) ειχα εετοιμασει το λογο απο τη πιτα που δε με αφησατε να βγαλω ειχα φορεσει βρακακι με το ονομα του χορηγου μου που θα σας εδειχνα.... ειχα να ανακοινωσω οτι ερχεται ο steve & kane. αλλα με κοψατε
KAΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ!

να πουμε οσον αφορα το παραπανω ενα μεγαλο ευχαριστω σε γνωστο οδηγο αγωνων μελος σοαα κλπ που μας εγραψε στα παλια του τα παπουτσια και δεν εμφανιστηκε ποτε σε τηλεφωνα και πιστα... αυτο δειχνει ποσο κοντα τελικα ειναι οι ελληνικοι αγωνες αυτοκινητου στο μεσο καυλωμενο ελληνα οδηγο και για αυτο και εισπρατουν την αδιαφορια του μετα....οτι δινεις παιρνεις.


ενα μπραβο στα παιδια που τρεξανε σα παλαβα για να γινει αυτο το event και φτασανε πανω απο τα ορια τους (π.χ χρονομετρα) ενα μπραβο στο καταφρκατο που καταφερε και εμεινε στη πιστα και δεν ειχαμε καθυστερησεις και στο τασο που δε γεμισε λαδια το τοπο...να κανετε περισσοτερο παρεα εσεις ταιριαζετε Laughing

τα υπολοιπα αυριο παω ξανα για υπνο Cool Cool
MEMsound - Δευ 30 Μάρ 2009, 00:52:20
Θέμα δημοσίευσης:
απλά.... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όσους συμμετείχαν και στην οργανωση αλλα και εντός πιστας...
το οτι βλέπω τόσο κοσμος ευχαριστημένο ειναι το βασικότερο και ειναι και ο λόγος που οσο μπορουμε θα σκιζόμαστε για το καλήτερο...
μας βγηκε η ψυχη αλλά τελικά "άξιζε"...

ενα μεγαλο ευχαριστω από εμενα σε όσους βοήθησαν στα χρονόμετρα... ξερετε ποιοι ειστε εσεις...!!!!!! Wink Wink Thumbs Up Clapping kai sorry που προς το τελος ελειψα λιγο απο εκει αλλα απλα΄μετα απο τοσο τρεξιμο δεν αντεχα αλλο...

και ενα μεγάλο "ευγε" στην σοβαρότητα με την οποια ειδα οτι αντιμετώπισαν οι περισσότεροι (αν όχι ολοι) την οδηγηση εντός πιστας και τον σεβασμό που εδειξαν ο ενας στον άλλο!!!!

περιμενουμε φωτος από τους συνηθεις "υπόπτους" παπαρατσι...
συνεχεια αυριο...





υ.γ.1 για αυτό...

soler έγραψε:
MEMsound έγραψε:
μαλλον απλά θα σας κορναρω στα διόδια μιας και θελω να μαι 0730 στην πιστα... Wink


@@. Που είσαι ρε μλκ? Ακόμα??? Razz


σορρυ και απο εσενα που σε "γειωσα" το πρωι - αλλα ειχαμε ενα μινι οικογενειακο θεμα χθες ολο το βραδυ -ευχτυχως ολα οκ- γι αυτο και αργησα το πρωι... κι ετρεχα σαν παλαβος για να φτασω πιστα... και 99% με εχε ιπιασει η καμερα της αττικης οδου - θα το μαθουμε σε λιγο καιρό αυτό...
soler - Δευ 30 Μάρ 2009, 01:51:03
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:

υ.γ.1 για αυτό...

soler έγραψε:
MEMsound έγραψε:
μαλλον απλά θα σας κορναρω στα διόδια μιας και θελω να μαι 0730 στην πιστα... Wink


@@. Που είσαι ρε μλκ? Ακόμα??? Razz


σορρυ και απο εσενα που σε "γειωσα" το πρωι - αλλα ειχαμε ενα μινι οικογενειακο θεμα χθες ολο το βραδυ -ευχτυχως ολα οκ- γι αυτο και αργησα το πρωι... κι ετρεχα σαν παλαβος για να φτασω πιστα... και 99% με εχε ιπιασει η καμερα της αττικης οδου - θα το μαθουμε σε λιγο καιρό αυτό...


Δεν πειράζει Μανθουμέλ.
Τελικά δε βρήκα τρόπο να έρθω καθώς το μίκρα έλειπε..
Περισσότερο στενοχωρήθηκα που δεν ήμουν εκεί να βοηθήσω και όχι που έχασα το event μιας και ξέρω ότι το χθεσινό ήταν η αρχή... Wink

Περιμένω τις φωτογραφίες Smile
Steve - Δευ 30 Μάρ 2009, 03:40:34
Θέμα δημοσίευσης:
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον εαυτό μου για την βοήθεια που έδωσε στα χρονόμετρα.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τα κέικ της Χρύσας, αν και δεν τα έφτιαξε η ίδια.

Θα ήθελα να συγχαρώ τον Μεσίτη και Φίλο, Τάκη, και να του ευχηθώ καλή ανοικοδόμηση στο οικόπεδο που απέκτησε.

Κλπ. κλπ. κλπ. θα φτάσουμε 5000 σειρές Laughing



Αν δείτε κανα βαγόνι του προαστιακού μέσα εκεί στην πίστα, μην απορήσετε... έχω σπείρει κάτι ράγες Cool

Και σας αφιερώνω και την υπογραφή μου!
kane - Δευ 30 Μάρ 2009, 04:55:28
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν εχω να πω πολλα γιατι ειμαι λιγο κομμάτια...Μολις εφθασα θεσνικη και πραγματικα δε βλέπω μπροστα μου απτη νυστα.

Αναλυτικό ποστ,σε καμμια 6-7 ώρες που θα ξυπνησω...

Υ.Γ. βρε μλκ στιβ,ποτε προλαβες και τα ετοιμασες κιολας... Laughing
Ghost Dog - Δευ 30 Μάρ 2009, 04:58:16
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:

Υ.Γ. βρε μλκ στιβ,ποτε προλαβες και τα ετοιμασες κιολας... Laughing


Αφου ειναι καμμενοοοοος!!! Cool Laughing
Αυριο θα γραψω 2 βλακειες και'γω...... Wink
MAD - Δευ 30 Μάρ 2009, 05:36:42
Θέμα δημοσίευσης:
Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους!!!! Ηταν ολα σουπερ..... Rolling eyes
mikerrgp - Δευ 30 Μάρ 2009, 08:00:28
Θέμα δημοσίευσης:
καλημερα ολα πηγαν τελεια συγχαριτηρια se ολους

πολυ κοσμο πολες συμετοχες τρελλο θεαμα καθολου καθυστεριση

respect takis το 1.12.7 θελει ψυχη

μπραβο μας

iceage - Δευ 30 Μάρ 2009, 08:11:05
Θέμα δημοσίευσης:
mikerrgp έγραψε:
respect takis το 1.12.7 θελει ψυχη


1.12.4 έκανε λέμε!!!
iceage - Δευ 30 Μάρ 2009, 08:21:13
Θέμα δημοσίευσης:
Τελικά αυτά τα Μέγαρα είναι πιο κουραστικά από τις Σέρρες. Δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου σήμερα.
rallyeracer - Δευ 30 Μάρ 2009, 08:23:53
Θέμα δημοσίευσης:
μπραβο παιδια...ηταν και πολυ γα**το!!πολυ καλη η οργανωση!μπραβο σε ολους
SnakeMJK - Δευ 30 Μάρ 2009, 08:26:13
Θέμα δημοσίευσης:
Γειαααα Razz

Χθες δεν το πάλεψα να ανοίξω PC, το μόνο που κατάφερα ήταν να φάω λίγο και να πεθάνω στον ύπνο!

Εγώ μιας και το 90% της ώρας μου το πέρασα στα χρονόμετρα, δεν ξέρω πόσο χάρηκε ο κόσμος το event, απ' ότι βλέπω όμως απ' τα ποστ τα αισθήματα είναι αμοιβαία!

Νιώθω υπερήφανος που είμαι το άτομο που πέρασε στα χρονόμετρα το πρώτο 12άρι του Τάκη στα Μέγαρα Razz Ειλικρινά, έτσι όπως τους έβλεπα μέσα στην πίστα, τόσο τον Δημήτρη (Κατάφρακτο) όσο και τον Παναγιώτη (Βολβό), έκαναν ιδανικά περάσματα (αν και επιμένω ότι όποτε δεν έπαιρναν χορτάρια στην Κ8 έκαναν ελαφρώς καλύτερο χρόνο), και κρατώντας το 1.12,3 του πρώτου και το 1.12,4 του δεύτερου, πιστεύω πως το 1.11 είναι το ανώτατο όριο των 206 (αν και δήλωσε ότι ο Steve θα το ξηλώσει και αυτό).

Απ το δικό μου το τουτού, τι να πω τώρα, και 100 χρόνια να γυρνάω εκεί μέσα, κάτω από 1.22 δεν πέφτει (δικάβαλο). Βγαίναμε στην μεγάλη ευθεία και ανάβαμε ραδιόφωνο Razz

Την επόμενη φορά θα είναι σίγουρα ακόμα καλύτερα, καθώς τώρα έχουμε δει που χρειαζόμαστε βελτίωση. Λίγο η ροή να μας έλεγε και κανά νούμερο... Καλά θα ταν Razz Μόνο ο μεικτός-αλέξης τα λεγε καλά Razz

Ζήτω τα χρονόμετρα και όσους έσπειραν τις ράγες τους εκεί μέσα!!
(Μ*ΝΘΟΣ-Memsound-Μανθουμέλ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ-Jim207, ΣΤΑΥΡΟΣ-Steve-30, ΝΙΚΟΣ-Άσχετος με PSClub Razz )!!!
ignotic69 - Δευ 30 Μάρ 2009, 08:28:54
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημέρα και συγχαρητήρια για την οργάνωση αν και εγώ χάρηκα μόνο το 3ο σέσιον στο οποίο μπορούσα να κάνω καθαρούς γύρους αλλά και πάλι καλά ήταν.Απ'ότι κατάλαβα δεν είχαμε απρόοπτα και όλα κύλησαν ομαλά.

Steve έγραψε:

Αν δείτε κανα βαγόνι του προαστιακού μέσα εκεί στην πίστα, μην απορήσετε... έχω σπείρει κάτι ράγες Cool

Και σας αφιερώνω και την υπογραφή μου!


1.17.4 έκανες?
Jim207GT - Δευ 30 Μάρ 2009, 08:57:32
Θέμα δημοσίευσης:
Κουφάλες για το 1.15.5 που έγραψε ΠΡΩΤΗ φορα στα Μεγαρα το 207 με ΜΑΜΑ αναρτηση ΜΑΜΑ φρενα-τακάκια χωρίς να ξυλώσω τίποτα και λιωμένα πολιτικά Π-Ζερο με 35.000χλμ δε λέτε τίποτα Twisted evil Twisted evil

Αλλά ξέρω ξέρω μπροστόβαρη παπάντζα χου ρε ΧΟΥ

Laughing Laughing Laughing
pontios1982 - Δευ 30 Μάρ 2009, 09:05:16
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια συγχαρητηρια σε ολους ηταν μια παρα πολη καλη διοργανωση η οποια πιστευω οτι πρεπει να καθιερωθει!
Ξεφυγαμε λιγο απο την καθημερινοτητα και τη ρουτιν που μας τρωει!
Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους!
206xs - Δευ 30 Μάρ 2009, 09:14:58
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο σε όλα τα παιδιά μακάρι να ήμουν και εγώ εκεί αλλά οι ευαισθησίες της έγγυου γυναίκας μου, που ανησυχούσε για την ακεραιότητα μου έπρεπε να πάρουν προτεραιότητα παρόλα αυτά επιμένω να πληρώσω τη συμμετοχή μου αφού μου δόθηκε θέση, αναμένω ΠΜ με αριθμό λογαριασμού.
xrisa-xs - Δευ 30 Μάρ 2009, 09:17:27
Θέμα δημοσίευσης:
μιας και γω γύρισα κομμάτια χθες ας τα πω σήμερα!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλους για την άψογη διοργάνωση Armed Thumbs Up Yahoo!
στα παιδιά στα χρονόμετρα, στα παιδιά στη ροή, στους κριτές μέσα στην πίστα, στον Αλεκούκο στην είσοδο που μας κρατούσε παρέα, και σε μας βέβαια, Χρύσα και Μάνο στην Γραμματεία Cool Very happy Laughing

Σχόλια:
Arrow Τόσους καφέδες σε μια μέρα δεν έχω φτιάξει ποτέ μου! Είχα και επαγγελματικές προτάσεις να δουλέψω σε cafe!! χαχαχα!
Arrow Τα κεϊκ δεν τα έφτιαξα εγώ (sorry Steve) αλλά τα αγόρασα με τα χεράκια μου από ένα σπέσιαλ φούρνο! Wink
Arrow Ευχαριστώ πολύ όσους και όσες μου κράτησαν παρέα στη γραμματεία όλες αυτές τις ώρες που είμουν εκέι μέσα. (και μπόρεσα και γω να πάω για πιπί μου)
Arrow Ευχαριστώ τον Αλεκούκο που μπήκαμε για μια βολτίτσα στην πίστα μετά το τέλος της διοργάνωσης! ΑΛΕΚΟ!! Την επόμενη φορά θα μπούμε με το 207 να το ευχαριστηθούμε Wink Twisted evil Twisted evil
Arrow Τάκη aka volvos αυτά που έλεγα για σένα στο μεγάφωνο με ανάγκασαν να τα πώ! εγώ δεν ήθελα!!! χαχαχαχα ελπίζω να μην παρεξηγήθηκες Wink
Arrow πλοίαρχε Μάνο να βγάλεις το ESP σήμερα κιόλας! περιμένουμε τη φωτό με τις 2 ρόδες Wink Wink Twisted evil Twisted evil
Arrow χαρά στο κουράγιο των παιδιών να έρθουν από τόσο μακριά. Μιλάω για αυτούς που ήρθαν από Καλαμάτα μέχρι Θεσσαλονίκη (STEVE, Kane Love )
Arrow γενικώς άκουσα τα καλύτερα σχόλια από όλους για τη διοργάνωση του event, μέσα και έξω από την πίστα. Έκανα και εγώ PR ανάμεσα στους οδηγούς και έμαθα Cool


Αυτά τα ολίγα από μένα. Αν θυμιθώ κάτι άλλο θα ξαναγράψω.
Sinanai - Δευ 30 Μάρ 2009, 09:24:59
Θέμα δημοσίευσης:
Μια ερωτησούλα: Μου έχουν έρθει sms με τη χρονομέτρηση των sessions 2 & 3. Η χρονομέτρηση του 1ου (καλά, αυτό δε μας νοιάζει και πολύ) και του 4ου session δε μου έχει έρθει. Θα τη λάβω ή όχι; Thanx! Scratch

Thanx Πάνο, για τα καλά σου λόγια! Wink
mikerrgp - Δευ 30 Μάρ 2009, 09:25:18
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.youtube.com/watch?v=rRZ07NhFC5c

delis atzemis volvos katafraktos
drulic - Δευ 30 Μάρ 2009, 10:16:41
Θέμα δημοσίευσης:
Να πω και εγώ με τη σειρά μου τη γνώμη μου για χτες. Οφείλουμε να δώσουμε σε όλα τα παιδιά πολλά συγχαρητήρια, σε όλους και σε όλες που οργάνωσαν και έτρεξαν, αλλά και σε όλους όσους συμμετείχαν που απέδειξαν ότι αγαπάνε αυτό που κάνουν και είναι συνειδητοποιημένοι και υπεύθυνοι. Ήταν μια τέλεια Κυριακή, πραγματικά χάρηκα που γνώρισα πολλά παιδιά από κοντά και ας μην είχαμε το χρόνο να πούμε πολλά λόγω υποχρεώσεων και τρεξίματος.
Περιμένω πως και πως για το επόμενο trackday!!!! Very happy Very happy Very happy
kanelj - Δευ 30 Μάρ 2009, 10:25:31
Θέμα δημοσίευσης:
Μπραβο παιδια!
Πολυ καλη οργανωση και μπραβο σε ολους! Razz

(Παω να παρω το αμαξι μου πισω!)

Μανθο,Thanks για την βολτα αν και της τελευταις στιγμης! Wink
kanelj - Δευ 30 Μάρ 2009, 10:44:23
Θέμα δημοσίευσης:
A! Eπισης να πω EXTRA συγχαρητηρια για τον Καταφρακτο!
Τραβαγα τα μαλλια μου οταν τον εβλεπα να στριβει στην αριστερη και να παταει το κερμπ με τον δεξι τροχο!!!! Shocked Shocked Shocked
Αυτο τo πραγμα με τις κοκκινες και ασπρες γραμμες,πρεπει απλα να το παταμε οχι να το περναμε απο πανω! Laughing Laughing Laughing
Προσκυνω!

Επισης θα υπαρξει κλιπακι με Highlights σε λιγες μερες ! Wink
Road_Runner - Δευ 30 Μάρ 2009, 10:50:31
Θέμα δημοσίευσης:
ignotic69 έγραψε:
Καλημέρα και συγχαρητήρια για την οργάνωση αν και εγώ χάρηκα μόνο το 3ο σέσιον στο οποίο μπορούσα να κάνω καθαρούς γύρους αλλά και πάλι καλά ήταν.Απ'ότι κατάλαβα δεν είχαμε απρόοπτα και όλα κύλησαν ομαλά.

Steve έγραψε:

Αν δείτε κανα βαγόνι του προαστιακού μέσα εκεί στην πίστα, μην απορήσετε... έχω σπείρει κάτι ράγες Cool

Και σας αφιερώνω και την υπογραφή μου!

1.17.4 έκανες?


Ναι και χαιρεται ο κουλος... 1.19 ειχα κανει με το μαμα 1400 8ν Laughing Laughing Laughing
Πάνος - Δευ 30 Μάρ 2009, 10:56:52
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
ignotic69 έγραψε:
Καλημέρα και συγχαρητήρια για την οργάνωση αν και εγώ χάρηκα μόνο το 3ο σέσιον στο οποίο μπορούσα να κάνω καθαρούς γύρους αλλά και πάλι καλά ήταν.Απ'ότι κατάλαβα δεν είχαμε απρόοπτα και όλα κύλησαν ομαλά.

Steve έγραψε:

Αν δείτε κανα βαγόνι του προαστιακού μέσα εκεί στην πίστα, μην απορήσετε... έχω σπείρει κάτι ράγες Cool

Και σας αφιερώνω και την υπογραφή μου!

1.17.4 έκανες?


Ναι και χαιρεται ο κουλος... 1.19 ειχα κανει με το μαμα 1400 8ν Laughing Laughing Laughing



Να βαλω τα κλαματα; Crying or Very sad
MEMsound - Δευ 30 Μάρ 2009, 10:59:04
Θέμα δημοσίευσης:
τι σχεση εχει ρε Νικο το παναλαφρο αγωνιστικο σου (οκ μαμα μοτερ - αλλα καμια σχεση σε λάστιχα και αναρτησεις σε συνάρτηση με το βάρος) με πολιτικο 206...

θυμάμαι τότε που ειχαμε πάει πορτο γερμενο και το ειχα οδηγησει ειναι πουπουλο και το κάνεις "οτι θές".... Wink
SnakeMJK - Δευ 30 Μάρ 2009, 11:07:20
Θέμα δημοσίευσης:
Και μην ξεχνάμε ότι ο Σταύρος είδε για πρώτη φορά τα Μέγαρα από κοντά. Ο χρόνος είναι μια χαρά και παρόλο ότι τα δευτερόλεπτα δεν είναι στραγάλια, με λίγη προπόνηση το αμάξι και ο ίδιος ο Steve είναι αρκετά δεύτερα πιο κάτω.

Πάνο, επειδή σε ένα session σε ακολουθούσα κατά πόδας, το αμάξι δεν το πιέζες καθόλου (στην ευθεία δεν μου άνοιγες διαφορά!!) και πάταγες πάρα πολύ φρένο και πολύ νωρίς ρε αδερφέ Razz Αλλά και εσύ για πρώτη φορά σε πίστα δικαιολογήσε.
Πάνος - Δευ 30 Μάρ 2009, 11:15:31
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:


Πάνο, επειδή σε ένα session σε ακολουθούσα κατά πόδας, το αμάξι δεν το πιέζες καθόλου (στην ευθεία δεν μου άνοιγες διαφορά!!) και πάταγες πάρα πολύ φρένο και πολύ νωρίς ρε αδερφέ Razz Αλλά και εσύ για πρώτη φορά σε πίστα δικαιολογήσε.


Ζηση αυτο ακριβως.
Αυτο που με εκανε να χασω σχετικα χρονο ειναι το πατημα νωρις στο φρενο.
Και με το Σπυρο αυτο λεγαμε μεσα.
Αντιδραση κυριως που οφειλεται στην μην γνωση της πιστας και των δυνατοτητων του αυτοκινητου μου αλλα και γιατι προσπαθουσα να μην τρελανω τα φρενα με φρενρισματα στο τελος της στροφης.
Σιγουρα 2-3 δευτερα θα μπορουσαμε να τα γλιτωσουμε.
Δεν πειραζει την επομενη.
Αλλωστε αρχικα αυτο που μετραει ειναι η οδηγικη ευχαριστηση και απολαυση.
MEMsound - Δευ 30 Μάρ 2009, 11:34:01
Θέμα δημοσίευσης:
στις πρώτες επισκέψεις σε μια πιστα η ενασχόληση με τα δευτερόλεπτα ειναι λάθος...
ή εστω εχει ενημερωτικό χαρακτήρα και μόνο...
στις πρώτες επισκέψεις (και στις πρώτες... "επανε-πισκέψεις.... μετα από καιρό απουσίας...) πρεπει να ασχολουμαστε με τις γραμμές και τα σημάδια...
ιδίως οταν δεν ξέρεις την πίστα και δεν ξερεις πχ που ειναι το απεξ μια στροφής τι νόημα εχει πόσο χρόνο εκανες αφου οδηγείς απλά "οτι βλέπεις" σχεδόν σαν αγνωστη διαδρομη στο βουνο που δεν ξέρεις τι ακολουθεί...
οι χρονοι στην πίστα πέφτουν μονο με συνδυασμό των 3παρακάτω:
- γνωση της πίστας
- εξοικίωση με τα χιλιόμετρα και
- με αμαξι (μοτερ/φρενα/αναρτηση) και λάστιχα σε καλή (ή εστω σε ιδια κατάσταση με την προυγουμενη επισκεψη)...
volvos - Δευ 30 Μάρ 2009, 11:36:49
Θέμα δημοσίευσης:
πανο τη πρωτη φορα που μπηκα μεγαρα με την αναρτηση σου (ακριβως ιδιο σεταπ αλλα μαμα ραβδους) , ημισλικ και ενα βαρελλακι για φιλτρο (δηλαδη εντελως μαμα) ειχα γυρισει καπου στο 17 με νερα στην κ6....βεβαια η περιπτωση η δικια μου ειναι λιγο κλινικα αθεραπευτη συν οτι εγω εκεινη τη μερα εγινα θρυλος αφου ημουν ο τρελλος που τελειωσε ενα ρεζερβουαρ βγηκε γεμισε και ξαναγυρισε Laughing
Road_Runner - Δευ 30 Μάρ 2009, 11:45:15
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
τι σχεση εχει ρε Νικο το παναλαφρο αγωνιστικο σου (οκ μαμα μοτερ - αλλα καμια σχεση σε λάστιχα και αναρτησεις σε συνάρτηση με το βάρος) με πολιτικο 206...

θυμάμαι τότε που ειχαμε πάει πορτο γερμενο και το ειχα οδηγησει ειναι πουπουλο και το κάνεις "οτι θές".... Wink


Μιλαμε δλδ για ενα αμαξι 75 αλογα με κοντο κορονοπινιο αναρτηση και 900 κιλα και για ενα 130+ με μπλοκε αναρτηση 1100 κιλα και οτι αλλο εχει του στιβ... Ποιος εχει το προβαδισμα?
Steve - Δευ 30 Μάρ 2009, 11:45:25
Θέμα δημοσίευσης:
ignotic69 έγραψε:
1.17.4 έκανες?
Ε ναι!

Ήλθον, έσπειρον ράγες, και απήλθον Laughing
Road_Runner έγραψε:
Μιλαμε δλδ για ενα αμαξι 75 αλογα με κοντο κορονοπινιο αναρτηση και 900 κιλα και για ενα 130+ με μπλοκε αναρτηση 1100 κιλα και οτι αλλο εχει του στιβ... Ποιος εχει το προβαδισμα?
Εσύ μπετόβεργα μου, γιατί είχα 17", πολίτικο λάστιχο, και δικάβαλος με τον kane, μαζί με όλο το σαλόνι μέσα, σαν πρώτη μου φορά στην πίστα, χωρίς να έχω κουβά και σε κάθε φρενάρισμα ή τιμονιά, η ζώνη να μου τραβάει τα ράμματα που έχω από το χειρουργείο. Wink
Πάνος - Δευ 30 Μάρ 2009, 11:48:13
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
πανο τη πρωτη φορα που μπηκα μεγαρα με την αναρτηση σου (ακριβως ιδιο σεταπ αλλα μαμα ραβδους) , ημισλικ και ενα βαρελλακι για φιλτρο (δηλαδη εντελως μαμα) ειχα γυρισει καπου στο 17 με νερα στην κ6....βεβαια η περιπτωση η δικια μου ειναι λιγο κλινικα αθεραπευτη συν οτι εγω εκεινη τη μερα εγινα θρυλος αφου ημουν ο τρελλος που τελειωσε ενα ρεζερβουαρ βγηκε γεμισε και ξαναγυρισε Laughing


Laughing Laughing Laughing
Με εφαγε ο αλλος που ειχα μαζι αλλιως σημερα το πρωι θα εφευγα.
Περα απο τη πλακα θα συμφωνησω με Μανθο πιο πανω.
Δεν ηρθα αλλωστε να κανω χρονο αλλα να απολαυσω οδηγηση.
Ασχετα αν στη πορεια ειδα τη φατσα σου και γυρναγα με το ενα χερι στο τιμονι και το αλλο στο χρονομετρο. Laughing Laughing
Κολλημενε ε κολλημενε.
Θα αρρωστησουμε και οι υπολοιποι στο τελος.
volvos - Δευ 30 Μάρ 2009, 12:00:06
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
[, η ζώνη να μου τραβάει τα ράμματα που έχω από το χειρουργείο. Wink



apla kai mono για αυτο σταυρο αξιζεις πολλα μπραβο.
τωρα για τα υπολοιπα που αναφερεις δεν εχει νοημα γιατι εχω δεκαδες παραδειγματα να σε ξεμπροστιασω απο παιδια που δεν ειχαν δει τη πιστα ουτε απο φωτο Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Road_Runner - Δευ 30 Μάρ 2009, 12:01:13
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
ignotic69 έγραψε:
1.17.4 έκανες?
Ε ναι!

Ήλθον, έσπειρον ράγες, και απήλθον Laughing
Road_Runner έγραψε:
Μιλαμε δλδ για ενα αμαξι 75 αλογα με κοντο κορονοπινιο αναρτηση και 900 κιλα και για ενα 130+ με μπλοκε αναρτηση 1100 κιλα και οτι αλλο εχει του στιβ... Ποιος εχει το προβαδισμα?
Εσύ μπετόβεργα μου, γιατί είχα 17", πολίτικο λάστιχο, και δικάβαλος με τον kane, μαζί με όλο το σαλόνι μέσα, σαν πρώτη μου φορά στην πίστα, χωρίς να έχω κουβά και σε κάθε φρενάρισμα ή τιμονιά, η ζώνη να μου τραβάει τα ράμματα που έχω από το χειρουργείο. Wink

δικαιολογιες
Steve - Δευ 30 Μάρ 2009, 12:04:04
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
δικαιολογιες
της π**τσας? Laughing
Road_Runner - Δευ 30 Μάρ 2009, 12:29:06
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
δικαιολογιες
της π**τσας? Laughing

Αυτης που εφαγες Laughing Laughing
mikerrgp - Δευ 30 Μάρ 2009, 12:36:24
Θέμα δημοσίευσης:
ας γραψω κ εγω εντυποσεις απο τους 5 6 γυρους που εκανα
1.19 χωρις να σκιζω το αμαξη αφεινωντας 100 μετρα γκαζι πριν την στροφη για να μην παρω το σαζμαν στο χερι απο κανενα κατεβασμα με 5 ποντους διαφορα στο υψος χωρις μπλοκε δικαβαλος με πολυτικα λαστιχα κ πρωτη φορα με αυτο το αμαξη στην πιστα μου αρεσε φοβερα η πληροφοριση του αυτοκινητου ο κολος ηταν στον αερα χωρις ιδιετερο προβλημα τα φρενα δεν χρειαστηκε να τα πιεσω φοβερα αλλα στο τελος της ευθιας εκαναν την δουλεια τους σε γενικες γραμες το αμαξι μπορει να κινηθη αρκετα γρηγορα

ελπειζω στο επομενο τρακ που θα διοργανοσουμε να επιστρατευτουμε η λιγη 106κιδες που εχουμε μεινει κ να δοσουμε το καλυτερο μας ευατο
MEMsound - Δευ 30 Μάρ 2009, 12:38:22
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Μιλαμε δλδ για ενα αμαξι 75 αλογα με κοντο κορονοπινιο αναρτηση και 900 κιλα και για ενα 130+ με μπλοκε αναρτηση 1100 κιλα και οτι αλλο εχει του στιβ... Ποιος εχει το προβαδισμα?
Εσύ μπετόβεργα μου, γιατί είχα 17", πολίτικο λάστιχο, και δικάβαλος με τον kane, μαζί με όλο το σαλόνι μέσα, σαν πρώτη μου φορά στην πίστα, χωρίς να έχω κουβά και σε κάθε φρενάρισμα ή τιμονιά, η ζώνη να μου τραβάει τα ράμματα που έχω από το χειρουργείο. Wink


φυσικά και εχει προαβδισμα του steve...
γι αυτό και εκανε με το καλημέρα 17+
ενώ εσυ 19+
αν ομως συγκρίνεις τους χρόνους σου με το μαμα 14άρι του ζηση πχ θα καταλάβεις πόσο απέχει το 206 σου από ενα πολιτικο 14άρι Wink




by the way...
να αναφέρω και τα δικά μου...
τελικα με 205/50 εμπρός και 195/50 πισω 888 σε ζαντες 7χ15 ετ 16 το αμάξι πατάει μια χαρα
καμια σχεση με την προυγουμενη φορα (μην τα ξαναγραφω - τα ξερετε)

αλλα το εμπρός αριστερο μου λάστιχο απλά τελειωσε...
μεταξυ των σεσσιον εχανε αερα (κάποια στιγμη μπήκα να κάνω 2-3γυρους μια φιλη και βγηκα αμεσως γιατι το ακουγα να μαγουλιάζει και οταν το ειδα στο μανόμετρο ειχε πιεση 11 - οτι να ναι...)
στην επιστροφή για το σπίτι το αλλαξα και εβαλα την ρεζερβα γιατι μετα την σταση για φαι στο ηρακλειο το βρηκα "πιτα"...
γι αυτό (αλλα και από την διαλυμενη ανάρτηση ~πρεπει να χει 50000 Laughing) τα τόσα μουτρα κυρίως στην Κ9...
και το δεξι εμπρός δεν ειναι στα καλήτερα του αλλά αυτό ειναι αδιάφορο γιατι ουσιαστικά μονο στην Κ8 πιέζεται και εκει δεν ειχα πρόβλημα ουτως η άλλως - οκ δεν εκανα τις υπερβολες του Καταφρακτου πάνω στα κερμπ... αλλα δεν νομιζω οτι χρειάζεται - ασε που το θεωρω λιγο υπερβολη να καταντάμε στο τελος να κάνουμε την πιστα "ευθεία" προκειμένου να γραψουμε χρόνο...

καλήτερος χρόνος 1:14,3κατι .... εεε χάλια...
τουλάχιστον κατέληξα οσον αφορα το σεταπ οσον αφορα τα 888...
οποτε μαζευβ λεφτα για 1 (ισως και 2) 888 για εμπρός και μια επισκευη στην αναρτηση και ...
πότε ειναι το επόμενο ειπαμε? Twisted evil Laughing Laughing
MEMsound - Δευ 30 Μάρ 2009, 12:45:30
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Steve έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
δικαιολογιες
της π**τσας? Laughing

Αυτης που εφαγες Laughing Laughing


ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦOI και οι 2 σας!!!
η πιτσα γραφετε με Ι όχι με ΟΙ...
ενα * θελει
οχι 2
Laughing Laughing
Steve - Δευ 30 Μάρ 2009, 12:51:45
Θέμα δημοσίευσης:
Συγνώμη Μ*νθο Laughing
alekoukos106 - Δευ 30 Μάρ 2009, 13:02:51
Θέμα δημοσίευσης:
εγω θελω να πω ενα μεγαλο μπραβο στον Τασο για την ολη οργανωση και στα παιδια που βοηθησαν να κυλησουν ολα ομαλα!
ευχαριστω πολυ την Ηρω,τη Χρυσα,το Μανο και τον Αλεξη για την παρεα που μου εκαναν οταν ελιωνα στην πυλη και ενα τιτανοτερατιο ευχαριστω στον Kovacevic που μου δανεισε το αμαξι του και εκανα μερικες γυρες και ηρεμησα!!!χαρηκα που γνωρισα αρκετους απο το κλαμπ και οχι μονο και επισης χαρηκα το γεγονος οτι δεν ακουσα απο κανεναν ασχημα λογια και οσοι εφευγαν ηταν με χαμογελα και ολοι με χαιρετουσαν... Very happy
Chris_7 - Δευ 30 Μάρ 2009, 13:56:20
Θέμα δημοσίευσης:
Να πω κι εγώ με την σειρά μου ένα μεγάλο ευχαριστώ για την φιλοξενία και ένα μεγάλο μπράβο για την διοργάνωση, απ’ όλα τα μέλη του Shark Attack. Thumb Left
Ο χρόνος παραμονής στην πίστα ήταν αρκετός. Μόνο αρνητικό, το ότι έμπαιναν 6 αυτοκίνητα ταυτόχρονα, με αποτέλεσμα να «πιανόμαστε» αφού, όπως ήταν φυσικό και επόμενο, δεν κάναμε όλοι μαζί τους γρήγορους γύρους μας. Παράπονο βεβαίως δεν υπήρξε από κανέναν, αφού όλοι φρόντιζαν να ανοίγουν την αγωνιστική γραμμή σε αυτόν που ήταν πιο γρήγορος.
Στα δικά μου, έκανα το λάθος να έρθω με μισά μπροστινά τακάκια, φυσικά στο 3o session τα τελείωσα και έμεινα να φρενάρω με τα πίσω, ακριβώς όταν η πίστα έπαιρνε τα «πάνω» της. Ας πρόσεχα.
Δεν έχω λάβει SMS με τους χρόνους από τα 2 πρώτα sessions. Υποθέτω πως, κάποια στιγμή, θα αναρτηθούν οι χρόνοι στο forum.
volvos - Δευ 30 Μάρ 2009, 14:31:22
Θέμα δημοσίευσης:
εικονα της βραδιας απο καμερα εσωτερικη στο αμαξι μου οταν επιτελους εσπασα το 13 για πρωτη φορα οπου εχει βγει ολο το τιμ χρονομετρησης και κουναγανε γυμνοι τις μπλουζες τους.τρελλο πλανο Laughing Laughing
mikerrgp - Δευ 30 Μάρ 2009, 14:41:38
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
εικονα της βραδιας απο καμερα εσωτερικη στο αμαξι μου οταν επιτελους εσπασα το 13 για πρωτη φορα οπου εχει βγει ολο το τιμ χρονομετρησης και κουναγανε γυμνοι τις μπλουζες τους.τρελλο πλανο Laughing Laughing

μπραβο τακινεν αλλα θελουμε κ εμεις ιν καρο απο τον κιτκαρο
Jean - Δευ 30 Μάρ 2009, 15:00:30
Θέμα δημοσίευσης:
Οι φωτο ποτε θα ανεβουν? Very happy
Sidobre - Δευ 30 Μάρ 2009, 15:07:59
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστούμε όλους για τα καλά σας λογια! Πραγματικά είναι το κίνητρο που μας κάνει να συνεχίζουμε και να προσπαθούμε να ανεβάζουμε τον πύχη!

Ομως κάπου εδώ θα πρέπει να δώσω πολλά πολλά συγχαρητήρια!

Καταρχήν ένα τέτοιο event με τόσες πολλές συμμετοχές (95 παρακαλώ!!!), δεν θα έβγαινε σωστά χωρίς την συνεργασία του κόσμου! Πραγματικά μένω άφωνος, στο πόσο καλές και σωστές συμμετοχές είχαμε. Είναι η πρώτη φορά που μέσα σε μια ολόκληρη ημέρα, δεν δημιουργήθηκε το παραμικρό πρόβλημα!

Στα δικά μας, ξεκινώντας με τα αρνητικά, ενώ είχαμε προσέξει να ξεκινήσουμε όσο το δυνατόν πιο νωρίς (γνωρίζοντας ότι η παραμικρή καθυστέρηση θα μας έριχνε πολύ άσχημα στο πρόγραμμα), δυστυχώς η αλλαγή της ώρας μας έκανε όλους να είμαστε στην αρχή λίγο μουδιασμένοι.
Επίσης πρέπει να βελτιώσουμε λίγο το σύστημα χρονομέτρησης και ιδιαίτερα των sms. Ενας από τους λόγους που υπήρχε εκεί ο εξοπλισμός, είναι πραγματικά να φιάξουμε κάτι που να είναι εύκολο να το χειρήστεί κανείς αλλά και να ενημερώνει άπαντες αμμέσως! Τα είδαμε τα προβληματάκια και νομίζω ότι στο επόμενο θα έχουμε πολύ ευχάριστες εκπλήξεις....

Επίσης μετά το μεσημέρι (απόγευμα σχεδόν) κάτι που ήταν απόλυτα λογικό, όλα τα παιδιά κουράστηκαν (καλά εγώ δεν το συζητώ, είχα βγει off από την αρχή λόγω συσσορευμένης κούρασης γραφείου/event).

Ενα μεγάλο ευχαριστώ:
Στην Iron Team για τον εξοπλισμό και την βοήθεια με τους κριτές
Στους κριτές που ξεροστάλιασαν όλη την ημέρα!
Στα δικά μας παιδιά και πιο συγκεκριμένα
Μάνο στην γραμματεία
Χρύσα γραμματεία, τροφοδοσία και μεγάφωνα (τί καταπληκτική φωνή...)
Αλέξη, προτετοιμασία τροφοδοσίας, και την καλύτερη έξοδο πιτς!
Νίκο μπιπ μπιπ, έξοδος πίστας και οπουδήποτε ζήτησα να πάει
Αρη, για την ροή -εξαιρετική δουλειά-
Σταύρο για την ροή
Αλεκούκο, πύλη -φανταστική δουλειά!-, είσοδο πιτ
Γιάννη, εξαιρετική είσοδο πιτ
Μιχάλη, Γκράλλυ, Κατάφρακτο

Πολλά ευχαριστώ:
Στον ΤΑΚΗ που έκανε φανταστική δουλειά, πολύ παραπάνω από όσο του αναλογούσε
Στον Χρήστο που έλεγξε όλα τα αμάξια - ο ιδανικός τεχνικός έφορος (σε πάει και σπίτι σου αν μείνεις από αμάξι)
Στον μέγιστο Στέλιο με τον γερανό (ευτυχώς αχρείαστος για τους άλλους, χρήσιμος για μένα...)
Στον Κανελόγιαννο για το πιο τέλειο και γρήγορο FIV (και τον βοηθό Νάσο)

Και φυσικά στα χρονόμετρα που δεν πρέπει να συνάντησαν πιο δύσκολη μέρα! Μάνθο, Ζήση, Jim (πορσλαμβάνεσαι πάραυτα), Σπύρο και όσους άλλους βοήθησαν.

Τέλος ένα τρελλό ευχαριστώ στον Steve που ήρθε από τόσο μεγάλη απόσταση και όχι μόνο ήρθε, αλλά σκίστηκε για να βοηθήσει! RESPECT!

Είναι τόσα πολλά τα παιδιά, που πραγματικά δεν ξέρω αυτή την στιγμή αν ξεχνάω κανένα! Πείτε το γιατί έχω και μια ηλικία....

___________________________________________________________

Το οδηγικό μου κομμάτι δεν ήταν και ότι καλύτερο...
Το αμάξι είχει 2 μήνες να μετακινηθεί, και ψιλοασυντήρητο με πράγματα που δεν είχα ξαναδοκιμάσει. Μου έκανε καλό όμως γιατί αυτές οι ημέρές είνει για να μαθαίνουμε....

- Με το ελάφρωμα δεν έχω φρένα πίσω. Κάθε φορά που πάταγα φρένο, μπροστά ήταν τέλειο και πίσω μπλόκαρε... Στο τέλος της ευθείας εκτός ότι χόρευα, ο Μάνθος δεν με έβλεπε από τους καπνούς...

- Το σασμάν αυτό που έβαλα είναι ψιλοάθλιο. 2α και 3η μπαίνουν και βγαίνουν. Αλλά και να μπουν γρατζουνάνε σαν....
Σε κάθε γύρο έχανα από 1 έως δύο αλλαγές...

- Το μοτέρ γύρω στις 7 και για 200 περίπου στροφές φρέναρε. Το έκανε από το καρτόδρομο αυτό από τα προηγούμενα gtccσιά. Γενικά δεν πήγαινε όπως είχα συνηθήσει να πηγαίνει...
Αποτέλεσμα, στο 3ο session που δοκίμασα να πιέσω λίγο... έσπασε!
Δυστυχώς πάει το μοτέρ, αιωνία του η μνήμη. Απο στραβωμένη βαλβίδα, κόπηκε και έπεσε μέσα στο πιστόνι..... Χάος. Πρέπει να έχει συμβεί από υπερστροφία παλαιότερα....

Τεσπα, και έτσι ρημάδι που ήταν (όντως δεν πήγαινε) και με εμένα να μπαίνω Μέγαρα μετά από 3 χρόνια (αυτή ήταν μόλις η τρίτη επίσκεψη) 1:13,9 με 2 προσπεράσεις, 1 χαμένη ταχύτητα και μοτερ λίγο πριν σπάσει... καλά ήταν!

I will be back.... (με νέο μοτερ...)
SnakeMJK - Δευ 30 Μάρ 2009, 15:15:44
Θέμα δημοσίευσης:
Jean έγραψε:
Οι φωτο ποτε θα ανεβουν? Very happy


Παίζει να χω εγώ μερικές, δεν έχω τσεκάρει ακόμα... Και πέρα από αυτές που θα ανεβάσουμε οι ίδιοι, είδα σήμερα ότι θα βάλει και το photorallypress.
Steve - Δευ 30 Μάρ 2009, 15:32:28
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Τέλος ένα τρελλό ευχαριστώ στον Steve που ήρθε από τόσο μεγάλη απόσταση και όχι μόνο ήρθε, αλλά σκίστηκε για να βοηθήσει! RESPECT!
Όσο περισσότερα σάντουιτς και κέικ... τόσο περισσότερη βοήθεια Laughing Laughing


Εν πάσει περιπτώσει, επειδή είχα από πρώτο χέρι εμπειρία από τα χρονόμετρα, αν σε μελλοντικά TD, ή εκδήλωση χρησιμοποιήσετε τα ίδια, έχω αρκετές ιδέες για μερική αυτοματοποίηση Wink
kane - Δευ 30 Μάρ 2009, 16:06:32
Θέμα δημοσίευσης:
Ας γράψω και γω παιδια,τις εντυπώσεις μου...

Τελικά αξιζε το ταξιδι αστραπή και με το παραπάνω για την πολύ ομορφη μέρα που περασα χθες.
Μπορεί να ηταν για λιγο η επισκεψη αλλα ηταν σιγουρα περιεκτικοτατη!.

Στα κοινωνικά τώρα της πιστας...

Χάρηκα που ειδα τον παλιοφιλο Πάνο,μετα απο σχεδον 2 χρονια.Πραγματικα η εκπληξη ηταν ζωγραφισμένη στο προσωπο του με το που με ειδε,οπως και στους υπολοιπους φιλους απτο φορουμ!.
Χάρηκα που ξανάδα τοσο συντομα, τον τακη,νικο,αρη, παλιοπαρέα οπως εχει καταντησει.

Φυσικα μεσα σε αυτους η χρυσα με τις υπηρεσιες,ο μανθος,ναυσικα,προεδρας,μιχαλης,αλεκος και οσα παιδια γνωριζα μέσω φορουμ και μονο!

Κωστη (σιναναι) ευχαριστω πολυ που μου εμπιστευτηκες και τη φωτογραφικη σου (ασχετως που δν εβγαλα καλες φωτο), εισαι κια γα** τα παιδια!.

Χαρηκα που γνωρισα και κάποια ατομα απτο σαξοκλαμπ,οπου ημουν μέλος καιρό πριν και δν ετυχε ποτε να τους γνωρισω απο κοντα.
Βεβαια κάποιοι δν "χαρηκαν" οσο περιμενα,αλλα ετσι ειναι αυτα...

Αλέξανδρε (ντρουλιτς) κανονιζουμε οπωσδηποτε για την επομενη φορα!

Τρομερό το τριπτυχο των iceage,roadrunner,jean!!! ανελεητες μορφές...

Στο αγωνιστικο/οργανωτικο τμημα...

Ευγε στη χρυσα,με τις υπηρεσιες,"κειτερινγκ", φωνητικών εντολών κτλ!
Πραγματικα αψογα ολα τα παιδια που σχηματισαν τα γκρουπ,που ασχοληθηκαν με χρονους κτλ.
Ηταν πραγματικα λες και στηθηκε ο οργανωση απο επαγγελματιες.Ας μην ξεχνάμε και τον "αλυταρχη" κουλ-Αλεξη (ΤΗ μορφή του κλαμπ.).

Πολυ θεαμα απολα τα αυτοκινητα.Οπως ητο αναμενόμενο το τραινακι του τρομου της πιστας, τακης βολβος,μητσος καταφρακτος, και ντελης...

Ευχαριστω τον τακη για τη βολτα οπως επισης και τον δημητρη.Ο καταφρακτος ειναι νταξει παιδι,απλά λιγο ιδιαιτερος,οπως ολοι μας αλλωστε.
Τουλαχιστο απο μια μινι κουβεντα που ειχαμε εδειξε οτι παραδεχεται τον "ανταγωνισμο".

Σημασια εχει οτι ολοι το ευχαριστηθηκαν και δν υπηρξαν παραπονα ουτε παρατραγουδα.

Να ειμαστε πάντα καλά και πάντα τετοια παιδες!!!

Υ.Γ. προεδρα λυπηθηκα για το μοτερ,γιατι εγω ημουνα ο τελευταιος γκαντεμης που το πιασε στο στομα του... Rolling eyes
Y.Γ.2 σπυρο,να ερθω κατω να ιδρυσουμε καμμια εταιρια...? θα παω εγω φυλακη,εσυ εχεις παιδακια Cool
kane - Δευ 30 Μάρ 2009, 16:10:44
Θέμα δημοσίευσης:
Σορυ για το διπλό ποστ, αλλα το κανω επιτηδες...

ΜΗΠΩΣ να δημιουργηθει καποιο νεο τοπικ ωστε εκιε να ανεβουν βιντεο και φωτο???
xrisa-xs - Δευ 30 Μάρ 2009, 16:13:16
Θέμα δημοσίευσης:
κάτι πήρε το αφτί μου ότι θα κυκλοφορήσει DVD με τα highlights της εκδήλωσης, λίγη υπομονή

kane έγραψε:
Ευγε στη χρυσα,με τις υπηρεσιες,"κειτερινγκ", φωνητικών εντολών κτλ!

και που να σας έφτιαχνα και σαντουϊτσάκια! θα γλύφατε τα δάχτυλά σας!
Steve - Δευ 30 Μάρ 2009, 16:25:02
Θέμα δημοσίευσης:
xrisa-xs έγραψε:
θα γλύφατε τα δάχτυλά σας!
Μόνο? Silly
sps - Δευ 30 Μάρ 2009, 16:31:54
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:

Y.Γ.2 σπυρο,να ερθω κατω να ιδρυσουμε καμμια εταιρια...? θα παω εγω φυλακη,εσυ εχεις παιδακια Cool


Χσχα, η υποθεση σηκωνει καφε!
Οταν ερθω Σαλονικη μετα το πασχα, θα τα πουμε και απο κοντα!
recife206 - Δευ 30 Μάρ 2009, 16:34:09
Θέμα δημοσίευσης:
Με ανυπομονησία περιμένουμε φωτογραφίες και βίντεο και εμείς που δεν ήρθαμε... Ζηλεύω! Sad

Πού θα πάει όμως, θα σας γνωρίσω κι εγώ από κοντά!
Sinanai - Δευ 30 Μάρ 2009, 16:43:43
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
[...]Κωστη (σιναναι) ευχαριστω πολυ που μου εμπιστευτηκες και τη φωτογραφικη σου (ασχετως που δν εβγαλα καλες φωτο), εισαι κια γα** τα παιδια!.[...]


Μια χαρά φωτό έβγαλες και σ'ευχαριστώ πολύ γι' αυτές, αλλά και για τα καλά λόγια! Ανταποδίδω! Χέστηκα, βέβαια, λίγο, όταν είδα μια φωτό ενός λευκού Evo σε απόσταση αναπνοής και ύστερα, στα properties της, focal length 17mm, δλδ full wide!... Λέω "δικός μας είναι αυτός, πλησιάζει πολύ"! ΕΔΩ η φωτό που σου έλεγα. Ελπίζω να τα πούμε και στα βόρεια!

Λίγη υπομονή, παιδιά, για τις φωτό. Ξεσκαρτάρω να ανεβάσω μερικές, αλλά είναι 2288 όλες και μου παίρνει ώρα να τις διαλέξω, να τις μικρύνω μέγεθος και να σβήσω πινακίδες. Ή δε χρειάζεται το τελευταίο;

Αφήστε που την άρπαξα κιόλας, χτες, και είμαι με 38 πυρετό σήμερα. Crying or Very sad
Steve - Δευ 30 Μάρ 2009, 16:50:32
Θέμα δημοσίευσης:
Πάντα σβήνουμε πινακίδες όταν τις δημοσιεύουμε Wink
kane - Δευ 30 Μάρ 2009, 17:42:17
Θέμα δημοσίευσης:
Μου επιτρεπετε να γινω λιγο "τακης"? δηλ χρονολάγνος?

Μπορουμε να κανουμε μια λιστα με τα παιδια που τρέξαν, με τους καλυτερους τους χρονους και το τι "φορανε" στο αυτ/το τους?(το 2ο ειναι προαιρετικο).

Ετσι για να εχουμε ενα μπουσουλα/βαση δεδομένων...

Θινκ αμπαουτ ιτ...

Υ.Γ. κωστη θυμισε μου ποια μηχανη εχεις (40Δ?)

Η φωτό με το κλιο γα***...
volvos - Δευ 30 Μάρ 2009, 17:46:33
Θέμα δημοσίευσης:
kai meta θα παρουμε το συντελεστη παπ. θα πολλαπλασιασουμε τους χρονους και θα εχουμε τους αντιστοιχους χρονους στις σερρες Laughing Laughing Laughing
kane - Δευ 30 Μάρ 2009, 17:51:57
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
kai meta θα παρουμε το συντελεστη παπ. θα πολλαπλασιασουμε τους χρονους και θα εχουμε τους αντιστοιχους χρονους στις σερρες Laughing Laughing Laughing


μη Steve-ίζεις...εχεις κανει 1.12.4, εισαι ρισπεκταμπλ προσωπο ΠΛΕΟΝ.

Θες ενα σετ ΑΡ μπροστα...
Steve - Δευ 30 Μάρ 2009, 17:53:48
Θέμα δημοσίευσης:
Έτσι, γιατί άμα ανεβείτε Σέρρες θα ρίξετε μαύρη πέτρα στο χωράφι μετά Laughing
ath7 - Δευ 30 Μάρ 2009, 18:01:22
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Πάντα σβήνουμε πινακίδες όταν τις δημοσιεύουμε Wink


Eκτος οταν τις δημοσιευω εγω! Silly Silly

Απο οτι διαβαζω μ@λ@κι@ εκανα που δεν ηρθα!
Τεσπα στο επομενο μαλλον μεθε-μεθε-μεθε πομενο με κανα λιονταρακι να ρολαρω στις ραγες του Steve! Razz

Περιμενω φωτο και βιντεο αν τα προλαβω γιατι αυριο παω Mυτιληνη και παπαλα το internet! Crying or Very sad

Μπραβο παιδια αντε και στα επομενα! Razz Razz
drulic - Δευ 30 Μάρ 2009, 18:09:38
Θέμα δημοσίευσης:
Αν υπάρχουν φωτογραφίες και από το πρωινό group ευχαρίστως να τις βλέπαμε Very happy
sps - Δευ 30 Μάρ 2009, 18:21:50
Θέμα δημοσίευσης:
drulic έγραψε:
Αν υπάρχουν φωτογραφίες και από το πρωινό group ευχαρίστως να τις βλέπαμε Very happy

Απ΄ολα εχει ο μπαξες!
Υπομονη λιγο να περιμενετε το φωτογραφο να εμφανισει Laughing
Road_Runner - Δευ 30 Μάρ 2009, 18:38:28
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Μια χαρά φωτό έβγαλες και σ'ευχαριστώ πολύ γι' αυτές, αλλά και για τα καλά λόγια! Ανταποδίδω! Χέστηκα, βέβαια, λίγο, όταν είδα μια φωτό ενός λευκού Evo σε απόσταση αναπνοής και ύστερα, στα properties της, focal length 17mm, δλδ full wide!... Λέω "δικός μας είναι αυτός, πλησιάζει πολύ"! ΕΔΩ η φωτό που σου έλεγα. Ελπίζω να τα πούμε και στα βόρεια!

χαχαχαχα
Σε τρωω... Εχω πιο κοντινη απο WRC και χωρις ζουμ...
REDRC - Δευ 30 Μάρ 2009, 19:04:30
Θέμα δημοσίευσης:
να σας μεταφερω ενα μεγαλο ευχαριστω απο ολα τα παιδια του EVOFIGHTERS.GR και να σας πουμε ενα μεγαλο μπραβο για την τελεια μερα που οργανωσατε!!

υ.γ. θα μπορουσε καποιος να μου στειλει τους χρονους του Νο 88 PEUGEOT 106 GTI γιατι με μετρησαν 1.10.734 και θελω να δω αν ισχυει....
ευχαριστω...
RoadRunner122 - Δευ 30 Μάρ 2009, 19:28:25
Θέμα δημοσίευσης:
kane, επιβάλλεται να γραφτούν μαζί με τους χρόνους και τα χαρ/κα των αυτοκινήτων. Γιατί το λέω αυτό? Παράδειγμα: ο Jean έκανε απίστευτο χρόνο αν αναλογιστεί κανείς ότι φοράει μαμά 1.1 μοτέρ με 60 μουλάρια!

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδιά που ανέλαβαν τη διοργάνωση, σε όσους βοήθησαν και γενικά όσους συντέλεσαν στο να διεξαχθεί με απόλυτη επιτυχία το χθεσινό TD.

Δεν κρίβω ότι ψιλοχαλάστηκα αρχικά όταν είδα ότι τα γαλλικά ήταν πολύ λιγότερα από τα μη γαλλικά αλλά στη συνέχεια (ειδικά αφού άρχισε το Β γκρουπ) μου έφυγε. Εδώ που τα λέμε και τα Evo & Scuby πρόσφεραν αρκετό θέαμα (ειδικά ο τρελλός με το λευκό Evo καθώς κι ένα κόκκινο που πρέπει να ήταν πολλάαα άλογα).

Ένα ευχαριστώ στο Γιώργο-iceage που μου εμπιστεύθηκε τη θέση του συνοδηγού και με έκανε να αλλάξω γνώμη γιατί αρχικά απ'έξω φαινόταν να πηγαίνει πολύ χαλαρά ενώ στην πραγματικότητα (από μέσα) έμπαινε αέρα! Απο μέσα τελικά είναι πολύ διαφορετικά τα πράγματα...
Όταν τελειωσε το session και βγήκαμε pits, χτυπούσα την κεφάλα μου στον τοίχο που δεν πρόλαβα να έχω έτοιμο τον ράλλο ώστε να μπω κι εγώ Crying or Very sad .

Επίσης ένα φάουλ στον Steve που μπήκε και έσπειρε ράγες σ'όλη την πίστα! Ποιός θα της μαζέψει τώρα ρε μάστορα? Laughing Ωραίος, για πρώτη φορά μας έβαλες τα γυαλιά! Wink

Πάντως kane και steve ήταν πιστεύω οι 2 μασκότ της διοργάνωσης Laughing

Τάκη ο κίτκαρος έσωσε το τομάρι του με το 1.12.06 ε? Δεν πιστεύω να θες να τον δώσεις πλέον? Laughing
drulic - Δευ 30 Μάρ 2009, 19:29:40
Θέμα δημοσίευσης:
Κάποιες ταπεινές ερασιτεχνικές φωτογραφίες που μπόρεσα να τραβήξω να τις ανεβάσω εδώ ή καλύτερα σε κάποια άλλη ενότητα?
kane - Δευ 30 Μάρ 2009, 19:33:32
Θέμα δημοσίευσης:
REDRC έγραψε:
υ.γ. θα μπορουσε καποιος να μου στειλει τους χρονους του Νο 88 PEUGEOT 106 GTI γιατι με μετρησαν 1.10.734 και θελω να δω αν ισχυει....
ευχαριστω...


Ωραία πήγαινε το 106 σας,πολύ γρήγορη οδηγηση,εύγε!!!

Αποτι πηρε το κατασκοπικο αυτί μου,εχει και τις παναγιας τα ματια πάνω...

Υ.Γ. το κλιο πουληθηκε,να φανταστω?
MEMsound - Δευ 30 Μάρ 2009, 19:38:14
Θέμα δημοσίευσης:
RoadRunner122 έγραψε:
kane, επιβάλλεται να γραφτούν μαζί με τους χρόνους και τα χαρ/κα των αυτοκινήτων.


ΔΕΝ επιβάλλεται γιατι ποτε δεν ξέρεις ποιος διαβάζει...
αλλα βοηθάει για να βγαίνουν σχετικα συμπερασματα...

τις φωτο ανεβαστε τις εδω δεν χρειάζεται να ανοιγουμε απειρα ροπικ για την ιδια εκδηλωση. εν καιρώ θα επιλεγουν αρκετες από αυτες και θα μπουν σε σχετικο αλμπουμ Wink
kane - Δευ 30 Μάρ 2009, 19:46:17
Θέμα δημοσίευσης:
Αρχικα...γιαυτο ειπα οτι ειναι προαιρετικοι οι χρονοι,μιας και οπως οι κοντρακηδες,ετσι και καποιοι πιστακηδες δηλωνουν οτι ειναι "μαμα" επειδη γυρναν σε ρυθμους κουλων...
Τπτ απο αυτα βεβαια δεν προαγει τον συναγωνισμο,αλλα αλλο θεμα αυτο.

Μανθο για το θεμα των φωτο ΔΕΝ πρεπει να ανεβουν εδω.Σε αυτο το τοπικ οπως βλεπεις ακομη συζηταμε για διαφορα,οποτε δν μπορει να ανεβασει 10 μικρογραφιες καποιες στην Χ σελιδα,να γραψουμ 10 μλκς απο κατω,μετα να ανεβασει αλλες 5 καποιος αλλος στην Χ+2 σελιδα και παει λεγοντας.

Ας ανοιξει ενα τοπικ Μ Ο Ν Ο με μικρογραφιες φωτο, ΧΩΡΙΣ να σχολιασει/γραψει κανεις.
Μετα διαλεξτε και βαλτε στα αλμπουμ σας οτι θελετε.Πρεπει να δημιουργηθει το τοπικ αυτο,ωστε να μην ψαχνει καποιος που θελει να δει μερικες φωτο του τον καθε φωοτογραφο με πμ να του τις στειλει.

Σκεφτείτε και τα παιδια που δν γνωριζουν κανεναν απτους φωτογραφους και θα ηθελαν να δουνε μια φωτο του αυτ/του τους...
drulic - Δευ 30 Μάρ 2009, 19:59:17
Θέμα δημοσίευσης:
-> http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=311558#311558
Speedpark_track - Δευ 30 Μάρ 2009, 20:34:59
Θέμα δημοσίευσης:
Kαλησπέρα και από εμένα

Δεν θέλω να σχολιάσω και εγώ την χθεσινή ημέρα...μάλλον είναι περιττό πιά.....απλά ένα απόλυτο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε αυτούς που κόπιασαν για να βγει αυτό το αποτέλεσμα!!
Η πίστα χτες ξαφνικά μεταφέρθηκε σε άλλη χώρα...Αγγλία...Γαλλία....Γερμανία και μας έδωσε μία ελπίδα οτί μπορεί στο μέλλον κάτι να αλλάξει και εδώ!!΄
Στα δικά μου το αυτοκίνητο δούλεψε απλά άψογα σε όλους τους τομείς , και μου έδωσε μεγάλη χαρά και συγκίνηση.Οι χρόνοι κρίνονται απλά ικανοποιητικοί και σίγουρα υπάρχουν πολλά ακόμη περιθώρια!!!
Αυτά προς το παρόν και ελπίζω σύντομα και σε μία εφόρμηση και προς τα βόρεια..... Very happy


ΕVO VI RS II -SHARKATTACK
SnakeMJK - Δευ 30 Μάρ 2009, 20:38:03
Θέμα δημοσίευσης:
REDRC έγραψε:
υ.γ. θα μπορουσε καποιος να μου στειλει τους χρονους του Νο 88 PEUGEOT 106 GTI γιατι με μετρησαν 1.10.734 και θελω να δω αν ισχυει....
ευχαριστω...


Το θυμάμαι το 88... Νομίζω ότι ο χρόνος σου είναι σωστός. Θα το κοιτάξει φαντάζομαι και ο Τάσος στο αρχείο χρονομέτρησης, αν οι αύξοντες αριθμοί χρονομέτρων είναι φυσιολογικοί. Το μόνο λάθος που θυμάμαι σίγουρα ήταν στην συμμετοχή με το Νο.77, ξέρει αυτός Razz
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ - Δευ 30 Μάρ 2009, 20:46:33
Θέμα δημοσίευσης:
Το καλύτερο trackday από κάθε άποψη!!
Εμεινα πολύ ικανοποιημένος από το διαθέσημο χρόνο που είχα στην πίστα και την όλη οργάνωση.
Η χώρα μας είναι πολύ πίσω στον τομέα του αυτοκινήτου και ειδικά του...''Motorsport'' σε ΟΛΟΥΣ τους παράγοντες αυτού.

Τέτοιες εκδηλώσεις δείχνουν ότι τουλάχιστον υπάρχουν άνθρωποι λάτρεις της γρήγορης και μή επιδεικτικής οδήγησης που μπορεί να μην έχουν το budget αλλά ξεχειλίζουν από μεράκι, μα κυρίως βρίσκονται στο αντίθετο άκρο από τις εγωπαθείς μικρότητες και το ''πουλ-μουρ'' που κυριαρχεί στο χώρο των αγώνων στην Ελλάδα.

Ενα μεγάλο μπράβο και ευχαριστώ σε όλους όσους οργάνωσαν και πρόσφεραν.(Ιδίως στον Sidobre που είχε και τη μεγαλύτερη ευθύνη)

Πολύ καλή συμπεριφορά από τους συμμετέχοντες που πιστεύω να ικανοποιήθηκαν πλήρως.

Αλλά ας μήν ευλογούμε τα γένια μας, η κρίση ανήκει στα μή μέλη που μετείχαν.

Πλέον οι μή γνώστες καταλάβατε τον απολύτως δίκαιο χαρακτηρισμό μου στον Volvos ώς ''γητευτή των Μεγάρων'' πολύ καιρό τώρα.

Να τον ευχαριστήσω και δημοσίως για τις επισημάνσεις του καθώς άν δεν με ακολουθούσε και δεν μου έλεγε κατόπην τις κουταμάρες μου το ξερό μου κεφάλι δεν θα κατανοούσε μόνο του.
ΔΑΣΚΑΛΕ σου υπόσχομαι χαμηλά 11άρια και άν ξεφοβηθώ στα φρένα ίσως και 10άρια.... Wink

Φιλικά Smile
volvos - Δευ 30 Μάρ 2009, 21:11:14
Θέμα δημοσίευσης:
να πω 5 πραματακια επιγραμματικα γιατι πνιγομαι δουλεια...
γυρνοβολαω 4-5χρονια πιστες σα θαμωνας και αρκετα πιο πριν σα θεατης και σε αγωνες ταχυτητας.

μια ζωη εβριζα γιατι εβλεπα απαραδεκτες οργανωσεις, ανθρωπους που δεν τους απασχολουσε ο θεατης και ο αγωνιζομενος, οργανωτες που γυαλιζε το ματι τους για ευρω κλπ κλπ κλπ. οταν λοιπον ειπαν τα παιδια sto psclub να κανουν ενα και αυτοι ειπα να βοηθησω παρολο που δεν εχω ξανασχοληθει λογω προσωπικων και επαγγελματικων θεματων ποτε και δε ξερω και ποτε ξανα θα μπορω. βασικα το ειχα παρει πατριωτικα γιατι δεν ηθελα να δω τα καραγκιοζιλικια που γινονται αλλου και ηθελα να δω αν μπορω εκ των εσω να διορθωσω αυτα που εβλεπα και με ενοχλουν.

προσωπικα (και χεστηκα αν θα με πουν ψωνιο) θεωρω οτι ηταν μακραν το καλυτερο event Που εχω δει στη πιστα των μεγαρων. θεωρω απιθανο καποιος στο μελλον να καταφερει ευκολα να κανει κατι αντιστοιχο.
100αυτοκινητα με 4δεκαλεπτα το καθε ενα μεσα πιστα καθε 1 ωρα ειναι απλα αδιανοητο νουμερο για το χωραφι των μεγαρων

δεν υπηρχε καμια προθεση να μαζευτουν τοσα ατομα (αφου στην αρχη πιστευαμε οτι δε θα μαζευτουν ουτε τα 70 που ειχαμε βαλει οριο). δυστυχως το προβλημα με τις δηλωσεις συμμετοχης που ηρθαν παρα πολλες εκ των υστερων εφτασε το νουμερο τοσο ψηλα και μετα απλα καναμε ολοι το σταυρο μας να τα καταφερουμε γιατι ξεραμε οτι σε αντιθετη περιπτωση το κραξιμο θα ηταν ανελεητο

η ροη και οι ιδεες που ειχαμε για να μαζεψουμε χρονικα και οργανωτικα το event ηταν απλα αλλου και ολα τσουλησαν απιστευτα σωστα και απροβληματιστα. ΟΜΩΣ για να γινει αυτο υπηρξαν καμια 20αρια ατομα απο το κλαμπ συν τους κριτες της ιροντιμ οι οποιοι απλα λιωσανε! πολλοι απο αυτουσ φτασανε εντελως οριο. και δεν ηταν απλα 15-20 τυχαια ατομα. ηταν παιδια που συμμετεχουν χρονια στη συνδιοργανωση του gtcc και ηξεραν με κλειστα τα ματια τι να κανουν απο πριν . ακομα και εμεις που ειμασταν εκει πρωτη φορα (π.χ καταφρακτος εγω steve τσιρωνης) αποδωσαμε εργο και αποτελεσμα χωρις να μας βοηθησει κανεις αφου ειμασταν εκει πρωτη φορα. πολυ απλα ολοι μας το καναμε για το κεφι μας και το μερακι μας . . .


οσον αφορα καποια μικροθεματα που εντοπισα σε πιασιματα εχω να επισημανω το εξης προσωπικα. τα εντοπισα κυριως σε γκρουπ που ειχαμε παιδια που εμπαιναν πρωτη φορα μεγαρα. αυτα τα παιδια δεν ειχαν δηλωσει ενδεικτικο χρονο γυρου οποτε απλα μαντευαμε που θα τα βαλουμε.
μετα προσπαθησαμε να αλλαξουμε σειρα αλλα με αυτο το τροπο ναι μεν δεν ειχαμε τοσα πιασιματα αλλα χασανε εντελως τη μπαλα τα παιδια στα χρονομετρα. εξου και η καθυστερηση τωρα μεχρι να ξεμπλεξουν το αρχειο.

επισης υπηρχαν πιασιματα και στα γκρουπ με τα τερατα (εβο-σουμπι) που απλα δε γινοταν διαφορετικα με τοσο καλα αμαξια. αλλος εκανε το γυρο του και αλλος κρυωνε λαστιχα αφου αυτα τα αμαξια ηταν αδυνατο να πανε με σταθερο ρυθμο και τα 10 λεπτα. ευτυχως το πολυ υψηλο επιπεδο των συμμετεχοντων βοηθησε ωστε να ρυθμισουν μονοι τους το θεμα εντος πιστας και να μπορεσουν να εχουν καθαρο γυρολογιο στα πλαισια που ειναι αυτο εφικτο. ακομα και το απογευμα που ειχαμε π.χ 5 αμαξια σε τετοια δυνατα γκρουπ μονο (καποιοι εφυγαν μετα το 2ο σεσιον) παλι τα πιασιματα υπηρχαν. υπαρχουν καποιες ιδεες που προεκυψαν εδω αλλα εχουμε μελλον. Wink

επισης μη ρωτατε ποτε θα ξαναγινει γιατι απο οσο ξερω δεν υπαρχουν ελευθερα σκ καθολου απο εδω και περα συν οτι οι πιο πολλοι κλαταραμε...

οσα παιδια προλαβαμε να τους βαλουμε performance box θα τους σταλουν με mail τα αρχεια και οδηγιες πως να τα δουν....απο βδομαδα μολις ηρεμησω Cool




οσον αφορα το 206 μου προσωπικα θεωρω οτι χτες τελειωσα το παθος ετων που ειχα με τη πιστα των μεγαρων και ξεπερασα τα ορια μου σαν οδηγος παλευοντας με ενα αμαξι που για μια ακομα φορα δεν ειχε φρενα. και εκει που σημερα ξυπνησα αποφασισμενος να τα ξηλωσω και να ησυχασω ηρθε ο ταξιτζης και με ξηλωσε αυτος Crying or Very sad ... τεσπα καθε κακο για καλο...
ολα τα υπολοιπα δουλεψαν τελεια στο αμαξι. ακομα και η διαλυμενη-κακορυθμισμενη αναρτηση (45000+χλμ) με τα ημισλικ ηταν σα να της εδωσες το τελευταιο φιλι της ζωης. επομενη εξορμηση σερρες συντομα ...πολυ συντομα Cool

Sinanai - Δευ 30 Μάρ 2009, 21:32:32
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
[...]Υ.Γ. κωστη θυμισε μου ποια μηχανη εχεις (40Δ?)

Η φωτό με το κλιο γα***...


Thanx a lot, Σταύρε! Ναι, έχω την Canon EOS 40D. Wink
sasasj - Δευ 30 Μάρ 2009, 21:37:10
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
ακομα και η διαλυμενη-κακορυθμισμενη αναρτηση (45000+χλμ) με τα ημισλικ ηταν σα να της εδωσες το τελευταιο φιλι της ζωης. επομενη εξορμηση σερρες συντομα ...πολυ συντομα Cool[/size]


Και μετά ήθελα να μπώ και γω πίστα με τις 130.000χλμ που έχουν τα αμορτισέρ τα 3 χρόνια που έχω το αμάξι (χώρια πόσα χλμ το είχε ο προηγούμενος...)

Πάντως επειδή και εγώ παραβρέθηκα (η Κοζάνη έδωσε το παρόν) σε αυτήν την εξερετική σε εξέλιξη διοργάνωση (δεν ήξερα τι να περιμένω ήταν η αλήθεια), εξεπλάγην ευχάριστα και μόνο καλά λόγια εχω να πώ. Άσχετος απο πίστες κλπ αγωνιστηκά δρώμενα, μ άρεσε αυτό που είδα και έζησα απο κοντά. Πολύς κόσμος, πολλά και καλά αυτοκίνητα και καλος καιρός για να το ευχαριστηθεί κάποιος όλο αυτό! Έχω και εγώ μερικές photos που ελπίζω να βρώ τον χρόνο να τις ανεβάσω!
Στο επόμενο event, εκτός απροόπτου, θα μαι και γώ μέσα!
drulic - Δευ 30 Μάρ 2009, 22:12:11
Θέμα δημοσίευσης:
Υπάρχει η δυνατότητα να δούμε τους χρόνους μας κάπου ?
french lover - Δευ 30 Μάρ 2009, 22:14:41
Θέμα δημοσίευσης:
Να πω κι εγω με την σειρα μου ενα μεγαλο μπραβο εκ μερους του Greek Citroen Club σε ολα τα παιδια που προσπαθησαν σκληρα και καταφεραν να οργανωσουν ενα απολυτα ισορροπημενο Track day! Ηταν υπερβολικα καλη η προσπαθεια σας παιδια και αποτελειτε σαφως το παραδειγμα για ολους! Αξιοι! Και μονο το γεγονος οτι βρεθηκαν στον ιδιο χωρο 90+αυτοκινητα και στο τελος της μερας ολοι ηταν ευχαριστημενοι και κανεις δεν ειχε κατι να γκρινιαξει ειναι αθλος! Συνεχιστε ετσι! Thumbs Up
REDRC - Δευ 30 Μάρ 2009, 22:46:26
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
REDRC έγραψε:
υ.γ. θα μπορουσε καποιος να μου στειλει τους χρονους του Νο 88 PEUGEOT 106 GTI γιατι με μετρησαν 1.10.734 και θελω να δω αν ισχυει....
ευχαριστω...


Ωραία πήγαινε το 106 σας,πολύ γρήγορη οδηγηση,εύγε!!!

Αποτι πηρε το κατασκοπικο αυτί μου,εχει και τις παναγιας τα ματια πάνω...

Υ.Γ. το κλιο πουληθηκε,να φανταστω?


ευχαριστω..!!
μονο της παναγιας ??? Laughing
λιγο παραπανω δυναμη να ειχε θα εκανε παπαδες!! Razz

υ.γ.ποιο κλιο? Rolling eyes
Road_Runner - Δευ 30 Μάρ 2009, 23:04:50
Θέμα δημοσίευσης:
Καποιοι υποστηριζαν οτι ειναι μαμα Laughing Laughing Laughing Laughing
Obelix - Δευ 30 Μάρ 2009, 23:29:34
Θέμα δημοσίευσης:
Καταρχήν να δώσω κι εγώ τα συγχαρητήρια σε όλους για την άψογη διοργάνωση. Να ευχαριστήσω τον Τάσο που μου έδωσε την ευκαιρία να γίνω κι εγώ μέρος της. Χάρηκα που σας γνώρισα και θα τα λέμε πιο συχνά.
Στα δικά μου, μπήκα στα Μέγαρα μετά από πολύ καιρό πρώτη φορά με το Μιατάκι το οποίο είχα να οδηγήσω σχεδόν 3 μήνες. Αν και οι χρόνοι με απογοήτευσαν είδα τι χρειάζεται το μαζντάκι και που χάνω εγώ αλλά το πιο βασικό είναι ότι ευχαριστήθηκα οδήγηση. Άντε και στο επόμενο!!!!
205cj - Τρι 31 Μάρ 2009, 00:15:59
Θέμα δημοσίευσης:
Tα συγχαρητήρια μου σε όλους για την άψογη διοργάνωση
ηταν τελεια αν και ειχαμε μια μικρι εξοδο με τον καβακελη αλλα ολα ειναι στο προγραμμα.....
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 00:16:35
Θέμα δημοσίευσης:
sasasj πού ήσουν ωρέ? Ας έπαιρνες ένα τηλέφωνο να βρισκόμασταν τουλάχιστον... Sad Έτρεχα σαν τον τρελό, αλλά ένα γειά, θα το προλαβαίναμε Wink

Εγώ πάλι μπορώ να πώ ότι "απογοητεύτηκα" από τους κριτές, αφού όταν φώναζα στον ασύρματο για να βγει η ανάλογη σημαία για 4 πιασίματα που αντιλήφθηκα όταν μπορούσα και κοιτούσα στην πίστα, δεν έπαιρνα απάντηση. Ακούγανε σε άλλο κανάλι? Δεν ακούγαν καθόλου? Δεν βλέπανε να σηκώσουν σημαία? Τέλοσπάντων.

Αυτό που παρατήρησα στα "πιασίματα" ήταν γιατί δεν υπήρχε σωστή είσοδος στην πίστα. Αν έμπαινε ο κάθε ένας στην πίστα την ώρα που το προπορευόμενο όχημα πατούσε φρένα για την Κ1, τα πιασίματα ήταν μηδαμινά.

Η ιδέα μου όμως για να μπαίνουν με αύξοντα αριθμό τα αυτοκίνητα, βοήθησε πραγματικά σε εμάς που ήμασταν στα χρονόμετρα, για τον τρόπο με τον οποίο χρονομετρούσαμε. Τα 6 αυτοκίνητα είναι οριακά για το μήκος της πίστας, ενώ τα 7 είναι μόνο για όσους γυρνάνε το ίδιο με απόκλιση το πολύ 1 δευτερόλεπτο. Παρ' όλα αυτά, είχα και μια ιδέα για επί τόπου διευκόλυνση, αλλά δυστυχώς, για εκείνη την στιγμή δεν μας έπαιρνε να το ρισκάρουμε και να το οργανώσουμε γιατί θα πήγαιναν πίσω τα group. Για την επόμενη φορά όμως, θα είναι πολύ καλύτερα, γιατί απ' ότι κατάλαβα με το ίδιο σύστημα χρονομέτρησης θα περάσουμε αρκετά TD (όσα είμαστε τουλάχιστον άξιοι και προλάβουμε να οργανώσουμε Razz )

Βέβαια, σε κάθε "αγωνιστικό" event, είτε είναι training day, είτε σπριντ είτε οτιδήποτε, αν δεν υπάρχουν πιασίματα, δεν έχουμε να μιλάμε για κάτι την επόμενη ημέρα... Τάκης να κηνυγάει Κατάφρακτο στο 1ο κι όλας session: Αξία ανεκτίμητη. Για όλα τα άλλα υπάρχει η mastercard! Laughing

Αλλά ακόμα και για ένα τόσο τέλειο (ναι συμφωνώ με τον Τάκη) training day, υπάρχουν μερικά θεματάκια ακόμα που μπορούν να το κάνουν ονειρικό Wink Και ακόμα πιο προσιτό για τον κόσμο, και ακόμα πιο εύκολο για τους διοργανωτές Smile
sasasj - Τρι 31 Μάρ 2009, 00:51:03
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
sasasj πού ήσουν ωρέ? Ας έπαιρνες ένα τηλέφωνο να βρισκόμασταν τουλάχιστον... Sad Έτρεχα σαν τον τρελό, αλλά ένα γειά, θα το προλαβαίναμε Wink


Ήμουν μέσα στο πλήθος και έβγαζα photos, μπροστά απο τα αγωνιστηκά αυτοκίνητα. Δεν πειράζει ωρέ που δεν βρεθήκαμε. Φτάνει και μονο που το είπες. Είδα οτι καθένας είχε το πόστο του και δύσκολα γινόταν να σας ενοχλήσει κάποιος "εξωσχολικός". Όλα καλά πάντως και αυτό μετράει!
Όπως είπα την επόμενη φορά και εγώ μέσα γιατί ζήλεψα... Embarassed Very happy
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 00:53:14
Θέμα δημοσίευσης:
Ενόχληση δεν είναι σε καμία περίπτωση Wink

Πάντα χαιρόμαστε να βλέπουμε τους "δικούς" μας Very happy
Laurent - Τρι 31 Μάρ 2009, 03:45:24
Θέμα δημοσίευσης:
Πολλά-πολλά συγχαρητήρια κι΄απο μένα σε όλους που βοήθησαν σε αυτή την εκδήλωση.
Ευχαριστώ για όλα,πέρασα μια γεμάτη και ευχάριστη Κυριακή.Τόσο που...ξέχασα να πεινάσω (με το ζόρι έφαγα λίγο απο το περίφημο κέικ της Χρύσας και ένα σάντουιτς) και ...να κουραστώ (πολύ αα Very happy ρρργά το βράδυ ένιωσα μια και καλή την κούραση και ξεράθηκα στον ύπνο).
Η οργάνωση ήταν τέλεια αλλά και οι συμμετέχοντες ήταν πολύ προσεκτικοί
έτσι ώστε να κυλήσουν όλα ομαλά.Νομίζω ότι καθοριστικός παράγοντας γι΄αυτό ήταν η σωστή κατανομή των αυτοκίνητων σε ισοδύναμα γκρουπ και βέβαια η σωστή ροή. Exclamation
Επίσης, τον τελευταίο καιρό έχω παρατηρήσει πως όσοι έρχονται στις πίστες είναι πιο συνειδητοποιημένοι.
Συμφωνώ με τα λεγόμενα του Δημήτρη και μάλιστα στο σημείο που λέει
...για τους λάτρεις της γρήγορης και ΜΗ επιδεικτικής οδήγησης...(και θα προσέθετα σε μια χώρα που η επίδειξη είναι για πολλούς λόγος ..ύπαρξης)
Ο χρόνος παραμονής στην πίστα ήταν κατά τη γνώμη μου ο ιδανικός διότι αν κάνεις παραπάνω απο 4-5 γύρους σε γρήγορο ρυθμό φθείρεις το αυτοκίνητό σου και μάλιστα μπορεί κάποια στιγμή χωρίς να το καταλάβεις να μην έχεις φρένα.(το έχω πάθει στον καρρρόδρομο-κοτέτσι). Embarassed
Κατά τα άλλα...
- Very happy Χάρηκα που ξαναείδα το Steve,είχαμε γνωριστεί απο κοντά στις Σέρρες
Μπράβο ρε φίλε που ήρθες απο τη Λάρισα !Απ΄οτι μαθαίνω θα ασχοληθείς με τα ...τραίνα!!! Very happy Exclamation
- Shocked Θεαματικώτατος ο γνώριμος απο τα ..πολύ παλιά Μάνος ,εποχή Χάκινεν στη Φόρμουλα,με το "πλοίο της Αγάπης".
- :roll:Οτι και να πω για τον Παναγιώτη λίγο θα είναι.Ο άνθρωπος είναι μεγάλη φίρμα Cool
- Rolling eyes Η είδηση της ημέρας για μένα είναι οτι απέκτησα χορηγό .
Στον επόμενο αγώνα θα με περιμένει ένα φορτηγό γεμάτο λάστιχα (α! συγνώμη αύριο είναι η Πρωταπριλιά)
Πάντως ο καλός φίλος Μιχάλης φρόντισε τη διακόσμηση του Laurent μου με τα αυτοκόλλητα του,δίνοντας μια πιο racing όψη!
- Multi color Τι χαρά .Ο Ζήσης μ΄ένα χαμόγελο ως τ΄αυτιά μου λέει πως έκανα κάτι σε 14.Να το πιστέψω?Παιδιά να τον βάζουμε στα χρονόμετρα φαίνεται γούρικο το παιδί. Laughing Idea
Οντως αργά το βράδυ που πήρα τα sms επαληθεύτηκε, για την ακρίβεια
1:14.731 που για μένα λέει πολλά.Σκεφτείτε πως πριν απο ένα χρόνο τότε που υπήρχε ελευθερία ...πίστας είχα μπει για μερικούς γύρους και γύριζα στο 1:24... και έβλεπα τέτοιους χρόνους που κάνανε άλλοι απο τα διάφορα φόρουμ ή ακόμα και στο Π.Πρωτάθλημα Ταχύτητας (εντάξει οι μικρές κατηγορίες) κι΄έλεγα αυτά είναι εξωπραγματικά για μένα δεν υπάρχει περίπτωση να πλησιάσω τέτοιες επιδόσεις...
Πέρα απο το χρόνο όμως, αυτό που με ικανοποίησε είναι πως δεν έγινε με μια ακραία ή επικίνδυνη οδήγηση αλλά περισότερο με -σχετικά-στρωτή και ήρεμη οδήγηση.Δηλ. δεν φοβήθηκα κάπου πως το παράκανα και ρίσκαρα.
Βέβαια τα κατεβάσματα μου εξακολουθούν να είναι απο άτσαλα έως βάρβαρα.(παρά τις φιλοσοφικές μου αναζητήσεις περί ...τεχνικής μύτη-τακούνι που ποτέ δεν ευοδώθηκαν).
Με την ευκαιρία θα ήθελα να πω την άποψη μου γενικά για την οδήγηση.
Πιστεύω πως είναι πιο σημαντικό να πηγαίνεις με ασφάλεια ψάχνοντας σιγά-σιγά τα όρια παρά να πηγαίνεις πιο γρήγορα χωρίς να έχεις βρει το όριο, άρα χωρίς στην ουσία να ξέρεις ποτε το ξεπερνάς και πότε όχι.
Και κάτι άλλο (για να μην καβαλάμε το καλάμι)
Πιστεύω οτι ο πιο επικίνδυνος οδηγός είναι αυτός που λεει πως είναι καλός.
-Στο δρόμο του γυρισμού ένιωθα τόσο γεμάτος ,τόσο ήρεμος και χαλαρός που είχα τη διάθεση να πηγαίνω σιγά να ρολάρει το αμάξι στην εθνική,έβλεπα να με περνάνε οι άλλοι με 1000 και δεν έδινα σημασία ,σκεφτόμουν τι καταλαβαίνουν που λυσάνε έτσι...
-Οπως μου έλεγε και ο Μάνθος λίγο πριν φύγουμε ήταν τόσο χορταστικό το "σημερινό" που δεν αισθάνομαι την ανάγκη να ξαναμπώ σε πίστα το άλλο σκ (γιατί έπαιζε για Τρίπολη).Εχουμε καλυφθεί πλήρως ...
-Κρίμα για το ηρωικό 206 του Τάσου που παρέδωσε το πνεύμα Sad
Για παρηγοριά θα του τραγουδήσω: Rolling eyes (κατά το "βράχο-βράχο τον καημό μου")
Τάσο,Τάσο τον καημό σου
έσπασε και το μοτέρ
μαστρο-Λιόλιος θα το φτάξει
και ... διακόσια στο κοντέρ (δις)

Αυτά και καληνύχτα σας
volvos - Τρι 31 Μάρ 2009, 08:20:21
Θέμα δημοσίευσης:
ο κυριος αριστειδης ειναι το προτυπο μου Cool
ελπιζω και εγω στην ηλικια του να εχω ακομα την ορεξη να τρεχω στις πιστες ....αλλα με τιποτα καλυτερ Laughing Laughing Laughing
REDRC - Τρι 31 Μάρ 2009, 08:56:45
Θέμα δημοσίευσης:
Laurent έγραψε:
Πολλά-πολλά συγχαρητήρια κι΄απο μένα σε όλους που βοήθησαν σε αυτή την εκδήλωση.
Ευχαριστώ για όλα,πέρασα μια γεμάτη και ευχάριστη Κυριακή.....

.....Αυτά και καληνύχτα σας



συγχαρητηρια για το 1.14 πολυ καλος χρονος!!!! Smile

παντελης 106-EVO
iceage - Τρι 31 Μάρ 2009, 09:01:43
Θέμα δημοσίευσης:
Sinanai έγραψε:
Αφήστε που την άρπαξα κιόλας, χτες, και είμαι με 38 πυρετό σήμερα. Crying or Very sad

Μία από τα ίδια και εγώ. Μάλλον το είχε το μέρος εκεί τον ιό. Άσε που κοιμόμου 13ώρες σερί. Έλιωσε το κορμί μου. Στις Σέρρες στο td του Φεβρουαρίου δεν κουράστηκα τόσο πολύ.
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 09:47:32
Θέμα δημοσίευσης:
Laurent έγραψε:
- Very happy Χάρηκα που ξαναείδα το Steve,είχαμε γνωριστεί απο κοντά στις Σέρρες
Μπράβο ρε φίλε που ήρθες απο τη Λάρισα !Απ΄οτι μαθαίνω θα ασχοληθείς με τα ...τραίνα!!! Very happy Exclamation
Τί να κάνω... για όλους σας προσπαθώ για να μετακινείστε καλύτερα και οικονομικότερα Laughing
mikerrgp - Τρι 31 Μάρ 2009, 09:59:24
Θέμα δημοσίευσης:
παντελο επειδη σε ειδα κ ησουν πολυ αραχτος την επομενη φορα να διλωσεις κ το smart Laughing Laughing Laughing
iceage - Τρι 31 Μάρ 2009, 10:38:38
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Laurent έγραψε:
- Very happy Χάρηκα που ξαναείδα το Steve,είχαμε γνωριστεί απο κοντά στις Σέρρες
Μπράβο ρε φίλε που ήρθες απο τη Λάρισα !Απ΄οτι μαθαίνω θα ασχοληθείς με τα ...τραίνα!!! Very happy Exclamation
Τί να κάνω... για όλους σας προσπαθώ για να μετακινείστε καλύτερα και οικονομικότερα Laughing

Με όποιον συνοδηγό καθήσεις....τέτοια οικονομικα θα μαθεις.!!!! Laughing Laughing Laughing
rallyeracer - Τρι 31 Μάρ 2009, 10:48:39
Θέμα δημοσίευσης:
ELPIZW TO 1.20 POU EKANA ME TO RALLYE ME SYNODIGO KAI GIA PRWTH FORA POU TREXW NA EINAI IKANOPOIITIKO...???PANTWS OMOLOGW PWS TO ASIMI RALLYE (DELIS) MAS AFISE AFWNOUS!!!

Θα παρακαλέσω να γραφουμε μονο με Ελληνικα και μικρα.
MOD Team / MEMsound

Jean - Τρι 31 Μάρ 2009, 12:00:31
Θέμα δημοσίευσης:
To μπλε αγωνιαρικο είχες?Εξαρτάτε πόσο πίεσες εγώ πχ έκανα 1.23.5 με 1.1 μαμά μοτεράκι και πρώτη μου φορά Μέγαρα...
Το σεσιον 4 δεν μου εχει ερθει ακομα.Να το περιμενω?
REDRC - Τρι 31 Μάρ 2009, 13:40:43
Θέμα δημοσίευσης:
mikerrgp έγραψε:
παντελο επειδη σε ειδα κ ησουν πολυ αραχτος την επομενη φορα να διλωσεις κ το smart Laughing Laughing Laughing


βρες μου 888 να βαλω και μπροστα και φυγαμε... Laughing
REDRC - Τρι 31 Μάρ 2009, 13:44:44
Θέμα δημοσίευσης:
rallyeracer έγραψε:
ELPIZW TO 1.20 POU EKANA ME TO RALLYE ME SYNODIGO KAI GIA PRWTH FORA POU TREXW NA EINAI IKANOPOIITIKO...???PANTWS OMOLOGW PWS TO ASIMI RALLYE (DELIS) MAS AFISE AFWNOUS!!!


μια χαρα ειναι το 1,20 για πρωτη φορα, βεβαια εχεις και καλο δασκαλο Laughing

το ασημι ειναι gti με δερματινα, abs,air condition full extra.. Laughing
βεβαια απο μηχανικα ειπαμε ''της παναγιας τα ματια'' Laughing
volvos - Τρι 31 Μάρ 2009, 13:50:15
Θέμα δημοσίευσης:
βασικα εχεις καλο μοτερ .
ποσα αλογα ειπαμε σου ειχε ταξει???
ΠΟΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ? Laughing Laughing Laughing
REDRC - Τρι 31 Μάρ 2009, 13:54:38
Θέμα δημοσίευσης:
να πω δυο λογια για το 106 μου γιατι με ρωτανε πολοι....

οπως ειπα ειναι gti με ολα του τα extra (δεν λειπει τιποτα)
ζυγισμενο στον πουπακη 915 κιλα χωρις πισω καθισματα, μικρη μπαταρια και carbon καπο (δεν φαινεται γιατι εχω βαλει ασημι αυτοκκολητο Laughing )

απο μηχανικα εχει ενα μοτερ 143 αλογα (τροχο)
μαμα σασμαν με bacci μπλοκε και κορωνοπηνιο
αναρτηση proflex και φρενα AP

χρονους δεν ξερω ακομα αλλα καποιος με μετρησε στο 2ο session 1:10.734 (αν ισχυει θα μας το πoυν τα παιδια στα χρονομετρα Cool )

κατα τα αλλα ειναι ενα ''normal'' GTI Razz

Α! ξεχασα εχει και εναν οδηγο με ορεξη για οδηγηση.... Laughing
kane - Τρι 31 Μάρ 2009, 13:56:02
Θέμα δημοσίευσης:
Παναγιωτη,ο κυρ παντελης, ειναι ο κυριος που μιλουσες σε καποια φαση εκει στο στρατοπεδο των εβο?

Τελικα ποσο γυρισε το ερμο το 106??? 1.10?
volvos - Τρι 31 Μάρ 2009, 13:57:59
Θέμα δημοσίευσης:
παντελη 143 τροχο σε ποιο δυναμομετρο?
οταν θα πας να του πεταξεις το μοτερ στα μουτρα θελω να ειμαι παρων
(σταυρο μη ρωτας ποιος ειναι ρωτα το ζαχο...)
REDRC - Τρι 31 Μάρ 2009, 13:58:13
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
βασικα εχεις καλο μοτερ .
ποσα αλογα ειπαμε σου ειχε ταξει???
ΠΟΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ? Laughing Laughing Laughing


τωρα αυτο γιατι το΄πες.... Laughing
volvos - Τρι 31 Μάρ 2009, 14:00:57
Θέμα δημοσίευσης:
πισω ραβδους δεν εχεις?
eπισης σα γνησιος σπιουνος να δηλωσω οτι το ασημι αμα το δειτε απο πιωπλαγια ειναι σα τα ντατσουν των γυφτων αφου εχει ενα οφσετ που τεινει στο 0 Laughing Laughing
kane - Τρι 31 Μάρ 2009, 14:01:20
Θέμα δημοσίευσης:
Βασικα ας μην ανοιξουμε κουβεντα για μοτερ τωρα εδω,αλλα αν μεινω σε αυτο πυο ειπες τακη,οτι στην ευθεια δν ανοιγες/ανοιγε (αν θυμαμαι καλα) τοτε με τπτ αυτο το 106 δν ειναι 143 τροχο (δηλ 155 στροφαλο)...Βεβαια δν ξερω και απο σαζμαν τι παιζει...

Αυτό μονο,και παιρετερω με πμ,για να μην χαλασουμε το τοπικ.

Υ.Γ. ωπ,τωρα ειδα τα ποστ πανω απτο δικο μου...ωραιο το 106...για ΜΑΜΑ!!!
REDRC - Τρι 31 Μάρ 2009, 14:08:20
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
πισω ραβδους δεν εχεις?
eπισης σα γνησιος σπιουνος να δηλωσω οτι το ασημι αμα το δειτε απο πιωπλαγια ειναι σα τα ντατσουν των γυφτων αφου εχει ενα οφσετ που τεινει στο 0 Laughing Laughing


εχω 23αρες...

οσο για το ντατσουν που ειπες, το εχω για τις λαικες της τεταρτης, φορτωνω πατατες.... Laughing

το οφσετ δεν τεινει, ειναι 0 Laughing

αλλα μην χαλαμε το τοπικ αλλο (ειπα να κανω μια παρουσιαση και...)
alekoukos106 - Τρι 31 Μάρ 2009, 14:10:21
Θέμα δημοσίευσης:
να ρωτησω κατι???ο τακης ειναι με 13-59 και 5η απο diesel τριαξονικο και ο ντελης με 13-64 θεοκοντο....λογικο δεν ειναι να τον μαζευει ο τακης????μου φαινεται οτι αυτο το ξεχνατε.... Embarassed
Chris_7 - Τρι 31 Μάρ 2009, 14:11:00
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Έτσι, γιατί άμα ανεβείτε Σέρρες θα ρίξετε μαύρη πέτρα στο χωράφι μετά Laughing


Δεν είναι απαραίτητο αυτό. Σέρρες πόσο συχνά μπορεί να πηγαίνει κάποιος? 1, το πολύ 2 φορές τον χρόνο.
Φτάνουν?
Απαντώ μόνος μου: Με τίποτα. Οπότε τι κάνουμε τον υπόλοιπο καιρό? Υπομονή ή ψάχνουμε για εναλλακτικές λύσεις? Προσωπικά προτιμώ τις εναλλακτικές και τα Μέγαρα είναι μια από τις καλές.

Δυστυχώς, αυτά τα δεδομένα υπάρχουν, με αυτά πρέπει να συμβιβαστούμε. Ας ελπίσουμε να φτιαχτούν κι άλλες πίστες και να είμαστε καλά να τις δοκιμάσουμε και αυτές.
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 14:24:44
Θέμα δημοσίευσης:
Chris_7 έγραψε:
Δεν είναι απαραίτητο αυτό. Σέρρες πόσο συχνά μπορεί να πηγαίνει κάποιος? 1, το πολύ 2 φορές τον χρόνο.
1 φορά το 2μηνο που έχει ελεύθερη προπόνηση Cool
REDRC - Τρι 31 Μάρ 2009, 14:36:47
Θέμα δημοσίευσης:
alekoukos106 έγραψε:
να ρωτησω κατι???ο τακης ειναι με 13-59 και 5η απο diesel τριαξονικο και ο ντελης με 13-64 θεοκοντο....λογικο δεν ειναι να τον μαζευει ο τακης????μου φαινεται οτι αυτο το ξεχνατε.... Embarassed


κιεγω σχεσεις απο ντιζελ εχω μεχρι και 5η οποτε μικρη η διαφορα απο σασμαν.....απο κιλα ??? εγω 920 το 206???
εγω ημουν δικαβαλο..... 100+100 κιλα..
alekoukos106 - Τρι 31 Μάρ 2009, 14:54:52
Θέμα δημοσίευσης:
τι ψαχνετε τωρα???το θεαμα που προσφερατε και οι 2 σας και ειδικα οταν πηγαινατε τρενακι ηταν αλλου... Shocked Very happy
volvos - Τρι 31 Μάρ 2009, 14:56:15
Θέμα δημοσίευσης:
οταν θα δειτε το in car εκει να δειτε τι ωραια που φαινεται Wink η βολτα.


με παντελη ανοιγαμε και ειμασταν σχεδον μαζι (εφευγε λιγο ψηλα 4η νομιζω) αλλα εγω ειμαι 13/59 με 205-50 λαστιχο....

εγω ειμαι 1030 πουπακη -15 καθισματα +75 εγω = 1090
οποτε μια η αλλη ειμαστε κιλα

απλα ο Kane ξεχνα κατι βασικο. του το ειπα αλλα δε το καταλαβαινει
205-50-15 ημισλικ (τετοια ειχα μπροστα) πανω σε αμαξι το γονατιζει εντελως σε επιδοσεις...


επισης σταυρο του παντελη ειναι μετρημενο 143 δηλαδη οπως ειπες καπου 155 στο ανδριανακη αν θυμαμαι καλα που για μενα ειναι το καλυτερο δυναμομετρο (μετραει μουαγιε)

παντως και με αρη 206 rc Που πλεον παμε σχεδον μαζι αμα κανεις αναλογια κιλων καπου εκει θα σου βγαλει 150 Wink


υ.γ. αμα μπορει καποιος να τα μεταφερει στο τοπικ που λεει εμπειριες απο μεγαρα για να κρατησουμε λιγο πιο καθαρο το τοπικ.
volvos - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:04:23
Θέμα δημοσίευσης:
επισης δε ξερω τι λετε για ραλλι και αηδιες αλλα τελικα τη σημαια των πεζο κατι gti ειμασταν που τη κρατησαμε ψηλα Laughing Laughing Laughing Laughing
Πάνος - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:10:02
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
επισης δε ξερω τι λετε για ραλλι και αηδιες αλλα τελικα τη σημαια των πεζο κατι gti ειμασταν που τη κρατησαμε ψηλα Laughing Laughing Laughing Laughing



Thumbs Up (και καλά...)
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:14:14
Θέμα δημοσίευσης:
Τί και καλά? Αφού σπέρνω ράγες! Very happy
MEMsound - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:27:05
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
υ.γ. αμα μπορει καποιος να τα μεταφερει στο τοπικ που λεει εμπειριες απο μεγαρα για να κρατησουμε λιγο πιο καθαρο το τοπικ.


τι θες να σου μεταφερω μωρε?
αφου ολα αυτά αφορουν αυτό το τραινινγκ ντει
το άλλο τοπικ ειναι για "ατομικές" επισκέψεις στα Μέγαρα (το ειχαμε ενοίξει τότε που ακομα ηταν δυνατή η εισοδος στην πίστα οποιαδηποτε μερα της εβδομάδας και οχι απαραίτητα σε οργανωμένο τρακντει)



volvos έγραψε:
επισης δε ξερω τι λετε για ραλλι και αηδιες αλλα τελικα τη σημαια των πεζο κατι gti ειμασταν που τη κρατησαμε ψηλα

ετσι ετσι...
ενα GTI γνήσιο (τρομάρα του) και οι υποκιβισμένες κόπιες (εκ των οποίων μία πάει πολυυυ καλήτερα Laughing) και ενα ηρωικο RC... γιατι το άλλο "κοκκινο" φοβαται την πίστα οπως ο διαβολος το λιβάνι... ειναι μονο για "βουνό" (βρεγμένο... ξέρει αυτός)
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sidobre - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:37:03
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
....ενα GTI γνήσιο (τρομάρα του)


Tι γνήσιο βρε @@! Που ακόμα και εγώ με 3,5 κυλίνδρους σε πέρασα! Laughing
(θα σου πω την επόμενη φορά για τους άλλους που κοκκορεύονται)...
volvos - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:39:56
Θέμα δημοσίευσης:
την αλλη φορα θα εχω βαλει τη προφλεξ επιτελους και θα με βλεπετε μονο απο το video wall Laughing
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:40:23
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Tι γνήσιο βρε @@! Που ακόμα και εγώ με 3,5 κυλίνδρους σε πέρασα! Laughing
(θα σου πω την επόμενη φορά για τους άλλους που κοκκορεύονται)...
Πρόεδρα μην μιλάς γιατί 10 άτομα σε... σμπρώχναμε Laughing
MEMsound - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:40:49
Θέμα δημοσίευσης:
το οτι ειναι γνησιο δεν σημαίνει οτι ειναι και γρηγορο... Wink Wink
ασε που με εμπρος αριστερο λαστιχο να ξεφουσκώνει σε κάθε γυρο, δεν υπήρχε περιπτωση να κάνω χρόνο.
Sidobre - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:43:49
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Tι γνήσιο βρε @@! Που ακόμα και εγώ με 3,5 κυλίνδρους σε πέρασα! Laughing
(θα σου πω την επόμενη φορά για τους άλλους που κοκκορεύονται)...
Πρόεδρα μην μιλάς γιατί 10 άτομα σε... σμπρώχναμε Laughing


Ναι και μου σπάσατε τον μπροστινό προφυλακτήρα Evil

Τεσπα, επειδή έχουμε πολλούς ανοιχτούς λογαριασμούς θα τα πούμε μία και καλή στο επόμενο... Armed
Sidobre - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:45:09
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
το οτι ειναι γνησιο δεν σημαίνει οτι ειναι και γρηγορο... Wink Wink
ασε που με εμπρος αριστερο λαστιχο να ξεφουσκώνει σε κάθε γυρο, δεν υπήρχε περιπτωση να κάνω χρόνο.


Για μαμά μια χαρά το πάει ο πιλότος Wink

Βασικά αμα κοιτάξει κανείς τους χρόνους, τα 206 τα πήγαν παραπάνω από καλά σε σχέση με τα μικρά αδελφάκια Cool
MEMsound - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:46:16
Θέμα δημοσίευσης:
λεω να καλέσουμε 2 Στελιους (γερανους) στο επόμενο...
ενας για την στανταρ μεταφορα κάποιου εκ των συνηθων υπόπτων
και ενα μπαλαντερ...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ααααα κατα προτιμηση ο ενας "Στελιος" να ειναι για χαμηλωμενα BTCCαμαξα
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sidobre - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:48:32
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ θέλω πιο χαμηλό γερανό παρικαλώ. Αλλά να τον οδηγάει ο Στέλιος!

Worthy
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:49:26
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Ναι και μου σπάσατε τον μπροστινό προφυλακτήρα Evil
Ευκαιρία για ανακαίνηση Laughing
Jim207GT - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:49:50
Θέμα δημοσίευσης:
Τι να πώ εγώ για τους 207ακιδες παλιο κοντράκιδες όλοι τους, έμεινα μόνος μου να αποδείξω οτι και αυτό στρίβει σα Peugeot, και επίτηδες ο Τάσος με έβαλε όλο με S3 ξέρει οτι θολώνω οταν βλέπω VAG, σα κόκκινο πανί ένα πράμα.

@Volvos π@π@ρ@ σου είπα στο 3o session φέρε pb εκεί έκανα δοκιμές με σχέσεις, εκεί έγραψα και το 1.15 Crying or Very sad Crying or Very sad
Sidobre - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:50:49
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Ναι και μου σπάσατε τον μπροστινό προφυλακτήρα Evil
Ευκαιρία για ανακαίνηση Laughing


Πάλι; Τον Οκτώβριο βγήκε από λιφτινγκ Evil
kanelj - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:51:05
Θέμα δημοσίευσης:
Σημερα στις 19.00 στο Τηλεαστυ!

Δευτερο θεμα ειναι της εκπομπης! Cool

Ενα μικρο 4λεπτο δειγματακι του event!

Το μεγαλο και καλυτερο...προσεχως! Wink
Sidobre - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:51:53
Θέμα δημοσίευσης:
Jim207GT έγραψε:
Τι να πώ εγώ για τους 207ακιδες παλιο κοντράκιδες όλοι τους, έμεινα μόνος μου να αποδείξω οτι και αυτό στρίβει σα Peugeot, και επίτηδες ο Τάσος με έβαλε όλο με S3 ξέρει οτι θολώνω οταν βλέπω VAG, σα κόκκινο πανί ένα πράμα.


Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
xrisa-xs - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:52:10
Θέμα δημοσίευσης:
καλά ε? σα δεκάχρονα κάνετε!

σέλω και γω πίστααααααα μαμααααααα!!!!! Laughing Laughing Laughing Blush
Sidobre - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:53:22
Θέμα δημοσίευσης:
Μα ακριβώς έτσι είναι χρύσα μου...

Που να προετοιμαζόμαστε και για το επόμενο... Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:54:03
Θέμα δημοσίευσης:
kanelj έγραψε:
Σημερα στις 19.00 στο Τηλεαστυ!

Δευτερο θεμα ειναι της εκπομπης! Cool

Ενα μικρο 4λεπτο δειγματακι του event!

Το μεγαλο και καλυτερο...προσεχως! Wink


Ας το γράψει καποιος να το ανεβάσει Youtube μετα Wink
Sidobre - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:55:07
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
kanelj έγραψε:
Σημερα στις 19.00 στο Τηλεαστυ!

Δευτερο θεμα ειναι της εκπομπης! Cool

Ενα μικρο 4λεπτο δειγματακι του event!

Το μεγαλο και καλυτερο...προσεχως! Wink


Ας το γράψει καποιος να το ανεβάσει Youtube μετα Wink


+1000!

Τέτοιες ώρες.... Crying or Very sad
Μου φαίνεται θα βάλω καμία τηλεόραση στο γραφείο...
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 15:58:21
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Ας το γράψει καποιος να το ανεβάσει Youtube μετα Wink
Youjizz έχει καλύτερες ταχύτητες
xrisa-xs - Τρι 31 Μάρ 2009, 16:00:31
Θέμα δημοσίευσης:
Jim207GT έγραψε:
Τι να πώ εγώ για τους 207ακιδες παλιο κοντράκιδες όλοι τους, έμεινα μόνος μου να αποδείξω οτι και αυτό στρίβει σα Peugeot, και επίτηδες ο Τάσος με έβαλε όλο με S3 ξέρει οτι θολώνω οταν βλέπω VAG, σα κόκκινο πανί ένα πράμα.


αν αποκτήσω και γω το πολυπόθητο θα είμαι και γω μέσα στην πίστα Twisted evil Twisted evil
όχι μόνο καφέδες, κέϊκ και μικρόφωνα!! Evil
smoki - Τρι 31 Μάρ 2009, 16:11:05
Θέμα δημοσίευσης:
Jim207GT έγραψε:
Τι να πώ εγώ για τους 207ακιδες παλιο κοντράκιδες όλοι τους, έμεινα μόνος μου να αποδείξω οτι και αυτό στρίβει σα Peugeot, και επίτηδες ο Τάσος με έβαλε όλο με S3 ξέρει οτι θολώνω οταν βλέπω VAG, σα κόκκινο πανί ένα πράμα.


Την επομενη φορα που θα ξερω την πιστα, θα εχω φρενα και το esp off απο το πρωτο session υποσχομαι να σε στηριξω καλυτερα
Jim207GT - Τρι 31 Μάρ 2009, 16:27:47
Θέμα δημοσίευσης:
smoki έγραψε:
Την επομενη φορα που θα ξερω την πιστα, θα εχω φρενα και το esp off απο το πρωτο session υποσχομαι να σε στηριξω καλυτερα


Ναι ναι μεγάλη παράληψη μου, ήταν άλλο ένα GT του Κώστα, ένα Rallye του Smoki και ο τρελός με το CC ο Stazzy που μετά τα Μέγαρα άρχισε να ξανακουδουνάει η οροφή Razz Razz
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 16:32:11
Θέμα δημοσίευσης:
Άντε και... στις Σέρρες Laughing
MEMsound - Τρι 31 Μάρ 2009, 16:37:48
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
MEMsound έγραψε:
kanelj έγραψε:
Σημερα στις 19.00 στο Τηλεαστυ!

Δευτερο θεμα ειναι της εκπομπης! Cool

Ενα μικρο 4λεπτο δειγματακι του event!

Το μεγαλο και καλυτερο...προσεχως! Wink


Ας το γράψει καποιος να το ανεβάσει Youtube μετα Wink


+1000!

Τέτοιες ώρες.... Crying or Very sad
Μου φαίνεται θα βάλω καμία τηλεόραση στο γραφείο...


ενα απλό tvtuner στο pc χρειαζεται και ολο το ξεχναω να το πάρω το ρημάδι...
MEMsound - Τρι 31 Μάρ 2009, 16:40:54
Θέμα δημοσίευσης:
Jim207GT έγραψε:
smoki έγραψε:
Την επομενη φορα που θα ξερω την πιστα, θα εχω φρενα και το esp off απο το πρωτο session υποσχομαι να σε στηριξω καλυτερα


Ναι ναι μεγάλη παράληψη μου, ήταν άλλο ένα GT του Κώστα, ένα Rallye του Smoki και ο τρελός με το CC ο Stazzy που μετά τα Μέγαρα άρχισε να ξανακουδουνάει η οροφή Razz Razz


δεν ξέχασε κανεις τα παιδια...
αλλα μετα από τοσο χαμο που βλέπω με τα "αλογα" και τις "βελτιώσεις" στα 207 περιμενα (και περιμενω στο μελλον) λιγη περισσότερη συμμετοχή...
ισως ειναι νωρις ακομα (ακομα καινουργια τα αμαξια) και πολλοι να μην εχουν αλλαξει αναρτησει ςκλπο και να φοφουνται να μπουν "μαμα" στην πιστα, αλλα δεν ειναι ετσι.
το 207 οκ ειναι βαρυ για τα μαμα τεχνικα χαρακτηριστικα του δυσκολα θα κάνει καλους χρόνους αλλα δεν ειναι εκει το θεμα... η πιστα εκτός από το χρόνο ειναι εμπειρία...
επίσης με 3~4 πραγματακια το 207 μπορει να γίνει ποοοολυυυυυ καλό... Wink
Jim207GT - Τρι 31 Μάρ 2009, 16:58:36
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ ξέρω οτι όλοι το θάβατε και αν εξαιρέσεις μπλοκέ και πρόγραμμα πού έχω το υπόλοιπο αμάξι είναι καραμαμά και με κουρασμένες αναρτήσεις και λιωμένα πολιτικά λάστιχα και εγώ χωρίς να έχω ξαναμπεί με αμάξι Μέγαρα, χωρίς να ζορίσω πουθενά(είμαι και κουλός Razz ) το 15.5 ήρθε εύκολα.

Με αυτά τα 3-4 πράγματα που λέει ο Μανθος μη σας φανεί περίεργο αν σας γεμίζει τους καθρέφτες
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 16:59:44
Θέμα δημοσίευσης:
Jim207GT έγραψε:
χωρίς να έχω ξαναμπεί με αμάξι Μέγαρα, χωρίς να ζορίσω πουθενά(είμαι και κουλός Razz ) το 15.5 ήρθε εύκολα.
Για πες μας πόσα ζευγάρια λάστιχα έχεις λιώσει με την μηχανή όμως στα Μέγαρα Laughing
mt78369 - Τρι 31 Μάρ 2009, 17:06:13
Θέμα δημοσίευσης:
Ολα καλα αλλα για τα love boats δεν μιλαει κανεις
Δυο ειχαμε εκει, ενα 407 και το Jettaκι μου με τοσα καλουδια φορτωμενο και έκανα μονο 1.19.292
Για πρωτη φορα καλα ηταν?
SnakeMJK - Τρι 31 Μάρ 2009, 17:13:18
Θέμα δημοσίευσης:
Το 15.5 του Τζιμ είναι άψογο, καθώς ήταν και η πρώτη του αμαξιού. Με λίγο φτιάξιμο στο στήσιμο, πιστεύω θα κάνει παπάδες και θα ξεπεράσει με ευκολία τους χρόνους του 206.

'Οσο για το τζέτα, για το βάρος του μια χαρά πήγε και αυτό! Ο Μάνος με το 407 δεν ξέρω τι χρόνο έκανε που χει και το μπλοκέ!
soler - Τρι 31 Μάρ 2009, 17:27:31
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
Το 15.5 του Τζιμ είναι άψογο, καθώς ήταν και η πρώτη του αμαξιού. Με λίγο φτιάξιμο στο στήσιμο, πιστεύω θα κάνει παπάδες και θα ξεπεράσει με ευκολία τους χρόνους του 206.


Πως φαίνεται ο άνθρωπος που θα πάρει 207...... Cool
SnakeMJK - Τρι 31 Μάρ 2009, 18:30:21
Θέμα δημοσίευσης:
Γίναμε και τηλεοπτικοί αστέρες....... Razz Razz Razz
volvos - Τρι 31 Μάρ 2009, 18:32:47
Θέμα δημοσίευσης:
TO ΣΗΚΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Laughing Laughing Laughing Laughing
Jean - Τρι 31 Μάρ 2009, 18:35:34
Θέμα δημοσίευσης:
Τους ίδιους και τους ίδιους έδειχναν κακός.Γνώμη μου έπρεπε αντί να επαναλαμβάνουν να βάλουν και άλλα αυτοκίνητα. Confused
Έχω το βίντεο και το ανεβάζω.
MEMsound - Τρι 31 Μάρ 2009, 18:35:36
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
'Οσο για το τζέτα, για το βάρος του μια χαρά πήγε και αυτό! Ο Μάνος με το 407 δεν ξέρω τι χρόνο έκανε που χει και το μπλοκέ!


@@μπλοκε έχει!
οκ με το μπλοκε το εσπ επεμβαίνει λιγότερο...
αλλα...
επειδη το εχω οδηγησει το συγκεκριμένο 407 με το μπλοκε φορεμενο...
σε ρυθμους πίστας το εσπ το "πνιγει"...
...επιτελους μετα την επισκεψη στα Μέγαρα ο Μάνος πείστηκε να βάλουμε ενα ρημαδοκουμπάκι πληρους απενεργοποιησης του εσπ...

αντε να δουμε... Wink Wink
plaketokofths - Τρι 31 Μάρ 2009, 18:37:30
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
TO ΣΗΚΩΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Laughing Laughing Laughing Laughing


εσένα θα σε $%$#%^#$^%$&$%
ειχα μπαστακωθεί σαν ταλιμπάν και περιμενα να σηκωθείς αλλά, τρίχεεες.
Speedpark_track - Τρι 31 Μάρ 2009, 18:43:54
Θέμα δημοσίευσης:
Kαλησπέρα

Θα μπορέσουμε κάποια στιγμή να πάρουμε ολοκληρωμένα τους χρόνους μας....από όλα τα session....?Βλέπω ότι πολλοί συμμετέχοντες έχουν εκρεμμότητες σε μερικά session...!Θα ήθελα είσης να ρωτήσω αν θα αναρτηθεί κάποια άτυπη τελική κατάταξη με τους καλύτερους χρόνους όλων των συμμετέχοντων..

Ευχαριστώ
vinman - Τρι 31 Μάρ 2009, 18:52:57
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:


'Οσο για το τζέτα, για το βάρος του μια χαρά πήγε και αυτό! Ο Μάνος με το 407 δεν ξέρω τι χρόνο έκανε που χει και το μπλοκέ!


...1.21 ο καλύτερος αλλά με το esp να με πνίγει σχεδόν παντού....
Την επόμενη φορά που λογικά θα έχουμε βρει τρόπο να το απενεργοποιήσουμε θα τρίβουμε ματάκια... Twisted evil
Sidobre - Τρι 31 Μάρ 2009, 18:57:04
Θέμα δημοσίευσης:
Speedpark_track έγραψε:
Kαλησπέρα

Θα μπορέσουμε κάποια στιγμή να πάρουμε ολοκληρωμένα τους χρόνους μας....από όλα τα session....?Βλέπω ότι πολλοί συμμετέχοντες έχουν εκρεμμότητες σε μερικά session...!Θα ήθελα είσης να ρωτήσω αν θα αναρτηθεί κάποια άτυπη τελική κατάταξη με τους καλύτερους χρόνους όλων των συμμετέχοντων..

Ευχαριστώ


Οι εκκρεμμότητες στους χρόνους θα γίνουν την Πέμπτη που θα μαζευτούμε όλοι μαζί να κάνουμε μια επαλήθευση.

Οπως καταλαβαίνεις είναι παααααρα πολλοί χρόνοι, και δυστυχώς υπάρχουν πολλά λάθη. Οταν περνάνε 7 αυτοκίνητα εκ των οποίων τα 3... σουβλάκι, είναι λογικό τα παιδιά να μην προλαβαίνανε. Υπάρχει ομως και δεύτερο σύστημα που πρέπει να επαληθεύσουμε για να βρούμε τα απόλυτα σωστά. Δεν ήταν ένας αγώνας με 3 αυτοκίνητα που εκεί είναι τα πράγματα εύκολα, αλλά κάτι δύσκολο που χρειάζεται επαλήθευση.

Για να καταλάβεις από τα χρονόμετρα περάσατε περίπου 2.000 φορές!

Κανονικα σε τέτοιο event χρειαζόντουσαν σένσορες που όμως δεν είχαμε διαθέσιμους.


Τέλος, δεν θέλουμε εμείς να δημοσιεύουμε μια κατάταξη, γιατί δεν θα ήταν σωστό. Ηταν ένα trackday και όχι αγώνας για να δημοσιεύεις αποτελέσματα.

Ομως οι χρόνοι για όποιον ενδιαφέρεται υπάρχουν διαθέσιμοι στην λέσχη (αφού τους ξεκαθαρίσουμε) και θα υπάρχουν και στο DVD.
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 19:08:09
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Για να καταλάβεις από τα χρονόμετρα περάσατε περίπου 2.000 φορές!
Επί δύο... για να είσαι μέσα στο περίπου Smile
Sidobre - Τρι 31 Μάρ 2009, 19:12:28
Θέμα δημοσίευσης:
2.099 για την ακρίβεια. Οτι έγραψε το χρονόμετρο Wink
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 19:16:46
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
2.099 για την ακρίβεια. Οτι έγραψε το χρονόμετρο Wink
Συν καμιά 50αριά που είχαμε ένα τεχνικό πρόβλημα (καταχωρήθηκαν αλλά δεν τους εκτύπωνε) συν καμιά 200αριά προς το τέλος που μπήκαν οι τελευταίοι αργά το βράδυ...

Συν συν συν Laughing
MEMsound - Τρι 31 Μάρ 2009, 19:17:31
Θέμα δημοσίευσης:
mt78369 έγραψε:
Ολα καλα αλλα για τα love boats δεν μιλαει κανεις
Δυο ειχαμε εκει, ενα 407 και το Jettaκι μου με τοσα καλουδια φορτωμενο και έκανα μονο 1.19.292
Για πρωτη φορα καλα ηταν?


μια χαρα ειναι
βασικά μακάρι να ξεκολουσαμε ολοι από τον χρόνο την πρώτη φορα...
δεν εχει κανένα νόημα.
και θα το καταλαβαιτε μετα από μερικες επισκέψεις στην πίστα
καθώς και μετα από κάμποσες κουβέντες σχετικά εμ γραμμές/φρενα/σημεία κλπ κλπ...

βασικα νο2... μακαρι να ειχαμε την δυντότητα να πηγαίνουμε συχνότερα... ωστε να μην τα "ξεχνάμε" και "ξεσυνηθίζουμε" από φορά σε φορά... Confused
Speedpark_track - Τρι 31 Μάρ 2009, 19:35:55
Θέμα δημοσίευσης:
Οκ ευχαριστώ για την πληροφόρηση!!
Manavis207Gt - Τρι 31 Μάρ 2009, 23:16:28
Θέμα δημοσίευσης:
Ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που το διοργανωσανε........ Wink Wink
volvos - Τετ 01 Απρ 2009, 11:29:53
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.youtube.com/watch?v=EVOttewub44&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Efacebook%2Ecom%2Fhome%2Ephp&feature=player_embedded

Μηπως περναγαμε λιγο ασαλιωτοι στην 8? Laughing
MEMsound - Τετ 01 Απρ 2009, 11:40:19
Θέμα δημοσίευσης:
ε λιγο... Laughing Laughing Laughing
επίσης αυτή την λειτουργια των αλάρμ στο απότομο φρενάρισμα...μηπως μπορουμε με κάποιο διακόπτη να την απενεργοποιούμε κατα βουληση?? (πχ εντός πίστας) Laughing Laughing Laughing Laughing
soler - Τετ 01 Απρ 2009, 11:49:20
Θέμα δημοσίευσης:
Δε χορταίνω να σας βλέπω στο vide-άκι ρε κουφάλες Twisted evil
volvos - Τετ 01 Απρ 2009, 11:53:45
Θέμα δημοσίευσης:
ixo giati den exei?
SnakeMJK - Τετ 01 Απρ 2009, 11:56:39
Θέμα δημοσίευσης:
legal rights... επείδη παίζει τραγούδι !!
p206Mike - Τετ 01 Απρ 2009, 12:08:29
Θέμα δημοσίευσης:
Ένα μπράβο κι ένα ευχαριστούμε, στον kanelj για τα όμορφα πλάνα το μοντάζ και την άμμεση προώθηση του video... Salute
Jean - Τετ 01 Απρ 2009, 12:21:27
Θέμα δημοσίευσης:
Και ενα μεγαλο μπραβο σε εμενα που το εγραψα και το ανεβασα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
p206Mike - Τετ 01 Απρ 2009, 12:28:36
Θέμα δημοσίευσης:
ε βεεεεεεεεεεεβεαια και σε σενα..... Laughing
Steve - Τετ 01 Απρ 2009, 13:28:34
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν χορταίνω να με βλέπω να σπέρνω ράγες Very happy

Και γα** τα trailbraking! Στην Κ9 μπαίνω σα πισωκούνα Very happy
kanelj - Τετ 01 Απρ 2009, 13:35:29
Θέμα δημοσίευσης:
Kαλα καλα...θα το ανεβασω εγω σε full ποιοτητα καποια στιγμη που θα εχω χρονο...!

Eλεγα να βαλω τον Αρη με την σημαια στο τελος γυμνο.....αλλα ειπα να το αφησω μη με βρισουν!!! Laughing

Σteve σε εφτιαξα ε?!
Που να δεις τα υπολοιπα πλανα που δεν μπηκαν!

Jean έγραψε:
Τους ίδιους και τους ίδιους έδειχναν κακός.Γνώμη μου έπρεπε αντί να επαναλαμβάνουν να βάλουν και άλλα αυτοκίνητα. Confused
Έχω το βίντεο και το ανεβάζω.


Ποιο αυτοκινητο δεν φανηκε?

ΕVO 6,7,8,9,10 -ΟPC-CLIO-SWIFT-ΗΟNDA-106-206-207-106 Κτλ!

Τι αλλο να χωρεσει σε 3 λεπτα??
Στο κατω κατω το PSCLUB το διοργανωνει! Wink
volvos - Τετ 01 Απρ 2009, 13:36:52
Θέμα δημοσίευσης:
κανελο το dvd εσυ θα το φτιαξεις?
ποτε θα ειναι διαθεσιμο για τους συμμετεχοντες?
Steve - Τετ 01 Απρ 2009, 13:42:51
Θέμα δημοσίευσης:
kanelj έγραψε:
Σteve σε εφτιαξα ε?!
Που να δεις τα υπολοιπα πλανα που δεν μπηκαν!
Χώσε χώσε! Very happy


Απορώ γιατί δεν τράβηξες τα ίδια όταν σου έδωσα το κινητό... Evil
kanelj - Τετ 01 Απρ 2009, 14:01:38
Θέμα δημοσίευσης:
Γιατι:

1)Στο κινητο με το σκατοηλιοομιχλοσυνεφα που ειχε δεν εβλεπα τι τραβαγα

2)με πληρωσαν 50ε για τα πλανα που τραβαγα με την αλλη καμερα! Laughing Laughing

Mην φοβασαι,θα τα δεις ολα!
MEMsound - Τετ 01 Απρ 2009, 14:03:53
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
κανελο το dvd εσυ θα το φτιαξεις?
ποτε θα ειναι διαθεσιμο για τους συμμετεχοντες?


οχι
Υπήρχε σχετικό συνεργείο που πληρώθηκε για να βγάλει ολόκληρο dvd με πλάνα από όλη την πίστα.
σχετικη ενημέρωση μέσα στις επόμενες μέρες.
Jean - Τετ 01 Απρ 2009, 14:04:05
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
volvos έγραψε:
κανελο το dvd εσυ θα το φτιαξεις?
ποτε θα ειναι διαθεσιμο για τους συμμετεχοντες?


οχι
Υπήρχε σχετικό συνεργείο που πληρώθηκε για να βγάλει ολόκληρο dvd με πλάνα από όλη την πίστα.
σχετικη ενημέρωση μέσα στις επόμενες μέρες.

ΚΑΛΟΟΟΟΟΟ!!!!!! Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink

kanelj έγραψε:

Jean έγραψε:
Τους ίδιους και τους ίδιους έδειχναν κακός.Γνώμη μου έπρεπε αντί να επαναλαμβάνουν να βάλουν και άλλα αυτοκίνητα. Confused
Έχω το βίντεο και το ανεβάζω.


Ποιο αυτοκινητο δεν φανηκε?

ΕVO 6,7,8,9,10 -ΟPC-CLIO-SWIFT-ΗΟNDA-106-206-207-106 Κτλ!

Τι αλλο να χωρεσει σε 3 λεπτα??
Στο κατω κατω το PSCLUB το διοργανωνει! Wink

Αυτο λεω να ειναι μονο pug...
kanelj - Τετ 01 Απρ 2009, 14:10:14
Θέμα δημοσίευσης:
Aαααα!
Ε που να χωρεσουν ολοι!
Και βασικα ρωταγα τα παιδια....ποιοι ειναι δικοι μας ( Embarassed ) και τραβαγα οσους ηξερα.....! Twisted evil Twisted evil Twisted evil
(Μεταξυ μας αυτο......)
Chris_7 - Τετ 01 Απρ 2009, 14:11:51
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Chris_7 έγραψε:
Δεν είναι απαραίτητο αυτό. Σέρρες πόσο συχνά μπορεί να πηγαίνει κάποιος? 1, το πολύ 2 φορές τον χρόνο.
1 φορά το 2μηνο που έχει ελεύθερη προπόνηση Cool


Ή βόρειος είσαι ή έχεις πολλά λεφτά... Laughing
Jean - Τετ 01 Απρ 2009, 14:27:39
Θέμα δημοσίευσης:
Θα δουμε το μεγαλο DVD Very happy
vanesa206 - Τετ 01 Απρ 2009, 14:32:49
Θέμα δημοσίευσης:
Πέρασα κ εγώ μια βόλτα απο την πίστα, δεν έκατσα όλη την ώρα γιατί δούλευα, ένα μεγάλο μπράβο και απο μένα σε όσους βοήθησαν για την οργάνωση! Ήταν πολύ ωραία και το μετάνιωσα που δεν έλαβα μέρος κ εγώ, επόμενη φορά νομίζω πως δε με γλυτώνετε!!!
kane - Τετ 01 Απρ 2009, 14:58:10
Θέμα δημοσίευσης:
Chris_7 έγραψε:
Steve έγραψε:
Chris_7 έγραψε:
Δεν είναι απαραίτητο αυτό. Σέρρες πόσο συχνά μπορεί να πηγαίνει κάποιος? 1, το πολύ 2 φορές τον χρόνο.
1 φορά το 2μηνο που έχει ελεύθερη προπόνηση Cool


Ή βόρειος είσαι ή έχεις πολλά λεφτά... Laughing


επεσες διανα σε αμφοτερα... Cool ο στιβ ειναι το πακετο της παρεας. Very happy
Steve - Τετ 01 Απρ 2009, 15:06:39
Θέμα δημοσίευσης:
Χαρ χαρ χαρ Cool
venzinas - Πεμ 02 Απρ 2009, 14:51:13
Θέμα δημοσίευσης:
Εκ μέρους του Δ.Σ. αλλα και των μελων του saxosportclub που συμμετειχαν στο training Day που διοργανωσατε μεσω αυτης ανακοινωσης θελουμε να σας ευχαριστησουμε και δημοσιως για τη δυνατοτητα που μας δωσατε να συμμετεχουμε σε αυτην την πολυ καλα οργανωμενη εκδηλωση που ομοια της εχει χρονια να πραγματοποιηθει στον χωρο των αυτοκινητιστικων clubs.
Τετοιες εκδηλωσεις προαγουν την αυτοκινητιστικη χαρα και φερνουν πιο κοντα λεσχες αυτοκινητων με κοινα ενδιαφεροντα που δεν ειναι αλλα απο την αναπτυξη σχεσεων και φιλιας μεταξυ ανθρωπων με τα ιδια ενδιαφεροντα.
Ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα μελη σας που ετρεξαν προκειμενου να βγει εις περας αυτη η εκδηλωση αλλα και ενα μεγαλο μπραβο σε ολους οσους συμμετεχαν μιας και συνεφεραν και αυτοι στην ομαλη διεξαγωγη αυτου του event.
Ελπιζουμε αυτη η εκδηλωση να αποτελεσει σημειο αναφορας για μελλοντικες αντιστοιχες εκδηλωσεις και θα ειναι χαρα μας να σας "φιλοξενησουμε" σε καποιο αντιστοιχο event που θα διοργανωθει απο το saxosportclub.
Επισης καποια μικροπροβληματακια με τους χρονους σε καποια μελη μας ελπιζουμε να ξεπεραστουν και να αποτελεσουν οδηγο για τις επομενες εκδηλωσεις.

Υ.Γ.Ενα μεγαλο ευχαριστω στους χορηγους μας.
Τοσο στο κυριο Ντεκα για την τεχνικη υποστηριξη με το βανακι του αλλα και στο κυριο Γαλερακη και στο κυριο Παυλιδη για τις τεχνικες και μη συμβουλες τους.


Μετα τιμής
Το Δ.Σ. του saxosportclub.
Sidobre - Πεμ 02 Απρ 2009, 14:53:18
Θέμα δημοσίευσης:
Να είστε καλά παιδιά!

Να είμαστε όλοι καλά για να το ξανακάνουμε!

Εμείς ευχαριστούμε όλα τα παιδιά για την άψογη συνεργασία!!!!
ΚΑΤΑΦΡΑΚΤΟΣ - Κυρ 05 Απρ 2009, 19:45:13
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=312727#312727

volvos έγραψε:
http://www.youtube.com/watch?v=6VggPWzL8XI

http://www.youtube.com/watch?v=XAuXMPoKmqc



Στο τέλος του 2ου βίντεο φαίνεται πόσο πιό οριακά από μενα φρενάρει ο Πάνος που δικαιολογεί το χρόνο του σε μεγάλο βαθμό!!

Καταλαβαίνεις Πάνο πιστεύω γιατί φοβόμουν τόσο στα φρένα και με δικαιολογείς Laughing Embarassed Embarassed
Πάντως στα περάσματα που έχει το βιντεάκι έχω ''βελτιώσει'' τα περάσματα από τα κέρμπ και δεν....''πετάω''!

Επίσης αναθεωρώ για τη δύναμη του κίτκαρου!
Ρε όργιο δεν πάει βήμα!! Πόσο σου ανοίγω στις 2 ευθείες ρε!!! Crying or Very sad Crying or Very sad
Steve - Δευ 06 Απρ 2009, 22:21:59
Θέμα δημοσίευσης:
Πάνος έγραψε:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=313021#313021

Αν το μεγεθος ειναι μικρο σβηνεται το ποστ μου απέυθειας.
Επειδή ξεχείλωσε λίγο η σελίδα, βάλε 2-3 για αρχή να φαίνονται, και τις υπόλοιπες μόνο με link Smile
Road_Runner - Δευ 06 Απρ 2009, 22:31:22
Θέμα δημοσίευσης:
ωραιος Πανο!!
Απλα πρεπει να μαθεις: Οπου βλεπουμε φωτογραφο χαιρεταμε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Πάνος - Δευ 06 Απρ 2009, 22:54:29
Θέμα δημοσίευσης:
Επαιζα φωτα καθε φορα αλλα δεν τους αρεσε μαλλον. Laughing Laughing
Ghost Dog - Τρι 07 Απρ 2009, 00:11:09
Θέμα δημοσίευσης:
Πάνος έγραψε:
Επαιζα φωτα καθε φορα αλλα δεν τους αρεσε μαλλον. Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing
Chris_7 - Πεμ 09 Απρ 2009, 10:39:24
Θέμα δημοσίευσης:
Πού είναι οι χρόνοι, οέο? Laughing
volvos - Σαβ 27 Μάρ 2010, 10:47:45
Θέμα δημοσίευσης:
Surprised Laughing

sorry Που το ξεθαβω...υπαρχει περιπτωσ να εχει καποιος τη λιστα συμμετοχων?
ξεθαψα τα αρχεια του pbox Και βρηκα θυμα να τα επεξεργαστει Laughing Laughing Laughing Laughing
x-centric - Σαβ 27 Μάρ 2010, 11:00:20
Θέμα δημοσίευσης:
παίδια εγώ που έλειπα τόσο καιρό και δεν μου το είπαν μπορώ να πληρώσω αύριο?
smoki - Σαβ 27 Μάρ 2010, 11:06:06
Θέμα δημοσίευσης:
Ειναι περσινη εκδηλωση...
volvos - Σαβ 27 Μάρ 2010, 11:07:24
Θέμα δημοσίευσης:
ποστ 2010 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
x-centric - Σαβ 27 Μάρ 2010, 11:36:40
Θέμα δημοσίευσης:
post 2010?
reselie - Σαβ 27 Μάρ 2010, 13:35:43
Θέμα δημοσίευσης:
Η εκδηλωση ηταν τον μαρτιο του 2009! Very happy
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 27 Μάρ 2010, 17:08:19
Θέμα δημοσίευσης:
x-centric έγραψε:
παίδια εγώ που έλειπα τόσο καιρό και δεν μου το είπαν μπορώ να πληρώσω αύριο?




φιλαρακο πεταξες ακυρο και ψαρωσαααααααα...ποποποποπο
ποστ 2009??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
x-centric - Κυρ 04 Απρ 2010, 09:07:33
Θέμα δημοσίευσης:
ας τα να πανε μετα το ειδα
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr