PSClub - Hellas

Κοινωνικές Εκδηλώσεις - 2o Touring: Που θα γίνει;

christhehealer - Τρι 10 Δεκ 2002, 22:57:44
Θέμα δημοσίευσης: 2o Touring: Που θα γίνει;
Λοιπόν τα πράγματα είναι απλά... μην το κουράζουμε το θέμα
Όπως ήθελε κι ο Αντυς να ακούσει



ΚΥΡΗΣΩ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΕΤΟΙΜΑΣΙΩΝ

ΤΟΥ 2ου 206 TOUR


στο...

α) ΠεΡΤούλι - Λίμνη Πλαστήρα

ή

β) Καρπενήσι


Χρόνος δύο μήνες από τώρα.

Ο Πανοδούκας να κουρντίζει τ' άργανα, οι υπόλοιποι να κανονίσουν τις υπηρεσίες ώστε να έχουν άδεια.

και αυτός που κάτι είπε για κάτι φωτογραφίες που θα βγάλει στο διαδύκτιο ένα έχω να πω.



Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
pduke - Τετ 11 Δεκ 2002, 10:01:36
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:


    Κι αν ξεπούλησα τα ρούχα, τον καφέ μου και το μπρίκι
    είμαι άρρωστος βαριά, ο γιατρός με συμβούλεψε ταξίδι


ΚΥΡΗΣΩ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΕΤΟΙΜΑΣΙΩΝ

ΤΟΥ 2ου 206 TOUR


στο...

α) ΠεΡΤούλι - Λίμνη Πλαστήρα

ή

β) Καρπενήσι


Χρόνος δύο μήνες από τώρα.



κιείπα γεια χαρά σου στον Αντύπα......
κιάφησα ξωπίσω μου μια τρύπα........

Μέσα στο μυλό μου είσαι Χρηστάρα μου.........
αυτό το "ή καρπενήσι" δεν το αναφέραμε αλλά πολύ σωστα το σκέφτηκες(περίεργο για άνθρωπο που δεν μπορεί να ξεχωρίσει το περτούλι από ένα τυχαίο πετρούλι.........)

Τι αργείες έχουμε μέσα στο Φλεβάρη λοιπόν.....

ΑΣ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΧΩΡΟΙ ......ΟΪΝΤΑ.....
konstantinos - Τετ 11 Δεκ 2002, 10:04:23
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:


ΚΥΡΗΣΩ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΕΤΟΙΜΑΣΙΩΝ
ΤΟΥ 2ου 206 TOUR

στο...

α) Περτούλι - Λίμνη Πλαστήρα

ή

β) Καρπενήσι


Χρόνος δύο μήνες από τώρα.

Ο Πανοδούκας να κουρντίζει τ' άργανα, οι υπόλοιποι να κανονίσουν τις υπηρεσίες ώστε να έχουν άδεια.


Καλημέρα, όπως τόνισα επανελλημένα, καλό θα ήταν (εάν οχι ιδανικό) το tour να κρατήσει 3 ημέρες (Σαβ - Κυρ - Δευ) δηλαδή 2 διανυκτερεύσεις. Εχουμε χρόνο μπροστά μας (2 μήνες) για να κανονίσουμε μια ημέρα άδεια ή 2, ανάλογα με την εργασία του καθενός. Είναι αρκετά κουραστικό, να κάνεις αρκετά χλμ σε μικρό χρονικό διάστημα με αντίξοες καιρικές συνθήκες. Ολοι λίγο εως πολύ το νιώσαμε. Ευτυχώς όμως όλα πήγαν καλά και είμαστε πάλι εδώ και μιλάμε. Ας αναπτύξουμε τις απόψεις μας λοιπόν... και οι οργανοπαίχτες ας αφουγκραστούν το κοινό αίσθημα - αίτημα. Wink
pduke - Τετ 11 Δεκ 2002, 10:17:23
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:

Καλημέρα, όπως τόνισα επανελλημένα, καλό θα ήταν (εάν οχι ιδανικό) το tour να κρατήσει 3 ημέρες (Σαβ - Κυρ - Δευ) δηλαδή 2 διανυκτερεύσεις. Εχουμε χρόνο μπροστά μας (2 μήνες) για να κανονίσουμε μια ημέρα άδεια ή 2, ανάλογα με την εργασία του καθενός. Είναι αρκετά κουραστικό, να κάνεις αρκετά χλμ σε μικρό χρονικό διάστημα με αντίξοες καιρικές συνθήκες. Ολοι λίγο εως πολύ το νιώσαμε. Ευτυχώς όμως όλα πήγαν καλά και είμαστε πάλι εδώ και μιλάμε. Ας αναπτύξουμε τις απόψεις μας λοιπόν... και οι οργανοπαίχτες ας αφουγκραστούν το κοινό αίσθημα - αίτημα. Wink


Συμφωνώ απόλυτα.....αν και έχω μια πελώρια λαχτάρα να διαφωνίσω....πέρασαν τρεις μέρες και ούτε μια κοντρίτσα......ένα υπονοούμενο, μια ειρωνειούλα μεταξύ μας.....όχι δεν μπορεί να συνεχίσουμε έτσι.....δεν θα μου γλυτώσεις....
alxdr74 - Τετ 11 Δεκ 2002, 10:18:04
Θέμα δημοσίευσης:
[quote="christhehealer"]Λοιπόν τα πράγματα είναι απλά... μην το κουράζουμε το θέμα
Όπως ήθελε κι ο Αντυς να ακούσει



ΚΥΡΗΣΩ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΕΤΟΙΜΑΣΙΩΝ

ΤΟΥ 2ου 206 TOUR


στο...

α) ΠεΡΤούλι - Λίμνη Πλαστήρα

ή

β) Καρπενήσι


Χρόνος δύο μήνες από τώρα.

Ο Πανοδούκας να κουρντίζει τ' άργανα, οι υπόλοιποι να κανονίσουν τις υπηρεσίες ώστε να έχουν άδεια.

Προσωπικα εχω αρχισει τις προετοιμασιες απο τωρα! φυσικα για περτουλι και λιμνη πλαστηρα!!!! εχω βρει διαφορα site με φωτογραφιες και ξενοδοχεια και οτι αλλο θελετε...Τα μερη εδω ειναι απλα φοβερα!! εχει απ'ολα.....σκι , τοξοβολιες,βολτες με αλογα,mountain bike....οτι φανταστητε! Και η Θεα? Απλα μαγευτικη! Και οποιος θελει φερνει και εξοπλισμο για σκι... Εαν καποιος θελει προσθετες πληροφοριες μπορει να δει και εδω:
www.3kala.gr
www.trikala.gr
konstantinos - Τετ 11 Δεκ 2002, 10:27:18
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:

Συμφωνώ απόλυτα.....αν και έχω μια πελώρια λαχτάρα να διαφωνίσω....πέρασαν τρεις μέρες και ούτε μια κοντρίτσα......ένα υπονοούμενο, μια ειρωνειούλα μεταξύ μας.....όχι δεν μπορεί να συνεχίσουμε έτσι.....δεν θα μου γλυτώσεις....


Μίλησε κανείς...? πολύ φασαρία έχει εδω μέσα.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
micho - Τετ 11 Δεκ 2002, 10:29:44
Θέμα δημοσίευσης:



αιντε δεν κρατιομαστεεεε
Ady - Τετ 11 Δεκ 2002, 10:35:51
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:

Εσύ ρε ύποπτη φάτσα όλο το σκ ένα προφορικό ποστ δεν ολοκλήρωσες....Απόταν ήρθαμε έχεις γράψει βιβλίο......
Μυστήριο........... Rolling eyes


Μα δεν αφήνεις κανένα άνθρωπο να μιλήσει...............

Μόνο ένας πήγε να σου τη βγει, και όλο στην κόντρα τον είχες..........

Συμφωνώ με την ιδέα του Κωνσταντίνου για 2 διανυκτερεύσεις.

Για το μέρος του 2ου tour δεν έχω πρόβλημα όπου και να πάμε.

Δεν έχω πάει ούτε Λίμνη Πλαστήρα, ούτε Καρπενήσι........

Αμα έχει pduke και christhehealer η παρέα, τι σημασία έχει το μέρος ?

Η διασκέδαση είναι εξασφαλισμένη με αυτούς τους δύο.
Sidobre - Τετ 11 Δεκ 2002, 10:37:10
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε παλιοκαθίκια τώρα που έχω πολλή δουλειά αρχίσατε να τα λέτε;

Οχι τίποτα άλλο αλλά ήταν η τιμωρία μου γιατί πέρασα ωραία το Σ/Κ και δεν δούλευα! Τώρα το πληρώνω στην δουλειά και μάλιστα διπλά!!!!

Ω ναι θα πάμε στο Πετρούλι Shocked

Αλλά Φεβρουάριο δεν είναι 3 μήνες από τώρα; Εγώ νόμιζα για 2....

Πρώτη εβδομάδα του Φεβρουαρίου και πολύ είναι!

Για 3ήμερο εγώ NoProb αλλά οι άλλοι τι θα πούν;...

ΡΕ, ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΙΚΑ ΜΟΥ????

Micho ΑΣΤΟ ΚΑΤΩ ΤΟ BANNER!
christhehealer - Τετ 11 Δεκ 2002, 10:39:38
Θέμα δημοσίευσης:
Για καθήστε ρε παιδιά. Πως το δέσαμε αμέσως για Περτούλι. Kαι στέλνουν οι παρά της Θασσαλονίκης post, ετοιμάσαν και banner.

Kάτσε να πάρει ο DimiP χαμπάρι το topic που είναι από το Kαρπενήσι και θα δεις τι έχει να γίνει Turn-l Turn-l Turn-l Turn-l Turn-l

Πάντως όπως λέει και ο Kωνσταντινος 3 days aparetitly. να δούμε και τίποτα. Mην είμαστε συνέχεια στο άγχος.
micho - Τετ 11 Δεκ 2002, 10:44:06
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Ω ναι θα πάμε στο Πετρούλι Shocked

Αλλά Φεβρουάριο δεν είναι 3 μήνες από τώρα; Εγώ νόμιζα για 2....

Πρώτη εβδομάδα του Φεβρουαρίου και πολύ είναι!

Για 3ήμερο εγώ NoProb αλλά οι άλλοι τι θα πούν;...

ΡΕ, ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΙΚΑ ΜΟΥ????

Micho ΑΣΤΟ ΚΑΤΩ ΤΟ BANNER!

:D :D :D απο ότι βλεπω με τις διαδρομες που εχει 3 μερες θα ειναι λιγες. πρεπει να κινηθουμε γρηγορα ομως γιατι απο οτι με ειπαν γινεται χαμος στις κρατησεις και δυκολα βρισκεις.Και εχοντας εμπειρια πια θα το οργανωσουμε ακομα πιο καλα!!! Smile
banner? ποιο banner? Twisted evil
εγω να σε αλαφρύνω λιγο ήθελα Smile))
Sidobre - Τετ 11 Δεκ 2002, 10:44:12
Θέμα δημοσίευσης:
Αραγε φτιάχνουν ακόμα εκείνη την φοβερή μακαρονάδα φούρνου στο Καρπενήσι Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Ady - Τετ 11 Δεκ 2002, 10:52:40
Θέμα δημοσίευσης:
Βάλτε κανένα poll, τουλάχιστον να ξέρουμε που θα πάμε..............
konstantinos - Τετ 11 Δεκ 2002, 10:54:42
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε δεν πάτε να ανοίξετε κανένα νέο topic μην ξυπνήσει ο Chat(Τάσος) και αρχίσει και μας τα χώνει... Shocked Shocked
pduke - Τετ 11 Δεκ 2002, 11:07:41
Θέμα δημοσίευσης:
Πρόβλεψη:
Μετά το τρίτο τουρ, το φορουμ θα γίνει chat......

και μετά θα μας απολύσουν όλους.....
micho - Τετ 11 Δεκ 2002, 11:17:24
Θέμα δημοσίευσης:
server darkness.irc.gr
channel #206club
ποιος το ίδρυσε αυτο?
christhehealer - Τετ 11 Δεκ 2002, 11:30:35
Θέμα δημοσίευσης:
micho έγραψε:
:D :D :D απο ότι βλεπω με τις διαδρομες που εχει 3 μερες θα ειναι λιγες. πρεπει να κινηθουμε γρηγορα ομως γιατι απο οτι με ειπαν γινεται χαμος στις κρατησεις και δυκολα βρισκεις


τρεις μέρες θα είναι υπεραρκετές, θα δείτε ξανά διαδρομή και για τα δύο μέρη... για να διαλιέξετε

με πρόγραμμα αυτή τη φορά για να μην βρισκόμαστε όλη την ημέρα στο αυτοκίνητο. Confused

O Chatasos θα κάνει ένα copy - paste σε ένα καινούριο topic από το post που κυρήσω την έναρξη. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Aφού μας κράξει. Aυτό δεν το γλιτώνουμε Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Sidobre - Τετ 11 Δεκ 2002, 11:44:27
Θέμα δημοσίευσης:
Kαλά θα το κάνω εγώ αυτό για το topic!

Τελικά ποιος ανοιξε channel στο ΙRC?
Vaggelis - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:05:52
Θέμα δημοσίευσης:
Εκτός από τις δικές σας πολύ καλές προτάσεις, εγώ θα προσθέσω άλλη μια:
Αγόριανη - Αράχωβα (τα έχει όλα και συμφέρει)
Δεν φτιάχνουμε και ένα poll με τις προτάσεις και ένα άλλο για τις ημερομηνίες, για να ψηφίσουμε κιόλας;
Sidobre - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:06:23
Θέμα δημοσίευσης:
Εβαλα και Poll

Ψηφίστε ΤΩΡΑ!
Sidobre - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:09:33
Θέμα δημοσίευσης:
Vaggelis έγραψε:
Εκτός από τις δικές σας πολύ καλές προτάσεις, εγώ θα προσθέσω άλλη μια:
Αγόριανη - Αράχωβα (τα έχει όλα και συμφέρει)
Δεν φτιάχνουμε και ένα poll με τις προτάσεις και ένα άλλο για τις ημερομηνίες, για να ψηφίσουμε κιόλας;


Είδες; Πριν το πεις καν μπήκε το Poll.

Aράχωβα είναι ωραία το έχουμε στα σχέδια αλλά για το 3ο Touring. Αυτή την εποχή έχει φοβερό κόσμο!
konstantinos - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:11:47
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ ψήφισα Π.Ε.Ρ.Τ.Ο.Υ.Λ.Ι.



Οχι πως με χαλάει Καρπενήσι, αλλά τα έχω πάρει τα ευρά απο τον Chris και τα έχω ήδη ξοδέψει...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
teoman - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:14:23
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ ψηφίζω Αράχωβα!Μπορούμε να μείνουμε έξω,προς Δελφούς πλευρά.Θα έπρεπε να υπάρχει και αυτή η επιλογή...
Sidobre - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:15:09
Θέμα δημοσίευσης:
Πιο πιθανή ημερομηνία

Σάββατο 08, Kυριακή 09 και Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου 2003
Sidobre - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:19:36
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
Εγώ ψηφίζω Αράχωβα!Μπορούμε να μείνουμε έξω,προς Δελφούς πλευρά.Θα έπρεπε να υπάρχει και αυτή η επιλογή...


Επιμένω... Η Αράχωβα είναι πολύ καλή για Ανοιξη!

Κρατήστε την όρεξη (που υπάρχει απ'όλους) για Μάρτιο...

Τώρα θα φάμε ταλαιπωρία άδικα (ούτε ταβέρνα που να μας χωράει όλους δεν θα βρίσκουμε!)


Οταν θα βγεί και το πλήρες πρόγραμμα θα ξαφνιαστήτε με πόσα ωραία μέρη θα πάμε το 2003!!!
Vaggelis - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:25:43
Θέμα δημοσίευσης:
Μια φορά το μήνα δηλαδή θα έχει touring;;;!!!
Άντε να το δούμε και το καλεντάρι του 2003 (δεν βγάζουμε μαζί και κανένα ημερολόγιο για τα μέλη του club;;;;Wink
Sidobre - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:30:21
Θέμα δημοσίευσης:
Vaggelis έγραψε:
Μια φορά το μήνα δηλαδή θα έχει touring;;;!!!
Άντε να το δούμε και το καλεντάρι του 2003 (δεν βγάζουμε μαζί και κανένα ημερολόγιο για τα μέλη του club;;;;Wink


Περίπου 6 το χρόνο... ίσως παραπάνω...

Αρα κάθε 2 μήνες!
Ady - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:31:45
Θέμα δημοσίευσης:
Ψήφισα Περτούλι..................

Πήρα γραμμή από τη γυναίκα, γιατί θα είχε παντόφλα το βράδυ..........
Sidobre - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:37:26
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Τελικά ποιος ανοιξε channel στο ΙRC?


Ακόμα δεν πήρα απάντηση!
pduke - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:39:56
Θέμα δημοσίευσης:
1.αράχωβα εγώ με όλα τα ψώνια δεν πάω....άσε που είναι μακρυά για μας...
2.Αν έρθει ο Κωνσταντίνος ΚΑΙ ο Χρήστος ΠΑΛΙ,εγώ θα ντυθώ kermit ........... Laughing
christhehealer - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:40:14
Θέμα δημοσίευσης:
Ψήφησα Kαρπενήσι, κατόπιν συζήτησης με την Helzi. Άρα 3-3 είναι οι ψήφοι μέχρι τώρα.

Bάζω μέσα και του Sidobre, που το βράδυ θα πέσει παντόφλα και θα ψηφίσει Kαρπενήσι Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Nα μάθει να θίγει το "Christhehealer Tours" Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
Sidobre - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:45:42
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
Ψήφησα Kαρπενήσι, κατόπιν συζήτησης με την Helzi. Άρα 3-3 είναι οι ψήφοι μέχρι τώρα.

Bάζω μέσα και του Sidobre, που το βράδυ θα πέσει παντόφλα και θα ψηφίσει Kαρπενήσι Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Nα μάθει να θίγει το "Christhehealer Tours" Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Η Helzi και εσύ να ψηφήσετε ότι θέλετε! Εγώ ψήφισα Περτούλι!

Παντόφλα δεν έχει! Οσο για το Christhehealer Τουρς άσε! Να μην το πώ!
Αγορίνα μέχρι και σημειώσεις έχω κρατήσει από την λίμνη!

Δυστυχώς όμως την προηγούμενη φορά την είχαμε δεί ΠΑΓΩΜΕΝΗ! Η διαδρομή εκπληκτική και οι ειδικές πολλές! Απο Tour de France μέχρι Rally Rally Σουηδίας!
konstantinos - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:48:46
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
Ψήφησα Kαρπενήσι, κατόπιν συζήτησης με την Helzi. Άρα 3-3 είναι οι ψήφοι μέχρι τώρα.

Bάζω μέσα και του Sidobre, που το βράδυ θα πέσει παντόφλα και θα ψηφίσει Kαρπενήσι Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Nα μάθει να θίγει το "Christhehealer Tours" Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Καλά με συγχωρείς τώρα, η επιταγή που μου έδωσες ήταν μπλόφα για τους Ινδιάνους. Με βάζει και ψηφίζω Περτούλι και εσύ ψηφίζεις Καρπενήσι? Τελικά έχει δίκιο ο Πάνος που σε λέει στραβόξυλο...
Κάτσ κάτ εσύ... ναι εσύ (pduke) που πήρες αμέσως θάρος !!!!
Sidobre - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:52:08
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
Κάτσ κάτ εσύ... ναι εσύ (pduke) που πήρες αμέσως θάρος !!!!


Kάτσε καλά γιατί θα έχει Φουίιιιτ
christhehealer - Τετ 11 Δεκ 2002, 12:54:35
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
1.αράχωβα εγώ με όλα τα ψώνια δεν πάω....άσε που είναι μακρυά για μας...


Tι έγινε Πανούλη μου. Aρχίσαμε τα κοκοκο;;;;Aλλα μου έλεγες στο Πήλιο. GT όπως Grande Tουρίστας και κάτι τέτοια Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

pduke έγραψε:
2.Αν έρθει ο Κωνσταντίνος ΚΑΙ ο Χρήστος ΠΑΛΙ,εγώ θα ντυθώ kermit ........... Laughing


Eτοιμάσου να ντυθείς. Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Eάν νομίζεις ότι θα γλιτώσεις έτσι εύκολα από εμάς είσαι γελασμένος Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Έλα ΔEN θα σου έχω και Stratacoustic



Nα δεις τι θυσίες κάνω για την τέχνη Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
p206Mike - Τετ 11 Δεκ 2002, 13:26:25
Θέμα δημοσίευσης:
Kαι με είχε φάει η γυναίκα......όσο ανεβαίναμε στα Χάνια....
Και στη Λίμνη Περτούλι ειναι πολύ ωραία και το ένα και το άλλο ωσπου κάποια στιγμή της λέω ...Σταμάτα ποια μ αυτή τη λίμνη με έπριξες...Και το Πήλιο είναι τέλειο!!! Άμάν πια!!
Και Σήμερα μου σκάτε το παραμύθι για το επόμενο touring και για την λίμνη Περτούλι....
Ε όπως καταλαβαίνετε είμαι μέσα με τα μπούνια να δώ επιτέλους και γώ αυτή την λίμνη.....!!!!
Καλά περιττό να πώ πως μόλις την πήρα τηλ. και της το ανακοίνωσα πέταξε απ τη χαρά της.....
Ok είμαι μέσα γιατί με βολεύει κι ολας... Laughing Laughing Laughing Cool
Μέσα για Περτούλι.....!!! Idea Idea Exclamation
pduke - Τετ 11 Δεκ 2002, 13:27:58
Θέμα δημοσίευσης:
Θα βγάλω και μουσικό πρόγραμμα.
Και μπαλέτα...ο Αdy πρώτη μούρη.....
christhehealer - Τετ 11 Δεκ 2002, 13:38:35
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
Καλά με συγχωρείς τώρα, η επιταγή που μου έδωσες ήταν μπλόφα για τους Ινδιάνους. Με βάζει και ψηφίζω Περτούλι και εσύ ψηφίζεις Καρπενήσι? Τελικά έχει δίκιο ο Πάνος που σε λέει στραβόξυλο...
Κάτσ κάτ εσύ... ναι εσύ (pduke) που πήρες αμέσως θάρος !!!!


H επιταγή πιάνει. Mην αγχωνεσαι. Για Περτούλι είμαι και εγώ. Aλλά ήθελα να τρέξω τον pduke να κάνει πιο πολλά χιλιόμετρα από μας. Next time. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Nα και ο χάρτης. Δεν έχει βέβαια μεγάλη λεπτομέρια αλλά πέρνουμε μία γεύση που είναι το Περτούλι και που η Λίμνη Πλαστήρα



Aυτός που έλεγε κάτι για το Christhehealer Tours, τι έχει να πει τώρα Cool Cool
seridim - Τετ 11 Δεκ 2002, 13:45:23
Θέμα δημοσίευσης:
Πολύ ωραία η ιδέα για το 2ο Touring. Έτσι για να μην στεναχωριόμαστε όλοι εμείς που δεν μπορέσαμε να έρθουμε στο Πήλιο. Εγώ ψήφισα για Περτούλι. Μια παρατήρηση όμως. Για την περίοδο που υπολογίζετε το 3ο Touring (Φεβρουάριος) πρέπει να λάβουμε υπόψη μας την κατάσταση του καιρού και κυρίως του οδοστρώματος π.χ. χιόνι, πάγος που πιθανότατα να έχει, γιατί όπως είδατε και στο Πήλιο υπήρξε πρόβλημα με το χιόνι. Άρα χρειάζεται ο εφοδιασμός των αυτοκινήτων με αλυσίδες απαραίτητα ή για όσους μπορούν οικονομικά η αλλαγή των ελαστικών με χειμερινά.
Helzi - Τετ 11 Δεκ 2002, 13:57:54
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
Ψήφησα Kαρπενήσι, κατόπιν συζήτησης με την Helzi. Άρα 3-3 είναι οι ψήφοι μέχρι τώρα.

Bάζω μέσα και του Sidobre, που το βράδυ θα πέσει παντόφλα και θα ψηφίσει Kαρπενήσι Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Nα μάθει να θίγει το "Christhehealer Tours" Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes



KAKIEΣ!!!! Παιδάκια σημασία δεν έχει το που, αλλά η καλή παρέα. Eίναι σίγουρο πως όπου και να πάμε θα περάσουμε τέλεια... Surprised :D Laughing
konstantinos - Τετ 11 Δεκ 2002, 14:02:07
Θέμα δημοσίευσης:
seridim έγραψε:
Άρα χρειάζεται ο εφοδιασμός των αυτοκινήτων με αλυσίδες απαραίτητα ή για όσους μπορούν οικονομικά η αλλαγή των ελαστικών με χειμερινά.


Σαφώς, προσωπικά ψήνομαι και για τα 2 (αλυσίδες και ελαστικά).
Sidobre - Τετ 11 Δεκ 2002, 14:04:01
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
Nα και ο χάρτης. Δεν έχει βέβαια μεγάλη λεπτομέρια αλλά πέρνουμε μία γεύση που είναι το Περτούλι και που η Λίμνη Πλαστήρα



Aυτός που έλεγε κάτι για το Christhehealer Tours, τι έχει να πει τώρα Cool Cool


Να φαινόταν και ο χάρτης τι καλά που θα ήταν!! Shocked Shocked
Sidobre - Τετ 11 Δεκ 2002, 14:18:33
Θέμα δημοσίευσης:
Aντε και για αν μαθαίνεις Γεωγραφία σου ανεβάζω εγώ τον χάρτη:



Πάνω αριστερά είναι το Περτούλι (ή πως το είπες Πετρούλι; Razz )

~65 χιλιόμετρα απόσταση!
seridim - Τετ 11 Δεκ 2002, 14:28:16
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:

Σαφώς, προσωπικά ψήνομαι και για τα 2 (αλυσίδες και ελαστικά).

Σωστός!!!! Αν μπορείς βάλε χειμερινά λάστιχα οπότε οι αλυσίδες θα σου χρειαστούν σε πολύ δύσκολες συνθήκες όταν τα λάστιχα δεν θα μπορούν πλέον να αποδώσουν.

ΥΓ. Όσοι θέλουν να βάλουν κάποιο ''καλό'' χειμερινό ελαστικό ας ψάξουν για τα GISLAVED. Είναι Φιλανδικά και θεωρούνται από τα top λαστιχα χιονιού. Και φυσικά είναι πιο ακριβά από τα συνηθισμένα π.χ. Goodyear Ultra Grip 5 ( το Ultra Grip 6 δεν αποδίδει όπως το Ultra Grip 5), Pirelli Snow Control, Michellin Winter M+S κ.λ.π.
christhehealer - Τετ 11 Δεκ 2002, 14:31:53
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Να φαινόταν και ο χάρτης τι καλά που θα ήταν!! Shocked Shocked


Tάσο εγώ τους βλέπω και τους δύο. Kαι τον δικό σου και τον δικό μου. Πως γίνεται εσύ να μην βλέπεις τον έναν Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

Δεν πειράζει. 'Έτσι κι αλλοιώς, ό ένας συμπληρώνει τον άλλον. Wink
Ady - Τετ 11 Δεκ 2002, 14:38:36
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
Θα βγάλω και μουσικό πρόγραμμα.
Και μπαλέτα...ο Αdy πρώτη μούρη.....


Ωχ παιδιά, αρχίζει και με πιάνει στο στόμα του ο Πανούλης..............

Καιρός να γυρίσω στον παλιό καλό Ady...........

Δε μιλάω, δε λαλάω.............
Ady - Τετ 11 Δεκ 2002, 15:11:58
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
Θα βγάλω και μουσικό πρόγραμμα.
Και μπαλέτα...ο Αdy πρώτη μούρη.....


Πανούλη, τα μπαλέτα τα αφήνω για αργότερα...............

Προς το παρόν το Σάββατο έχει Σινέ Κεραμικό, δηλαδή Παπαζογλού-Νιόνιο...

Να ακούσουμε και κανένα τραγούδι που περιμέναμε να ακούσουμε στο Πήλιο, αλλά ακόμα περιμένουμε.....................
christhehealer - Τετ 11 Δεκ 2002, 15:23:20
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
Προς το παρόν το Σάββατο έχει Σινέ Κεραμικό, δηλαδή Παπαζογλού-Νιόνιο...


Σα δε ντρέπεσαι που το λες έτσι απλά.

Στα μπαλέταααααα, γιατί έτσι σου αξίζει Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
GIANNIS206 - Τετ 11 Δεκ 2002, 17:02:18
Θέμα δημοσίευσης:
ΠΗΡΑΜΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ!ΕΓΩ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ.ΚΥΡΙΑ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΑ ΕΧΩ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΘΕΩΡΩ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ. Crying or Very sad Crying or Very sad
Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΤΟΥΛΙ ΚΑΙ ΛΙΜΝΗ.ΑΝ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΟΜΙΧΛΗ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!
ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ!
DimiP - Τετ 11 Δεκ 2002, 17:46:45
Θέμα δημοσίευσης:
ΣΑΣ ΕΠΙΑΣΑ.
ΡΕ ΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΑΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΑΛΛΟ TOURING ????
Λοιπον, Καρπενησι πουλακια μου δεν θελει κανενας ε;;;;
καλα! ρε παλιο-παπα##ς -βαλε μπιπ στο "παλιο"- * γιατι δεν θελετε Καρπενησακι, βουνο, αυθεντικο χιονακι; χιονοδρομικο; και στροφιλικια
απεριγραπτα με νεα ασφαλτοστρωση απο το Καλοκαιρι;; γιατιιιιι;;;;;
Λοιπον ψηφιζομεν και διατασω τωρα αμεσως ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ !!! A! δεν ειμαι απο κει απλα οι γονεις μου απο κει, εγω πηγαινω τα καλοκαιρια.
Βεβαια για να πω και του στραβου το δικιο , δεν με χαλαει καθολου η περιοχη Καρδιτσο-Τρικαλων (εχω παει μια φορα) γιατι θα ειναι επισης πανεμορφα, ασε που στη διαδρομη Καρπενησιου (την ξερω πολυ καλα) δεν θα ηθελα να μοιρασω τσαι σε κατι γρηγορους του club.... Wink Laughing Wink Laughing

Λοιπον καποιες λιγες πληροφοριες για Καρπενησι, υπαρχει κυκλοφοριακο , ω ναι ! το καλοκαιρι αλλα και το χειμωνα υπαρχει στενοτης χωρου, φανταζεστε να σκασουν μυτη 20-30 206;;;; αλλα χιλιοι καλοι χωρανε ετσι δεν λενε; στο κατω κατω θα τα αφηνουμε εξω απο το κεντρο και θα περπαταμε η πολη ειναι μικρη και περπατιεται ολη σε 15-20 λεπτα ανετα.!
για φαγητο...χμ.. δεν σας λεω τιποτα! στομαχι να χετε!!!!!!
για διασκεδαση υπαρχουν 2 clubs καλοκαιρινα και 4-5 cafe αλλα ! πραγματικα δεν ξερω τι θα υπαρχει ανοικτο το χειμωνα ....
στο χιονοδρομικο δεν ξερω τι παιζει λογω ελειψης ενδιαφεροντος για σκι και ελειψης τζιπ! θα μαθω ομως γιατι μαλλον θα παω πριν το touring.
οι τιμες ειναι αρκετα χαμηλες για φαγητο -ποτο αλλα οχι τοσο στα ξενοδωχεια-ξενωνες, κ.λ.π. μπορω να συνενοηθω περεταιρω αν αποφασισουμε για εκει.
Αυτα τα ολιγα.
Οπως καταλαβατε - το καταλαβατε η να κανω και ...;-ψηφιζω Καρπενησι μεν, δεν με χαλαει και ο,τι αλλο βεβαια.

ΟΜΩΣ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΠΑΙΔΕΣ ΜΗ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΠΑΛΙ ΚΑΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΤΑΣΩ ΕΩΣ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ!!!!! ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΑΠΕΡΓΙΑ ΠΕΙΝΑς ΑΝ ΤΗ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗ!!!

Και αυτο γιατι σε 2 μηνες απο τωρα μαλλον θα ειναι αδυνατο για μενα λογω ...τι αλλο...δουλειας...(μετακομιζω βλεπετε)..ειδωμεν.

==============
* sorry για την υβρη , ηταν πλακα στη ριμη του λογου με copyright Μητσιχωστα
DimiP - Τετ 11 Δεκ 2002, 18:15:33
Θέμα δημοσίευσης:
Α! επειδη το ξεχασα παρτε και πληροφ. περι Ευρυτανιας-Καρπενησι.

http://www.all-hotels-in-greece.com/location3.php?district=Central%20Greece&prefecture=Evrytania&city=Karpenissi

Επισης να πω οτι θα προσφερα το σπιτι μου 18χλμ εξω απο το Καρπενησι αλλα δεν νομιζω πως θα χωραγαν πανω απο...8 ατομα!!

Laughing

oοριστε και μια πανοραμικη του Καρπενησιου: http://www.montana.gr/gallery/karpenissi.htm

επισης: http://www.montana.gr/gallery/evrita01.jpg
http://www.montana.gr/gallery/evrita03.jpg
http://www.montana.gr/gallery/evrita04.jpg

Δειτε και αυτο για να παρετε μια ιδεα :
http://www.interdynamic.net/confprop.php?vacpropertyID=2646&l=gr
Ghost Dog - Τετ 11 Δεκ 2002, 18:43:15
Θέμα δημοσίευσης:
Ωραιος ο DimiP!!!
Εγω ψηφησα περτουλι!
Υπαρχει και γνωστος αμα χρειαστει να κλεισουμε καπου.
Αλλα και το Καρπενησι ειναι κορυφαιο!
Sidobre o Slash ανοιξε το καναλι,αλλα δεν μαζευομαστε πανω απο 3 ατομα!
GIANNIS206 - Τετ 11 Δεκ 2002, 18:51:19
Θέμα δημοσίευσης:
Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΜΠΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ!!!
DimiP - Τετ 11 Δεκ 2002, 19:04:35
Θέμα δημοσίευσης:
GIANNIS206 έγραψε:
Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΜΠΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ!!!


χρηστος ;;;;
GIANNIS206 - Τετ 11 Δεκ 2002, 19:12:04
Θέμα δημοσίευσης:
ΓΡΑΨΕ ΛΑΘΟΣ Ο DimiP ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ!!!!! Sad
Αλεξ@νδρος - Τετ 11 Δεκ 2002, 20:49:20
Θέμα δημοσίευσης:
Λαβαινοντας υποψη οτι ο Διμιπ
1 Αποκλειεται να μας κερασει τσαγακι αφου οπως θυμαστε παει με το ΚΤΕΛ
2 Χρειαζεται διαιτα και πρεπει απαραιτητως να αρχισει απεργια πεινας
3 εχω παει στο Καρπενησι και εχω μεινει στο ΜΟΝΤΑΝΑ(το κατακλεψε το site)
ψηφιζω Περτουλι για το τελος του Φλεβαρη που θα με εχουν απολυσει και θα εχω ελευθερο χρονο
chatasos - Τετ 11 Δεκ 2002, 21:33:57
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ πάντως ψήφισα Καρπενήσι, γιατί Περτούλι + Λίμνη Πλαστήρα έχω πάει ήδη 2 φορές.
Όχι πως με χαλάει και μια 3η.....αλλά λέμε....

Πάντως η ημερομηνία είναι θάνατος για τους φοιτητές. Τέλος Φεβρουαρίου θα ήταν πολύ καλύτερα.
PoLiThS - Τετ 11 Δεκ 2002, 22:41:29
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω ψήφισα πεΤΡουλι ...... αλυσίδες όμως δέν μπορω να βάλω.. να έρθω με το Vitara ? Laughing Laughing Laughing

Αναλαμβάνω πρωσοπικά την παραγγελιοδοσία στις ταβέρνες Laughing Laughing

Αμα μάθς εγκαίρως μάλλον θα έρθω.... Pduke ετοιμασου για χαρντκορ σεκς σε στροφιλίκια..... (ΘΥΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ?)
dimisi - Τετ 11 Δεκ 2002, 23:33:40
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
christhehealer έγραψε:
Ψήφησα Kαρπενήσι, κατόπιν συζήτησης με την Helzi. Άρα 3-3 είναι οι ψήφοι μέχρι τώρα.

Bάζω μέσα και του Sidobre, που το βράδυ θα πέσει παντόφλα και θα ψηφίσει Kαρπενήσι Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Nα μάθει να θίγει το "Christhehealer Tours" Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes


Η Helzi και εσύ να ψηφήσετε ότι θέλετε! Εγώ ψήφισα Περτούλι!

Παντόφλα δεν έχει! Οσο για το Christhehealer Τουρς άσε! Να μην το πώ!
Αγορίνα μέχρι και σημειώσεις έχω κρατήσει από την λίμνη!

Δυστυχώς όμως την προηγούμενη φορά την είχαμε δεί ΠΑΓΩΜΕΝΗ! Η διαδρομή εκπληκτική και οι ειδικές πολλές! Απο Tour de France μέχρι Rally Rally Σουηδίας!


Κι εγώ μαζί σου!!!
ΠΕΡΤΟΥΛΙ, ΠΕΡΤΟΥΛΙ, ΠΕΡΤΟΥΛΙ Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire

Έχω πάει και στο Καρπενήσι και Λίμνη Πλαστήρα-Περτούλι.
Το τοπίο στο Περτούλι και στην Ελάτη δεν περιγράφεται.
Η διαδρομή, τα ρυάκια ανάμεσα στα χιόνια, τα άλογα, τα πάντα!! Είναι φανταστικά.
Αχ τί μου θυμίσατε Crying or Very sad Crying or Very sad

1. Έχω βιβλίο με ξενοδοχεία και με ξενώνες αν χρειαστείτε.
2. Εκτός από φωτογραφική θα υπάρχει και κάμερα σ' αυτήν την εκδρομή.
GIANNIS206 - Πεμ 12 Δεκ 2002, 01:16:48
Θέμα δημοσίευσης:
Ναι ρε παιδια θανατοσ για εμασ τους φοιτητεσ!
Νικο στο πηλιο το χειμωνα την κλειδωνεισ την κουλα σου!μασ ρεζιλευεισ!ολα τα αλλα τα 206 πανε και εσυ θα πεισ δεν μπορω να ερθω με vitara; Exclamation
Miltellas - Πεμ 12 Δεκ 2002, 05:15:04
Θέμα δημοσίευσης:
PoLiThS έγραψε:
Εγω ψήφισα πεΤΡουλι ...... αλυσίδες όμως δέν μπορω να βάλω.. να έρθω με το Vitara ? Laughing Laughing Laughing

Αναλαμβάνω πρωσοπικά την παραγγελιοδοσία στις ταβέρνες Laughing Laughing

Αμα μάθς εγκαίρως μάλλον θα έρθω.... Pduke ετοιμασου για χαρντκορ σεκς σε στροφιλίκια..... (ΘΥΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ?)


Ούτε εγώ βάζω αλυσίδες... Αλλά δεν πιστεύω ότι θα έχει χιονισμένο δρόμο το Φλεβάρη.

Τώρα... περί χαρντκορσεκς... τί να πω με τους γκρινιάρηδες που μπλέξαμε εδώ μέσα...

Περτούλι! Καρπενήσι πήγα δύο φορές.

Μου αρέσουν τα διήμερα. Δύο μέρες φτάνουν και παραφτάνουν. Για μία διανυκτέρευση πήγα στο Καρπενήσι, το ίδιο στην Άρτα, και το ίδιο στο Μεσολλόγγι! Το Περτούλι είναι πιο κοντά!

Δεν θα αντέξω να μην έρθω αυτήν τη φορά.
PoLiThS - Πεμ 12 Δεκ 2002, 06:00:49
Θέμα δημοσίευσης:
Λογω ύψους δεν μπορω να βαλω αλυσίδες ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε! τι να κανω??? Rolling eyes Rolling eyes να το ψηλώσω ? μπα.... εκεί πίτα κάτω... και θα έχω και ρυμούλκα μαζί μου να με τραβάει ο pduke με τον Sidobre
Sidobre - Πεμ 12 Δεκ 2002, 09:33:44
Θέμα δημοσίευσης:
PoLiThS έγραψε:
Λογω ύψους δεν μπορω να βαλω αλυσίδες ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε! τι να κανω??? Rolling eyes Rolling eyes να το ψηλώσω ? μπα.... εκεί πίτα κάτω... και θα έχω και ρυμούλκα μαζί μου να με τραβάει ο pduke με τον Sidobre


Μην στεναχωριέσαι καθόλου! Θα πάρω μια οκά καρφιά (ταβανόπροκες) μαζί να στα καρφώσω να μην γλυστράς καθόλου Laughing Laughing

Θα έχει μαθήματα και από τον Grongolm απάνω... Shocked
teoman - Πεμ 12 Δεκ 2002, 12:48:53
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ επειδή το υποσχέθηκα στον sidobre,είμαι μέσα και για τις δύο εκδρομές.Προτιμώ 3ήμερο μόνο...
christhehealer - Πεμ 12 Δεκ 2002, 13:50:54
Θέμα δημοσίευσης:
Έλα να αρχίζουμε την προπόνηση, με τις ταμπλαδούρες, γιατί είμαστε, και του ωδείου...

ΣΥΝΝΕΦΟΥΛΑ
------------------------------------------------------------------------

Re-
Είχα,είχα μια αγάπη αχ καρδούλα μου
......................................Do+.................Re-
Που μοιαζε συννεφάκι,συννεφούλα μου
Σαν συννεφα-,συννεφάκι φεύγει ξαναγυρνάει
.....................................Do+............Re-
Μ' αγαπάει τη μια, την άλλη με ξεχνάει

..............Fa+
Κι ένα βράδυ κι ένα βράδυ βράδυ, αχ καρδούλα μου
.............Sol-..................................Fa+
Διώχνω ξαφνικά τη συννεφούλα μου
Δεν αντέχω, δεν αντέχω άλλο πιά να με γελάει
...........Sol-.....................................Fa+
Μ' αγαπάει τη μία την άλλη με ξεχνάει

Κι έρχεται ο Απρίλης, αχ καρδούλα μου
Να κι ο Μάης ο Μάης, συννεφούλα μου
Δίχως, δίχως τραγούδι, δάκρυ και φιλί
Δεν είν' α-, δεν ειν' άνοιξη φέτος αυτή

Συννεφούλα, συννεφούλα να γυρίσεις σου ζητώ
Και τριγύρνα με όποιον θέλεις κάθε βράδυ
Δέν αντέχω, δεν αντέχω άλλο να' μαι μοναχός
Μ' αγαπάς τη μία και με ξεχνάς την άλλη

ΕΙΣΑΓΩΓΗ: Όπως το ρεφραίν
Sidobre - Πεμ 12 Δεκ 2002, 13:53:41
Θέμα δημοσίευσης:
Τσίου...!

Beer Beer Beer Beer
Silly Silly Silly Silly Silly
konstantinos - Πεμ 12 Δεκ 2002, 13:59:22
Θέμα δημοσίευσης:
Που είναι ο Ady να φουσκώσει απο περηφάνεια???

Παιδιά μαζέψτε τον(Chris)... Shocked Shocked Shocked
Ady - Πεμ 12 Δεκ 2002, 13:59:38
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
Έλα να αρχίζουμε την προπόνηση, με τις ταμπλαδούρες, γιατί είμαστε, και του ωδείου...

ΣΥΝΝΕΦΟΥΛΑ
------------------------------------------------------------------------

Re-
Είχα,είχα μια αγάπη αχ καρδούλα μου
......................................Do+.................Re-
Που μοιαζε συννεφάκι,συννεφούλα μου
Σαν συννεφα-,συννεφάκι φεύγει ξαναγυρνάει
.....................................Do+............Re-
Μ' αγαπάει τη μια, την άλλη με ξεχνάει

..............Fa+
Κι ένα βράδυ κι ένα βράδυ βράδυ, αχ καρδούλα μου
.............Sol-..................................Fa+
Διώχνω ξαφνικά τη συννεφούλα μου
Δεν αντέχω, δεν αντέχω άλλο πιά να με γελάει
...........Sol-.....................................Fa+
Μ' αγαπάει τη μία την άλλη με ξεχνάει

Κι έρχεται ο Απρίλης, αχ καρδούλα μου
Να κι ο Μάης ο Μάης, συννεφούλα μου
Δίχως, δίχως τραγούδι, δάκρυ και φιλί
Δεν είν' α-, δεν ειν' άνοιξη φέτος αυτή

Συννεφούλα, συννεφούλα να γυρίσεις σου ζητώ
Και τριγύρνα με όποιον θέλεις κάθε βράδυ
Δέν αντέχω, δεν αντέχω άλλο να' μαι μοναχός
Μ' αγαπάς τη μία και με ξεχνάς την άλλη

ΕΙΣΑΓΩΓΗ: Όπως το ρεφραίν


Εχεις ξεφύγει εσύ......... Shocked Shocked Shocked Shocked
Ady - Πεμ 12 Δεκ 2002, 14:04:26
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
Που είναι ο Ady να φουσκώσει απο περηφάνεια???


Ελα.....ποιός..........

Εδώ είμαι, έχω μπλέξει με μία OSA EXPRESS, αλλά που θα μου πάει, θα την ξεσκίσω..............
angelbaby - Πεμ 12 Δεκ 2002, 14:22:11
Θέμα δημοσίευσης: :) ΔΑΓΚΩΤΟ πεΡΤούλι
Ady έγραψε:
christhehealer έγραψε:
Έλα να αρχίζουμε την προπόνηση, με τις ταμπλαδούρες, γιατί είμαστε, και του ωδείου...

ΣΥΝΝΕΦΟΥΛΑ
------------------------------------------------------------------------

Re-
Είχα,είχα μια αγάπη αχ καρδούλα μου
......................................Do+.................Re-
Που μοιαζε συννεφάκι,συννεφούλα μου
Σαν συννεφα-,συννεφάκι φεύγει ξαναγυρνάει
.....................................Do+............Re-
Μ' αγαπάει τη μια, την άλλη με ξεχνάει

..............Fa+
Κι ένα βράδυ κι ένα βράδυ βράδυ...μπλα, μπλα, μπλα....


Εχεις ξεφύγει εσύ......... Shocked Shocked Shocked Shocked


Πές τα αρχηγέ!! Θα μπορούσε κάλλιστα να πιάσει το

"Είμαστε δυόοοοο, είμαστε τρείς, είμαστε χίλιοι δεκατρείς............."
- οι 206άρηδες εννοείται Wink

Λοιπόν, ψήφισα ήδη Περτούλι, άσχετα με το αν είχαμε πάει ξανά πριν 2 χρόνια, η λίμνη Πλαστήρα είναι -ίδίως τόν Φλεβάρη- Ο-ΝΕΙ-ΡΟ!!!
teoman - Πεμ 12 Δεκ 2002, 14:30:36
Θέμα δημοσίευσης: Re: :) ΔΑΓΚΩΤΟ πεΡΤούλι
angelbaby έγραψε:

Λοιπόν, ψήφισα ήδη Περτούλι, άσχετα με το αν είχαμε πάει ξανά πριν 2 χρόνια, η λίμνη Πλαστήρα είναι -ίδίως τόν Φλεβάρη- Ο-ΝΕΙ-ΡΟ!!!


Συννενόηση τσιμέντο!!!
Αλλού ο Τάσσος,αλλού εσύ!Γουστάρω Silly
angelbaby - Πεμ 12 Δεκ 2002, 14:55:13
Θέμα δημοσίευσης: Re: :) ΔΑΓΚΩΤΟ πεΡΤούλι
teoman έγραψε:
angelbaby έγραψε:

Λοιπόν, ψήφισα ήδη Περτούλι, άσχετα με το αν είχαμε πάει ξανά πριν 2 χρόνια, η λίμνη Πλαστήρα είναι -ίδίως τόν Φλεβάρη- Ο-ΝΕΙ-ΡΟ!!!


Συννενόηση τσιμέντο!!!
Αλλού ο Τάσσος,αλλού εσύ!Γουστάρω Silly


Teoman...Teoman...Teoman...Πρόσεξέ με Shocked

Μπορεί να ψήφισα Περτούλι, και να ψήφισε Καρπενήσι, αλλα αυτό τελικά δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση με το που θα πάμε!! Είμαστε ελεύθεροι άνθρωποι και ζούμε σε μια δημοκρατική κοινωνία, όπου ο καθένας μπορεί να εκφράζει ελεύθερα την γνώμη του (............) Smile

Άρα, ανεξάρτητα με το αποτέλεσμα και με το που τελικά θα πάμε όοοοοοοοοοοοολα τα παιδάκια μαζί, εγώ ψηφίζω Περτούλι...

Ελπίζω να έγινα κατανοητή Cool Cool Cool
teoman - Πεμ 12 Δεκ 2002, 15:06:54
Θέμα δημοσίευσης: Re: :) ΔΑΓΚΩΤΟ πεΡΤούλι
angelbaby έγραψε:

Μπορεί να ψήφισα Περτούλι, και να ψήφισε Καρπενήσι, αλλα αυτό τελικά δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση με το που θα πάμε!! Είμαστε ελεύθεροι άνθρωποι και ζούμε σε μια δημοκρατική κοινωνία, όπου ο καθένας μπορεί να εκφράζει ελεύθερα την γνώμη του (............) Smile


Το'πιασα!!!Ψηφίζεις ότι θέλεις (δημοκρατικά),αλλά πηγαίνεις εκεί που πάει και το 206 του Τάσσου (υποχρεωτικά)! :D :D :D


Και εγώ ψηφίζω Αράχωβα αλλά ο Τάσσος (ο άλλος...) λέει ότι θα κάνουμε πρώτα μια παράκαμψη από Περτούλι,θα κατέβουμε Καρπενήσι,και μεταααά Αράχωβα Wink Laughing Laughing
Sidobre - Πεμ 12 Δεκ 2002, 15:13:01
Θέμα δημοσίευσης: Re: :) ΔΑΓΚΩΤΟ πεΡΤούλι
teoman έγραψε:
Και εγώ ψηφίζω Αράχωβα αλλά ο Τάσσος (ο άλλος...) λέει ότι θα κάνουμε πρώτα μια παράκαμψη από Περτούλι,θα κατέβουμε Καρπενήσι,και μεταααά Αράχωβα Wink Laughing Laughing


... ότι αξίζει πονάει.... και είναι δύσκολο! :D

Θα πάμε βρε, θα πάμε.... Ασε να δούμε λίγο απάτητο χιόνι... (!)
christhehealer - Πεμ 12 Δεκ 2002, 15:28:27
Θέμα δημοσίευσης: Re: :) ΔΑΓΚΩΤΟ πεΡΤούλι
angelbaby έγραψε:


Πές τα αρχηγέ!! Θα μπορούσε κάλλιστα να πιάσει το

"Είμαστε δυόοοοο, είμαστε τρείς, είμαστε χίλιοι δεκατρείς............."
- οι 206άρηδες εννοείται Wink


Έτσι εεεεεε;;;;;;΄

Eγλω φταίω που σου βρήκα επαναστατικό....



Tο αφαιρούμε από το πρόγραμμα, λόγω κακής διαγωγής. Kαι το αλλάζουμε με το



Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
konstantinos - Πεμ 12 Δεκ 2002, 15:33:44
Θέμα δημοσίευσης: Re: :) ΔΑΓΚΩΤΟ πεΡΤούλι
christhehealer έγραψε:
angelbaby έγραψε:


Πές τα αρχηγέ!! Θα μπορούσε κάλλιστα να πιάσει το

"Είμαστε δυόοοοο, είμαστε τρείς, είμαστε χίλιοι δεκατρείς............."
- οι 206άρηδες εννοείται Wink


Έτσι εεεεεε;;;;;;΄

Eγλω φταίω που σου βρήκα επαναστατικό....

[list]ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΗΛΙΕ ΝΟΗΤΕ
------------------------------------------------------------------------


Tο αφαιρούμε από το πρόγραμμα, λόγω κακής διαγωγής. Kαι το αλλάζουμε με το

[list]ΜΙΑ ΒΡΑΔΥΑ ΣΤΟ ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
------------------------------------------------------------------------



καλά, για κοίταξε τώρα στον δρόμο κάτω απο το παράθυρό σου. Είρθαν ποιο νωρίς... Καλή διαμονή αγόρι μου.

HOTEL DAFNI... Shocked Shocked Shocked

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
christhehealer - Πεμ 12 Δεκ 2002, 17:34:52
Θέμα δημοσίευσης: Re: :) ΔΑΓΚΩΤΟ πεΡΤούλι
konstantinos έγραψε:

καλά, για κοίταξε τώρα στον δρόμο κάτω απο το παράθυρό σου.


Ze mua Question Question Question

Δεν έχω ούτε παράθυρο και δουλεύω σε ημιυπόγειο. Eίναι το καινούριο σύστημα, όπου μας βάζουν εκεί, για να μην φεύγουν οι πρωτοποριακές ιδέες. Nα φυλακίζονται στο χώρο. Eίναι καθαρά θέμα φουίτ Shocked Shocked Shocked Shocked

konstantinos έγραψε:
Είρθαν ποιο νωρίς... Καλή διαμονή αγόρι μου.

HOTEL DAFNI... Shocked Shocked Shocked

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Έχω βίσμα εκεί. Πολύ καλός μου φίλος είναι διευθυντής κλινικής Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes
DimiP - Πεμ 12 Δεκ 2002, 17:37:25
Θέμα δημοσίευσης:
Alexandros έγραψε:
Λαβαινοντας υποψη οτι ο Διμιπ
1 Αποκλειεται να μας κερασει τσαγακι αφου οπως θυμαστε παει με το ΚΤΕΛ
2 Χρειαζεται διαιτα και πρεπει απαραιτητως να αρχισει απεργια πεινας
3 εχω παει στο Καρπενησι και εχω μεινει στο ΜΟΝΤΑΝΑ(το κατακλεψε το site)
ψηφιζω Περτουλι για το τελος του Φλεβαρη που θα με εχουν απολυσει και θα εχω ελευθερο χρονο


-Α ρε Αλεξανδρε! το ΚΤΕΛ συμφερει μερικες φορες.
-διαιτα χρειαζομαι αλλα τα tourings βλαπτουν σοβαρα στην προσπαθεια ελατωσης βαρους.
-το Μοντανα ειναι δυναμη αλλα για...ΩΝΑΣΗΔΕΣ...!
DimiP - Πεμ 12 Δεκ 2002, 17:41:36
Θέμα δημοσίευσης:
εκανα τα παντα για να σας πεισω για Καρπενησι αλλα δεν τα καταφερα. τι να γινει;
παντως θα μου επιτρεψετε να πεταχτω μεχρι το Καρπενησι και οποιος νιωθει οτι μπορει να ακολουθησει ας ερθει.
-υστατη προσπαθεια να κινησω το 206clubισιο φιλοτιμο καποιων γρηγορων-

παντως πρεπει να ειναι 3ημερο και οχι 2ημερο. 2 μερες δεν ειναι αρκετες!!!!
PoLiThS - Πεμ 12 Δεκ 2002, 21:13:35
Θέμα δημοσίευσης:
^%!@*&^$#&$)*&$@)(*& ΜΕ ΜΑΤΙΑΣΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Confused Confused Confused ¨
ΕΠΑΘΑ ΦΟΥΙΤ.......!
christhehealer - Πεμ 12 Δεκ 2002, 22:49:06
Θέμα δημοσίευσης:
PoLiThS έγραψε:
^%!@*&^$#&$)*&$@)(*& ΜΕ ΜΑΤΙΑΣΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Confused Confused Confused ¨
ΕΠΑΘΑ ΦΟΥΙΤ.......!


Βρε άσε τα κόλπα που προσπαθείς να βρεις δικαιολογία να έρθεις με το Vitara στο Περτούλι. Shocked Shocked Shocked
pduke - Παρ 13 Δεκ 2002, 10:20:12
Θέμα δημοσίευσης:
PoLiThS έγραψε:
^%!@*&^$#&$)*&$@)(*& ΜΕ ΜΑΤΙΑΣΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ Confused Confused Confused ¨
ΕΠΑΘΑ ΦΟΥΙΤ.......!


ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααααααα!!!!!!

καλά να πάθεις ρεεεεεεεεεεεεεε!!!!
alxdr74 - Παρ 13 Δεκ 2002, 11:48:19
Θέμα δημοσίευσης:
Καλημερα...Μολις μου ηρθε μια ιδεα Idea Shocked Εαν τελικα επιλεξουμε το Περτουλι-Λιμνη Πλαστηρα υπαρχει ενα χωριο εκει ψηλα στη λιμνη που λεγεται "Δασικο χωριο" για οποιον το ξερει....Αυτο το χωριο εχει γυρω στα 30 περιπου σπιτακια τα οποια ειναι ολα ξυλινα, με δυο δωματια μεσα καθως και ενα μικρο σαλονακι με τζακι..Ειναι ολα νοικιαζομενα..Επισης εκει υπαρχει και μια ψησταρια-ταβερνα με καταπληκτικο φαγητο..Εαν μαζευτουμε αρκετα ατομα μπορουμε να νοικιασουμε και ολο το χωριο ακομα!! δεν θα ειναι ωραια? ενα χωριο μονο 206!! Η τιμη πιστευω ειναι αρκετα χαμηλη!! 40 το πολυ 50 ευρω το σπιτακι!! Τα οποια εαν πουμε οτι θα μενουν 4 ατομα μεσα (γιατι εχει 2 δωματια) ειναι περιπου 12-15 ευρω το ατομο τη μερα...Εαν σας ενδειαφερει μπορω να το ψαξω σε βαθος..Τελος η περιοχη εχει φοβερη θεα!! Ξεχασα να πω οτι εαν μας ενδιαφερουν θα πρεπει να τα κλεισουμε νωρις γιατι εκει γινετε χαμος ολο το χρονο!!!
Sidobre - Παρ 13 Δεκ 2002, 11:59:59
Θέμα δημοσίευσης:
Kαι βέβαια να το κοιτάξεις! Ακούγεται πολύ ωραία ιδέα!
Ady - Παρ 13 Δεκ 2002, 12:01:23
Θέμα δημοσίευσης:
alxdr74 έγραψε:
Καλημερα...Μολις μου ηρθε μια ιδεα Idea Shocked Εαν τελικα επιλεξουμε το Περτουλι-Λιμνη Πλαστηρα υπαρχει ενα χωριο εκει ψηλα στη λιμνη που λεγεται "Δασικο χωριο" για οποιον το ξερει....Αυτο το χωριο εχει γυρω στα 30 περιπου σπιτακια τα οποια ειναι ολα ξυλινα, με δυο δωματια μεσα καθως και ενα μικρο σαλονακι με τζακι..Ειναι ολα νοικιαζομενα..Επισης εκει υπαρχει και μια ψησταρια-ταβερνα με καταπληκτικο φαγητο..Εαν μαζευτουμε αρκετα ατομα μπορουμε να νοικιασουμε και ολο το χωριο ακομα!! δεν θα ειναι ωραια? ενα χωριο μονο 206!! Η τιμη πιστευω ειναι αρκετα χαμηλη!! 40 το πολυ 50 ευρω το σπιτακι!! Τα οποια εαν πουμε οτι θα μενουν 4 ατομα μεσα (γιατι εχει 2 δωματια) ειναι περιπου 12-15 ευρω το ατομο τη μερα...Εαν σας ενδειαφερει μπορω να το ψαξω σε βαθος..Τελος η περιοχη εχει φοβερη θεα!! Ξεχασα να πω οτι εαν μας ενδιαφερουν θα πρεπει να τα κλεισουμε νωρις γιατι εκει γινετε χαμος ολο το χρονο!!!


Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Η ιδέα !!!!!!!!!!!
alxdr74 - Παρ 13 Δεκ 2002, 12:04:51
Θέμα δημοσίευσης:
Καλο θα ειναι πιστευω να ξερω στο περιπου ποσα ατομα ενδιαφερονται να ερθουν γιατι το πρωτο που θα με ρωτησουν ειναι: "Ποσοι θα ειστε?"
konstantinos - Παρ 13 Δεκ 2002, 12:05:35
Θέμα δημοσίευσης:
Μέσαααααααααααα...

ps ψάχνω να βρω το άλλο ζεύγος...
Sidobre - Παρ 13 Δεκ 2002, 12:14:45
Θέμα δημοσίευσης:
Υπολόγιζε γύρω στα 20 δίκλινα... ισως πραπάνω!
Ady - Παρ 13 Δεκ 2002, 12:15:35
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
Μέσαααααααααααα...

ps ψάχνω να βρω το άλλο ζεύγος...


Ελα τώρα που το ψάχνεις ??!!!!!

Αφού το ξέρεις ότι θα πας πακέτο με Χρήστο-Πάνο...........

Η βίλλα της ακατάσχετης καντάδας.............
konstantinos - Παρ 13 Δεκ 2002, 12:19:21
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
konstantinos έγραψε:
Μέσαααααααααααα...

ps ψάχνω να βρω το άλλο ζεύγος...


Ελα τώρα που το ψάχνεις ??!!!!!

Αφού το ξέρεις ότι θα πας πακέτο με Χρήστο-Πάνο...........

Η βίλλα της ακατάσχετης καντάδας.............


Μπα δεν νομίζω ο Χρήστος ροχαλίζει... (ο Πάνος το είπε).

Αρτέμης Μάτσας εν δράσει Laughing Laughing Laughing Laughing
alxdr74 - Παρ 13 Δεκ 2002, 12:19:57
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Υπολόγιζε γύρω στα 20 δίκλινα... ισως πραπάνω!

Μολις μιλουσα με τον υπευθηνο...... Ολα τα σπιτακια ειναι 20.... με 4 κρεβατια μεσα το καθενα συνολο 60 ατομα! Ειναι αρκετα?
DimiP - Παρ 13 Δεκ 2002, 12:20:54
Θέμα δημοσίευσης:
alxdr74 έγραψε:
Καλημερα...Μολις μου ηρθε μια ιδεα Idea Shocked Εαν τελικα επιλεξουμε το Περτουλι-Λιμνη Πλαστηρα υπαρχει ενα χωριο εκει ψηλα στη λιμνη που λεγεται "Δασικο χωριο" για οποιον το ξερει....Αυτο το χωριο εχει γυρω στα 30 περιπου σπιτακια τα οποια ειναι ολα ξυλινα, με δυο δωματια μεσα καθως και ενα μικρο σαλονακι με τζακι..Ειναι ολα νοικιαζομενα..Επισης εκει υπαρχει και μια ψησταρια-ταβερνα με καταπληκτικο φαγητο..Εαν μαζευτουμε αρκετα ατομα μπορουμε να νοικιασουμε και ολο το χωριο ακομα!! δεν θα ειναι ωραια? ενα χωριο μονο 206!! Η τιμη πιστευω ειναι αρκετα χαμηλη!! 40 το πολυ 50 ευρω το σπιτακι!! Τα οποια εαν πουμε οτι θα μενουν 4 ατομα μεσα (γιατι εχει 2 δωματια) ειναι περιπου 12-15 ευρω το ατομο τη μερα...Εαν σας ενδειαφερει μπορω να το ψαξω σε βαθος..Τελος η περιοχη εχει φοβερη θεα!! Ξεχασα να πω οτι εαν μας ενδιαφερουν θα πρεπει να τα κλεισουμε νωρις γιατι εκει γινετε χαμος ολο το χρονο!!!


ψαχτο - ψαχτο!!!!

ΑΓΓΕΛΙΑ:
ΑΑΑ Ζητω 3 ατομα που να θελουν να συγκατοικησουν για 1-2 βραδια σε ξυλινο σπιτακι στο λιβαδι...ουπς οχι...στο βουνο ηθελα να πω, και να διαθετουν ορεξη για πλακες και ...φαγητο/ποτο/υπνο/..../..../....


Μαλλον το ξεχναμε το Καρπενησι...ο λαος μιλησε! καλα αμα φερω τον ΚοΚο θα σας δειξω εγω θα δειτε τι θα παθετε, ολοι στο Καρπενησι υποχρεωτικα θα πατε! Crying or Very sad Crying or Very sad Twisted evil
alxdr74 - Παρ 13 Δεκ 2002, 12:22:02
Θέμα δημοσίευσης:
Μαλλον 80 ατομα! Ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι........ Confused
Sidobre - Παρ 13 Δεκ 2002, 12:23:00
Θέμα δημοσίευσης:
alxdr74 έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Υπολόγιζε γύρω στα 20 δίκλινα... ισως πραπάνω!

Μολις μιλουσα με τον υπευθηνο...... Ολα τα σπιτακια ειναι 20.... με 4 κρεβατια μεσα το καθενα συνολο 60 ατομα! Ειναι αρκετα?


Μάλλον είναι πολλά!

Μακάρι να τα γεμίζαμε δηλαδή!

Ισως 10-15
konstantinos - Παρ 13 Δεκ 2002, 12:24:21
Θέμα δημοσίευσης:
alxdr74 έγραψε:
Μαλλον 80 ατομα! Ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι........ Confused


Χμμμμμμ
Λίγο χλωμό... για 40 με 50 το κόβω.

Μακάρι να βγω ψεύτης πάντως, και να είναι 90. Τελος πάντων, προχώρα εσύ και εμείς ακολουθούμε.
teoman - Παρ 13 Δεκ 2002, 12:24:37
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:

ΑΓΓΕΛΙΑ:
ΑΑΑ Ζητω 3 ατομα που να θελουν να συγκατοικησουν για 1-2 βραδια σε ξυλινο σπιτακι στο λιβαδι...ουπς οχι...στο βουνο ηθελα να πω, και να διαθετουν ορεξη για πλακες και ...φαγητο/ποτο/υπνο/..../..../.... [/b]


Συμπληρώνω:
Ζητούνται 3 δίμετρες ξανθιές που να θέλουν να συγκατοικήσουν......
...σε ξύλινο σπιτάκι στο λιβάδι.....στο βουνό.....ή σπίτι μου........... :D Wink
pduke - Παρ 13 Δεκ 2002, 12:54:15
Θέμα δημοσίευσης:
πάρε και κλείσε όλο το χωριό τώραααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!

λιγότεροι δεν πρόκειτε να είμαστε...
περισσότεροι μπορεί.....οπότε θα κάνουμε υπερπλήρωση!!!
Sidobre - Παρ 13 Δεκ 2002, 13:03:00
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
πάρε και κλείσε όλο το χωριό τώραααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!

λιγότεροι δεν πρόκειτε να είμαστε...
περισσότεροι μπορεί.....οπότε θα κάνουμε υπερπλήρωση!!!


Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

Καλά άμα είναι έτσι να φωνάξω κόσμο... Wink

DimiP... Θα φέρω εκτός από την δική μου άλλες 3 γυναίκες... Shocked
christhehealer - Παρ 13 Δεκ 2002, 13:11:37
Θέμα δημοσίευσης:
Eπειδή υπάρχει μία κακεντρεχής φιλολογία γύρω από το ατομό μου δηλώνω τα εξής:

1) Δεν μπορώ να κοιμηθώ στο ίδιο σπιτάκι με τον Kωνσταντίνο, γιατί δεν θα μπορώ να του κάνω καντάδα Cool Cool Twisted evil Twisted evil Twisted evil

2) Θα διαλέξουμε ημερομηνία που η Διεθνής Aμνηστία δεν θα έχει συναυλία. Oι λόγοι είναι ευνόητοι για να μην ξαναπαρατηρηθεί το φαινόμενο των Θεσσαλονικιότικων φιδιών και της Θεσσαλονικιότικης γκαντεμιάς. Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes

3) Eάν τα σπιτάκια έχουν μέσα jaccuzi και σάουνα, θα κλείσω ένα μόνος μου, γιατί θα έχω κόσμο να φιλοξενήσω Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
pduke - Παρ 13 Δεκ 2002, 13:50:52
Θέμα δημοσίευσης:
κάποιος να κλείσει το χωριό και κάποιος να σκοτώσει τον Χρήστο..... Twisted evil
konstantinos - Παρ 13 Δεκ 2002, 13:53:17
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
κάποιος να κλείσει το χωριό και κάποιος να σκοτώσει τον Χρήστο..... Twisted evil


... και κάποιος να σου πει οτι διαβάζουμε τα pm
Sidobre - Παρ 13 Δεκ 2002, 14:00:48
Θέμα δημοσίευσης:
To δεύτερο το τακτοποίησα!

Sniper 2gunfire :eating:
alxdr74 - Παρ 13 Δεκ 2002, 14:31:49
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
πάρε και κλείσε όλο το χωριό τώραααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!

λιγότεροι δεν πρόκειτε να είμαστε...
περισσότεροι μπορεί.....οπότε θα κάνουμε υπερπλήρωση!!!


Εγω να το κλεισω. Εσεις ειστε σιγουροι? Ολα τα σπιτακια!? Εαν εχει καλο καιρο Δευτερα θα παω απο εκει αλλιως Θα τον παρω τηλεφωνο...Η ημερομηνια πιστευω ειναι η ιδια...Σε περιπτωση που χρειαστει προκαταβολη?
pduke - Παρ 13 Δεκ 2002, 15:17:38
Θέμα δημοσίευσης:
alxdr74 έγραψε:
pduke έγραψε:
πάρε και κλείσε όλο το χωριό τώραααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!

λιγότεροι δεν πρόκειτε να είμαστε...
περισσότεροι μπορεί.....οπότε θα κάνουμε υπερπλήρωση!!!


Εγω να το κλεισω. Εσεις ειστε σιγουροι? Ολα τα σπιτακια!? Εαν εχει καλο καιρο Δευτερα θα παω απο εκει αλλιως Θα τον παρω τηλεφωνο...Η ημερομηνια πιστευω ειναι η ιδια...Σε περιπτωση που χρειαστει προκαταβολη?


Πάρε τηλ και ρώτα τι έχει για τότε.Αν έχει μπόλικο πράμα πες του περι τίνος πρόκειτε και πώτα πόσο αέρα μας δίνει πάνω κάτω σε άτομα.
christhehealer - Παρ 13 Δεκ 2002, 15:18:43
Θέμα δημοσίευσης:
[quote="konstantinos"]
pduke έγραψε:
κάποιος να κλείσει το χωριό και κάποιος να σκοτώσει τον Χρήστο..... Twisted evil



Eίδες Πανούλη μου... πας να γράψεις την κακία και... χτυπάει το τηλέφωνο. Aφενός μεν. Aφετέρου δε...

Sidobre έγραψε:
To δεύτερο το τακτοποίησα!

Sniper 2gunfire :eating:


μην χάσει ο άλλος... H Kοζανόστρα. Aμέσως να πάρει τα άρματα.

Kάτσε να βαστάω και εγώ κάτι....


Sidobre - Παρ 13 Δεκ 2002, 15:45:45
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
μην χάσει ο άλλος... H Kοζανόστρα. Aμέσως να πάρει τα άρματα.

Kάτσε να βαστάω και εγώ κάτι....




Μπορείς να πάρεις ότι θέλεις!

Είμαι πάντα προετοιμασμένος για μικρά ανθρωπάκια σαν και εσένα!!!


christhehealer - Παρ 13 Δεκ 2002, 16:16:23
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Μπορείς να πάρεις ότι θέλεις!

Είμαι πάντα προετοιμασμένος για μικρά ανθρωπάκια σαν και εσένα!!!



Bρε δεν πα να φέρεις το NATO και το Punto....

Mόνο ένας τρόπος υπάρχει να γλιτώσετε από μένα. Tον είχε πει ένας σοφός γέροντας σε κάποιο topic Π.Π.

konstantinos έγραψε:
christhehealer έγραψε:
Tι σκαρφίζεται ο άνθρωπος για να γλιτώσει την γκρίνια και την παντόφλα Laughing Laughing Laughing Laughing


Καλάααααα, καλάααααααααα.

Ο σοφός λαός λέει: "Εκεί που είσαι ήμουνα και εδώ που είμαι θάρθεις"


Aργεί ακόμα αυτή η ώρα οπότε...

" δεν απομένει στο club ελπίδα καμιάααααααααααα
..... (αυτό δεν το γράφω γιατί δεν με συμφέρει)
νοιώσε τον πόνο
κι άσε με μόνο
στην ερημιάαααααααααααααααα
Aν θυμηθεί τ' ονειρό μου
την περιμένω να 'ρθειιιιιιιιιιι
μ' ένα τραγούδι....

DimiP - Παρ 13 Δεκ 2002, 20:17:58
Θέμα δημοσίευσης:
τελικα θα παμε στο χωριο;;
ειμαστε συμφωνοι ;;;;


αφηστε τον πολεμο,
αφηστε τις εχθρες - αφηστε και τα μιση
και πιαστε το ....τιμονι πονηρουληδες
GIANNIS206 - Σαβ 14 Δεκ 2002, 00:30:52
Θέμα δημοσίευσης:
τελικα για ποια ημερομηνια λετε?
DimiP - Σαβ 14 Δεκ 2002, 00:57:41
Θέμα δημοσίευσης:
παιδες αν μετα και απο το σκηνικο που εστησε ο Θεμος (Αναστασιαδης) με την Ασπα του famestory στο Καρπενησι και τη διαδηλωση υπερ αυτης, δεν πειστηκατε να παμε Καρπενησι,,,,,,,,,,,,,,,, δεν μπορω να κανω τιποτα αλλο πια! χεχεχεχεχε Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Miltellas - Σαβ 14 Δεκ 2002, 03:21:08
Θέμα δημοσίευσης:
Η ημερομηνία θα πρότεινα να μετατεθεί λίγο παρακάτω για να βολεύει και τους φοιτητές μας.

Δεν συμφωνώ με το τριήμερο. Πάει πολύ για όσους πιέζονται από χρόνο (και όχι μόνο). Βέβαια, η εκδρομή θα είναι σαφώς πιο ολοκληρωμένη εάν έχει δύο διανυκτερεύσεις κι όχι μία...

Και το Καρπενήσι δεν είναι άσχημη ιδέα. Υπέροχη διαδρομή με πολύ καλή άσφαλτο. Πανέμορφη φύση. Το ίδιο και η πόλη.

Αλλά καλύτερα να μιλήσουν οι εκδρομάκηδες του Club! Οι υπόλοιποι θα το παλέψουμε.
DimiP - Σαβ 14 Δεκ 2002, 16:46:13
Θέμα δημοσίευσης:
Miltellas έγραψε:
Η ημερομηνία θα πρότεινα να μετατεθεί λίγο παρακάτω για να βολεύει και τους φοιτητές μας.

Δεν συμφωνώ με το τριήμερο. Πάει πολύ για όσους πιέζονται από χρόνο (και όχι μόνο). Βέβαια, η εκδρομή θα είναι σαφώς πιο ολοκληρωμένη εάν έχει δύο διανυκτερεύσεις κι όχι μία...

Και το Καρπενήσι δεν είναι άσχημη ιδέα. Υπέροχη διαδρομή με πολύ καλή άσφαλτο. Πανέμορφη φύση. Το ίδιο και η πόλη.

Αλλά καλύτερα να μιλήσουν οι εκδρομάκηδες του Club! Οι υπόλοιποι θα το παλέψουμε.


Πες τι ψηφισες τωρα κιαστα αυτα που ξερεις.....
Miltellas - Κυρ 15 Δεκ 2002, 05:04:41
Θέμα δημοσίευσης:
... Περτούλι.... είπα!
Byron206 - Κυρ 15 Δεκ 2002, 10:48:17
Θέμα δημοσίευσης:
Παιδια μια εβδομα πισω απο το Πηλιο (οπου δεν μπορεσα να ερθω λογω εργασιας και οτι δεν εχω αλλη αδεια και ρεπο μεχρι του χρονου) ημουν με κατι φιλες μου απο την δουλεια στην λιμνη ΠΛΑΣΤΗΡΑ περασαμε υπεροχα το σπιτι που ειχαμε ηταν κοντα στην λιμνη, δεν ξερω αν θα ξαναπηγαινα εκει σε τοσο κοντινο διαστημα.....αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα σας αρεσει.
Το σπιτι μας το αφησε 100Ε το βραδυ με αυτονομη θερμανση και τζακι και με πρωινο ειμασταν 10 ατομα.
Svstouk - Κυρ 15 Δεκ 2002, 10:54:37
Θέμα δημοσίευσης:
Byron206 έγραψε:
Παιδια μια εβδομα πισω απο το Πηλιο (οπου δεν μπορεσα να ερθω λογω εργασιας και οτι δεν εχω αλλη αδεια και ρεπο μεχρι του χρονου) ημουν με κατι φιλες μου απο την δουλεια στην λιμνη ΠΛΑΣΤΗΡΑ περασαμε υπεροχα το σπιτι που ειχαμε ηταν κοντα στην λιμνη, δεν ξερω αν θα ξαναπηγαινα εκει σε τοσο κοντινο διαστημα.....αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα σας αρεσει.
Το σπιτι μας το αφησε 100Ε το βραδυ με αυτονομη θερμανση και τζακι και με πρωινο ειμασταν 10 ατομα.



...........ένας "λέων" με εννιά γυναίκες! Shocked Shocked Shocked

Αφού καταφέρνεις και κουνάς τα χέρια σου για να γράφεις, είσαι θηρίο!

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Byron206 - Κυρ 15 Δεκ 2002, 10:59:53
Θέμα δημοσίευσης:
Για να ειμαι αληθης βγαλε ενα αντρογυνο (οπου η γυναικα ειναι μελλουσα μαμα) εεεε οτι περισευει δικο μου. 7/1 αν ειμαι σωστος
Svstouk - Κυρ 15 Δεκ 2002, 11:03:05
Θέμα δημοσίευσης:
Byron206 έγραψε:
Για να ειμαι αληθης βγαλε ενα αντρογυνο (οπου η γυναικα ειναι μελλουσα μαμα) εεεε οτι περισευει δικο μου. 7/1 αν ειμαι σωστος



Ε και 7 προς 1 λίγο είναι;;;;;; Question Question Question Question

Cool Cool Cool Cool
Byron206 - Κυρ 15 Δεκ 2002, 11:25:07
Θέμα δημοσίευσης:
Svstouk έγραψε:
Byron206 έγραψε:
Για να ειμαι αληθης βγαλε ενα αντρογυνο (οπου η γυναικα ειναι μελλουσα μαμα) εεεε οτι περισευει δικο μου. 7/1 αν ειμαι σωστος



Ε και 7 προς 1 λίγο είναι;;;;;; Question Question Question Question

Cool Cool Cool Cool


Ε δεν ειναι ;;;;;;;;;
ως αρρεν και απληστος ποτε δεν λεω οχι αν οι αριθμοι ανεβουν λιγο.
Ας μου πει καποιος εδω μεσα οτι με 7 ειναι οκ.....
Svstouk - Κυρ 15 Δεκ 2002, 11:46:41
Θέμα δημοσίευσης:
Byron206 έγραψε:
Svstouk έγραψε:
Byron206 έγραψε:
Για να ειμαι αληθης βγαλε ενα αντρογυνο (οπου η γυναικα ειναι μελλουσα μαμα) εεεε οτι περισευει δικο μου. 7/1 αν ειμαι σωστος



Ε και 7 προς 1 λίγο είναι;;;;;; Question Question Question Question

Cool Cool Cool Cool


Ε δεν ειναι ;;;;;;;;;
ως αρρεν και απληστος ποτε δεν λεω οχι αν οι αριθμοι ανεβουν λιγο.
Ας μου πει καποιος εδω μεσα οτι με 7 ειναι οκ.....



Για κοίτα λίγο τη σελίδα της MOTUL, τα 15/60 "για ακραίες μετατροπές και τεράστιες ιπποδυνάμεις". Shocked :D

Μήπως σε ενδιαφέρει; Laughing
christhehealer - Κυρ 15 Δεκ 2002, 12:57:24
Θέμα δημοσίευσης:
Byron206 έγραψε:
Ε δεν ειναι ;;;;;;;;;
ως αρρεν και απληστος ποτε δεν λεω οχι αν οι αριθμοι ανεβουν λιγο.
Ας μου πει καποιος εδω μεσα οτι με 7 ειναι οκ.....


Πρόσεξε λάθη που κάνεις:

α) Λίμνη Πλαστήρα πήγες και όχι Περτούλι. +60 χιλιόμετρα μακρύτερα.

β) Τις κοπέλες τις ρώτησες εάν δεν θέλουν, να ξαναπάνε; Σιγά με 7 γυναίκες μην αποφασίζεις εσύ. Laughing Laughing Laughing

γ) Σε ακούει και ο Konstantinos, γνωστός Αρτέμης και θα σε δώσει Shocked Shocked

δ) Δηλαδή υπονοείς ότι μπορείς να έρθεις στην εκδρομή και δεν θα το κάνεις;

Και για να προγραμματιζόμαστε σιγά-σιγά...

Αθήνα - Περτούλι > 370 χλμ. Από Λαμία συνεχίζουμε σε επαρχιακό.
Από Λάρισα είναι 457 χλμ. ... δεν λέει. Χρόνος περίπου 6 ώρες. Παρασκευή βράδυ το ξεχνάμαι, τη στιγμή που κάποιοι σχολάμαι 6 το απόγευμα, τις καλές μέρες

Θεσσαλονίκη - Περτούλι > 254 χλμ.
Πάλι προνομιούχος ο Πανούλης. Θα λέει μετά ιστορίες για Παρασκευές.
Tomcat - Κυρ 15 Δεκ 2002, 13:01:04
Θέμα δημοσίευσης:
ΤΙ λε ρε BUron με 7:1 άνετα σηκώνεις και ένα turbo πάνω σου για ακραίες καταστάσεις!!! Wink Wink Wink Wink Wink
Byron206 - Κυρ 15 Δεκ 2002, 13:03:48
Θέμα δημοσίευσης:
Αμα μπορω να ερθω θα ερθω για πολλους λογους ενας απο αυτους ειναι οτι θελω να σε ακουσω να τραγουδας ΚΑΚΟΦΩΝΙΞ!
DimiP - Κυρ 15 Δεκ 2002, 18:14:02
Θέμα δημοσίευσης:
Byron206 έγραψε:
Παιδια μια εβδομα πισω απο το Πηλιο (οπου δεν μπορεσα να ερθω λογω εργασιας και οτι δεν εχω αλλη αδεια και ρεπο μεχρι του χρονου) ημουν με κατι φιλες μου απο την δουλεια στην λιμνη ΠΛΑΣΤΗΡΑ περασαμε υπεροχα το σπιτι που ειχαμε ηταν κοντα στην λιμνη, δεν ξερω αν θα ξαναπηγαινα εκει σε τοσο κοντινο διαστημα.....αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα σας αρεσει.
Το σπιτι μας το αφησε 100Ε το βραδυ με αυτονομη θερμανση και τζακι και με πρωινο ειμασταν 10 ατομα.


δηλ 100Ε/10=10Ε /ατομο;;;
too cheap to be true.
DimiP - Κυρ 15 Δεκ 2002, 18:14:18
Θέμα δημοσίευσης:
Miltellas έγραψε:
... Περτούλι.... είπα!


...προδοτη!!!!!.....

christhehealer - Δευ 16 Δεκ 2002, 00:06:50
Θέμα δημοσίευσης:
Byron206 έγραψε:
Αμα μπορω να ερθω θα ερθω για πολλους λογους ενας απο αυτους ειναι οτι θελω να σε ακουσω να τραγουδας ΚΑΚΟΦΩΝΙΞ!


Καλά εάν περιμένεις να ακούσεις κάτι τέτοιο..


θα αναγκαστώ να κυρήξω 206κωμωδία, οπότε θα ακούσεις υπεργηρο δημοδιδάσκαλο μπλουζίστα, μετα του νεαρού Γερμανού βασανιστή των 206 Πανοδούκωφ ή Voughn ακούσεις κατι σε...



εκτός εάν η αναζήτησης, ούτης αιθέριας ύπαρξης, ώστις παρεβρεθεί εις το Περτούλι παρά του θεραπευτού αποβεί επιτυχής και το
κάτοθι δείγμαν...



μετατρέψει τοιούτον είς σοφότερον εκ του σοφού, που ήδη είναι, μαθουσάλα θεραπευτού...


του 206club Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Miltellas - Τρι 17 Δεκ 2002, 03:35:42
Θέμα δημοσίευσης:
Τελικά ο Θεραπευτής μας δεν αφήνει κανέναν... αθεράπευτο! Laughing
christhehealer - Τετ 18 Δεκ 2002, 13:26:06
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
pduke έγραψε:
Ady έγραψε:

Να φέρω τα ντραμς για την καντάδα στο επόμενο tour ? Shocked Cool Shocked Cool

με ειδικό κιτ δεσίματος στη μέση Shocked Shocked Shocked


Κατάλαβα, μάλλον σε φιλαρμονική το πάτε το πράγμα...

καλώς, να είστε όλοι εκεί, εγώ... τσου.

ps Πλάκα κάνω παιδιά, μην παρεξηγηθεί κανείς...


Eντάξει Kώστα. Mην έρθεις, στο Περτούλι...

Eσύ θα χάσεις...

Πανοδούκαααααααα, πόση ώρα θες να έρθεις από Θεσσαλονίκη, Aθήνα;

Tο βράδυ έχουμε μια καντάδα στα Mελίσσια Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil
konstantinos - Τετ 18 Δεκ 2002, 13:37:44
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:

Eντάξει Kώστα. Mην έρθεις, στο Περτούλι...


Ποιος σου είπε οτι δεν θα έρθω?

christhehealer έγραψε:

Πανοδούκαααααααα, πόση ώρα θες να έρθεις από Θεσσαλονίκη, Aθήνα;

Tο βράδυ έχουμε μια καντάδα στα Mελίσσια Twisted evil Twisted evil Twisted evil Twisted evil


Ναι ελάτε, θα βάλω την κόρη μου να κατουράει όλη μέρα στο γιογιό της και μετά θα κάνετε ωραίο μπανάκι μετά μουσικής...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ps Και για να μην ξεχνόμαστε... Πλάκα κάνω, μην παρεξηγηθεί κανείς, έτσι...
Ady - Τετ 18 Δεκ 2002, 13:55:13
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:

ps Και για να μην ξεχνόμαστε... Πλάκα κάνω, μην παρεξηγηθεί κανείς, έτσι...


Εντάξει, φτάνει, όποιος το κατάλαβε, το κατάλαβε.......

Αν ξαναγράψεις να μην παρεξηγηθούμε.........θα παρεξηγηθούμε... :D Shocked Cool Smile :D
christhehealer - Τετ 18 Δεκ 2002, 14:09:00
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
Ναι ελάτε, θα βάλω την κόρη μου να κατουράει όλη μέρα στο γιογιό της και μετά θα κάνετε ωραίο μπανάκι μετά μουσικής...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Kαλά θα κάνουμε σύστημα Bήτα-72 (είναι το γνωστό 52 αλλά με κάποιες προσθήκες Silly )...

Sidobre έχεις ακόμα εκείνη την ομπρέλα θαλάσσης στο πορτπαγκάζ από πρόπερσι; Θα μας χρειαστεί... Rolling eyes Rolling eyes
pduke - Παρ 20 Δεκ 2002, 00:00:38
Θέμα δημοσίευσης:
Που είμαι εγώ όταν περνάτε καλά ρε γ&^$%&(%(!!!!!

Ρε σεις ο τρελοΆλεξ έκλεισε δωμάτια!!!!!

Μπρρρρρρρρρρρ τι λες τωρα!!!!!!!

21-22 του φλεβάρη....δηλαδή παρασκευή και σάββατο....μήπως να βάλει και μια κυριακή γιατί αλλιώς τα λέγαμε???


12 σπιτάκια
άσε που είναι πάμφθηνα!!!!!!!!42Ε το σπίτι(4 άτομα)

Χρήστο άρχισε να κουρδίζεις και να κατεβάζεις ταμπλαδούρες....ααααα και τύπωσέ τες ,μην παίζουμε με το laptop μπροστά!!!!!!!

Αδριανέ βάλε το μούστο στα βαρέλια....

Κωσταντίνε ξεσκόνισε τα βιβλία με τα νυχτερινά παραμύθια .... θα μας διαβάσεις μπόλικα..ΑΑΑΑΑ και πάρε και κανένα υπνωτικό γιατί στην τσίτα θα σε έχω!!!!

εγώ ετοιμάζω τα καπέλα τύπου κατσάμπα με κιλίμια και κρόσια!!!!!!

Τάσο (sidobre) ακόνισε την χοάνα σου,έχουν αντίλαλο τα βουνά εκεί, θα σημάνεις την άφιξή μας

Τάσο (chataso) πες την τρελή την γυναίκα σου να ξεχάσει τις σαμαρολαγνείες γιατί θα γίνουμε βούκινο.....θα σας φέρω εγώ ένα χαλινάρι σε οικονομική συσκευασία!!!!!!

ΜΙχάλη(206mike) ετοιμάσου για κόντρες....αν χάσω δεν έχει κιθάρα το βράδυ.......... Rolling eyes Rolling eyes

Νίκο....άμα φτάσεις με την κούλα μέχρι εκεί και δεν βρεις σε κανένα χαλίκι,φέρε κανένα κοψίδι για πρωινό!!!!!

οουυυφφφφφφ θα συνεχίσω με τους υπόλοιπους σύντομα γιατί ζαλίστικα

αααααααααα και Μίλτο!!!!!αν δεν έρθεις θα θα θα.......θα ......... θα
μμμμμμμμμ αν ΕΡΘΕΙΣ θα σε αφήσω να με περάσεις......θα πιεστώ αλλά θα το κάνω........για λίγο αλλά θα το κάνω...............για 100 μέτρα δηλαδή αλλά.............

ΜΩΡΕ ΕΡΘΕΙΣ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙΣ ΤΗΝ DEVIL ΜΟΥ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ!!!!!!!!!! Cool

ΕΡΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!!!!
Miltellas - Παρ 20 Δεκ 2002, 03:59:39
Θέμα δημοσίευσης:
Διαολοκαζανάκια, θα σ'αφήσω να πεις ό,τι θέλεις. Και θα πάμε κάπου σε κάποια διαδρομή κρυφά να μην σε δούνε άλλοι. Είμαι μεγαλόκαρδος...
Ady - Παρ 20 Δεκ 2002, 08:27:40
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:

Ρε σεις ο τρελοΆλεξ έκλεισε δωμάτια!!!!!
21-22 του φλεβάρη....δηλαδή παρασκευή και σάββατο....μήπως να βάλει και μια κυριακή γιατί αλλιώς τα λέγαμε???
12 σπιτάκια
άσε που είναι πάμφθηνα!!!!!!!!42Ε το σπίτι(4 άτομα)


Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!!!!!!!!
Onfire Onfire Onfire Multi color Multi color Multi color Multi color

Λοιπόν, θέλω συγκάτοικους ήσυχους, εχέμυθους για ότι γίνει το βράδυ, να μη ροχαλίζουν, να μην κλ#$%υν, να καθαρίζουν την τουαλέτα μετά από κάθε χρήση, να ξέρουν να ανάβουν τζάκι, να έχουν δίπλωμα ανωτάτης σχολής, και να ξέρουν δύο τουλάχιστον ξένες γλώσσες........
christhehealer - Παρ 20 Δεκ 2002, 10:10:26
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
21-22 του φλεβάρη....δηλαδή παρασκευή και σάββατο....μήπως να βάλει και μια κυριακή γιατί αλλιώς τα λέγαμε???


12 σπιτάκια
άσε που είναι πάμφθηνα!!!!!!!!42Ε το σπίτι(4 άτομα)



Nα ζητήσω δηλάδη Παρασκευή, άδεια.

Tας ταμπλαδούρας τας μαθαίνω απόξω. Tο αν θα τις θυμάμαι δεν ξέρω Shocked Shocked Shocked
konstantinos - Παρ 20 Δεκ 2002, 10:29:13
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:

Κωσταντίνε ξεσκόνισε τα βιβλία με τα νυχτερινά παραμύθια .... θα μας διαβάσεις μπόλικα..ΑΑΑΑΑ και πάρε και κανένα υπνωτικό γιατί στην τσίτα θα σε έχω!!!!

εγώ ετοιμάζω τα καπέλα τύπου κατσάμπα με κιλίμια και κρόσια!!!!!!


Καλημέρα αδελφέ, είμαι παν - έτοιμος. Ο Αίσωπος να είναι καλά που τα έχει γράψει και η κόρη μου που τα προτιμάει...

Τώρα ποιός θα σας τα διαβάσει δεν ξέρω... εγώ θα ασχολούμαι με άλλα πράγματα... (zzzzzzzzz χρρρρρρ).

Μάλλον ο PoLiThS θα το αναλάβει. Εχει δηλώσει λάτρης του κακού λύκου και την κοκινοσκουφίτσας...

Να είσαι πάντα καλά...

ps ...
Ady - Παρ 20 Δεκ 2002, 10:34:43
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:

ps ...


Ξέρω, ξέρω........
DimiP - Παρ 20 Δεκ 2002, 10:49:51
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
pduke έγραψε:

Ρε σεις ο τρελοΆλεξ έκλεισε δωμάτια!!!!!
21-22 του φλεβάρη....δηλαδή παρασκευή και σάββατο....μήπως να βάλει και μια κυριακή γιατί αλλιώς τα λέγαμε???
12 σπιτάκια
άσε που είναι πάμφθηνα!!!!!!!!42Ε το σπίτι(4 άτομα)


Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι !!!!!!!!!!!!!!
Onfire Onfire Onfire Multi color Multi color Multi color Multi color

Λοιπόν, θέλω συγκάτοικους ήσυχους, εχέμυθους για ότι γίνει το βράδυ, να μη ροχαλίζουν, να μην κλ#$%υν, να καθαρίζουν την τουαλέτα μετά από κάθε χρήση, να ξέρουν να ανάβουν τζάκι, να έχουν δίπλωμα ανωτάτης σχολής, και να ξέρουν δύο τουλάχιστον ξένες γλώσσες........


Μια που οργανωνουμε τη ζωη στη ...φαρμα, λεω να ψηφισουμε αρχηγο και να βγαλουμε 2 μονομαχους τον Pduke και το Miltela. μονο που αντι για πριονι θα μονομαχησουν στο βιβλιο ...επισκευης συντηρησης του 206.!!!!!
τι λετε;;;;

pduke - Παρ 20 Δεκ 2002, 11:10:49
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:


Μια που οργανωνουμε τη ζωη στη ...φαρμα, λεω να ψηφισουμε αρχηγο και να βγαλουμε 2 μονομαχους τον Pduke και το Miltela. μονο που αντι για πριονι θα μονομαχησουν στο βιβλιο ...επισκευης συντηρησης του 206.!!!!!
τι λετε;;;;


Ναι και κάθε μέρα θα αφήνουμε τα 206 ελεύθερα να παίζουν στο γρασίδι....

Άσ τις φάρμες MisterP γιατί θα πέσεις στα νασκωτικά και ακόμη δεν γνωριστήκαμε!!!!
DimiP - Παρ 20 Δεκ 2002, 11:21:34
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
DimiP έγραψε:


Μια που οργανωνουμε τη ζωη στη ...φαρμα, λεω να ψηφισουμε αρχηγο και να βγαλουμε 2 μονομαχους τον Pduke και το Miltela. μονο που αντι για πριονι θα μονομαχησουν στο βιβλιο ...επισκευης συντηρησης του 206.!!!!!
τι λετε;;;;


Ναι και κάθε μέρα θα αφήνουμε τα 206 ελεύθερα να παίζουν στο γρασίδι....

Άσ τις φάρμες MisterP γιατί θα πέσεις στα νασκωτικά και ακόμη δεν γνωριστήκαμε!!!!


τα νασκωτικα ειναι κατι σαν τα ...ναυαγοσωστικα που λεμε;;;
Αχ.Αχ. δεν εχετε χουμορ ρε σεις (που λεει κι ο Σεφερλης).
Αλλα θα σας φτιαξω στο Περτουλι .

Laughing Laughing Laughing

οσο για τις γνωριμιες, θα συνενοηθειτε με την ιδιαιτερα μου.....
christhehealer - Παρ 20 Δεκ 2002, 13:16:42
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:
Αλλα θα σας φτιαξω στο Περτουλι .

Laughing Laughing Laughing

οσο για τις γνωριμιες, θα συνενοηθειτε με την ιδιαιτερα μου.....


Eντάξυ όλα βαίνουν καλώς. Bρήκαμε και ποιος θα μας κόβει ξύλα για το τζάκι την ώρα που η ιδιαιτέρα του, θα μας φτιάχνει καφέ ...

Γιατί τίποτα καλύτερο από έναν καφέ στο τζάκι, την ώρα που ρίχνει χιονόνερο παγωμένο και από μακρυά στο δάσος ακούγεται το τσεκούρι ενός ταλαίπωρου fun των reality show που κόβει ξύλα... Cool Cool Cool Cool Cool Cool
konstantinos - Παρ 20 Δεκ 2002, 13:58:55
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:

Eντάξυ όλα βαίνουν καλώς. Bρήκαμε και ποιος θα μας κόβει ξύλα για το τζάκι την ώρα που η ιδιαιτέρα του, θα μας φτιάχνει καφέ ...

Γιατί τίποτα καλύτερο από έναν καφέ στο τζάκι, την ώρα που ρίχνει χιονόνερο παγωμένο και από μακρυά στο δάσος ακούγεται το τσεκούρι ενός ταλαίπωρου fun των reality show που κόβει ξύλα... Cool Cool Cool Cool Cool Cool


Καλά ρε, εσύ δεν μας χαιρέτησες... αντε στην ευχή της Παναγίας, μπας και βρούμε την ησυχία μας.

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
christhehealer - Παρ 20 Δεκ 2002, 14:05:34
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
Καλά ρε, εσύ δεν μας χαιρέτησες... αντε στην ευχή της Παναγίας, μπας και βρούμε την ησυχία μας.

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Eίμαι ιλουζιόν. Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
PoLiThS - Σαβ 21 Δεκ 2002, 02:03:13
Θέμα δημοσίευσης:
Καλα εεεε. εγω στην κοσμαρα μου..... απλα να δηλωσω σημετοχη εκ των προτερων γιατι αρχιζει το show απο αυριο εδω με την δουλεια και δεν ειμαι σιγουρος αν θα μπορω να παρακολουθω..... ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕΙ!!!!! (ΟΛΟ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ)..... ααααααα και να με ειδοποιησετε περι προγραμματος αναχώρησης.... ΠΑΝΟΥΛΗΗΗΗΗΗΗΗ μαζι θα ξεκινησουμε απο σαλονικα για να σου ΠΙΩ ΤΟ ΑΙΜΑ στην εθνικη


(ΑΧΧΧΧΧΧΧΧ ΚΟΥΛΑ)
Miltellas - Κυρ 22 Δεκ 2002, 04:50:23
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
Λοιπόν, θέλω συγκάτοικους ήσυχους, εχέμυθους για ότι γίνει το βράδυ, να μη ροχαλίζουν, να μην κλ#$%υν, να καθαρίζουν την τουαλέτα μετά από κάθε χρήση, να ξέρουν να ανάβουν τζάκι, να έχουν δίπλωμα ανωτάτης σχολής, και να ξέρουν δύο τουλάχιστον ξένες γλώσσες........


Εγώ κλ@νω, πειράζει; Laughing

Και όταν με ακολουθεί ο Διαολοκαζανάκιας και το 206 μου κλ@νει... Twisted evil Laughing
DimiP - Κυρ 22 Δεκ 2002, 12:11:47
Θέμα δημοσίευσης:
ΟΣΟΙ ψηφισαν Περτουλι ας δουν τι ΕΧΑΣΑΝ :
http://62.192.64.62/micro/default.asp?title=Micro8&scid=187220&aid=187584#
christhehealer - Κυρ 22 Δεκ 2002, 23:47:27
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:
ΟΣΟΙ ψηφισαν Περτουλι ας δουν τι ΕΧΑΣΑΝ :
http://62.192.64.62/micro/default.asp?title=Micro8&scid=187220&aid=187584#


Ας δούμε λοιπόν τι χάσαμε!!!!!!!!!!!

http://www.enet.gr/online/online_p1_text.jsp?c=113&id=78485736

http://www.gourmed.gr/greek/greece-travel/show.asp?trid=10

http://woman.flash.gr/escape/2002/1/10/953id/

Γαμωτ... πάλι, ωραία θα περάσουμε!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
DimiP - Δευ 23 Δεκ 2002, 08:52:33
Θέμα δημοσίευσης:
α ετσι ε;;;;
θα επανελθω δρυμιτερος
Ady - Δευ 23 Δεκ 2002, 09:14:08
Θέμα δημοσίευσης:
Miltellas έγραψε:
Ady έγραψε:
Λοιπόν, θέλω συγκάτοικους ήσυχους, εχέμυθους για ότι γίνει το βράδυ, να μη ροχαλίζουν, να μην κλ#$%υν, να καθαρίζουν την τουαλέτα μετά από κάθε χρήση, να ξέρουν να ανάβουν τζάκι, να έχουν δίπλωμα ανωτάτης σχολής, και να ξέρουν δύο τουλάχιστον ξένες γλώσσες........


Εγώ κλ@νω, πειράζει; Laughing

Και όταν με ακολουθεί ο Διαολοκαζανάκιας και το 206 μου κλ@νει... Twisted evil Laughing


Miltella μου, αν είναι να είμαστε στην ίδια villa, τότε θα κάνω μια παραχώρηση σε αυτό το θέμα.

Αρκεί να μην μας παίρνει η μπόχα........

Ισως το Line Cleaner της Pro Tec να λύσει το πρόβλημα...... Very happy Very happy

Φέρε ένα μαζί σου, γιατί το χρειάζομαι και εγώ..... Wink
alxdr74 - Δευ 23 Δεκ 2002, 10:17:08
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
Που είμαι εγώ όταν περνάτε καλά ρε γ&^$%&(%(!!!!!

Ρε σεις ο τρελοΆλεξ έκλεισε δωμάτια!!!!!

Μπρρρρρρρρρρρ τι λες τωρα!!!!!!!

21-22 του φλεβάρη....δηλαδή παρασκευή και σάββατο....μήπως να βάλει και μια κυριακή γιατί αλλιώς τα λέγαμε???


12 σπιτάκια
άσε που είναι πάμφθηνα!!!!!!!!42Ε το σπίτι(4 άτομα)


Καλημερα!!! Τα σπιτακια ειναι μεχρι την Κυριακη το Μεσημερι διαθεσημα για μας....Υπαρχει ενα ακομα διαθεσημο σε περιπτωση που ειμαστε περισσοτεροι (13 δηλαδη) Θα πρεπει ομως να της πω συντομα (της υπευθηνης) εαν θα το κρατησω το 13ο....Εαν ειναι ευκολο εας κανουμε ενα προχειρο υπολογισμο ποσοι θα ειμαστε για να δουμε και τι θα κανουμε! Εαν δεν βολευει η ημερομηνια πειτε το συντομα για να την αλλαξω!
christhehealer - Δευ 23 Δεκ 2002, 10:47:48
Θέμα δημοσίευσης:
alxdr74 έγραψε:
Εαν δεν βολευει η ημερομηνια πειτε το συντομα για να την αλλαξω!


Δεν βολεύει. Kάποιοι θέλουν, να κλείσουν Σάββατο βράδυ και Kυριακή βράδυ γιατί Παρασκευή δουλεύουν μέχρι αργά. Wink
konstantinos - Δευ 23 Δεκ 2002, 10:53:06
Θέμα δημοσίευσης:
Για λίγο φρένο στην κατάσταση. Ποιος είπε να κλειστούν αυτές οι ημερ/νίες?
Γιατί Παρασκευή βράδυ στο ξενοδοχείο και όχι Κυριακή βράδυ. Πολλοί απ αυτούς που συμμετήχαν στο προηγούμενο tour και το κουβεντιάζαμε συμφωνήσαμε για τριήμερο αλλά μιλάγαμε για Σαβ - Κυρ - Δευ. Δηλαδή για 2 βράδυα (Σαβ - Κυρ). Κύριοι εάν κάνω λάθος διορθώστε με, αλλιώς διορθώστε τις ημερομηνίες... τώρα που είναι νωρίς.

Προσωπικά λοιπόν, θα ήθελα 2 βραδιές Σαβ - Κυρ.

"όποιος θέλει οπίσω μου ελθεί"
christhehealer - Δευ 23 Δεκ 2002, 10:59:22
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
Προσωπικά λοιπόν, θα ήθελα 2 βραδιές Σαβ - Κυρ.

"όποιος θέλει οπίσω μου ελθεί"


Eίπα εγώ κάτι άλλο Question Question Question Question Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Aφού όλοι το ίδιο έχουμε πει, εκτός από τον Mίλτο που θέλει διήμερο. Laughing
konstantinos - Δευ 23 Δεκ 2002, 11:01:12
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
konstantinos έγραψε:
Προσωπικά λοιπόν, θα ήθελα 2 βραδιές Σαβ - Κυρ.

"όποιος θέλει οπίσω μου ελθεί"


Eίπα εγώ κάτι άλλο Question Question Question Question Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Aφού όλοι το ίδιο έχουμε πει, εκτός από τον Mίλτο που θέλει διήμερο. Laughing


Καλημέρα φίλε, sorry για χθές αλλά ανωτέρα βία (παντόφλα κλπ).

έχεις δίκιο...
chatasos - Δευ 23 Δεκ 2002, 12:36:17
Θέμα δημοσίευσης:
Πάντως πρέπει να σκεφτείτε και αυτούς που θα έρθουν μόνοι τους, για τους οποίους όπως και να το κάνουμε είναι δύσκολο να κάτσουν 3 μέρες.

Οπότε πρέπει να υπάρχει και η επιλογή να κάτσουν μερικοί μόνο 2 μέρες.

Βέβαια πάντα υπάρχει η προοπτική των νέων γνωριμιών, αλλά δεν ξέρω πόσοι είναι διατεθιμένοι για κάτι τέτοιο (αν και θα έπρεπε κατά την γνώμη μου.)
Ady - Δευ 23 Δεκ 2002, 13:16:13
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
Για λίγο φρένο στην κατάσταση. Ποιος είπε να κλειστούν αυτές οι ημερ/νίες?
Γιατί Παρασκευή βράδυ στο ξενοδοχείο και όχι Κυριακή βράδυ. Πολλοί απ αυτούς που συμμετήχαν στο προηγούμενο tour και το κουβεντιάζαμε συμφωνήσαμε για τριήμερο αλλά μιλάγαμε για Σαβ - Κυρ - Δευ. Δηλαδή για 2 βράδυα (Σαβ - Κυρ). Κύριοι εάν κάνω λάθος διορθώστε με, αλλιώς διορθώστε τις ημερομηνίες... τώρα που είναι νωρίς.

Προσωπικά λοιπόν, θα ήθελα 2 βραδιές Σαβ - Κυρ.

"όποιος θέλει οπίσω μου ελθεί"


Κωνσταντίνε έρχομαι οπίσω σου......

Προτιμώ Σαβ-Κυρ-Δευ......
christhehealer - Δευ 23 Δεκ 2002, 13:53:57
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
Καλημέρα φίλε, sorry για χθές αλλά ανωτέρα βία (παντόφλα κλπ).


Mην το σκέφτεσαι καθόλου. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Eδώ μας την λέει ο σαμαρολάγνος σοσιαλιστής....

Chatasos έγραψε:
Πάντως πρέπει να σκεφτείτε και αυτούς που θα έρθουν μόνοι τους, για τους οποίους όπως και να το κάνουμε είναι δύσκολο να κάτσουν 3 μέρες.

Οπότε πρέπει να υπάρχει και η επιλογή να κάτσουν μερικοί μόνο 2 μέρες.


Tι έγινε δηλαδή με αυτούς που θα έρθουν μόνοι τους; Γιατί αυτοί δεν έχουν δικαίωμα να μείνουν 3 μέρες. Nέα παιδιά είμαστε, ελεύθερα και μία μέρα παραπάνω θα μείνουμε και δύο και τρεις. Γι' αυτό αποτάξαμε τον ζυγό της παντόφλας, για να μπορούμε να γουστάρουμε, άνευ δύωρης μετα διανυκτερεύσεως.

Chatasos έγραψε:
Βέβαια πάντα υπάρχει η προοπτική των νέων γνωριμιών, αλλά δεν ξέρω πόσοι είναι διατεθιμένοι για κάτι τέτοιο (αν και θα έπρεπε κατά την γνώμη μου.)


Για γνωριμίες μόνο στο Interni. Cool Cool Cool Cool Cool

Γιατί στο Πήλιο...

... πολύ γκρίνια αυτός ο Θεσσαλονικιός Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
chatasos - Δευ 23 Δεκ 2002, 14:01:16
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:

Tι έγινε δηλαδή με αυτούς που θα έρθουν μόνοι τους; Γιατί αυτοί δεν έχουν δικαίωμα να μείνουν 3 μέρες. Nέα παιδιά είμαστε, ελεύθερα και μία μέρα παραπάνω θα μείνουμε και δύο και τρεις. Γι' αυτό αποτάξαμε τον ζυγό της παντόφλας, για να μπορούμε να γουστάρουμε, άνευ δύωρης μετα διανυκτερεύσεως.


Κοίτα, εγώ αν ήμουν μόνος θα το σκεφτόμουν να έρθω στο Πήλιο και για διανυκτέρευση από την στιγμη που δεν σας ξέρω. Θα κοίταγα να φέρω και κάποιον φίλο μου μαζί. Από την άλλη αν δεν πας πως θα "μας" μάθεις?

Πάντως μετά την εμπειρία στο Πήλιο σίγουρα θα ερχόμουν και μόνος μου Rolling eyes Το θέμα είναι να γίνει η αρχή.
christhehealer - Δευ 23 Δεκ 2002, 16:36:16
Θέμα δημοσίευσης:
chatasos έγραψε:
Κοίτα, εγώ αν ήμουν μόνος θα το σκεφτόμουν να έρθω στο Πήλιο και για διανυκτέρευση από την στιγμη που δεν σας ξέρω. Θα κοίταγα να φέρω και κάποιον φίλο μου μαζί. Από την άλλη αν δεν πας πως θα "μας" μάθεις?


Aκόμα και αν σου τάζαμε... γαβάθες με καροτόζουμο και αμέτρητα ουρί για ατελείωτες ώρες σαμαρολαγνείας; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
chatasos - Δευ 23 Δεκ 2002, 17:29:51
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
chatasos έγραψε:
Κοίτα, εγώ αν ήμουν μόνος θα το σκεφτόμουν να έρθω στο Πήλιο και για διανυκτέρευση από την στιγμη που δεν σας ξέρω. Θα κοίταγα να φέρω και κάποιον φίλο μου μαζί. Από την άλλη αν δεν πας πως θα "μας" μάθεις?


Aκόμα και αν σου τάζαμε... γαβάθες με καροτόζουμο και αμέτρητα ουρί για ατελείωτες ώρες σαμαρολαγνείας; Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Αφού δεν θα τα μαθαίνατε αυτά (αν δεν είχα έρθει), πως θα μου τα τάζατε?
Τελικά καλύτερα να σου βγει το μάτι Black eye παρά το όνομα.
christhehealer - Τρι 24 Δεκ 2002, 01:19:46
Θέμα δημοσίευσης:
chatasos έγραψε:
Αφού δεν θα τα μαθαίνατε αυτά (αν δεν είχα έρθει), πως θα μου τα τάζατε?
Τελικά καλύτερα να σου βγει το μάτι Black eye παρά το όνομα.


Ποιο μάτι τέτοια ώρα, ποιο όνομα... εδώ μιλάμε ότι

Ps: Mην μαρτυρήσετε στον Κωνσταντίνο ότι είμαι εδώ ακόμα. Απλά δύο γκόμενες που οδηγούν 206 παρακαλώ, μου χάλασαν το deal. Αυτές, θέτω βέτο, δεν μπαίνουν με τίποτα στο club Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
seridim - Τρι 24 Δεκ 2002, 11:23:39
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:

Δεν βολεύει. Kάποιοι θέλουν, να κλείσουν Σάββατο βράδυ και Kυριακή βράδυ γιατί Παρασκευή δουλεύουν μέχρι αργά. Wink

Σωστός και εγώ θα προτιμούσα Σάββατο βράδυ και Kυριακή βράδυ
DimiP - Τρι 24 Δεκ 2002, 11:32:37
Θέμα δημοσίευσης:
Και καποιοι δουλευουν και Παρασκευη και Σαββατο και Κυριακη , να μην επαναλαμβανομαι γιατι σας κουραζω....αλλα.....μη λετε μετα οτι δεν θελω να ερθω.... 3 μερες αδεια παει πολυ! να μου πεφτε κανα ρεπο τουλαχ. και να παιρνα 1 μερα ο.κ. αλλα τωρα....

κλαψ...κλαψ....κλαψ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sidobre - Τρι 24 Δεκ 2002, 11:39:51
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:
Και καποιοι δουλευουν και Παρασκευη και Σαββατο και Κυριακη , να μην επαναλαμβανομαι γιατι σας κουραζω....αλλα.....μη λετε μετα οτι δεν θελω να ερθω.... 3 μερες αδεια παει πολυ! να μου πεφτε κανα ρεπο τουλαχ. και να παιρνα 1 μερα ο.κ. αλλα τωρα....

κλαψ...κλαψ....κλαψ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


To καλό που σου θέλω να έρθεις....
διαφορετικά θα Evil Twisted evil Evil Splat Sniper 2gunfire Rambo
christhehealer - Τρι 24 Δεκ 2002, 11:40:43
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:
Και καποιοι δουλευουν και Παρασκευη και Σαββατο και Κυριακη , να μην επαναλαμβανομαι γιατι σας κουραζω....αλλα.....μη λετε μετα οτι δεν θελω να ερθω.... 3 μερες αδεια παει πολυ! να μου πεφτε κανα ρεπο τουλαχ. και να παιρνα 1 μερα ο.κ. αλλα τωρα....

κλαψ...κλαψ....κλαψ.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Bρε απατεώνα... αφού ξέρεις τις ημερομηνίες, να κανονίσεις να έχεις 8 μέρες ρεπό συνέχεια, για να έρθεις Evil Evil Evil Evil

Aλλά ξέρω γιατί το κάνεις. Mας κρατάς μούτρα επειδή δεν επιλέξαμε Kαρπενήσι... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Pε θα έρθεις, και θα πεις και δυο τραγούδια... ένα το Σάββατο και ένα την Kυριακή Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
DimiP - Τρι 24 Δεκ 2002, 11:58:26
Θέμα δημοσίευσης:
Σοβαρα ρε παιδια, καταλαβετε με!
οριστε το προγραμμα για να μην λετε οτι λεω ....αηδιες:

φεβρουαριος
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Σ.Κ...Δ..Τ...Τ...Π..Π...Σ...Κ..Δ...Τ...Τ..Π...Π..Σ...Κ..Δ

π.π...π...R...R..R..β....β..β...β...β...R..R...R..α...α..α

τα R ειναι τα Ρεπο.

πειτε μου εσεις ! αντε να δουμε!
επιπλεον μετα τις 24 /2 αποκλειεται να παρω αδεια λογω εκτακτων συνθηκων εργασιας που δεν υπαρχει λογος να συζητησω.
Sidobre - Τρι 24 Δεκ 2002, 12:06:26
Θέμα δημοσίευσης:
Απλό να κανονίσεις τα ρεπό σου στις 22-23-24 ή αν δεν θέλεις μπορείς να επιστρέψεις την δευτέρα. β σημαίνει βραδυνή βάρδια; Αν ναι δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα γιατί θα προλάβεις! Wink
DimiP - Τρι 24 Δεκ 2002, 12:16:01
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Απλό να κανονίσεις τα ρεπό σου στις 22-23-24 ή αν δεν θέλεις μπορείς να επιστρέψεις την δευτέρα. β σημαίνει βραδυνή βάρδια; Αν ναι δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα γιατί θα προλάβεις! Wink


ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ;;;
ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η VODAFONE;; ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΩ 3 ΡΕΠΟ ΚΟΛΗΤΑ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ;;


ΓΙΑ ΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙς ΕΣΥ!
ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩ ΚΙΑΛΥΣΙΔΕς ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΤΕ!
ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ....
christhehealer - Τρι 24 Δεκ 2002, 12:17:08
Θέμα δημοσίευσης:
Tο πρόγραμμα του Dimip μετά από κάποιες αλλαγές από το 206club...


φεβρουαριος
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Σ.Κ...Δ..Τ...Τ...Π..Π...Σ...Κ..Δ...Τ...Τ..Π...Π..Σ...Κ..Δ

π.π...π...R...R..R..β....β..β...β...β...α..α...α..R...R..R

τα R ειναι τα Ρεπο.


Kαι είναι τόσο απλό. Ένα copy-paste και διορθώθηκαν τα πράγματα Shocked Shocked Shocked Shocked
christhehealer - Τρι 24 Δεκ 2002, 12:26:43
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:
ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η VODAFONE;;


Έλα μην ντρέπεσαι, πες το, ότι έχεις το 120% των μετοχών. Mια οικογένεια είμαστε στο 206club. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
konstantinos - Τρι 24 Δεκ 2002, 12:27:51
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:
Sidobre έγραψε:
Απλό να κανονίσεις τα ρεπό σου στις 22-23-24 ή αν δεν θέλεις μπορείς να επιστρέψεις την δευτέρα. β σημαίνει βραδυνή βάρδια; Αν ναι δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα γιατί θα προλάβεις! Wink


ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ;;;
ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η VODAFONE;; ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΩ 3 ΡΕΠΟ ΚΟΛΗΤΑ ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ;;


ΓΙΑ ΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙς ΕΣΥ!
ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩ ΚΙΑΛΥΣΙΔΕς ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΤΡΑΒΑΤΕ!
ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ....


Ναι ρε, είμαστε απο τους πιο παλιούς (παλιοσειρές) και δεν έχουμε γνωριστεί... Crying or Very sad Crying or Very sad

Για κανόνισε... μην στείλω τίποτε περίεργους (ο chris - pduke ξέρουν) και γίνει του Αφγανιστάν και Κορέας γωνία το μαγαζί...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
DimiP - Τρι 24 Δεκ 2002, 12:29:04
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
Tο πρόγραμμα του Dimip μετά από κάποιες αλλαγές από το 206club...


φεβρουαριος
8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Σ.Κ...Δ..Τ...Τ...Π..Π...Σ...Κ..Δ...Τ...Τ..Π...Π..Σ...Κ..Δ

π.π...π...R...R..R..β....β..β...β...β...α..α...α..R...R..R

τα R ειναι τα Ρεπο.


Kαι είναι τόσο απλό. Ένα copy-paste και διορθώθηκαν τα πράγματα Shocked Shocked Shocked Shocked


ΤΙ καλα που θα ηταν να γινονταν αυτο. Αλλα μαλλον αποτελει Χριστουγεννιατικο παραμυθι.
θα το παλεψω ρε παιδια αλλα δεν υποσχομαι τιποτα.
Ady - Τρι 24 Δεκ 2002, 12:32:15
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:

Ναι ρε, είμαστε απο τους πιο παλιούς (παλιοσειρές) και δεν έχουμε γνωριστεί... Crying or Very sad Crying or Very sad


Τι ???

Δημήτρη, δεν έχεις γνωρίσει τον Κωνσταντίνο ????? Cool Cool Cool

Χάνεις........... Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
DimiP - Τρι 24 Δεκ 2002, 12:36:13
Θέμα δημοσίευσης:
αντε να απαντησω γιατι τα post μου ειναι λιγοστα αυτη την εποχη και πρεπει να φτασω το miltela. χεχεχεχεχεχεχε Razz Razz Razz Razz
οχι τον konstantino δεν τον εχω γνωρισει ακομα, αλλα εχει μια κορουλα αν δεν κανω λαθος;;;;;
ο kostandinos μαλλον θα χρειαστει 1 σπιτακι μονος του. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Ady - Τρι 24 Δεκ 2002, 12:42:11
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:

ο kostandinos μαλλον θα χρειαστει 1 σπιτακι μονος του. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Περισσεύει ένα κρεβάτι........

Οπότε αν ο Κωνσταντίνος φέρει την κόρη (να σου ζήσει φίλε, τώρα που την είδα και από κοντά), θα κοιμηθεί η Αννα με την κόρη, και ο Κωνσταντίνος με το Χρήστο....... Cool Cool

Εγω θα φέρω τις κρυφές κάμερες........
konstantinos - Τρι 24 Δεκ 2002, 12:43:40
Θέμα δημοσίευσης:
DimiP έγραψε:
αντε να απαντησω γιατι τα post μου ειναι λιγοστα αυτη την εποχη και πρεπει να φτασω το miltela. χεχεχεχεχεχεχε Razz Razz Razz Razz
οχι τον konstantino δεν τον εχω γνωρισει ακομα, αλλα εχει μια κορουλα αν δεν κανω λαθος;;;;;
ο kostandinos μαλλον θα χρειαστει 1 σπιτακι μονος του. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ο Κωνσταντίνος, όντως έχει μια κορούλα. Δεν θα χρειαστεί ένα ολόκληρο σπιτάκι, γιατί η κόρη του έχει δηλώσει πως δεν θα έρθει στο tour λόγω του οτι εκεί θα παρεβρίσκονται άτομα με φωνητικές ικανότητες τέτοιες, που θα της δημιουργήσουν ψυχολογικά προβλήματα για το υπόλοιπο της ζωής της.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
alxdr74 - Δευ 30 Δεκ 2002, 14:42:52
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπον... Πηρα τηλεφωνο στην υπευθηνη και δεν υπαρχει προβλημα απο οτι μου ειπε να τροποποιηθει λιγο το προγραμμα. Δηλαδη αντι για Παρασκευη βραδυ να γινει Σαββατο βραδυ, Κυριακη Βραδυ,εως Δευτερα μεσσημερι.....21,22,23 δηλαδη...Πιστευω τωρα να ειναι καλυτερα..Εαν οχι πειτε μου συντομα οκ? sorry που δεν το ειπα νωριτερα αλλα το pc ειναι της δουλειας και δεδομενου οτι τις τελευταιες 15 μερες ειχα αδεια,ηταν λιγο δυσκολη η προσβαση σε αυτο!
Ady - Δευ 30 Δεκ 2002, 14:56:42
Θέμα δημοσίευσης:
alxdr74 έγραψε:
Λοιπον... Πηρα τηλεφωνο στην υπευθηνη και δεν υπαρχει προβλημα απο οτι μου ειπε να τροποποιηθει λιγο το προγραμμα. Δηλαδη αντι για Παρασκευη βραδυ να γινει Σαββατο βραδυ, Κυριακη Βραδυ,εως Δευτερα μεσσημερι.....21,22,23 δηλαδη...Πιστευω τωρα να ειναι καλυτερα..Εαν οχι πειτε μου συντομα οκ? sorry που δεν το ειπα νωριτερα αλλα το pc ειναι της δουλειας και δεδομενου οτι τις τελευταιες 15 μερες ειχα αδεια,ηταν λιγο δυσκολη η προσβαση σε αυτο!


Αυτό είναι πολύ ευχάριστο...

Μόνο που πρέπει να έχεις κάνει κάποιο λάθος στις ημερομηνίες....

21, 22, 23, είναι Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή........

22, 23, 24, είναι οι σωστές μέρες, με τις δύο πρώτες για διανυκτέρευση...
konstantinos - Δευ 30 Δεκ 2002, 16:14:23
Θέμα δημοσίευσης:
Ο Ανδριανός μίλησε... εγώ απλά ακολουθώ.
alxdr74 - Τρι 31 Δεκ 2002, 08:57:50
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
alxdr74 έγραψε:
Λοιπον... Πηρα τηλεφωνο στην υπευθηνη και δεν υπαρχει προβλημα απο οτι μου ειπε να τροποποιηθει λιγο το προγραμμα. Δηλαδη αντι για Παρασκευη βραδυ να γινει Σαββατο βραδυ, Κυριακη Βραδυ,εως Δευτερα μεσσημερι.....21,22,23 δηλαδη...Πιστευω τωρα να ειναι καλυτερα..Εαν οχι πειτε μου συντομα οκ? sorry που δεν το ειπα νωριτερα αλλα το pc ειναι της δουλειας και δεδομενου οτι τις τελευταιες 15 μερες ειχα αδεια,ηταν λιγο δυσκολη η προσβαση σε αυτο!


Αυτό είναι πολύ ευχάριστο...

Μόνο που πρέπει να έχεις κάνει κάποιο λάθος στις ημερομηνίες....

21, 22, 23, είναι Παρασκευή, Σάββατο, Κυριακή........

22, 23, 24, είναι οι σωστές μέρες, με τις δύο πρώτες για διανυκτέρευση...

Ναι, δικιο εχεις!! 22,23,24..με αναχωριση 24 το μεσημερι...Σε λιγες μερες πιστευω να ξερουμε και το εαν θα χρειαστουμε το 13ο σπιτακι...
konstantinos - Πεμ 02 Ιαν 2003, 16:48:20
Θέμα δημοσίευσης:
Εχουμε κανένα νεότερο... απο τα σπιτάκια???

Θέλω να πάω με το συνεργείο να στήσω τις κάμερες...
alxdr74 - Πεμ 02 Ιαν 2003, 19:36:18
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
Εχουμε κανένα νεότερο... απο τα σπιτάκια???

Θέλω να πάω με το συνεργείο να στήσω τις κάμερες...

Μολις γυρισα απο εκει... Πηγα ειδα την περιοχη, τα σπιτακια... Ειναι ολα κανονισμενα. Εχω το τηλεφωνο της οποιος θελει να ρωτησει οτιδιποτε! Το εστιατοριο που ειναι εκει (το μοναδικο) μου ειπε οτι θα μας κανει και καλυτερες τιμες οσον αφορα το φαγητο..Το μονο που ειναι λιγο ασχημο ειναι ενα κοματι του δρομου που ειναι χωματοδρομος. Ειναι σχετικα μικρο ομως..3-4 χιλιμετρα το πολυ! Και τελος απο κινητα τηλεφωνα εκει "ποιανει" μονο η cosmote!
Ady - Παρ 03 Ιαν 2003, 08:25:04
Θέμα δημοσίευσης:
alxdr74 έγραψε:

Μολις γυρισα απο εκει... Πηγα ειδα την περιοχη, τα σπιτακια... Ειναι ολα κανονισμενα. Εχω το τηλεφωνο της οποιος θελει να ρωτησει οτιδιποτε! Το εστιατοριο που ειναι εκει (το μοναδικο) μου ειπε οτι θα μας κανει και καλυτερες τιμες οσον αφορα το φαγητο..Το μονο που ειναι λιγο ασχημο ειναι ενα κοματι του δρομου που ειναι χωματοδρομος. Ειναι σχετικα μικρο ομως..3-4 χιλιμετρα το πολυ! Και τελος απο κινητα τηλεφωνα εκει "ποιανει" μονο η cosmote!


Δε μασάμε από χώματα.....

Δε μου λες κάτι άλλο ? Στο πιοτό έκπτωση δεν έχει ???? Smile
alxdr74 - Παρ 03 Ιαν 2003, 08:31:09
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
alxdr74 έγραψε:

Μολις γυρισα απο εκει... Πηγα ειδα την περιοχη, τα σπιτακια... Ειναι ολα κανονισμενα. Εχω το τηλεφωνο της οποιος θελει να ρωτησει οτιδιποτε! Το εστιατοριο που ειναι εκει (το μοναδικο) μου ειπε οτι θα μας κανει και καλυτερες τιμες οσον αφορα το φαγητο..Το μονο που ειναι λιγο ασχημο ειναι ενα κοματι του δρομου που ειναι χωματοδρομος. Ειναι σχετικα μικρο ομως..3-4 χιλιμετρα το πολυ! Και τελος απο κινητα τηλεφωνα εκει "ποιανει" μονο η cosmote!


Δε μασάμε από χώματα.....

Δε μου λες κάτι άλλο ? Στο πιοτό έκπτωση δεν έχει ???? Smile

Και στο πιοτό γιατί οχι? Γενικα ειναι πολυ ωραια ατομα και δεν θα εχουμε κανενα προβλημα! Και το βραδυ το μαγαζί δικο μας ...!
Ady - Παρ 03 Ιαν 2003, 08:39:29
Θέμα δημοσίευσης:
alxdr74 έγραψε:

Και στο πιοτό γιατί οχι? Γενικα ειναι πολυ ωραια ατομα και δεν θα εχουμε κανενα προβλημα! Και το βραδυ το μαγαζί δικο μας ...!


Πως λέγεται η περιοχή που βρίσκεται αυτό το Δασικό Χωριό ?
alxdr74 - Παρ 03 Ιαν 2003, 08:55:09
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
alxdr74 έγραψε:

Και στο πιοτό γιατί οχι? Γενικα ειναι πολυ ωραια ατομα και δεν θα εχουμε κανενα προβλημα! Και το βραδυ το μαγαζί δικο μας ...!


Πως λέγεται η περιοχή που βρίσκεται αυτό το Δασικό Χωριό ?


Το Δασικο χωριο ανηκει στον Δημο Ιταμου Καρδιτσας ο οποιος και το εκμεταλευεται.. Εχω και μια καρτουλα που γραφει πανω την εξης διευθηνση.. www.itamos.gr Οσο και να την εψαξα ομως δεν μπορω να βρω το site τους Sad Θα παρω τηλεφωνο αργοτερα να τους ρωτησω μηπως υπαρχει κατι αλλο να δουμε...
alxdr74 - Παρ 03 Ιαν 2003, 12:11:26
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπον η σελιδα ειναι οντως αυτη ( www.itamos.gr ) αλλα εχει καποιο τεχνικο προβλημα οπως μου ειπε.... Πιστευω μεσα στην επομενη εβδομαδα να ειναι ετοιμη..
konstantinos - Παρ 03 Ιαν 2003, 12:16:58
Θέμα δημοσίευσης:
alxdr74 έγραψε:
Ady έγραψε:
alxdr74 έγραψε:

Και στο πιοτό γιατί οχι? Γενικα ειναι πολυ ωραια ατομα και δεν θα εχουμε κανενα προβλημα! Και το βραδυ το μαγαζί δικο μας ...!


Πως λέγεται η περιοχή που βρίσκεται αυτό το Δασικό Χωριό ?


Το Δασικο χωριο ανηκει στον Δημο Ιταμου Καρδιτσας ο οποιος και το εκμεταλευεται.. Εχω και μια καρτουλα που γραφει πανω την εξης διευθηνση.. www.itamos.gr Οσο και να την εψαξα ομως δεν μπορω να βρω το site τους Sad Θα παρω τηλεφωνο αργοτερα να τους ρωτησω μηπως υπαρχει κατι αλλο να δουμε...


ok, αυτό αρκεί...

Ανδριανέ θα' ρθεις να βοηθήσεις το συνεργείο...?
konstantinos - Παρ 03 Ιαν 2003, 12:19:09
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:

Δε μου λες κάτι άλλο ? Στο πιοτό έκπτωση δεν έχει ???? Smile


Υπάρχει... και είναι μάλλον βάσει της κατανάλωσης που θα κάνουμε...

οπότε καταλαβαίνεις... Wink Wink Wink
Ady - Παρ 03 Ιαν 2003, 12:32:12
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:

Ανδριανέ θα' ρθεις να βοηθήσεις το συνεργείο...?


Μα το συνεργείο είναι......εσύ και εγώ !!!!!

Πότε φεύγουμε ? Very happy Very happy
Ady - Παρ 03 Ιαν 2003, 12:34:19
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:

Υπάρχει... και είναι μάλλον βάσει της κατανάλωσης που θα κάνουμε...

οπότε καταλαβαίνεις... Wink Wink Wink


Ωραία !!!!

Πάλι τσάμπα θα τη βγάλουμε !! Very happy Very happy
konstantinos - Παρ 03 Ιαν 2003, 12:47:01
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
konstantinos έγραψε:

Ανδριανέ θα' ρθεις να βοηθήσεις το συνεργείο...?


Μα το συνεργείο είναι......εσύ και εγώ !!!!!

Πότε φεύγουμε ? Very happy Very happy


κρύβε λόγια - κρύβε λόγιααααααα...

θα τα διαβάσουν και κάτι ψυχές Wink απο τα βόρεια και κάτι άλλες ψυχές που κάνουν διακοπές στην πρώτη (χρονολογικα) πρωτεύουσα Wink και θα μας πάρουν με τις ντομάτες...
Sidobre - Παρ 03 Ιαν 2003, 13:06:14
Θέμα δημοσίευσης:
Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat Splat
DimiP - Παρ 03 Ιαν 2003, 18:22:06
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
alxdr74 έγραψε:

Μολις γυρισα απο εκει... Πηγα ειδα την περιοχη, τα σπιτακια... Ειναι ολα κανονισμενα. Εχω το τηλεφωνο της οποιος θελει να ρωτησει οτιδιποτε! Το εστιατοριο που ειναι εκει (το μοναδικο) μου ειπε οτι θα μας κανει και καλυτερες τιμες οσον αφορα το φαγητο..Το μονο που ειναι λιγο ασχημο ειναι ενα κοματι του δρομου που ειναι χωματοδρομος. Ειναι σχετικα μικρο ομως..3-4 χιλιμετρα το πολυ! Και τελος απο κινητα τηλεφωνα εκει "ποιανει" μονο η cosmote!


Δε μασάμε από χώματα.....


Δε μου λες κάτι άλλο ? Στο πιοτό έκπτωση δεν έχει ???? Smile


τι ακριβως δεν κανουμε στα χωματα ;;; δεν μασαμε ;...;;...;.;.; ναι...καλα.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Miltellas - Σαβ 04 Ιαν 2003, 03:23:29
Θέμα δημοσίευσης:
Χωματόδρομος 3-4 χλμ;! Είναι μεγάλη η απόσταση. Κάποιος που θα θέλει να πεταχτεί κάπου θα το μετανιώνει. Προσωπικά αποφεύγω δια ροπάλου τους χωματόδρομους, ειδικά μετά το χαμήλωμα και τα καινούρια μου υπερσπόρ ελαστικά...
PoLiThS - Κυρ 05 Ιαν 2003, 23:15:27
Θέμα δημοσίευσης:
Miltellas έγραψε:
Χωματόδρομος 3-4 χλμ;! Είναι μεγάλη η απόσταση. Κάποιος που θα θέλει να πεταχτεί κάπου θα το μετανιώνει. Προσωπικά αποφεύγω δια ροπάλου τους χωματόδρομους, ειδικά μετά το χαμήλωμα και τα καινούρια μου υπερσπόρ ελαστικά...


Ελα ρεεεεε το δικο μου ειναι ομορφοτερο γρηγοροτερο πιο σπορ κτλ κτλ κτλ και το βαζς στο χωματακι... 8α παμε χερακι χερακι παρεϊτσα σιγααααααααα σιγααααααααααα
PoLiThS - Κυρ 05 Ιαν 2003, 23:19:46
Θέμα δημοσίευσης:
Μονο η Cosmote πιανει ???? ουααααααααααααααααααααααααααα
Miltellas - Δευ 06 Ιαν 2003, 04:51:40
Θέμα δημοσίευσης:
Επιμένω! Με 3-4χλμ χωματόδρομο θα θέλεις να πεταχτείς κάπου και θα το σκέφτεσαι... Με απογοητεύει η ιδέα! Τρία ή τέσσερα χλμ χωματόδρομος είναι τεράστια διαδρομή! Θα πηγαίνω σαν κότα, θα αργώ σπαστικά, σκόνη παντού και το αμάξι χάλια. Χώρια που θα θέλει αλλαγή-καθάρισμα το φίλτρο αέρος μετά από τέτοιο χωματόδρομο. Κι αν έχει βρέξει πριν από 1-2 μέρες; Κι αν βρέχει εκείνη την ώρα; Μπα... Απελπισία.
chatasos - Δευ 06 Ιαν 2003, 13:59:57
Θέμα δημοσίευσης:
Εξαρτάται από τον χωματόδρομο. Αν είναι σκληρός, μικρό το πρόβλημα.... Σε διαφορετική περίπτωση θα έχουμε λάσπες ή σκόνη. Ακόμα χειρότερα αν έχει κοφτερές πέτρες.
Και εγώ δεν είμαι ιδιαίτερα ενθουσιασμένος με την ιδέα του χωματόδρομου, αλλά μπορώ να κάνω μια υποχώρηση αν συμφωνείτε οι υπόλοιποι.
PoLiThS - Δευ 06 Ιαν 2003, 16:10:51
Θέμα δημοσίευσης:
Κοιτα δεν με ενθουσιαζει η ιδεα αλλα δεν με πτοει κιολας.... παρτε το ετσι... Μπροσ στα καλη τι ειναι ο πονος Smile



P.S.: Μπορω να ερθω με το Vitara ? Razz Razz Razz
christhehealer - Δευ 06 Ιαν 2003, 21:23:02
Θέμα δημοσίευσης:
Όλα καλά. Από touring sport αυτοκινήτων (λέμε τώρα), γίναμε jeeping. Κάποιοι ετοιμάζουν κάμερες...

Ε δεν την γλιτώνεται την κιθάρα και το τραγούδι. Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Ρε δεν αφήνεται τις αηδίες και να στείλουμε τίποτα φράγκα να κλείσουμε τα σπιτάκια μην πάθουμε καμιά νήλα.
alxdr74 - Τρι 07 Ιαν 2003, 09:23:19
Θέμα δημοσίευσης:
chatasos έγραψε:
Εξαρτάται από τον χωματόδρομο. Αν είναι σκληρός, μικρό το πρόβλημα.... Σε διαφορετική περίπτωση θα έχουμε λάσπες ή σκόνη. Ακόμα χειρότερα αν έχει κοφτερές πέτρες.
Και εγώ δεν είμαι ιδιαίτερα ενθουσιασμένος με την ιδέα του χωματόδρομου, αλλά μπορώ να κάνω μια υποχώρηση αν συμφωνείτε οι υπόλοιποι.

Kοφτερές πέτρες ευτηχως δεν εχει! Το καλο ειναι οτι αυτη τη στιγμη ειναι μπουλτοζες και φορτηγα πανω και ασχολουνται με το φτιαξιμο του δρομου..Βεβαια ασφαλτο δεν νομιζω να προλαβουν να ριξουν αλλα πιστευω να ειναι ακομα καλυτερος τοτε που θα παμε εμεις.
pduke - Τρι 07 Ιαν 2003, 10:06:55
Θέμα δημοσίευσης:
ΑΓΟΡΑΡΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!

Τι βλέπω???ετοιμαστήκαμε ????έρε τι θα γίνει!!!!!!!!!!

κλείσαμε ή δεν κλείσαμε?άλλαξε κάτι?έχασα τίποτα?

Λέτε ρε!!!!Μιλάτε?Μη λείψει κανείς πα΄νω από 1 εβδομάδα και τον πετάτε έξω!!!!!!!

Ζητώ επανένταξη!!!
christhehealer - Τρι 07 Ιαν 2003, 10:46:58
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
Ζητώ επανένταξη!!!


Mην μου άγχεσαι. Έχω κλείσει ένα σπιτάκι για δύο ζευγάρια (εμάς και τας γυναίκας, ελπίζω να μην έχει καμιά συναυλία, η διεθνής αμνησία πάλι ή κανά speq το μαγαζάκι της), ο Ady με τον Kωνσταντίνο έχουν πάει να βάλουν τις κάμερες να μας κάνουν Big Brother, κάποιος έχει πάει να ασφαλτοστρώσει το δρόμο, o Poliths έπαθε κολικό νεφρού, εγώ ψάχνω τρόπο να εξαφανίσω την κλασσική για να αγοράσω ακουστική.

Pουτίνα, δεν έχασες και τίποτα σημαντικό. Cool Cool Cool Cool
pduke - Τρι 07 Ιαν 2003, 10:59:53
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:

Mην μου άγχεσαι.


Ουδέν άγχος ειδικά όταν έχω να κάνω με ένα μάτσο παλαβούς Confused Laughing

christhehealer έγραψε:
εγώ ψάχνω τρόπο να εξαφανίσω την κλασσική για να αγοράσω ακουστική.


Η magika μόλις πήρε ένα γιαπωνέζικο μονόχορδο .... Confused ότι πρέπει για την περίπτωσή σου.....
λες να φέρουμε και πλήκτρα??????
konstantinos - Τρι 07 Ιαν 2003, 11:31:55
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:

christhehealer έγραψε:
εγώ ψάχνω τρόπο να εξαφανίσω την κλασσική για να αγοράσω ακουστική.


Η magika μόλις πήρε ένα γιαπωνέζικο μονόχορδο .... Confused ότι πρέπει για την περίπτωσή σου.....
λες να φέρουμε και πλήκτρα??????


Πω πω ρε π**στ* μου, πολύ φασαρία θα έχει στην εκδρομή...
pduke - Τρι 07 Ιαν 2003, 11:50:27
Θέμα δημοσίευσης:
Χρήστο ελπίζω το σπίτι μας να είναι κοντά στου κωνσταντίνου.....πολύ κοντά.....
konstantinos - Τρι 07 Ιαν 2003, 11:55:57
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
Χρήστο ελπίζω το σπίτι μας να είναι κοντά στου κωνσταντίνου.....πολύ κοντά.....


Καλή χρονιά φίλε... με υγεία χαρά και ευτυχία.

Ρεεεεεεεε θα φάει η μύγα σίδερο και το κουνούπι ατσάλι....
Ady - Τρι 07 Ιαν 2003, 12:05:53
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
pduke έγραψε:
Χρήστο ελπίζω το σπίτι μας να είναι κοντά στου κωνσταντίνου.....πολύ κοντά.....


Καλή χρονιά φίλε... με υγεία χαρά και ευτυχία.

Ρεεεεεεεε θα φάει η μύγα σίδερο και το κουνούπι ατσάλι....


Κωνσταντίνε, κράτα γερά !!!!!

Καντάδα θέλουνε ???

Ρε άμα δε φέρω τουμπερλέκι, ντέφι και φλογέρα, να μη με λένε Ady........
christhehealer - Τρι 07 Ιαν 2003, 12:10:14
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
Η magika μόλις πήρε ένα γιαπωνέζικο μονόχορδο .... Confused ότι πρέπει για την περίπτωσή σου.....


Aγορίνα μου ο υπέργηρος bluesmen, παίζει και σε φιλτροχοάνη by Sidobre, στο μογγόλικο μονόχορδο θα κολλήσει Question Confused Laughing Laughing

pduke έγραψε:
λες να φέρουμε και πλήκτρα??????


Bασικά ο Πολίτης να φέρει το τσίπουρο που παράγγειλα...

Tώρα που το σκέφτομαι, φάση θα έχει. Θα παίζεται το "ανέβα στο τραπέζι μου, κούκλα μου γλυκιά" θα σολάρουν τα πλήκτρα και θα λέμε πάνω στο μερακλαντάν "γιάσου magika με το έπιπλο..." , σαν πανυγήρι ένα πράγμα... Laughing Laughing Laughing Laughing

konstantinos έγραψε:
Πω πω ρε π**στ* μου, πολύ φασαρία θα έχει στην εκδρομή...


Φυσικά από εσάς με τις μπούκες και τις φιλτροχοάνες βραμ- βρουμ, θα διαταράσεται το οικοσύστημα που προστατεύεται από την συνθήκη ramsar και θα μας την πέσουν οι οικολόγοι και οι κωλόγριες Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
chatasos - Τρι 07 Ιαν 2003, 14:05:20
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
konstantinos έγραψε:
pduke έγραψε:
Χρήστο ελπίζω το σπίτι μας να είναι κοντά στου κωνσταντίνου.....πολύ κοντά.....


Καλή χρονιά φίλε... με υγεία χαρά και ευτυχία.

Ρεεεεεεεε θα φάει η μύγα σίδερο και το κουνούπι ατσάλι....


Κωνσταντίνε, κράτα γερά !!!!!

Καντάδα θέλουνε ???

Ρε άμα δε φέρω τουμπερλέκι, ντέφι και φλογέρα, να μη με λένε Ady........


Φλογέρα, και μάλιστα από το Μέτσοβο, έχω προμηθευτεί ήδη Shocked Shocked Shocked
teoman - Τρι 07 Ιαν 2003, 14:20:06
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν σκέφτεστε μήπως έχει χιόνια,οπότε με τις αλυσίδες θα είμαστε βασιλιάδες?Ούτε λάσπες,ούτε κροκάλες,ούτε χωματόδρομος θα μας ενοχλούν...
chatasos - Τρι 07 Ιαν 2003, 14:49:50
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
Δεν σκέφτεστε μήπως έχει χιόνια,οπότε με τις αλυσίδες θα είμαστε βασιλιάδες?Ούτε λάσπες,ούτε κροκάλες,ούτε χωματόδρομος θα μας ενοχλούν...


Θα πρέπει να έχει αρκετό χιόνι (και μάλιστα παγωμένο), γιατί αλλιώς θα πήξουμε στην λάσπη!!!
Miltellas - Τετ 08 Ιαν 2003, 04:21:53
Θέμα δημοσίευσης:
Λεωφορείο της γραμμής θα έχει; Shocked Shocked Shocked
alxdr74 - Τετ 08 Ιαν 2003, 09:58:50
Θέμα δημοσίευσης:
Miltellas έγραψε:
Λεωφορείο της γραμμής θα έχει; Shocked Shocked Shocked


Λεωφορειο? Εμεις εχουμε τραμ! Shocked Very happy Τελευταιου τυπου!!
angelbaby - Τετ 08 Ιαν 2003, 10:08:42
Θέμα δημοσίευσης:
Christhehealer wrote : Ε δεν την γλιτώνεται την κιθάρα και το τραγούδι. Twisted evil Twisted evil Twisted evil



Και ποιος σου είπε οτι θα την γλυτώσουν;
Cool Cool Φημιζόμαστε εξάλλου για το πόσο μουσικόφιλοι είμαστε Rolling eyes

Υ.Γ. BTW, για το μέρος που θα πάμε, μόλις χτες έπεσε στα χέρια μου ένα φυλλάδιο που αναφέρει λεπτομερειακά τί παίζει εκεί. Περιττό να πώ οτι το μέρος δείχνει SUPER Beer Smile colors
pduke - Τετ 08 Ιαν 2003, 10:31:03
Θέμα δημοσίευσης:
angelbaby έγραψε:
Περιττό να πώ οτι το μέρος δείχνει SUPER Beer Smile colors


Ναι περιττό να το ξαναπεις........το διαβάσαμε....

....μμμμ...αυτά τα κόλπα με τα σαμάρια τελικά προκαλούν παρενέργειες επαναλαμβανόμενων συμπτωμάτων γραπτού τύπου... Rolling eyes Rolling eyes
angelbaby - Τετ 08 Ιαν 2003, 10:41:10
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
angelbaby έγραψε:
Περιττό να πώ οτι το μέρος δείχνει SUPER Beer Smile colors


Ναι περιττό να το ξαναπεις........το διαβάσαμε....

....μμμμ...αυτά τα κόλπα με τα σαμάρια τελικά προκαλούν παρενέργειες επαναλαμβανόμενων συμπτωμάτων γραπτού τύπου... Rolling eyes Rolling eyes


IT'S NOT MY FAULT Pduke!! Μπήκε ο δαίμων του forum στην μέση Evil

Θα φροντίσει ο moderator για να διορθωθεί το λάθος....

Υ.Γ. Εσύ και ο chris έχετε κολλήσει με το σαμάρι, το λόγο ακόμα δεν τον έχω καταλάβει Wink
christhehealer - Τετ 08 Ιαν 2003, 10:50:40
Θέμα δημοσίευσης:
angelbaby έγραψε:
Θα φροντίσει ο moderator για να διορθωθεί το λάθος....


Προσέξατε βέβαια την προστακτική "Θα φροντίσει..." και όχι "θα παρακαλούσα τον moderator..."

angelbaby έγραψε:
Υ.Γ. Εσύ και ο chris έχετε κολλήσει με το σαμάρι, το λόγο ακόμα δεν τον έχω καταλάβει Wink


Έλα ντε. Δύο ώρες αργοπορήσαμε το πρωί της Kυριακής στο Πήλιο Laughing Laughing Laughing Laughing
konstantinos - Τετ 08 Ιαν 2003, 11:24:19
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:

angelbaby έγραψε:
Υ.Γ. Εσύ και ο chris έχετε κολλήσει με το σαμάρι, το λόγο ακόμα δεν τον έχω καταλάβει Wink


Έλα ντε. Δύο ώρες αργοπορήσαμε το πρωί της Kυριακής στο Πήλιο Laughing Laughing Laughing Laughing


Ρώτα και εμένα αδελφέ... πήγα να σπάσω την πόρτα το πρωί για να τους "ξυπνήσω". Ασε που η πιο πολύ φασαρία ερχόταν απο το απέναντι (απο εμένα δωμάτιο).
angelbaby - Τετ 08 Ιαν 2003, 11:46:37
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
angelbaby έγραψε:
Θα φροντίσει ο moderator για να διορθωθεί το λάθος....

Προσέξατε βέβαια την προστακτική "Θα φροντίσει..." και όχι "θα παρακαλούσα τον moderator..."


θα φροντίσει γιατί τον ενημέρωσα ήδη και μου είπε πως θα το φροντίσει αυτός Cool

angelbaby έγραψε:
Υ.Γ. Εσύ και ο chris έχετε κολλήσει με το σαμάρι, το λόγο ακόμα δεν τον έχω καταλάβει Wink


Έλα ντε. Δύο ώρες αργοπορήσαμε το πρωί της Kυριακής στο Πήλιο Laughing Laughing Laughing Laughing


ΨΕΥΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!! Shocked Shocked
angelbaby - Τετ 08 Ιαν 2003, 11:55:01
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
christhehealer έγραψε:

angelbaby έγραψε:
Υ.Γ. Εσύ και ο chris έχετε κολλήσει με το σαμάρι, το λόγο ακόμα δεν τον έχω καταλάβει Wink


Έλα ντε. Δύο ώρες αργοπορήσαμε το πρωί της Kυριακής στο Πήλιο Laughing Laughing Laughing Laughing


Ρώτα και εμένα αδελφέ... πήγα να σπάσω την πόρτα το πρωί για να τους "ξυπνήσω". Ασε που η πιο πολύ φασαρία ερχόταν απο το απέναντι (απο εμένα δωμάτιο).



Καλά, καλά.....Πείτε οτι θέλετε, I don't care Laughing

Θα μιλήσω όταν έρθει η ώρα....στον 'Iταμο....και μάλιστα με τραγούδι..

ΤΡΕΜΕ ΜΙΚΗ!!! Very happy Very happy Very happy

Υ.Γ. Pduke, ετοίμασε ρεπερτόριο...........
pduke - Τετ 08 Ιαν 2003, 12:21:39
Θέμα δημοσίευσης:
angelbaby έγραψε:


ΤΡΕΜΕ ΜΙΚΗ!!! Very happy Very happy Very happy

Υ.Γ. Pduke, ετοίμασε ρεπερτόριο...........


OK ΜΙΝΙ.....
alxdr74 - Πεμ 09 Ιαν 2003, 10:55:48
Θέμα δημοσίευσης:
Idea Σκεφτομαι να ρωτησω σε μια τοπικη εφημεριδα εαν μπορει να φιλοξενησει 1-2 φωτογραφιες μας απο την εκδρομη και παραλληλα εαν μπορουμε να γραψουμε και δυο σειρες απο κατω! Το κακο βεβαια ειναι οτι ειναι τοπικη εφημεριδα και κυκλοφορει εντος νομου μονο...και το καλο οτι ολος ο νομος τουλαχιστον θα μαθει για μας...Τι λετε?
Miltellas - Παρ 10 Ιαν 2003, 02:16:02
Θέμα δημοσίευσης:
Άψογος! Μου αρέσει η ιδέα!
Ady - Παρ 10 Ιαν 2003, 08:27:01
Θέμα δημοσίευσης:
alxdr74 έγραψε:
Idea Σκεφτομαι να ρωτησω σε μια τοπικη εφημεριδα εαν μπορει να φιλοξενησει 1-2 φωτογραφιες μας απο την εκδρομη και παραλληλα εαν μπορουμε να γραψουμε και δυο σειρες απο κατω! Το κακο βεβαια ειναι οτι ειναι τοπικη εφημεριδα και κυκλοφορει εντος νομου μονο...και το καλο οτι ολος ο νομος τουλαχιστον θα μαθει για μας...Τι λετε?


Ναι αμέ.....γιατί όχι ?

Καλή ιδέα........
Ghost Dog - Παρ 10 Ιαν 2003, 16:24:10
Θέμα δημοσίευσης:
Πολύ καλή ιδέα!!!!!!!!!!!!
christhehealer - Παρ 10 Ιαν 2003, 17:00:05
Θέμα δημοσίευσης:
Tο Περτουοουουουλιιιιιιιιιιι ποτέ δεν θα το δουουουουουμεεεεεεε
γιατιιιιιιιι είμαστε το 206ιιιιιιιιιιιιι κλααααααααμπ!!!!!!!!!!!!!


Όσοι ονειρεύονται, Περτούλι σε αυτό το touring μάλλον να το ξεχάσουν Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Bουαλά ο χάρτης...



Eκεί που λέει Δασικό Xωριό και έχει τα κοκκινάκια, εκεί πάμε. Που είναι το Περτούλι.....Question Question Question Question

....καμία σχέση Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sidobre - Παρ 10 Ιαν 2003, 17:23:12
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
Tο Περτουοουουουλιιιιιιιιιιι ποτέ δεν θα το δουουουουουμεεεεεεε
γιατιιιιιιιι είμαστε το 206ιιιιιιιιιιιιι κλααααααααμπ!!!!!!!!!!!!!


Όσοι ονειρεύονται, Περτούλι σε αυτό το touring μάλλον να το ξεχάσουν Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Bουαλά ο χάρτης...



Eκεί που λέει Δασικό Xωριό και έχει τα κοκκινάκια, εκεί πάμε. Που είναι το Περτούλι.....Question Question Question Question

....καμία σχέση Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Σώπα σώπα θα σε πάμε και εκεί...

Το πολύ πολύ να σε πάω μια στα γρήγορα!
chatasos - Παρ 10 Ιαν 2003, 17:31:24
Θέμα δημοσίευσης:
Το Περτούλι είναι αριστερά και πάνω (προς Τρίκαλα πλευρά)....
Μια εκδρομούλα και είμαστε εκεί.... Idea
PoLiThS - Παρ 10 Ιαν 2003, 17:35:06
Θέμα δημοσίευσης:
chatasos έγραψε:
Το Περτούλι είναι αριστερά και πάνω (προς Τρίκαλα πλευρά)....
Μια εκδρομούλα και είμαστε εκεί.... Idea


ναι ναι 8α παμε να τουσ δειξουμε τι θα πει TU3J κινητηρας
christhehealer - Παρ 10 Ιαν 2003, 17:37:23
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
Σώπα σώπα θα σε πάμε και εκεί...

Το πολύ πολύ να σε πάω μια στα γρήγορα!


Nα τα μας...

Kαι μετά μου λένε, γιατί δεν παντρεύομαι Cool Cool Cool Cool Shocked Shocked Laughing Laughing Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol

chatasos έγραψε:
Το Περτούλι είναι αριστερά και πάνω (προς Τρίκαλα πλευρά)....
Μια εκδρομούλα και είμαστε εκεί.... Idea


Σωστός και μετά ανεβαίνουμε Eλάτη και γυρνάμε από Mετέωρα (φωτο των 206, στην γνωστή Aκροπολική στροφή με φόντο το Mοναστήρι της ....), ήδη ακούω τις γκρίνιες των γνωστών... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Sidobre - Παρ 10 Ιαν 2003, 17:48:53
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:

Nα τα μας...

Kαι μετά μου λένε, γιατί δεν παντρεύομαι


Δεν το έπιασα αυτό??? Τι υπονοείς... μπακουρόγατε?
christhehealer - Παρ 10 Ιαν 2003, 20:01:43
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
... μπακουρόγατε?


Καλύτερα 40 χρόνια ελεύθερη ζωή
παρά μια ώρα παντόφλα και ταψί. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
alemao - Σαβ 11 Ιαν 2003, 13:47:06
Θέμα δημοσίευσης:
Προχτές πέρασα από εκείνα τα μέρη και ήταν πραγματικά πολύ όμορφα!
christhehealer - Παρ 17 Ιαν 2003, 00:01:51
Θέμα δημοσίευσης:
Και δεν μου λέτε ρε guys...

Στο tour θα πάμε και θα παρκάρουμε τρεις μέρες στο δασικό χωριό και θα κάνουμε και ένα γύρο της Λίμνης Πλαστήρα...

Ή θα κάνουμε πραγματικό tour Question Question Question Question Question

Ακούω γνώμες, για να αρχίσει σιγά-σιγά να σχηματίζεται το πρόγραμμα.
GIANNIS206 - Παρ 17 Ιαν 2003, 00:07:48
Θέμα δημοσίευσης:
Έτσι όπως ήταν τα πράγματα στο Πήλιο προβλέπω φαί ξύδι και κιθάρα!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation
dimisi - Παρ 17 Ιαν 2003, 00:19:06
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
Και δεν μου λέτε ρε guys...

Στο tour θα πάμε και θα παρκάρουμε τρεις μέρες στο δασικό χωριό και θα κάνουμε και ένα γύρο της Λίμνης Πλαστήρα...

Ή θα κάνουμε πραγματικό tour Question Question Question Question Question

Ακούω γνώμες, για να αρχίσει σιγά-σιγά να σχηματίζεται το πρόγραμμα.


Εγώ ψηφίζω tour.
Ωραία είναι εκεί αλλά καλό θα ήταν να πάμε και καμιά εκδρομούλα παραέξω.
chatasos - Παρ 17 Ιαν 2003, 00:19:57
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ προτιμώ μια εκδρομούλα σε λίμνη Πλαστήρα και άλλη μία στα Μετέωρα.
PoLiThS - Παρ 17 Ιαν 2003, 00:49:54
Θέμα δημοσίευσης:
'O,τι πει η πλειοψηφια... εγω μαζι!
Nikel - Παρ 17 Ιαν 2003, 02:22:06
Θέμα δημοσίευσης:
Εγω παλι προτεινω φαί ξύδι κιθάρα και τουμπερλεκι (παιζω λιγο)!!!!! Αντε και μετα κανα γλυκο Embarassed Ειμαι φαγανος τι να κανω Laughing
PoLiThS - Παρ 17 Ιαν 2003, 02:35:29
Θέμα δημοσίευσης:
ειμαστε πειναλες κυριοι! Νικολααααααααααααα εγω αναλαμβανω ως ταβερνιαρης του club!!
Ady - Παρ 17 Ιαν 2003, 08:47:31
Θέμα δημοσίευσης:
Εγώ λέω να το κάνουμε κάπως έτσι :

Το γύρο της λίμνης τον κάνουμε οπωσδήποτε.

Για το δεύτερο tour, βγάζουμε μία ή δύο υποψήφιες διαδρομές από εδώ, για να είμαστε έτοιμοι, και αποφασίζουμε εκεί ποιό και αν θα το κάνουμε, ανάλογα και με τις συνθήκες που θα συναντήσουμε.....

Και όλα αυτά βέβαια μεταξύ μάσας, ξυδιών και κιθάρας...... Smile
DimiP - Παρ 17 Ιαν 2003, 10:55:31
Θέμα δημοσίευσης:
εγω τι να πω;;; Crying or Very sad Crying or Very sad
απο πιτα που δεν τρως....τι σε νοιαζει κι αν καει ;;;
δηλ. αφου δεν μπορω να ερθω.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
alxdr74 - Παρ 17 Ιαν 2003, 12:15:46
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
Εγώ λέω να το κάνουμε κάπως έτσι :

Το γύρο της λίμνης τον κάνουμε οπωσδήποτε.

Για το δεύτερο tour, βγάζουμε μία ή δύο υποψήφιες διαδρομές από εδώ, για να είμαστε έτοιμοι, και αποφασίζουμε εκεί ποιό και αν θα το κάνουμε, ανάλογα και με τις συνθήκες που θα συναντήσουμε.....

Και όλα αυτά βέβαια μεταξύ μάσας, ξυδιών και κιθάρας...... Smile

Αυτο πιστευω ειναι και το καλυτερο...Μια περιπου μερα θα τη "φαμε" στο γυρο της λιμνης....και αλλη μια διαδρομη που παλι θα μας παρει μια μερα θα ειναι να παμε Περτουλι,Ελατη και Μετεωρα με στασεις για καφε και φαγητο...
GIANNIS206 - Παρ 17 Ιαν 2003, 14:40:26
Θέμα δημοσίευσης:
Νίκο καλή και η μάσα αλλά έχει πολύ ωραία μέρη εκεί και είναι κρίμα να μήν τα δούμε!
seridim - Παρ 17 Ιαν 2003, 21:13:41
Θέμα δημοσίευσης:
alxdr74 έγραψε:
Ady έγραψε:
Εγώ λέω να το κάνουμε κάπως έτσι :

Το γύρο της λίμνης τον κάνουμε οπωσδήποτε.

Για το δεύτερο tour, βγάζουμε μία ή δύο υποψήφιες διαδρομές από εδώ, για να είμαστε έτοιμοι, και αποφασίζουμε εκεί ποιό και αν θα το κάνουμε, ανάλογα και με τις συνθήκες που θα συναντήσουμε.....

Και όλα αυτά βέβαια μεταξύ μάσας, ξυδιών και κιθάρας...... Smile

Αυτο πιστευω ειναι και το καλυτερο...Μια περιπου μερα θα τη "φαμε" στο γυρο της λιμνης....και αλλη μια διαδρομη που παλι θα μας παρει μια μερα θα ειναι να παμε Περτουλι,Ελατη και Μετεωρα με στασεις για καφε και φαγητο...

Συμφωνώ και εγώ με τον alxdr74 για το tour Περτουλι-Ελατη- Μετεωρα αν και έχω πάει στα Μετέωρα.
Lord Cypher - Σαβ 18 Ιαν 2003, 00:11:19
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπόν ,επειδή ξαφνικά βαρέθηκα να διαβάζω και τις 13(!!!!) σελίδες please στείλτε μου ενα πμ που να λέει ημερομηνίες. Και αν καταλήξουμε Μετέωρα εμένα με χάσατε.... Μποντριέ, σκοινάκια, καρφάκια κλπ και φύυυυγαμεεεεεε!!!!
Και αν θέλετε κανονίζω και κανα rafting!!!
Afroman
christhehealer - Σαβ 18 Ιαν 2003, 00:47:12
Θέμα δημοσίευσης:
Lord Cypher έγραψε:
Λοιπόν ,επειδή ξαφνικά βαρέθηκα να διαβάζω και τις 13(!!!!) σελίδες please στείλτε μου ενα πμ που να λέει ημερομηνίες. Και αν καταλήξουμε Μετέωρα εμένα με χάσατε.... Μποντριέ, σκοινάκια, καρφάκια κλπ και φύυυυγαμεεεεεε!!!!
Και αν θέλετε κανονίζω και κανα rafting!!!
Afroman


Αν και ξέρουν όλοι ότι τρέχω τους "τεμπέληδες" (ρώτα τον Dimip, τι τραβάει από μένα), επειδή είσαι νέοπας θα κάνω μια παραχώρηση με την συμβουλή να μην ξαναεπαναληφθεί.

Θα πάρεις mail για να δηλώσεις επισημα συμετοχή, από τον χρήστη "206 club Administators"
206xs - Πεμ 23 Ιαν 2003, 23:01:38
Θέμα δημοσίευσης: Απο το φόρουμ λείπω συχνά απο τα τούρινγκ ποτέ !!!
Η επιστροφή του άσωτου,

Όσοι με υποστήκατε στο Πήλιο και νομίζατε οτι θα τη σκαπουλάρατε στη Λίμνη Πλαστήρα πλανάσθε οικτρά! Είναι ένα μέρος που ψάχνω δύο χρόνια τώρα παρέα να πάω και όταν βρίσκω κάτι συμβαίνει και δεν πάω. Όχι αυτή τη φορά! Θα έρθω όπως και να έχει. Για τη Δευτέρα δυσκολεύομαι λίγο αλλά θα δούμε στη χειρότερη φεύγω Κυριακή βράδυ. 22-23/02 είπαμε έτσι ? (Τσάμπα διάβαζα 13 σελίδες ?)
Παρεπιπτόντως μοίρασα αρκετές καρτούλες την περίοδο των Χριστουγένων αλλά δεν είδα αν έπιασαν τόπο. Μπορούμε να φέρουμε και άσχετους ?? (Έγινε στο Πήλιο και κολήσαν αρκετά καλά, να επαναληφθεί το πείραμα ?). Το λέω για να μην κάνω πάλι ο φτωχός και μόνος καουμπόι 367χλμ*2 μόνος με την Ντόλυ μου (206xs).
Περιμένω μαιλ με λεπτομέρειες αν και θα ξανατσεκάρω το φόρουμ. Πότε πρέπει να πω άτομα για το ξενοδοχείο? Που θα βρώ καλές αλυσίδες 175/65R14 κατά προτίμηση όχι με 160 ευρώ όπως του christhehealer ? Για να μην τη πατήσω όπως στο βουνό.
Σας υπόσχομαι οτι αυτή τη φορά θα φουσκώνω καθημερινά τα λάστιχα μου και θα προσπαθήσω να είμαι λιγότερο αργός για να μην αλληλοψαχνόμαστε πάλι. Cool Politi νοσταλγώ ακόμα τα ζουμερά κρέατα που μας τράταρες μετά γλυκού και κράσου Laughing
christhehealer - Παρ 24 Ιαν 2003, 00:17:33
Θέμα δημοσίευσης:
Πολύ νερό της φωτιάς απόψε. Cool Cool Cool

Ουγκ!!!!
Ady - Παρ 24 Ιαν 2003, 08:28:28
Θέμα δημοσίευσης: Re: Απο το φόρουμ λείπω συχνά απο τα τούρινγκ ποτέ !!!
206xs έγραψε:
Η επιστροφή του άσωτου,

Βρε βρε καλώστον !

206xs έγραψε:

Είναι ένα μέρος που ψάχνω δύο χρόνια τώρα παρέα να πάω και όταν βρίσκω κάτι συμβαίνει και δεν πάω. Όχι αυτή τη φορά!

Μην το γρουσουζεύεις !!!

206xs έγραψε:
Πότε πρέπει να πω άτομα για το ξενοδοχείο?

Σ' έπιασα αδιάβαστο......Δεν είναι ξενοδοχείο......Για πάρε και τις 13 σελίδες από την αρχή, για τιμωρία !

206xs έγραψε:
Που θα βρώ καλές αλυσίδες 175/65R14 κατά προτίμηση όχι με 160 ευρώ όπως του christhehealer ?

Ποιός είναι ο ορισμός της καλής αλυσίδας για σένα ?

206xs έγραψε:
Σας υπόσχομαι οτι αυτή τη φορά θα φουσκώνω καθημερινά τα λάστιχα μου και θα προσπαθήσω να είμαι λιγότερο αργός για να μην αλληλοψαχνόμαστε πάλι.

Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire Onfire

206xs έγραψε:
Politi νοσταλγώ ακόμα τα ζουμερά κρέατα που μας τράταρες μετά γλυκού και κράσου Laughing

Εμείς να δεις !!!!!!
chatasos - Παρ 24 Ιαν 2003, 11:17:21
Θέμα δημοσίευσης: Re: Απο το φόρουμ λείπω συχνά απο τα τούρινγκ ποτέ !!!
206xs έγραψε:
Μπορούμε να φέρουμε και άσχετους ?? (Έγινε στο Πήλιο και κολήσαν αρκετά καλά, να επαναληφθεί το πείραμα ?). Το λέω για να μην κάνω πάλι ο φτωχός και μόνος καουμπόι 367χλμ*2 μόνος με την Ντόλυ μου (206xs).

Εννοείται ότι μπορείτε να φέρετε την οικογενειά σας, τους φίλους σας, τα κατικοίδιά σας, τις φυτά σας, και ότι άλλο νομίζετε ότι θα σας "χρειαστεί", αρκεί να μπορείτε να τα χωρέσετε στο 206 σας Roll eyes

206xs έγραψε:
Περιμένω μαιλ με λεπτομέρειες αν και θα ξανατσεκάρω το φόρουμ. Πότε πρέπει να πω άτομα για το ξενοδοχείο?

Πλήρης ενημέρωση θα υπάρξει την εβδομάδα μετά την κοπή της πίτας οπότε αναμείνατε στο "ακουστικό σας"....
206xs - Παρ 24 Ιαν 2003, 16:20:16
Θέμα δημοσίευσης:
Ady έγραψε:
Σ' έπιασα αδιάβαστο......Δεν είναι ξενοδοχείο......Για πάρε και τις 13 σελίδες από την αρχή, για τιμωρία !


Ady έχεις δίκιο δεν έχω συνηδειτοποιήσει ακόμη οτι θα κλείσουμε ένα ολόκληρο χωριό απο δωματιάκια!!

Ady έγραψε:
Ποιός είναι ο ορισμός της καλής αλυσίδας για σένα ?


Να μην τραυματίζει τα λάστιχα ιδιαίτερα και κυρίως να είναι απλή στην τοποθέτηση καθότι άσχετος με αλυσίδες αν μπορεί να είναι και φτηνή γιατί χιόνι δεν πατάω συχνά καλύτερα. Razz
Ady - Παρ 24 Ιαν 2003, 19:12:13
Θέμα δημοσίευσης:
206xs έγραψε:
Να μην τραυματίζει τα λάστιχα ιδιαίτερα και κυρίως να είναι απλή στην τοποθέτηση καθότι άσχετος με αλυσίδες αν μπορεί να είναι και φτηνή γιατί χιόνι δεν πατάω συχνά καλύτερα. Razz


Τον τραυματισμό των ελαστικών δύσκολα θα το αποφύγεις ότι αλυσίδα και να πάρεις.......

Οσο για την τοποθέτηση, είναι εύκολη πιστεύω...

Αρκεί να μην περιμένεις να μάθεις τη διαδικασία (αν είσαι πρωτάρης) τη στιγμή που θα συναντήσεις το χιόνι μπροστά σου....

Θα ταλαιπωρηθείς.
alxdr74 - Δευ 27 Ιαν 2003, 10:00:27
Θέμα δημοσίευσης:
206xs έγραψε:
Ady έγραψε:
Σ' έπιασα αδιάβαστο......Δεν είναι ξενοδοχείο......Για πάρε και τις 13 σελίδες από την αρχή, για τιμωρία !


Ady έχεις δίκιο δεν έχω συνηδειτοποιήσει ακόμη οτι θα κλείσουμε ένα ολόκληρο χωριό απο δωματιάκια!!
Razz

Σχεδον ολο το χωριο...!
kamil - Δευ 27 Ιαν 2003, 23:32:44
Θέμα δημοσίευσης:
καλησπέρα.
δέχεστε μελη μη κατόχους 206 στις εκδηλώσεις σας?
αν ναι ποιος ειναι ο κατάλληλος να δώσει περισσότερες πληροφορίες για την εκδρομή στη λίμνη Πλαστύρα?
ΝΙΚΟΣ - Δευ 27 Ιαν 2003, 23:37:20
Θέμα δημοσίευσης:
Τασοοοοοοοοοοο Laughing Για ριξε ενα Explain Smile
christhehealer - Τρι 28 Ιαν 2003, 00:04:47
Θέμα δημοσίευσης:
kamil έγραψε:
καλησπέρα.
δέχεστε μελη μη κατόχους 206 στις εκδηλώσεις σας?
αν ναι ποιος ειναι ο κατάλληλος να δώσει περισσότερες πληροφορίες για την εκδρομή στη λίμνη Πλαστύρα?


Δεχόμαστε μέλη του club. Wink

Και εσύ απ' ότι φαντάζομαι είσαι μέλος. Laughing Laughing Laughing

Τέλος πάντων, θα λάβεις e-mail με ακριβείς πληροφορίες για το πως και τι, την επόμενη εβδομάδα, μετά την κοπή της πίτας.

Αυτό βέβαια ισχύει για όλα τα μέλη.
Miltellas - Τρι 28 Ιαν 2003, 03:04:00
Θέμα δημοσίευσης:
kamil έγραψε:
καλησπέρα.
δέχεστε μελη μη κατόχους 206 στις εκδηλώσεις σας?
αν ναι ποιος ειναι ο κατάλληλος να δώσει περισσότερες πληροφορίες για την εκδρομή στη λίμνη Πλαστύρα?


Κανένα τωρινό ή υποψήφιο μέλος του 206Club δεν είναι υποχρεωμένο να κατέχει Peugeot 206!
BTS - Τρι 28 Ιαν 2003, 08:02:45
Θέμα δημοσίευσης:
kamil έγραψε:
καλησπέρα.
δέχεστε μελη μη κατόχους 206 στις εκδηλώσεις σας?
αν ναι ποιος ειναι ο κατάλληλος να δώσει περισσότερες πληροφορίες για την εκδρομή στη λίμνη Πλαστύρα?


Kαλώς την!
ΝΙΚΟΣ - Τρι 28 Ιαν 2003, 10:40:49
Θέμα δημοσίευσης:
Καλως ηρθες και απο μενα. Wink

Χρηστο στο Περτουλι να ερθω με το SUBARU Question Question Question Laughing Laughing Laughing
christhehealer - Τρι 28 Ιαν 2003, 11:13:02
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Χρηστο στο Περτουλι να ερθω με το SUBARU Question Question Question Laughing Laughing Laughing


Eίναι χωμάτινο αυτό Question Question Question Question Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
kamil - Τρι 28 Ιαν 2003, 12:56:49
Θέμα δημοσίευσης:
καλως σας βρήκα όλους, αν και κάποιοι μου είναι ήδη γνωστοί απο το forum των 4Τ.
ευχαριστώ για τις πληροφορίες, θα περιμένω το σχετικό e-mail, μιας και λόγω ανελημένων υποχρεώσεων δεν θα μπορέσω να παραβρεθώ στην κοπή της πίττας του club.
ΝΙΚΟΣ - Τρι 28 Ιαν 2003, 14:12:25
Θέμα δημοσίευσης:
Sad Sad Sad Μπα Full ασφαλτινο...Full ασφαλτινο το Peugeot......βλεπω να παιρνω το λεοφορειο και να ερχωμαι Laughing Laughing Laughing
alxdr74 - Τετ 29 Ιαν 2003, 11:28:36
Θέμα δημοσίευσης:
Με πηρανε τηλεφωνο μολις πριν απο λιγο απο το Δασικο χωριο και μου ειπανε εαν θα χρειαστουμε τελικα το 13ο σπιτακι! Εχουν κλεισει ολα τα "ελευθερα" και εαν δεν το χρειαζομαστε ειναι καποιος που ενδιαφερεται...Μου ειπε να τις πουμε συνομα τι θα κανουμε...Δεν κανουμε ενα προχειρο υπολογισμο ποσοι θα ειματε για να μπορω να απαντησω και στην κοπελα?
jimos - Σαβ 01 Φεβ 2003, 00:34:31
Θέμα δημοσίευσης:
Το tooring ρε πεδεια να το κανεται με καλο καιρο οστε να μπορεσουμε να κατασκινοσουμε και ειμαι σηγουροσ οτι ειναι η καλιτερη επιλογη Evil
ΝΙΚΟΣ - Σαβ 01 Φεβ 2003, 16:17:17
Θέμα δημοσίευσης:
Φιλε Κουρσαρε......Τι εννοεις να κατασκηνωσουμε Question Question

Σχοινακια οπως στο στρατο Question Question
chatasos - Δευ 03 Φεβ 2003, 18:08:47
Θέμα δημοσίευσης:
Στα παρακάτω links έχει αρκετές πληροφορίες για την γύρω περιοχή:

http://www.karditsa-city.gr/
http://www.plastiras.gr/
http://www.karditsa-net.gr/
shark_zak - Δευ 03 Φεβ 2003, 18:23:17
Θέμα δημοσίευσης:
ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ έγραψε:
Το tooring ρε πεδεια να το κανεται με καλο καιρο οστε να μπορεσουμε να κατασκινοσουμε και ειμαι σηγουροσ οτι ειναι η καλιτερη επιλογη Evil

Onfire Εεεεε φιλε κουρσαρε με τετοιο καιρο αν κατασκηνωσουμε θα μας βρουν παγωμενους το πρωι αν οιχι απο το βραδυ Twisted evil καλητερα ειναι σε κανενα σπιτακι με το τζακι του και ολες τις ανεσεις Wink Wink Wink σωστος Question Silly
danielos - Δευ 03 Φεβ 2003, 20:42:48
Θέμα δημοσίευσης:
sorry παιδες που το αναφερω τωρα στο ασχετο αλλα θα ειδοποιηθουμε για τις δηλωσεις συμμετοχης το καθε μελος ξεχωριστα ή θα πρεπει να κανω καποια κινηση για να κλεισω και εγω δωματιακι??
τελικα η γυναικα μπορεσε και πηρε αδεια απο τη δουλεια για το συγκεκριμενο weekend και ετσι θα συνοδεψει ο danielos με το κιτρινο ραλλακι του(που μερικοι στην πιτα το κοιταζαν με μισο ματι Embarassed Confused Shocked ) το touring στην λιμνη πλαστηρα.
αρα υπευθυνοι της εκδρομης υπολογιστε δυο ατομα ακομα αν χωραμε τελικα και δεν εχω αργησει!!
PS: christhehealer μην με μαλωσεις αν εχετε αναφερθει σε προηγουμενα post γιατι και εγω νεουδι ειμαι στο club!!!! Wink Wink Laughing Laughing
chatasos - Δευ 03 Φεβ 2003, 20:56:14
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν έχει κλειστεί καμία θέση μέχρι τώρα εκτός από την δικιά μου Lol Lol Lol

Για τους υπόλοιπους....λογικά μέσα στην εβδομάδα θα βγει η "επίσημη" ανακοίνωση.....
christhehealer - Δευ 03 Φεβ 2003, 22:30:26
Θέμα δημοσίευσης:
chatasos έγραψε:
Δεν έχει κλειστεί καμία θέση μέχρι τώρα εκτός από την δικιά μου Lol Lol Lol


Σαμαρολάγνε Φορουμάρχη, γι' αυτό που έκανες θα υποστείς τις συνέπειες.

Κανταααααααδαααααααααααααααααα : Turn-l Turn-l Nod Nod Cheers Cheers Afroman Afroman Afroman

PS: Όχι Danielo δεν πρόκειται να βάλω τις φωνές. Έτσι κι αλλοιώς είπαμε ότι σε θέλουμε στο touring για την παρέα.

Λοιπόμ για να ξέρεις θα ειδοποιηθεί κάθε μέλος ξεχωριστά με mail, και κάθε μέλος ξεχωριστά θα δηλώσει συμμετοχή.
ΝΙΚΟΣ - Τρι 04 Φεβ 2003, 00:05:35
Θέμα δημοσίευσης:
Onfire Onfire Onfire Onfire Αντε αντε επιτελους.......

Χριστο θα ερθεις και εσυ Question Sniper Sniper Sniper 2gunfire 2gunfire 2gunfire Καλα ντε μην πυροβολητε τον πιανηστα. Splat Splat Θα κανουμε και σεμιναριο περι QUOTE Question Question

Α επι της ευκαιριας.........Τιποτα 205 τ16 σε υπογραφη δεν παιζει Question Κατα Κορσικη μερια με το EVOLUTION 2 αν δεν σου κανει κοπος Laughing
christhehealer - Τρι 04 Φεβ 2003, 00:35:38
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Onfire Onfire Onfire Onfire Αντε αντε επιτελους.......

Χριστο θα ερθεις και εσυ Question Sniper Sniper Sniper 2gunfire 2gunfire 2gunfire Καλα ντε μην πυροβολητε τον πιανηστα. Splat Splat Θα κανουμε και σεμιναριο περι QUOTE Question Question


Αμέ. Έχω κατί διαφορές να λύσω με κάτι κυρίους Cool Cool Cool Cool Cool Cool

Θα έχω και μια κιθάρα μαζί. Fender Peugeotcaster Rolling eyes Rolling eyes Twisted evil Twisted evil Twisted evil
Ady - Τρι 04 Φεβ 2003, 09:18:51
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:

Αμέ. Έχω κατί διαφορές να λύσω με κάτι κυρίους Cool Cool Cool Cool Cool Cool

Θα έχω και μια κιθάρα μαζί. Fender Peugeotcaster Rolling eyes Rolling eyes Twisted evil Twisted evil Twisted evil

Το τουμπερλέκι βρέθηκε !!

Αρκούδα δε θα φέρω από την Αθήνα......

Ακουσα ότι έχει πολλές εκεί που πάμε.... Smile
alxdr74 - Τρι 04 Φεβ 2003, 10:56:23
Θέμα δημοσίευσης:
Εχω νεα οσο αφορα το θεμα του φαγητου...
Καταφερα να κανονισω το εξης: Βραδυνο [οτι θελουμε(της ωρας) με μια σαλάτα, φετα και τζατζικι ανα 3 ατομα] και πρωϊνο με καφε βουτηρο και τα λοιπα με 15 ευρω το ατομο! ( 3 μερες πχ απο 15 ευρο = 45 ευρο)Τωρα εαν καποιος δεν θελει το τζατζικι παραδειγμα αυτο αλλαζει με τυροσαλατα παραδειγμα...Οσο αφορα το μεσημερι τωρα ερχομαστε σε συμφωνια με το μαγειρα (δηλαδη κανονιζουμε εμεις τη φαγητο θελουμε ) και αναλογα θα βγει και η τιμη που θα ειναι παλι χαμηλη... Πως σας φενονται?
angelbaby - Τρι 04 Φεβ 2003, 10:59:31
Θέμα δημοσίευσης:
christhehealer έγραψε:
chatasos έγραψε:
Δεν έχει κλειστεί καμία θέση μέχρι τώρα εκτός από την δικιά μου Lol Lol Lol


Σαμαρολάγνε Φορουμάρχη, γι' αυτό που έκανες θα υποστείς τις συνέπειες.

Κανταααααααδαααααααααααααααααα : Turn-l Turn-l Nod Nod Cheers Cheers Afroman Afroman Afroman


Πρόσεχε τα λόγια σου, γιατί θα πέσει φωτιά να σε κάψει Wink

Bluegrab 2gunfire Onfire Bluegrab 2gunfire Onfire Bluegrab 2gunfire Onfire
Ady - Τρι 04 Φεβ 2003, 11:46:44
Θέμα δημοσίευσης:
alxdr74 έγραψε:
Εχω νεα οσο αφορα το θεμα του φαγητου...
Καταφερα να κανονισω το εξης: Βραδυνο [οτι θελουμε(της ωρας) με μια σαλάτα, φετα και τζατζικι ανα 3 ατομα] και πρωϊνο με καφε βουτηρο και τα λοιπα με 15 ευρω το ατομο! ( 3 μερες πχ απο 15 ευρο = 45 ευρο)Τωρα εαν καποιος δεν θελει το τζατζικι παραδειγμα αυτο αλλαζει με τυροσαλατα παραδειγμα...Οσο αφορα το μεσημερι τωρα ερχομαστε σε συμφωνια με το μαγειρα (δηλαδη κανονιζουμε εμεις τη φαγητο θελουμε ) και αναλογα θα βγει και η τιμη που θα ειναι παλι χαμηλη... Πως σας φενονται?

Καλή η πρωτοβουλία σου alxdr74, όποιος θέλει θα κάνει χρήση της.

Εκείνο που δε θα ήθελα να συμβεί είναι να κάτσουμε στα τραπέζια και να αρχίσει να μας φέρνει ανά τρία άτομα από μία σαλάτα, ένα τζατζίκι και μία φέτα, και άμα ζητήσουμε μαζί με αυτά και κολοκυθάκια τηγανητά και μπεκρή-μεζέ, ή και μελιτζάνες αλα-πολίτα, να μας πει ότι δεν ανήκει στο "μενού" της συμφωνίας.

Αλλωστε αν ο τύπος έχει καλό πιώμα, και η παρέα έχει christhehealer, pduke, angelbaby (γεράαααα ποτήρια), τότε πάνε και οι συμφωνίες πάνε και τα τζατζίκια πάνε και οι σαλάτες.........

Θα ήταν προτιμότερο να μας κάνει ένα 5% με 10% (ή τέλος πάντων ότι γουστάρει) σκόντο σε ότι φάμε (αφήνω τα ποτά έξω από το σκόντο, είναι άλλου παπά ευαγγέλιο με τους παραπάνω αναφερόμενους μπεκροκανάτες).

Εσύ καλά έκανες και μπράβο σου.......
angelbaby - Τρι 04 Φεβ 2003, 11:55:35
Θέμα δημοσίευσης:
alxdr74 έγραψε:
Εχω νεα οσο αφορα το θεμα του φαγητου...
Καταφερα να κανονισω το εξης: Βραδυνο [οτι θελουμε(της ωρας) με μια σαλάτα, φετα και τζατζικι ανα 3 ατομα] και πρωϊνο με καφε βουτηρο και τα λοιπα με 15 ευρω το ατομο! ( 3 μερες πχ απο 15 ευρο = 45 ευρο)Τωρα εαν καποιος δεν θελει το τζατζικι παραδειγμα αυτο αλλαζει με τυροσαλατα παραδειγμα...Οσο αφορα το μεσημερι τωρα ερχομαστε σε συμφωνια με το μαγειρα (δηλαδη κανονιζουμε εμεις τη φαγητο θελουμε ) και αναλογα θα βγει και η τιμη που θα ειναι παλι χαμηλη... Πως σας φενονται?


Ε ρε μάσες που θα πέσουν Laughing Laughing Laughing
Αλλά για το κρασί δεν μας είπες, κάνει καμία ειδική προσφορά το κατάστημα;;;; Wink Wink
pduke - Τρι 04 Φεβ 2003, 12:40:41
Θέμα δημοσίευσης:
Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color

πλησιάζουν οι μέρες μικρά μου!!!!!!
θα σας λιώσω στην καντάδα!!!

Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color Multi color
ΝΙΚΟΣ - Τρι 04 Φεβ 2003, 14:42:12
Θέμα δημοσίευσης:
Αχαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Να πως θα τρεξω ολο το πρωταθλημα.......

Θα φερω οτοασπιδες για τους αμεσους ενδιαφερωμενους που θα τις πουλαω στημ μαυρη Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Πανοοοοοοο.........Θα σε δωσω το 1/3 απο τα κερδη Laughing Laughing Laughing Laughing

Τι ωρα ξεκιναμε Question Question Question Question Αντε ακομαααααααα........ Shocked Shocked Shocked

Τασο εσενα για να σε καταλαβω να φορας κοκκινη γραβατα Laughing Laughing Laughing
Sidobre - Τρι 04 Φεβ 2003, 15:25:20
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Τασο εσενα για να σε καταλαβω να φορας κοκκινη γραβατα Laughing Laughing Laughing



ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΣ?

Ακου να φοράω κόκκινη γραβάτα! Να την φορέσεις εσύ ρε!!!


Μην φοβάσαι, θα με καταλάβεις... από τον τρόπο που ακούγομαι! (ο Pduke ξέρει....)
pduke - Τρι 04 Φεβ 2003, 16:32:54
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Αχαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Να πως θα τρεξω ολο το πρωταθλημα.......

Θα φερω οτοασπιδες για τους αμεσους ενδιαφερωμενους που θα τις πουλαω στημ μαυρη Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Πανοοοοοοο.........Θα σε δωσω το 1/3 απο τα κερδη Laughing Laughing Laughing Laughing

Τι ωρα ξεκιναμε Question Question Question Question Αντε ακομαααααααα........ Shocked Shocked Shocked

Τασο εσενα για να σε καταλαβω να φορας κοκκινη γραβατα Laughing Laughing Laughing


άμα βάλω τα δυνατά μου μέχρι και το WRC του βωβού θα πάρουμε!!!! Rolling eyes Razz

όσο για τον Τάσο άστα....όταν είναι πίσω σου σού ρουφάει τα όλα μπάσα από το ηχασύστημα!!!! Shocked Shocked Shocked
ΝΙΚΟΣ - Τετ 05 Φεβ 2003, 14:46:18
Θέμα δημοσίευσης:
Sidobre έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:
Τασο εσενα για να σε καταλαβω να φορας κοκκινη γραβατα Laughing Laughing Laughing



ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΣ?

Ακου να φοράω κόκκινη γραβάτα! Να την φορέσεις εσύ ρε!!!


Μην φοβάσαι, θα με καταλάβεις... από τον τρόπο που ακούγομαι! (ο Pduke ξέρει....)


Α.....Μαλιστα το επιασα το υπονοουμενο Wink

Εεε......... Confused Και εμενα θα με καταλαβετε οποτε.............. Rolling eyes Rolling eyes

Βλεπω στο τελος να μην γνωριστουμε καν............. Laughing Laughing Laughing
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr