PSClub - Hellas

Κοινωνικές Εκδηλώσεις - PSClub.gr - Παραρτημα Κρήτης

Decho13 - Πεμ 11 Σεπ 2008, 14:52:36
Θέμα δημοσίευσης: PSClub.gr - Παραρτημα Κρήτης
Mias kai pira meta8esh gia krhth mipws 8eloun kai ta alla kpelia na bre8oume na ta poume apo konta!!! Xania kata protimish....

Sorry gia ta greeklish alla einai to asus tolaptop kai den brika akoma tous xarakthres...kai pali sorry
gonakinen - Σαβ 13 Σεπ 2008, 14:53:24
Θέμα δημοσίευσης:
Kαλώς ηρθες, και καλή διαμονή στα Χανιά.

Θα το κανονίσοθμε, αν και ηματσε πολύ πιο λίγοι απ'οσο νομίζεις...

Πάντως σε ότι χρειαστείς εδώ ήμαστε Wink
Decho13 - Κυρ 14 Σεπ 2008, 12:56:47
Θέμα δημοσίευσης:
Καλως σας βρηκα.... Cool
Ελπιζω να μην ειμαστε μονο οι 2 μας!!!!! Laughing Laughing Cool Να οργανοθουμε και εμεις γιατι να ειμαστε πισω???
Decho13 - Τετ 29 Οκτ 2008, 18:33:21
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε παιδια ειδα μια αφίσα στο σπιτι που μενω κολλημένη για ενα tunning show στα χανιά... ειναι αληθεια????
207 GT HRAKLEIO - Δευ 30 Μάρ 2009, 14:10:00
Θέμα δημοσίευσης: Οργάνωση-Συνάντηση για τα μέλη απο Κρήτη!!!
Λοιπόν παιδιά δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό τοπικ (και γι αυτο συγχωρέστε με αν κάνω βλακεία!!!), απλά επειδή στο Ηράκλειο Κρήτης δεν κάνουμε συναντήσεις τα μέλη που είμαστε απο δώ ( Κρήτη), σκέφτηκα να γράψω αυτο το μήνυμα με σκοπό να το δούν όλοι οι φίλοι μας που ανήκουν στο PSClub , απο Κρήτη , έτσι ωστε να οργανωθούμε, να γνωριστούμε και να κάνουμε και κανα βολταράκι όλοι μαζί με τα λιονταράκια μας , που και που!
Οποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει μαζί μου να δούμε τι θα κάνουμε!
Ευχαριστώ και συγνώμη αν έκανα λάθος και εγραψα εδω.. Embarassed
Laughing Laughing Laughing Laughing
207 GT HRAKLEIO - Δευ 30 Μάρ 2009, 17:47:05
Θέμα δημοσίευσης:
άντε να μαζευόμαστε σιγα σιγα παιδια!!!! Laughing
geo106xs - Τετ 01 Απρ 2009, 23:04:47
Θέμα δημοσίευσης:
Ελεος,δυο-τρια ατομα ειμαστε απο Ηρακλειο Confused ; Αντε,τοσα γαλλακια κυκλοφορουν δε παιζει...θα'μαστε πιο πολλοι Very happy ελατε να μαζευομαστε Exclamation Exclamation Exclamation δεν εχει επικοινωνησει κανεις αλλος ηρακλειωτης μαζι σου 207 GT HRAKLEIO Question
207 GT HRAKLEIO - Τετ 01 Απρ 2009, 23:46:04
Θέμα δημοσίευσης:
κανεις ακόμα φιλαρακι μου!!!!!!!!!!!!!!!
Ασε τα νευρα μου!!!!!
geo106xs - Τετ 01 Απρ 2009, 23:49:54
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
κανεις ακόμα φιλαρακι μου!!!!!!!!!!!!!!!
Ασε τα νευρα μου!!!!!


Και να πω οτι στο Ηρακλειο δε κυκλοφορουν Peugeot... Confused
MEMsound - Πεμ 02 Απρ 2009, 09:13:29
Θέμα δημοσίευσης:
χμμμ μηπως να σας στειλουμε μερικα φυλλάδια να μοιρασετε στα pug?
geo106xs - Πεμ 02 Απρ 2009, 14:54:13
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
χμμμ μηπως να σας στειλουμε μερικα φυλλάδια να μοιρασετε στα pug?


Πολυ καλη ιδεα! Πως θα γινει αυτο?
xalkiadakhs 207gt - Πεμ 02 Απρ 2009, 16:28:48
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
χμμμ μηπως να σας στειλουμε μερικα φυλλάδια να μοιρασετε στα pug?

δεν χρειαζετε πιστεψε με...ξερεις γιατι δεν μπορει να γινει αυτο εδω?γιατι ολοι ειναι ξενερωτοι!!δεν εχουν ιδεα απο ομαδικη παρεα και ομαδικη συναντηση...εδω κοιτανε πως να βγαλουνε τα ματια του αλλου!!!υπαρχουν και εξαιρεσεις οπως οι φιλοι και οι κολλητοι βεβαια...αλλλα τετοιες γνωριμιες εδω δυσκολα!!!!
MEMsound - Πεμ 02 Απρ 2009, 16:32:08
Θέμα δημοσίευσης:
Confused Shocked
geo106xs - Πεμ 02 Απρ 2009, 16:43:19
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
MEMsound έγραψε:
χμμμ μηπως να σας στειλουμε μερικα φυλλάδια να μοιρασετε στα pug?

δεν χρειαζετε πιστεψε με...ξερεις γιατι δεν μπορει να γινει αυτο εδω?γιατι ολοι ειναι ξενερωτοι!!δεν εχουν ιδεα απο ομαδικη παρεα και ομαδικη συναντηση...εδω κοιτανε πως να βγαλουνε τα ματια του αλλου!!!υπαρχουν και εξαιρεσεις οπως οι φιλοι και οι κολλητοι βεβαια...αλλλα τετοιες γνωριμιες εδω δυσκολα!!!!


Κοιταξε,δυο χρονια που ειμαι στο Ηρακλειο δεν εχω γνωρισει ανθρωπο να θελει να παει εκδρομη παραεξω π.χ Χανια,Ρεθυμνο και γενικα σε αλλες περιοχες της Κρητης με μεγαλη παρεα,δε καταλαβαινω το σκεπτικο τους...μονο κατι συμφοιτητες μου ψηνονται για κατι τετοια και δε νομιζω πως ειναι δικαιολογια η λεξη "βαριεμαι"...
MEMsound - Πεμ 02 Απρ 2009, 17:59:40
Θέμα δημοσίευσης:
εν πάση περιπτώση
αυτα νομιζω δεν αφορουν το psclub Wink

θα κανονησω καποια στιγμη να σας στειλω καμποσα φυλλάδια και καρτουλες να χετε Wink Wink
207 GT HRAKLEIO - Παρ 03 Απρ 2009, 12:40:30
Θέμα δημοσίευσης:
και δεν στελνετε ρε παιδιά!!!!!!!πάντως θα προσπαθήσουμε..
το Ηράκλειο είναι γεμάτο βελτιωμένα pug!!!!
τι στρατηγική προτείνετε????
εγώ πήρα τη πρωτοβουλία πάντως και έκανα ενα άτυπο groupaki στο facebook και μέσα σε 2-3 μέρες αριθμεί πάνω απο 100 μέλη..
Σκοπόσ μου να κάνουμε τισ πρώτες συναντήσεις και αν υπάρχει ανταπόκριση να φτιάξουμε το επίσημο Παράρτημα PSClub ΚΡΗΤΗΣ
MEMsound - Παρ 03 Απρ 2009, 13:08:19
Θέμα δημοσίευσης:
Σχετικα με το facebook εγω προσωπικα ειμαι "αντίθετος", μιας και θα προτιμουσα οτι αφορα και γραφεται από μέλη (επίσημα ή μη) του PSClub να γραφεται εδω στο forum μας και οχι κάπου αλλου και άλλος να το βλέπει και άλλος όχι (ίσως φταίει οτι εγω δεν εχω facebook και δεν μου αρέσει γενικως η ονλινε "φακελοποιηση")

τελος πάντων δεν ειναι εκει το θεμα και αυτο ειναι το λιγότερο


θα το κοιταξουμε το θεμα και με την πρωτη ευκαιρία θα σας εξοπλίσουμε Wink
207 GT HRAKLEIO - Παρ 03 Απρ 2009, 13:17:01
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι όσον αφορά το θέμα του facebook απλά επειδή απ ότι βλέπουμε ειναι ο μόνος τρόπος σε πρώτη φάση για να μαθευτεί στους περισσότερους pugάκηδες εδω στο Ηράκλειο, μόνο γι αυτο το λόγο δημιουργήθηκε..
Σε δεύτερη φάση σε συνενόηση με εσάς φίλε μου Μάνθο, και εφόσον δούμε οτι υπαρχει ανταπόκριση εδώ κάτω, τότε προχωράμε στην δημιουργία του επίσημου παραρτήματος εδώ στο Ηράκλειο.. Laughing Laughing
Πάντως ευχαριστούμε παρα πολύ για την κατανόηση και περιμένω/ουμε την υποστήριξή σας ,μήπως και τα καταφέρουμε..
Μανθο και πάλι ευχαριστώ φίλε μου!!!!
xrisa-xs - Παρ 03 Απρ 2009, 13:36:27
Θέμα δημοσίευσης:
χρωστάω και γω μια επίσκεψη στην Κρήτη..
το ψήνω για μετά το Πάσχα... ελπίζω όταν κατέβω να σας βρω οργανωμένους και έτοιμους για........ καφεδοβόλτα Laughing Laughing Laughing
τα λέμε όταν κατέβω Cool
geo106xs - Παρ 03 Απρ 2009, 18:00:12
Θέμα δημοσίευσης:
Μακαρι να εχουμε οργανωθει μεχρι τοτε Smile και να μην εχουμε οργανωθει παντως σε περιμενουμε εσενα οπως και τα υπολοιπα μελη του club να βρεθουμε και να τα πουμε απο κοντα!!!
Decho13 - Κυρ 05 Απρ 2009, 09:20:20
Θέμα δημοσίευσης:
Μεσιε Μανθο οταν ανεβω θα περασω απο λεσχη να παρω φυλαδια ..Παιδια οσο για την συναντηση μεσα.. εγω ειμαι χανια οποτε ειναι λετε.. Smile
xalkiadakhs 207gt - Τετ 20 Μάϊ 2009, 19:41:43
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
επίσης για το μέλλον
πριν καθε τετοιου ειδους συνάντηση / εκδήλωση κλπ θελω να φτιάχνετε ενα "ομορφο" κειμενάκι (χωρίς ορθογραφικά λάθη, με τόνους, με σωστη συνταξη κλπ κλπ) για να το ανεβάζουμε στο πορταλ μαζι με καμια φώτο...
Wink Idea


καλησπέρα σε όλους σας!!!μόλις πρίν απο λίγες μέρες είπαμε αυτά τα λίγα παιδιά που έχουμε μαζευτεί να κανονίσουμε την δέυτερη συνάντηση μας μήπως και καταφέρουμε κάτι επιτέλους!!!!31 μαιου λοιπόν στο παγκρήτιο στάδιο ημέρα κυριακή και ώρα 11 το πρωί παιδιά!!η διαδρομή χωρίς κάποια αλλαγή τελευταίας στιγμής θα είναι μέχρι τον άγιο νικόλαο!!περιμένουμε πιο πολλές συμμετοχές αυτή την φορά από όλη την κρήτη!!!

http://i734.photobucket.com/albums/ww342/xalkias13/xalkiiadakhs%201%20synanthsh/P5030834.jpg

μανθο μηπως θα μπορουσες να μας προμηθευσεις αυτα τα ωραια αυτοκολλητακια του psclub που βαζετε στα πίσω τζαμια (φιλιστρινια-οχι πορτα) των οχηματων..να τα δωσουμε στα παιδια στα ωραια τους οχηματα!!!δικα μας ολα τα εξοδα φτανει να τα εχουμε στην βολτα μας!!!!!!
MEMsound - Τετ 20 Μάϊ 2009, 20:50:18
Θέμα δημοσίευσης:
Πες μου πόσα θες και θα σου τα στείλω αμέσως.

Για να είμαστε "δικαιοι" για όσους δεν είναι επίσημα μέλη τα αυτοκόλλητα κοστίζουν 6ε το πίσω και 2ε το κάθε πλαινό (συνολο 10 για όποιον θέλει ολο το σετ), και για να είμαστε ακόμα πιο δίκαιοι όποιοι πάρουν αυτοκόλλητο και γραφτουν εκ των υστέρων εντός ενός μήνα από την συνάντηση (όπου θα παραλάβουν το αυτοκόλλητο) η "συνδρομή" τους θα ειναι 30ε αντί για 40ε.
Τώρα αν αναλάβετε να τα πληρώστε κάποιοι από εσάς (σαν "πυρήνας" ας πουμε) και τα δώσετε δωρεάν σε όποιους θέλετε τότε για όποιον από αυτόυς γραφτεί επ. μέλος γραφτεί (εντός μήνα) θα κρατήσετε εσείς 10ε από την κάθε συνδρομή. Wink

gonakinen - Τετ 20 Μάϊ 2009, 22:05:52
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
MEMsound έγραψε:
επίσης για το μέλλον
πριν καθε τετοιου ειδους συνάντηση / εκδήλωση κλπ θελω να φτιάχνετε ενα "ομορφο" κειμενάκι (χωρίς ορθογραφικά λάθη, με τόνους, με σωστη συνταξη κλπ κλπ) για να το ανεβάζουμε στο πορταλ μαζι με καμια φώτο...
Wink Idea


καλησπέρα σε όλους σας!!!μόλις πρίν απο λίγες μέρες είπαμε αυτά τα λίγα παιδιά που έχουμε μαζευτεί να κανονίσουμε την δέυτερη συνάντηση μας μήπως και καταφέρουμε κάτι επιτέλους!!!!31 μαιου λοιπόν στο παγκρήτιο στάδιο ημέρα κυριακή και ώρα 11 το πρωί παιδιά!!η διαδρομή χωρίς κάποια αλλαγή τελευταίας στιγμής θα είναι μέχρι τον άγιο νικόλαο!!περιμένουμε πιο πολλές συμμετοχές αυτή την φορά από όλη την κρήτη!!!

http://i734.photobucket.com/albums/ww342/xalkias13/xalkiiadakhs%201%20synanthsh/P5030834.jpg

μανθο μηπως θα μπορουσες να μας προμηθευσεις αυτα τα ωραια αυτοκολλητακια του psclub που βαζετε στα πίσω τζαμια (φιλιστρινια-οχι πορτα) των οχηματων..να τα δωσουμε στα παιδια στα ωραια τους οχηματα!!!δικα μας ολα τα εξοδα φτανει να τα εχουμε στην βολτα μας!!!!!!


Mήπως να σας πρότεινα να συνδυάσετε τη βόλτα σας με τον 3 γυρο του κρητικού επάθλου αναβάσεων στην Μαλάξα Χανίων;
geo106xs - Πεμ 21 Μάϊ 2009, 02:48:15
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
MEMsound έγραψε:
επίσης για το μέλλον
πριν καθε τετοιου ειδους συνάντηση / εκδήλωση κλπ θελω να φτιάχνετε ενα "ομορφο" κειμενάκι (χωρίς ορθογραφικά λάθη, με τόνους, με σωστη συνταξη κλπ κλπ) για να το ανεβάζουμε στο πορταλ μαζι με καμια φώτο...
Wink Idea


καλησπέρα σε όλους σας!!!μόλις πρίν απο λίγες μέρες είπαμε αυτά τα λίγα παιδιά που έχουμε μαζευτεί να κανονίσουμε την δέυτερη συνάντηση μας μήπως και καταφέρουμε κάτι επιτέλους!!!!31 μαιου λοιπόν στο παγκρήτιο στάδιο ημέρα κυριακή και ώρα 11 το πρωί παιδιά!!η διαδρομή χωρίς κάποια αλλαγή τελευταίας στιγμής θα είναι μέχρι τον άγιο νικόλαο!!περιμένουμε πιο πολλές συμμετοχές αυτή την φορά από όλη την κρήτη!!!

http://i734.photobucket.com/albums/ww342/xalkias13/xalkiiadakhs%201%20synanthsh/P5030834.jpg

μανθο μηπως θα μπορουσες να μας προμηθευσεις αυτα τα ωραια αυτοκολλητακια του psclub που βαζετε στα πίσω τζαμια (φιλιστρινια-οχι πορτα) των οχηματων..να τα δωσουμε στα παιδια στα ωραια τους οχηματα!!!δικα μας ολα τα εξοδα φτανει να τα εχουμε στην βολτα μας!!!!!!


Θελω κι εγωωωωω αυτοκολληταααααα!!! Onfire Ha Ha
xalkiadakhs 207gt - Τρι 26 Μάϊ 2009, 15:07:10
Θέμα δημοσίευσης:
καλησπερα σε ολους σας!!!τι θεμα αυτοκολλητα εκλεισε με το φιλο μας τον memsound και αυριο θα βρισκονται στο δρομο για την κρητη και την κυριακη πιστευω επανω στα οχηματα μας!!!λοιπον αντε μαζευτειτε παλι (ακομη περισσοτεροι) για αλλη μια ωραια συναντηση!!!
207 GT HRAKLEIO - Τρι 26 Μάϊ 2009, 21:00:43
Θέμα δημοσίευσης:
Αντε να δούμε...
MEMsound - Τετ 27 Μάϊ 2009, 12:00:38
Θέμα δημοσίευσης:
"εχωσα"/εστειλα τον gr@lly στο ταχυδρομείο...
20πλαινά και 2πισω "δωρο για το καλο", σας ερχονται... Wink
geo106xs - Τετ 27 Μάϊ 2009, 12:35:30
Θέμα δημοσίευσης:
Yahoo! Thumbs Up Clapping
207 GT HRAKLEIO - Τετ 27 Μάϊ 2009, 14:41:20
Θέμα δημοσίευσης:
ευχαριστούμε Μάνθο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing
xalkiadakhs 207gt - Παρ 29 Μάϊ 2009, 16:05:06
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια ηρθανε τυα αυτοκολλητα σημερα!!!οσοι θελετε να τα παρετε πριν την κυριακη ενημερωστε και ξερετε που θα μας βρειτε!!!!(((((τα μικρα δεν ειναι αυτα που περιμεναμε αλλα δεν πειραζει!!!)))
geo106xs - Παρ 29 Μάϊ 2009, 16:22:12
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
παιδια ηρθανε τυα αυτοκολλητα σημερα!!!οσοι θελετε να τα παρετε πριν την κυριακη ενημερωστε και ξερετε που θα μας βρειτε!!!!(((((τα μικρα δεν ειναι αυτα που περιμεναμε αλλα δεν πειραζει!!!)))


Που θα σας βρουμε;;; Laughing
MEMsound - Παρ 29 Μάϊ 2009, 16:34:36
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
(((((τα μικρα δεν ειναι αυτα που περιμεναμε αλλα δεν πειραζει!!!)))

ε?
τι εννοείς? Shocked Confused
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 30 Μάϊ 2009, 14:42:29
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
(((((τα μικρα δεν ειναι αυτα που περιμεναμε αλλα δεν πειραζει!!!)))

ε?
τι εννοείς? Shocked Confused

νομιζαμε οτι θα ητανε ακριβως οπως το μεγαλο αλλα σε πολυ μικροτερο!!!μικροτερο αλλα μαζι με το λιονταρακι...για να μπαινει στα πλαινα τζαμια!!! Sad Sad Sad
MEMsound - Σαβ 30 Μάϊ 2009, 15:04:21
Θέμα δημοσίευσης:
παντα τα πλαινα αυτοκολλητακια ηταν μονο τα γραμματα
και τις 3 φορες που ειχαν φτιαχτει αυτοκολλητα λιονταρακι ειχαν μονο τα πισω Wink

περισσότερα επι αυτου ο κ.πρόεδρος που ειναι υπευθυνος για αυτα τα "εικαστικα" Razz
geo106xs - Δευ 01 Ιούν 2009, 01:18:47
Θέμα δημοσίευσης:
Που ειναι οι φωτο απο την τελευταια συναντηση...οεο; Question Αντε και θελω να δω κι εγω!!!
xalkiadakhs 207gt - Δευ 01 Ιούν 2009, 15:18:36
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
Που ειναι οι φωτο απο την τελευταια συναντηση...οεο; Question Αντε και θελω να δω κι εγω!!!

εσυ που ησουν στην τελευταια συναντηση οεο?που ησουνα οεο?
επειδη ειναι καλοκαιρακι και τρεχουμε λιγακι...αναμενονται συντομα η φωτος οι οποιες ειναι "ξεφευγα" μαζι με αφιερωσεις παντα κατω απο καθε μια!!!
επειδη θελει δουλεια λιγη...λιγακι υπομονη!!!!!
geo106xs - Δευ 01 Ιούν 2009, 20:04:28
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
Που ειναι οι φωτο απο την τελευταια συναντηση...οεο; Question Αντε και θελω να δω κι εγω!!!

εσυ που ησουν στην τελευταια συναντηση οεο?που ησουνα οεο?
επειδη ειναι καλοκαιρακι και τρεχουμε λιγακι...αναμενονται συντομα η φωτος οι οποιες ειναι "ξεφευγα" μαζι με αφιερωσεις παντα κατω απο καθε μια!!!
επειδη θελει δουλεια λιγη...λιγακι υπομονη!!!!!


Αν ειναι οι φωτο να συνοδευονται απο αφιερωσεις και να ειναι και καλες αξιζει πιστευω η αναμονη... Very happy Anyway οι λογοι που δεν ηρθα ειναι πρωτον οτι το "λιονταρακι" ειναι ακομα στο νησι,και δευτερον ευθυνεται και ο παραγοντας υπνος...Το θεμα ειναι οτι το μετανιωσα που δεν ηρθα Sad
207 GT HRAKLEIO - Δευ 01 Ιούν 2009, 23:09:36
Θέμα δημοσίευσης:
έχασες έχασες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
geo106xs - Δευ 01 Ιούν 2009, 23:14:22
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
έχασες έχασες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad


Αααα τετοια λεγε μου Twisted evil
xalkiadakhs 207gt - Τρι 02 Ιούν 2009, 12:53:40
Θέμα δημοσίευσης:
γεια χαρα σε ολους σας..λοιπον εδω ειμαστε και παλι!!!λοιπον φιλοι μου πεζακηδες παρακατω ακολουθουν ορισμενες fwtos απο την ωραια βολτα που ειχαμε την κυριακη,,,αν και περιμεναμε περισσοτερους(ηρθαν περισσοτεροι απο την προηγουμενη) αλλα λογω υπνου και λογω καλοκαιριου και τ.λ.π ειχαμε καποιες απουσιες σημαντικες!!!ολα ειναι κατανοητα!!!!η διαδρομη σε γενικες γραμμες ητανε καλη,αλλα οχι οπως το ρεθυμνο(προς τον αγιο βλεπετε εχει πολλες ευθειες)
λοιπον παιδια ξεκιναμε την παρουσιαση εδω με το φιλο μου το βασιλη και λεμε
εδω ειναι μια πρωτη σταση για ανασυνταξη
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310821.jpg
εδω ειναι τα 106 μας ( ακολουθησανε πολυ εντυπωσιακα)
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310833.jpg
εδω ειναι τα 207 μας (που καταφεραν να παρευρεθουν)
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310841.jpg
εδω ειναι ολα μαζι με θεα προς τον αγιο νικολαο
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310858.jpg
εδω ειναι ολοι οι πεζακηδες-το τρελοπαρεο επανω στα οχηματα τους
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310862.jpg
εδω ο φιλος μου ο βασιλης εχει μια μεγαλη απορια-οπως ολοι βεβαια(που το βρηκα αυτο?)
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310849.jpg
εδω ειναι μια καλη fwto για τον φιλο μας τον ΜΑΝΘΟ που του αρεσει η ζαντα
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310832.jpg
και τελος μια καλη αναμνηστικη ολων οσων καταφεραν να παρευρεθουν στην ωραια καλοκαιρινη βολτιτσα μας ((fwto πριν ξεκινησει ο τρελος γυρισμος Very happy ))
http://gi96.photobucket.com/groups/l200/IEM7V1QDLR/P5310867.jpg
xrisa-xs - Τρι 02 Ιούν 2009, 12:59:06
Θέμα δημοσίευσης:
πολύ ωραίες φωτό! ωραίο το παρεάκι σας!
αχ! πότε θα κατέβω και γω κάτω!!!


φιλική συμβουλή Arrow καλό θα ήταν στις φωτό να κάνετε καμιά φωτοσοπιά και να σβήσετε πινακίδες
207 GT HRAKLEIO - Τρι 02 Ιούν 2009, 13:40:11
Θέμα δημοσίευσης:
xrisa-xs έγραψε:
πολύ ωραίες φωτό! ωραίο το παρεάκι σας!
αχ! πότε θα κατέβω και γω κάτω!!!


φιλική συμβουλή Arrow καλό θα ήταν στις φωτό να κάνετε καμιά φωτοσοπιά και να σβήσετε πινακίδες


Αντε αντε σε περιμένουμε στο επόμενο βολταράκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν ένα έχω να πώ
Σιγά σιγά αρχίζουμε να γινόμαστε περισσότεροι..Και το σημαντικό είναι οτι περνάμε πολυ καλά σαν παρέα όλοι μαζί!!!!!!!!!
Τέλειες οι φοτο φίλε μου Χριστόφορε!!!!!!!!! Laughing Laughing
MEMsound - Τρι 02 Ιούν 2009, 13:46:20
Θέμα δημοσίευσης:
ΣΟΥΠΕΡ!!
Ευγε!

Καλη συνέχεια!!!


και...


ΑΙ ΣΙΧΤΙΡ ΡΕ ΜΕ ΤΙΣ ΖΑΝΤΕΣ!!!!
ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΞΟΔΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΤΕ!!!!

ΟΥΣΤ!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
207 GT HRAKLEIO - Τρι 02 Ιούν 2009, 14:21:22
Θέμα δημοσίευσης:
Laughing Laughing Laughing Wink Wink
geo106xs - Τρι 02 Ιούν 2009, 17:00:44
Θέμα δημοσίευσης:
Μπραβο παιδες!!! Α ρε γμτ τι μλκια εκανα που δεν ηρθα και αυτη τη φορα ηταν και ο καιρος φοβερος οχι σαν το μουχλοκαιρο που ειχε οταν ειμασταν στο Ρεθυμνο Evil Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Παντως χαιρομαι που παρευρεθησαν ακομη περισσοτεροι μπραβο και παλι μπραβο...Δηλαδη οι χοντακηδες τι ειναι καλυτεροι Question

Υ.Γ Χριστοφορεεεεε! Θελω κι εγω μπλουζακιιιιιιι!!!
France_8v - Σαβ 06 Ιούν 2009, 07:12:44
Θέμα δημοσίευσης:
Γειά σας κ από 'μένα παιδιά...
Χριστόφορε αυτό που λέει η Χρύσα είναι πολύ σωστό (να θολώνουμε τις πινακίδες μας) για ευνόητους λόγους. Laughing. Αν δεν προλαβαίνεις μου στέλνεις κ τις διορθώνω εγώ Wink
Κ σχετικά με το θέμα του fb που αναφέρατε πιο πάνω παραθέτω κ εγώ τη γνώμη μου.Τη συζήτηση αυτή (παρόλο που έχω παρευρεθεί κ στις δύο βόλτες μας) την είδα σήμερα πρώτη φορά Rolling eyes. Κ επειδή είναι κάπως δύσκολο να βρεθούμε όλοι οι πεζάκηδες μέσω αυτής της σελίδας του forum, πιστεύω ότι αυτό που έκαναν τα παιδιά (οι δημιουργοί του group) είναι η καλύτερη λύση.
207 GT HRAKLEIO - Σαβ 06 Ιούν 2009, 11:48:49
Θέμα δημοσίευσης:
Σωστόςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wink Wink Wink
geo106xs - Σαβ 06 Ιούν 2009, 13:04:03
Θέμα δημοσίευσης:
Για να καταλαβω κι εγω δηλαδη,αν δεν υπηρχε το φεϊσμπουκ δε θα βρισκομασταν σαν παρεα;Μαλλον δε χρειαζεται να απαντησετε αφου η απαντηση ειναι ναι.Γιατι ομως τοσα ατομα με κοινο ενδιαφερον να μην κανουν εγγραφη στο σαϊτ του πς κλαμπ να τα λεμε και εδω μεσα και δε καταλαβαινω επισης γιατι ειναι δυσκολο να βρεθουμε μεσω του πς κλαμπ,δηλαδη το φεϊσμπουκ τι παραπανω εχει;!

Υ.Γ Συμπαθατε με αν το υφος μου φαινεται καπως τσαντισμενο(δεν ειναι) απλα το φεϊσμπουκ δε το παω "μια" σε φαση που και να εκλεινε μια για παντα το γεγονος ουτε που θα με αγγιζε!

Υ.Γ2Δε ξερω ποια παιδια απο το παρεακι ειναι εγγεγραμενα στο πς κλαμπ και ουτε με απασχολει,θελω να πω οτι πιο πανω δεν ηθελα να φανει πως προσπαθω να παρακινησω καποιον να γραφτει απλα μου φαινεται περιεργο που το φεϊσμπουκ εχει τοση επιρροη και τοσο μεγαλο κοινο!

Υ.Γ3Προς αποφυγη οποιασδηποτε παρεξηγησης,θελω να πω ενα μπραβο στα παιδια που δημιουργησαν αυτο το γκρουπ και μπορουμε και βρισκομαστε τοσα ατομα και κανουμε τοσο καλη παρεα!!!
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 06 Ιούν 2009, 16:14:01
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
Γειά σας κ από 'μένα παιδιά...
Χριστόφορε αυτό που λέει η Χρύσα είναι πολύ σωστό (να θολώνουμε τις πινακίδες μας) για ευνόητους λόγους. Laughing. Αν δεν προλαβαίνεις μου στέλνεις κ τις διορθώνω εγώ Wink
Κ σχετικά με το θέμα του fb που αναφέρατε πιο πάνω παραθέτω κ εγώ τη γνώμη μου.Τη συζήτηση αυτή (παρόλο που έχω παρευρεθεί κ στις δύο βόλτες μας) την είδα σήμερα πρώτη φορά Rolling eyes. Κ επειδή είναι κάπως δύσκολο να βρεθούμε όλοι οι πεζάκηδες μέσω αυτής της σελίδας του forum, πιστεύω ότι αυτό που έκαναν τα παιδιά (οι δημιουργοί του group) είναι η καλύτερη λύση.

κοιταξτε να δειτε παιδια,,,πως το βλεπω εγω??εδω μεσα ειναι παραπολυ οργανωμενα ολα τα πραγματα και ολα τα θεματα(psclub)!!!ωραια?παρα πολυ σεβαστη η γνωμη σας,δηλαδη οτι δεν πρεπει να δημοσιευω εγω τις πινακιδες των αλλων χωρις ουτε καν να τους ρωταω πρωτα!!εχετε δικιο σε οτι λετε και πολυ σεβαστη η γνωμη της χρυσας!!!αλλαααααααααααααααα
παιδια νομιζω οτι εαν ειχα κανει κατι παραλογο και παρεξηγησιμο οσον αφορα τους κανονες και τους κανονισμους του site ναμιζω οτι θα μου το ειχανε πει οι αρμοδιοι!!!οποτε ολα καλα και ολα ωραια παιδια!!!
και τελος για να κλεισω παρτε το χαμπαρι ολοι σας αλλο ειναι το facebook και αλλο το psclub τα εχουμε ξαναπει δεν υπαρχει μετρο συγκρισης ρεεεεε!!!!!
ps και παλι ps!!!!!!!!!!!!!
France_8v - Σαβ 06 Ιούν 2009, 21:31:33
Θέμα δημοσίευσης:
Να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα για να μην παρεξηγηθώ!Δεν αναλύω ούτε συγκρίνω ανόμοια πράγματα (facebook k psclub).Απλά αναφέρω εγώ προσωπικά τον τρόπο που γνώρισα το γκρουπάκι κ γενικά όλα τα παιδιά.Κ αν δεν έλεγε ο Χριστόφορος ότι υπάρχει σχετική συζήτηση εδώ, δεν θα ήξερα ακόμα τίποτα.Στο fb απλά τα παιδιά στην κυριολεξία "μας το έφεραν στο πιάτο".Δηλαδή πού να ξέρω εγώ τώρα ότι στο psclub κ στην κατηγορία "Κοινωνικές Εκδηλώσεις" θα υπάρχουν παιδιά τα οποία ενδιαφέρονται να γνωρίσουν παιδιά κοινού ενδιαφέροντος κ με λίγα λόγια να ενωθούμε, ώστε να γίνουμε μια καλή παρέα που μοιραζόμαστε το ίδιο πάθος (όπως πολύ σωστά λέει κ το psclub). Cool
Αυτά από 'μένα...
xalkiadakhs 207gt - Κυρ 07 Ιούν 2009, 16:16:55
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
Να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα για να μην παρεξηγηθώ!Δεν αναλύω ούτε συγκρίνω ανόμοια πράγματα (facebook k psclub).Απλά αναφέρω εγώ προσωπικά τον τρόπο που γνώρισα το γκρουπάκι κ γενικά όλα τα παιδιά.Κ αν δεν έλεγε ο Χριστόφορος ότι υπάρχει σχετική συζήτηση εδώ, δεν θα ήξερα ακόμα τίποτα.Στο fb απλά τα παιδιά στην κυριολεξία "μας το έφεραν στο πιάτο".Δηλαδή πού να ξέρω εγώ τώρα ότι στο psclub κ στην κατηγορία "Κοινωνικές Εκδηλώσεις" θα υπάρχουν παιδιά τα οποία ενδιαφέρονται να γνωρίσουν παιδιά κοινού ενδιαφέροντος κ με λίγα λόγια να ενωθούμε, ώστε να γίνουμε μια καλή παρέα που μοιραζόμαστε το ίδιο πάθος (όπως πολύ σωστά λέει κ το psclub). Cool
Αυτά από 'μένα...

ωραια φιλε αγγελε!!πολυ ωραια...να αρχισουμε σιγα σιγα και να λεμε στους γνωστους μας μονο φιλους (( κατοχους peugeot κρητης που απο 400 μελη αντε οι 100 να εχουνε peugeot και το ξερεις ετσι?)) οτι ειμαστε εδω μεσα και πουθενα αλλου..εδω μεσα εννοω το "κοινωνικες εκδηλωσεις" και στην ενοτητα "παραρτημα-κρητης".......συμφωνειτε βασιλη και αγγελε?γιατι να μην συζηταμε-οργανωνομαστε ολοι μαζι απο εδω.. που εδω μονο αποκλειστικα πεζακηδες ειμαστε!!!ολοι για το ιδιο παθος!!!!!
Υ.Γ. (((((((βασιλη τι θα γινει θα ερθεις καμια μερα να ανοιξουμε η φοβασαι Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy )))))))))))
GIORGHS-4- - Κυρ 07 Ιούν 2009, 16:23:35
Θέμα δημοσίευσης:
Φιλε Χριστόφορε γα**τες οι φωτο..!! Thumbs Up
επίσης θέλω μπλουζάκι!! δυστυχώς την έχασα την εκδρομή (ξέρεις γιατί) αλλα την απόμενη δεν την χάνω! Shoot
207 GT HRAKLEIO - Κυρ 07 Ιούν 2009, 16:50:50
Θέμα δημοσίευσης:
Παράθεση:
Υ.Γ. (((((((βασιλη τι θα γινει θα ερθεις καμια μερα να ανοιξουμε η φοβασαι Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy )))))))))))



Wink θα σε "τακτοποιήσω" άμμεσα Χριστόφορε..!!!!Αυτή τη βδομάδα... Wink
χαχαχα!!!!

Όσον αφορά όλα τα παραπάνω συμφωνώ απόλυτα!!!!!PsClub και πάλι PsClub!!!!!
xalkiadakhs 207gt - Δευ 08 Ιούν 2009, 11:06:31
Θέμα δημοσίευσης:
γεια σας παιδια..μηπως θα μπορουσαν οι αρμοδιοι εδω μεσα να μας ενημερωσουν ολους με το εαν παιζει κατι με θεμα μπλουζακια απο εσας?"στα κεντρικα ας πουμε?"...εγω ειχα παρει το μπλουζακι πολυ παλια σετ με κοκκινο καπελο....πολυ παλια!!!τωρα το 2009 καλοκαιρι τι γινετε?μπορειτε να μας απαντησετε γιατι εδω πολλοι κρητικοι ζητανε?
Very happy πιο πολυ απο αυτοκολλητα ε βασιλη Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy

που θα μου πας δεν θα σε πετυχω Crying or Very sad σεεεεεεε στροφικο δρομο? Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
MEMsound - Δευ 08 Ιούν 2009, 12:33:56
Θέμα δημοσίευσης:
αυτη την στιγμη δεν εχουμε βγάλει μπλουζάκια
υπάρχιε όμως σχετικο ενδεχόμενο... οποτε οταν εχουμε θα ενημερωθεί ολο το club σχετικώς...

από τα παλια θα δω στην Λέσχη την Πέμπτη τι (και αν) εχει μείνει και θα ενημερώσω Wink
gonakinen - Δευ 08 Ιούν 2009, 22:39:10
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραιές οι φωτογραφίες παιδιά, και χαίρομαι γιατί δείχνετε να το διασκεδάζετε...

Ευχαριστώ και τον 207 GT HRAKLEIO για την πρόσκληση μέσω πμ , αλλά διάφορες υποχρεώσεις προς το παρόν δε με αφήνουν να συμμετέχω.

Πάντως σε περιπτωση που βολτάρετε προς τα Χανιά θα ειναι χαρά μου να μεριμνήσω για να περάσετε καλύτερα Wink

Αν το προγραμμα σας κάποια στιγμή περιλάβει και πίστα, επικοινωνήστε μαζί μου ώστε να εξασφαλίσουμε χαμηλότερες τιμές.

Καλή συνέχεια στην παρέα σας..
France_8v - Τετ 10 Ιούν 2009, 13:27:44
Θέμα δημοσίευσης:
Πίστα???Άντε να χαρώ τις 8 βαλβίδες μου καθώς κάτι 207 ή 16v θα περιμένουν τη ροπή... Twisted evil Laughing
207 GT HRAKLEIO - Τετ 10 Ιούν 2009, 13:36:24
Θέμα δημοσίευσης:
gonakinen έγραψε:
Ωραιές οι φωτογραφίες παιδιά, και χαίρομαι γιατί δείχνετε να το διασκεδάζετε...

Ευχαριστώ και τον 207 GT HRAKLEIO για την πρόσκληση μέσω πμ , αλλά διάφορες υποχρεώσεις προς το παρόν δε με αφήνουν να συμμετέχω.

Πάντως σε περιπτωση που βολτάρετε προς τα Χανιά θα ειναι χαρά μου να μεριμνήσω για να περάσετε καλύτερα Wink

Αν το προγραμμα σας κάποια στιγμή περιλάβει και πίστα, επικοινωνήστε μαζί μου ώστε να εξασφαλίσουμε χαμηλότερες τιμές.

Καλή συνέχεια στην παρέα σας..










Να σαι καλά Γιώργη!!!!!!!!!!!!
Θα σε ενημερώσουμε..πολύ ενδιαφέρον το θέμα με την πίστα!!!!
Ευχαριστούμε πολύ φίλε!!!!!
207 GT HRAKLEIO - Τετ 10 Ιούν 2009, 13:39:01
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
Πίστα???Άντε να χαρώ τις 8 βαλβίδες μου καθώς κάτι 207 ή 16v θα περιμένουν τη ροπή... Twisted evil Laughing


Laughing Wink Αλάνι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
207 GT HRAKLEIO - Σαβ 13 Ιούν 2009, 00:14:23
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπον Μάνθο για ρίξε μια ματιά εδώ...


http://img25.imageshack.us/i/46481087435462834113485.jpg/

http://img15.imageshack.us/i/46481087435582837113485.jpg/

http://img15.imageshack.us/i/46481087435502835113485.jpg/


Το φιλαράκι μου τις ζάντες σκέφτεται να τις πουλήσει... Τι λές.. Wink Wink Wink
broulis - Σαβ 13 Ιούν 2009, 01:38:04
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά και εγώ απο Χανιά μέσα σε οτιδήποτε κανονιστεί απο εδώ και μπρος...Καλώς σας βρήκα... Very happy
geo106xs - Σαβ 13 Ιούν 2009, 11:57:45
Θέμα δημοσίευσης:
broulis έγραψε:
Παιδιά και εγώ απο Χανιά μέσα σε οτιδήποτε κανονιστεί απο εδώ και μπρος...Καλώς σας βρήκα... Very happy


Καλωσηρθες κι εσυ στο παραρτημα τζι Κρητης!!!
207 GT HRAKLEIO - Σαβ 13 Ιούν 2009, 12:54:56
Θέμα δημοσίευσης:
broulis έγραψε:
Παιδιά και εγώ απο Χανιά μέσα σε οτιδήποτε κανονιστεί απο εδώ και μπρος...Καλώς σας βρήκα... Very happy



Καλως ήρθες φιλαράκι!!!!!!!!!!! Laughing Laughing
gonakinen - Σαβ 13 Ιούν 2009, 14:27:59
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Λοιπον Μάνθο για ρίξε μια ματιά εδώ...


http://img25.imageshack.us/i/46481087435462834113485.jpg/

http://img15.imageshack.us/i/46481087435582837113485.jpg/

http://img15.imageshack.us/i/46481087435502835113485.jpg/


Το φιλαράκι μου τις ζάντες σκέφτεται να τις πουλήσει... Τι λές.. Wink Wink Wink


Oταν αποφασίσει να τις πουλήσει στείλε μου ένα πμ με τα σχετικα ..... Wink
207 GT HRAKLEIO - Τετ 17 Ιούν 2009, 23:42:35
Θέμα δημοσίευσης:
Αυριο βράδυ κατα τις 9-9μισι, πάμε Παντανασσα στο λιμανάκι για καφε!!!!!!!!!!
Οποιος θέλει έρχεται!!!!ραντεβού στο Παγκρήτιο στάδιο να ξεκινήσουμε παρέα
geo106xs - Πεμ 18 Ιούν 2009, 03:02:19
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Αυριο βράδυ κατα τις 9-9μισι, πάμε Παντανασσα στο λιμανάκι για καφε!!!!!!!!!!
Οποιος θέλει έρχεται!!!!ραντεβού στο Παγκρήτιο στάδιο να ξεκινήσουμε παρέα


Προς τα που πεφτει η(;)Παντανασσα; Laughing Ειναι πολυ εξω απο το Ηρακλειο; Embarassed
geo106xs - Κυρ 21 Ιούν 2009, 03:50:07
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Αυριο βράδυ κατα τις 9-9μισι, πάμε Παντανασσα στο λιμανάκι για καφε!!!!!!!!!!
Οποιος θέλει έρχεται!!!!ραντεβού στο Παγκρήτιο στάδιο να ξεκινήσουμε παρέα


Προς τα που πεφτει η(;)Παντανασσα; Laughing Ειναι πολυ εξω απο το Ηρακλειο; Embarassed


Απαντηση δεν εχει; Θα μου πειτε αφου τωρα περασε ο καφες τι θες να μαθεις! Για το καλο της ιστοριας βρε αδερφε! Ας μου πει καποιος...
207 GT HRAKLEIO - Κυρ 21 Ιούν 2009, 09:14:11
Θέμα δημοσίευσης:
Ελα φίλε Γιώργο!!!Θέλει απαραιτήτως αυτοκίνητο, είναι μετα την Αμμουδάρα και βγαίνεις εθνική για να πας..!!! Laughing Laughing
xalkiadakhs 207gt - Κυρ 21 Ιούν 2009, 11:35:35
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
geo106xs έγραψε:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Αυριο βράδυ κατα τις 9-9μισι, πάμε Παντανασσα στο λιμανάκι για καφε!!!!!!!!!!
Οποιος θέλει έρχεται!!!!ραντεβού στο Παγκρήτιο στάδιο να ξεκινήσουμε παρέα


Προς τα που πεφτει η(;)Παντανασσα; Laughing Ειναι πολυ εξω απο το Ηρακλειο; Embarassed


Απαντηση δεν εχει; Θα μου πειτε αφου τωρα περασε ο καφες τι θες να μαθεις! Για το καλο της ιστοριας βρε αδερφε! Ας μου πει καποιος...
βρε αδερφακι σιγα σιγα μην μας μαλωνεις!!εχουμε πει καθε πεμπτη εκει κατα τις 9 περιπου!!!τωρα μεχρι την αλλη πεμπτη μπορεις να ρωτησεις (και να φροντισεις να ερθεις ομως) να μαθεις που ακριβως ειναι!!!!ολα καλα!!! Wink Wink
geo106xs - Κυρ 21 Ιούν 2009, 12:59:15
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
geo106xs έγραψε:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Αυριο βράδυ κατα τις 9-9μισι, πάμε Παντανασσα στο λιμανάκι για καφε!!!!!!!!!!
Οποιος θέλει έρχεται!!!!ραντεβού στο Παγκρήτιο στάδιο να ξεκινήσουμε παρέα


Προς τα που πεφτει η(;)Παντανασσα; Laughing Ειναι πολυ εξω απο το Ηρακλειο; Embarassed


Απαντηση δεν εχει; Θα μου πειτε αφου τωρα περασε ο καφες τι θες να μαθεις! Για το καλο της ιστοριας βρε αδερφε! Ας μου πει καποιος...
βρε αδερφακι σιγα σιγα μην μας μαλωνεις!!εχουμε πει καθε πεμπτη εκει κατα τις 9 περιπου!!!τωρα μεχρι την αλλη πεμπτη μπορεις να ρωτησεις (και να φροντισεις να ερθεις ομως) να μαθεις που ακριβως ειναι!!!!ολα καλα!!! Wink Wink


Δε σας μαλωσα κιολας Laughing απλα περιμενα απαντηση για να ερθω κι εγω με το μηχανακι αν ηταν κοντα,δε πειραζει Very happy τωρα για την επομενη Πεμπτη δε νομιζω να ερθω αφου την Παρασκευη γραφω μαθημα,αναλογως την ορεξη παντα! Σας ευχαριστω για την απαντηση!!!
apolonios - Πεμ 25 Ιούν 2009, 15:45:06
Θέμα δημοσίευσης:
Χαιρετο τα paugoτρελοκομια.

Χανιωτης και εγω και ψηνομαι για μια βολτιτσα ομαδικι.ΑΑΑ και αν γινετε πριν τον αυγουστο γιατι με καλει η μαμα πατριδα Razz
geo106xs - Πεμ 25 Ιούν 2009, 16:40:51
Θέμα δημοσίευσης:
apolonios έγραψε:
Χαιρετο τα paugoτρελοκομια.

Χανιωτης και εγω και ψηνομαι για μια βολτιτσα ομαδικι.ΑΑΑ και αν γινετε πριν τον αυγουστο γιατι με καλει η μαμα πατριδα Razz


Αμαν! Αρχιζουμε και πληθαινουμε! Καλωσηρθες στο Κρητικο παρεακι φιλε!
207 GT HRAKLEIO - Πεμ 25 Ιούν 2009, 20:37:16
Θέμα δημοσίευσης:
apolonios έγραψε:
Χαιρετο τα paugoτρελοκομια.

Χανιωτης και εγω και ψηνομαι για μια βολτιτσα ομαδικι.ΑΑΑ και αν γινετε πριν τον αυγουστο γιατι με καλει η μαμα πατριδα Razz




Καλοσώρισες φιλαρακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wink
207 GT HRAKLEIO - Τετ 01 Ιούλ 2009, 15:43:10
Θέμα δημοσίευσης:
Τι λέτε ρε παιδιά να κανονίσουμε ενα βολταράκι για Ρέθυμνο μια απο τις επόμενες Κυριακές, έτσι ωστε να γνωριστούμε και με τους φίλους μας απο Χανιά (έτσι ωστε να μοιράσουμε κάπως την διαδρομή)... Laughing
Ηράκλειο-Ρέθυμνο- Χανιά να γνωριστούμε!!!!!!!!!!!!!!
Να κανονίσω συνάντηση???
207 GT HRAKLEIO - Πεμ 02 Ιούλ 2009, 18:19:31
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Τι λέτε ρε παιδιά να κανονίσουμε ενα βολταράκι για Ρέθυμνο μια απο τις επόμενες Κυριακές, έτσι ωστε να γνωριστούμε και με τους φίλους μας απο Χανιά (έτσι ωστε να μοιράσουμε κάπως την διαδρομή)... Laughing
Ηράκλειο-Ρέθυμνο- Χανιά να γνωριστούμε!!!!!!!!!!!!!!
Να κανονίσω συνάντηση???



όσοι απο Χανιά και Ρέθυμνο επιθυμούν ας επικοινωνήσουν μαζί μου με πμ για να κανονισουμε τη συναντηση Laughing
apolonios - Πεμ 02 Ιούλ 2009, 19:59:56
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω μεσα ειμαι peugeotθηρια.Σαββατο πρωι κατεβαινω χανια ειχα πεταχτει Λαρισσα για 1 βδομαδα.Ειναι και εβδομαδα ανοιγματος για το κουκλι μου..
207 GT HRAKLEIO - Πεμ 02 Ιούλ 2009, 21:55:35
Θέμα δημοσίευσης:
apolonios έγραψε:
Εγω μεσα ειμαι peugeotθηρια.Σαββατο πρωι κατεβαινω χανια ειχα πεταχτει Λαρισσα για 1 βδομαδα.Ειναι και εβδομαδα ανοιγματος για το κουκλι μου..


Ωραία!!!!!! Thumbs Up
ενημέρωσε και οσους μπορείς απο Χανιά!!!!!!
xalkiadakhs 207gt - Παρ 03 Ιούλ 2009, 12:03:31
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Τι λέτε ρε παιδιά να κανονίσουμε ενα βολταράκι για Ρέθυμνο μια απο τις επόμενες Κυριακές, έτσι ωστε να γνωριστούμε και με τους φίλους μας απο Χανιά (έτσι ωστε να μοιράσουμε κάπως την διαδρομή)... Laughing
Ηράκλειο-Ρέθυμνο- Χανιά να γνωριστούμε!!!!!!!!!!!!!!
Να κανονίσω συνάντηση???


πολυ σωστα βασιλη ..για ρεθυμνο μεσα και ολα αυτα που λες μιας και εδειξαν ενδιαφερον ρεθυμνοπαλικαρα και χανιωτικοπαλικαρα....λοιπον ΟΜΩΣ γνωμη μου παντα ετσι και σας το ειχα προτεινει βασιλη ηταν να περιμενουμε να φυγει λιγο το καλοκαιρι,,λογω υποχρεωσεων του καθενος δεν θα μαζευτουμε πολλοι και δεν θα καταφερουμε κατι ουσιωδες!!!προτεινω αρχες σεπτεβρη παρτε το οπως θελετε αλλα μην πειτε "ελα ρε φιλε μια βολτα ειναι" ξερετε οτι εγω ειμαι μεσα αλλοι δε θα μπορεσουν!!!! Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
geo106xs - Κυρ 05 Ιούλ 2009, 17:27:52
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Τι λέτε ρε παιδιά να κανονίσουμε ενα βολταράκι για Ρέθυμνο μια απο τις επόμενες Κυριακές, έτσι ωστε να γνωριστούμε και με τους φίλους μας απο Χανιά (έτσι ωστε να μοιράσουμε κάπως την διαδρομή)... Laughing
Ηράκλειο-Ρέθυμνο- Χανιά να γνωριστούμε!!!!!!!!!!!!!!
Να κανονίσω συνάντηση???


πολυ σωστα βασιλη ..για ρεθυμνο μεσα και ολα αυτα που λες μιας και εδειξαν ενδιαφερον ρεθυμνοπαλικαρα και χανιωτικοπαλικαρα....λοιπον ΟΜΩΣ γνωμη μου παντα ετσι και σας το ειχα προτεινει βασιλη ηταν να περιμενουμε να φυγει λιγο το καλοκαιρι,,λογω υποχρεωσεων του καθενος δεν θα μαζευτουμε πολλοι και δεν θα καταφερουμε κατι ουσιωδες!!!προτεινω αρχες σεπτεβρη παρτε το οπως θελετε αλλα μην πειτε "ελα ρε φιλε μια βολτα ειναι" ξερετε οτι εγω ειμαι μεσα αλλοι δε θα μπορεσουν!!!! Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Σωστος ο Χριστοφορος,μιας κι εγω ειμαι στο νησι για διακοπες...Αντε και απο Σεπτεμβρη θα ερθω κι εγω με το λεοντααααα!!!
France_8v - Σαβ 11 Ιούλ 2009, 17:25:41
Θέμα δημοσίευσης:
Να 'μαι κ εγώ... τι πήρε το όμορφο αυτάκι μου για βόλτα???Άντε ρε παιδιά γιατί έχουμε καιρό να μαζευτούμε... Άντε να αναστενάξουμε πάλι την Κρήτη Cool
apolonios - Σαβ 01 Αύγ 2009, 13:16:01
Θέμα δημοσίευσης:
Τωρα που ηρθαν τα δαιμονια στο Ηρακλειο θα μαζευτητε πουθενα για κανα καφε?ΑΝ ναι πειτε που και ποτε Razz
MEMsound - Σαβ 01 Αύγ 2009, 13:45:49
Θέμα δημοσίευσης:
...μετα τις 7 του Μηνός που θα κάνω και 'γω παρέα στον Στέλιο... Laughing Cool
207 GT HRAKLEIO - Σαβ 01 Αύγ 2009, 14:16:26
Θέμα δημοσίευσης:
Χαχαχα!!!
Εγω έχω ήδη πιει καφεδάκι με το Στελάρα 2 φορές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ζήλεια σας...!!!! Laughing Laughing Laughing
salex - Κυρ 02 Αύγ 2009, 00:56:21
Θέμα δημοσίευσης:
Ετοιμαστείτε όμως γιατί εκτός από τις μεγάλες διασημότητες (βλέπε Μάνθος) θα έχουμε και γκεστ-σταρ (αν μας κάνει το μεγάλο χατήρι να κατηφορήσει από τη στάνη του ο αχαρακτήριστος).

Καιρός να περάσουμε στην αντεπίθεση του καφέ οι βορειότεροι, γιατί οι νότιοι μας έχουν κάνει 2-0 στα κεράσματα.
xalkiadakhs 207gt - Κυρ 02 Αύγ 2009, 03:53:40
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
...μετα τις 7 του Μηνός που θα κάνω και 'γω παρέα στον Στέλιο... Laughing Cool

ενα παιδι χωρις πολλα μαλλια + με γυαλια μας ειπε οτι κυκλοφορεις με πορτοκαλι ζαντες!!!αληθευει?ασημι 206 και carbon καπω?να ξερουμε δηλαδη αμα σε πετυχουμε πουθενα οτι εισαι εσυ....να μην σου κουνηθουμε..δεν λεει? Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
Υ.Γ αμα θελετε παρτε και τον αχαρακτηριστο που λετε δεν ξερω ποιος ειναι και παμε μια ομαδικη γρηγορη βολτα ηρακλειο- ρεθυμνο βορρας (vs) νοτο ετσι για να σας δουμε και live τι μπορειτε να κανετε!!!!!! Cool Cool Cool
MEMsound - Δευ 03 Αύγ 2009, 01:03:18
Θέμα δημοσίευσης:
δεν θα ερθω με την "νυφη".. αλλα με το νισσαν (μιας και βολευει για παραλίες κλπ κλπ)... Laughing Laughing
xrisa-xs - Πεμ 06 Αύγ 2009, 09:31:23
Θέμα δημοσίευσης:
16 - 20 θα είμαι και γω Κρήτη και συγκεκριμένα Χανιά
θα ήταν χαρά μου να σας γνωρίσω και να σφίξουμε καμιά τσικουδιά
ή ακόμα και βολτίτσα με τα αυτοκινητάκια μας. Twisted evil Twisted evil

καλή αντάμωση Very happy
xalkiadakhs 207gt - Πεμ 06 Αύγ 2009, 09:53:24
Θέμα δημοσίευσης:
xrisa-xs έγραψε:
16 - 20 θα είμαι και γω Κρήτη και συγκεκριμένα Χανιά
θα ήταν χαρά μου να σας γνωρίσω και να σφίξουμε καμιά τσικουδιά
ή ακόμα και βολτίτσα με τα αυτοκινητάκια μας. Twisted evil Twisted evil

καλή αντάμωση Very happy


καλη ανταμωση και για σενα!!!θα χαρουμε πολυ να σε πετυχουμε σε κανενα φαναρακι,,,ετσι για την ανταμωση ρε γαμωτοοοοοο Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
Υ.Γ. εαν περασεις και εσυ απο ηρακλειο ριξε κανα προειδοποιητικο pm να εχουμε το νου μας οτι κυκλοφορεις!!! Very happy Very happy
xrisa-xs - Πεμ 06 Αύγ 2009, 11:07:28
Θέμα δημοσίευσης:
θα κατέβω Ηράκλειο και θα αναχωρίσω από κει επίσης, καθώς δεν βρήκα εισιτήριο για Χανιά τις ημερομηνίες που ήθελα.

επίσης νομίζω πως δεν κυκλοφορούν πολλά κόκκινα 207GT οπότε μάλλον ξεχωρίζω Embarassed Laughing αν με πετύχετε κορνάρετε!!!

αααααα!!!! έμαθα πως στο νησί έχει κάνει απόβαση το κόκκινο πειραγμένο δίδυμο αδερφάκι μου (salex). Μην του πάτε και πολύ κόντρα, θα τσούξει!!!!
apolonios - Πεμ 06 Αύγ 2009, 11:11:06
Θέμα δημοσίευσης:
Σαββατο που δεν δουλευω θα κανονισω να πεταχτω Ηρακλειο αν ειναι.Πως θα επικοινωνισω μαζι σας?
207 GT HRAKLEIO - Πεμ 06 Αύγ 2009, 21:20:40
Θέμα δημοσίευσης:
apolonios έγραψε:
Σαββατο που δεν δουλευω θα κανονισω να πεταχτω Ηρακλειο αν ειναι.Πως θα επικοινωνισω μαζι σας?


Αααααααααα!!!!!!
Ρε φίλε..Εγώ Σάββατο δε μπορώ!!!
Αυτο το Σάββατο βρήκες..? Confused

Laughing

Τέλος πάντων θα σου στείλω το τηλ μου με πμ, πάρε με τηλ και βλέπουμε!!!!!!!!!!!! Laughing
apolonios - Παρ 07 Αύγ 2009, 15:18:50
Θέμα δημοσίευσης:
Αδελφε παντα υπαρχη και η Κυριακη.Δεν κολαω σε τετοιες λεπτομερεις.Αρκει βεβαια να μπορεις και εσυ.. Razz
207 GT HRAKLEIO - Παρ 07 Αύγ 2009, 19:43:26
Θέμα δημοσίευσης:
Kυριακή μπορώ αλλά αργά το απόγευμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing
xalkiadakhs 207gt - Παρ 07 Αύγ 2009, 20:54:44
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Kυριακή μπορώ αλλά αργά το απόγευμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing



ετσι μ@λ@κισμενο που εισαι ετσι!!!!! Very happy Very happy Very happy
να κανονιζεις με ολους τις ωρες που δουλευω...ουστ ρε ουστ!!!!
207 GT HRAKLEIO - Σαβ 08 Αύγ 2009, 19:29:00
Θέμα δημοσίευσης:
Χαχαχαχαχαχαχα!!!!
Ναι αλλά δεν έχεις παράπονο..?
Πάντα έρχομαι στο Forum!!!

Υ.Γ Φίλε Ευτύχη πάρε με τηλ πρώτα για να δουμε αν τελικά μπορέσω εγώ αύριο!!!!!
Πάρε τήλ!!!!
Laughing
salex - Κυρ 09 Αύγ 2009, 20:20:32
Θέμα δημοσίευσης:
Χρύσα γερά!!!

Μου φαίνεται θα εχουμε συνεχή κάλυψη με κόκκινα 207GT επί εδάφους Κρήτης!

Της Χρύσας είναι νινί ακόμα, παραταύτα όμως είναι κόκκινο για αυτό και θα πρέπει να το προσέχετε εξίσου με το δικό μου. Τα κοκκινάκια είναι γρηγορότερα λόγω χρώματος Very happy .
xrisa-xs - Δευ 10 Αύγ 2009, 12:48:10
Θέμα δημοσίευσης:
ναι ναι! νινί είναι! Blush αλλά όχι για πολύ ακόμα Twisted evil
μόλις τελείωσε το στρώσιμο και ήρθε η ώρα να ξυπνήσουν τα πουλαράκια στο στάβλο!

λες με το χρώμα (όπως και με τα αυτοκόλλητα) να παίρνει και άλογα Laughing Laughing Laughing
xalkiadakhs 207gt - Δευ 10 Αύγ 2009, 16:03:06
Θέμα δημοσίευσης:
xrisa-xs έγραψε:
ναι ναι! νινί είναι! Blush αλλά όχι για πολύ ακόμα Twisted evil
μόλις τελείωσε το στώσιμο και ήρθε η ώρα να ξυπνήσουν τα πουλαράκια στο στάβλο!

λες με το χρώμα (όπως και με τα αυτοκόλλητα) να παίρνει και άλογα Laughing Laughing Laughing



προσεχετε που βαδιζεται μονο κακκινοι δαιμονες!!μην λετε μεγαλα λογια ποτεεεεε!!!!!
υπαρχουν και μαυροι δαιμονες εδω κρητη και ασπροι και κιτρινοι και γενικως ΚΡΗΤΙΚΟΙ ΔΑΙΜΟΝΕΣ...για αυτο χρυσα το νου σου να εχεις!!! Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
ενας βλεπεις κολλωσε και δεν εφερε την "νυφη του" Very happy Very happy
μην αλλαξεις και εσυ γνωμη τελευταια στιγμη ε? ε? Very happy
xrisa-xs - Δευ 10 Αύγ 2009, 16:20:13
Θέμα δημοσίευσης:
μη σου πω! το σκέφτηκα να κατέβω με το 206! αλλά τώρα πάει για δισκοπλατό! οπότε δεν..

επίσης ούτε προκαλώ, ούτε λέω μεγάλα λόγια! σκοπός μου είναι να χαίρομαι το αυτοκινητάκι μου και τη σβελτάδα του, και αν μπορώ να το δυναμώσω λίγο θα το κάνω για μένα.

τώρα αν με... "ενοχλήσεις" δεν υπόσχομαι τίποτα, the truth is out there..
apolonios - Δευ 10 Αύγ 2009, 17:14:59
Θέμα δημοσίευσης:
Αστα να πανε θυριο μου ετοιχε κατι κυριακη δευτερα Laughing
Μιας και θελει και ο misster Χαλκιαδακης ψηνομαι να ερθω τριτη(ελπιζω να μπορει).Τι λετε ειναι καλη μερα για Ηρακλειο?Μιας και παω στη μαμα πατριδα στις 19 να γνωρισω οσο πιο πολλους peugeoεραστες..Απλως ενα εχω να πω δεν ξερω ΤΙΠΟΤΑ απο Ηρακλειο μονο που ειναι το νοσοκομειο γιαυτο θα θελω βοηθεια..
207 GT HRAKLEIO - Δευ 10 Αύγ 2009, 21:20:31
Θέμα δημοσίευσης:
Ελα φίλε μου εσύ και μη φοβάσαι!Πρίν μπεις Ηράκλειο θα σε περιμένω εγώ κάπου στην Εθνική.
Οπως έχω ξαναπεί όμως κάνε μου ενα τηλ καλού κακού πρώτα!!!!!
Laughing Laughing
apolonios - Δευ 10 Αύγ 2009, 23:54:32
Θέμα δημοσίευσης:
χεχε Μην ανησυχεις με το που τελειωσω την δουλεια θα παρω τηλ για να το σιγουρεψουμε μην ερθω μεχρι εκει περα αδικα..
Αντε νε δω και εγω τα Evil κοπέλια..(ο τονος στο ε ,μην παρεξηγηθουν)
manos82 - Σαβ 15 Αύγ 2009, 13:06:07
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια sorry για το ασχετο αλλα ημουνα Κρητη διακοπες φετος...απο Ηρακλειο μεχρι αγιο Νικολαο που γυρναγα ποιο πολυ Full στα γαλλικα ειναι ή ιδεα μου ειναι πολυ Peugeot ειδε το ματι μου !!
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 15 Αύγ 2009, 15:24:26
Θέμα δημοσίευσης:
manos82 έγραψε:
Παιδια sorry για το ασχετο αλλα ημουνα Κρητη διακοπες φετος...απο Ηρακλειο μεχρι αγιο Νικολαο που γυρναγα ποιο πολυ Full στα γαλλικα ειναι ή ιδεα μου ειναι πολυ Peugeot ειδε το ματι μου !!



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
το καταλαβες και εσυ?ε βεβαια ρε φιλαρακι αφου εδω δεν εχουμε και πολλες ευθειες εαν ειδες...πιο πολλες ειναι οι στροφες Laughing Laughing Laughing Laughing
Υ.Γ συμφωνεις βασιλη? Cool
207 GT HRAKLEIO - Κυρ 16 Αύγ 2009, 10:24:55
Θέμα δημοσίευσης:
Χμ....
εεεεεεεεεεεεεε ναι έτσι έτσι φίλε Χριστόφορε!!!Την επόμενη φορά όμως θα οδηγήσω εγώ το GTάκι σου, για να μην με πηγαίνεις με το πλάι σε κάθε στροφιλίκι... Dizzy2 Yahoo!
xalkiadakhs 207gt - Δευ 17 Αύγ 2009, 15:16:26
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Χμ....
εεεεεεεεεεεεεε ναι έτσι έτσι φίλε Χριστόφορε!!!Την επόμενη φορά όμως θα οδηγήσω εγώ το GTάκι σου, για να μην με πηγαίνεις με το πλάι σε κάθε στροφιλίκι... Dizzy2 Yahoo!


αμα ειναι οποτε σε κανω βολτα και να πατας πιο πολυ φρενο εσυ ως συνοδηγος παρα το esp και να κοντεβεις να τρυπησεις το πατωμα μου..τοτε δεν θελω!!πολυ ευχαριστως να το οδηγας εσυ!!αλλα να μην εχουμε αλλους παρεα γιατι παρασερνεσαι ευκολα εσυ....
Υ.Γ.ααα εεε και που εισαι ρεε...μακρια απο την παραλιακη εχει βλεπεις λιμενομπατσους και δεν τα παω καλα!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
xalkiadakhs 207gt - Δευ 17 Αύγ 2009, 15:21:21
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια..βασιλη και οι υπολοιποι μηπως ειδατε κανενα κακκινο gtaki να κυκλοφορει?και να το οδηγαει μια καπελα?(χρυσα)...μας ειχε πει οτι θα κατεβει αλλα που πηγε?λετε να κρυφτηκε? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
που ειναι η χρυσα? ΟΕΟ
207 GT HRAKLEIO - Δευ 17 Αύγ 2009, 17:47:28
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Χμ....
εεεεεεεεεεεεεε ναι έτσι έτσι φίλε Χριστόφορε!!!Την επόμενη φορά όμως θα οδηγήσω εγώ το GTάκι σου, για να μην με πηγαίνεις με το πλάι σε κάθε στροφιλίκι... Dizzy2 Yahoo!


αμα ειναι οποτε σε κανω βολτα και να πατας πιο πολυ φρενο εσυ ως συνοδηγος παρα το esp και να κοντεβεις να τρυπησεις το πατωμα μου..τοτε δεν θελω!!πολυ ευχαριστως να το οδηγας εσυ!!αλλα να μην εχουμε αλλους παρεα γιατι παρασερνεσαι ευκολα εσυ....
Υ.Γ.ααα εεε και που εισαι ρεε...μακρια απο την παραλιακη εχει βλεπεις λιμενομπατσους και δεν τα παω καλα!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



XAXAXAXAXA!!!!
φίλε όταν το πάρω στα χέρια μου το δικό σου ειδικά τώρα με την εξάτμιση, την εισαγωγή και το κουλεράκι σου, εσύ θα είσαι αυτος που θα φωνάζεις σε κάθε στροφιλίκι... Shoot 2gunfire
χαχαχαχαχαχα!!!

Κόκκινο GTάκι? δεν έχω δεί κανένα τέτοιο να το οδηγάει κοπέλα..
Ελα ρε Χρύσα κάνε ενα πμ αν είσαι Ηράκλειοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!
France_8v - Πεμ 20 Αύγ 2009, 05:21:47
Θέμα δημοσίευσης:
Πολλούς 207άκηδες βλέπω στην συζήτηση κ χαίρομαι! 1,2,3... πολλά τσαγάκια μυρίζω 2gunfire
xalkiadakhs 207gt - Πεμ 20 Αύγ 2009, 12:42:12
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
πολλά τσαγάκια μυρίζω 2gunfire


lipton ice tea lemon please!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
salex - Πεμ 20 Αύγ 2009, 15:03:12
Θέμα δημοσίευσης:
Εις ό,τι αφορά τσάγια κλπ, νομίζω ο Χριστόφορος είναι ο άνθρωπός μας!
Μας κέρασε όλους ταυτόχρονα!!! Και τώρα του έχουμε μεγάλη υποχρέωση.

Αλλά κι αν ποτέ τον βρει κανενας άλλος ορεξάτος στο Ηράκλειο, πιστεύω ότι θα τον κεράσει τσάι/σοκολάτα/καφέ κι αυτόν! (εκτός κι αν τον προλάβει ο Βασίλης)
207 GT HRAKLEIO - Πεμ 20 Αύγ 2009, 16:11:23
Θέμα δημοσίευσης:
Thumbs Up Worthy Clapping

Σωστόςςςςςςςςςςςςςςς ο Σάλεξ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Laughing Laughing Laughing
xalkiadakhs 207gt - Πεμ 20 Αύγ 2009, 16:11:35
Θέμα δημοσίευσης:
salex έγραψε:
(εκτός κι αν τον προλάβει ο Βασίλης)



ε βεβαια..αυτο το καλο παιδι δεν λεω...συμφωνω...αλλαααααα
μια ζωη να κανονιζει παρεακια τις ωρες που δουλευω Very happy Very happy Very happy,,μην στεναχωριεσαι βασιλη θα ερθουνε και οι μερες μας μην φοβασαι!!!!!
France_8v - Πεμ 20 Αύγ 2009, 17:26:58
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε Χριστόφορεεε... ρε Χριστόφορεεε... απλά τυχαίνει ρε συ!!!Η ίδια ατυχία κ με 'μένα.Όταν δουλεύω τα κανονίζει όλα.
- Βασίληηη, όλη τη βδομάδα κάθομαι.Πάρε με άμα είναι να πάμε για κανένα καφεδάκι ότι 'μέρα γουστάρεις, εκτός Πέμπτη, Παρασκευή κ Σαββ/Κο.
Ντριιιιιιν... το κιν. μου Πέμπτη βραδάκι. Rolling eyes
- Έλα ρε τρελέ, πάμε για καφέ θα έρθεις?
- Ρε Βασίλη, σου έχω πει ότι δουλεύω ρε φίλε Πέμπτη... Sad
- Ωωωωωχ, το ξέχασα Banned
geo106xs - Πεμ 20 Αύγ 2009, 20:07:53
Θέμα δημοσίευσης:
Αντε ρε αλανια, 28 του μηνα θα βρισκομαι κι εγω με το λιονταρι μου στο Ηρακλειο χεχε! Πιστευω να βρισκεται στα σκαρια κανενα βολταρακι για εκεινες τις μερες να τα πουμε ξανα απο κοντα!
xalkiadakhs 207gt - Παρ 21 Αύγ 2009, 16:32:33
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
Rolling eyes
- Έλα ρε τρελέ, πάμε για καφέ θα έρθεις?



εχετε να με παρετε κανα μηνα μονο ουστ,,,ααααααντε μην τα παρω αντε Embarassed
207 GT HRAKLEIO - Παρ 21 Αύγ 2009, 17:20:33
Θέμα δημοσίευσης:
Shoot Armed Whip Wacko Dizzy2
207 GT HRAKLEIO - Σαβ 22 Αύγ 2009, 14:54:41
Θέμα δημοσίευσης:
Ενα έχω να πω....
Χριστόφορε ακούς..?
Ακούτε και όλοι οι άλλοι..:
"τι είναι αυτος (ο Χριστόφορος) ρε σεις..!!! Yahoo!
όπου δεί στροφιλίκι η χαρά του!!!!!!!!!!!!
τι με esp τι χωρίς esp, αυτός δε παλέυεται ρε.. Shoot
Με κουλεράκι - εισαγωγή- εξάτμιση - πρόγραμμα και με οδηγό τον Χαλκιαδάκη
το αμάξι στα στροφιλίκια πάει τέζα!!!!!!!!!
"βέβαια αμα το πάρω εγώ στα χέρια μου..."χαχαχαχαχααχαχα!!!!! Tease
Λοιπόν πέρα απ τη πλάκα:

Y.Γ : τούμπανο το GTάκι αλλά και ο Χριστόφορος είναι χεράς!!!!!!!
Worthy Worthy Worthy
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 22 Αύγ 2009, 15:22:19
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Ενα έχω να πω....
Χριστόφορε ακούς..?
Ακούτε και όλοι οι άλλοι..:
"τι είναι αυτος (ο Χριστόφορος) ρε σεις..!!! Yahoo!
όπου δεί στροφιλίκι η χαρά του!!!!!!!!!!!!
τι με esp τι χωρίς esp, αυτός δε παλέυεται ρε.. Shoot
Με κουλεράκι - εισαγωγή- εξάτμιση - πρόγραμμα και με οδηγό τον Χαλκιαδάκη
το αμάξι στα στροφιλίκια πάει τέζα!!!!!!!!!
"βέβαια αμα το πάρω εγώ στα χέρια μου..."χαχαχαχαχααχαχα!!!!! Tease
Λοιπόν πέρα απ τη πλάκα:

Y.Γ : τούμπανο το GTάκι αλλά και ο Χριστόφορος είναι χεράς!!!!!!!
Worthy Worthy Worthy



υπερβολες.....πολλες!!απλα εσυ φοβασαι!!! Confused Confused
207 GT HRAKLEIO - Σαβ 22 Αύγ 2009, 15:59:46
Θέμα δημοσίευσης:
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!
πάντα μετριόφρων - πάντα μετριόφρων.... Rolling eyes
φίλε αφού στο πά, όταν δεν οδηγάω εγώ πάντα φοβάμαι...
xalkiadakhs 207gt - Τρι 25 Αύγ 2009, 14:21:41
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Τι λέτε ρε παιδιά να κανονίσουμε ενα βολταράκι για Ρέθυμνο μια απο τις επόμενες Κυριακές, έτσι ωστε να γνωριστούμε και με τους φίλους μας απο Χανιά (έτσι ωστε να μοιράσουμε κάπως την διαδρομή)... Laughing
Ηράκλειο-Ρέθυμνο- Χανιά να γνωριστούμε!!!!!!!!!!!!!!
Να κανονίσω συνάντηση???

ΟΜΩΣ γνωμη μου παντα ετσι και σας το ειχα προτεινει βασιλη ηταν να περιμενουμε να φυγει λιγο το καλοκαιρι,,λογω υποχρεωσεων του καθενος δεν θα μαζευτουμε πολλοι και δεν θα καταφερουμε κατι ουσιωδες!!!προτεινω αρχες σεπτεβρη Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


πολλες συζητησεις τωρα τελευταια για βολτα εχουμε..παρα πολλες!!!εχθες ειχαμε ενα mini-meeting των fun παιδιων...δεν αποφασισαμε κατι αλλααααα ειπαμε πολλες γνωμες!!!εαν αναμονη λοιπον για την πρωτη χειμωνιατικη ας το πουμε βολτα!!!!
France_8v - Τρι 25 Αύγ 2009, 17:05:41
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ πιστεύω ότι σε αυτή τη βόλτα θα κάνουμε πιο αισθητή την παρουσία μας. Armed

Υ.Γ. Γειά σου Χριστόφορε με τις κορόνες σου!!!
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 29 Αύγ 2009, 15:47:26
Θέμα δημοσίευσης:
αντε παιδια...σειρα εχουνε να πανε και οι τελευταιοι διακοπες αλλοι εκτος επειδη τα κονομισανε καλοκαιρι(βασιλης) και αλλοι εντος......στο τελος του καλοκαιριου διακοπες ειναι και αυτες!!
λοιπον γυρναμε ολοι..περοιμενουμε και τους φοιτητες...και τους επισκευασιμους που ειναι μεσα ακομα....και ετοιμαζομαστε για αγρια βολτα ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΡΕΘΥΜΝΟ Wink εαν θυμαμαι καλα υπολογιζεται στις 20 σεπτεμβρη!!!


Υ.Γ.θα βγαλει επισημη ανακοινωση ο (βασιλης-αγγελος) αυτη τη φορα με τονους και χαρις ορθογραφικα λαθη και με φωτογραφιες
France_8v - Κυρ 30 Αύγ 2009, 17:44:52
Θέμα δημοσίευσης:
Χριστοφοράκοοοοο..... τι είναι η μπλοκαδούρα "fitted" στην υπογραφή σου??? Laughing
xalkiadakhs 207gt - Δευ 31 Αύγ 2009, 03:00:51
Θέμα δημοσίευσης:
τιποτα...να απλα μου εστειλε ενα αυτοκολλητο ο μανθος..μαλλον sorry του fynou πρεπει να ητανε..και επειδη μου αρεσε ειπα να το βαλω στην υπαγραφη μου Laughing Laughing ξενερωσα ομως γιατι δεν χωραγε ολη η προταση και εγραψα μονο το "fitted"
geo106xs - Δευ 31 Αύγ 2009, 05:26:57
Θέμα δημοσίευσης:
Εεεεφτασα κι εγω στο Ηρακλειο! Με το λιονταρι μου,αντε περιμενω να πεσει συρμα για συναντηση!
xrisa-xs - Δευ 31 Αύγ 2009, 10:01:24
Θέμα δημοσίευσης:
κοπέλια εγώ κατέβηκα στην Κρήτη στις 16/8
από Ηράκλειο πήγα Χανιά, κάθισα εκεί μια μέρα
μετά πήγα Παλαιόχωρα και Σούγια για μια μέρα επίσης και
μετά Ελαφονήσι και επέστρεψα Χανιά-Ηράκλειο την Πέμπτη 20/8


πέρασα πολύ καλά! πολλά χιλιόμετρα, πολύ στροφιλίκι Thumbs Up έλιωσα στις ρακές, στο φαγητό και στην παραλία!

την Πέμπτη το απόγευμα που πήγα Ηράκλειο πέτυχα ένα μαύρο 207 ραλάκι που είχε σίγουρα αυτοκόλλητο e-tuned, δεν μπόρεσα να ξεχωρίσω αν είχε και αυτοκόλλητο psclub. Κάπου έχω σημειώσει και πινακίδα. Δεν κόρναρα, γιατί είμασταν με το auris ενός φίλου.
xalkiadakhs 207gt - Δευ 31 Αύγ 2009, 10:21:00
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
Εεεεφτασα κι εγω στο Ηρακλειο! Με το λιονταρι μου,αντε περιμενω να πεσει συρμα για συναντηση!


xalkiadakhs 207gt έγραψε:

λοιπον γυρναμε ολοι..περιμενουμε και τους φοιτητες...




Salute Salute Salute Salute Salute Salute
geo106xs - Δευ 31 Αύγ 2009, 11:30:05
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
Εεεεφτασα κι εγω στο Ηρακλειο! Με το λιονταρι μου,αντε περιμενω να πεσει συρμα για συναντηση!


xalkiadakhs 207gt έγραψε:

λοιπον γυρναμε ολοι..περιμενουμε και τους φοιτητες...




Salute Salute Salute Salute Salute Salute


Yahoo! Yahoo! Yahoo!
geo106xs - Δευ 31 Αύγ 2009, 16:50:45
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια,κατι διαβασα σε μια αφισα πως 12/9 εχει στο αεροδρομιο στο τυμπακι track day ξερει κανεις τι παιζει;
France_8v - Τρι 01 Σεπ 2009, 02:37:13
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι ρε, έχει track day Razz Razz Razz
Χρύσα, μήπως η πινακίδα ήταν 7828 ? Tease
xrisa-xs - Τρι 01 Σεπ 2009, 09:42:34
Θέμα δημοσίευσης:
ναι μπορεί! ΗΜ... κάτι τα γράμματα.. κάπου το έχω σημειώσει θα το βρω...
εσύ ήσουν??
France_8v - Τρι 01 Σεπ 2009, 10:51:04
Θέμα δημοσίευσης:
Όχι, εγώ έχω 106.Αλλά μου φαίνεται ότι ήταν ο Βασίλης, αν κ δεν είναι ΗΜ κάτι τα γράμματα.
Πρόεδρεεεεεε... Σε ζιντάν Rotfl
xalkiadakhs 207gt - Τρι 01 Σεπ 2009, 12:01:13
Θέμα δημοσίευσης:
xrisa-xs έγραψε:
κοπέλια εγώ κατέβηκα στην Κρήτη στις 16/8
από Ηράκλειο πήγα Χανιά, κάθισα εκεί μια μέρα
μετά πήγα Παλαιόχωρα και Σούγια για μια μέρα επίσης και
μετά Ελαφονήσι και επέστρεψα Χανιά-Ηράκλειο την Πέμπτη 20/8


πέρασα πολύ καλά! πολλά χιλιόμετρα, πολύ στροφιλίκι Thumbs Up έλιωσα στις ρακές, στο φαγητό και στην παραλία!

την Πέμπτη το απόγευμα που πήγα Ηράκλειο πέτυχα ένα μαύρο 207 ραλάκι που είχε σίγουρα αυτοκόλλητο e-tuned, δεν μπόρεσα να ξεχωρίσω αν είχε και αυτοκόλλητο psclub. Κάπου έχω σημειώσει και πινακίδα. Δεν κόρναρα, γιατί είμασταν με το auris ενός φίλου.


μαυρο 207 rallye...δικος μας ειναι οντως και ητανε προσφατος βελτιωμενος
etuned!!! για αυτο και το αυτοκολλητο....... Wink Wink Wink Wink Wink
xalkiadakhs 207gt - Τρι 01 Σεπ 2009, 16:45:08
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
Παιδια,κατι διαβασα σε μια αφισα πως 12/9 εχει στο αεροδρομιο στο τυμπακι track day ξερει κανεις τι παιζει;


gp tuning...χρονομετρεμενοι γυροι σε πιστα στο αεροδρομιο τυμπακιου!!!νομιζω οτι την μια μερα ειναι μηχανες και την αλλη αυτοκινητα!!!καπως ετσι...δεν μαρεσει η διαδρομη για το εκει οποτε μην το σκεφτεσται καθολου για βολτα peugeot!!!(ειναι χωριατοδρομοι τελειως Wink )
geo106xs - Τρι 01 Σεπ 2009, 17:00:06
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
Παιδια,κατι διαβασα σε μια αφισα πως 12/9 εχει στο αεροδρομιο στο τυμπακι track day ξερει κανεις τι παιζει;


gp tuning...χρονομετρεμενοι γυροι σε πιστα στο αεροδρομιο τυμπακιου!!!νομιζω τοι την μια μερα ειναι αμαξια και την αλλη αυτοκινητα!!!καπως ετσι...δεν μαρεσει η διαδρομη για το εκει οποτε μην το σκεφτεσται καθολου για βολτα peugeot!!!(ειναι χωριατοδρομοι τελειως Wink )


Εχω ξαναπαει στο Τυμπακι και ναι ο δρομος ειναι μαμησε τα,αλλα σε ενα σημειο του εχει φανταστικο στροφιλικι Twisted evil Τεσπα,θα ηταν πολυ καλη ευκαιρια να πηγαιναμε να βλεπαμε πως ειναι να οδηγεις σε πιστα!
207 GT HRAKLEIO - Τρι 01 Σεπ 2009, 17:34:54
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
Όχι, εγώ έχω 106.Αλλά μου φαίνεται ότι ήταν ο Βασίλης, αν κ δεν είναι ΗΜ κάτι τα γράμματα.
Πρόεδρεεεεεε... Σε ζιντάν Rotfl



Wink Wink Wink
7828 είναι οι αριθμοί, αλλά το γράμματα δεν είναι σίγουρα αυτα τα δικά μου......
Και το δικό μου έχει αυτοκολητάκι του PSClub στο πίσω παμπρίζ!!!! Laughing Laughing
xalkiadakhs 207gt - Τετ 02 Σεπ 2009, 02:32:12
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
Παιδια,κατι διαβασα σε μια αφισα πως 12/9 εχει στο αεροδρομιο στο τυμπακι track day ξερει κανεις τι παιζει;


gp tuning...χρονομετρεμενοι γυροι σε πιστα στο αεροδρομιο τυμπακιου!!!νομιζω τοι την μια μερα ειναι αμαξια και την αλλη αυτοκινητα!!!καπως ετσι...δεν μαρεσει η διαδρομη για το εκει οποτε μην το σκεφτεσται καθολου για βολτα peugeot!!!(ειναι χωριατοδρομοι τελειως Wink )


Εχω ξαναπαει στο Τυμπακι και ναι ο δρομος ειναι μαμησε τα,αλλα σε ενα σημειο του εχει φανταστικο στροφιλικι Twisted evil Τεσπα,θα ηταν πολυ καλη ευκαιρια να πηγαιναμε να βλεπαμε πως ειναι να οδηγεις σε πιστα!


ρε φιλε μας θα Bad talk πολυ ακομα για τυμπακι?ειπαμε οχι..εχουμε αλλα πραγματα στο νου μας και δεν θελουμε να δουμε αλλα..η οτι ειναι εκει τελος παντον!!ξερουμε πως ειναι εχουμε παει!!!οποιος θελει μπορει να παει αλλα οχι ολοι μαζι ως βολτα-εκδρομουλα peugeot pugs!!!
France_8v - Τετ 02 Σεπ 2009, 05:23:47
Θέμα δημοσίευσης:
Χριστόφορε, πιστεύω δεν χρειαζόταν αυτή η επίθεση.Το παιδί απλά είπε τη γνώμη του κ ας έχουμε άλλα σχέδια εμείς Wink Wink Wink
France_8v - Τετ 02 Σεπ 2009, 05:34:18
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:

νομιζω τοι την μια μερα ειναι αμαξια και την αλλη αυτοκινητα!!!καπως ετσι...)

Κάτι έκανες λάθος μάλλον εδώ...
geo106xs - Τετ 02 Σεπ 2009, 10:18:38
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
Παιδια,κατι διαβασα σε μια αφισα πως 12/9 εχει στο αεροδρομιο στο τυμπακι track day ξερει κανεις τι παιζει;


gp tuning...χρονομετρεμενοι γυροι σε πιστα στο αεροδρομιο τυμπακιου!!!νομιζω τοι την μια μερα ειναι αμαξια και την αλλη αυτοκινητα!!!καπως ετσι...δεν μαρεσει η διαδρομη για το εκει οποτε μην το σκεφτεσται καθολου για βολτα peugeot!!!(ειναι χωριατοδρομοι τελειως Wink )


Εχω ξαναπαει στο Τυμπακι και ναι ο δρομος ειναι μαμησε τα,αλλα σε ενα σημειο του εχει φανταστικο στροφιλικι Twisted evil Τεσπα,θα ηταν πολυ καλη ευκαιρια να πηγαιναμε να βλεπαμε πως ειναι να οδηγεις σε πιστα!


ρε φιλε μας θα Bad talk πολυ ακομα για τυμπακι?ειπαμε οχι..εχουμε αλλα πραγματα στο νου μας και δεν θελουμε να δουμε αλλα..η οτι ειναι εκει τελος παντον!!ξερουμε πως ειναι εχουμε παει!!!οποιος θελει μπορει να παει αλλα οχι ολοι μαζι ως βολτα-εκδρομουλα peugeot pugs!!!


Για μια στιγμη,γιατι δε το πιασα,ειπα κατι κακο; Δε νομιζω,μια προταση εκανα και στο κατω κατω της γραφης που θες να ξερω οτι εχετε ξαναπαει οι υπολοιποι,εγω το προτεινα γιατι δεν εχω εμπειρια απο πιστα οπως και καποιοι αλλοι οποτε αν σας αρεσε η ιδεα να πηγαιναμε,αν βεβαια ηθελαν και τα υπολοιπα παιδια αφου δε θελουν δε πειραζει εγω δεν εβαλα κανενος το πιστολι στον κροταφο.Και προς αποφυγη οποιασδηποτε παρεξηγησης,(γιατι στο γραπτο λογο συμβαινουν αυτα) το υφος μου δεν ειναι σε καμια περιπτωση επιθετικο.
xalkiadakhs 207gt - Τετ 02 Σεπ 2009, 16:52:46
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
Παιδια,κατι διαβασα σε μια αφισα πως 12/9 εχει στο αεροδρομιο στο τυμπακι track day ξερει κανεις τι παιζει;


gp tuning...χρονομετρεμενοι γυροι σε πιστα στο αεροδρομιο τυμπακιου!!!νομιζω τοι την μια μερα ειναι αμαξια και την αλλη αυτοκινητα!!!καπως ετσι...δεν μαρεσει η διαδρομη για το εκει οποτε μην το σκεφτεσται καθολου για βολτα peugeot!!!(ειναι χωριατοδρομοι τελειως Wink )


Εχω ξαναπαει στο Τυμπακι και ναι ο δρομος ειναι μαμησε τα,αλλα σε ενα σημειο του εχει φανταστικο στροφιλικι Twisted evil Τεσπα,θα ηταν πολυ καλη ευκαιρια να πηγαιναμε να βλεπαμε πως ειναι να οδηγεις σε πιστα!


ρε φιλε μας θα Bad talk πολυ ακομα για τυμπακι?ειπαμε οχι..εχουμε αλλα πραγματα στο νου μας και δεν θελουμε να δουμε αλλα..η οτι ειναι εκει τελος παντον!!ξερουμε πως ειναι εχουμε παει!!!οποιος θελει μπορει να παει αλλα οχι ολοι μαζι ως βολτα-εκδρομουλα peugeot pugs!!!


Για μια στιγμη,γιατι δε το πιασα,ειπα κατι κακο; Δε νομιζω,μια προταση εκανα και στο κατω κατω της γραφης που θες να ξερω οτι εχετε ξαναπαει οι υπολοιποι,εγω το προτεινα γιατι δεν εχω εμπειρια απο πιστα οπως και καποιοι αλλοι οποτε αν σας αρεσε η ιδεα να πηγαιναμε,αν βεβαια ηθελαν και τα υπολοιπα παιδια αφου δε θελουν δε πειραζει εγω δεν εβαλα κανενος το πιστολι στον κροταφο.Και προς αποφυγη οποιασδηποτε παρεξηγησης,(γιατι στο γραπτο λογο συμβαινουν αυτα) το υφος μου δεν ειναι σε καμια περιπτωση επιθετικο.



μαγκες για ηρεμηστε ολοι σας!!!ξερετε πολυ καλα οτι ουτε προκαλω ουτε τιποτα...ουτε επιτιθομαι σε ανυπερασπιστους Wink ....για ηρεμηστε λοιπον απο το πουθενα παρεξηγηση!!!αντε τωρα....... Laughing Laughing Laughing
ΕΓΩ τυμπακι θα παω με παρεα αλλα οχι με το αμαξι μου...οργανωμενα εγω εκει δεν παω!για καθαρα ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ..οκ Wink ?αμα θελετε τρεχατε ολοι σας....αλλα εεεε μην κατσετε εξω απο την πιστα...βαλτε το χερι στην τσεπη καλααααα και τρεξτε κιολας χρονομετρημενα..πιο καλα συμφερει σαν αγωνιζομενος παρα σαν θεατης Wink Wink

αυτα...φιλια πολλα σε ολους!!!!!
http://www.cretecar.gr/agones/proactionmotorsport/12-13-septembriou-aerodromio-tumpakiou.html
geo106xs - Τετ 02 Σεπ 2009, 19:28:35
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
Παιδια,κατι διαβασα σε μια αφισα πως 12/9 εχει στο αεροδρομιο στο τυμπακι track day ξερει κανεις τι παιζει;


gp tuning...χρονομετρεμενοι γυροι σε πιστα στο αεροδρομιο τυμπακιου!!!νομιζω τοι την μια μερα ειναι αμαξια και την αλλη αυτοκινητα!!!καπως ετσι...δεν μαρεσει η διαδρομη για το εκει οποτε μην το σκεφτεσται καθολου για βολτα peugeot!!!(ειναι χωριατοδρομοι τελειως Wink )


Εχω ξαναπαει στο Τυμπακι και ναι ο δρομος ειναι μαμησε τα,αλλα σε ενα σημειο του εχει φανταστικο στροφιλικι Twisted evil Τεσπα,θα ηταν πολυ καλη ευκαιρια να πηγαιναμε να βλεπαμε πως ειναι να οδηγεις σε πιστα!


ρε φιλε μας θα Bad talk πολυ ακομα για τυμπακι?ειπαμε οχι..εχουμε αλλα πραγματα στο νου μας και δεν θελουμε να δουμε αλλα..η οτι ειναι εκει τελος παντον!!ξερουμε πως ειναι εχουμε παει!!!οποιος θελει μπορει να παει αλλα οχι ολοι μαζι ως βολτα-εκδρομουλα peugeot pugs!!!


Για μια στιγμη,γιατι δε το πιασα,ειπα κατι κακο; Δε νομιζω,μια προταση εκανα και στο κατω κατω της γραφης που θες να ξερω οτι εχετε ξαναπαει οι υπολοιποι,εγω το προτεινα γιατι δεν εχω εμπειρια απο πιστα οπως και καποιοι αλλοι οποτε αν σας αρεσε η ιδεα να πηγαιναμε,αν βεβαια ηθελαν και τα υπολοιπα παιδια αφου δε θελουν δε πειραζει εγω δεν εβαλα κανενος το πιστολι στον κροταφο.Και προς αποφυγη οποιασδηποτε παρεξηγησης,(γιατι στο γραπτο λογο συμβαινουν αυτα) το υφος μου δεν ειναι σε καμια περιπτωση επιθετικο.



μαγκες για ηρεμηστε ολοι σας!!!ξερετε πολυ καλα οτι ουτε προκαλω ουτε τιποτα...ουτε επιτιθομαι σε ανυπερασπιστους Wink ....για ηρεμηστε λοιπον απο το πουθενα παρεξηγηση!!!αντε τωρα....... Laughing Laughing Laughing
ΕΓΩ τυμπακι θα παω με παρεα αλλα οχι με το αμαξι μου...οργανωμενα εγω εκει δεν παω!για καθαρα ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ..οκ Wink ?αμα θελετε τρεχατε ολοι σας....αλλα εεεε μην κατσετε εξω απο την πιστα...βαλτε το χερι στην τσεπη καλααααα και τρεξτε κιολας χρονομετρημενα..πιο καλα συμφερει σαν αγωνιζομενος παρα σαν θεατης Wink Wink

αυτα...φιλια πολλα σε ολους!!!!!
http://www.cretecar.gr/agones/proactionmotorsport/12-13-septembriou-aerodromio-tumpakiou.html


Βρε εγω μια χαρα ηρεμος ειμαι,απλα που θες εγω να γνωριζω τους λογους που δε πας οργανωμενα...Ειλικρινα μακαρι να το ηξερα και να μην ειχα αναφερθει καν στο γεγονος,εγω πριν δυο μερες εφτασα στο Ηρακλειο ειδα την αφισα και ειπα να ριξω συρμα μηπως ενδιαφερεται και κανενας αλλος για να παμε παρεακι και οπως σου ειπα το υφος μου πιο πανω δεν ηταν επιθετικο,απλα απορισα με αυτα που ειπες γιατι ουτε σε εθιξα ουτε σε επρηξα! Sad Τεσπα,αφου εσυ εχεις κανονισει να πας τοτε καλα να περασεις και μακαρι να μπορεσω κι εγω να ερθω να τα πουμε απο κοντα Very happy
Α! Οσο για το ανυπερασπιστους δε περιμενω να με υπερασπιστει καποιος το κανω εγω για τον εαυτο μου Wink
Αμα θες μπορεις να μου πεις αν γνωριζεις ποιοι αλλοι θα ερθουν απο το club αν ειναι να ερθουμε παρεα;
Για θεμα παρεξηγησης απο τη μερια μου δε παιζει αλλωστε δεν υπαρχει λογος και οπως εγραψα και πιο πανω ο γραπτος λογος εχει αυτο το κακο οτι μπορεις να παρεξηγηθεις χωρις αιτια Confused
MEMsound - Τετ 02 Σεπ 2009, 19:31:43
Θέμα δημοσίευσης:
πάντως από την αφίσα φαίνεται να χει μπόλικο "τζερτζελε" το πρόγραμμα...
ε στο κάτω κάτω μην πάτε με τα σαυροειδη pug σας...
βρείτε από κάνα μπάρμπα κανα αγροτικο να κάνετε την δουλεια σας Laughing Laughing Laughing
France_8v - Τετ 02 Σεπ 2009, 19:43:44
Θέμα δημοσίευσης:
Έχω κλείσει ένα datsun για το τυμπάκι, ΧΩΡΙΣ τις πατάτες... τσάμπα βάρος! Rotfl
xrisa-xs - Πεμ 03 Σεπ 2009, 09:40:19
Θέμα δημοσίευσης:
κοίτα που παραλίγο να βγουν και τα μαχαίρια εδώ στην Κρήτη χαχαχα!
cool παιδιά cool

τελικά ΗΚΟ ήταν η πινακίδα! κάπου το είχα σημειώσει και τώρα το βρήκα Wink
geo106xs - Πεμ 03 Σεπ 2009, 10:48:55
Θέμα δημοσίευσης:
xrisa-xs έγραψε:
κοίτα που παραλίγο να βγουν και τα μαχαίρια εδώ στην Κρήτη χαχαχα!
cool παιδιά cool

Laughing Laughing Laughing
France_8v - Πεμ 03 Σεπ 2009, 11:53:23
Θέμα δημοσίευσης:
xrisa-xs έγραψε:
κοίτα που παραλίγο να βγουν και τα μαχαίρια εδώ στην Κρήτη χαχαχα!
cool παιδιά cool

Παραλίγο η βεντέτα 2gunfire

xrisa-xs έγραψε:
Τελικά ΗΚΟ ήταν η πινακίδα! κάπου το είχα σημειώσει και τώρα το βρήκα Wink

Αλάνιιιιιιι... ΗΚΟ λέει ήταν η πινακίδα Clapping
xrisa-xs - Πεμ 03 Σεπ 2009, 13:48:08
Θέμα δημοσίευσης:
κρητική βεντέτα! http://www.youtube.com/watch?v=-VGXb1hXoF8&feature=PlayList&p=C0B333EC2D10FBC7&playnext=1&playnext_from=PL&index=30



ναι ναι ΗΚΟ ήταν και ξέχασα να αναφέρω πως οδηγούσε ένας πολύ νόστιμος νεαρός Wink
France_8v - Πεμ 03 Σεπ 2009, 16:41:06
Θέμα δημοσίευσης:
xrisa-xs έγραψε:

ναι ναι ΗΚΟ ήταν και ξέχασα να αναφέρω πως οδηγούσε ένας πολύ νόστιμος νεαρός Wink


Ε τότε δεν θα ήταν ΗΚΟ Multi color Multi color Multi color
207 GT HRAKLEIO - Πεμ 03 Σεπ 2009, 18:21:07
Θέμα δημοσίευσης:
Embarassed Embarassed Embarassed
207 GT HRAKLEIO - Πεμ 03 Σεπ 2009, 18:28:21
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
xrisa-xs έγραψε:

ναι ναι ΗΚΟ ήταν και ξέχασα να αναφέρω πως οδηγούσε ένας πολύ νόστιμος νεαρός Wink


Ε τότε δεν θα ήταν ΗΚΟ Multi color Multi color Multi color





Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Χρύσα μου!!!!!
ΗΚΟ εγώ ήμουν τελικά.. Thumbs Up Embarassed Thumbs Up

Υ.Γ : άρπα την Αγγελάκο!!! Rotfl Rotfl Rotfl
MEMsound - Πεμ 03 Σεπ 2009, 19:15:57
Θέμα δημοσίευσης:
μηπως εχω κάνει λαλακία στα γυαλια της Χρυσας και βλέπει "οτι να ναι" ή μήπως της ανεβηκε ο βαθμός? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
geo106xs - Πεμ 03 Σεπ 2009, 19:38:09
Θέμα δημοσίευσης:
Shocked Shocked Shocked Ρε Βασιλη ποτε εβαλες οζ λεγκερες; Πω! πω! Κ@υλ@ ειναι αυτη η φοτο στην υπογραφη σου Exclamation Exclamation Exclamation Respect Worthy Worthy Worthy
207 GT HRAKLEIO - Πεμ 03 Σεπ 2009, 22:00:35
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
μηπως εχω κάνει λαλακία στα γυαλια της Χρυσας και βλέπει "οτι να ναι" ή μήπως της ανεβηκε ο βαθμός? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing






χαχαχαχαχαχαχα!!!!!! Blink Tease Blink Tease Blink Tease Ha Ha Ha Ha Ha Ha Rotfl
207 GT HRAKLEIO - Πεμ 03 Σεπ 2009, 22:04:05
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
Shocked Shocked Shocked Ρε Βασιλη ποτε εβαλες οζ λεγκερες; Πω! πω! Κ@υλ@ ειναι αυτη η φοτο στην υπογραφη σου Exclamation Exclamation Exclamation Respect Worthy Worthy Worthy



Είδες πως του πάνε..?
Δοκιμαστικά τις είχα φορέσει..Αλλά με βλέπω λιγο αργότερα να φορέσει το GTάκι μου κάτι ανάλογο αλλά σε ανθρακί χρώμα..
Λοιπόν τέλος του μήνα ετοιμαστείτε για συνάντηση-εκδρομούλα..!!!! Laughing Yahoo! Clapping
Θα βγεί σχετική ανακοίνωση οταν είναι όλα σίγουρα!!!
geo106xs - Πεμ 03 Σεπ 2009, 22:27:55
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
geo106xs έγραψε:
Shocked Shocked Shocked Ρε Βασιλη ποτε εβαλες οζ λεγκερες; Πω! πω! Κ@υλ@ ειναι αυτη η φοτο στην υπογραφη σου Exclamation Exclamation Exclamation Respect Worthy Worthy Worthy



Είδες πως του πάνε..?
Δοκιμαστικά τις είχα φορέσει..Αλλά με βλέπω λιγο αργότερα να φορέσει το GTάκι μου κάτι ανάλογο αλλά σε ανθρακί χρώμα..
Λοιπόν τέλος του μήνα ετοιμαστείτε για συνάντηση-εκδρομούλα..!!!! Laughing Yahoo! Clapping
Θα βγεί σχετική ανακοίνωση οταν είναι όλα σίγουρα!!!


Αν του πανε λεει...! Ειδικα σε ανθρακι θα ειναι...τουμπανο Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Οσο για τη βολτουλα...περιμενω πως και πως!!!
France_8v - Πεμ 03 Σεπ 2009, 22:52:37
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Χρύσα μου!!!!!
ΗΚΟ εγώ ήμουν τελικά.. Thumbs Up Embarassed Thumbs Up

Υ.Γ : άρπα την Αγγελάκο!!! Rotfl Rotfl Rotfl

Splat Splat Splat
xalkiadakhs 207gt - Παρ 04 Σεπ 2009, 02:19:32
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
μηπως εχω κάνει λαλακία στα γυαλια της Χρυσας και βλέπει "οτι να ναι" ή μήπως της ανεβηκε ο βαθμός? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



αλλη λαλακια ειχες κανει αλλα ξεχασα να στο αναφερω...εμενα ειχες στειλει πμ για την υπογραφη του βασιλη Laughing Laughing Laughing
και παω και εγω ο π@π@ρ@ς κα το βαζω και εσκασα στα γελια μονος μου!!!!ε τελικα μετα απο καμια 10αρια μερες του το βαλα του σωστου ατομου...αλλα βεβαια δεν λεμε και ενα ευχαριστω....θα μας πεσει ο κωλος Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing δεν ρωτανε ποιος την εφτιαξε...μονο να του σχολιαζουνε τη φωτο ξερουνε... Wink
xrisa-xs - Παρ 04 Σεπ 2009, 09:09:02
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
μηπως εχω κάνει λαλακία στα γυαλια της Χρυσας και βλέπει "οτι να ναι" ή μήπως της ανεβηκε ο βαθμός? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


στα μπλε κάτι έχεις κάνει νομίζω αλλά εγώ φόραγα τα πράσινα Tease
δε λες που πάλι καλά που πρόλαβα να δω ποιος οδηγούσε γιατί συνήθως κολλάω στο αυτοκίνητο. Είχα όμως πολύ χρόνο να το χαζέψω γιατί δεν οδηγούσα εγώ.


ναι ήταν νοστιμούλης και μην κοροϊδεύετε, αυτό πρόλαβα και το είδα!
geo106xs - Παρ 04 Σεπ 2009, 11:32:18
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
MEMsound έγραψε:
μηπως εχω κάνει λαλακία στα γυαλια της Χρυσας και βλέπει "οτι να ναι" ή μήπως της ανεβηκε ο βαθμός? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



δεν ρωτανε ποιος την εφτιαξε...μονο να του σχολιαζουνε τη φωτο ξερουνε... Wink

Εσυ την εχεις φτιαξει τη φοτο του Βασιλη; Τοτε το Respect ειναι για 'σενα... Worthy Worthy Worthy ..........................χμμμ...τωρα ξερω που θα απευθυνθω οταν κι εγω θελησω special υπογραφη Cool
MEMsound - Παρ 04 Σεπ 2009, 11:37:20
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
MEMsound έγραψε:
μηπως εχω κάνει λαλακία στα γυαλια της Χρυσας και βλέπει "οτι να ναι" ή μήπως της ανεβηκε ο βαθμός? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



αλλη λαλακια ειχες κανει αλλα ξεχασα να στο αναφερω...εμενα ειχες στειλει πμ για την υπογραφη του βασιλη Laughing Laughing Laughing
και παω και εγω ο π@π@ρ@ς κα το βαζω και εσκασα στα γελια μονος μου!!!!ε τελικα μετα απο καμια 10αρια μερες του το βαλα του σωστου ατομου...αλλα βεβαια δεν λεμε και ενα ευχαριστω....θα μας πεσει ο κωλος Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing δεν ρωτανε ποιος την εφτιαξε...μονο να του σχολιαζουνε τη φωτο ξερουνε... Wink


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
France_8v - Παρ 04 Σεπ 2009, 12:39:37
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:


αλλη λαλακια ειχες κανει αλλα ξεχασα να στο αναφερω...εμενα ειχες στειλει πμ για την υπογραφη του βασιλη Laughing Laughing Laughing
και παω και εγω ο π@π@ρ@ς κα το βαζω και εσκασα στα γελια μονος μου!!!!ε τελικα μετα απο καμια 10αρια μερες του το βαλα του σωστου ατομου...αλλα βεβαια δεν λεμε και ενα ευχαριστω....θα μας πεσει ο κωλος Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing δεν ρωτανε ποιος την εφτιαξε...μονο να του σχολιαζουνε τη φωτο ξερουνε... Wink

Κ αναρρωτιόμουν ποιός θα με βοηθήσει με την υπογραφή Laughing Laughing Laughing
geo106xs - Παρ 04 Σεπ 2009, 15:08:59
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:


αλλη λαλακια ειχες κανει αλλα ξεχασα να στο αναφερω...εμενα ειχες στειλει πμ για την υπογραφη του βασιλη Laughing Laughing Laughing
και παω και εγω ο π@π@ρ@ς κα το βαζω και εσκασα στα γελια μονος μου!!!!ε τελικα μετα απο καμια 10αρια μερες του το βαλα του σωστου ατομου...αλλα βεβαια δεν λεμε και ενα ευχαριστω....θα μας πεσει ο κωλος Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing δεν ρωτανε ποιος την εφτιαξε...μονο να του σχολιαζουνε τη φωτο ξερουνε... Wink

Κ αναρρωτιόμουν ποιός θα με βοηθήσει με την υπογραφή Laughing Laughing Laughing


Παλιοζηλιαρηηηηη Silly Εγω το ειπα πρωτος Laughing Razz
xalkiadakhs 207gt - Δευ 07 Σεπ 2009, 02:07:13
Θέμα δημοσίευσης:
εχετε λυσαξει ολοι....ειχαμε πει απο σεπτεμβρη να ξεκινησουμε οργανωμενες βολτες αλλα εδω εχει παει 7 του μηνα κα μας εχετε να μην πω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ααααααααααααα και παλι αλιμονο σας σε οσους λενε λενε λενε και δεν ερθουνε..αλοιμονο σας!!! Shocked Shocked Shocked Shocked
France_8v - Δευ 07 Σεπ 2009, 13:28:23
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
εχετε λυσαξει ολοι....ειχαμε πει απο σεπτεμβρη να ξεκινησουμε οργανωμενες βολτες αλλα εδω εχει παει 7 του μηνα κα μας εχετε να μην πω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ααααααααααααα και παλι αλιμονο σας σε οσους λενε λενε λενε και δεν ερθουνε..αλοιμονο σας!!! Shocked Shocked Shocked Shocked


Έλα ρε, αναλαμβάνω εγώ όσους δεν έρθουν Sniper
geo106xs - Τρι 08 Σεπ 2009, 15:13:14
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
εχετε λυσαξει ολοι....ειχαμε πει απο σεπτεμβρη να ξεκινησουμε οργανωμενες βολτες αλλα εδω εχει παει 7 του μηνα κα μας εχετε να μην πω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ααααααααααααα και παλι αλιμονο σας σε οσους λενε λενε λενε και δεν ερθουνε..αλοιμονο σας!!! Shocked Shocked Shocked Shocked


Έλα ρε, αναλαμβάνω εγώ όσους δεν έρθουν Sniper

Παιδες παιζει αυτη την Κυριακη να παμε βολτα; Laughing
xalkiadakhs 207gt - Τρι 08 Σεπ 2009, 15:15:34
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:

Υ.Γ.θα βγαλει επισημη ανακοινωση ο (βασιλης-αγγελος) αυτη τη φορα με τονους και χαρις ορθογραφικα λαθη και με φωτογραφιες


ουπς..κατι μου μυριζει η κανω λαθος...μαλλον μια ανακοινωση μου μυριζει αλλα μια μου ερχεται και μια μου φευγει!!!για κατσε να δουμε Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
geo106xs - Τρι 08 Σεπ 2009, 15:20:45
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:

Υ.Γ.θα βγαλει επισημη ανακοινωση ο (βασιλης-αγγελος) αυτη τη φορα με τονους και χαρις ορθογραφικα λαθη και με φωτογραφιες


ουπς..κατι μου μυριζει η κανω λαθος...μαλλον μια ανακοινωση μου μυριζει αλλα μια μου ερχεται και μια μου φευγει!!!για κατσε να δουμε Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Οχι να μη σου φευγει Laughing γιατι εχουμε και αγωνια!!! Δωσε την ανακοινωση στο λαο γρηγορααααααα!!!
xalkiadakhs 207gt - Τρι 08 Σεπ 2009, 16:13:01
Θέμα δημοσίευσης:
αντε να δουμε θα την βγαλουνε την ανακοινωση οι μαγκες...στον λεοντα λαο τους...για να δουμε τι θα κανουνε!!!!
France_8v - Τρι 08 Σεπ 2009, 21:17:37
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
αντε να δουμε θα την βγαλουνε την ανακοινωση οι μαγκες...στον λεοντα λαο τους...για να δουμε τι θα κανουνε!!!!


Κάτσε Χριστόφορε να σιγουρευτούμε 100% ότι θα πραγματοποιηθεί στις 27 του Σεπτέμβρη κ ετοιμάζουμε κ την ανακοίνωση Thumb right
207 GT HRAKLEIO - Τρι 08 Σεπ 2009, 23:34:03
Θέμα δημοσίευσης:
Ελα Αγγελε αντε βγάλτην επιτέλους την ανακοίνωση γιατί θα μας "φάνε"..!!!!
Την δικιά μου έγκριση την έχεις...
Εσύ που τα γράφεις ωραία , αντε κάνε τη καλή φιλαράκι..!!!

Ενα μεγάλο μεγάλο ευχαριστώ στον Άγγελο παιδιά..!!!! Clapping Thumbs Up
France_8v - Τρι 08 Σεπ 2009, 23:45:55
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Ελα Αγγελε αντε βγάλτην επιτέλους την ανακοίνωση γιατί θα μας "φάνε"..!!!!
Την δικιά μου έγκριση την έχεις...
Εσύ που τα γράφεις ωραία , αντε κάνε τη καλή φιλαράκι..!!!

Ενα μεγάλο μεγάλο ευχαριστώ στον Άγγελο παιδιά..!!!! Clapping Thumbs Up


Χαχαχαα... το αγαπημένο μου emoticon Clapping Clapping Clapping.
Οκ ετοιμάζεται παιδιά...
France_8v - Κυρ 13 Σεπ 2009, 20:15:35
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά έτοιμη η ανακοίνωση... Πριν μπείτε σ' αυτή τη κατηγορία (Παράρτημα Κρήτης), ακριβώς από πάνω υπάρχει μια άλλη κατηγορία "Ανακοινώσεις".Εκεί είναι η ανακοίνωση για τη συνάντησή μας.Άντε, δηλώστε συμμετοχές Thumb right Thumb right Thumb right
207 GT HRAKLEIO - Δευ 14 Σεπ 2009, 00:09:32
Θέμα δημοσίευσης:
Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up
orfanos mulopotamos - Πεμ 24 Σεπ 2009, 09:54:01
Θέμα δημοσίευσης:
λοιπον παιδια την κυριακη ειναι ευκαιρια να συντονιστουμε λιγακι την συναντησεις μας οι κρητικοι.... εεεε??? και τα υπολοιπα μελη καλοδεχουμενα αλλα η αποσταση.....
207 GT HRAKLEIO - Πεμ 24 Σεπ 2009, 19:53:48
Θέμα δημοσίευσης:
Αντε να ρθει η Κυριακή!!!!
Ελπίζω να μην είναι ο καιρός βροχερός...
orfanos mulopotamos - Πεμ 24 Σεπ 2009, 20:32:39
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Αντε να ρθει η Κυριακή!!!!
Ελπίζω να μην είναι ο καιρός βροχερός...
φιλε βασιλη οσο σκεφτομαι τα σβουρακια που θα γυρνανε κεφαλια στο περασμα μας τοσο τρελαινομε...
207 GT HRAKLEIO - Πεμ 24 Σεπ 2009, 22:10:24
Θέμα δημοσίευσης:
orfanos mulopotamos έγραψε:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Αντε να ρθει η Κυριακή!!!!
Ελπίζω να μην είναι ο καιρός βροχερός...
φιλε βασιλη οσο σκεφτομαι τα σβουρακια που θα γυρνανε κεφαλια στο περασμα μας τοσο τρελαινομε...





Nod Nod Nod Nod Nod Nod Thumb right Thumb right Multi color Multi color Shocked
geo106xs - Παρ 09 Οκτ 2009, 19:57:26
Θέμα δημοσίευσης:
Να ποσταρω κι εγω μετα απο μερες στο PSClub.gr - Παραπονα Κρήτης Laughing Αστειευομαι Very happy Λοιπον παιδακια ποτε θα γινει η επομενη βολτα...; Εχω βρει κι αλλον πεζακια με 206 να ενταχθει στην παρεα μας...!
geo106xs - Παρ 09 Οκτ 2009, 23:40:31
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
Να ποσταρω κι εγω μετα απο μερες στο PSClub.gr - Παραπονα Κρήτης Laughing Αστειευομαι Very happy Λοιπον παιδακια ποτε θα γινει η επομενη βολτα...; Εχω βρει κι αλλον πεζακια με 206 να ενταχθει στην παρεα μας...!


Ας ξαναφερω το ποστ μου στην επιφανεια! Laughing
MEMsound - Σαβ 10 Οκτ 2009, 01:10:43
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
Παιδιά συγνώμη κιόλας αλλά μας ξεκο..σατε το topic Rolling eyes...


Εχεις δικιο, απλά ηταν ενα θεμα που επρεπε να λυθεί - και ευτυχως λυθηκε.
Κάποια στιγμή θα αφαιρέσω τα αντίστοιχα ποστ - και θα τα κρατησω σε σχετικο αρχείο να υπάρχουν... Wink


geo106xs έγραψε:
geo106xs έγραψε:
Να ποσταρω κι εγω μετα απο μερες στο PSClub.gr - Παραπονα Κρήτης Laughing Αστειευομαι Very happy Λοιπον παιδακια ποτε θα γινει η επομενη βολτα...; Εχω βρει κι αλλον πεζακια με 206 να ενταχθει στην παρεα μας...!


Ας ξαναφερω το ποστ μου στην επιφανεια! Laughing


6000000+++++ 206 εχουν πουληθει ανα τον κόσμο...
λογικά κάμποσες 100αδες και στην Κρητη...
Εχεις πολλους να βρείς Cool Laughing Razz Razz
geo106xs - Δευ 12 Οκτ 2009, 19:59:59
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Τελειώστε το επιτέλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bad talk Bad talk Bad talk Bad talk Dizzy2 Dizzy2 Dizzy2 Off Topic

Οφου οφου! ...Τωρα που ηρεμησαν τα πραγματα μπορω να ποσταρω ανενοχλητος Cool Λοιπον Βασιλη βρηκα τον Χριστοφορο και τον ρωτησα για την επομενη εκδρομη και μου ειπε "Ο Βασιλης ξερει" Tease Γιααααα πες λοιπον Βασιλη ποτε θα παμε εκδρομουλα; Αντε να ξεσκασουμε λιιιιγο! Afroman
207 GT HRAKLEIO - Τρι 13 Οκτ 2009, 13:42:06
Θέμα δημοσίευσης:
Θα σας ενημερώσω σύντομα!!!
Wink Wink Wink
orfanos mulopotamos - Πεμ 15 Οκτ 2009, 09:20:58
Θέμα δημοσίευσης:
περιμενε ομως πρωτα να βαλει τα καινουρια παπουτσια πανω να τα δουμε και εμεις... Thumbs Up Thumbs Up
geo106xs - Πεμ 15 Οκτ 2009, 11:41:55
Θέμα δημοσίευσης:
Αχα! Ωστε ετσι λοιπον κυριε Βασιλη...περιμενουμε τις ζαντουλες για να παμε εκδρομη Shocked Χιχιχιχι! Αντε περιμενουμε να δουμε το οπτικο αποτελεσμα!!!
Α ρε 106 βαζεις μια ραλλοζαντα και ξεμπερδευεις...επρεπε να βγαλουν και 17αρα ραλλοζαντα και για το 207 Laughing Laughing Laughing
geo106xs - Τρι 20 Οκτ 2009, 13:59:30
Θέμα δημοσίευσης:
Θελουμε εκδρομη Onfire Θελουμε εκδρομη Onfire
xalkiadakhs 207gt - Τρι 20 Οκτ 2009, 16:39:04
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
Θελουμε εκδρομη Onfire Θελουμε εκδρομη Onfire


ακομα δεν εχει γινει καν meeting για το τι προκειται να γινει στην επομενη συναντηση....φαντασου τωρα για το ποτε Laughing
εγω λεω και ψηφιζω να κανουμε κατι να γουσταρουμε ολοι...κατι διαφορετικο...κατι πιο αγωνιστικο...υπομονη να κανετε ολοι σας..μια δυο βολτες ετσι μεταξυ μας δεν ειναι κακο αλλα οργανωμενα πλεον πρεπει να ειναι πολυ καλο.......
geo106xs - Τρι 20 Οκτ 2009, 16:46:01
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
Θελουμε εκδρομη Onfire Θελουμε εκδρομη Onfire


ακομα δεν εχει γινει καν meeting για το τι προκειται να γινει στην επομενη συναντηση....φαντασου τωρα για το ποτε Laughing
εγω λεω και ψηφιζω να κανουμε κατι να γουσταρουμε ολοι...κατι διαφορετικο...κατι πιο αγωνιστικο...υπομονη να κανετε ολοι σας..μια δυο βολτες ετσι μεταξυ μας δεν ειναι κακο αλλα οργανωμενα πλεον πρεπει να ειναι πολυ καλο.......


Κατι πιο αγωνιστικο;! Μη με τρελαινεις Twisted evil μη με τρελαινεις Twisted evil Αντε να κανονισουμε τιποτα σε καμια πιστα...να γδαρυμε τα λαστιχα μας...πες μου οτι προκειται για κατι τετοιο!
geo106xs - Δευ 02 Νοέ 2009, 22:44:51
Θέμα δημοσίευσης:
Αντε ρε παιδια ποτε θα γινει η εκδρομη Twisted evil αντε και καθομαι σε αναμμενα καρβουνα... Onfire Onfire Onfire
xalkiadakhs 207gt - Τρι 03 Νοέ 2009, 18:25:16
Θέμα δημοσίευσης:
μιας και δεν εχουμε πιστα εδω κρητη Embarassed ..και πιστα εννοω πιστα της ανθρωπιας οχι του κ@λου που πανε τα καρτ και τετοιες μ@λ@κιες..Embarassed .ΨΗΦΙΖΩ πολυ αποφασιστικα οτι """"μαζεψτε τα λεφτα ολοι,απο τις βενζινες ,τους καφεδες-φαγητα απο εκει που θα τα τρωγαμε παλι σε καμια ολοημερη εκδρομη, παλι ρεθυμνο η και σητεια οπως συζητιεται...να ανεβουμε στο TRACK DAY του psclub """"
σκεφτειτε το παιδια.μια αποφαση ειναι μεσα σε ενα σαββατοκυριακο!τα λεφτα δεν ειναι πολλα μπροστα στο γουστο μαες και στο ολο "παρεακι" που θα κανουμε εκτος κρητης...αντε ρε παιδια μια αποφαση ειναι Wink Wink Wink Wink



εγω το σκεφτομαι πολυ σοβαρα μαζι και αλλος ενας ακομη...ειμαι σιγουρος πως εαν ανεβουμε δεν θα θελουμε να ξανακατεβουμε...αφηστε το οποτε θα γινετε event τετοιο θα τρεχουμε!!!!
geo106xs - Τρι 03 Νοέ 2009, 18:36:05
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
μιας και δεν εχουμε πιστα εδω κρητη Embarassed ..και πιστα εννοω πιστα της ανθρωπιας οχι του κ@λου που πανε τα καρτ και τετοιες μ@λ@κιες..Embarassed .ΨΗΦΙΖΩ πολυ αποφασιστικα οτι """"μαζεψτε τα λεφτα ολοι,απο τις βενζινες ,τους καφεδες-φαγητα απο εκει που θα τα τρωγαμε παλι σε καμια ολοημερη εκδρομη, παλι ρεθυμνο η και σητεια οπως συζητιεται...να ανεβουμε στο TRACK DAY του psclub """"
σκεφτειτε το παιδια.μια αποφαση ειναι μεσα σε ενα σαββατοκυριακο!τα λεφτα δεν ειναι πολλα μπροστα στο γουστο μαες και στο ολο "παρεακι" που θα κανουμε εκτος κρητης...αντε ρε παιδια μια αποφαση ειναι Wink Wink Wink Wink



εγω το σκεφτομαι πολυ σοβαρα μαζι και αλλος ενας ακομη...ειμαι σιγουρος πως εαν ανεβουμε δεν θα θελουμε να ξανακατεβουμε...αφηστε το οποτε θα γινετε event τετοιο θα τρεχουμε!!!!


Λεω "μεσα" αλλα ποσοστο 85% γιατι τα χρηματα ειναι πολλα οπως και να'χει...και σαν φοιτητης δε παιζει να κανω τετοια εξοδα εκτος αν ο φιλτατος Χριστοφορος ξερει καμια δουλιτσα για Π.Σ.Κ να μαζεψω κανα φραγκο Laughing παντως ειναι γα** τις ιδεες! Ευγε!
xalkiadakhs 207gt - Τρι 03 Νοέ 2009, 20:07:30
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
μιας και δεν εχουμε πιστα εδω κρητη Embarassed ..και πιστα εννοω πιστα της ανθρωπιας οχι του κ@λου που πανε τα καρτ και τετοιες μ@λ@κιες..Embarassed .ΨΗΦΙΖΩ πολυ αποφασιστικα οτι """"μαζεψτε τα λεφτα ολοι,απο τις βενζινες ,τους καφεδες-φαγητα απο εκει που θα τα τρωγαμε παλι σε καμια ολοημερη εκδρομη, παλι ρεθυμνο η και σητεια οπως συζητιεται...να ανεβουμε στο TRACK DAY του psclub """"
σκεφτειτε το παιδια.μια αποφαση ειναι μεσα σε ενα σαββατοκυριακο!τα λεφτα δεν ειναι πολλα μπροστα στο γουστο μαες και στο ολο "παρεακι" που θα κανουμε εκτος κρητης...αντε ρε παιδια μια αποφαση ειναι Wink Wink Wink Wink



εγω το σκεφτομαι πολυ σοβαρα μαζι και αλλος ενας ακομη...ειμαι σιγουρος πως εαν ανεβουμε δεν θα θελουμε να ξανακατεβουμε...αφηστε το οποτε θα γινετε event τετοιο θα τρεχουμε!!!!


Λεω "μεσα" αλλα ποσοστο 85% γιατι τα χρηματα ειναι πολλα οπως και να'χει...και σαν φοιτητης δε παιζει να κανω τετοια εξοδα εκτος αν ο φιλτατος Χριστοφορος ξερει καμια δουλιτσα για Π.Σ.Κ να μαζεψω κανα φραγκο Laughing παντως ειναι γα** τις ιδεες! Ευγε!


μην αρχινατε τις διακιολογιες..πιο πολλα τρωτε οταν βγαινετε και γενικως σε αλλες μαλ***ες παρα αυτο που προτεινουμε...και μην ξεκινησετε οι υπολοιποι """α δουλευω""" γιατι και εγω δουλευω ειδιακ σαββατοκυριακα ωραια?
εσυ τωρα ως φοιτητης τιμες καραβιων ξερεις πιο καλα απο εμας...ατομο μαζι με αυτοκινητο πηγαινε ελα ποσο ειναι?ολοι φοιτιτικα θα τα κοψουμε μα εδω δεν τα ελεγχουνε αυτα..να το φουλαρεις και μια φορα βενζινα αντε το πολυ 1,5... 60 ευρω λεω εγω...μετα ειναι οτι φας...οτι πιεις (σιγουρα δεν παμε μπουζουκια Laughing ) και μια διανυκτερευση ο καθενας οπου βρει (εκτος παγκακια) και τελος και βασικοτερο η συμμετοχη στην πιστα-event....

αντε να δουμε θα ξυπνησετε
παντως εγω και ενα ασημι 207.. βασιλη ξερεις ποιος.. ειμαστε μεσα στανταρ
geo106xs - Τρι 03 Νοέ 2009, 22:42:12
Θέμα δημοσίευσης:
Τα εισητηρια ειναι αν θυμαμαι καλα γυρω 65 ευρα για το αυτοκινητο και γυρω στα 18 ευρα το ατομο.Οι τιμες αυτες αφορουν καθαρα τους φοιτητες με την επιδειξη του πασο για τις μινωικες γραμμες...τωρα αν και οι υπολοιποι καταφερετε να βγαλετε φοιτητικα θα'ναι "τζαμι"! Δηλαδη πηγαινε-ελα κοντα στα 180 ευρα χοντρα-χοντρα. Εκατσα πριν και τα υπολογισα και μου βγηκαν γυρω στα 300 ευρα χοντρικα για την ολη φαση,τωρα ποτε θα τα μαζεψω δε ξερω αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα Confused Α! Για να βγαλετε φοιτητικα εισητηρια πρεπει να δειξετε το πασο γιατι αλλιως...τωρα αν εχετε καποιο γνωστο καλο θα ηταν να τον επιστρατευσετε μηπως κοψει κατι.Αυτα απο 'μενα.
207 GT HRAKLEIO - Τρι 03 Νοέ 2009, 22:42:14
Θέμα δημοσίευσης:
Και εγώ "ψήνομαι" για να είμαι ειλικρινής .... Laughing Laughing Laughing
xalkiadakhs 207gt - Τετ 04 Νοέ 2009, 02:49:15
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
Τα εισητηρια ειναι αν θυμαμαι καλα γυρω 65 ευρα για το αυτοκινητο και γυρω στα 18 ευρα το ατομο.Οι τιμες αυτες αφορουν καθαρα τους φοιτητες με την επιδειξη του πασο για τις μινωικες γραμμες...τωρα αν και οι υπολοιποι καταφερετε να βγαλετε φοιτητικα θα'ναι "τζαμι"! Δηλαδη πηγαινε-ελα κοντα στα 180 ευρα χοντρα-χοντρα. Εκατσα πριν και τα υπολογισα και μου βγηκαν γυρω στα 300 ευρα χοντρικα για την ολη φαση,τωρα ποτε θα τα μαζεψω δε ξερω αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα Confused Α! Για να βγαλετε φοιτητικα εισητηρια πρεπει να δειξετε το πασο γιατι αλλιως...τωρα αν εχετε καποιο γνωστο καλο θα ηταν να τον επιστρατευσετε μηπως κοψει κατι.Αυτα απο 'μενα.




λοιπον παιδακια...συμφωνα με λιγο ψαξιμο και χωρις καποια ""βοηθεια για τις τιμες"" που ειναι 1000% σιγουρο μιας και το ""μεσον"" ειναι ακραιο
οριστε οι τιμες απο το επισημο site
http://www.minoan.gr/index.asp?a_id=1910
υπενθυμιζω χωρις την εκπτωση σουπερ ετσι....
Deck
Οικονομική χωρίς κλίνη
€ 33,50
και
CAR A
ΙΧ έως 6μ. Μήκος και έως 2μ. ύψος.
€ 61,50......
εγω θα ψαξω για τελικες τιμες να μιλησουμε σταρατα και με νουμερα οχι υποθεσεις!!! Wink Wink Wink Wink
orfanos mulopotamos - Σαβ 07 Νοέ 2009, 11:02:17
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια και εγω ψινομαι ασχημα... αλλα εμεις που ειμαστε και μαμα.. πιστευω οτι θα φαμε τρελο ακυρο... μπροστα στα δικα σας... αλλα για την παρεα και μονο ΜΕΣΑ.. ας μαθουμε πρωτα τιμες... και μετα τα λεμε.. μην λεμε και μεγαλα λογια.... παντως μπορουμε να παμε να του πουμε να μας κανουν καλυτερες τιμες αν ειμαστε πολλα ατομα... ποιος εχει αναλαβει το θεμα..?
MEMsound - Σαβ 07 Νοέ 2009, 11:14:31
Θέμα δημοσίευσης:
η πίστα ΔΕΝ ειναι για "φτιαγμένα" αμάξια, ουτε και για να αποδείξεις πόσο μακρια την εχεις
ειναι για οδήγηση
οτι και να οδηγείς ΑΡΚΕΙ να ειναι σε σωστή κατάσταση συντηρημένο και ασφαλές. Wink Wink Wink Wink
orfanos mulopotamos - Σαβ 07 Νοέ 2009, 11:24:41
Θέμα δημοσίευσης:
τοτε οκ... πιστευω οτι δεν υπαρχει ποιο κομπλεξικος απο εμενα στο αυτοκινητο του... οποτε απο θεμα συντηρησης δεν παιζει προβλημα... Thumbs Up ευχαριστω φιλε μου μανθο... αλλα κατσε γιατι τωρα ολοι λεμε ναι.. αλλα ισως να μην μπορουμε....
France_8v - Δευ 09 Νοέ 2009, 00:18:53
Θέμα δημοσίευσης:
Πωωω μη μου λέτε τέτοια τώρα Sad.Φίλε Χριστόφορε, η δικαιολογία με τη δουλειά στέκει ολόρθη στην περίπτωσή μου γιατί όπως ξέρεις είμαι ολομόναχος στην κονσόλα.Και ειδικά Σαβ/κο που τέτοιες μέρες περιμένουν να δουλέψουν τα μαγαζιά. Sad Sad Sad
Trackday με κυάλια NodNo
geo106xs - Δευ 09 Νοέ 2009, 00:42:12
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια να προτεινω κατι πιο απλο. Στα Χανια παιζει μια πιστα καρτ με προδιαγραφες για αυτοκινητα.Γιατι δε παμε εκει που ειναι πιο κοντα και θα μας ερθει και πιο φθηνα,ισως ο κυριος Γονακης να μπορουσε να μας διαφωτισει για τα "τι και πως" Wink
xalkiadakhs 207gt - Δευ 09 Νοέ 2009, 01:00:47
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
Παιδια να προτεινω κατι πιο απλο. Στα Χανια παιζει μια πιστα καρτ με προδιαγραφες για αυτοκινητα.Γιατι δε παμε εκει που ειναι πιο κοντα και θα μας ερθει και πιο φθηνα,ισως ο κυριος Γονακης να μπορουσε να μας διαφωτισει για τα "τι και πως" Wink


χανια ε?για βαλτα κατω τα εξοδα...να μας πεις εσυ τις τιμες!!!και πες μας εαν ειναι κανα 100αρικο πιο φτηνα τα χανια δεν τα δινεις για ανεβεις αθηνα για ολο το event και το παρεακι Laughing Laughing Laughing
εγω παντως και χανια ειμαι μεσα αρκει να κανονιστει σωστα και να ειναι οντως ""πιστα"" εε Wink
tasos_C - Δευ 09 Νοέ 2009, 01:19:40
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
Παιδια να προτεινω κατι πιο απλο. Στα Χανια παιζει μια πιστα καρτ με προδιαγραφες για αυτοκινητα.Γιατι δε παμε εκει που ειναι πιο κοντα και θα μας ερθει και πιο φθηνα,ισως ο κυριος Γονακης να μπορουσε να μας διαφωτισει για τα "τι και πως" Wink


Αν είναι απέναντι απο τη Λιμνούπολη είναι καλη πιστούλα απότι την είχα δεί το καλοκαίρι και πιστευω ότι είναι ότι πρέπει για ένα saxorallo!
France_8v - Δευ 09 Νοέ 2009, 01:28:40
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι ρε Χριστόφορε αλλά βολεύει όσους δουλεύουν γιατί είναι μιας μέρας υπόθεση Rolling eyes
207 GT HRAKLEIO - Δευ 09 Νοέ 2009, 01:34:53
Θέμα δημοσίευσης:
Η Αθηνα είναι μια πολύ καλή σκέψη και συμφωνω με το φιλο μου το Χριστόφορο, αλλα η αλήθεια είναι πως για καποιους είναι πολύ δύσκολο λόγω δουλειάς ...
Τωρα όσον αφορά τα Χανιά πείτε το ΟΚ και σας το κανονίζω εγώ μέχρι να πείτε κύμινο!!!!!!
Thumbs Up Yahoo! Clapping Onfire
France_8v - Δευ 09 Νοέ 2009, 01:44:37
Θέμα δημοσίευσης:
Κύμινοοοοοο Cool
geo106xs - Δευ 09 Νοέ 2009, 01:59:49
Θέμα δημοσίευσης:
O.K
geo106xs - Δευ 09 Νοέ 2009, 03:50:31
Θέμα δημοσίευσης:
Να και το site της πιστας http://www.pistapark.gr/ ευχαριστω tasos C Wink
xalkiadakhs 207gt - Δευ 09 Νοέ 2009, 16:47:33
Θέμα δημοσίευσης:
εδω κρητη εχουμε πολλες πιστες για να παμε ""πιστες απο καρτ"" και κανονιζουμε οποιοι θελετε!!!
επισης διοργανωνονται αρκετα τακτικα και αγωνες gp οπως ξερετε ετσι?οπου συμμετεχουν απαντες...μικροι-μικρομεσσαιοι-μεγαλοι...χωρισμενοι σε κατηγοριες κανονικοτατα τα παντα(π.χ.τυμπακι)!!!το θεμα ειναι εσεις εχετε καταλαβει τι συζηταμε?για ποιο λογο μιλαμε?εγω θα ξεκινουσα για κατι πολυ οργανωμενο και οχι τυχαιο..για ενα time attack φιλων και ιδιοκτητων peugeot ομως...και πραγματικα ενδιαφερομαι για αυτο το πραγμα και μονο...τωρα οι σκεψεις ειναι σκεψεις παντα δεν λεω αλλα εγω πολυ θα γουσταρα να παρευρεθω σε κατι τετοιο π.χ.
http://www.youtube.com/watch?v=xDCLHZZMRIo
και οχι σε πιστα καρτ οπως λετε....
οπως και να εχει προτεινετε μου εμενα περιπτωσεις και εγω ακολουθω..... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
xalkiadakhs 207gt - Τετ 11 Νοέ 2009, 03:43:56
Θέμα δημοσίευσης:
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
207 GT HRAKLEIO - Τετ 11 Νοέ 2009, 11:16:59
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπόν γίνετε προσπάθεια ωστε την Κυριακή στις 22 του Μηνός να πάμε Χανια στη πίστα!!!!! Laughing
Μόλις έχω νέα σας ενημερώνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
geo106xs - Τετ 11 Νοέ 2009, 14:34:18
Θέμα δημοσίευσης:
Πω! Μας εφτιαξες! Κατι διαβασα εντωμεταξυ στο fb για auto τριτη,power magazine κτλ. Φανταζομαι φωτο τα λιονταρια να σηκωνουν τροχο να βγαινουν τουρμπισμενα απο τη στροφη...μαλλον το πηγα λιιιιγο μακρια,anyway φοβερη ιδεα αντε να δουμε!
orfanos mulopotamos - Τετ 11 Νοέ 2009, 20:17:59
Θέμα δημοσίευσης:
λιιιιιιιιγο μακρια.... φωτιες απο τις εξατμισεις κ.τ.λ. ε να βαλω και εγω κατι.....ε?
xalkiadakhs 207gt - Τετ 11 Νοέ 2009, 20:41:08
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
Πω! Μας εφτιαξες! Κατι διαβασα εντωμεταξυ στο fb για auto τριτη,power magazine κτλ. Φανταζομαι φωτο τα λιονταρια να σηκωνουν τροχο να βγαινουν τουρμπισμενα απο τη στροφη...μαλλον το πηγα λιιιιγο μακρια,anyway φοβερη ιδεα αντε να δουμε!



εσυ απο τις καυλες τρυπας τις ταυλες....εεε ειπαμε τωρα!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ωραιος παντως Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
geo106xs - Τετ 11 Νοέ 2009, 20:41:20
Θέμα δημοσίευσης:
orfanos mulopotamos έγραψε:
λιιιιιιιιγο μακρια.... φωτιες απο τις εξατμισεις κ.τ.λ. ε να βαλω και εγω κατι.....ε?

Εεεεεετσι! Very happy
geo106xs - Τετ 11 Νοέ 2009, 20:43:07
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
Πω! Μας εφτιαξες! Κατι διαβασα εντωμεταξυ στο fb για auto τριτη,power magazine κτλ. Φανταζομαι φωτο τα λιονταρια να σηκωνουν τροχο να βγαινουν τουρμπισμενα απο τη στροφη...μαλλον το πηγα λιιιιγο μακρια,anyway φοβερη ιδεα αντε να δουμε!



εσυ απο τις καυλες τρυπας τις ταυλες....εεε ειπαμε τωρα!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ωραιος παντως Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ασε,ασε! Twisted evil τρελες καυλεεεεες! Laughing
France_8v - Τετ 11 Νοέ 2009, 23:39:25
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε παιδιά, ρε παιδιά... ρίχνετε το επίπεδο του τόπικ!Φούντες τις λένε Laughing Laughing Laughing.
Πλάκα πλάκα αν έρθουν όσοι λέτε από περιοδικά κ έτσι είμαι σίγουρος ότι πρώτη φορά θα δουν DUNLOP SP SPORT 9000 να πατινάρουν σε στεγνή πίστα Onfire
geo106xs - Πεμ 12 Νοέ 2009, 00:00:56
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
Ρε παιδιά, ρε παιδιά... ρίχνετε το επίπεδο του τόπικ!Φούντες τις λένε Laughing Laughing Laughing.
Πλάκα πλάκα αν έρθουν όσοι λέτε από περιοδικά κ έτσι είμαι σίγουρος ότι πρώτη φορά θα δουν DUNLOP SP SPORT 9000 να πατινάρουν σε στεγνή πίστα Onfire

Καταλαβα...εχουν γινει σλικ! Laughing
France_8v - Πεμ 12 Νοέ 2009, 00:05:50
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:

Καταλαβα...εχουν γινει σλικ! Laughing

Τα σλικ πιάνουν!Πες καλύτερα καραφλίκ Wacko
geo106xs - Πεμ 12 Νοέ 2009, 00:17:29
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
geo106xs έγραψε:

Καταλαβα...εχουν γινει σλικ! Laughing

Τα σλικ πιάνουν!Πες καλύτερα καραφλίκ Wacko

Οπως τα λεει ενα φιλαρακι μου...σκλικ Shocked
orfanos mulopotamos - Πεμ 12 Νοέ 2009, 14:49:13
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
Πω! Μας εφτιαξες! Κατι διαβασα εντωμεταξυ στο fb για auto τριτη,power magazine κτλ. Φανταζομαι φωτο τα λιονταρια να σηκωνουν τροχο να βγαινουν τουρμπισμενα απο τη στροφη...μαλλον το πηγα λιιιιγο μακρια,anyway φοβερη ιδεα αντε να δουμε!



εσυ απο τις καυλες τρυπας τις ταυλες....εεε ειπαμε τωρα!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ωραιος παντως Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ha Ha Ha Ha ρεσιταλ εδωσες.... αυτο πρεπει να το βαλουμε σε τοπικ με ατακες...
207 GT HRAKLEIO - Πεμ 12 Νοέ 2009, 16:56:02
Θέμα δημοσίευσης:
Κρατάτε τις κ@υλες σας λιγο ακόμη..μέχρι τον επόμενο Μήνα!
Στις 22/11 μάλον Σητεία θα πάμε, επειδή όσον αφορά την πίστα στα Χανιά είναι μακριά και οι περισσότεροι δεν έχουν την οικονομική ευχέρεια τώρα για τα όλα έξοδα (αν και κατα τη γνώμη μου δεν είναι πολλά.. 15 ευρώ για να βάλεις μέσα το αμάξι σου όσες ώρας θέλεις W00t W00t W00t Worthy Worthy Thumbs Up Thumbs Up Clapping Clapping )!!!!!!
Λοιπόν για καλύτερη οργάνωση, και περισσότερες συμμετοχες λίγο ακόμη υπομονή ωστε να έρθουν οσοι δεν μπορουν τώρα άμμεσα!
Τον επόμενο λοιπόν μήνα θα πάμε πίστα στα Χανιά μονο κανονίστε τη πορεία σας και καντε καμια οικονομια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Την επόμενη Κυριακή 22/11 πάμε Σητεία!!!!
Απ οσο ξέρω θα μας περιμένει λαός εκεί πέρα ...
Οχι μόνο pug αλλα όλλα τα "γρήγορα αμάξια της Σητείας" ...

Υ.Γ Αγγελε κάνε το κόπο και ετοίμασε ένα καλό κειμενάκι εσύ που τα γράφεις ωραία .. Wink Συνενοήσου με Μάνθο!
France_8v - Πεμ 12 Νοέ 2009, 19:16:16
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:

Υ.Γ Αγγελε κάνε το κόπο και ετοίμασε ένα καλό κειμενάκι εσύ που τα γράφεις ωραία .. Wink Συνενοήσου με Μάνθο!

Βρήκαμε τώρα Βασίλη ε??? Tease Tease Tease
Τέλος πάντων απλό βολταράκι θα είναι στη Σητεία?Εννοώ θες να ξεκαθαρίζεις την πινακίδα μου ή σου αρκούν τα κωλοφάναρα? Cool
geo106xs - Πεμ 12 Νοέ 2009, 19:18:30
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
Τέλος πάντων απλό βολταράκι θα είναι στη Σητεία?Εννοώ θες να ξεκαθαρίζεις την πινακίδα μου ή σου αρκούν τα κωλοφάναρα? Cool

Αυτα αφηστε τα καλυτερα για την πιστα... Cool
MEMsound - Πεμ 12 Νοέ 2009, 19:21:59
Θέμα δημοσίευσης:
ελα που χεις και παραπονα
μπρος γραφε κειμενακι... Laughing
France_8v - Πεμ 12 Νοέ 2009, 19:27:43
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
ελα που χεις και παραπονα
μπρος γραφε κειμενακι... Laughing

Κ εσύ τέκνον βρούτε? Crying or Very sad
MEMsound - Πεμ 12 Νοέ 2009, 19:33:56
Θέμα δημοσίευσης:
Με μπρεδευεις με αλλο
Μανθο με λένε Laughing Laughing Laughing Laughing
France_8v - Πεμ 12 Νοέ 2009, 19:53:31
Θέμα δημοσίευσης:
Α ναι συγνώμη, Μάνθο βρούτε Laughing
nikos68 - Πεμ 12 Νοέ 2009, 21:55:04
Θέμα δημοσίευσης:
Βασίλη για Σητεία θέλεις ένα τεπόζιτο πήγαινε έλα συν ότι κάψεις εκεί κυνηγώντας τους γρήγορους που θα σε περιμένουν.... Very happy Very happy Very happy Καθαρά οικονομικίστικα Χανιά με Σητεία δεν έχει καμία σχέση....σαν βολταράκι όμως ακούγεται υπέροχα γιατί η διαδρομή ενδύκνειται για τρελίτσες ειδικά με τα λάστιχα που έχουμε..... Laughing Laughing Laughing
France_8v - Πεμ 12 Νοέ 2009, 21:57:43
Θέμα δημοσίευσης:
Ειδικά με τον καιρό προβλέπονται πολλές τρελίτσες... Στις μπάρες, στους δέτες, τετακέ Rotfl Rotfl Rotfl
207 GT HRAKLEIO - Πεμ 12 Νοέ 2009, 23:37:51
Θέμα δημοσίευσης:
Ειστε τελικά μέσα για Σητεία η δεν είστε?
Δε κατάλαβα ..
Να πω και κατι άλλο , ρε παιδιά όλο πρός Ρεθυμνο πάμε, ας κατήφορήσουμε και μια φορά προς Σητεία να μην έχουν παράπονο και οι Πεζάκηδες απο κει..
Την προηγούμενη φορά τα παιδιά ήρθαν απο Σητεία και πήγαμε Ρέθυμνο..Να μην τους κάνουμε το χατήρι? Very happy
Και τον επόμενο Μήνα πάμε πίστα να σας φάω όλους!!!!!!!!!!!!!! Armed Shoot Shoot Rambo Onfire Yahoo!
geo106xs - Παρ 13 Νοέ 2009, 00:15:16
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Και τον επόμενο Μήνα πάμε πίστα να σας φάω όλους!!!!!!!!!!!!!! Armed Shoot Shoot Rambo Onfire Yahoo!

Σιγα σκουπισου... Razz Laughing
France_8v - Παρ 13 Νοέ 2009, 01:04:06
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:

Και τον επόμενο Μήνα πάμε πίστα να σας φάω όλους!!!!!!!!!!!!!! Armed Shoot Shoot Rambo Onfire Yahoo!

Προσέξτε, γλιστράει!!! Laughing
Φίλε Βασίλη η τουρμπινίτσα σου δεν έχει καμία ελπίδα στην πίστα δυστυχώς Cool
xalkiadakhs 207gt - Παρ 13 Νοέ 2009, 03:44:11
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Κρατάτε τις κ@υλες σας λιγο ακόμη..μέχρι τον επόμενο Μήνα!
Στις 22/11 μάλον Σητεία θα πάμε, επειδή όσον αφορά την πίστα στα Χανιά είναι μακριά και οι περισσότεροι δεν έχουν την οικονομική ευχέρεια τώρα για τα όλα έξοδα (αν και κατα τη γνώμη μου δεν είναι πολλά.. 15 ευρώ για να βάλεις μέσα το αμάξι σου όσες ώρας θέλεις


15 ευρω ειναι?ωραια και που κολλαμε δηλαδη?στο "μακρια" η στα 15 ευρω της πιστας?καταρχας συζηταμε οτι πολλοι θα ερθουν ως ""εκδρομη"" και λιγοι για ""πιστα""οποτε εμεις οι λιγοι θα κανουμε οτι θελουν οι πολλοι ε? Embarassed Embarassed αχ ρε παιδια κριμα!!

nikos68 έγραψε:
Βασίλη για Σητεία θέλεις ένα τεπόζιτο πήγαινε έλα συν ότι κάψεις εκεί κυνηγώντας τους γρήγορους που θα σε περιμένουν....

πολυ σωστος ο δασκαλος....για αυτο και εγω μια ζω θα τον ακουω!!!ενα ντεποζιτο μεσα στο νερο ασυζητητη παιδες!!!!

nikos68 έγραψε:
Καθαρά οικονομικίστικα Χανιά με Σητεία δεν έχει καμία σχέση

Thumb Left Thumb Left Thumb Left Thumb Left Thumb Left Thumb Left

nikos68 έγραψε:
σαν βολταράκι όμως ακούγεται υπέροχα γιατί η διαδρομή ενδύκνειται για τρελίτσες ειδικά με τα λάστιχα που έχουμε

Yahoo! Yahoo! Yahoo! Yahoo! Yahoo! Yahoo!

207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Ειστε τελικά μέ[σα για Σητεία η δεν είστε?

αν και σου εχω πει να σκεφτεσαι παρα πολυ πριν να αλλαξεις γνωμη εγω ειμαι μεσα παρολο που ψηφιζω χανια!!! Wink

France_8v έγραψε:
Φίλε Βασίλη η τουρμπινίτσα σου δεν έχει καμία ελπίδα στην πίστα δυστυχώς

τετοιες δηλωσεις θελω...τετοιες!!!γιατι πλεον στο δρομο σας περιμενουμε μεχρι στιγμης...γα να δουμε και στην πιστα...για να δουμε!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
orfanos mulopotamos - Παρ 13 Νοέ 2009, 15:45:19
Θέμα δημοσίευσης:
το θεμα ειναι να περασουμε καλα, οπως την προηγουμενη φορα οπου και αν παμε... και ζωη να εχουμε( και λεφτα για βενζινη) και θα γυρισουμε ολη την κρητη... μετα θα πιασουμε και την υπολοιπη Ελλαδα.....
207 GT HRAKLEIO - Παρ 13 Νοέ 2009, 16:37:01
Θέμα δημοσίευσης:
Φίλε Χριστόφορε πολύ αέρα νομίζω έχουν πάρει οι 106 8v RALLAκιδες ε..?
Μήπως πρέπει να τους δώσουμε ενα μικρό μαθηματάκι να έρθουν στα ίσα τους..?
Ακου στη πίστα μας έχουν ...
Ας γελάσω.. μπουχαχαχαχαχαχαχα!!!!

Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Rambo Rambo Rambo Rambo Rambo Sniper Sniper
orfanos mulopotamos - Παρ 13 Νοέ 2009, 16:41:58
Θέμα δημοσίευσης:
ετσι ετσι κοψτε τον πολυ αερα γιατι νομιζουν οτι θα πεταξουν με τα 106.... αντε μην κουμποσω καμια 4 και περασω απο πανω τους... και χωρις προγαμμα, ε?
MEMsound - Παρ 13 Νοέ 2009, 18:15:35
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Φίλε Χριστόφορε πολύ αέρα νομίζω έχουν πάρει οι 106 8v RALLAκιδες ε..?
...
Ακου στη πίστα μας έχουν ...


χωρις ανάρτηση και μπλοκέ... (που με τόση ροπη ειναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ απαραίτητα σε ενα 207...
εντός πιστας οχι απλά "σε εχουν"
αλλα δεν ασχολουνται καν...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
geo106xs - Παρ 13 Νοέ 2009, 18:36:38
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Φίλε Χριστόφορε πολύ αέρα νομίζω έχουν πάρει οι 106 8v RALLAκιδες ε..?
...
Ακου στη πίστα μας έχουν ...


χωρις ανάρτηση και μπλοκέ... (που με τόση ροπη ειναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ απαραίτητα σε ενα 207...
εντός πιστας οχι απλά "σε εχουν"
αλλα δεν ασχολουνται καν...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Δωσε Μανθο! Καποιος επρεπε να φερει το ισιο στον τοπο του! Καλα βεβαια εγω ειμαι 1400 δε δικαιουμαι να μιλαω και τοσο Laughing
France_8v - Παρ 13 Νοέ 2009, 20:07:07
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:

χωρις ανάρτηση και μπλοκέ... (που με τόση ροπη ειναι ΑΠΟΛΥΤΩΣ απαραίτητα σε ενα 207...
εντός πιστας οχι απλά "σε εχουν"
αλλα δεν ασχολουνται καν...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Worthy Worthy Worthy Worthy Clapping Clapping Clapping Clapping Thumbs Up Έτσι μπράβο γιατί κάποιοι τουρμπίσιοι νομίζουν ότι το αμάξι τους είναι σαν την χλωρίνη (για όλες τις δουλειές Very happy )
orfanos mulopotamos - Παρ 13 Νοέ 2009, 20:13:52
Θέμα δημοσίευσης:
τα αμαξια μας δεν ειναι χλορινη φιλε μου αγγελε, ειναι ομως μπιστολια και γαζονουν Shoot Shoot
France_8v - Παρ 13 Νοέ 2009, 20:26:40
Θέμα δημοσίευσης:
Φιλαράκι μην είμαστε υπερόπτες... Εντάξει τα 207 είναι πολύ ωραία στις ευθείες, αρκετή δύναμη κ πολύ ροπή αλλά όχι κ δε σας βλέπουμε στην πίστα.Είπαμε!!!1400+ κιλά βάλε κ το άδειασμα της τουρμπίνας σας στο άσε-πάτα, καληνύχτα!Όλα κ όλα... Confused
orfanos mulopotamos - Παρ 13 Νοέ 2009, 20:34:18
Θέμα δημοσίευσης:
το ξερω φιλε αγγελε... πλακα κανω... ολοι ξερουμε οτι τα 106 ειναι πισταμαξα....
geo106xs - Παρ 13 Νοέ 2009, 20:40:03
Θέμα δημοσίευσης:
Και φανταζεσαι λεει να ξεσηκωθουν οι 207ακηδες,να βαλουνε μπλοκε,αναρτησεις,ημισλικ και αλλα τουρμποπαραφερναλια και να ερθουν στην πιστα να μας αντιμετωπισουν...ε ρε γλεντια! Θελω ενα 16V μοτερ δανεικο γρηγορα! Απο αναρτηση ειμαι τουμπανο οποτε...αεραααααααα! Laughing
France_8v - Παρ 13 Νοέ 2009, 20:45:33
Θέμα δημοσίευσης:
Και φαντάζεσαι λέει να φάει η γιαγιά τον κακό τον λύκο?
orfanos mulopotamos - Παρ 13 Νοέ 2009, 20:49:32
Θέμα δημοσίευσης:
μην μας υποτιματε....
geo106xs - Παρ 13 Νοέ 2009, 21:08:01
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
Και φαντάζεσαι λέει να φάει η γιαγιά τον κακό τον λύκο?

Μπορει...ποτε δε ξερεις! Μη τους υποτιμας καθολου! Cool
France_8v - Παρ 13 Νοέ 2009, 21:11:10
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε φίλε χαλάρωσε.Δεν υποτιμάω κανένας σας, κουβέντα κάνουμε.Μην μαλώσουμε στο τέλος για τα αμάξια, είπαμε Exclamation
Απλά ανέφερα ότι για άλλο λόγο φτιάχτηκαν τα δικά σας κ για άλλο τα δικά μας! Wink
Jim207GT - Παρ 13 Νοέ 2009, 21:12:55
Θέμα δημοσίευσης:
Καθήστε καλά μην κάνω κανα αστείο και κατέβω και κλαίτε ομαδικά Wink Laughing Laughing
orfanos mulopotamos - Παρ 13 Νοέ 2009, 21:14:46
Θέμα δημοσίευσης:
χαλαρος ειμαι.. χαβαλε κανουμε.... σιγα να μην μαλωσουμε μεταξυ μας.... παρεξηγησες τον γραπτο λογο.....
MEMsound - Παρ 13 Νοέ 2009, 21:15:37
Θέμα δημοσίευσης:
jim... οχι ακομα...
μετα το "αέριο" Rolling eyes Wink Laughing
France_8v - Παρ 13 Νοέ 2009, 21:18:19
Θέμα δημοσίευσης:
Wink Wink Wink Όντως ο γραπτός λόγος παρεξηγείται εύκολα Thumb Left
Αλλά επειδή είμαστε λίίίίίγο Off Topic , ας φέρουμε το θέμα μας στην επιφάνεια.Λοιπόν από συμμετοχές πως τα πάμε?
France_8v - Παρ 13 Νοέ 2009, 21:21:37
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
jim... οχι ακομα...
μετα το "αέριο" Rolling eyes Wink Laughing

Χαχαχαχχαχααχαα το καλύτερο σχόλιο στο τόπικ!Γειά σου ρε Μάνθο Ha Ha Rotfl Rotfl
Jim207GT - Παρ 13 Νοέ 2009, 21:27:08
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
MEMsound έγραψε:
jim... οχι ακομα...
μετα το "αέριο" Rolling eyes Wink Laughing

Χαχαχαχχαχααχαα το καλύτερο σχόλιο στο τόπικ!Γειά σου ρε Μάνθο Ha Ha Rotfl Rotfl


Emmm Βλέπεις που πάλι παρεξήγησες.......αυτό είναι το "αέριο" (το GGA)
France_8v - Παρ 13 Νοέ 2009, 21:38:53
Θέμα δημοσίευσης:
Shocked Έχεις κ ακριβά γούστα...
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 14 Νοέ 2009, 12:02:19
Θέμα δημοσίευσης:
Jim207GT έγραψε:
France_8v έγραψε:
MEMsound έγραψε:
jim... οχι ακομα...
μετα το "αέριο" Rolling eyes Wink Laughing

Χαχαχαχχαχααχαα το καλύτερο σχόλιο στο τόπικ!Γειά σου ρε Μάνθο Ha Ha Rotfl Rotfl


Emmm Βλέπεις που πάλι παρεξήγησες.......αυτό είναι το "αέριο" (το GGA)


εεεε ειστε μεγααααλα κωλοπαιδα....ειδικα ο μανθος παιζει με το πονο μου αλλα δεν πειραζει...θα τον φτιαξω εγω!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 14 Νοέ 2009, 12:07:52
Θέμα δημοσίευσης:
orfanos mulopotamos έγραψε:
μην μας υποτιματε....


αφησε τους ρε...αστους να λενε...μα σας εχω πει οτι οτι και να εχεις εαν δεν μπορεις να το πας η να σε παει καλυτερα να μην συμμετεχεις Laughing Laughing
τι να το κανουνε μωρε το πισταμαξο εαν δεν μπορουνε να το πανε,,,,
και η γνωμη μου για το φουσκωμα και ξεφουσκωμα και διαφορες απωλιες χρονου μεσα στην πιστα ειναι πως εχετε δικιο μιας και μιλατε για """πιστα καρτ"" 1 με 2αρα τεζαριστη το πολυ....για παμε σερρες η μεγαρα και θα σας πω εγω ποσους κυκλους θα φατε......
μουχαχαχαχαχαχααχ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
υποψιν ε τα νιτρα απαγορευονται!!!!
MEMsound - Σαβ 14 Νοέ 2009, 12:13:14
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
Jim207GT έγραψε:
France_8v έγραψε:
MEMsound έγραψε:
jim... οχι ακομα...
μετα το "αέριο" Rolling eyes Wink Laughing

Χαχαχαχχαχααχαα το καλύτερο σχόλιο στο τόπικ!Γειά σου ρε Μάνθο Ha Ha Rotfl Rotfl


Emmm Βλέπεις που πάλι παρεξήγησες.......αυτό είναι το "αέριο" (το GGA)


εεεε ειστε μεγααααλα κωλοπαιδα....ειδικα ο μανθος παιζει με το πονο μου αλλα δεν πειραζει...θα τον φτιαξω εγω!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


σουτ ρε...
για σας δουλευουμε..
αι σιχτιρ... κάντε υπομονη Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 14 Νοέ 2009, 15:57:25
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
Jim207GT έγραψε:
France_8v έγραψε:
MEMsound έγραψε:
jim... οχι ακομα...
μετα το "αέριο" Rolling eyes Wink Laughing

Χαχαχαχχαχααχαα το καλύτερο σχόλιο στο τόπικ!Γειά σου ρε Μάνθο Ha Ha Rotfl Rotfl


Emmm Βλέπεις που πάλι παρεξήγησες.......αυτό είναι το "αέριο" (το GGA)


εεεε ειστε μεγααααλα κωλοπαιδα....ειδικα ο μανθος παιζει με το πονο μου αλλα δεν πειραζει...θα τον φτιαξω εγω!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


σουτ ρε...
για σας δουλευουμε..
αι σιχτιρ... κάντε υπομονη Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ελα ρε...ριχνεις αλατι στις πληγες μου και μετα καπακι λεμονι και μετα λες σουτ-αι σιχτιρ
ε οχι ρε φιλε... Laughing Laughing
α και που σαι Laughing μην πολυδουλευεις ρε φιλε...ξεκουρασου καλα το σαββατοκυριακο γιατι απο βδομαδα εχεις τρεξιμο απο οτι βλεπω Laughing Laughing Laughing
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 14 Νοέ 2009, 15:59:20
Θέμα δημοσίευσης:
Jim207GT έγραψε:
αυτό είναι το "αέριο" (το GGA)



Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy
geo106xs - Σαβ 14 Νοέ 2009, 16:33:21
Θέμα δημοσίευσης:
Τελικα θα παμε πιστα ή Σητεια...για πειτε γιατι εχω χασει επεισοδια!
France_8v - Σαβ 14 Νοέ 2009, 16:49:14
Θέμα δημοσίευσης:
Άμα δεν παινέψεις λέει το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει Whistling
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 14 Νοέ 2009, 17:37:59
Θέμα δημοσίευσης:
την κυρακιη εχει τυμπακι....τι λετε?εαν ειναι καλος ο καιρος?μπαινουμε?80 ευρω ειναι to gp....παμεεεεε??????θα εχει και dragster παλι με πολυ κοσμο....τι λετε παμε εμεις οι 1600αρηδες να αναμετρηθουμε Laughing Laughing Laughing Laughing


http://www.proactionracing.com/
Thumb Left
geo106xs - Σαβ 14 Νοέ 2009, 17:45:02
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
την κυρακιη εχει τυμπακι....τι λετε?εαν ειναι καλος ο καιρος?μπαινουμε?80 ευρω ειναι to gp....παμεεεεε??????θα εχει και dragster παλι με πολυ κοσμο....τι λετε παμε εμεις οι 1600αρηδες να αναμετρηθουμε Laughing Laughing Laughing Laughing


http://www.proactionracing.com/
Thumb Left

Δε καταλαβα οι 1400αρηδες ειναι εκτος συναγωνισμου...αχ να παμε Χανια στην καρτοπιστα και οταν θα σπιναρετε εσεις οι 1600αρηδες εγω θα βγαινω ταπα! Laughing Γκρρρ! Twisted evil
France_8v - Σαβ 14 Νοέ 2009, 17:45:39
Θέμα δημοσίευσης:
Shocked Πόσο λέει???Εγώ με 80 ευρώ βάζω άλλα 320 κ βάζω λάστιχα Laughing
geo106xs - Σαβ 14 Νοέ 2009, 17:48:58
Θέμα δημοσίευσης:
France_8v έγραψε:
Shocked Πόσο λέει???Εγώ με 80 ευρώ βάζω άλλα 320 κ βάζω λάστιχα Laughing

Μεχρι τα 320 εχεις 4 ακομα συμμετοχες των 80 ευρω! Laughing
orfanos mulopotamos - Τρι 17 Νοέ 2009, 21:41:18
Θέμα δημοσίευσης:
επειδη ξεφυγατε παλι... οσοι ερθουν απο χανια και ρεθυμνο ας ενημεροσουν να περιμενω να παμε παρεα μεχρι το ηρακλειο...
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 21 Νοέ 2009, 11:59:57
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
την κυριακη εχει τυμπακι..

οριστε παιδες
αντε ξεκωληστε με το θεμα ""σητεια"" και παμε
http://www.proactionracing.com/rcnews/view/id/69
geo106xs - Σαβ 21 Νοέ 2009, 19:35:36
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
την κυριακη εχει τυμπακι..

οριστε παιδες
αντε ξεκωληστε με το θεμα ""σητεια"" και παμε
http://www.proactionracing.com/rcnews/view/id/69

+1000 Αρκει να συμφωνησουν ολοι!
207 GT HRAKLEIO - Δευ 23 Νοέ 2009, 00:23:56
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπόν σήμερα πήγαμε εκδρομούλα στη Σητεία και περάσαμε υπέροχα!!!
Να και μερεικές φώτο να πάρετε μια ιδέα...

http://s771.photobucket.com/albums/xx357/207_GT_HRAKLEIO/?action=view&current=13545_1253206860297_1533301879_6685.jpg

http://s771.photobucket.com/albums/xx357/207_GT_HRAKLEIO/?action=view&current=13545_1253212140429_1533301879_6-1.jpg

http://s771.photobucket.com/albums/xx357/207_GT_HRAKLEIO/?action=view&current=13545_1253212180430_1533301879_6685.jpg

http://s771.photobucket.com/albums/xx357/207_GT_HRAKLEIO/?action=view&current=13545_1253212220431_1533301879_6685.jpg

http://s771.photobucket.com/albums/xx357/207_GT_HRAKLEIO/?action=view&current=13534_1174932892679_1208765612_3042.jpg

http://s771.photobucket.com/albums/xx357/207_GT_HRAKLEIO/?action=view&current=13534_1174932772676_1208765612_3042.jpg

H εκδρομούλα μας περιελάμβανε φαγητό, καφέ και πολύ πολύ καλή παρέα!!!!!!
Να σημειωθεί πως η συμμετοχή δεν ήταν οπως στην προηγούμενη εκδρομούλα (32 αμάξια) αλλα πολύ λιγότερη καθώς οι περιστάσεις ήταν λιγάκι δύσκολες για τους περισσότερους...
Παρ όλα αυτά όμως περάσαμε πολύ πολύ όμορφα!!!
Όσοι δεν ήρθαν έχασαν...

Αντε και στην επόμενη θα κανονίσουμε πίστα στα Χανιά ...

Clapping Thumbs Up Thumb Left Yahoo!
MEMsound - Δευ 23 Νοέ 2009, 00:41:29
Θέμα δημοσίευσης:
μια χαρα σας βρησκω...
Cool Cool Cool Cool Cool Cool
xalkiadakhs 207gt - Τρι 24 Νοέ 2009, 16:43:57
Θέμα δημοσίευσης:
207 GT HRAKLEIO έγραψε:
Λοιπόν σήμερα πήγαμε εκδρομούλα στη Σητεία και περάσαμε υπέροχα!!!
Να και μερεικές φώτο να πάρετε μια ιδέα...

http://s771.photobucket.com/albums/xx357/207_GT_HRAKLEIO/?action=view&current=13545_1253206860297_1533301879_6685.jpg

http://s771.photobucket.com/albums/xx357/207_GT_HRAKLEIO/?action=view&current=13545_1253212140429_1533301879_6-1.jpg

http://s771.photobucket.com/albums/xx357/207_GT_HRAKLEIO/?action=view&current=13545_1253212180430_1533301879_6685.jpg

http://s771.photobucket.com/albums/xx357/207_GT_HRAKLEIO/?action=view&current=13545_1253212220431_1533301879_6685.jpg

http://s771.photobucket.com/albums/xx357/207_GT_HRAKLEIO/?action=view&current=13534_1174932892679_1208765612_3042.jpg

http://s771.photobucket.com/albums/xx357/207_GT_HRAKLEIO/?action=view&current=13534_1174932772676_1208765612_3042.jpg

H εκδρομούλα μας περιελάμβανε φαγητό, καφέ και πολύ πολύ καλή παρέα!!!!!!
Να σημειωθεί πως η συμμετοχή δεν ήταν οπως στην προηγούμενη εκδρομούλα (32 αμάξια) αλλα πολύ λιγότερη καθώς οι περιστάσεις ήταν λιγάκι δύσκολες για τους περισσότερους...
Παρ όλα αυτά όμως περάσαμε πολύ πολύ όμορφα!!!
Όσοι δεν ήρθαν έχασαν...

Αντε και στην επόμενη θα κανονίσουμε πίστα στα Χανιά ...

Clapping Thumbs Up Thumb Left Yahoo!


μπραβο παιδες...χαιρομαι που πηγανε ολα καλα και λυπαμαι για το οτι δεν μπορεσα να ερθω....
ωραια διαδρομη και πολυ ωραια μερα σας εκανε!!!
δεν σταματαμε ομως εδω...εγω πηγα τυμπακι τελικα μιας και ειναι ενα μισαωρο δρομος...επομενη κινηση λοιπον ειναι ενα ""ενδιαμεσο"" ραντεβου-καφε των funs των κρητικων στο μπαλι για να διοργανωσουμε το επομενο (((fun day))) Laughing Laughing Laughing Laughing λοιπον πειτε ποτε πινουμε καφε μπαλι να ερθουν και οι ρεθυμνιωτες να συζητησουμε.....προτεινω σαββατο πρωι...προτεινετε και εσεις και αποφασιστε!!!
geo106xs - Τρι 24 Νοέ 2009, 18:06:21
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι ημουν κι εγω στο τυμπακι!!! Cool Παιδια δε μπορεσα να ερθω Σητεια λογω ενος θεματος που ειχα...Χριστοφορε δεν εχεις καμια φωτο απο το τυμπακι να δειξουμε στα παιδια; Τελικα το πς κλαμπ κρητης ειχε απεσταλμενους σε δυο μετωπα!!!
207 GT HRAKLEIO - Τρι 24 Νοέ 2009, 23:19:28
Θέμα δημοσίευσης:
Ελα Geo όλο παράπονα είσαι που δενπάμε βόλτες και τώρα που πήγαμε πάλι απουσίαζες Shoot Shoot Shoot

Τη επόμενη φορά τρώς κόκκινη κάρτα.. Banned Banned Banned Banned Banned Banned Banned


χαχαχαχαχα!!! Very happy
xalkiadakhs 207gt - Τετ 25 Νοέ 2009, 14:37:18
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
Ναι ημουν κι εγω στο τυμπακι!!!.Χριστοφορε δεν εχεις καμια φωτο απο το τυμπακι να δειξουμε στα παιδια;


φωτο υπαρχουν αλλα δεν υπαρχει λογος για δημοσιευση εδω μεσα....δεν κολλαει πουθενα νομιζω!!!
εκτος απο φωτογραφιες να σας πω οτι υπαρχει και βιντεακι απο την δικια μου καμερα τοποθετημενη μεσα στου κολλητου το megane f1 (για incar μιλαμε) για να δειτε τι σημαινει το πως παω σε πιστα και πως παω στο δρομο....απλα καμια σχεση..απλα τωρα παταω στη γη και μετα παταω αλλου!!!
παντως ειχα την εντυπωση οτι καταπονειται ασχημα ενα αυτοκινητο μεσα σε μια πιστα...δεν ειναι ετσι παιδια...εαν αφαιρεσουμε τα λαστιχα που οντως καταπονουνται (οπως και στο δρομο Wink ) εισαι μια χαρα........
Wink Wink Wink Wink
gonakinen - Τετ 25 Νοέ 2009, 15:59:06
Θέμα δημοσίευσης:
Την ερχόμενη κυριακή, η ΑΛΑ Χανίων διοργανώνει ένα φιλικό event στην Pista Park στο Βαρύπετρο. Εαν σας ενδιαφέρει επικοινωνήστε μαζί μου ωστε να οργανωθούμε καλύτερα Wink 6985 950363
orfanos mulopotamos - Παρ 27 Νοέ 2009, 11:57:32
Θέμα δημοσίευσης:
λοιπον παιδια για καφε μπαλι μεσα... αλλα θα με κουρασει η διαδρομη μεχρι να παω.. χαχα.....
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 28 Νοέ 2009, 16:05:37
Θέμα δημοσίευσης:
αφωνοι ολοι ετσι?κανενας δεν μιλαει?τι παθατε ρεεεεε????εμενα παντως οποιος με παρει τηλεφωνιο παω για καφεδακι μπαλι...αλλα να ειναι και οι ρεθυμνιωτες,,,, Wink Wink Wink Wink
France_8v - Κυρ 29 Νοέ 2009, 22:19:30
Θέμα δημοσίευσης:
Μέσα κ εγώ Cool
xalkiadakhs 207gt - Παρ 04 Δεκ 2009, 21:26:08
Θέμα δημοσίευσης:
αυριο σαββατο 12 ηωρα μπαλι...καφε-meeting..ολοι καλεσμενοι!!!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
xalkiadakhs 207gt - Παρ 11 Δεκ 2009, 23:03:02
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια μηπως εχει βρεξει καθολου εδω στην κρητη ρε? Laughing
σαν τους χοχλιους περιμενετε να κανετε την εμφανιση σας εεεεε???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
geo106xs - Σαβ 12 Δεκ 2009, 01:07:14
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
παιδια μηπως εχει βρεξει καθολου εδω στην κρητη ρε? Laughing
σαν τους χοχλιους περιμενετε να κανετε την εμφανιση σας εεεεε???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ποιους πετυχες φιλτατε και μας αποκαλεις χοχλιους; Laughing
xalkiadakhs 207gt - Σαβ 12 Δεκ 2009, 10:19:54
Θέμα δημοσίευσης:
geo106xs έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
παιδια μηπως εχει βρεξει καθολου εδω στην κρητη ρε? Laughing
σαν τους χοχλιους περιμενετε να κανετε την εμφανιση σας εεεεε???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ποιους πετυχες φιλτατε και μας αποκαλεις χοχλιους; Laughing

αντιθετως ολοι εχετε κρυφτει τωρα που βρεχει και μολις σταματησει η βροχα και βγει ο ηλιος θα κανετε την εμφανιση σας.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
geo106xs - Σαβ 12 Δεκ 2009, 14:56:00
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
geo106xs έγραψε:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
παιδια μηπως εχει βρεξει καθολου εδω στην κρητη ρε? Laughing
σαν τους χοχλιους περιμενετε να κανετε την εμφανιση σας εεεεε???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ποιους πετυχες φιλτατε και μας αποκαλεις χοχλιους; Laughing

αντιθετως ολοι εχετε κρυφτει τωρα που βρεχει και μολις σταματησει η βροχα και βγει ο ηλιος θα κανετε την εμφανιση σας.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Εγω νομισα πως με πετυχες χθες βραδυ κατω στο κεντρο(εψαχνα φαρμακειο) Mad και μαλιστα μπροστα μου ηταν σε καποια φαση και ενα μπλε 207 ραλυ και λεω να δεις καπου θα μας ειδε...το παιδι με το 207 δε το ξερω αλλα πρεπει να ειναι αυτος που ειχε ερθει μαζι μας στη πρωτη εκδρομη στο Ρεθυμνο,τεσπα εμενα πιο πιθανο ειναι να με πετυχεις οταν βρεχει παρα οταν εχει καλο καιρο Laughing προτιμω το μηχανακι με τη λιακαδα Wink
xalkiadakhs 207gt - Παρ 08 Ιαν 2010, 01:51:45
Θέμα δημοσίευσης:
καλη χρονια σε ολους σας κρητικαροι....με υγεια και χαρα!!!!!!
καλες βολτες και καλα γκαζακια με προσοχη παντα.....
περιμενω να δω τι θα κανονισετε και ποτε? Wink Wink Wink Wink Wink
geo106xs - Παρ 08 Ιαν 2010, 17:23:03
Θέμα δημοσίευσης:
Καλη χρονια παιδια και ευτυχισμενος ο καινουριος χρονος,κανα νεο σχετικα με το τρακντεϊ παιζει,τι θα κανουμε τελικα;
France_8v - Πεμ 14 Ιαν 2010, 22:05:24
Θέμα δημοσίευσης:
Χρόνια πολλά κ καλή χρονιά με αγάπη, υγεία, χαρά κ κρύο αέρα στην εισαγωγή του pug μας Laughing.
Κανονίστηκε το track day για τις 24 του μήνα (αυτού) στην πίστα καρτ των Χανίων.Σύντομα θα ανέβει κ η επίσημη ανακοίνωση.
Ορίστε κ μερικές πληροφορίες...
http://www.pistapark.gr/
xalkiadakhs 207gt - Παρ 15 Ιαν 2010, 18:53:05
Θέμα δημοσίευσης:
ναι παιδια κανονιστικε το track day....θα με κανετε να αλλαξω λαστιχα πριν την ωρα μου ρε πο**τη* μου....παντα ενω εχω αλλα μου ξεφυτρωνετε αλλα....αλλα θα σας φτιαξω εγω στις 24 του μηνα Laughing Laughing Laughing
πιστευω οτι θα ειναι απο τις καλυτερες εκδρομες-διοργανωσεις απο ολες που εχουμε κανει εμεις οι κρητικαροι Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Υ.Γ (((παρολο που συχενομαι τις καρτοπιστες θα ερθω και θα συμμετεχω ετσι για το χαβαλεδοπαρεο Crying or Very sad Crying or Very sad )))
apolonios - Δευ 22 Μάρ 2010, 08:20:40
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημερα παιδες.

πολυ ησυχια βλεπω και ανησυχω.Θα κανουμε πραμα ηντα λετε??να κανονισουμε οταν θα εχω εξοδο προφανος αν και εχουν ερθει τα νιουφια σε καμια βδομαδα 8α ειναι χαλαρος ο παλιοσ Razz
xalkiadakhs 207gt - Δευ 22 Μάρ 2010, 12:39:18
Θέμα δημοσίευσης:
καλημερα,φιλε ευτυχη οντως πολυ ησυχια απο εδω,,αλλα τι να κανεις φιλε ολα καλα...πολλοι ομως οταν θελουν να μαθουν και να λυσουν αποριες και να παρουν καμια γνωμη-ξερουν να μουν να διαβασουν αλλα να συντονιζονται απο εδω δεν ξερουν....οποτε αστο μην το ψαχνεις ολα καλα μην συζηταμε παλι για τα ιδια και τα ιδια!!!
βολταρακι-α θα τα κανουμε εαν και οι συμετοχες τους εχουν πεσει ολων..βλεπεις δεν τους κανουμε και εμεις κανενα δωρακι ρε φιλε Laughing Laughing Laughing Laughing
orfanos mulopotamos - Σαβ 01 Μάϊ 2010, 19:35:38
Θέμα δημοσίευσης:
ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕ..... Hunter Hunter σαν πολυ δεν εχουμε πεσει... ελατε ριχτε προτασεις για βολταρακι.... εγω πρωτεινω να παμε οροπαιδιο λασιθιου που εχει φοβερη στοφοδιαδρομη για μερικους μερικους... υπαρχει μια ταβερνα που απο'τι εχω μαθει ειναι αντε γεια και εχει και μεγαλο χωρο για parking... και στον κατεβασμο παμε για καφε στν χερσονησο η καπου εκει...ακουω....
xalkiadakhs 207gt - Κυρ 02 Μάϊ 2010, 14:50:26
Θέμα δημοσίευσης:
orfanos mulopotamos έγραψε:
ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕ..... Hunter Hunter σαν πολυ δεν εχουμε πεσει... ελατε ριχτε προτασεις για βολταρακι.... εγω πρωτεινω να παμε οροπαιδιο λασιθιου που εχει φοβερη στοφοδιαδρομη για μερικους μερικους... υπαρχει μια ταβερνα που απο'τι εχω μαθει ειναι αντε γεια και εχει και μεγαλο χωρο για parking... και στον κατεβασμο παμε για καφε στν χερσονησο η καπου εκει...ακουω....




προς το παρον ελα να κανεις μια βολτα με ενα επαναπρογραμματισμο που εκανα να τα που με κιολας και ασε τις οργανωμενες βολτες....
χλωμο το βλεπω!! Laughing Laughing Laughing Laughing
orfanos mulopotamos - Κυρ 02 Μάϊ 2010, 17:20:39
Θέμα δημοσίευσης:
χμ.... καλο μου ακουγεται.... προχθες ειχα ερθει στο καφε αλλα ειχες ρεπο λεει....
xrisa-xs - Δευ 02 Αύγ 2010, 10:53:34
Θέμα δημοσίευσης:
και φέτος διάλεξα την Κρήτη ως προορισμό των διακοπών μου
θα είμαι στο νησί από 15-29/8 στα Χανιά και στο Ηράκλειο
θα χαρώ πολύ να τα πούμε από κοντά με όποιον θέλει για καφεδάκι ή καμιά ρακί!!!
να μου πέιτε και tips που να πάω για να στήσω σκηνή (ελεύθερα και οργανωμένα)
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr