PSClub - Hellas

Κοινωνικές Εκδηλώσεις - Συναντησεις β.Ελλαδος μερα-ωρα-τοπο

bakclima - Τρι 21 Φεβ 2006, 13:33:45
Θέμα δημοσίευσης: Συναντησεις β.Ελλαδος μερα-ωρα-τοπο
Παρακαλω να ψηφισουν τα μελη στη β.Ελλαδα την ημερα την ωρα και τον τοπο που θελουν να γινονται οι συναντησεις.
Το χρονικο οριο ειναι 40 ημερες απο σημερα (= μέχρι 31 Μαρτίου).
Επισης μπορειτε να προτεινετε αλλη μερα, ωρα, τοπο.
DrJekyll - Τρι 21 Φεβ 2006, 16:43:48
Θέμα δημοσίευσης: ...
Εμένα προσωπικά με βολεύει μεσοβδόμαδα πλέον...Κυριακές επικρατεί ο νόμος της ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ....

Τι θα λέγατε λοιπόν....τωρα που ανοίγουν οι μέρες....να λέγαμε για μεσοβδόμαδα...αλλά κάπου στην μέση...γιατί εμείς από Δυτικά θα κάνουμε ταξίδι ολόκληρο.... Rolling eyes
ΝΤΙΖΑΤΟΣ - Τρι 21 Φεβ 2006, 18:00:31
Θέμα δημοσίευσης: Re: ...
DrJekyll έγραψε:
Εμένα προσωπικά με βολεύει μεσοβδόμαδα πλέον...Κυριακές επικρατεί ο νόμος της ΠΑΝΤΟΦΛΑΣ....

Τι θα λέγατε λοιπόν....τωρα που ανοίγουν οι μέρες....να λέγαμε για μεσοβδόμαδα...αλλά κάπου στην μέση...γιατί εμείς από Δυτικά θα κάνουμε ταξίδι ολόκληρο.... Rolling eyes
το παραδεχεσε για την παντοφλα. και που λετε να μαζευομαστε? αιμοδοσια καλα ειναι.
KIRILAS 307cc - Τρι 21 Φεβ 2006, 19:12:31
Θέμα δημοσίευσης:
Μηπως θα ηταν προτιμωτερο πρωτα να αποφασιζαμε οσο το δυνατον περισσοτερα μελη για τα μερη της συναντησης και μετα να ψηφιζαμε?
Εγω λυπαμαι αλλα δεν θα ψηφισω.
Βak οταν διαβαζεις κατι καπου που δεν σου αρεσει, μην δημιουργεις μετα αλλα topic εχοντας την ελπιδα οτι θα διορθωθει κατι με αυτο.
Φιλικα ο φιλος σου ο χτυποκαμπανας.
bakclima - Τρι 21 Φεβ 2006, 20:08:16
Θέμα δημοσίευσης:
Κωστα θυμασε οταν ειχες αρχησει να συμμετεχεις στο κλαμπ ειχαμε κανει μια δυο συναντησεις στο ρυσιο μεσα στη βροχη οπου κανενας δεν μπορουσε να κανει καρτ και προτεινα αφου ειχε χειμωνιασει να αλλαζαμε τις συναντησεις και να τις καναμε εκει που τις κανουμε τωρα αρνητικη απαντησει υπηρχε ηταν μονο μια του sibba ειμασταν 8-10 μελοι και επισεις το θυμαμαι καλα ειχα πει αν θελετε να το ξανακανουμε την ανοιξη στο ρυσιο Wink
tsosmoulis - Τρι 21 Φεβ 2006, 21:16:36
Θέμα δημοσίευσης:
εγω λεω να προτεινουμε 3-4 εναλλακτικες και να ψηφισουμε.βεβαια καλυτερα θα ηταν πρωτα να διαλεξουμε ημερα και μετα μερος.
οσο για το να ειναι στην μεση συμφωνω κι εγω ιδιαιτερα για τα παιδια που ειναι απο δυτικα που κανουν 'ταξιδι'.
tirokomos - Τρι 21 Φεβ 2006, 23:58:09
Θέμα δημοσίευσης: Re: ...
ΝΤΙΖΑΤΟΣ έγραψε:
αιμοδοσια καλα ειναι.
Αυτό είναι η μέση? Cool Cool Cool Cool
DrJekyll - Τετ 22 Φεβ 2006, 10:41:53
Θέμα δημοσίευσης: ...
Τι λέτε για το Clocks (Γωνία ανθέων - παραλία - δίπλα στο 5ο γυμνάσιο/λύκειο)????
Έχει και μέρος για τα λιοντάρια μας... Rolling eyes
είναι και σχετικά κοντά από όλους....
Ε???
tsosmoulis - Τετ 22 Φεβ 2006, 14:17:15
Θέμα δημοσίευσης:
κι εγω το σκεφτηκα αυτο το μαγαζακι,ισως να μας κλεινανε και την γωνια την δεξια (ναι ναι εκει κατω απο το κολπο που λεει NO SMOKING,παλιοκαφροι) για καθε συναντηση,μια και τα ξερουμε τα παιδια,γιατι ειμαστε και θαμωνες ε μητσουμπα μου?

πιστευω ειναι μια καλη επιλογη αυτο,τωρα για την μερα και την ωρα που πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο.
Αρχιζω λοιπον την λιστα του Σιντλερ(μητσακου Rolling eyes )
Bakclima: Αποτι καταλαβα δευτερα και τεταρτη απογευμα-βραδακι Smile
DrJekyll:All around playa Cool
Ντιζατος:All around playa Cool
Kyrillas: Θα την βρει την ακρη γιατι ειναι γατος οποτε τον βαζω all around playa Cool
tsosmoulis:Alla around playa Cool
tirokomos: πιστευω οτι ειναι all around playa (αλλα δεν ξερω με την δουλεια τι γινεται τωρα στο μπαρακι) θα πρεπει να δουμε τι μερες δουλευει Very happy
teodor:τα ιδια με τον tirokomo γιατι δουλευει πολυ το φιλαρακι μου Very happy
rantanplan: Το ονομα τα λεει ολα ALL AROUND BOSS PLAYAAA Cool Cool
JR: τον εχω υπο επιτηρηση ειπε θα γινει καλο παιδι και θα ερχεται απο δω και περα Laughing
Picaso:ο δικος μου ειναι εκτος και οποτε ειναι σαλονικα με αδεια ειναι πανταχου παρων και τα παντα πληρων Cool
kavaliotis:κατι μου λεει οτι εφυγε φανταρος...αλλα καθημερινες ηθελε αυτος απο παντα Cool
Drake:και αυτος καθημερινες ηθελε τωρα δεν ξερω ποιες μερες πρεπει να το τσεκαρουμε Laughing
dorella: καθημερινες ειναι Ok Cool
καλουδης:πρεπει να τσεκαρουμε παλι ποιες μερες δουλευει και το βολευει Laughing
χριστοφορος:αυτος δουλευει πρωι οποτε υποθετω απογευματακι-βραδακι τον βολευει Cool
smpokos:αποτι θυμαμαι καθημερινες τον βολευαν καλυτερα Very happy
ο bouboulakos ειναι φανταρακι οποτε δεν τον βαζω μεσα,αν και ελπιζω να δω τον καλτσα καποια στιγμη.

Λοιπον αυτα εδω ειναι τα πρωτα που μου ηρθανε και εγραψα.ο καθενας συμπληρωνει-διορθωνει αυτη την λιστα. Αντε να κανουμε λιγη δουλεια!!!
PICASO - Σαβ 25 Φεβ 2006, 15:20:31
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:

πιστευω ειναι μια καλη επιλογη αυτο,τωρα για την μερα και την ωρα που πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο.
Αρχιζω λοιπον την λιστα του Σιντλερ(μητσακου Rolling eyes )
[Picaso:ο δικος μου ειναι εκτος και οποτε ειναι σαλονικα με αδεια ειναι πανταχου παρων και τα παντα πληρων Cool


Παιδες εγω μπορω να κατεβαινω μονο 1-2 σαββατοκυριακα τον μηνα οποτε με βολευει καλυτερα Κυριακες!!!!!
Τωρα εαν δεν βολευει εσας και το κανετε καθημερινες θα με βλεπετε πολυ σπανια εμενα και την λατερνα μου!!(Δηλαδη οποτε παιρνω αδεια)
corey - Σαβ 25 Φεβ 2006, 19:40:13
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδες με θυμάστε? που ήρθα την προηγουμενη Κυριακή? Δεν ξέρω αν η γνώμη μου μετράει (σαν καινουργιος), εξαλλου εμένα με βολεύει το θέμα "που;" πολυ, αλλα απ' ότι κατάλαβα οι πιο πολλοί είναι λίγο πιο δυτικά. Το θέμα τις καθημερινής βολευει πιο πολύ σε θέμα "παντόφλας" (όπως λέτε), άλλα τις καθημερινές ο άλλος μπόρει να έχει δουλείες... κάτι... Προσωπικά σχεδόν όλη η βδομάδα (καθημ) είναι πιασμένη, αλλά θα βρω, πιστευω τον χρόνο.
tsosmoulis - Σαβ 25 Φεβ 2006, 21:58:46
Θέμα δημοσίευσης:
Παράθεση:
Δεν ξέρω αν η γνώμη μου μετράει (σαν καινουργιος)


τετοια πραγματα δεν χρειαζεται να λες.παρεα ειμαστε corey και φυσικα ολων οι αποψεις μετρανε ισα εννοειται.
για πες λιγο ποιες μερες σε βολευουν για να ξερουμε.εχε υποψη οτι μιλαμε για περιπου 8 με 9 το βραδυ να γινεται η συναντηση και οχι νωριτερα μια και ολοι δουλευουν τα πρωινα.
Επισης το να γινεται καθημερινη η συναντηση θα φανει περισσοτερο οταν καλοκαιριασει που ολοι τα σαββατοκυριακα θα την κανουν σε καποια παραλια.οποτε καλυτερα ας αποφασιζουμε σιγα σιγα για να βρουμε στο τελος την καλυτερη δυνατη λυση.

γενικα ολοι πειτε ρε σεις ποτε σας βολευει για να κανουμε κουμαντο τι θα γινει![/quote]
corey - Κυρ 26 Φεβ 2006, 01:59:43
Θέμα δημοσίευσης:
Επειδη θέλω να είμαι δίκαιος, κανονίστε εσείς κ εγω θα τα βολεψω. Wink
bakclima - Κυρ 26 Φεβ 2006, 20:55:11
Θέμα δημοσίευσης:
Κωστα εχει δικαιο ο Μητσος ολοι εχουν τα ισα δικαιοματα ειτε γραφτηκαν συμερα ειτε πριν 3 χρονια, αν θες πες μια μερα ωρα και τοπο, επισεις θα ηθελα να προστεσω οτι ο τοπος θα πρεπει να εχει αρκετο παρκιγκ να να μπορει να το βρει καποιος ευκολα να θα ερθει για πρωτη φορα (για σκεφτητε Scratch )
tsosmoulis - Κυρ 26 Φεβ 2006, 21:02:57
Θέμα δημοσίευσης:
μου φαινεται σε καμμια χασαποταβερνα θα καταληξουμε χαχαχαχα
Tease W00t Thumbs Up Whistling
κατσε να χτυπησω το ραλλακι και θα σκαω μεχρι και κοζανη για συναντηση σε χρονο dt χεχεχεχε
tsosmoulis - Τετ 01 Μάρ 2006, 13:20:11
Θέμα δημοσίευσης:
τι έγινε ρε μάγκες?τα βολέψαμε όλα τα θέματα οπότε δεν χρειάζεται να γράφει κανένας στα τόπικ ρε σεις!ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΣΑΣ????
μέχρι να ζωντανέψουμε θα έχουμε αλλάξει αυτοκίνητα έτσι όπως πάμε Evil
λοιπόν αρχίστε να λέτε. Με τον αγαπητό jekyl (Love) έγινε μια πρόταση για το clocks. Πείτε τουλάχιστον την άποψη σας για αυτό αν δεν έχετε κάτι άλλο να προτείνετε!

κάποτε είχε πολύ χιούμορ εδώ μέσα που πήγε ρε, ΠΑΠΟΥΔΙΑΣΑΤΕ?????
γιατί αν παπουδιάσατε υπάρχουν και station wagon στην παραγωγή.. Tease
DrJekyll - Πεμ 02 Μάρ 2006, 12:12:40
Θέμα δημοσίευσης:
tsosmoulis έγραψε:
τι έγινε ρε μάγκες?τα βολέψαμε όλα τα θέματα οπότε δεν χρειάζεται να γράφει κανένας στα τόπικ ρε σεις!ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ Η ΖΩΝΤΑΝΙΑ ΣΑΣ????

Όχι οτι εγω έχω παραμείνει ζωντανός...Μου κλέψανε το κινητό (ισχύει πάλι το ίδιο νούμερο)- έχω όμως χάσει όλα τα τηλέφωνά σας... Evil ...... Κυριακές πλέον είναι η μόνη μέρα που βλέπομαι με τον κόφτη...Μεσοβδόμαδα ή Σάββατο πρωί είμαι free to go όμως...
ΑΛΛΑ!...Ρε σείς έχουμε γενικά - όλοι - χαθεί από προσώπου ΓΗΣ!!! - Κάτι άκουσα ότι την τελευταία Κυριακή ΜΟΝΟ ένας πάτησε στα Flo...Ο Μητσάκος - ο Ραν-Ταν-Πλάν!!!
Πρέπει να βρεθούμε την επόμενη εβδομάδα (μεσοβδόμαδα αν θέλετε) γιατί άκρη από αυτό το topic - δεν πρόκειται να βγάλουμε Rolling eyes

Ο smpokos τι κάνει...???
τελευταία φορά θυμάμαι, ήθελε να τουρμπίσει το C3 του...
Έλα να συζητήσουμε κάτι που σκέφτομαι ρε συ... Wink

ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ??? Razz
corey - Πεμ 02 Μάρ 2006, 16:45:14
Θέμα δημοσίευσης:
Κ εγώ πηγα στο FLO.. Περίμενα μέχρι της 1, αλλα επείδη δεν βρηκα κανέναν γνωστό, εφυγα. Sad
tsosmoulis - Πεμ 02 Μάρ 2006, 17:52:38
Θέμα δημοσίευσης:
κατσε λιγο...στην συναντηση της κυριακης δεν ηταν κανενας δηλαδη?
παμε καλα δηλαδη Thumb Left Thumb Left Thumb Left
307 ARMY! - Πεμ 02 Μάρ 2006, 18:41:17
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν πιστεύω να έχετε καμιά αντίρρηση για μια καλοκαιρινή μεταγραφούλα από Αθήνα; Βέβαια είναι λιγάκι δύσκολο να κατεβαίνω από Ορεστιάδα, αλλά για τα επόμενα 2 χρονάκια θα ανήκω στο tim Β Ελλάδος!
DRAKE - Κυρ 05 Μάρ 2006, 14:50:59
Θέμα δημοσίευσης:
Δευτέρα και Τετάρτη ξεχάστε τες από μένα (Γιατί τις Κυριακές έρχεσαι;; Black eye ) αλλά από το καλοκαίρι και μετά θα με βολεύει και Ρύσιο και το Careffour. Για το Clocks ναι αλλα δεν ξέρω κατά πόσο θα βολεύει το θέμα του παρκινγκ. Όπως επίσης και Κρήνη καλά είναι(Remezzo), αλλά και εκέι πάσχει από πάρκινγκ.

Δως μου ένα RS6 και λέγε με όπως θέλεις μετά Tease Tease Tease
argi_pug_rg - Δευ 06 Μάρ 2006, 23:24:00
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια σας παιδιά τι κάνετε ????? Πως περνάτε???
Ψήφισα και γω για Τετάρτη!!!!

Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ!!! Twisted evil

Καλώς "επέστρεψες" Cool
Θα σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικά και όχι greeklish. Wink
Edited greeklish -> greek

Εκ της MOD Team
MEMsound

smpokos - Τετ 08 Μάρ 2006, 18:54:59
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια εμενα με ενδιαφερει να ειναι μετα τις 9 το βραδυ γιατι δουλευω. απο εκει και περα αποφασιστε εσεις τον τοπο ! αυτα!
Αλεξ@νδρος - Κυρ 12 Μάρ 2006, 00:05:37
Θέμα δημοσίευσης:
Γεια σας λεβεντες και από εμένα
Οπως καταλαβατε απο τις παρουσιες-η μαλλον καλυτερα απο τις απουσιες μου στις κυριακάτικες συναντήσεις ψηφιζω και εγω καθημερινη
Άλλωστε δεν καταφερα να έρθω καμμία κυριακη ειτε λόγω παντόφλας(μια κυριακή σουμεινε δεν θα την περάσεις με την οικοένεια σου Laughing ) ,ειτε λογω ταξιδιων Αθήνα-Χαλκιδική ,είτε λόγω δουλειάς(βλ εφημεριες) ειτε αν θέλετε και προσωπικής βαρεμάρας γιατι οσο να΄ναι μετα απο 5 μέρες δουλειάς δυσκολα βγάζεις την πυτζάμα τις μέρες ξεκούρασης Σ-Κ
DRAKE - Κυρ 12 Μάρ 2006, 15:24:07
Θέμα δημοσίευσης:
Τι θα λέγατε τώρα που άρχισε και η F1 να βρούμε κάποιο μέρος όπου να μπορούμε να την παρακολουθούμε κιόλας πίνοντας καφέ; Κι ας μην πέρνουμε όλοι τα αυτοκίνητα ή να συνενοούμαστε να πηγαίνουμε πολλοί μαζί για να αποφύγουμε όσο το δυνατόν και το πρόβλημα του πάρκινγκ.
Ramirez - Δευ 13 Μάρ 2006, 19:34:53
Θέμα δημοσίευσης:
Εχετε παει ποτε στο Αλλατινη που ειναι τερμα Χαριλαου με Ν.Ελβετια???Εχει δικο του παρκιν και διπλα ακριβως ειναι και το Lidl που απο Σαββατο απογευμα ειναι παντα αδειο το παρκιν του!!!
tsosmoulis - Δευ 13 Μάρ 2006, 20:44:23
Θέμα δημοσίευσης:
οχι αρχηγε δεν εχουμε παει Laughing να μια ακομη προταση...ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ????

ramirez?θα μας τιμησεις σε καμμια συναντηση?
Ramirez - Τετ 15 Μάρ 2006, 11:00:51
Θέμα δημοσίευσης:
Επειδη δουλευω περιεργες ωρες δεν δεσμευομαι...Αν δεν δουλευω ομως θα ερθω...
DrJekyll - Τετ 15 Μάρ 2006, 13:23:04
Θέμα δημοσίευσης: ...
Τελικά τι έχουμε αποφασίσει???ΟΕΕΕΟΟΟ??? ΑΧΟΥΝΤΟΥΝΤΟΥ κατάσταση...
tsosmoulis - Πεμ 16 Μάρ 2006, 02:24:34
Θέμα δημοσίευσης:
ελα ρε μητσο αποτι φαινεται οι 3-4 μειναμε, οποτε clocks. θα κανονισουμε να παμε να δουμε και καμμια εκδηλωση κανα κολπο και αυτο ειναι.θα σε τηλ παρασκευη εχουμε δουλειες λεμεεεεεε!!!!
Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
akalokat - Πεμ 20 Απρ 2006, 02:48:48
Θέμα δημοσίευσης:
απο 10 μαη και μετα και εγω μαζι σας να τα πουμε.
καλο πσχα σε ολους
tsosmoulis - Πεμ 20 Απρ 2006, 12:11:56
Θέμα δημοσίευσης:
και μετά τις 28 μαίου και εγώ. φίλε επίσης τσέκαρε και το τοπικ 'Χαλλλλαρα' αναφέρεται και αυτό σε πιο βόρειες καταστάσεις μια και εδώ είναι για επίσημες ανακοινώσεις. Laughing
bouboulis - Σαβ 22 Απρ 2006, 04:20:41
Θέμα δημοσίευσης:
Hello everybody!!! Τι κάνετε ρε παιδιά? Χαθήκαμε εντελώς! Τελευταία είδα βέβαια μερικούς και τα είπαμε, αλλά όπως και να το κάνουμε μου λείψατε Crying or Very sad . Δεν ψηφίζω κάποια μέρα γιατί όπως καταλαβαίνετε δεν θα μπορώ να έρχομαι όποια και να' ναι αυτή αν και τα περισσότερα Σ-Κ τα έχω ελεύθερα. Anyway, όποτε είμαι Θεσ/νίκη θα τηλ. να βρισκόμαστε και όποτε περνάτε από Ξάνθη σταματήστε για κανά καφέ!
bakclima - Δευ 24 Απρ 2006, 08:51:23
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2006 ΚΑΙ ΩΡΑ 12:00π.μ. ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΦΟΥΡ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ ΣΤΑ ΦΛΟΚΑΦΕ Exclamation Exclamation Exclamation (γιατι πολυ το παρατησαμε το θεμα)
manolis - Τετ 02 Αύγ 2006, 21:54:34
Θέμα δημοσίευσης:
επόμενη συνάντηση θα γίνει Τετάρτη 23 Αυγούστου και ώρα 9:00 στην πίστα καρτ στο Ρύσιο

να είστε όλοι εκεί Wink
bouboulis - Παρ 04 Αύγ 2006, 18:45:54
Θέμα δημοσίευσης:
Μετά από πολύ καιρό... μάλλον θα εμφανιστώ και εγώ σ'αυτή τη συνάντηση. Μου λείψατε ρε κουφάλες, αν και με μερικούς (βλ. tsosmouli) βρεθήκαμε κανά δυο φορές. Ελπίζω να εμφανιστείτε οι περισσότεροι.
bakclima - Κυρ 06 Αύγ 2006, 13:44:40
Θέμα δημοσίευσης:
να εισαι σιγουρος!!!!!!!!! Wink Cool
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr