PSClub - Hellas

Κοινωνικές Εκδηλώσεις - 5 Δεκεμβριου - Μονοημερη Εκδρομη @ Βολο-Πηλιο

Ghost Dog - Κυρ 31 Οκτ 2010, 13:35:03
Θέμα δημοσίευσης: 5 Δεκεμβριου - Μονοημερη Εκδρομη @ Βολο-Πηλιο
Το προτεινω απο τωρα ωστε να κανονισουμε τον χρονο μας, τα οικονομικα μας, αλλα και το "πως" (ποιοι θα παρουν ποιους στο αυτοκινητο τους) ωστε να παμε πιο οικονομικα, ευχαριστα και διασκεδαστικα!
Wink
Road_Runner - Κυρ 31 Οκτ 2010, 14:27:21
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν το κανουμε λιγο πιο μετα, να εχει και χιονια??
sasasj - Κυρ 31 Οκτ 2010, 17:28:33
Θέμα δημοσίευσης:
Ax τι καλα!!!
Θα βάλω και τα χιονολάστιχα μου!
MEMsound - Κυρ 31 Οκτ 2010, 20:25:43
Θέμα δημοσίευσης:
θα προτιμουσα να μην εχει χιονια (στο δρομο εννοω) και εχουμε τιποτα γλυστριματα...
δεν ξερω ποσοι "το κατεχουν" στα χιονια και δεν θα ηθελα σε τουρινγκ να εχουμε "περιεργα"...


99% ειμαι μεσα
Sinanai - Κυρ 31 Οκτ 2010, 20:28:21
Θέμα δημοσίευσης:
Να πω μια ιδέα, χωρίς να είμαι σίγουρος, ακόμη, ότι θα ακολουθήσω, γενικώς...

Μήπως είναι καλό να οργανωθεί σαν ΣουΚου και όχι σαν μονοήμερη, μιας και τα χλμ είναι αρκετά, και δεν θα το χαρούμε/-ούν τόσο, όσοι έρθουν, ειδικά, από μακριά;

Αυτό μπορεί να οργανωθεί και μεμονωμένα, δε λέω. Δλδ να οργανωθεί μια συνάντηση την Κυριακή, αλλά όσοι θέλουν να έρθουν από Σάββατο. Wink
Ghost Dog - Κυρ 31 Οκτ 2010, 21:05:03
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Δεν το κανουμε λιγο πιο μετα, να εχει και χιονια??

Μπορουμε να παμε τον Γεναρη σε αλλο μερος (εχω ηδη κατι στο μυαλο μου) και να εχει και χιονια...... Wink


Sinanai έγραψε:
Να πω μια ιδέα, χωρίς να είμαι σίγουρος, ακόμη, ότι θα ακολουθήσω, γενικώς...

Μήπως είναι καλό να οργανωθεί σαν ΣουΚου και όχι σαν μονοήμερη, μιας και τα χλμ είναι αρκετά, και δεν θα το χαρούμε/-ούν τόσο, όσοι έρθουν, ειδικά, από μακριά;

Αυτό μπορεί να οργανωθεί και μεμονωμένα, δε λέω. Δλδ να οργανωθεί μια συνάντηση την Κυριακή, αλλά όσοι θέλουν να έρθουν από Σάββατο. Wink

Αν εξ αρχης το ανακοινωνα σαν Σ/Κ θα γινοντουσαν "παραπονα" του στυλ <<δεν>> και παει λεγοντας...... Rolling eyes
Εγω πχ δεν εχω κανενα προβλημα να φυγω για πανω και απο το μεσημερι της Παρασκευης με το που τελειωνω τη δουλεια..... Wink
Οποτε οποιοι γουσταρουν Σ/Κ, ας ενημερωσουν για να κανονισουμε τα δεοντα.... Cool
Ghost Dog - Κυρ 31 Οκτ 2010, 21:05:58
Θέμα δημοσίευσης:
Απο Αθηνα:

Ghost Dog
MEMSound
vamvakoolas - Κυρ 31 Οκτ 2010, 22:14:55
Θέμα δημοσίευσης:
μιλαμε για μονοημερη παντα ε?? Laughing
μεσα
Giwrgos207GT - Κυρ 31 Οκτ 2010, 22:39:37
Θέμα δημοσίευσης:
Cool Cool Cool Cool Cool Cool
ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ.... Wink
reselie - Δευ 01 Νοέ 2010, 10:37:38
Θέμα δημοσίευσης:
Απο Αθηνα:

Ghost Dog
MEMSound
reselie
vamvakoolas
kostas207rc - Δευ 01 Νοέ 2010, 10:41:31
Θέμα δημοσίευσης:
Απο Αθηνα:

Ghost Dog
MEMSound
reselie
vamvakoolas
Kostas207rc
glf - Δευ 01 Νοέ 2010, 16:11:25
Θέμα δημοσίευσης:
sasasj έγραψε:
Ax τι καλα!!!
Θα βάλω και τα χιονολάστιχα μου!


Σάκη λες να πάμε παρέα με 1 αυτοκίνητο ;
και μετά πρέπει να και διαλέξουμε με ποιο...... χοχοχοχοχο
reselie - Πεμ 25 Νοέ 2010, 12:48:57
Θέμα δημοσίευσης:
Mιας και πλησιάζει ο καιρός μήπως πρέπει να ρχίσουμε να μαζευόμαστε (αν ισχύει βέβαια )?

εγώ πάντως είμαι μέσα και έχω κανονίσει να είμαι free εκείνη την μέρα Very happy
Steve - Κυρ 28 Νοέ 2010, 13:40:44
Θέμα δημοσίευσης:
Χμμμ....
recife_rallye - Κυρ 28 Νοέ 2010, 19:31:31
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Χμμμ....
Kata 90% μεσα και γω... Very happy
Steve - Κυρ 28 Νοέ 2010, 23:23:23
Θέμα δημοσίευσης:
recife_rallye έγραψε:
Steve έγραψε:
Χμμμ....
Kata 90% μεσα και γω... Very happy
Βασικά, ξέχασα, δεν μένω πια Λάρισα... Sad
sasasj - Κυρ 28 Νοέ 2010, 23:42:44
Θέμα δημοσίευσης:
glf έγραψε:
sasasj έγραψε:
Ax τι καλα!!!
Θα βάλω και τα χιονολάστιχα μου!


Σάκη λες να πάμε παρέα με 1 αυτοκίνητο ;
και μετά πρέπει να και διαλέξουμε με ποιο...... χοχοχοχοχο


Δεν ξέρω Νίκο ακόμα τι θα κάνω. Μιλάμε μεσα στην βδομάδα και βλέπουμε. Τα χιονολάστιχα δεν τα έβαλα πάντως! Very happy
SAKIS-LEMANS - Δευ 29 Νοέ 2010, 09:38:27
Θέμα δημοσίευσης:
Απο Αθηνα:

Ghost Dog
MEMSound
reselie
vamvakoolas
Kostas207rc

Από Λοιπά μέρη....
SAKIS-LEMANS 50% (θα ξέρω αύριο σίγουρα 100%)
recife_rallye 90% (καλα ρε δεν θα παίζεις μπάλα?)
reselie - Δευ 29 Νοέ 2010, 12:42:53
Θέμα δημοσίευσης:
εγώ όπως φαίνεται βαίνουν όλα καλώς και θα έρθω κανονίσαμε και τις δουλειές και τα πάντα...αν κανείς θέλει να έρθει μαζί μου και είναι κοντά στην Λαμία μιλάει (μιάς και εγώ θα σας πετύχω κάπου εδώ κοντά) Very happy

y.g το μόνο που μένει είναι να πληρωθώ Evil
kostas207rc - Δευ 29 Νοέ 2010, 14:11:10
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά εγω δυστυχώς δεν θα ακολουθήσω λόγω του γνωστού χτυπήματος που έχει αποκτήσει το αμάξι εδώ και 20 μέρες...λογικά θα το έχω μέσα..
MEMsound - Δευ 29 Νοέ 2010, 14:24:14
Θέμα δημοσίευσης:
αν δεν εχω γυναικα μαζι σε παιρνω εγω
αλλα θα μου κανεις ναζια στο αμαξι Laughing Laughing Laughing
kostas207rc - Δευ 29 Νοέ 2010, 14:37:50
Θέμα δημοσίευσης:
Εύκολα... Laughing Laughing Laughing
SnakeMJK - Δευ 29 Νοέ 2010, 14:53:05
Θέμα δημοσίευσης:
ρε παίδες...
μιας κ δεν μαζεύετε κόσμος κ τζάμπα θα πάει το ταξίδι, κ από εκτός Αθηνών δεν έχει δηλώσει κάποιος σίγουρο ενδιαφέρον.

δεν το κάνουμε πουθενά εδώ κοντά να γουστάρουμε ανέξοδα;
Λεγρενά, Αράχοβα, Λουτράκι, οτιδήποτε... (τυχαίες προτάσεις, υπάρχουν τόσα μέρη σε ακτίνα 1 ώρας)
SAKIS-LEMANS - Δευ 29 Νοέ 2010, 14:55:07
Θέμα δημοσίευσης:
[quote="SnakeMJK"]ρε παίδες...
μιας κ δεν μαζεύετε κόσμος κ τζάμπα θα πάει το ταξίδι, κ από εκτός Αθηνών δεν έχει δηλώσει κάποιος σίγουρο ενδιαφέρον.

δεν το κάνουμε πουθενά εδώ κοντά να γουστάρουμε ανέξοδα;
Λεγρενά, Αράχοβα, Λουτράκι, οτιδήποτε... (τυχαίες προτάσεις, υπάρχουν τόσα μέρη σε ακτίνα 1 ώρας)[/
quote]

κακή σκέψη αυτή, άλλωστε αυτήν την εποχή λέει το πήλιο, εγώ σκέφτομαι να βρω και ξενοδοχειάκι για το Σάββατο.
nikos 206cc - Δευ 29 Νοέ 2010, 17:06:25
Θέμα δημοσίευσης:
Αν πανε καλα τα πραματα και για μενα παιζει να ειμαι και εγω μεσα αλλα κατι αραχωβα κτλ εμας τους βορειους δεν μας παιρνει Sad
SAKIS-LEMANS - Δευ 29 Νοέ 2010, 17:31:21
Θέμα δημοσίευσης:
nikos 206cc έγραψε:
Αν πανε καλα τα πραματα και για μενα παιζει να ειμαι και εγω μεσα αλλα κατι αραχωβα κτλ εμας τους βορειους δεν μας παιρνει Sad
ομοίως και αρκετους αθηναίους νίκο, αλλα κάπως να μοιράσουμε την απόσταση... τώρα όντως από εμάς δεν δηλώνει και κανένας σίγουρα...για να δούμε.
franch_power - Δευ 29 Νοέ 2010, 17:57:32
Θέμα δημοσίευσης:
καλη η σκεψη του ζηση και του κωστα αν ειναι καπου κοντα π.χ. ναυπλιο λουτρακι κτλπ θα ειναι καλη φαση και ανεξοδη! Smile
nikos 206cc - Δευ 29 Νοέ 2010, 17:57:56
Θέμα δημοσίευσης:
Κωστα και εγω αυτο λεω Wink Αν τελικα εχουμε συμμετοχες απο εδω τοτε το καλυτερο ειναι σιγουρα κατι προς Βολο-Πηλιο αφου ειναι η ιδια αποσταση για ολους(250-250) Cool
reselie - Δευ 29 Νοέ 2010, 18:58:23
Θέμα δημοσίευσης:
ε εντάξει ρε παιδιά δείτε δείτε το όμως και αλλιώς ,σίγουρα δεν είναι εποχές που να μας περισεύουν αλλα είναι μια καλή εποχή για εκδρομή σε τέτοιες περιοχές και μια καλή ευκαιρία να καφεδίσουμε οι παν'λαμιώτες με τους κατ'λαμιώτες (πώς τα λέω ο άτιμος!)

μαζευτείτε βρε παιδιά και μπορείτε να κανονίσετε και 2-2 σε κάθε αμάξι να έρθει πιο οικονομικά! μακάρι να μπορούσα να πάρω και εγώ κάποιον και ας τα πληρώσω εγώ όλα(βενζίνες ,διόδια) αν υπάρχει οικονομ. πρόβλημα αλλα είπα όποιος θέλει απο Λαμία τον παίρνω...
bagosgt - Δευ 29 Νοέ 2010, 19:19:02
Θέμα δημοσίευσης:
δε το κανουμε στο μεσον,δλδ καμια λαρισσα η καπου εκει να συναντηθουμε βοριοι κ νοτιοι?? Laughing
reselie - Δευ 29 Νοέ 2010, 20:01:46
Θέμα δημοσίευσης:
bagosgt έγραψε:
δε το κανουμε στο μεσον,δλδ καμια λαρισσα η καπου εκει να συναντηθουμε βοριοι κ νοτιοι?? Laughing

δίπλα είναι το πήλιο στην λάρισα και πολύ καλύτερο/ομορφότερο για τέτοιου είδους εκδρομή...!
stefan307 - Τρι 30 Νοέ 2010, 00:03:36
Θέμα δημοσίευσης:
και εγω μεσα ειμαι κατα 90%. θελω να σασ γνωρισω απο κοντα μιας και εχουμε την ιδια τρελα!!!!!!!!!κανα αυτοκολλητο θα υπαρχει?
MEMsound - Τρι 30 Νοέ 2010, 00:26:41
Θέμα δημοσίευσης:
ας μας πουν οι βορειοι ποσοι θα ειναι 100% κι αν δεν ερθουν "αρκετοι"* το κανονιζουμε για συναντηση "βορείων-νοτίων" καποια αλλη φορα - και πάμε την Κυριακη καπου αλλου


το λεω καθαρα για οικονομικους λόγους μιας και η βενζίνη εχει φτασει στο θεο και για μια μονοημερη - μιας και τους περισσότερους (αν οχι ολους) απ οτι καταλαβα δεν μας βλεπω για διανυκτερευση (για μενα δυσκολο για διανυκτερευση αν και θα το ξερω με σιγουρια Πέμπτη-Παρασκευη) - ειναι λίγο "αμαρτια" να δωσουμε κανα ~100αρικο μονο σε καυσιμα/διοδια


*για να μην παρεξηγηθω, δεν ειναι οτι "δεν μου φτανουν"
τα 1-2 παιδια πάνω που εχουν δηλώσει οτι (μαλλον) θα 'ρθουν, απλα το θεωρω σωστότερο για κατι τετοιο να ειμαστε συνολικα περισσότεροι Wink
silo - Τρι 30 Νοέ 2010, 00:58:13
Θέμα δημοσίευσης:
θα υπαρχουν και γυναικες στη συναντηση?εγω παντα ακολουθαω,ειδα οτι πεφτει και κυριακη οποτε ειμαι μεσα αν παμε 4-5 αμαξια ομως η ακομα και 1-2 αλλα απο 3-4 ατομα,δηλαδη να μαστε παρεα.
king207cc - Τρι 30 Νοέ 2010, 01:02:47
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
ας μας πουν οι βορειοι ποσοι θα ειναι 100% κι αν δεν ερθουν "αρκετοι"* το κανονιζουμε για συναντηση "βορείων-νοτίων" καποια αλλη φορα - και πάμε την Κυριακη καπου αλλου


το λεω καθαρα για οικονομικους λόγους μιας και η βενζίνη εχει φτασει στο θεο και για μια μονοημερη - μιας και τους περισσότερους (αν οχι ολους) απ οτι καταλαβα δεν μας βλεπω για διανυκτερευση (για μενα δυσκολο για διανυκτερευση αν και θα το ξερω με σιγουρια Πέμπτη-Παρασκευη) - ειναι λίγο "αμαρτια" να δωσουμε κανα ~100αρικο μονο σε καυσιμα/διοδια


*για να μην παρεξηγηθω, δεν ειναι οτι "δεν μου φτανουν"
τα 1-2 παιδια πάνω που εχουν δηλώσει οτι (μαλλον) θα 'ρθουν, απλα το θεωρω σωστότερο για κατι τετοιο να ειμαστε συνολικα περισσότεροι Wink


+1 Thumb Left νομίζω για Πήλιο χρειάζεται ενα ΣΚ κρίμα είναι να πάμε μέχρι εκεί και να μην προλάβουμε να δούμε πολλά πράγματα με τη ψυχή στο στόμα, αλλά και για να συναντηθούν Βόριοι με Νότιοι νομίζω επιβάλεται ΣΚ για μια πιο μεγάλη και οργανωμένη peugeotμάζοξη , πάντως εγώ ελέω οικονομικών θα είμαι μέσα για μια κοντινή εξόρμηση.
Paladin - Τρι 30 Νοέ 2010, 02:04:07
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά ο Βόλος και το Πήλιο κωλομετράνε για εκδρομή. Βόλο έχω πάει αρκετές φορές. Έχω να σας πω τα εξής. Καταρχάς, Αθήνα-Βόλος είναι 325 χλμ και χρονικά αν ταξιδεύεις με 140χλμ/ωρα, το κάνεις σε 3 ώρες περίπου αν δε βρεις κίνηση σε εθνική οδό. Η δική μου εμπειρία λέει ότι είναι το ταξίδι αυτό είναι λίγο σκότωμα, αν το κάνεις πήγαινε-έλα την ίδια μέρα. Το καλύτερο θα ήταν να συνδυαστεί με διανυκτέρευση. Απ ότι είχα ψάξει, οι τιμές είχαν πέσει στα ξενοδοχεία του Βόλου.
Όσον αφορά τα χιλιομετρικά έξοδα, να ξέρετε ότι θα κάνετε τουλάχιστον 325+325 χλμ =640, που σημαίνει με μια μέση κατανάλωση 9λίτρα/100χλμ θα κάψετε 57,6 λίτρα βενζίνης, ήτοι 86,40 ευρώ με τιμή στο 1,5 ευρώ/λίτρο. Συνυπολογίστε και διόδια πήγαινε-έλα περίπου 17 ευρώ. Για μετακίνηση λοιπόν και μόνο χρειαζόμαστε ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 103,4 ευρώ (πες 100 στρόγγυλα).
Αν θυμάμαι καλά, είχα βρει ξενοδοχεία που έπαιζαν γύρω στα 40 ευρώ το βράδυ (δίκλινα). Οπότε όσοι σκέφτεστε την εκδρομή σαν μονοήμερη, σκεφτείτε ότι με 20 ευρώ/άτομο παραπάνω, μένετε μια νύχτα Βόλο, απολαμβάνετε περισσότερο την εκδρομή, ξεκουράζεστε περισσότερο και επιστρέφετε κυριλλέ Αθήνα... Wink Ελπίζω να βοήθησα...
manosm3 - Τρι 30 Νοέ 2010, 02:37:04
Θέμα δημοσίευσης:
Πηγα το προηγουμενο σ/κ.
Με 4 ατομα στο rc & cruise control στα 130-140 στο 90% της διαδρομης, πηγαινε - ελα συνολικα 120 ευρω βενζινη, με 1,49€/lt. Η διαδρομη απο το σπιτι μου μεχρι το ξενοδοχειο ηταν 3 ωρες ακριβως. Μειναμε Πορταρια με 80 €/βραδυ αλλα δεν ασχοληθηκα με διανυκτερευση για να ξερω και αλλες τιμες.
Επισης, γινοταν της πουτ@νας απο Αθηναιους και Σαλονικιους.
SnakeMJK - Τρι 30 Νοέ 2010, 08:42:45
Θέμα δημοσίευσης:
κ εγώ αυτής της άποψης είμαι ρε μανθουμέλ. αν ήταν να μαζευτεί λαός (βόρειοι και νότιοι), τότε χαλάλι τα έξοδα, θα έχει χαβαλέ η συνάντηση.
τώρα αν είμαστε 3 και ο κούκος, ε μλκια δεν είναι και η ταλαιπωρία πάνω-κάτω και τα έξοδα; όπως είπες κ εσύ μπορεί να κανονιστεί για βόλο κάποια άλλη στιγμή, ίσως με διανυκτέρευση καλύτερα, αλλά να έχουμε συμμετοχή. όταν θα χιονίσει Cool
Road_Runner - Τρι 30 Νοέ 2010, 12:24:11
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
όταν θα χιονίσει Cool


naiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
silo - Τρι 30 Νοέ 2010, 12:40:17
Θέμα δημοσίευσης:
ας μιλησει η και η θεσσαλονικη...
SAKIS-LEMANS - Τρι 30 Νοέ 2010, 14:37:07
Θέμα δημοσίευσης:
silo έγραψε:
ας μιλησει η και η θεσσαλονικη...

εμ δεν μιλάει...
bagosgt - Τρι 30 Νοέ 2010, 15:56:40
Θέμα δημοσίευσης:
κανονιστε τιποτα ποιο κοντα,μπας κ μπορεσω να σας "συνοδευσω"...εμενα τωρα τελευταια κατι εχει παθει κ καιει λιγακι παραπανω Crying or Very sad
nikos 206cc - Τρι 30 Νοέ 2010, 19:05:02
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω για 5 Δεκεμβριου τελικα δεν μπορω...μετα τις 12 μπορω Sad

Παντως αποψη μου ειναι οτι αν ειναι να μαζευτει λαος βορειοι-νοτιοι αξιζει ενα ωραιο διημερο αφου πιθανοτητες να βρεθουμε ξανα συντομα ειναι πολυ λιγες...
Και ως προς τα οικονομικα με 3 ατομα στο καθε αμαξι και μοιρασμα των εξοδων πιστευω οτι με ενα 80αρι ο καθενας θα ειναι αρκετα ανετα για 2 μερες Cool
Το μονοημερο πιστευω δεν αξιζει την ταλαιπωρια Confused
bagosgt - Τρι 30 Νοέ 2010, 19:37:15
Θέμα δημοσίευσης:
κανω προταση στον τακη,να παρει τη γυναικα κ να παμε μαζι...οι γυναικες πισω κ γω με τον τακη μπροστα,να του διαβαζω το χαρτη της διαδρομης(οπου κανονισετε)... Laughing Laughing
king207cc - Τρι 30 Νοέ 2010, 19:58:04
Θέμα δημοσίευσης:
bagosgt έγραψε:
κανω προταση στον τακη,να παρει τη γυναικα κ να παμε μαζι...οι γυναικες πισω κ γω με τον τακη μπροστα,να του διαβαζω το χαρτη της διαδρομης(οπου κανονισετε)... Laughing Laughing


Δραμαμίνες για τις γυναίκες να πάρετε Βάγγο! Laughing Laughing
bagosgt - Τρι 30 Νοέ 2010, 20:08:33
Θέμα δημοσίευσης:
δε θα χρειαστουν,η δικια μου εχει μαθει,οποτε το ιδιο πιστευω κ για τη γυναικα του τακη...τα πρωτα 2 χρονια ηταν δυσκολα,τωρα δινουν κ συμβουλες αν κανουμε κατι λαθος... Shocked
MEMsound - Τρι 30 Νοέ 2010, 20:09:38
Θέμα δημοσίευσης:
με το volvo s40 της μαμας του?? Laughing Laughing
bagosgt - Τρι 30 Νοέ 2010, 20:12:50
Θέμα δημοσίευσης:
θα παμε με το ασπρο "τρακτερ",μη βρει καμια λιμνη κ το ριξει μεσα κ αυτο...
MEMsound - Τρι 30 Νοέ 2010, 20:16:12
Θέμα δημοσίευσης:
τι να σου πω
Τακης ειναι αυτος...
ολο και κατι μπορει να (αυτο)σχεδιάσει

σου χει πει με πόσους διαφορετικους τρόπους εχει καταφερει να κανει το 206 να μην λειτουργει κατα καιρους?
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
bagosgt - Τρι 30 Νοέ 2010, 20:36:09
Θέμα δημοσίευσης:
δε τον βλεπω ομως να δηλωνει ενδιαφερον για την μονοημερη κ με αγχωνει αυτο... Sad
MEMsound - Τρι 30 Νοέ 2010, 20:56:57
Θέμα δημοσίευσης:
στειλτου και κανα πμ γιατι δεν ξερω καν αν το χει δει Laughing Laughing Laughing
volvos - Τρι 30 Νοέ 2010, 22:10:23
Θέμα δημοσίευσης:
den... Crying or Very sad
sotiris222 - Τετ 01 Δεκ 2010, 12:54:17
Θέμα δημοσίευσης: Re: 5 Δεκεμβριου - Μονοημερη Εκδρομη @ Βολο-Πηλιο
8a htan kalutera na to kanoume S/K eite monohmero eite duhmero gt fantazomai poloi 8a douleuoun mesovdomada.
king207cc - Τετ 01 Δεκ 2010, 13:05:06
Θέμα δημοσίευσης: Re: 5 Δεκεμβριου - Μονοημερη Εκδρομη @ Βολο-Πηλιο
sotiris222 έγραψε:
8a htan kalutera na to kanoume S/K eite monohmero eite duhmero gt fantazomai poloi 8a douleuoun mesovdomada.

Κυριακή είναι φίλε μου 5 Δεκεμβρίου.
reselie - Τετ 01 Δεκ 2010, 13:06:18
Θέμα δημοσίευσης:
τελικά καταλήξαμε κάπου? τι θα γίνει να ξέρουμεεεεεεεεεεεεε! Laughing
bagosgt - Πεμ 02 Δεκ 2010, 21:59:57
Θέμα δημοσίευσης:
παντως εγω με κατι φιλους κ τις γυναικες,θεου θελοντος κ καιρου επιτρεποντος,κυριακη λεμε να παμε καπου κοντα για καφε,κ μαλλον θα παμε λουτρακι.οποιος εχει διαθσεη κ χρονο,θα τον δουμε εκει κ θα τα πουμε απο κοντα.

Υ.Γ θα ειμαστε με τα μηχανακια Embarassed
Ghost Dog - Παρ 03 Δεκ 2010, 08:53:24
Θέμα δημοσίευσης:
ΑΚΥΡΟ!

Το Δελτιο Τυπου αργοτερα..... Laughing
fynos - Παρ 03 Δεκ 2010, 16:26:09
Θέμα δημοσίευσης:
eeeeeeeeee
reselie - Παρ 03 Δεκ 2010, 20:04:45
Θέμα δημοσίευσης:
Sad
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr