PSClub - Hellas

Ανακοινώσεις - Ερωτήσεις - Παρατηρήσεις - Aγγελιες

kane - Δευ 22 Φεβ 2010, 17:28:18
Θέμα δημοσίευσης: Aγγελιες
Ποιος εσβησε και γιατι προ ολιγης ωρας μια αγγελια που μπηκε απο το μελος "stentor" περι πωλησης εκκεντροφορων και προγραμματος?

Υ.Γ. και μη μου πει καποιος οτι εχει οριο 30 ποστ για τις αγγελιες,γιατι θα καταντησει πολυ γραφικος... Evil
volvos - Δευ 22 Φεβ 2010, 17:35:43
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=19109
vinman - Δευ 22 Φεβ 2010, 17:53:55
Θέμα δημοσίευσης: Re: Aγγελιες
kane έγραψε:
Ποιος εσβησε και γιατι προ ολιγης ωρας μια αγγελια που μπηκε απο το μελος "stentor" περι πωλησης εκκεντροφορων και προγραμματος?

Υ.Γ. και μη μου πει καποιος οτι εχει οριο 30 ποστ για τις αγγελιες,γιατι θα καταντησει πολυ γραφικος... Evil


...βρε Σταύρο,γραφικός ξεγραφικός έτσι είναι οι κανόνες που θεσπίστηκαν πριν λίγο καιρο...
kane - Δευ 22 Φεβ 2010, 18:17:02
Θέμα δημοσίευσης:
μανο,με το "γραφικος" εννουσα,πως υπηρξαν/υπάρχουν μελη που με λιγοτερα απο 30 ποστς δημοσιευσαν αγγελίες Rolling eyes

οπως jimboy,vertigo,xali...jr,ωαgelis 207 rallye,billakos16v κτλ κτλ κτλ

Δηλ 2 μετρα και δυο σταθμά? ας προσεχετε λίγο για να μην δινετε δικαιωματα.
Steve - Δευ 22 Φεβ 2010, 18:19:08
Θέμα δημοσίευσης:
Τα οποία παίρνουν τον δρόμο τους και γι αυτό μείνανε 3 σελίδες αγγελίες και θα μείνουν και λιγότερες Wink
COOL ALEXIS - Δευ 22 Φεβ 2010, 18:39:33
Θέμα δημοσίευσης:
Και βεβαίως μερικοί από αυτούς που αναφέρεις απλά δημιούργησαν την αγγελία τους πριν την θέσπιση των νέων κανονισμών και είναι λιγάκι άκομψο να τις σβήσουμε τώρα Exclamation
m_r_c - Δευ 22 Φεβ 2010, 19:40:36
Θέμα δημοσίευσης:
COOL ALEXIS έγραψε:
Και βεβαίως μερικοί από αυτούς που αναφέρεις απλά δημιούργησαν την αγγελία τους πριν την θέσπιση των νέων κανονισμών και είναι λιγάκι άκομψο να τις σβήσουμε τώρα Exclamation


Και εγώ είχα αγγελία πριν τους νέους κανονισμούς και σβήστηκε. Βέβαια στο forum γράφτηκα γιατί με ενδιαφέρει και το διαβάζω καθημερινά (αν και δε γράφω) και όχι για να βάζω αγγελίες και δε με πείραξε. Ίσα ίσα που συμφωνώ με τους νέους κανονισμούς. Απλά πρέπει να ισχύουν για όλους όπως είπε και ο Σταύρος.
vinman - Δευ 22 Φεβ 2010, 20:41:59
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
μανο,με το "γραφικος" εννουσα,πως υπηρξαν/υπάρχουν μελη που με λιγοτερα απο 30 ποστς δημοσιευσαν αγγελίες Rolling eyes

οπως jimboy,vertigo,xali...jr,ωαgelis 207 rallye,billakos16v κτλ κτλ κτλ

Δηλ 2 μετρα και δυο σταθμά? ας προσεχετε λίγο για να μην δινετε δικαιωματα.


Σταύρο όπως είπε και ο steve σιγά σιγά όλες παίρνουν τον δρόμο τους.....
Όπως είδες οι σελίδες μειώθηκαν κατά πολύ...τώρα αν έχει ξεφύγει και κάτι θα διορθωθεί...όχι όμως ότι λειτουργούμε με δύο μέτρα και δύο σταθμά...
Dumah - Πεμ 25 Φεβ 2010, 16:30:24
Θέμα δημοσίευσης:
COOL ALEXIS έγραψε:
Και βεβαίως μερικοί από αυτούς που αναφέρεις απλά δημιούργησαν την αγγελία τους πριν την θέσπιση των νέων κανονισμών και είναι λιγάκι άκομψο να τις σβήσουμε τώρα Exclamation



Όπα όπα...
Και εγώ μπορεί να ήμουν καινούριο μέλος, αλλά είχα βάλει την αγγελία μου πολύ πιο πριν από τη θέσπιση των καινούριων κανόνων...
Και τη σβήσατε...Τί έχεται να πείτε για αυτό;
vinman - Πεμ 25 Φεβ 2010, 16:50:49
Θέμα δημοσίευσης:
Dumah έγραψε:
COOL ALEXIS έγραψε:
Και βεβαίως μερικοί από αυτούς που αναφέρεις απλά δημιούργησαν την αγγελία τους πριν την θέσπιση των νέων κανονισμών και είναι λιγάκι άκομψο να τις σβήσουμε τώρα Exclamation



Όπα όπα...
Και εγώ μπορεί να ήμουν καινούριο μέλος, αλλά είχα βάλει την αγγελία μου πολύ πιο πριν από τη θέσπιση των καινούριων κανόνων...
Και τη σβήσατε...Τί έχεται να πείτε για αυτό;


...ότι για να μην δημιουργηθούν παρεξηγήσεις όλες οι αγγελίες παλιές και νέες σβήστηκαν...
Επαναλαμβάνω ότι αν υπάρχουν μερικές που έχουν ξεφύγει απο την προσοχή μας θα σβηστούν και αυτές άμεσσα
JIMBoy1 - Παρ 26 Φεβ 2010, 00:33:36
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
μανο,με το "γραφικος" εννουσα,πως υπηρξαν/υπάρχουν μελη που με λιγοτερα απο 30 ποστς δημοσιευσαν αγγελίες Rolling eyes

οπως jimboy,vertigo,xali...jr,ωαgelis 207 rallye,billakos16v κτλ κτλ κτλ

Δηλ 2 μετρα και δυο σταθμά? ας προσεχετε λίγο για να μην δινετε δικαιωματα.

Εχεις δικιο δε το καταλαβα κ δεν με ενημερωσε καποιος...(αφου δεν το ειδα...)Εγινε απο λαθος πιο νωρις Rolling eyes μπαινω καθε μερα κ παρακολουθω πολλα θεματα αλλα δε ποσταρω αν δε ξερω η αν δε χρειαζεται να το κανω(που πολλοι το κανουν για να ανεβασουν ποστς) ετσι λειτουργω σε ολα τα forum εγω.
Ευχαριστω.
Με εκτιμηση κ σεβασμο σε ολους τους διαχειριστες κ το club.
NOS KOS - Τρι 23 Μάρ 2010, 18:09:22
Θέμα δημοσίευσης:
JIMBoy1 έγραψε:
kane έγραψε:
μανο,με το "γραφικος" εννουσα,πως υπηρξαν/υπάρχουν μελη που με λιγοτερα απο 30 ποστς δημοσιευσαν αγγελίες Rolling eyes

οπως jimboy,vertigo,xali...jr,ωαgelis 207 rallye,billakos16v κτλ κτλ κτλ

Δηλ 2 μετρα και δυο σταθμά? ας προσεχετε λίγο για να μην δινετε δικαιωματα.

Εχεις δικιο δε το καταλαβα κ δεν με ενημερωσε καποιος...(αφου δεν το ειδα...)Εγινε απο λαθος πιο νωρις Rolling eyes μπαινω καθε μερα κ παρακολουθω πολλα θεματα αλλα δε ποσταρω αν δε ξερω η αν δε χρειαζεται να το κανω(που πολλοι το κανουν για να ανεβασουν ποστς) ετσι λειτουργω σε ολα τα forum εγω.
Ευχαριστω.
Με εκτιμηση κ σεβασμο σε ολους τους διαχειριστες κ το club.
ναι κ εγω εχω φαει απειρο χρονο κ προσοπικη εργασια λογω οτι το γουσταρω το αθλημα κ τη βελτιωση κ οποτε παω να βαλω μια αγγελια μου τη σβηνουν ημαρτον δηλαδη!τι ας πουμε..πρεπει να εισαι ολη μερα πανω απο 1 pc κ να ποσταρεις?
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
κ δεν συμφωνω καθολου με μερικους κανονες για τις πωλησεις!
δηλαδη αν υπαρχει μια αγγελια μεσα δεν μπορεις να βαλεις ιδια αγγελια?
αρα αυτος που ενδιαφερεται να αγορασει κ καιγεται πρεπει να δωσει οσα ζηταει αυτος που το πουλαει...τι να πω Shocked Laughing
SnakeMJK - Τρι 23 Μάρ 2010, 18:18:43
Θέμα δημοσίευσης:
NOS KOS έγραψε:
ναι κ εγω εχω φαει απειρο χρονο κ προσοπικη εργασια λογω οτι το γουσταρω το αθλημα κ τη βελτιωση κ οποτε παω να βαλω μια αγγελια μου τη σβηνουν ημαρτον δηλαδη!τι ας πουμε..πρεπει να εισαι ολη μερα πανω απο 1 pc κ να ποσταρεις?
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
κ δεν συμφωνω καθολου με μερικους κανονες για τις πωλησεις!
δηλαδη αν υπαρχει μια αγγελια μεσα δεν μπορεις να βαλεις ιδια αγγελια?
αρα αυτος που ενδιαφερεται να αγορασει κ καιγεται πρεπει να δωσει οσα ζηταει αυτος που το πουλαει...τι να πω Shocked Laughing


1. Το να έχεις σύνολο 30 ποστ δεν είναι όλη μέρα στο pc.
2. δεν μπορεί να βάλει το ίδιο άτομο την ίδια αγγελία παραπάνω από μία φορά, για να μην υπάρχουν διπλοποσταρίσματα απ το ίδιο αντικείμενο. οπότε δεν χρειάζεται να πεις τίποτα Razz
NOS KOS - Τρι 23 Μάρ 2010, 18:22:18
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
NOS KOS έγραψε:
ναι κ εγω εχω φαει απειρο χρονο κ προσοπικη εργασια λογω οτι το γουσταρω το αθλημα κ τη βελτιωση κ οποτε παω να βαλω μια αγγελια μου τη σβηνουν ημαρτον δηλαδη!τι ας πουμε..πρεπει να εισαι ολη μερα πανω απο 1 pc κ να ποσταρεις?
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
κ δεν συμφωνω καθολου με μερικους κανονες για τις πωλησεις!
δηλαδη αν υπαρχει μια αγγελια μεσα δεν μπορεις να βαλεις ιδια αγγελια?
αρα αυτος που ενδιαφερεται να αγορασει κ καιγεται πρεπει να δωσει οσα ζηταει αυτος που το πουλαει...τι να πω Shocked Laughing


1. Το να έχεις σύνολο 30 ποστ δεν είναι όλη μέρα στο pc.
2. δεν μπορεί να βάλει το ίδιο άτομο την ίδια αγγελία παραπάνω από μία φορά, για να μην υπάρχουν διπλοποσταρίσματα απ το ίδιο αντικείμενο. οπότε δεν χρειάζεται να πεις τίποτα Razz

Προτού ανοίξετε κάποιο νέο topic ή γράψετε κάποιο μύνημα, χρησιμοποιείστε την λειτουργία της αναζήτησης για να βρείτε μήπως υπάρχει κάτι παρόμοιο ήδη γραμμένο.

αυτο ισχυει για το ιδιο ατομο?? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
30 ποστ συμφωνω οτι δεν ειναι πολλα αλλα αν εισαι σε 15 φορθμ γραμενος κ θελει το κατηενα απο καμια 50αρια ποστ??
αρα την εκανες! Rolling eyes Cool Laughing
SnakeMJK - Τρι 23 Μάρ 2010, 18:28:05
Θέμα δημοσίευσης:
NOS KOS έγραψε:
Προτού ανοίξετε κάποιο νέο topic ή γράψετε κάποιο μύνημα, χρησιμοποιείστε την λειτουργία της αναζήτησης για να βρείτε μήπως υπάρχει κάτι παρόμοιο ήδη γραμμένο.

αυτο ισχυει για το ιδιο ατομο?? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
30 ποστ συμφωνω οτι δεν ειναι πολλα αλλα αν εισαι σε 15 φορθμ γραμενος κ θελει το κατηενα απο καμια 50αρια ποστ??
αρα την εκανες! Rolling eyes Cool Laughing


όπως μπορείς να δεις εδώ http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=19109 ο κανόνας που αναφέρεις είναι γενικότερα για το φόρουμ. αυτό συμβαίνει για να μην υπάρχουν πολλά θέματα που να μιλάνε για το ίδιο πράγμα και να είναι όλα μαζεμένα σε ένα. για τις αγγελίες διευκρινίζονται πιο κάτω σε αυτή την σελίδα ποιοι "ειδικοί" κανόνες ισχύουν.
vinman - Τρι 23 Μάρ 2010, 21:50:08
Θέμα δημοσίευσης:
NOS KOS έγραψε:
ναι κ εγω εχω φαει απειρο χρονο κ προσοπικη εργασια λογω οτι το γουσταρω το αθλημα κ τη βελτιωση κ οποτε παω να βαλω μια αγγελια μου τη σβηνουν ημαρτον δηλαδη!τι ας πουμε..πρεπει να εισαι ολη μερα πανω απο 1 pc κ να ποσταρεις?
Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
κ δεν συμφωνω καθολου με μερικους κανονες για τις πωλησεις!
δηλαδη αν υπαρχει μια αγγελια μεσα δεν μπορεις να βαλεις ιδια αγγελια?
αρα αυτος που ενδιαφερεται να αγορασει κ καιγεται πρεπει να δωσει οσα ζηταει αυτος που το πουλαει...τι να πω Shocked Laughing


...θα σε παρακαλούσα απο τη στιγμή που είσαι στο forum να σέβεσαι και τους κανόνες που υπάρχουν σε αυτό...
Ξέρεις πολύ καλά για το όριο των 30 δημοσιεύσεων που χρειάζεται πριν ποστάρεις αγγελία για πρώτη φορά και όχι απλά δεν το τηρείς αλλά συνεχίζεις και ανεβάζεις παρόλο που στις διαγράφουμε συνεχώς...
Αυτό αν μη τι άλλο δείχνει ασέβια προς όλο το forum και σε όλα τα μέλη που τηρούν τους κανόνες που έχουν θεσπιστεί...
Θα σε ξαναπαρακαλέσω λοιπόν να σταματήσεις να ανεβάζεις αγγελίες μέχρι να συμπληρώσεις τον απαιτούμενο αριθμό δημοσιεύσεων....

Επίσης το να μην συμφωνείς με τους κανόνες του psclub (αν και δεν σε ρώτησε κανείς) είναι δικαίωμα σου όταν δεν συμμετέχεις...απο τη στιγμή όμως που συμμετέχεις πρέπει και να τους σέβεσαι...
Mr 206 - Πεμ 08 Απρ 2010, 17:24:18
Θέμα δημοσίευσης:
Βλεποντας τις αγγελιες καιρο τωρα θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα.Βλεπω πολλους χρηστες που πουλανε κατι να δεχονται "επιθεσεις" απο αλλα μελοι σχετικα με την τιμη της αγγελιας τους.Επισης υπαρχει και η εμεση διαφημηση απο μελοι σε μια αγγελια που την βαζει "γνωστος" του.Και τελος αυτο που παρατηρω συχνα ειναι η προσπαθεια μειωσεις της τιμη με παζαρια που πιστευω οτι "προσβαλουν" τον πωλητη.
Κατα την αποψη μου οι αγγελιες και τα μηνυματα που τις ακολουθουν θα πρεπει να ειναι σχετικα με την πιο λεπτομερη περιγραφη του πωλουμενου ειδους ή για καποιες επεξηγησεις.Τα παζαρια και οι κριτικες καλες ή κακες μπορουν να αποσταλουν και μεσω πμ.
king207cc - Πεμ 08 Απρ 2010, 20:09:16
Θέμα δημοσίευσης:
και τα παζάρια μεσ τη πώληση είναι φίλε μου!
Mr 206 - Πεμ 08 Απρ 2010, 20:47:57
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν διαφωνω σε αυτο που λες για τα παζαρια αλλα εαν πχ πουλουσες το αυτοκινητο σου και το εδινες (λεμε τωρα) 15000€ και σου εγραφα εγω απο κατω:"Φιλαρακο εαν θες 10000€ το πηρα".Αυτο σε προσβαλει ή οχι;;;;Εμενα προσωπικα με προσβαλει!!!
Road_Runner - Παρ 09 Απρ 2010, 02:03:02
Θέμα δημοσίευσης:
Sorry, αλλα οποιος πει κατι τετοιο ειναι και ο ιδιος μλκς....
MEMsound - Παρ 09 Απρ 2010, 02:22:21
Θέμα δημοσίευσης:
μπα του απαντας ενα "με 5000 στο δινω, με παραπανω οχι και ξεμπερδευεις..." Laughing Laughing

αλλωστε, οπως θα εχετε προσεξει οι αγγελίες ειναι απο υπεραυστηρο ελεγχο και συμμαζευονται δεοντως
vinman - Παρ 09 Απρ 2010, 02:25:25
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
μπα του απαντας ενα "με 5000 στο δινω, με παραπανω οχι και ξεμπερδευεις..." Laughing Laughing

αλλωστε, οπως θα εχετε προσεξει οι αγγελίες ειναι απο υπεραυστηρο ελεγχο και συμμαζευονται δεοντως


...και θα συνεχίσουν να είναι υπό αυστηρό έλεγχο...
Mr 206 - Παρ 09 Απρ 2010, 13:38:56
Θέμα δημοσίευσης:
Εαν και μου απαντησατε μονο σε ενα σκελος απο τις ερωτησεις μου τουλαχιστον χαιρομαι που εχετε τον νου σας...................
MEMsound - Παρ 09 Απρ 2010, 20:07:35
Θέμα δημοσίευσης:
... .. .
... .. .
kane - Παρ 09 Απρ 2010, 20:21:26
Θέμα δημοσίευσης:
Mr 206 έγραψε:
Δεν διαφωνω σε αυτο που λες για τα παζαρια αλλα εαν πχ πουλουσες το αυτοκινητο σου και το εδινες (λεμε τωρα) 15000€ και σου εγραφα εγω απο κατω:"Φιλαρακο εαν θες 10000€ το πηρα".Αυτο σε προσβαλει ή οχι;;;;Εμενα προσωπικα με προσβαλει!!!


κι ομως,σκεψου το αλλο...

Μπαίνω ενα ανοητος και πουλαει καποια πραγματα για χρυσαφι.

ΝΑΙ μεν,μπορεί να υπαρχει καποιος ανιδεος,και να τα αγορασει.

Δεν οφειλουν κάποια μελη παλαιότερα να σχολιάσουν και να προστατευσουν τους τυχον ανιδεους αγοραστες?

Εγω προσωπικα το χω κανει σε αλλο φορουμ,και θα συνεχιζω να το κανω.Γιατι ναι μεν,ειναι δικαιωμα να πουλησεις οσο θες,αλλα οχι να κοροιδευεις κάποιον...
Giannis307 - Παρ 09 Απρ 2010, 20:44:21
Θέμα δημοσίευσης:
Ενοειιται και συμφωνω με τον κανε γιατι οντως μπορεις να πουλας οτι θες οσο θες αλλα καλο ειναι να εχεις μετρο και να ελενχεις που παιζει η αγορα στο συγκεκριμενο αντικειμενο που πουκας ειτε ειναι βιδα ειτε ειναι σπιτι....
Mr 206 - Σαβ 10 Απρ 2010, 01:06:16
Θέμα δημοσίευσης:
Κυριοι κανετε ενα μεγαλο (κατ εμε) λαθος.
Οταν πουλαω κατι το κοστολογω οσο εγω πιστευω οτι αξιζει και ειναι στο χερι του αγοραστη να ψαξει και να συγκρινει εαν αυτο πωλειται σε λογικα ή οχι πλαισια.Εγω πιο πολυ βλεπω ως χλευασμο αυτο που για εσας ειναι η προστασια καποιου που δεν ξερει.Επισης εαν πχ εχω γνωστο μαντρα τοτε οτι πωλειται απο ανταλλακτικα στις αγγελιες θα μου φαινεται ακριβο,και τι πρεπει να κανω να παρω σβαρνα τις αγγελιες και να το παιζω κριτης;;
Τελος πολλα παιδια πουλανε σε λογικες τιμες κατι και εχουν βγει πολλα "τζιμανια" να κανουν κριτικες.Δεν θα ηθελα να σχολιασω με λεπτομερειες και ονοματα γιατι το θεμα θα παει επι προσωπικου και σιγουρα δεν εχω καμια τετοια προθεση.
Τελος η κοροιδια που αναφερεις Σταυρο ειναι κατι υποκειμενικο για τον καθενα οποτε καλυτερα ας το αφησουμε.
kane - Σαβ 10 Απρ 2010, 10:30:23
Θέμα δημοσίευσης:
Aρη...

Συμφωνώ εν μέρει μ'αυτό που αναλύεις.

Ομως,προτιμώ οι διαφοροι νέοι χρήστες σαν και σένα να μην πιαστούν κοροιδα σε ενα φορουμ σαν κι ΑΥΤΟ, (στα υπολοιπα ποσως με ενδιαφερει) και σύ βγές μετά και ριξε με στο γυαλό,κι ας έχω κανει το καλό.

Να σου φέρω ένα πολύ απλό παράδειγμα?

Πουλαγε κάποιος μια εξατμιση πριν λιγο καιρό μτχ φυσικα (ΑΣΧΕΤΩΣ καταστασης) η οποια καινουργια κοστιζε 313ε.

Ε οταν την δινεις 300 ως μτχ,στηριζομενος πανω στο ονομα μιας εταιριας,μηπως και βρείς καποιο θύμα, ε εγω δεν το ανεχομαι.

Διότι τα φορουμς ειναι μια μεγαλη "οικογενεια",τουλαχιστο για καποιους και προσπαθει καποιος να προστατευσει καποιον αλλο,ειδικά στο θεμα τιμων/αγορών κτλ.

Τυγχάνει να εχεις διαφορετική αποψη,δεκτόν...

Για οσους επισης ειναι χρονια στα φορουμς γνωριζουν τις τιμες "πιατσας",που τυγχάνει να ειναι φθηνοτερες σχεδον παντα απ'του Χ,Ψ κολλητου,γνωστογνωτού μαντρά σου.

Τα λεμε,λοιπόν...στις αγγελίες σου! Razz Razz Razz μεταξύ σοβαρού κι αστείου πάντα.
Giannis307 - Σαβ 10 Απρ 2010, 15:09:30
Θέμα δημοσίευσης:
Τα σχολια δεν ειναι χλευασμος....
Και αν δεν σαρεσει να σχολιαζουν αγγελιες σου...η γενικα αγγελιες απλα να τησ ανεβαζεις εκει που δεν υπαρχει comentary διαθεσημο....χρυση ευκαιρεια car.gr κ.ο.κ....

Απο κει και περα οταν βλεπω διαστιμοβλαχικα πραγματα και κατ επεκταση τιμες θα "χλευαζω" μιας και το τραβαει το post!
vinman - Κυρ 11 Απρ 2010, 01:24:42
Θέμα δημοσίευσης:
...όσον αφορά τα χλευάσματα και γενικώς τα άστοχα σχόλια ξέρετε πολύ καλά ότι θα διαγράφονται αμέσως,όπως επίσης και οι υπερβολικά ''άστοχες'' αγγελίες...
black7monster - Κυρ 11 Απρ 2010, 22:50:37
Θέμα δημοσίευσης:
Ειχα βαλει μια αγγελια για ενα διαφορικο αλλα δεν την βλεπω,την εβγαλε καποιος?
Pughell - Τρι 28 Σεπ 2010, 22:06:05
Θέμα δημοσίευσης:
Θα ρωτησω και επισημα πια,γιατι μαλλον δεν το παιρνετε πολυ στα σοβαρα το θεμα...

Δεδομενου οτι

vinman έγραψε:
Τελευταία παρατηρείται οτι υπάρχουν αρκετά νέα μέλη τα οποία γράφονται μόνο και μόνο για να πουλήσουν κάτι μέσω του φόρουμ. Αυτό φυσικά θα γίνεται αποδεκτό σε όσους έχουν συμπληρώσει 30 δημοσιεύσεις στα θέματα του φόρουμ.Αγγελίες μελών που δεν έχουν συμπληρώσει τον απαιτούμενο αριθμό δημοσιεύσεων θα διαγράφονται αυτόματα.
Απο τον κανόνα των 30 δημοσιεύσεων εξαιρούνται μόνο τα επίσημα μέλη του συλλόγου τα οποία και μπορούν να δημοσιεύουν αγγελίες όσα ποσταρίσματα και αν έχουν.
Επίσης δεν γίνονται δεκτές αγγελίες εμπόρων.


τελικα ισχυει αυτο που γραψατε ή ειμαστε ξεφραγο αμπελι και ο καθενας κανει οτι γουσταρει; Question Question Question Evil
Steve - Τετ 29 Σεπ 2010, 08:48:50
Θέμα δημοσίευσης:
ΔΕΝ υπάρχει άτομο πλέον να τις διαγράφει λέμε Rolling eyes
COOL ALEXIS - Τετ 29 Σεπ 2010, 09:15:13
Θέμα δημοσίευσης:
Θα κάνω εγώ μια εκκαθάριση λίαν συντόμως Wink
Pughell - Τετ 29 Σεπ 2010, 20:40:04
Θέμα δημοσίευσης:
Alex δεν ειναι μονον για σημερα ρε,ειναι για συνεχεια... Confused
Ας αναλαβει ενας moderator συγκεκριμενα αυτο το κομματι.
Δεν ειναι κατι δυσκολο,5 λεπτα την μερα ειναι...
vinman - Παρ 08 Οκτ 2010, 07:26:23
Θέμα δημοσίευσης:
Pughell έγραψε:
Θα ρωτησω και επισημα πια,γιατι μαλλον δεν το παιρνετε πολυ στα σοβαρα το θεμα...

Δεδομενου οτι

vinman έγραψε:
Τελευταία παρατηρείται οτι υπάρχουν αρκετά νέα μέλη τα οποία γράφονται μόνο και μόνο για να πουλήσουν κάτι μέσω του φόρουμ. Αυτό φυσικά θα γίνεται αποδεκτό σε όσους έχουν συμπληρώσει 30 δημοσιεύσεις στα θέματα του φόρουμ.Αγγελίες μελών που δεν έχουν συμπληρώσει τον απαιτούμενο αριθμό δημοσιεύσεων θα διαγράφονται αυτόματα.
Απο τον κανόνα των 30 δημοσιεύσεων εξαιρούνται μόνο τα επίσημα μέλη του συλλόγου τα οποία και μπορούν να δημοσιεύουν αγγελίες όσα ποσταρίσματα και αν έχουν.
Επίσης δεν γίνονται δεκτές αγγελίες εμπόρων.


τελικα ισχυει αυτο που γραψατε ή ειμαστε ξεφραγο αμπελι και ο καθενας κανει οτι γουσταρει; Question Question Question Evil


...όσο ήταν ο vinman όλα έπαιζαν σωστά....
Καλό θα ήταν να απυθύνεις την ερώτηση σου σβήνοντας αυτό που είχα γράψει εγώ μιας και δεν ανήκω πλέον στα ''στελέχη'' του club....
Pughell - Παρ 08 Οκτ 2010, 09:44:34
Θέμα δημοσίευσης:
Μανο δεν ηταν προσωπικο το θεμα ρε,απλα εγω το quotαρισα σαν αποφαση του ΔΣ... Sad
Το ανελαβε ο Αλεξης απο οσο ξερω.
MEMsound - Παρ 08 Οκτ 2010, 09:50:05
Θέμα δημοσίευσης:
Δε νομιζω οτι απευθυνθηκε σε εσενα "επι προσωπικου", αλλα προς όλους τους Mod.
Αλλωστε και αυτο που ειχες γραψει τοτε δεν ηταν "προσωπική αποψη", αλλα οδηγία/ενημερωση των Mod προς τους χρηστες του forum - την οποια ανακοινωσες εσυ, μιας και εκεινη την περίοδο ασχολιόσουν εσυ με το τμημα των αγγελίων και οχι καποιος αλλος.

edit - με προλαβε ο Στελιος
Pugobios - Παρ 08 Οκτ 2010, 14:35:32
Θέμα δημοσίευσης:
δεν χρειαζεται ατομο ρε γιαυτη τη δουλεια...μιληστε μαυτον που ασχολειται με το σαιτ και πειτε του να σας φτιαξει μια φορμα που να λεει οτι μετα τα 30 ποστ να μπορεις να κανεις δημοσιευση στις αγγελιες...δεν ειναι δυσκολο
Pughell - Τρι 12 Οκτ 2010, 20:04:57
Θέμα δημοσίευσης:
Ερωτηση...
Αν δεν ασχοληθει ο κουλαλεξης με τις αγγελιες,οι αλλοι δεεεεν; Question
Sidobre - Τρι 12 Οκτ 2010, 20:07:00
Θέμα δημοσίευσης:
Κάντε ρε υπομονή 10 - 15 μερούλες....
MEMsound - Τετ 13 Οκτ 2010, 00:54:35
Θέμα δημοσίευσης:
Pughell έγραψε:
Ερωτηση...
Αν δεν ασχοληθει ο κουλαλεξης με τις αγγελιες,οι αλλοι δεεεεν; Question


obviously... Laughing Laughing Laughing
Pughell - Κυρ 07 Νοέ 2010, 21:12:40
Θέμα δημοσίευσης:
Μια προταση-επισημανση...

Οι αγγελιες που δεν ειναι συμφωνες με τους κανονισμους του club,να διαγραφονται και οχι απλως να κλειδωνονται μιας και οταν κλειδωθουν,ο αριθμος των post του εκαστοτε χρηστη ανεβαινει οποτε και αποκτα δικαιωμα να postαρει ελευθερα. Sad
MEMsound - Δευ 08 Νοέ 2010, 01:13:54
Θέμα δημοσίευσης:
(το παρακατω ειναι προσωπικη αποψη και δεν αφορα επισημη αποψη ουτε το κλαμπ, αλλα ουτε και των λοιπων μοντ)

προσωπικα με ενοχλουν οι αγγελίες των επαγγελματιων - αυτες διαγραφονται επιτοπου

απο κει και περα το αν ενας ιδιοτης βαλει μια αγγελια εδω δεν με χαλαει ιδιαιτερα - μπορει αλλωστε καποιος αλλος απο εδω μεσα να εποφεληθει.

κατα καιρους εχουν εμφανιστει διαφορα ενδιαφεροντα προς αγορα πραγματακια απο χρηστες που καλως η κακώς δεν εχουν ασχολη8ει (γραπτως εντος φορουμ) με το κλαμπ

για τον λογο αυτο (τουλαχιστον απο εμενα) οι αγγελιες φιλτραρονται και με μια δοση "ιδιαίτεροτητας" ή "σπανιότητας" αν θελετε του προς πωληση αντικειμενου... Wink Wink

παρολα αυτα (τα οποία ειναι λιγο ανεξαρτητα με οτι προτινε ο Στελιος) συμφωνω οτι το να κλειδωνεται απλα μια αγγελια ειναι λαθος και το σωστο ειναι να διαγραφεται τελειως
Pughell - Δευ 08 Νοέ 2010, 08:08:57
Θέμα δημοσίευσης:
Απλα εχει καταντησει αηδια ρε να βαζουμε μια αγγελια μας και να την ψαχνουμε στα αζητητα καθε φορα γιατι μπαινει ο καθε τυχαρπαστος και να πεταει 3 δικες του,ασχετα αν στο forum δεν εχει γραψει ποτε,ουτε καν στο ποιος ειναι... Confused

Και δεν ειναι λιγοι αυτοι που εχουν πια 50-60 posts και ΟΛΑ ειναι σε αγγελιες...
Καντε ενα check το προφιλ τους και θα δειτε τι εννοω. Evil
Pughell - Τρι 16 Νοέ 2010, 14:53:53
Θέμα δημοσίευσης:
Οποιος εχει την καλοσυνη,μια "σκουπα"; Arrow
Ghost Dog - Τρι 16 Νοέ 2010, 15:12:03
Θέμα δημοσίευσης:
Θα το κανω εγω σημερα το βραδυ με το που γυρισω απο το σεμιναριο..... Wink
Pughell - Τρι 16 Νοέ 2010, 16:57:29
Θέμα δημοσίευσης:
Thank you! Nod
Ghost Dog - Τετ 17 Νοέ 2010, 23:23:01
Θέμα δημοσίευσης:
Εσβησα καμια 500αρια απο δ'αυτες....! Very happy
Αν δειτε τιποτα αλλο "περιεργο" ενημερωστε......! Wink
16V(ery)Quicksilver - Τρι 28 Δεκ 2010, 01:45:22
Θέμα δημοσίευσης:
Pughell έγραψε:
Απλα εχει καταντησει αηδια ρε να βαζουμε μια αγγελια μας και να την ψαχνουμε στα αζητητα καθε φορα γιατι μπαινει ο καθε τυχαρπαστος και να πεταει 3 δικες του,ασχετα αν στο forum δεν εχει γραψει ποτε,ουτε καν στο ποιος ειναι... Confused
Και δεν ειναι λιγοι αυτοι που εχουν πια 50-60 posts και ΟΛΑ ειναι σε αγγελιες...
Καντε ενα check το προφιλ τους και θα δειτε τι εννοω. Evil


Πολυ σωστο αυτο που γραφει ο Pughell , γιατι πολυ απλα δεν πιστευω οτι κανενα μελος του club , εμεις οι ανεπισημοι κυριως , που πραγματικα μπαινει και εχει γινει μελος του club για τους ''σωστους'' λογους ας πουμε , και που σεβεται το ολο θεμα , να θελει ποτε να εκτεθει στα ματια των αλλων μελων , ( πουλωντας μια παπ***α ξεγελωντας καποιον αλλο )
πραγμα που ενας ασχετος - τυχαρπαστος που θα μπει στο φορουμ μονο για να ''μοσχοπουλησει'', δεν τον νοιαζει και θα το κανει χωρις ενδοιασμο! Ευγε Pughell !!!
Steve - Δευ 03 Ιαν 2011, 09:24:06
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?t=21535

Σβήστε την την μαλ***α X-mas
Pughell - Πεμ 10 Μάρ 2011, 19:30:53
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Ασε μας ρε Στελιο.
Ωρες-ωρες εισαι υπερβολικος.
Μπορουμε να ειμαστε λιγο πιο ευελικτοι με τους κανονισμους αναλόγως την περιπτωση.
Δικο μας ειναι το φορουμ αλλωστε - κι αν καποιος δεν το καταλαβίνει και παρεξηγηθει - ε ας πάει να γραφει αλλου τις αγγελίες του.
Oυτως ή αλλως δεν ειμαστε επισημο αλλελιο-site να κερδιζουμε ή να χανουμε κατι απο αυτό.

Εγω ειμαι υπερβολικος ρε μλκα ή εσεις βαριεστε να κανετε οτιδηποτε;
Οι μισοι ειναι υπερ του κανονα περι αγγελιων,οι αλλοι μισοι κατα,οι κανονες λειτουργιας του forum υπαρχουν αναρτημενοι και τελικα το καθε πραγμα ειναι στην προσωπικη κριση του καθενος... Evil
RoadRunner122 - Πεμ 10 Μάρ 2011, 23:45:17
Θέμα δημοσίευσης:
Είναι απλό το θέμα...

σε άλλα φόρουμ, εάν δεν έχεις συμπληρώσει έναν Α αριθμό δημοσιεύσεων (που προφανώς ορίζεται απ'τον admin), δεν σου επιτρέπεται να ποστάρεις σε συγκεκριμένα topics (αγγελίες πχ).

Προφανώς από το δικό μας δεν υποστηριζεται (λόγω παλιάς έκδοσης... φαντάζομαι...).
Οπότε είναι κάτι που λογικά θα/θα-μπορούσε-να διορθωθεί με τη νέα version του φορουμ... Rolling eyes
MEMsound - Παρ 11 Μάρ 2011, 11:25:41
Θέμα δημοσίευσης:
Pughell έγραψε:
MEMsound έγραψε:
Ασε μας ρε Στελιο.
Ωρες-ωρες εισαι υπερβολικος.
Μπορουμε να ειμαστε λιγο πιο ευελικτοι με τους κανονισμους αναλόγως την περιπτωση.
Δικο μας ειναι το φορουμ αλλωστε - κι αν καποιος δεν το καταλαβίνει και παρεξηγηθει - ε ας πάει να γραφει αλλου τις αγγελίες του.
Oυτως ή αλλως δεν ειμαστε επισημο αλλελιο-site να κερδιζουμε ή να χανουμε κατι απο αυτό.

Εγω ειμαι υπερβολικος ρε μλκα ή εσεις βαριεστε να κανετε οτιδηποτε;
Οι μισοι ειναι υπερ του κανονα περι αγγελιων,οι αλλοι μισοι κατα,οι κανονες λειτουργιας του forum υπαρχουν αναρτημενοι και τελικα το καθε πραγμα ειναι στην προσωπικη κριση του καθενος... Evil


Ναι ρε Στελιο βαριομαστε.
Πλακα μας κανεις? Τρωμε τοσες ωρες εδω μεσα και θα μου πεις οτι βαριομαστε κιολας!
Μερικοι εχετε αναγαγει τις αγγελίες στο πιο συμαντικο πραγμα εδω μεσα.
Ε σορρυ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!

Σου εξηγησα στο προ-προυγουμενο ποστ
MEMsound έγραψε:
το παιδι εχει 22 δημοσιευσεις εκ των οποίων ελάχιστες ειναι στις αγγελίες
αρα δεν υπαρχει λογος κλειδωματος


= http://www.psclub.gr/forum/search.php?search_author=mitsakos106

αν θες το καταλαβαινεις αυτο που εγραψα.
αν οχι ειναι δικο σου θεμα.

ενας τετοιος χρηστης δεν ειναι "αγγελιο-σπαμερ" (που να μας σπαει τα @@ στα "απ" κλπ κλπ)
απ οτι βλεπεις ποσταρει/συμμετεχει κλπ κλπ κανονικα, ε και πουλαει κι ενα χταποδι. Θα μπορουσε να βάλει την αγγελία και αφου κανει 10 ποστ ακομα - ωραια και τι θα αλλαζε?

Για εμενα τιποτα.
Pughell - Παρ 11 Μάρ 2011, 18:55:40
Θέμα δημοσίευσης:
Πλακα μου κανεις ρε μλκα;
Καταρχην το θεμα δεν αφορα τον Δημητρη αποκλειστικα αλλα το συνολο.

Ποσες αγγελιες ηταν ετσι στον αερα εδω και παρα πολυ καιρο;
Ποσο καιρο εχει που θεσπιστηκαν τα 30 posts για να μην γινουμε car.gr;
Ποσο καιρο εχει που διαφορες αγγελιες ανεβοκατεβαινουν και δεν γινεται τιποτα και φαινομαστε εμεις οι κακοι;
Ποσες φορες μπηκε η ιδια αγγελια ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ γιατι παλια διαγραφτηκε που ο χρηστης εγραψε τους κανονισμους στα @@ παρα το οτι ενημερωθηκε οτι δεν εχει το δικαιωμα να postαρει;
Ποσες διελευσεις και post εχει καθημερινα στις αγγελιες το τελευταιο εξαμηνο;
Και στο κατω-κατω επρεπε να περιμενουμε να βγει ο καημενος ο Αρης απο το στρατοπαιδο ή να σχολασει ο κουλαλεξης απο την δουλεια για να αρχισει να δουλευει σωστα το κwλοσυστημα γιατι οι υπολοιποι πετουσατε το μπαλακι ο ενας στον αλλον;

Οταν κατσεις και απαντησεις οοολα αυτα,τοτε ελα και πες μου για το αν βαριεσαι ή οχι...
Και ενταξει,βαριεσαι,ΟΚ...Σβησε τον γμημενο τον κανονα των 30 post για να γινουμε και νομιμο μπρδελο πια...
Τοσα χρονια που δεν υπηρχε και ειμασταν μπατε σκυλοι,αλλεστε,τουλαχιστον δεν γκρινιαζε κανενας...

Οσο για το αν κερδιζουμε ή χανουμε,το οτι εσυ δεν πουλας κατι,δεν σημαινει οτι απαραιτητα και οι αλλοι δεν πουλανε.
Ρωτα αυτους που βλεπουν την αγγελια τους να πηγαινει την ιδια μερα σε δευτερη σελιδα αν τους καιει ή οχι...
Εμενα προσωπικα με καιει και θεωρω γελοιο το να ειμαι σε ενα forum μονο και μονο για μια αγγελια,ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ CAR.GR...
Και μαλιστα οταν σε αλλα club,πολυ μικροτερης συμμετοχης και τεχνικου υποβαθρου(σαν forum) εχουν βρει το συστημα ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ωστε να το ελεγχουν,το θεωρω γελοιο να μην μπορουμε να το παρακολουθησουμε εμεις.

Και αν ολα οσα λεω σου φαινονται παραλογα ή αντιθετα με τους κανονισμους,τοτε ΟΚ,πες μου οτι εχω λαθος για να το δεχτω και να το βουλωσω...
MEMsound - Παρ 11 Μάρ 2011, 20:08:51
Θέμα δημοσίευσης:
Stunned Dizzy2
ρε μλκ τι να σου πω.

περαν του χαβαλε, αμα δεν εχεις καταλάβει ΓΙΑ ΜΕΝΑ το αν βαριεμαι ή οχι, το αν προλαβαίνω να κανω παραπανω απ οσα κανω ή οχι κλπ κλπ δυστυχως δεν μπορω να στο δωσω να το καταλαβεις διαφορετικα.

θα μπορουσες να ζητησεις απο τους πιο πάνω απο εμενα διευκρινησεις για το τι λειτουργει και τι οχι στο φορουμ εδω και καιρο αλλα και γιατι - κι αν δεν σου απαντησουν αμεσα να τους τα κανεις τσουρεκια μεχρι να παρεις τις απαντησεις που θες.

δυστυχως δεν ειμαι εγω αρμοδιος να σου απαντησω (μιας και ουτως ή αλλος δεν περναει κατι απ το χερι μου επι του θεματος) - παντως οπως εχει αναφερθει αυτες τις μερες υποτιθεται οτι ειμαστε σε σωστο δρομο ανανεωσης του φορουμ και δεν απεχουμε πολυ (εγω δεν συμμετεχεχω ενεργα σε αυτο παρα μονο εισηγητικα μιας και δεν εχω τις σχετικες γνωσεις που απαιτουνται)



για τα υπολοιπα σου απαντησα στο προυγουμενο ποστ - δεν εχω κατι περισσοτερο να πω

καρ.γρ εδω μεσα δεν προκειται να γινουμε αρκει να ανασκουμπωθουν και οι υπολοιποι μοντ ή να αντικατασταθουν οσοι δεν μπορουν να συνεχισουν (ήδη αυτο εχει μισο διευθετηθει με τις σχετικες εισηγησεις μου - αλλα και πάλι δεν ειναι στο χερι μου να το κανω πιο αμεσα - μακαρι να ηταν αλλα δεν)
king207cc - Παρ 11 Μάρ 2011, 20:12:46
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Stunned Dizzy2
ρε μλκ τι να σου πω.

περαν του χαβαλε, αμα δεν εχεις καταλάβει ΓΙΑ ΜΕΝΑ το αν βαριεμαι ή οχι, το αν προλαβαίνω να κανω παραπανω απ οσα κανω ή οχι κλπ κλπ δυστυχως δεν μπορω να στο δωσω να το καταλαβεις διαφορετικα.

θα μπορουσες να ζητησεις απο τους πιο πάνω απο εμενα διευκρινησεις για το τι λειτουργει και τι οχι στο φορουμ εδω και καιρο αλλα και γιατι - κι αν δεν σου απαντησουν αμεσα να τους τα κανεις τσουρεκια μεχρι να παρεις τις απαντησεις που θες.

δυστυχως δεν ειμαι εγω αρμοδιος να σου απαντησω (μιας και ουτως ή αλλος δεν περναει κατι απ το χερι μου επι του θεματος) - παντως οπως εχει αναφερθει αυτες τις μερες υποτιθεται οτι ειμαστε σε σωστο δρομο ανανεωσης του φορουμ και δεν απεχουμε πολυ (εγω δεν συμμετεχεχω ενεργα σε αυτο παρα μονο εισηγητικα μιας και δεν εχω τις σχετικες γνωσεις που απαιτουνται)



για τα υπολοιπα σου απαντησα στο προυγουμενο ποστ - δεν εχω κατι περισσοτερο να πω

καρ.γρ εδω μεσα δεν προκειται να γινουμε αρκει να ανασκουμπωθουν και οι υπολοιποι μοντ ή να αντικατασταθουν οσοι δεν μπορουν να συνεχισουν (ήδη αυτο εχει μισο διευθετηθει με τις σχετικες εισηγησεις μου - αλλα και πάλι δεν ειναι στο χερι μου να το κανω πιο αμεσα - μακαρι να ηταν αλλα δεν)

+1
android - Παρ 11 Μάρ 2011, 20:19:59
Θέμα δημοσίευσης:
Μια χαρά τα πάει ο Μάνθος ...είναι ο πιο ενεργός από όλους...


. ΚΑΙ -
Pughell - Παρ 11 Μάρ 2011, 20:35:59
Θέμα δημοσίευσης:
Η γκρινια δεν ειναι για τον χαβαλε και ξερεις οτι αν μη τι αλλο,δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου,απλα επειδη καποια στιγμη ειχα 4-5 αγγελιες μαζεμενες και την ιδια μερα που τις postαρα,εβγαιναν στου διαολου την μανα,απο τοτε με επιασε η μουρλα με αυτο το πραγμα.
Και επειδη οπως μου αρεσει να μην γινεται μπρδελο το forum για να ειναι οσο πιο χρηστικο γινεται μιας και εμας εξυπηρετει και οχι τους outsiders που εχουμε κατα καιρους,για αυτο και γκρινιαζω...

Περι διευκρινισεων,κλπ,ξερεις οτι το ειχα ψαξει το θεμα και μαλιστα οι απαντησεις που ειχα παρει ηταν τραγικες,δεδομενου οτι αυτα τα οποια ζητουσα ηταν κυριολεκτικα 3 λεπτα δουλεια και δεν νομιζω να γκρινιαζε ποτε κανενας γιατι ο ενας mod μπηκε "στα χωραφια" του αλλου...
Και μην μου πεις οτι δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα οσο τα λεω,εχω κανει μεχρι και admin οποτε εχω μια Χ ιδεα του ποσο απλο ειναι...

Το οτι ο καθενας εχει το μακρυ του και το κοντο του το δεχομαι και σιγουρα δεν κανετε ολοι την ιδια δουλεια(σε ογκο) αλλα αυτο δεν το καθοριζουμε εμεις οι "κοινοι θνητοι". NodNo

Σε ολα τα υπολοιπα που λες περι λειτουργιας,τροποποιησεων,κλπ,κλπ δεν διαφωνησε κανενας,μαζι σας,αλλα να ξερουμε και τι συμβαινει ρε... Confused
volvos - Παρ 11 Μάρ 2011, 20:46:17
Θέμα δημοσίευσης:
στελιο ειλικρινα πες μου ποτε καταφερες να πουλησεις κατι εδω μεσα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Pughell - Παρ 11 Μάρ 2011, 21:29:05
Θέμα δημοσίευσης:
Κατα καιρους εχω δωσει καποια πραγματα ρε...
Οχι κατι χοντρο βεβαια αλλα ψιλα φευγουν.
bagosgt - Παρ 11 Μάρ 2011, 21:36:21
Θέμα δημοσίευσης:
καντε τον κωστακη mod κ θα κανει αυτος "σκουπα".αλλα οταν βαζει αυτος αγγελειες να του τις διαγραφετε,γιατι την αναρτηση δεν την ειχα δει κ ετυχε να παμε για καφε κ να μου πει οτι την εδινε,αλλιως θα την ειχα χασει την KW Crying or Very sad
παντως σε αυτο που λετε εχετε απολυτο δικιο,κ πιστευω οτι κ τα 30 ποστς δε θα "κρατησουν" τους τυχαρπαστους που μπαινουν για να επωφεληθουν η να κανουν εμποριο.κ οταν λεω εμποριο,εχει τυχει να δω αγγελειες που απο την μια αγοραζουν κ μετα απο λιγο καιρο τα πουλανε Confused
τα 30 ποστς μινιμουμ δε θα συγκρατησουν αυτα τα ατομα,γιατι εκτος απτο οτι μπορει να τα φθασει καποιος ανετα(βλεπε καποια καινουρια μελη που με αρλουμπες κ οτι ναναι εχουν φτασει πανω απο 100 ποστς),κ σε πολλες περιπτωσεις αλλα ατομα τα φτανουν αυτα τα 30 μονο σε αγγελειες Crying or Very sad
μηπως να "αλλαζαμε" λιγο τον τροπο αξιολογησης για το ποιος ποσταρει κ τι?
επειδη εγω προσωπικα εχω ποσταρει αγγελειες πολυ λιγες φορες,κ αν εχει παρατηρησει καποιος,ο σκοπος που τα δινω ειναι για να μη μου πιανουν χωρο κ φτιαχνω "αποθηκη" στο σπιτι,τα δινω σχεδον ξεφτιλα,κ δε θα με χαλαγε,να μη μπορουσα να ποσταρω ο ιδιος κ να εστελνα πμ σε ενα επισημο μελος,mod,η καποιον με αρκετα "σωστα" ποστς,ετσι ωστε να ειναι στην κριση καποιου πιο "εμπειρου" χρηστη η αναρτηση καποια αγγελειας.κ να αναρταται με καποια "ευθυνη" κ σοβαροτητα,κ για τον αναλογο σκοπο εννοειτε.
βεβαια αυτο ειναι προσωπικη μου αποψη απλα ωρες ωρες βλεπω κατι αγγελειες κ κατι ατομα που σχολιαζουν κ ποσταρουν μονο εκει Confused
Pughell - Παρ 11 Μάρ 2011, 21:49:34
Θέμα δημοσίευσης:
Βαγγο το θεμα ευθυνης και σοβαροτητας που εθιξες ειναι μεγαλη υποθεση αλλα δυστυχως δεν μπορει να το αντιληφθει καποιος,μεχρι να την παθει βεβαια... Sad
kostas207rc - Σαβ 12 Μάρ 2011, 00:14:21
Θέμα δημοσίευσης:
Αντί να γκρινιάζεις για τις αγγελίες δεν γίνεσαι επίσημο μέλος να βοηθησεις λίγο και το σύλογο?
Το μόνο εύκολο είναι να τα ρίχνουμε στο Μάνθο που τρέχει για όλους και για όλα...
Pughell - Σαβ 12 Μάρ 2011, 00:24:06
Θέμα δημοσίευσης:
Γιατι δηλαδη,αν γινω επισημο μελος τι θα αλλαξει και θα μπορω να βοηθησω περισσοτερο;
Με ξερουν και τους ξερω απο τοτε που δημιουργηθηκε το club και οταν χρειαζεται τρεχω και με το παραπανω οποτε τι θα αλλαξει με την επισημοτητα;
kostas207rc - Σαβ 12 Μάρ 2011, 00:29:24
Θέμα δημοσίευσης:
Tα 50 ευρώ και η κίνηση γενικότερα ώστε να ακολουθήσουν κι αλλοι
καλώς η κακώς έχουμε μάθει όλοι στα τσάμπα δεν αναφέρομαι σε σένα φυσικά... ξέρω ότι γενικότερα έχεις εξυπηρετήσει παιδιά κατα καιρούς
αλλά το να κάνεις έτσι για τις αγγελίες και να κράζεις τον Μανθο δεν βοηθάς καθόλου πάντα φιλικά μιλάω έτσι και χωρίς παρεξήγηση!
Pughell - Σαβ 12 Μάρ 2011, 00:36:34
Θέμα δημοσίευσης:
Θα στο πω αλλιως και ελπιζω να κατανοησεις το σκεπτικο μου...
Ειμαι ανεργος και αναποφευκτα περναω αρκετες ωρες μπροστα στο pc.
Οποτε αν ειναι να δωσω τα 50Ε,θα προτιμουσα να τα δωσω ωστε με τις ωρες που περναω μπροστα στην χαζοοθονη,να κανω κατι δημιουργικο καθαριζωντας το forum απο σαβουρες,κλπ,κλπ...
Δυστυχως ομως moderator βγαινεις κατοπιν ψηφοφοριας και επειδη,αν το δεις ρεαλιστικα,κατα τα αλλα δεν σου προσφερει και κατι ουσιαστικο το να γινεις επισημο μελος ιδιαιτερα αν εισαι και εκτος πρωτευουσας,για αυτο και δεν εγινα ποτε τοσα χρονια σε καμια λεσχη.

Αν τιθεται θεμα πληρωμης του server μιας και γραφουμε ολοι εδω μεσα,πολυ ευχαριστως να συνεισφερω 10-15Ε καθε χρονο προκειμενου να γραφουμε τις χαζομαρες μας που στο κατω-κατω ακομα και να μην υπηρχε το forum στο προσεχες μελλον,οσοι θελουμε(παλιοι και μη),ανα πασα στιγμη μπορουμε να βρεθουμε με τους υπολοιπους με ενα τηλεφωνο,ακομα και αν δεν ειμαστε απο την ιδια πολη. Wink
kostas207rc - Σαβ 12 Μάρ 2011, 00:40:50
Θέμα δημοσίευσης:
Κατανοώ τι λες και το σέβομαι καθώς και εγω αυτό το διάστημα άνεργος είμαι...Οκ είναι μία άποψη και είναι σεβαστή απλά θεωρώ ότι γενικότερα με την γκρίνια σε όλους τους τομείς και όχι μόνο στο forum λύση δεν βγαίνει ποτε...
Pughell - Σαβ 12 Μάρ 2011, 00:41:59
Θέμα δημοσίευσης:
Χωρις γκρινια,η "διοικηση" επαναπαυεται και ο λαος "οργιαζει"... Laughing Laughing Laughing
kostas207rc - Σαβ 12 Μάρ 2011, 00:44:42
Θέμα δημοσίευσης:
Όλα θα γίνουν σιγά σιγά αρκεί να υπάρχει όρεξη και διάθεση απο όλους
και θα γίνει το club όπως πρέπει να είναι... Wink
king207cc - Σαβ 12 Μάρ 2011, 00:46:01
Θέμα δημοσίευσης:
kostas207rc έγραψε:
Όλα θα γίνουν σιγά σιγά αρκεί να υπάρχει όρεξη και διάθεση απο όλους
και θα γίνει το club όπως πρέπει να είναι... Wink


διακρίνω ένα όραμα στα λόγια σου Laughing
kostas207rc - Σαβ 12 Μάρ 2011, 00:48:49
Θέμα δημοσίευσης:
Έχω όρεξη και οίστρο σήμερα μάλον επειδή μπήκαν οι αποστάτες
και χάρηκα Laughing Laughing Laughing
king207cc - Σαβ 12 Μάρ 2011, 00:51:00
Θέμα δημοσίευσης:
kostas207rc έγραψε:
Έχω όρεξη και οίστρο σήμερα μάλον επειδή μπήκαν οι αποστάτες
και χάρηκα Laughing Laughing Laughing


καλοπερπάτητες Wink ελπίζω ο ΜΑD να μην μπερδέυτηκε και τις έβαλε στην πάπια Laughing
kostas207rc - Σαβ 12 Μάρ 2011, 00:54:04
Θέμα δημοσίευσης:
Έβαλα εγώ και ο Android ο Μάκης λογικά τώρα θα τελειώνει την τελευταία ρόδα... Laughing Laughing Laughing (δεν είχε φέρει αμάξι μαζί)
Έπρεπε να μας δεις σαν μικρά παιδιά που τους φέρνεις δώρο ήμασταν πολύ γέλιο....
MAD - Σαβ 12 Μάρ 2011, 16:24:43
Θέμα δημοσίευσης:
kostas207rc έγραψε:
Έβαλα εγώ και ο Android ο Μάκης λογικά τώρα θα τελειώνει την τελευταία ρόδα... Laughing Laughing Laughing (δεν είχε φέρει αμάξι μαζί)
Έπρεπε να μας δεις σαν μικρά παιδιά που τους φέρνεις δώρο ήμασταν πολύ γέλιο....



ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ!!!!!!

Βαγγο φυσικά και τις έβαλα στην πάπια!!!
Αποστατη εμπρός αριστερά και πίσω αποστατης δεξιά!!!
Απο εμφάνιση είναι σούπερ το παπι!!!
Μοιάζει ότι πας με το πλάι!!! DRIFTαρεις!!! Laughing Laughing Laughing
Steve - Τετ 16 Μάρ 2011, 10:59:07
Θέμα δημοσίευσης:
Κωλάρα, δεν γίνεται με την αυστηρή έννοια της ψηφοφορίας.

Απλά είναι δεσμευτικό να είσαι επίσημο μέλος αν θές να γίνεις mod γιατί έτσι θεωρείται ότι συμβάλλεις ενεργά στο σύλλογο Wink
Pughell - Σαβ 19 Μάρ 2011, 22:44:10
Θέμα δημοσίευσης:
Μπα,την συγκεκριμενη στιγμη μου λειπουν τα 50Ε για πολλα πραγματα... Confused
Παντως καλα που υπαρχει επιβλεψη στις αγγελιες,ε! Rolling eyes Laughing Laughing Laughing
Steve - Δευ 21 Μάρ 2011, 14:47:23
Θέμα δημοσίευσης:
Είναι απασχολημένος ο Άρης με το facebook...
Pughell - Τετ 13 Απρ 2011, 19:36:51
Θέμα δημοσίευσης:
Ξανθοκοτσιδα,ελα να μου ξαναπεις οτι δεν ξυνετε τα aρχιδια σας με το συγκεκριμενο θεμα... Evil
MEMsound - Πεμ 14 Απρ 2011, 01:04:43
Θέμα δημοσίευσης:
μα δεν εχω διαφωνησει ποτε
απλα εσυ το λες "ξυνουμε τα αρχ**ια μας"
εγω το λεω "δεν με πολυενδιαφερει το κομματι το αγγελιων" (= οποτε εχουμε χρονο ασχολουμαστε)


υ.γ. υπαρχουν κι αλλα πραγματα στην ζωη εκτος απ το φορουμ
υ.γ.2 αλλωστε εστω και καθηστεριμενα δεν ειναι τοσο δυσκολο να πατησουμε ενα "Χ" οπου χρειαζεται
υ.γ.3 μην σκας
υ.γ.4 ακομα δεν εχς δει τις αγγελίες να δω σε τι αναφερεσε...παω να κοιταξω Laughing Laughing
SnakeMJK - Πεμ 14 Απρ 2011, 07:14:59
Θέμα δημοσίευσης:
κορίτσια, υπάρχει και το κουμπί του report αν δεν σας αρέσει κάτι σε ένα ποστ...
Pughell - Πεμ 14 Απρ 2011, 08:49:12
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
μα δεν εχω διαφωνησει ποτε
απλα εσυ το λες "ξυνουμε τα αρχ**ια μας"
εγω το λεω "δεν με πολυενδιαφερει το κομματι το αγγελιων" (= οποτε εχουμε χρονο ασχολουμαστε)


υ.γ. υπαρχουν κι αλλα πραγματα στην ζωη εκτος απ το φορουμ
υ.γ.2 αλλωστε εστω και καθηστεριμενα δεν ειναι τοσο δυσκολο να πατησουμε ενα "Χ" οπου χρειαζεται
υ.γ.3 μην σκας
υ.γ.4 ακομα δεν εχς δει τις αγγελίες να δω σε τι αναφερεσε...παω να κοιταξω Laughing Laughing

Υ.Γ. Μα τα ξυνετε,δεν τα ξυνετε;
Ενας μηνας περασε απο το τελευταιο σχολιο μου και του Steve... Laughing Laughing Laughing
Υ.Γ.2 Λες να μην το ξερω;Το θεμα ειναι γιατι δεν το κανετε... Rolling eyes
Υ.Γ.3 Σκαω γιατι αν ημουν Αθηνα θα σε περιμενα καθημερινα με το μαστιγιο εξω απο το μαγαζι... Laughing Laughing Laughing

SnakeMJK έγραψε:
κορίτσια, υπάρχει και το κουμπί του report αν δεν σας αρέσει κάτι σε ένα ποστ...

Πλακα κανεις ρε Ζηση;
Θες να σου πω δυο-τρια σκηνικα που διαφορα παιδια περιμενουν απο τον admin να τους λυσει το προβλημα τους;
Μην μας δουλευετε κιολας... Confused
Steve - Πεμ 14 Απρ 2011, 09:31:56
Θέμα δημοσίευσης:
Στα report η απάντηση-δράση του Ζηση είναι το πολύ μέσα σε 24ωρο πάντως, χωρίς πλάκα Wink

respect! Thumb right
SnakeMJK - Πεμ 14 Απρ 2011, 09:47:16
Θέμα δημοσίευσης:
pughell, είμαι όλος αυτιά...! μην μου πεις για τα σκηνικά δεν μπορώ να κάνω login με το παλιό μου username, γιατί έχω βαρεθεί να στέλνω πμ γι αυτό το θέμα. κάναμε και το case sensitive επιστήμη Razz

Steve έγραψε:
Στα report η απάντηση-δράση του Ζηση είναι το πολύ μέσα σε 24ωρο πάντως, χωρίς πλάκα Wink

respect! Thumb right


Ευχαριστώ πάρτα-πάρτα-πάρτα Rolling eyes Laughing
Steve - Πεμ 14 Απρ 2011, 09:52:37
Θέμα δημοσίευσης:
Αν δεν ήμουν εγώ θα ψάχνατε ακόμα το Case sensitive... Rolling eyes Evil
Pughell - Πεμ 14 Απρ 2011, 10:41:59
Θέμα δημοσίευσης:
Ζηση δεν ηξερα καν οτι το δικο σου κομματι ειναι τα report αλλα παλι προχθες με πηρε τηλεφωνο ο pduke(απο τα αρχαια μελη του club) και δεν μπορουσε να κανει login στελνωντας το αναλογο mail στους admin αλλα πηρε τα @@ του απο οτι μου ειπε το παιδι για αυτο και βρηκε λυση δια τηλεφωνου για το προβλημα του. Confused
SnakeMJK - Πεμ 14 Απρ 2011, 10:49:24
Θέμα δημοσίευσης:
δεν ξέρω καν ποιος βλέπει αυτά τα email... αν πηγαίνουν σε κανα chataso, λογικό να μην παίρνουν ποτέ απάντηση Razz
reselie-206 - Πεμ 14 Απρ 2011, 11:06:25
Θέμα δημοσίευσης:
να τις αναλάβω εγώ να διαγράφω οτι δε τηρεί τους κανονες?
είμαι που είμαι μέσα σχεδόν όλη τη μέρα....
MEMsound - Πεμ 14 Απρ 2011, 11:14:24
Θέμα δημοσίευσης:
εχω βαρεθει να ακουω τα ιδια
Ζηση γι αυτο σας λεω στρωθειτε με τον Τάσο να το σενιαρετε το φορουμ
εγω με αυτο δεν μπορω να ασχοληθω - δεν ειμαι αδμιν
ασε που δεν εχω χρονο και για κατι τετοιο


ο πδυκε αν ειχε ριξει ενα βλεφαρο (χωρις να κανει λογκ ιν) εδω στις ερωτησεις/προβληματα θα ειχε βρει την απαντηση

βεβαια ΚΑΝΟΝΙΚΑ θα επρεπε να ειχε σταλει εκ των προτερων ενα σχετικο ενημερωτικο εμαιλ σε ολους σχετικα με την αλλαγη και το κε-ις σενσιτιβ...αλλα "τι να πω κι εγω"... Confused Confused Confused (ουτε γω το ξερα)
Steve - Πεμ 14 Απρ 2011, 11:29:29
Θέμα δημοσίευσης:
Ενώ εγώ που μπορώ και έχω παραπάνω χρόνο από τον Ζήση και τον Πρόεδρα, ευτυχώς μου δώσατε την ευκαιρία


Sinanai - Πεμ 19 Μάϊ 2011, 08:25:55
Θέμα δημοσίευσης:
Με ποιο σκεπτικό κάποιες αγγελίες γίνονται υπόμνημα;

Edit: Για να είμαι πιο συγκεκριμένος, γιατί οι αγγελίες των mod/διαχειριστών γίνονται υπόμνημα;

Ξανα-edit: Καλό είναι να επιτρέπεται ένα "up" ανα έβδομάδα.
MEMsound - Πεμ 19 Μάϊ 2011, 08:54:47
Θέμα δημοσίευσης:
υπομνημα γινονται αγγελιες που αξιζουν, εφοσον φυσικα ζητηθεί. Wink

αυτα περι μοντ και λοιπων σκευοριών αφηστε για ταινιες και σειρες του φωσκωλου και λοιπων Laughing

ελεος ρε Κωστη Laughing Laughing
Sinanai - Πεμ 19 Μάϊ 2011, 08:57:21
Θέμα δημοσίευσης:
Τέσπα, δεν ήξερα ότι γίνεται οποιαδήποτε αγγελία, εφόσον ζητηθεί, υπόμνημα. Σόρρυ.

Αυτό για το "up" ανά βδομάδα καλό είναι να γίνει σαφές, πάντως.
MEMsound - Πεμ 19 Μάϊ 2011, 09:05:09
Θέμα δημοσίευσης:
νομιζα οτι ηταν....αλλα μιας και εχω βαρεθει
εμεις να τα λεμε και οι αλλοι να τα γραφουν
οτι (ππρολαβαίνω) και δεν ειναι συμφωνω (ακομα και μια σχετικη ελαστικοτητα) παιρνει επιτοπου τον πουλο... Laughing Laughing

υ.γ. ψυχραιμία...δεν κερδιζουμε αλλωστε και τιποτα απο ολο αυτο το νταβαντουρι που λεγεται πσκλαμπ...για τον χαβαλε τον κανουμε Laughing
drdino - Τετ 01 Ιούν 2011, 01:40:54
Θέμα δημοσίευσης:
1
2
3
4

Το κλασικό πρόβλημα του συγκεκριμένου αριθμού δημοσιεύσεων για αγγελίες...
gourtz - Δευ 25 Ιούλ 2011, 20:10:15
Θέμα δημοσίευσης:
αν μπορει να με εξηπηρετηση κ εμενα καπιος? να μ πει γτ εσβησε την δικια μ αγγελια περι πωλησης χενον? ............
takis_206 - Δευ 25 Ιούλ 2011, 20:19:40
Θέμα δημοσίευσης:
η αγγελια σου υπαρχει ειδη φιλος...
gourtz - Δευ 25 Ιούλ 2011, 21:05:23
Θέμα δημοσίευσης:
δεν την βρισκο ομως......... μηπως μετακινηθηκε καπου αλλου?



δεν ενοοω αυτη http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=449654#449654
MEMsound - Δευ 25 Ιούλ 2011, 21:28:57
Θέμα δημοσίευσης:
gourtz,: Δευ 25 Ιούλ 2011, 21:10:15 έγραψε:
αν μπορει να με εξηπηρετηση κ εμενα καπιος? να μ πει γτ εσβησε την δικια μ αγγελια περι πωλησης χενον? ............


->

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=449654#449654

Παράθεση:
Δευ 25 Ιούλ 2011, 17:44:48


Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused
gourtz - Δευ 25 Ιούλ 2011, 22:54:54
Θέμα δημοσίευσης:
den einia ayth paidia htan allh megalh k evala k photo k ejygoysa ot iexoyn k eggyhsh ktl ........... dne eimai magazi... elleos
MEMsound - Τρι 26 Ιούλ 2011, 00:17:15
Θέμα δημοσίευσης:
τι να σου πω, δεν εχω ιδεα
ημουν αλλωστε οφφλινε ολο το απογευμα

ΓΡΑΦΕ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
Road_Runner - Τρι 26 Ιούλ 2011, 02:26:40
Θέμα δημοσίευσης:
gourtz έγραψε:
den einia ayth paidia htan allh megalh k evala k photo k ejygoysa ot iexoyn k eggyhsh ktl ........... dne eimai magazi... elleos

αφου δεν εισαι μαγαζι που τα βρηκες τοσα πολλα κοματια???
Ghost Dog - Τρι 26 Ιούλ 2011, 08:54:19
Θέμα δημοσίευσης:
gourtz έγραψε:
den einia ayth paidia htan allh megalh k evala k photo k ejygoysa ot iexoyn k eggyhsh ktl ........... dne eimai magazi... elleos

Εγω στην εσβησα γιατι κανει ΜΠΑΜ οτι εισαι μαγαζι, ΕΛΕΟΟΟΟΣ! Evil
Steve - Τρι 26 Ιούλ 2011, 14:53:00
Θέμα δημοσίευσης:
gourtz έγραψε:
den einia ayth paidia htan allh megalh k evala k photo k ejygoysa ot iexoyn k eggyhsh ktl ........... dne eimai magazi... elleos


http://www.facebook.com/group.php?gid=51986890811&ref=search&sid=552034232.1929684281..1

http://gourtz.jimdo.com/

Και αυτό εδώ τί είναι ρε Gourtz Sound?

Για τόσο μαλ**ες μας έχεις δηλαδή; Rolling eyes
gourtz - Τρι 26 Ιούλ 2011, 15:03:11
Θέμα δημοσίευσης:
δεν εχω μαγαζι man Μονος μου ασχολουμε οπως κ εχω πει σε αρκετα παιδια απ οτο φορουμ για να τους φτιαξω διαφορα πραγματα.... οπως κ τοποθετηση που εγραφα την κανω εδω σπιτι μ.... και οχι μονο για τα χενον για ολα κ πολυεστερικες που φτιαχνω κτλ τα παντα..... αν ηταν θα εβαζα κ διευθυνση κτλ να εχω κ κοσμο στο μαγαζι μ...... απλα για τα χενον επειδι εχει διμιουργιθει ενα θεμα με ενα φιλο κ μου χρωσταει αρκετα λεφτα αυτος εισαγςει πραγματα χενον ανταλακτικα κτλ κ κοιτα να του παιρνω οτι μπορω κ να το πουλαω ωστε να μειωσω το χρεος.... απλα ουτε μαγαζι εχω ουτε τπτ τα λεντ κτλ τα παιρνω εγω απο ιντερνετ σε ποσοτητες συνυθως

και οσο για το λινκ που λεει η εταιρια μας ειναι σε θεση κτλ κτλ κτλ απο την ομαδα του facebook το κειμενο ειναι ετσι για πιο επαγγελματικο να φαινεται
gourtz - Τρι 26 Ιούλ 2011, 15:15:22
Θέμα δημοσίευσης:
+ οτι αν ημουν μαγαζι θα πεταγα κ μια αγγελια στα συνεργαζομενα μαγαζι πχ χενον με ενα 50 αρικο να εκανα κ πωλησεις ετσι οχι με μια αγγελια ετσι χυμα.... οποιος εχει αμφιβολιες μπορει να ερθει να του περασω χενον η οτι διποτε εχει σχεση με ηχο ενισχυτες πορτες sub οτι θελει κ να δει που τα φτιαχνω κ αν εχω μαγαζι οχι.....
Steve - Τρι 26 Ιούλ 2011, 16:10:14
Θέμα δημοσίευσης:
Φίλε δε το πας καλά... Sad
gourtz - Τρι 26 Ιούλ 2011, 16:47:14
Θέμα δημοσίευσης:
δεν τα γραφω για να την πω σε κανενα ουτε για να τσακωθω ουτε τπτ απλα δεν βρισκω το λογο που σβηστικε ετσι μπαμπαμ κ εφαγα κ μια ωρα για να μπορεσω να ανεβασω τις φωτο γιατι κολαγε το Imageshack.............
και το γελιο ειναι οτι δεν εχω κ μαγαζι....τεσπα μην χαλιομαστε.....
θα γραψω αλλο Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Steve - Τετ 10 Αύγ 2011, 08:02:52
Θέμα δημοσίευσης:
Ας κάνει κάποιος 2 σελίδες σκούπα από τις κλειδωμένες στο τέλος Laughing
Stevon - Τετ 10 Αύγ 2011, 14:41:02
Θέμα δημοσίευσης:
φύγανε μερικές......τις υπόλοιπες όσοι γυρίσουν κεφάτοι απο τις διακοπές τους.... Laughing Laughing
Steve - Τετ 10 Αύγ 2011, 22:56:49
Θέμα δημοσίευσης:
Oui Laughing
Ghost Dog - Σαβ 24 Δεκ 2011, 16:20:52
Θέμα δημοσίευσης:
Εσβησα οοοολες τις αγγελιες (1300+++) που ειχαν τελευταιο post/"UP" πριν την 1 Δεκ 2011...... Wink
gourtz - Σαβ 24 Δεκ 2011, 18:58:27
Θέμα δημοσίευσης:
καθαρισααααααααααααααααααννν χεχε
MEMsound - Κυρ 25 Δεκ 2011, 01:18:23
Θέμα δημοσίευσης:
Ghost Dog έγραψε:
Εσβησα οοοολες τις αγγελιες (1300+++) που ειχαν τελευταιο post/"UP" πριν την 1 Δεκ 2011...... Wink


W00t W00t Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Worthy Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Thumbs Up Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping Clapping
Steve - Τρι 27 Δεκ 2011, 15:48:34
Θέμα δημοσίευσης:
Μπράβο μαλ**α! Rolling eyes
Steve - Δευ 02 Ιαν 2012, 12:59:53
Θέμα δημοσίευσης:
Ghost Dog έγραψε:
Εσβησα οοοολες τις αγγελιες (1300+++) που ειχαν τελευταιο post/"UP" πριν την 1 Δεκ 2011...... Wink
Και άντε τώρα να ξαναβρούμε τις φωτογραφίες που είχαμε βγάλει...


Ξανά κατέβασμα από το πατάρι τα πράγματα, βγάλσιμο από την αποθήκη, φωτογράφηση, upload κλπ....



Κλείδωσε τες και σβήσε τις μετά από 1 βδομάδα τουλάχιστον Evil Mad
Steve - Σαβ 24 Μάρ 2012, 13:01:57
Θέμα δημοσίευσης:
Πατήστε τις κλειδωμένες αγγελίες στις πωλήσεις ένα σβήσιμο...

πιάνουν 2 σελίδες από το τέλος Laughing Laughing
kostas207rc - Κυρ 06 Μάϊ 2012, 13:03:09
Θέμα δημοσίευσης:
Παρατηρω κάτι τον τελευταίο καιρό και θέλω την γνώμη σας
Βλέπω κάθε μέρα πολλές αγγελίες και ο καθένας πουλάει ότι να ναι
με αποτέλεσμα το forum να γίνετε γυφτοπάζαρο
Το forum αν δεν κάνω λάθος δεν είναι για αυτό το σκοπό
Ανοιγεις τα θέματα και βλέπεις συνεχώς ποσταρίσματα στις πωλήσεις προσφορές παρά στα άλλα θέματα
Συν ότι είναι κάπως ενοχλητικό να βλεπεις άτομα να μπαίνουν και να πουλάνε οτιδήποτε και να μην έχουνε ασχοληθεί ποτέ με site μας
athanas - Τετ 09 Μάϊ 2012, 19:10:36
Θέμα δημοσίευσης:
Σωστός ο Κώστας...καλό θα ήταν να γίνει ένα 'ξεκαθάρισμα'... Rolling eyes
bagosgt - Τετ 09 Μάϊ 2012, 20:52:48
Θέμα δημοσίευσης:
kostas207rc έγραψε:
Παρατηρω κάτι τον τελευταίο καιρό και θέλω την γνώμη σας
Βλέπω κάθε μέρα πολλές αγγελίες και ο καθένας πουλάει ότι να ναι
με αποτέλεσμα το forum να γίνετε γυφτοπάζαρο
Το forum αν δεν κάνω λάθος δεν είναι για αυτό το σκοπό
Ανοιγεις τα θέματα και βλέπεις συνεχώς ποσταρίσματα στις πωλήσεις προσφορές παρά στα άλλα θέματα
Συν ότι είναι κάπως ενοχλητικό να βλεπεις άτομα να μπαίνουν και να πουλάνε οτιδήποτε και να μην έχουνε ασχοληθεί ποτέ με site μας


οι εκολες περασαν,μη κανεις τον καλο.... Laughing Laughing
kostas207rc - Πεμ 10 Μάϊ 2012, 00:18:25
Θέμα δημοσίευσης:
Ο άλλος έχει ένα post όλο κ όλο και μπηκε απλά για να πουλήσει... Rolling eyes
bagosgt - Πεμ 10 Μάϊ 2012, 13:21:56
Θέμα δημοσίευσης:
παρτε ενα τηλ την χρυση αυγη,να καθαρισει Twisted evil Laughing Laughing
Steve - Πεμ 23 Αύγ 2012, 12:55:15
Θέμα δημοσίευσης:
Καμιά σκούπα στις ήδη κλειστές και σκούπα στου... Μαρτίου και πριν ξέρω γω; Rolling eyes

15 σελίδες φτάσανε οι πωλήσεις...
MEMsound - Πεμ 23 Αύγ 2012, 19:27:17
Θέμα δημοσίευσης:
αφου ειμαστε μπολικοι
χωροις υπαρχει Laughing
Steve - Πεμ 23 Αύγ 2012, 22:23:41
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
μπολικοι
large Cool
Steve - Τρι 04 Σεπ 2012, 16:09:44
Θέμα δημοσίευσης:
Τσαπρρρ delete reeee
Steve - Σαβ 22 Σεπ 2012, 14:17:12
Θέμα δημοσίευσης:
beep beep
nikoun206 - Τρι 04 Δεκ 2012, 19:15:15
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ Η ΜΙΑ ΒΙΔΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΟΥΝ ΤΟ ΨΕΥΤΟΚΑΠΑΚΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?
ath7 - Τρι 04 Δεκ 2012, 21:37:37
Θέμα δημοσίευσης:
nikoun206 έγραψε:
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ Η ΜΙΑ ΒΙΔΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΟΥΝ ΤΟ ΨΕΥΤΟΚΑΠΑΚΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?

Καλησπερα φιλε μου!!!
σε αυτη την περιπτωση ειναι σιγουρο οτι το ψευτοκαπακο το κραταει μια βιδα!!!
αυτο που γινεται ειναι οτι η 'καλη' βιδα δεχεται ολη την πιεση και την δυναμη!!!
εαν σπασει και αυτη τοτε το ψευτοκαπακο απλα θα ακουμπαει χωρις να το κρατανε βιδες πλεον!!!!
Steve - Δευ 14 Ιαν 2013, 16:01:46
Θέμα δημοσίευσης:
Φτάσανε τις 17 σελίδες οι πωλήσεις Laughing
Jean - Δευ 14 Ιαν 2013, 16:09:08
Θέμα δημοσίευσης:
Στο saxosportclub είναι μίση σελίδα... Razz
MEMsound - Δευ 14 Ιαν 2013, 18:03:09
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Φτάσανε τις 17 σελίδες οι πωλήσεις Laughing

ξεπουλαει ο κοσμος..χαχαχα
Laughing Laughing Laughing
Steve - Δευ 14 Ιαν 2013, 19:20:49
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
Steve έγραψε:
Φτάσανε τις 17 σελίδες οι πωλήσεις Laughing

ξεπουλαει ο κοσμος..χαχαχα
Laughing Laughing Laughing
Έχει πράματα από... το 2011 μέσα ρε, και πόσα locked, κρίμα είναι Sad
Steve - Παρ 15 Φεβ 2013, 12:47:24
Θέμα δημοσίευσης:
Από αυτούς

http://www.psclub.gr/forum/groupcp.php?g=3059

αυτούς

http://www.psclub.gr/forum/groupcp.php?g=2465

κι αυτούς

http://www.psclub.gr/forum/groupcp.php?g=2288



Δε μπορεί να αφιερώσει κανένας 10 λεπτά να διαγράψει τις τελευταίες 6 σελίδες από τις αγγελίες που είναι πάνω από έτος μέσα εκεί; Rolling eyes


Και μετά συζητάμε για το " ...για οταν απαντες αναθεωρησετε...";


Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
SnakeMJK - Παρ 15 Φεβ 2013, 13:16:03
Θέμα δημοσίευσης:
έσβησα 3,5 σελίδες...
δεν έχει κάποιο locked πλέον κ έσβησα κ πολλά που είχαν ζητήσει κλείδωμα κ είχαν μείνει ανοιχτά.
SnakeMJK - Παρ 15 Φεβ 2013, 13:18:45
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
έσβησα 3,5 σελίδες...
δεν έχει κάποιο locked πλέον κ έσβησα κ πολλά που είχαν ζητήσει κλείδωμα κ είχαν μείνει ανοιχτά.


και άλλη μια σελίδα και κάτι ότι είχε ξεμείνει από 2011.
Steve - Παρ 15 Φεβ 2013, 13:18:46
Θέμα δημοσίευσης:
Μείνανε άλλες 3 σελίδες... Rolling eyes 1 έτος παλιές αγγελίες Rolling eyes Rolling eyes
MEMsound - Δευ 04 Μάρ 2013, 13:01:41
Θέμα δημοσίευσης:
επειδη τις τελευταίες μερες βλέπω εναν γενικό "ΟΤΙ-ΝΑΙ-ΝΙΣΜΟ" στις αγγελίες... και πριν αρχισει να σας παιρνει ο φορουμιακα ο διαολος...

ΟΤΑΝ βαζουμε μια αγγλία ΟΦΕΙΛΕΙ να τηρει ολους εκεινους τους κανονες που εχουν αναρτηθει σχετικα με τις αγγελίες -- ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ειμαστε "χωρος πωλήσεων" --- οκ υπαρχει και αυτο το κομματι και για αυτο υπαρχουν και οι σχετικοι κανόνες επ αυτου, οι οποίοι "ειναι αυτοί που είναι" -- αν σας αρεσουν καλώς... αν οχι ...πηγαιντε να πουλήσετε/αγορασετε, αλλου/απο αλλου.


από εκει και πέρα καθενας εχει δικαίωμα να ρωτησει ΟΤΙ επεξηγηση θελέι, ειτε στο εκαστοτε τοπικ ειτε με ΠΜ... ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ φεθει μεχρι να πάρει μια σαφη ξεκαθαρη απαντηση.

σχόλια επι των αγγελιών καλό ειναι να μην γινονται γιατι δημιουργουνται παρεξηγησεις, ενω επίσης αν δεν ειστε 100% σιγουροι για κατι που γραφετε ΜΗΝ το γραφετε...

αυτα...

καλημερα σας...
Steve - Σαβ 15 Μάρ 2014, 22:19:43
Θέμα δημοσίευσης:
Οι Αγορές - Ζητήσεις, μήπως να παίρναν π...όδι από την 6η σελίδα και μετά; Rolling eyes
alexandros 207 Rallye - Κυρ 16 Μάρ 2014, 22:09:43
Θέμα δημοσίευσης:
σε ενοχλούνε ?
piratee - Κυρ 16 Μάρ 2014, 22:50:16
Θέμα δημοσίευσης:
Περίμενε να κάνω μια up κ μετά Very happy
Steve - Δευ 17 Μάρ 2014, 01:44:26
Θέμα δημοσίευσης:
alexandros 207 Rallye έγραψε:
σε ενοχλούνε ?
Ναι, πολύ.
chatasos - Πεμ 07 Ιαν 2016, 21:34:51
Θέμα δημοσίευσης:
Οι αγγελίες έχουν κλειδώσει μέχρι νεωτέρας.
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr