PSClub - Hellas

Βλάβες - Επισκευές - Συνεργεία - Ανταλλακτικά - παραξενη μυρωδια κατα το ξεκινημα 207gt

xalkiadakhs 207gt - Τετ 30 Σεπ 2009, 18:07:50
Θέμα δημοσίευσης: παραξενη μυρωδια κατα το ξεκινημα 207gt
γεια χαρα...τον τελευταιο καιρο οταν ειναι πολυ παγωμενο το αμαξι..στο πρωτο ξεκινημα της ημερασς ας πουμε βγαζει μια παραξενη μυρωδια το καυσιμο και σκατοβρωμαει!!μονο οταν ειναι παγωμενο.....πολυ βρωμα!!πηγα κατευθειαν σε γνωστο μηχανικο και μου μετρησε τα καυσαερια αλλα ολα ειναι τελεια!!!με ησυχασε λιγακι αλλα μερα με τη μερα που το μυριζω με παραξενευει ρε παιδια ολο και πιο πολυ!!!μηπως εχω γνωρισει κανενας καποιο παρομοιο περιστατικο?λετε να φταιει η βενζινα ρε παιδια?αλλαξα πρατηριο 3 φορες αλλα τα ιδια....μιλαμε για 100αρα παντα ετσι.....
206kwn - Τετ 30 Σεπ 2009, 20:09:13
Θέμα δημοσίευσης:
και εγω κατι τετοιο παθαινα μεχρι που ανακαλυψα μια ψωφια βρωμουσα πανω στο φιλτρο του a/c μου Laughing Laughing Laughing .... αλλαξα φιλτρο και ολα κομπλε!!!!

τωρα δεν ξερω κατα ποσο σε βοηθησα αλλα ριχτου μια ματια!!!!
recife_rallye - Τετ 30 Σεπ 2009, 20:32:35
Θέμα δημοσίευσης:
Ειστε σε λαθος θεματικη ενοτητα Confused
206kwn - Τετ 30 Σεπ 2009, 21:24:48
Θέμα δημοσίευσης:
recife_rallye έγραψε:
Ειστε σε λαθος θεματικη ενοτητα Confused


πλακα κανεις!!..... Hunter Black eye

ε μολις το δουνε θα το μετακινησουν ρε!!! Wink
recife_rallye - Τετ 30 Σεπ 2009, 21:46:40
Θέμα δημοσίευσης:
206kwn έγραψε:


ε μολις το δουνε θα το μετακινησουν ρε!!! Wink

Blink Blink Blink

Nai alla φαντασου καθε μελος να εγραφε σε λαθος ενοτητα...οι mods δεν θα προλαβαιναν να κανουν ουτε πιπι τους Laughing Laughing
xalkiadakhs 207gt - Πεμ 01 Οκτ 2009, 01:32:01
Θέμα δημοσίευσης:
recife_rallye έγραψε:
206kwn έγραψε:


ε μολις το δουνε θα το μετακινησουν ρε!!! Wink

Blink Blink Blink

Nai alla φαντασου καθε μελος να εγραφε σε λαθος ενοτητα...οι mods δεν θα προλαβαιναν να κανουν ουτε πιπι τους Laughing Laughing


εαν ειμαι σε λαθος ενοτητα συγνωμη,,,μια απορια εγραψα σε διαφορες σκεψεις που εκανα τελευταια περι του θεματος!!!
εσυ μαλλον θελεις να γινεις mod και σε απασχολουν τα προβληματα τους!!!
οπως και να εχει παιδια και να μεταφερθει δεν με νοιαζει για καλο-πιο σωστο θα ειναι!! Wink Wink Wink Wink Wink Wink
recife_rallye - Πεμ 01 Οκτ 2009, 08:39:30
Θέμα δημοσίευσης:
Αν και κρητικος βλεπω πως δε σε διακατεχει η αισθηση του χιουμορ Crying or Very sad
xalkiadakhs 207gt - Κυρ 29 Νοέ 2009, 04:16:54
Θέμα δημοσίευσης:
recife_rallye έγραψε:
Αν και κρητικος βλεπω πως δε σε διακατεχει η αισθηση του χιουμορ Crying or Very sad

2 παιδια με προβλημα στο χρονισμο μου ειπαν οτι τους μυριζε παρα πολυ εντονα στο ξεκινημα η βενζινα...μα μιλαμε πολυ εντονα ρε χιουμριστα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Samer - Δευ 30 Νοέ 2009, 14:19:29
Θέμα δημοσίευσης:
xalkiadakhs 207gt έγραψε:
recife_rallye έγραψε:
Αν και κρητικος βλεπω πως δε σε διακατεχει η αισθηση του χιουμορ Crying or Very sad

2 παιδια με προβλημα στο χρονισμο μου ειπαν οτι τους μυριζε παρα πολυ εντονα στο ξεκινημα η βενζινα...μα μιλαμε πολυ εντονα ρε χιουμριστα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Το θεμα με το χρονισμο που πηγε και το ψαχνω?
σορυ για το οφτοπικ.
xalkiadakhs 207gt - Δευ 30 Νοέ 2009, 16:18:22
Θέμα δημοσίευσης:
Samer έγραψε:

Το θεμα με το χρονισμο που πηγε και το ψαχνω?
σορυ για το οφτοπικ.

εδω ειναι φιλαρακι.....

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=352394#352394

για πες μας λοιπον....
εσυ εισαι ο πιο ""προσφατος παθων"" απο οτι ακουσα?
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr