PSClub - Hellas

Ελληνικοί Αγώνες - Οι Σιμάτος-Ιντζόγλου στο rally sprint Βόλου.

gonakinen - Κυρ 30 Μάρ 2008, 22:04:35
Θέμα δημοσίευσης: Οι Σιμάτος-Ιντζόγλου στο rally sprint Βόλου.
Την ερχόμενη Κυριακή οι Λευτέρης Σιμάτος (Lef205) και Νικόλας Ιντζόγλου (roadrunner) , θα μοιραστούν το Peugeot 106 Group A στο rally sprint Βόλου.

Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία...

ath7 έγραψε:
ZAF και εγω κατα 90% θα ανεβουμε!(εχω και μια ξαδερφη εκει που δεν την εχω δει ποτε στη ζωη μου).Μαλλον θα ερθει και αλλος ενας φιλος.Παντος αν παμε χωραει αλλος ενας!Εσυ mike θα πας?

ΥΣ:Νικολακη καλη επιτυχια και με μια καλη θεση!


SnakeMJK έγραψε:
εγώ όπως έχω πει καιρό τώρα θα έρθω...


mikerrgp έγραψε:
e μαλον κ εγω ζιση ξερεις εσυ θα κανουμε αγκαλιτσες με βολβο Laughing

Lef205 έγραψε:
ath7 έγραψε:
Σε μια εβδομαδα τρεχει και συνοδηγος ενας απο το club στο βολο..

Ελα ποιος? Laughing Laughing Laughing
Σε ποιον τρεχει συνοδηγος? Shocked


τρεχει με τον θειο λεφ ο οποιος ειναι κ αυτος δικος μας Wink


SnakeMJK έγραψε:
mikerrgp έγραψε:
e μαλον κ εγω ζιση ξερεις εσυ θα κανουμε αγκαλιτσες με βολβο Laughing


Φροντίστε να κοιμηθείτε πρώτοι, αλλιώς θα χει πάλι ρινική όπερα...


volvos έγραψε:
δε παιζει καλυτερα να κοιμηθω στο αγωνιστικο....

tsosmoulis - Κυρ 30 Μάρ 2008, 22:29:27
Θέμα δημοσίευσης:
best of luck boyzzzzzzzzzz Cool
kane - Κυρ 30 Μάρ 2008, 22:37:01
Θέμα δημοσίευσης:
Nα τους δω και να μην τους πιστέψω... Very happy

Υ.Γ. ωρε πάλι 150ε βενζινες γ@μω τα πς μου... Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Πάνος - Κυρ 30 Μάρ 2008, 22:44:02
Θέμα δημοσίευσης:
Καλη επιτυχια και απο μενα στο team.
Ευχες απο ολο το νοτο Λεφο,ξερεις εσυ.
Σταυρο αν δεν ηταν η εκδρομη την αλλη κυριακη ειλικρινα θα ερχομουν.
Steve - Κυρ 30 Μάρ 2008, 23:57:20
Θέμα δημοσίευσης:
Δίπλα είναι ο Βόλος Very happy


Ποια εκδρομή ωρέ Πάνο?
AlexGr2006 - Δευ 31 Μάρ 2008, 07:03:51
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!
tsosmoulis - Δευ 31 Μάρ 2008, 07:15:27
Θέμα δημοσίευσης:
δυστυχώς συμπίπτει με το ράλλυ Θερμαϊκού αλλιώς θα ήμουν παρών Evil Evil
Ghost Dog - Δευ 31 Μάρ 2008, 10:09:27
Θέμα δημοσίευσης:
Kαλη επιτυχια παιδια!
(αν θελετε κρατηστε και την καμερα για in car...)
alekoukos106 - Δευ 31 Μάρ 2008, 14:11:35
Θέμα δημοσίευσης:
κι εγω θα προσπαθησω να βρω χρηαματα να ανεβω μιας που θα εχει αρκετο κοσμο απο το κλαμπ και με χρειαζονται τα παιδια να τους λεω...''ΠΑΤΑ ΤΟ''...για να φερουν πρςτο χρονο γενικης.... Laughing Laughing Laughing Laughing ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!το ΠRT μαζι σας.... Razz Razz
SnakeMJK - Δευ 31 Μάρ 2008, 14:32:21
Θέμα δημοσίευσης:
alekoukos106 έγραψε:
κι εγω θα προσπαθησω να βρω χρηαματα να ανεβω μιας που θα εχει αρκετο κοσμο απο το κλαμπ και με χρειαζονται τα παιδια να τους λεω...''ΠΑΤΑ ΤΟ''...για να φερουν πρςτο χρονο γενικης.... Laughing Laughing Laughing Laughing ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!το ΠRT μαζι σας.... Razz Razz


Μην είσαι χαζός... Δεν θα χρειαστούν πολλά χρήματα! Ένα βράδυ θα μείνουμε άλλωστε..
alekoukos106 - Δευ 31 Μάρ 2008, 15:11:00
Θέμα δημοσίευσης:
βετζινες Razz ,φαγητο και υπνος??????με 50 ειμαι καλα???? Confused Rolling eyes
kane - Δευ 31 Μάρ 2008, 15:18:51
Θέμα δημοσίευσης:
Πάνος έγραψε:
Καλη επιτυχια και απο μενα στο team.
Ευχες απο ολο το νοτο Λεφο,ξερεις εσυ.
Σταυρο αν δεν ηταν η εκδρομη την αλλη κυριακη ειλικρινα θα ερχομουν.


Και γω χλωμό να παω ρε γμτ...στο θερμαικος τρεχουν ο μαστορας μου,ο ζαχος και ο μητσάκος με το νικο...
ΜΑ τι ζωα ειναι,ιδια μερα Twisted evil

Steve έγραψε:


Ποια εκδρομή ωρέ Πάνο?


Εμένα λεει ρε τελεμέ... ετσι και ξαναστείλεις υβριστικό πμ θα...ερεθιστώ...
SnakeMJK - Δευ 31 Μάρ 2008, 15:27:21
Θέμα δημοσίευσης:
alekoukos106 έγραψε:
βετζινες Razz ,φαγητο και υπνος??????με 50 ειμαι καλα???? Confused Rolling eyes


Βενζίνη θα δούμε πως θα ανέβουμε, αλλά θα μοιραστεί το κόστος... Φαγητό σουβλάκια. Ε, ο ύπνος πόσο να πάει για ένα βράδυ;;;
Lef205 - Δευ 31 Μάρ 2008, 17:09:57
Θέμα δημοσίευσης:
Καταρχας σας ευχαριστουμε πολυ ολους για τις ευχες, και να μην εισαστε εκει ξερουμε οτι θα ειναι το μυαλο σας! (αυτο παει πιο πολυ για Θεσσαλονικη και Κρητη Very happy )
Παμε να οδηγησουμε σε ειδος αγωνα που πιστευουμε οτι ειναι φτιαγμενο το 106 μου (Ραλλυ-Ραλλυ Σπριντ).
Σκοπος ειναι αρχικα ο τερματισμος χωρις προβληματα αν και δεν σας κρυβω οτι φετος ειπαμε να το παρουμε "πιο σοβαρα" (οσο τελος παντων ενας Θειος Λεφ μπορει Laughing )και να δουμε μεσα στη χρονια κατι παραπανω,για να γινει αυτο ομως θελει τερματισμους που ειναι οπως ειπα ο στοχος.
glf - Δευ 31 Μάρ 2008, 17:39:11
Θέμα δημοσίευσης:
καλά να περάσετε στη μια ειδική που θα κάνετε δύο φορές.

από καρδιάς, οι αγωνιζόμενοι που την ίδια μέρα θα κάνουν τρείς ειδικές από δύο φορές Smile
ath7 - Δευ 31 Μάρ 2008, 17:53:07
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
alekoukos106 έγραψε:
βετζινες Razz ,φαγητο και υπνος??????με 50 ειμαι καλα???? Confused Rolling eyes


Βενζίνη θα δούμε πως θα ανέβουμε, αλλά θα μοιραστεί το κόστος... Φαγητό σουβλάκια. Ε, ο ύπνος πόσο να πάει για ένα βράδυ;;;


Αlekouko μην κολας εχουμε χωρο!Ασε που αν παρεις το δικο σου 50ε θα τα καψεις εως τη χαλκιδα Laughing Laughing Laughing .Απο φαι σουβλακια οπως ειπε και ο Ζησης.Τωρα απο υπνο αν βρουμε ξενοδοχιο η κατι τετοιο καλος.Αν οχι υπαρχουν και παγκακια! Laughing Laughing Laughing .Το πολυ πολυ την πεφτουμε σε καμια
Κ απο πισω!

ΥΣ:Θα τα πουμε και την πεμτη απο κοντα!
Lef205 - Τρι 01 Απρ 2008, 00:03:53
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
καλά να περάσετε στη μια ειδική που θα κάνετε δύο φορές.

από καρδιάς, οι αγωνιζόμενοι που την ίδια μέρα θα κάνουν τρείς ειδικές από δύο φορές Smile

Εσυ ΤΟΝ ΜΗΤΣΑΚΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ! Very happy
Φθιωτιδος θα τα πουμε τουλαχιστον?
Lef205 - Τρι 01 Απρ 2008, 00:05:37
Θέμα δημοσίευσης:
[quote="SnakeMJKΦαγητό σουβλάκια. [/quote]
Α δε θα φαμε, θελω να εχω ελαφρυ στομαχι για τον αγωνα!
Μονο τσιπουρα θα πιουμε! Laughing Laughing Laughing
gjk - Τρι 01 Απρ 2008, 00:35:55
Θέμα δημοσίευσης:
Τι να πει κανείς πάλι 2 αγωνες την ίδια κυριακή...για νιοστή φορά Evil Κρίμα και θα κατεβαίναμε Twisted evil
Λευτέρη και Νικόλα καλό δρόμο.Lef μήπως να σου στείλω το παλιό τιμόνι από το 106 σου?? Cool
Καλό τερματισμό Very happy
glf - Τρι 01 Απρ 2008, 01:37:27
Θέμα δημοσίευσης:
Lef205 έγραψε:

Εσυ ΤΟΝ ΜΗΤΣΑΚΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ! Very happy
Φθιωτιδος θα τα πουμε τουλαχιστον?


τον έχω προπονημένο να κατέβει Χολομώντα με τρέλα... Laughing

δε νομίζω να κατέβω ρε συ, πρέπει να κρατάω άδεια από τη γυναίκα, έγκυο την έχω και αφού κάνω και αγώνες, πάλι καλά να λέμε Cool
tsosmoulis - Τρι 01 Απρ 2008, 07:27:47
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
Lef205 έγραψε:

Εσυ ΤΟΝ ΜΗΤΣΑΚΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ! Very happy
Φθιωτιδος θα τα πουμε τουλαχιστον?


τον έχω προπονημένο να κατέβει Χολομώντα με τρέλα... Laughing

δε νομίζω να κατέβω ρε συ, πρέπει να κρατάω άδεια από τη γυναίκα, έγκυο την έχω και αφού κάνω και αγώνες, πάλι καλά να λέμε Cool


κένταυρος όμως?? Laughing Cool

ένα καράβωμα να μην κάνω και εγώ? (πρώτα ο θεός)
Road_Runner - Τρι 01 Απρ 2008, 12:16:26
Θέμα δημοσίευσης:
ευχαριστουμε ολους σας.
Κενταυρος να το κανεις, να ειμαστε και αντιπαλοι Razz Razz Razz
Καλη επιτυχια και σε εσας μητσακο και νικο. (θα τα πουμε και στο τηλ)
Καλη μας διασκεδαση και καλο τερματισμο σε αμφοτερους
xrisa-xs - Τρι 01 Απρ 2008, 16:56:32
Θέμα δημοσίευσης:
καλη επιτυχία παιδιά!
αν μπορεσω θα ερθω και γω για συμπαράσταση...
Lef205 - Τρι 01 Απρ 2008, 20:08:28
Θέμα δημοσίευσης:
χαχαχαχ που τη βρηκατε τη φωτο στο πορταλ ρε? Laughing Laughing Laughing
Νικο αν οταν πρωτοειδες αγωνιστικο στη ζωη σου, σου ελεγε καποιος οτι το σωτηριον ετος 2008 θα ξεκινουσες το 3ο ετος εμπλοκης στους αγωνες αυτοκινητου θα τον πιστευες?
ΕΓΩ ΝΑΙ!!!! Laughing Laughing Laughing
Lef205 - Τρι 01 Απρ 2008, 20:18:18
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.lavolos.gr/index.asp?Rubric01=027029
οι συμμετοχες!
micra_iro - Τρι 01 Απρ 2008, 20:25:43
Θέμα δημοσίευσης:
καλη επιτυχια παιδακια καλο τερματισμο και κοιταχτε να το χαρειται στο επακρον
ath7 - Τετ 02 Απρ 2008, 21:54:35
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια θα κανουμε κανα συντωνιστικο για το ποτε θα φυγουμε ποσα αυτοκινητα τι ωρα και που θα συναντιθουμε?

ZAF,ATH7 και ALEKOUKOS κλεισμενοι στο 207!(με ενα αυτοκινητο)
plaketokofths - Τετ 02 Απρ 2008, 23:30:33
Θέμα δημοσίευσης:
Ίσως κι εγώ να ανέβω με ενα φιλο και ξάδερφοο...
Pughell - Πεμ 03 Απρ 2008, 08:07:59
Θέμα δημοσίευσης:
Καλη επιτυχια και απο μενα παιδια!
Και που΄σαι,Λεφο,μην διανοηθεις και περασεις με μικροτερη ταχυτητα απο σκασμενη 3η. Shocked Θα το πω στον Βαγγελη! Laughing

glf έγραψε:
Lef205 έγραψε:

Εσυ ΤΟΝ ΜΗΤΣΑΚΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ! Very happy
Φθιωτιδος θα τα πουμε τουλαχιστον?


τον έχω προπονημένο να κατέβει Χολομώντα με τρέλα... Laughing

δε νομίζω να κατέβω ρε συ, πρέπει να κρατάω άδεια από τη γυναίκα, έγκυο την έχω και αφού κάνω και αγώνες, πάλι καλά να λέμε Cool

Μην στεναχωριεσαι Νικολη,Φθιωτιδας θα ειμαι εγω να του πασπατεψω τα ομορφα οπισθια του! Rotfl
Steve - Πεμ 03 Απρ 2008, 09:52:36
Θέμα δημοσίευσης:
Άντε κανονίστε για να έρθω και εγώ από δίπλα Very happy
volvos - Πεμ 03 Απρ 2008, 10:38:45
Θέμα δημοσίευσης:
παπι κοιτα να εχεις κανα ντιζελ το σκ...γιατι προβλεπω τελευταια στιγμη να παιρνει κλαψουριζοντας ο αλλος και να τρεχουμε σα φουστηδες Laughing
Road_Runner - Πεμ 03 Απρ 2008, 11:15:49
Θέμα δημοσίευσης:
Lef205 έγραψε:
χαχαχαχ που τη βρηκατε τη φωτο στο πορταλ ρε? Laughing Laughing Laughing
Νικο αν οταν πρωτοειδες αγωνιστικο στη ζωη σου, σου ελεγε καποιος οτι το σωτηριον ετος 2008 θα ξεκινουσες το 3ο ετος εμπλοκης στους αγωνες αυτοκινητου θα τον πιστευες?
ΕΓΩ ΝΑΙ!!!! Laughing Laughing Laughing


Καλα, η φωτο ειναι συλλεκτικης αξιας ετσι?
Εγω με μουσακι και χαμογελο στα αφτια...
Ότι να 'ναι...
Εδω δεν πιστευα την πρωτη μου χρονια, θα πιστευω την τριτη??
Αντε να τις "δεκατισουμε"...
Road_Runner - Πεμ 03 Απρ 2008, 11:20:25
Θέμα δημοσίευσης:
ath7 έγραψε:
Παιδια θα κανουμε κανα συντωνιστικο για το ποτε θα φυγουμε ποσα αυτοκινητα τι ωρα και που θα συναντιθουμε?

ZAF,ATH7 και ALEKOUKOS κλεισμενοι στο 207!(με ενα αυτοκινητο)


Εμεις θα φυγουμε απο βουτζα κατα τις 5 το πρωι του σαββατου. Αν αντεχετε τηλ μου να κανονισουμε...
6936614929
zaf - Πεμ 03 Απρ 2008, 12:57:03
Θέμα δημοσίευσης:
ok αν ειναι μαζι θα φυγουμε, θα τα πουμε και το βραδυ στη λεσχη.
ath7 - Πεμ 03 Απρ 2008, 14:33:07
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Εμεις θα φυγουμε απο βουτζα κατα τις 5 το πρωι του σαββατου. Αν αντεχετε τηλ μου να κανονισουμε...
6936614929


Οπως ειπε και Ζaf οκ!Οδικος θα το πας το αυτοκινητο?
Η βουτζα η το βουτζα οπως το λενε που ειναι και δεν το εχω ξανακουσει? Rolling eyes Rolling eyes
plaketokofths - Πεμ 03 Απρ 2008, 14:37:25
Θέμα δημοσίευσης:
ath7 έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Εμεις θα φυγουμε απο βουτζα κατα τις 5 το πρωι του σαββατου. Αν αντεχετε τηλ μου να κανονισουμε...
6936614929


Οπως ειπε και Ζaf οκ!Οδικος θα το πας το αυτοκινητο?
Η βουτζα η το βουτζα οπως το λενε που ειναι και δεν το εχω ξανακουσει? Rolling eyes Rolling eyes


Ανάμεσα σε Ραφήνα και Νέα Μάκρη ας πούμε...

Α, και ειναι ο Νέος Βουτζάς εκεί.
ath7 - Πεμ 03 Απρ 2008, 14:42:12
Θέμα δημοσίευσης:
plaketokofths έγραψε:

Ανάμεσα σε Ραφήνα και Νέα Μάκρη ας πούμε...

Α, και ειναι ο Νέος Βουτζάς εκεί.


Εχει καμια σχεση με τον Κωστα Βουτζα?Το σκεφτικα αλλα λεω μπααα!Τεσπα καμια βοηθεια σε κανα χαρτη κανενας? Rolling eyes Rolling eyes
gonakinen - Πεμ 03 Απρ 2008, 15:37:52
Θέμα δημοσίευσης:
ath7 έγραψε:
plaketokofths έγραψε:

Ανάμεσα σε Ραφήνα και Νέα Μάκρη ας πούμε...

Α, και ειναι ο Νέος Βουτζάς εκεί.


Εχει καμια σχεση με τον Κωστα Βουτζα?Το σκεφτικα αλλα λεω μπααα!Τεσπα καμια βοηθεια σε κανα χαρτη κανενας? Rolling eyes Rolling eyes


Mε τον Κώστα Βουτζά ίσως.. Με τον Κώστα Βουτσά σίγουρα όχι Laughing





Arrow Οσοι πάτε απαραίτητη προυπόθεση φωτογραφικές και κάμερες για να δούμε κι εμείς.

Επίσης. Στο σερβις μη μαζευόσαστε γύρω απο τ'αμαξι όλοι μαζι και φωναζετε, αστειέυεστε, παιζετε ξύλο και λοιπά ωραια Confused

Αποσυντονίζετε το Λευτεράκη , αλλά δεν το λέει επειδη είναι καλό παιδί Wink
kanelj - Πεμ 03 Απρ 2008, 19:43:18
Θέμα δημοσίευσης:
Στην Οθρυ ε?!
Ημουν εκει πριν 2 βδομαδες!Τρελες διαδρομες και ειδικα χωματινες!
Την διαδρομη την ειδα και ειναι καλη! Wink
Να πατε και βολτα στο βουνο!
Δυστυχως παιδια δεν θα μπορεσω να ειμαι εκει γιατι εχω κανονισει ηδη να ειμαι απο την αντιθετη πλευρα....(Ναυπλιο και καμπινγκ!)
Καλη επιτυχια! Wink
pappaki - Πεμ 03 Απρ 2008, 19:58:48
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
παπι κοιτα να εχεις κανα ντιζελ το σκ...γιατι προβλεπω τελευταια στιγμη να παιρνει κλαψουριζοντας ο αλλος και να τρεχουμε σα φουστηδες Laughing



Δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα, είναι σκληρός χαρακτήρας, άλλωστε για το lef στον αγώνα τα χρονόμετρα είναι δευτερευούσης σημασίας. Το παν είναι οι δημόσιες σχέσεις...Άντε καλό αγώνα να έχετε...εγώ λόγω διαφόρων κολλημάτων δεν θα μπορέσω να έρθω. Α και αν βρείτε καμιά κοπελιά, έχουμε εδώ κάτω ώριμους κυρίους-με πολλά άλογα και πλούσιο οδηγικό παλμάρε-για παντρειά*

*υ.γ και προίκα...
MEMsound - Παρ 04 Απρ 2008, 16:45:40
Θέμα δημοσίευσης:
για να μην γράφουμε οφφτοπικ εκεί... http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=250166#250166

...προσωπικά για τον αγώνα δεν με πολυενδιαφέρει...
αν θα ερχόμουν θα ερχόμουν μόνο για τις δικές μας συμμετοχές
Σάββατο αποκλείεται για διάφορους λόγους, και για Κυριακή θα πρέπει να σηκωθούμε αρκεταααά νωρίς (πάλι) και είναι λίγο κάπως... (+διάφορους άλλου λόγους)

θα δείξει... αν καταφέρω και τα ρυθμίσω μπορεί να ανηφορίσουμε

όπως και να χει καλή επιτυχία σε όλους Cool Cool
SnakeMJK - Παρ 04 Απρ 2008, 17:06:48
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ δυστυχώς μου συνέβει κάτι και όπως ενημέρωσα και τον λεφ, δεν θα μπορέσω να θαυμάσω τις συμμετοχές μας. Ελπίζω να μου πάνε όλα καλά και να παρευρεθώ στον επόμενο αγώνα!
gonakinen - Κυρ 06 Απρ 2008, 16:49:21
Θέμα δημοσίευσης:
Τερματισμός για τους Σιμάτο-Ιντζόγλου στο sprint Βόλου...

Παρά την πολύμηνη αποχή τους, τερματισαν στην 7η θέση μεταξύ 20 πληρωμάτων που συμμετείχαν στα 1600 Wink

Οπως δήλωσε ο οδηγός τηλεφωνικώς περασε πολύ καλα, κι αυτή τη στιγμή όλο το team του έχουν ρίξει σε εντονο φαγοπότι μέχρι σκασμού σε παρακείμενη χασαποταβέρνα...

(Evil Φουστηδες...)
Steve - Κυρ 06 Απρ 2008, 16:51:19
Θέμα δημοσίευσης:
Thumbs Up Clapping
mikerrgp - Κυρ 06 Απρ 2008, 19:26:48
Θέμα δημοσίευσης:
ενα μεγαλο μπραβο σε λεφο κ νικο
καλη συνεχεια παιδια
περιμενουμε εντιποσης απο αμαξη κ αγωνα κ παλι μπραβο παιδια Wink
MEMsound - Κυρ 06 Απρ 2008, 20:08:46
Θέμα δημοσίευσης:
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!
και καλή συνέχεια
δεν μπορέσαμε να ρθουμε αλλα τουλάχιστον αρχίσαμε την οργάνωση για τις καλοκαιρινές φουσκωτές εξορμίσεις Laughing Laughing Laughing
sod - Κυρ 06 Απρ 2008, 20:50:16
Θέμα δημοσίευσης:
Μπραβο στο πληρωμα μαs........ Wink Wink Wink Wink
kane - Κυρ 06 Απρ 2008, 21:05:06
Θέμα δημοσίευσης:
μπράβο στους λεφο και νικο! τα είπαμε και τηλεφωνικά και τους άκουσα ευχαριστημένους αλλά οχι χορτασμένους,μιας και μιλήσαμε πριν την ταβέρνα!!!
Να δουμε ποτε θα τους θαυμάσουμε απο κοντά.

Υ.Γ. λαμίας? ε? εεεε? εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?
nik_marin - Κυρ 06 Απρ 2008, 21:43:09
Θέμα δημοσίευσης:
Bravo παιδες... Thumb Left Thumb Left Thumb Left
tsosmoulis - Δευ 07 Απρ 2008, 07:57:24
Θέμα δημοσίευσης:
τα είπαμε στο τηλέφωνο, τα λέω και διαδιδκτυακά.

Well done boyz!!

άντε και καλή συνέχεια να έχουμε Wink πάντα καλούς τερματισμούς Wink
Ghost Dog - Δευ 07 Απρ 2008, 08:32:34
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητηρια παιδες!!
Stevon - Δευ 07 Απρ 2008, 08:40:57
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο παιδιά... Wink
volvos - Δευ 07 Απρ 2008, 08:48:47
Θέμα δημοσίευσης:
μπραβο παιδια

μπορουσατε και καλυτερα
ο φαρμακογλωσσος:lol: Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
p206Mike - Δευ 07 Απρ 2008, 08:59:47
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητήρια παίδες! Και σε άλλα με υγεία, Clapping
Pughell - Δευ 07 Απρ 2008, 09:33:29
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
...

Υ.Γ. λαμίας? ε? εεεε? εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?

Γιατι,εισαι σιγουρος οτι θα πας; Laughing


Λεφο,αμα του κουνησω μπανανα και δεν την αρπαξει,δεν κανεις τιποτα! Rotfl
Lef205 - Δευ 07 Απρ 2008, 17:31:49
Θέμα δημοσίευσης:
Kαταρχας ενα μεγαλο ευχαριστω σε αυτους που τηλεφωνισαν για να ευχηθουν αλλα και να μαθουν πως τα πηγαμε! Very happy (Σταυρο! Wink )
Ας αρχησουμε το story λοιπον! Laughing

Πεμπτη
Ερχεται ο Νικος σπιτι και ξεκιναμε το αυτοκινητο που ειχε να μιζαρει απο περισυ!
Τσακμακιζουμε, βαζουμε πυροσβεση ρεζερβα λαστιχα ενδοσυνενοηση και βουρ για Διονυσο δοκιμες, στο δρομο για το βουνο του εξηγω οτι το αυτοκινητο το εχω οδηγησει μονο Δημητσανα κ Ριτσωνα, καθολου στο δρομο και παρολο που μου εχει αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις το φοβαμαι γιατι δεν το ξερω, μου εξομολογειται και ο Νικος οτι εχει τον ιδιο φοβο...φτανουμε βουνο φουρκετα δεξια κ αμεσως πατημενα ςακια, κατεβαζω δευτερα και μετα ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΛ!!! το αυτοκινητο καθεται στο δρομο σαν να εχει βεντουζες αντι για ροδες και τα χλμ ανεβαινουν σαν παλαβα, κανω τιμονιες κανω ατσουμπαλες κινησεις, λαθος γραμμες,ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΤΑΡΑΞΕΙ!!! αλλα αυτο στην κοσμαρα του ακλονητο και σταθερο συγχωρει το οτιδηποτε.
Φτανουμε Κηφισια με ηλιθια χαμογελα αφου το αυτοκινητο ειναι κατι παραπανω απο αριστο, το αγχος "εκανε εξοδο σε εναν γκρεμο" την ωρα που στριβαμε φορτωμενες 4ατες με το ενα χερι στο τιμονι κουβεντιαζοντας και απορωντας! Laughing Laughing Laughing

Παρασκευη
Εγω σχολη και ο Νικος πηρε την ετοιμασια πανω του "φερε αγωνιστικο στο δυναμομετρο, παρε καλτσες φορτωσε το στη νταλικα, συννενοησου με Τασο φορτωσε το GTi " ολα ο Νικος.
Το βραδυ ομως τσακισαμε κατι σουβλακια που τον αποζημιωσα! Laughing

Σαββατο
Εργερτηριο στις 05.30 συναντηση στο Σειριο με Αλεκουκο Αντωνη κ Χαρη, βουρ για Βολο να γραψουμε, κατα τις 9 ειμαστε στην ειδικη που ξεκιναμε να γραφουμε με βροχη ομιχλη κ Αγελαδες να αραζουν στη μεση του δρομου! Laughing
Η διαδρομη ειχε απο ολα, κατηφορα ανηφορα στενα απλωτα πατημενα πυκνα ρυακια γεφυρακια, πολυ ενδιαφερουσα!
Γραφουμε και παμε για τεχνικο ελεγχο, ξενοδοχειο για υπνο κ το βραδυ πανηγυρικη εκκινηση, μετα τα βεγγαλικα κ τη ραμπα λιωμενοι απο την Κουραση ειμαστε στα κρεβατια μας.

ΚΥΡΙΑΚΗ!
8 το πρωι ειμαστε στην ειδικη οπου γινεται πανικος Ριτσωνας απο θεατες, η βροχη εχει σταματησει αλλα υπαρχει αρκετη υγρασια κατω κ διορθωνουμε οτι μπορουμε στις σημειωσεις αφου ειχαμε γραψει με βροχη.

Πρωτο σκελος
Ετοιμοι στο ΣΕΧ κανουμε χαβαλε και σκεφτομαστε οτι το 2006 τετοια περιοδο στον πρωτο μας αγωνα εσπαγαν οι καρδιες μας απο το αγχος, αποφασιζουμε να παμε μαζεμενα καθως εχει υγρασια κατω και δεν εχουμε λαστιχα "ιντερμιντια ή ιντερμιντιουμ" (Βολιωτικη εκδοχη του intermediate Laughing ) ξεκιναμε αλλα βλεπουμε οτι τα λαστιχα ειναι τα τελευταια που λειπουν γιατι νιωθω "παγωμενος" και μεχρι το 5ο χλμ της ειδικης παω σαν να πηρα διπλωμα χτες, ο Νικος με βαζει στο ρυθμο και παω οσο σβελτα μπορω την υπολοιπη διαδρομη.
Φτανουμε τερματισμο και πιστευουμε οτι ο χρονος μας ειναι χαλια, φευγουμε κ παμε σερβις παρκ και τσιμπαω ενα χαρτακι με καταταξη πρωτου σκελοους... βλεπω οτι ειμαστε 7οι με 3 δεκατα διαφορα απο τον 6ο Καββαδια που φορουσε κ "ιντερμιντια", φωναζω τον Νικο του δινω το χαρτι κλεινομαι στο φορτηγο του Τασου και βγαζω αναρθρες κραυγες ζουλου απο τη χαρα μου!!! Laughing

Δευτερο σκελος
Με ανεβασμενη ψυχολογια το δρομο στεγνο και μια λιακαδα να μας χαμογελαει φτανουμε δευτερο σκελος, αποφασιζουμε να πιεσουμε με σκοπο να κατεβασουμε χρονο αλλα και να κρατησουμε τη θεση μας.
Ξεκιναμε και πλεον παμε οτι μου διαβαζει ο Νικος ο οποιος παραλληλα μου ανεβαζει την ψυχολογια επιβραβευοντας οπου μπορει, φτανουμε τερματισμο οπου εχουμε ριξει 16 δευτερολεπτα στα 15 χλμ ειδικης ενω παραλληλα εχουμε υπερασπιστει τη θεση μας, τι πιο ωραιο για να αρχισει η χρονια! Very happy

Το αυτοκινητο δεν χρειαζεται απολυτως τιποτα, εγω χρειαζομαι "ωρες πτησης" για να το μαθω ακομα καλυτερα μπας κ κανω ανταξιους χρονους ποτε! Laughing

Το "κλου" της υποθεσης ειναι οτι παλι ελεγα οτι το αγωνιστικο θα πουληθει αλλα βρεθηκα στο μπακετ του για 3η χρονια, οποτε παιδια πεταξτε μου καμια ντοματα να τη φαω να με πιασει χεσ/μο να φυγει το σκ@τομυαλο μου με τις μαλ***ες που λεω!

Πολλα ευχαριστω στον Νικο για την εμπιστοσυνη που εδειξε αλλα και που φερθηκε σαν συνοδηγος με ολη την εννοια της λεξης, στον Τασο Αγγελιδη για ολα οσα εκανε (ξερει αυτος) στα παιδια που ηρθαν μαζι.

Επομενο ραντεβου στο Σπριντ της Τριπολης 17-18 Μα'ι'ου κ στην Αμφικλεια με το 206.

Υγ. δεν ξερω τι εχει κανει ο προηγουμενος ιδιοκτητης στο αυτοκινητο αλλα δεν πειραζω βιδα! Laughing
kane - Δευ 07 Απρ 2008, 17:47:47
Θέμα δημοσίευσης:
Lef205 έγραψε:


Υγ. δεν ξερω τι εχει κανει ο προηγουμενος ιδιοκτητης στο αυτοκινητο αλλα δεν πειραζω βιδα! Laughing


ξερω εγω τι είχε κανει! το είχε στην αποθήκη να ξεκουράζεται κανα 2 χρόνια!
Ρε λες αυτο ναναι το μυστικό? για κατσε να κλειδώσω το σαξο κανα μηνα μεσα Cool
Υγ2. στελιο αμα τρεξει η ομάς προφητης/ζαχος θα προσπαθήσω πολυ να ερθω. (εκτος και αν ξαναβρέξει!)
pappaki - Δευ 07 Απρ 2008, 17:53:16
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητήρια και εις ανώτερα, φαντάσου τι μπορεί να κάνει το αυτοκίνητο στην Δημητσάνα, στα χέρια του Τάκη...
Πάντως μπράβο για την προσπάθεια

Lef205 έγραψε:

Παρασκευη
Εγω σχολη και ο Νικος πηρε την ετοιμασια πανω του "φερε αγωνιστικο στο δυναμομετρο, παρε καλτσες φορτωσε το στη νταλικα, συννενοησου με Τασο φορτωσε το GTi " ολα ο Νικος.
Το βραδυ ομως τσακισαμε κατι σουβλακια που τον αποζημιωσα! Laughing


κλασσικός παράγοντας...
micra_iro - Δευ 07 Απρ 2008, 17:57:49
Θέμα δημοσίευσης:
μπραβο παιδια αντε και καλη συνεχεια
volvos - Δευ 07 Απρ 2008, 18:09:00
Θέμα δημοσίευσης:
otan εγω χτυπιομουνα να κανεις το πρωτο ραλλακι και μετα θα σου φυγουν ολα για πωληση και λοιπες αηδιες με εκραζες...
εμ δεν εχουμε ιδρωσει μπακετ εμεις που να ξερουμε Laughing Laughing Laughing

ελπιζω να σου εφυγαν και οι τελευταιες αναλαμπες που ειχες για τετραπεταλουδα κλπ κλπ
το αμαξι αυτο ειναι μεγαλο σχολειο οσο δε μπορουν να φανταστουν καποιοι εκει πανω Cool
sps - Δευ 07 Απρ 2008, 18:35:29
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραια περιγραφη Λεφ!
Και που να κανατε και κανενα χωμα με το 106!
Καλυτερο και απο εβο στην ευχαριστηση Laughing
volvos - Δευ 07 Απρ 2008, 19:29:39
Θέμα δημοσίευσης:
ΣΠΥΡΟ ΣΒΗΣΤΟΤΩΡΑ ΑΥΤΟ...

ασε τωρα που ησυχασαμε οτι δε θα βαλει χερι Laughing
SnakeMJK - Δευ 07 Απρ 2008, 19:53:44
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο ρε Λέφ Smile
Άντε και όποτε είναι για προπόνηση, φώναξε με Razz
COOL ALEXIS - Δευ 07 Απρ 2008, 20:21:53
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο ρε παιδιά...

Πολλά συγχαρητήρια Exclamation Exclamation Exclamation
plaketokofths - Δευ 07 Απρ 2008, 21:36:44
Θέμα δημοσίευσης:
bravooooo και στους 2!
Συγχαρητηρια και καλή συνέχεια!
Πάνος - Δευ 07 Απρ 2008, 22:17:39
Θέμα δημοσίευσης:
Φανταστικη περιγραφη Λεφο.
Ζηλεψα εις βαθος... Crying or Very sad
alekoukos106 - Τρι 08 Απρ 2008, 00:11:24
Θέμα δημοσίευσης:
συγχαρητηρια και απο μενα στα παιδια...ειναι για πολυ καλυτερες θεσεις κατα την ταπεινη μου γνωμη...πραγματικα αξιζε τον κοπο το ταξιδακι στο βολο... Wink Wink Wink περιμενω ινκαρ ντιβιδι... Very happy
glf - Τρι 08 Απρ 2008, 07:47:26
Θέμα δημοσίευσης:
που είναι οι φωτό οέο ? Laughing

άντε να ξεσκουριάσετε και λίγο και σεις και οι λαμαρίνες σας Smile
tsosmoulis - Τρι 08 Απρ 2008, 07:51:01
Θέμα δημοσίευσης:
τέλεια παιδιά και πάντα πολύ ωραία περιγραφή.
ένα μεγάλο μπράβο από μένα και εις άλλα με υγεία!
Pughell - Τρι 08 Απρ 2008, 08:24:02
Θέμα δημοσίευσης:
sps έγραψε:
Ωραια περιγραφη Λεφ!
Και που να κανατε και κανενα χωμα με το 106!
Καλυτερο και απο εβο στην ευχαριστηση Laughing

Αμα εχει λεφτα για πεταμα... Laughing
Του ειπα απο κοντα στο περιπου τι θα σπασει,ετσι και το βαλει χωμα...
Αν του περισσευουν,ας το βαλει. Cool
MEMsound - Τρι 08 Απρ 2008, 09:07:04
Θέμα δημοσίευσης:
ξανά συγχαρητήρια Λεφ και Νικο
πάντα τετοια και καλή συνέχεια!

Cool Cool Laughing Laughing Cool Cool Laughing Laughing
xrisa-xs - Τρι 08 Απρ 2008, 10:43:07
Θέμα δημοσίευσης:
ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ
πάντα τερματισμούς σας εύχομαι Thumb right
ath7 - Κυρ 29 Ιούν 2008, 05:09:48
Θέμα δημοσίευσης:
Ειπαμε καλλιο αργα παρα ποτε! Laughing Laughing

http://s254.photobucket.com/albums/hh88/zaf13/?action=view&current=MOV00159.flv

http://s254.photobucket.com/albums/hh88/zaf13/?action=view&current=MOV00158.flv

http://s254.photobucket.com/albums/hh88/zaf13/?action=view&current=MOV00157.flv

http://s254.photobucket.com/albums/hh88/zaf13/?action=view&current=MOV00156.flv

http://s254.photobucket.com/albums/hh88/zaf13/?action=view&current=MOV00154.flv

Αυτα! Wink Wink
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr