PSClub - Hellas

Αθλητικές Εκδηλώσεις - 3ο Πρωτάθλημα Mini Soccer Club Αυτοκινήτου by NUMIXX

Baphomet - Παρ 06 Οκτ 2006, 13:31:50
Θέμα δημοσίευσης: 3ο Πρωτάθλημα Mini Soccer Club Αυτοκινήτου by NUMIXX
Σε 2 βδομάδες θα ξεκινήσει το 3ο Πρωτάθλημα Mini Soccer Club Αυτοκινήτου με συμμετοχή πολλών club αυτοκινήτου και κάλυψη από περιοδικά του χώρου. Η ομάδα του PS Club, πρωταθλήτρια του 1ου και δευτεραθλήτρια του 2ου Πρωταθλήματος θα συμμετέχει και σε αυτό.

Η σύνθεση της ομάδας παραμένει πάνω κάτω σταθερή σε σχέση με την προηγούμενη σαιζόν, όμως λόγω του ότι το νέο πρωτάθλημα θα μας πάει μέχρι το καλοκαίρι θα θέλαμε και λίγο νέο αίμα στην ομάδα...

Οπότε αν υπάρχει κάποιος που να παίζει μπαλίτσα σε σχετικά καλό επίπεδο και να είναι διαθέσιμος για αγώνες τα σαββατοκύριακα ας μας το πει και ας ξεκινήσει ζέσταμα. Τονίζω το "σε σχετικά καλό επίπεδο" καθώς το πρωτάθλημα αναμένεται ανταγωνιστικό και η φιλοσοφία της ομάδας πλέον είναι περισσότερο αγωνιστική παρά χαβαλετζίδικη. Με άλλα λόγια διασκεδάζουμε παίζοντας αλλά πάντα με σκοπό την νίκη.
Οι αγώνες γίνονται στον Κόκκινο Μύλο (προς Mενίδι).

τα δέοντα Wink
crusader - Τρι 10 Οκτ 2006, 14:53:14
Θέμα δημοσίευσης:
Τι έγινε ρε παιδιά; Όλοι μπασκετικοί είστε; Laughing Laughing

Για να σας ανοίξω λίγο την όρεξη, μερικές πληροφορίες σχετικά με το νέο πρωτάθλημα :


Το νέο πρωτάθλημα θα διεξαχθεί στα γήπεδα του COPA RENTI CLUB του Νίκου Καρούλια.
Πάροδος Αγίας Άννης 46, Αγ. Ι. Ρέντης
Είσοδος και από SOCCERINO (Μπιχάκη 33)
Τηλ. 210-4252997


Arrow ΧΑΡΤΗΣ

Επίσης, έχει μεγάλη εξέδρα για οπαδούς, ενώ διαθέτει και εμφανίσεις προς πώληση.

Την Δευτέρα 16 Οκτωβρίου στις 21:00 θα γίνει εκεί η τελευταία συγκέντρωση πριν την έναρξη του πρωταθλήματος όλων των εκπροσώπων των ομάδων.
Tomakos - Τρι 10 Οκτ 2006, 16:26:17
Θέμα δημοσίευσης:
Πάλι οι ίδιοι θα παλεύουμε.... Twisted evil Twisted evil
vinman - Τρι 10 Οκτ 2006, 16:50:20
Θέμα δημοσίευσης:
Tomakos έγραψε:
Πάλι οι ίδιοι θα παλεύουμε.... Twisted evil Twisted evil


Λές;.....
Tomakos - Τετ 11 Οκτ 2006, 00:03:28
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
Tomakos έγραψε:
Πάλι οι ίδιοι θα παλεύουμε.... Twisted evil Twisted evil


Λές;.....


Λέω.... Laughing Laughing Wink
vinman - Τετ 11 Οκτ 2006, 05:26:21
Θέμα δημοσίευσης:
Tomakos έγραψε:
vinman έγραψε:
Tomakos έγραψε:
Πάλι οι ίδιοι θα παλεύουμε.... Twisted evil Twisted evil


Λές;.....


Λέω.... Laughing Laughing Wink


Kαλά.... Cool
Ότι πείς... Cool Wink
crusader - Τετ 11 Οκτ 2006, 14:30:04
Θέμα δημοσίευσης:
Καλά όλες οι άλλες ομάδες έχουν από 10-15 παίκτες κι εμείς θα είμαστε οι 7 Σαμουράι μου φαίνεται Exclamation Rolling eyes
vinman - Τετ 11 Οκτ 2006, 17:50:23
Θέμα δημοσίευσης:
ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ.....ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ......... Laughing Laughing
Tomakos - Τετ 11 Οκτ 2006, 18:40:18
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
.....ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ......... Laughing Laughing


Τις περισσότερες φορές...... Twisted evil Twisted evil Wink
jimandri - Τετ 11 Οκτ 2006, 19:25:30
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπον παιδες,σαν νεος και μικρος που ειμαι,λεω να ερθω και εγω να παιξω λιγη μπαλα μαζι σας μπας και κανουμε τιποτα καλο φετος..Ειμαι μεσα λοιπον... Laughing
Με 2 ορους:1ον,που περιπου ειναι και δευτερον αν γινεται να συναντιωμαστε καπου γιατι μενω ανω νεα σμυρνη και δεν ξερω καθολου απο αυτες τις περιοχες...Θα πεισω και τον σκαρμεα να ερθει για να γελασουμε!!! Laughing Shoot Thumbs Up Thumbs Up Yahoo! Yahoo!
Ady - Τετ 11 Οκτ 2006, 22:55:57
Θέμα δημοσίευσης:
Νέο αίμα στη ομάδα!!!
Jim, εξοπλίσου και ετοιμάσου...
Ronin - Πεμ 12 Οκτ 2006, 08:58:00
Θέμα δημοσίευσης:
Jimάκο,καλώς ήρθες Exclamation Exclamation

Άλλος ένας πειρατής στο πειρατικό!!
COOL ALEXIS - Πεμ 12 Οκτ 2006, 09:49:27
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ.....ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ......... Laughing Laughing


Μην παραπλανείς τον κόσμο ρεεεεε Laughing Laughing Laughing
Road_Runner - Πεμ 12 Οκτ 2006, 11:11:37
Θέμα δημοσίευσης:
COOL ALEXIS έγραψε:
vinman έγραψε:
ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ.....ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ......... Laughing Laughing


Μην παραπλανείς τον κόσμο ρεεεεε Laughing Laughing Laughing


Αν οι συνθήκες είναι κατάλληλες δεν πονάει.... Laughing
Baphomet - Πεμ 12 Οκτ 2006, 11:44:00
Θέμα δημοσίευσης:
αμα δε πονάει - δε νικάει... για να λέμε και του κουτσού το δίκιο Laughing
crusader - Πεμ 12 Οκτ 2006, 15:56:16
Θέμα δημοσίευσης:
jimandri έγραψε:
Λοιπον παιδες,σαν νεος και μικρος που ειμαι,λεω να ερθω και εγω να παιξω λιγη μπαλα μαζι σας μπας και κανουμε τιποτα καλο φετος..Ειμαι μεσα λοιπον... Laughing
Με 2 ορους:1ον,που περιπου ειναι και δευτερον αν γινεται να συναντιωμαστε καπου γιατι μενω ανω νεα σμυρνη και δεν ξερω καθολου απο αυτες τις περιοχες...Θα πεισω και τον σκαρμεα να ερθει για να γελασουμε!!! Laughing Shoot Thumbs Up Thumbs Up Yahoo! Yahoo!

Λοιπόν, ως αρχηγός της ομάδας δεσμεύομαι να ικανοποιήσω όλους τους όρους σου!! Laughing Laughing

Στείλε μου με πμ το κινητό σου για να τα πούμε.

Επίσης, υπάρχει πιθανότητα να κανονίσουμε φιλικό ματς προετοιμασίας μέσα στο ΣΚ. Μπορείς / Θες να έρθεις;

Baphomet έγραψε:
αμα δε πονάει - δε νικάει... για να λέμε και του κουτσού το δίκιο Laughing

Έτσι Exclamation

Here comes the pain!!!
jimandri - Παρ 27 Οκτ 2006, 22:57:42
Θέμα δημοσίευσης:
ρε παιδια θα παιξουμε ποτε???περιμενω....
Rolling eyes
Tomakos - Σαβ 28 Οκτ 2006, 00:06:10
Θέμα δημοσίευσης:
jimandri έγραψε:
ρε παιδια θα παιξουμε ποτε???περιμενω....
Rolling eyes


Υπομονή...το επόμενο σ/κ(4-5/11) ξεκινάμε!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil



Υ.Γ Μη ξεχάσουν να 'ναι "οι οργανωμένοι οπαδοί" εκει!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
crusader - Παρ 03 Νοέ 2006, 12:30:01
Θέμα δημοσίευσης:
jimandri έγραψε:
ρε παιδια θα παιξουμε ποτε???περιμενω....
Rolling eyes

Κι εγώ περίμενα τόσες μέρες να επικοινωνήσεις μαζί μου αλλά τίποτα...
Τώρα δεν ξέρω αν μπορείς να συμμετέχεις γιατί έχουμε ήδη δηλώσει τους παίκτες της ομάδας μας. Θα ρωτήσω πάντως...


ΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΜΕ!!!

1ος αγώνας με αντίπαλο το NISSAN στις 5 το απόγευμα.

Για όσους δεν ξέρουν πώς να πάνε στο γήπεδο, ραντεβού στις 4 στη Λέσχη


Πάμε λοιπόν με την ίδια τρέλα.. όπως τις πρώτες μέρες!! Wink

Καλή αρχή και καλή μας επιτυχία!
xrisa-xs - Παρ 03 Νοέ 2006, 15:17:18
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!

γερά όπως και την προηγούμενη σεζόν!
crusader - Παρ 03 Νοέ 2006, 17:27:57
Θέμα δημοσίευσης:

kostask - Σαβ 04 Νοέ 2006, 10:48:30
Θέμα δημοσίευσης:
Ακριβώς αρχηγε αυτό που δείχνει η εικόνα

crusader έγραψε:

vinman - Σαβ 04 Νοέ 2006, 18:39:56
Θέμα δημοσίευσης:
1ος αγώνας......
1η νίκη.....
peugeot sport club - nissan 7 - 2 Exclamation Exclamation
Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα που παρόλο το πολύ τσουχτερό κρύο έπαιξε σε αρκετά σημεία του αγώνα καλό ποδόσφαιρο... Wink
Ady - Σαβ 04 Νοέ 2006, 19:43:07
Θέμα δημοσίευσης:
Μεγάλη νίκη γιατί το Nissan είναι πολύ καλή ομάδα.

Μιλάμε για πολύ κρύο.

Συγχαρητήρια σε όλους!!!!!
Baphomet - Σαβ 04 Νοέ 2006, 19:52:29
Θέμα δημοσίευσης:
μπράβο μας...αν και είχαμε πολύ καιρό να παίξουμε όλοι μαζί (και κάποιοι απο εμάς δεν είχαν παιξεί γενικότερα) αποδώσαμε καλά κατά διαστήματα. Πρέπει να βρούμε λίγο την φόρμα μας και να προσαρμοστούμε στις νέες διαστάσεις του γηπέδου. Συγχαρητήρια πάντως για τα 7 γκολ και τα 2 κερδισμένα πέναλτυ ενώ και στην άμυνα πέρα από τα 2 γκολ δεν ανησυχήσαμε ιδιαίτερα. Καλή μας συνέχεια...φύγαμε για τελικό!! Wink Wink Wink
Tomakos - Κυρ 05 Νοέ 2006, 03:33:47
Θέμα δημοσίευσης:
Όλα καλά, όλα ωραία.... Wink
Συνεχίζουμε πιο δυνατά, γιατί τα καλύτερα έρχονται!!! Cool Cool Cool
kostask - Κυρ 05 Νοέ 2006, 03:37:52
Θέμα δημοσίευσης:
ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΣ . Ρε μάγκες συγχαρητήρια σε όλους.......
crusader - Κυρ 05 Νοέ 2006, 17:35:42
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητήρια σε όλους για την 1η μας νίκη!!

Κατά τη γνώμη μου σε αυτή συνετέλεσε περισσότερο η σφιχτή άμυνα που παίξαμε και η εκτελεστική δυνότητα του Κώστα που έβγαλε για άλλη μια φορά τα κάστανα από τη φωτιά!!
Νομίζω το γεγονός ότι είχαμε πάρα πολύ καιρό να παίξουμε όλοι μαζί, το τσουχτερό κρύο και το νέο γήπεδο δεν μας άφησαν να αποδόσουμε τα μέγιστα.
Όπως και πέρυσι βρεθήκαμε πίσω στο σκορ αλλά με υπομονή και επιμονή καταφέραμε και γυρίσαμε το ματς, πήραμε τη νίκη και τους βαθμούς!
Αγώνα με αγώνα νομίζω θα πιάσουμε καλύτερη απόδοση!

Το NISSAN πάντως έχει πολύ καλή ομάδα, εγώ τουλάχιστον χαίρομαι τα μεταξύ μας παιχνίδια. Εύχομαι να τύχει κάποια στιγμή να παίξουμε σε πιο νορμάλ συνθήκες γιατί μέχρι τώρα τη μια είχε καύσωνα και την άλλη πολικό ψύχος και όσο να 'ναι αυτό δε βοηθάει καμία ομάδα..

Καλή αγωνιστική χρονιά λοιπόν!!!

Και κάτι τελευταίο προς τους παίκτες μας που ξέρω ότι ήδη το έχουν στο μυαλό τους αλλά θέλω να το λέω...

NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER!!! Wink
Tomakos - Κυρ 05 Νοέ 2006, 20:05:13
Θέμα δημοσίευσης:
Επόμενως αγώνας... Question Whistling
COOL ALEXIS - Δευ 06 Νοέ 2006, 10:52:30
Θέμα δημοσίευσης:
Πάμε γερά παιχταράδες μου Exclamation Exclamation Exclamation
crusader - Δευ 06 Νοέ 2006, 14:35:39
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν γνωρίζουμε ακόμα ούτε πότε ούτε με ποιόν παίζουμε... έχει γίνει ένα μπάχαλο με το πρόγραμμα δυστυχώς και δεν μπορώ να βρω άκρη παιδιά.
Μόλις με ενημερώσουν θα σας πω.. ελπίζω όχι την τελευταία στιγμή! Rolling eyes
jimandri - Δευ 06 Νοέ 2006, 19:40:08
Θέμα δημοσίευσης:
Νομιζω οτι καποιον ξεχασατε ομως!!!ειχα δωσει το κινητο μου στον crusader και δεν με πηρε..Δεν πειραζει ομως γιατι νικησαμε..Τουλαχιστον στον επομενο θα με φωναξετε??? Mad
Baphomet - Δευ 06 Νοέ 2006, 20:15:42
Θέμα δημοσίευσης:
jimandri έγραψε:
Νομιζω οτι καποιον ξεχασατε ομως!!!ειχα δωσει το κινητο μου στον crusader και δεν με πηρε..Δεν πειραζει ομως γιατι νικησαμε..Τουλαχιστον στον επομενο θα με φωναξετε??? Mad


μάλλον ο Σπύρος περίμενε τηλέφωνο από σένα...
jimandri - Δευ 06 Νοέ 2006, 22:36:42
Θέμα δημοσίευσης:
Ο σπυρος μου ειχε πει οτι θα με παρει γιατι ουτε το μερος ξερω που παιζουμε ουτε ποτε παιζουμε..Θα σου στειλω σε πμ το κινητο μου να το εχεις και εσυ για να με παρεις τηλεφωνο την επομενη φορα που παιζουμε για να ερθω..
Baphomet - Δευ 06 Νοέ 2006, 23:25:58
Θέμα δημοσίευσης:
jimandri έγραψε:
Ο σπυρος μου ειχε πει οτι θα με παρει γιατι ουτε το μερος ξερω που παιζουμε ουτε ποτε παιζουμε..Θα σου στειλω σε πμ το κινητο μου να το εχεις και εσυ για να με παρεις τηλεφωνο την επομενη φορα που παιζουμε για να ερθω..


εγω να σε πάρω, αν και το γράφουμε κι εδώ. Αλλά το θέμα είναι οτι πρέπει να συννενοηθείς με τον Σπύρο για 1.εμφάνιση της ομάδας και 2.να σε δηλωσει στους παικτες στα γήπεδα.
crusader - Τρι 07 Νοέ 2006, 14:10:47
Θέμα δημοσίευσης:
Jim δεν έλαβα ποτέ κάποιο πμ από εσένα με το κινητό σου, γι' αυτό και δεν σε πήρα..


ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚ ΕΧΟΥΜΕ ΡΕΠΟ

Baphomet - Τρι 07 Νοέ 2006, 15:42:17
Θέμα δημοσίευσης:
όπως δεν έλαβα ούτε κι εγώ οπότε κάτι κάνεις λάθος Laughing Laughing Laughing
crusader - Δευ 13 Νοέ 2006, 09:08:41
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11 ΣΤΙΣ 5, ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ "SEAT"
Tomakos - Σαβ 18 Νοέ 2006, 14:40:35
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11 ΣΤΙΣ 5, ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ "SEAT"


Η ημέρα και η ώρα ισχύουν! Wink
Η αντίπαλη ομάδα άλλαξε και θα είναι το Jap Club!

Όσοι πιστοί προσέλθετε... Razz
COOL ALEXIS - Σαβ 18 Νοέ 2006, 14:44:09
Θέμα δημοσίευσης:
Άντε πάμε γερά Exclamation Exclamation Exclamation

Καλή επιτυχία παιχταράδες μου Wink
crusader - Κυρ 19 Νοέ 2006, 11:29:50
Θέμα δημοσίευσης:
ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!

Τόσες τηλεφωνικές συνομιλίες και τόσες αλλαγές προγράμματος ούτε ο πρωθυπουργός δεν έχει... αρρώστια!!!!!

Μετά από χθεσινό τηλεφώνημα λοιπόν του υπευθύνου για το πρόγραμμα, τα πράγματα τελικά έχουν όπως τα έγραψε ο Μάκης :
Παίζουμε την μέρα και ώρα που μας είχαν πει αρχικά, δλδ σήμερα στις 17:00, αλλά με αντίπαλο το JAP.

16:30 όλοι στο γήπεδο σήμερα!


Βέβαια στις 5 περίπου ώρες που απομένουν μπορεί να αλλάξουν πάλι τα πράγματα.. ποιός ξέρει.... Confused Rolling eyes
crusader - Τετ 29 Νοέ 2006, 13:54:10
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12, 16:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "I2D"

COOL ALEXIS - Τετ 29 Νοέ 2006, 13:56:17
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!

Τόσες τηλεφωνικές συνομιλίες και τόσες αλλαγές προγράμματος ούτε ο πρωθυπουργός δεν έχει... αρρώστια!!!!!

Μετά από χθεσινό τηλεφώνημα λοιπόν του υπευθύνου για το πρόγραμμα, τα πράγματα τελικά έχουν όπως τα έγραψε ο Μάκης :
Παίζουμε την μέρα και ώρα που μας είχαν πει αρχικά, δλδ σήμερα στις 17:00, αλλά με αντίπαλο το JAP.

16:30 όλοι στο γήπεδο σήμερα!


Βέβαια στις 5 περίπου ώρες που απομένουν μπορεί να αλλάξουν πάλι τα πράγματα.. ποιός ξέρει.... Confused Rolling eyes


Παιξατε τελικά Question Question Question
crusader - Τετ 29 Νοέ 2006, 14:02:11
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ... ΟΧΙ!!! Confused Confused

Γύρω στις 2 ώρες πριν τον αγώνα έμαθα ότι το JAP αποχώρησε...
COOL ALEXIS - Τετ 29 Νοέ 2006, 14:05:53
Θέμα δημοσίευσης:
Μήπως σας φοβήθηκαν Confused
crusader - Τετ 29 Νοέ 2006, 14:33:12
Θέμα δημοσίευσης:
Μπα... από ότι έμαθα στον 1ο τους αγώνα έφυγαν με κράμπες, διαστρέμματα κτλ. και αποφάσισαν να μην συνεχίσουν το συγκεκριμένο άθλημα...

Το θέμα δεν είναι αυτό όμως... το θέμα είναι ότι αυτό το πρωτάθλημα είναι τόσο ανοργάνωτο και όλα είναι συνέχεια στον αέρα με αποτέλεσμα εμένα προσωπικά να με έχει ήδη κουράσει και ξενερώσει.. if u know what i mean!
Tomakos - Τετ 29 Νοέ 2006, 14:41:22
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12, 16:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "I2D"


Ελπίζω αυτή τη φορά να έχουμε και μεις κάποιον για κερκίδα Evil
vinman - Τετ 29 Νοέ 2006, 18:11:09
Θέμα δημοσίευσης:
Tomakos έγραψε:
crusader έγραψε:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12, 16:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "I2D"


Ελπίζω αυτή τη φορά να έχουμε και μεις κάποιον για κερκίδα Evil


...τώρα έδεσες... Confused
Spyros_L - Πεμ 30 Νοέ 2006, 10:14:28
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά πραγματικά πολυ ανοργάνωτο το πρωτάθλημα. Εγώ αγωνίζομαι με το corolla club, καθώς τα παιδιά τα γνωρίζω παρα πολυ καιρό λόγω του οτι είμαι κάτοχος toyota πολλά χρόνια πριν πάρω το πεζάκι. Το θέμα μας όμως είναι η γενικότερη εικόνα του πρωταθλήματος. Ανω κάτω το πρόγραμμα, ξαφνικά διαλύθηκαν οι όμιλοι, 2 μέρες πριν σου λένε τελικά παίζεις με άλλον αντίπαλο ή έχεις ρεπό και πολλά τραγελαφικά. Εμείς θα τα πούμε απο κοντά στον μεταξύ μας αγώνα (μακάρι να ξέραμε πότε είναι βέβαια) ο οποίος ελπίζω να έχει και σασπένς γιατί ξέρω οτι το peugeot έχει πολυ καλή ομάδα. Πέρυσι είχα έρθει σε μια συνάντηση και είχα μιλήσει με τον Πέτρο για το ενδεχόμενο να αγωνιστώ και εγώ με το psclub, αλλά τελικά για πρώτη φορά συμμετείχαν οι corolla φέτος και δεν μπορούσα να πω όχι. Εδω που τα λέμε πάντως οι περισσότερες ομάδες είναι τραγικές. Απο τα 16 κλάμπ τα 4-5 ξέρουν μπάλα. Το να κερδίζεις 10-0 το subaru και 11-1 το smart δεν έχει νόημα αλλά τι να κάνουμε. O άλλος αγώνας μας ήταν με το mini fans, αυτοί ήταν καλοί παίχτες και έγινε καλό παιχνίδι, βέβαια κερδίσαμε 6-4. Πραγματικά στο μεταξύ μας παιχνίδι θα νοιώθω διχασμένος. Θα τα πόύμε τότε παιδιά...απλά να προσέχετε τους τραυματισμούς. Θεωρώ απαράδεκτο να σου δίνουν 5 λεπτά για προθέρμανση σα να είσαι ρομποτάκι. Και αυτό για να μην πάει το προγραμμά τους πίσω. Εμείς όμως τι φταίμε?

Υ.Γ: Α ναι, μάλλον θα τα πούμε αυτό το Σάββατο, αν όντως πάιζετε στις 16:00, εμείς παίζουμε στις 17:00 με τα BMW...εκτός και αν αλλάξουν πάλι!
crusader - Παρ 01 Δεκ 2006, 15:42:31
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12, 16:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "I2D"

Ραντεβού όλη η ομάδα στις 15:30 στο γήπεδο Exclamation
Tomakos - Παρ 01 Δεκ 2006, 21:21:26
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Ραντεβού όλη η ομάδα στις 15:30 στο γήπεδο Exclamation


Salute Salute Salute Salute


Υ.Γ Κώστα στο γνωστό μέρος...Question
Tomakos - Σαβ 02 Δεκ 2006, 19:03:06
Θέμα δημοσίευσης:
Καλά τα πήγαμε και σήμερα.Παίξαμε καλή μπαλίτσα ανα διαστήματα και έτσι πήραμε μια σχετικά εύκολη νίκη! Razz Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!! Thumb Left

Και για την ιστορία, PSC - I2D : 15 - 2
vinman - Σαβ 02 Δεκ 2006, 19:45:50
Θέμα δημοσίευσης:
Tomakos έγραψε:
Καλά τα πήγαμε και σήμερα.Παίξαμε καλή μπαλίτσα ανα διαστήματα και έτσι πήραμε μια σχετικά εύκολη νίκη! Razz Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!! Thumb Left

Και για την ιστορία, PSC - I2D : 15 - 2


Yahoo! Clapping Worthy Thumbs Up
Spyros_L - Σαβ 02 Δεκ 2006, 20:45:11
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο ρε παιδιά, χάρηκα που τα είπαμε και απο κοντά. Wink Thumbs Up
Ady - Κυρ 03 Δεκ 2006, 12:42:30
Θέμα δημοσίευσης:
Spyros_L έγραψε:
Μπράβο ρε παιδιά, χάρηκα που τα είπαμε και απο κοντά. Wink Thumbs Up

Εσείς τι κάνατε, Σπύρο;
Spyros_L - Κυρ 03 Δεκ 2006, 14:23:22
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
Spyros_L έγραψε:
Μπράβο ρε παιδιά, χάρηκα που τα είπαμε και απο κοντά. Wink Thumbs Up

Εσείς τι κάνατε, Σπύρο;


Εμείς φίλε κερδίσαμε 8-3. Στο σημείο αυτό όμως θέλω να με προσέξετε σε κάποια πράγματα που θα πω. Η ώρα είναι 17:00 και σε 5 λεπτά θα ξεκίναγε το παιχνίδι. Ενώ εμείς (corolla club) είχαμε κατέβει 12 παίχτες, όπως σχεδόν σε κάθε αγώνα, αντικρίζουμε απέναντι και μένουμε έκπληκτοι απ το θέαμα. Δύο ποδοσφαιριστές και ένας τερματοφύλακας. Τα νεύρα μας πήγαν να σπάσουν, καθώς το ίδιο αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό μας είχε κάνει και το subaru club( έβαλαν κάποιον με τζιν παντελόνι να παίξει )! "Ρε παιδιά του BMW τι θα κάνουμε?" τους λέω! " Ρε φίλε θα βαρέθηκαν" μου απαντάνε! Για να μην πολυλογώ το αποτέλεσμα ήταν να αγωνιστεί μαζί τους ένας ξέμπαρκος που βρήκαν εκείνη την ώρα να κόβει βόλτες στην καφετέρια και ο ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ του αγώνα!!! Όχι δεν τα έχω χαμένα! Έγινε και αυτό σε αυτό το πρωτάθλημα. Ο διαιτητής με την σφυρίχτρα του έπαιζε με την αντίπαλη ομάδα!!! Βέβαια το παληκάρι προς τιμήν του που το έκανε, μόνο και μόνο για να μην ακυρωθεί το ματς. Όπως καταλαβαίνετε δεν έχει ουσία το τι παιχνίδι παίχτηκε, καθώς το έχουμε ήδη ξεχάσει! Εγώ αυτό που θέλω να πω είναι το εξής. Αν κάποια ομάδα δεν έχει παίχτες ή γουστάρει τα Σ/Κ να πηγαίνει για καφέ ή εκδρομές, πολύ απλά να μην δηλώνει συμμετοχή εξ αρχής στο πρωτάθλημα! Άλλωστε και μείς άνθρωποι είμαστε και έχουμε τις ίδιες ανάγκες, αλλά δεν φερόμαστε έτσι. Είμαστε όλοι (και εμείς και εσείς) παιδιά που χαιρόμαστε τον αθλητισμό και ειδικά το ποδόσφαιρο. Το βλέπουμε ως μέσο διαφυγής, κάτι που μας κάνει να ξεφέύγουμε λίγο απ την καθημερινότητα. Δεν έχει για μένα σημασία η νίκη ή η ήττα, όσο σημασία έχει η ευχαρίστηση που σου προσφέρει η ένταση ενός καλού αγώνα μέσα στα αθλητικά πλαίσια και ιδεώδη. Αν λοιπόν εσείς φίλοι μου του BMW club ή οποιουδήποτε άλλου club έχετε σκοπό να το στερήσετε αυτό απ τους αντιπάλους σας, να μένετε στα σπιτάκια σας απ την αρχή!
Baphomet - Κυρ 03 Δεκ 2006, 16:24:16
Θέμα δημοσίευσης:
πολύ σωστά τα λέει ο φίλος Σπύρος... κρίμα για όσους δείχνουν τέτοια ανευθυνότητα...

χτές συνολικά:
corolla club-bmw club 8-3
ibiza club-jap club 5-0 (δεν ξερω κατά πόσο θα μετρήσει)
VW Club-Smartmania 11-1
Renault Club-Audi Sports Club 2-3
PS Club-I2d 15-2
TiMoRiS - Κυρ 03 Δεκ 2006, 23:09:16
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά συγχαρητήρια γιατί παίξατε πολύ καλή μπάλα!Εμάς δυστυχώς οι βασικοί μας έκαναν κοπάνα και ήταν λογικό να χάσουμε,αλλά περάσαμε πολύ ωραία!Καλή συνέχεια! Wink
Baphomet - Κυρ 03 Δεκ 2006, 23:42:47
Θέμα δημοσίευσης:
Αργύρη περαστικά στο παιδί που χτύπησε... Crying or Very sad

σημερινοί αγώνες:
seat club - nissan owners 3-11 (έσπασε το αήττητο του seat)
mini fans - ignis ???
cupra - subamaniancs ???
TiMoRiS - Κυρ 03 Δεκ 2006, 23:57:33
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστούμε Πέτρο!Τελικά το παληκάρι έσπασε την μύτη του και το ανακαλύψαμε το βραδάκι που πήγε στο νοσοκομείο και για 2 εβδομάδες δεν πρέπει να παίζει!
vinman - Δευ 04 Δεκ 2006, 00:03:24
Θέμα δημοσίευσης:
Περαστικά του... Wink
Tomakos - Δευ 04 Δεκ 2006, 01:25:58
Θέμα δημοσίευσης:
TiMoRiS έγραψε:
Ευχαριστούμε Πέτρο!Τελικά το παληκάρι έσπασε την μύτη του και το ανακαλύψαμε το βραδάκι που πήγε στο νοσοκομείο και για 2 εβδομάδες δεν πρέπει να παίζει!


Φίλε μου Αργύρη, πες στο παλικάρι περαστικά και από μένα!Είμαι το παιδί που "συγκρουστήκαμε"!Κρίμα ρε γα**το! Crying or Very sad
Baphomet - Δευ 04 Δεκ 2006, 02:51:56
Θέμα δημοσίευσης:
cupra-subamaniacs αναβληθηκε από το cupra
mini-ignis 3-10
Spyros_L - Δευ 04 Δεκ 2006, 09:25:33
Θέμα δημοσίευσης:
Περαστικά και απο μένα στο παιδί.
crusader - Δευ 04 Δεκ 2006, 16:39:33
Θέμα δημοσίευσης:
Καταρχήν περαστικά και γρήγορη ανάρρωση στο παιδί που χτύπησε!
Κρίμα αλλά συμβαίνουν και αυτά...

Εσύ Γερασιμάκο είσαι εντάξει;


Στα δικά μας τώρα..

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12, 17:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "CUPRA"

Tomakos - Δευ 04 Δεκ 2006, 20:18:20
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Εσύ Γερασιμάκο είσαι εντάξει;


Μια χαρά... Razz
vinman - Δευ 04 Δεκ 2006, 21:59:36
Θέμα δημοσίευσης:
Tomakos έγραψε:
crusader έγραψε:
Εσύ Γερασιμάκο είσαι εντάξει;


Μια χαρά... Razz


Δεν έχει ανάγκη ο ''Γερασιμάκος''... Laughing Laughing Laughing
Tomakos - Τρι 05 Δεκ 2006, 00:28:37
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
Tomakos έγραψε:
crusader έγραψε:
Εσύ Γερασιμάκο είσαι εντάξει;


Μια χαρά... Razz


Δεν έχει ανάγκη ο ''Γερασιμάκος''... Laughing Laughing Laughing


Σου άρεσε το "Γερασιμάκος" ατιμούλη.... Laughing Laughing Laughing
Baphomet - Κυρ 10 Δεκ 2006, 21:25:09
Θέμα δημοσίευσης:
κάκιστη εμφάνιση σήμερα με άπειρες χαμένες ευκαιρίες σε σημείο νευρικού γέλιου...δεν φαντάζεστε τι χάναμε!! παρόλα αυτά κερδίσαμε το cupra 5-4. τα γκολ 2 μάκης, 2 εγώ κι ένα Κώστας αν θυμάμαι καλά...
Ady - Κυρ 10 Δεκ 2006, 21:27:48
Θέμα δημοσίευσης:
Σήμερα δε μας ήθελε το τόπι.

Το Cupra έπαιξε σε όλο το ματς με παίκτη λιγότερο και παρ' όλα αυτά μετά βίας καταφέραμε και κερδίσαμε 5-4.

Βέβαια χάσαμε πάρα πολλά τετ-α-τετ, αλλά ας προσέχαμε.

Από το σημερινό παιχνίδι κρατάμε μόνο τους βαθμούς της νίκης, και συνεχίζουμε.

Καλή συνέχεια στο Cupra.
vinman - Δευ 11 Δεκ 2006, 06:17:45
Θέμα δημοσίευσης:
Όντως....μέχρι σήμερα να παίζαμε άλλα γκόλ δεν θα βάζαμε....μεγάλη γκίνια....ούτε θυμάμαι πόσα τετ-α-τετ χάσαμε....
Το θετικό όμως είναι ότι ακόμα και με αυτή την εμφάνιση κερδίσαμε... Wink
vinman - Δευ 11 Δεκ 2006, 06:34:48
Θέμα δημοσίευσης:
Στα highlights το γκόλ του Πέτρου..
Έπρεπε να είχαμε κάμερα... Wink
Spyros_L - Δευ 11 Δεκ 2006, 09:22:13
Θέμα δημοσίευσης:
Εντύπωση μου έκανε το σκόρ, ειδικά όταν έμαθα οτι οι άλλοι ήταν με παίχτη λιγότερο. Με κάτι τέτοια όμως μπορείς να την πατήσεις για πλάκα. Εμείς είχαμε ρεπό.
crusader - Δευ 11 Δεκ 2006, 14:22:07
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12, 16:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "RENAULT"

jimandri - Δευ 11 Δεκ 2006, 17:54:48
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια συγνωμη που χαθηκα αλλα ημουν πραγα διακοπες...Απο οτι βλεπω τα πατε τελεια.Μπραβο.Καλη Συνεχεια.Αν δεν εχετε παιχτες πειτε μου..Οκ?
Baphomet - Δευ 11 Δεκ 2006, 17:54:54
Θέμα δημοσίευσης:
όπως έχω ξαναπεί η ψυχολογία ειναι μέγας παράγων...εμείς μπήκαμε με χαβαλέ οτι θα κερδίσουμε με την φανέλα. Σε συνδυασμό με την μεγάλη αστοχία μας (μιλάμε για άπειρες άχαστες φάσεις) και το πάθος των αντιπάλων κάναμε λίγο τα εύκολα δύσκολα... όπως είπαν και οι υπόλοιποι το καλό είναι οτι ακόμα κι έτσι κερδίσαμε, οπότε απλά μας γίνεται μάθημα και προχωράμε.
Baphomet - Δευ 11 Δεκ 2006, 18:20:33
Θέμα δημοσίευσης:


η βαθμολογία...με κάθε επιφύλαξη για μικροαλλαγές στα γκολ, καθώς το αρχείο που λάβαμε από τα γήπεδα είχε λάθη οπότε έψαξα τα σκορ από τα φόρουμ των clubs τα οποία πολλές φορές δεν συμφωνούσαν μεταξύ τους...
Ronin - Τρι 12 Δεκ 2006, 09:34:42
Θέμα δημοσίευσης:
Σήμερα είναι η ονομαστική εορτή του αρχηγού της πειρατικής μας αρμάδας!!

Σπυράκο,Χρόνια Πολλά αγορίνα μου!! Very happy


''fifteen men and a bottle of rum,is the captain and the crue of the Unicorn...'' Exclamation Exclamation
Baphomet - Τρι 12 Δεκ 2006, 09:37:54
Θέμα δημοσίευσης:
καπετάνιο...να σε χαιρόμαστε!! αντε και με την κούπα αγκαλιά... Very happy Very happy Very happy

Χρόνια πολλά bro!!!
kostask - Τρι 12 Δεκ 2006, 10:15:30
Θέμα δημοσίευσης:
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΡΧΗΓΕ.................ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.
Ady - Τρι 12 Δεκ 2006, 10:24:37
Θέμα δημοσίευσης:
Χρόνια πολλά Σπυράκο, θαυματουργέ !! Laughing Laughing
crusader - Τρι 12 Δεκ 2006, 15:00:09
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστώ ρε μάγκες... να είστε όλοι καλά και γεροί πάντα!!

Εγώ για να ανταποδώσω θα κάνω ότι περνάει από..τα πόδια μου, για να πάρουμε και αυτό το πρωτάθλημα! Wink
Tomakos - Τρι 12 Δεκ 2006, 15:27:26
Θέμα δημοσίευσης:
Αρχηγάρα μου χρόνια σου πολλά!!!!!!!!Ότι επιθυμείς!!!!!!
vinman - Τρι 12 Δεκ 2006, 20:12:17
Θέμα δημοσίευσης:
Χρόνια πολλά Captain και forumιακός.. Wink Very happy
justapstar7 - Τετ 13 Δεκ 2006, 08:41:10
Θέμα δημοσίευσης:
Αν χρειαστείτε να τουρμπίσετε την ομάδα εγώ ειμαι εδώ..
Αρκεί να υπάρχουν κενές θέσεις.
Παίζω παντού εκτός απο τέρμα.
Τι να κάνω για πάρτη σας έρχομαι και απο Λιβαδειά! Shocked
vinman - Σαβ 16 Δεκ 2006, 18:41:51
Θέμα δημοσίευσης:
Σε ρυθμούς προπόνησης και με απόντες τους Νάσο,Κώστα,Γεράσιμο καθαρίσαμε το ματσάκι με 6-2... Wink
Μπράβο σε όλους μας... Wink
Tomakos - Σαβ 16 Δεκ 2006, 20:33:28
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο ρε ομαδάρα! Razz

Εγώ τελικά δεν μπόρεσα να έρθω οπως σας είχα πεί! Crying or Very sad
Συνεχίζουμε δυναμικά με το νέο χρόνο!!!!!!!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Baphomet - Κυρ 17 Δεκ 2006, 03:29:50
Θέμα δημοσίευσης:
Και η βαθμολογία...επίσημη πλέον...έχουν αφαιρεθεί βαθμοί και γκολ των παιχνιδιών με Jap καθώς θα ξαναγίνουν με αντίπαλο το MG που πήρε την θέση τους. Εκκρεμεί το παιχνίδι Smartmania-Nissan αύριο...


jimandri - Κυρ 17 Δεκ 2006, 13:35:35
Θέμα δημοσίευσης:
Μπραβο παιδια!!! Laughing Laughing Συνεχιζετε να τους σκιζετε ολους!!!!Πετρο ποτε ειναι ο επομενος αγωνας?Αν ειναι μεσα στην εβδομαδα και ψαχνετε για νεο αιμα ειμαι μεσα..Πειτε μου μονο πως ερχομαι εκει ή αν γινεται καπως να συναντηθουμε..ΟΚ?
Baphomet - Κυρ 17 Δεκ 2006, 17:10:46
Θέμα δημοσίευσης:
Αγώνες γίνονται μόνο σαββατοκύριακα οπότε ενόψει εορτών έχουμε διακοπή. Με τον καινούριο χρόνο ο επόμενος αγώνας λοιπόν!
Spyros_L - Δευ 18 Δεκ 2006, 15:14:59
Θέμα δημοσίευσης:
Τα είπαμε πάλι απο κοντά παιδιά. Η νέα ποδοσφαιρική χρονιά να μας έχει όλους γερούς!
Baphomet - Τετ 20 Δεκ 2006, 08:03:06
Θέμα δημοσίευσης:
smartmania-nissan 7-31
mini fans-bmw 10-1
mini fans-mg 9-8

και η τελική-επίσημη βαθμολογία του 2006:



καλές γιορτές σε όλη την ομάδα και με το καλό την 2η κούπα
Spyros_L - Τετ 20 Δεκ 2006, 09:30:43
Θέμα δημοσίευσης:
Να σαι καλά ρε Πέτρο που με βοηθάς και τα περνάω στο corolla club και έτσι δεν χρειάζεται να ψάχνω! Smile Smile
crusader - Τετ 20 Δεκ 2006, 11:15:59
Θέμα δημοσίευσης:
Κανονικά δεν θα έπρεπε να κάθεται ο Πέτρος να βγάζει τα μάτια του ψάχνοντας όλα τα forum για να μάθει αποτελέσματα αλλά αφού η διοργανώτρια αρχή κάνει λάθος ακόμα και στην πρόσθεση τι να κάνει??? Confused

Αν βασιστούμε στα δικά τους στατιστικά στο τέλος θα βγάλουν πρωταθλητή το JAP... Shocked
Spyros_L - Τετ 20 Δεκ 2006, 12:16:41
Θέμα δημοσίευσης:
Το έχουμε ξαναπει ρε συνονόματε οτι είναι για φάπες οι διοργανωτές. Πάντως πρέπει να ξέρετε οτι και τα υπόλοιπα πρωταθλήματα που διοργανώνονται εκεί έχουν παρόμοια προβλήματα. Είναι αυτό που λέμε "γενικό το κακό"! Το μόνο καλό και αυτό που τους σώζει απο οικονομικής πλευράς είναι η πολλή καλή κατάσταση των γηπέδων.
Baphomet - Τετ 20 Δεκ 2006, 16:50:30
Θέμα δημοσίευσης:
πάντως η παραπάνω βαθμολογία είναι 100% σωστή... Laughing
Tomakos - Σαβ 06 Ιαν 2007, 21:15:15
Θέμα δημοσίευσης:
Επόμενο παιχνίδι?
Πότε και με ποιούς??

Άντε να ξαναμπαίνουμε στο κλίμα σιγά σιγά!!! Laughing Laughing
crusader - Τρι 09 Ιαν 2007, 17:02:06
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/01, 16:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "SEAT"


Μισή ώρα πριν όλοι στο γήπεδο!!!

Ξεκινήστε νωρίς όσοι μένετε μακρυά μην την πατήσετε όπως την άλλη φορά με την κίνηση..
crusader - Σαβ 13 Ιαν 2007, 14:43:24
Θέμα δημοσίευσης:
Οι γνωστοί 7 samurai θα παίξουμε πάλι σήμερα και οι μισοί τραυματισμένοι.. Confused
τεσπα, είπαμε..
"AGAINST ALL ODDS WE CARRY ON, LIKE WE ALWAYS DID BEFORE"


Λοιπόν αυτή τη στιγμή που αγναντεύω την εθνική, είναι ψιλοάδεια! Wink

Τα λέμε σε καμια ώρα στο ζέσταμα!! Wink
Tomakos - Σαβ 13 Ιαν 2007, 15:05:17
Θέμα δημοσίευσης:
Captain Cru έγραψε:
τεσπα, είπαμε..
"AGAINST ALL ODDS WE CARRY ON, LIKE WE ALWAYS DID BEFORE"


Γι'αυτό σε "πάω".. Wink Wink
Baphomet - Σαβ 13 Ιαν 2007, 19:41:53
Θέμα δημοσίευσης:
εύκολη επικράτηση της ομάδας μας απέναντι στο seat club σήμερα
κερδίσαμε με 16-1 και το 1 γκολ που φάγαμε το βάλαμε μόνοι μας...χεχε

το ignis έφερε Χ με το corolla 4-4 οπότε είμαστε οι μόνοι που έχουμε μόνο νίκες

τα άλλα παιχνίδια που είδαμε
audi-smart 6-2
ibiza-nissan 9-3
ignis-corolla 4-4

επόμενος αγώνας κυριακή 21 γενάρη στις 19.00 με το MINI Club
COOL ALEXIS - Σαβ 13 Ιαν 2007, 20:29:32
Θέμα δημοσίευσης:
ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ Exclamation Exclamation Exclamation

Very happy Very happy Very happy
palaiohelen - Σαβ 13 Ιαν 2007, 20:49:50
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο σε όλα τα παιδιά Very happy
(και ειδικά σε αυτόν που έβαλε το αυτογκολ Laughing )
Tomakos - Σαβ 13 Ιαν 2007, 22:23:57
Θέμα δημοσίευσης:
Ισοπαλία το Corolla με το Ignis?? Confused Μάλιστα... Rolling eyes
Spyros_L - Σαβ 13 Ιαν 2007, 23:53:50
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι Γεράσιμε ισοπαλία φέραμε σε ένα εκπληκτικό παιχνίδι. Προηγηθήκαμε 1-0, ισοφάρισνε 1-1, ξανά εμείς 2-1, μετά 2-2 ημίχρονο. Μετά περνάνε αυτοί μπροστά με 3-2, τους κάνουμε 3-3 και ξαναπροηγούμαστε 4-3 όπου και ισοφαρίζουν στο τελικό 4-4. Δυστυχώς απο τις 16 ομάδες 4-5 είμαστε σε αυτό το επίπεδο και φυσικά μέσα είστε εσείς που κατα τη γνώμη μου είστε και η πιο ομάδα χωρίς να έχουμε παίξει αντίπαλοι αλλά απο όσα έχω δει. Μακάρι να ήταν όλα τα ματς έτσι. Πολυ ένταση και δυνατά μαρκαρίσματα αλλά όχι αντιαθλητικά. Στην αρχή τσαντίστηκα γιατί είχαν τη σέντρα και αντι για fair play ο παίχτης τους είχε την μπάλα και προσπάθησε να κρεμάσει τον τερματοφυλακά μας. Τα νεύρα μου διατηρήθηκαν σε όλο το παιχνίδι και για το γεγονός οτι 2 απο αυτούς έπαιζαν με καθαρά ποδοσφαιρικά παπούτσια με τάπες, όπου απαγορεύεται και μας χτύπησαν και έναν παίχτη. Τους ευχαριστώ όμως γιατί όμως γιατί ζήσαμε μια καθαρά ποδοσφαιρική ένταση μπου μου θύμισε ωραίες στιγμές του μακρινού παρελθόντος. Το ξαναλέω μακάρι όλοι οι αγώνες να ήταν τέτοιου επιπέδου και όχι τύπου 10-0 και 32-7.
crusader - Κυρ 14 Ιαν 2007, 10:42:43
Θέμα δημοσίευσης:
Μεταφέρω τους αγωνιστικούς χαιρετισμούς του woody σε όλη την ομάδα, που αν και τραυματίας, η σκέψη του είναι πάντα μαζί μας! Wink

Και οι 7 ήταν υπέροχοι χθες, ειδικότερα όμως εγώ θέλω να ευχαριστήσω τον Ady που βοήθησε να ορθώσουμε το Σινικό Τείχος μπροστά από την εστία μας! Wink
MEMsound - Κυρ 14 Ιαν 2007, 11:19:05
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητήρια παιδάκια. Cool Cool
Baphomet - Κυρ 14 Ιαν 2007, 16:33:54
Θέμα δημοσίευσης:
5/5 για την ομάδα...keep walking...
Ady - Κυρ 14 Ιαν 2007, 19:22:05
Θέμα δημοσίευσης:
Spyros_L έγραψε:
Στην αρχή τσαντίστηκα γιατί είχαν τη σέντρα και αντι για fair play ο παίχτης τους είχε την μπάλα και προσπάθησε να κρεμάσει τον τερματοφυλακά μας.

Σπύρο, δεν το κατάλαβα αυτό....
Ποιό είναι το fair play στη σέντρα;
Πολλοί κάνουν σουτ στη σέντρα.
crusader - Κυρ 14 Ιαν 2007, 21:18:09
Θέμα δημοσίευσης:
palaiohelen έγραψε:
Μπράβο σε όλα τα παιδιά Very happy
(και ειδικά σε αυτόν που έβαλε το αυτογκολ Laughing )

Ευχαριστώ!!! Thumbs Up
Πραγματικά έβαλα όλη την τέχνη μου για να το καταφέρω... Silly
Spyros_L - Κυρ 14 Ιαν 2007, 21:49:52
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
Spyros_L έγραψε:
Στην αρχή τσαντίστηκα γιατί είχαν τη σέντρα και αντι για fair play ο παίχτης τους είχε την μπάλα και προσπάθησε να κρεμάσει τον τερματοφυλακά μας.

Σπύρο, δεν το κατάλαβα αυτό....
Ποιό είναι το fair play στη σέντρα;
Πολλοί κάνουν σουτ στη σέντρα.


Αδριανέ τώρα το έμαθα οτι ισχύει κάτι τέτοιο στά συγκεκριμένα γήπεδα. Γενικά ήξερα οτι δεν μετράει γκόλ απο σέντρα χωρίς να αλλάξει μπάλα. Μόλις τον είδα να μας κοιτάει, λέω θα παίξει fair play και θα μας τη δώσει πίσω (γίνεται αρκετά συχνά αυτό). Το λάθος ήταν δικό μου και προήλθε απο δική μου άγνοια για τους κανόνες. Καλή ομάδα το Ignis αλλά χάνουν την ουσία η οποία είναι το γκόλ και αναλώνουν τις προσπάθειες τους σε σουτ έξω απο την περιοχή. Με man to man ασφυκτικό ήταν τελειωμένοι μπροστά. Γι αυτό άλλωστε φώναζα σαν τρελός στους δικούς μου. Είναι πολύ εύκολο να διαβάσεις το παιχνίδι τους. Αν τους παίξεις σε μεγάλη απόσταση στην κάνανε τη ζημιά. Το είδατε άλλωστε. Τα 2 απο τα 4 γκόλ τους με σουτ φάουλ και το τρίτο απο τη σέντρα. Είναι γυμνασμένοι και μπαλαδόφατσες αλλά δεν έχουν τσαμπουκά ποδοσφαιρικό. Η ωραιότερη στιγμή του αγώνα όσο και αν σας φαίνεται περίεργο ήταν η στιγμή που 4 λεπτά πριν απο τη λήξη μας ισοφάρισαν σε 4-4 και πανηγύριζαν σαν να κέρδισαν το champions league. Δεν το λέω ειρωνικά...πραγματικά για μένα το ποδόσφαιρο είναι χαρά.
Tomakos - Δευ 15 Ιαν 2007, 01:33:13
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο στα παιδιά απ'το Corolla!
Ευτυχώς που αρχίζουν να πληθαίνουν οι καλές ομάδες σ'αυτό το πρωτάθλημα.
Ανυπομονώ για το μεταξύ μας παιχνίδι Wink
crusader - Τρι 16 Ιαν 2007, 15:44:08
Θέμα δημοσίευσης:
Μην ξεχνιόμαστε...

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/01, 19:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "MINI"

gerry - Τρι 16 Ιαν 2007, 20:47:12
Θέμα δημοσίευσης: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Γεια σας παιδια!Παιζω μπαλα β' κατηγορια αν θελετε μπορω να βοηθησω!
Ady - Τετ 17 Ιαν 2007, 10:20:32
Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
gerry έγραψε:
Γεια σας παιδια!Παιζω μπαλα β' κατηγορια αν θελετε μπορω να βοηθησω!

Γεια σου Θανάση.

Ευχαριστούμε για την πρόταση!

Θα σε έχουμε υπόψη μας, όπως και όλα τα άλλα παιδιά που έχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον.

Για το πρωτάθλημα που "τρέχει" τώρα έχουμε ήδη δηλώσει τα ονόματα που μπορούν να παίζουν στην ομάδα.

Οταν λες β' κατηγορία, τι εννοείς;; (Ρίχτο λίγο απαλά γιατί είμαστε και μεγάλοι άνθρωποι!!)
gerry - Παρ 19 Ιαν 2007, 21:16:31
Θέμα δημοσίευσης: ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
ΕΝΝΟΩ Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ!Η ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΤΗΣΙΑ!
crusader - Σαβ 20 Ιαν 2007, 14:57:00
Θέμα δημοσίευσης:
Προς πληροφόρηση των φανατικών οπαδών μας (λέμε τώρα..) δυστυχώς η ίωση χτύπησε και το στρατόπεδό μας.. Crying or Very sad

Έχουμε 2 που αναρρώνουν από χθες και ελπίζουμε να είναι σε θέση να παίξουν την Κυριακή, γιατί εκτός αυτών, έχουμε και άλλον ένα τραυματία..

Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να συμπληρώσουμε μια αξιόμαχη ομάδα για τον αγώνα μας.

Περαστικά μάγκες!!!
Baphomet - Σαβ 20 Ιαν 2007, 19:10:27
Θέμα δημοσίευσης:
ελπίζω να αναρρώσω πλήρως ως αύριο και να παίξω κανονικά...

σήμερα:
smartmania-i2d 8-6
ibiza-vw 5-5
Spyros_L - Σαβ 20 Ιαν 2007, 23:31:05
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδιά εντελώς πληροφοριακά σας λέω πως ο αγώνας του corolla με το Nissan αναβλήθηκε επ αορίστου λόγω κακιάς συννενόησης των 2 ομάδων. Έτσι εμείς προγραμματίσαμε φιλικό για να διασκεδάσουμε το κακό κλίμα που δημιουργήθηκε με το Ignis club στον προηγούμενο αγώνα, καθώς δεν υπάρχει λόγος για αντιπαλότητες τέτοιου είδους. Ο αγώνας έγινε στις 17¨00 και για την ιστορία απλά αναφέρω οτι νικητής ήταν αυτή τη φορά το Corolla club με σκόρ 4-2.
Εύχομαι περαστικά στα παιδιά που ταλεπωρούντε απο την ίωση και καλή επιτυχία αύριο καθώς τα Mini fans έχουν πολύ καλό συνολάκι και 2 παιχτάκια που ξέρουν καντάρια μπάλας.
Tomakos - Κυρ 21 Ιαν 2007, 05:00:33
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Προς πληροφόρηση των φανατικών οπαδών μας (λέμε τώρα..) δυστυχώς η ίωση χτύπησε και το στρατόπεδό μας.. Crying or Very sad

Έχουμε 2 που αναρρώνουν από χθες και ελπίζουμε να είναι σε θέση να παίξουν την Κυριακή, γιατί εκτός αυτών, έχουμε και άλλον ένα τραυματία..

Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να συμπληρώσουμε μια αξιόμαχη ομάδα για τον αγώνα μας.

Περαστικά μάγκες!!!


+1 ξενύχτη... Beer Tease
Ady - Κυρ 21 Ιαν 2007, 21:48:41
Θέμα δημοσίευσης:
Peugeot-Mini 8:3

Ωραίο ματσάκι, αρκετά σκληρό.

Μπράβο σε όλους, ειδικά σε Πέτρο και Πάνο που έπαιξαν μετά από αρρώστια.

Καλή συνέχεια στο Mini.

Το Σάββατο στις 17:00 παίζουμε με Subaru.
vinman - Κυρ 21 Ιαν 2007, 22:22:48
Θέμα δημοσίευσης:
Clapping Clapping Clapping
Tomakos - Δευ 22 Ιαν 2007, 00:28:10
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
Clapping Clapping Clapping


ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??????????
Tomakos - Δευ 22 Ιαν 2007, 00:39:12
Θέμα δημοσίευσης:
Αν και δε πιάσαμε καμιά τρελλή απόδοση σήμερα καταφέραμε τελικά να πάρουμε και αυτό το ματσάκι!Στην αρχή είχαμε μια νευρικότητα μιας που δεν έμπαινε το γκόλ αλλά ύστερα από το πρώτο βρήκαμε κάποιο ρυθμό και έτσι ήρθε η νίκη!
Συγχαρητήρια στα παιδιά απτο mini που έχουν μια καλή και παθιασμένη ομάδα!Τους εύχομαι τα καλύτερα για τη συνέχεια! Razz

Όσο για σας παιχταράδες(συμπαίχτες) μου, ένα έχω να σας πώ... ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Baphomet - Δευ 22 Ιαν 2007, 02:32:03
Θέμα δημοσίευσης:
καλά ήταν...δεν ανησυχήσαμε καθόλου σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού. Θα βάζαμε κι άλλα γκολ αν ήμασταν όλοι υγιείς. Χαμηλά τα κεφάλια και σοβαρότητα γιατί καμμιά ομάδα δεν κερδίζει ΠΑΝΤΑ. Αφήστε να την πατήσουν όσοι το έχουν καβαλήσει. Καλή μας συνέχεια!
Επόμενος αγώνας με το SUBAMANIACS το σάββατο 27/1 στις 17.00

τσιμπήστε και την βαθμολογία (με κάθε επιφύλαξη)


crusader - Τετ 24 Ιαν 2007, 13:49:22
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/01, 17:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "SUBAMANIACS"


Το ξέρω ότι το έχετε γράψει ήδη 2 φορές αλλά δεν θέλω να χαλάσω τα γούρια!! Laughing Laughing
Tomakos - Τετ 24 Ιαν 2007, 15:05:46
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Το ξέρω ότι το έχετε γράψει ήδη 2 φορές αλλά δεν θέλω να χαλάσω τα γούρια!! Laughing Laughing


Φοράς και συγκεκριμένο βρακάκι....?? Rotfl Tease
crusader - Τετ 24 Ιαν 2007, 16:51:09
Θέμα δημοσίευσης:
Tomakos έγραψε:
crusader έγραψε:
Το ξέρω ότι το έχετε γράψει ήδη 2 φορές αλλά δεν θέλω να χαλάσω τα γούρια!! Laughing Laughing


Φοράς και συγκεκριμένο βρακάκι....?? Rotfl Tease

Ναι, πριν τους αγώνες φοράω μόνο αυτό, βγαίνω στο μπαλκόνι, χορεύω το χορό της νίκης και μετά φεύγω για το γήπεδο!! Laughing Laughing Laughing
Baphomet - Πεμ 25 Ιαν 2007, 14:04:13
Θέμα δημοσίευσης:
Όπως με ενημέρωσε ο Σπύρος το παιχνίδι VW-IBIZA 5-5 θα επαναληφθεί λόγω ένστασης του Ibiza η οποία έγινε δεκτή. Οπότε από την παραπάνω βαθμολογία αφαιρούμε 1 βαθμό για VW και Ibiza και τα αντίστοιχα γκολ.
Επίσης στην βαθμολογία του γηπέδου έχει περαστεί PEUGEOT-MG 5-0 ως αποτέλεσμα που κληρονόμησε το MG από το JAP. Αυτό δεν ισχύει, η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει κανονικά το MG.

Και επειδή διαβάζω όλα τα fora των άλλων ομάδων να θυμίσω οτι το 1ο πρωτάθλημα το κατέκτησε το PEUGEOT SPORT CLUB νικώντας το VW στον τελικό με 7-0 και το 2ο πρωτάθλημα το κατέκτησε το IBIZA CLUB νικώντας το PEUGEOT SPORT CLUB με 3-2 στον τελικό...
Αυτό επειδή διάβασα κάπου (MG forum) οτι το Ignis πήρε κάποιο πρωτάθλημα. Εκτός αν μιλάμε για κάποιο στο οποίο δεν συμμετείχαμε και δεν γνωρίζω.
Spyros_L - Πεμ 25 Ιαν 2007, 14:31:48
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ εδώ γράφω επειδή εκτός απο Corolla είμαι κάτοχος και Peugeot. Μπορεί να είναι 106, μπορεί να είναι 1.100 κυβικά έχω όμως δικαίωμα να γράφω. Τώρα γιατί γράφω ειδικά στο topic της διοργάνωσης ίσως να είναι λάθος μου μιας και είμαι μέλος άλλης ομάδας. Το δικαίωμα αυτό το απέκτησα μόνος μου μιας και είμαι στο Forum περίπου 1μιση χρόνο και το παρακολουθώ σχεδόν καθημερινά. Σε κανένα άλλο forum δεν γράφω, γράφω αποκλειστικά στο Corolla club και στο psclub γιατί έχω αυτά τα 2 αυτοκίνητα. Κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω στο χθεσινό ραντεβού. Έμαθα ότι ειπώθηκαν αρκετά πράγματα. Δεν ξέρω ποιος απο εσάς ήταν εκεί έμαθα όμως οτι απείλησε για σκληρό παιχνίδι απο πλευράς σας. Παιδιά ηρεμήστε. Και ο Φάνης (admin Corolla club) μπορεί να προκάλεσε με κάτι που είπε και να μην μου το λέει. Δεν γνωρίζω. Επίσης ο εκπροσωπός σας είπε κάτι για εμένα, του τύπου γιατί γράφω στο forum σας. Την εξήγηση την δίνω παραπάνω σε περίπτωση που δεν το ξέρετε. Αν και δεν νομίζω το βαθύ πρόβλημα να είναι αυτό. Άλλωστε και ο Timoris είναι στην ίδια φάση με μένα με την διαφορά οτι η δική του ομάδα είναι απ τις τελευταίες και όχι απ τις πρώτες. Το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι na κλειδώσετε το ποδοσφαιρικό σας topic μόνο όπως κάναμε και εμείς. Όμως σας παρακαλώ μην μου κλειδώσετε τα άλλα τοπικς γιατί γουστάρω την peugeot. Το καλάμι δεν το έχει καβαλήσει κανένας Πέτρο. Δεν θα κερδίσουμε κανένα υπέρογκο ποσό αν βγούμε πρώτοι. Μακάρι να πέρναγε απ το χέρι μου και τα χρήματα των νικητών να πήγαιναν σε φτωχούς ανθρώπους όσα και αν είναι αυτά, ακόμα και αν δεν είμαστε εμείς οι νικητές. Αν Πέτρο διάβασες το forum μας παλιότερα και έβγαλες τέτοιο συμπέρασμα σου λέω οτι υπαίτιος είμαι εγώ. Εγώ τους είπα να γράφουν εγωιστικές μαλ***ες επειδή προκληθήκαμε άσχημα απο άλλες ομάδες και τηλεφωνικώς και ήθελα να τους μπριζώσουμε. Τώρα βέβαια έχει κλειδώσει όπως είπα και πρίν. Βέβαια μέχρι στιγμής απαντάμε στο γήπεδο και μόνο εκεί και αυτό θα συνεχίσουμε να κάνουμε. Απλά θα αφήσουμε τους άλλους με την απορία " Πως είναι δυνατόν τα παλτά, οι παππούδες, οι χοντροί να μη χάνουν ποτέ". Έλα ντε...
Ronin - Πεμ 25 Ιαν 2007, 14:47:34
Θέμα δημοσίευσης:
Κάτσε ρε Σπύρο ,γιατί μάλλον έχουμε χάσει επεισόδια.
Σου έκανε παρατήρηση κανένας απο εμάς που γράφεις στο forum μας?
Δύσκολο μου φαίνετε.

Επίσης δύσκολο μου φαίνετε να κλειδωθεί και το topic μας ,καθότι δεν βλέπω κάποιο λόγο γι αυτό.
Spyros_L - Πεμ 25 Ιαν 2007, 14:51:20
Θέμα δημοσίευσης:
Το χειρότερο είναι οτι σε μένα δεν έχει πει τίποτα. Τα είπε στον Φάνη εχθές. Και το ακόμα χειρότερο είναι οτι με το να λές κάτι σε κάποιον που αφορά τρίτο πρόσωπο αυτό αυτομάτως αλλοιώνεται και εκλαμβάνεται διαφορετικά. Εγώ πάντως αυτό το συμπέρασμα έβγαλα.
crusader - Πεμ 25 Ιαν 2007, 14:57:51
Θέμα δημοσίευσης:
Καλησπέρα Σπύρο,

να σου απαντήσω σε κάποια πράγματα γιατί μάλλον κάπου μπερδεύτηκε ο Φάνης.
Spyros_L έγραψε:
Εγώ εδώ γράφω επειδή εκτός απο Corolla είμαι κάτοχος και Peugeot. Μπορεί να είναι 106, μπορεί να είναι 1.100 κυβικά έχω όμως δικαίωμα να γράφω. Τώρα γιατί γράφω ειδικά στο topic της διοργάνωσης ίσως να είναι λάθος μου μιας και είμαι μέλος άλλης ομάδας. Το δικαίωμα αυτό το απέκτησα μόνος μου μιας και είμαι στο Forum περίπου 1μιση χρόνο και το παρακολουθώ σχεδόν καθημερινά. Σε κανένα άλλο forum δεν γράφω, γράφω αποκλειστικά στο Corolla club και στο psclub γιατί έχω αυτά τα 2 αυτοκίνητα.

Πολύ καλά κάνεις και γράφεις και εδώ, το forum είναι ανοιχτό για όλους και δεν νομίζω ότι είπε ποτέ κάποιος από εμάς το αντίθετο.

Spyros_L έγραψε:
Κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω στο χθεσινό ραντεβού. Έμαθα ότι ειπώθηκαν αρκετά πράγματα. Δεν ξέρω ποιος απο εσάς ήταν εκεί έμαθα όμως οτι απείλησε για σκληρό παιχνίδι απο πλευράς σας. Παιδιά ηρεμήστε. Και ο Φάνης (admin Corolla club) μπορεί να προκάλεσε με κάτι που είπε και να μην μου το λέει. Δεν γνωρίζω.

Εγώ ήμουνα χθες στη συνάντηση και πρέπει να σε ενημερώσω ότι δεν αντάλλαξα κουβέντα με τον Φάνη όλο το βράδυ οπότε δεν ξέρω τίποτα για το παραπάνω.
Και γιατί να παίξουμε σκληρό παιχνίδι δλδ? Έχουμε τίποτα προηγούμενα και δεν το ξέρω?

Spyros_L έγραψε:
Επίσης ο εκπροσωπός σας είπε κάτι για εμένα, του τύπου γιατί γράφω στο forum σας. Την εξήγηση την δίνω παραπάνω σε περίπτωση που δεν το ξέρετε. Αν και δεν νομίζω το βαθύ πρόβλημα να είναι αυτό. Άλλωστε και ο Timoris είναι στην ίδια φάση με μένα με την διαφορά οτι η δική του ομάδα είναι απ τις τελευταίες και όχι απ τις πρώτες.

Το παραπάνω αναφέρθηκε από τον Κώστα (IGNIS) και όχι από εμένα. Μήπως ο Φάνης μας είχε μπερδέψει?
Baphomet - Πεμ 25 Ιαν 2007, 15:03:18
Θέμα δημοσίευσης:
Spyros_L έγραψε:
Εγώ εδώ γράφω επειδή εκτός απο Corolla είμαι κάτοχος και Peugeot. Μπορεί να είναι 106, μπορεί να είναι 1.100 κυβικά έχω όμως δικαίωμα να γράφω. Τώρα γιατί γράφω ειδικά στο topic της διοργάνωσης ίσως να είναι λάθος μου μιας και είμαι μέλος άλλης ομάδας. Το δικαίωμα αυτό το απέκτησα μόνος μου μιας και είμαι στο Forum περίπου 1μιση χρόνο και το παρακολουθώ σχεδόν καθημερινά. Σε κανένα άλλο forum δεν γράφω, γράφω αποκλειστικά στο Corolla club και στο psclub γιατί έχω αυτά τα 2 αυτοκίνητα.


Κανείς δεν είπε κάτι για το ότι γράφεις εδώ ούτε υπάρχει πρόβλημα με αυτό. Άλλωστε και πριν από σένα έγραφαν κι άλλοι. Κι εγώ γράφω σε οποιοδήποτε φόρουμ ομάδας θεωρήσω απαραίτητο να πω κάτι.

Spyros_L έγραψε:
Κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω στο χθεσινό ραντεβού. Έμαθα ότι ειπώθηκαν αρκετά πράγματα. Δεν ξέρω ποιος απο εσάς ήταν εκεί έμαθα όμως οτι απείλησε για σκληρό παιχνίδι απο πλευράς σας. Παιδιά ηρεμήστε. Και ο Φάνης (admin Corolla club) μπορεί να προκάλεσε με κάτι που είπε και να μην μου το λέει. Δεν γνωρίζω. Επίσης ο εκπροσωπός σας είπε κάτι για εμένα, του τύπου γιατί γράφω στο forum σας. Την εξήγηση την δίνω παραπάνω σε περίπτωση που δεν το ξέρετε. Αν και δεν νομίζω το βαθύ πρόβλημα να είναι αυτό. Άλλωστε και ο Timoris είναι στην ίδια φάση με μένα με την διαφορά οτι η δική του ομάδα είναι απ τις τελευταίες και όχι απ τις πρώτες.


Εκπρόσωπος μας ήταν ο Σπύρος ο οποίος είναι και αρχηγός της ομάδας. Να είπε να μη γράφετε εδώ αποκλείεται όπως αποκλείεται να απείλησε κιόλας. Μάλλον ο "Φάνης" μεταφέρει όπως θέλει τα πράγματα. Ίσως όπως έγινε και με το Nissan λίγο πριν κλειδώσετε το forum σας.

Spyros_L έγραψε:
Το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι na κλειδώσετε το ποδοσφαιρικό σας topic μόνο όπως κάναμε και εμείς. Όμως σας παρακαλώ μην μου κλειδώσετε τα άλλα τοπικς γιατί γουστάρω την peugeot.


Σόρρυ που θα το πω έτσι, αλλά το καλύτερο για μας το ξέρουμε εμείς... και το topic δεν υπάρχει λόγος να κλειδωθεί. Έχουμε τοπικ για αυτό το θέμα ανοιχτό εδώ και 2 χρόνια και δεν κλειδώθηκε ποτέ και για τίποτα. Δεν θα γίνει ούτε τώρα. Εσείς είστε άλλο club και κρίνετε με τα δικά σας κριτήρια. Κρίνατε οτι δεν πρέπει να υπάρχει καμμία δημόσια αναφορά στο ποδόσφαιρο. Δικαίωμα σας.

Spyros_L έγραψε:
Το καλάμι δεν το έχει καβαλήσει κανένας Πέτρο. Δεν θα κερδίσουμε κανένα υπέρογκο ποσό αν βγούμε πρώτοι. Μακάρι να πέρναγε απ το χέρι μου και τα χρήματα των νικητών να πήγαιναν σε φτωχούς ανθρώπους όσα και αν είναι αυτά, ακόμα και αν δεν είμαστε εμείς οι νικητές.


Βασικά εγώ δεν είπα πουθενά για το corolla club...αν εσύ το εκλαμβάνεις οτι μίλησα για σένα τι να σου πω, όποιος έχει την μύγα μυγιάζεται ίσως. Μίλησα γενικά και αόριστα και εννούσα όλους και κανέναν.

Spyros_L έγραψε:
Αν Πέτρο διάβασες το forum μας παλιότερα και έβγαλες τέτοιο συμπέρασμα σου λέω οτι υπαίτιος είμαι εγώ. Εγώ τους είπα να γράφουν εγωιστικές μαλ***ες επειδή προκληθήκαμε άσχημα απο άλλες ομάδες και τηλεφωνικώς και ήθελα να τους μπριζώσουμε. Τώρα βέβαια έχει κλειδώσει όπως είπα και πρίν.


Μόλις εξήγησες ακριβώς γιατί το δικό σας φόρουμ κλείδωσε ενώ το δικό μας μένει και πρέπει να μείνει ανοιχτό.


Spyros_L έγραψε:
Βέβαια μέχρι στιγμής απαντάμε στο γήπεδο και μόνο εκεί και αυτό θα συνεχίσουμε να κάνουμε. Απλά θα αφήσουμε τους άλλους με την απορία " Πως είναι δυνατόν τα παλτά, οι παππούδες, οι χοντροί να μη χάνουν ποτέ". Έλα ντε...


Εμείς απαντάμε και στο γήπεδο και στο φόρουμ και οπουδήποτε αλλού χρειαστεί να δώσουμε κάποια απάντηση. Όσο για την απορία που λες δεν είδα κανέναν να την εκφράζει. Είστε μια καλή ομάδα και κερδίζετε, όπως είναι και το Ignis, το nissan, το ibiza κι εμείς. Τώρα ποιος θα γελάσει τελευταίος θα το δούμε με πολύ ενδιαφέρον όλοι μας.
Ronin - Πεμ 25 Ιαν 2007, 15:10:49
Θέμα δημοσίευσης:
Νομίζω οτι ο φίλος Σπύρος κάτι έχει μπερδέψει ή κάτι του έχουν μεταφέρει λάθος.

Όπως και να έχει όμως ,οφείλει να διασταυρώνει περισσότερο πράγματα που ακούει πριν αποφασίσει να τα γράψει δημόσια.
crusader - Πεμ 25 Ιαν 2007, 15:12:07
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Spyros_L έγραψε:
Κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω στο χθεσινό ραντεβού. Έμαθα ότι ειπώθηκαν αρκετά πράγματα. Δεν ξέρω ποιος απο εσάς ήταν εκεί έμαθα όμως οτι απείλησε για σκληρό παιχνίδι απο πλευράς σας. Παιδιά ηρεμήστε. Και ο Φάνης (admin Corolla club) μπορεί να προκάλεσε με κάτι που είπε και να μην μου το λέει. Δεν γνωρίζω.

Εγώ ήμουνα χθες στη συνάντηση και πρέπει να σε ενημερώσω ότι δεν αντάλλαξα κουβέντα με τον Φάνη όλο το βράδυ οπότε δεν ξέρω τίποτα για το παραπάνω.

Συγνώμη.. μόλις θυμήθηκα ότι ανταλλάξαμε 1 κουβέντα!

Όταν αναφέρθηκε το γεγονός ότι έγραψες εδώ κάποιες απόψεις σου, ο Φάνης γύρισε και με συμβούλεψε να κλειδώσω το θέμα και απλά του είπα ότι εμείς δεν έχουμε πρόβλημα να γράφει ο οποιοσδήποτε και ότι θα μείνει ανοιχτό για όλους. Wink
Αυτά είπαμεεεε....

Γι' αυτό σου λέω μάλλον κάπου τα μπέρδεψε ο Φάνης και δημιούργησε θέμα χωρίς να υπάρχει. Relax man! Very happy
Ady - Πεμ 25 Ιαν 2007, 17:09:19
Θέμα δημοσίευσης:
Είναι πασιφανές ότι ο εκπρόσωπος του Corolla στη χθεσινή συνάντηση κάπου έχει μπερδευτεί.

Ελπίζω και θέλω να πιστεύω οτι δεν έγινε ηθελημένα.

Εμένα με έχουν καλύψει οι συμπαίκτες μου με τα παραπάνω λεγόμενά τους και δεν έχω κάτι να προσθέσω.

Κάτι τελευταίο, Σπύρο. Αυτό που έγραψες περί παλτών, παππούδων και χοντρών που δε χάνουν ποτέ, υπονοείς οτι το έχουμε πει εμείς για εσάς;

Spyros_L έγραψε:
Απλά θα αφήσουμε τους άλλους με την απορία " Πως είναι δυνατόν τα παλτά, οι παππούδες, οι χοντροί να μη χάνουν ποτέ". Έλα ντε...

kostask - Πεμ 25 Ιαν 2007, 17:54:06
Θέμα δημοσίευσης:
Σκληρό παιχνίδι εμείς????? Π Ο Τ Ε φίλε μου παίζουμε μπάλα γιατι την γουστάρουμε όλοι μας απο την ομάδα........Είναι το 3ο πρωτάθλημα που παιρνουμε μέρος και δεν υπάρχει μια ομάδα να πεί οτι παίζουμε σκληρά εμείς.........Μην τα κανουμε όλα ίδια...............

Σκληρά ποτέ , δυνατά ναι...Μεγάλη διαφορά..........


Φιλικά ΚΩΣΤΑΣ
Spyros_L - Πεμ 25 Ιαν 2007, 18:14:07
Θέμα δημοσίευσης:
Αδριανέ πίστεψε με μόνο εσάς δεν εννοώ. Αρκετούς άλλους όμως.
Αυτό με τον Κώστα του Ignis δεν το καάλαβα.Τι σχέση έχουν αυτοί?
Πέτρο δεν έχω μύγα ρε φίλε και ούτε μυγιάζομαι.
Απλά είμαι νοήμων άνθρωπος και προπάντων όχι πλέον παιδάκι.
Σας είπα οτι δεν βρισκόμουν στη χθεσίνη συνάντηση και απλά μου μετέφεραν κάποια πράγματα.
Επίσης Πέτρο το συγκεκριμένο topic μας κλείδωσε για αυτούς που έμπαιναν και έγραφαν κιόλας με τρόπο προκλητικό.
Και πάλι Πέτρο για μένα υπάρχουν 2 τρόποι για να τα πούμε. Ο ένας είναι απο εδω μέσα και ο άλλος που είναι και ο καλύτερος είναι σε αθλητικά πλαίσια μέσα στο γήπεδο. Αυτό το "όπου αλλού χρειαστεί" είναι για αυτούς που μυγιάζονται πραγματικά.
Το θέμα για μένα τέλειωσε. Μπορεί να είναι απλή παρεξήγηση. Συνονόματε το είπα και στο αρχικό μου ποστ ότι πιθανόν να έχει παρερμηνεύσει πράγματα ο Φάνης. Τα λέμε στο γήπεδο...Νομίζω το Σάββατο παίζετε μετά απο εμάς.
christhehealer - Πεμ 25 Ιαν 2007, 19:04:19
Θέμα δημοσίευσης:
Spyros_L δεν ξέρω υπό πιο νομικό καθεστώς υπάρχει το Corolla Club και τι ισχύει εκεί. Δεν με αφορά κιόλας.

Για την ενημέρωσή σου σχετικά με το PSClub όμως, να ξέρεις ότι για να κλειδώθει το παρόν topic και να μην είναι ορατό είναι κάτι που αποφασίζει η Γενική Συνέλευση.

Η Γενική Συνέλευση στην τελευταία της συνεδρίαση αποφάσισε να είναι ανοιχτό όλο το Forum.
Είναι σεβαστή η γνώμη σου σαν Spyros_L, πρακτικά όμως, όπως καταλαβαίνεις είμαστε υποχρεωμένοι να την απορίψουμε.

Αν κάποιοι τελείως άσχετοι με το PSClub ενοχλούνται από την δομή του forum μας, ειλικρινά δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα γι' αυτό.
Spyros_L - Πεμ 25 Ιαν 2007, 19:39:47
Θέμα δημοσίευσης:
Φίλε 1μιση χρόνο τώρα δεν έχω δώσει το παραμικρό δικαίωμα. Για ένα χαζοποδόσφαιρο γίνεται η κουβέντα και δεν χρειάζεται να γενικεύεται(ε) το θέμα.
Baphomet - Πεμ 25 Ιαν 2007, 19:50:09
Θέμα δημοσίευσης:
Σπύρο το "οπουδήποτε αλλού χρειαστεί" που είπα ήταν γενικό και δεν κρύβει κάτι πίσω του...σιγά μην έλεγα οτι θα πλακωθούμε και στο ξύλο. Σταμάτα να ψάχνεις συνεχώς υπόνοιες σε ότι λέγεται. Δεν έχω λόγο ούτε εγώ ούτε κανένας να πετάω καρφιά. Αν θέλω να πω κάτι το λέω ευθέως και αντιμετωπίζω τις συνέπειες και το έχω κάνει πολλάκις στο παρελθόν.

Όσο για το topic σας που το κλειδώσατε επειδή το παρακολουθούσα καθημερινά, δεν είδα κανέναν προκλητικό ποστ πέρα από τα δικά σας. Ο φίλος από το Nissan έγραφε σε πολύ κόσμια πλαίσια και δεν είπε τίποτα κακό ακόμα κι όταν τον κατηγορήσατε για πράγματα που δεν είπε. Οπότε μάλλον δική σας ευθύνη ήταν που πήρε τέτοια τροπή το θέμα. Και να είσαι σίγουρος οτι εμείς δεν θα κάνουμε το ίδιο. Κι αν κάποιος 3ος μπει εδώ να γράψει οτιδήποτε αθέμιτο ή εκτός αθλητικών πλαισίων πολύ απλά θα διαγραφεί κι αυτός και τα posts του.

Anyway, ας λήξει εδώ το θέμα. Δεν έχει και πολύ νόημα άλλωστε. Όλα ξεκίνησαν από το σπασμένο τηλέφωνο του Φάνη προς εσένα. Αυτά που λες για τον Σπύρο δεν ειπώθηκαν ούτε υπάρχει κάτι από την πλευρά μας προς το corolla club.
Καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα!
Spyros_L - Πεμ 25 Ιαν 2007, 21:35:51
Θέμα δημοσίευσης:
Οκ Πέτρο τέλειωσε. Πιστεύω όμως να με καταλαβατε. Πως αλλιώς θα διασταύρωνα κάτι τέτοιο (όπως είπε και κάποιος φίλος πιο πάνω)? Συγνώμη που έφερα αναστάτωση αλλά δεν υπήρχε άλλος τρόπος απ τη στιγμή που άκουσα κάτι τέτοιο χωρίς να βρίσκομαι εκεί. Όσον αφορά το φορουμ του κορολα σε πληροφορώ οτι με το που γίνεται ανώμαλο ποστ σε χρόνο dt σβήνεται. Λογικό λοιπόν να βλέπεις τα κόσμια ποσταρίσματα. Εγώ γαι τον φίλο απο το Νισαν δεν λέω τίποτα γιατί το θεωρώ άτιμο να μιλήσω για εκείνον χωρίς να με ακούει ή να με διαβάζει. Προς ΘΕΟΥ μην παρεξηγηθώ τώρα. Αυτό δεν σημαίνει οτι είναι άτιμο αυτό που έκανε ο Σπύρος. Άλλο το ένα και άλλο το άλλο. Το θέμα έχει λήξει. Και σε εσάς καλή συνέχεια παιδιά μέσα απο την καρδιά μου. Είμαι κάτι παραπάνω απο βέβαιος οτι εκτός απο τον αγώνα που θα δώσουμε προσεχώς, το καλό ματσάκι θα γίνει ή στον ημιτελικό ή στον τελικό. Wink
TiMoRiS - Παρ 26 Ιαν 2007, 00:35:33
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ μπαίνω στο forum γιατί ανήκω στο club εδώ και 3 χρόνια και τα παιδιά τα ξέρω, έχουμε πάει και για καφεδάκι και ορισμένες τσάρκες!Απλώς έτυχε να είμαι σε άλλη ομάδα!

Και όσα post έκανα ήταν στα πλαίσια του χαβαλέ και ευχών για καλό πρωτάθλημα!Ακόμα και στο site το δικό μας ποτέ δεν έχουμε ανφερθεί άσχημα για κανέναν!

Και ας είμαστε απο τις "τελευταίες"ομαδες! Wink

Φιλικά πάντα!
crusader - Παρ 26 Ιαν 2007, 15:55:52
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/01, 17:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "SUBAMANIACS"

Παρακαλούνται όσοι υγιείς και αρτιμελείς παίκτες έχουν απομείνει, να είναι μισή ώρα πριν τον αγώνα στο γήπεδο!! Wink Very happy
Tomakos - Παρ 26 Ιαν 2007, 18:32:36
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Παρακαλούνται όσοι υγιείς και αρτιμελείς παίκτες έχουν απομείνει, να είναι μισή ώρα πριν τον αγώνα στο γήπεδο!! Wink Very happy


Πάλι δεν θα έρθεις....?? Laughing Laughing Tease Tease
crusader - Σαβ 27 Ιαν 2007, 14:33:23
Θέμα δημοσίευσης:
Tomakos έγραψε:
crusader έγραψε:
Παρακαλούνται όσοι υγιείς και αρτιμελείς παίκτες έχουν απομείνει, να είναι μισή ώρα πριν τον αγώνα στο γήπεδο!! Wink Very happy


Πάλι δεν θα έρθεις....?? Laughing Laughing Tease Tease

ΤΣΟΥ ΡΕ!!

Αφού ξέρεις, αν δεν έρθει ο μαυροφορεμένος τύπος με το δρεπάνι να με πάει καμιά βόλτα, εγώ αγώνα μας δεν χάνω.. Twisted evil
crusader - Σαβ 27 Ιαν 2007, 15:23:56
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!

ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΣΟΥ... Shocked Laughing Laughing

Ελπίζω να μαζευόμαστε 6 ε? Rolling eyes
Ady - Σαβ 27 Ιαν 2007, 20:08:33
Θέμα δημοσίευσης:
PEUGEOT - SUBAMANIACS 15 - 2

Ο αρχηγός μας δεν άντεξε τη μοναξιά της άμυνας, και αποφάσισε να ξαναβάλει αυτογκόλ!!
crusader - Σαβ 27 Ιαν 2007, 20:36:28
Θέμα δημοσίευσης:
Αμέσως εσύ να προλάβεις να διαδώσεις τα μαντάτα!!

Ρε δεν θα κάνεις κανά καλό κι εσύ... 10 μέρες θα σε κράζω!!! Laughing Laughing Laughing
Baphomet - Σαβ 27 Ιαν 2007, 20:49:00
Θέμα δημοσίευσης:
εύκολη επικράτηση και καλή μπάλα από την ομάδα μας. τα γκολ 9 ο κώστας και 6 εγώ.

στα άλλα 2 παιχνίδια
corolla-i2d 11-7
audi-vw 3-2

η βαθμολογία μετά τα σημερινά....



Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ ΜΕ ΤΟ IGNIS ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΕΜΑΣ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΓΙΑ ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
Tomakos - Σαβ 27 Ιαν 2007, 21:22:26
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο ρε παίδες!!!Βλέπω βάλατε και για μένα γκολ.... Laughing Laughing Laughing

Χίλια συγγνώμη αλλά μια υποχρέωση της τελευταίας στιγμής, που δεν μπορούσε να αναβληθεί, με έκανε να είμαι μακριά σας!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Στο επόμενο όμως θα είμαστε όλοι μαζί!!! Wink Wink

Υ.Γ Ρε σείς γι'αυτό κρύωνα σήμερα...τελικά έχει ψύχρα στην κορυφή!! Tease Wink Wink
Baphomet - Δευ 29 Ιαν 2007, 16:32:28
Θέμα δημοσίευσης:
μετά την ολοκλήρωση της αγωνιστικής παραμένουμε στην κορυφή αφού το ignis έχασε από το mg με σκορ 6-5. Very happy
crusader - Δευ 29 Ιαν 2007, 17:00:23
Θέμα δημοσίευσης:
ε? Shocked Scratch
kanelj - Δευ 29 Ιαν 2007, 18:29:40
Θέμα δημοσίευσης:
ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΚΥΡΟ POST ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΒΗΣΕΤΕΕΕΕ!
(τουλαχιστον οχι αμεσως!!)
Warning

Φιλε "Spyros_L" προσπαθω και εγω να γραφτω στο Corollaclub και δεν μπορω να τα καταφερω να διαβασω το forum σας!
Τι γινεται?!Κατι δεν παει καλα!Εχω στειλει και mail σε μερικους αλλα τιποτα!
Αν μπορεις στειλε μου κανενα μηνυμα να μου πεις τι κανω λαθος...ή ακομα καλυτερα να εχεις με κανεναν mod επαφη μετεφερε το σε παρακαλω!
Με το nickname "kanelj" προσπαθω!
Thanks!
crusader - Δευ 29 Ιαν 2007, 19:54:21
Θέμα δημοσίευσης:
Καλά ρε τρελέ δεν μπορούσες να του στείλεις ένα πμ??? Idea
Spyros_L - Δευ 29 Ιαν 2007, 19:56:44
Θέμα δημοσίευσης:
Γιάννη κάλεσε στο 210-4256663 και ζήτα τον Φάνη. Είναι το τηλέφωνο του μαγαζιού του. Μόνο αυτός θα σου δώσει λύση φίλε. Απλά σου λέω οτι το ίδιο πρόβλημα έχουν πάρα πολλοί νέοι χρήστες, ο λόγος είναι οτι έχει γίνει πλήρης αναβάθμιση και αλλαγή server.

Το Ignis έχασε απ το mg? Rolling eyes

Η αλήθεια είναι οτι για πλάκα μπορείς να την πατήσεις. Εμείς με το i2d θεωρήσαμε οτι είχαμε εύκολο έργο και έτσι η μισή ομάδα αποφάσισε να μην κατέβει. Το αποτέλεσμα ήταν οι κατα πολυ νεότεροι μας και ταχύτατοι αντίπαλοι στο τέλος να μας τρέξουν αρκετά. Είχαν βέβαια και ένα παιχτάκι καινούριο με μεγάλη ψυχή.
kanelj - Δευ 29 Ιαν 2007, 20:09:11
Θέμα δημοσίευσης:
Kαι αν δεν το εβλεπε Question Question Laughing Laughing Shocked

Ευχαριστω Σπυρο!Οποτε μπορεσω θα παρω! Wink
TiMoRiS - Δευ 29 Ιαν 2007, 20:09:37
Θέμα δημοσίευσης:
Spyros_L έγραψε:
Γιάννη κάλεσε στο 210-4256663 και ζήτα τον Φάνη. Είναι το τηλέφωνο του μαγαζιού του. Μόνο αυτός θα σου δώσει λύση φίλε. Απλά σου λέω οτι το ίδιο πρόβλημα έχουν πάρα πολλοί νέοι χρήστες, ο λόγος είναι οτι έχει γίνει πλήρης αναβάθμιση και αλλαγή server.

Το Ignis έχασε απ το mg? Rolling eyes

Η αλήθεια είναι οτι για πλάκα μπορείς να την πατήσεις. Εμείς με το i2d θεωρήσαμε οτι είχαμε εύκολο έργο και έτσι η μισή ομάδα αποφάσισε να μην κατέβει. Το αποτέλεσμα ήταν οι κατα πολυ νεότεροι μας και ταχύτατοι αντίπαλοι στο τέλος να μας τρέξουν αρκετά. Είχαν βέβαια και ένα παιχτάκι καινούριο με μεγάλη ψυχή.


Δεν είναι καινούργιο...απλώς δεν μπορούσε να κατέβει στους προηγούμενους αγώνες,είναι δηλωμένος από την αρχή!
Χάρηκα που τα είπα με ορισμένα παιδιά μετά τον αγώνα, και μετά είδα και ορισμένα απο τα goal σας!Bravo!
Baphomet - Δευ 05 Φεβ 2007, 16:31:41
Θέμα δημοσίευσης:
αποτελέσματα:
cupra-smartmania 6-6
mg-audi 5-5
corolla-ibiza 3-1
seat-mini 5-4
seat-subamaniacs 7-4
i2d-bmw 5-0
cupra-renault 9-1
nissan-vw αναβλήθηκε
ignis-peugeot αναβλήθηκε

παίζουμε την κυριακή 11 φλεβάρη στις 16.00 με το Audi Sports Club το οποίο βρίσκεται στην 8η θέση της βαθμολογίας
Tomakos - Τρι 06 Φεβ 2007, 00:53:41
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
παίζουμε την κυριακή 11 φλεβάρη στις 16.00 με το Audi Sports Club το οποίο βρίσκεται στην 8η θέση της βαθμολογίας


Άντε να παίξουμε λίγο μπαλίτσα... Cool
Baphomet - Τετ 07 Φεβ 2007, 16:01:21
Θέμα δημοσίευσης:
σημείωση: μια και αντιλαμβάνομαι οτι πολλά clubs ενημερώνονται από εμάς για την βαθμολογία, όσοι το δουν, ας τσεκάρουν τα αποτελέσματα τους και αν βρουν κάποιο λάθος να μου το πουν Wink



NISSAN - COROLLA 7-3 επικράτησε το nissan και έβαλε φωτιά στις πρώτες θέσεις...
ανανεώθηκε η βαθμολογία..!!!
Spyros_L - Πεμ 08 Φεβ 2007, 09:45:26
Θέμα δημοσίευσης:
H Βαθμολογία λογικά όσον αφορά τις πρώτες θέσεις είναι απόλυτα σωστή. Το χθεσινό σκόρ είναι 7-5 και όχι 7-3. Μπράβο στο 16χρονο παιδάκι του Νισαν που ξέρει μπάλα και τρέχει σαν τρελό. Επίσης μπράβο στον πατέρα του πιτσιρικά που ήταν τερματοφύλακας και παρα την ηλικία του έπιασε τα άπιαστα. Πείτε όμως αν εσείς βλέπατε στην αντίπαλη ομάδα ένα παιδάκι με ποδαράκια σαν καλάμια και τον πατέρα του μέσα πως θα αντιδρούσατε? Εγώ προσωπικά είπα και στα υπόλοιπα παιδιά να το χαϊδεύσουμε και αυτό κάναμε. Σκεφτείτε το γεγονός σε μια δυνατή φάση να του ξυλώναμε κανένα πόδι τις αντιδράσεις. Παιδιά δεν το λέω ειρωνικά, τα πράγματα έτσι έχουν. Δεν ξέρω όταν παίξατε εσείς με το Νισάν αν έπαιζαν και οι προαναφερθέντες. Πάντως θυμάμαι καλά τα λόγια ενός παιδιού απ το Seat club όταν τον ρώτησα τι έκαναν στον αγώνα με το Νισάν " Ρε φίλε είχαν μέσα ένα παιδάκι μια σταλιά και φοβόμασταν μην το σακατέψουμε και έτσι χάσαμε εξ αιτίας του". Τότε το είχα θεωρήσει υπερβολικό. Τώρα κατάλαβα πως είχε δίκιο απόλυτο.
Baphomet - Πεμ 08 Φεβ 2007, 09:53:36
Θέμα δημοσίευσης:
Spyros_L έγραψε:
H Βαθμολογία λογικά όσον αφορά τις πρώτες θέσεις είναι απόλυτα σωστή. Το χθεσινό σκόρ είναι 7-5 και όχι 7-3. Μπράβο στο 16χρονο παιδάκι του Νισαν που ξέρει μπάλα και τρέχει σαν τρελό. Επίσης μπράβο στον πατέρα του πιτσιρικά που ήταν τερματοφύλακας και παρα την ηλικία του έπιασε τα άπιαστα. Πείτε όμως αν εσείς βλέπατε στην αντίπαλη ομάδα ένα παιδάκι με ποδαράκια σαν καλάμια και τον πατέρα του μέσα πως θα αντιδρούσατε? Εγώ προσωπικά είπα και στα υπόλοιπα παιδιά να το χαϊδεύσουμε και αυτό κάναμε. Σκεφτείτε το γεγονός σε μια δυνατή φάση να του ξυλώναμε κανένα πόδι τις αντιδράσεις. Παιδιά δεν το λέω ειρωνικά, τα πράγματα έτσι έχουν. Δεν ξέρω όταν παίξατε εσείς με το Νισάν αν έπαιζαν και οι προαναφερθέντες. Πάντως θυμάμαι καλά τα λόγια ενός παιδιού απ το Seat club όταν τον ρώτησα τι έκαναν στον αγώνα με το Νισάν " Ρε φίλε είχαν μέσα ένα παιδάκι μια σταλιά και φοβόμασταν μην το σακατέψουμε και έτσι χάσαμε εξ αιτίας του". Τότε το είχα θεωρήσει υπερβολικό. Τώρα κατάλαβα πως είχε δίκιο απόλυτο.


απο το Nissan είπαν οτι ο διαιτητής έγραψε 7-3 στο μπλοκάκι. θα το διασταυρώσω το σ/κ που θα κατέβω στα γήπεδα το σκορ, όπως και τα υπόλοιπα ώστε να έχουμε σωστή βαθμολογία.

Σχετικά με το παλικάρι του Nissan τα έχω γράψει και στο seat όταν γκρίνιαζαν σχετικά. Και με εμάς έπαιξε και πέρυσι και φέτος ο πιτσιρικάς και πρόβλημα δεν υπήρξε ούτε με μαρκαρίσματα ούτε με κάτι άλλο. Άλλωστε έχουμε κι εμείς τον Μάκη που είναι στα κυβικά του Laughing Πάντως το παιδί παίζει μπάλα και για να του "ξηλώσεις" το πόδι πρέπει να το θες. Οι αντοχές του στις "νόμιμες" κλωτσιές θα είναι πολύ μεγαλύτερες από έναν αγύμναστο διπλάσιας διάπλασης. Άποψη μου πάντα πως καμμία ομάδα δεν έχασε παιχνίδι επειδή φοβόταν να μαρκάρει έναν αντίπαλο παίκτη. Όπως και να έχει, καλή συνέχεια σε όλους μας.

ΥΓ ο κανονικός τερματοφύλακας του Nissan είναι χαλαρά ο καλύτερος που έχω δει στο πρωτάθλημα. Προφανώς έχει και άξιο αντικαταστάτη!
Ronin - Πεμ 08 Φεβ 2007, 10:00:35
Θέμα δημοσίευσης:
Spyros_L έγραψε:
H Βαθμολογία λογικά όσον αφορά τις πρώτες θέσεις είναι απόλυτα σωστή. Το χθεσινό σκόρ είναι 7-5 και όχι 7-3. Μπράβο στο 16χρονο παιδάκι του Νισαν που ξέρει μπάλα και τρέχει σαν τρελό. Επίσης μπράβο στον πατέρα του πιτσιρικά που ήταν τερματοφύλακας και παρα την ηλικία του έπιασε τα άπιαστα. Πείτε όμως αν εσείς βλέπατε στην αντίπαλη ομάδα ένα παιδάκι με ποδαράκια σαν καλάμια και τον πατέρα του μέσα πως θα αντιδρούσατε? Εγώ προσωπικά είπα και στα υπόλοιπα παιδιά να το χαϊδεύσουμε και αυτό κάναμε. Σκεφτείτε το γεγονός σε μια δυνατή φάση να του ξυλώναμε κανένα πόδι τις αντιδράσεις. Παιδιά δεν το λέω ειρωνικά, τα πράγματα έτσι έχουν. Δεν ξέρω όταν παίξατε εσείς με το Νισάν αν έπαιζαν και οι προαναφερθέντες. Πάντως θυμάμαι καλά τα λόγια ενός παιδιού απ το Seat club όταν τον ρώτησα τι έκαναν στον αγώνα με το Νισάν " Ρε φίλε είχαν μέσα ένα παιδάκι μια σταλιά και φοβόμασταν μην το σακατέψουμε και έτσι χάσαμε εξ αιτίας του". Τότε το είχα θεωρήσει υπερβολικό. Τώρα κατάλαβα πως είχε δίκιο απόλυτο.


Έχουμε παίξει 2 φορές με τα παιδιά απο το Nissan.
Νομίζω οτι εννοείς ένα παιδί που ονομάζετε Γιάννης.
Όντως είναι πολύ καλός παίκτης.

Βασικά δεν ξέρω αν τα παιδιά τα έχεις δει σε κανένα άλλο παιχνίδι ,αλλα μην φανταστείς οτι πρόκειτε για καμιά τυχαία ομάδα.
Είναι πολύ καλή ομάδα ,αρκετά καλά στημένοι στο γήπεδο και ξέρουν πολύ καλή μπάλα.
Εμάς πάντα μας δυσκολεύουν και πάντα τα μεταξύ μας παιχνίδια τα υπολογίζουμε αρκετά.
Spyros_L - Πεμ 08 Φεβ 2007, 10:05:36
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι παιδιά δεν λέω. και οι ήττες καλό κάνουν και στο πρόγραμμα είναι. Εσείς βέβαια μόνο με αυτοκτονία χάνετε την πρώτη θέση γιατί πολυ απλά είστε θεωρητικά 3 πόντους μπροστά μας.
Baphomet - Πεμ 08 Φεβ 2007, 10:08:07
Θέμα δημοσίευσης:
Όλα στο πρόγραμμα είναι...έχουμε 2 ντέρμπυ με εσάς και το Ignis καθώς και μερικά ακόμα δύσκολα παιχνίδια όπως με το ibiza. Και φυσικά πάντα μπορεί να γίνει ένα στραβοπάτημα τύπου ignis-mg. Έχουμε παίξει 7 από τους 15 αγώνες δηλαδή ούτε τους μισούς και ακόμα δεν μπορούμε να μιλάμε για τίποτα σίγουρο.
Tomakos - Πεμ 08 Φεβ 2007, 12:55:15
Θέμα δημοσίευσης:
Όχι και σαν τον Γιαννάκη ρε παιδιά!!!Είιπαμε... Rolling eyes Cool
crusader - Πεμ 08 Φεβ 2007, 15:34:36
Θέμα δημοσίευσης:
Μην ξεχνιόμαστε...

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/02, 16:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "AUDI"

Spyros_L - Πεμ 08 Φεβ 2007, 15:37:04
Θέμα δημοσίευσης:
Πέτρο το ξέρω. Το να παίξεις με μια απο τις τελευταίες ομάδες, με την προσθήκη 2 καλών παιχτών γίνεται ομαδάρα. Κάπως έτσι φαντάζομαι την ήττα του Ignis. Όπως για παράδειγμα όταν είδα τα πρόσωπα των παιχτών του Audi όταν κέρδισαν το VW. Πραγματικά δεν μου θύμιζαν κανέναν απο εκείνους που εμείς κερδίσαμε 7-0. Εχθές το Νισαν εκτός απο οικογενειακή κατάσταση είχε και έναν τύπο με τον αριθμό 19 κοντούλη ( όχι τον πιτσιρικά ) ο οποίος γάζωνε όταν έπαιρνε την μπάλα. Βάζω στοίχημα οτι δεν είχε ξαναπαίξει μαζί τους. Μάλιστα αποβληθήκαμε και οι 2 σε μια φάση με κόκκινη κάρτα. Και μου πέταξε και το υπονοούμενο ο μάγκας τους " Μας λείπανε και 6 παίχτες". Μάγκες, αν αυτά είναι ομάδες που απαρτίζουν αυτοκινητιστικό club τότε εγώ είμαι αστροναύτης. Ποιος τα ελεγχει αυτά ε?
Όταν εμείς και εσείς και το Ignis μαχόμαστε για το πλεονέκτημα ώστε να μας κάτσει πιο βατός αντίπαλος στην φάση των 8, ποιος θα μου πεί εμένα αν η υποτιθέμενα εύκολη ομάδα που θα αντιμετωπίσω θα είναι όντως εκείνη που γνώριζα? Και ποιος θα με καλύψει αν θέλουν να την δουν μάγκες και μας φέρουν φίλους τους να παίξουν μπάλα? ΕΕΕΕΕΕ? Γι αυτό λοιπόν το θέμα μάλλον την επόμενη εβδομάδα θα έχουμε συνάντηση γενική.
Ronin - Πεμ 08 Φεβ 2007, 15:50:54
Θέμα δημοσίευσης:
Spyros_L έγραψε:
Πέτρο το ξέρω. Το να παίξεις με μια απο τις τελευταίες ομάδες, με την προσθήκη 2 καλών παιχτών γίνεται ομαδάρα. Κάπως έτσι φαντάζομαι την ήττα του Ignis. Όπως για παράδειγμα όταν είδα τα πρόσωπα των παιχτών του Audi όταν κέρδισαν το VW. Πραγματικά δεν μου θύμιζαν κανέναν απο εκείνους που εμείς κερδίσαμε 7-0. Εχθές το Νισαν εκτός απο οικογενειακή κατάσταση είχε και έναν τύπο με τον αριθμό 19 κοντούλη ( όχι τον πιτσιρικά ) ο οποίος γάζωνε όταν έπαιρνε την μπάλα. Βάζω στοίχημα οτι δεν είχε ξαναπαίξει μαζί τους. Μάλιστα αποβληθήκαμε και οι 2 σε μια φάση με κόκκινη κάρτα. Και μου πέταξε και το υπονοούμενο ο μάγκας τους " Μας λείπανε και 6 παίχτες". Μάγκες, αν αυτά είναι ομάδες που απαρτίζουν αυτοκινητιστικό club τότε εγώ είμαι αστροναύτης. Ποιος τα ελεγχει αυτά ε?
Όταν εμείς και εσείς και το Ignis μαχόμαστε για το πλεονέκτημα ώστε να μας κάτσει πιο βατός αντίπαλος στην φάση των 8, ποιος θα μου πεί εμένα αν η υποτιθέμενα εύκολη ομάδα που θα αντιμετωπίσω θα είναι όντως εκείνη που γνώριζα? Και ποιος θα με καλύψει αν θέλουν να την δουν μάγκες και μας φέρουν φίλους τους να παίξουν μπάλα? ΕΕΕΕΕΕ? Γι αυτό λοιπόν το θέμα μάλλον την επόμενη εβδομάδα θα έχουμε συνάντηση γενική.


Αυτά που γράφεις δεν είμαστε σε θέση να τα γνωρίζουμε.

Επειδή στο παρελθόν έχεις ξαναγράψει ανακρίβιες στο forum μας (και επειδή αυτά που λές θεωρούνται ανακριβή) ,θα σε παρακαλούσα να μην το συνεχίσεις.

Ο Πέτρος σου έχει εξηγήσει οτι μπαίνει κι άλλος κόσμος και διαβάζει το forum μας.

Το να ακουστεί οτι μέσα απο το forum μας συκοφαντούνται αντίπαλες ομάδες ,είναι το τελευταίο που θέλουμε.

Καταλαβαίνεις φαντάζομαι ,έτσι?
Baphomet - Πεμ 08 Φεβ 2007, 15:51:43
Θέμα δημοσίευσης:
Σπύρο ξέρω ποιο παιδί λες, είναι κανονικά δηλωμένος αλλά λόγω υποχρεώσεων δεν παίζει συχνά. Κι εμείς έχουμε τον woody που έχει παίξει σε 1 αγώνα μόνο φέτος. Όταν θα ξαναρθει να παίξει θα μας λένε τα ίδια επειδή δεν τον έχουν δει???

Οι μεγάλες ομάδες δέχονται τις ήττες όπως και τις νίκες και δεν μπαίνουν σε τέτοια διαδικασία. Δεν με νοιάζει καθόλου αν αυτός που θα με κερδίσει έχει nissan ή όχι ή αν είναι 12 χρονών ή 86. Εγώ παίζω για να κερδίσω και να χαρώ όποιος και να είναι ο αντίπαλος. Κι αν χάσω καλώς. Το να ψάχνω δικαιολογίες για μένα είναι μικρότητα. Ο καθένας να κοιτάει την ομάδα του και την δική του αξιοπρέπεια. Αυτό μας έλειπε τώρα να ζητάμε και ταυτότητα και άδεια κυκλοφορίας από όποιον έμπαινε στο γήπεδο.

Συνάντηση γενική δεν υπάρχει λόγος να γίνει κατά την γνώμη μου και το πιο πιθανό είναι οτι κι αν γίνει δε θα παρευρεθούμε. Ούτε η σουπερλίγκα δεν κάνει τόσες συναντήσεις. Άλλωστε το θέμα με τους παίκτες τέθηκε και στην τελευταία συνάντηση και αποφασίστηκε οτι και ο πιτσιρικάς έχει δικαίωμα συμμετοχής και πως οι ομάδες μπορούν να δηλώσουν εκ νέου παίκτες. Οπότε δεν υπάρχει κάτι να συζητήσουμε.
Spyros_L - Πεμ 08 Φεβ 2007, 17:24:09
Θέμα δημοσίευσης:
Εντάξει παιδιά έχετε δίκιο κατάλαβα...Συγνώμη για τις "ανακρίβειες"...Δεν θέλω να θίξω τίποτα και κανέναν...
Tomakos - Πεμ 08 Φεβ 2007, 18:30:26
Θέμα δημοσίευσης:
Spyros_L έγραψε:
Πέτρο το ξέρω. Το να παίξεις με μια απο τις τελευταίες ομάδες, με την προσθήκη 2 καλών παιχτών γίνεται ομαδάρα. Κάπως έτσι φαντάζομαι την ήττα του Ignis. Όπως για παράδειγμα όταν είδα τα πρόσωπα των παιχτών του Audi όταν κέρδισαν το VW. Πραγματικά δεν μου θύμιζαν κανέναν απο εκείνους που εμείς κερδίσαμε 7-0. Εχθές το Νισαν εκτός απο οικογενειακή κατάσταση είχε και έναν τύπο με τον αριθμό 19 κοντούλη ( όχι τον πιτσιρικά ) ο οποίος γάζωνε όταν έπαιρνε την μπάλα. Βάζω στοίχημα οτι δεν είχε ξαναπαίξει μαζί τους. Μάλιστα αποβληθήκαμε και οι 2 σε μια φάση με κόκκινη κάρτα. Και μου πέταξε και το υπονοούμενο ο μάγκας τους " Μας λείπανε και 6 παίχτες". Μάγκες, αν αυτά είναι ομάδες που απαρτίζουν αυτοκινητιστικό club τότε εγώ είμαι αστροναύτης. Ποιος τα ελεγχει αυτά ε?
Όταν εμείς και εσείς και το Ignis μαχόμαστε για το πλεονέκτημα ώστε να μας κάτσει πιο βατός αντίπαλος στην φάση των 8, ποιος θα μου πεί εμένα αν η υποτιθέμενα εύκολη ομάδα που θα αντιμετωπίσω θα είναι όντως εκείνη που γνώριζα? Και ποιος θα με καλύψει αν θέλουν να την δουν μάγκες και μας φέρουν φίλους τους να παίξουν μπάλα? ΕΕΕΕΕΕ? Γι αυτό λοιπόν το θέμα μάλλον την επόμενη εβδομάδα θα έχουμε συνάντηση γενική.


Αυτός ο κοντούλης έχει ξαναπαίξει!
Το θυμάμαι χαρακτηριστικά γιατί μου είχε κανει μια "ποδιά"* και εγώ .... Evil Evil


*(=μου είχε περάσει τη μπάλα κάτω από τα πόδια)
crusader - Κυρ 11 Φεβ 2007, 11:41:09
Θέμα δημοσίευσης:
15:30 όλοι στο γήπεδο σήμερα!

Μην ξεχάσετε να φορέσετε τα βρόχινα παπούτσια!! Laughing Laughing
Baphomet - Κυρ 11 Φεβ 2007, 13:17:55
Θέμα δημοσίευσης:
ελπίζω να μην ακυρωθεί κανένα παιχνίδι λόγω βροχής... αν και θυμάμαι από τα προηγούμενα πρωταθληματα οτι υπάρχουν ζαχαρένια club Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

χτες:
Nissan-Vw 6-7
Seat-Ignis 12-3
Renault-Subamaniacs 7-9
Ibiza-Smarmania 11-4

το seat απολαμβάνει προσωρινά την κορυφή της βαθμολογίας με 2ο το corolla και 3ους εμάς.
Tomakos - Κυρ 11 Φεβ 2007, 13:32:05
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
15:30 όλοι στο γήπεδο σήμερα!

Μην ξεχάσετε να φορέσετε τα βρόχινα παπούτσια!! Laughing Laughing


Μάλιστα coach!! Salute Salute
Baphomet - Κυρ 11 Φεβ 2007, 18:21:45
Θέμα δημοσίευσης:
ακόμα μια μεγάλη νίκη υπό καταρρακτώδη βροχή απέναντι στο audi sport club με τελικό σκορ 14-5. Μάλλον βάλαμε και κανα-δυο παραπάνω που χάθηκαν ως συνήθως στο μέτρημα Laughing
5 ο Μάκης, 4 ο Κώστας, 3 εγώ και 2 ο Σπύρος

Επόμενη αγωνιστική το ερχόμενο Σάββατο με αντίπαλο και ώρα άγνωστα ακόμα.

τα υπόλοιπα παιχνίδια της ημέρας δεν έγιναν λόγω του καιρού

η βαθμολογία λοιπόν μας βρίσκει εκ νέου στην κορυφή:


crusader - Κυρ 11 Φεβ 2007, 19:16:47
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο μας ρε... ΑΔΙΑΒΡΟΧΟΙ!!! Laughing Laughing

Δύσκολες συνθήκες σήμερα αλλά τα καταφέραμε!! Wink

KEEP WALKING
Ady - Κυρ 11 Φεβ 2007, 21:29:22
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραίο το σημερινό. Το φχαριστήθηκα!!
Αντε και με χιόνια!!!
Tomakos - Κυρ 11 Φεβ 2007, 23:59:17
Θέμα δημοσίευσης:
Πλάκα είχε σήμερα, με τη βροχή να γίνεται εντονότερη καθώς προχωρούσε το παχνίδι!
Μπράβο μας σε όλους που καταφέραμε και παίξαμε καλή μπαλίτσα για αρκετό διάστημα με αυτές τις συνθήκες!

Καλή μας συνέχεια.... Razz
vinman - Τετ 14 Φεβ 2007, 18:44:22
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
......Αντε και με χιόνια!!!


Αυτό είναι κλεμμένο απο την ομάδα μου.... Laughing
(Και με χιόνια και με κρύα,Ελαφρά Ταξιαρχεία.... Wink )
Tomakos - Πεμ 22 Φεβ 2007, 00:35:33
Θέμα δημοσίευσης:
Whistling Whistling Whistling Whistling
crusader - Πεμ 22 Φεβ 2007, 10:25:28
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/02, 20:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "IGNIS"

kostask - Πεμ 22 Φεβ 2007, 10:38:52
Θέμα δημοσίευσης:
Wink

crusader έγραψε:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/02, 20:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "IGNIS"

Baphomet - Πεμ 22 Φεβ 2007, 13:51:32
Θέμα δημοσίευσης:
το Σάββατο έχουμε EL CLASSICO!!! Wink Wink Wink Wink
πάμε γερά παίδες!!!
Tomakos - Πεμ 22 Φεβ 2007, 15:01:47
Θέμα δημοσίευσης:
Τα παιχνίδια με το ignis μου φαίνεται ότι θα γίνουν σαν τα παιχνίδια "Ολυμπιακού - Παναθηνα'ι'κού"....Θα γίνουμε "ΟΙ ΑΙΩΝΙΟΙ".... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
kostask - Πεμ 22 Φεβ 2007, 16:45:09
Θέμα δημοσίευσης:
Και εσυ ο Αποστολάκης ή ο Τσιαντάκης?????ε????ε?????ε???? Laughing

Tomakos έγραψε:
Τα παιχνίδια με το ignis μου φαίνεται ότι θα γίνουν σαν τα παιχνίδια "Ολυμπιακού - Παναθηνα'ι'κού"....Θα γίνουμε "ΟΙ ΑΙΩΝΙΟΙ".... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Tomakos - Πεμ 22 Φεβ 2007, 17:30:20
Θέμα δημοσίευσης:
kostask έγραψε:
Και εσυ ο Αποστολάκης ή ο Τσιαντάκης?????ε????ε?????ε???? Laughing


Στον Αποστολάκη λόγω...ύψους Laughing Laughing Laughing Tease Tease
vinman - Πεμ 22 Φεβ 2007, 18:33:23
Θέμα δημοσίευσης:
Tomakos έγραψε:
kostask έγραψε:
Και εσυ ο Αποστολάκης ή ο Τσιαντάκης?????ε????ε?????ε???? Laughing


Στον Αποστολάκη λόγω...ύψους Laughing Laughing Laughing Tease Tease


Laughing Laughing Laughing Laughing
Baphomet - Πεμ 22 Φεβ 2007, 18:42:39
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
Tomakos έγραψε:
kostask έγραψε:
Και εσυ ο Αποστολάκης ή ο Τσιαντάκης?????ε????ε?????ε???? Laughing


Στον Αποστολάκη λόγω...ύψους Laughing Laughing Laughing Tease Tease


Laughing Laughing Laughing Laughing


ποιον αποστολάκη ρε....ΒΑΙΕ!
vinman - Πεμ 22 Φεβ 2007, 19:39:12
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
vinman έγραψε:
Tomakos έγραψε:
kostask έγραψε:
Και εσυ ο Αποστολάκης ή ο Τσιαντάκης?????ε????ε?????ε???? Laughing


Στον Αποστολάκη λόγω...ύψους Laughing Laughing Laughing Tease Tease


Laughing Laughing Laughing Laughing


ποιον αποστολάκη ρε....ΒΑΙΕ!


Βαίος Καραγιάννης???
Το γνωστό παλιό τσεκουράκι της ΑΕΚ??? Laughing Laughing Laughing
Tomakos - Παρ 23 Φεβ 2007, 00:14:44
Θέμα δημοσίευσης:
Όχι και τσεκούρι ρε παιδιά..... Rolling eyes Laughing Laughing
Tomakos - Σαβ 24 Φεβ 2007, 22:18:12
Θέμα δημοσίευσης:
Νίκη για την ομάδα μας με 8-5 ενάντια σ'αυτήν του ignis! Clapping
Για λεπτομέρειες θα γράψουν τα υπόλοιπα παιδιά γιατί βιάζομα!! Wink

Μπράβο σε όλα τα παιδιά που παίξαμε και συνεχίζουμε με τον ίδιο ρυθμό.... Razz

Καλή μας συνέχεια.....
Baphomet - Σαβ 24 Φεβ 2007, 22:37:54
Θέμα δημοσίευσης:
το πρώτο ντέρμπυ της χρονιάς μας βρήκε νικητές. Δεν αποδώσαμε τα μέγιστα και είχαμε παραδόξως πρόβλημα στην τελική προσπάθεια αλλά ευτυχώς βρήκαμε τον δρόμο για την νικη. Μπράβο στα παιδιά του ignis και καλή συνέχεια στην διοργάνωση.
Τα γκολ πέτυχαν 3 ο Κώστας, 3 ο Μάκης και από 1 Σπύρος και Πάνος.

Άλλα αποτελέσματα σήμερα:
Cupra-Corolla 3-1
Audi-Seat 4-6

Επόμενο παιχνίδι το Σάββατο 3 Μαρτίου στις 17.00 με το Ibiza Club
vinman - Κυρ 25 Φεβ 2007, 00:08:39
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητήρια που για ακόμα μία φορά αποδείξαμε το πόσο δεμένοι είμαστε πλέον σαν ομάδα.... Wink
Μπράβο σε όλους!
MEMsound - Κυρ 25 Φεβ 2007, 00:40:45
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητήρια παίδες!
Πάντα τέτοια και καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα!!!

Είχα σκοπό να έρθω αλλά τελικά δεν άντεξα και την έπεσα για ύπνο Embarassed
Ady - Κυρ 25 Φεβ 2007, 00:44:03
Θέμα δημοσίευσης:
Φοβερό το ματσάκιον...

Ελπίζω να καταλάβαμε όλοι σήμερα οτι αν δε σφυρίξει ο ρέφερυ τρις,
το ματς δεν έχει τελειώσει.

Την οβίδα του Μάκη θα τη βλέπω σήμερα στα όνειρα μου.

Καλή συνέχεια στο Ignis.
Tomakos - Κυρ 25 Φεβ 2007, 19:15:59
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
Φοβερό το ματσάκιον...

Ελπίζω να καταλάβαμε όλοι σήμερα οτι αν δε σφυρίξει ο ρέφερυ τρις,
το ματς δεν έχει τελειώσει.

Την οβίδα του Μάκη θα τη βλέπω σήμερα στα όνειρα μου.

Καλή συνέχεια στο Ignis.


Ε, άμα δεν έμπαινε και αυτό το σουτ θα έσκιζα την...κορδέλα μου!!!!!!! Rotfl Rotfl Rotfl

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
crusader - Δευ 26 Φεβ 2007, 09:58:45
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια σου ρε Φουτζιγιάμα με τις οβίδες σου!! Very happy Very happy
Baphomet - Δευ 26 Φεβ 2007, 12:32:25
Θέμα δημοσίευσης:
στα μόλις 2 παιχνίδια που έγιναν χτες :
mini-subamaniacs 3-3
vw-ibiza 6-7 (το παιχνίδι που είχε έρθει 5-5 και μετά από ένσταση επαναλήφθηκε)

βαθμολογία:


NIIS - Δευ 26 Φεβ 2007, 14:26:11
Θέμα δημοσίευσης:
μπραβο παιδια για τη νικη απεναντι στο ignis & ευχαριστω & για τη βαθμολογια!τα λεμε το σαββατο ...μη ξεχνατε στις 18.00 Wink
Baphomet - Δευ 26 Φεβ 2007, 14:46:30
Θέμα δημοσίευσης:
NIIS έγραψε:
μπραβο παιδια για τη νικη απεναντι στο ignis & ευχαριστω & για τη βαθμολογια!τα λεμε το σαββατο ...μη ξεχνατε στις 18.00 Wink


thank you NIIS! κι εσείς συγχαρητήρια για την νίκη Very happy Σάββατο στις 18.00 it is Very happy
NIIS - Πεμ 01 Μάρ 2007, 11:20:05
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια καλημερα...δυστυχως εμεις για παρασκευη που μας ενημερωσε το γηπεδο δεν μπορουμε καθοτι 4 ατομα εργαζονται Confused
κριμα,θα σκουριασουμε παλι!
Ady - Πεμ 01 Μάρ 2007, 11:29:37
Θέμα δημοσίευσης:
NIIS έγραψε:
παιδια καλημερα...δυστυχως εμεις για παρασκευη που μας ενημερωσε το γηπεδο δεν μπορουμε καθοτι 4 ατομα εργαζονται Confused
κριμα,θα σκουριασουμε παλι!

Οντως, θα σκουριάσουμε...

Ολες τις Παρασκευές δε μπορείτε;

Δε μπορεί το γήπεδο να σας βρει κάποιον άλλον για μεθαύριο;
crusader - Πεμ 01 Μάρ 2007, 12:40:51
Θέμα δημοσίευσης:
Δυστυχώς για το Σάββατο μαζευόμασταν μόνο 4 άτομα εμείς.
Προτείναμε να παίξουμε Παρασκευή βράδυ αλλά όπως έγραψε ο φίλος παραπάνω και με ενημέρωσαν κι εμένα μόλις τώρα από το γήπεδο, δεν μπορούν τα παιδιά του IBIZA.

Οπότε ο μεταξύ μας αγώνας αναβάλλεται.

το κακό είναι βέβαια αυτό που λέτε, ότι θα καθόμαστε πάλι 2 εβδομάδες.. Rolling eyes
Baphomet - Κυρ 04 Μάρ 2007, 21:13:59
Θέμα δημοσίευσης:
πρόκειται να παίξουμε κάποιο ματς μέσα στην βδομάδα? εγώ τρίτη και παρασκευή είμαι off. τις άλλες μέρες μπορώ.

η αγωνιστική αυτή πολύ φτωχή...μόλις 3 παιχνίδια έγιναν...

Ignis-Subamaniacs 7-6
Mini Fans-Audi Sports 6-4
Nissan Owners-Renault 13-8


όλα τα άλλα αναβλήθηκαν... υπάρχει πλέον ομάδα με 5 παιχνίδια ενώ άλλες με 12...να δω πότε θα τελειώσει αυτό το πρωτάθλημα και πότε θα αξιωθούν αυτοί που χρωστάνε πολλά να κανονίσουν να τα παίξουν μεσοβδόμαδα...
crusader - Παρ 09 Μάρ 2007, 16:13:08
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/03, 18:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "SMARTMANIA"


Μισή ώρα πριν όλοι στο γήπεδο! Wink
Tomakos - Παρ 09 Μάρ 2007, 17:00:35
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/03, 18:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "SMARTMANIA"


Μισή ώρα πριν όλοι στο γήπεδο! Wink


Και οι 300..... Question Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Baphomet - Παρ 09 Μάρ 2007, 17:42:37
Θέμα δημοσίευσης:
φάλαγγα Twisted evil Twisted evil
Tomakos - Παρ 09 Μάρ 2007, 17:59:20
Θέμα δημοσίευσης:
Των Θερμοπυλών θα γίνει..... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
crusader - Σαβ 10 Μάρ 2007, 14:48:58
Θέμα δημοσίευσης:
Καλά αν είναι να φτιάχνεστε έτσι, από δω και πέρα πριν από κάθε αγώνα θα σας βάζω να βλέπετε βίντεο με τα highlights της ταινίας!! Very happy Very happy
Ady - Σαβ 10 Μάρ 2007, 15:02:41
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ, που δεν έχω δει την ταινία, να έρθω;
Tomakos - Σαβ 10 Μάρ 2007, 15:07:25
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
Εγώ, που δεν έχω δει την ταινία, να έρθω;


Ούτε εγω την έχω δει....αλλά φαντάζομαι Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
crusader - Σαβ 10 Μάρ 2007, 15:08:15
Θέμα δημοσίευσης:
Έλα, θα σου κάνω ένα ταχύρυθμο σεμινάριο πριν τη σέντρα, στους σχηματισμούς που θα κάνουμε σήμερα και το σχέδιο επίθεσης!!

Εσύ απλά βάψου στα χρώματα πολέμου! Laughing Laughing
Baphomet - Σαβ 10 Μάρ 2007, 20:25:43
Θέμα δημοσίευσης:
τρελή ξενέρα σήμερα.... δεν μαζεύτηκαν οι αντίπαλοι και παίξαμε φιλικό. το παιχνίδι το πήραμε στα χαρτιά με 5-0

επόμενο σάββατο 17 μαρτίου στις 17.00 παίζουμε με το Corolla
Ady - Δευ 12 Μάρ 2007, 19:31:01
Θέμα δημοσίευσης:
Mini - Nissan 8-5
Ignis - Cupra 8-5
Ibiza - Subamaniacs 4-3
Renault - I2d 4-3
VW - BMW 12-4

Ρε Πετράν, για κάνε όποτε μπορείς μια ενημέρωση στον πίνακα.
Baphomet - Τρι 13 Μάρ 2007, 05:18:47
Θέμα δημοσίευσης:
βαθμολογία 12 μαρτίου 2007:



απορώ αυτό το MG πότε θα αποφασίσει να παίξει...
NIIS - Τρι 13 Μάρ 2007, 09:59:57
Θέμα δημοσίευσης:
ρε παιδια εγω πηρα τη βαθμολογια απο το γηπεδο & με τα αποτελεσματα του σκ μου βγηκαν ετσι...τελικα τι ισχυει?
1.peugeot 22(11αγ.)
2.seat 18(11αγ.)
3.nissan 18(13αγ.)
4.ignis 17(12αγ.)
5.corolla 15(10αγ.)
6.ibiza 14(10αγ.)
7.minifans 11(10αγ.)
8.vw 10(8αγ.)
9.cupra 9 (11αγ.)
Ady - Τρι 13 Μάρ 2007, 10:09:50
Θέμα δημοσίευσης:
NIIS έγραψε:
ρε παιδια εγω πηρα τη βαθμολογια απο το γηπεδο & με τα αποτελεσματα του σκ μου βγηκαν ετσι...τελικα τι ισχυει?
1.peugeot 22(11αγ.)
2.seat 18(11αγ.)
3.nissan 18(13αγ.)
4.ignis 17(12αγ.)
5.corolla 15(10αγ.)
6.ibiza 14(10αγ.)
7.minifans 11(10αγ.)
8.vw 10(8αγ.)
9.cupra 9 (11αγ.)

Εμάς μας έχουν προσθέσει το παιχνίδι με το Jap το οποίο υποτίθεται το κερδίσαμε στα χαρτιά, αλλά ξαναυποτίθεται ότι θα αντικατασταθεί από το παιχνίδι με το MG.

Ισως να το έχουν κάνει και με άλλους αυτό, γι'αυτό και η διαφορά ενός παιχνιδιού σε πολλά clubs.

Εκείνο που με παραξενεύει είναι για το Cupra η διαφορά 2 παιχνιδιών μεταξύ των δύο βαθμολογιών.....
crusader - Τρι 13 Μάρ 2007, 13:01:27
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/03, 17:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "COROLLA"

NIIS - Τρι 13 Μάρ 2007, 14:40:33
Θέμα δημοσίευσης:
ειναι λιγο μπερδεμενα τα πραγματα...καποια στιγμη θα πρεπει να μιλησουμε με το γηπεδο για να δουμε που βρισκομαστε μου φαινεται!
crusader - Τρι 13 Μάρ 2007, 15:05:30
Θέμα δημοσίευσης:
Το πιο πιθανό πάντως είναι να έχει κάνει λάθος το γήπεδο, δεν θα είναι ούτε η 1η, ούτε η 2η, ούτε καν η 3η φορά που κάνει λάθος...

Ο Πέτρος παίρνει τα στοιχεία από τα forums όλων των club και διασταυρώνει τα αποτελέσματα όσο αυτό είναι εφικτό.
Παίζει π.χ. το Α club με το Β, θα μπει και στα 2 ώστε να επιβεβαιώσει το αποτέλεσμα, οπότε είναι λίγο δύσκολο να έχει κάνει τέτοιο λάθος..

Φανταστείτε ότι το excel που μας είχαν δώσει για τον υπολογισμό της βαθμολογίας, πριν ακόμα ξεκινήσουν οι αγώνες, είχε σοβαρά λάθη στις φόρμουλες!
Ο Πέτρος έκατσε και τα διόρθωσε, το είπαμε και στους υπεύθυνους στο γήπεδο, αλλά δεν κόβω και το λαιμό μου ότι τα έχουν διορθώσει και δεν βγάζουν ακόμα λάθος αποτελέσματα...
Baphomet - Τρι 13 Μάρ 2007, 17:52:09
Θέμα δημοσίευσης:
υπήρχε 1 λάθος στην βαθμολογία που ανέβασα, δεν είχα προσθέσει την νίκη του VW και την ήττα του BMW. Όλα τα άλλα είναι 100% σωστά και αν υπάρχει λάθος σε σύγκριση με το γήπεδο το λάθος είναι του γηπέδου.
Εγώ με τον τρόπο που περνάω τα αποτελέσματα μόνο στα γκολ μπορεί να κάνω λάθος αν το ένα club λέει 10-8 και το άλλο 12-9. Έχει συμβεί μερικές φορές οπότε αναγκαστικά κρατάω το ένα σκορ...δεν μπορώ να μαντεύω ποσο σημείωσε ο διαιτητής. Αλλά η βαθμολογίες είναι σίγουρα σωστές...

NIIS αν θες δωσε μου μαιλ να σου στειλω τα 2 excel να τα δεις κι εσύ
Baphomet - Τετ 14 Μάρ 2007, 07:31:09
Θέμα δημοσίευσης:
Επίσης διάβασα σε άλλο φόρουμ ότι το BMW αποχώρησε...δεδομένου οτι παίζουμε μαζί τους την άλλη βδομάδα, να μάθουμε πάραυτα αν ισχύει.
crusader - Τετ 14 Μάρ 2007, 10:52:15
Θέμα δημοσίευσης:
Θα πάρω σε λίγο τηλ. στο γήπεδο να ρωτήσω, όπως και για το τι θα γίνει επιτέλους με τις ομάδες που χρωστάνε πολλά παιχνίδια..
crusader - Τετ 14 Μάρ 2007, 12:27:27
Θέμα δημοσίευσης:
IT IS CONFIRMED : ΤΟ BMW ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ.
NIIS - Τετ 14 Μάρ 2007, 14:17:07
Θέμα δημοσίευσης:
ωχ...& τωρα τι γινετε?
εμεις δεν εχουμε παιξει ,καμια απο τις 2 ομαδες μας...
θα αφαιρεθουν βαθμοι? Rolling eyes
crusader - Τετ 14 Μάρ 2007, 15:02:24
Θέμα δημοσίευσης:
Όποιος δεν έχει παίξει ακόμα με το BMW, θα πάρει τη νίκη και τους βαθμούς στα χαρτιά με σκορ 5-0.
Baphomet - Τετ 14 Μάρ 2007, 16:43:13
Θέμα δημοσίευσης:
μάλιστα...11/11 λοιπόν Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ronin - Τετ 14 Μάρ 2007, 17:07:47
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
μάλιστα...11/11 λοιπόν Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


...και σπάει το φράγμα των 100 γκόλ Very happy
Baphomet - Τετ 14 Μάρ 2007, 20:47:10
Θέμα δημοσίευσης:
Ronin έγραψε:
Baphomet έγραψε:
μάλιστα...11/11 λοιπόν Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


...και σπάει το φράγμα των 100 γκόλ Very happy


ναι ξεφτίλα που δεν έσπασε στο γήπεδο...
IGNISportCLUB - Σαβ 17 Μάρ 2007, 09:59:20
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΗΜΕΡΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΓΚΗ ΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟ COROLLA Laughing Laughing Laughing ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ.
vinman - Σαβ 17 Μάρ 2007, 10:02:29
Θέμα δημοσίευσης:
IGNISportCLUB έγραψε:
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΗΜΕΡΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΓΚΗ ΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟ COROLLA Laughing Laughing Laughing ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ.


Σε ευχαριστούμε Κώστα... Wink
crusader - Σαβ 17 Μάρ 2007, 10:49:58
Θέμα δημοσίευσης:
Ίσως τη χρειαστούμε κι εμείς λίγη τύχη σήμερα μιας και έχουμε απώλειες.. εγώ έχω σακατεμένο γόνατο και ο Πάνος χτυπημένα πλευρά, οπότε δεν το βλέπω να παίζουμε...

τεσπα, με τύχη ή χωρίς, με όλους τους παίκτες ή με απώλειες εμείς θα το παλέψουμε το ματς όπως όλα! Wink

We never Give Up, We Never Surrender
Ady - Σαβ 17 Μάρ 2007, 13:03:57
Θέμα δημοσίευσης:
IGNISportCLUB έγραψε:
ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΗΜΕΡΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΓΚΗ ΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟ COROLLA Laughing Laughing Laughing ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ.

Ευχαριστούμε Κώστα!

Σήμερα έχουμε δύο μεγάλες απώλειες, αλλά θα το παλέψουμε όπως πάντα.
kostask - Σαβ 17 Μάρ 2007, 19:06:31
Θέμα δημοσίευσης:
Νίκη και σήμερα 5 - 4.....Συνεχίζουμε.
vinman - Σαβ 17 Μάρ 2007, 19:29:16
Θέμα δημοσίευσης:
kostask έγραψε:
Νίκη και σήμερα 5 - 4.....Συνεχίζουμε.


Συγχαρητήρια ρε ομαδάρα... Wink
Ady - Σαβ 17 Μάρ 2007, 20:21:50
Θέμα δημοσίευσης:
Οπως είπε ο Κώστας......Συνεχίζουμε.
Baphomet - Δευ 19 Μάρ 2007, 04:06:58
Θέμα δημοσίευσης:
τα αποτελέσματα της αγωνιστικής (όπως γράφτηκαν στα fora των ομάδων):

PEUGEOT - COROLLA 5-4
IBIZA - RENAULT 5-2
VW - CUPRA 7-2
NISSAN - SUBAMANIACS 11-2
MG - BMW 5-0
MINI - I2D 4-2
SEAT - SMART 5-0

και η βαθμολογία (έχουν υπολογιστεί και τα εναπομείναντα παιχνίδια -ήττα 5-0- του BMW το οποίο αποχώρησε):




όπως βλέπουμε λίγα πράγματα έχουν κριθεί λόγω των πολλών αναβολών και πραγματικά θα γίνει μάχη για την 8άδα... άντε να δούμε πως θα πάνε τα playoffs...
IGNISportCLUB - Δευ 19 Μάρ 2007, 12:24:04
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ.....PS 24(3 αγωνες ακομα)SEAT 22(2 αγωνες) IBIZA 18(3 αγωνες) NISSAN 18(2 αγωνες) IGNIS 17(3 αγωνες) COROLLA 15(4 αγωνες) MINI 13(4 αγωνες) VW 12(6 αγωνες) AUDI 11(2 αγωνες) CUPRA 9(3 αγωνες) MG 7(9 αγωνες) I2D 6(5 αγωνες) SUBAMANIACS 6(2 αγωνες) RENAULT 6(1 αγωνα) SMARTMANIA 4(3 αγωνες) και BMW 0!ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ BMW ΠΟΥ ΑΠΟΧΩΡΙΣΕ![/quote]ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....
Baphomet - Δευ 19 Μάρ 2007, 16:25:34
Θέμα δημοσίευσης:
Σωστά Κώστα είχα ξεχάσει να σας βάλω 1 νίκη...διορθώθηκε Smile Αν εντοπίσετε άλλο λάθος ενημερώστε.
NIIS - Πεμ 29 Μάρ 2007, 11:06:43
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια καλημερα!ενημερωθηκατε για την κυριακη?παιζουμε μεταξυ μας στις 19.00...
Ady - Πεμ 29 Μάρ 2007, 11:10:26
Θέμα δημοσίευσης:
NIIS έγραψε:
παιδια καλημερα!ενημερωθηκατε για την κυριακη?παιζουμε μεταξυ μας στις 19.00...

Ω ναι!!
Ραντεβού λοιπόν την Κυριακή στις 19:00.
NIIS - Πεμ 29 Μάρ 2007, 11:53:41
Θέμα δημοσίευσης:
να πω κατι τωρα αν & θα το δηλωσω & οταν ερθει η ωρα...επειδη του τερματοφυλακα μας του ετυχε κατι σημαντικο αυτη την κυριακη εχω πει στο παλικαρι που παιζει τερμα στην αλλη μας ομαδα(cupra) να παιξει αν μπορει...
εχετε καποιο προβλημα με αυτο?
Ronin - Πεμ 29 Μάρ 2007, 12:14:00
Θέμα δημοσίευσης:
Προβλέπετε απο τους κανονισμούς να πέρνουμε παίχτες απο άλλες ομάδες?

Ίσως να έπρεπε να απευθυνθείς στους υπεύθυνους του γηπέδου.
Ady - Πεμ 29 Μάρ 2007, 12:21:30
Θέμα δημοσίευσης:
NIIS έγραψε:
να πω κατι τωρα αν & θα το δηλωσω & οταν ερθει η ωρα...επειδη του τερματοφυλακα μας του ετυχε κατι σημαντικο αυτη την κυριακη εχω πει στο παλικαρι που παιζει τερμα στην αλλη μας ομαδα(cupra) να παιξει αν μπορει...
εχετε καποιο προβλημα με αυτο?

Είναι προς τιμήν σου που μας το λες από τώρα.
Πρέπει ήδη να ξέρεις οτι εμείς σαν ομάδα δεν κολλάμε σε κάτι τέτοια πράγματα, αρκεί να μην γίνονται συνέχεια και με δόλο, που δε νομίζω να υπάρχει σε αυτή την περίπτωση.
Στο περσινό πρωτάθλημα είχαν γίνει χειρότερα, ας μην τα ξαναθυμηθούμε.
Συνεπώς, εγώ προσωπικά δεν έχω πρόβλημα.
Ελπίζω να μην το μετανιώσω.... Very happy Very happy
crusader - Πεμ 29 Μάρ 2007, 12:34:41
Θέμα δημοσίευσης:
Εφόσον υπάρχουν αναπληρωματικοί παίκτες στην ομάδα, παίζει ένας από αυτούς τερματοφύλακας. Έτσι είναι το σωστό και έτσι γίνεται συνήθως.
Αν δεν έχετε αρκετούς παίκτες τότε δεν υπάρχει πρόβλημα, θεμιτό είναι να σας δανείσει το cupra τον δικό του.
NIIS - Πεμ 29 Μάρ 2007, 12:42:24
Θέμα δημοσίευσης:
απ'οτι ξερω απο το γηπεδο ειναι θεμιττο εφοσον ειπωθει.
το λεω απλα γιατι θα ειμαστε ισα ισα απο παιχτες,& πραγματικα ειναι απο τα παιδια που δεν εχουν λειψει αγωνα & στον συγκεκριμενο μαλιστα θα τον ηθελα πολυ,αλλα τωρα εκατσε η στραβη.
το συζηταω απλα γιατι ξερω οτι ειστε "ανοιχτα" ατομα & δεν εχουμε & καποιο οφελος σαν ομαδα,απλα θελω να εχουμε ενα ωραιο αγωνα!
crusader - Πεμ 29 Μάρ 2007, 12:55:58
Θέμα δημοσίευσης:
NIIS έγραψε:
απ'οτι ξερω απο το γηπεδο ειναι θεμιττο εφοσον ειπωθει.

αυτό δεν ισχύει..

Κι εμείς την Κυριακή θα είμαστε ακριβώς 6 άτομα κι ένας κουτσός (εγώ, με πρόβλημα στο γόνατο) αλλά δεν θα φέρουμε κάποιον άλλον να παίξει.

Ας μην γίνει τώρα η αρχή με δανεισμούς παικτών κτλ. γιατί θα έχουμε τα καλά τα περσινά.. αυτά τα λέω με κάθε καλή διάθεση και αφορά όλες τις ομάδες, όχι μόνο εσάς.. τα ίδια θα έλεγα σε οποιονδήποτε ρώταγε κάτι ανάλογο.
crusader - Πεμ 29 Μάρ 2007, 13:15:36
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/04, 19:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "IBIZA"



ρε γα**το, επίτηδες μας βάζουν συνέχεια τα παιχνίδια μας πάνω σε αυτά της ΑΕΚ..??? Confused Confused
IGNISportCLUB - Παρ 30 Μάρ 2007, 09:19:46
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ..... Evil Evil ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΘΕΛΩ!!!!ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ COROLLA. Shocked KAI MH ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ IBIZA.... Wink ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΤΟΤΕ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ! Very happy
Ady - Παρ 30 Μάρ 2007, 09:29:28
Θέμα δημοσίευσης:
IGNISportCLUB έγραψε:
KAI MH ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ IBIZA.... Wink ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΤΟΤΕ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!

Δεν ξεχνιέται αυτό...

Ρε 'συ, πολύ φανατικός οπαδός μας έχεις γίνει!! Smile Smile

Ηθελα να ήξερα αν είσασταν ένα-δύο βαθμούς πίσω μας, τι θα έλεγες τότε; Very happy
Ronin - Παρ 30 Μάρ 2007, 10:04:28
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
IGNISportCLUB έγραψε:
KAI MH ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ IBIZA.... Wink ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΤΟΤΕ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!


Ρε 'συ, πολύ φανατικός οπαδός μας έχεις γίνει!! Smile Smile

Ηθελα να ήξερα αν είσασταν ένα-δύο βαθμούς πίσω μας, τι θα έλεγες τότε; Very happy


Έλα ντε ,κι εμένα με παραξενεύει λίγο το παλικάρι.

Confused Confused
NIIS - Παρ 30 Μάρ 2007, 10:34:13
Θέμα δημοσίευσης:
απλα τωρα "τρωγεται" γιατι οπως & να εχει εσεις ειστε πρωτοι,ενω εμεις ειμαστε μπροστα τους ενα βαθμο! Twisted evil
kostask - Σαβ 31 Μάρ 2007, 20:08:53
Θέμα δημοσίευσης:
Κωστή όλες οι ομάδες αυτο θέλουν να νικάνε και εμείς αυτο θέλουμε.......όπως φυσικά και τα παιδιά απο το ibiza αλλα κάποια στιγμή πρέπει να μάθουμε και τους κανονισμούς.Πρώτη φορά ακούω οτι υπάρχει παίκτης <ΤΖΟΚΕΡ>.
Πως πάει δηλαδή???Σαν την διαφήμιση???(ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ???)
Και αν ισχύει σε αυτο το πρωτάθλημα να μας πείτε και πότε κληρώνει......

Δηλαδή σε πόσες ομάδες μπορεί να παίξει ο καθένας????

Και σχετικά με το πρωτάθλημα που λές δεν φταίνε σε κάτι τα παιδιά απο το IBIZA αλλα η φοβερή οργάνωση του γηπέδου που παιξαμε σε λιγότερο απο 24 ώρες δυο παιχνίδια αν θυμάσαι καλά................... Wink.




IGNISportCLUB έγραψε:
ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ..... Evil Evil ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΘΕΛΩ!!!!ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ COROLLA. Shocked KAI MH ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ IBIZA.... Wink ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΤΟΤΕ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ! Very happy

vinman - Σαβ 31 Μάρ 2007, 20:21:20
Θέμα δημοσίευσης:
kostask έγραψε:

.....Και σχετικά με το πρωτάθλημα που λές δεν φταίνε σε κάτι τα παιδιά απο το IBIZA αλλα η φοβερή οργάνωση του γηπέδου που παιξαμε σε λιγότερο απο 24 ώρες δυο παιχνίδια αν θυμάσαι καλά................... Wink.


Όντως τα παιδιά απο το Ibiza δεν φταίνε...
Το γήπεδο έφταιγε που μας κανόνισε να παίξουμε ημιτελικό και τελικό μέσα σε δύο μέρες κολλητά... Confused
Απλά εγώ βλέπω και φέτος πάλι κακή διοργάνωση και ασάφεια κανονισμών απο την μεριά των οργανωτών...
kostask - Κυρ 01 Απρ 2007, 20:44:50
Θέμα δημοσίευσης:
Νίκη και σήμερα για την ομάδα μας 9-2 το σκόρ.....
Μπράβο σε όλους.
vinman - Κυρ 01 Απρ 2007, 21:12:14
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά... Wink
Παίξανε πολύ καλά και η νίκη ήταν φυσικό επόμενο της εμφάνισης... Wink
MEMsound - Κυρ 01 Απρ 2007, 21:17:48
Θέμα δημοσίευσης:
Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α
Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Tomakos - Κυρ 01 Απρ 2007, 21:29:33
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο μας σε όλους....

Κερδίσαμε για ακόμη μια φορά και έτσι είμαστε αήτητοι σε όλο το πρωτάθλημα από την αρχή για 13 σερί παιχνίδια!!!!!!!Εύχομαι να συνεχίσουμε το ίδιο δυνατά στα παιχνίδια μέχρι το τελικό!!!! Razz
Ady - Κυρ 01 Απρ 2007, 21:35:22
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητήρια σε όλους!!

Καλό Πάσχα και ραντεβού σε δύο βδομάδες!!
Baphomet - Κυρ 01 Απρ 2007, 22:42:09
Θέμα δημοσίευσης:
μιά φορά έλειψα και ήλπιζα πως όλα θα πάνε καλά... μια χαρά τελικά, μπράβο σε όλους!! ραντεβού μετά τις γιορτές να πάρουμε και τα άλλα 2 παιχνίδια και βουρ για playoff. Wink Wink
Ady - Κυρ 01 Απρ 2007, 22:57:14
Θέμα δημοσίευσης:
Κάτι ακούστηκε οτι το MG είναι και αυτό υπό εγκατάλειψη.
Baphomet - Δευ 02 Απρ 2007, 00:15:28
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
Κάτι ακούστηκε οτι το MG είναι και αυτό υπό εγκατάλειψη.


Αποχώρησε... 5-0 και το MG και μας μένει μόνο ο αγώνας με το VW

ignis-nissan 4-5
seat-corolla αναβλήθηκε γιατί το corolla πήγε εκδρομή......
I2d-subamaniacs 8-5
audi-cupra ???
vinman - Δευ 02 Απρ 2007, 05:27:11
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
Ady έγραψε:
Κάτι ακούστηκε οτι το MG είναι και αυτό υπό εγκατάλειψη.


Αποχώρησε... 5-0 και το MG και μας μένει μόνο ο αγώνας με το VW

ignis-nissan 4-5
seat-corolla αναβλήθηκε γιατί το corolla πήγε εκδρομή......
I2d-subamaniacs 8-5
audi-cupra ???


...νομίζω κέρδισε το cupra... Wink
Ady - Δευ 02 Απρ 2007, 07:39:01
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
audi-cupra ???

Κέρδισε το Cupra, νομίζω 6-4.
crusader - Δευ 02 Απρ 2007, 09:14:16
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο ρε μάγκες, παρά τις ελλείψεις παίξαμε αρκετά καλά και το σημαντικότερο πήραμε τη νίκη! Wink

Η συνέχεια μετά το Πάσχα..
Ronin - Δευ 02 Απρ 2007, 10:21:07
Θέμα δημοσίευσης:
Παρά τις απουσίες και τους τραυματισμούς πήγαμε αρκετά καλά εχτές.
Μπράβο σε όλους μας παιδιά.

Καλές γιορτές και μακάρι να συνεχίσουμε έτσι και μετά το Πάσχα.

Very happy
Steve - Δευ 02 Απρ 2007, 11:05:05
Θέμα δημοσίευσης:
Εσείς γιατί δεν φάγατε 15 μέρες κλείσιμο? Ε? Razz
Ady - Δευ 02 Απρ 2007, 11:20:55
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Εσείς γιατί δεν φάγατε 15 μέρες κλείσιμο? Ε? Razz

Ο Γκαγκάτσης είπε προχθές στην τηλεόραση οτι το Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου των Clubs Αυτοκινήτου θα συνεχιστεί κανονικά...
Steve - Δευ 02 Απρ 2007, 14:12:50
Θέμα δημοσίευσης:
Evil Twisted evil
nasoss - Δευ 02 Απρ 2007, 17:50:01
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο σε όλη την ομάδα που συνεχίζει σαν καλοκουρδισμενη μηχανή και δεν καταλαβαίνει τίποτα !!!
Μπράβο και ….(ντρέπομαι που το λέω αλλά έτσι είναι )στο μοναδικό φίλαθλο που έχουμε(αν είναι δυνατόν ) που έρχεται σε όλους τους αγώνες εκτός από χτες .
Καλό Πάσχα σε όλους και σε όλες της ομάδες που συμμετέχουν στο πρωτάθλημα…


Υ.Γ. (με ρέγουλα τα κοψίδια)
Baphomet - Τρι 03 Απρ 2007, 03:21:40
Θέμα δημοσίευσης:
Η πασχαλινή βαθμολογία... (έχει υπολογιστεί η αποχώρηση bmw και mg...)



είμαστε πλέον 12 αγώνες πριν το τέλος της κανονικής περιόδου... εκτός της 1ης (Peugeot) και 2ης (Seat) θέσης όλες οι άλλες είναι ανοιχτές για την 8άδα.

Οι αγώνες που απομένουν:
Peugeot - VW
Seat - Corolla
Ibiza - Mini Fans
Nissan - Audi
Ignis - I2d
Ignis - VW
Corolla - VW
Mini Fans - VW
Mini Fans - Smartmania
Renault - Corolla
I2d - VW
Mini Fans - Cupra

όπως βλέπετε το mini χρωστάει 4 αγώνες και το VW 5 αντίστοιχα οπότε για να τελειώσει η περίοδος θα μας πάρει σίγουρα κανα μήνα ακόμα... Οπότε πρέπει να κανονίσουμε και κανένα φιλικό...

Anywayz για την ώρα καλό πάσχα σε όλους και καλή επιστροφή στα γήπεδα...
crusader - Πεμ 12 Απρ 2007, 09:49:52
Θέμα δημοσίευσης:
Επιστροφή στις αγωνιστικές υποχρεώσεις, με τον τελευταίο μας αγώνα για την κανονική περίοδο του πρωταθλήματος.

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ :

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/04, 17:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "VW"


Πάμε να το ευχαριστηθούμε πρώτα από όλα, χωρίς άγχος, μιας και η 1η θέση δεν χάνεται πλέον, αλλά φυσικά και να νικήσουμε!! Wink

CYA IN THE (BATTLE)FIELD!!! Very happy Very happy Very happy
Baphomet - Παρ 13 Απρ 2007, 18:55:15
Θέμα δημοσίευσης:
άντε πάμε για το 15/15...οδοστρωτήρας η ομάδα, μακάρι να πάμε έτσι μέχρι το κύπελλο!!

τα άλλα παιχνίδια του σ/κ:
mini fans - ibiza
renault - corolla
nissan - audi
ignis - i2d

ενώ θα γίνουν και φιλικά για τις άλλες ομάδες...
LefterisK - Παρ 13 Απρ 2007, 19:44:10
Θέμα δημοσίευσης:
μπραβο σας παιδια...συγχαρητηρια σε ολη την ομαδα μας!!!!
αντε παλι θα παρουμε το κυπελλο!!!! χεχεχε!!!
crusader - Παρ 13 Απρ 2007, 20:02:04
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
άντε πάμε για το 15/15...οδοστρωτήρας η ομάδα, μακάρι να πάμε έτσι μέχρι το κύπελλο!!


Καλά, άσχετα με το πού θα φτάσουμε στο τέλος, τα ρεκόρ που έχουμε δημιουργήσει σε αυτά τα 3 πρωταθλήματα πολύ δύσκολα θα σπάσουν από κάποια άλλη ομάδα... Wink

---------------------------------------
Λευτέρη σε ευχαριστούμε για τις ευχές σου και αν τα καταφέρουμε και φτάσουμε και σε αυτόν τον τελικό, περιμένουμε να σε δούμε εκεί!
Baphomet - Σαβ 14 Απρ 2007, 17:52:55
Θέμα δημοσίευσης:
Ξενέρα μεγάλη σήμερα... μόλις 2 άτομα ήρθαν από το VW Club και αγώνας δεν έγινε. Πήραμε το ματς στα χαρτιά, κάναμε το 15/15 και ολοκληρώσαμε με απόλυτη επιτυχία την κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος. Τώρα από την πρώτη θέση περιμένουμε τον αντίπαλο μας στα playoffs που θα γίνουν τον μάιο λογικά.
Baphomet - Δευ 16 Απρ 2007, 00:38:17
Θέμα δημοσίευσης:
το ibiza κέρδισε το mini fans με σκορ 7-3
το corolla κέρδισε εύκολα το renault
το nissan στην τελευταία αγωνιστική του αυτοκτόνησε χάνοντας 7-6 από το audi
το ignis-i2d άγνωστο Laughing
TiMoRiS - Δευ 16 Απρ 2007, 01:14:56
Θέμα δημοσίευσης:
Εμείς κερδίσαμε 3-2! Wink
Baphomet - Δευ 16 Απρ 2007, 01:56:26
Θέμα δημοσίευσης:
TiMoRiS έγραψε:
Εμείς κερδίσαμε 3-2! Wink


Shocked εξαιρετικό αποτέλεσμα!!! μπράβο!!
TiMoRiS - Δευ 16 Απρ 2007, 02:09:24
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστούμε!
vinman - Δευ 16 Απρ 2007, 05:14:47
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
TiMoRiS έγραψε:
Εμείς κερδίσαμε 3-2! Wink


Shocked εξαιρετικό αποτέλεσμα!!! μπράβο!!


Shocked Όντως.... Shocked
Tomakos - Δευ 16 Απρ 2007, 14:00:01
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε σύ Πέτρο δεν ανεβάζεις καμιά βαθμολογία γιατί με αυτά τ'αποτελέσματα έχω μπερδευτεί λιγάκι..... Scratch Laughing Laughing
Baphomet - Δευ 16 Απρ 2007, 14:16:54
Θέμα δημοσίευσης:
εντελώς ενδεικτική στα γκολ καθώς δεν έχω ακριβή σκορ από το γήπεδο για την τελευταία αγωνιστική (Λείπουν γκολ από corolla και renault):


crusader - Δευ 16 Απρ 2007, 15:41:46
Θέμα δημοσίευσης:
άρα ο αντίπαλός μας στην επόμενη φάση θα είναι ένας εκ των VW/Cupra/Mini ε?
Baphomet - Δευ 16 Απρ 2007, 15:47:27
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
άρα ο αντίπαλός μας στην επόμενη φάση θα είναι ένας εκ των VW/Cupra/Mini ε?


ναι...μάλλον το vw θα καταλήξει 7ο πάντως. Για Mini μας κόβω. Βέβαια υπάρχει παιχνίδι mini-cupra και mini-vw. Εκεί θα παιχτούν όλα.
Baphomet - Παρ 20 Απρ 2007, 00:00:07
Θέμα δημοσίευσης:
Στην συνάντηση σήμερα ήρθαν ελάχιστα club. Ήταν εκεί Peugeot Sport Club, Corolla Club, Ibiza Club, Cupra Club, Greek Renault Club, MG Club, Seat Club και Ignis Sport Club καθώς και δύο καινούρια clubs, το Punto Club και το Skoda Club αν δεν κάνω λάθος.

Αρχικά να πω πως παρόντας ήταν ο κος Καρούλιας, o χορηγός NUMIXX και ο Γιάννης ο οποίος είναι ο νέος διευθυντής των γηπέδων και έχει αναλάβει από εδώ και πέρα την διοργάνωση. Ο συγκεκριμένος έδειξε να ενδιαφέρεται πολύ να κάνει σοβαρή δουλειά ώστε να οργανωθούν πολύ καλύτερα τα επόμενα πρωταθλήματα.

Αποφασίστηκαν τα εξής τα οποία θα εφαρμοστούν από εδώ και πέρα με αυστηρότητα:

1. Απαγορεύονται οι τάπες ρητά. Μόνο σχάρες επιτρέπονται. Παίκτης που φοράει τάπες δεν θα παίζει.

2. Όλοι οι παίκτες των ομάδων πρέπει να είναι ενήλικες, δηλαδή άνω των 18 ετών (θα ισχύσει από τις επόμενες διοργανώσεις)

3. Αναβληθέντες αγώνες θα γίνονται αυστηρά μέσα στην ερχόμενη βδομάδα σε μέρα και ώρα που ορίζει ο αντίπαλος. Αν και πάλι αδυνατεί η ομάδα, χάνει το παιχνίδι. Σε περίπτωση που για κάποιον λόγο το παιχνίδι δεν γίνει ούτε μέσα στην βδομάδα η ομάδες θα παίζουν υποχρεωτικά 2 παιχνίδια το επόμενο Σ/Κ.

4. Κάθε ομάδα έχει δικαίωμα να αναβάλλει παιχνίδι 2 φορές στα μεγάλα πρωταθλήματα (σαν αυτό που παίζουμε) και 1 φορά στα μικρά πρωταθλήματα/κύπελλα.

5. Η αναβολή του παιχνιδιού πρέπει να γνωστοποιηθεί στο γήπεδο το αργότερο μέχρι Τετάρτη βράδυ ώστε να ενημερώνεται έγκαιρα η αντίπαλη ομάδα. Αλλιώς το παιχνίδι χάνεται στα χαρτιά.

6. Τα γήπεδα δεσμεύονται να γνωστοποιούν το πρόγραμμα όλου του πρωταθλήματος εξαρχής και να το επιβεβαιώνουν την κάθε αγωνιστική ξεχωριστά το αργότερο μέχρι Τρίτη βράδυ.

7. Μέρες διεξαγωγής του πρωταθλήματος είναι Σάββατο και Κυριακή απογεύματα, για όλες τις ομάδες (εκτός από τα αναβληθέντα που θα γίνονται καθημερινές)

8. Κάθε ομάδα πρέπει να δηλώσει τους παίκτες της. Ο μέγιστος αριθμός παικτών που μπορούν να δηλωθούν είναι 15. Κάθε ομάδα έχει δικαίωμα στην διάρκεια της σαιζόν να προσθέσει ή να αντικαταστήσει 3 παίκτες (χωρις το σύνολο να περνάει τους 15). Στην διάρκεια των playoffs δεν επιτρέπεται καμμία αντικατάσταση/προσθήκη παικτών.

9. Αν κάποια ομάδα κατέβει με λιγότερους από 4 παίκτες χάνει το παιχνίδι στα χαρτιά. Αν κατέβει με 4 ή 5 μπορεί να παίξει με δανεικούς παίκτες από το γήπεδο και το παιχνίδι να μετρήσει κανόνικα. (Διαφωνούσαμε με αυτό αλλά ουσιαστικά το επέβαλλε το γήπεδο για να γίνονται πάντα οι αγώνες).

10. Απαγορεύεται να παίζει παίκτης σε 2 ομάδες. Για οποιοδήποτε τέτοιο θέμα όπως και για μη δηλωμένους παίκτες θα μπορεί η αντίπαλη ομάδα να κάνει ένσταση μετά τον αγώνα και αν γίνει δεκτή (από υπεύθυνο πρωταθλήματος και διαιτητή) ο αγωνάς θα επαναλαμβάνεται.

11. Συστάθηκε σε όλες τις ομάδες χωρίς να είναι υποχρεωτικό να έχουν εμφανίσεις.

Ενημερωθήκαμε επίσης ότι το σύστημα των Playoffs είναι
Α: 1-8
Β: 2-7
Γ: 3-6
Δ: 4-5

i. A-Δ
ii. Β-Γ

i-ii Τελικός

και ισχύει το πλεονέκτημα ανάλογα με την βαθμολογία στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος. Ο 1ος και ο 2ος έχουν δηλαδή το απόλυτο πλεονέκτημα ως τον τελικό και θέλουν 1 νίκη για να περάσουν από κάθε φάση.

Τα δώρα είναι 1000 ευρώ μετρητά για την πρώτη θέση και δωροεπιταγές αθλητικού υλικού για δεύτερη και τρίτη θέση.

Επίσης ενημερωθήκαμε ότι πολύ σύντομα θα γίνει και site στο ιντερνετ από όπου θα μπορούμε να ενημερωνόμαστε για το πότε παίζουμε και για την βαθμολογία κτλ.

Τέλος μας είπαν οτι με το που θα τελειώσει αυτό θα γίνει ένα μικρό κύπελλο (summer cup) και περιμένουν και την συμμετοχή νέων club. Η μορφή των αγώνων θα εξαρτηθεί από την συμμετοχή αλλά μάλλον θα είναι τύπου μουντιαλ δηλαδή όμιλοι των τεσσάρων με μονούς αγώνες και μετά Playoffs με μονούς αγώνες ως τον τελικό. Οπότε μιλάμε για 5-6 αγώνες συνολικά. Θα τελειώσει αυστηρά την πρώτη βδομάδα του Ιουλίου. Περιμένουν μέχρι τέλη απριλίου να δηλώσουμε αν θα συμμετέχουμε ή όχι...

Αυτά, ελπίζω να μην ξέχασα τίποτα...
crusader - Τρι 24 Απρ 2007, 16:11:43
Θέμα δημοσίευσης:
Το Σ/Κ που μας έρχεται αρχίζουν τα playoff.

Η ομάδα μας θα αγωνιστεί το Σάββατο 28/4 στις 18:00 με την ομάδα που θα τερματίσει 8η στο πρωτάθλημα.

Τον αντίπαλό μας θα τον μάθουμε τις προσεχείς ημέρες.


Καλή μας επιτυχία!! Wink
vinman - Τετ 25 Απρ 2007, 15:32:25
Θέμα δημοσίευσης:
Ώρα για play offs!!!

Η ομάδα ποδοσφαίρου 6χ6 του συλλόγου μας αφού σημείωσε 15 νίκες σε 15 αγώνες στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος,σημειώνοντας ένα μοναδικό ρεκόρ,ξεκινάει τις υποχρεώσεις της στους αγώνες των play offs για τη ανάδειξη της πρωταθλήτριας ομάδας για το 2007 μεταξύ των αυτοκινητιστικών club.
Πρώτος αγώνας το Σάββατο 28 Απριλίου και ώρα 18.00 στα γήπεδα του Νίκου Καρούλια στο Ρέντη. Με νίκη περνάει στα ημιτελικά της διοργάνωσης και ανοίγει διάπλατα ο δρόμος προς τον μεγάλο τελικό και την κατάκτηση του πρωταθλήματος για δεύτερη φορά!!!
Μην λείψει κανείς!!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Η ομάδα μας αποτελείτε απο τα παρακάτω μέλη που έχουν δώσει κάτι παραπάνω απο την ψυχή τους σε αυτό το πρωτάθλημα:
1.Σπύρος (Crusader)
2.Κώστας (Woody)
3.Πάνος (Ronin)
4.Νάσος (Nasos)
5.Ανδριανός (Ady)
6.Κώστας (Kostask)
7.Πέτρος (Baphomet)
8.Γεράσιμος (Tomakos)
9.Χρήστος (Christhehealer)
10.Μάνος (Vinman)
kostask - Τετ 25 Απρ 2007, 15:49:03
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν το βλέπω καλά μπορείς να το μεγαλώσεις λίγο????? Laughing Shocked Laughing Shocked


vinman έγραψε:
Ώρα για play offs!!!

Η ομάδα ποδοσφαίρου 6χ6 του συλλόγου μας αφού σημείωσε 15 νίκες σε 15 αγώνες στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος,σημειώνοντας ένα μοναδικό ρεκόρ,ξεκινάει τις υποχρεώσεις της στους αγώνες των play offs για τη ανάδειξη της πρωταθλήτριας ομάδας για το 2007 μεταξύ των αυτοκινητιστικών club.
Πρώτος αγώνας το Σάββατο 28 Απριλίου και ώρα 18.00 στα γήπεδα του Νίκου Καρούλια στο Ρέντη. Με νίκη περνάει στα ημιτελικά της διοργάνωσης και ανοίγει διάπλατα ο δρόμος προς τον μεγάλο τελικό και την κατάκτηση του πρωταθλήματος για δεύτερη φορά!!!
Μην λείψει κανείς!!

Steve - Τετ 25 Απρ 2007, 16:20:37
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
9.Χρήστος (Christhehealer)
10.Μάνος (Vinman)


Και απορούσα γιατί 15 στα 15... Afroman

Go Go Jurassic Park! Very happy
vinman - Τετ 25 Απρ 2007, 16:52:03
Θέμα δημοσίευσης:
Παράθεση:
Και απορούσα γιατί 15 στα 15...

Go Go Jurassic Park!


Tease Tease Tease Hunter
Tomakos - Πεμ 26 Απρ 2007, 00:37:05
Θέμα δημοσίευσης:
kostask έγραψε:
Δεν το βλέπω καλά μπορείς να το μεγαλώσεις λίγο????? Laughing Shocked Laughing Shocked


Ρε σύ λόγω ηλικίας δεν βλέπει να διαβάσει αυτός και νομίζει ότι και όλοι οι άλλοι δεν βλέπουν....... Rotfl Rotfl Rotfl Tease Tease Tease Tease Tease
kostask - Πεμ 26 Απρ 2007, 09:22:43
Θέμα δημοσίευσης:
Λές?????
Πάλι καλά που βλέπω τα τέρματα μεγάλα....... Wink

Tomakos έγραψε:
kostask έγραψε:
Δεν το βλέπω καλά μπορείς να το μεγαλώσεις λίγο????? Laughing Shocked Laughing Shocked


Ρε σύ λόγω ηλικίας δεν βλέπει να διαβάσει αυτός και νομίζει ότι και όλοι οι άλλοι δεν βλέπουν....... Rotfl Rotfl Rotfl Tease Tease Tease Tease Tease

vinman - Πεμ 26 Απρ 2007, 09:23:39
Θέμα δημοσίευσης:
Tomakos έγραψε:
kostask έγραψε:
Δεν το βλέπω καλά μπορείς να το μεγαλώσεις λίγο????? Laughing Shocked Laughing Shocked


Ρε σύ λόγω ηλικίας δεν βλέπει να διαβάσει αυτός και νομίζει ότι και όλοι οι άλλοι δεν βλέπουν....... Rotfl Rotfl Rotfl Tease Tease Tease Tease Tease


Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl Rotfl
Μόνο λόγω ηλικίας???Έχει αφήσει και δύο στρέμματα μούσι και δεν βλέπει καλά.... Tease Tease Tease Tease Yahoo! Ha Ha W00t
Baphomet - Πεμ 26 Απρ 2007, 12:29:57
Θέμα δημοσίευσης:
τα 4 ζευγάρια των προημιτελικών είναι τα εξής: (πρώτη αναφέρεται η ομάδα με ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ)

PEUGEOT SPORT CLUB - VW CLUB (Σάββατο 18.00)
SEAT CLUB - MINI FANS (Κυριακή 18.00)
IBIZA CLUB - IGNIS SPORT CLUB (Κυριακή 20.00)
COROLLA CLUB - NISSAN OWNERS CLUB (Σάββατο 18.00)

οι μεν πρώτοι περνάνε σημειώνοντας 1 νίκη, οι δεύτεροι θέλουν 2 νίκες για να περάσουν.

Η ομάδας μας αν περάσει στα ημιτελικά θα αγωνιστεί με τον νικητή της αναμέτρησης Corolla - Nissan έχοντας το πλεονέκτημα.
vinman - Πεμ 26 Απρ 2007, 12:39:51
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
Ώρα για play offs!!!

Η ομάδα ποδοσφαίρου 6χ6 του συλλόγου μας αφού σημείωσε 15 νίκες σε 15 αγώνες στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος,σημειώνοντας ένα μοναδικό ρεκόρ,ξεκινάει τις υποχρεώσεις της στους αγώνες των play offs για τη ανάδειξη της πρωταθλήτριας ομάδας για το 2007 μεταξύ των αυτοκινητιστικών club.
Πρώτος αγώνας το Σάββατο 28 Απριλίου και ώρα 18.00 στα γήπεδα του Νίκου Καρούλια στο Ρέντη. Με νίκη περνάει στα ημιτελικά της διοργάνωσης και ανοίγει διάπλατα ο δρόμος προς τον μεγάλο τελικό και την κατάκτηση του πρωταθλήματος για δεύτερη φορά!!!
Μην λείψει κανείς!!


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Η ομάδα μας αποτελείτε απο τα παρακάτω μέλη που έχουν δώσει κάτι παραπάνω απο την ψυχή τους σε αυτό το πρωτάθλημα:
1.Σπύρος (Crusader)
2.Κώστας (Woody)
3.Πάνος (Ronin)
4.Νάσος (Nasos)
5.Ανδριανός (Ady)
6.Κώστας (Kostask)
7.Πέτρος (Baphomet)
8.Γεράσιμος (Tomakos)
9.Χρήστος (Christhehealer)
10.Μάνος (Vinman)



ΣΑΒΒΑΤΟ 28/04/2007 - 18.00
PEUGEOT SPORT CLUB VS VWCLUB

crusader - Πεμ 26 Απρ 2007, 13:16:41
Θέμα δημοσίευσης:
Πιο μεγάλα...... μπορείς!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
vinman - Πεμ 26 Απρ 2007, 13:19:36
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Πιο μεγάλα...... μπορείς!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Αφού έχουμε και ηλικιωμένους που δεν καλοβλέπουν....τι να κάνω... Laughing Laughing Laughing Laughing
Baphomet - Παρ 27 Απρ 2007, 01:30:07
Θέμα δημοσίευσης:
Mini - Cupra 4-3 και η τελική βαθμολογία:



ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
PEUGEOT SPORT CLUB - VW CLUB
COROLLA CLUB - NISSAN OWNERS CLUB
IBIZA CLUB - IGNIS SPORT CLUB
SEAT CLUB - MINI FANS
crusader - Παρ 27 Απρ 2007, 09:43:17
Θέμα δημοσίευσης:
Hey! Ho!



kostask - Παρ 27 Απρ 2007, 10:55:23
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Hey! Ho!



Baphomet - Παρ 27 Απρ 2007, 11:07:19
Θέμα δημοσίευσης:
άντε μια μέρα έμεινα για το πρώτο βήμα προς την κούπα!! Cool Cool Cool Cool
όλοι υγιείς ελπίζω ε??? Wink
Ady - Παρ 27 Απρ 2007, 11:08:41
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΤΟΙΜΟΣ!!!
crusader - Παρ 27 Απρ 2007, 11:21:21
Θέμα δημοσίευσης:
1 ΕΙΔΟΝ! Very happy Very happy
Ronin - Παρ 27 Απρ 2007, 11:30:47
Θέμα δημοσίευσης:
2 ΕΙΔΟΝ!!
Steve - Παρ 27 Απρ 2007, 11:33:25
Θέμα δημοσίευσης:
Κύριε Spielberg... Πού είστε?

Έχουμε casting για το νέο Jurassic Park!!! Yahoo!
Baphomet - Παρ 27 Απρ 2007, 11:35:03
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
MEMsound - Παρ 27 Απρ 2007, 12:42:56
Θέμα δημοσίευσης:
Καλή επιτύχια στην ομάδα και από εμένα.
Θα προσπαθήσω να έρθω (αν και δεν σας το υπόσχομαι)
kostask - Παρ 27 Απρ 2007, 13:02:26
Θέμα δημοσίευσης:
Ε Τ Ο Ι Μ Ο Σ......... Evil
crusader - Παρ 27 Απρ 2007, 13:47:42
Θέμα δημοσίευσης:
Κωστή, Μάκη.. όλα εντάξει με τους τραυματισμούς;

εμένα το γόνατο πάντως είναι jet τώρα! Wink
έχω κάτι τραβήγματα στους προσαγωγούς από προχθές αλλά θα την παλέψω..
Tomakos - Παρ 27 Απρ 2007, 14:00:02
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Κωστή, Μάκη.. όλα εντάξει με τους τραυματισμούς;

εμένα το γόνατο πάντως είναι jet τώρα! Wink
έχω κάτι τραβήγματα στους προσαγωγούς από προχθές αλλά θα την παλέψω..


Πονάω δεν πονάω......ΘΑ ΤΟ ΞΗΛΩΣΩ!!!!!!!!!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Baphomet - Παρ 27 Απρ 2007, 14:00:59
Θέμα δημοσίευσης:
όποιος πονάει να προσέχει...στα προημιτελικά είμαστε ακόμα, κανείς δε θέλει να χάσει τον τελικό Wink
kostask - Παρ 27 Απρ 2007, 20:18:34
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι όλα μια χαρά...........Σου είπα και πρίν Ε Τ Ο Ι Μ Ο Σ

crusader έγραψε:
Κωστή, Μάκη.. όλα εντάξει με τους τραυματισμούς;

εμένα το γόνατο πάντως είναι jet τώρα! Wink
έχω κάτι τραβήγματα στους προσαγωγούς από προχθές αλλά θα την παλέψω..

Tomakos - Παρ 27 Απρ 2007, 20:35:26
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
όποιος πονάει να προσέχει...στα προημιτελικά είμαστε ακόμα, κανείς δε θέλει να χάσει τον τελικό Wink


NO PAIN!!!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil
vinman - Παρ 27 Απρ 2007, 20:40:30
Θέμα δημοσίευσης:
Tomakos έγραψε:
Baphomet έγραψε:
όποιος πονάει να προσέχει...στα προημιτελικά είμαστε ακόμα, κανείς δε θέλει να χάσει τον τελικό Wink


NO PAIN!!!!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Wink
Baphomet - Σαβ 28 Απρ 2007, 13:19:19
Θέμα δημοσίευσης:
έτσι σας θέλω Cool Cool Cool
crusader - Σαβ 28 Απρ 2007, 14:54:40
Θέμα δημοσίευσης:
σε 2 ώρες...
vinman - Σαβ 28 Απρ 2007, 15:00:11
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Hey! Ho!




Παράθεση:
σε 2 ώρες...

kostask - Σαβ 28 Απρ 2007, 20:18:47
Θέμα δημοσίευσης:
H ομάδα μας πέρασε στα ημιτελικά μετα απο ένα δύσκολο παιχνίδι.
Ο κανονικός αγώνας τελείωσε 4- 4 και στα Πέναλτι ο Νάσσος έπιασε δυο πέναλτι (μπράβο φίλε) και περάσαμε στα ημιτελικά....
Συγχαρητήρια σε όλους μας για το παιχνίδι αν και σήμερα ήταν μια απο τις χειρότερες εμφανίσεις μας.........

Συγχαρητήρια φυσικά και στο VW......
Ady - Σαβ 28 Απρ 2007, 20:30:11
Θέμα δημοσίευσης:
Τέλος καλό για την ομάδα μας που, όπως είπε και ο Κώστας, πέρασε με πολύ δυσκολία στα ημιτελικά.

Σήμερα το VW μας έδωσε ένα καλό μάθημα.

Ισως να έπρεπε να γίνει έτσι.

Θέλω να ζητήσω και δημόσια συγγνώμη για τις φωνές που έβαλα στο Νάσο.
kostask - Σαβ 28 Απρ 2007, 20:32:23
Θέμα δημοσίευσης:
Όλα μέσα στο παιχνίδι ειναι Ady........
MEMsound - Σαβ 28 Απρ 2007, 20:33:34
Θέμα δημοσίευσης:
Ψυχραιμία παίδες.
Πάντα θα υπάρχουν και κακές μέρες.
Συμβαίνει σε όλους.

Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα αλλά και στον Νάσο συγκεκριμένα για τα πέναλτι Cool .
vinman - Σαβ 28 Απρ 2007, 21:07:58
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα... Wink
Σημασία έχει ότι περάσαμε στα ημιτελικά... Wink
Κακές στιγμές έχουν όλοι....και πιστεύω να βγούμε πιο δυνατοί ύστερα απο αυτό...
Και πάλι μπράβο μας... Wink
Tomakos - Κυρ 29 Απρ 2007, 13:39:45
Θέμα δημοσίευσης:
Παίξαμε ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ!!!!!! Evil Evil
Αλλά οι μεγάλες ομάδες στις κακές τους μέρες το χειρότερο που μπορούν είναι η ισοπαλία.... Tease Tease
Ελπίζω το πάθημα να μας έγινε μάθημα και στο ματσάκι του ημιτελικού να εμφανιστούμε πιο ώριμοι και συγκεντρωμένοι!!

Να ζητήσω συγγνώμη από τους συμπαίκτες μου για το δοκάρι που είχα σε κενή εστία Shocked αλλά και από τον Ανδριανό που σε κάποια στιγμή φώναξα λίγο παραπάνω!Sorry φίλε... Wink

Συνεχίζουμε δυνατά.... Razz
Ady - Κυρ 29 Απρ 2007, 15:47:31
Θέμα δημοσίευσης:
Tomakos έγραψε:
....αλλά και από τον Ανδριανό που σε κάποια στιγμή φώναξα λίγο παραπάνω!Sorry φίλε... Wink

Scratch Scratch Ε;; Ούτε καν το θυμάμαι... Αλτσχάιμερ γαρ...

Ξεχάστε το 15Χ15 στο πρωτάθλημα.

Τα playoffs είναι άλλη ιστορία.

Το ξέρετε, άλλωστε, από τις δύο κούπες που κοσμούν τη λέσχη μας.
vinman - Κυρ 29 Απρ 2007, 18:04:06
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:

Ξεχάστε το 15Χ15 στο πρωτάθλημα.

Τα playoffs είναι άλλη ιστορία.

Το ξέρετε, άλλωστε, από τις δύο κούπες που κοσμούν τη λέσχη μας.


+1000.... Wink
Baphomet - Κυρ 29 Απρ 2007, 19:36:32
Θέμα δημοσίευσης:
corolla-nissan 8-5 και το corolla προκρίθηκε στα ημιτελικά. Θα είναι ο επόμενος μας αντίπαλος με το πλεονέκτημα να είναι δικό μας.

Το Mini Fans κέρδισε 5-4 το Seat και έσπασε το πλεονέκτημα, οπότε θα γίνει και 2ο παιχνίδι κι όποιος κερδίσει προκρίνεται στα ημιτελικά.

Ibiza-Ignis παίζουν αυτή την ώρα...
Baphomet - Δευ 30 Απρ 2007, 00:48:33
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
corolla-nissan 8-5 και το corolla προκρίθηκε στα ημιτελικά. Θα είναι ο επόμενος μας αντίπαλος με το πλεονέκτημα να είναι δικό μας.

Το Mini Fans κέρδισε 5-4 το Seat και έσπασε το πλεονέκτημα, οπότε θα γίνει και 2ο παιχνίδι κι όποιος κερδίσει προκρίνεται στα ημιτελικά.

Ibiza-Ignis παίζουν αυτή την ώρα...


IBIZA-IGNIS 4-4 και νίκη-πρόκριση του Ibiza με 5-3 στα πέναλτυ
Το ibiza περιμένει στον ημιτελικό τον νικητή του Seat-Mini Fans
vinman - Δευ 30 Απρ 2007, 04:41:39
Θέμα δημοσίευσης:
...πάει το Ignis απο τα ημιτελικά...
NIIS - Δευ 30 Απρ 2007, 15:09:52
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
Baphomet έγραψε:
corolla-nissan 8-5 και το corolla προκρίθηκε στα ημιτελικά. Θα είναι ο επόμενος μας αντίπαλος με το πλεονέκτημα να είναι δικό μας.

Το Mini Fans κέρδισε 5-4 το Seat και έσπασε το πλεονέκτημα, οπότε θα γίνει και 2ο παιχνίδι κι όποιος κερδίσει προκρίνεται στα ημιτελικά.

Ibiza-Ignis παίζουν αυτή την ώρα...


IBIZA-IGNIS 4-4 και νίκη-πρόκριση του Ibiza με 5-4 στα πέναλτυ
Το ibiza περιμένει στον ημιτελικό τον νικητή του Seat-Mini Fans
Wink

εγινε ενα απιθανο παιχνιδι χθες & πραγματικα το κερδισαμε παναξια,καθως ειμασταν & μονο 6 ατομα.κριμα για το ignis που & αυτη τη χρονια μενει απο νωρις εξω...
ευχομαι να περασουμε & στον επομενο γυρω & να τα πουμε στο τελικο!!! Twisted evil
vinman - Δευ 30 Απρ 2007, 21:50:32
Θέμα δημοσίευσης:
Μετά την νίκη στα πέναλτι επί του VWclub και την πρόκριση στα ημιτελικά του θεσμού,
σας προσκαλούμε όλους το Σάββατο 5 Μαίου και ώρα 17.00 στον αγώνα της ομάδας μας με αντίπαλο το club της Corrola.

Με νίκη η ομάδα μας περνάει στον τελικό και διεκδικεί για τρίτη συνεχόμενη χρονιά το κύπελλο!!
karmagos - Τρι 01 Μάϊ 2007, 12:23:18
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
Μετά την νίκη στα πέναλτι επί του VWclub και την πρόκριση στα ημιτελικά του θεσμού,
σας προσκαλούμε όλους το Σάββατο 5 Μαίου και ώρα 18.00 στον αγώνα της ομάδας μας με αντίπαλο το club της Corrola.

Με νίκη η ομάδα μας περνάει στον τελικό και διεκδικεί για τρίτη συνεχόμενη χρονιά το κύπελλο!!


ναι ρε παιδια αλλα που θα γινει ο αγωνας;
vinman - Τρι 01 Μάϊ 2007, 12:30:01
Θέμα δημοσίευσης:
Στα γήπεδα ''copa Renti''.....
Κατεβαίνοντας απο Κηφισσό αμέσως μετά το fun allou park βγαίνουμε στην πρώτη έξοδο δεξιά,περνάμε το φανάρι και στο πρώτο διάζωμα στρίβουμε αριστερά...και φτάσαμε... Wink
karmagos - Τρι 01 Μάϊ 2007, 12:37:50
Θέμα δημοσίευσης:
στο επομενο πρωταθλημα μπορω να παιξω;
Ady - Τετ 02 Μάϊ 2007, 14:19:02
Θέμα δημοσίευσης:
karmagos έγραψε:
στο επομενο πρωταθλημα μπορω να παιξω;

Βεβαίως και μπορείς, Φίλιππε.

Ο μόνος περιορισμός που έχουμε είναι να μην δηλώσουμε παραπάνω από 15 παίκτες. Αυτή τη στιγμή είμαστε 11 οπότε υπάρχουν θέσεις για άλλους 4 για το επόμενο πρωτάθλημα.

Εχουν εκδηλώσει ενδιαφέρον και άλλα παιδιά, οπότε από του χρόνου, την υγειά μας να έχουμε, μαζεύουμε συμμετοχές και επιλέγουμε την καλύτερη δυνατή 15άδα που θα απαρτίσει τελικά την ομάδα μας.
karmagos - Τετ 02 Μάϊ 2007, 15:43:58
Θέμα δημοσίευσης:
fortsa psclub!!!
αντε και το ευρωπαικο!
vinman - Τετ 02 Μάϊ 2007, 18:01:18
Θέμα δημοσίευσης:
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 05 ΜΑΙΟΥ ΩΡΑ 17.00

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

PSCLUB - COROLLA

IGNISportCLUB - Παρ 04 Μάϊ 2007, 09:33:08
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ.....ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΤΑΤΑ![size=12]ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΣΤΟ ΧΑΒΑΛΕ[/size]!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΛΟΓΟ ΓΟΝΑΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΤΡΩΓΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΑΠ ΕΞΩ.ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ ΕΣΑΣ....ΣΑΣ ΕΧΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑ Evil Evil Twisted evil ΠΟΠΚΟΡΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΩ Question
Steve - Παρ 04 Μάϊ 2007, 10:08:16
Θέμα δημοσίευσης:
IGNISportCLUB έγραψε:
ΠΟΠΚΟΡΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΩ Question


ΠΑΣΤΕΛΙ
crusader - Παρ 04 Μάϊ 2007, 10:25:39
Θέμα δημοσίευσης:
Τι ποπ-κορν ρε Κωστή? Σινεμά θα πας? Θα σε κεράσω κανα πασατέμπο, κωκ, σάμαλι... Laughing Laughing

ΥΓ. Κι εμείς σας έχουμε αδυναμία! Love
kostask - Παρ 04 Μάϊ 2007, 11:47:36
Θέμα δημοσίευσης:
Κωστή δεν μπορείς να πείς και εμεις σας έχουμε αδυναμία δεν σας πονάμε.............. Wink
Πλακίτσα κάνω έλα εσυ και θα έχουμε και Ποπκόρν.........

IGNISportCLUB έγραψε:
ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ.....ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΠΑΤΑΤΑ![size=12]ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΣΤΟ ΧΑΒΑΛΕ[/size]!ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΛΟΓΟ ΓΟΝΑΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΤΡΩΓΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΑΠ ΕΞΩ.ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ ΕΣΑΣ....ΣΑΣ ΕΧΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑ Evil Evil Twisted evil ΠΟΠΚΟΡΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΕΡΘΩ Question

Tomakos - Παρ 04 Μάϊ 2007, 13:15:46
Θέμα δημοσίευσης:
Καντίνα είμαστε....??? Laughing Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Παρ 04 Μάϊ 2007, 16:06:14
Θέμα δημοσίευσης:
έλα πάρε πάρε
tsips, coke, λεμονάδες...

έλα έχω και κουλούρι...

ΦΡΕΣΚΟ!!!

έλα πάρε πάρε...


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

υ.γ. κανονικά είχα υπολογίσει να ερθόμουν αλλά αλλάξε (......) η ώρα και έχω κανονήσει ποδηλασία εκείνη την ώρα προς Ν.Μάκρη μεριά...(=καπάκια μετά την δουλειά)
IGNISportCLUB - Παρ 04 Μάϊ 2007, 17:59:16
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΤΣΕ ΡΕ ΦΙΛΕ.....ΤΑΙΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΠ ΚΟΡΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Question Question ΤΩΡΑ ΤΙ ΤΑΙΝΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Exclamation Question ΘΡΙΛΕΡ Question ΔΡΑΣΗΣ Question Η ΤΣ___ΤΑ Wink Question
MEMsound - Παρ 04 Μάϊ 2007, 18:09:30
Θέμα δημοσίευσης:
...ιστορία sex με υπόθεση... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
kostask - Παρ 04 Μάϊ 2007, 18:18:44
Θέμα δημοσίευσης:
Μην λες τέτοια......Ντροπή Embarassed


MEMsound έγραψε:
...ιστορία sex με υπόθεση... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

crusader - Παρ 04 Μάϊ 2007, 19:52:24
Θέμα δημοσίευσης:
Μάγκες, αύριο παίζει να έχουμε και 2 ολόκληρους οπαδούς στο παιχνίδι μας....... τους γονείς μου!! Very happy Very happy

Άντε και αν περάσουμε στον τελικό, θα φέρω και τη γιαγιά μου να τα σπάσει!!! Laughing Laughing Laughing
vinman - Παρ 04 Μάϊ 2007, 23:38:40
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Μάγκες, αύριο παίζει να έχουμε και 2 ολόκληρους οπαδούς στο παιχνίδι μας....... τους γονείς μου!! Very happy Very happy

Άντε και αν περάσουμε στον τελικό, θα φέρω και τη γιαγιά μου να τα σπάσει!!! Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing
Steve - Παρ 04 Μάϊ 2007, 23:47:39
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Άντε και αν περάσουμε στον τελικό, θα φέρω και τη γιαγιά μου να τα σπάσει!!! Laughing Laughing Laughing


Worthy W00t
Tomakos - Σαβ 05 Μάϊ 2007, 00:54:17
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Μάγκες, αύριο παίζει να έχουμε και 2 ολόκληρους οπαδούς στο παιχνίδι μας....... τους γονείς μου!! Very happy Very happy

Άντε και αν περάσουμε στον τελικό, θα φέρω και τη γιαγιά μου να τα σπάσει!!! Laughing Laughing Laughing


Εγώ φοβάμαι μήπως κομπλάρω και δεν μπορώ ν'αποδώσω με τόσο κόσμο.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
vinman - Σαβ 05 Μάϊ 2007, 01:17:43
Θέμα δημοσίευσης:
Tomakos έγραψε:
crusader έγραψε:
Μάγκες, αύριο παίζει να έχουμε και 2 ολόκληρους οπαδούς στο παιχνίδι μας....... τους γονείς μου!! Very happy Very happy

Άντε και αν περάσουμε στον τελικό, θα φέρω και τη γιαγιά μου να τα σπάσει!!! Laughing Laughing Laughing


Εγώ φοβάμαι μήπως κομπλάρω και δεν μπορώ ν'αποδώσω με τόσο κόσμο.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


....ναι,είσαι και ντροπαλούλης.... Laughing Laughing Laughing
Tomakos - Σαβ 05 Μάϊ 2007, 11:10:34
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
Tomakos έγραψε:
crusader έγραψε:
Μάγκες, αύριο παίζει να έχουμε και 2 ολόκληρους οπαδούς στο παιχνίδι μας....... τους γονείς μου!! Very happy Very happy

Άντε και αν περάσουμε στον τελικό, θα φέρω και τη γιαγιά μου να τα σπάσει!!! Laughing Laughing Laughing


Εγώ φοβάμαι μήπως κομπλάρω και δεν μπορώ ν'αποδώσω με τόσο κόσμο.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


....ναι,είσαι και ντροπαλούλης.... Laughing Laughing Laughing


Ναι, το 'χω αυτό.... Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing
MEMsound - Σαβ 05 Μάϊ 2007, 13:52:49
Θέμα δημοσίευσης:
καλή επιτυχία παίδες... Wink Cool
kostask - Σαβ 05 Μάϊ 2007, 14:23:28
Θέμα δημοσίευσης:
Thnks Μάνθο να είσαι καλά.....

MEMsound έγραψε:
καλή επιτυχία παίδες... Wink Cool

vinman - Σαβ 05 Μάϊ 2007, 14:24:16
Θέμα δημοσίευσης:
Thanks Μάνθο... Wink
vinman - Σαβ 05 Μάϊ 2007, 17:42:42
Θέμα δημοσίευσης:
Κακή εμφάνιση.....και ήττα.....4-3..........
Δεν θέλω να πώ πολλά για τον αγώνα....
Απο το σημερινό ναυάγιο ξεχώρισαν μόνο ο Νάσος με τις φανταστικές επεμβάσεις που έκανε,ο Κώστας (Woody) που ήταν σχεδόν αλάνθαστος στην άμυνα και στο τελευταίο πεντάλεπτο ο KostaK που έβαλε δύο ασύλληπτα γκόλ...που όμως δεν ήταν αρκετά....
Το καλό είναι ότι παρόλο που χάσαμε δεν αποκλειστήκαμε και θα δώσουμε έναν ακόμα αγώνα με το Corrolla μιάς και είχαμε το πλεονέκτημα ότι τερματίσαμε πρώτοι στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος...
Έτσι με νίκη περνάμε εμείς στον τελικό.....
Τέλος θα ήθελα να εκφράσω την πικρία μου για τα μέλη του συλλόγου που για ακόμα έναν αγώνα και μάλιστα κρίσιμο ήταν άφαντα....
Κρίμα γιατί πέρυσι είχατε στηρίξει την ομάδα σε πάρα πολλούς αγώνες ενώ φέτος μας έχετε γραμμένους να μην πώ που.... Evil
Είμαι πολύ εκνευρισμένος με την στάση σας και δεν θέλω να ακούσω δικαιολογίες ότι δεν προλαβαίνετε και άλλα τέτοια....δεν θα σας κοστίσει τίποτα αν ένα απόγευμα το θυσιάσετε και για κάτι διαφορετικό....στον ίδιο σύλλλογο είμαστε όλοι.....
Οι αντίπαλοι είχαν σήμερα πάνω απο 25 άτομα εξέδρα....και εμείς σαν τους φτωχούς συγγενείς τίποτα....κανέναν....

Να τονίσω ότι οι παραπάνω απόψεις είναι καθαρά προσωπικές μου και δεν έχουν να κάνουν σε καμμία περίπτωση με τα άλλα μέλη της ομάδας....που σίγουρα θα έχουν και εκείνοι τις δικές τους απόψεις επί του θέματος...είτε συμφωνώντας με μένα είτε το αντίθετο....
Baphomet - Σαβ 05 Μάϊ 2007, 18:12:46
Θέμα δημοσίευσης:
Πάντα είναι αλλιώς να υπάρχει κάποιος να σε στηρίζει αλλά αυτό είναι το τελευταίο που με απασχολεί τώρα...
Σήμερα χάσαμε δίκαια, ήμασταν χειρότεροι, ήμασταν αργοί και ήμασταν και άτυχοι σε κάποιες φάσεις. Αξίζαμε την ήττα και έτσι κι έγινε. Πιστεύω πως την άλλη βδομάδα θα είμαστε όπως πρέπει και θα πάρουμε την πρόκριση για τον 3ο συνεχόμενο τελικό...Δεν εγινε τίποτα, όλες οι ομάδες έχουν κακές μέρες και όλοι χάνουν κάποτε. Εμείς χρειαστήκαμε 17 αγώνες για να χάσουμε. Η ομάδα αυτή αξίζει το τρόπαιο και πιστεύω πως θα φτάσει στον τελικό και θα το διεκδικήσει.
Ξεχνάμε το σημερινό παιχνίδι και κοιτάμε το επόμενο...
Μπράβο σε όλους τους συμπαίκτες μου που παρότι σήμερα ήταν μια κακή μέρα για όλους μας καταφέραμε να είμαστε ανταγωνιστικοί μέχρι το τελευταίο λεπτό απέναντι σε μια καλή ομάδα. Τα καλύτερα έρχονται... Wink
kostask - Σαβ 05 Μάϊ 2007, 19:17:12
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητήρια στο Corolla για την νίκη του. Σήμερα την άξιζε......
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά απο το club τους που τους στήριξαν με τον τρόπο τους ....

Συγχαρητήρια στην ομάδα μας αν και σήμερα κάναμε το χειρότερο μας παιχνίδι........Συνεχίζουμε εμεις οι .................. 8 και καμιά φορα γινόμαστε και 10 με τους ΟΠΑΔΟΥΣ μας.(χαχαχαχαχα)
Προσωπικά δεν γουστάρω να ανέβει ξανά καμια ανακοίνωση περι αγώνα πουθενά ...............Οσοι είναι να παίξουμε το ξέρουμε.

Μόνο η Αιμιλία χρειάζεται ανακοίνωση αλλα την ενημερώνει ο Πέτρος.......Οπότε μια χαρά είμαστε...

Συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ με τον Μάνο και με τον Πέτρο......

Συνεχίζουμε ..........πάμε γερά για τον επόμενο αγώνα,δεν λέω πότε είναι δεν έχει κάμια σημασια έτσι και αλλιώς......

Μπράβο σε όλους τους συμπαίκτες μου.........

Ολα τα παραπάνω ειναι απλά προσωπική μου άποψη και δεν είναι η απόψη της ομάδας του PS CLUB....
MEMsound - Σαβ 05 Μάϊ 2007, 21:43:43
Θέμα δημοσίευσης:
όπως έχω ξαναπεί όλα μέσα στο παιχνίδι είναι, έτσι και οι ήττες και οι κακές εμφανίσεις.
ανασκουμποθείτε βρείτε τα λάθη σας και βελτιωθείτε
είναι ο μόνος τρόπος άλλωστε. Wink Wink Wink

καλή συνέχεια λοιπόν και ευχομαι να κερδίσετε γιατί με τέτοια επιτυχημένη πορεία σε όλο το πρωτάθλημα σας αξίζει τουλάχιστον η πρόκρισή στον τελικό αν όχι και η κούπα...


όσον αφορά τα άφαντα μέλη θα πω απλά ότι έχω την αίσθηση ότι:
1ον) ή τα περισσότερα "ενεργά" μέλη (=αυτά που συμμετέχουν στα διάφοερα "events") δεν πρέπει να σας γνωρίζουν = δεν γνωρίζουν την PSClub ομάδα
2ον) ή δεν πολυενδιαφέρονται γενικώς για το ποδόσφαιρό...
3ον) ή τα δύο παραπάνο μαζί...

και ένα 4ον) ρίχνοντας ένα μερίδιο ευθύνης και στα μέλη της ομάδας κάποιοι που έδειξαν ενδιαφέρον δεν ξέρω πως και γιατί τους απομακρύνατε με τον τρόπο σας (δεν θέλω θα αναφέρω ονόματα, δεν είναι σωστό, φωνή έχουν να μιλήσουν αν θέλουν, όπως και έχουν κάνει στο παρελθον)

δεν ξέρω μια είναι ακριβώς η δοσολόγια στα παραπάνω, μπορείτε όμως να ρωτήσετε / ψάξετε / μάθετε . . . = στο χέρι σας είναι και μόνο, τα έχω πει και ξαναπει αρκετές φορές αλλά δεν έχω δει καμία κίνηση από καμία πλευρά...

για εμένα προσωπικά που πέρσι είχα παρακολουθήσει ορισμένους αγώνες σας απλά θα πω ότι φέτος έχω βάλει ορισμένα ακόμα πράγματα στο πρόγραμμά μου (τα οποία είχα "παρατήσει" για καιρό...) και δεν έχω καταφέρει να βρω διαθέσιμο χρόνο...

Ady - Σαβ 05 Μάϊ 2007, 23:02:22
Θέμα δημοσίευσης:
Κατ'αρχάς συγχαρητήρια στην ομάδα του Corolla Club για τη σημερινή δίκαη νίκη του.

Εμείς δεν παίξαμε καλά σήμερα. Στο επόμενο παιχνίδι θα νικήσουμε και θα πάμε στον τελικό.

Δεν έχει σημασία αν σήμερα ήταν σε καλή μέρα ο τάδε ή ο δείνα.

Ολοι μαζί κερδίζουμε, όπως και όλοι μαζί χάνουμε.

Οσον αφορά τα σχόλια του Μάνθου οτι ευθύνονται παιδιά από την ομάδα για την παντελή απουσία οπαδών, πέφτω από τα σύννεφα και δηλώνω προσωπική άγνοια περί του θέματος.

Δε μπορώ να απαγορέψω σε κανένα να γράψει ότι θέλει εδώ μέσα, όμως σχόλια για την απουσία ή μη των φιλάθλων μόνο κακό κάνουν τώρα (αυτό δεν ισχύει μόνο για το Μάνθο αλλά για όλους).

Στους συμπαίκτες μου θέλω να πω το εξής: σηκώστε το κεφάλι και λύστε τα πόδια σας.

Το πρωτάθλημα συνεχίζεται και έχουμε ακόμα δύο αγώνες για να σηκώσουμε την κούπα.
MEMsound - Κυρ 06 Μάϊ 2007, 03:02:51
Θέμα δημοσίευσης:
...δεν τα ξεκίνησα εγώ τα σχόλια...
απλά έδωσα την δική μου "επεξήγηση" της κατάστασης η οποία (επεξήγηση) μπορεί να είναι και εντελώς λάθος...
crusader - Κυρ 06 Μάϊ 2007, 10:17:03
Θέμα δημοσίευσης:
Στο άλλο παιχνίδι της χθεσινής ημέρας το MINI κέρδισε για 2η φορά το SEAT (δεν γνωρίζω το σκορ) και έτσι πέρασε αυτό στον 2ο ημιτελικό της διοργάνωσης, όπου θα αντιμετωπίσει το IBIZA.
Ronin - Δευ 07 Μάϊ 2007, 09:14:20
Θέμα δημοσίευσης:
Όντως το παιχνίδι μας δεν ήταν καλό.

Ήμασταν κακοί και χάσαμε δίκαια απο τα παιδιά του Corolla.

Έτσι είναι το ποδόσφαιρο ,αλλα δεν θα μας πάρει απο κάτω.

Στο επόμενο παιχνίδι πιστεύω οτι θα είμαστε όπως πρέπει να είμαστε για να κερδίσουμε.

Τώρα για το σούσουρο περί οπαδών ,δεν θα έλεγα οτι θα πρέπει να μας απασχολεί.

Την ομάδα μας πρέπει να οργανώσουμε και να πάμε να κερδίσουμε το παιχνίδι.

Οπαδούς και κερκίδα δεν είχαμε ποτέ (πλήν μεμονωμένων εξαιρέσεων) ,οπότε για ποιό λόγο να ασχολούμαστε μαζί τους?
cOoL_aLeXgr - Δευ 07 Μάϊ 2007, 17:26:06
Θέμα δημοσίευσης:
Ε ρε γα**το να μην μένω Αθήνα(είμαι πατρα λογω σπουδων), να μπορω να ενισχυσω και εγω την ομαδα.. Sad Οχι μονο σαν οπαδος αλλα και παικτικα.. Smile
IGNISportCLUB - Τρι 08 Μάϊ 2007, 16:47:40
Θέμα δημοσίευσης:
ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΧΑΛΙΕΣΤΕ....ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΙΑ!ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΑΛΑ...ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ...ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ Very happy Very happy Evil ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΕΙΝΑΙ...
crusader - Τετ 09 Μάϊ 2007, 09:23:54
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (ημιτελικός) :

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/05, 19:00 ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΟ "COROLLA"

vinman - Σαβ 12 Μάϊ 2007, 05:49:46
Θέμα δημοσίευσης:
ΣΗΜΕΡΑ ΩΡΑ 19.00

....Στα γήπεδα Copa Renti.........

O δεύτερος ημιτελικός της ομάδας μας με την ομάδα του Corolla.......
Tomakos - Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:16:47
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΕΛΙΚΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Baphomet - Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:21:04
Θέμα δημοσίευσης:
PEUGEOT SPORT CLUB FOOTBALL TEAM ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ!!!

Για τρίτη συνεχόμενη χρονιά θα βρεθούμε στον τελικό της διοργάνωσης και θα διεκδικήσουμε το τρόπαιο.
Σήμερα βρήκαμε τον παλιό μας καλό εαυτό και κάναμε αυτό που έπρεπε κερδίζοντας (ευκολότερα από όσο δείχνει το τελικό σκόρ) με 3-1 το Corolla Club.
Η ομάδα παρουσιάστηκε σοβαρή, έπαιξε με πάθος και αν δεν υπήρχαν οι εκπληκτικές επεμβάσεις του αντίπαλου τερματοφύλακα και η ατυχία μας το σκορ θα ήταν πολύ μεγαλύτερο, ενώ στην άμυνα μας δεν ανησυχήσαμε ιδιαίτερα πέρα από το γκολ που δεχθήκαμε με ατομική ενέργεια ενός αντιπάλου (πολύ ωραίο γκολ). Και τα 3 γκολ της νίκης πέτυχε ο Κώστας Very happy
Από την πλευρά μου να ζητήσω συγνώμη από τους συμπαίκτες μου, που σε 2 φάσεις βρέθηκα σε θέση για γκολ και δεν σκόραρα. Μάλλον δεν είχα την τελική προσπάθεια σήμερα! Συγνώμη κι από τον Μάκη που του φώναξα, ήταν καθαρά στα νεύρα του παιχνιδιού.
Μπράβο στην ομαδάρα μας που έφτασε ξανά στον τελικό και έδειξε οτι είναι η καλύτερη ομάδα. Μπράβο και στο Corolla Club που στην πρώτη του χρονιά έφτασε στους 4 της διοργάνωσης.
Περιμένουμε την δεύτερη καλύτερη ομάδα στον τελικό... Η πρώτη ότι και να γίνει είμαστε εμείς...
kostask - Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:32:58
Θέμα δημοσίευσης:
Η ομάδα μας έφτασε εκεί που της αξίζει για μια ακόμα φορά......ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ.....Μπράβο στα παιδιά του corolla.....ήταν άξιοι αντίπαλοι.....

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΠΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ.
Tomakos - Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:33:35
Θέμα δημοσίευσης:
Όλοι για καλό φωνάζουμε στο παιχνίδι και δεν χρειάζεται να ζητήσεις συγγνώμη από κανένα και ειδικά σε μένα!! Razz Άλλωστε εγώ φώναξα πρώτος Embarassed
Παίξαμε όλοι πολύ καλά σήμερα και ελπίζω και εύχομαι ακόμα καλύτερα στο τελικό!!Νομίζω ότι δικαιούμαστε τη κούπα και γι'αυτήν θα παλέψουμε Twisted evil Twisted evil

ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ PEUGEOT SPORT CLUB ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ!!!!!

Συνεχίζουμε γερά.... Cool Cool Cool
kostask - Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:33:57
Θέμα δημοσίευσης:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Tomakos έγραψε:
ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΕΛΙΚΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomakos - Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:34:42
Θέμα δημοσίευσης:
kostask έγραψε:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Tomakos έγραψε:
ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΕΛΙΚΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Wink
MEMsound - Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:36:31
Θέμα δημοσίευσης:


...συγχαρητήρια!!!!!!
vinman - Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:48:26
Θέμα δημοσίευσης:
Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα που καταφέραμε να δώσουμε το παρόν σε τελικό για τρίτη συνεχόμενη χρονιά... Wink
Σήμερα παίξαμε σοβαρά και αν δεν είμασταν και λίγο άτυχοι στην τελική προσπάθεια το σκόρ θα έπαιρνε μεγαλύτερες διαστάσεις...
Μπράβο και στο Corolla για την συμμετοχή του και την πορεία του ως τα ημιτελικά του θεσμού... Wink
Επίσης θέλω να ευχαριστήσω και την Αιμιλία που είναι ο μόνινος φίλαθλος της ομάδας μας... Wink

Παράθεση:
ΚΑΙ ΤΩΡΑ....ΤΕΛΙΚΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Thumb Left
vinman - Σαβ 12 Μάϊ 2007, 20:53:50
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:

.....Περιμένουμε την δεύτερη καλύτερη ομάδα στον τελικό
... Η πρώτη ότι και να γίνει είμαστε εμείς...



Worthy Clapping Worthy Clapping Worthy Clapping Worthy
Ady - Σαβ 12 Μάϊ 2007, 21:49:20
Θέμα δημοσίευσης:
Εχετε βαλθεί να με αποτελειώσετε ρε μπαγάσες!!

Τόσες συγκινήσεις δε θα τις αντέξω, σας το λέω.

Είμαι και γέροντας άνθρωπος.

Το όνειρο συνεχίζεται και δε θέλω να ξυπνήσω.

Συγχαρητήρια στο Corolla Club για την εμφάνιση του σε όλο το πρωτάθλημα.
cOoL_aLeXgr - Σαβ 12 Μάϊ 2007, 22:02:39
Θέμα δημοσίευσης:
sigxaritiria pedia!!!
MAD - Σαβ 12 Μάϊ 2007, 22:07:38
Θέμα δημοσίευσης:
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!! Αντε και μουντιαλ ....... Πολλα μπραβο ξανα! Worthy
nickzotos - Σαβ 12 Μάϊ 2007, 22:44:27
Θέμα δημοσίευσης:
Μπραβο και απο εμενα ρε παιδια και ας μην εχω καταφερει να ερθω σε αγωνα σας αλλα ξερω ποσο καλα παιζεται!
και παλι ενα μεγαλο μπραβο!
nasoss - Κυρ 13 Μάϊ 2007, 01:44:29
Θέμα δημοσίευσης:
Thumb Left Thumb right Multi color
Steve - Κυρ 13 Μάϊ 2007, 03:35:14
Θέμα δημοσίευσης:
Τσαφ...τσουφ...τσαφ...τσουφ... ωπ! Φτάσαμε? Very happy

ΣΗΚΩΣΕ ΤΟΟΟ ΤΟ ..... (ξέρετε ποιο Cool )

Πάντα τέτοια μάγκες! Twisted evil
crusader - Κυρ 13 Μάϊ 2007, 10:24:54
Θέμα δημοσίευσης:
Αδέρφια τα καταφέραμε.. και πάλι!!! ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ Very happy Very happy Very happy

Έφαγε η μύγα σίδερο και το κουνούπι ατσάλι χθες Twisted evil Twisted evil
Κρίμα που δεν βάλαμε περισσότερα γκολ.. αλλά σας ξέρω εσάς.. τα κρατάτε για τον τελικό!!! Μούργοι!!!!!!!!

VIVA LOS PSCLUBistas Exclamation Exclamation Exclamation
brz20 - Κυρ 13 Μάϊ 2007, 22:12:30
Θέμα δημοσίευσης:
Μπραβο παιδια.
Αντε και με την κουπα τωρα.
Να πουμε και ενα μπραβο στα παιδια του Corolla Club για την προσπαθεια που κανανε.
Εξαλλου το ταξιδι ειναι αυτο που μετραει περισσοτερο.
Ευχομαι ολα να πανε καλα.
Steve - Δευ 14 Μάϊ 2007, 09:20:39
Θέμα δημοσίευσης:
(κείμενο Bathomet)


Rotfl
NIIS - Δευ 14 Μάϊ 2007, 10:10:19
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια συγχαρητηρια για τη νικη σας & σας ευχομαι καλη επιτυχια & στο τελικο.πραγματικα σας αξιζει αυτο το τροπαιο.δυστυχως εμεις αποκλειστηκαμε οπως θα ξερετε χθες απο το minifans με 6-4 οποτε δε θα ξανασυναντηθουμε στο τελικο Sad
τα λεμε Exclamation
Ady - Δευ 14 Μάϊ 2007, 10:13:29
Θέμα δημοσίευσης:
NIIS έγραψε:
παιδια συγχαρητηρια για τη νικη σας & σας ευχομαι καλη επιτυχια & στο τελικο.πραγματικα σας αξιζει αυτο το τροπαιο.δυστυχως εμεις αποκλειστηκαμε οπως θα ξερετε χθες απο το minifans με 6-4 οποτε δε θα ξανασυναντηθουμε στο τελικο Sad
τα λεμε Exclamation

Ευχαριστούμε!

Χθες παραλίγο να το γυρίσετε το ματσάκι.
IGNISportCLUB - Δευ 14 Μάϊ 2007, 10:38:48
Θέμα δημοσίευσης:
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ IGNISportCLUB!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΟΜΑΔΕΣ!ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΑΖΟ ΝΑ ΧΑΝΑΤΕ!ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΩΡΓΑΝΩΣΗ ΠΑΡΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΕΣ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ.ΠΧ ΤΟ ΜΙΝΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΧΑΜΗΛΗ ΘΕΣΗ ΕΦΤΑΣΕ ΤΕΛΙΚΟ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΕ ΑΥΤΟΙ ΧΑΝΟΥΝ.....ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!! Banned Banned Thumb right
Tomakos - Δευ 14 Μάϊ 2007, 11:50:00
Θέμα δημοσίευσης:
IGNISportCLUB έγραψε:
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ IGNISportCLUB!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΟΜΑΔΕΣ!ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΑΖΟ ΝΑ ΧΑΝΑΤΕ!ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΩΡΓΑΝΩΣΗ ΠΑΡΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΕΣ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ.ΠΧ ΤΟ ΜΙΝΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΧΑΜΗΛΗ ΘΕΣΗ ΕΦΤΑΣΕ ΤΕΛΙΚΟ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΕ ΑΥΤΟΙ ΧΑΝΟΥΝ.....ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!! Banned Banned Thumb right


Πάλι σε μας θα το δώσεις..... Laughing Laughing Laughing Laughing
kostask - Δευ 14 Μάϊ 2007, 11:58:16
Θέμα δημοσίευσης:
Thnks για τα καλά σου λόγια.......

IGNISportCLUB έγραψε:
ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ IGNISportCLUB!ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΟΜΑΔΕΣ!ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΑΖΟ ΝΑ ΧΑΝΑΤΕ!ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΩΡΓΑΝΩΣΗ ΠΑΡΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΕΣ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ.ΠΧ ΤΟ ΜΙΝΙ ΠΟΥ ΑΠΟ ΧΑΜΗΛΗ ΘΕΣΗ ΕΦΤΑΣΕ ΤΕΛΙΚΟ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΕ ΑΥΤΟΙ ΧΑΝΟΥΝ.....ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!! Banned Banned Thumb right

NIIS - Δευ 14 Μάϊ 2007, 14:19:43
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
Χθες παραλίγο να το γυρίσετε το ματσάκι.

το παλεψαμε αρκετα,αλλα ηταν πολλα τα μειον,λιγο δε το πιστεψαμε τοσο,λιγο ηταν τυχερη στα σουτ η αλλη ομαδα,λιγο το ενα το παιδι κουτσεναι στα τελευταια 8 λεπτα...
δε πειραζει δε μπορουμε παντα να κερδιζουμε Rolling eyes
crusader - Δευ 14 Μάϊ 2007, 15:35:26
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια παιδιά!!! Wink
vinman - Δευ 14 Μάϊ 2007, 16:01:26
Θέμα δημοσίευσης:
Ευχαριστούμε παιδιά... Wink
xrisa-xs - Δευ 14 Μάϊ 2007, 16:47:50
Θέμα δημοσίευσης:
ΜΠΡΑΒΩ! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ! ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΩΡΑ Onfire

αλήθεια πότε είναι?
Baphomet - Δευ 14 Μάϊ 2007, 17:09:49
Θέμα δημοσίευσης:
δεν ξέρουμε ακόμα πότε είναι ο τελικός... θα ανακοινωθεί με κάθε επισημότητα όταν οριστεί Very happy
micra_iro - Τρι 15 Μάϊ 2007, 17:38:20
Θέμα δημοσίευσης:
Μπραβο παιδια συγχαρητηρια παιξατε ολη την σεζον καλα κι αυτο φανηκε και με τη νικη.
Επιφυλασσομαι ομως για του χρονου και σας λεω οτι στον επομενο αγωνα μεταξυ μας θα εχει μεγαλη αγωνια.
Και παλι συγχαρητηρια
Ronin - Τρι 15 Μάϊ 2007, 17:44:17
Θέμα δημοσίευσης:
micra_iro έγραψε:
Μπραβο παιδια συγχαρητηρια παιξατε ολη την σεζον καλα κι αυτο φανηκε και με τη νικη.
Επιφυλασσομαι ομως για του χρονου και σας λεω οτι στον επομενο αγωνα μεταξυ μας θα εχει μεγαλη αγωνια.
Και παλι συγχαρητηρια


Πάντα τα παιχνίδια μας με την ομάδα των Nissan ήταν δύσκολα.
Ήταν απο τους πλέον δυνατούς αντιπάλους μας και τους εκτιμούμε πολύ σαν ομάδα.
Σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια.
crusader - Τρι 15 Μάϊ 2007, 19:09:48
Θέμα δημοσίευσης:
micra_iro έγραψε:
Μπραβο παιδια συγχαρητηρια παιξατε ολη την σεζον καλα κι αυτο φανηκε και με τη νικη.
Επιφυλασσομαι ομως για του χρονου και σας λεω οτι στον επομενο αγωνα μεταξυ μας θα εχει μεγαλη αγωνια.
Και παλι συγχαρητηρια

Καλώς την γειτόνισα!!! Very happy

Σταμάτα τις επικίνδυνες δηλώσεις γιατί μπορεί να μου πέσει καμια γλάστρα καταλάθος στο αμαξάκι σου.. Laughing Laughing Laughing

πλάκα κάνωωωωωωω!!! Καλωσήρθες!
vinman - Τρι 15 Μάϊ 2007, 19:30:02
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
micra_iro έγραψε:
Μπραβο παιδια συγχαρητηρια παιξατε ολη την σεζον καλα κι αυτο φανηκε και με τη νικη.
Επιφυλασσομαι ομως για του χρονου και σας λεω οτι στον επομενο αγωνα μεταξυ μας θα εχει μεγαλη αγωνια.
Και παλι συγχαρητηρια

Καλώς την γειτόνισα!!! Very happy

Σταμάτα τις επικίνδυνες δηλώσεις γιατί μπορεί να μου πέσει καμια γλάστρα καταλάθος στο αμαξάκι σου.. Laughing Laughing Laughing
πλάκα κάνωωωωωωω!!! Καλωσήρθες!


Τρομοκράτη... Laughing Laughing Laughing Laughing
crusader - Τρι 15 Μάϊ 2007, 19:32:54
Θέμα δημοσίευσης:
vinman έγραψε:
crusader έγραψε:
micra_iro έγραψε:
Μπραβο παιδια συγχαρητηρια παιξατε ολη την σεζον καλα κι αυτο φανηκε και με τη νικη.
Επιφυλασσομαι ομως για του χρονου και σας λεω οτι στον επομενο αγωνα μεταξυ μας θα εχει μεγαλη αγωνια.
Και παλι συγχαρητηρια

Καλώς την γειτόνισα!!! Very happy

Σταμάτα τις επικίνδυνες δηλώσεις γιατί μπορεί να μου πέσει καμια γλάστρα καταλάθος στο αμαξάκι σου.. Laughing Laughing Laughing
πλάκα κάνωωωωωωω!!! Καλωσήρθες!


Τρομοκράτη... Laughing Laughing Laughing Laughing

ΝΤΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
vinman - Τρι 15 Μάϊ 2007, 20:03:14
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
vinman έγραψε:
crusader έγραψε:
micra_iro έγραψε:
Μπραβο παιδια συγχαρητηρια παιξατε ολη την σεζον καλα κι αυτο φανηκε και με τη νικη.
Επιφυλασσομαι ομως για του χρονου και σας λεω οτι στον επομενο αγωνα μεταξυ μας θα εχει μεγαλη αγωνια.
Και παλι συγχαρητηρια

Καλώς την γειτόνισα!!! Very happy

Σταμάτα τις επικίνδυνες δηλώσεις γιατί μπορεί να μου πέσει καμια γλάστρα καταλάθος στο αμαξάκι σου.. Laughing Laughing Laughing
πλάκα κάνωωωωωωω!!! Καλωσήρθες!


Τρομοκράτη... Laughing Laughing Laughing Laughing

ΝΤΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Baphomet - Πεμ 17 Μάϊ 2007, 18:56:05
Θέμα δημοσίευσης:
την Τετάρτη 23/5 στις 19.00 είναι ο μικρός τελικός μεταξύ Corolla-Ibiza
Tomakos - Πεμ 17 Μάϊ 2007, 20:44:11
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
την Τετάρτη 23/5 στις 19.00 είναι ο μικρός τελικός μεταξύ Corolla-Ibiza


Πάμε..... Question Razz
IGNISportCLUB - Παρ 18 Μάϊ 2007, 09:15:36
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΑΤΕ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΟΣΜΟ ΣΠΙΤΙ....ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!ΜΕ ΚΟΥΠΕΣ ΘΑ ΠΙΝΕΤΕ Question Birthday Beer Beer
Ady - Παρ 18 Μάϊ 2007, 10:25:58
Θέμα δημοσίευσης:
Tomakos έγραψε:
Baphomet έγραψε:
την Τετάρτη 23/5 στις 19.00 είναι ο μικρός τελικός μεταξύ Corolla-Ibiza


Πάμε..... Question Razz

Εγώ λέω να πάω...

IGNISportCLUB έγραψε:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΑΤΕ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΟΣΜΟ ΣΠΙΤΙ....ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!ΜΕ ΚΟΥΠΕΣ ΘΑ ΠΙΝΕΤΕ Question Birthday Beer Beer

Χρόνια πολλά, Κώστα!
crusader - Παρ 18 Μάϊ 2007, 11:55:46
Θέμα δημοσίευσης:
IGNISportCLUB έγραψε:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΑΤΕ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΟΣΜΟ ΣΠΙΤΙ....ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!ΜΕ ΚΟΥΠΕΣ ΘΑ ΠΙΝΕΤΕ Question Birthday Beer Beer

Φίλε πολύχρονος εύχομαι και να σε καμαρώσω και με ένα πρωτάθλημα!! Very happy Very happy
crusader - Παρ 18 Μάϊ 2007, 12:00:46
Θέμα δημοσίευσης:
Tomakos έγραψε:
Baphomet έγραψε:
την Τετάρτη 23/5 στις 19.00 είναι ο μικρός τελικός μεταξύ Corolla-Ibiza


Πάμε..... Question Razz

Και δε παμ' Question
kostask - Παρ 18 Μάϊ 2007, 12:08:46
Θέμα δημοσίευσης:
Χρόνια Πολλά Κωστή.


IGNISportCLUB έγραψε:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΑΤΕ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΟΣΜΟ ΣΠΙΤΙ....ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!ΜΕ ΚΟΥΠΕΣ ΘΑ ΠΙΝΕΤΕ Question Birthday Beer Beer

vinman - Παρ 18 Μάϊ 2007, 16:12:12
Θέμα δημοσίευσης:
IGNISportCLUB έγραψε:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ....ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΑΤΕ!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΟΣΜΟ ΣΠΙΤΙ....ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!ΜΕ ΚΟΥΠΕΣ ΘΑ ΠΙΝΕΤΕ Question Birthday Beer Beer


Πολύχρονος Κώστα!
micra_iro - Κυρ 20 Μάϊ 2007, 02:07:55
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
micra_iro έγραψε:
Μπραβο παιδια συγχαρητηρια παιξατε ολη την σεζον καλα κι αυτο φανηκε και με τη νικη.
Επιφυλασσομαι ομως για του χρονου και σας λεω οτι στον επομενο αγωνα μεταξυ μας θα εχει μεγαλη αγωνια.
Και παλι συγχαρητηρια

Καλώς την γειτόνισα!!! Very happy

Σταμάτα τις επικίνδυνες δηλώσεις γιατί μπορεί να μου πέσει καμια γλάστρα καταλάθος στο αμαξάκι σου.. Laughing Laughing Laughing

πλάκα κάνωωωωωωω!!! Καλωσήρθες!


μην ανυσηχεις δεν θα ξαναπαρκαρω κατω απ' το σπιτι σου!!! Laughing Crying or Very sad Crying or Very sad Rotfl
NIIS - Δευ 21 Μάϊ 2007, 11:18:19
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια καλημερα!ποτε θα γινει ο Τελικος τελικα,νομιζα οτι ηταν αυτο το σκ....
την τεταρτη σας περιμενουμε!
crusader - Δευ 21 Μάϊ 2007, 13:37:35
Θέμα δημοσίευσης:
Το ΣΚ που πέρασε δεν μπορούσαν να παίξουν οι minifans.

Αν δεν βρεθεί μέρα που να βολεύει και τους 2 μέσα στην εβδομάδα θα πάει για το άλλο ΣΚ, μιας και αυτό είναι το 3ήμερο του Αγ. Πνεύματος!
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr