PSClub - Hellas

Κοινωνικές Εκδηλώσεις - Καλοκαιρινό Touring 2006

Baphomet - Τρι 30 Μάϊ 2006, 16:34:53
Θέμα δημοσίευσης: Καλοκαιρινό Touring 2006
Μετά από συζήτηση του ΔΣ και των υπευθύνων αποφασίστηκε το καλοκαιρινό touring να γίνει φέτος στην Αγ.Αννα της Ευβοιας.

Το πότε θα το αποφασίσουμε όλοι μαζί!!

Ψηφίστε λοιπόν ποιο Σ/Κ σας βολεύει (μόνο εφόσον σκοπεύετε να έρθετε!).

1. Για τους λάτρεις του ποδοσφαίρου να αναφέρω οτι το camping έχει γιγαντοοθόνη που θα παίζει μουντιαλ, οπότε μην παίξει ρολο αυτό στην ψήφο σας. Wink

2. Από τις 14/7 και μετά οι τιμές αυξάνονται λόγω season.

Tο poll θα κλείσει σε μια εβδομάδα και αμέσως θα κανονίσουμε! Wink

volvos - Τρι 30 Μάϊ 2006, 16:38:11
Θέμα δημοσίευσης:
επισης να τονισω οτι 14 ιουλη εχει μαλλον αναβαση δμητσανας-ζυγοβιστιου στην οποια αν δε τρεξει ο λευτερης θα του κλεψω το 106 για να τρεξω εγω Laughing Laughing Laughing Laughing
Baphomet - Τρι 30 Μάϊ 2006, 16:44:30
Θέμα δημοσίευσης:
Το Camping που θα πάμε είναι το "Adventure Club Αγία Άννα" που βρίσκεται στην παραλία της Αγίας Άννας στην Εύβοια.

Σε έναν πευκόφυτο χώρο 27 στρεμμάτων στην ομώνυμη ειδυλλιακή τοποθεσία της Βόρειας Εύβοιας, με τα πεντακάθαρα αγαιοπελαγίτικα νερά και την αμμουδερή παραλία με τα πολύχρωμα βότσαλα, βρίσκεται το CLUB AGIA ANNA.




www.clubagiaanna.gr
MEMsound - Τρι 30 Μάϊ 2006, 16:54:07
Θέμα δημοσίευσης:
λόγω δουλειάς και σοβαρού οικογενειακού προβλήματος υγείας δεν έχω ιδέα αν θα μπορώ να έρθω και δυστυχώς θα το ξέρω τελευταία στιγμή Embarassed

Εκτός και αν έρθω Σάββατο απόγευμα όπως πέρσι στην Λευκάδα αλλά είναι λίγο ταλαιπωρία Confused Confused

Πάντως στην Ανάβαση Δημητσάνας ο Lef θα τρέξει οπότε θα προτιμούσα να μην γίνει εκείνο το Σ/Κ (14~17)
bakclima - Τρι 30 Μάϊ 2006, 17:48:50
Θέμα δημοσίευσης:
Θα ειμαι και εγω εκει!!! Twisted evil Twisted evil Twisted evil
underage - Τρι 30 Μάϊ 2006, 18:36:44
Θέμα δημοσίευσης:
Εμείς έχουμε σκοπό να έρθουμε σε αυτό το τούρινγκ, αλλά τα δυο πρώτα Σ/Κ που προτίνετε έχουμε 2 γάμους και 1 βάπτιση (κοινωνικές υποχρεώσεις), οπότε αν γίνει το τελευταίο θα ακολουθήσουμε Wink
STELIOS - Τρι 30 Μάϊ 2006, 18:54:55
Θέμα δημοσίευσης:
Οποιο Weekend κανονισετε εγω ειμαι μεσα
glf - Τρι 30 Μάϊ 2006, 21:32:10
Θέμα δημοσίευσης:
sounds very very good !

πάμε να στρίψουμε και απο κει μεριά !
STELIOS - Τρι 30 Μάϊ 2006, 21:42:08
Θέμα δημοσίευσης: Re: Καλοκαιρινό Touring 2006
Baphomet έγραψε:

1. Για τους λάτρεις του ποδοσφαίρου να αναφέρω οτι το camping έχει γιγαντοοθόνη που θα παίζει μουντιαλ, οπότε μην παίξει ρολο αυτό στην ψήφο σας. Wink


Eλπιζω να παιζει και F1 γιατι:

2/7 -> USA GP

16/7 -> French GP

Very happy Very happy Very happy
Baphomet - Τετ 31 Μάϊ 2006, 00:44:51
Θέμα δημοσίευσης: Re: Καλοκαιρινό Touring 2006
STELIOS έγραψε:
Baphomet έγραψε:

1. Για τους λάτρεις του ποδοσφαίρου να αναφέρω οτι το camping έχει γιγαντοοθόνη που θα παίζει μουντιαλ, οπότε μην παίξει ρολο αυτό στην ψήφο σας. Wink


Eλπιζω να παιζει και F1 γιατι:

2/7 -> USA GP

16/7 -> French GP

Very happy Very happy Very happy


εννοείται αρχηγέ Very happy
ultra-one - Τετ 31 Μάϊ 2006, 09:28:38
Θέμα δημοσίευσης: Re: Καλοκαιρινό Touring 2006
Εμένα με βλέπω για τις 14/7 διότι στις 30/6 έχω τα γενέθλια μου και στις 7/7 θα πάω Σύρο....

Σημειώστε ότι ΠΡΕΠΕΙ να κάνουμε την κράτηση νωρίς διότι θα γίνεται χαμός από κόσμο!!!

Για όσους δεν έχουν πάει ποτέ σημειώνω ότι το κάμπιγκ έχει εκτός από τα ευνόητα (σκιά, ντουζ, wc, προαιρετικό ρεύμα κλπ) έχει παιδική χαρά, εστιατόριο με πολλά διαφορετικά φαγητά, μινι-μάρκετ, μεγάλη πισίνα, μπαράκι, club το βράδυ, ηλεκτρονικά παιγνίδια, υπαίθριο projector με γιγαντοοθόνη, minibus που σε πάει ΔΩΡΕΑΝ στην παραλία της Αγίας Άννας όπου δικαιούσαι δωρεάν ομπρέλα και ξαπλώστρα και άλλα πολλά. Είναι ίσως το καλύτερο και πιο οργανωμένο κάμπιγκ που έχω δει ποτέ Thumb Left

Το μοναδικό αρνητικό που έχω δει είναι ότι λόγο του δάσους υπάρχουν πολλές σφήκες που σε περιτριγυρίζουν συνέχεια.. Evil
crusader - Τετ 31 Μάϊ 2006, 09:47:50
Θέμα δημοσίευσης:
Μέσα για οποιοδήποτε ΣΚ εγώ.
RASTAVIPER - Τετ 31 Μάϊ 2006, 19:40:48
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω ψηφισα το πρωτο weekend, αν και ολα τα ιδια ειναι για μενα μεχρι στιγμης.
Το campiνg ποιο ειναι?Εγω νομιζα οτι μονο ενα υπηρχε εκει.Ειναι αυτο που εχει μεσα πισινουλα με μπαρακι διπλα,οπου γινονται τα παρτακια το βραδυ?Που απεναντι ακριβως εχει θαλασσα?
Παντως ειναι πολυ οικογενειακα αν ειναι αυτο που λεω..Δεν ειναι για πολλες φασαριες και χαβαλεδες.
Baphomet - Τετ 31 Μάϊ 2006, 20:05:31
Θέμα δημοσίευσης:
Baphomet έγραψε:
Το Camping που θα πάμε είναι το "Adventure Club Αγία Άννα" που βρίσκεται στην παραλία της Αγίας Άννας στην Εύβοια.

Σε έναν πευκόφυτο χώρο 27 στρεμμάτων στην ομώνυμη ειδυλλιακή τοποθεσία της Βόρειας Εύβοιας, με τα πεντακάθαρα αγαιοπελαγίτικα νερά και την αμμουδερή παραλία με τα πολύχρωμα βότσαλα, βρίσκεται το CLUB AGIA ANNA.




www.clubagiaanna.gr


αυτό είναι το camping...το έχουμε ξαναεπισκευθεί σαν club και ήταν άψογα...
shark_zak - Τετ 31 Μάϊ 2006, 23:53:56
Θέμα δημοσίευσης:
παμε λοιπον την καλοκαιρινη μας βολτουλα να την χαρουμε... Yahoo!
xrisa-xs - Πεμ 01 Ιούν 2006, 11:04:44
Θέμα δημοσίευσης:
14-17 με βολεύει και μένα! Cool
ultra-one - Πεμ 01 Ιούν 2006, 11:33:37
Θέμα δημοσίευσης:
Άσχετο αλλά μου φάνηκε περίεργο που βάλατε το ΣΚ 30/6-2/7. Δεν παντρεύονται ο Αργύρης και η Αναστασία στις 1/7???? Shocked
Touristas - Πεμ 01 Ιούν 2006, 11:36:08
Θέμα δημοσίευσης:
30 Ιουνίου είναι ο Γάμος Cool
ultra-one - Πεμ 01 Ιούν 2006, 11:42:53
Θέμα δημοσίευσης:
Touristas έγραψε:
30 Ιουνίου είναι ο Γάμος Cool

Off Topic Παρασκευή το κάνατε βρε αθεόφοβε??????!!!!!!!!!! Laughing
Ελπίζω να είναι αρκετά αργά για να μπορέσουμε να έρθουμε!!!!
Η Παρασκευή είναι η χειρότερη μου μέρα στη δουλεία καθώς ετοιμάζω ένα σωρό reports και σπάνια τελειώνω νωρίς......... Evil
Baphomet - Πεμ 01 Ιούν 2006, 14:11:30
Θέμα δημοσίευσης:
δε το θυμόμουν για τον γάμο Confused
Touristas - Παρ 02 Ιούν 2006, 06:50:11
Θέμα δημοσίευσης:
Κανονίστε να έχουμε γυρίσει από το γαμήλιο ταξίδι για να έρθουμε κι εμείς Cool Cool
STELIOS - Παρ 02 Ιούν 2006, 11:32:23
Θέμα δημοσίευσης:
Touristas έγραψε:
Κανονίστε να έχουμε γυρίσει από το γαμήλιο ταξίδι για να έρθουμε κι εμείς Cool Cool


Μα δεν το επιασες ? Το Summer Touring ΕΙΝΑΙ το γαμηλιο ταξιδι σας... Laughing Laughing Laughing
tsosmoulis - Σαβ 03 Ιούν 2006, 10:54:59
Θέμα δημοσίευσης:
ο μητσακος ειναι μεσα, αντε μπας και μας μαθει ο κυριος Γκαλφας να το στριβουμε το ριμαδι χααχαχαχαχαχαχαχα
ΘΕΛΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΝΙΚΟΛΑΑΑΑΑΑ!!!!!
Baphomet - Κυρ 04 Ιούν 2006, 14:10:40
Θέμα δημοσίευσης:
TO POLL ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ...ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ 14/7-16/7...ΟΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΒΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΙ...
Baphomet - Τρι 06 Ιούν 2006, 16:29:47
Θέμα δημοσίευσης:
το Poll έκλεισε...14-16 Ιουλίου έχουμε TOURING στην Αγ.Αννα... σύντομα η επίσημη ανακοίνωση και οι δηλώσεις συμμετοχής!!
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr