PSClub - Hellas

Αθλητικές Εκδηλώσεις - 2o KartChallenge 2004

Sidobre - Παρ 09 Ιούλ 2004, 11:24:29
Θέμα δημοσίευσης: 2o KartChallenge 2004
Το 206 Club - Hellas σας προσκαλεί στο 2ο KartChallenge που θα γίνει την Πέμπτη 15 Ιουλίου, στην πίστα Κartland, στην Παλλήνη.

Ωρα έναρξης 8:30 μμ.. (Προσπαθήστε να είστε 30 λεπτά νωρίτερα.)

Κόστος συμμετοχής 15 ευρώ.

Για δηλώσεις συμμετοχής παρακαλώ συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα:

http://www.206club.gr/tools/feedback/cart-form1.html

Πρόγραμμα - Κανονισμοί:

Ο Αγώνας θα χωριστεί σε 2 κατηγορίες κιλών που είναι οι εξής:

Α. Εως 80 κιλά.
Β. Πάνω από 80 κιλά.

Προκριματικός
Στην αρχή θα ξεκινήσει ο προκριματικός για κάθε κατηγορία, που θα είναι χωρισμένοι σε γκρουπ των 6 ατόμων. Η επιλογή θα γίνεται σύμφωνα με το βάρος που εσείς μας δηλώνετε, έτσι ώστε οι 6άδες να έχουν όσο το δυνατό μικρότερη απόκλιση. Οι αγωνιζόμενοι θα τρέχουν για 10 περίπου λεπτά (περίπου 15 γύροι).

Στον Τελικό θα προκρίνονται αυτοί που έχουν σημειώσει τον καλύτερο χρόνο γύρου της κατηγορίας τους, ανεξαρτήτως 6άδας. Ετσι μπορεί να προκριθούν π.χ. 1 από μία εξάδα και 3 από μια άλλη.

Τελικός
Οι δύο τελικοί (της Α και της Β κατηγορίας) θα γίνουν με τους 6 καλύτερους που προκρίθηκαν.
Η εκκίνηση θα γίνει βάση της κατάταξης χρόνου (πρώτος στην σχάρα θα είναι ο καλύτερος χρόνος, δεύτερος ο δεύτερος κ.ο.κ.)

Ο νικητής του τελικού θα είναι αυτός που θα τερματίσει 1ος μετά από 20 γύρους (και όχι όποιος κάνει τον καλύτερο γύρο όπως ο προκριματικός).

Επαθλα:
Οι νικητές του τελικού των 2 κατηγοριών κερδίζουν από ένα μετάλλιο και την δωρεάν συμμετοχή τους. Αν οι συνολικές συμμετοχές είναι πάνω από 40, τότε ο δεύτερος και ο τρίτος του αγώνα θα έχουν σημαντική έκπτωση. Επειδή τα παραπάνω θα εξαρτηθούν από τον αριθμό των συμμετεχόντων γι'αυτό τον λόγο θα ανακοινωθούν επακριβώς την ημέρα του αγώνα.

Κανόνες:
Απαγορεύεται η αντιαθλητική συμπεριφορά, ήτοι κλεισίματα, επαφές κλπ. Αν οποιαδήποτε στιγμή πέσει στην αντίληψη κάποιου κριτή ή υπεύθυνου του αγώνα, οποιαδήποτε αντιαθλητική συμπεριφορά, τότε ο αγωνιζόμενος θα αποκλείεται.

Σημείωση:
Τα έξι μονοθέσια καρτ που θα συμμετέχουν στους αγώνες (και στον προκριματικό και στον τελικό) θα δίνονται στους αγωνιζόμενους μετά από κλήρωση, έτσι ώστε να μην υπάρχει καμία υποψία ότι κάποιο όχημα είναι πιο δυνατό από κάποιο άλλο.

Επίσης η Διοίκηση του Kartland έχει δεσμευθεί έτσι ώστε να μονοθέσια που θα έχουμε στην διάθεσή μας θα είναι όσο το δυνατό παρόμοια

-------------------------------------------------------------

Για δηλώσεις συμμετοχής παρακαλώ συμπληρώστε την παρακάτω φόρμα συμμετοχής:

http://www.206club.gr/tools/feedback/cart-form1.html


Στον Αγώνα θα συμμετέχουν ΜΟΝΟ όσοι δηλώσουν συμμετοχή μέχρι και την Τετάρτη 14 Ιουλίου 2004.
Vaggelis - Παρ 09 Ιούλ 2004, 12:43:23
Θέμα δημοσίευσης:
Καγκουράτσηδες Vs Στροφάτσηδες κλπ, Part II......... Twisted evil Twisted evil Twisted evil
SnakeMJK - Παρ 09 Ιούλ 2004, 15:35:57
Θέμα δημοσίευσης:
Δήλωσα συμμετοχή... Κατηγορία άνω των 80 κιλών, ΤΡΕΜΕ! Twisted evil

Παρατηρήσεις:

- Καλό είναι να χρησιμοποιούνται συνέχεια τα ίδια καρτ, για να παίξουμε (αν προχωρήσω στην επόμενη φάση Embarassed ) στον τελικό με ζεστά λάστιχα/μηχανές.

- Επειδή ο αγώνας θα κριθεί (δυστυχώς) με τον τερματισμό και όχι με τον καλύτερο γύρο, και λέτε τα κλεισίματα ότι απαγορεύονται... Δηλαδή δεν μπορούμε να κάνουμε αλλαγή γραμμής ούτε μια φορά; Laughing

ΥΓ: Κανα στοιχηματάκι μεταξύ μας; Έλα κόσμε, εδώ παπάς, εκεί παπάς, που είναι ο παπάς; Αν δεν το ρίξω κάτω από 34 θα αυτομαστιγωθώ!
shark_zak - Σαβ 10 Ιούλ 2004, 01:54:36
Θέμα δημοσίευσης:
δεν μπορω να μπω στην φορμα συμετοχης...γιατι... Question
αν τελικα δεν τα καταφερω θα ηθελα να μπω στην κατηγορια των 78 κιλων... Arrow
nnick - Σαβ 10 Ιούλ 2004, 09:05:15
Θέμα δημοσίευσης:
Υπαρχει προβλημα να συμμετεχω και εγω στο event αυτο χωρις να ειμαι κατοχος 206?

Ευχαριστω

Νικος
shark_zak - Σαβ 10 Ιούλ 2004, 17:06:56
Θέμα δημοσίευσης:
shark_zak έγραψε:
δεν μπορω να μπω στην φορμα συμετοχης...γιατι... Question
αν τελικα δεν τα καταφερω θα ηθελα να μπω στην κατηγορια των 78 κιλων... Arrow


ok τα καταφερα σημερα..... Thumb right
kaisaras96 - Κυρ 11 Ιούλ 2004, 14:42:22
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια αν γινεται βγαλτε οδηγιες για το πως θα παμε...
teoman - Κυρ 11 Ιούλ 2004, 22:17:54
Θέμα δημοσίευσης:
nnick έγραψε:
Υπαρχει προβλημα να συμμετεχω και εγω στο event αυτο χωρις να ειμαι κατοχος 206?

Ευχαριστω

Νικος


Ασφαλώς και μπορείς να συμμετέχεις,εξάλλου και ο προηγούμενος νικητής δεν ήταν κάτοχος 206...
Ronin - Δευ 12 Ιούλ 2004, 08:44:25
Θέμα δημοσίευσης:
kaisaras96 έγραψε:
Παιδια αν γινεται βγαλτε οδηγιες για το πως θα παμε...


Μπαίνεις στην Αττική Οδό (απο Αθήνα με κατεύθυνση το αεροδρόμιο).
Βγαίνεις στην έξοδο 15.
Στο φανάρι που θα βρείς,πάς αριστερά.
Στο επόμενο φανάρι που θα βρείς πας πάλι αριστερά.
Στο δρόμο που θα βγείς,στα 200 μέτρα περίπου στο αριστερό σου χέρι,είναι η πίστα (δίπλα σε κάτι γήπεδα 5 Χ 5) Wink
Sidobre - Δευ 12 Ιούλ 2004, 13:47:52
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν βλέπω πολλές συμμετοχές και ανυσηχώ!!!!

Για να βλέπω κίνηση!!!
DimiP - Δευ 12 Ιούλ 2004, 20:04:09
Θέμα δημοσίευσης:
αν και δουλευω πρωινος λεω να ερθω. η μαλλον να μεινω μετα τις 15:00 που σχολαω να σας περιμενω μεχρι τις 20.00!
αν αντεξω 5 ωρες στο περιμενε εχει καλως Crying or Very sad
SnakeMJK - Δευ 12 Ιούλ 2004, 20:47:11
Θέμα δημοσίευσης:
Κι εγώ θα ερθώ αρκετά νωρίτερα. Για να... ζεστάνω τα καρτ Razz
Vaggelis - Τρι 13 Ιούλ 2004, 07:32:44
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:
αν και δουλευω πρωινος λεω να ερθω. η μαλλον να μεινω μετα τις 15:00 που σχολαω να σας περιμενω μεχρι τις 20.00!
αν αντεξω 5 ωρες στο περιμενε εχει καλως Crying or Very sad


Μήτσο, φέρε και την ψηφιακή μαζί σου, να βγάλουμε καμία φώτο..... Wink
Val - Τρι 13 Ιούλ 2004, 14:03:50
Θέμα δημοσίευσης:
Προσπαθω να ανοιξω τη φορμα συμμετοχης αλλα δε μου ανοιγει. Πως θα δηλωσω συμμετοχη??? SOS... Περιμενω απαντησεις!
Ronin - Τρι 13 Ιούλ 2004, 15:49:17
Θέμα δημοσίευσης:
Val έγραψε:
Προσπαθω να ανοιξω τη φορμα συμμετοχης αλλα δε μου ανοιγει. Πως θα δηλωσω συμμετοχη??? SOS... Περιμενω απαντησεις!


Άσε για λίγο ελεύθερα τα pop-up παράθυρα,και θα δείς οτι θα δουλέψει κανονικά.
Μάλλον τα έχεις ρυθμίσει να γίνονται blocked... Wink
scrat - Τετ 14 Ιούλ 2004, 10:56:54
Θέμα δημοσίευσης:
Δήλωσα κι εγώ συμμετοχή Smile δεν ξέρω καθόλου την πίστα και δε βλέπω να πηγαίνω πέρα από το πρώτο δεκάλεπτο, αλλά μικρή σημασία έχει Razz

Καλή συνέχεια στην προετοιμασία!
nnick - Τετ 14 Ιούλ 2004, 11:10:33
Θέμα δημοσίευσης:
Judger έγραψε:
kaisaras96 έγραψε:
Παιδια αν γινεται βγαλτε οδηγιες για το πως θα παμε...


Μπαίνεις στην Αττική Οδό (απο Αθήνα με κατεύθυνση το αεροδρόμιο).
Βγαίνεις στην έξοδο 15.
Στο φανάρι που θα βρείς,πάς αριστερά.
Στο επόμενο φανάρι που θα βρείς πας πάλι αριστερά.
Στο δρόμο που θα βγείς,στα 200 μέτρα περίπου στο αριστερό σου χέρι,είναι η πίστα (δίπλα σε κάτι γήπεδα 5 Χ 5) Wink


Απο Μαρκοπουλου??

Νικος
chatasos - Τετ 14 Ιούλ 2004, 12:36:13
Θέμα δημοσίευσης:
Από όπου και να έρθετε βγαίνετε στην έξοδο 15 (zoom).
Ronin - Τετ 14 Ιούλ 2004, 12:59:50
Θέμα δημοσίευσης:
nnick έγραψε:
Judger έγραψε:
kaisaras96 έγραψε:
Παιδια αν γινεται βγαλτε οδηγιες για το πως θα παμε...


Μπαίνεις στην Αττική Οδό (απο Αθήνα με κατεύθυνση το αεροδρόμιο).
Βγαίνεις στην έξοδο 15.
Στο φανάρι που θα βρείς,πάς αριστερά.
Στο επόμενο φανάρι που θα βρείς πας πάλι αριστερά.
Στο δρόμο που θα βγείς,στα 200 μέτρα περίπου στο αριστερό σου χέρι,είναι η πίστα (δίπλα σε κάτι γήπεδα 5 Χ 5) Wink


Απο Μαρκοπουλου??

Νικος


Νίκο ,θα βγείς στην έξοδο 15,και θα συνεχίσεις ευθειά.
Ρίξε και μια ματιά στον χάρτη που ανέβασε ο chatasos στο προηγούμενο Post.Θα το βρείς πολύ εύκολα.
nnick - Τετ 14 Ιούλ 2004, 13:00:41
Θέμα δημοσίευσης:
Αυτο ειναι σαφες! Wink

Απλα ρωταω, για να γλυτωσω τα 2 ευρω της Αττικης Laughing , απο μεσα πως βγαινουμε στην πιστα! Smile
Δεν νομιζω να ειμαι ο μονος που μπορει και θελει να ερθει χωρις να βγει στην Αττικη!

Ευχαριστω

Νικος
scrat - Τετ 14 Ιούλ 2004, 13:28:58
Θέμα δημοσίευσης:
Να ρωτήσω κάτι (άσχετο με το challenge) γιατί μπερδεύτηκα με τους χάρτες:
Απο περιφερειακή Υμηττού, δεν υπάρχει δυνατότητα να φτάσω στην έξοδο 15; Οι χάρτες δείχνουν ότι οι έξοδοι σε βγάζουν είτε στον κόμβο Δουκίσσης Πλακεντίας με κατεύθυνση προς Ελευσίνα είτε στον Α.Κ. 16 (Λεοντάριο) με κατεύθυνση προς Σπάτα. Τυφλός εγώ ή ηλίθιοι αυτοί; Shocked Confused

Και μια ερώτηση σχετική με αύριο: τα ρούχα μας μετά το δεκάλεπτο θα πάρουν μυρωδιές; (δεν έχω και μεγάλη εμπειρία από kart) Razz
Baphomet - Τετ 14 Ιούλ 2004, 13:31:57
Θέμα δημοσίευσης:
nnick έγραψε:
Αυτο ειναι σαφες! Wink

Απλα ρωταω, για να γλυτωσω τα 2 ευρω της Αττικης Laughing , απο μεσα πως βγαινουμε στην πιστα! Smile
Δεν νομιζω να ειμαι ο μονος που μπορει και θελει να ερθει χωρις να βγει στην Αττικη!

Ευχαριστω

Νικος


παιρνεις την μεσογειων ολο ευθεια και μετα την εξοδο για αττικη οδο στο επομενο φαναρι αριστερα και θα δεις το καρτ στο αριστερο χερι.
teoman - Τετ 14 Ιούλ 2004, 13:45:47
Θέμα δημοσίευσης:
Dio78 έγραψε:
Να ρωτήσω κάτι (άσχετο με το challenge) γιατί μπερδεύτηκα με τους χάρτες:
Απο περιφερειακή Υμηττού, δεν υπάρχει δυνατότητα να φτάσω στην έξοδο 15; Οι χάρτες δείχνουν ότι οι έξοδοι σε βγάζουν είτε στον κόμβο Δουκίσσης Πλακεντίας με κατεύθυνση προς Ελευσίνα είτε στον Α.Κ. 16 (Λεοντάριο) με κατεύθυνση προς Σπάτα. Τυφλός εγώ ή ηλίθιοι αυτοί; Shocked Confused

Και μια ερώτηση σχετική με αύριο: τα ρούχα μας μετά το δεκάλεπτο θα πάρουν μυρωδιές; (δεν έχω και μεγάλη εμπειρία από kart) Razz


Από εκεί πάω και εγώ.Ο περιφερειακός σε ρίχνει στην Αττική (16) και εσύ βγαίνεις στην 15.

Τα ρούχα δεν θα σου μυρίζουν καθόλου (αν είσαι συναχωμένος Laughing ).
scrat - Τετ 14 Ιούλ 2004, 13:51:18
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
Τα ρούχα δεν θα σου μυρίζουν καθόλου (αν είσαι συναχωμένος Laughing ).

Laughing Laughing Οκ, κατάλαβα... Razz

teoman έγραψε:
Ο περιφερειακός σε ρίχνει στην Αττική (16) και εσύ βγαίνεις στην 15.

Ναι, αλλά στους χάρτες της Α.Ο., από περ. Υμηττού στην 16 σε βγάζει μόνο με κατεύθυνση το αεροδρόμιο (17 κ.λπ.). Δεν έχω πάει από τότε που άνοιξε και το καινόυριο τμήμα να δω τι γίνεται... Rolling eyes

Anyway, στην τελική πάω από Δημόκριτο και βγαίνω στο Σταυρό... Αν θέλουν τα λεφτά μου ας είναι πιο σαφείς Wink
Vaggelis - Τετ 14 Ιούλ 2004, 14:08:38
Θέμα δημοσίευσης:
Dio78 έγραψε:
teoman έγραψε:
Τα ρούχα δεν θα σου μυρίζουν καθόλου (αν είσαι συναχωμένος Laughing ).

Laughing Laughing Οκ, κατάλαβα... Razz


Φορέστε και ρούχα ελαφριά, γιατί μετά το δεκάλεπτο προβλέπεται στίψιμο ρούχων από τον ιδρώτα......... Wink
teoman - Τετ 14 Ιούλ 2004, 14:14:44
Θέμα δημοσίευσης:
Vaggelis έγραψε:

Φορέστε και ρούχα ελαφριά, γιατί μετά το δεκάλεπτο προβλέπεται στίψιμο ρούχων από τον ιδρώτα......... Wink


Ναι σωστά,προτείνεται μάλιστα τα κοριτσάκια να έρθουν με μαγιώ. Cool
Οι υπόλοιποι θα ιδρώσουν αρκετά... για να με περάσουν... Laughing
Marellios - Τετ 14 Ιούλ 2004, 17:43:14
Θέμα δημοσίευσης:
Αυτος που θα κανει το χειροτερο χρονο στα προκριματικα παιρνει κανενα επαθλο Question Question Question
Για να παρηγορηθω τουλαχιστον.
Sidobre - Τετ 14 Ιούλ 2004, 17:48:13
Θέμα δημοσίευσης:
Marellios έγραψε:
Αυτος που θα κανει το χειροτερο χρονο στα προκριματικα παιρνει κανενα επαθλο Question Question Question
Για να παρηγορηθω τουλαχιστον.


Το κυριότερο πηγαίνουμε όλοι για 2 λόγους.

1ον Για να περάσουμε καλά, που σίγουρα θα ρίξουμε πολύ γέλιο
2ον Για να μάθουμε και κάτι, γιατί σίγουρα όσο καλοί ή όσο κακοί και να είμαστε πάντα μαθαίνουμε. (ιδιαίτερα όταν κυνηγάς κάποιον πιο γρήγορο και μαθαίνεις τις γραμμές του)
christhehealer - Τετ 14 Ιούλ 2004, 18:30:35
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
Ναι σωστά,προτείνεται μάλιστα τα κοριτσάκια να έρθουν με μαγιώ. Cool


Oι επιθυμίες σας, διαταγές τους!!!!!!!!


shark_zak - Τετ 14 Ιούλ 2004, 20:36:43
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
teoman έγραψε:
Ναι σωστά,προτείνεται μάλιστα τα κοριτσάκια να έρθουν με μαγιώ. Cool


Oι επιθυμίες σας, διαταγές τους!!!!!!!!



εισαι αρχοντας.....
HackerWerger - Τετ 14 Ιούλ 2004, 23:02:22
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά κ εγώ μέσα! Very happy
Ronin - Πεμ 15 Ιούλ 2004, 07:45:13
Θέμα δημοσίευσης:
HackerWerger έγραψε:
Παιδιά κ εγώ μέσα! Very happy


Ωραίος!! Very happy
nnick - Πεμ 15 Ιούλ 2004, 08:50:13
Θέμα δημοσίευσης:
Για να ρωτησω κατι ακομα.


Θα τρεξουμε ολοι απο 1 φορα προκριματικα και αναλογα τι θα κανουνε οι καλυτεροι 6 θα τρεξουν τελικο. Ετσι?

Αν ειμαστε λιγοι δεν γινεται να κανουμε 2 προκριματικα? Smile

Νικος
Ronin - Πεμ 15 Ιούλ 2004, 09:08:11
Θέμα δημοσίευσης:
nnick έγραψε:
Για να ρωτησω κατι ακομα.


Θα τρεξουμε ολοι απο 1 φορα προκριματικα και αναλογα τι θα κανουνε οι καλυτεροι 6 θα τρεξουν τελικο. Ετσι?

Αν ειμαστε λιγοι δεν γινεται να κανουμε 2 προκριματικα? Smile

Νικος


Νίκο,αν γίνουν 2 προκριματικά εκτός το οτι θα έχουμε πρόβλημα χρόνου (θυμίσου οτι έχουμε 2 κατηγορίες),θα έχουμε και επιπλέον χρηματική επιβάρυνση...Καταλαβαίνεις οτι δεν είναι και τόσο βολικό...
Wink
Sidobre - Πεμ 15 Ιούλ 2004, 09:46:21
Θέμα δημοσίευσης:
Oι Συμμετοχές που θα τρέξουν το βράδυ

Α/Α Username Κατηγορία
1 MR2 -> Α
2 Val -> Α
3 touristas -> Α
4 Ghost Dog -> Α
5 Dio78 -> Α
6 Vaggelis -> Α
7 πΕτΡοS -> Α
8 crusader -> Α
9 BUBA -> Α
10 marellios -> Α
11 kaisaras96 -> Α
12 shark_zak -> Α
13 HackerWerger -> Α
14 Tomcat -> Β
15 teoman -> Β
16 alekshs -> Β
17 nassos -> Β
18 SnakeMJK -> Β
19 p206Mike -> Β
20 Judger -> Β
21 nnick -> Β
22 pugsang -> Β
23 Sidobre -> Β
24 icegus -> Β


Περιμένουμε και όλους τους υπόλοιπους για κερκίδα!

(Σε περίπτωση που προσέλθουν και άλλοι στο Event οι συμμετοχές και οι 6άδες που θα τρέχουν μπορεί να αλλάξουν)
nnick - Πεμ 15 Ιούλ 2004, 09:47:15
Θέμα δημοσίευσης:
Οκ κατανοητο, μια προταση εκανα παντα στην περιπτωση που μας περνει χρονικα.

Ποσοι εχουμε μαζευτει?

Νικος
Sidobre - Πεμ 15 Ιούλ 2004, 09:48:11
Θέμα δημοσίευσης:
nnick έγραψε:
Οκ κατανοητο, μια προταση εκανα παντα στην περιπτωση που μας περνει χρονικα.

Ποσοι εχουμε μαζευτει?

Νικος


Μετά το event μπορεί να ξανατρέξουμε όποιος θέλει και αντέχει! Wink
Steve - Πεμ 15 Ιούλ 2004, 21:43:12
Θέμα δημοσίευσης:
Έ ρε γ...ω τα 365 χλμ που πρέπει να κάνω για να έρθω... Sad

Αμάν πια αυτές οι αποστάσεις Evil

Βλέποντας την λίστα τον συμμετεχόντων, θα ήθελα πολύ να παρουσιαστώ και εγώ! Very happy
Alex - Παρ 16 Ιούλ 2004, 02:42:22
Θέμα δημοσίευσης:
Εντωμεταξυ τελειωνει το καρτ, μπαινεις στο αυτοκινητο και το ελεγχεις 100 φορες καλυτερα. Ειμαι απολυτα βεβαιος οτι το καρτ βελτιωνει την οδηγικη μας ικανοτητα (ελεγχο οχηματος) κατακορυφα και καλο ειναι πιστευω να κανουμε μερικες φορες το χρονο για να ειμαστε "sharp".

....Επισημα αποτελεσματα το πρωι Cool
Vaggelis - Παρ 16 Ιούλ 2004, 07:43:44
Θέμα δημοσίευσης:
Alex έγραψε:
Εντωμεταξυ τελειωνει το καρτ, μπαινεις στο αυτοκινητο και το ελεγχεις 100 φορες καλυτερα. Ειμαι απολυτα βεβαιος οτι το καρτ βελτιωνει την οδηγικη μας ικανοτητα (ελεγχο οχηματος) κατακορυφα και καλο ειναι πιστευω να κανουμε μερικες φορες το χρονο για να ειμαστε "sharp".

....Επισημα αποτελεσματα το πρωι Cool


Πραγματικά, στην επιστροφή, το αυτοκίνητό μου, μου φάνηκε σαν το πιο ευκολοδήγητο και πιο άνετο αυτοκίνητο στον κόσμο.......

Περάσαμε (για άλλη μια φορά) πολύ ωραία, αν και η ....παράγκα του ...μπάρμπα-Sidobre έκανε τα δικά της........ Laughing Laughing Laughing Laughing Wink
Στα highlights του αγώνα, η φοβερή εκκίνηση του Άρη-Ghost στον τελικό των πούπουλων (λες και είχε launch control.....) και η φοβερή εμφάνιση των κ.κ. Sidobre και pugsang στον τελικό των βαρεων κιλών.....
Άντε και γρήγορα το 3ο Kartchallenge....
chatasos - Παρ 16 Ιούλ 2004, 08:26:25
Θέμα δημοσίευσης:
Vaggelis έγραψε:

Στα highlights του αγώνα, η φοβερή εκκίνηση του Άρη-Ghost στον τελικό των πούπουλων (λες και είχε launch control.....) και η φοβερή εμφάνιση των κ.κ. Sidobre και pugsang στον τελικό των βαρεων κιλών.....


Ξέχασες τον guest-star Cool Cool Cool με το πλάι και όπου πάει.... Twisted evil

ΥΓ1: 33 ο Πάνος???? Απίστευτος Shocked Shocked Shocked
ΥΓ2: Για τον Άρη δεν χρειάζεται να πω κάτι... Τα Λιμανάκια τον έχουν "χαλάσει" Wink
teoman - Παρ 16 Ιούλ 2004, 08:26:37
Θέμα δημοσίευσης:
Vaggelis έγραψε:
Πραγματικά, στην επιστροφή, το αυτοκίνητό μου, μου φάνηκε σαν το πιο ευκολοδήγητο και πιο άνετο αυτοκίνητο στον κόσμο.......


Στην επιστροφή δουλέψανε πολύ τα alarms... Cool

Όσο για τις παράγκες... τί να λέμε τώρα... Αβάδιστα ο σεφ-Sidobre μαγείρεψε την πρωτιά στους προκριματικούς... Στον τελικό έκοψε η μαγιονέζα και κατέληξε 3ος... Laughing Laughing
nnick - Παρ 16 Ιούλ 2004, 08:35:41
Θέμα δημοσίευσης:
Να ευχαριστησω και εγω με την σειρα για την παρεα.

Ωραια ηταν και για 7 φορα που κανω καρτ καλα πηγα (αν και εφαγα κανα 2 στουκες Wink)

Παμε για το επομενο! Smile

Νικος
Baphomet - Παρ 16 Ιούλ 2004, 08:42:27
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
Vaggelis έγραψε:
Πραγματικά, στην επιστροφή, το αυτοκίνητό μου, μου φάνηκε σαν το πιο ευκολοδήγητο και πιο άνετο αυτοκίνητο στον κόσμο.......


Στην επιστροφή δουλέψανε πολύ τα alarms... Cool

Όσο για τις παράγκες... τί να λέμε τώρα... Αβάδιστα ο σεφ-Sidobre μαγείρεψε την πρωτιά στους προκριματικούς... Στον τελικό έκοψε η μαγιονέζα και κατέληξε 3ος... Laughing Laughing



μάλλον πάλι κοιταζες κανα θηλυκο εσυ... 2ος ήταν ο σεφ-τασος... Wink
Ronin - Παρ 16 Ιούλ 2004, 09:20:17
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημέρα και απο εμένα.

Όλα όμορφα εχτές,στο 2ερο Kart Challenge μας.Ικανοποιητικός αριθμός συμμετοχών,γέλιο,κέφι,χαβαλές.
Αυτός άλλωστε ήταν και ο στόχος μας...

Χάρηκα που γνώρισα παιδιά,που δεν είχα ξαναδεί απο κοντά (Kaisaras-Dio-HackerWeger).

Επίσης ευχαριστούμε πολυ και τον nnick,εκ του Miata Club που μας τίμησε με την παρουσιά του.
Νικόλα,αντε απο Σεπτέμβρη να κάνουμε κανένα κοινό Kart Challenge.

Ενα μεγάλο μπράβο στο πρόεδρο μας,για το όλο τρέξιμο.Ήταν παντού.Κατέβαζε τα χρονόμετρα μέσα
στην πίστα,οργάνωνε το πάντα έξω απο την πίστα...Good work Sidobrix!!!

Αυτά.Κάντε τωρα τις διακοπές σας,και απο Σεπτέμβρη πάμε για το 3ο Kart Challenge...
Sidobre - Παρ 16 Ιούλ 2004, 09:24:19
Θέμα δημοσίευσης:
Για να γράψουμε κανένα επίσημο αποτέλεσμα:


ΤΕΛΙΚΟΙ:

Κατηγορία Α (έως 80 κιλά)

1. Ghost Dog
2. Kaisaras96
3. Dio78
4. Touristas
5. Buba
6. HackerWerger

Kατηγορία Β (πάνω από 80 κιλά)

1. Judger
2. Sidobre
3. Pugsang
4. Alex
5. Nassos
6. Nnick

Για την κατηγορία κάτω των 80 κιλών φοβερή εκκίνηση του Ghost Dog που από την 3 θέση εκκίνησης βρέθηκε στην πρώτη, ενώ ακολούθησε μια φοβερή μονομαχία μεταξύ του πρώτου και του δεύτερου.

Στην κατηγορία πάνω από 80 κιλά ο Judger σημείωσε μια εύκολη νίκη ενώ ο αγώνας, ενδιαφέρον είχε από την 3η θέση και μετά.

Το περίεργο είναι ότι οι καλύτεροι χρόνοι του αγώνα έγιναν από παιδιά της μεγάλης κατηγορίας (άνω των 80 κιλών).

Καλύτεροι χρόνοι
1. Judger, 33.72 (89 κιλά)
2. Dio78, 34.03 (69 κιλά)
3. Pugsang, 34.05 (92 κιλά)
4. Sidobre, 34.18 (99 κιλά)

Παράγκες και τέτοια δεν υπήρχαν αφού τα καρτ δινόντουσαν με κλήρο που έπερνε ο κάθε αγωνιζόμενος. Αλλά όσα δεν φτάνει η αλεπού....

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που ήρθαν, περάσαμε φανταστικά και όντως θα επαναληφθεί αρκετά σύντομα.

Δυστυχώς κάποια παιδιά δεν ήρθαν (προφανώς λόγω του καιρού)

ΥΓ. Εκτός από τα φαβορί στο Πανευρωπαϊκό που δεν τα κατάφεραν, ισχυσε και σε εμάς αυτό. Ούτε από κιλά μασάμε, ούτε από βροχές, ούτε από υγρασίες (χθες υποτίθεται λόγω καιρου δεν θα μπορούσαμε να κάνουμε κάτω από 35).

Για να σας δω στο επόμενο....

nnick - Παρ 16 Ιούλ 2004, 09:39:51
Θέμα δημοσίευσης:
Την "σποντα" την πεταξα εν αναμονη τωρα! Wink

http://www.mx5.gr/forum/viewtopic.php?p=22146#22146

Βεβαια τωρα ειναι περιεργη εποχη οποτε στην καλυτερη απο Σεπτεμβριο..

Νικος
pugsang - Παρ 16 Ιούλ 2004, 10:04:13
Θέμα δημοσίευσης:
Ηταν απλα φανταστικα.Χαρηκα παρα πολυ που ειχε κοσμο και μαλιστα ενθουσιωδη.

Ειχαμε αρκετα highlight αλλα αυτα που εμειναν ηταν νομιζω η εκκινηση τυπου Trulli του Ghost Dog στον τελικο της μικρης κατηγοριας και η απονομη επιπεδου F1.

Αντε ακι εις αλλα με υγεια.

Οπως λεει και το Mega ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ
Sidobre - Παρ 16 Ιούλ 2004, 10:13:39
Θέμα δημοσίευσης:
pugsang έγραψε:
Ηταν απλα φανταστικα.Χαρηκα παρα πολυ που ειχε κοσμο και μαλιστα ενθουσιωδη.

Ειχαμε αρκετα highlight αλλα αυτα που εμειναν ηταν νομιζω η εκκινηση τυπου Trulli του Ghost Dog στον τελικο της μικρης κατηγοριας και η απονομη επιπεδου F1.

Αντε ακι εις αλλα με υγεια.

Οπως λεει και το Mega ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ



Τελικά δεν πρόσεξα τι χρώμα είχαν τα ματάκια σου.... αλλά στα έκανα έτσι -> Shocked
pugsang - Παρ 16 Ιούλ 2004, 10:16:12
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:


Pugsang, 34.05
Sidobre, 34.18




Ειπες κατι??
Sidobre - Παρ 16 Ιούλ 2004, 10:41:03
Θέμα δημοσίευσης:
pugsang έγραψε:
Sidobre έγραψε:


Pugsang, 34.05
Sidobre, 34.18




Ειπες κατι??


Προκριματικά:

Sidobre: 34:18, Average: 34:87
Pugsang: 35:48, Average: 38:43

Τελικά:

Sidobre: 34:33, Average: 34:60
Pugsang: 34:05, Average: 34:80


Είπες τίποτα;;;;

Εεεετσι να βλέπω τα ματάκια σου! Shocked Shocked Shocked
pugsang - Παρ 16 Ιούλ 2004, 10:44:39
Θέμα δημοσίευσης:
Συνυπολογισε οτι μαζεψα ολα τα λαστιχα της ευθειας εκκινησης απο κλεισιματα οτι για 2 γυρους καποιος με εσπρωχνε σε καθε στροφη οτι ξεκινησες 2ος χωρις traffic και εγω 6ος αφαιρεσε τα απο το συνολικο average χρονο και μετα πλυσου και ελα


Γελασαμε παλι
chatasos - Παρ 16 Ιούλ 2004, 11:05:50
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ πάντως μόλις ανακάλυψα που οφείλεται η νίκη του Judger.

Ποιο καρτ είχε ο Πάνος στον τελικό? Το 18....
Ποιο καρτ είχε ο chatasos-Σκαλτσάς μόλις πριν? To 18....

Μετά από αυτό λογικό είναι τα ζεσταμένα/καμμένα λάστιχα να τον βοήθησαν. Shocked Shocked Shocked
Sidobre - Παρ 16 Ιούλ 2004, 11:14:52
Θέμα δημοσίευσης:
pugsang έγραψε:
Συνυπολογισε οτι μαζεψα ολα τα λαστιχα της ευθειας εκκινησης απο κλεισιματα οτι για 2 γυρους καποιος με εσπρωχνε σε καθε στροφη οτι ξεκινησες 2ος χωρις traffic και εγω 6ος αφαιρεσε τα απο το συνολικο average χρονο και μετα πλυσου και ελα


Γελασαμε παλι


Σεπτέμβριος έρχεται... έλα να σε τραβήξω και μια φωτό στα ματάκια σου να έχω να τα βλέπω πεταγμένα...

Κάνε τώρα μπανάκι με το σαμπουάν του Αφάνα και έλα με την όπισθεν..

Κοίτα ρε κάτι ανθρώπους! Ούτε να χάνουν δεν ξέρουν
Baphomet - Παρ 16 Ιούλ 2004, 11:18:55
Θέμα δημοσίευσης:
chatasos έγραψε:
Εγώ πάντως μόλις ανακάλυψα που οφείλεται η νίκη του Judger.

Ποιο καρτ είχε ο Πάνος στον τελικό? Το 18....
Ποιο καρτ είχε ο chatasos-Σκαλτσάς μόλις πριν? To 18....

Μετά από αυτό λογικό είναι τα ζεσταμένα/καμμένα λάστιχα να τον βοήθησαν. Shocked Shocked Shocked


Και το είχα και εγω το 18 στην αρχή και όπως είδατε το driftαρα καλά.... το πηρε ζεστο ζεστο ο πανος απο μενα και τον τασο και επραξε τα δεοντα.!!
scrat - Παρ 16 Ιούλ 2004, 11:30:44
Θέμα δημοσίευσης:
Πολύ όμορφη η εκδήλωση λοιπόν Smile αν και στην αρχή ήμουν λίγο άβολα καθώς δεν ήξερα τους περισσότερους, σιγά σιγά έπιανα nicks και ονόματα (όχι ότι θυμάμαι και πολλά τώρα Razz )

Χάρηκα πολύ που έγινε η πρώτη γνωριμία με αρκετά παιδιά, το σκηνικό είχε πολύ κέφι και γέλιο από την αρχή μέχρι το τέλος (για όλους ελπίζω), και μπράβο στον Sidobre που έτρεχε εντός κι εκτός πίστας για να ολοκληρωθεί η βραδιά.

Η κατηγορία των 80+ πάντως ήταν απίστευτη, τρομεροί χρόνοι και στα προκριματικά και στον τελικό! Θέαμα και στη μικρή κατηγορία, με τους δύο πρώτους του τελικού να παλεύουν για πολλούς γύρους.

Αυτά, τώρα απ' ό,τι έμαθα περιμένουμε για Σεπτέμβριο για το 3ο. Ελπίζω να έρθω σ΄ αυτό οδηγώντας 206 Smile
kaisaras96 - Παρ 16 Ιούλ 2004, 12:26:12
Θέμα δημοσίευσης:
Πολυ καλο Event και θα ταν καλυτερο αν δεν ηταν και αυτο το κοπροσκυλο φαντασμα (αγγλιστι Ghost Dog) Very happy Very happy Very happy
Φοβερη κοντρα...Αρη ευχομαι να κανεις και το αμαξι σου να ξεκιναει ετσι...
Διονυση (Dio78) χαρηκα πολυ πιστευω θα τα ξαναπουμε.
Με τον Πανο(Judger) καταλαβα ενα πραγμα,δεν πρεπει να κρινεις καποιον βασει των email που στελνονται απο τον λογαριασμο του Smile .Φοβεροι χρονοι παλι καλα που για λιγο μπηκα κι εγω στα πουπουλα.... Razz
Τασο πιστευω οι συμβουλες σου θα πιασουν τοπο,ευχαριστω!

Αν μπορεσω τελικα να ερθω πιστευω σε ακομα καλυτερη συνεχεια στο Touring
HackerWerger - Παρ 16 Ιούλ 2004, 14:06:42
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά δεν είπατε την γκαντεμιά του αγώνα! Razz
Μου έδωσαν μάπα καρτ!!
Και αναρωτιόμουν γιατί ενώ ξεκίνησα από την 2η θέση, να με περνάνε όλοι σαν σταματημένο! Embarassed Rolling eyes
Και μετά στα pit stop.. Evil Κι εγώ που νόμιζα ότι μόνο σε μεγάλες διοργανώσεις παρουσιάζονται μηχανικά προβλήματα.. Sad

Πάντως ήταν καταπληκτικά! Είχα καιρό να τρέξω σε καρτ και το ευχαριστήθηκα με την ψυχή μου! Very happy
Είδα και το ωραίο team που έχετε φτιάξει εσείς. Smile
Κρίμα που δεν γνώριζα κανέναν (η αλήθεια είναι ότι είμαι και ο πιο μικρός σε ηλικία Razz ).

Λοιπόν, πότε θα γίνει το 3ο τουρνουά; Very happy
SnakeMJK - Παρ 16 Ιούλ 2004, 17:41:19
Θέμα δημοσίευσης:
Καλά είμαι πολύ βλαμένος... Ήμουν σίγουρος ότι το καρτ είναι για σήμερα το βράδυ και τώρα ήμουν έτοιμος να φύγω προς παλλήνη. Αλλά λέω, ας τσεκάρω λίγο το φόρουμ μήπως ακυρώθηκε... Χθες; Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Το 33.κάτι του judger πάντως δεν το έφτανα Razz

Και το πιο απίστευτο είναι ότι έκανα 350χλμ για να έρθω σήμερα αθήνα για το κάρτ... Τρελή ξενέρα.
Steve - Παρ 16 Ιούλ 2004, 19:15:01
Θέμα δημοσίευσης:
Snake από που κατέβηκες? (350 χλμ... Λάρισα ή Πάτρα? Shocked )

Ελπίζω το επόμενο Kartchallenge να γίνει πιο κεντρικά στην Ελλάδα γεωγραφικά! Wink

Αν και νταξ, 2μισι ώρες δρόμος είναι Λάρισα-Αθήνα Cool
SnakeMJK - Παρ 16 Ιούλ 2004, 21:31:45
Θέμα δημοσίευσης:
Ήμουν λίγο πιο έξω από το Βόλο σε ένα φίλο, κατέβηκα αθήνα για το καρτ και αύριο το πρωί φεύγω πάλι για Βόλο. Καρτ δεν έκανα, άντε όρεξη τώρα να ξανανέβω βόλο! Crying or Very sad Μα πως νόμιζα ότι ήταν παρασκευή.... Δεν είχα και νετ εκεί πάνω ρε γμτ!!!!
shark_zak - Παρ 16 Ιούλ 2004, 23:39:21
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπον και καλα ηταν και καλα ετρεχαν τα καρτ και ακομα πιο καλα ηταν που γλυστραγε η πιστα και ειχε θεαμα με καλους χρονους....
ο κοντρακιας φανικε παλι (δες Αρης) θεαματικη εκκινηση...
μπραβο και στου δυο νικητες Αρης - Πανος Thumb right Thumb right Thumb right
και φυσικα μπραβο στον sidobre και σε οποιον αλλον βοηθησε στην οργανωση.... Thumb right
αντε με το καλο και το 3ο Kart Challenge.... Silly

Υ.Γ: θα λιωσω στην προπονηση.....
ice gus - Σαβ 17 Ιούλ 2004, 09:09:50
Θέμα δημοσίευσης:
αν και ηταν η πρωτη μου φορα ηταν αψογα. μπραβο σε ολους για την καλη διαθεση και την προσπαθεια που εκαναν. τον σεπτεμβρη με το καλο ακομη περισσοτεροι και ταχυτεροι. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΜΠΑΝΙΑ!!!!!!!!!!!!
Recifees - Σαβ 17 Ιούλ 2004, 15:38:43
Θέμα δημοσίευσης:
Δυστυχώς δεν μπόρεσα κρίμα Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Δεν πειράζει την επόμενη το Σεπτέμβρη ....
Alex - Κυρ 18 Ιούλ 2004, 19:41:00
Θέμα δημοσίευσης:
Αργησα λιγο γιατι προφανως καποιοι σκαβανε για φυσικο αεριο και μας αφησανε ολη την περιοχη χωρις τηλεφωνο 2 μερες.

Race laps

Lap*|Judger|Pugsang|Sidobre|Alex*|Nassos|Nick
1***|34.83*|*37.03*|*35.23*|37.49|36.31*|39.71
2***|34.30*|*35.41*|*34.81*|36.00|36.97*|36.86
3***|34.65*|*34.80*|*34.73*|36.24|36.01*|36.98
4***|34.30*|*35.10*|*34.42*|35.85|35.60*|36.35
5***|33.90*|*34.82*|*34.36*|35.60|35.28*|37.00
6***|33.90*|*34.23*|*34.44*|34.96|36.16*|36.19
7***|34.27*|*34.81*|*34.98*|36.32|42.24*|36.32
8***|33.72*|*34.49*|*34.77*|35.11|35.73*|36.38
9***|33.96*|*34.47*|*34.55*|34.58|36.02*|36.20
10**|34.39*|*35.31*|*34.34*|35.23|36.41*|35.91
11**|34.34*|*34.65*|*34.36*|34.82|37.12*|36.32
12**|34.04*|*34.24*|*34.62*|34.59|35.69*|36.13
13**|34.07*|*34.26*|*34.58*|34.75|35.01*|36.03
14**|34.31*|*34.05*|*34.68*|34.79|35.46*|35.64
15**|35.16*|*34.52*|*34.45*|34.71|35.79*|35.93
16**|34.74*|*34.90*|*34.53*|34.70|34.98*|35.45
17**|33.96*|*34.62*|*34.33*|35.40|38.31*|35.88
18**|34.75*|*34.82*|*34.63*|35.06|******|*****

Avg*|34.31*|*34.80*|*34.60*|35.34|36.41*|36.42

Απ'τα average (Χ αριθμο γυρων) υπολογιζω οτι:

1ος: Judger -- 10λεπτα 17δευτερολεπτα
2ος: Sidobre - +5δ (απ'τον πρωτο)
3ος: Pugsang - +9δ >>
4ος: Alex ---- +15δ >>
Nassos/Nick -- +lap (επισης δεν εχει και lap18)

Αυτα μπορει να ειναι και λαθος μιας και ειναι υπολογισμενα.

Τωρα στα qualify των >80 που συμμετειχα και εχω και αυτο το χαρτι, ειμασταν 5 ατομα στο 1ο group

Nassos: Pole position 34.94 / Average lapping 37.98
Alex: 35.26 / Average lapping 37.01
Poisoner που ετρεχε μαζι μας γιατι αργησε: 35.54 / Average lapping 36.87
Teoman: 36.41 / Average lapping 37.75
& guest appearance Chatassos: 37.05 / Average lapping 39.25
---

Οποιος εχει τα υπολοιπα και δεν βαριεται ας τα γραψει Wink


Εγω περυσι γυρναγα γυρω στο 37-38 και χωρις να εχω ξανακανει απο τοτε, εχω βελτιωθει ~3.5s σε απολυτη ταχυτητα καθως επισης και σε σταθεροτητα χρονων (περυσι επαιζα +/- 1δευτερο στον γυρο).

Η αυξηση αυτη οφειλεται αποκλειστικα στη θεωρητικη προεργασια και τα simulation. Καθησα ζωγραφισα την πιστα για να βρω ιδεατες γραμμες και μετα πηγα και βρηκα ολες τις παρεμφερεις στροφες στο f1 championship της electronic arts με ενα telemetry program να κανει capture τους γυρους στο background. Επαιζα μονο με 7η ταχυτητα ωστε να εξομοιωσω το κρεμασμα του κινητηρα ενος καρτ και κατελληξα στα εξης συμπερασματα:

Το πιο γρηγορο περασμα γινεται οταν φρεναρεις πριν ενα πεταλο και επιβραδυνεις περιπου μεχρι το apex Και μετα δινεις γκαζι οσο πιο γρηγορα γινεται. Αν μπεις γρηγορα, χαζεβεις και χανεις χρονο συν οτι κρεμαει ο κινητηρας.

Πρεπει παντα να στριβεις οσο το δυνατον ανοιχτοτερα για να μην χανει το καρτ ταχυτητα ακομα και στα πεταλα. Αν μπαινεις σε πεταλο δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι οτι πρεπει να κανεις 180 μοιρες στροφη. Και 145-150 αρκουν. Πρακτικα αυτο σημαινει οτι στριβεις και δεν σημαδευεις τον δρομο οπως παει ευθεια σου αλλα την ακρη του δρομου προς το χωμα/λαστιχα. Ετσι γλυτωνεις γλυστρημα και χασομερι που θα προερχοταν απο το υπερβολικα στριμμενο τιμονι ενω οσο πλησιαζεις προς την ακρη του δρομου κανεις μια ελαφρη τιμονια που σου διορθωνει την πορεια για να συνεχισεις κανονικα με το δρομο.

Αν και θα ηταν καλυτερα να τα ζωγραφισω πιστευω οτι αυτα ειναι τα πιο βασικα. Αν εχει κανεις καποια αλλη συμβουλη, ας την πει.
DimiP - Δευ 19 Ιούλ 2004, 00:10:53
Θέμα δημοσίευσης:
Alex έγραψε:
Αργησα λιγο γιατι προφανως καποιοι σκαβανε για φυσικο αεριο και μας αφησανε ολη την περιοχη χωρις τηλεφωνο 2 μερες.

Race laps

Lap*|Judger|Pugsang|Sidobre|Alex*|Nassos|Nick
1***|34.83*|*37.03*|*35.23*|37.49|36.31*|39.71
2***|34.30*|*35.41*|*34.81*|36.00|36.97*|36.86
3***|34.65*|*34.80*|*34.73*|36.24|36.01*|36.98
4***|34.30*|*35.10*|*34.42*|35.85|35.60*|36.35
5***|33.90*|*34.82*|*34.36*|35.60|35.28*|37.00
6***|33.90*|*34.23*|*34.44*|34.96|36.16*|36.19
7***|34.27*|*34.81*|*34.98*|36.32|42.24*|36.32
8***|33.72*|*34.49*|*34.77*|35.11|35.73*|36.38
9***|33.96*|*34.47*|*34.55*|34.58|36.02*|36.20
10**|34.39*|*35.31*|*34.34*|35.23|36.41*|35.91
11**|34.34*|*34.65*|*34.36*|34.82|37.12*|36.32
12**|34.04*|*34.24*|*34.62*|34.59|35.69*|36.13
13**|34.07*|*34.26*|*34.58*|34.75|35.01*|36.03
14**|34.31*|*34.05*|*34.68*|34.79|35.46*|35.64
15**|35.16*|*34.52*|*34.45*|34.71|35.79*|35.93
16**|34.74*|*34.90*|*34.53*|34.70|34.98*|35.45
17**|33.96*|*34.62*|*34.33*|35.40|38.31*|35.88
18**|34.75*|*34.82*|*34.63*|35.06|******|*****

Avg*|34.31*|*34.80*|*34.60*|35.34|36.41*|36.42

Απ'τα average (Χ αριθμο γυρων) υπολογιζω οτι:

1ος: Judger -- 10λεπτα 17δευτερολεπτα
2ος: Sidobre - +5δ (απ'τον πρωτο)
3ος: Pugsang - +9δ >>
4ος: Alex ---- +15δ >>
Nassos/Nick -- +lap (επισης δεν εχει και lap18)

Αυτα μπορει να ειναι και λαθος μιας και ειναι υπολογισμενα.

Τωρα στα qualify των >80 που συμμετειχα και εχω και αυτο το χαρτι, ειμασταν 5 ατομα στο 1ο group

Nassos: Pole position 34.94 / Average lapping 37.98
Alex: 35.26 / Average lapping 37.01
Poisoner που ετρεχε μαζι μας γιατι αργησε: 35.54 / Average lapping 36.87
Teoman: 36.41 / Average lapping 37.75
& guest appearance Chatassos: 37.05 / Average lapping 39.25
---

Οποιος εχει τα υπολοιπα και δεν βαριεται ας τα γραψει Wink


Εγω περυσι γυρναγα γυρω στο 37-38 και χωρις να εχω ξανακανει απο τοτε, εχω βελτιωθει ~3.5s σε απολυτη ταχυτητα καθως επισης και σε σταθεροτητα χρονων (περυσι επαιζα +/- 1δευτερο στον γυρο).

Η αυξηση αυτη οφειλεται αποκλειστικα στη θεωρητικη προεργασια και τα simulation. Καθησα ζωγραφισα την πιστα για να βρω ιδεατες γραμμες και μετα πηγα και βρηκα ολες τις παρεμφερεις στροφες στο f1 championship της electronic arts με ενα telemetry program να κανει capture τους γυρους στο background. Επαιζα μονο με 7η ταχυτητα ωστε να εξομοιωσω το κρεμασμα του κινητηρα ενος καρτ και κατελληξα στα εξης συμπερασματα:

Το πιο γρηγορο περασμα γινεται οταν φρεναρεις πριν ενα πεταλο και επιβραδυνεις περιπου μεχρι το apex Και μετα δινεις γκαζι οσο πιο γρηγορα γινεται. Αν μπεις γρηγορα, χαζεβεις και χανεις χρονο συν οτι κρεμαει ο κινητηρας.

Πρεπει παντα να στριβεις οσο το δυνατον ανοιχτοτερα για να μην χανει το καρτ ταχυτητα ακομα και στα πεταλα. Αν μπαινεις σε πεταλο δεν χρειαζεται να σκεφτεσαι οτι πρεπει να κανεις 180 μοιρες στροφη. Και 145-150 αρκουν. Πρακτικα αυτο σημαινει οτι στριβεις και δεν σημαδευεις τον δρομο οπως παει ευθεια σου αλλα την ακρη του δρομου προς το χωμα/λαστιχα. Ετσι γλυτωνεις γλυστρημα και χασομερι που θα προερχοταν απο το υπερβολικα στριμμενο τιμονι ενω οσο πλησιαζεις προς την ακρη του δρομου κανεις μια ελαφρη τιμονια που σου διορθωνει την πορεια για να συνεχισεις κανονικα με το δρομο.

Αν και θα ηταν καλυτερα να τα ζωγραφισω πιστευω οτι αυτα ειναι τα πιο βασικα. Αν εχει κανεις καποια αλλη συμβουλη, ας την πει.


ρε συ Αlex, δηλ. αν δεν βαριοσουν τι θα εγραφες ;;; Laughing Laughing Laughing
χεχεχε
εισαι μοναδικος! Wink Wink
Alex - Δευ 19 Ιούλ 2004, 01:15:59
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω βαριεμαι μεχρι να πατησω το κουμπι "post reply". Μετα αρχιζει το "μηχανακι" και δεν σταματαει Very happy

Και μιας και το πατησα, ας επιστρεψω και λιγο στη συζητηση την προηγουμενη περι "ανοιγματος" τροχιας. Μολις βρηκα στο internet μια animated εικονιτσα η οποια δειχνει ακριβως τον τροπο που περιγραφω, οπου σημαδευουμε οχι τον δρομο κατευθειαν, αλλα αρχικα την εξοδο της στροφης και προοδευτικα τον δρομο. Πχ το πεταλακι στο κεντρο της πιστας θα πρεπει να το παιρνει καποιος καπως ετσι:


Daloup-man - Δευ 19 Ιούλ 2004, 10:26:39
Θέμα δημοσίευσης:
Στεναχωρήθηκα ρε σεις που δεν ήρθα αλλά δεν είχα τη δυνατότητα!
Στο επόμενο Kartchallenge όμως θα είμαι παρών!!!
Αρούλη ετοιμάσου για μια κοντρίτσα σε χρόνους γιατί σε real time δε παίζει λόγω διαφοράς στα κιλά!
Twisted evil Twisted evil Twisted evil Wink
Ghost Dog - Δευ 19 Ιούλ 2004, 19:49:28
Θέμα δημοσίευσης:
Daloup-man έγραψε:
........Αρούλη ετοιμάσου για μια κοντρίτσα........
ΕΤΟΙΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΖΟΜΑΙ!!!!!!! Armed Armed
Daloup-man - Τετ 21 Ιούλ 2004, 10:55:23
Θέμα δημοσίευσης:
Ghost Dog έγραψε:
Daloup-man έγραψε:
........Αρούλη ετοιμάσου για μια κοντρίτσα........
ΕΤΟΙΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΖΟΜΑΙ!!!!!!! Armed Armed

Το πο..τη μην αφήσει καμιά ευκαιρία . . . Laughing Laughing Laughing
Συγχαρητήρια και για την πρωτιά που δε σου είπα αλλά μη χαίρεσαι πολύ . . . Wink Wink Evil Evil Twisted evil Twisted evil Mad Mad Mad
Ghost Dog - Τρι 03 Αύγ 2004, 15:36:41
Θέμα δημοσίευσης:
Ητανε τελεια και για αλλη μια φορα περασαμε ΥΠΕΡΟΧΑ!!! Very happy
Τι αλλο να θελαμε;
*Συμμετοχες; -Πολλες!
*Τηλεοπτικη καλυψη; -Ειχαμε (Γεια σου ρε Εφη)
*Θεαμα; -Καλοοοο (Η εκκινηση, αμετρητες μαχες, ομορφα περασματα)
*Γελιο; -Ααααφθονο! [Προσωπικη αποψη: Ο Μακης εδωσε ρεσιταλ (Οχι οτι οι αλλοι πηγανανε πισω...!)]

Οσο για χρονους γυρων, μεσους χρονους, καταταξεις κτλ δεν εχουν και πολυ σημασια μιας και ειναι παααρα πολλοι οι παραγοντες που μπορει να κανουν τη διαφορα (<<η σπιρταδα του καρτ>>, η ποσοτητα καυσιμου,η κατασταση των ελαστικων και αλλοι). Χαβαλες να γινεται και ωραια να περναμε πανω απ'ολα!!! Wink Very happy Very happy Very happy
pugsang - Τετ 04 Αύγ 2004, 07:36:10
Θέμα δημοσίευσης:
Βλεπω Αρη σου εχει μεινει ενα κουσουρι απο το αμαξι σου.Εχεις αποκτησει και εσυ τρομερο lag.

Καλα ρε τωρα σου ηρθε να γραψει εντυπωσεις?3 βδομαδες μετά?

Κοιτα να βαλεις κανενα Intercooler στο κεφαλι σου γιατι δεν δουλευεις καλα στο overboost

Laughing Laughing Laughing Laughing
Ghost Dog - Παρ 10 Σεπ 2004, 01:32:58
Θέμα δημοσίευσης:
pugsang έγραψε:
Βλεπω Αρη σου εχει μεινει ενα κουσουρι απο το αμαξι σου.Εχεις αποκτησει και εσυ τρομερο lag.

Καλα ρε τωρα σου ηρθε να γραψει εντυπωσεις?3 βδομαδες μετά?

Κοιτα να βαλεις κανενα Intercooler στο κεφαλι σου γιατι δεν δουλευεις καλα στο overboost

Laughing Laughing Laughing Laughing

Να'μαι και 'γω (μετα απο πολυυυυ καιρο)!!!!! Shocked Shocked Shocked
Εβαλα μεγαλυτερη τουρμπινα βλεπεις (4αρα) και αργει πολυ μεχρι να <<γεμισει>>
Περα απο πλακα και στις 2 περιπτωσεις αργησα να στειλω λογω διακοπων και επειδη μου Shocked λαμπαδιασε ο υπολογιστης... Exclamation
DimiP - Παρ 10 Σεπ 2004, 22:54:59
Θέμα δημοσίευσης:
Ghost Dog έγραψε:
pugsang έγραψε:
Βλεπω Αρη σου εχει μεινει ενα κουσουρι απο το αμαξι σου.Εχεις αποκτησει και εσυ τρομερο lag.

Καλα ρε τωρα σου ηρθε να γραψει εντυπωσεις?3 βδομαδες μετά?

Κοιτα να βαλεις κανενα Intercooler στο κεφαλι σου γιατι δεν δουλευεις καλα στο overboost

Laughing Laughing Laughing Laughing

Να'μαι και 'γω (μετα απο πολυυυυ καιρο)!!!!! Shocked Shocked Shocked
Εβαλα μεγαλυτερη τουρμπινα βλεπεις (4αρα) και αργει πολυ μεχρι να <<γεμισει>>
Περα απο πλακα και στις 2 περιπτωσεις αργησα να στειλω λογω διακοπων και επειδη μου Shocked λαμπαδιασε ο υπολογιστης... Exclamation


λαμπαδιασε? στα ποσα bar τον εχεις ρε Αρη;; κατεβασε σε 0.8 για να χεις το κεφαλι σου ησυχο Laughing Laughing Laughing
Baphomet - Σαβ 26 Μάρ 2005, 18:48:31
Θέμα δημοσίευσης:
πηγαμε με τον Σπύρο (Crusader) και τον Κώστα (Woody) για καρτ σημερα στην γνωστή πίστα... άντε να κανουμε το 3ο kart challenge γρηγορα γιατι φτιάχτηκα σημερα!!! 34,82 έκανα...λίγο ακομα και σας έφαγα... Laughing
MEMsound - Σαβ 26 Μάρ 2005, 20:56:37
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
πηγαμε με τον Σπύρο (Crusader) και τον Κώστα (Woody) για καρτ σημερα στην γνωστή πίστα... άντε να κανουμε το 3ο kart challenge γρηγορα γιατι φτιάχτηκα σημερα!!! 34,82 έκανα...λίγο ακομα και σας έφαγα... Laughing


χεχεχεχεχε

όποτε θες.....!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil
χαχαχαχα

όλο και κάτι έχει πάρει το αυτί μου.......
STELIOS - Σαβ 26 Μάρ 2005, 22:12:57
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
πηγαμε με τον Σπύρο (Crusader) και τον Κώστα (Woody) για καρτ σημερα στην γνωστή πίστα... άντε να κανουμε το 3ο kart challenge γρηγορα γιατι φτιάχτηκα σημερα!!! 34,82 έκανα...λίγο ακομα και σας έφαγα... Laughing


Σε πια πιστα πατε?
Baphomet - Κυρ 27 Μάρ 2005, 13:30:55
Θέμα δημοσίευσης:
στην ανθουσα, εξοδος 15 της αττικης οδου!!! Αντε για challenge γρηγορα!!! Να αναφερω οτι πηγαμε πρωι οταν ανοιξε η πιστα με αποτελεσμα κρυα λαστιχα . Καναμε 2 φορες και να φανταστειτε οτι για ολους η διαφορα απο την πρωτη στην δευτερη φορα ήταν περιπου 1.2 δευτερολεπτα... Αν καναμε αλλη μια θα πεφταμε ακομα πιο κάτω,πάνω που ειχαν ζεσταθεί τα πραγματα. 34,82 εγω και 34,97 ο Σπύρος λοιπόν...
SnakeMJK - Κυρ 27 Μάρ 2005, 13:41:13
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
πηγαμε με τον Σπύρο (Crusader) και τον Κώστα (Woody) για καρτ σημερα στην γνωστή πίστα... άντε να κανουμε το 3ο kart challenge γρηγορα γιατι φτιάχτηκα σημερα!!! 34,82 έκανα...λίγο ακομα και σας έφαγα... Laughing


Είχα πάει κ εγώ πρόσφατα Very happy Την Πέμπτη το μεσημέρι συγκεκριμένα. Έκανα 34.73 και 34.33 στις 2 φορές που έκανα με προσωπικό ρεκόρ το 34.06. Είμαι 85 κιλά κ απ όσο ξέρω στην "κατηγορία" μου το ρεκόρ πίστας είναι κάτι λιγότερο από 34 δεύτερα. Αν γίνει καρτ τσαλεντζ πρέπει να αδυνατίσω.. Embarassed
Baphomet - Κυρ 27 Μάρ 2005, 13:58:43
Θέμα δημοσίευσης:
με χρονους γυρω στο 34 τα χτυπας τα μεταλλια στο kart challenge!! εγω ειμαι γυρω στα 74 οποτε κρατιεμαι στην μικρη κατηγορια... Wink
STELIOS - Κυρ 27 Μάρ 2005, 16:20:30
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν εχω παει ποτε στη πιστα στη Ανθουσα αλλα 34 δευτερα, πρεπει να ειναι πολυ μικρη η πιστα.
Baphomet - Κυρ 27 Μάρ 2005, 17:00:08
Θέμα δημοσίευσης:
δε θα την ελεγα μικρη...μια χαρα ειναι και με ωραία στροφιλίκια!!
STELIOS - Κυρ 27 Μάρ 2005, 18:08:11
Θέμα δημοσίευσης:
Απλα εγω την παιρνω συγκρητικα με τη πιστα στα Κιουρκα (διοδια Αφηδνων) που ο γυρος ειναι κοντα στο 1:05 (οχι με τα αγωνηστικα καρτ).
MEMsound - Κυρ 27 Μάρ 2005, 20:18:52
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
δε θα την ελεγα μικρη...μια χαρα ειναι και με ωραία στροφιλίκια!!


Η πίστα είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου και την έχω επισκευτεί κάμποσες φορές αλλά την βαριέμαι λόγω μεγέθους αλλά και λόγω καρτ (που είναι αργά) πλέον δεν δίνει 2χρονα....

Προτειμώ την πιστα στα Κιούρκα.

Σχετικά πιο γρήγορα καρτ αλλά και πολύ πιο μεγάλη και σωστή πίστα που σου δίνει και χωρο για προσπερασμα με σχετική ασφάλεια χωρις να κινδυνευεις να καταλήξεις στα λαστιχα.
crusader - Δευ 28 Μάρ 2005, 10:33:49
Θέμα δημοσίευσης:
Οι αναμνηστική φωτογραφία λίγο πριν την εκκίνηση


Ο Κώστας σε ένα από τα περάσματά του


Εγώ και ο Πέτρος σε μια από τις μονιμαχίες μας! Θαυμάστε οδηγικό στυλ...


ΥΓ. Η φωτογράφιση έγινε από τη Γωγώ (Bluewinter), την οποία έκανα χρυσή να μπει στην πίστα αλλά μάταια..
Vaggelis - Δευ 28 Μάρ 2005, 10:41:00
Θέμα δημοσίευσης:
Νομίζω οτι μετά το Touring, καιρού επιτρέποντως, πρέπει να αρχίσουν οι προετοιμασίες για το 3ο Kart Challenge
crusader - Δευ 28 Μάρ 2005, 10:48:41
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ πάντως Βαγγέλη μιας και βρέθηκα στην πίστα το Σάββατο έκανα μια σχετική συζήτηση με τον υπεύθυνο εκεί και μας περιμένει όποτε θέλουμε.
Αν το ΔΣ αποφασίσει να γίνει εκεί και το 3ο kart challenge δεν έχουμε παρά να μιλήσουμε μαζί του για τις λεπτομέρειες!

Αναμένετε εξελίξεις...
STELIOS - Δευ 28 Μάρ 2005, 11:09:03
Θέμα δημοσίευσης:
Να προτεινω την αλλαγη του Kart Challenge ωστε να γινει στη πιστα στα Kιουρκα (KARTODROMO) ?

Λογο μεγεθους πιστας μπορει πιο ανετα να φιλοξενησει περισσοτερους αγωνιζωμενους και φυσικα εχει περισσοτερο χωρο για "μαχες".

Ισως να μας ελεγαν τη γνωμη τους οσοι ενδιαφερονται?
MEMsound - Δευ 28 Μάρ 2005, 13:02:53
Θέμα δημοσίευσης:
Και γω συμφωνώ με αυτό αλλά δεν ξέρω κατά πόσο η πίστα στα κιούρκα θα είναι εύκολα διαθέσιμη για ένα τέτοιο αγώνα.
Αλλά τι στο κάλο!
Κοτσαμ Αθλητικό Σωματείο είμαστε!
Θα τα καταφέρουμε!!
χεχεχεχεχεχεχε!!!!!

Παρεπιπτόνως υπάρχει ήδη η σκέψη για 3ο Cat Challenge οπότε αναμένουμε...

Εγώ πάντως είμαι μέσα........

Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Baphomet - Δευ 28 Μάρ 2005, 13:29:01
Θέμα δημοσίευσης:
κι εγω μεσα ειμαι φυσικα. αν και δεν εχω παει στα κιουρκα προτιμω αυτη στην ανθουσα. την εχω μαθει, μου αρεσει και ειναι και πιο κοντα. αλλα ενταξει οτι αποφασιστει.
vinman - Δευ 28 Μάρ 2005, 17:45:36
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound. έγραψε:
Και γω συμφωνώ με αυτό αλλά δεν ξέρω κατά πόσο η πίστα στα κιούρκα θα είναι εύκολα διαθέσιμη για ένα τέτοιο αγώνα.
Αλλά τι στο κάλο!
Κοτσαμ Αθλητικό Σωματείο είμαστε!
Θα τα καταφέρουμε!!
χεχεχεχεχεχεχε!!!!!

Παρεπιπτόνως υπάρχει ήδη η σκέψη για 3ο Cat Challenge οπότε αναμένουμε...

Εγώ πάντως είμαι μέσα........

Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Εγω παντως ειμαι μεσα σε οτι αποφασισετε....αλλα οχι για να τρεξω...αλλα να βλεπω... Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing
STELIOS - Δευ 28 Μάρ 2005, 18:11:04
Θέμα δημοσίευσης:
Θα μπορουσαν οι υπευθηνοι να βαλουν μια ψηφοφορια για το που να γινει το Kart Challenge, Ανθουσα ή KARTODROMO ωστε να αποφασιστει απ'τους ιδιους τους αγωνιζομενους-ενδιαφερομενους ?
vinman - Δευ 28 Μάρ 2005, 18:14:01
Θέμα δημοσίευσης:
STELIOS έγραψε:
Θα μπορουσαν οι υπευθηνοι να βαλουν μια ψηφοφορια για το που να γινει το Kart Challenge, Ανθουσα ή KARTODROMO ωστε να αποφασιστει απ'τους ιδιους τους αγωνιζομενους-ενδιαφερομενους ?


Νομιζω οτι αυτο που προτεινει ο Στελιος ειναι το πιο σωστο... Thumb right
Εξαλλου εσεις που τρεχετε και εχετε εμπειρια ξερετε σαφως ποια πιστα ειναι καλυτερη για το Kart Challenge.... Wink Wink
MEMsound - Δευ 28 Μάρ 2005, 22:42:37
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
....αλλα οχι για να τρεξω...αλλα να βλεπω... Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing


Κάλα αυτό δεν παίζει με την καμία....
Θα τρέξεις ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ!!!!! Wink Laughing Laughing

Σιγά να μην γίνει Kart Challenge χωρίς "πλοίαρχο"....

Χιχιχιχιχ!!!

Και μην αρχίσεις να μου λες για βάρος κλπ κλπ μπούρδες!
Το θέμα δεν είναι ποιος θα κερδίσει αλλά ο γενικός χαβαλές!

Κοίνως ξέχνα την μη συμμετοχή....!
Είπα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!! Wink
kanelj - Δευ 28 Μάρ 2005, 22:52:46
Θέμα δημοσίευσης:
Εχει αποφασιστει ηδη το που θα γινει το kart challenge!
Απλα αναμεινατε για περαιτερω πληροφοριες.... Wink
MEMsound - Δευ 28 Μάρ 2005, 23:34:14
Θέμα δημοσίευσης:
Άντε ρε Γιάννη αφού τους βλέπεις ότι δεν κρατιούνται....

(Υ.Γ. ξέρω τι έχετε στο μυαλό σας αλλά δεν το λέω....)
Έτσι για σασπένς...!!!
χαχαχαχ Laughing Laughing
B.M-SPORT - Τρι 29 Μάρ 2005, 07:38:57
Θέμα δημοσίευσης:
Είμαι και εγώ μέσα για το 3ο Kart Challenge όπου και να είναι, με μια μικρή προτίμηση στο Kartodromo.
Ενημερωστε παιδία για οποιαδίποτε εξέλιξη.
crusader - Τρι 29 Μάρ 2005, 10:03:24
Θέμα δημοσίευσης:
Όπως ανέφερε και ο Γιάννης παραπάνω, το Δ.Σ έχει ήδη βρει τον χώρο-πίστα όπου θα διεξαχθεί το επόμενο kart challenge.
Όταν έρθει η ώρα θα βγει και η σχετική ανακοίνωση. Wink
vinman - Τρι 29 Μάρ 2005, 20:19:33
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound. έγραψε:
vinman έγραψε:
....αλλα οχι για να τρεξω...αλλα να βλεπω... Exclamation Exclamation Exclamation Laughing Laughing


Κάλα αυτό δεν παίζει με την καμία....
Θα τρέξεις ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ!!!!! Wink Laughing Laughing

Σιγά να μην γίνει Kart Challenge χωρίς "πλοίαρχο"....

Χιχιχιχιχ!!!

Και μην αρχίσεις να μου λες για βάρος κλπ κλπ μπούρδες!
Το θέμα δεν είναι ποιος θα κερδίσει αλλά ο γενικός χαβαλές!

Κοίνως ξέχνα την μη συμμετοχή....!
Είπα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!! Wink


Kαλα ντε..... Laughing Laughing
Μην βαρας.... Laughing Laughing Laughing Laughing
Κατι θα κανουμε....επι του θεματος... Laughing Laughing
STELIOS - Τρι 29 Μάρ 2005, 20:25:38
Θέμα δημοσίευσης:
Bλεπω οτι γενικα υπαρχει ενδιαφερον για το Kart Challenge αλλα που δηλωνουμε σημετοχη? Εδω σ'αυτο το post? Μετραει, σημειωνει καποιος τους ενδιαφερομενους?
kanelj - Τρι 29 Μάρ 2005, 21:52:02
Θέμα δημοσίευσης:
Βρε καθηστε λιγες μερες ακομα και ΟΛΑ θα γινουν!(και θα γινουν σωστα!)
crusader - Τετ 30 Μάρ 2005, 09:48:12
Θέμα δημοσίευσης:
STELIOS έγραψε:
Bλεπω οτι γενικα υπαρχει ενδιαφερον για το Kart Challenge αλλα που δηλωνουμε σημετοχη? Εδω σ'αυτο το post? Μετραει, σημειωνει καποιος τους ενδιαφερομενους?

Θα δημιουργηθεί νέο ΘΕΜΑ που θα αφορά το 3ο kart challenge, και θα μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή χρησιμοποιώντας την "Φόρμα Συμμετοχής" που θα υπάρχει εκεί!
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr