PSClub - Hellas

Γενικές Συζητήσεις - Ποιο το αγαπημένο μουσικό κομμάτι που βάζετε στο αμάξι;

geo1st487 - Σαβ 24 Ιούλ 2004, 12:47:40
Θέμα δημοσίευσης: Ποιο το αγαπημένο μουσικό κομμάτι που βάζετε στο αμάξι;
Poio einai to agaphmeno mousiko komati poy vazete sto amaksi otan odhghte? Emena to "meth sto bolan" apo ta imiskoubria.
O stixos ta leei ola Smile
En|gmat|c - Σαβ 24 Ιούλ 2004, 21:55:33
Θέμα δημοσίευσης: Re: Ποιο το αγαπημενο μουσικο κοματι που βαζετε στο αμαξι;
Egw to "kathe fora" ths Marinas Solwnos!!!!!! Smile colors
SnakeMJK - Σαβ 24 Ιούλ 2004, 22:20:05
Θέμα δημοσίευσης:
Απο Infected Mushroom μέχρι "...όπως θα παίρνω τις στροφές..." Razz

Πέρα από την πλάκα σε ήσυχη διαδρομή μ'αρέσει να ακούω Bon Jovi (τα παλιά), Red hot chili peppers (παλιά και καινούρια), Blondie (= rock), σε driftερή κάτι σε pennywise, mxpx, chumbawumba, oakenfold, digweed, goa gil και τα ρέστα (= punk rock με uplifting/progressive/goa trance) και σε στροφιλίκι οι dandy warholes είναι όλα τα λεφτά (καθώς η στροφή θέλει κλειστό παράθυρο και έτσι οι έξω δεν ακούνε την αγριοφωνάρα μου όταν κράζω "a long time ago, we used to be friends").
mick206 - Κυρ 25 Ιούλ 2004, 10:28:01
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
Απο Infected Mushroom μέχρι "...όπως θα παίρνω τις στροφές..." Razz

Πέρα από την πλάκα σε ήσυχη διαδρομή μ'αρέσει να ακούω Bon Jovi (τα παλιά), Red hot chili peppers (παλιά και καινούρια), Blondie (= rock), σε driftερή κάτι σε pennywise, mxpx, chumbawumba, oakenfold, digweed, goa gil και τα ρέστα (= punk rock με uplifting/progressive/goa trance) και σε στροφιλίκι οι dandy warholes είναι όλα τα λεφτά (καθώς η στροφή θέλει κλειστό παράθυρο και έτσι οι έξω δεν ακούνε την αγριοφωνάρα μου όταν κράζω "a long time ago, we used to be friends").

Ωραίος ο συνδιασμός σου... Wink Razz Laughing Laughing Laughing

Εγώ όμως κάνω καλύτερο ανακάτεμα! Surprised Cool
Βάζω λίγο Sasha,Oakenfold,Deep Dish με λίγο Sisters,Whitesnake,Guns,Cult.Στο μίγμα προσθέτω αρκετό Πλούταρχο-Ρέμο-Τερζή και ανακατεύω στη συνέχεια με πολύ Etnica,Wizzy noise,X-Dream και GMS... Twisted evil Razz Cool Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
sayras - Κυρ 25 Ιούλ 2004, 10:28:09
Θέμα δημοσίευσης:
Ειτε σε αργους ρυθμους, ειτε σε γρηγορους τα παντα απο RED HOT CHILLI PEPPERS, PEARL JAM και οτιδηποτε απο παλιο κλασσικο rock & metal. Με οτι μεγαλωσαμε αλλωστε. Αγαπημενο κομματι METALLICA "ONE"!!!!!!!!!!
netblaster - Κυρ 25 Ιούλ 2004, 13:05:28
Θέμα δημοσίευσης:
Μεσα στο αυτοκινητο παιζουν τα παντα!!! Τωρα, καλοκαιρακι, με την οροφη ανοιχτη και κατευθυνση προς παραλια, τα ηχεια "ηδονιζονται" στους ρυθμους της Reggae!!! Το απογευμα (παλι με την οροφη ανοιχτη) παιζει κανα ελληνικο bitακι ή κανα χαλαρο μπιτακι!!! Το βραδυ, με κατευθυνση προς club παιζουν μπαπα-μπουπα (για να συνιθισει και το αυτι...) και στο γυρισμο, συνηθως παιζουν ροκακια για χαλαρωση!!!
mick206 - Κυρ 25 Ιούλ 2004, 13:09:37
Θέμα δημοσίευσης:
netblaster έγραψε:
Μεσα στο αυτοκινητο παιζουν τα παντα!!! Τωρα, καλοκαιρακι, με την οροφη ανοιχτη και κατευθυνση προς παραλια, τα ηχεια "ηδονιζονται" στους ρυθμους της Reggae!!! Το απογευμα (παλι με την οροφη ανοιχτη) παιζει κανα ελληνικο bitακι ή κανα χαλαρο μπιτακι!!! Το βραδυ, με κατευθυνση προς club παιζουν μπαπα-μπουπα (για να συνιθισει και το αυτι...) και στο γυρισμο, συνηθως παιζουν ροκακια για χαλαρωση!!!

Μπιτάκια,ροκάκια,ζουζουνάκια...
Γκομενάκια παίζουν;;;;; Razz Cool Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing
Baphomet - Κυρ 25 Ιούλ 2004, 19:15:58
Θέμα δημοσίευσης:
το αγαπημένο κομμάτι για ταξιδάκι ειναι το stairway to heaven. Για διαδρομές μεσα στην πόλη βαράνε filth και άλλες καφρίλες. Για στροφιλίκια δε βαραει τίποτα για να προσεχουμε τον δρόμο. Προς βραδυνη έξοδο βαράει ραδιόφωνο (οτι παιζει). Τις περισσότερες ώρες οδηγησης προταγωνιστούν helloween,priest,pain of salvation,διαφανα κρινα και συλλογές με αγαπημένα rock κομματια...

Suite Sister Mary.... Wink
SnakeMJK - Κυρ 25 Ιούλ 2004, 20:10:24
Θέμα δημοσίευσης:
Όχι και Filth ρε... Πολύ καφρίλα για downtown! Να είμαι δλδ στο φανάρι και να ακούω από δίπλα να ουρλιάζει ο ντάνης "Nocternityyyyyyyyyyyyyy, buaaaaaaaaaaaaaaaaah"; Ήμαρτον Razz

Το Hell Awaits το χεις;

Το μοναδικό filth κομμάτι που έχω σε cd στο αυτοκίνητο είναι το Perverts Church Wink
Val - Δευ 26 Ιούλ 2004, 10:22:58
Θέμα δημοσίευσης:
Συνηθως παιζουν δυνατα Sisters, Manson, soundrack του στυλ Matrix MI2, Reqiem for a dream και αλλα τετοια... Βεβαια στο ξενερωμα της κινησης παιζει ραδιο το οποιο σε χαλαρωνει... Idea
Baphomet - Δευ 26 Ιούλ 2004, 11:56:07
Θέμα δημοσίευσης:
ε,εμενα ο dani με χαλαρωνει...τι να κανουμε... καλα στο φαναρι ολοι κλεινουν τζαμια. χαχαχαχαχαχαχαχα!
το Hell awaits το έχω αλλα δεν ειναι filth...ειναι slayer. το έχουν διασκευασει οι filth στο lovecraft and witch hearts αν δεν κανω λαθος.
mick206 - Δευ 26 Ιούλ 2004, 12:05:09
Θέμα δημοσίευσης:
πΕτΡοS έγραψε:
ε,εμενα ο dani με χαλαρωνει...τι να κανουμε... καλα στο φαναρι ολοι κλεινουν τζαμια. χαχαχαχαχαχαχαχα!
το Hell awaits το έχω αλλα δεν ειναι filth...ειναι slayer. το έχουν διασκευασει οι filth στο lovecraft and witch hearts αν δεν κανω λαθος.

Καθημερινό φαινόμενο... Laughing Laughing Laughing Μαζί βέβαια με ένα ελαφρύ μειδίαμα και κούνημα του κεφαλιού... Twisted evil Laughing Laughing

Σα δε ντρέπεστε παλιοχαρακτήρες,αλήτες και παλιόπαιδα!! Razz Cool Laughing
netblaster - Δευ 26 Ιούλ 2004, 12:34:14
Θέμα δημοσίευσης:
mick206 έγραψε:
netblaster έγραψε:
Μεσα στο αυτοκινητο παιζουν τα παντα!!! Τωρα, καλοκαιρακι, με την οροφη ανοιχτη και κατευθυνση προς παραλια, τα ηχεια "ηδονιζονται" στους ρυθμους της Reggae!!! Το απογευμα (παλι με την οροφη ανοιχτη) παιζει κανα ελληνικο bitακι ή κανα χαλαρο μπιτακι!!! Το βραδυ, με κατευθυνση προς club παιζουν μπαπα-μπουπα (για να συνιθισει και το αυτι...) και στο γυρισμο, συνηθως παιζουν ροκακια για χαλαρωση!!!

Μπιτάκια,ροκάκια,ζουζουνάκια...
Γκομενάκια παίζουν;;;;; Razz Cool Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing


Ερωτηση κι αυτη τωρα...!?!?!? Να παρω το 50-50??? Very happy Wink
mick206 - Δευ 26 Ιούλ 2004, 12:37:49
Θέμα δημοσίευσης:
netblaster έγραψε:
mick206 έγραψε:
netblaster έγραψε:
Μεσα στο αυτοκινητο παιζουν τα παντα!!! Τωρα, καλοκαιρακι, με την οροφη ανοιχτη και κατευθυνση προς παραλια, τα ηχεια "ηδονιζονται" στους ρυθμους της Reggae!!! Το απογευμα (παλι με την οροφη ανοιχτη) παιζει κανα ελληνικο bitακι ή κανα χαλαρο μπιτακι!!! Το βραδυ, με κατευθυνση προς club παιζουν μπαπα-μπουπα (για να συνιθισει και το αυτι...) και στο γυρισμο, συνηθως παιζουν ροκακια για χαλαρωση!!!

Μπιτάκια,ροκάκια,ζουζουνάκια...
Γκομενάκια παίζουν;;;;; Razz Cool Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing


Ερωτηση κι αυτη τωρα...!?!?!? Να παρω το 50-50??? Very happy Wink

Έλα μην ψαρώνεις! Ρητορική είναι... Laughing Laughing Laughing Laughing
crusader - Δευ 26 Ιούλ 2004, 15:07:50
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπόν εμένα στο κάρο μου με συνοδεύουν όλες τις ώρες και στιγμές classic rock και metal μουσικές με πιο επικρατέστερα τα :
Διάφανα Κρίνα, Guns n' Roses, Led Zeppelin, Rory Gallagher, Saxon, Nightwish, Queensryche, Blind Guardian, Judas Priest, Running Wild... (Ε δεν μπορώ να τα γράψω και όλα)

Πάντως αν θέλω να διώξω κάποιον / κάποια από το αμάξι τότε παίζει τσίτα το ROOOOOOTS BLOODY ROOOOOOOTS Shocked Laughing Laughing Laughing Shocked
mick206 - Δευ 26 Ιούλ 2004, 17:18:30
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
Πάντως αν θέλω να διώξω κάποιον / κάποια από το αμάξι τότε παίζει τσίτα το ROOOOOOTS BLOODY ROOOOOOOTS Shocked Laughing Laughing Laughing Shocked

Εγώ θα πρόσθετα και το Chaos A.D... Twisted evil Twisted evil Twisted evil Laughing Laughing Laughing
klain - Δευ 26 Ιούλ 2004, 18:42:12
Θέμα δημοσίευσης:
Καλά ρε παιδιά πως αντέχετε να οδηγάτε με τέτοια σύγχυση;
Για κάποιο διάστημα ένας φίλος ερχόταν με τα filth/sepultura ktl mp3 του μαζί άλλα του τό χω κόψει... Όταν τα βαζε μετά απο κάνα 10λεπτο ήθελα να του σπάσω το κεφάλι... πολυ σαματάς Laughing
Δεν έχω αγαπημένο song... Προτιμώ radio βασικά...
Σε dark διαδρομές εντός και εκτός πόλεως κατα προτίμηση με ομίχλη θέλω οπωςδήποτε Timo mass - Help me... Και τότε τα σπάω! Cool
Ατμόσφαιρα τρελή!
Baphomet - Δευ 26 Ιούλ 2004, 19:50:01
Θέμα δημοσίευσης:
klain έγραψε:
Καλά ρε παιδιά πως αντέχετε να οδηγάτε με τέτοια σύγχυση;
Για κάποιο διάστημα ένας φίλος ερχόταν με τα filth/sepultura ktl mp3 του μαζί άλλα του τό χω κόψει... Όταν τα βαζε μετά απο κάνα 10λεπτο ήθελα να του σπάσω το κεφάλι... πολυ σαματάς Laughing
Δεν έχω αγαπημένο song... Προτιμώ radio βασικά...
Σε dark διαδρομές εντός και εκτός πόλεως κατα προτίμηση με ομίχλη θέλω οπωςδήποτε Timo mass - Help me... Και τότε τα σπάω! Cool
Ατμόσφαιρα τρελή!


καλυτερα ειναι δηλαδη να παιζει κοκκινου???
για μενα αυτο ειναι συγχυση και σαματας. γουστα ειναι αυτα...
crusader - Τρι 27 Ιούλ 2004, 09:38:58
Θέμα δημοσίευσης:
πΕτΡοS έγραψε:
klain έγραψε:
Καλά ρε παιδιά πως αντέχετε να οδηγάτε με τέτοια σύγχυση;
Για κάποιο διάστημα ένας φίλος ερχόταν με τα filth/sepultura ktl mp3 του μαζί άλλα του τό χω κόψει... Όταν τα βαζε μετά απο κάνα 10λεπτο ήθελα να του σπάσω το κεφάλι... πολυ σαματάς Laughing
Δεν έχω αγαπημένο song... Προτιμώ radio βασικά...
Σε dark διαδρομές εντός και εκτός πόλεως κατα προτίμηση με ομίχλη θέλω οπωςδήποτε Timo mass - Help me... Και τότε τα σπάω! Cool
Ατμόσφαιρα τρελή!


καλυτερα ειναι δηλαδη να παιζει κοκκινου???
για μενα αυτο ειναι συγχυση και σαματας. γουστα ειναι αυτα...


Πες τα ρε Πετράν...

If you don't like rock n' roll... well it's too late now Wink
v@g - Παρ 30 Ιούλ 2004, 15:05:53
Θέμα δημοσίευσης:
"10 ποντους τακουνι" - FFC
ΝΙΚΟΣ - Δευ 02 Αύγ 2004, 16:54:35
Θέμα δημοσίευσης:
Εμεις οταν γυρνουσαμε απο το τουρ στην Ευβοια με το Μιτσου του Παφ ακουγαμε τα παντα μεχρι που εκανε την εμφανιση της μια φλογα απο την εξατμιση και ξαφνικα κοιταχτηκαμε και οι δυο και κλεισαμε και την οθονη του Clarion και πατησαμε και το OFF.Παραθυρα ανοιχτα και τα 4 μπρος πισω και φαγαμε δυο ρεζερβουαρ μεχρι την Κοζανη επειδη ο Παφ κατω απο τις 7.000 δεν το κατεβαζε Laughing Laughing Laughing

Παντως τον τελευταιο καιρο στο CD της Clio παιζει συνεχεια WHITESNAKE το GREATEST και ποιο συνηθησμενο κοματι το νουμερο 8 Wink
Ronin - Δευ 02 Αύγ 2004, 17:02:53
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Παντως τον τελευταιο καιρο στο CD της Clio παιζει συνεχεια WHITESNAKE το GREATEST και ποιο συνηθησμενο κοματι το νουμερο 8 Wink


...και βαριέσαι να μας πείς ποιο είναι αυτό ??

Τέλος πάντον...Θα το γράψω εγώ...

In the Still of the Night
I hear the wolf howl, honey
Sniffing around your door
In the Still of the Night
I feel my heart beating heavy
Telling me I gotta have more

In the shadow of night
I see the full moon rise
Telling me what's in store,
My heart start aching
My body start a shaking
And I can't take no more, no, no

Now I just wanna get close to you
An' taste your love so sweet
And I just wanna make love to you
Feel your body heat...

In the Still of the Night...
In the Still of the Night...
Over here baby...

In the heat of the day
I hang my head down low
And hide my face from the sun
Through the light of the day
Until the evening time
I'm waiting for the night to come

In the Still of the Night,
In the cool moonlight,
I feel heart is aching
In the Still of the Night...

Tell me here baby

In the Still of the Night
I hear the wolf howl, honey
Sniffing around your door...
In the Still of the Night
I feel my heart beating heavy
Telling me I gotta have more...

Now I just wanna get close to you
An' taste your love so sweet
And I just wanna make love to you
Feel your body heat.

In the Still of the Night...

Still of the Night,
Still of the Night,
Still of the Night...


ΕΠΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ...!!!
teoman - Τρι 03 Αύγ 2004, 08:09:19
Θέμα δημοσίευσης:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Παντως τον τελευταιο καιρο στο CD της Clio παιζει συνεχεια WHITESNAKE το GREATEST και ποιο συνηθησμενο κοματι το νουμερο 8 Wink


Ανεβαίνεις στην εκτίμησή μου...
ΝΙΚΟΣ - Τρι 03 Αύγ 2004, 15:59:29
Θέμα δημοσίευσης:
mick206 έγραψε:
netblaster έγραψε:
Μεσα στο αυτοκινητο παιζουν τα παντα!!! Τωρα, καλοκαιρακι, με την οροφη ανοιχτη και κατευθυνση προς παραλια, τα ηχεια "ηδονιζονται" στους ρυθμους της Reggae!!! Το απογευμα (παλι με την οροφη ανοιχτη) παιζει κανα ελληνικο bitακι ή κανα χαλαρο μπιτακι!!! Το βραδυ, με κατευθυνση προς club παιζουν μπαπα-μπουπα (για να συνιθισει και το αυτι...) και στο γυρισμο, συνηθως παιζουν ροκακια για χαλαρωση!!!

Μπιτάκια,ροκάκια,ζουζουνάκια...
Γκομενάκια παίζουν;;;;; Razz Cool Surprised Laughing Laughing Laughing Laughing


Παιζουν αλλα εσυ αντε να παιξεις ρακετες με τον Μικε Laughing Laughing Laughing
klain - Παρ 06 Αύγ 2004, 13:12:11
Θέμα δημοσίευσης:
πΕτΡοS έγραψε:

καλυτερα ειναι δηλαδη να παιζει κοκκινου???
για μενα αυτο ειναι συγχυση και σαματας. γουστα ειναι αυτα...


Κοκκίνου?!? Puke right
Πάντως έχεις απόλυτο δίκιο.. γούστα είναι αυτά! Smile
Α! Κάτι που με εκνευρίζει αντίστοιχα είναι να είναι δίπλα μου αμάξι με τσίτα οτιδήποτε κι αν παίζει... μπορεί να βγώ και να του σπάσω το player για πλάκα... Ήμαρτον! Very happy
Άκου ότι γουστάρεις αλλά μην ανοίγεις full τα παράθυρα και τσιτώνεις τα ηχεία ότι κι αν ακούς... (ρωσοποντιακό σύνδρομο)
Κατα τα άλλα κάνοντας μερικές βολτούλες στη θεσσαλονίκη χθές βράδυ 2-4 συνειδητοποίησα πως η καλύτερη μουσική είναι ο κινητήρας μου.

ΥΓ: Προς θεσσαλονικείς.. Κάντε το Χαριλάου - Κισός και back... (αλλα ξημερώματα με άδειους δρόμους Very happy Ιδιαίτερα το Πλατανάκια - Κισός κομμάτι είναι τέλειο.. Αλλά προσοχή στις κατολισθήσεις (και δεν είναι μια ηλίθια χαζοειδοποίηση, συνέχεια κυλάνε κοτρόνια)
ΥΓ2: Οκ ξέφυγα απο το θέμα σκοτώστε με! Cool
crusader - Παρ 06 Αύγ 2004, 14:07:20
Θέμα δημοσίευσης:
teoman έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Παντως τον τελευταιο καιρο στο CD της Clio παιζει συνεχεια WHITESNAKE το GREATEST και ποιο συνηθησμενο κοματι το νουμερο 8 Wink


Ανεβαίνεις στην εκτίμησή μου...


Και στη δική μου!!! Coverdale και τα μυαλά στα κάγκελα Onfire
mick206 - Παρ 06 Αύγ 2004, 17:01:00
Θέμα δημοσίευσης:
klain έγραψε:
πΕτΡοS έγραψε:

καλυτερα ειναι δηλαδη να παιζει κοκκινου???
για μενα αυτο ειναι συγχυση και σαματας. γουστα ειναι αυτα...


Κοκκίνου?!? Puke right
Πάντως έχεις απόλυτο δίκιο.. γούστα είναι αυτά! Smile
Α! Κάτι που με εκνευρίζει αντίστοιχα είναι να είναι δίπλα μου αμάξι με τσίτα οτιδήποτε κι αν παίζει... μπορεί να βγώ και να του σπάσω το player για πλάκα... Ήμαρτον! Very happy
Άκου ότι γουστάρεις αλλά μην ανοίγεις full τα παράθυρα και τσιτώνεις τα ηχεία ότι κι αν ακούς... (ρωσοποντιακό σύνδρομο)

Κατα τα άλλα κάνοντας μερικές βολτούλες στη θεσσαλονίκη χθές βράδυ 2-4 συνειδητοποίησα πως η καλύτερη μουσική είναι ο κινητήρας μου.

ΥΓ: Προς θεσσαλονικείς.. Κάντε το Χαριλάου - Κισός και back... (αλλα ξημερώματα με άδειους δρόμους Very happy Ιδιαίτερα το Πλατανάκια - Κισός κομμάτι είναι τέλειο.. Αλλά προσοχή στις κατολισθήσεις (και δεν είναι μια ηλίθια χαζοειδοποίηση, συνέχεια κυλάνε κοτρόνια)
ΥΓ2: Οκ ξέφυγα απο το θέμα σκοτώστε με! Cool

Δηλαδή άμα έρθω εγώ δίπλα σου θα το κάνεις και σε μένα; Laughing Laughing Laughing
klain - Δευ 09 Αύγ 2004, 02:18:05
Θέμα δημοσίευσης:
mick206 έγραψε:

Δηλαδή άμα έρθω εγώ δίπλα σου θα το κάνεις και σε μένα; Laughing Laughing Laughing


Εξάρτάται τι ακούς! Laughing Αλλά άμα δώ αδελφάκι στο δρόμο του συγχωρώ όλες τις καγγουριές... οπότε στη χειρότερη να κάνω αυτό -> Splat
Πέραν της πλάκας πάντως, σε μεγάλο βαθμό, είναι εκνευριστικό! Confused
pygolabida - Δευ 09 Αύγ 2004, 08:12:42
Θέμα δημοσίευσης:
crusader έγραψε:
teoman έγραψε:
ΝΙΚΟΣ έγραψε:

Παντως τον τελευταιο καιρο στο CD της Clio παιζει συνεχεια WHITESNAKE το GREATEST και ποιο συνηθησμενο κοματι το νουμερο 8 Wink


Ανεβαίνεις στην εκτίμησή μου...


Και στη δική μου!!! Coverdale και τα μυαλά στα κάγκελα Onfire


Όλο το cd των WS greatest είναι πολύ καλό για να ακούγεται στο τουτού, ειδικά άν έχεις και το κατάλληλο ηχοσύστημα...
xeskepastos - Πεμ 12 Αύγ 2004, 00:03:03
Θέμα δημοσίευσης:
Καλα ολα αυτα, αλλα τα αλογα που παιρνει ο πεζουλας μου μολις ακουσει Kevin Yost (Bongo Madness) k Armin Van Buuren (Burned with desire) ουτε με Ultimate 100 Wink
kanelj - Πεμ 12 Αύγ 2004, 06:19:53
Θέμα δημοσίευσης:
For too long now, there were secrets in my mind
For too long now, there were things I should have said
In the darkness, I was stumbling for the door
To find a reason, to find the time, the place, the hour
Waiting for the winter sun and the cold light of day

The Mistical to childhood fears
The pressure is building and I can’t stay away.

I throw myself into the sea
Release the wave
Let it wash over me
To face the fear I once believed
The tears of the dragon for you and for me

Where I was, I had wings that couldn’t fly
Where I was, I had tears I couldn’t cry
My emotions, frozen in an iced lake
I couldn’t feel them until the ice began to break
I have no power over this, you know I’m afraid
The walls I built are crumbling, the water is moving,
I’m slipping away.

I throw myself into the sea
Release the wave, let it wash over me
To face the fear I once believed
The tears of the dragon for you and for me

Slowly I awake, slowly I rise
The walls I built are crumbling,
The water is moving,
I’m slipping away.

I throw (I throw) myself (myself) into the sea
Release the wave, let it wash over me
To face (to face) the fear (the fear) I once believed
The tears of the dragon for you and for me

I throw (I throw) myself (myself) into the sea
Release the wave, let it wash over me
To face (to face) the fear (the fear) I once believed
The tears of the dragon for you and for me

ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ . . . . Exclamation Exclamation Exclamation
shark_zak - Τετ 18 Αύγ 2004, 11:48:14
Θέμα δημοσίευσης:
στο αμαξακι μου τωρα παιζει το καινουργο cd της ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ "ΟΛΑ ΣΤΟ ΦΩΣ"..... Exclamation Exclamation Exclamation
-=N4X=- - Τετ 18 Αύγ 2004, 19:03:15
Θέμα δημοσίευσης:
Λοιπον....
Οταν ειμαι μονος και γουσταρω να φτιαχτω το αμαξι παιζει συνεχως:
1)Linkin park 2)Limp bizkit 3)Slipknot 4)Sodom 5)Ludacris 6)Ja rule
και γενικα κοματια απο το fast n the furious - 2fast 2furious - need4speed underground.
Iδιαιτερη αγαπη το requiem for a dream...μπορει κ να το ακουσω 10 φορες συνεχομενα.
Οταν τωρα ειναι κ αλλοι στο αμαξι κ ιδιαιτερα θηλυκες παρουσιες δεν παιζει τιποτα απο τα παραπανω γιατι παιζει να φαμε ξυλο και να χασουμε κ τα μωρα αλλα τα κλασσικα dance - trance κομματια.
Baphomet - Πεμ 19 Αύγ 2004, 13:58:10
Θέμα δημοσίευσης:
αφού είδα και τον κανελ να βαράει Dickinson (ο frontman των iron maiden για οποιον δεν γνωριζει..) τι άλλο στον κόσμο... Laughing Laughing Laughing There, on a lonely desert hilltop
The pilgrims huddle closer
Waiting for a sign, the coming silver shrine
The arc of space and time

Truth, oh, the truth is never clear
Perhaps again next year
The hope lives on beneath the blazing sun
One day you'll come

In my heart I reach you
In my heart I reach out to you
In my heart I touch the face of god
In my dreams somehow...

In my heart I reach you
In my heart I reach out to you
In my heart I touch the face of god
It's all a dream...

In my heart I reach you
In my heart I reach out to you
In my heart I touch the face of god
It's all a dream, somehow...

Truth, oh, the truth is never clear
Perhaps again next year
The hope lives on beneath the blazing sun
One day you'll come


BRUCE BRUCE BRUCE
kanelj - Κυρ 22 Αύγ 2004, 11:53:27
Θέμα δημοσίευσης:
πΕτΡοS έγραψε:
αφού είδα και τον κανελ να βαράει Dickinson (ο frontman των iron maiden για οποιον δεν γνωριζει..) τι άλλο στον κόσμο... Laughing Laughing Laughing


ειπαμε....οτι καλο υοπαρχει το ακουμε Exclamation Exclamation Exclamation
mick206 - Κυρ 22 Αύγ 2004, 15:45:50
Θέμα δημοσίευσης:
kanelj έγραψε:
πΕτΡοS έγραψε:
αφού είδα και τον κανελ να βαράει Dickinson (ο frontman των iron maiden για οποιον δεν γνωριζει..) τι άλλο στον κόσμο... Laughing Laughing Laughing


ειπαμε....οτι καλο υοπαρχει το ακουμε Exclamation Exclamation Exclamation

Το ακούμε-την ακούμε... Λίγη σημασία έχει! Razz Twisted evil Cool Laughing Laughing Laughing Laughing

Καλά να είμαστε,καλά να υπάρχουν να γουστάρουμε και συνεχίζουμε... Laughing
Ronin - Δευ 23 Αύγ 2004, 10:02:29
Θέμα δημοσίευσης:
Μιά και το έφερε η κουβέντα...


Journey back to the dark side, back into the womb
Back to where the spirits move like vapor from the tomb
The center of the cyclone, blowing out the sun
Break the shackles of your union to the light

I might've had a brother
A service board, they dragged him under
To the other side of twilight
He's waiting for me now

Not even tea was lost on me
I didn't ask, I couldn't see
What created me
What and where and how

Welcome home - it's been too long, we've missed you
Welcome home - we've opened up the gates
Welcome home - to your brothers and sisters
Welcome home - to an accident of birth

Feel our bodies breathing as you try to stop believing
There's nothing you can do about your shadows
You can fight us, you are like us
And your body will betray you
Lay down and die like all the others

Where are the angels and their wings of freedom?
Jesus had his day off when they pulled you through...

Welcome home - it's been too long, we've missed you
Welcome home - we've opened up the gates
Welcome home - to your brothers and sisters
Welcome home - to an accident of birth
(to an accident of birth)

Vision's growing dim as the daylight fades away
I'm spinning, twisting, black
Well, it's your dying day

Welcome home - it's been too long, we've missed you
Welcome home - we've opened up the gates
Welcome home - to your brothers and sisters
Welcome home - to an accident of birth

Welcome home - it's been too long, we've missed you
Welcome home - we've opened up the gates
Welcome home - to your brothers and sisters
Welcome home - to an accident of birth

Π Α Ν Ι Κ Ο Σ !!!!!!!!!!!!!!!!
Stevon - Πεμ 26 Αύγ 2004, 15:33:28
Θέμα δημοσίευσης:
-=N4X=- έγραψε:
Λοιπον....
Οταν ειμαι μονος και γουσταρω να φτιαχτω το αμαξι παιζει συνεχως:
1)Linkin park 2)Limp bizkit 3)Slipknot 4)Sodom 5)Ludacris 6)Ja rule
και γενικα κοματια απο το fast n the furious - 2fast 2furious - need4speed underground.
Iδιαιτερη αγαπη το requiem for a dream...μπορει κ να το ακουσω 10 φορες συνεχομενα.
Οταν τωρα ειναι κ αλλοι στο αμαξι κ ιδιαιτερα θηλυκες παρουσιες δεν παιζει τιποτα απο τα παραπανω γιατι παιζει να φαμε ξυλο και να χασουμε κ τα μωρα αλλα τα κλασσικα dance - trance κομματια.


ETSI-ETSI!!!!!!!!
ME VRISKEIS APOLYTA SYMFWNO!!!! Nod Nod
Val - Πεμ 26 Αύγ 2004, 16:53:09
Θέμα δημοσίευσης:
kanelj έγραψε:
πΕτΡοS έγραψε:
αφού είδα και τον κανελ να βαράει Dickinson (ο frontman των iron maiden για οποιον δεν γνωριζει..) τι άλλο στον κόσμο... Laughing Laughing Laughing


ειπαμε....οτι καλο υοπαρχει το ακουμε Exclamation Exclamation Exclamation


Ριχτε τωρα και κανα Tears of the Dragon να μου φτιαξετε τη μερα...! Wink
kanelj - Πεμ 26 Αύγ 2004, 23:54:07
Θέμα δημοσίευσης:
Val έγραψε:
kanelj έγραψε:
πΕτΡοS έγραψε:
αφού είδα και τον κανελ να βαράει Dickinson (ο frontman των iron maiden για οποιον δεν γνωριζει..) τι άλλο στον κόσμο... Laughing Laughing Laughing


ειπαμε....οτι καλο υοπαρχει το ακουμε Exclamation Exclamation Exclamation


Ριχτε τωρα και κανα Tears of the Dragon να μου φτιαξετε τη μερα...! Wink

δεν το ριξαμε 4-5 Post παραπανω Question Question Question Wink Wink Wink
Baphomet - Παρ 27 Αύγ 2004, 07:22:03
Θέμα δημοσίευσης:
Val έγραψε:
kanelj έγραψε:
πΕτΡοS έγραψε:
αφού είδα και τον κανελ να βαράει Dickinson (ο frontman των iron maiden για οποιον δεν γνωριζει..) τι άλλο στον κόσμο... Laughing Laughing Laughing


ειπαμε....οτι καλο υοπαρχει το ακουμε Exclamation Exclamation Exclamation


Ριχτε τωρα και κανα Tears of the Dragon να μου φτιαξετε τη μερα...! Wink


Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes και λες εμένα ερωτευμένο...???
Drapetis206 - Τρι 09 Νοέ 2004, 14:43:30
Θέμα δημοσίευσης:
Egw tha protimousa kati poly pio light...radiofwnaki gia tis ekswrmiseis entos polews...twra an thelw na treksw ligo parapanw kai piasw paralliakh 'h kamia kifisias prwines wres mou aresei kati poly speed-ato (tranc-akia -> melodic pio poly....)! kai i adrenalinh sto fool...... Wink Wink Wink
giannhs13 - Παρ 24 Δεκ 2010, 15:57:10
Θέμα δημοσίευσης: ΗΙ
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ (ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ)
Road_Runner - Σαβ 25 Δεκ 2010, 18:32:18
Θέμα δημοσίευσης:
xaxaxaxaxaxa
king207cc - Σαβ 25 Δεκ 2010, 18:42:33
Θέμα δημοσίευσης: Re: ΗΙ
giannhs13 έγραψε:
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ (ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ)

μπουρνάζι κι ετσι?? Laughing
Octane - Παρ 11 Μάρ 2011, 16:13:43
Θέμα δημοσίευσης:
80's all the way Cool
Rock Ballads ΚΑΡΓΑ!!!

Ισως το αγαπημενο μου κομματι για χαλαρη/σβελτη βολτουλα ,
http://www.youtube.com/watch?v=Wsq4mgsLlv4&feature=related

Σουνιο κ γυρισμος με το ηλιοβασιλεμα Wink .
Ναός-Παραλια Αναβυσσου κ η συνεχεια μεχρι Βουλιαγμενη Very happy , απο τις ομορφοτερες race παραλιακες διαδρομες (κατα τη γνωμη μου) .

Κριμα που κ τα 3 διαρκουν τοσο λιγο... Laughing
nikos 206cc - Παρ 11 Μάρ 2011, 16:28:29
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.youtube.com/watch?v=hMH5_pyiFg0

Για γρηγορες και ανησυχες βολτιτσες σαν αυτο δεν εχει!!!!!!! Cool
Χρονια τωρα αν πετυχω κανα καλο στροφιλικι το εχω ετοιμο το cd στο ντουλαπακι!!! Laughing
chiefjian - Παρ 11 Μάρ 2011, 23:24:56
Θέμα δημοσίευσης:
nikos 206cc έγραψε:
http://www.youtube.com/watch?v=hMH5_pyiFg0

Για γρηγορες και ανησυχες βολτιτσες σαν αυτο δεν εχει!!!!!!! Cool
Χρονια τωρα αν πετυχω κανα καλο στροφιλικι το εχω ετοιμο το cd στο ντουλαπακι!!! Laughing

Grand Turismo... Laughing Laughing Laughing καθε φορα που το ακουω μου θυμιζει το entry scene και ανατριχιαζω..... Rolling eyes
nikos 206cc - Παρ 11 Μάρ 2011, 23:45:30
Θέμα δημοσίευσης:
Σιγουρα γκραν τουρισμο?
Εγω να σου πω την αληθεια θυμαμαι ridge racer νομιζω λεγοτανε στο ps1 Laughing πολλααααα χρονια πριν Cool
chiefjian - Σαβ 12 Μάρ 2011, 00:17:51
Θέμα δημοσίευσης:
Δεν ξερω δεν τα προλαβα εγω αυτα ημουν μικρος.... Cool Cool παντως για gt2 ειμαι απολυτως σιγουρος...δες το βιντεακι...εμενα με ανατριχιαζει παντως!! Embarassed
http://www.youtube.com/watch?v=e701QHyCr0o
nikos 206cc - Σαβ 12 Μάρ 2011, 02:59:13
Θέμα δημοσίευσης:
Τι μου θυμισες με το βιντεακι τωρα.... Cool
geo1st487 - Δευ 30 Μάϊ 2011, 14:59:14
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.youtube.com/watch?v=HTNSR5XQtkc&feature=related
rallos180 - Τρι 31 Μάϊ 2011, 09:08:44
Θέμα δημοσίευσης:
οτι νανε απο τον αρχοντα ΚΑΡΡΑ,παολα,τερζη,μακροπουλο και γενικα λαικα...
AlienHack - Τρι 31 Μάϊ 2011, 11:33:46
Θέμα δημοσίευσης:
...δεν βαζω μουσικη για να ακουω τον κινητηρα να ουρλιαζει στις 7000σαλ και να νιωθω καλυτερα το αμαξι... Wink
SnakeMJK - Τρι 31 Μάϊ 2011, 11:34:38
Θέμα δημοσίευσης:
εγώ κ ο πουφ.
Octane - Τρι 31 Μάϊ 2011, 11:47:09
Θέμα δημοσίευσης:
AlienHack έγραψε:
...δεν βαζω μουσικη για να ακουω τον κινητηρα να ουρλιαζει στις 7000σαλ και να νιωθω καλυτερα το αμαξι... Wink

Laughing Laughing Laughing
Ούτε βιτέκ...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
kostas207rc - Τρι 31 Μάϊ 2011, 13:22:01
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
εγώ κ ο πουφ.


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Στο αμάξι παίζει στάνταρ ενας Μαζωνάκης σε cd
αλλιώς ράδιο με ρυθμό 94,9 και στο γυρισμό της βόλτας
dirty 98.6 και 104.3 ο οποίος σταθμός βαράει φουλ
σκυλάδικα πριόνια!!!!!
AlienHack - Τρι 31 Μάϊ 2011, 13:31:25
Θέμα δημοσίευσης:
Octane έγραψε:
AlienHack έγραψε:
...δεν βαζω μουσικη για να ακουω τον κινητηρα να ουρλιαζει στις 7000σαλ και να νιωθω καλυτερα το αμαξι... Wink

Laughing Laughing Laughing
Ούτε βιτέκ...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


που να παει και στις 8000 σαλ ο ο κοφτης... Wink Twisted evil
AlienHack - Τρι 31 Μάϊ 2011, 13:32:17
Θέμα δημοσίευσης:
kostas207rc έγραψε:



dirty 98.6 και 104.3 ο οποίος σταθμός βαράει φουλ
σκυλάδικα πριόνια!!!!!


νεα κατηγορια μουσικης? Shocked Very happy
rallos180 - Τρι 31 Μάϊ 2011, 14:29:19
Θέμα δημοσίευσης:
kostas207rc έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
εγώ κ ο πουφ.


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Στο αμάξι παίζει στάνταρ ενας Μαζωνάκης σε cd
αλλιώς ράδιο με ρυθμό 94,9 και στο γυρισμό της βόλτας
dirty 98.6 και 104.3 ο οποίος σταθμός βαράει φουλ
σκυλάδικα πριόνια!!!!!


derti my fav!!!
MEMsound - Τρι 31 Μάϊ 2011, 14:51:25
Θέμα δημοσίευσης:
AlienHack έγραψε:
που να παει και στις 8000 σαλ ο ο κοφτης... Wink Twisted evil


3 βολτες... Laughing Laughing Laughing Laughing

kostas207rc έγραψε:

dirty 98.6 και 104.3 ο οποίος σταθμός βαράει φουλ
σκυλάδικα πριόνια!!!!!

Stunned Dizzy2 Stunned Dizzy2

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
sod - Δευ 06 Ιούν 2011, 12:07:24
Θέμα δημοσίευσης:
Για πολλα αλογα λεμε......τρελες ροπες........\m/
http://www.youtube.com/watch?v=Z9FWlGbxJWM&feature=related
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr