PSClub - Hellas

Αθλητικές Εκδηλώσεις - Νέα χάραξη στο καρτόδρομο

vinman - Πεμ 15 Μάρ 2007, 23:47:05
Θέμα δημοσίευσης: Νέα χάραξη στο καρτόδρομο
Απο το site του 106sport club είδα τα παρακάτω....




Πιστεύω ότι θα έχει ενδιαφέρον η αλλαγή που έγινε μιας και θα αλλάξουν σίγουρα οι χρόνοι που ξέραμε.... Wink
brz20 - Παρ 16 Μάρ 2007, 00:42:20
Θέμα δημοσίευσης:
Αν και δεν την ειχα δει ποτε απο κατωψη,μονο φωτογραφιες απο διαφορα event που κανατε εκει,εχω να πω οτι φαινετε πολυ ενδιαφερουσα πιστα και σχετικα μεγαλη.
Baphomet - Παρ 16 Μάρ 2007, 01:11:37
Θέμα δημοσίευσης:
Κρίμα ήταν ωραία στροφή Sad
gonakinen - Παρ 16 Μάρ 2007, 03:21:43
Θέμα δημοσίευσης:
Mάλλον αδιάφορη η νέα στροφή αν εξαιρέσουμε ότι θα είναι αρκετά πατημένη και ίσως θεαματική, αλλά χάνεται ένα πολύ τεχνικό κομμάτι της πίστας.

Επίσης στο τελείωμα της καινούργιας ασφάλτου λογικά θα αρχίζει το φρενάρισμα από τρίτη σε δευτέρα, αλλά θα συνεχίζεται στο παλιό (γλιστερό) κομμάτι...

Αυτό ίσως είναι και σημείο εξόδου.
Παρ'όλα αυτά καλύτερα πιστεύω οι λέσχες να χρησιμοποιήσουν το νέο κομμάτι και όχι το παλιό και δοκιμασμένο, ώστε να υπάρχει αλλαγή στο πολιοφορεμένο καρτόδρομο...
brz20 - Παρ 16 Μάρ 2007, 04:46:59
Θέμα δημοσίευσης:
Καλο θα ειναι να στρωσουν και την παλια στροφη που ειναι μετα την ευθεια κατα καποιον τροπο που προκυπτει.
Ποτε δεν ξερεις πως μπορει να την παθει καποιος.
MEMsound - Παρ 16 Μάρ 2007, 08:21:15
Θέμα δημοσίευσης:
Είναι προφανες ότι γίνεται για τους αγώνες αυτοκινήτου που γίνονται εκεί.
Με την νέα χάραξη η κάτω στροφή της πίστας πλέον γίνεται πολύ πιο γρύγορη αλλά και πιο ευκολη μιας και δεν έχει τις διαδοχικές αλλαγές πορείας.
Πολύ πιθανό η παλία χαραξη να διατηρηθεί για τα καρτ και η νέα να χρησιμοποιείται μόνο από τα αμάξια. Wink
Όντως με τα καρτ ήταν πολύ ωραίο το κάτω συμπλεγμα στροφών αλλά για τα αμάξια ήταν μεν πολυ τεχνικό κομμάτι (με προσοχή στα φρένα και την διατήρηση σωστής γραμμής) αλλά μαζί ήταν και ενα τεράστιο στραμπούλημα... χωρίς νόημα ...
ασε που δεν εβγαιναν και ωραία drift (μιας και είναι οι βασικοί αγώνες που γίνονται εκεί με αυτοκίνητα και μετά το GTCC.
Τώρα λογικά θα φλικαρουν στην ευθεία και παίρνουν όλη την στροφή με το πλάι... Wink Wink (αναφέρομαι στους αγώνες drift)
Για το GTCC συμφωνώ με τον Γονάκη θα θέλει προσοχή στο πάτημα από το καινούργιο στο παλιό κομμάτι. Wink
206 CC RG - Παρ 16 Μάρ 2007, 09:14:23
Θέμα δημοσίευσης:
Χτες που το είδα από κοντά το καινούριο κομμάτι μου φάνηκε ενδιαφέρον αλλά και πιο επικίνδυνο από το προηγούμενο. Τα χλμ που θα μαζεύονται θα είναι πολλά και έξοδος διαφυγής στο ¨πέταλο¨ δεν υπάρχει.
Και τα kart χθες αυτή την χάραξη ακολουθούσαν!
Ronin - Παρ 16 Μάρ 2007, 10:25:44
Θέμα δημοσίευσης:
Τα καρτ ,θα ακουλουθούν τη νέα χάραξη... Cool
(το οποίο σημαίνει φρένα απο περίπου 110+ χλμ...)

Νομίζω οτι θα σας αρέσει αρκετά για το GTCC.
Road_Runner - Παρ 16 Μάρ 2007, 10:29:29
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ πάντως έτσι όπως το είδα δεν μου άρεσε.... Χάθηκε το νόημα του καρτόδρομου.... Σε εκείνο το σημείο γίνονταν όλες οι διαφορές.....
brz20 - Παρ 16 Μάρ 2007, 12:26:20
Θέμα δημοσίευσης:
Ποσα μετρα ειναι απο στροφη σε στροφη?
MEMsound - Παρ 16 Μάρ 2007, 12:27:51
Θέμα δημοσίευσης:
με την παλιά χάραξη το συνολικό μήκος της πίστας ήταν 1100 μέτρα
οπότε δες φώτο και υπολόγισε Wink
Ronin - Παρ 16 Μάρ 2007, 13:14:07
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Εγώ πάντως έτσι όπως το είδα δεν μου άρεσε.... Χάθηκε το νόημα του καρτόδρομου.... Σε εκείνο το σημείο γίνονταν όλες οι διαφορές.....


Φαντάζομαι οτι θα μπορείτε να χρησιμοποιήσετε και την κλασική χάραξη ,αν το κανονίσετε με την πίστα.

Γνώμη μου πάντος είναι οτι με τη νέα χάραξη θα είναι αρκετά ποιό ενδιαφέρουσα η πίστα.
WilDuck - Παρ 16 Μάρ 2007, 13:33:28
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Εγώ πάντως έτσι όπως το είδα δεν μου άρεσε.... Χάθηκε το νόημα του καρτόδρομου.... Σε εκείνο το σημείο γίνονταν όλες οι διαφορές.....


+1
Sidobre - Παρ 16 Μάρ 2007, 15:10:39
Θέμα δημοσίευσης:
Από πλευράς ασφάλειας υπάρχουν δύο θέματα:

Συμφωνώ με την νέα χάραξη επειδή στην αριστερή πριν την κάτω φουρκέτα υπήρχε σοβαρός κίνδυνος ανατροπής (έχουν γυρίσει μερικά αμάξια εκεί)

ΔΙΑΦΩΝΩ με την νέα χάραξη, επειδή αν κάποιος από οποιοδήποτε λόγο χάσει τα φρένα, θα καταλήξει στον από κάτω δρόμο Shocked

Η απόσταση από τον δρομο είναι ελάχιστα μέτρα....

Θα πρέπει να γίνει επιτόπιος έλεγχος...
Road_Runner - Παρ 16 Μάρ 2007, 15:14:30
Θέμα δημοσίευσης:
Γιατι, στην δεξια την καινουργια, δεν υπαρχει φοβος ανατροπης; Που θα μαζευουν και περισσοτερα χλμ;
Sidobre - Παρ 16 Μάρ 2007, 15:18:04
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Γιατι, στην δεξια την καινουργια, δεν υπαρχει φοβος ανατροπης; Που θα μαζευουν και περισσοτερα χλμ;


Δεν νομίζω. Τα χιλιόμετρα δεν θα είναι περισσότερα από όσο μαζεύουν στην ευθεία. Είναι σχεδόν τα ίδια μέτρα.

Την περίπτωση εξόδου φοβάμαι, όχι την ανατροπή! Αν θυμάσαι έχουν φύγει μερικά αμάξια στην κ1 και έχουν καταλήξει στα λάστιχα...

Εκεί που θα καταλήξουν; Στον δρόμο; Πάνω σε κάποιο φορτηγό; Δεν ξέρω μπορεί και να κάνω λάθος ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!

Στην αριστερή πριν την φουρκέτα, έπαιζε μεγάλη μετατόπιση φορτίου, γι'αυτό και γύρναγαν τα αμάξια (Θυμίσου: Δεξιά, έλαφρυά δεξιά στα φρένα και καπάκι αριστερή για δεξιά....)
Road_Runner - Παρ 16 Μάρ 2007, 15:21:07
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι, θυμαμαι το σημειο....
Το σίγουρο είναι ότι θέλει αυτοψία από κοντά....
Αλήθεια τι με ήθελες; ήμουν σχολή, τώρα γύρισα.
MEMsound - Παρ 16 Μάρ 2007, 15:28:32
Θέμα δημοσίευσης:
είμαι κοντά (συνεργείο...)
θα περάσω μια βόλτα να δω τι παίζει και θα βγάλω και μερικές φωτο.
206 CC RG - Παρ 16 Μάρ 2007, 15:48:37
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Road_Runner έγραψε:
Γιατι, στην δεξια την καινουργια, δεν υπαρχει φοβος ανατροπης; Που θα μαζευουν και περισσοτερα χλμ;


Δεν νομίζω. Τα χιλιόμετρα δεν θα είναι περισσότερα από όσο μαζεύουν στην ευθεία. Είναι σχεδόν τα ίδια μέτρα.


Συμφωνώ με τον Νίκο γιατί η επόμενη ευθεία είναι μεγαλούτσικη, κατηφορική και δεν χρειάζεται να κόψεις όσο στην Κ1, συν το ότι το κερμπ είναι ψηλό. Αν φύγει κάποιος εκεί... Confused
Sidobre - Παρ 16 Μάρ 2007, 16:03:31
Θέμα δημοσίευσης:
Κωσταντή, θα πάμε να την δούμε όλοι μαζί. Wink

Και θα την δοκιμάσουμε κι'όλας Twisted evil Twisted evil
STELIOS - Παρ 16 Μάρ 2007, 17:05:27
Θέμα δημοσίευσης:
Σιγουρα χανει ενα πολυ τεχνικο κομματι που εκανε μεγαλη διαφορα για τους γνωστες και μη.

Απ΄την αλλλη συμφωνω οτι ισως ειναι και πιο επικυνδινη γιατι εκτως οτι ουσιαστικα μεγαλωνει η ευθεια ειναι ΚΑΙ κατηφορικα. Δηλαδη στο σημειο που πρεπει να αρχισεις να στριβεις θα εχεις μαζεψει πολλα χλμ. Επεισης η νεα στροφη μαλλον εχει λιγο αρνητικη κληση αφου βρισκεται στο κατωτατο σημειο της πλαγιας (πριν στριψεις δεξια για να ανεβεις). Απ΄την αλλη ερχομενος απ΄το καινουριο κομματι μπορεις να παρεις πολυ καλητερη γραμμη για το ανεβασμα (απ'οτι μπορουσες με τη προϊγουμενη διαμορφωση).

Anyway, δεν εχει καταργηθει καποιο κομματι της πιστας οποτε απλα τωρα εχουμε +1 επιλογη για το πια διμορφωση θελουμε.
volvos - Παρ 16 Μάρ 2007, 17:28:15
Θέμα δημοσίευσης:
για μενα η πιο μεγαλη μαγκια ειναι να σκασει ο προεδρας το πρωι του αγωνα και να τους πει παιδακια....
ουτε αλλη χαραξη ουτε αλλη ασφαλτο ουτε τιποτα....

ΜΟΝΟ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΗ ΠΙΣΤΑ και αντε γεια Cool
Sidobre - Παρ 16 Μάρ 2007, 17:30:21
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
για μενα η πιο μεγαλη μαγκια ειναι να σκασει ο προεδρας το πρωι του αγωνα και να τους πει παιδακια....
ουτε αλλη χαραξη ουτε αλλη ασφαλτο ουτε τιποτα....

ΜΟΝΟ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΗ ΠΙΣΤΑ και αντε γεια Cool


Πόσους γερανούς να φωνάξω για τα τροπέτα;;;; Laughing Laughing Laughing
206 CC RG - Παρ 16 Μάρ 2007, 18:32:45
Θέμα δημοσίευσης:
Thumbs Up

(Ήταν να πάω σήμερα αλλά πρέπει να έχουν αγώνα kart το Σ/Κ Rolling eyes .)
MEMsound - Παρ 16 Μάρ 2007, 19:11:38
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
για μενα η πιο μεγαλη μαγκια ειναι να σκασει ο προεδρας το πρωι του αγωνα και να τους πει παιδακια....
ουτε αλλη χαραξη ουτε αλλη ασφαλτο ουτε τιποτα....

ΜΟΝΟ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΗ ΠΙΣΤΑ και αντε γεια Cool


το συζητούσα με τον Τάσο πριν λίγο
γαμάτη σαν ιδέα αλλά τα κερμπ είναι φτιάγμενα μόνο για την υπάρχουσα φορά της πίστας και όχι για την ανάποδη οπότε θα έχουμε πρόβλημα...


πέρασα από την πίστα το μεσημέρι
το ευχάριστο είναι ότι την έχουν συμμαζέψει
βάψανε και τα "προστατευτικά" λάστιχα... Laughing

αλλά από τον πίσω "γκρεμισμένο" φράκτη-κοτετσόσυρμα εβγαλα τις παρακάτω ενδιαφέρουσες φωτογραφίες...

http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/agwnes/DSC00583.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/agwnes/DSC00584.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/agwnes/DSC00585.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c104/psclub/agwnes/DSC00586.jpg

το χώμα πριν τα λάστιχα είναι το πολύ 5 μέτρα...
μετά λάστιχα
σηρματοπλεγμα
πρανές
χορταρια
δρόμος 1,5~2μέτρα χαμηλότερα......
brz20 - Σαβ 17 Μάρ 2007, 03:32:53
Θέμα δημοσίευσης:
Ε ρε γλεντια αν φυγει καποιος.
vinman - Σαβ 17 Μάρ 2007, 08:28:50
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:


...αλλά από τον πίσω "γκρεμισμένο" φράκτη-κοτετσόσυρμα εβγαλα τις παρακάτω ενδιαφέρουσες φωτογραφίες...



.....τρομερή λέξη.... Laughing Laughing Laughing Laughing
Γειά σου ρε Μάνθο ατελείωτε.... Cool Laughing Laughing Laughing
Gr@lly - Σαβ 17 Μάρ 2007, 10:44:35
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΕΕ συγνώμη που ενοχλώ..
Αλλά αυτή η λέξη είναι δικία μου..
Κοτετσοσυρμα....
Και θέλει και καλή προφορά...
Ο Γιάννης ο Ξηροκορπόπουλος μπορεί να σας το πει..

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
brz20 - Σαβ 17 Μάρ 2007, 12:49:00
Θέμα δημοσίευσης:
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Φανταζεσε να πεις κοτετσοσυρμα με θεσσαλικη προφορα.
Το κανω τωρα προβα και εχω λυθει στο γελιο.
vinman - Σαβ 17 Μάρ 2007, 15:13:36
Θέμα δημοσίευσης:
Gr@lly έγραψε:
ΕΕΕ συγνώμη που ενοχλώ..
Αλλά αυτή η λέξη είναι δικία μου..
Κοτετσοσυρμα....
Και θέλει και καλή προφορά...
Ο Γιάννης ο Ξηροκορπόπουλος μπορεί να σας το πει..

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Να του κάνεις μήνυση του Μάνθου για πνευματικά δικαιώματα... Laughing Laughing
Lef205 - Σαβ 17 Μάρ 2007, 15:24:07
Θέμα δημοσίευσης:
Gr@lly έγραψε:
ΕΕΕ συγνώμη που ενοχλώ..
Αλλά αυτή η λέξη είναι δικία μου..
Κοτετσοσυρμα....
Και θέλει και καλή προφορά...
Ο Γιάννης ο Ξηροκορπόπουλος μπορεί να σας το πει..

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Δεν ξερω ποιανου ειναι οι λεξεις αλλα με αυτο το προιον κανει της μετατροπες της η manthoumel dynamics στους προφυλακτηρες των αυτοκινητων και εμενα στο χωριο μου την κοπανανε τα πουλερικα απο το κοτετσι γιατι δεν βρισκω πλεον αυτο το πολυποθητο συρμα!
MEMsound - Σαβ 17 Μάρ 2007, 16:19:02
Θέμα δημοσίευσης:
αστα Λεφ
και μενα μου έχει τελείωσει και δεν έχω τι να βάλω στους πελάτες Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing
Gr@lly - Κυρ 18 Μάρ 2007, 14:11:03
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδάκια δεν θέλω άγχος ένα 106 τίγκα στο κατετσόσυρμα υπάρχει..
Και μπορώ να βρω κι αλλο...
Κοτετσόσυρμα......
Ελα πάρα παρε παρε...
ultra-one - Δευ 19 Μάρ 2007, 12:32:49
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
το χώμα πριν τα λάστιχα είναι το πολύ 5 μέτρα...
μετά λάστιχα
σηρματοπλεγμα
πρανές
χορταρια
δρόμος 1,5~2μέτρα χαμηλότερα......

Βλέπω και κάτι στύλους της ΔΕΗ..... Confused
Sidobre - Δευ 19 Μάρ 2007, 12:36:01
Θέμα δημοσίευσης:
Πριν λίγο μίλησα με την πίστα.

Για αρχή θα χρησιμοποιήσουμε την παλιά χάραξη. Η καινούργια είναι για αγωνιστικά καρτ. Ακόμα και τα νοικιάρικα την παλιά χάραξη κάνουν.

Επίσης μαζεύει πολλά χλμ.

Αργότερα βλέπουμε..

Πάντως μια επίσκεψη θα την κάνουμε
Lef205 - Δευ 19 Μάρ 2007, 14:48:18
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
volvos έγραψε:
για μενα η πιο μεγαλη μαγκια ειναι να σκασει ο προεδρας το πρωι του αγωνα και να τους πει παιδακια....
ουτε αλλη χαραξη ουτε αλλη ασφαλτο ουτε τιποτα....

ΜΟΝΟ ΑΝΑΠΟΔΑ ΤΗ ΠΙΣΤΑ και αντε γεια Cool


το συζητούσα με τον Τάσο πριν λίγο
γαμάτη σαν ιδέα αλλά τα κερμπ είναι φτιάγμενα μόνο για την υπάρχουσα φορά της πίστας και όχι για την ανάποδη οπότε θα έχουμε πρόβλημα

...


Δηλαδη σε ποιο σημειο θα επρεπε να υπηρχε κερμπ και δεν υπαρχει για να γινει αναποδα ο αγωνας?
Εμενα δε μου ερχεται στο μυαλο καποιο τετοιο σημειο.
MEMsound - Δευ 19 Μάρ 2007, 14:49:53
Θέμα δημοσίευσης:
δεν θυμάμαι πολύ καλά τα κερμπ της πίστας αυτή την στιγμή.
το παραπάνω μου το είπε ο Τάσος που το είχε κοιτάξει παλαιότερα.
Lef205 - Δευ 19 Μάρ 2007, 14:52:44
Θέμα δημοσίευσης:
MEMsound έγραψε:
δεν θυμάμαι πολύ καλά τα κερμπ της πίστας αυτή την στιγμή.
το παραπάνω μου το είπε ο Τάσος που το είχε κοιτάξει παλαιότερα.

δε νομιζω να υπαρχει προβλημα τα "χρησιμα" κερμπ ειναι στο εσωτερικο της στροφης, αυτο παραμενει ιδιο ειτε την ανεβαινεις ειτε την κατεβαινεις.
volvos - Δευ 19 Μάρ 2007, 15:09:23
Θέμα δημοσίευσης:
επισης τα κερμπ δεν ειναι για να τα καβαλαμε απαραιτητα...
δηλαδη αν δεν εχει κερμπ που θα μπορει ο αλλος να πεταξει απο πανω τους ειναι επικινδυνη η πιστα?
και αν υπαρχουν 2-3 τετοιες στροφες με 2-3λαστιχακια εκει που κοβεται το κερμπ λυνεται το θεμα...

και ασε τους να ψαχνουν το τι και πως....
Lef205 - Δευ 19 Μάρ 2007, 15:18:24
Θέμα δημοσίευσης:
volvos έγραψε:
επισης τα κερμπ δεν ειναι για να τα καβαλαμε απαραιτητα...
δηλαδη αν δεν εχει κερμπ που θα μπορει ο αλλος να πεταξει απο πανω τους ειναι επικινδυνη η πιστα?
και αν υπαρχουν 2-3 τετοιες στροφες με 2-3λαστιχακια εκει που κοβεται το κερμπ λυνεται το θεμα...

και ασε τους να ψαχνουν το τι και πως....

+1
polatov - Τρι 03 Απρ 2007, 00:57:09
Θέμα δημοσίευσης:
παιδια καλησπερα και απο μενα..
εγω δε ξερω πιστευω οτι ειναι λιγο καλυτερα με την νεα χαραξη αλλα σιγουρα πολυ πιο επικινδυνα απο πριν.αν δεν καβαλησεις το κερπ(προσωπικα οπως ειναι κατασκευασμενο δε νομιζω οτι βοηθαει) στην παλια στροφη δεν υπαρχει περιπτωση ανατροπης.αντιθετως με τη νεα χαραξη οπως προαναφερθηκε αν καποιος χασει τα φρενα(πραγμα διολου απιθανο)θα κανει μια ωραιοτατη "πτηση"και θα χαθει στον απο κατω δρομο. Shocked
εμενα αλλο με απασχολει,αυριο θα επισκεφθω την πιστα με κατι φιλους αλλα δε ξερω πια χαραξη να δοκιμασουμε.αν μπει η καινουργια χαραξη στο gtcc τοτε καλως να την δοκιμασουμε.αν δε μπει ομως δεν βρισκω το λογο.σκοπος ειναι να πειραματιστουμε λιγο και με το χρονο(συγκρινοντας με αλλες φορες)
αυριο θα σας πω εντυπωσεις. Wink Wink
polatov - Τρι 03 Απρ 2007, 16:32:58
Θέμα δημοσίευσης:
λοιπον επανερχομαι μετα απο ενα καυτο μεσημερι στο καρτοδρομο με τη νεα χαραξη.
ανθεωρω λοιπον και πιστευω οτι η νεα χαραξη ειναι πολυ καλυτερη και γρηγορη χωρις κανενα κινδυνο για κανονικα αυτοκινητα.απο κει και περα ενα evo με 400 αλογα θα εχει προβλημμα γιατι θα πιανει πολλα χιλιομετρα....οι χρονοι ειναι πολυ πιο κατω....σε σχεση με την παλια χαραξη...ειλικρινα θα ειναι κριμα αν κοπει το νεο κομματι.θα το διαπιστωσετε και μονοι σας...
εγω τουλαχιστον το εμπεδωσα καλα μετα απο 30 γυρους... Very happy Very happy
να στε ολοι καλα και ελπιζω να ακουσω και απο αλλους γνωμες οπως και καποιον υπευθυνο να μας πει αν θα μπει τελικα η νεα χαραξη στον αγωνα ή οχι.
polatov - Τρι 03 Απρ 2007, 16:36:25
Θέμα δημοσίευσης:
ετσι για του λογου το αληθες..με την παλαια χαραξη γυρναγα 1,07 και τωρα με την καινουργια γυρισα στο 1,01,8 με λαστιχα κανονικα.
vinman - Τρι 03 Απρ 2007, 17:32:33
Θέμα δημοσίευσης:
polatov έγραψε:
ετσι για του λογου το αληθες..με την παλαια χαραξη γυρναγα 1,07 και τωρα με την καινουργια γυρισα στο 1,01,8 με λαστιχα κανονικα.


...δηλαδή εγώ με το ''πλοίο''που γυρνούσα 1,04 με την παλιά...με τη νέα τι θα κάνω...? Twisted evil Laughing Laughing
polatov - Τρι 03 Απρ 2007, 19:50:36
Θέμα δημοσίευσης:
εγω πιστευω οτι θα γυρνας στο λεπτο και θα σου αρεσει πολυ και η νεα μικρη στροφη για τον ογκο σου!!! Very happy του αυτοκινητου εννοω ετσι...χε χε
vinman - Τρι 03 Απρ 2007, 20:52:25
Θέμα δημοσίευσης:
...είδωμεν... Very happy
volvos - Παρ 04 Μάϊ 2007, 07:55:11
Θέμα δημοσίευσης:
σημερα εχει το σαξο κλαμπ εκδηλωση 6.30

αν ψυνεται κανεις να ακολουθησει ας χτυπησει τηλ προς μεσημερακι...

εγω αν εχω φτιαξει λαστιχο ισως μπω .
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr