PSClub - Hellas

Κοινωνικές Εκδηλώσεις - 1η Αιμοδοσία του PSClub

Sidobre - Τρι 19 Ιούλ 2005, 13:47:38
Θέμα δημοσίευσης: 1η Αιμοδοσία του PSClub

H πρώτη Αιμοδοσία είναι γεγονός. Την Τετάρτη 27 Ιουλίου από τις 16:00 έως τις 19:30 και το Σάββατο 30 Ιουλίου από τις 8:00 έως τις 14:00 το PSClub θα βρίσκεται στο ΚΑΤ, στο τμήμα Αιμοδοσίας, ώστε να προσφέρει ίσως το πιο πολύτιμο αγαθό, στην Τράπεζα Αίματος του PSClub.

Η συμμετοχή σας, θα μας τιμήσει ιδιαίτερα!


Σημείωση:
Για όποιον επιθυμεί να δώσει αίμα, αλλά δεν μπορεί τις παραπάνω ημερομηνίες μπορεί να δώσει από σήμερα και ως το τέλος του μήνα καθημερινές από τις 16:00 έως τις 19:30 και Σ/Κ από τις 8:30 έως τις 14:00, αναφέροντας απαραίτητα το PSClub και βέβαια μετά την αιμοδοσία να καλέσει τον υπεύθυνο της Τράπεζας Αίματος, Ζαχαρία Μπαντίδα στο τηλέφωνο 6979797899.


Ευχαριστούμε πολύ.
Baphomet - Τρι 19 Ιούλ 2005, 13:49:06
Θέμα δημοσίευσης:
θα φροντίσω να είμαι παρών μια από τις 2 μέρες... Wink
crusader - Τρι 19 Ιούλ 2005, 13:54:45
Θέμα δημοσίευσης:
Κι εγώ το ίδιο. Μάλλον το Σάββατο. Wink
Baphomet - Τρι 19 Ιούλ 2005, 13:57:27
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Κι εγώ το ίδιο. Μάλλον το Σάββατο. Wink


κι εγω...θα παω μεσολόγγι αλλά θα γυρίσω 1-2 μερες γι'αυτο! Wink
Sidobre - Τρι 19 Ιούλ 2005, 13:57:37
Θέμα δημοσίευσης:
Φυσικά θα είμαι και εγώ εκεί. Θα προσπαθήσω να είμαι και τις δύο ημέρες για "εμψύχωση"....
Baphomet - Τρι 19 Ιούλ 2005, 13:59:42
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Φυσικά θα είμαι και εγώ εκεί. Θα προσπαθήσω να είμαι και τις δύο ημέρες για "εμψύχωση"....


ναι να φτιάχνεις πορτοκαλάδες... Laughing
STELIOS - Τρι 19 Ιούλ 2005, 14:32:23
Θέμα δημοσίευσης:
Eγω δηστυχος δεν θα μπορεσω αυτες τις δυο ημερομηνιες, φευγω σε λιγες μερες για Καλαματα. Μαλλον θα παω να δωσω τοτε αυριο ή μεθαυριο, θελει να ερθει κανεις για συμπαρασταση ???
UnderTaker - Τρι 19 Ιούλ 2005, 14:33:36
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπόν, θα είναι και ο UnderTaker εκεί, αλλά....

Καταρχήν, ο υποφαινόμενος δεν φέρει καμία ευθύνη αν ο δέκτης του αίματος, σημειώσει περίεργη συμπεριφορά! Ξέρετε τώρα, αρχίσει να κυνηγάει από πίσω τις νοσοκόμες, να παίζει με τις πάπιες κτλ...

Και ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.
Κατά τη διάρκεια της αιμοδοσίας, είναι πολυ πιθανό ο UnderTaker ΝΑ ΑΣΠΡΙΣΕΙ, ΝΑ ΧΛΩΜΙΑΣΕΙ, ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕΙ... ΟΠΟΙΟΣ ΓΕΛΑΣΕΙ Ή ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ, να ξέρει ότι ο UnderTaker ΘΑ ΤΟΝ ΤΣΑΚΙΣΕΙ [ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΛΘΕΙ...]! Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil

Αυτά...
Sidobre - Τρι 19 Ιούλ 2005, 14:55:25
Θέμα δημοσίευσης:
UnderTaker έγραψε:
Λοιπόν, θα είναι και ο UnderTaker εκεί, αλλά....

Καταρχήν, ο υποφαινόμενος δεν φέρει καμία ευθύνη αν ο δέκτης του αίματος, σημειώσει περίεργη συμπεριφορά! Ξέρετε τώρα, αρχίσει να κυνηγάει από πίσω τις νοσοκόμες, να παίζει με τις πάπιες κτλ...

Και ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.
Κατά τη διάρκεια της αιμοδοσίας, είναι πολυ πιθανό ο UnderTaker ΝΑ ΑΣΠΡΙΣΕΙ, ΝΑ ΧΛΩΜΙΑΣΕΙ, ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕΙ... ΟΠΟΙΟΣ ΓΕΛΑΣΕΙ Ή ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ, να ξέρει ότι ο UnderTaker ΘΑ ΤΟΝ ΤΣΑΚΙΣΕΙ [ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΛΘΕΙ...]! Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil

Αυτά...


Θα πρέπει να μου πεις ΠΟΤΕ θα πας.... ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΣΩ!!!!!!!!!
MEMsound - Τρι 19 Ιούλ 2005, 15:13:41
Θέμα δημοσίευσης:
Θα έρθω και γω μια από τις 2 μέρες (θα εξαρτηθεί από την δουλειά) Wink
COOL ALEXIS - Τετ 20 Ιούλ 2005, 08:14:10
Θέμα δημοσίευσης:
Μπορεί να έχώ δουλειές με φούντες
μπορεί να τρέχω σαν τον παλαβό αυτή την εποχή
μπορεί να με έχει φάει η κούραση αλλά
Την Τετάρτη όμως θα φροντίσω να δουλέψω ελάχιστα
για να δώσω το ελάχιστο που μπορώ να δώσω σε κάποιο
συνάνθρωπό μου
Exclamation Exclamation Exclamation
LuNa - Τετ 20 Ιούλ 2005, 08:20:34
Θέμα δημοσίευσης:
έχουμε καμία πληροφορία για διαδικασίες ΠΡΙΝ την αιμοδοσία?
Δηλαδή... πρέπει να έχουμε φάει καλά? Πρέπει να έχουμε φάει ελαφρά? κλπ κλπ κλπ
ευχαριστώ
shark_zak - Τετ 20 Ιούλ 2005, 08:24:45
Θέμα δημοσίευσης:
πρέπει να είμαστε όσο το δυνατόν ξεκούραστοι και ελαφρά φαγωμένοι...Study
LuNa - Τετ 20 Ιούλ 2005, 08:33:00
Θέμα δημοσίευσης:
shark_zak έγραψε:
πρέπει να είμαστε όσο το δυνατόν ξεκούραστοι και ελαφρά φαγωμένοι...Study


Thumb Left tks...
και κάτι ακόμα βρε Ζαχαρία....
μήπως μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο να μάθεις τι ισχύει για τα τατουάζ να μην κουβαλιόμαστε τζάμπα?
Μάθε σε παρακαλώ πόσο καιρό μετά που κάποιος κάνει τατουάζ μπορεί να δώσει αίμα

σε ταλαιπωρώ ε? Embarassed
shark_zak - Τετ 20 Ιούλ 2005, 09:05:15
Θέμα δημοσίευσης:
LuNa έγραψε:
shark_zak έγραψε:
πρέπει να είμαστε όσο το δυνατόν ξεκούραστοι και ελαφρά φαγωμένοι...Study


Thumb Left tks...
και κάτι ακόμα βρε Ζαχαρία....
μήπως μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο να μάθεις τι ισχύει για τα τατουάζ να μην κουβαλιόμαστε τζάμπα?
Μάθε σε παρακαλώ πόσο καιρό μετά που κάποιος κάνει τατουάζ μπορεί να δώσει αίμα

σε ταλαιπωρώ ε? Embarassed


καλό θα είναι να έχουν περάσει περίπου 5 μήνες... Exclamation Exclamation Exclamation
manosm3 - Τετ 20 Ιούλ 2005, 11:34:46
Θέμα δημοσίευσης:
UnderTaker έγραψε:
Λοιπόν, θα είναι και ο UnderTaker εκεί, αλλά....

Καταρχήν, ο υποφαινόμενος δεν φέρει καμία ευθύνη αν ο δέκτης του αίματος, σημειώσει περίεργη συμπεριφορά! Ξέρετε τώρα, αρχίσει να κυνηγάει από πίσω τις νοσοκόμες, να παίζει με τις πάπιες κτλ...

Και ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.
Κατά τη διάρκεια της αιμοδοσίας, είναι πολυ πιθανό ο UnderTaker ΝΑ ΑΣΠΡΙΣΕΙ, ΝΑ ΧΛΩΜΙΑΣΕΙ, ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΕΙ... ΟΠΟΙΟΣ ΓΕΛΑΣΕΙ Ή ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ, να ξέρει ότι ο UnderTaker ΘΑ ΤΟΝ ΤΣΑΚΙΣΕΙ [ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΛΘΕΙ...]! Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil

Αυτά...


χαχαχαχαχα Τι λεει το ατομο; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
OLGA - Τετ 20 Ιούλ 2005, 12:29:12
Θέμα δημοσίευσης:
Δυστυχώς και εγώ φεύγω για Καλαμάτα το Σαββατο

Την επόμενη φορά λοιπόν............
Ilias83 - Τετ 20 Ιούλ 2005, 12:47:02
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητήρια παιδιά...
Πολύ καλή ιδέα...
Δυστυχώς εγώ δεν επιτρέπεται να δώσω αίμα...
UnderTaker - Τετ 20 Ιούλ 2005, 13:38:26
Θέμα δημοσίευσης:
Καλά πρόεδρα... Θα σε φτιάξω εγώ... Θα συννενοηθώ με τη νοσοκόμα να σου ρουφάει αίμα μέχρι να στραγγίξεις... Θα κάνω μετατροπή στη σύριγγα να σου ρουφάει 300cc/sec... Θα χάσεις τέσσερα κιλά σε 10 λεπτά... Θα ενωθούν τα μάγουλά σου μεταξύ τους... Και θα σε στίψω να στίβεις και τα πορτοκάλια... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil Evil
Lef205 - Τετ 20 Ιούλ 2005, 14:19:37
Θέμα δημοσίευσης:
ο UnderTaker, να υποθεσω οτι ειναι guest? Blink
UnderTaker - Πεμ 21 Ιούλ 2005, 16:19:52
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΟΙΤΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ...

Α ρε με βρήκατε μικρό, χαζό και αθώο [!!!!!!!!!] και με δουλεύετε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
underage - Δευ 25 Ιούλ 2005, 00:36:04
Θέμα δημοσίευσης:
Εμείς δυστυχώς δεν μπορούμε να δώσουμε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Εγώ σε ένα χρόνο θα μπορώ να δώσω πάλι αίμα και ο Μπάμπης έχει το στίγμα, οπότε δεν μπορεί να δώσει καθόλου Mad Mad
UnderTaker - Δευ 25 Ιούλ 2005, 11:51:14
Θέμα δημοσίευσης:
Αμάν, πλησιάζουν οι μέρες... Crazy CrazyCrazyCrazyCrazyCrazyCrazyCrazyCrazyCrazyCrazyCrazyCrazy


Πρόεδρα, είναι αργά για να αλλάξω γνώμη...? QuestionQuestionQuestionQuestionQuestionQuestionQuestionQuestion


Cold feet... NodNoNodNoNodNoNodNoNodNoNodNoNodNoNodNo
shark_zak - Δευ 25 Ιούλ 2005, 11:55:36
Θέμα δημοσίευσης:
UnderTaker έγραψε:
Αμάν, πλησιάζουν οι μέρες... Crazy CrazyCrazyCrazyCrazyCrazyCrazyCrazyCrazyCrazyCrazyCrazyCrazy


Πρόεδρα, είναι αργά για να αλλάξω γνώμη...? QuestionQuestionQuestionQuestionQuestionQuestionQuestionQuestion


Cold feet... NodNoNodNoNodNoNodNoNodNoNodNoNodNoNodNo


...ΝΑΙ...
και μην ρωτησεις ποιος ειμαι εγω...
γιατι ειμαι απλα αυτος που θα σου πει το αιμα.... Silly
crusader - Δευ 25 Ιούλ 2005, 13:11:12
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ τελικά θα περάσω μεθαύριο.
Ζαχαρία ξέρουμε σε ποιό όροφο είναι το τμήμα Αιμοδοσίας για να μην ψάχνω εκείνη την ώρα;
ePhI - Δευ 25 Ιούλ 2005, 13:54:47
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Εγώ τελικά θα περάσω μεθαύριο.
Ζαχαρία ξέρουμε σε ποιό όροφο είναι το τμήμα Αιμοδοσίας για να μην ψάχνω εκείνη την ώρα;


αυτο θα το βρεις σιγουρα(συνηθως η αιμοδοσια ειναι σε ισογειο),να παρκαρεις που θα βρεις? Rolling eyes Rolling eyes
ειναι λιγο δυσκολα εκει.... Twisted evil
crusader - Δευ 25 Ιούλ 2005, 14:07:11
Θέμα δημοσίευσης:
ePhI έγραψε:
crusader έγραψε:
Εγώ τελικά θα περάσω μεθαύριο.
Ζαχαρία ξέρουμε σε ποιό όροφο είναι το τμήμα Αιμοδοσίας για να μην ψάχνω εκείνη την ώρα;


αυτο θα το βρεις σιγουρα(συνηθως η αιμοδοσια ειναι σε ισογειο),να παρκαρεις που θα βρεις? Rolling eyes Rolling eyes
ειναι λιγο δυσκολα εκει.... Twisted evil

Με λίγη υπομονή και λίγη τύχη θα βρω να παρκάρω. Wink
UnderTaker - Δευ 25 Ιούλ 2005, 14:20:36
Θέμα δημοσίευσης:
Τι εννοείς που θα παρκάρει...? Question Question Question Question


Δεν θα έρθει να με πάρει ασθενοφόρο από το σπίτι...? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

ΟΥΤΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ...?? Ούτε τη σειρήνα θα έχουμε ανοικτή...???? TeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTease

Εμένα μου τάξανε βόλτα με το ασθενοφόρο και τη σειρήνα... Και με νοσοκόμα οδηγό... Thumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs Up
ePhI - Δευ 25 Ιούλ 2005, 14:22:25
Θέμα δημοσίευσης:
UnderTaker έγραψε:
Τι εννοείς που θα παρκάρει...? Question Question Question Question


Δεν θα έρθει να με πάρει ασθενοφόρο από το σπίτι...? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

ΟΥΤΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ...?? Ούτε τη σειρήνα θα έχουμε ανοικτή...???? TeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTease

Εμένα μου τάξανε βόλτα με το ασθενοφόρο και τη σειρήνα... Και με νοσοκόμα οδηγό... Thumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs Up


....και υστερα ξυπνησες....εεεε Question Silly Silly Silly Silly
Sidobre - Δευ 25 Ιούλ 2005, 14:37:55
Θέμα δημοσίευσης:
UnderTaker έγραψε:
Τι εννοείς που θα παρκάρει...? Question Question Question Question


Δεν θα έρθει να με πάρει ασθενοφόρο από το σπίτι...? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

ΟΥΤΕ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ...?? Ούτε τη σειρήνα θα έχουμε ανοικτή...???? TeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTeaseTease

Εμένα μου τάξανε βόλτα με το ασθενοφόρο και τη σειρήνα... Και με νοσοκόμα οδηγό... Thumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs UpThumbs Up


Αυτό κανονίζεται! Θα φωνάξουμε τον Μάνθο να έρθει να σε πάρει. Τώρα για νοσοκόμα... έχω μια στο μυαλό μου αλλά υπάρχει ένα πρόβλημα....

- Να του πάρετε 450ml αίμα
- Α! Ναι, πόσα λίτρα;

Laughing Laughing Laughing Laughing
UnderTaker - Δευ 25 Ιούλ 2005, 15:01:42
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν θέλω τέτοια αστεία... Μακρυά από εμάς... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Του Μάνθου αν ρίξουμε τα πίσω καθίσματα και του βάλουμε μια σειρήνα είναι ότι πρέπει!!! RotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotfl

Για την άλλη δεν το συζητάω... Καμμία εμπιστοσύνη... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Ούτε σπέρμα δεν άφηνα να μου πάρει αυτή... RotflRotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Lef205 - Δευ 25 Ιούλ 2005, 20:55:09
Θέμα δημοσίευσης:
UnderTaker έγραψε:

Του Μάνθου αν ρίξουμε τα πίσω καθίσματα και του βάλουμε μια σειρήνα είναι ότι πρέπει!!! RotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotflRotfl



το ασθενοφορο υποτιθεται οτι αναπτυσσει και καποια ταχυτητα,τωρα "ασθενοφορο" που το περναει ραλλακι οχταβαλβιδο με δυο ατομα απο ρολλαριστες τριτες . . . πφφφ σιγα τη βολτα! Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha Ha W00t Ha Ha W00t Ha Ha Blink
MEMsound - Τρι 26 Ιούλ 2005, 08:50:35
Θέμα δημοσίευσης:
Thumb Down Thumb Down Thumb Down
ααα τρίτη άνοιγες εσύ???
Εγώ άνοιγα 5η....
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Ha Ha Ha Ha Ha Ha
MEMsound - Τρι 26 Ιούλ 2005, 08:58:12
Θέμα δημοσίευσης:
UnderTaker έγραψε:
.....Του Μάνθου αν ρίξουμε τα πίσω καθίσματα και του βάλουμε μια σειρήνα είναι ότι πρέπει!!! .....


να δω τι άλλο θα σκαρφιστείτε για να σας κάνω βόλτα....

Μπορείτε απλά να το ζητήσετε....
χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχχι
πουιιιιιιιιουουουουουο.....
ultra-one - Τρι 26 Ιούλ 2005, 10:59:57
Θέμα δημοσίευσης:
underage έγραψε:
.....και ο Μπάμπης έχει το στίγμα, οπότε δεν μπορεί να δώσει καθόλου Mad Mad


Αν η αιμοσφαιρίνη και ο αιματοκρίτης του είναι καλά (που συνήθως δεν είναι) τότε μπορεί να δώσει.

Έχω και εγώ στίγμα και μου το είχαν πει αυτό παλαιότερα.
Lef205 - Τρι 26 Ιούλ 2005, 11:45:36
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Thumb Down Thumb Down Thumb Down
ααα τρίτη άνοιγες εσύ???
Εγώ άνοιγα 5η....
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Ha Ha Ha Ha Ha Ha


kαι παλι δεν με εφτανες? Shocked Laughing
UnderTaker - Τρι 26 Ιούλ 2005, 11:53:50
Θέμα δημοσίευσης:
Μην τσακώνεστε συνάδελφοι...

Κάτσε να δώσει αίμα ο UnderTaker να ΕΛΑΦΡΩΣΕΙ, και θα σας τσακίσει και τους δύο να χαλαρώσετε... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Και χωρίς δίσκο... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
shark_zak - Τετ 27 Ιούλ 2005, 06:27:38
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Εγώ τελικά θα περάσω μεθαύριο.
Ζαχαρία ξέρουμε σε ποιό όροφο είναι το τμήμα Αιμοδοσίας για να μην ψάχνω εκείνη την ώρα;


λοιπόν η αιμοδοσία είναι στο ισόγειο με το που μπαίνεις δεξιά... Arrow
θα ειμαι απο νωρις εκει... Wink
MEMsound - Πεμ 28 Ιούλ 2005, 12:42:31
Θέμα δημοσίευσης:
Τελικά εχθές δεν μπόρεσα να έρθω. Embarassed
Είχα απίστευτη δουλειά στο κατάστημα το πρωί και έπρεπε να ανέβω υποχρεωτικά το μεσημέρι σπίτι και δεν άντεχα να ξανακατέβω μετά.
Θα προσπαθήσω να έρθω το Σάββατο αλλιώς θα πάω μόνος κάποια άλλη μέρα (ίσως και αύριο το μεσημέρι) Wink Wink
crusader - Πεμ 28 Ιούλ 2005, 12:47:08
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ πήγα και με ξεζουμίσανε!!

Έκανα τρελό ελάφρωμα... άλλη μια φορά και θα φτάσω τα κιλά του Αργύρη!!! Laughing Laughing
Touristas - Πεμ 28 Ιούλ 2005, 13:15:33
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Εγώ πήγα και με ξεζουμίσανε!!

Έκανα τρελό ελάφρωμα... άλλη μια φορά και θα φτάσω τα κιλά του Αργύρη!!! Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing
θέλεις πολύ δουλειά ακόμα Tease
Sidobre - Πεμ 28 Ιούλ 2005, 13:21:32
Θέμα δημοσίευσης:
Για όλους τους υπόλοιπους που δεν μπορούν να δώσουν αυτές τις ημερομηνίες, μπορούν να δώσουν ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΟΥΝ. Οι ώρες λειτουργίας του τμήματος αιμοδοσίας του ΚΑΤ είναι ίδιες με αυτές που γράψαμε. Η προϋπόθεση πάντα είναι να αναφέρουν ότι το αίμα το δίνουν για το PSCLUB.

Επίσης το ίδιο ισχύει και για την υπόλοιπη Ελλάδα, όπου πηγαίνουν σε όποιο τμήμα αιμοδοσίας θέλουν στην περιοχή τους και αναφέρουν ότι το αίμα είναι για το ΚΑΤ στην Τράπεζα αίματος του PSCLUB (προσοχή να το γράψουν σωστά).

Κατ'όπιν επικοινωνείτε με τον Ζαχαρία και τον ενημερώνετε ώστε να επιβεβαιώσει την "κατάθεση" στο αρχείο του.

Ευχαριστούμε πολύ!
UnderTaker - Πεμ 28 Ιούλ 2005, 14:10:28
Θέμα δημοσίευσης:
Πρόεδρα, τον άλλον τον ξεζουμίσανε λέει... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Δε μου τα είχες πει αυτά... BlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlink

Εγώ.... ξέρεις.... έχω πρόβλημα.... με τις βελόνες... και τα αίματα.... και τα ξεζουμίσματα.... PalePalePalePalePalePalePalePalePalePale
UnderTaker - Πεμ 28 Ιούλ 2005, 14:11:59
Θέμα δημοσίευσης:
Καμιά ωραιά νοσοκόμα έχει τουλάχιστον να μου κρατάει το ..... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked




....χέρι? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sidobre - Πεμ 28 Ιούλ 2005, 14:12:54
Θέμα δημοσίευσης:
UnderTaker έγραψε:
Πρόεδρα, τον άλλον τον ξεζουμίσανε λέει... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Δε μου τα είχες πει αυτά... BlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlink

Εγώ.... ξέρεις.... έχω πρόβλημα.... με τις βελόνες... και τα αίματα.... και τα ξεζουμίσματα.... PalePalePalePalePalePalePalePalePalePale


Kάτσε να φωνάξω τον Μάνθο με το ασθενοφόρο να κάνει και ίου ίου...

Αντε ρε κοτζαμ μαντράχαλος φοβάσαι μια τόσο δα βελονίτσα!
Εγώ μπήκα και πατ - κιουτ τελείωσα σε 5 λεπτά.

(έχει και φρυγανίτσες, τυράκι και φυσικό χυμό λακωνίας!)
UnderTaker - Πεμ 28 Ιούλ 2005, 14:18:19
Θέμα δημοσίευσης:
Το Σάββατο κατά τις 12 θα είναι κανένας εκεί? Όχι? Confused Confused Confused


ΩΡΑΙΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ! Να μην υπάρχουν και μάρτυρες για τα ρεζιλίκια... Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
UnderTaker - Πεμ 28 Ιούλ 2005, 14:21:30
Θέμα δημοσίευσης:
5 λεπτά????? Τι έκανες 5 ολόκληρα λεπτά????? 5 λεπτά ρουφάνε?

BlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlinkBlink
Sidobre - Πεμ 28 Ιούλ 2005, 14:27:31
Θέμα δημοσίευσης:
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Baphomet - Πεμ 28 Ιούλ 2005, 18:07:12
Θέμα δημοσίευσης:
το σάββατο θα πάω κι εγώ να δώσω...θα είναι κανείς?
crusader - Παρ 29 Ιούλ 2005, 08:27:15
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
το σάββατο θα πάω κι εγώ να δώσω...θα είναι κανείς?

Θες να σου κρατάμε το χεράκι; κο κο κο Laughing Laughing
Baphomet - Παρ 29 Ιούλ 2005, 11:31:43
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Baphomet έγραψε:
το σάββατο θα πάω κι εγώ να δώσω...θα είναι κανείς?

Θες να σου κρατάμε το χεράκι; κο κο κο Laughing Laughing


ναι θέλω...να μου δωσεις και πορτοκαλαδίτσα. Laughing
shark_zak - Σαβ 30 Ιούλ 2005, 00:18:14
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
crusader έγραψε:
Baphomet έγραψε:
το σάββατο θα πάω κι εγώ να δώσω...θα είναι κανείς?

Θες να σου κρατάμε το χεράκι; κο κο κο Laughing Laughing


ναι θέλω...να μου δωσεις και πορτοκαλαδίτσα. Laughing


θα σου τον δώσει η νοσοκόμα.... Wink
Baphomet - Σαβ 30 Ιούλ 2005, 13:05:35
Θέμα δημοσίευσης:
τώρα ξύπνησα οπότε αίμα δεν ρουφάτε σήμερα...θα πάω από βδομάδα Cool
UnderTaker - Δευ 01 Αύγ 2005, 15:20:47
Θέμα δημοσίευσης:
Και εγώ, εντελώς ΤΥΧΑΙΑ, άργησα να ξυπνήσω το Σαββάτο...
WhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistling
shark_zak - Τετ 03 Αύγ 2005, 07:39:34
Θέμα δημοσίευσης:
UnderTaker έγραψε:
Και εγώ, εντελώς ΤΥΧΑΙΑ, άργησα να ξυπνήσω το Σαββάτο...
WhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistlingWhistling


ρε λαμογιο τράβα όποτε θες και άσε το παραμύθι... Silly
COOL ALEXIS - Πεμ 03 Νοέ 2005, 12:29:51
Θέμα δημοσίευσης:
Σιγά Σιγά να αρχίσουμε να ετοιμαζόμαστε για την 2η Αιμοδοσία Exclamation

Ζαχαρία για κανε τα απαραίτητα Exclamation
shark_zak - Παρ 04 Νοέ 2005, 00:47:39
Θέμα δημοσίευσης:
το είχα στο νου μου απλά να γίνουν και τα εγκαίνια και μετά θα το κανονίσω....ευχαριστώ παντός που το θυμάσαι... Wink
crusader - Δευ 14 Νοέ 2005, 14:40:36
Θέμα δημοσίευσης:
Ζαχαρία πέρασαν σχεδόν 4 μήνες από την 1η αιμοδοσία.
Είμαι οκ να ξαναδώσω;

Προχθές μου έστειλε το ΚΑΤ και την κάρτα εθελοντή αιμοδότη. Wink
WIPPERMANN - Δευ 14 Νοέ 2005, 16:25:15
Θέμα δημοσίευσης:
Τη περασμένη εβδομάδα το ΚΑΤ έστειλε και στο Χανς τη κάρτα
εθελοντή αιμοδότη...
Πότε πρέπει να ξαναδώσει;;;
Θα βγει ανακοίνωση;;; Question
Sidobre - Δευ 14 Νοέ 2005, 16:43:02
Θέμα δημοσίευσης:
Θα πάμε οοοοοοοοοολοι μαζί, για να δώσει ΜΟΝΟ ο UNDERTAKER!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
crusader - Δευ 14 Νοέ 2005, 20:05:04
Θέμα δημοσίευσης:
Αν δώσει ο UNDERTAKER αίμα, το ίδιο βράδυ έχουμε πάρτυ στη Λέσχη και τα drinks are on me!!! Laughing Laughing Laughing
COOL ALEXIS - Τρι 15 Νοέ 2005, 09:36:16
Θέμα δημοσίευσης:
OEO ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ έγραψε:
Θα πάμε οοοοοοοοοολοι μαζί, για να δώσει ΜΟΝΟ ο UNDERTAKER!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Στον Κόμη Δράκουλα Exclamation Exclamation Exclamation

Εμένα με έχουν πάρει ένα μήνα για να ρωτήσουν την ακριβή διεύθυνση για να μου στείλουν την κάρτα αλλά τίποτα ακόμα Exclamation
Evil Evil Evil Evil Evil
...... - Τρι 15 Νοέ 2005, 09:46:02
Θέμα δημοσίευσης:
Καθότι είμαι συνηθισμένη να μου πίνουν το αίμα…
Laughing Laughing
Δηλώνω και γω αυτή τη φορά συμμετοχή…όποτε γίνει αυτή…
Δεν είμαι εθελόντρια δεν μ αρέσουν αυτές οι λέξεις…
αλλά δίνω πάντα σε όποιον το έχει ανάγκη…και έχω και καλή ποιότητα…μην το ξεχνάμε αυτό… Wink Wink
Έχω δώσει καμιά 10αρια φορές…
Crying or Very sad μόνο μια δεν τα κατάφερα καλά…όλες τις άλλες το γέμισα το σακουλάκι…
COOL ALEXIS - Τετ 16 Νοέ 2005, 15:27:46
Θέμα δημοσίευσης:
Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy

Μόλις ήρθε η Κάρτα μου Exclamation

Έχει ακόμα 23 κενά κουτάκια για να το τερματίσω, εεε λάθος για να το συμπληρώσω όλο Idea

shark_zak - Πεμ 17 Νοέ 2005, 02:43:52
Θέμα δημοσίευσης:
μέσα στο πρώτο 15πενθημερο του Δεκεμβρίου θα πάμε πάλι όλοι μαζί να δώσουμε...
θα βγει πάλι ανακοίνωση....
ελπίζω αυτη την φορά να είμαστε παραπάνω από 5 άτομα που ήμασταν την προηγούμενη φορά... Crying or Very sad
Stalitsa - Πεμ 17 Νοέ 2005, 09:16:43
Θέμα δημοσίευσης:
Θα ήθελα πάρα πάρα πολύ να δώσω και εγώ αίμα (μιας και έχω την δυσκολότερη ομάδα αίματος) και να βοηθήσω όποιον έχει ανάγκη,αλλά δεν μπορώ λόγω κιλών... Sad
Συγχαρητήρια για την ιδέα και σε όσους προθυμοποιήθηκαν να δώσουν αίμα και να βοηθήσουν το συνάνθρωπο τους... Thumb Left
WIPPERMANN - Πεμ 17 Νοέ 2005, 09:22:09
Θέμα δημοσίευσης:
Stalitsa έγραψε:
Θα ήθελα πάρα πάρα πολύ να δώσω και εγώ αίμα και να βοηθήσω όποιον έχει ανάγκη,αλλά δεν μπορώ λόγω κιλών... Sad


Κι εγώ το ίδιο Stalitsa..δε μπορώ λόγο κιλών... Sad
...... - Πεμ 17 Νοέ 2005, 10:59:07
Θέμα δημοσίευσης:
ΔΗΛΑΔΗΣ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥΠΟΥΛΕΝΙΕΣ???ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩ...
Τι ωραία....γιατι να μην ανήκω και γω σ αυτήν την κατηγορία....κι ας μην εδινα...δεν πειραζει βρε αδερφε...τόσους ΑΝΔΡΕΣ έχουμε εδω....
COOL ALEXIS - Πεμ 17 Νοέ 2005, 11:36:21
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ δεν θα μπορέσω να σας ακολουθήσω Exclamation Wink

ΥΓ Τα κουτάκια σήμερα έγιναν 22 !
underage - Παρ 18 Νοέ 2005, 19:18:37
Θέμα δημοσίευσης:
WIPPERMANN έγραψε:
Stalitsa έγραψε:
Θα ήθελα πάρα πάρα πολύ να δώσω και εγώ αίμα και να βοηθήσω όποιον έχει ανάγκη,αλλά δεν μπορώ λόγω κιλών... Sad


Κι εγώ το ίδιο Stalitsa..δε μπορώ λόγο κιλών... Sad


Δηλαδή είσαστε κάτω από πενήντα κιλά Question Shocked Question Κάποτε το είχα κι εγώ αυτό το "πρόβλημα" αλλά τώρα είμαι πάνω από ....ήντα αλλά και πάλι δεν μπορώ να δώσω αίμα Embarassed Crying or Very sad Embarassed .
....Λόγω της μπέμπας Razz
crusader - Παρ 18 Νοέ 2005, 22:05:31
Θέμα δημοσίευσης:
shark_zak έγραψε:
μέσα στο πρώτο 15πενθημερο του Δεκεμβρίου θα πάμε πάλι όλοι μαζί να δώσουμε...
θα βγει πάλι ανακοίνωση....
ελπίζω αυτη την φορά να είμαστε παραπάνω από 5 άτομα που ήμασταν την προηγούμενη φορά... Crying or Very sad

Ζαχαρία αν μιλάμε πάλι για μια ημέρα εντός ΣΚ, εννοείται ότι πρέπει να κανονίσεις αυτή να μην είναι την προηγούμενη ή την ίδια ημέρα αγώνα πρωταθλήματος 6x6.
Και έτσι όπως κοιτάω το πρόγραμμα τώρα, η μόνη που βολεύει είναι η Κυριακή 4/12. Εκείνη την αγωνιστική παίζουμε Σάββατο, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα.
Έχε το υπόψιν σου! Wink
MEMsound - Σαβ 19 Νοέ 2005, 11:26:54
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
shark_zak έγραψε:
μέσα στο πρώτο 15πενθημερο του Δεκεμβρίου θα πάμε πάλι όλοι μαζί να δώσουμε...
θα βγει πάλι ανακοίνωση....
ελπίζω αυτη την φορά να είμαστε παραπάνω από 5 άτομα που ήμασταν την προηγούμενη φορά... Crying or Very sad

Ζαχαρία αν μιλάμε πάλι για μια ημέρα εντός ΣΚ, εννοείται ότι πρέπει να κανονίσεις αυτή να μην είναι την προηγούμενη ή την ίδια ημέρα αγώνα πρωταθλήματος 6x6.
Και έτσι όπως κοιτάω το πρόγραμμα τώρα, η μόνη που βολεύει είναι η Κυριακή 4/12. Εκείνη την αγωνιστική παίζουμε Σάββατο, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα.
Έχε το υπόψιν σου! Wink


4-12 έχει ανάβαση Ριτσώνας...
crusader - Σαβ 19 Νοέ 2005, 13:15:26
Θέμα δημοσίευσης:
Ε και τι έγινε;
Δεν μπορούμε να δώσουμε αίμα όσοι θα είμαστε εδώ εκείνη τη μια ημέρα; Laughing Laughing
MEMsound - Σαβ 19 Νοέ 2005, 13:22:30
Θέμα δημοσίευσης:
μπορΕΙΤΕ... Laughing Laughing
η μάλλον μποΡΟΥΝ, γιατί εσύ θα έρθεις μαζί μας... Laughing Laughing
crusader - Σαβ 19 Νοέ 2005, 13:26:12
Θέμα δημοσίευσης:
Αν με πάρεις με το ασθενοφόρο σου και μου υποσχεθείς ότι θα χτυπήσουμε και κανα γουρουνοπουλάκι ήρθα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Σαβ 19 Νοέ 2005, 14:17:21
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Αν με πάρεις με το ασθενοφόρο σου και μου υποσχεθείς ότι θα χτυπήσουμε και κανα γουρουνοπουλάκι ήρθα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

θα σε βάλω να κάτσεις στο "φορείο" και θα σε πάω ήρεμα όσο για γουρουνοπουλα όλο και κάτι θα κάνουμε....
shark_zak - Τρι 22 Νοέ 2005, 23:03:30
Θέμα δημοσίευσης:
οκ θα τα δουμε ολα.... Wink
UnderTaker - Τετ 23 Νοέ 2005, 12:49:13
Θέμα δημοσίευσης:
Κάτσε γιατί διάβασα κάτι παραπάνω και μου άρεσε...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΚΙΛΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΙΜΑ....
Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink
Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink
Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink
Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink
Blink Blink Blink Blink Blink Blink BlinkBlink Blink Blink Blink Blink Blink Blink Blink
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr