PSClub - Hellas

Ελαστικά και Τροχοί - 206 - Ζάντες Ο.Ζ και οφφσετ

kfilis - Σαβ 28 Ιούν 2003, 17:53:00
Θέμα δημοσίευσης: 206 - Ζάντες Ο.Ζ και οφφσετ
Τι γνώμη έχετε για τις chrono evolution O.Z. H τιμή που μου είπαν είναι 700 euro. Το ότι οι Ο.Ζ. χρειάζονται πρόσθετο δακτυλίδι για να ταιριάξουν στο peugeot 206 είναι αρνητικό στοιχείο? Μήπως να προτιμήσω τις εργοστασιακές τις peugeot (τιμή γύρω στα 600 euro)?
danielos - Σαβ 28 Ιούν 2003, 20:11:16
Θέμα δημοσίευσης: Re: Ζάντες Ο.Ζ
kfilis έγραψε:
Τι γνώμη έχετε για τις chrono evolution O.Z. H τιμή που μου είπαν είναι 700 euro. Το ότι οι Ο.Ζ. χρειάζονται πρόσθετο δακτυλίδι για να ταιριάξουν στο peugeot 206 είναι αρνητικό στοιχείο? Μήπως να προτιμήσω τις εργοστασιακές τις peugeot (τιμή γύρω στα 600 euro)?
.
φιλε μου εγω επειδη ειμαι καμμενος απο αυτα τα προσθετα δαχτυλίδια θα σου προτεινα να βρεις καποια ζαντα που να εχει το σωστο offset για να μην σου παρουσιαστουν στο μελλον προβληματα!!!!!
PHSYBORG - Κυρ 29 Ιούν 2003, 09:38:52
Θέμα δημοσίευσης:
Ποτε μα ποτε ζαντες χωρις να ειναι το σωστο offset !!!!!!
Περικλής - Κυρ 29 Ιούν 2003, 17:44:52
Θέμα δημοσίευσης:
Να βάλεις τις ζάντες της peugeot,γιατί με λάθος offset καταστρέφεις τη γεωμετρία της ανάρτησής σου.
SnakeMJK - Κυρ 29 Ιούν 2003, 23:42:41
Θέμα δημοσίευσης:
btw το offset στο 1.4ΧΤ πόσο είναι;
pduke - Τετ 02 Ιούλ 2003, 10:23:12
Θέμα δημοσίευσης:
Πριν πάρει οποιοσδήποτε OZ ας κάνει τον κόπο να μου πει γιατί μπορούμε να κλείσουμε συνεργασία με καλές τιμές με τον επισιμο αντιπρόσωπο.εαν έχει και τιμή απο αλλού ακόμα καλύτερα για να συγκρίνουμε.
konstantinos - Τετ 02 Ιούλ 2003, 10:29:21
Θέμα δημοσίευσης:
pduke έγραψε:
Πριν πάρει οποιοσδήποτε OZ ας κάνει τον κόπο να μου πει γιατί μπορούμε να κλείσουμε συνεργασία με καλές τιμές με τον επισιμο αντιπρόσωπο.εαν έχει και τιμή απο αλλού ακόμα καλύτερα για να συγκρίνουμε.


Πάνο καλημέρα, θέλω ΜΙΑ για να την βάλω για ρεζέρβα (στην θέση της ρεζέρβας) γίνεται? Shocked Razz Laughing Laughing
NICK THE GREEK - Τετ 02 Ιούλ 2003, 10:44:33
Θέμα δημοσίευσης:
:evil:AKOY ΤΟΝ''ΑΓΡΙΕΜΕΝΟ'' ΡΑΛΛΟ.ΟΜΟΙΟΠΑΘΕΙΣ!!ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ AFTERMARKET ΛΥΣΗ SPEEDLINE !!ΧΩΡΙΣΔΑΚΤΥΛΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΕΣ!
pduke - Τετ 02 Ιούλ 2003, 10:57:17
Θέμα δημοσίευσης:
ΑΑΑ και μην ξεχάσω....

Υπάρχει ήδη συνεργασία για Speedline,Technomagnesio και Μim
pezomania - Τετ 02 Ιούλ 2003, 11:32:12
Θέμα δημοσίευσης:
Η Speedline είναι απλά κορυφή!!!!!!!!

Ειδικά για τα 206 βγάζει ζάντες ακριβώς για τα αμάξια μας Wink
pduke - Τετ 02 Ιούλ 2003, 13:53:40
Θέμα δημοσίευσης:
pezomania έγραψε:
Η Speedline είναι απλά κορυφή!!!!!!!!

Ειδικά για τα 206 βγάζει ζάντες ακριβώς για τα αμάξια μας Wink


¨εχεις δίκιο ( η magika μου έβαλε την προηγούμενη εβδομάδα τις Turrini kit και είναι απίστευτες),

Πάντως και οι φθηνότερες Technomagnesio είναι εξίσου όμορφες(αν όχι ομορφότερες) και κάθονται κουτί στα 206.Φαντάσου ότι όλος ο κατάλογός τους έχει μόνο 206!!!! Shocked
vangsgr - Τετ 02 Ιούλ 2003, 14:02:21
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε παιδιά ξέρει κανείς κάποια διεύθυνση της Speedline, στο Web????????? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Embarassed
teoman - Τετ 02 Ιούλ 2003, 14:16:26
Θέμα δημοσίευσης:
vangsgr έγραψε:
Ρε παιδιά ξέρει κανείς κάποια διεύθυνση της Speedline, στο Web????????? Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Rolling eyes Embarassed


http://www.speedlinecorse.co.uk/
kfilis - Τετ 02 Ιούλ 2003, 16:07:48
Θέμα δημοσίευσης:
Aπό που μπορούμε να πάρουμε φθηνότερες speedline - technomagnesio στη Θεσσαλονίκη?
seridim - Τετ 02 Ιούλ 2003, 16:15:20
Θέμα δημοσίευσης:
kfilis έγραψε:
Aπό που μπορούμε να πάρουμε φθηνότερες speedline - technomagnesio στη Θεσσαλονίκη?

Κώστα από το κατάστημα Auto Rina στην Βασ. Όλγας. Είναι παράλληλα και αντιπροσωπεία της Daihatsu. Αλλά πριν πας να ρωτήσεις στείλε pm στον pduke ώστα νε ενεργήσει κατάλληλα.
kfilis - Τετ 02 Ιούλ 2003, 16:30:03
Θέμα δημοσίευσης:
Το έχω υπόψη μου το auto rina. Θα επικοινωνήσω με pduke. Eυχαριστώ πολύ.
chatasos - Κυρ 06 Ιούλ 2003, 23:20:23
Θέμα δημοσίευσης:
konstantinos έγραψε:
pduke έγραψε:
Πριν πάρει οποιοσδήποτε OZ ας κάνει τον κόπο να μου πει γιατί μπορούμε να κλείσουμε συνεργασία με καλές τιμές με τον επισιμο αντιπρόσωπο.εαν έχει και τιμή απο αλλού ακόμα καλύτερα για να συγκρίνουμε.


Πάνο καλημέρα, θέλω ΜΙΑ για να την βάλω για ρεζέρβα (στην θέση της ρεζέρβας) γίνεται? Shocked Razz Laughing Laughing


Να σου δώσω την δικιά μου?
vk - Παρ 25 Ιούλ 2003, 11:52:03
Θέμα δημοσίευσης:
ΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΕΡΙ ΤΩΝ OZ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ CLUB Very happy .

ΛΟΙΠΟΝ, ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΙΣ OZ CRONO EVOLUTION ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ (ΕΤΣΙ ΛΕΓΟΝΤΑΙ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ (ΒΛΕΠΕ WRC) ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΙΒΕΣ. (ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΑΝΤΑ).

ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΟΥΝ ΟΙ EXTRA ΤΡΥΠΕΣ ΗΡΘΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΖΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΑΓΜΕΝΑ ΤΑ ΛΟΓΟΤΥΠΑ OZ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟ Κ.Λ.Π.
pduke - Παρ 25 Ιούλ 2003, 11:59:12
Θέμα δημοσίευσης:
vk έγραψε:
ΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΕΡΙ ΤΩΝ OZ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ CLUB Very happy .

ΛΟΙΠΟΝ, ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΙΣ OZ CRONO EVOLUTION ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ (ΕΤΣΙ ΛΕΓΟΝΤΑΙ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ (ΒΛΕΠΕ WRC) ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΙΒΕΣ. (ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΑΝΤΑ).

ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΟΥΝ ΟΙ EXTRA ΤΡΥΠΕΣ ΗΡΘΑΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΖΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΑΓΜΕΝΑ ΤΑ ΛΟΓΟΤΥΠΑ OZ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΑΠΟΣΤΑΤΕΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟ Κ.Λ.Π.


καλώς τονε κι ας άργησε!!!

καλά βρε αθεόφοβε...άλλαξες την όμορφη ζαντα μας!!!!
p206Mike - Παρ 25 Ιούλ 2003, 12:13:03
Θέμα δημοσίευσης:
Vk....Τι έβαλες? 17αρες...?
Εντυπώσεις από διαφορές...στην απόδοση..- τράβηγμα....


Υ.Γ. Gti - Gt P o W e R
vk - Παρ 25 Ιούλ 2003, 12:27:07
Θέμα δημοσίευσης:
ΤΙΣ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΔΥΟ ΛΙΤΡΑ ΕΣΤΩ ΜΕ 140+ ΑΛΟΓΑ ΚΑΙ 15ΑΡΕΣ. ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ.

ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ:

1. ΕΙΝΑΙ 16. 17 ΜΕ 40ΑΡΙ ΠΡΟΦΙΛ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ.
2. ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΒΑΡΥ ΤΙΜΟΝΙ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΦΑΡΔΥ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ. BRIDGESTONE POTENZA S02 PP (205/45/ZR16).
3. ΤΕΛΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ BRIDGESTONE ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΚΟΦΤΕΣ ΑΚΡΕΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΣΑΝ 195.
4.ΚΡΑΤΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ BRIDGESTONE ΣΤΟ ΣΤΕΓΝΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΖΕΤΑΘΕΙ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 8 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!, ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ) ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ. ΣΤΟ ΒΡΕΓΜΕΝΟ ΑΠΛΑ ΑΠΑΙΧΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΕΤΡΑ!!!
vk - Παρ 25 Ιούλ 2003, 12:33:37
Θέμα δημοσίευσης:
ΞΕXΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ PDUKE ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟ GTI ΑΛΛΑ ΕΓΙΝΕ GT ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ, ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ. Very happy Very happy Very happy

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΤΕΤΡΑΠΕΤΑΛΟΥΔΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΣΚΕΨΗ. Exclamation
pduke - Παρ 25 Ιούλ 2003, 12:55:14
Θέμα δημοσίευσης:
vk έγραψε:
ΞΕXΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ PDUKE ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΟ GTI ΑΛΛΑ ΕΓΙΝΕ GT ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ, ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ. Very happy Very happy Very happy

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΓΙΑ ΤΕΤΡΑΠΕΤΑΛΟΥΔΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΣΚΕΨΗ. Exclamation


εμ πέστο έτσι... Wink

Έχω ένα τηλ στο κινητό μου από έναν τύπο που είχε GTi με τετραπετάλουδο αλλά δεν τον έχω πάρει ακόμα..... Rolling eyes
vk - Παρ 25 Ιούλ 2003, 13:01:13
Θέμα δημοσίευσης:
Παράθεση:
εμ πέστο έτσι...

Έχω ένα τηλ στο κινητό μου από έναν τύπο που είχε GTi με τετραπετάλουδο αλλά δεν τον έχω πάρει ακόμα.....


ΤΟ CAR ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΧΕ 3 ΚΙΛΑ ΡΟΠΗΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ 4.500RPM ΘΑ ΗΤΑΝ Κ@@@@. ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ. Wink Wink Wink
pduke - Παρ 25 Ιούλ 2003, 13:07:10
Θέμα δημοσίευσης:
Το πρόβλημα είναι ότι από τις 5.500 και πάνω μουγκρίζει άσκοπα χωρίς να κάνει τίποτα....
vk - Παρ 25 Ιούλ 2003, 13:11:43
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ. ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ? ΠΑΩ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ 3500Ε ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ. Wink
pduke - Παρ 25 Ιούλ 2003, 13:26:37
Θέμα δημοσίευσης:
vk έγραψε:
ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ. ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ? ΠΑΩ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ 3500Ε ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ. Wink


μμμμ...Φαντάζομαι ότι με 3500 σε 6 μήνες θα μπορείς να πάρεις τοπέτο RC...

άσε που δεν μπορώ να καταλάβω που θα μπει το τετραπετάλουδο όταν ήδη το καπώ περνάει σίριζα από τη ήδη πατημένη εισαγωγή....... Rolling eyes Εχω δει ένα στο νετ αλλά με ανοιχτό καπώ.....

τα νούμερα του GT που τα βρήκες???
vk - Παρ 25 Ιούλ 2003, 19:20:25
Θέμα δημοσίευσης:
ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΟ RC ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΕ ΠΙΣΤΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΡΟΜΦΑΛΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΤΟΤΕ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΠΑΚΙ ΑΠΟ RC, ΕΙΣΑΓΩΓΗ, ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΕΓΚΕΦΑΛΟ. ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΤΟΦΟΜΕΤΡΟ, ΤΑΧΥΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ.

ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ ΣΤΟ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ.

ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΤΟ ΕΔΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ. ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΕΟ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ PART NUMBER, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΤΑΚΙ GT. ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΑΚΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ. ΤΡΕΙΣ ΑΣΣΟΙ, ΤΡΙΑ ΔΥΑΡΙΑ, ... ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΣΣΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΑ. ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ. ΦΤΙΑΞΕ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΘΕΣ.

ΤΟ ΤΕΤΡΑΠΕΤΑΛΟΥΔΟ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΕΧΕΙ PHOTOS Η ECCOSSE ΣΤΟ SITE http://www.ecosse-peugeot.co.uk/.
ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ RC ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ. ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΑΓΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ.

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!
pduke - Δευ 28 Ιούλ 2003, 09:10:32
Θέμα δημοσίευσης:
Στο site το τετραπετάλουδο είναι φορεμένο σε XU κινητήρα από 406....
Επιμένω στις απόψεις μου πέρι χώρου.

Για το RC λένε μέχρι στιγμής για καπάκι, πολλ. εισαγωγής, χιτώνια,εκκεντροφόρους, χταπόδι, καταλύτη και εγκέφαλο.....αλλά μάλλον στις λεπτομέρειες θα κολλάει το πράγμα....

Θα δούμε
Ivang - Δευ 28 Ιούλ 2003, 09:48:08
Θέμα δημοσίευσης:
Ρε Πάνο, ρε Πάνο, για ΟΖ ζάντες μιλάμε κι όχι για GT κινητήρα, συμαζέψου ...

Μη δεις ευκαιρία, κατευθείαν στο ψητό !!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
pduke - Δευ 28 Ιούλ 2003, 10:01:57
Θέμα δημοσίευσης:
Ivang έγραψε:
Ρε Πάνο, ρε Πάνο, για ΟΖ ζάντες μιλάμε κι όχι για GT κινητήρα, συμαζέψου ...

Μη δεις ευκαιρία, κατευθείαν στο ψητό !!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


πράγματι....παρασύρθηκα πάλι!!!!

ΟΖ λοιπόν...
....τους πετάς μια χοάνα και μια σκούπα και γίνονται αγνώριστες.... Shocked
vk - Δευ 28 Ιούλ 2003, 11:05:57
Θέμα δημοσίευσης:
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΚΑΙΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! Wink
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr