PSClub - Hellas

Εσωτερικό και Αμάξωμα - 307 ερωτηση για υπολογιστη ταξιδιου και ανταλλακτικου

Hlias21 - Σαβ 04 Οκτ 2014, 11:23:44
Θέμα δημοσίευσης: 307 ερωτηση για υπολογιστη ταξιδιου και ανταλλακτικου
Χαιρετωτ ην ομορφη παρεα του PSClub.
Ειμαι κι εγω κατοχος ενος 307 '03 1400cc, το μικρο με τα 75 αλογα.
Το εχω 11 χρονια,το πηρα μολις γεννηθηκε η κορη μου,καθως ειχα ενα megane coupe χωρις a/c,και καταλαβαινετε....η κορη ως βρεφος ηθελε a/c και πισω πορτες Smile
Επειτα απο ενα συμμαζεμα που του εκανα τωρα,περιλαμβανοντας και ολικη βαφη,καθοτι ειχε ξεθωριασει ολο,(μενω Σαλαμινα και η υγρασια και η θαλασσα δεν βοηθανε),θελω να του αλλαξω τον υπολογιστη ταξιδιου,αφου μολις ζεσταθει δεν δειχνει τπτ,μονο το βραδυ δειχνει ανεκτα.Ειχα ρωτησει πριν δυο χρονια στην αντιπροσωπεια και το κοστος μου φανηκε υψηλο.
Γνωριζετε μηπως απο που θα μπορουσα να παρω εναν,με μικροτερο κοστος ισως,ή η αντιπροσωπεια ειναι μονοδρομος?
Επισης,το πλαστικο που ειναι στο κατω μερος του παρμπριζ,ακριβως κατω δλδ απο τους βραχιονες των υαλοκαθαριστηρων,εχει καει απο τον ηλιο και εχει αρχισει να σπαει σε μικρα κομματια.Δεν γνωριζω ουτε πως λεγεται...
Αυτο,απο που μπορω να το προμηθευτω?
Γνωριζετε κοστος?
Ειναι κατι που μπορω να το αλλαξω μονος,ή πρεπει να παω σε συνεργειο?
Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας..
makis106 - Σαβ 04 Οκτ 2014, 13:50:10
Θέμα δημοσίευσης:
Αν εννοείς την οθόνη πολλαπλών ενδείξεων, εχω και εγω μια απ το 207, λειτουργει κανονικα. Λογικά δουλευει και στο 307.

http://www.car.gr/parts/view/4788404/
Hlias21 - Σαβ 04 Οκτ 2014, 17:36:08
Θέμα δημοσίευσης:
makis106 έγραψε:
Αν εννοείς την οθόνη πολλαπλών ενδείξεων, εχω και εγω μια απ το 207, λειτουργει κανονικα. Λογικά δουλευει και στο 307.

http://www.car.gr/parts/view/4788404/


Σε ευχαριστώ πολυ φίλε Μάκη για την απάντηση σου.
Γνωρίζεις μήπως και για το άλλο ανταλλακτικό που ρωτάω?
Βρήκα στο Ίντερνετ οτι οι ξένοι το λένε cowl vent seal part.....
Κανείς άλλος που να γνωρίζει?[/img]
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr