PSClub - Hellas

Κοινωνικές Εκδηλώσεις - ...Eκδρομή στο γκραν πρι Κωνσταντινουπολης...

kane - Παρ 20 Μάρ 2009, 21:07:07
Θέμα δημοσίευσης: ...Eκδρομή στο γκραν πρι Κωνσταντινουπολης...
Το τουρκικό γκραν πρι είναι στις 5-6-7 Ιουνίου.

Απο μια μινι κουβέντα που ειχα με τον Steve που πηγε πέρσυ οδικώς,είδα πως ειναι αρκετά φθηνά και κοντά για φόρμουλα1.

Εντελώς χονδρικά:

1) Αποσταση/τροπος : οδικώς,1700χλμ πήγαινε-έλα απο Θεσ/νική

οπότε: 1700χλμ με 10λτ/100χλμ ήτοι 170λιτρα = 170ε.

2) Διαμονή, σύμφωνα με στιβ (ενδεχεται να εχουν αλλάξει οι τιμες) 150ε το τρικλινο (χοντρικά πάντα).

3) Εισητηριο πιστας τριημέρου, γενική εισοδος, προς 75ε.

Οπότε σε περίπτωση 3ων ατόμων μιλάμε για : 182ε το ατομο για τα βασικα.
+ φυσικα, φαγητά,ποτά,κωλαδικα,χανουμακια και συναφή...

Ιδεατή περίπτωση ειναι να μαζευτεί παρέα 4ρων ατομων ανα αυτοκίνητο,οπου τα εξοδα πεφτουν ακομη περισσότερο.

Σιγουρα ειναι πολυυυυ νωρίς,αλλα γιαυτό το ποστάρω απο τώρα,ωστε να δουμε ενα γενικό ενδιαφέρον και,γιατί οχι, να κανονιστεί απο τώρα.

Γενικά ειμαστε "μεσα" εγω,ο πανος (αλονσο) και ο λευτερης (ρισαιφ ραλι)...
Πάνος - Παρ 20 Μάρ 2009, 21:57:31
Θέμα δημοσίευσης:
Μωρο λες;Laughing
Steve - Παρ 20 Μάρ 2009, 22:41:47
Θέμα δημοσίευσης:
Λες να πάω και φέτω? Very happy

http://www.psclub.gr/forum/viewtopic.php?p=256118
MTerry - Σαβ 21 Μάρ 2009, 00:31:07
Θέμα δημοσίευσης:
Φιλε μου Σταυρο δεν ειναι καθόλου νωρίς για τέτοια ταξίδια . . .
προς το παρόν υπάρχουν καλά ξενοδοχεία και σε καλές τιμές απο ότι ειδα.

Κωνσταντινούπολη δεν έχω πάει αλλά αυτό που πρέπει να προσέξετε , όποιος τελικά πάει ,
ειναι να μην πάρετε εισιτήρια γενικής εισόδου αλλά σε κερκίδα γιατί εκεί έχουν video wall . . .
αν δεν έχεις video wall δεν θα ξέρεις χρόνους στα δοκιμαστικά, τι γίνεται στην υπόλοιπη πίστα και στο 1ο pit stop , θα χάσεις την μπάλα Rolling eyes . . .
δεν θα ξέρεις ποιος ειναι πρώτος , δευτερος , κ.λ.π.
Οι τιμές για κερκίδα ειναι 96,25 Ευρώ

Καλά να περάσετε !!!!! Very happy (όσοι πάτε )

Το ειχα σκεφτεί απο πέρσυ , αλλα δεν μπορώ να έρθω γιατί εκείνες τις μέρες θα γίνω "μπαμπάς" Very happy
Steve - Σαβ 21 Μάρ 2009, 13:59:25
Θέμα δημοσίευσης:
Φίλε MTerry δυστυχώς, ή έχεις μείνει πίσω σε εξέλιξη, ή δεν έχεις πάει σε αγώνα F1 από κοντά ή κάτι άλλο που μου διαφεύγει.

Όσοι ήταν στην κερκίδα, όπως έχω ξανααναφέρει, ήρθαν σε εμάς στα General Admission γιατί είχαν πολύ περιορισμένο οπτικό πεδίο.

Επίσης, υπάρχουν αρκετά video wall αλλά μόλις που διακρίνεται το τί γίνεται με το μάτι. Κατά προτίμηση θες κυάλια.

Επειδή όμως έχει προχωρήσει η τεχνολογία, υπάρχει το kangaroo tv Laughing με 3,5" οθόνη που μπορείς να το έχεις για το 3ήμερο (Πα/Σα/Κυ) σε τιμή περίπου 60 ευρώ (πέρισυ, φέτος δεν ξέρω αν έχει αυξηθεί) και βλέπεις ανά πάσα στιγμή live:

Κατάταξη
Ποιοί είναι στα pit
Την μεταδιδόμενη εικόνα στην τηλεόραση
Ανά πάσα στιγμή κάμερα εσωτερική/εξωτερική σε κάθε οδηγό
Όλες τις κάμερες που τραβάνε την πίστα

και πολλά άλλα που ΔΕΝ θυμάμαι για την ώρα Razz

Οπότε, ναι, και στις κερκίδες να πας, αν δεν πάρεις κυάλια, θα πρέπει να έχεις πάρει το kangaroo Smile

Επίσης, υπάρχουν μεγάφωνα, και μια φορά ανά 15 λεπτά περίπου λέει την κατάταξη ο εκφωνητής, οπότε πάλι ξέρεις τί γίνεται.

Και επέτρεψε μου, τα εισητήρια τα κλείνεις μόνο από το f1.com και όχι από οποιοδήποτε άλλο site Smile
MTerry - Κυρ 22 Μάρ 2009, 00:39:25
Θέμα δημοσίευσης:
Φίλε Steve η αλήθεια είναι ότι έχω 4 χρόνια να πάω σε αγώνα F1 γιατί με φτιάχνει λίγο περισσότερο ο Valentino τα τελευταία χρόνια. Cool

Είχα διαβάσει για το kangaroo , αλλά δεν ήξερα ότι έχει μπει σε όλες τις πίστες από το 2008.

Οπως είπα Κων/λη δεν έχω πάει αλλά σε όποιες πίστες έχω πάει (F1,MotoGp,SuperBike)
το καλύτερο οπτικό πεδίο ήταν πάντα εκεί που ήταν οι κερκίδες (τεχνικές και φυσικές-πλαγιές)
και εκεί είχαν μόνο video wall και ποτέ δεν είχα πρόβλημα στην παρακολούθηση τους.
Μετά εγώ είμαι και ΄΄μεγαλοκοπέλα΄΄Very happy
δεν μπορώ να κάτσω τόσες ώρες όρθιος . . . έχει και περπάτημα . . . γι αυτό και το προτείνω Smile

Τεσπα εσύ Steve ξέρεις καλυτερα τι παίζει στην συγκεκριμένη πίστα . . .

Το παραπάνω site με την τιμή του εισιτηρίου την δίνει το http://www.formula1.com/ αν πατήσεις το Race Tickets
alonso - Κυρ 22 Μάρ 2009, 01:36:38
Θέμα δημοσίευσης:
το 107 βγαίνει από την λίστα......

επίσης πρέπει να κανονίσω άδεια γιατί είναι η περίοδος των δηλώσεων τότε ρε γμτ....!!!
Steve - Κυρ 22 Μάρ 2009, 04:14:38
Θέμα δημοσίευσης:
MTerry έγραψε:
Μετά εγώ είμαι και ΄΄μεγαλοκοπέλα΄΄Very happy
δεν μπορώ να κάτσω τόσες ώρες όρθιος . . . έχει και περπάτημα . . . γι αυτό και το προτείνω Smile
ΠΡΡΡ ΤΣΑΠ ΤΣΑΠ ΤΣΑΠ




Και πίστεψε με, είναι πιο άνετο από τα καθισματάκια της κερκίδας Cool
kane - Κυρ 22 Μάρ 2009, 16:30:43
Θέμα δημοσίευσης:
Kαι γω παντως φιλε μτερυ,εβριζα μεσω μσν το σταυρο,αλλα εφοσον το παιδι πηγε και ειδε απο κοντα τι και πως, πειστηκα περι γενικης εισόδου.

Ολα φυσικα για μενα εχουν να κανουν με το ευρος του οπτικου πεδιου.Εφοσον λεει πως απτη γενικη ειναι καλυτερο,(+του οτι μπορεις να πας οπου θελεις,ενω στις θυρες μενεις εκει) τότε επιλέγω την γενικη...
206xs - Τετ 25 Μάρ 2009, 10:00:44
Θέμα δημοσίευσης:
Eγώ από την εμπειρία μου από Μονακό, Μόντζα, Ουγγαρία θα σας πρότεινα να πάτε με γενική είσοδο για παρασκευή, και κερκίδα ΣΚ (σε στροφή ώστε να τα προλαβαίνετε να τα βλέπετε για φωτογραφιές κτλ, τώρα οι καλές στροφές με ορατότητα κτλ κοιτάξτε σε φόρουμ όπως το planetf1, gpupdate.net κτλ να δείτε τι προτείνουν άλλοι που έχουν πάει). Εισητήρια το καλύτερο και φτηνότερο είναι να τα κλείσετε από το σίτε της πίστας λεφτά μπορείτε να εξοικονομίσετε μιας και είναι καλοκαίρι κάνοντας κάμπινγκ στη πίστα (γίνετε στις περισσότερες χώρες) και να κάνετε χαβαλέ με πάρτυ χάπενινγκς κτλ που γίνονται. Θυμάμαι όταν είχα πάει στη Μόντσα που είχε συναυλία ο Eddie Jordan!! Επίσης τσεκάρετε μήπως παίζει καμιά προσφορά για pitwalk την Πέμπτη ή την Παρασκευή.
Πολλές πίστες έχουν τοπικό ραδιοφωνικό σταθμό που κάνει μετάδοση του αγώνα.
Steve - Τετ 25 Μάρ 2009, 12:22:53
Θέμα δημοσίευσης:
Για Ουγγαρία υπήρχε σκέψη φέτος... αλλά είναι μακρυά, πολλά τα χιλιόμετρα, και είναι 24-26 Ιουλίου... πίστεωε με, προτιμώ τις παραλίες μας Very happy
kane - Τετ 25 Μάρ 2009, 18:08:55
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Για Ουγγαρία υπήρχε σκέψη φέτος... αλλά είναι μακρυά, πολλά τα χιλιόμετρα, και είναι 24-26 Ιουλίου... πίστεωε με, προτιμώ τις παραλίες μας Very happy


καλά δες τα τοπικα αιδοια με το ομορφο περιτυλιγμα των, και αμα προτιμησεις τις παραλιες μας θα σαι μεγαλος γκεουλας...ΟΧΙ οτι δν εισαι,αλλα τοσο σιγουρα οχι...

Απλα εκει ειναι τα εξοδα παραπάνω...Ασε που με τα περιφερειακα γουστα μας προβλέπω να βγαινει το 3μερο οσο μια βδομαδα στη μυκονο (οχι οτι εχω παει Razz )...
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 00:58:34
Θέμα δημοσίευσης:
60 ευρώ το 3ήμερο εισητήριο στην πίστα στα χορτάρια.

Επίσης, η Δευτέρα του grand prix είναι του Αγίου Πνεύματος σε εμάς, οπότε αργία Cool

Μέσα στη βδομάδα θα έχουμε καταλήξει και σε ξενοδοχείο για να το τελειώνουμε και αυτό το θέμα Laughing
Πάνος - Τρι 31 Μάρ 2009, 07:34:03
Θέμα δημοσίευσης:
Δωστε ινφο να οργανωθω και εγω να δω τι μπορω να κανω. Wink
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 09:48:16
Θέμα δημοσίευσης:
Τί ίνφο ακριβώς θες?
Πάνος - Τρι 31 Μάρ 2009, 09:57:23
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
Τί ίνφο ακριβώς θες?



Ακριβει τιμη ξενοδοχειου.
Και οτι αλλο χρειαζεται περα του εισητηριου.
Αναχωρηση απο Θεσσαλονικη Πεμπτη;
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 10:18:39
Θέμα δημοσίευσης:
Πάνος έγραψε:
Ακριβει τιμη ξενοδοχειου.

Λόγω σεζόν, ένα "καλό" ξενοδοχείο, από την Ασιατική πλευρά, θα μας βγεί 120 περίπου το άτομο για 3 διανυκτερεύσεις
Πάνος έγραψε:
Και οτι αλλο χρειαζεται περα του εισητηριου.

Τα 60 του εισητηρίου της πίστας για το 3ήμερο ανά άτομο. Από εκεί και πέρα, ότι φάει ο κάθε ένας σε βενζίνες και φαγητά και ψώνια είναι δικό του θέμα Smile
Πάνος έγραψε:
Αναχωρηση απο Θεσσαλονικη Πεμπτη;
Εμείς πέρισυ είχαμε φύγει 00:00 από Λάρισα, 11:00 ήμασταν στα κρεβάτια στο ξενοδοχείο (Φάγαμε και 1 ώρα μέχρι να το βρούμε, και κάναμε και δύο στάσεις 10λεπτες τουλάχιστον στον δρόμο, συν τελωνεία).

Οπότε είναι μια αρκετά καλή ώρα για να ξεκινάμε, και να πετύχουμε και τα practice της παρασκευής Wink
Πάνος - Τρι 31 Μάρ 2009, 10:24:16
Θέμα δημοσίευσης:
Πριν κλεισθουν τα δωματια θα ηθελα μια ενημερωση για να σας πω και γι αμενα.
Ειτε απο δω Σταυρο ειτε τηλεφωνικως.
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 10:25:12
Θέμα δημοσίευσης:
Αυτήν την εβδομάδα γίνεται έρευνα αγοράς, την επόμενη θα τα κλείσουμε.

Τον νού σου Wink
SnakeMJK - Τρι 31 Μάρ 2009, 10:28:56
Θέμα δημοσίευσης:
Έχετε συμπληρώσει τετράδα στο αμάξι;

Αν ανέβω μέχρι Λάρισα, χωράω κάπου; (πρόσεξε τι θα απαντήσεις...)

Με ψήνει... Τα έξοδα δεν είναι τίποτα τρελό.
MEMsound - Τρι 31 Μάρ 2009, 10:33:44
Θέμα δημοσίευσης:
Πάνος έγραψε:
Πριν κλεισθουν τα δωματια θα ηθελα μια ενημερωση για να σας πω και γι αμενα.
Ειτε απο δω Σταυρο ειτε τηλεφωνικως.


+1
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 10:41:59
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
Έχετε συμπληρώσει τετράδα στο αμάξι;

Αν ανέβω μέχρι Λάρισα, χωράω κάπου; (πρόσεξε τι θα απαντήσεις...)

Με ψήνει... Τα έξοδα δεν είναι τίποτα τρελό.
Θα είμαστε 3 στο αμάξι, έχουμε άλλες 2 θέσεις κενές για την ώρα.

Θα ανέβουμε με ένα τέτιο για τον λόγο του ότι είναι diesel και έχει και άφθονο χώρο για καρεκλάκια και λοιπές αποσκευές Wink
Πάνος - Τρι 31 Μάρ 2009, 10:46:08
Θέμα δημοσίευσης:
Steve έγραψε:
SnakeMJK έγραψε:
Έχετε συμπληρώσει τετράδα στο αμάξι;

Αν ανέβω μέχρι Λάρισα, χωράω κάπου; (πρόσεξε τι θα απαντήσεις...)

Με ψήνει... Τα έξοδα δεν είναι τίποτα τρελό.
Θα είμαστε 3 στο αμάξι, έχουμε άλλες 2 θέσεις κενές για την ώρα.

Θα ανέβουμε με ένα τέτιο για τον λόγο του ότι είναι diesel και έχει και άφθονο χώρο για καρεκλάκια και λοιπές αποσκευές Wink


Σταυρο ο εξοπλισμος περι καρεκλακιων και λοιπα ειναι για τα 5 ατομα;
Ρωταω ετσι ωστε σε περιπτωση που ερθουμε κι αλλοι αφου εχεις την εμπειρια πες μας τι επιπλεον χρειαζεται για να ειμαστε ασορτι και οι υπολοιποι.
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 11:01:35
Θέμα δημοσίευσης:
Ο καθένας φέρνει το καρεκλάκι / πολυθρόνα / καναπέ του, ότι βολεύει αυτόν.

Έχω δει μέχρι και στρώμα από camping να έχουν φέρει, με ομπρέλλα για τον ήλιο και να είναι ξαπλωτοί στην πλαγιά και να περνάει o Hamilton με 290 από μπροστά.

Έχω δεί επίσης και τέντα με 4 πόδια και 2κάτι μέτρα ύψος, αυτές που έχει στο praktiker με 30-40 ευρώ (παρόμοιες που έχουν και στα service park στους αγώνες για να καταλάβεις Razz ), καρεκλάκια και τραπεζάκια από κάτω, και να έχουν βγάλει τα φαγητά και να τρώνε...

Γενικώς, ότι μπορεί ο καθένας για να κάνει πιο άνετη την παραμονή του Smile στην πίστα, αφού το 8ωρο το τρώς άνετα (αν πας πρωί βέβαια, όχι 2 το μεσημέρι Razz )

Μια 6άδα νερά από Ελλάδα είναι απαραίτητη επίσης καθώς και τροφή για εντός της πίστας (κανα κρουασάν, μπισκότα κλπ., όχι σοκολατοειδή για να μην λιώσουν από τον ήλιο) διότι, από τα "βρώμικα" της πίστας είναι πανάκριβα για την ποιότητα και ποσότητα που προσφέρουν (μόνο η παγωμένη μπύρα αξίζει Smile ). 3 μπλουζάκια κοντομάνικα, ένα για κάθε μέρα στην πίστα (ναι, πέφτει ιδρώτας γα** τον ήλιο του) και ένα ζευγάρι παπούτσια για την πίστα που θα ταλαιπωρηθεί, καθώς το χώμα που θα πατήσετε είναι αρκετό, καπελάκι σίγουρα, και προαιρετικά, αντηλιακό με όσο μεγαλύτερο δείκτη γίνεται (όχι δεν κάνω πλάκα, γιατί μετά θα γυρίσετε με "ταριφόχερο" και από τις δύο πλευρές Smile ), κανα αδιάβροχο μαζί για παν ενδεχόμενο (αυτά τα διάφανα πλαστικά που τα διπλώνεις και γίνονται σαν χαρτί Α4).

Αυτά είναι τα βασικότερα για μια εξόρμηση στην πίστα, χωρίς να στερηθείτε κάτι, και να είστε και προετοιμασμένοι για όλα Wink
Πάνος - Τρι 31 Μάρ 2009, 11:03:53
Θέμα δημοσίευσης:
Πολυ κατατοπιστικος.
Ευχαριστουμε πολυ. Razz
kane - Τρι 31 Μάρ 2009, 13:52:55
Θέμα δημοσίευσης:
Χμμ,σταυρε,μια ενσταση ,ας το πουμε, για το θεμα του αυτ/του...

Δεν ξερω εαν εχεις ταξιδεψει με οχημα τυπου "αγροτικο",αλλα φιλε ειναι πολυ κουραστικο και ασύμφορο.
Δεν ειναι τοσο ανετο οσο νομιζεις,αλλα σιγουρα εχει τον χωρο που απαιτειτε για "πραμα".
Σε ταχυτητες άνω των 110-120χλμ/ωρα καιει απιστευτα πολυ,να το εχεις υποψιν σου.
Δηλ με βενζινοκινητο,100% θα παμε οικονομικοτερα.

Επισης θα προτεινα,σε καθε αυτοκινητο να ειμαστε μαξ 4 ατομα,μιας και 5 ειναι υπερβολικα.Εκτος φυσικα αν καποιο μελος εχει κανα Ε200 Laughing

Φυσικα αν καταληξουμε να παμε μονο 5,εννοειται οτι θα παμε με ενα...

Για τα υπολοιπα θέματα το κανονιζουμε...Απλά να ορισουμε ενα ντεντλαιν,οχι τοσο συντομο,οπως ειπε ο σταυρος αυτη/αλλη βδομαδα,μιας και υπαρχουν κάποιοι που κωλυονται για την αμεση αποφαση,αλλα σε 2 βδομαδες μπορει να αλλαξουν πολλα.

Παντως εαν μπορουσε να οργανωθει σαν εκδρομη του πςκλαμπ,δηλ κονβοι 2-3 αμαξια θα ηταν γαμάτα.

Επισης στην ανωθεν περιπτωση,ειμαι σιγουρος οτι ολοι οι βορειοι,θα φιλοξενησουν τους νοτιους,απο μια μερα πριν,ωστε να ξεκινησουμε ολοι το ταξιδι φρεσκοι.
Μην ξεκινησει πχ ενας απο αθηνα και φυγουμε κατευθειαν για Πολη...

Εννοειται,οτι εφοσον το προτεινω,μπορω να κοιμισω πολυ κοσμο,τοσο στο σπιτι,οσο και στο γραφειο (σα σπιτι).
SnakeMJK - Τρι 31 Μάρ 2009, 14:19:17
Θέμα δημοσίευσης:
Κανείς από Αθήνα ψήνεται για την δημιουργία 2ου γκρουπ-αυτοκινήτου;
Βάζω εγώ αμάξι Razz (δεν θα φτάσουμε ποτέεεεεε)
Steve - Τρι 31 Μάρ 2009, 14:22:27
Θέμα δημοσίευσης:
Δυστυχώς για εσένα, πάνω από 130-140 δεν πρόκειται να πάμε, όσο και να το θέλεις Laughing

Αφ' ενός, μετά την Καβάλα ο δρόμος είναι αρκετά "σφιχτός", αφ' ετέρου οι υψομετρικές διαφορές παίρνουν και δίνουν.

Επίσης, μετά το Τελωνείο μας, μέχρι και 150 περίπου χιλιόμετρα όπου ενώνεται η προέκταση της Ε.Ο. μας με αυτή της Βουλγαρίας, ο δρόμος είναι τραγικά απαίσιος (να φανταστείς ότι για 2 ώρες περίπου πας σαν κομπρεσέρ, χωρίς καμία υπερβολή), ενώ στο υπόλοιπο κομμάτι, υπάρχουν αρκετά ραντάρ και τοπικά μπλόκα, μέχρι να μπεις στην Κωνσταντινούπολη.

Επίσης, με 3 άτομα, το "αγροτικό" πάει άνετα σε ταχύτητες των 130-140 εκτός πόλης (ο οδηγός του δεν δήλωσε κάποιο πρόβλημα με την "αίσθηση" μέχρι τώρα Laughing ) ενώ καίει περίπου 8,2 lt/100km πετρέλαιο. Cool

Και επίσης, λόγω πετρελαίου και ροπής αλλά και χώρου, τα 5 άτομα είναι μια χαρά μαζί με τις αποσκευές τους και το κόστος καυσίμου πάλι έρχεται λιγότερο από ότι ένα βενζινοκινητήρα Smile

Ένα 206 είναι οριακό για 3 άτομα μαζί με 3 βαλίτσες + καρεκλάκια (σε θέμα άνεσης πάντα). Ένα Ε200 είναι οριακό πάλι για 4 άτομα με τα συναφή. Ο κάθε ένας κάνει το κουμάντο του.

Anyway, βαριέμαι να γράφω κι άλλα προτερήματα, ο κάθε ένας είναι ελεύθερος να έρθει με ότι θέλει Smile
Πάνος - Τρι 31 Μάρ 2009, 14:29:34
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
Κανείς από Αθήνα ψήνεται για την δημιουργία 2ου γκρουπ-αυτοκινήτου;
Βάζω εγώ αμάξι Razz (δεν θα φτάσουμε ποτέεεεεε)


Ζηση κανε λιγο υπομονη να συζητησω με ενα φιλο και με το εταιρο ημισυ και κανονιζουμε. Wink
Steve - Δευ 13 Απρ 2009, 23:25:26
Θέμα δημοσίευσης:
Οι εκ Λάρισας, κλείσαμε ξενοδοχεία.

Crowne Plaza και Hotel Mosaic που είναι σε απόσταση 2 τετράγωνα περίπου.

Όσοι πιστοί, προσέλθετε εντός της περιοχής.
kane - Δευ 13 Απρ 2009, 23:30:57
Θέμα δημοσίευσης:
Πανο,περιμένω εσενα και το λευτερη για τα τελικα "οκ"...

Δεν παω χωρις εσας... Crying or Very sad
SnakeMJK - Τρι 14 Απρ 2009, 08:07:42
Θέμα δημοσίευσης:
Οι εκ της Αθήνας, ψήνεται κανείς;
Steve - Τετ 22 Απρ 2009, 11:15:15
Θέμα δημοσίευσης:
Φιλενάδες έχουμε 1μιση μήνα πλέον...

Αποφασίστε Very happy
SnakeMJK - Δευ 04 Μάϊ 2009, 10:45:03
Θέμα δημοσίευσης:
btw έχει και ευρωεκλογές στις 7 ιουνίου... Razz
ath7 - Δευ 04 Μάϊ 2009, 11:21:47
Θέμα δημοσίευσης:
kane έγραψε:
Δεν ξερω εαν εχεις ταξιδεψει με οχημα τυπου "αγροτικο",αλλα φιλε ειναι πολυ κουραστικο και ασύμφορο.
Δεν ειναι τοσο ανετο οσο νομιζεις,αλλα σιγουρα εχει τον χωρο που απαιτειτε για "πραμα".
Σε ταχυτητες άνω των 110-120χλμ/ωρα καιει απιστευτα πολυ,να το εχεις υποψιν σου.
Δηλ με βενζινοκινητο,100% θα παμε οικονομικοτερα.


Επειδη εχω οδηγησει L200 (το προηγουμενο μοντελο) σε κατσικοδρομο μπορω να πω οτι ειναι υπερβολικα ανετο!

Εχω ταξιδεψει και σαν συνοδηγος Αθηνα-Χαλκιδα πολυ ποιο μικρη αποσταση μεν πολυ ανετο δε με 110χλμ περιπου και δεν εκαψε σχεδον τιποτα απο πετρελαιο!Εχει και την καροτσα(τρελο προτεριμα) που βαζεις οτι τραβαει η ψυχη σου μεσα!
Αυτα Razz
Steve - Δευ 04 Μάϊ 2009, 12:28:03
Θέμα δημοσίευσης:
SnakeMJK έγραψε:
btw έχει και ευρωεκλογές στις 7 ιουνίου... Razz
btw στ!#$^@# μας Laughing

Απ' ότι κατάλαβα ΔΕΝ θα έρθεις...
Byakuya - Τετ 13 Μάϊ 2009, 11:28:45
Θέμα δημοσίευσης:
Ειμαι και εγω μεσα απο Αθηνα, εχω κλεισει εισητηρια αγωνα και Ξενοδοχειο(Taksim) και λογικα θα παμε με τρενο γιατι ειμαστε 2 ζευγαρια(λογικα).
Steve - Τετ 20 Μάϊ 2009, 18:55:07
Θέμα δημοσίευσης:
Επειδή δυστυχώς ένας εκ των εκδρομέων που ήταν στις ένοπλες δυνάμης μας ενημέρωσε ότι ανακλήθηκε η άδεια του, υπάρχει διαθέσιμο το εισιτήριο του στην πίστα, καθώς και το 3ο κρεβάτι που θα έμενε μαζί μας στο ξενοδοχείο στο 3κλινο δωμάτιο.

Οπότε, αν ενδιαφέρεται κάποιος για να έρθει μαζί μας προς τα πάνω, και μπορεί να έρθει Λάρισα, ή αν είναι κάπου στον δρόμο από Λάρισα προς Κωνσταντινούπολη, μπορούμε να τον παραλάβουμε με το αμάξι και να συνεχίσουμε.

Είναι 150 ευρώ για 3 διανυκτερεύσεις στο ξενοδοχείο και 70 το εισητήριο στην πίστα για 3 ημέρες, σύνολο 220 ευρώ.


Μερικά χρήσιμα links:

Mosaic Hotel είναι το ξενοδοχείο που θα μείνουμε


Reina Club που θα πάμε για κανα ποτό...

Supperclub ομοίως...

Cool

Περιμένουμε... Very happy
Steve - Τρι 26 Μάϊ 2009, 13:19:43
Θέμα δημοσίευσης:
Η θέση (ευτυχώς) ΔΕΝ είναι πλέον διαθέσιμη (προς αποφυγήν παρεξήγησης ή για όποιον ήταν σε σκέψη).

Καλό μας ταξίδι Cool

Byakuya θα τα πούμε εκεί Wink
Steve - Τρι 02 Ιούν 2009, 20:41:19
Θέμα δημοσίευσης:
ΕΔΩ ΔΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟ ΠΟΥ@#$ΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΜΟΝΖΑ Η ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΓΑ!#$ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ:


http://f1store.formula1.com/stores/f1/products/product_details.aspx?pid=62285&cur=EUR

http://f1store.formula1.com/stores/f1/products/product_details.aspx?pid=62287&cur=EUR

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑε%!@$τυ@#%υηγ@@$τε΅ωφ315ΤΥςΕΓΒ@#%υητΒ Evil Evil Sniper 2gunfire Shoot W00t Whip
Road_Runner - Τρι 02 Ιούν 2009, 23:58:52
Θέμα δημοσίευσης:
Αν βρεις θα με παρεις ενα και εμενα?
Steve - Τετ 03 Ιούν 2009, 14:05:47
Θέμα δημοσίευσης:
Αν βρω... Evil
Steve - Παρ 05 Ιούν 2009, 17:47:42
Θέμα δημοσίευσης:
Η Brawn GP ΔΕΝ κατέβασε περίπτερο... μόνο καπελάκια έχει Evil

Επίσης, έχω βάλει πολύ ψηλά τον πήχη ή είναι ΟΛΕΣ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΕΣ εδώ πέρα?

Εξαιρούνται οι γλάστρες της πίστας.
Road_Runner - Παρ 05 Ιούν 2009, 18:20:08
Θέμα δημοσίευσης:
xaxaxa
ατυχισες σταυρε.
Δεν εχει μπλουζακια γα** τον ross??
Steve - Σαβ 06 Ιούν 2009, 09:57:52
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
xaxaxa
ατυχισες σταυρε.

Βρήκα την φωλιά που είναι όλα μαζεμένα Razz

http://www.reina.com.tr

Road_Runner έγραψε:
Δεν εχει μπλουζακια γα** τον ross??
Ελπίζω σήμερα ή αύριο να κατεβάσει περίπτερο μή του γα@%#ω το σπίτι
Road_Runner - Σαβ 06 Ιούν 2009, 12:31:00
Θέμα δημοσίευσης:
Aν θες βοηθεια φωναξε...

Υ.Γ. Σε βλέπω σε βλέπω...
Steve - Σαβ 06 Ιούν 2009, 20:32:28
Θέμα δημοσίευσης:
Road_Runner έγραψε:
Aν θες βοηθεια φωναξε...

Υ.Γ. Σε βλέπω σε βλέπω...
Έλα να τον γα΅^$ουμε, ούτε σήμερα είχε περίπτερο, ούτε αύριο βλέπω να στήνει... Rolling eyes
Steve - Σαβ 06 Ιούν 2009, 21:27:49
Θέμα δημοσίευσης:

Steve - Κυρ 07 Ιούν 2009, 18:29:00
Θέμα δημοσίευσης:
Ζητείται σχεδιαστής αεροδυναμικών με πολυετή εμπειρία μπας και πάρει καμιά θέση στο βάθρο η McLaren φέτος Evil

Πληροφορίες εντός. Evil
Steve - Τετ 10 Ιούν 2009, 22:06:21
Θέμα δημοσίευσης:
http://www.protothema.gr/content-carspeed.php?id=34823

Τα πάντα όλα Evil


Παλιοτουρκαλάδες Evil Evil
Byakuya - Πεμ 11 Ιούν 2009, 23:56:00
Θέμα δημοσίευσης:
Λαχματζουν :D
Steve - Σαβ 13 Ιούν 2009, 23:47:39
Θέμα δημοσίευσης:
Βρε ουρτ Laughing
Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες

Powered by phpBB 2.0.21 © 2001, 2002 phpBB Group
© 2002-2003 206 Club - Greece
Πληροφορίες : info@206club.gr