PSClub - Hellas

Εσωτερικό και Αμάξωμα - Προβλημα σε αγορα 207

myth - Τετ 13 Φεβ 2008, 04:27:37
Θέμα δημοσίευσης: Προβλημα σε αγορα 207
Δεν ξερω αν ειμαι στο καταλληλο χωρο του φορουμ αλλα εχω ενα προβλημα....ολοι ξερετε την προσφορα με το ποδηλατο η τα 300 ευρω εκπτωση η τα 500 ευρω αξεσουαρ...λοιπον εγω παρηγκειλα το 207 GT το οποιο εβαλα τα 500 ευρω αξεσουαρ..εβαλα λοιπον τον συναγερμο ο οπιοιος κανει 400 ευρω...οποτε μου μενουν αλλα 100 και δεν ξερω τι να βαλω...για τεμπελη δεν ξερω αν υπαρχει θα μου απαντησουνε αυριο(αλλα μαλλον οχι)...την αεροτομη μου την εκανε δωρο η αντιπροσωπεια οποτε δεν ξερω τι να βαλω...ΠΑΡΑΚΑΛΩ βοηθηστε με γιατι απο αξεσουαρ δεν ξερω τι αλλο παιζει αν και δεν νομιζω να παιζει κατι αλλο Evil ...Ευχαριστω πολυ παιδες....περιμενω απαντησεις...
nickzotos - Τετ 13 Φεβ 2008, 08:24:54
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.peugeot.gr/accessories/

λογικα εδω θα βρεις τι θελεις! Very happy
isim - Τετ 13 Φεβ 2008, 23:25:55
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω παντως ηξερα τι να βαλω με τα 100 που περισευαν...Εβαλα το στηριγμα ποδιων αλουμινιου http://www.peugeot.gr/accessories/details.php?model=207&category=Σχεδίαση%20εσωτερικού&subcategory=Διακόσμηση&item=900 και το ΚΙΤ ΕΠΕΝΔΥΣΗΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΟΥ http://www.peugeot.gr/accessories/details.php?model=207&category=Σχεδίαση%20εσωτερικού&subcategory=Διακόσμηση&item=899
JDROGAS - Τετ 13 Φεβ 2008, 23:49:03
Θέμα δημοσίευσης: Re: Προβλημα σε αγορα 207
myth έγραψε:
Δεν ξερω αν ειμαι στο καταλληλο χωρο του φορουμ αλλα εχω ενα προβλημα....ολοι ξερετε την προσφορα με το ποδηλατο η τα 300 ευρω εκπτωση η τα 500 ευρω αξεσουαρ...λοιπον εγω παρηγκειλα το 207 GT το οποιο εβαλα τα 500 ευρω αξεσουαρ..εβαλα λοιπον τον συναγερμο ο οπιοιος κανει 400 ευρω...οποτε μου μενουν αλλα 100 και δεν ξερω τι να βαλω...για τεμπελη δεν ξερω αν υπαρχει θα μου απαντησουνε αυριο(αλλα μαλλον οχι)...την αεροτομη μου την εκανε δωρο η αντιπροσωπεια οποτε δεν ξερω τι να βαλω...ΠΑΡΑΚΑΛΩ βοηθηστε με γιατι απο αξεσουαρ δεν ξερω τι αλλο παιζει αν και δεν νομιζω να παιζει κατι αλλο Evil ...Ευχαριστω πολυ παιδες....περιμενω απαντησεις...


Γιατι 400 ο συνεγαρμος?Εμενα 300 μου τον χρεωσαν!!
myth - Πεμ 14 Φεβ 2008, 04:38:05
Θέμα δημοσίευσης:
για τον συναγερμο δεν ξερω....τοσο τον χρεωνουν παντου...εχω ρωτησει σχεδον σε ολες τις αντιπροσοπειες και τον χρεωνουν 400 ευρω....τελοσπαντων με καλυψατε παιδες...αποτι ειδα δεν εχει τπτ αλλο εκτος απο το πεταλ...και το χειροφρενο...σας ευχαριστω
kostask - Πεμ 14 Φεβ 2008, 10:57:19
Θέμα δημοσίευσης:
Και εμένα 300 μου το χρέωσαν
WHISPER - Πεμ 14 Φεβ 2008, 11:07:31
Θέμα δημοσίευσης:
μηπως εχουν αλλαξει οι τιμες καταλογου?και γι αυτο εχει αυξηθει η τιμη του?εσεις το πηρατε με 300 ευρω το 2007 η το 2008?παντα σε καθε νεο ετος αλλαζουν οι τιμες δυστυχως προς τα πανω!
MEMsound - Πεμ 14 Φεβ 2008, 12:27:48
Θέμα δημοσίευσης:
εμένα μου φαίνεται ότι κάθε αντιπροσωπία το χρεώνει όπως θέλει

επίσης είστε 100% σιγουροι ότι μιλάτε για τον ίδιο ακριβώς συναγερμό?
kostask - Πεμ 14 Φεβ 2008, 12:31:56
Θέμα δημοσίευσης:
Μάλλον ίδιος πρέπει να είναι......

MEMsound έγραψε:
εμένα μου φαίνεται ότι κάθε αντιπροσωπία το χρεώνει όπως θέλει

επίσης είστε 100% σιγουροι ότι μιλάτε για τον ίδιο ακριβώς συναγερμό?

WHISPER - Πεμ 14 Φεβ 2008, 14:29:35
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
εμένα μου φαίνεται ότι κάθε αντιπροσωπία το χρεώνει όπως θέλει

επίσης είστε 100% σιγουροι ότι μιλάτε για τον ίδιο ακριβώς συναγερμό?



υπαρχει περιπτωση να βαζει διαφορετικους συναγερμους οι καθε αντιπροσωπια?
Puzzle - Πεμ 14 Φεβ 2008, 14:55:01
Θέμα δημοσίευσης:
WHISPER έγραψε:
MEMsound έγραψε:
εμένα μου φαίνεται ότι κάθε αντιπροσωπία το χρεώνει όπως θέλει

επίσης είστε 100% σιγουροι ότι μιλάτε για τον ίδιο ακριβώς συναγερμό?



υπαρχει περιπτωση να βαζει διαφορετικους συναγερμους οι καθε αντιπροσωπια?


Επειδη εχει αναφερθει και σε καποιο αλλο post ειδα οτι σε ορισμενους εβαζαν συναγερμο απο τη peugeot αλλα ας πουμε το κουμπι που υπαρχει διπλα απο το κλειδωμα δεν το ειχαν βαλει..εμενα το εχει ας πουμε..
Επισης απ οτι ειχα μαθει πολλες φορες βαζουν της peugeot το συναγερμο και αλλες φορες βαζουν αλλους του εμποριου..
Το ιδιο συνεβει και με ενα φιλαρακι που πηρε το twingo to gt..του ειπε ας πουμε της renault με 400 αλλης εταιρειας 300..
και ακριβως το ιδιο γινεται και με το parktronik..
Γι αυτο θελει προσοχη και να το επισυμενετε οταν προκειται για δωρα..
android - Πεμ 14 Φεβ 2008, 16:56:40
Θέμα δημοσίευσης:
390 εχει τιμη καταλογου...
φυσικα κ βαζουν κ αλλους συναγερμους...
κ για παρκαρισμα κτλ.
ο τεμπελης υπαρχη κ εχει 130 ευρω που ειχα ρωτηση αλλα χανεις τις ποτηροθηκες που δεν εχει αλλες Laughing
ναι το foor reset κ το χειροφρενο λενε...θελω να τα βαλω μου βαραει ασχημα μου δεν τα χω Crying or Very sad
myth - Παρ 15 Φεβ 2008, 01:49:17
Θέμα δημοσίευσης:
ρε παιδες εχουμε καμια φωτο με τον τεμπελη??? πρεπει να τον δω και δεν τον βρισκω σε καμια φωτο....αμα βρει κανεις link....ευχαριστω εκ των προτερων....
myth - Παρ 15 Φεβ 2008, 02:30:20
Θέμα δημοσίευσης:
ααα θελω να δω τον τεμπελη που βαζει η peugeot..οχι κανεναν aftermarket....ευχαριστω
fynos - Παρ 15 Φεβ 2008, 07:42:32
Θέμα δημοσίευσης:
Puzzle έγραψε:
WHISPER έγραψε:
MEMsound έγραψε:
εμένα μου φαίνεται ότι κάθε αντιπροσωπία το χρεώνει όπως θέλει

επίσης είστε 100% σιγουροι ότι μιλάτε για τον ίδιο ακριβώς συναγερμό?



υπαρχει περιπτωση να βαζει διαφορετικους συναγερμους οι καθε αντιπροσωπια?


Επειδη εχει αναφερθει και σε καποιο αλλο post ειδα οτι σε ορισμενους εβαζαν συναγερμο απο τη peugeot αλλα ας πουμε το κουμπι που υπαρχει διπλα απο το κλειδωμα δεν το ειχαν βαλει..εμενα το εχει ας πουμε..
Επισης απ οτι ειχα μαθει πολλες φορες βαζουν της peugeot το συναγερμο και αλλες φορες βαζουν αλλους του εμποριου..
Το ιδιο συνεβει και με ενα φιλαρακι που πηρε το twingo to gt..του ειπε ας πουμε της renault με 400 αλλης εταιρειας 300..
και ακριβως το ιδιο γινεται και με το parktronik..
Γι αυτο θελει προσοχη και να το επισυμενετε οταν προκειται για δωρα..

Εγώ όταν μιλούσα για συναγερμό, έλεγα για τον εργοστασιακό !!
Text alarm ίσος? πάντως είναι με το κουμπί απενεργοποίησης τον εσωτερικών αισθητήρων !
Και ναι αυτό το κουμπί βρίσκετε πλάι από του κλειδώματος !
GeoMel - Παρ 15 Φεβ 2008, 16:09:08
Θέμα δημοσίευσης:
android έγραψε:


ο τεμπελης υπαρχη κ εχει 130 ευρω που ειχα ρωτηση αλλα χανεις τις ποτηροθηκες που δεν εχει αλλες

Οταν ειχα ρωτησει στη Lion το πριν κανενα 3 μηνο για τεμπελη μου ειχαν πει οτι δεν υπηρχε κατι απο αντιπροσωπεια..
android - Παρ 15 Φεβ 2008, 16:24:17
Θέμα δημοσίευσης:
GeoMel έγραψε:
android έγραψε:


ο τεμπελης υπαρχη κ εχει 130 ευρω που ειχα ρωτηση αλλα χανεις τις ποτηροθηκες που δεν εχει αλλες

Οταν ειχα ρωτησει στη Lion το πριν κανενα 3 μηνο για τεμπελη μου ειχαν πει οτι δεν υπηρχε κατι απο αντιπροσωπεια..

σε μια πεζο στον πειραια που ρωτησα μου με οτι υπαρχη κανει 130 κ χανω τις ποτηροθηκες...δεν τον ειδα...αλλα γιατι να μου λεγε μλκς? αυτο εγινε τελη δεκεμβρη
myth - Παρ 15 Φεβ 2008, 20:15:03
Θέμα δημοσίευσης:
τπτ παιδες εε???κανεις δεν τον βρισκει...γα**το γιατι ειπα να μου τον βαλουνε και πιθανοτατα τριπαει στην κονσολα κατω και παιζει να μην μου αρεσει....ΦΤΟΥΥ
GeoMel - Παρ 15 Φεβ 2008, 22:15:48
Θέμα δημοσίευσης:
myth έγραψε:
τπτ παιδες εε???κανεις δεν τον βρισκει...γα**το γιατι ειπα να μου τον βαλουνε και πιθανοτατα τριπαει στην κονσολα κατω και παιζει να μην μου αρεσει....ΦΤΟΥΥ


Οποτε οταν το βαλεις ανεβασε καμια φωτο το δουμε κ εμεις... Αυτος που εβαλες ειναι απο την Peugeot με τα 130 ευρω ετσι??
android - Παρ 15 Φεβ 2008, 23:05:11
Θέμα δημοσίευσης:
myth έγραψε:
τπτ παιδες εε???κανεις δεν τον βρισκει...γα**το γιατι ειπα να μου τον βαλουνε και πιθανοτατα τριπαει στην κονσολα κατω και παιζει να μην μου αρεσει....ΦΤΟΥΥ


ε ναι εκει που ναι οι ποτηροθηκες θα ποιανει γι αυτο τις χανεις Laughing
myth - Σαβ 16 Φεβ 2008, 03:39:23
Θέμα δημοσίευσης:
φωτο θα ανεβασω σιγουρα....απλως ελεγα μπασ και δεν το βαλω(δηλαδη τουσ προλαβω και τους πω να μην μου τον βαλουν τελικα αλλα μαλλον εχει μπει...γιατι ειναι 5 μερες η παραγγελια τωρα.....τεσπα το θεμα μου δεν ειναι οι ποτηροθηκες απλα μηπως δεν ειναι ωραιος και φαινονται τα σιδερα και τα σχετικα....και μαλλον 90% ειναι τρυπητος...δηλαδη τρυπες στο αμαξι....τεσπα ευχαριστω...ευχηθητε μου να προλαβω και να μην τον βαλω....σας ευχαριστω ολους
android - Σαβ 16 Φεβ 2008, 15:21:23
Θέμα δημοσίευσης:
δεν πιστευω να φαινεται κατι ασχημο
myth - Κυρ 17 Φεβ 2008, 08:27:18
Θέμα δημοσίευσης:
εγω πιστευω πως θα ειναι κατι πολυ ασχημο...θα μου τρυπαει την κονσολα θα ειναι 2 σιδερα που θα κρατανε τον τεμπελη και θα ειναι μια αηδια(ετσι το φανταζομαι) τα καλα νεα ειναι οτι τους προλαβα και δεν θα μου τον βαλουνε....θα παω απο δευτερα να τον δω και αν μου αρεσει θα τον βαλω...θα σας πω και την γνωμη μου...εως τοτε τα λεμε παιδες
fynos - Κυρ 17 Φεβ 2008, 10:17:09
Θέμα δημοσίευσης:
Μέσα από την ποτηροθήκη βγαίνει μια τάπα, εκεί βιδώνουν τον τεμπέλη . . . . και φυσικά χρησιμοποιεί το βάθος της ποτήροθήκης για να είναι σταθερό και να μην κουνιέται . . .
Στην ουσία γίνετε μια προέκταση της μεσαίας κονσόλας προς τα επάνω !
Με άλλα λόγια να μην φοβάσαι για τπτ, εκτός και δεν θα σου αρέσει ο έξτρα όγκος που θα δημιουργεί . . . καθαρά από θέμα οπτικής !
myth - Κυρ 17 Φεβ 2008, 16:50:42
Θέμα δημοσίευσης:
δεν ειναι προβλημα μου ο ογκος....απλα μην φαινεται ασχημα...δηλαδη μην εχει 2 σιδερα κατω απο τον τεμπελη...fynos τον εχεις βαλει??αν ναι στειλε μια φωτο να ΔΟΥΜΕ..
fynos - Κυρ 17 Φεβ 2008, 16:54:10
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν τον έχω βάλει εγώ αλλά φίλος . . . . δεν είναι ξένο σόμα, αλλά δεν μου αρέσει ο τεμπέλης να μένει σταθερός και να μην πηγαίνει μαζί με το κάθισμα !
android - Δευ 18 Φεβ 2008, 18:54:53
Θέμα δημοσίευσης:
fynos έγραψε:
Δεν τον έχω βάλει εγώ αλλά φίλος . . . . δεν είναι ξένο σόμα, αλλά δεν μου αρέσει ο τεμπέλης να μένει σταθερός και να μην πηγαίνει μαζί με το κάθισμα !


παρε ενα 308 Laughing
WHISPER - Δευ 18 Φεβ 2008, 18:57:31
Θέμα δημοσίευσης:
android έγραψε:
fynos έγραψε:
Δεν τον έχω βάλει εγώ αλλά φίλος . . . . δεν είναι ξένο σόμα, αλλά δεν μου αρέσει ο τεμπέλης να μένει σταθερός και να μην πηγαίνει μαζί με το κάθισμα !


παρε ενα 308 Laughing


μην τον μπερδευεις και αλλο τωρα που εχει καταλληξει στο μοντελο Laughing
android - Δευ 18 Φεβ 2008, 20:12:40
Θέμα δημοσίευσης:
WHISPER έγραψε:
android έγραψε:
fynos έγραψε:
Δεν τον έχω βάλει εγώ αλλά φίλος . . . . δεν είναι ξένο σόμα, αλλά δεν μου αρέσει ο τεμπέλης να μένει σταθερός και να μην πηγαίνει μαζί με το κάθισμα !


παρε ενα 308 Laughing


μην τον μπερδευεις και αλλο τωρα που εχει καταλληξει στο μοντελο Laughing

εχει πολυ ωραιο τεμπελη Laughing
JDROGAS - Δευ 18 Φεβ 2008, 21:52:52
Θέμα δημοσίευσης:
WHISPER έγραψε:
μηπως εχουν αλλαξει οι τιμες καταλογου?και γι αυτο εχει αυξηθει η τιμη του?εσεις το πηρατε με 300 ευρω το 2007 η το 2008?παντα σε καθε νεο ετος αλλαζουν οι τιμες δυστυχως προς τα πανω!


Εγω το αμαξι το παρελαβα 14/12/07 και το συναγερμο τον εκλεισα το 2007 αλλα τον τοποθετησα τον Γεναρη.
JDROGAS - Δευ 18 Φεβ 2008, 21:56:20
Θέμα δημοσίευσης:
Puzzle έγραψε:
WHISPER έγραψε:
MEMsound έγραψε:
εμένα μου φαίνεται ότι κάθε αντιπροσωπία το χρεώνει όπως θέλει

επίσης είστε 100% σιγουροι ότι μιλάτε για τον ίδιο ακριβώς συναγερμό?



υπαρχει περιπτωση να βαζει διαφορετικους συναγερμους οι καθε αντιπροσωπια?


Επειδη εχει αναφερθει και σε καποιο αλλο post ειδα οτι σε ορισμενους εβαζαν συναγερμο απο τη peugeot αλλα ας πουμε το κουμπι που υπαρχει διπλα απο το κλειδωμα δεν το ειχαν βαλει..εμενα το εχει ας πουμε..
Επισης απ οτι ειχα μαθει πολλες φορες βαζουν της peugeot το συναγερμο και αλλες φορες βαζουν αλλους του εμποριου..
Το ιδιο συνεβει και με ενα φιλαρακι που πηρε το twingo to gt..του ειπε ας πουμε της renault με 400 αλλης εταιρειας 300..
και ακριβως το ιδιο γινεται και με το parktronik..
Γι αυτο θελει προσοχη και να το επισυμενετε οταν προκειται για δωρα..


Λοιπον ο συναγερμος ειναι ο εξης:
ALARME RADIOCOMMANTE D'ORIGINE 9671.9W
Μεσα περιειχε ολοκληρο το σετ με τα κουμπια για να αλλαξεις αυτο που φοραει γιατι αυτο ειχε θηκη για καρτα.
android - Δευ 18 Φεβ 2008, 23:00:32
Θέμα δημοσίευσης:
ναι για να βαζεις την καρτα με τον κωδικο του κλειδιου....δεν τρελαθηκα Laughing
fynos - Δευ 18 Φεβ 2008, 23:11:15
Θέμα δημοσίευσης:
Ε μάλλον ένας αφελείς θα έβαζε την κάρτα του κωδικού από το 207 του !
Μπορείς να βάλεις μια μαγνητική κάρτα για πάσο, κάρτα από βενζινάδικο, σε κάποιες χώρες βάζουν κουπόνι διοδίων . . . κτλ !
Αλλά σίγουρα δεν είναι για την κάρτα της Peugeot !
Puzzle - Τετ 20 Φεβ 2008, 12:14:36
Θέμα δημοσίευσης:
ο συναγερμος εχει μεσα τη θηκη με τα κουμπια αλλα χωραει και αυτο που εχει τωρα με τη καρτα..εγω κρατησα αυτο με τη καρτα και το αλλο το εχω σπιτι σε περιπτωση που χτυπηθει το παλιο η κατι τετοιο..
δεν μου αρεσε να φαινεται κενο εκει..τωρα εχει το esp το συναγερμο,τις κλειδαριες και τελος τη θηκη για τη καρτα..μου καθεται πιο ομορφα ετσι..
android - Τετ 20 Φεβ 2008, 13:03:33
Θέμα δημοσίευσης:
Puzzle έγραψε:
ο συναγερμος εχει μεσα τη θηκη με τα κουμπια αλλα χωραει και αυτο που εχει τωρα με τη καρτα..εγω κρατησα αυτο με τη καρτα και το αλλο το εχω σπιτι σε περιπτωση που χτυπηθει το παλιο η κατι τετοιο..
δεν μου αρεσε να φαινεται κενο εκει..τωρα εχει το esp το συναγερμο,τις κλειδαριες και τελος τη θηκη για τη καρτα..μου καθεται πιο ομορφα ετσι..

δεν εχεις park sensors γι αυτο Laughing
myth - Τετ 20 Φεβ 2008, 15:20:42
Θέμα δημοσίευσης:
λεπον παιδες στο θεμα μας.....ο τεμπελης απο τι μου ειπανε ειναι σαν του 307 δηλαδη ξενο σωμα...δηλαδη απαισιος αποτι ειδα στο προσπεκτους του 307....ευτυχως τους προλαβα και δεν θα τον βαλω....αμα το σκεφτεστε να τον βαλετε δειτε τον πρωτα..δεν ειναι και η καλητερη επιλογη.. Evil Evil Evil
mario207 - Σαβ 22 Μάρ 2008, 20:05:15
Θέμα δημοσίευσης:
εβαλες τελικα ????
myth - Σαβ 22 Μάρ 2008, 20:08:59
Θέμα δημοσίευσης:
οχι φιλε μ δεν εβαλα γιατι ειναι μεγαλη μουφα τελικα....ειναι της Peugeot αλλα φαινεται σαν aftermarket..δηλαδη στο τρυπανε το αμαξι και σχετικα...μην τολμησει να το βαλει κανεις...(εμενα παντως μου φανηκε πολυ ασχημο)...καλυτερα να κοιταξεις καναν aftermarket που και παλι τρυπες θα σ κανει αλλα τουλαχιστον μπορει να ειναι πιο ομορφος[/list]
GeoMel - Δευ 24 Μάρ 2008, 01:49:30
Θέμα δημοσίευσης:
Καμια φωτο απο αυτον τον τεμπελη δεν εχουμε??
panos 206 - Δευ 30 Ιούν 2008, 14:25:54
Θέμα δημοσίευσης:
Το παρακάτω υποβραχιόνιο το έχω τοποθετήσει στο 206 μου....

http://www.peugeot.gr/accessories/details.php?model=206&category=Ανεση%20εσωτερικού&subcategory=Διαμόρφωση%20εσωτερικού&item=8

Η δουλειά έγινε σε αντιπροσωπεία της Αθήνας και συγκεκριμένα στον Κόνδωρ.Πάρα πολύ βολικός,τόσο πουμε χαλάει αμα μπώ σε αυτοκίνητο χωρίς τεμπέλη!!
Πως τοποθετείτε...
Η βάση του τεμπέλη (ο πάτος στην ουσία) βιδώνεται εκεί που είναι οι ποτηροθήκες.Το μόνο κακό είναι οτι δεν είναι και τόσο σταθερό,δηλαδή κουνιέται λίγο δεξια αριστερά,πράγμα που δεν φαίνεται καθόλου.
Το καλό είναι οτι μιάς και περιμένω το 207 μου τους ρώτησα αν υπάρχει κεντρικό υποβραχιόνιο για αυτό το μοντέλο,μου απαντήσανε οτι εκτός απο τα υποβραχιόνια που μπαίνουν μεμονομένα στα καθίσματα υπάρχει και το παραπάνω (βλέπε link) που μπαίνει και σε 206 & σε 207.
volvos - Δευ 30 Ιούν 2008, 14:33:02
Θέμα δημοσίευσης:
αυτα που ειναι μεμονωμενα στα καθισματα στα προτυπα του 307 ειναι απλα αλλου ...να τα προτιμησεις με κλειστα ματια

ανασηκωνονται οποτε θες και σου ελευθερωνουν πληρως το χωρο για διαφορες εργασιες εσωτερικου χωρου
panos 206 - Τρι 01 Ιούλ 2008, 14:13:17
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
για διαφορες εργασιες εσωτερικου χωρου


Shocked Wink

Απλά εγω προτιμώ τον τεμπέλη που έχει και αποθηκευτικό χώρο,είτε για ψιλά είτε για γυαλιά ηλίου ή οτιδήποτε άλλο που δεν θέλω να φαίνεται στον χώρο!
CHRIS106 - Δευ 14 Ιούλ 2008, 19:26:56
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΓΩ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ 207 ΡΑΛΛΥ ΜΕ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗ ΤΟ 106, ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΛΛΑ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΔΩΡΟ.. ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΜΕ ΠΑΤΑΚΙΑ... ΤΥΧΕΡΟΣ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!
kostas207rc - Δευ 14 Ιούλ 2008, 21:48:09
Θέμα δημοσίευσης:
kostask έγραψε:
Και εμένα 300 μου το χρέωσαν
Παιδιά εμένα μου το χρέωσαν 520 και μου είπαν οτι και καλά δώρο τα 20 ευρώ...Αργότερα ε΄μαθα ότι 520ε στο RC στοιχίζει ο συναγερμός με την τηλειδοποιήση...εμένα μου βάλανε το εντελώς απλό...
Giannis307 - Τρι 15 Ιούλ 2008, 05:59:07
Θέμα δημοσίευσης:
kostas207rc έγραψε:
kostask έγραψε:
Και εμένα 300 μου το χρέωσαν
Παιδιά εμένα μου το χρέωσαν 520 και μου είπαν οτι και καλά δώρο τα 20 ευρώ...Αργότερα ε΄μαθα ότι 520ε στο RC στοιχίζει ο συναγερμός με την τηλειδοποιήση...εμένα μου βάλανε το εντελώς απλό...



Γιαυτο κραζω και φωναζω συναιχεια οχι τετοιυ ειδους δωρα....συναγερμους ραδιοσιντι κλπ....

Ποτε καλλητερα καλητερη τιμη η κατι αλλο......

Εξαλου η Peugeot και η καθε peugeot δεν φτιαχνει μονη τους συναγερμους της η τα ραδιο της.......ΙΟποτε μπορεις να βρεις εξω το αντιστοιχο με το προτεινομενο απο το εργοστασιο σε καλητερη τιμη και πολλες φορες σε πολυυυυ καλητερη πιοτητα υλικου και κατασκευης...
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr